PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 0 -3 şikebahçe | STSL 24. Hafta | Hükmen

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15

komandaralı
11.03.2014, 00:41
Onlarda adam değilki. Zevk alıyorlar galiba puştlar

Gesendet.
Lütfen daha sakin ve dengeli konuşalım.

Kader KORELİ
11.03.2014, 00:42
şikeciler 23 adet zırhlı araçla stad'dan ayrılıyormuş yuh diyorum Bordo berelileri'de çağırsaydınız bu ne biçim iş..

baştan beri halkı provoke eden, böyle aşırı önlemler alan devlet, bizi ligden de men eder, ben saha kapatma cezasından çok daha ağır bir ceza bekliyorum ve bunu başından beri hedeflediklerini düşünüyorum.

Sisdağı
11.03.2014, 00:43
Polis insanliktan çıkmış

Ümit Küçük
11.03.2014, 00:44
baştan beri halkı provoke eden, böyle aşırı önlemler alan devlet, bizi ligden de men eder, ben saha kapatma cezasından çok daha ağır bir ceza bekliyorum ve bunu başından beri hedeflediklerini düşünüyorum.

hiç birşey yapamaz öyle abartı cezaya da giremez seçim var büzük yemez

bordolumavi
Cakıroglu da haklı ıken haksız duruma dustu şu vakıtte baskanı ıstıfaya davet etmesı yanlıs

Mustafa Ayazoğlu
hak ediyoruz sanırım

vali çatıya keskin nişancı koymuş

elinden geleni yaptığı için hacıosmanoğlu onur üyeliği vermiş.

Mert'
Üstünsalih Valiyi savunuyor :))))))

cerebrum
sayın valimiz önlem almışmış!!!!!!!!!!!!!!!!!! hepiniz defollunnn yahuuuuuuuuuuu

Fatih Özkan
11.03.2014, 00:45
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Serdar Üstünsalih: "Valimize haksızlık yapılıyor. Kendisi elinden gelen her şeyi yapmıştır."

Derin Trabzon
11.03.2014, 00:45
Allah askina su videonun son kisimini izleyin.

Ben dayanamadim kapattim. Resmen linc etmisler taraftari.

http://www.skorer.tv/video-izle/Trabzon-sa-saha-disi-karisti--MBrNZERkHvVW.html

Eğer bu polisler fenerli değilse bende şerefsizim.

Hınçla vuruyorlar, adam elleriyle kafasını kolluyor karşılık bile vermiyor, yinede linç ediyorlar

Sisdağı
11.03.2014, 00:46
Cakıroglu da haklı ıken haksız duruma dustu şu vakıtte baskanı ıstıfaya davet etmesı yanlıs

Geç bile kaldı

Sibel
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Serdar Üstünsalih: "Valimize haksızlık yapılıyor. Kendisi elinden gelen her şeyi yapmıştır."

Elinden geleni yaptığını biliyoruz zaten.

Miserable
Usta'ya katılıyorum. Geç, yanlış ve sonuçları itibariyle aptalca bir tepki oldu. SadriŞ cl'den gelen paraları çöpe atmasa, çatır çatır şampiyonluğa oynayacak bir kadro kurabilse, Trabzonspor şampiyonluğa giderken içerdeki fb maçında binlerce taraftar bir araya gelip fb'yi şehre/stada sokmasalar işte o zaman protestonun kralı olurdu.

brnclhn
Sen nası bi yöneticisin ulan şb ye havaalanına kadar kafilesine başkanlık yapabilirdik diyo...

ibrahim
Yok aga. Benim bir şekilde türkçeyi unutmam lazım. Olmuyor böyle. Dinden imandan çıktım ulan

Gesendet.

Fatih Özkan
Kimlerin eline kaldık Allahım!

Mustafa Ayazoğlu
taş atan kapı kolunu atan kim?

maytapları atan kim?

bu tespit edilemediği sürede sıkıntı var

fenerlilerin oyununa gelmiş olabilir miyiz?

Sibel
11.03.2014, 00:47
İt sürüsü çıkmış stattan.

gurur6134
11.03.2014, 00:48
Bmn olarak kongrenin fitilini ateslemenin zamani geldi artik geciyor

Mustafa Ayazoğlu
atılan cisimler, volkana değil uzağına atılıyor

1 tane maytap ayaklarının dibine düştü hemen maç tatil edildi.

komplo var.

Sisdağı
Yerdeki adama 4-5 kişi çullanip vuruyorlar. Bunlar insan değil. Taraftarinda aman aman bisey yaptigi yok. Büyük şehirkerde polis bu tip tepkilere dönüp bakmiyor bile

bitirim
İt sürüsü çıkmış stattan.

Sen meraklanma nasılsa yolda pusuya yatanlar vardır ;)

Sibel
11.03.2014, 00:49
Mehmet KARAGÖZ ‏@mehmetkaragoz61 · 1 dk.
fenerbahçeyi tomalar sivil emniyet araçları takip dediyor. Yarım zırhlı otobüsle şuanda çömlekcide.

arifberkay
11.03.2014, 00:50
ertem senerden bile ozur dileyen bir baskan yuh be sana

Kader KORELİ
Aylardır İHO'ya hain diye diye dilimde tüy bitti. Belki bilinçli değildir salaklığındandır, basiretsizliğendir, gafletindendir, ama başından beri özellikle şike davasındaki tutumuyla Trabzonspor'a yaptıkları ihanettir.

Enisc
Kimse o bu şu demesin. Bu maç bugün sorunsuz oynanıp bitseydi yarın değişen hiç bir şey olmazdı.

Bir şeyleri değiştirmek lazımdı. Harekete geçmek lazımdı. Bugün tamda bu oldu.

Adem Akyüz'
11.03.2014, 00:51
Adamlar stadın arka tarafından çıkmışlar.. Hastane tarafından.. https://pbs.twimg.com/media/BiZoOsDCQAEt0pg.jpg

Mustafa Ayazoğlu
11.03.2014, 00:51
siyasilere hizmet eden bir başkan ile zerre yol alamayız.

Doğan BULAT
11.03.2014, 00:52
Keşke taraftarımız yönetimede bir göz dağı verse.. Ayaklarına yüreklerine sağlık. Her kim dışarıda Trabzonspor için bağırıyorsa Allah bin kere razı olsun. Allah yardımcısı olsun..

Çağrı Metin
11.03.2014, 00:53
taş atan kapı kolunu atan kim?

maytapları atan kim?

bu tespit edilemediği sürede sıkıntı var

fenerlilerin oyununa gelmiş olabilir miyiz?

trabzon lisesi yukarısı trabzonspor bulvarı girişinde ts club tırının çevresinde maç öncesi içip içip kafayı çekenleri stada alanlar kimler?

gurur6134
11.03.2014, 00:54
Ben yatiyorum ihosuz bir ts rte siz bir turkiye tupcusuz bir tff dileklerimle iyi geceler

arifberkay
11.03.2014, 00:56
bu capsizlar gitmeden bu takim ayaga kalkamaz

B.AKDEMİR
11.03.2014, 00:56
Türkiye'de polisin de valinin de basbakanin da gücü bize yetiyor.Neden cünkü bizler kolay kaniyoruz herseye.Hayallerimiz var cünkü.inanmak istiyoruz güzel günlerin şampiyonlukların gelecegine.3 yıldır adalet yerini bulmadı ve sonuc ortada.

AhmetG.
11.03.2014, 00:57
Ben mutluyum gösterilen tepkiden. Evet bugün kaybettik ama istediği takdirde bu şehrin ne yapabileceğini gördük. Yapılanlardan mutluyum esas yapılamayanlardan üzüntü duydum.

Kader KORELİ
11.03.2014, 00:58
Yahu o değilde ben fena haldd bu İho nun sülalesi ni merak etmeye başladım. Hayır acaba onlar ne düşünüyor evlatları hakkında, gurur duyuyorlarmıdır.

The world leader ile yan yana gelebilen, muhatap olan bir evlatları olduğundan gurur duyuyorlardır elbet.

Ümit Küçük
11.03.2014, 00:58
Türkiye'de polisin de valinin de basbakanin da gücü bize yetiyor.Neden cünkü bizler kolay kaniyoruz herseye.Hayallerimiz var cünkü.inanmak istiyoruz güzel günlerin şampiyonlukların gelecegine.3 yıldır adalet yerini bulmadı ve sonuc ortada.

aynen öyle abi ben adaletin yerini bulacağına da inanmıyorum uefa verdi cezasını bitirdi işi...

TSemih61
11.03.2014, 00:59
Trabzonspor kulübünün başkanlık koltuğunu işgal eden şahısa ÜMİT ÖZAT bile ayar verdi. Daha ne diyeyim. Rezil etti kulübü İHO denen .....

6Şafak Aydın1
11.03.2014, 01:00
Aptallik bedava.

nakzo
Kimse o bu şu demesin. Bu maç bugün sorunsuz oynanıp bitseydi yarın değişen hiç bir şey olmazdı.

Bir şeyleri değiştirmek lazımdı. Harekete geçmek lazımdı. Bugün tamda bu oldu.

Hayrola ne değişti fener 3 puanı aldı ,köftesinide yedi bu akşam osura osura yatarlar. Taraftarın polisten jopun ağlasını yedi bu akşam sabaha kadar ağrıdan kıvranır yarından itibaren polis kamerasına girenlere pkkya açılmayan davalar açılır. Sahan 5 maç kapanır ikinci yarının ortasına geldik 1 tek galibiyetimiz var maç kazanamadığın için iflas etme eşiğindesin, medyada seni haklı gören tek bir yorumcu yok başındaki çoban bile traftarı suçluyor ve hala o şerefli koltukta oturuyor o çoban eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hemşerim ne kazandın bir sayda bilgilensen şu cahil kafam.

Sibel
Ben mutluyum gösterilen tepkiden. Evet bugün kaybettik ama istediği takdirde bu şehrin ne yapabileceğini gördük. Yapılanlardan mutluyum esas yapılamayanlardan üzüntü duydum.

Bugün hiçbir şey kaybetmedik. Rahat uyuyun.

TSemih61
11.03.2014, 01:01
Süreci iyi okuyan bir başkanımız olsaydı şimdi çok farklı şeyler olabilirdi. Trabzon halkının tepkisini koyması için gerekli tüm şartlar oluşmuş olmasına rağmen baştaki hain yüzünden olay iyi yönetilemiyor.

ibrahim
11.03.2014, 01:02
Adam veletlerine ceza veremiyor, geliyor senin valinle, polisinle seni terbiye ediyor. Başkanında el etek öpüyor. Biz bittik aga. Dayak yedik, ülkede itin gözüne sokulduk, vergisini verdiğimiz TV kanalları bize düpe düz sövdü, Avrupayı iki dakka PC başına geçip bilgilendirmeye bile aciziz. Bize her şey müstehak.

Gesendet.

sasort
11.03.2014, 01:03
ya arkadaşlar yok polisler fb miş

yapmayın ya tüm fb polisleri trabzona mı gönderdiler

bırakın bu işleri

acaba biz fb önünde olsaydık bu olaylar çıkarmıydı

bu maç kader maçı olmasaydı olurmuydu

şunu kabul edelim biz başarısızız tek nedeni de iho

bu olayların sebebide ihonun kendine kurban araması değilmidir

ligin en kötü top oynayan takımıyız

sebebi iho

bu adam takımdan gitsin ben kupa filan istemiyorum

adam akıllı yönetimimiz olsun

şampiyon değil güzel futbol oynayalım maçlardan keyif alalım

6Şafak Aydın1
Örnek bir kulüptük artik sikecilerle, kiz kardeslerle ayni saftayiz. Bu tepki acizligin, beyinsizligin daniskasidir. Iho ya ne kiziyorsunuz onu secen biziz tekrar aday olsun yine seceriz evvelallah.

Kader KORELİ
http://tv.61saat.com/ havaalanından canlı yayın

uzungöllü
11.03.2014, 01:04
Bugün taraftar yüzünden kaybettik diyene,bugüne dek ne kazandın? Asla kaybetmedik !!!

emre duman
11.03.2014, 01:04
Onurun yanında ıho deyilde cakıroglunun olması bile neyin ne oldugun gösteriyor onur ve futbolcular bile iho ya güvenmediğini düşünüyorum

Enisc
11.03.2014, 01:05
Hayrola ne değişti fener 3 puanı aldı ,köftesinide yedi bu akşam osura osura yatarlar. Taraftarın polisten jopun ağlasını yedi bu akşam sabaha kadar ağrıdan kıvranır yarından itibaren polis kamerasına girenlere pkkya açılmayan davalar açılır. Sahan 5 maç kapanır ikinci yarının ortasına geldik 1 tek galibiyetimiz var maç kazanamadığın için iflas etme eşiğindesin, medyada seni haklı gören tek bir yorumcu yok başındaki çoban bile traftarı suçluyor ve hala o şerefli koltukta oturuyor o çoban eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hemşerim ne kazandın bir sayda bilgilensen şu cahil kafam.

Uzun yazacaktım ama vazgeçtim şunu diyeyim. Bundan sonra türk futbolunda radikal kararlar alınmak zorunda.

sirkan
Hangi zihniyet bunlara köfte yolladi..?
Birakin ölseydiler aclikdan..
Kupa hirsizlariiiii

sasort
hayırlı geceler diliyorum herkese

inş trabzonumuza yakışır bir yönetimimiz olur

lazfather61
11.03.2014, 01:06
dayak yiyen taraftarı degil dayak attıran valiyi savunan yoneticilierimize yazıklarolsun, tabikide cepler dolu keyifler gıcır. satılmıslar.

Courage
11.03.2014, 01:06
Şiddeti tasvip etmiyorum ,edemiyorum ne yapayım (karşımızdaki namussuz olsa bile yaşama hakkı var)

Ama elimizde ne geçti diyen arkadaşlar soruyorum ;

Bu ülkede güçlünün ,kaba kuvvetlinin ,sesini en gür çıkaranın , vaveylayı basanın,ortalığı yangın yerine çevirenin ... hiç kaybettiğini gördünüz mü yada toplumda karşılığı olmadığını?

3 yıldan beri hala daha Türkiyede oyunun nasıl oynandığını ,hangi kuralın EN GEÇERLİ olduğunu anlayamadınız mı?

Bu geceden sonra bazı şeyler değişebilir. Nasıl ki ilk Şampiyonluğumuzu kazandığımız akşam kurulu düzende ''mecburen'' birşeyler değiştiği gibi.

Bursa başkanı dik durarak öldü. Allah rahmet eylesin. Bu İHO 'yu gördükçe daha iyi anladım ''İYİLER ÇOK YAŞAMAZ''.

Sisdağı
11.03.2014, 01:07
Örnek bir kulüptük artik sikecilerle, kiz kardeslerle ayni saftayiz. Bu tepki acizligin, beyinsizligin daniskasidir. Iho ya ne kiziyorsunuz onu secen biziz tekrar aday olsun yine seceriz evvelallah.

Bu tepki onurlu insanların tepkisi ve hala örnek bir klübüz. Hak aramak niye acizlik olsun. Asil acizlik önüne atılanla yetinmek

sirkan
11.03.2014, 01:07
Bu olaylarin olmasi iyi oldu... En azindan Trabzonlulari aptal yerine koyamadilar...
Su secimler gecsin bazi taslar yerine oturacak...

Bedri Sertkaya
11.03.2014, 01:09
Hacıosmanoğlu ilk defa doğru laflar etti! "Bu pisliğin üstüne oturanlar orada durdukça biz tepkimizi koyacağız" Bu olaylar her yerde oluyor evet...

nakzo
adam veletlerine ceza veremiyor, geliyor senin valinle, polisinle seni terbiye ediyor. Başkanında el etek öpüyor. Biz bittik aga. Dayak yedik, ülkede itin gözüne sokulduk, vergisini verdiğimiz tv kanalları bize düpe düz sövdü, avrupayı iki dakka pc başına geçip bilgilendirmeye bile aciziz. Bize her şey müstehak.

Gesendet.

hemşerim trabzon kenti kendi deccalını seçip ipini çekmiştir .bu çoban çok değil hemen yarın ben barcelona başkanıyla konuştum mayısta çookkkkkkkkkkkk büyük ceza gelecek ülkeye, taraftarımz buna inansın ve beklesin diyecek, bizim sığır topluluğuda herşeyi unutacak. Takımın sıradanlaştığını, ligde 7. Olmanın şampiyonluk gibi sunulduğunu,öz evlat diye nekadar düz tapan yeteneksiz hilhat garibesine bu büyük formanın giydirildiğini, yalakalıkları,yalancılıkları,3 kuruş için hırsızların elinin ayağını öpüldüğünü unutur ve mesih bekleyen deli hristiyan tarikatları gibi açar ellerini havaya ve beklemeye başlar taki yüzüne yağmur damlası düşünceye kadar.

TSemih61
Beyaz TV de İHO ile resmen dalga geçildi. Trabzonspor kulübünün başkanına bakın. Çok yazık...

Bahadır Şimşek
Uzun yazacaktım ama vazgeçtim şunu diyeyim. Bundan sonra türk futbolunda radikal kararlar alınmak zorunda.

Trabzonspor'a 5 maç seyircisiz oynama +250.000 TL para cezası + 3-0 hükmen mağlubiyet.

Nasıl? Yeterince radikal mi?

sirkan
11.03.2014, 01:10
mehmet baransu haric ve telegol ekibi haric bu istanbul medyasının a.q.

Tarafsiz medya degil onlarin Hepsi aziz tarafindan besleniyor...

6Şafak Aydın1
su an ne desek bos renktas. tepkisiz kalalim diyen yok. önümüzdeki sürecte anlarsiniz.

ibrahim
Şiddeti tasvip etmiyorum ,edemiyorum ne yapayım (karşımızdaki namussuz olsa bile yaşama hakkı var)

Ama elimizde ne geçti diyen arkadaşlar soruyorum ;

Bu ülkede güçlünün ,kaba kuvvetlinin ,sesini en gür çıkaranın , vaveylayı basanın,ortalığı yangın yerine çevirenin ... hiç kaybettiğini gördünüz mü yada toplumda karşılığı olmadığını?

3 yıldan beri hala daha Türkiyede oyunun nasıl oynandığını ,hangi kuralın EN GEÇERLİ olduğunu anlayamadınız mı?

Bu geceden sonra bazı şeyler değişebilir. Nasıl ki ilk Şampiyonluğumuzu kazandığımız akşam kurulu düzende ''mecburen'' birşeyler değiştiği gibi.

Bursa başkanı dik durarak öldü. Allah rahmet eylesin. Bu İHO 'yu gördükçe daha iyi anladım ''İYİLER ÇOK YAŞAMAZ''.

Kusura bakmada bi bok yapamadık. Elimize hiç bir şey geçmedi. Avrupa basınına ırkçı turk devleti, hakkını yediği Karadeniz sahil şeridinde kaba şiddet uyguluyor diye bir organizasyon yapsaydık şu an tüm dünya bu akşamı konuşuyordu.

Gesendet.

Cihan Ince
11.03.2014, 01:11
Cakiroglu istifa etti..

Timur Mikhail
11.03.2014, 01:12
Bu memlekette belki bir gün iyi şeylerde olur ne dersiniz...

Sibel
Trabzonspor'a 5 maç seyircisiz oynama +250.000 TL para cezası + 3-0 hükmen mağlubiyet.

3 puanları toplayıp 82 puan alıp şampiyon olduk. Ve şampiyonluğumuz, kupamız çalındı.
3 yıldır çekmediğimiz çile ve ötekilik, mağdurluk, hak gaspı kalmadı.
Bu nasıl sizce? Radikal mi?

Courage
Kusura bakmada bi bok yapamadık. Elimize hiç bir şey geçmedi. Avrupa basınına ırkçı turk devleti, hakkını yediği Karadeniz sahil şeridinde kaba şiddet uyguluyor diye bir organizasyon yapsaydık şu an tüm dünya bu akşamı konuşuyordu.

Gesendet.

Daha dur bismillah.

Kar -zarar hesabını 1 hafta sonra yapalım.

tamuğ yamtar
Şimdi ne oldu yani? Kuşlar, ağaçlar, böcekler moduna girdiğimi düşünmesin kimse. fb hükmen galip ilan edilecek. istanbul da adamları taraftarları karşılayacak. Adamların kenetlenmesini sağlamaktan başka neye yaradı? Benim göremediğim ama sizin gördüğünüz nedir merak ediyorum.

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emre duman
11.03.2014, 01:14
İHO ya iyi oluyor dcem ama bu başkan canlarını yaktıhı için böle konusuyor bu iblisler demedende geçemiyorum :o

Enisc
11.03.2014, 01:14

Mesele bu değil. Mesele adalet. O kupa Trabzon'a gelmediği sürece Trabzonspor isterse feneri hezimete uğratsın bir şey değişmez. O kupa artık bundan sonraki tek hedef. Kupa yoksa Trabzonspor'da yok. O kupayı alamayacaksak bizim bu ligde mücadele etmeye hakkımız yok. bu hakka sahip değiliz

Sisdağı
11.03.2014, 01:15
Şimdi ne oldu yani? Kuşlar, ağaçlar, böcekler moduna girdiğimi düşünmesin kimse. fb hükmen galip ilan edilecek. istanbul da adamları taraftarları karşılayacak. Adamların kenetlenmesini sağlamaktan başka neye yaradı? Benim göremediğim ama sizin gördüğünüz nedir merak ediyorum.

Sizinle anladığınız dilden konuşacağız artık dedi taraftar. Onlar almıştır mesajı. Gerekirse her maç böyle

Bahadır Şimşek
11.03.2014, 01:15
3 puanları toplayıp 82 puan alıp şampiyon olduk. Ve şampiyonluğumuz, kupamız çalındı.
3 yıldır çekmediğimiz çile ve ötekilik, mağdurluk, hak gaspı kalmadı.
Bu nasıl sizce? Radikal mi?

Benim söylediğimle bunun ne alakası var?

Sapla samanı karıştırmayın lütfen.

Sefa Murat Dokuz
11.03.2014, 01:16
Çakıroğlu güzel konuşuyor.

Mert Oğuzlu61
11.03.2014, 01:17
uyku yok sinir tavan yaptı el yüz yıkayıp azıcık sakinleştim ama yok bu gece uyuyamam.

Sibel
11.03.2014, 01:17
Şu an 1. sırada bile olsak hiçbir şey değişmeyecekti. 3 puanmış!
Bu düzen istediği takımı şampiyon yapıyor. Bu sene sıra fenerdedir. İster 10 gol at ister 10 gol ye.
Bu şekilde futbol çok güzelse, iyi seyirler.

6Şafak Aydın1
11.03.2014, 01:18
Çakıroğlu güzel konuşuyor.

hani konusmazdilar, icraat yapardilar, biz hala ayni kafadayiz, icimizin yaglari eridi ya gerisi önemli degil.

Bahadır Şimşek
11.03.2014, 01:20
Mesele bu değil. Mesele adalet. O kupa Trabzon'a gelmediği sürece Trabzonspor isterse feneri hezimete uğratsın bir şey değişmez. O kupa artık bundan sonraki tek hedef. Kupa yoksa Trabzonspor'da yok. O kupayı alamayacaksak bizim bu ligde mücadele etmeye hakkımız yok. bu hakka sahip değiliz

Böyle yaparak kupanın geleceğini düşünüyorsanız başka diyecek sözüm yok.

Ama adamların bu akşamla ilgili ne düşündüklerini söyleyim.

ne güzel oldu, hem Trabzon'a istediğimizi yaptırttık hem de rahatça 3 puan aldık deyip gülüyorlar.

Sen bu adamların kötülüğünü istiyorsan istediklerini değil istemediklerini yapacaksın!

Sefa Murat Dokuz
11.03.2014, 01:20
hani konusmazdilar, icraat yapardilar, biz hala ayni kafadayiz, icimizin yaglari eridi ya gerisi önemli degil.

İHO'yu eleştiriyor, çok da sert konuşuyor.

Courage
11.03.2014, 01:21

Onların kenetlenmesini sağlayan biz değiliz.

Yalanla,dolanla,parayla-pulla ,kahpelikle sağladıkları başarıları .. ve o ''başarıların'' çimentoluk yaptığı hayal dünyasını yitirme korkusu.

Namussuzluğun etrafına kenetlenmişler. Bizim o taraklarda bezimiz yok ve inanın siz,biz UEFA ve CAS 'a mail atarken ,İstinyedeki TFF binasına bir karınca bile incitmeden yürüyüş yapıp hak ararken de aynı psikoloji ile birbirlerine sarılıyorlardı.

Çünkü onları birleştiren şey ''sürdürülebilir / istikrarlı bir hırsızlık ''

Bahadır Şimşek
11.03.2014, 01:21
Bu düzen istediği takımı şampiyon yapıyor. Bu sene sıra fenerdedir. İster 10 gol at ister 10 gol ye.

O zaman ne uğraşıyoruz. Gidelim Gürcistan liginde oynayalım.

cihayan
11.03.2014, 01:22

Dogru diyorsun. Artik gelinen nokta bu. O kupayi almak bizim icin yasamsal bir onem tasiyor artik. Cunku o kupa adaleti temsil ediyor. O kupayi alamadiktan sonra ne 3 puan, ne bes on milyon, hic bir seyin anlami yok. O kupayi alamadiktan sonra istenildiginde ensesine vurulup elindeki alinan bir samar oglanindan, bir figurandan otesi olamayiz. Zaten bize bictikleri rol de bu.

Sibel
Benim söylediğimle bunun ne alakası var?

Sapla samanı karıştırmayın lütfen.

Üfleseniz patlayacak bir topluluk var. Siz böyle hissetmiyor olabilirsiniz. Ama bugün statta kimse para cezasıymış fenerin karşılanması, 3 puanıymış diye düşünmedi.
Düşünemezdi de. Düşünmemeliydi de. Hükümsüz bir lig için fazla futbol seviyoruz.
İllegal bir ligde oynuyoruz.
Ha seyircili ha seyircisiz. Para cezasını hiçbir protesto yapamayan yönetim tıpış tıpış ödesin umrumda değil.

Adem Akyüz'

Ben razıyım.. Bu ligde oynamaktan/figüran olarak görülmeten çok daha iyidir..

Sibel
11.03.2014, 01:23

Keşke.

tamuğ yamtar
11.03.2014, 01:23
Böyle yaparak kupanın geleceğini düşünüyorsanız başka diyecek sözüm yok.

Ama adamların bu akşamla ilgili ne düşündüklerini söyleyim.

ne güzel oldu, hem Trabzon'a istediğimizi yaptırttık hem de rahatça 3 puan aldık deyip gülüyorlar.

Sen bu adamların kötülüğünü istiyorsan istediklerini değil istemediklerini yapacaksın!

Ben de hala ne elde ettik anlamadım. Adamlar foto çekip, pis pis sırıtıp, internette yayınlıyorlar. E ne oldu şimdi? Kupa mı geldi? Federasyona baskı mı yapmış olduk?

emre duman
11.03.2014, 01:24
Çakırogluda aynı siyaset yapıyo

AhmetG.
11.03.2014, 01:25
acilllllllllll seçime gidilmeli temizlik şarttt

Nihat Günay
11.03.2014, 01:25
Benim icin Turk milliyetciligi bitmistir. Umrumda degil Turkiye. Serefsizler ulkedi.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bunlar Türkse ben değilim,

Ben Türksem bunlar değil...

Benim atalarım yüzyıllarca 3 kıtada adalet dağıttı..

Şimdi bizi elin oğlunun adaletine mahkum edenlerle aynı kanı taşıyor olamam...

nakzo
11.03.2014, 01:27

TAMAM YARIN KUPAYI SARIP SARMALAR PADİŞAH EFENDİMİZ BİZİM BÜYÜK BAŞKANIMIZA KUPAYI VERİR. Bİz NE DİYORUZ SEN NEDİYORSUN BU ZİHNİYET BÜYÜK TRABZONSPORU BATIRDI.BİR KUPA DÜNYANIN SONU DEĞİL .TABİKİDE HAKKIMIZI ARAYACAĞIZ ;AMA BU TAKIM BU KADAR BOŞ VERİLEMEZ BU EFSANE BİR KUPA VAR DİYE YOK EDİLEMEZ. ÇABALARSIN UĞRAŞIRSINDA BENİM TAKIMIM BU BOŞ VERMİŞLİKLE ŞARLATANLARI KENDİNE BAŞKAN SEÇİP ESKİŞEHİRLE BURSAYLA SİVASLA AYNI HEDEFLERE OYNAYAMAZ. 3 SENEDİR BİR BÜYÜK TAKIM TEK DERBİ KAZANAMAZ MI 3 SENEDİR BİR TAKIMIN HEDEFİ KÜME DÜŞMEMEK OLUR MU ?BUMU TRABZONSPORA GÖRÜLEN REVA YA BENİM KIZIMDA MI BU TERANEYLE BÜYÜYECEK.BENİM ÇOCUKLUĞUM ,GENÇLĞİM 96 NIN HAYALETİ ÜZERİNE KURULDU VE MAHFOLDU. HALBUKİ KAYBEDİLEN TEK ŞAMPİYONLUKTU VE TEKRAR KAZANILABİLİRDİ .ama hep bu acı üzerinden prim yapan bir güruh var ve başarıyı kesinlikle istemeyen bir güruh bu dikkat edin sizin gençliğinizde Bu hayaLetin peşinde heba olup gitmesin.

cihayan
11.03.2014, 01:27
Bu aksamki olaylari pek abartili bulamiyorum bir turlu. Uc yillik surede bu kadar goz gore gore asagilanan insanlarin boyle bir tepki vermesi normal. Yani bu tepki bir yerde mutlaka olacakti, ha bugun ha baska bir macta. Bazi arkadaslar hala daha Istanbul basini falan ne der derdinde. Bunun bizim icin hic bir onemi yok. Bu adamlarin hepsi kendi cikar iliskisi icinde safini belirlemis zaten. Haksizligin, adaletsizligin oldugu her toplumda bu tur tepkiler ortaya cikabilir. Istanbul'da bu febe p.clerinin stadlarinda yapilanlarin binde biri yapilmadi bu gece. Ama onlarin aldigi elestirinin bin mislini aliriz simdi biz. Ama bunun bir onemi yok. Cunku medya tarafsiz, objektif degil. Boyle olunca da ne dediginin bir anlami yok.

emre duman
11.03.2014, 01:28
Her gelen başkan için aynı şeyler dönüyor spor spor diyoruz şu klubun basınada sporun içinden gelen biri geçirmemiz gerekiyor yoksa başka türlü bu söylemlerden kurtulamayız

Çağrı Metin
11.03.2014, 01:28
çakıroğlu siyaset yapmıyor ancak başkanlığa oynuyor.iho ve valiyle ilgili söyledikleri doğru olsa da samimi olduğunu düşünmüyorum.

Arif Timurcioğlu
11.03.2014, 01:29
İbrahim haciosmanoğlundan bir an önce kurtulmak lazım lakin Muharrem Usta gibi siyasete batmış kişiler gelmemeli yerine mümkünse vizyonu ve misyonu olan bir başkan gelmelidir.

Courage
11.03.2014, 01:29
Ne biçim bir gece bu!

Deniz Tosunoğlu
11.03.2014, 01:30
İbrahim haciosmanoğlundan bir an önce kurtulmak lazım lakin Muharrem Usta gibi siyasete batmış kişiler gelmemeli yerine mümkünse vizyonu ve misyonu olan bir başkan gelmelidir.

Muharrem Usta iyi aslinda ama Ahmet Agaogluna'da varim.

Mustafa Ayazoğlu
fenerin küme düşmeyeceğini bu haksızlığın bitmeyeciğini düşünmek çıldırtıyor

1-2 ay daha sabır etmeli

eksikbirşey
Şimdi tüm medya aynı şeyi söylüyor ve söylemeye de devam edicek. " Bunu yapan provakatörler, seçimler öncesi oyun, gerçeği görmek lazım vs..

Kimileri gerek yoktu diyor, kimileri iyi yaptık diyor.

Ama ne olur TRABZON unutma. 30 Martta; kupayı vermeyenleri de, şikeciler için " iyi insanlardır " diyenleri unutma.

emre duman
Dikkatiniz çektimi hiç.......................

Birtane fenerli yönetici çıkmadı tv lere yada açıklama yapmadı bizimkiler kendilerini yiyorlar işte klubun hali ve camianın hali bu bitmiş pislenmiş bir camia allah iho nunda cakıroglununda ve aynı zihniyetde olanında ve ve ve bu zihniyete müsade edeninde belasını versin kardeşim.

Bu haldeyken bile çıkar içinde kendi konumunu ve yerini sağlamlaştırma derdindeler.

fadigaTS
11.03.2014, 01:31
Ahmet Ağaoğlu başkanlığa yakışır.Vizyonu da bana göre sağlam.

cihayan
11.03.2014, 01:32
Üfleseniz patlayacak bir topluluk var. Siz böyle hissetmiyor olabilirsiniz. Ama bugün statta kimse para cezasıymış fenerin karşılanması, 3 puanıymış diye düşünmedi.
Düşünemezdi de. Düşünmemeliydi de. Hükümsüz bir lig için fazla futbol seviyoruz.
İllegal bir ligde oynuyoruz.
Ha seyircili ha seyircisiz. Para cezasını hiçbir protesto yapamayan yönetim tıpış tıpış ödesin umrumda değil.

Benim omrumun yaridan fazlasi Avrupa'da gecti. Eger su sike surecinde bize yapilanlar Avrupa'nin herhangi birinde yapilsaydi, gosterilecek tepki ve siddetin boyutu cok daha fazla olurdu.

Bu gece olanlar 2011 den beri hunharca bir adaletsizlige ugratilan bir toplumun demokratik tepkisiydi, oyle cok fazla abartilacak bir sey de olmadi. Aslinda Trabzon halki olarak bu surecten duyulan rahatsizlik dile getirilmis oldu. Ortada bu kadar buyuk bir adaletsizlik, haksizlik varken hala daha 3 puanmis, cezaymis falan ne anlami var. Isterse ligden atsinlar, boyle bir adaletsizlik, serefsizlik icinde olsan ne olur, olmasan ne olur.

tamuğ yamtar
11.03.2014, 01:34
Dikkatiniz çektimi hiç.......................

Birtane fenerli yönetici çıkmadı tv lere yada açıklama yapmadı bizimkiler kendilerini yiyorlar işte klubun hali ve camianın hali bu bitmiş pislenmiş bir camia allah iho nunda cakıroglununda ve aynı zihniyetde olanında ve ve ve bu zihniyete müsade edeninde belasını versin kardeşim.

Niye çıksın ki? Adam istediğini almış. Şimdi de koltuklarında oturmuş, bizimkileri gülerek izliyorlardır. Bunları konuşacağımıza Trabzonsporumuzun galibiyetini konuşsak daha güzel olmaz mıydı?

emre duman
11.03.2014, 01:34
Ve ayrıca güneydogu kıyaslamsı yapıp oradaki insanları bize karşı antipatikleştiren Çakırogludnan nefret ettim gerçekten format gerekiyor camiaya.

Terzioğlu
11.03.2014, 01:36
Volkan harbiden bildigin ayi ya. Bir hayvan türü bir insana ancak bu kadar benzer.

Cilgin1986
11.03.2014, 01:37
Cakaloglu azizin kankasidir!

Çağrı Metin
TAMAM YARIN KUPAYI SARIP SARMALAR PADİŞAH EFENDİMİZ BİZİM BÜYÜK BAŞKANIMIZA KUPAYI VERİR. Bİz NE DİYORUZ SEN NEDİYORSUN BU ZİHNİYET BÜYÜK TRABZONSPORU BATIRDI.BİR KUPA DÜNYANIN SONU DEĞİL .TABİKİDE HAKKIMIZI ARAYACAĞIZ ;AMA BU TAKIM BU KADAR BOŞ VERİLEMEZ BU EFSANE BİR KUPA VAR DİYE YOK EDİLEMEZ. ÇABALARSIN UĞRAŞIRSINDA BENİM TAKIMIM BU BOŞ VERMİŞLİKLE ŞARLATANLARI KENDİNE BAŞKAN SEÇİP ESKİŞEHİRLE BURSAYLA SİVASLA AYNI HEDEFLERE OYNAYAMAZ. 3 SENEDİR BİR BÜYÜK TAKIM TEK DERBİ KAZANAMAZ MI 3 SENEDİR BİR TAKIMIN HEDEFİ KÜME DÜŞMEMEK OLUR MU ?BUMU TRABZONSPORA GÖRÜLEN REVA YA BENİM KIZIMDA MI BU TERANEYLE BÜYÜYECEK.BENİM ÇOCUKLUĞUM ,GENÇLĞİM 96 NIN HAYALETİ ÜZERİNE KURULDU VE MAHFOLDU. HALBUKİ KAYBEDİLEN TEK ŞAMPİYONLUKTU VE TEKRAR KAZANILABİLİRDİ .ama hep bu acı üzerinden prim yapan bir güruh var ve başarıyı kesinlikle istemeyen bir güruh bu dikkat edin sizin gençliğinizde Bu hayaLetin peşinde heba olup gitmesin.

başından sonuna kadar katılıyorum.

Sibel

Dediklerinizin aksini iddia eden yok ki zaten. Trabzonspor'u bu hale düşürenleri Allah kahretsin. Ben lig başından beri tarihin en berbat futbolunu izliyorum. Futbol tutkumu bu rezil halimiz kırmıyor ama. Her maça yine aynı heyecanla gidiyorum. Ne doğru bir yönetim, ne de doğru bir kadromuz olmamasına rağmen... Ama mevzu bu değil. Bunu sonra konuşmalıyız. Üç senedir işlerimiz iyi gitmiyor. Çünkü futboldan önce halletmemiz gereken bir konu var. O da adalet.
Belki yarın kupamı sarıp bana getirmeyecekler ama ben bu akşam başımı yastığa huzurla koyup uyuyacağım.
Siz 96yı yaşamışsınız. Ben de 2011'i yaşadım maalesef. İstesem de istemesem de her günüm, her dakikam 22 Mayıs.
Benim gençliğim de 3 yılda soldu. Acı üzerinden prim yapmak kelimesi çok üzücü olmuş. Keşke yazmasaydınız.

Deniz Tosunoğlu
Klube format cekelim. Senol Gunes'i baskan yapalim. Muharrem Usta ve Ahmet Agaoglu gibi vizyonlu adamlari yonetime koyalim.

tamuğ yamtar
11.03.2014, 01:41
demek istediğim bu deyil buradaki tepkinin siyasi deilde kupadan ve adaletsiz bir yapıdan olduhunu insanlara anlatmaları gerekiyor gerizekalı bu yöneticiler bilerekmi yapıyorlar bilmiyorum adamlar bu olayları siyasete ve belli çaplı çıkarlara bağladılar bu olanlar adaletsizlik dopan bir tepkiydi ama gel görki yarın gazetelerde hacı ve çakır malının diyolagları manşet olucak aptallllllllllllllllllarrrrrrrrrrrrrrrrr bu yöneticiler cok salak affınıza sıgınıyorum ama bu argo kelimelerim onlara az bile stratejin bi haber gerizekalılığı toplulugu hepsi.

Ben sizin yazdığınızdan yola çıkarak fikrimi yazdım zaten. Şunu da söyleyeyim 30 Mart da seçim olmasa IHO bence çok daha farklı konuşurdu.

Sibel
11.03.2014, 01:41
Benim omrumun yaridan fazlasi Avrupa'da gecti. Eger su sike surecinde bize yapilanlar Avrupa'nin herhangi birinde yapilsaydi, gosterilecek tepki ve siddetin boyutu cok daha fazla olurdu.

Bu gece olanlar 2011 den beri hunharca bir adaletsizlige ugratilan bir toplumun demokratik tepkisiydi, oyle cok fazla abartilacak bir sey de olmadi. Aslinda Trabzon halki olarak bu surecten duyulan rahatsizlik dile getirilmis oldu. Ortada bu kadar buyuk bir adaletsizlik, haksizlik varken hala daha 3 puanmis, cezaymis falan ne anlami var. Isterse ligden atsinlar, boyle bir adaletsizlik, serefsizlik icinde olsan ne olur, olmasan ne olur.

Cümleleriniz sonuna kadar doğru. Bu kadar ezilmeye rağmen yapabildiğimiz tek şey sahaya çakmak, meşale vs. atmak oldu. O kadar tahrike rağmen sahaya bile girilmedi. Bu millette peygamber sabrı var. Ve hâlâ taşmadı.

Mustafa Ayazoğlu
11.03.2014, 01:42
Cakaloglu azizin kankasidir!

çakıroğlu

aziz yıldırım tarafından kulübü içerden yıkmaya çalışmış

sonra fark edilince pasifize edilmiş.

tabi bu hacıosmanoğlu nun yanlışlarını kapatmaz

emre duman
11.03.2014, 01:44
cihayan tarafından yazılan Mesajı Görüntüle

----------------------

işte bunu diyorum arkadaş çok güzel demiş bizim yöneticiler ne yaptı peki işi siyasete koltuk kavgasına çektiler ve 2 dakkada medya bunu buna bağladı yarın başlıklarda bu 2 asalağı koyucak alsana bunu sümen altı edicek malzeme.

Anlamıyorum şu klubun basında şenol güneş olsaydı yırta yırta anırta anırta alırdı o kupayı zeki adamın hali daha farklı oluyor ve duruş meselesi.

Nihat Günay
11.03.2014, 01:48
Bu da lazımdı oldu...

Büyütmeye gerek yok...

Zaten kötü oynuyoruz...

Adamlar bizi yine yenip gittiğinde Trabzondaki taraftar anca çekirdek çitlesin diye buralarda nağra atacak olan çok bilmişler sussun...

Artık bu iki camia arasında dostluk falan olmaz...

Kim güçlüyse kazansın...

Sibel
11.03.2014, 01:51
Adam gibi bir yönetimin olsaydı alırdı eline koca bir pankart çıkar bırakırdı sahaya çekerdi oyuncuları maçtan.
Avrupa'da da ses getirirdi bu protesto.

emre duman
11.03.2014, 01:53
Şenol güneş gelmeli başkanlığa ve BMN bunla ilgili ciddi kamuoyu yoklaması yapması gerekiyor anket ve destek vs nasılki tff nin basına sporun içinden birinin gelmesi istiyorsak klubun başınada şenol güneş gelmeli tek egosu var oda trabzonsporun başarılı olması siyasetle bilmem neyle hiç bir bahlantısı olmayan tek insan.

Hüdai Pervaneli
11.03.2014, 01:53
Adam gibi bir yönetimin olsaydı alırdı eline koca bir pankart çıkar bırakırdı sahaya çekerdi oyuncuları maçtan.
Avrupa'da da ses getirirdi bu protesto.

Bunu Yapanlar Hep ses Getiriyor Zaten Enson Ispanyada Cupa macinda uygulanmislardi Bir Takim

sanatik
11.03.2014, 01:54
IHO, Cakiroglu kim varsa derhal istifa edip Trabzonsporu rahat biraksinlar. Sike süreci ile mücadele edeceksen yaparsin ama futbol oynayacaksan oyna böyle oynayamayacagin maca niye cikarsin ?

Ha oynayacagimi diyorsun peki Segirci bu macda olmasa ne olcakdi ? Konyaya kimse alinmasin ceza aliriz diyorsun bu macda aldigin ceza ve düsdügün durum ne getirdi bize ?

2010/2011 meselesi üzerinden takim yönetilmez artik. yeter.

3 puan alip gitme derdinde olanlar ile yapdigi mücadeleye bak. cok takdilar sanki, hedefleri 3 puan sende istedikleri gibi gelisdirdin meseleyi. Segircisiz oynasan ne olacakdi ?

5 mac ceza almakdan kurtulacakdin birde böyle neyse. Yönetim gercekden cok büyük hatalar yapiyor. Cikmislar ekran basina tartisdiklari konuda bir ise yarasa o istifa etsin bu istifa etsin.

daha 23 üncü dakikada gol yiyorsun eeeeeee niye peki ? Bunun hesabini ver !

arahna
11.03.2014, 02:05
bunca olayın ardından alelacele tvlere ardaarda bağlanıp İHO istifa diyen çakıroğlu çok ayıp etmiştir.Olaylarla ilgisi olduğu şüphesini oluşturuyor kafalarda
İHO nun bu olayda suçu yoktur. şikecilere posta koyunca 3. sınıf mafya deniyor. trabzon şehrinin misafirperverliği medeniyeti deyince yine suçlanıyor
İHO nun suçu siyasiliği ve iyi takım kuramamsıdır
bugünkü olayların hacıoğlu ile ilgi,si yoktur
taraftar byle istedi böyle oldu
şike sürecinin gündemde kalması için iyi oldu olaylar
şikecilerin 3 puan alması kötü oldu
şampluklarına engel olabilirdik onları en çok bu kızdırırdı. olmadı kötü oldu

emre duman
11.03.2014, 02:07
Çakıroglu en önden istifa etmelidir sanki kurguyu o yaptı hemen sonrasında tvlere sarldı garip iho da akıl olsa bu olayları lehine çevirebilirdi.

Erkin
11.03.2014, 02:08
Yönetici Beyaz TV'ye çıkmış hala valiyi yalayıp herifi temize çıkartmaya çalışıyor. Şaka gibi.. Son 10 ayda yaşadıklarımızın hepsi kabus !

nakzo
11.03.2014, 02:19
IHO, Cakiroglu kim varsa derhal istifa edip Trabzonsporu rahat biraksinlar. Sike süreci ile mücadele edeceksen yaparsin ama futbol oynayacaksan oyna böyle oynayamayacagin maca niye cikarsin ?

Ha oynayacagimi diyorsun peki Segirci bu macda olmasa ne olcakdi ? Konyaya kimse alinmasin ceza aliriz diyorsun bu macda aldigin ceza ve düsdügün durum ne getirdi bize ?

2010/2011 meselesi üzerinden takim yönetilmez artik. yeter.

3 puan alip gitme derdinde olanlar ile yapdigi mücadeleye bak. cok takdilar sanki, hedefleri 3 puan sende istedikleri gibi gelisdirdin meseleyi. Segircisiz oynasan ne olacakdi ?

5 mac ceza almakdan kurtulacakdin birde böyle neyse. Yönetim gercekden cok büyük hatalar yapiyor. Cikmislar ekran basina tartisdiklari konuda bir ise yarasa o istifa etsin bu istifa etsin.

daha 23 üncü dakikada gol yiyorsun eeeeeee niye peki ? Bunun hesabini ver !

Ha işte zurnanın zoooooooooooooort dediği yer bu. Bir büyük takım sadece şike söylemiyle yönetilemez. Bizim bugün düştüğümüz içler acısı durumun özeti budur.Ben büyük Trabzonsporu tekrar yaratacağım diyemeyen her kim olursa söz hakkı bile verilmemelidir ne iho ne cakıroğle nde kulacoğlu burası kimsenin kendini tatmin yeri değildir bu kulüp ağlama duvarı değildir.Yok öz evlat, yok öze dönüş yok benden 5 sene başarı beklemeyin bir büyük takım başkan adayı düşününki adam seçime giriyor ve başarı vadetmiyor ulan madrabaz ne işin var senin o koltukta ben senden 10 kat daha futbolu biliyorum ama paçama güvenemediğim için öyle başkanlığa felan soyunmuyorum haddimi biliyorum. Trabzonspor bu boş laf ebelerini, filozofları çok dinledi ve denedi özkan sümer ve iho iki laf ebesi ama icraaat yapamayan iki şahıs sonuç ikisinin dönemindede itibar ve kişilik kaybeden bir takım ve bezmiş bir taraftar topluluğu.Onun için Trabzonspor kulübü başkanlığı icraat makamıdır icraat yapacaklar başa gelmelidir laf ebelerinin seçimde söz almalarına dahi karşıyım boş adamlarla bu takımın kaybedecek vakti yok.

melekcilingir
11.03.2014, 02:22
Uzun zamandır bu şkecilerle olan bir maçımızın ardından böyle huzurlu olmamıştım. Ohhh diyorum 10 h ile...

Sencer Bulut
11.03.2014, 02:29
Bugün en anlamlı tepki sahada futbolcular top oynamayarak orta sahada durarak eylem yapacaklardı.Bu daha etkili olurdu.

lazibere
11.03.2014, 02:33
Yönetici Beyaz TV'ye çıkmış hala valiyi yalayıp herifi temize çıkartmaya çalışıyor. Şaka gibi.. Son 10 ayda yaşadıklarımızın hepsi kabus !
Valiyi yalayacak tabi, tayyipin elcisi o vali. Dokunacak yurek lazim

Sefaenes
11.03.2014, 02:38
acil secim karari alinmali albayrakin asbaskanini baskan yaptik bu hale düsürdü simde Iho nun asbaskani Baskan olarak ugrasacak o gelirse daha cok beter oluruz. Adam gibi yönetici lazim. Nasil olsa secilen Baskanlar ceplerinden 1 kurus vermeyip Baskan oluyorlar ozaman Senol Hoca Baskan olsun en azindan futbolun icinden
Vali görevden derhal alinmali sniperlerin aciklamasi olamazzzzzzzzzz

hanifta
11.03.2014, 02:40
akçeli işlerden anlayacak biri lazım ünal aysal gibi..

melekcilingir
11.03.2014, 02:53
Bu 3 sene bize gösterdi ki ne yaparsak yapalım onlar kazanacaklar. Oyunun kurallarını böyle koymuşlar. Artık bu oyunda yokum demek gerekiyordu. Bizim yöneticilerimiz de makamlarını sattıkları için bunu diyemediler. Ama şehir artık isyan etti.

Beni en çok sevindiren de bu oldu. Şimdi seçimlerde ne oy verdiklerinin hiç önemi yok. Gerçekten yok benim için. Hangi sebeple kime verirlerse versinler, artık sokağa çıktılar ya, kendilerine doğrultulan keskin nişancılara, polise, valiye (ve umarım çok yakında başkana ve yönetime de) isyan ettiler ya, bu en büyük kazancıdır şehrin.

Bu ülkede futbolla olan ilişkisi en hakiki, en doğrudan olan şehri, tek şehri, Trabzon'dur.

Trapezunda
11.03.2014, 02:59
Dünki olaylar sadece 2010-2011 degil 1996´dan beri calinan toplam 4 sampiyonlugumuzun sonucudur. Ne hikmetse hep bu $ikecilrden cektik.
Bunlara yapilan az bile. Sunu kimse unutmasin Trabzonspor´ub resmi 6 ve bizim 2011´den beri dedigimiz 7 degil toplam 10 SAMPIYONLUGU VAR!

Bu ara ayni tepkiyi rezil Akyazi Projesi icin bekliyorum, sunun ceyregini yapsak istedigimiz sekilde bir stat yapilir!

Yerel secimlerde yaklasiyor. Sandikta´da bu itlere cevap verilmesini bekliyorum. Ben Sehrimde Fenerli bir Basbakanin ne Belediye Baskanini, ne bize Terorist muamelesi yapan Valisini istiyorum!

tristram
11.03.2014, 02:59
zamaninda sadece sike konusarak kulup yonetilmez-bu kani bozuklarla sahada da mucadele etmek icin kadromuzun da iyi olmasi gerekiyor derken durus murus diyen muptezeller vardi..ne oldu?bizim durusumuzu sahadakilerin gucuyle dogru orantili demistim.her yonuyle dibi gorduk resmen.yonetim enkaz takim desen keza oyle.
bu arada yanlis anlasilmasin ben cikan olaylari destekliyorum.zira bu rezil takim mac falan alamazdi en azindan icimiz biraz sogudu.tum turkiye trabzon'un hala bu olayi unutmadigini gordu.olay cikaranlarin hepsini kutluyorum ama o kadar yabanci madde atip birini volkanin kafasina denk getiremeyenlere de yaziklar olsun diyorum.bu ayinin pekmezini akitsaydiniz keske..

Ibrahim Gaygusuz
11.03.2014, 03:13
Cakiroglu cok bos konusuyor.

Baskanlik icin adayligini koyacaktirda, delegeler bu kez hata yaparmi ? Usta yaninda ne sansin var.

Konustugu seylere helal olsun yaziliyorda, bu adam bildigimiz seylerden baska konusmuyorki. Bize bilmediklerimizi soyle

AhmetG.
11.03.2014, 03:22
Abi görünürde parası olup siyasetten uzak duracak adam var mı YOK.

O halde Usta olsun bundan fazla ne kaybederiz ki. Hacıyı destekledim ne oldu nasip değilmiş demek. Allah yolunu ve bahtını açık etsin.

Çakıroğlu İhsan
11.03.2014, 03:24
çakıroğlu

aziz yıldırım tarafından kulübü içerden yıkmaya çalışmış

sonra fark edilince pasifize edilmiş.

tabi bu hacıosmanoğlu nun yanlışlarını kapatmaz

hmm..

Yaşar
11.03.2014, 03:51
Adamlar yine belki ellerini kollarını sallayarak değil ama bu sezonki en rahat deplasman galibiyetini alarak evlerine döndüler, hava alanında taraftarları tarafından karsilandilar. Biz ise yine birbirimize düştük. Yani olan yine Trabzonspor a oldu.

Yaşar
11.03.2014, 03:58
Ben de hala ne elde ettik anlamadım. Adamlar foto çekip, pis pis sırıtıp, internette yayınlıyorlar. E ne oldu şimdi? Kupa mı geldi? Federasyona baskı mı yapmış olduk?

Klavyeye sağlık renktas. Bizim taraftar olay çıkararak şikecileri korkutacaklarini sandılar, büyük bir tuzağa düştüler, onların istediklerini kendi elleriyle onlara sundular. Sonra da soyunma odasında her olaylı maçta olduğu gibi bir süre kaldılar, o arada bizim güzel Akçaabat köftemizden yiyip, belki de bizimle makara yapıp, Arabalarına binerek havaalanina gittiler, uçaklarına bildiren ve şimdi de evlerinde uyuyorlar. Biz ise uykusuz bir gece daha geçiriyoruz. Bu geceden arda kalan sadece budur. Bugün de aynı dün gibi çalınan Kupamiz fb müzesinde duruyor olacak.

Mustafa ÖZDEMİR
11.03.2014, 06:13
saat kaçta çıktılar avni akerden...

Şeref
11.03.2014, 06:30
taraftarımızı tebrik ediyorum. keşke atılan maddelerde isabet oranını tuttursaydık. eğer futbolda adaleti sağlayamıyorsan trabzonda futbol oynatamazsın. çok ağır cezalar gelecek ama hırsızların hiç mi sucu yok ... bu adaletsizliğe bende olsam aynı tepkiyi verirdim.

Oğuz ZEYTİN
11.03.2014, 06:31
Vali yetersiz.

Trabzonspor başkanı, basın sözcüsü, en etkili yöneticisi aciz.

Taraftarların bir kısmı kaybetmemize ve alacağımız cezaya seviniyor.

İbretlik!

*

Tamam, ortada adaletsizlik var. Ve biz buna tepki gösterelim, kabul.

Peki dün gece Trabzonspor ne kazandı?

Hadi biri söylesin, ne kazandık? "Fenerlileri staddan çıkarmadık olum hahaha", bu mudur kazancımız?

Yıllardır şike hırsızlığının üstünü örtmeye çalışan güzide medyamız da bu pis çarkta yerini almış. Kadıköy yanarken her türlü hafifletici sebebi ön plana çıkaran renkli basından üç manşet dikkatimi çekti bu sabah:

HOLİGAN TERÖRÜ

UTANÇ GECESİ

MAÇ DEĞİL SAVAŞ

Punisher-61
11.03.2014, 06:50
Yönetim basaramadi ama taraftar bu olayi avrupa gündeline tasimaya basardi.. Türkiyede olanlari tüm dünya bilsin..

Taraftar bir gün patlayacakti bu belliydi ..

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Ertan1982
11.03.2014, 07:00
Sonunda ölüler cikacak bu Kan Davasindan.Bu isi cözemeyen görmezden gelen tff reco ve digerleri vebalin altinada ezilecekler.Ben o sezondan beri sikecilere dedim gibi ne ayni safta namaz kilarim ne ayni cephede beraber savasirim bu sikeciler ile.

nesta61
11.03.2014, 07:29
macin basindan berli butun renktaslarima dedim insallah taraftarimiz sakin olur gergin olmaz cunku gergin ortam hep fenere yaramistir , gecen yilki olaylar daha vahimdi 34dk daha gergindi , dun aksam olanlar oldu ama yanlis yaptik takim zaten geride fenerbahce oyunu sogutmak icin elinden geleni yapiyor ustune taraftar ekmegine yag surdu o cepte3 puan donduler... bjk gs macinda 89 dakikada ortalik savas alanina dondu... 3 YILDIR haykiriyoruz sesimizi duyan mi yok yoksa biz mi sesimizi cikartamiyoruz??? neden 90 dakikayi beklemiyoruz ondan sonra on binlerce sahaya girip sadece ama SADECE volkan p.. dovmek yeterli onu ordan o provakator orda dovmek butun dunyaya verecegimizùsj yeterli $ikeciler dayak yedi :D ... vali beye gelince onu araya atayan ic isler bakani , onu imzalayan tayyos efendi , onaylayan gule hakkimi helal etmiyorum hepinizin ALLAH belasini versin!!!!! dun trabzonda sadece futbol vardi sniperlara ne gerek vardi? ortami daha da gerecek hareketlere ne gerek vardi , bizi mi vuracaksiniz allahsizlar,??? SON SOZUM TRABZONDA YASAYAN AKLI SELIM INSANLARA ... kendinize gelin koyun olmayin ..... hersey siyasete cikiyor bu muz cumhurriyetinde hirsizi hirsizlar savunur ....

Laz_61
11.03.2014, 07:30
Şimdi aklima takilan bazi olaylar var bu mac neden Pazartesi oynandi Ergenekon tahliyeleri neden Mac saati oldu o catilara o sniperleri neden koydular. ????????????????

Öznur61
11.03.2014, 07:33
Hiçte utanmıyorum dün akşam olanlarla, ne utanıcam.
Gururla atkımı takar okuluma giderim şimdi !

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2014, 07:33
taraftarımızı tebrik ediyorum. keşke atılan maddelerde isabet oranını tuttursaydık. eğer futbolda adaleti sağlayamıyorsan trabzonda futbol oynatamazsın. çok ağır cezalar gelecek ama hırsızların hiç mi sucu yok ... bu adaletsizliğe bende olsam aynı tepkiyi verirdim.

Taraftarın yaptığının mazereti ve izahı yok ancak

Bünyamin GEZER bu konuda çok güzel açıklama yaptı:

"UEFA ceza vermiş. YARGITAY ceza vermiş. Bu camianın sesine kulak verip tff gereken yaptırımları uygulayıp kupayı da verseydi olaylar buralara gelmezdi".

Tayyip başta olmak üzere tüpkafa dahil herkes kına yaksın şimdi ):

Volkan'ın gol sonrası sevincinin de tasvip edilecek yanı yok.

Yazık. Hala şoktayım. Sahada yenilseydik bari, çok pahalıya mal olacak bize. 2 dak. dayansaydık devre arası yapılacak anonsla sakinleşilebilirdi.

ozturk
11.03.2014, 07:47
Utanması gereken Trabzonspor taraftarları değildir.

6Şafak Aydın1
11.03.2014, 07:58
"Türkiyede yine olay" sahaya tas mas atildi cart atildi curt atildi mac tatil. Yurt disina yansiyan görüntü bu. bu kadari ile yetindiler gördügüm kadariyla.
Sikeye ceza vermeyen Türkiye olarak gecmiyor yani sadece yine türkiye, yine olay. Tepki genis capli ve dogru yere TFF`ye olmali, hirsizin hicmi sucu yok, herhalde var ama onlara ceza vermeyen ilk etapta tff olmali adres. basbakan masbakanada gerek yok. tff sözde özerk. kim bilir bunlari kac defa yazan cizen oldu ama biz yine cezasiz kalan hirsizlara yöneldik, takim hic birsey oynamiyor yönetime tepki 0.

daha cok sey var konusacak, simdilik bu kadar.

Bayundur Han
11.03.2014, 07:58
ERMAN TOROĞLU: Yazıklar olsun Türk futboluna!

Bülent Yıldırım maçı 45+10'da çok doğru nedenlerden dolayı yarıda bıraktı. Peki Bülent Yıldırım bu maçı neye dayanarak yarıda bıraktı? Bülent Yıldırım kuralları uyguladı, maçı yarıda bıraktı. Eğer kuralları uygulamasaydı çok büyük vebal altında kalırdı, bir daha hakemlik yapamazdı. Çünkü bir yerde disiplin varsa kural vardır.
Yani kestirmeden adalet.
Peki bu maç neden yarıda kaldı? Bu maçın yarıda kalacağını ben adım gibi biliyordum. Açınız telefonunuzu "Turkcell goller cepte Erman Toroğlu" diye yazınız.
Maçtan evvel neler söylemişim görürsünüz.
Ey Türk halkı, bu maçı yarıda bırakan veya bırakılmasına neden olan iki tane adam var. Birisi devamlı "Ben F.Bahçeli'yim ve F.Bahçe'nin zarar görmesini istemiyorum" diyen Mehmet Ali Aydınlar'dır. İkincisi oraya çeşitli vaatlerle gelip adaleti uygulamayan ikinci adam olan Yıldırım Demirören'dir. Bu iki isim Bülent Yıldırım gibi kuralları uygulamadığı için dün akşamki maç yarıda kalmıştır. Ve bu kan davası daha çok devam edecektir. Herkes kına yaksın.
Ben bu filmleri futbolculuğumda ve hakemliğimde de çokça gördüm. Bunlar bana hiç yabancı değil. Ama yayıncı kuruluş dahil herkesin kendine bayağı bir çeki-düzen vermesi lazım. Ben gidecektim, Türk futbolu marka değeri kazanacaktı. Ben gidecektim Türk futbolu kurtulacaktı.
Alın Türk futbolunu gözünüze sokun. Bu maç bana hiç yabancı gelmedi. Herhalde 25 sene evveldi. Ben de Trabzon'da bir maçı yarıda bıraktım. Aynı görüntülerle. Orada da sebepler vardı ama başrollerde hep yöneticiler vardı. Teşvik primleri, şikeler. Bu kadar yıl geçti demek ki Türk futbolunda bir şey değişmiyor. O iptal ettiğim maçta da assolist iki takım vardı. Biri Beşiktaş, biri G.Saray. Yazıklar olsun Türk futboluna.
Dünkü maçı iptal etmeyen hakemin lisansını yırtarlar. Aslında Bülent Yıldırım iyi tahammül etti, açık kapı bırakmadı.
4-4-2, 4-3-3, 4-2-4, 1-4-2-3 hepsi hikaye Türk futbolu şu anda sıfıra sıfır elde var sıfır. Peki assolistler kim mi? Bir çırpıda size 5 tane isim sayarım. Ama şunu bütün samimiyetimle söylerim ki aralarında ben yokum. Bana karşı kim varsa şu andaki iğrençliğin assolisti onlardır.

Tayfun
11.03.2014, 08:07
Akşamki maçta çıkan olaylar sonucu fenere büyük yardımımız dokundu sadece ilk yarıyı oynayarak 3 puanı alıp gittiler, bize de eşek yüküyle ceza cabası .

Bu fenere şampiyonluk yolunda nasıl yardım edilebilirin en güzel cevabıydı.

Yazık ! :)

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2014, 08:11
ERMAN TOROĞLU: Yazıklar olsun Türk futboluna!

Bülent Yıldırım maçı 45+10'da çok doğru nedenlerden dolayı yarıda bıraktı. Peki Bülent Yıldırım bu maçı neye dayanarak yarıda bıraktı? Bülent Yıldırım kuralları uyguladı, maçı yarıda bıraktı. Eğer kuralları uygulamasaydı çok büyük vebal altında kalırdı, bir daha hakemlik yapamazdı. Çünkü bir yerde disiplin varsa kural vardır.
Yani kestirmeden adalet.
Peki bu maç neden yarıda kaldı? Bu maçın yarıda kalacağını ben adım gibi biliyordum. Açınız telefonunuzu "Turkcell goller cepte Erman Toroğlu" diye yazınız.
Maçtan evvel neler söylemişim görürsünüz.
Ey Türk halkı, bu maçı yarıda bırakan veya bırakılmasına neden olan iki tane adam var. Birisi devamlı "Ben F.Bahçeli'yim ve F.Bahçe'nin zarar görmesini istemiyorum" diyen Mehmet Ali Aydınlar'dır. İkincisi oraya çeşitli vaatlerle gelip adaleti uygulamayan ikinci adam olan Yıldırım Demirören'dir. Bu iki isim Bülent Yıldırım gibi kuralları uygulamadığı için dün akşamki maç yarıda kalmıştır. Ve bu kan davası daha çok devam edecektir. Herkes kına yaksın.
Ben bu filmleri futbolculuğumda ve hakemliğimde de çokça gördüm. Bunlar bana hiç yabancı değil. Ama yayıncı kuruluş dahil herkesin kendine bayağı bir çeki-düzen vermesi lazım. Ben gidecektim, Türk futbolu marka değeri kazanacaktı. Ben gidecektim Türk futbolu kurtulacaktı.
Alın Türk futbolunu gözünüze sokun. Bu maç bana hiç yabancı gelmedi. Herhalde 25 sene evveldi. Ben de Trabzon'da bir maçı yarıda bıraktım. Aynı görüntülerle. Orada da sebepler vardı ama başrollerde hep yöneticiler vardı. Teşvik primleri, şikeler. Bu kadar yıl geçti demek ki Türk futbolunda bir şey değişmiyor. O iptal ettiğim maçta da assolist iki takım vardı. Biri Beşiktaş, biri G.Saray. Yazıklar olsun Türk futboluna.
Dünkü maçı iptal etmeyen hakemin lisansını yırtarlar. Aslında Bülent Yıldırım iyi tahammül etti, açık kapı bırakmadı.
4-4-2, 4-3-3, 4-2-4, 1-4-2-3 hepsi hikaye Türk futbolu şu anda sıfıra sıfır elde var sıfır. Peki assolistler kim mi? Bir çırpıda size 5 tane isim sayarım. Ama şunu bütün samimiyetimle söylerim ki aralarında ben yokum. Bana karşı kim varsa şu andaki iğrençliğin assolisti onlardır.

Bravo Erman Hoca'ya, dobra dobra.

fb şike yaptığında Şansal ağlayacaktı neredeyse, dekoderler, reying kayıpları vs. derken

Dün de çıkmış, YETER ARTIK diyor dürzü. KENDİMİZ ETTİK KENDİMİZ BULDUK diye saçmalıyor.

SÜPER FİNAL DENEN SAÇMALIK MAA ve SENİN BAŞININ ALTINDAN ÇIKMADI MI ŞANSAL KÖPEĞİ

DÜNKÜ OLAYLAR DA MAA VE SENİN DE YANİ LİGTVNİN DE BÜYÜK ROLÜ VE PAYI VAR.

EL ELE TÜRK FUTBOLUNU MEZARA YOLLADINIZ. ÖVÜNÜN. ŞİMDİ GURURLA İZLEYİN ŞİKEBAHÇENİZİN ŞAMPİYONLUK YOLUNU.

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2014, 08:12
akşamki maçta çıkan olaylar sonucu fenere büyük yardımımız dokundu sadece ilk yarıyı oynayarak 3 puanı alıp gittiler, bize de eşek yüküyle ceza cabası .

sorma kardeş, hala şoktan çıkamadım.

Tayfun
11.03.2014, 08:15
sorma kardeş, hala şoktan çıkamadım.

Trabzonspor taraftarları arasında hatta burda bile olay çıkmasını isteyenler vardı. Mutlu olmuşlardır :)

Tayfun Aydın
11.03.2014, 08:17
Saha da futbolu oynatmayan taraftar denilen insan sürüsü madem bişey yapacaksın bekle maç bitsin. Futbolcunu hırslandırmışsın saldırıyor bırak saha da kaybet sonra ne yaparsan yap.

Uğur Gündüz
11.03.2014, 08:18
Maçı tatil ettiren ne FB'li ahlaksızların yaptıkları, ne Valinin provokasyonu ne de hakemin işgüzarlığı.

Şike sonrası 3 sezon sabredip, takımlarının FB karşısında madara olmasını izleyen seyirciyi çıldırtan şey, hafta içi sülük basınının FB ve bjk'ye müjde başlığıyla UEFA'nın bu işe nokta koyduğunu servis etmesiydi.

Artık adalet için umut kalmayınca efendiliğin lüzumu da kalmadı.

zafercalikoglu
11.03.2014, 08:18
şu nu anlayın beyler maçta biz 3-0 önde olsaydık bile o maç bitmezdi,bitmezdi,birtmezdi

ibrahim
11.03.2014, 08:23
Akşamki maçta çıkan olaylar sonucu fenere büyük yardımımız dokundu sadece ilk yarıyı oynayarak 3 puanı alıp gittiler, bize de eşek yüküyle ceza cabası .

Biraz beyin olsaydı bizde Avrupa medyasına "skandal, futbol maçında devlet terörü" "provokatör vali" gibisinden Haberler yaptırırdık. Bu maçın her türlü meyvesini yerdik. Şimdi o gavatlar yiyor o meyveyi.

Gesendet.

Tayfun Aydın
11.03.2014, 08:40
Oturun şimdi şansal gibi rıdvan gibi ahlaksız çapsız adamların beylik laflarını dinleyin oldu mu. Ne güzel baskı altına almışssın adamlar gol atmış ama maç ortada ya ne anlatıyorum ki iyi oldu he iyi oldu aziz korkusundan kupayı sabah kargoya vermiş gönderiyormuş.

arifberkay
11.03.2014, 08:41
gece yarısı yine masallar dinledik; neymiş taraftar suçluymuş,neymiş çok iyi oynuyormuşuz , neymiş kupa yola çıkmışmış valini ,çapsız yöneticilerini de al defol git iho

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2014, 08:43
Basındaki bir numaralı şikebahçe iti SANSAL BÜYÜKA zaten. Biz şöyleyiz böyleyiz, yok efendim gayet tarafsızız, vs. ayaklarıyla sürekli şikecilerin basın temsilcisi olarak çalışırlar.

Yanlarına aldıkları alman hakem eskisi dingil bile anında bunlara uydu. Görüyoruz işte, yorumlarında filan. Bu kepaze satılık almana Biliç bile dayanamadı ve bu hafta maç sonu röportajında biliyorsun lafı geçirdi “ geçen hafta fenere böyle demiyordun, hadi oradan” diyerek.

Bence bu işin buraya gelmesinden 1. derecede Tayyip mesuldür. İşi gücü şikecilerden nasıl oy alırım hesabı yapmak. Adalet, hak, hukuk ne olmuş umurunda mı adamın ? Koca bir camianın kupası, emeği çalınmaya uğraşılıyor, yazıklar olsun sana ki, sen de buna çanak tutuyorsun ve ortaksın ve işin içindesin !!!

İstese ve gerçekten adaletin peşinde olsa, elini masaya koyar ve “yok kardeşim öyle üç kağıtçılık, işte mahkeme kararları, işte görüntüler ve itiraflar, futbol yönetmelikleri, bu kupa Trabzonspor’undur, şikeciler de alt kümeye” derdi.

Burçak
11.03.2014, 08:47
Bu maçı en başından oynatmamalıydık.
Hiç başlamamalıydı.
Bu Operasyon Çocuklarının 3. ligde olması gerekirken Avni Akerin çimlerinde görmeyi kaldıramıyor kimse..

B.AKDEMİR
11.03.2014, 08:49
Dün kime sorarsanız sorun bir çocuk bile olsa maçın tamamlanamayacağını tahmin ederdi.Maçta önde olsaydık bile bunlar yaşanacaktı.Çünkü bu taraftarın duyguları ile oynandı.Boşuna taraftarımıza sallamaya gerek yok.
İlk yarıda ki maçta saha içinde fb li futbolcuların (selcuk volkan ve diğerleri) Onur'umuza saldırışlarını hep birlikte izledik!

Şikecilerin kendi sahalarında geçen sene gs ye yaptıklarını polis arabalarını ters çevirip benzin istasyonuna saldırdıklarını bu sezon yine kendi sahalarında gs lilerin kafasını gözünü taş atarak nasıl yardıklarını gördük.Kimse maçı tatil edebildi mi??? Hayır.Çünkü orası kadıköy çünkü onlar fenevbahçe!Peki biz neyiz!Trabzon ne oluyor!Karadenizin hırçın çocukları haklarını arıyor!Bir şehir isyan ediyor.Keskin nişancılar zırhlı araçlar civar illerden tekviye çevik kuvvet!Trabzon bu ülkenin en milliyetçi şehirlerinden biridir ve halkı da taraftarı da o kadar temizdir.Bu terörist muamelesi neden!!!

Tabi ki 2010-2011 sezonuna takılıp kalmayalım daha iyi transferler olsun takım iyi yerlere gelsin ama hem hırsız olacaksın hem yüzsüz olacaksın hem de kahraman olacaksın!Yok öyle yağma.Hesapsız dobra Trabzonsporlularız biz.Başımıza da ne geliyorsa bu temizliğimizden geliyor.

Dün gece yenseydik çokmu mutlu olacaktık!Futbol artık adalet yerini bulana kadar tat vermeyecek!

duyurukcu
11.03.2014, 08:51
o değilde hala burda ersun şerefsizini savunanlar olacak mı herif ne meraklıymış en başından beri hükmene şartlandırmış kendini o nası kaçıştı öyle futbolcuları bile beklemedi yavşak..

Tayfun Aydın
11.03.2014, 08:52
Basındaki bir numaralı şikebahçe iti SANSAL BÜYÜKA zaten. Biz şöyleyiz böyleyiz, yok efendim gayet tarafsızız, vs. ayaklarıyla sürekli şikecilerin basın temsilcisi olarak çalışırlar.

Yanlarına aldıkları alman hakem eskisi dingil bile anında bunlara uydu. Görüyoruz işte, yorumlarında filan. Bu kepaze satılık almana Biliç bile dayanamadı ve bu hafta maç sonu röportajında biliyorsun lafı geçirdi “ geçen hafta fenere böyle demiyordun, hadi oradan” diyerek.

Bence bu işin buraya gelmesinden 1. derecede Tayyip mesuldür. İşi gücü şikecilerden nasıl oy alırım hesabı yapmak. Adalet, hak, hukuk ne olmuş umurunda mı adamın ? Koca bir camianın kupası, emeği çalınmaya uğraşılıyor, yazıklar olsun sana ki, sen de buna çanak tutuyorsun ve ortaksın ve işin içindesin !!!

İstese ve gerçekten adaletin peşinde olsa, elini masaya koyar ve “yok kardeşim öyle üç kağıtçılık, işte mahkeme kararları, işte görüntüler ve itiraflar, futbol yönetmelikleri, bu kupa Trabzonspor’undur, şikeciler de alt kümeye” derdi.

Bunu demek bir başbakan ın işi değildir. Yapacağı beni ilgilendirmez kurallar neyse yapındı. Ama olmaz yapar mı sonra benim halkım %61 oy verir.

Adam çıkmış konuşuyor ben fenerbahçeliyim diyor meydan da alkış kıyamet yemin ediyorum canlı izledim . Yanlış anlaşılmasın ben febeşliyim dediği yer TRABZON ne rize ne Bayburt. Durumumuz budur.

Ha buarada şikecileri gene bağırlarına basan sevgili rize halkınıda ayrıca tekrar tekrar kutlamak lazım. Bravo valla iki şehir tek kültür dimi he he.

96 da şehir girişine şampiyon febeş diye pankart asarlar nedense bunlar her maç rize de kalırlar.

Alper Calik
11.03.2014, 08:54
Evet tek suçlu bizim Trabzonspor taraftarı he.

3 senedir kasten şikeyi kollayanların hiçbir suçu yok, adaleti yerine getirmeyenlerin hiç suçu yok.
şikebahçenin hem hırsız hem küstah tavırlarının hiç suçu yok. Tek suçlu biziz. Trabzonspor ile ilgili herkes suçlu, şehir, takım, oyuncular, yönetim, taraftar, medya, öyle mi?

Sen 3 puan alsan ne olur? 82 puan aldın da NE OLDU?

Adalet yerine gelmediği sürece bu işin sonunda kan dökülmesi var. Geri zekalı olmayan bunu görür görüyor da zaten. 3 yıldır bağıra bağıra bu geliyor ! Hala birileri faturayı Trabzonspor a ve taraftara kesiyor! Böyle devam ederse, sonraki maçlarda çok daha kötü şeyler olur.

Bu işin sonu sadece ADALET olabilir.

- Trabzonspor un hakkı kupa verilecek
- şikebahçe küme düşecek

Başka yolu yok.

Herkes kendine şunu sorsun:

şikebahçenin şike yaptığını herkes biliyor mu, biliyor, kabul de ediyorlar mı evet !
Trabzonspor un masum olduğunu biliyorlar mı, biliyorlar, kabul de ediyorlar mı? Evet. şikebahçelilerin asıl zorlarına giden de burası zaten, "biz şike ile 82 puan aldık ancak bu Trabzonlular nasıl oldu da oynayarak 82 puan alırlar?"

Peki herkes herşeyi biliyor da "Trabzonspor un hakkı göz göre göre neden teslim edilmiyor? BU ÜLKEDE"

Kendinize bunu sorun, bizim hakkımız kimler tarafından ve neden verilmiyor?

Aynı durum Dünyanın başka bir kulübüne yapılsa idi, 3 sene dalga geçilseydi iç savaş çıkardı.

Bu nedenle 3 senedir yargılama devam ediyor diye bağrına taş basıp bekleyen, sportif adli ne kadar yargı var ise onun sonuçlarını bekleyen Trabzonspor taraftarı Türkiye deki açık ara en itidalli taraftardır.

Ahmet Ulusoy
11.03.2014, 08:54
Ben bundan sonra bütün şikebahçe maçlarında hakkımızı alamadıkça aynı şeyin yapılmasını ve hatta maça başlanmasına dahi engel olunmasını istiyorum. Sahaya girmeden elbette. 3 maç cezamızı yer ama şikebahçeye o sahada top oynatmayız.

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2014, 08:55
En büyük korkum, büyük kalecimiz Onur'un futboldan ve bizden soğuyup GS'ye falan gitmesidir.

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2014, 08:56
Ben bundan sonra bütün şikebahçe maçlarında hakkımızı alamadıkça aynı şeyin yapılmasını ve hatta maça başlanmasına dahi engel olunmasını istiyorum. Sahaya girmeden elbette. 3 maç cezamızı yer ama şikebahçeye o sahada top oynatmayız.

Adalet tecelli ettirilmediği sürece şikebahçe Avni Aker'e gelmesin.

Burçak
11.03.2014, 09:00
Kürt kökenli diye aşağılanan insanları şimdi daha iyi anlıyorum..

tahirdemir
11.03.2014, 09:02
Dün gecenin ardından ulusal basına bakıyorum. Trabzonda cinnet gecesi, fenerbahçeli futbolculara noldu vs. biri de çıkıp yazmamış ki bu olaylar neden oldu taraftar niye bu psikolojiye büründü. Uzun lafın kısası, dün tribünde olaylar çıktı ama ülkemde halen tribünlere oynayan kazanıyor, kraldan çok kralcı olanlar.

Alper Calik
Neymiş etkili protesto söyler misiniz? Taraftar daha ne yapsın?

Yürüyüş yapıyor !
Eylem yapıyor !
Yazıyor çiziyor gerekli yerleri bilgilendiriyor.

İtidal içinde yargı sonucunu "YA SABIR" diyerek bekledi.

Daha ne yapacakmış taraftar?

Bundan sonrası anarşi, taraftarın ne ilgisi var bu olanlarla?

Hadi kulüp ve yönetim birşey yapmadı deyin, anlayalım.

şikebahçe maçlarına Trabzonspor çıkmamalıdır. 3 senedir söylüyoruz ama bunu kulübü yöneten eski/yeni yöneticiler yapmadı. Onlar o konuda suçlu.

Ancak taraftarımıza nobel barş ödülü verilmelidir. Tüm bu rezilliklere rağmen bu kadar sabrettiler diye.

Veysel
Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır

Alper Calik
11.03.2014, 09:06
Aynen öyle !

Şu ülkede 40 senedir terör oldu, gözümüzün önünde canlı örneği var. Aynı şeyi yeniden yaratmaya çalışıyorlar. Ben hep söylüyorum, "pkk terörü yetmedi de bir de şikde terörü mü yaratmak istiyorsunuz? Kaale alınmamız için ille terör örgütü mü kurmamız gerekiyor? İnsanlıktan anlamıyor musunuz?"

Yok arkadaş. Nefret ettiriyorlar kendi ülkemizden bizi. Bizi göz göre göre bu hale getirenlerin Allah cezasını verir inşallah.

artvints
11.03.2014, 09:10
dün gece ki kötü bir reaksiyondu.daha ilk dakikada tatil ettirecek tepki veilseydi, yine bişey olmazdı. ama golü yiyene kadar bekledi taraftar.o zaman başka şeyler söyleniyor işte. ayrıca futbolcuya taş atmak, hiçbirşeyi çözmüyor., çok da aşağılık bir hareket.bunu yapan adam öyle normal bir adam değildir.ama öyle bir ortam oluşturuldu ki bunu yapacak adamlar tribüne hakim oldu.billetlr karaborsaya düşmüş zaten. sorumluluk alan yöneten de yokk.sonu da böyle oldu işte.

arifberkay
11.03.2014, 09:16
bütün suç kişiler ile ilgili kararı bile açıklayamayan satılıış Uefa da...

arifberkay
11.03.2014, 09:17
Bu vali orada oturmaya devam edecek mi?

6Şafak Aydın1
11.03.2014, 09:18
taraftarımız ne yazı ki yöneticilerimiz kadar beyinsizdir.

etkili protesto nasıl olur konusunda hiçbir fikirleri yoktur.

barbarlıkla protesto başka şeylerdir.

şiddet de bir eylem biçimidir ama dünkü hali etkili olmaktan uzaktır.

türkiye'deki adaletsizliğin failleri açıkça ortadadır, onları karşına alacak yüreğin yok, üç beş tane topçu parçasına taş atarak kendini tatmin ediyorsun. kendini küçültüyorsun trabzonspor taraftarı...

beyinsiz degiliz. öfke ile davrandik. geri kalan kismina katiliyorum. etkisiz tepki oldu. etkisiz derken dogru yöne gitmemistir.

iho yu secerkende ayni davranmistik. 13.sandik falan hikaye o kadar oy almasina deginiyorum.

dün aksam huzurlu olarak yatanlar o dayak, jop yiyen taraftarlarimizin videolarini izlesin

Doğan BULAT
11.03.2014, 09:18
O maddeleri atan taraftarımızı burdan şiddettle kınıyorum

İnsan bi isabet ettirir :D

ozturk
11.03.2014, 09:19
Bu vali orada oturmaya devam edecek mi?

evet, demirören gibi..

suçlu biz olacağız.

Oğuz ZEYTİN
11.03.2014, 09:19
Geldiğimiz noktadan sonra, LİGDEN ÇEKİLME olayı gündeme gelebilir mi? Yani gerek gündem değiştirmek için, gerek blöf/koz olarak... Getirisi götürüsü ne olur? Olayla ilgili bilgisi olanların fikrini merak ediyorum.

Açıkçası benim ligden çekilme yaptırımları hakkında bilgim yok. Bunu yazmamın sebebi, şikecilerin her durumda bu kalkanı kullanması. Böylesine etkili bir silahsa bu, biz de kullanamaz mıyız? Kullanırsak ne kadar tesir eder?

Samimi şekilde düşüncelerinizi merak ediyorum arkadaşlar. Doğrusuyla yanlışıyla, olabilitesi var mı? Varsa artıları eksileri...

Teşekkürler.

Mert M.
11.03.2014, 09:20
Has oldu olanlar, çok da güzel oldu! Geç kalınmıştı ama yine de verilmesi gereken tepkiydi, verildi.
Bu işi bu raddeye getirmeden yapacaklardı gereğini.

İ.Hacıosmanoğlu basiretsizliğini dün bir kez daha tescil ettirmiştir.

Hayırlı işler!

arfsigorta
11.03.2014, 09:20
Ben ne olursa olsun Sahaya atılan maddelere (tuğla) karşıyım. Ya biri Onurun kafasına da taş atıp onu yaralasa e olur. Bu tür olaylar sadece sevmediğini söylediğin şikbahçeye hediye vermektir. Ha İstanbulda bunun katları olay olsa maçı iptal edemezsin. Gerçi adamlarda akıllı, son dakikaya bırakıyorlar işi.
Bizi bu hale getiren sadri İHO en az tüp kafa kadar suçlu. Alperi bize karşı takımda izlettiren, Henri denen dobişkoyu bize forvet diye 3 yıldır izlettiren, ne kadar problemli adam varsa alıp topçu diye getiren...
Ya eze eze yen şikebahçeyi yolla. Yen gs bjk yi yolla. Seyirci hırçın futbolcularda hırstan eser yok. Şu kadar para harca ligdeki durumuna bak.
Çok çok iyi 1 stoper, 1 orta saha 1 de forvet al yabancı gerisine hangi türk topçuları koyarsan koy bu ligte kafaya oynarsın. Bunları yapama 4. sezon şikenin arkasında, düşmemeye oynayan bir takım ol.

6Şafak Aydın1
11.03.2014, 09:21
o değilde hala burda ersun şerefsizini savunanlar olacak mı herif ne meraklıymış en başından beri hükmene şartlandırmış kendini o nası kaçıştı öyle futbolcuları bile beklemedi yavşak..

ersun un derdi baska, sampiyon olacak, daha önemlisi kendini ispatliyacak.

zafer6161
11.03.2014, 09:22
olyların çıkmasında ,maçın yarıda kalmasına öyle bir sevindimki,sanki dersin 5.0 yenmiş gibi olduk,,,,,,,,tek istediğim buydu,,,,tüm dünya duysn,,skor hiç önemli değil,,,,

zafer6161
11.03.2014, 09:27
ha bu arada şunuda yazalım maç oynanmaya devam etseydi,fb bizi rahat 4,5 lerdi,,,

praximuns61
11.03.2014, 09:28
hala yanlış yaptık diyen var.
Ya kardeşim bu basının %90'ı şikebahçe + gs nin basını değilmi. tüm basın trabzona saydırıyor. fenerliler zaten malum tabi saydırcak evlerine zor gitti haysiyetsizler, gs liler ondan daha çok saydırcak çünkü dertleri bizim puan alıp kendilerinin farkı kapatacaklarını çok ümit etmişlerdi.
Biz feneri yensek ne olurdu allah aşkına, ne kazanırdık, yine gs nin yolunu açardık.
Hiç olay çıkmadan yenilseydikte hiç bir şey olmazdı.
bu olay çok iyi oldu, ama kesinlikle devamı gelmeli

arfsigorta
Her kaçırdığımız şampiyonluktan sonra (çalınan her şampiyonluğumuz) biz 10 yılda toparlanamıyor ve meydanı 3 pisliğe bırakıyoruz.
Bu mantığı anlayamıyorum.
Bizim Trabzon da maç kaybetmeyip deplasmanda da yarısını alsak her yıl kafaya oynamamız gerekli.
Klubü yönetenlerde ne vizyon, ne kafa ne hedef var (futbol olarak).
2021 de yine kafaya oynayıp çaldırırız şampiyonluğu, sonra devam.

Semih58
Sahaya, tuğla, kaya parçası, musluk nasıl girdi. Ya ölüm olsaydı ne olacaktı. Bunları yapan Trabzonsporlumuydu yoksa provakötörlermiydi.

serkanholep
11.03.2014, 09:29
bu tepki sürekli ve her defasında artarak devam etmelidir

tabi sahadaki futbolculara atılan cisimlerle değil

en büyük tepki bağımsız bir belediye başkanı çıkarmak ve sseçmektir ama bu yapılamaz işte

Colakoglu
11.03.2014, 09:29
ersun un derdi baska, sampiyon olacak, daha önemlisi kendini ispatliyacak.

Hayir efendim sampiyon olamayacak. Bunlar olacagina o nefret ettigim Gayse olsun.

Ahmet Kuru
11.03.2014, 09:30
bu ülkede futbol oynanmaz ben bunu anladım. Gürcistan ligine mi gidilir, Rusya ligine mi gidilir bilmem ama bu ligde oynamamanın bir anlamı yok...

Semih58
Çözüm İstanbul 'da ezikleri 5-0 yenebilecek takım kurmak. Sil baştan, herşey yeniden.

6Şafak Aydın1
ha bu arada şunuda yazalım maç oynanmaya devam etseydi,fb bizi rahat 4,5 lerdi,,,

hic sanmiyorum renkdas.

bordolumavi
11.03.2014, 09:34
Çözüm İstanbul 'da ezikleri 5-0 yenebilecek takım kurmak. Sil baştan, herşey yeniden.

hala bunu cozum gorenler var,suclu sadece bıze hakkımızı vermeyenler degıl bızım ıcımızdede cok suclu var

6Şafak Aydın1
11.03.2014, 09:35
bu ülkede futbol oynanmaz ben bunu anladım. Gürcistan ligine mi gidilir, Rusya ligine mi gidilir bilmem ama bu ligde oynamamanın bir anlamı yok...

ülkede futbolu temizleyecek bizden baska kimse yok. barbarliga devam edersek o kupaninda bir anlami kalmiyor.
ülkeyi terkedelim. ligden cekilelim filan bunlari geciniz.

Ahmet Kuru
11.03.2014, 09:40
ülkede futbolu temizleyecek bizden baska kimse yok. barbarliga devam edersek o kupaninda bir anlami kalmiyor.
ülkeyi terkedelim. ligden cekilelim filan bunlari geciniz.

barbarlık??
:)

peki. size kolay gelsin ozaman.

arifberkay
11.03.2014, 09:41

Önce başbakan değişecek sonra tff başkanı sonra Ts başkanı ondan sonra takım kurarasan işe yarar...

samway
11.03.2014, 09:43
Oturun şimdi şansal gibi rıdvan gibi ahlaksız çapsız adamların beylik laflarını dinleyin oldu mu. Ne güzel baskı altına almışssın adamlar gol atmış ama maç ortada ya ne anlatıyorum ki iyi oldu he iyi oldu aziz korkusundan kupayı sabah kargoya vermiş gönderiyormuş.

izlemek zorunda deılsın artı bız şikebahceye celme takmak zorunda deılız cınconlu musun sen ? yensen ne olucak ? 82 puan topladın ne oldu ?

sen daha amacımızı kavrayamamıssın guzel kardesım biz antepi hakkı yenen kayserıyı ankarayı urfayı dıyarbakır ı savunduk dun aksam

senın aklın 3 puan da kalmıs !!!

6Şafak Aydın1
11.03.2014, 09:44
barbarlık??
:)

peki. size kolay gelsin ozaman.

nasil adlandiriyorsan adlandir mesele o degil. sizede hayirli yolculuklar.

ozturk
11.03.2014, 09:45
Önce başbakan değişecek sonra tff başkanı sonra Ts başkanı ondan sonra takım kurarasan işe yarar...

yani imkansız.

bkz: kefenle karşılama yapan seçmen profili..

Travelair
11.03.2014, 09:45
trabzon lisesi yukarısı trabzonspor bulvarı girişinde ts club tırının çevresinde maç öncesi içip içip kafayı çekenleri stada alanlar kimler?

Bakın bu da sorun. Taraftar diye geçinen serseri çok var

Olaylara gelince bu kışkırtılmanın sonucudur. Senelerdir yenilen hakların üzerine oturanlar bundan sorumludur. Ama bizim de hatalarımız var. İyi yönetenleri bulamadık, iyi takımlar kuramadık. Sürüsüne taraftar grupları var, neden böyle, neden birleşmiyorlar? Trabzonspor köhnemiş bir yapıda. Öyle olunca kullanan da çok oluyor

Taraftarı kışkırtan Volkan bu dünyanın öteki tarafı da var. Burda yırtsan bile ahirette ne yapacaksın? Medya kalemşörleri. Haram para kazanmayı işleri bilenler... Yönetici geçinip şike yapanlar... Hakkı olan sonunda hakkını alacak

temel_yilmaz
11.03.2014, 09:49
Siz anlamıyorsunuz galiba gerek yok bize zararı var,şöyle para kaybettik şöyle prestij kaybettik diyen.Kadıköyde olay çıkınca toplum psikolojisinden dem vuranlar dün hiç bir şey olmamış gibi tühh tühh yazık polyanna modundaydılar.

Beyler onlara göre siz zaten yoksunuz kasmayın bu kadar siz savaş zamanları savaşan,vergi ayları vergi veren dağda bayırda yaşayan yaşam formlarısınız.

Ne yapacaktı bu insanlar yıllarıdır ezilmişliğin geri bırakılmışlığın,ötekileştirimişliğin pençesinde inim inim inlerken tek sevdikleri şey futboldu.

3 temmuz malumun ilanı oldu evet ilk kez hırsızlar yakalandı ki daha önceden kaç kere yaptıklarıda malumdu,gezegende ne kadar mahkeme var hepsi suçu suçluyu gördü,gezegende ne kadar adaletli insan var suçu gördü senin ülken götünden bir karar sahaya yansımadı dedi kurtuldu işin içinden.

Birde üstüne hiç birşey olmamış gibi bu insanlarla alay ettiler kanırta kanırta vs vs. Ne bekliyorsunuz bu insanlardan bu barış dili,diyalog dili bu topraklarda sökmüyor sökmeyecek 3 yıldır hayvan gibi tvlerde aşağılanıyorlar,yok kafası çalışmaz pontus rumu gibi,çıkın tv ye bir kürte diyin bakın neler oluyor.

Yani kimse ezik psikolojisine bürünmesin madem biz yokuz bunun avantajlarını kullanalım.

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2014, 09:49
Bunu demek bir başbakan ın işi değildir. Yapacağı beni ilgilendirmez kurallar neyse yapındı. Ama olmaz yapar mı sonra benim halkım %61 oy verir.

Adam çıkmış konuşuyor ben fenerbahçeliyim diyor meydan da alkış kıyamet yemin ediyorum canlı izledim . Yanlış anlaşılmasın ben febeşliyim dediği yer TRABZON ne rize ne Bayburt. Durumumuz budur.

Ha buarada şikecileri gene bağırlarına basan sevgili rize halkınıda ayrıca tekrar tekrar kutlamak lazım. Bravo valla iki şehir tek kültür dimi he he.

96 da şehir girişine şampiyon febeş diye pankart asarlar nedense bunlar her maç rize de kalırlar.

Rize'nin de bundan sonra canı cehenneme

digo
11.03.2014, 09:51
Siyasette solcular, Kürtler nasıl hor görülüyorsa, futbolda da Trabzonspor hor görülüyor..Her ikisine de sesini yükseltmediğin müddetçe bu düzen böyle gider. Kısacası kurtuluş AB'de, demokraside, gerisi hikaye!!

praximuns61
11.03.2014, 09:52
Alacağımız cezadan sonra Tranzonda oynacağımız ilk maçta tekrar olaylar çıkmalı, meşale yakılır, sahaya konfeti atılıp maçın durması sağlanır ve tekrar ceza alırız. bu böyle devam etmeli.
nereye kadarmı , bence türkiyede futbolu tamamen bitirene kadar. bitsin lan şu pislik,

Berke6198
11.03.2014, 09:53
3 günün üstüne ancak eve varabildim...

Öncelikle yine yanlı yayın yapan basını Allah bildiği gibi yapsın. Volkan ısınmak için stada geldiğinde taraftarın küfürlerine karşılık verince maç öncesini sinirleri germeyi başardı ancak hiçbir yerde bununla ilgili bir haber göremedim.

İstanbul'dan gittik, 3 gün bekledik, bir sürü para harcadık ve sadece 45 dakika izleyebildik. Canları sağolsun, Trabzonspor dün büyük bir isyanı gerçekleştirdi.

Trabzon şehriyle ayakta uyumadıkları için, bu büyük haksızlığa inanılmaz bir darbe vurdukları için ayakta alkışlıyorum..

Kimse Trabzonspor'la dalga geçemez, kimse Trabzonspor'un hakkını gasp edip öylece köşesine çekilemez. Bu takımın adı Trabzonspor!!

Ve o çok eleştirilen tribünleri görmeliydiniz. Maraton, kale arkaları hatta kapalı tribün bile tezahüratlara katıldı. Dün tribünde tek yürektik.

Daha çok yazılacak şey var ancak bu kadarı şimdilik yeterli...

grigandalf1967
11.03.2014, 09:54
Adalet sağlanmadıkça Trabzonda fenerbahçe maçları böyle oynanır..

sedatalis82
11.03.2014, 09:55
şahsi fikrim başkan da olay çıkmasını istemiştir
böylece sesimizin duyulmasını istemiş olabilir
çünkü dün her zamankinden daha fazla öfke vardı
başkanın dünkü taraftarı suçlayıcı lafları da hedef saptırma bence

Travelair
11.03.2014, 09:55
İşin kötüsü Trabzonspor camiasında aklı başında demeç verebilen kalmadı. Çıkıp bu olayları izah edebilecek, kaale alınabilecek birisi yok. Öyle olunca kamuoyunda linç ediliyorsunuz. Acilen kamuoyuna adam gibi konuşan birilerini bulmalıyız. Yoksa zurnalarla olmaz bu iş

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2014, 09:56
Bu macin pazertesine alinmasi sikecilerin istedigi hakemin atanmasi valinin tahrik edici aciklamalari capsiz ihonun valiyi onurlandirmasi buda yetmezmis gibi macin tatilinin ardindan cezam8z neyse cekeriz dedikden sonra utanmadan ciki taraftari suclayip valiyi savunmasi yonetim halinde bu isin organize bir is oldugunun ve iho nun isine geldiginin en buyuk kaniti..isine geldi cunku artik sezon sonuna kadar iho istifa diye bagiran olmaz koltugunu saglama aldigi gibi aklinca valiyi savunup taraftari suclayarak hukumet gozundeki degerinide arttirdi..bu vizyonsuz capsiz karakter fukarasi baskanin trabzonsporumuzun basinda kaldigi her dakika haram bize..bir an once bu aciz icazetci birilerinin projesini uygulamak icin delegelerin gozunun icine baka baka yalan soyleyerek secilen yonetimden ve iho dan kurtulmamiz lazim..bu kadar ezik pisirik yalaka bi baskan daha gormez bu takim..adamlar canli yayinda beyaz tv de ts un kupasina kufur ettiler o capsiz cikip ts un haklarini savuncagina erteme mesaj cekip canli yayinda lafim sana degildi diycek kadar alcak onursuz biri bu takimin basinda kalmaz kalamaz...defol git artik akp den milletvekilimi olursun yokda belediye baskan adayimi il baskanimi bilmem ama artik defol git yeter hic bukadar kucuk dusuruldugunu gormedim ben trabzonsporumuzun bu yasima kadar..utanmaz yuzsuz cakma kabadayi bozuntusu..

Sadri ŞENER gibi beyefendi başkanımızı çok arıyoruz.

Bu İHO derhal istifa etmeli, bu kadar basiretsizlik, bu kadar dirayetsizlik olur mu?

Trabzonspor ilk kongrede bu çapsız adamı gönderip, kendine yaraşır bir başkanı seçmelidir.

Travelair
11.03.2014, 09:58
Volkan ısınmak için stada geldiğinde taraftarın küfürlerine karşılık verince maç öncesini sinirleri germeyi başardı ancak hiçbir yerde bununla ilgili bir haber göremedim.

Futbolcu seyirciye bulaşırsa sarı kart alır. Bir daha bulaşırsa oyundan atılır. Ama öyle eyyamcı bir hakem camiası var ki haram paralar boğazlarından geçsin diye her yanlışı görmezden gelmeyi işleri edinmişler

duyurukcu
ulan aykut bırak vursun sana şikenike de yesin kırmızıyı ne var yani bi yumruk alsan zaten bi halt yaptığın yok geldiğinden beri bari bi yumrukla maçı almamıza yardımcı olsaydın :)

digo
Aşağıdaki haberler bile yeter, kazanmaktan daha kıymetli

İspanyol, İtalyan ve İngiliz medyasında geniş yankı uyandıran Trabzonspor-Fenerbahçe maçında yaşanan olaylar Avrupa'nın gündemine oturdu.
Türkiye'de yankıları süren Trabzonspor-Fenerbahçe maçı için Avrupa basını 'maç yarıda kaldı' manşetleri attı.

Marca'da ve El Mundo Deportivo'da genişce yer verilen olaylarda sahaya çokca yabancı madde atıldığı ve maçın çok gergin bir ortamda başladığı ifade edildi.

İki taraf arasında yaşanan kupa gerginliğinin maça etki ettiğini bunun da maçın yarıda kalmasına sebep olduğu belrtildi.

gurur6134
11.03.2014, 09:59
Bu isde yalniziz beyler kimseden destek gormedik adam gibi gormicezde biz bu isi tek basimiza ts yonetiminden bile destek almadan basarcaz adalet kafalarina vura vura ya gelecek ya gelecek bu isin donusu yok artik..takim dik durmadi yonetimde..dik oynayan taraftara tesekkurler..durmak yilmak yok hergecen gun daha hirsli daha kamcilanarak..

İsmail52
11.03.2014, 10:02
Adaletin bittiği yerde anarşi baslar...sabah ise geldim eziklerin bıyık altından gülüşleri hala bu takım nasil superligde oynuyor her mac olay demeleri...ulan ne ne çabuk Unuttunuz yawwsaklar polis otolarını yaktınız günleri..

memozcan
11.03.2014, 10:05
maç keşke cumartesi falan oynansaydı.. şu anda kendimize gelmiştik en azından.. bu hafta maç sayesinde rezalet geçer resmen..

Efsane-1967
11.03.2014, 10:06

cok tuhaf abi, bende kac zamandir ayni seyi dusunuyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2014, 10:06
Bu isde yalniziz beyler kimseden destek gormedik adam gibi gormicezde biz bu isi tek basimiza ts yonetiminden bile destek almadan basarcaz adalet kafalarina vura vura ya gelecek ya gelecek bu isin donusu yok artik..takim dik durmadi yonetimde..dik oynayan taraftara tesekkurler..durmak yilmak yok hergecen gun daha hirsli daha kamcilanarak..

Ey İHO,

1 ayda kupayı getireceğim diye bizleri uyuttun.

Ama o kupa ve 2010-2011 şampiyonluk tescili mücadelemiz, kaleci Onur'un da söylediği gibi ölene dek ve senle Tayyip amcana rağmen sürecek ve er geç adalet yerine gelecek.

EN BÜYÜK TARAFTAR
İHO SAHTEKAR.
İHO İSTİFA!

İsmail52
11.03.2014, 10:07
Birde arkadaslar bır seye dikkat etmek lazım rizelilre hakaret ve küfürler oluyor ben orduluyum aynı seyler ordu maclarında oldu bazen ....unutmayinki trabzonsporumuz sadece trabzonluların deil..sapla samanı karıştırmayalım...

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2014, 10:08
Moralim çok bozuk, adamlara yorulmadan hükmen 0-3 maçı verdik.

İşe zor geldim, nasıl geçer bugün?

Alper Calik
Katılıyorum.

Siz anlamıyorsunuz galiba gerek yok bize zararı var,şöyle para kaybettik şöyle prestij kaybettik diyen.Kadıköyde olay çıkınca toplum psikolojisinden dem vuranlar dün hiç bir şey olmamış gibi tühh tühh yazık polyanna modundaydılar.

Beyler onlara göre siz zaten yoksunuz kasmayın bu kadar siz savaş zamanları savaşan,vergi ayları vergi veren dağda bayırda yaşayan yaşam formlarısınız.

Ne yapacaktı bu insanlar yıllarıdır ezilmişliğin geri bırakılmışlığın,ötekileştirimişliğin pençesinde inim inim inlerken tek sevdikleri şey futboldu.

3 temmuz malumun ilanı oldu evet ilk kez hırsızlar yakalandı ki daha önceden kaç kere yaptıklarıda malumdu,gezegende ne kadar mahkeme var hepsi suçu suçluyu gördü,gezegende ne kadar adaletli insan var suçu gördü senin ülken götünden bir karar sahaya yansımadı dedi kurtuldu işin içinden.

Birde üstüne hiç birşey olmamış gibi bu insanlarla alay ettiler kanırta kanırta vs vs. Ne bekliyorsunuz bu insanlardan bu barış dili,diyalog dili bu topraklarda sökmüyor sökmeyecek 3 yıldır hayvan gibi tvlerde aşağılanıyorlar,yok kafası çalışmaz pontus rumu gibi,çıkın tv ye bir kürte diyin bakın neler oluyor.

Yani kimse ezik psikolojisine bürünmesin madem biz yokuz bunun avantajlarını kullanalım.

6Şafak Aydın1
iktidar degissede bizim mevzuda yine cogunluktan yana olurlar, hic birinde is yok.

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2014, 10:11
Adalet tecelli ettirilmediği sürece bu sonu belli tiyatroyu izlemeye gerek yok!

Punisher-61
11.03.2014, 10:12

Bu kadro iki senedir top oynamiyor dün mü oynayacakti??

Takima yapilan tüm takviyeler ptt liginden veya 1-2 sene kendi kulübünde oynamayan topcular..

Bu mac 90 dakika oynansaydi bile fenerbahce terlemeden maci alirdi..

Not: allah IHO bildigi gibi yapsin

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

6Şafak Aydın1
11.03.2014, 10:13
Birde arkadaslar bır seye dikkat etmek lazım rizelilre hakaret ve küfürler oluyor ben orduluyum aynı seyler ordu maclarında oldu bazen ....unutmayinki trabzonsporumuz sadece trabzonluların deil..sapla samanı karıştırmayalım...

cok sey istedin renktas. bu konuyu halledebilsek bu günleri görmezdik zaten. kücük olsun, benim olsun.

Travelair
11.03.2014, 10:15
Başkana şikeciler kadar kızmaya başladım. Art niyetliysen defol git, yok art niyetli değilsen beceremiyorum de çek git

artvints
11.03.2014, 10:17
gerçek anarşi diğer stadlarda da top oynatmamaktır.çünkü avni akerde top oynanmayınca sorun olmuyor pek, cezaları verip gidiyorlar, yok sayıyorlar. seçime kadar karar yoksa, futbol da yok diye bir slogan belirlersin.her statta trabzonsporlu oludğunu belirterek olay çıkarırsın, o zaman anarşi olur, belki işe de yarar.

Travelair
11.03.2014, 10:21
İlk yarıdaki maçta feybe stadının içinde başkana saldırı oldu. Adeta pusu kuruldu. feybe ceza aldı mı? Almadı

Bu Tff'den adalet bekliyoruz..

6Şafak Aydın1
11.03.2014, 10:21
futbolu temizlemek icin bir firsat var elimizde, 3 sene, 5 sene , 10 sene, 20 sene ne kadar sürerse, ama böyle degil. simdiye kadar hep övündük tepkilerimiz süperdi, gebermis medyaya malzeme vermekten baska hic bir ise yaramadi. havada parcalamak icin gün dogdu, isimiz ZORLASTI.

aaahmet61
11.03.2014, 10:23

ya yorularak 5-0 kaybetseydik.trabzonspor tarihinin açık ara en berbat kadrosu.taraftar ileriyi görmüştür.

Muhammed Ayaz
11.03.2014, 10:25
sözün artık bittiği kelimelerin tükendiği yerdir artık futol bitmiştir cenazeyi kimin kaldıracağı tartışılıyor....
tek üzüldüğüm şey ise trabzonum ve trabzonsporumdan yapılanlardan ve muameleden dolayı gün geçtikçe soğumam
sokağın ortasında oturup ağıt yakarak ağlayasım var :(

samway
11.03.2014, 10:27
futbolu temizlemek icin bir firsat var elimizde, 3 sene, 5 sene , 10 sene, 20 sene ne kadar sürerse, ama böyle degil. simdiye kadar hep övündük tepkilerimiz süperdi, gebermis medyaya malzeme vermekten baska hic bir ise yaramadi. havada parcalamak icin gün dogdu, isimiz ZORLASTI.

ya bırakın Allah aşkına sız boyle demeyın medyanın ben taaaa bılmem neresıne ne dıyım hala medya ne der dıyosunuz

bu duzen degısecek bunun ıcın savasımız

Ertan1982
11.03.2014, 10:29
Dün birsey yazmadim ceza yememek icin.Tek söyiyecem ya o kupayi verirsiniz yada her mac böyle olur.Tek fark bu sefer vur emri ile atariz o seyleri.

iso_4939
11.03.2014, 10:30
dün aksam kendı taraftarlarımıza sövmelrıne hala sasırıyorum ayıp demek basit kalırdı...

Harun-61
11.03.2014, 10:31
Net, %100 garanti olan birsey var.

şikebahce mac öncesi hükmen maci alacagina emin'di, adamlarin hal hareketleri, konusmalari vs.

bu arada, Avni Aker'e sadece desarj olmak icin gelen bir kitle var. Adam'larda ne ahlak var ne terbiye.
Bayan, cocuk demeden her mac küfür etmeye geliyorlar. icip icip maca gelenleri almiyacaksin stada, o kadar !!!

.

Tayfun
11.03.2014, 10:33
Adalet arayışı içinde olan olan bizler, karşı tarafa değil kendi kulübümüze hem maddi hem de manevi zarar veriyoruz bu tür olaylarla. Oysa adelet arayışı içinde olurken karşı tarafı eze eze çökertmemiz lazım, yanlış yapıyoruz .

aaahmet61
11.03.2014, 10:33
Net, %100 garanti olan birsey var.

şikebahce mac öncesi hükmen maci alacagina emin'di, adamlarin hal hareketleri, konusmalari vs.

bu arada, Avni Aker'e sadece desarj olmak icin gelen bir kitle var. Adam'larda ne ahlak var ne terbiye.
Bayan, cocuk demeden her mac küfür etmeye geliyorlar. icip icip maca gelenleri almiyacaksin stada, o kadar !!!

.

tamam taraftar küfür etmesinde.2 senedir durumumuz ortada.onunda suçlusu bu insanlar ?

oguzhanssan
11.03.2014, 10:34
gözünüzü yiyim , başka ülke ligine gidelim, bu haksızlıklara karşı boyle tepki vermek kötü ama söyler misiniz sizi hiçbir şekilde dinlemeyen, sizi yok sayan bir fenevasyon varsa ne yapacaksınız? ee kupayı da alamayacak isek neden oluyor bunlar!
kupayı alma şansımız nedir?

mahmuter61
11.03.2014, 10:34
Bu yapılanların hiçbiri kabul edilmemeli.Takım zarar görüyor,bu gidişle bu takımda oyuncu durmaz.Başkanı yok trabzonsporun.Kupaya takıldık ve 2012 yılından beri ligde yokuz.Transfer yok,kaliteli oyuncu 1-2 tane.Adam gibi bir kadro kurulmalı ve taraftarı memnun edici bir hamle yapılmalı.Kırmak dökmekle başarı elde edilmez.

Ertan1982
11.03.2014, 10:35
Bu isin sonu belli.elinde sonunda ölenler olacak.Bizden mi onlardan mi Allah bilir.Öbür trafta herkez hesabini verir ondan sonra.Bu dünyada adalet yok tapelerde gördük.

İsmail52
11.03.2014, 10:36
Bu yapılanların hiçbiri kabul edilmemeli.Takım zarar görüyor,bu gidişle bu takımda oyuncu durmaz.Başkanı yok trabzonsporun.Kupaya takıldık ve 2012 yılından beri ligde yokuz.Transfer yok,kaliteli oyuncu 1-2 tane.Adam gibi bir kadro kurulmalı ve taraftarı memnun edici bir hamle yapılmalı.Kırmak dökmekle başarı elde edilmez.

Aynen rektas..

aaahmet61
11.03.2014, 10:39

maalesef kırarak dökerek seni dinlerler ve ciddiye alırlar bu ülkede.fener taraftarının şike sürecinde yaptıkları ortada.sessiz kalırsan seni kimse kale almaz.bu olaylardan sonra yönetim ve ülke ayağını denk alırlar.

Oğuz ZEYTİN
11.03.2014, 10:42
cokta seyimizde derler hatta cekilsek bayram ederler cünkü sorun kalmiyacak.

Aradığım cevap da buydu.

Ne kadar haklı da olsak, onlar güçlü!

Haklıyla güçlünün kavgasında, ADİL DÜZEN kurulmadığı sürece güçlü daima kazanacak.

Buradan yola çıkıp pes de edilebilir. Ne yapsak hakkımız verilmeyecek kabullenmişliği ile yılabiliriz de. Ya da mücadeleye devam edilebilir, fakat aynı senaryo tekrarlanacak.

Oldukça zor bir durum. Her ne kadar benimsemesem de öfkeyi doğuran bu algı.

Hüda Topaloğlu
11.03.2014, 10:43
haci ampulunude al git bela oldun basimiza mahalle takimina donduk resmen

toksoy61
11.03.2014, 10:44

hala bazı şeyleri anlayamıyorsunuz? birincisi takım 2011 de dağıldı ve kulüp borç batağının içinde. herşey şampiyonluğa endeksliydi. ama şike ile kaybedilen şampiyonluktan sonra kulüp-taraftar bitti. milyon dolarlarca borç var? gelirin yok hepsi ipotekli. hangi para ile transfer yapacaksın? parayı bu cahil başkana ve teknik ekibe ver zaten hiçbir şey yapamazlar oda ayrı bir konu.

ikincisi çok iyi takım kuracaksın da ne olacak? 2 defa 80 puan barajını aştın sonuç ne oldu? hala anlamıyorsunuz bu ülkede istenmiyorsun. senin başarılı olman bu sistemde istenmiyor. başbakanından mhulaefetine kadar herkes senin karşında. ama suç bu cahil halkta. hala bu sistemin ve siyasilerin peşinde koşuyor.

Fatih Öztürk
Kırdık,döktük,kazandık!bir bokuda adam gibi becerebilsek gam yemeyecem arkadaş.noldu adamlar istediğini aldı gitti sen ne aldın?belkide küme düşecez hayırlı olsun.

Kamil Çakmak
Olayları tasvip etmiyorum diyemiyeceğim. Şike ile alakalı bir pankart ile sahaya dalınmalı bütün dünya ya gösterilmeli idi ve maç bu yüzden de durmali idi. Şike konusu daha ön planda olsaydı keşke.

mahmuter61
11.03.2014, 10:45
Genç arkadaşlar heyecandan sanırım,küfür ve kırmakla bir şey yapıldığını sanıyor.Antipatik oluyorsunuz topluma karşı.Dün takım iyi olsa idi,güzel sağlam kadron olsa idi ve feneri yense idin,onlara verilecek en büyük cezayı verirdin!!!Şimdi ne oldu?Kupan mı geldi?Maçımı kazandın?fb ye ne ceza verdin 3-4 bilemedin 7-8 maytap attın?Kazanan kim?Kaybeden kim? Başkan boş konuşuyor hatta saçma konuşuyor Trabzonspor a yakışmıyor İHO. Şablon lafları belli,emek hırsızı,bordomavi paydaşlar!!! Başkan bu laflar takıma ne maç kazandırıyor,nede başka birşey.Senin yalanların bu takımı buhale soktu.Forvet ve sol bekin yok!!!Kalecin ONUR ve Olcan hariç bu takıma katkı eden oyuncun yok!!!Sözler ve küfürle maç kazanılmıyor!!!Topu kaleye sokamazsan,taraftarın aslında sana isyan ediyor ama sen bunu anlayacak kapasitede değilsin anlaşılan!!!İstifa et ve bu camiayı tamamen bitirme.

mahmuter61
11.03.2014, 10:47
hala bazı şeyleri anlayamıyorsunuz? birincisi takım 2011 de dağıldı ve kulüp borç batağının içinde. herşey şampiyonluğa endeksliydi. ama şike ile kaybedilen şampiyonluktan sonra kulüp-taraftar bitti. milyon dolarlarca borç var? gelirin yok hepsi ipotekli. hangi para ile transfer yapacaksın? parayı bu cahil başkana ve teknik ekibe ver zaten hiçbir şey yapamazlar oda ayrı bir konu.

ikincisi çok iyi takım kuracaksın da ne olacak? 2 defa 80 puan barajını aştın sonuç ne oldu? hala anlamıyorsunuz bu ülkede istenmiyorsun. senin başarılı olman bu sistemde istenmiyor. başbakanından mhulaefetine kadar herkes senin karşında. ama suç bu cahil halkta. hala bu sistemin ve siyasilerin peşinde koşuyor.

Kongrede gençlerin yaptığı hatanın bedelini ödüyoruz.

Fatih Öztürk
11.03.2014, 10:47
Talimatlar ne diyor,hükmen mağlup olacağımız kesinmi?

gece_bekcisi
11.03.2014, 10:48
Saldırıya geçti beyinsiz kuşlar.. Bir el atalım

https://eksisozluk.com/trabzon-halkinin-psikolojisinin-bozuk-olmasi--4278568?day=2014-03-11&p=3

mahmuter61
11.03.2014, 10:49
maalesef kırarak dökerek seni dinlerler ve ciddiye alırlar bu ülkede.fener taraftarının şike sürecinde yaptıkları ortada.sessiz kalırsan seni kimse kale almaz.bu olaylardan sonra yönetim ve ülke ayağını denk alırlar.

Kırmak dökmekten ziyade sahada rakibini çekindirecek bir kadrol olmalı!!!Taraftar takıma destek vermeli.Sıradan takım olduk hatta sıradan takımlar bile sahanda sana 4 gol atabiliyor.Bu düşündürücü değilmi.

gece_bekcisi
11.03.2014, 10:49
Şuda bir gerçek ki bu takımla FB'yi yenemezdik.. Hayal dünyasında yaşıyor başkan ..

gurur6134
11.03.2014, 10:50

Lafimiz ordulu rizeli olupda istanbul yalakaligi yapanlara sen niye ustune aliniyorsun..sen bulmussun dogru yolu dogru olani yakisani yapmissin gersini salla gitsin..canlari cehenneme ordada 61.dakiada trabzona kufur edenlerle kendini bir tutuyosan o baska o laflr sanada gelir ozaman..

Kamil Çakmak
11.03.2014, 10:50
Birde Azizin tüylerini yalayan Ümit Özat'ın İHO ya ayar çekmesi de cabası oldu. Sen TS başkanı isen bu lafın altında kalmamalısın.

mahmuter61
11.03.2014, 10:52
Birde Azizin tüylerini yalayan Ümit Özat'ın İHO ya ayar çekmesi de cabası oldu. Sen TS başkanı isen bu lafın altında kalmamalısın.

Renktaş;sen İHO yu başkan olarak içine sindirdinmi?