PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 0 -3 şikebahçe | STSL 24. Hafta | Hükmen

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15

F. Yıldırım
10.03.2014, 22:30
ADALET gözünü sevdiğimin Adaleti.

Ufuk
Ya madem bu işi şiddetle halledicez niye adamların stadımıza gelmesini bekliyoruz madem ???

Hadi toplanalım 5000 kişi gidip fenerin samandıradaki tesislerini basalım futbolcular aziz felan ordayken ? Hepsini dövelim sakatlayalım acısını çıkaralım ??

Özellikle istanbuldan yazan taraftarlara söylüyorum hadi madem şiddet çözücek bu işi gidelim ya ?

Yapılması gereken nedir sence? Taraftar maç boyunca takımı destekleseydi ne olacaktı acaba? Hadi kazandın maçı ne olacak. Bu adamları şampiyonluktan da ettik biz. Ne geçti elimize? Yeni kadro kur şampiyon ol öyle cevap ver diyenler, 82 puan almışız arkadaş ya halen inanan var. 82 82 65 felan değil. Fmde almadık biz bu puanları. Ligde aldık ve şuanda kupamız onlarda. Ne yapalım kupayı vermiyolar deyip unutalım, önümüze mi bakalım?

StyLe
Al formanı çık sokağa!

colman
Malesef şikecilerin istediği oldu 2.ligde olması gereken takım süper ligde devam ederse olacağı buydu...

winner
10.03.2014, 22:31
Vali içişleri bakanına o da başbakana sormadan neredeyse OHAL görüntüsü verecek derecede güvenlik önlemi alınmaz.

Belli ki talimat Ankara'dan gelmiş.

Sibel
Şurda 3 puan gitti taraftra laf edenler var ya, gidin kumda oynayın!
Size her şey müstehak!

serdar avcı
Gene olan bize oldu,hersene aynı malesef,sahada yen şampiyonluktan et ama yok taş at......bu taraftar yapısıyla zor.

calypso
Başbakan oy kaybetmesin,tepki almasın diye uğraşan ve taraftarı oyalayan bir Trabzonspor başkanı var.

Hazin ve utanç verici.

Demiroren gibi aglamasin da sonunda..

eksikbirşey
Sadece Trabzon değil İstanbul da uyumamalı

Bülent AKBULUT61
10.03.2014, 22:32
Arkadaşlar neredeyse tüm yönetim kadrosu maçta.

Burada olan arkadaşların tüm mesajlara yetişmesi mümkün değil.
Lütfen kural ihlali gördüğünüz mesajları raporlayın.

Er ya da geç cezası verilecektir.

sayın yöneticim burda senelerin insanı var burda eski insanlar var VAR burda olacak bir sürü adamlar var var niye dün gelen adamlar yönetici oluyor niye yaş ortalaması küçük olanlar yönetici oluyor burdadamı torpil var buraya artık birileri bie el atması lazım yoksa burda eski insanlardan bir kişi bile kalmıyacak

Ufuk
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/t1/1900095_849248191757981_1449613689_n.jpg

Hakan
O kaldırım taşını nasıl ıskaladılar hala aklım almıyor yazıklar olsun

batugol
a.y nin telefonda ana avrat kufrettigi
emirler yagdirdigi adamlar
it gibi onun emrinde
adamin hirsizligini herkes onayladi
halen daha disarida
adam bu ulkede nasil olunmasi gerektiginin orneklerini veriyor
biz de yok oyle yok boyle

Mustafa Ayazoğlu
ne yani maçı 3-0 kazansak

2010-2011 şampiyonluğunu fener mi çaldı diyeceklerdi?

Sefa
10.03.2014, 22:34
Arkadaşlar lütfen küfür etmeden konuşalım.

Veysel
10.03.2014, 22:37
Ne yapmaliyiz beyler detaylica yatirip konusalim artik

gurur6134
10.03.2014, 22:37
Şurda 3 puan gitti taraftra laf edenler var ya, gidin kumda oynayın!
Size her şey müstehak!

Helal olsun sibel ..hepsinden delikanlisin onlarin bacim..

Sibel
10.03.2014, 22:38
Taraftarı joplayan polise pencereden sıcak su döktü bir teyze!
İşte benim Trabzonum!
Tomalar itfaiyeler balkonlara polisler yetmedi!
Koşarak kaçtılar sahadan köpekler!
Hadi çıkın stattan hadi!
Umarım bu şehirden yara içinde çıkarsınız!

cubido
Adaletsizlik beraberinde kendi adalet arayışını getirir. Bu arayış ve öfke normal kabul edilebilir. Bununla birlikte burada amaç şikecilere fiziksel de olsa zarar vermekse yapılanlar amacına ulaştı mı bunu iyi irdelemek lazım.
Kim karlı çıktı bu geceden?
Soyunma odasında hangi takımın futbolcuları ağlıyor, hangisi kıs kıs gülüyor?
Öfke/duygu aklın önüne geçince maalesef bu sonuçlar doğal.
Bu süreç ne şikecilere, ne şikeyi aklayanlara Trabzonspor'a verdiği kadar zarar vermedi. Uefa fb'yi küme düşürür mü bilemem ama bu öfke ve kontrolsüzlük devam ederse biz bir alt lige düşeceğiz.
Dişe diş kana kan mantığını anlıyorum ama hala kırılan bizim dişimiz hala akan bizim kanımız. Adamlara zarar vermeyi bile beceremiyoruz.
Sağduyuya-aklıselime ihtiyacımız var, hem de çok...

Kader KORELİ
UEFA'nın bu ay içinde iki kritik toplantısı olacak, biri 17sinde sonra asıl önemli olan Kazakistan'da ay sonunda. Bir oylama olacak, üye federasyonlar yeni birkaç maddeyi kabul edecekler şike olaylarıyla ilgili. Ondan sonra Nisan ayında beklediğimiz gelişmeler olabilir büyük ihtimalle. Az sabır, zor ama, sabırlı olalım, haklıyken haksız duruma düşürtmeyelim kendimizi.

Derin Trabzon
10.03.2014, 22:39
Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır

Renkler taraftarı isyan ederse takımdır.

Allahınıza kurban aslanlarım, bırakmayın hırsız kan emicileri, tüm türkiye görsün, ya adalet ya kaos

Burak Bıyıklı
10.03.2014, 22:39
Statta durum nedir kacabildi mi şikeciler

Hakan
10.03.2014, 22:40
Bu Yakup Aslan yine mi açıklama yapmış arkadaş kafamı duvara vurmak istiyorum bir tane düzgün yönetici gelsin yeter be!!

katre-i.matem
ne zaman ortalık karısır o zaman bu forumda yonetıcı ara kı bulasın.. kufurler havada ucussun

sasort
arkadaşlar ne oldu ne kazandık kupayımı verecekler

varsın versinler ne olacak Allahınızı severseniz bu kupayı alırsak trabzonsporun futbol tarihi mi bitecek

biz dışarıda hayin aramaya gerek yok ben size içimizde ki hayinleri bulayım

aziz bunların yanında melek tamam haksızlık var şike oldu hakkımız yendi

sizi UYANMAYA davet ediyorum

bakın lig bitti sonuç hüsran bu takım arrtık küme mücadelesi verirse şaşırmayın

kupa yok veya var sene sonu sordular ihoya neden böyle oldu

olur mu bende ne suç var ilk yarı mra yapamadı

ikinci yarı hami hoca şu maçı hakem yedi fb maçı aaa görmediniz mi taraftarı

ama ben suçsuzum

görmüyormusunuz arkadaşlar bu adam takımı provake ediyor

ah usta olsaydı şimdi seneye gelecek planları yapıyorduk ama şimdi ne ceza yiyecez diye bekliyoruz

hayin başkanımıza teşekkür ediyoruz

Çağrı Metin
sırf kendi egosunu tatmin etmek,nefretini kusmak için bu maçı fırsat bilip bunu da "ts sevgisi"yle kılıflandıran taraftardan hiçbir şey olmaz.

Sibel
10.03.2014, 22:41
Burda medeniyet dersi verenler 2011'de 9 puan farkı kapattı diye takıma laf edenlerle aynı!
Hiçbirinizin canı yanmıyorsa susun! 3 yıldır yaşadıklarımıza bakıp bu şehrin yakasını en azından siz bırakın!

zx61
10.03.2014, 22:41
Beyaz tv yi mi bassa Trabzonsporlular ..Allah belalarını versin ..yakup aslana hic birsey demiyorum

Bilal Karadeniz
10.03.2014, 22:42
yakup aslan çıkmış emre'yi övüyor efendi davrandı dedi yahu rezil insan.

artvints
bu basın sözcüsünü çok aramışlar mı acaba?bu şehire bu futbolcu falan da gelmez bir daha.yazıktır günahtır.bunu yapan adamlar girmesin stada bir daha.

tristram
Valiyle Piranalar grubu konusursa mac tekrar edilebilir

anne sevgisi kutsal olmali.lutfen ona laf getirmemeye calis.bak tahrik icin foruma girmissin ama olan sana olmayacak..gerek yok kamil.

Veysel
Emenikenin golunu Top 5 adayina koymus hemen adi lig tv dalga geciyorlar bizle

Adem Akyüz'
Bu akşam bir kez daha Trabzon'lu/Trabzonspor'lu olduğum için gurur duydum. Bugün şu mesaj verilmiştir.. " ADALET YOKSA FUTBOL DA YOK "

Şu sağ duyucu taraftarlarımız.. Bugün alınacak 3 puanla adaletin geleceğini sanan taraftarlarımız.. Siz puan hesapları yapmaya devam edin. Siz taraftarı suçlamaya devam edin. Ben bugün olanlardan gurur duyuyorum !

Hakan
Öleceğin günü iple çekiyorum volkan

emre duman
10.03.2014, 22:43
Statta durum nedir kacabildi mi şikeciler

hayır hala staddalar

Galatasarayizm ‏@elaleminderdi 2 dk.
MARCA Gazetesi Sıcak Haber : ''UEFA'nın şike yaptığını tespit ettiği F.Bahçe, Şampiyonluğunu aldığı Trabzonspor'un sahasından çıkamadı.

hala daha duruyor ve dünya bi pislikleri konusuyor

zx61
10.03.2014, 22:43
Bu akşam bir kez daha Trabzon'lu/Trabzonspor'lu olduğum için gurur duydum. Bugün şu mesaj verilmiştir.. " ADALET YOKSA FUTBOL DA YOK "

Şu sağ duyucu taraftarlarımız.. Bugün alınacak 3 puanla adaletin geleceğini sanan taraftarlarımız.. Siz puan hesapları yapmaya devam edin. Siz taraftarı suçlamaya devam edin. Ben bugün olanlardan gurur duyuyorum !

Kesinlikle..ayrıca sahaya o taşlar nasıl sokuldu aklım almıyor valinin adamları kesin

arifberkay
10.03.2014, 22:44
Ne yapmaliyiz beyler detaylica yatirip konusalim artik

en önce iho gidecek....

StyLe
Ahmet Çakar: Trabzonspor taraftarı belki de bu akşam Fenerbahçe'yi şampiyon yaptı.

Kim bilir! Belki de...

memozcan
yalnız ilk kez bir maçtan bu kadar umutluydum bu akşam..

tristram
yakup aslan kadar abuk subuk bir adam yok..bu yonetimdekileri kahveden mi sectiler naptilar..
cikip de ki federasyon sike konusunda adaletli bir karar vermedigi surece bu olaylar bitmez..bu kadar basit ya..
iho yakup aslani'da al git..koca kulup sizin yuzunuzden rezil oluyor..allahin kamilleri.

Ibrahim Gaygusuz
10.03.2014, 22:45
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1094985_633482160053273_1840111364_n.jpg

Ufuk
hayır hala staddalar

MARCA Gazetesi Sıcak Haber : ''UEFA'nın şike yaptığını tespit ettiği F.Bahçe, Şampiyonluğunu aldığı Trabzonspor'un sahasından çıkamadı.

Trabzonspor şike yapan feneri sahasına sokmadı daha hoş olurdu. :)

BlackPanther
Beyaz Tvi Spor ekibi su anda Trabzonsporu ve taraftarini hedef aldi.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

artvints
yok kardeşim, kendi hatasını kabul etmezsen hiçbir yere varamazsın. bu gece yaşananlar utanç vericiydi,ötesi yok.başka bir yerde yapın anarşikliğini, yeri stat değil.

Mustafa Ayazoğlu
10.03.2014, 22:46
Ahmet Çakar: Trabzonspor taraftarı belki de bu akşam Fenerbahçe'yi şampiyon yaptı.

Kim bilir! Belki de...

bu kafa ile nereye

1000 yıl şampiyon olsun

2010-2011 şampiyonu TRABZONSPOR

tarih bir daha böyle bir şampiyonluk görmeyecek

eksikbirşey
Adalet yoksa futbol da yok. Harika bi söylem

zx61
Ertem sener ve tayfası hepsi pisligin önde gideni..ayrıca tomalar filan gelmis elini kolunu sallayarak çıkacak adi se...

Travelair
10.03.2014, 22:47
SOYUNMA ODASINDA 55 PORSİYON KÖFTE

Fenerbahçeli futbolcular karşılaşmanın yarıda kalması ile uzun süre soyunma odasında kalınca dışardan yemek söylediler. Şehirdeki ünlü bir köfteciden 4 paket dolusu 55 porsiyon ekmek arasında köfte geldi.

O köfteyi yollayanlara da yazıklar olsun. Ününüz batsın

lazfather61
10.03.2014, 22:47
Madem öyle..İstanbulda'sın sana git samandırada bekle antremanda çıkışlarını taş at ?? Git döv onları grup topla madem ???

arkadasım sana uzun cevap yazmıstım ama, baslık gecici sure kapatıldıgından sebep cevabım yansımadı, ama kısaca suydu bunu ban soylemiyeceksin ben evden ise isten eve giden sıradan vatandasım, toplasam toplasam istanbulda 5-10 kisi toplarım benim sulalem trabzonda, trabzonda is bulamadıgımdan sebep istanbuldayım yoksa bu sehirde bu copluk sehirde bir saniye durmam, amcam sotkada belediye binasının karsısında balıkcılık yapyor diger amcam da onun yanında kahve isletiyor amcama sorabilirsin bu sehirden kacmak icin onlara yalvardıgımı bana is bulun tanıdıklarınızdan diye neyse uzatmıyacagım, sana tek diyecegim sey o cepleri dolmus, keyifleri gıcır beyefndilerimiz buyuklerimizin gucu bende olsa medyada sozum gecse trabzonu o kupayı getirir ve sikebahceyi kume dusurttururdum, gider o volkanı emreyi ve caneri trabzona almazdım, neyse uzatmıyacam sonuc alma olasılıgı varsa hazır kıta bekliyorum ben ama bana 5 kisi bul git antremanı bas volkanı filan dov demen beni supermen sanmaktan oteye gecmez. organize olmak gerek, bunu yapması gereken yetkisi olan kisi ben degilim

Derin Trabzon
10.03.2014, 22:48

İ.M.Gökçekin devlet malından çaldığı haramlarla oğluna kurdurduğu fuhuş ekranı o, ne bekliyorsun tabiki haklı olana saldıracak şerefsizleri savunacak

Bayundur Han
insan cani kupa kadar olamiyor demek ki artik. Bizim isimiz fenerle degil. fenerin futbolcusuna kan kusmak boyle mesajlar yazmak bize yakismaz. Bizim isimiz Tup kafa ile, adalet ile. Fenerbahce degil bize kupayi verecek olan. TFF verecek. Fenerli futbolculara o taslari atanlarin utanmasi lazim. Ama malesef bakiyorumda bizide bu hale soktular.

kaos olsun anarsi olsun diyoruz ama olmuyor iste. Istedikleri bu cunki. Onura futbolculara yazik oluyor. Bu cocuklar daha niye oynasin Trabzonda? Seyirci rahat durmaz, baskan maganda. Tepkiyi secimlerde, tepkiyi TFF binasi onunde vermemiz gerek. Artik Uefada ceza verecekse versin. Yeter artik. Seyirciyide anlamiyor degilim. Ama bu kupa meselesinin bizi yiprattigida bir gercek.

zx61

Ben de bunu yazacaktım kim yollar o köfteyi hangi firmaysa tepkimizi gösterelim..

cubido
Trabzonspor sevgisinden şüphe etmediğim ancak Çok fazla macera filmi seyrettiğini düşündüğüm bazı arkadaşlarımız şu anda fb li kafilenin avni aker'de çok stresli dakikalar geçirdiğine inanıyor.
Oysa adamlar söylemişler 55 porsiypn akçaabat köfte (ki o köftelerin nereye gideceği belli o köfteci yapmasaydı o köfteleri ne kadar büyürdü gözümde), karınlarını doyurup, emenike nasıl numaradan yere atladığını, volkan şerefsizi nasıl milleti tahrik ettiğini anlatıp kahkahalar atacak, polis saf trabzonspor taraftartını joplayıp, gaz bombalarıyla dağıttıktan sonra otobüslerine binip paşalar gibi uçaklarına binecekler.
Sonra sabiha gökçen'den kahramanlar gibi karşılanacaklar.
Olay bu kadar net.
Hala şu yaşananlar iyi ki oldu diyen varsa pes...

memozcan
10.03.2014, 22:49
96 da da aynı oyunlara gelmiştik..o akşam eve gitmeyen gençler arasında ben de vardım.. ticaret lisesinin önünde yediğim coplardan kustuğumu hatırlarım.. artık sokaklardaki arkadaşların evlerine çekilmesi lazım.. bu saatten sonra sokakta bişey kazanılmaz..

Burak Bıyıklı
hayır hala staddalar

İyi olmus.dunya alem duysun

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aaahmet61
polsin fenerli taraftar gibi davranması korkunç .yerde yatan taraftara çok üzüldüm.

61trabzonomer

belki zehirlidir ne biliyon

katre-i.matem
10.03.2014, 22:50
evet iho efendi 3 gunde getiremedigin kupanın ceremesını cek artık. kulubun baskanı olmadan mucadelenı sergıle..

inadina61_08
Burda medeniyet dersi verenler 2011'de 9 puan farkı kapattı diye takıma laf edenlerle aynı!
Hiçbirinizin canı yanmıyorsa susun! 3 yıldır yaşadıklarımıza bakıp bu şehrin yakasını en azından siz bırakın!

süpersin, her sayfada senin yorumunu arıyorum. Bazıları hala neyin peşinde olduğumuzu anlamamış. Kupa zaten gelecek biz ADALET istiyoruz, adalet yerine gelmediği sürece, ligde sadece bir figüran olacak Anadolu ve bunu farketmeli artık.
bu işlerin gerçek sorumluları;
Başbakan,
Muhalefet,
TFF ve tff dekilere Avukatlık diploması veren gerizaklılar.
ve Uefa'dır.
en son namusunu satmış kalemlerdir, bunlara en güzel tabiri Şenol hoca söylemişti...
Bence bu iş yüzünden bile gecikmiş adalet sebebi ile uefa yı dava etmeliyiz.
Bu kadarla kaldığı için şükrediyorum, çünkü maçın yarıda kalacağına o kadar emindim ki, maç izlemek için tv karşısına bile geçmedim. tek yanıldığım nokta, ilk dakikalar da olmaması. ilk dakikalarda volkanın kaçacağını düşünüyordum.

Ilelioglu
Cikarmayin sunlari stattan. Kupamizi getirsinler ilk önce!

..

must61
10.03.2014, 22:51

Yahu niye izleyip kendinize sıkıntı veriyorsunuz şu aptal kanalı.

Adem Akyüz'
Allah biliyor, bugün 3 puan alsak bu kadar sevinmezdim.. Adalet Yoksa Futbolda YOK !

Mustafa Ayazoğlu
96 da da aynı oyunlara gelmiştik..o akşam eve gitmeyen gençler arasında ben de vardım.. ticaret lisesinin önünde yediğim coplardan kustuğumu hatırlarım.. artık sokaklardaki arkadaşların evlerine çekilmesi lazım.. bu saatten sonra sokakta bişey kazanılmaz..

1. dk sahaya 20 bin seyirci girse

futbolculara zarar vermeden maçı tatil etse

3-5 maytapla ucuza satılmasak

61trabzonomer
bu gece olay çıkaran taraftarı kutluyorum hepsini tek tek , 3 puan gitsin umrumda değil,

Türkiye nin gündemi oda umrumda değil

AMA DÜNYA GÖRSÜN BU OLAYLARIII,AVRUPASI UEFA sı görsin Fifa sı görsün

kudu_89
10.03.2014, 22:52
mustafa yumlu eve gitmis beyler uyumus hadi dagilin artik

Hüseyin Başoğlu
10.03.2014, 22:53
Yapılması gereken nedir sence? Taraftar maç boyunca takımı destekleseydi ne olacaktı acaba? Hadi kazandın maçı ne olacak. Bu adamları şampiyonluktan da ettik biz. Ne geçti elimize? Yeni kadro kur şampiyon ol öyle cevap ver diyenler, 82 puan almışız arkadaş ya halen inanan var. 82 82 65 felan değil. Fmde almadık biz bu puanları. Ligde aldık ve şuanda kupamız onlarda. Ne yapalım kupayı vermiyolar deyip unutalım, önümüze mi bakalım?

önümüze bakalım demedim hiç...Bunun yolu şiddet değildir...

Mesela örneğini veriyorum fenerbahçenin samandıradaki tesisleri önünde kamp kur ve fenerbahçeyi hiçbir lig maçına göndertme..Her maçtan önce yap bunu siz bu lige ait değilsiniz diyerekten...

Trabzondan bağımsız aday çıkar...

uzar gider yapılıcaklar...Şiddet benim kitabımda yazmaz

aaahmet61
dha 11804 v 24444 bir saattir sansürsüz yayın var .taraftarı kutlamak lazım.

zx61
Agız birligi yapmamız lazım hepimiz taraftarımızın yaptıklarını tasdik etmeliyiz biz bölündükçe hicbir sey kazanamayız..

Mustafa Ayazoğlu
vali kışkırttı

medya destek oldu

hakem ayarlandı

volkan tahrik etti

olay kapandı mı şimdi ?

Ibrahim Gaygusuz
Cakiroglu vakit kaybetmeden Beyaz Tv'ye baglanmis

53karakan53
Helal olsun taraftara , Trabzonspor taraftarı budur işte , böyle olmalı , büyük külüp olmak demek bu demektir , hakkın olanı söke söke istemektir , hakkını gasp edenlere dünyayı dar etmektir büyüklük ...

HAKLI İSYANIMIZI AYAKTA ALKIŞLIYORUM , KEŞKE YANINIZDA OLABİLSEYDİM ...

Soner Albayrak
Adamlara golden önce üst üste 19 pas yaptırıyorsun ayıp ulan be rezil herifler!

Ilelioglu

Ben sunu anlamiyorum; Olay cikacaksa mac sonu ciksin demistim, yahu madem olay cikti neden 20 bin kisi sahaya dalmiyorsun! Bu Bülent maci nasil keyfine göre tatil edebiliyor? Soyunma odasina bir kere nasil gitmesine izin veriliyor?

Sampiyon oldugumuz sezon Eskisehir macinda iki golümüzü vermeyen hakem elini kolunu sallayarak mac tatil ediyor.

..

ccd6167
10.03.2014, 22:54
hala 3 puan alamadigimiza aglayan var

82 puan aldi da noldu ??

zihniyet gecti kardesim o kafa öldü

yahudi gibi olup lobi kuracaksin arkadas onlar dunyayi yonetirekn sen turkiyeyi yoneteceksin

maydin
bu işin tek bir sorumlusu var herkes biliyor

Derin Trabzon
O stadta eylem yapan taraftar NE BÜYÜK TARAFTAR!

O şehirde isyan eden halk NE GÜZEL HALK!

Allahınıza kurban GERÇEK TRABZONSPORLULAR.

Mustafa Ayazoğlu
Trabzon hala sokaklara dökülmüyorsa

bu bir başarıdır.

Yiğit Gayretli
10.03.2014, 22:55
Yakup Aslan ve onun gibiler dövülerek kovulmalıdır bu kulüpten. REZALET!

ccd6167

Mesela örneğini veriyorum fenerbahçenin samandıradaki tesisleri önünde kamp kur ve fenerbahçeyi hiçbir lig maçına göndertme..Her maçtan önce yap bunu siz bu lige ait değilsiniz diyerekten...

su arkadasi banlasiniza arkadas ya

anamiza karimiza sovdu hala burada..yaziklar olsun yahu yaziklar olsun..

Ilelioglu
Agız birligi yapmamız lazım hepimiz taraftarımızın yaptıklarını tasdik etmeliyiz biz bölündükçe hicbir sey kazanamayız..

Buda dogru;

..

Fatih Ç
Forum yöneticileri bu gecelik üyelikleri askıya alması lazım. Provekatörler üye olup ortalığı germeye çalışıyorlar.. !!

Doğan BULAT
Şu taraftar bir de yönetim binasına yürüse ya ..

sasort
iho nun işi trabzonsporun geleceği değil mi

geleceğimizin içine etti sağolsun

ya arkadaşlar bu taraftar gülmeyi hakediyor

biz karadenizliyiz biz askere polise yanlış yapmayız bizi başkan ile karşı karşıya getirdiler,,

futbol sahada oynanılır ve kazanılır
taraftar gülmek istiyor

arkadaşlar ben zevk almıyorum

haftaya ne olacak takım nasıl toplayacak

tamda demiştim hami hoca en sonunda iş yapacak kadro oluşturdu
haftaya ne olacak kadro olsa ne olur futbolcularda istek kalmadı

yabancılar bu takımdan kaçmanın peşine düşmüştür
bunlardan bir bok olmayacak ben yoluma bakayım

tabiki işe yarayan yabancılar için konuşuyorum

iyattara
10.03.2014, 22:56
Kefen giyen yok mu?!!

Ilelioglu
Adalet Yoksa Futbolda YOK !

Heryerde bunu dillendirelim, ADALET YOKSA FUTBOLDA YOK!

..

zx61
hala 3 puan alamadigimiza aglayan var

82 puan aldi da noldu ??

zihniyet gecti kardesim o kafa öldü

yahudi gibi olup lobi kuracaksin arkadas onlar dunyayi yonetirekn sen turkiyeyi yoneteceksin
Aynen 3 puan derdinde olanlar sikeli sezonda da oynadığımız futboldan dert yanıyodu..benim derdim bu olaylarda yeterli degil keske daha büyük olaylar olsaydı

Travelair
Neyse kumpas devam ediyor. Haram paralarla dönen futbol sektörü tabiki hedefe Trabzonspor'u alacak. Siyasetçiler de kölesi olacak bunların. Oy gelecek ya. Haram bu haram

Mustafa Ayazoğlu
bu maç gösterdi ki

dert 3 puan değil fenerin şampiyonluğuna taş koymak değil

2010-2011 şampiyonluğunu çalanlardan hesap sormak

arifberkay
10.03.2014, 22:57
Bu olay böyle kapanmamalı bu şehirde isyan hergun devam etmelik taaki hakkımız verilene kadar...

BlackPanther
R.T. Erdogan denen bosbakan Türkiyeyi kalkindirdigi ailesi ile terk etsin.

Fenerbahcenin kongre üyesi.

Trabzonsporun bas düsmani.

inadina61_08
Bu taraftar Şenol hocaya bile laf söyledi, o biliyordu ki bundan daha iyi olamayacaktık. ve o biliyordu ki bugünler gelecek ti. geldi. Artık yarın kocaeli, İstanbul olarak yollara dökülmeliyiz. bu ülkede ya futbol yasaklanır yada ADALET yerini bulur. ben kocalide yapılacak her eylemde en önde olacağıma söz veriyorum.

Mustafa Ayazoğlu
10.03.2014, 22:58
şampiyonluğu çalan fenerbahçe

hırsızlığı ört pas eden başbakan

Trabzonspor çöküş içerisinde :(

Ilelioglu
Yakup Aslan davamiza sahip cikmadi, su adamlari nasil Kulübün basina getirdik!?

..

61trabzonomer
Galibiyet bu kadar memnun etmezdi bizi,

Böyle taraftar gördükçe, umut var, 10 puan gitse nolur du zaten bu sene gitti,

Ama dünyaaaaa görecek türkiye de ne pislikler olduğunu daha tarafsız medya gerçekleri yazacak yarın, bizim pislik yalaka yardakçı medyanın yazamadığını yazacaklar.

cyberentalpi
10.03.2014, 22:59

kime göre havlıyorlar

Mustafa Ayazoğlu
Yakup Aslan davamiza sahip cikmadi, su adamlari nasil Kulübün basina getirdik!?

..

çakıroğlu, yakup hacıosmanoğlu

bunlar fenerin ekmeğine yağ sürek kadro

yüz karaları.

özkan sümerler ahmet suat özyazıcılar şenol güneşleri istiyorum

Muhteva
Bu şehirden tek parça halinde çıkmamalılar zayiat şart 50 bin kişi aklamalı stada tüm Dünya'ya ibreti alem olmalılar..!

kudu_61
beklesin daha çıkamasın korkuyu hissetsinler biz seyircisiz de kazanırız ama golcü şarttt

Doğan BULAT
Ben sunu anlamiyorum; Olay cikacaksa mac sonu ciksin demistim, yahu madem olay cikti neden 20 bin kisi sahaya dalmiyorsun! Bu Bülent maci nasil keyfine göre tatil edebiliyor? Soyunma odasina bir kere nasil gitmesine izin veriliyor?

Sampiyon oldugumuz sezon Eskisehir macinda iki golümüzü vermeyen hakem elini kolunu sallayarak mac tatil ediyor.

..

Hay ağzına sağlık madem öyle gir sahaya Bülent senen o adi hakemi de al altına ne olacaksa bundan sonra olsun..

Bundan bir kaç sene önce herifler gs fb maçında stadı yaktılar attıkları maddelerden oyun habire durdu. Ama kimse maç tatil etmedi Trabzon olunca arkana bakmadan hemen soyunma odasına koş.. Bundan sonra Trabzona gelen besmele çeksin

gurur6134
Adaletin olmadigi yerde siddet baslar insanlar kendi adaletlerini saglamanin pesine duser bu heryerde boyle dunyada 2 ×2=4

AKSOY_61
10.03.2014, 23:00
medya ne yapacakti Madrid taraftirina mi yuklenecekti.
tepkinin yeri degil stad degil cadde olmaliydi tff binasi olmaliydi.

orda futbolculara tas atip takima zarar verecegine tff binasini bas veya 2..3 fenerli yazarin kemiklerini kir bakalim be oluyor. iste ozaman birilerinin aklina gelir bu isin daha da kotuye gidecegi

su an herkez mutlu en cok da fener.
yine bi b.k yaptigimizi zannettik bir cuval inciri berbat ettik.

Hami_41
Bende memur olmama rağmen istanbulda yapılcak her türlü yasal eylemlere katılmaya hazırım...

zx61
Taraftarımız onur tribünlere gidince bile susmadı o an anladım canımızı ne çok yaktıklarını bir sehir isyanda ve kimse görmüyor..tamam içimizde benimseyemediğimiz taraftarlarımız olabilir ama kendi taraftarımıza küfretmek ne demek ya bizim bizden başka kimimiz var? Yakup aslan da sagolsun belki mac yeniden oynanacaktı bunu engelledi bir güzel aklım almıyor ne çapsız yönetimimiz var

emre duman
Kendi değerleimize sahip çıkmayıp şenol güneşleri vs küstürdünüz klube şimdide çakala kurda kaldık size herşey mubah kardeşim herşeyyyyyy

Mustafa Ayazoğlu
Trabzonda olup hala evinde oturan taraftarın sabrı ne muhteşem bişey.

Gordon Freeman
10.03.2014, 23:01
sırf kendi egosunu tatmin etmek,nefretini kusmak için bu maçı fırsat bilip bunu da "ts sevgisi"yle kılıflandıran taraftardan hiçbir şey olmaz.

yüce ilminle buna mı yordun yani ?

BlackPanther
Kefen giyen yok mu?!!

O kefen giyenleri teker teker benimle bir odaya kilitleseler. Ah Ah. Nerde o günler.

Arda'
Bu maç gs-fb maçı olsaydı bülent şerefsizi maçı tatil edebilir miydi peki?

Muhteva
Şuan'da Onuru taraftarların yanına gönderiyorlar bunu yemesin taraftar sakın geri çekilmeyin..!

mertacar
Yönetimede böyle bir isyan lazım,futbolculara da.Bu klubün gerçek sahipleri TARAFTARDIR.

Derin Trabzon
Trabzonda olup hala evinde oturan taraftarın sabrı ne muhteşem bişey.

O nun sabırla alakası yok karakter meselesi, çok değerlidir herkeste bulunmaz

Ufuk
10.03.2014, 23:02

kamp kur maçlara gönderme diyosun bu da şiddet.

trabzondan bağımsız aday çıkmayı geçtim, parti kurup meclise girsen ne farkeder. akp, chp, mhp hiçbir konuda uzlaşamayan partiler tek bir konuda uzlaşmışlar fbyi koruyorlar.

tabi şiddet çözüm değil, elimize birşey geçmediğinin farkındayız. taş attık diye yarın kupa vermeyecekler, üstüne üstük ceza yiyeceğiz sahamız kapanacak. ama şu zamana kadar sustuk da ne oldu? hukuk yoluyla aradık ne oldu? bu adamlara trabzonda 3 atsak ne olacak? kupayı mı verecekler?

amaç bu meseleyi unutmadık demek. bugün sahada hiçbişey olmasa adamların daha işine gelirdi, zaten bi şekilde puan alırdı fb. kadro kalitesi ortada, düşük kadromuzla pozisyona girdiğimizde de hakem kafamıza vururdu, 3 puanı alır giderlerdi. biz bugün bi şekilde tepki koyduk. artık bişeyler yapmak gerekiyodu, bi şekilde yaptık doğru yanlış. kendi aramızda çatışmanın küfür etmenin lüzumu yok şu saatten sonra.

Furkan Özdem
Kaptan stadın dışında

Cem
Canlı yayın Trabzon; http://dha.com.tr/dhayayin/

apachi61
tKime zarar verdik kimin ekmegine yag surduk?
Her sene ayni terane. Kimse sikilmadi mi bu isten?
Adalet yoksa futbolda yok. Cekil o zaman ligden zorla tutan mi var?
Kendine hakim olamiyorsan git baska turlu desarj ol.
Ya karsindaki dusmanin dahi olsa daha dogrusu dusman diyelim o kaldirim tasini atma neyin nesi?
Ya olse kim verebilir hesabini? Simdi herkes gergin gebersin naralari atacak ama yarin sabah uyandiginda pismanlik duygusunu atamaz uzerinden bu vicdansizligin.
Allah ini seven biraksin su dusmanca tavirlari. Ben hersene fenere 3 puan hediye etmek zorunda miyim bu taraftar yuzunden? Yeter.

Mustafa Ayazoğlu
10.03.2014, 23:03
2010-2011 şampiyonluğunu alana kadar önümüzde ki maçlara bakamayız.

şahsen PTT liginde oynamayı tercih ederim.

arifberkay
Bu maç gs-fb maçı olsaydı bülent şerefsizi maçı tatil edebilir miydi peki?

edemezdi 6 kez soyunma odasına girip çıktıklarını gördü bu gözler.....

gurur6134
Allahim sasmaz adaletinle 3 senedir bize bunlari cektirenleri cezalandir yarabbi..

kudu_61
onur dışarı çıktı taraftarlarla konuşmak istiyor

Ilelioglu
10.03.2014, 23:04
Canlı yayın Trabzon; http://dha.com.tr/dhayayin/

Trabzon'daysan git destek ol lütfen. Suan orada olmak vardi.

..

zx61
Yalnız köfteciye çok pis kafayı taktım muhtemelen tahmin ettiğimiz meshur köfteci yollamıstır..ulan biz ankarada trabzon günlerinde memleketimin insanı kazansın diye paket paket köfte alalim bunlar febeslilere köfte göndersin..bizde yarn twitterda o köftelerin fotolarını dalga konularında görelim

Mert'
Adamlar ana avarat küfür etti hiçbiri ceza almadı forumda ne güzel iş..

eren08
10.03.2014, 23:05
Hay ağzına sağlık madem öyle gir sahaya Bülent senen o adi hakemi de al altına ne olacaksa bundan sonra olsun..

Bundan bir kaç sene önce herifler gs fb maçında stadı yaktılar attıkları maddelerden oyun habire durdu. Ama kimse maç tatil etmedi Trabzon olunca arkana bakmadan hemen soyunma odasına koş.. Bundan sonra Trabzona gelen besmele çeksin

herşeyin sırrı burada gizli;

" Bundan sonra Trabzona gelen besmele çeksin"

paralarıyla ve karaktersizlikleriyel futbolda dahil her alanda istediklerini yapabileceklerini düşünenler bi kere yanılırsa gerisi gelir. futbol sadece başlangıç olur.

Ibrahim Gaygusuz
http://www.takaonline.com/wp-content/uploads/2012/03/mehmet-ali-yilmaz.jpg

onursal baskan MAY in kanalini acin, bir tane it cikartmislar af kuruyor

Cem
Forumda küfürleşmeyin arkadaşlar lütfen.

kudu_61
10.03.2014, 23:06
ölene kadar savaşacağız ama şimdi değil

Ilelioglu
onur dışarı çıktı taraftarlarla konuşmak istiyor

RTE gelsin....

..

Yiğit Gayretli
Onur taraftarların yanına inmiş.

ALLAH razı olsun. İyi iki var!

Mustafa Ayazoğlu
Trabzonspor'a kıyanların Allah belasını versin.

Muhteva
Onur ölene kadar savaşıcaz dedi artık dağılmaz o taraftar :D

apachi61
http://www.takaonline.com/wp-content/uploads/2012/03/mehmet-ali-yilmaz.jpg

onursal baskan MAY in kanalini acin, bir tane it cikartmislar af kuruyor

Izleme olsun bitsin

kudu_61
10.03.2014, 23:07
RTE gelsin....

..o da gelecek zamanı gelince o zaman gerçek taraftarı görücem inşallah rte hayranıyım konumuz bu değil ama TRABZONSPORUMA YANLIŞ YAPAN BABAM OLSA TANIMAM

StyLe
1 taraftarın başına biber gazı kapsülü gelip ölmüş diye twitter da söylentiler dolaşıyor var mı böyle bir şey?

BlackPanther
Lan kefen giyen çıkarcılar, hainler, yalakalar, şimdi o kefeni Trabzonspor için giyinde görelim.

Dolara tapan imansızlar

Kardes onlar asil Kible yerine parali ayakkabi kutularina secde ediyorlar.

Islami kendi cikarlarina alet edenler cennet yüzü göremeyecekler. Ne yazikki bunlara bizim millet tapiyor.

Ilelioglu
Şuan'da Onuru taraftarların yanına gönderiyorlar bunu yemesin taraftar sakın geri çekilmeyin..!

Aynen öyle, hakkimizi almamizi engelleyenler gelsin...!!!!!

..

zx61
Trabzonspor'a kıyanların Allah belasını versin.

Aminnnn...suan Trabzonda olmak vardı ankarada yapılacak ilk eylemde yasal olsun olmasın en onde yer alacağim.
Taraftar onurun gelmesine aldanmamalı

Mustafa Ayazoğlu
onur ne yaptın sen

o taraftar sokağa dükülür şimdi

Mert Oğuzlu61
10.03.2014, 23:08
yeter be yeter az bile yaptı bu taraftar, keşke o kaldırım taşı volkan ın kafasına gelse de geberseydi gram üzülmezdim işte bu kadar insanlıktan çıktım, peki ben miyim suçlu, bunu bana söyleten sistemin suçu yok öyle mi ?!!! gebersinler, Allah belalarını versin !

Alper Beyazay
Trabzon'daysanız ve hala evinizde oturup izliyorsanız.. Keyifli izlemeler..

Yiğit Gayretli
İtidal çağrısı yapma Onur. Boşver Onur...

zx61
10.03.2014, 23:09

Kesinlikle büyuk bir sabır var evde oturanlarda..

Mustafa Ayazoğlu

zararımız kendimize olmaz mı

1 tane fenerli mi var sokaklarda ?

Ufuk
Onur ne dedi?

Ibrahim Gaygusuz
Izleme olsun bitsin

Iste izlemeyle olmuyor

Bu adam onursal baskan sifatiyla dolaniyor ortalikta

Kader KORELİ
Nerden izliyorsunuz Onur'un konuşmasını, yaşananları takip edebileceğimiz bir link var mı?

zaferyıldız
10.03.2014, 23:10
Lan kefen giyen çıkarcılar, hainler, yalakalar, şimdi o kefeni Trabzonspor için giyinde görelim.

Dolara tapan imansızlar

Bu yorum çok güzel geldi bana

Çağrı Metin
yüce ilminle buna mı yordun yani ?

yüce bir ilme sahip olduğumu söylemiyorum.söylemek istediğim bu olaylardan en büyük zararı görecek olan yine ne yazık ki bu camia olacaktır.kendi kendimizi bitiriyoruz.

apachi61
Iste izlemeyle olmuyor

Bu adam onursal baskan sifatiyla dolaniyor ortalikta

Onun onursalligi kendi kanalinda kaldi. Yok artik onursal monursal

Hüseyin Başoğlu

ya sibel neyin romantizmini yapıyorsun allah aşkına ya...
bugün yapılanlarmı getiicek bize o kupayı...
bumudur yol ??
ozaman biz neden fenerlilere kızdık polislere daldıkalrında yada bizim futbolcularımıza küfredip madde attklarında ???
Benimde en az sizin kadar canım yanıyor giden şampiyonluğumuz konusunda...
İntikam almak istiyorsak yolumuz bugün yapılanlar değil...

Ne yapılabilirdi biliyormusun mesela çok canınız yanıyor ya...
Şehirde büyük bir grup toplanıp bağımsız bir aday çıkamsı için baskı yapabilirdi...Ama biz onun yerinde erdoğana atkı taktık nasıl çok iyi dimi ?

Veyahut istanbuldan oturduğu yerden konuşanlar varya şuan iyi yaptılar diyenler kalkıp gidip fener otobüsünün önünü keser sizin bu maça çıkmaya hakkını yok diyerek...Veyahut madem çözüm şiddet gidip aziz yıldırımı bir yerde bulup anasının burnundan kan gelene kadar dövebilirdik...aynı şekilde fenerbahçeli futbolcularıda ?

Hala daha geç kalmış değiliz adam akıllı bir protesto için...Yahu gidelim fb-gs maçı öncesi maça 3-4 saat kala samandırada tesislerin önüne 50 tane araba çekelim...Şiddet gücümüz varsa ordaki fenerlilere tattıralım madem bu gücü...

Ama bunların hiçbiri yok...1 sene boyunca koyun kuzu senede 1 gün fener geldiğinde olaylar olucak ve BÜYÜK TRABZON hakkını duyurmuş olucak sen buna inanıyormusun ?

arifberkay
bu olay sürmeli yarın da öbür günde yoksa hepten kaybederiz...İstanbulda yapalım ben de varım...

Arda'
http://dha.com.tr/dhayayin/

Ilelioglu
10.03.2014, 23:11
Keske orada olabilseydim.

..

cubido
Yapılanları çok medeni olduğumdan değil fb'den çok bize zarar verdiğini düşündüğüm için tasvip etmiyorum.
Ancak madem oldu bu saatten sonra ne kadar sancılı olursa o kadar iyi.
En azından gevrek gevrek sırıtamaz yavşak şikeciler...

eren08
arkadaşlar onur ne dedi olay ne?

tristram
trabzon'da ki renkdaslarin hepsine helal olsun.iste benim renkdaslarim..sevmisim macini.
sustugumuz yeter artik bir seyler olsun.bir yerden baslamak gerekiyor.

Derin Trabzon
10.03.2014, 23:12
trt de oktay denen bir orosbu çocuğu var senin ananı s.keyim ben ananı s.keyim kahpe çocuğu

Benim vergimden maaş alan allahsızlar benim hakkı yenen takımıma saldırıyorlar,

Bu Allahtan revamıdır lan

kudu_61
ben hırsıza hoşgeldin diyen bir evsahibi görmedim şansal sen evine giren hırsıza ne yaparsın fenevbahçe Allah belanı versin haram zehir zıkkım olsun ölene kadar mücadeleye devam sonuna kadar

Ibrahim Gaygusuz
NTV'ye bak

maglum surecmis, sike sureci niye diyemiyorsunuz ?

StyLe
Arkadaşlar 1 kişinin öldüğü haberi doğru mu?

Emrah Akcagöz

Trabzon canlı

sasort
kızmasın arkadaşlar bana

adamlar ter dökmeden koşmadan köfte yeyip 3 puan aldı gidecekler ya

fb bize gülüyor şu hallere bak

Sibel
10.03.2014, 23:13
Futbol isteyen gitsin premier lig izlesin.
Bu ülkede futbol yok bunu hâlâ kafası basmayanlar var.

kudu_61
bu olay sürmeli yarın da öbür günde yoksa hepten kaybederiz...İstanbulda yapalım ben de varım...
bence de bu olay burda bitmemeli sonuna kadar ankara izmir istanbul da devam

Mustafa Ayazoğlu
Arkadaşlar 1 kişinin öldüğü haberi doğru mu?

istedikleri bu zaten

Yaşar
Herkesin içi içini yiyor, herkesin içi yanıyor.
Senin kupan çalındı da, benimki çalınmadı mı?
Ama tepki verelim derken en olmaması gerekeni, en yapılmaması gerekeni yaptık.
Tepkinin nasıl olması gerektiğini bilmiyoruz, bu şekilde bir tepkinin Trabzonspor'a hiç bir faydası yoktur.
Daha önce de yazmıştım, ya maçı başlatmayacaktın, ya da maç başladıktan sonra sonunu getirecektin.

Ilelioglu
Vali senin allah belani versin !

..

aaahmet61
ne acımasız dövüyorlar taraftarlarımızı.tam bir vahşet.

Mert Oğuzlu61

istanbul da ne zaman olacak bende onu bekliyorum işte, yok bir türlü istanbul da örgütlenemedik. adam gibi bir eylem yapalım artık.

Tuğrul
Bu takımın yöneticilerine dair umudum, inancım kalmadı.

Hele ki şike'nin sahaya yansımadığı kirli futbol düzeni meşru hale gelince.

Artık bu lige para saçmanın, birilerini ihya etmenin bir anlamı kalmadı. Gerçi TMSF yani devlet birşey kaybetmez ama.

Seneye LİGTV'ye üyeliğini bırakacağım.

Herkesi bu kampanyaya destek olmaya davet ediyorum.

Derin Trabzon
Ulan yerdeki çocuğu bile tekmeliyorlar şerefsizler, pkk olsa kaçarsınız, fener olsa izlersiniz. Allahsızlar

theo
10.03.2014, 23:14
twitterdaki biber gazıyla bir renktaşımızın vefat ettiği haberi gerçek mi? inşallah yalandır.

maydin

ali654
arkadaşlar dha canlı yayınında izliyorum şu an resmne KANIM DONUYOR. polisin bizim taraftarlara nasıl saldırdığını görünce midem bulandı.. o insanlar bunu hak etmedi önüne gelene tekme tokat giriyor polisler YAZIKLAR OLSUN

Kader KORELİ
Bir cop yemediğimiz kaldıydı, lanet olsun ki buradan izlemek zorundayız da orada değiliz

Mustafa Ayazoğlu
polis sokaklarda taraftarı dövüyor

vali emri

katre-i.matem
stad dsında olanlar su dakıkadan sonra anarsızmdır savunulacak bır tarafı yok..

Ibrahim Gaygusuz
Nasilda tekmeliyor adamlari polis. Ulan Vali

Oğuzhan
trabzon'da ki renkdaslarin hepsine helal olsun.iste benim renkdaslarim..sevmisim macini.
sustugumuz yeter artik bir seyler olsun.bir yerden baslamak gerekiyor.

Bir şey olduğu yok adamlar terlemeden 3 puan aldılar o oldu. Hiçbir zarar, ziyan görmediler. Uçaklarına binip İstanbul'da krallar gibi karşılanacaklar. Biz milyarlarca para cezası, bir sürü de saha kapatma cezası alacağız.

Bu adamlara zarar vermek istiyorsan bu adamları sahada yenersin, ezersin. Sonra sahanın ortasında kolbastı oynarsın. Ağlaya ağlaya İstanbul'a dönerler. Adamları terletmeden 3 puan verip yolladık bu mu tepki göstermek. Adamların yolunu açtık resmen yahu.

Hüseyin Başoğlu
10.03.2014, 23:15
kamp kur maçlara gönderme diyosun bu da şiddet.

trabzondan bağımsız aday çıkmayı geçtim, parti kurup meclise girsen ne farkeder. akp, chp, mhp hiçbir konuda uzlaşamayan partiler tek bir konuda uzlaşmışlar fbyi koruyorlar.

tabi şiddet çözüm değil, elimize birşey geçmediğinin farkındayız. taş attık diye yarın kupa vermeyecekler, üstüne üstük ceza yiyeceğiz sahamız kapanacak. ama şu zamana kadar sustuk da ne oldu? hukuk yoluyla aradık ne oldu? bu adamlara trabzonda 3 atsak ne olacak? kupayı mı verecekler?

amaç bu meseleyi unutmadık demek. bugün sahada hiçbişey olmasa adamların daha işine gelirdi, zaten bi şekilde puan alırdı fb. kadro kalitesi ortada, düşük kadromuzla pozisyona girdiğimizde de hakem kafamıza vururdu, 3 puanı alır giderlerdi. biz bugün bi şekilde tepki koyduk. artık bişeyler yapmak gerekiyodu, bi şekilde yaptık doğru yanlış. kendi aramızda çatışmanın küfür etmenin lüzumu yok şu saatten sonra.

tesislerin önünü kapatmak şiddet değildir.kimseye bir zarar verelim demiyorumki fenerbahçeyi herhangi bir maça çıkarmayalım diyorum...

bu olayın hiçbir zaman unutulmasını istemiyorsan her hafta federasyon önünde eylem yap...Noldu bi ara haftalık eylemlerimiz vardı şehir şehir nerde millet kaç kere gitmiştir burda öyle iyi oldu böyle iyi oldu diyenler ?
ben hukukun bitmesini hiçbir zaman kabullenmem kimse kusura bakmasın...

küfür olayına gelince ben kimseyi hedef almadan bu olaylara mensup olanlara ve desteleyenlere bela okudum bunun üzerine bana dolu küfür geldi bende dayanamadım falzasıyla küfürlerini iade ettim...

Ceza verilebilir bişi demiyorum itiraz dahi etmem...

Ama benim ceza yemem çözümün şiddet olmadığı gerçeğini değiştirmicek...

emre duman
T.C in cehenneme kadar yolu var ben bu ülkeninvatandaşı deyilim arkadası bu değerleri kabul etmiyorum ben trabzon ülkesinin vatandaşıyım

Mustafa Ayazoğlu
polis nasıl şiddet uyguluyor öyle vahim :(

katre-i.matem
bır zamanlar kendı ıslerını senol gunes e yukleyen bır sadrı sener vardı sımdı de onur a yukleyen ıho.. siz ortalıga sıcın sonra bır temızleyen cıkar nasılsa..

onur um sen bu topa gırme sen bızım onurumuzsun.. 3 direk arasında kal saha dısını seref yoksunu yonetıcelere bırak

apachi61
Bu takımın yöneticilerine dair umudum, inancım kalmadı.

Hele ki şike'nin sahaya yansımadığı kirli futbol düzeni meşru hale gelince.

Artık bu lige para saçmanın, birilerini ihya etmenin bir anlamı kalmadı. Gerçi TMSF yani devlet birşey kaybetmez ama.

Seneye LİGTV'ye üyeliğini bırakacağım.

Herkesi bu kampanyaya destek olmaya davet ediyorum.

Vol.99999999 bos is onlar.

dead_microbe
10.03.2014, 23:16
çalınan hakkımızı isteyen taraftarı jopluyorlar vayybe

Sencer Bulut
1 tane cocuga 5 polis dalıyorlar.Yzık günah!

The Ciks
1461 ın lıgde kalması lazım...seneye şu volkanla maytap geçmek çok eglencelı olacak....

Sibel
Sevgili Hüseyin Başoğlu, yazına cevap yazmak isterdim ama fenerlilerle bizi kıyasladığını görünce vazgeçtim.
Yine de bir not, çünkü onlar haksız, biz haklıyız. Hakkımız için savaş veriyoruz. Ayrıca hiçbir olay yapmadı taraftar burada kayda değer.

Adem Akyüz'
Futbol isteyen gitsin premier lig izlesin.
Bu ülkede futbol yok bunu hâlâ kafası basmayanlar var.

Bugün alınacak 3 puanla her şeyin düzeleceğini sananlar var.. Evine gelen hırsız için, hiçbir şey yokmuş gibi biz evimizde oturalım diyenler var.. Kendi taraftarımız böyleyken ne için uğraşıyoruz ki biz ?

chener
Küfür girla giderken nasibimi almadan sorumu sorup kacayim.hastamiz olduğu içi hastanedeydim.maci izleyemedim.ikinci yari oynansa macta umudumuz olurmuydu?

Süleyman Baykan
Trabzon'daki renkdaşlar dünyaya haklılığımızı duyurmanın başka yolu kalmadı malesef;tepkinizi koyun dünya alem duysun sesimizi çevreye zarar vermeden haklı bir şekilde tepkinizi koyun evinizde durmayın.

Derin Trabzon
10.03.2014, 23:17
Allah belanızı versin şerefsizler, bu kadar insanın ahı birgün heryeri saracak

mourner
ulan adamlar köfte ekmek söylemiş,52 porsiyon..trabzonda onlara değil köfte ekmek,bir yudum su veren işletmeye de yazıklar olsun.

Oğuzhan Fidan
iyiki trabzonda değilim gözlerimden ateş fışkırıyor ve kimse yatıştıramadı halen iyiki orda değilim şuanda yoksa başım çok ağrırdı çok fevri biriyim zaten bu gece nasıl uyurum bilmiyom

gurur6134
1 tane cocuga 5 polis dalıyorlar.Yzık günah!

Nerden izliyorsunuz

Semih Kırsüleymanoğlu
Arkadaşlar sikebahce cikamadi mi daha stadyumdan

zx61
polis nasıl şiddet uyguluyor öyle vahim :(

Icim acıdı ya

Ilelioglu
Vali'nin yaptigina bak sen hele.

..

katre-i.matem
polise su noktada sonra kımse bırsey demesın taraftar bokunu cıkartıyor artık.. kazdıkları kuyuya dusuyoruz resmen

Mustafa
1461 ın lıgde kalması lazım...seneye şu volkanla maytap geçmek çok eglencelı olacak....

Volkanla maytap geçmek istiyorsan düşmeli 1461

Gordon Freeman
10.03.2014, 23:18
yüce bir ilme sahip olduğumu söylemiyorum.söylemek istediğim bu olaylardan en büyük zararı görecek olan yine ne yazık ki bu camia olacaktır.kendi kendimizi bitiriyoruz.

koyun gıbı durmak daha cok zarar verir.Şuanda zarar gormuyoruz aslında.maç olarak bakarsak evet zarardayız.Ama bız karakterımızı gosterıyoruz.Kavgamızı anlatıyoruz.Tavız vermedıgımız seyler oldugunu bagırıyoruz.Trabzonspor oluyoruz suanda.

Sencer Bulut
Nerden izliyorsunuz

Ilelioglu
Ya su renktaslarimizin yaninda degilim ya kendime küfür ediyorum yeminle.

..

Soner Albayrak
10.03.2014, 23:19
Futbolu bu hale getiren tüm şerefsizlerin Allah bin türlü belasını versin. Ar damarsız, kansız köpekler.

jako13
Tüpçü,başbakan,lig tv....ve diğerleri...bu rezillik
Sizin eserinizdir! Zulmünüz YETER!

Rahmi Akkurt
taraftar yumruk büyüklüğünde taşlar atıyor polis de yakaladı mı copluyor.

Kazananı olmaz arkadaş bu işin.

Tuğrul
Bir şey olduğu yok adamlar terlemeden 3 puan aldılar o oldu. Hiçbir zarar, ziyan görmediler. Uçaklarına binip İstanbul'da krallar gibi karşılanacaklar. Biz milyarlarca para cezası, bir sürü de saha kapatma cezası alacağız.

Bu adamlara zarar vermek istiyorsan bu adamları sahada yenersin, ezersin. Sonra sahanın ortasında kolbastı oynarsın. Ağlaya ağlaya İstanbul'a dönerler. Adamları terletmeden 3 puan verip yolladık bu mu tepki göstermek. Adamların yolunu açtık resmen yahu.

Aklın yolu bir.

Mayıs ayında artık bunların koyduk mu, bu da mı şike anırtını dinleriz.

Taraftarımız maalesef yanlış yönlendiriyor. Buna çanak tutulmamalıydı.

Aziz'in dediği bunları eze eze yenecek, ligi domine edecek kadro yapmadığın müddetçe herşey lafı güzah.

edimurphy_61
ulan TRABZON da ne hattine bir polisin taraftara vurması

Furkan Özdem
bu dha yayını canlı değil sanırım

kudu_61
ohhhh ntv düşürün trabzonu federasyon isterse puan silme cezası da verebilir

Hüseyin Başoğlu
Sevgili Hüseyin Başoğlu, yazına cevap yazmak isterdim ama fenerlilerle bizi kıyasladığını görünce vazgeçtim.
Yine de bir not, çünkü onlar haksız, biz haklıyız. Hakkımız için savaş veriyoruz. Ayrıca hiçbir olay yapmadı taraftar burada kayda değer.

Hiçbir hak sahibinin hakkın bittiği yerde şiddete başvurmaya hakkı yoktur.Benim hukukumdada şiddete başvuranlar herzaman aynıdır.Trabzonluymuş fenerliymiş farketmez...Bu konudada son yazıcağım budur..

Seçim zamanına kadarda girmicem bu foruma...

Seçimden bir gün sonra gelicem ve sana taraftara lütfen laf etmeyin canları çok yandı lafını hatırlatıcam sibel.

Mustafa Ayazoğlu
10.03.2014, 23:20
fenerli topçuları al helikoptere gönder gitsin

seyirciyi tahrik et döv

tebrikler vali

Courage
bu dha yayını canlı değil sanırım

banttan yayın. Aynı şeyleri çevirip çevirip veriyorlar.

Travelair
Gözümüzün içine baka baka senelerdir hakkımızı yiyorlar. Bir de üste çıkıp kişniyorlar. Sonunda patlama olacaktı. Oldu. Şimdi yine üste çıkıp kişneyecekler. Yüz yok ki bunlarda

katre-i.matem
bugun trabzonda olan bu olayların tamamı aleyhımızde kullanılacak kımse farkında degıl..

Oğuzhan Fidan
trabzonspor demek bu demek aslında bu olaylar belki tsvip etmiyoruz ama hiçbi zaman susup kız gibi oturan insanlar olmadık olmayız karakterimize ters karaktersiz insanlar değiliz biz.. TRABZONSPOR'UZ

must61
polise su noktada sonra kımse bırsey demesın taraftar bokunu cıkartıyor artık.. kazdıkları kuyuya dusuyoruz resmen

görmüyor musun görüntüleri ?

.ben tv karşısında kumanda fırlatacak kıvama geldiysem taraftar stadda o gerilimle ,o birikmişlikle ne yapacak çekirdek mi çıtlayacak ?

polise birşey demeyeceğiz he ? 5 polis savunmasız bi taraftarı ortaya alıp joplayacak ben o polise birşey demeyeceğim.

tabiki.

Ilelioglu
10.03.2014, 23:21
Gelde çıldırma ulan

http://i.milliyet.com.tr/464x335/2014/03/10/volkan-in-gol-sevinci-cildirtti-4147361.Jpeg

Kimsemi sahaya dalmaz abi anlamiyorum ben. Sunlarin yaptiklarina bak.

..

Cem
10.03.2014, 23:21
Arkadaşlar küfürlü mesajlar tek tek rapor ediliyor. Şuan maç çıkışı olduğu için ve yönetim aktif olmadığı için ceza verilmiyor ama raporlar sayesinde cezalar verilecek. Lütfen ortamı boş sanıp küfür etmeyin. Burada hepmiz aynı renkler için dost olduk, bir yola baş koyduk. Anlık sinire kapılıp ceza almayın. Lütfen...

StyLe
10.03.2014, 23:22
Marca Gazetesi: ''UEFA'nın şike yaptığını tespit ettiği Fenerbahçe, şampiyonluğunu aldığı Trabzonspor'un sahasından çıkamadı"

Ilelioglu
bugun trabzonda olan bu olayların tamamı aleyhımızde kullanılacak kımse farkında degıl..

Olan oldu, olmasin dedik ama oldu, artik destek zamani. Onu bunu birak artik.

Hakkimizi calanlar oraya gelene kadar şikecileri disari cikarmayacaksin!

..

Ufuk
Bu polisler fenerliler polis arabasını yakarken neredeydi acaba? Yazık be.. Adam ordan bizim işimiz fenerleeee diye bağırıyor. Bunlar jopla dalıyor. Lan ordaki adamlarda senden daha fazla mühimmat vardır beyinsiz herif be. Bu insanları polisi seviyor, devletini seviyor karşı çıkmıyor diye mi eziyorsunuz.

Travelair
10.03.2014, 23:23
Gelde çıldırma ulan

http://i.milliyet.com.tr/464x335/2014/03/10/volkan-in-gol-sevinci-cildirtti-4147361.Jpeg

Bu adam ceza almayacak değil mi?

ibrahim

T.C'nin tüm yargı organları bir karar verdi, avrupada futbol hukukunun patronu bir karar verdi. Ne tutuklanan oldu, nede cezalandırılan. Bu hukuk katlinden sonra taraftar ayaklandı. Nereye aleyhimizde kullanılacak? Şimdi sıra tüm Avrupayı bilgilendirmeye geldi. Bu savaşı kazanmanın yolu burdan geçiyor.

Gesendet.

Muhammet Hacısalihoğlu
feneri istanbulda da karşılamak lazım...

Sibel
10.03.2014, 23:24
Köpek medya! Şeref yoksunları! Taraftarımız hiçbir olay çıkarmadı! Ama söz konusu biz olunca ortalığı yıkıyorlar! Polis arabaları yakıp yıkan, döven, ateşe verenler bir gün bile konuşulmamıştı!
Böyle olsa da ötekiyiz olmasa da! Olsun ! Ne olacaksa olsun , yeter!

eren08
görmüyor musun görüntüleri ?

.ben tv karşısında kumanda fırlatacak kıvama geldiysem taraftar stadda o gerilimle ,o birikmişlikle ne yapacak çekirdek mi çıtlayacak ?

polise birşey demeyeceğiz he ? 5 polis savunmasız bi taraftarı ortaya alıp joplayacak ben o polise birşey demeyeceğim.

tabiki.

onlar ne emir alırsa abartarak o emri uygular, gecen sene çok gördük.
ve her zaman haklı olana vurma emri alıyorlar.

Cafer Bulur
Renkdaslar macin tatil edilmesi dogru mu ben maca bakamadim,olaylarin nedeni macin tatil edilmesi mi aciklama lütfen.:)

Ilelioglu
Köpek medya! Şeref yoksunları! Taraftarımız hiçbir olay çıkarmadı! Ama söz konusu biz olunca ortalığı yıkıyorlar! Polis arabaları yakıp yıkan, döven, ateşe verenler bir gün bile konuşulmamıştı!
Böyle olsa da ötekiyiz olmasa da! Olsun ! Ne olacaksa olsun , yeter!

Keske daha fazlasi yapilsaydi, öylede böylede yüklenecekti bize medya.

..

Sefaenes
10.03.2014, 23:25
Adalet olmazsa anarsi olur
Vali derhal istifa etmelidir

Sisdağı
10.03.2014, 23:25

Polis terör estiriyor resmen. İnsan be karşındaki.

Sibel
10.03.2014, 23:26
Hiçbir hak sahibinin hakkın bittiği yerde şiddete başvurmaya hakkı yoktur.Benim hukukumdada şiddete başvuranlar herzaman aynıdır.Trabzonluymuş fenerliymiş farketmez...Bu konudada son yazıcağım budur..

Seçim zamanına kadarda girmicem bu foruma...

Seçimden bir gün sonra gelicem ve sana taraftara lütfen laf etmeyin canları çok yandı lafını hatırlatıcam sibel.

Hatırlatmana gerek yok. Bağımsız adayı olmayan şehirden 3 partiden birinin kazanmayacağını bekleyecek kadar hayal aleminde değilim.
Ama birgün o da olacak! Her şey sırayla, akıllanacak herkes.

Ilelioglu

Bunlari dile getirecek Yönetim yok bizde.

..

h@msi61
Renkdaslar macin tatil edilmesi dogru mu ben maca bakamadim,olaylarin nedeni macin tatil edilmesi mi aciklama lütfen.:)

Dogru. Mac basladiktan sonra iki kere 5 dakikadan fazla mac durdu, 3.sunde hakem soyunma odasina gitti.

Derin Trabzon

Almaz bunlar kutsal soydan geliyor

Yaşar
Polis ne yapsın yahu?
Bıraksın da taraftar fbli futbolcuları linç mi etsinler?

Oğuzhan Fidan
10.03.2014, 23:27
çakıroğlu helal olsun sana.. çok güzel konuşuyo bu adam bişey var bunda bildiği bişeyler var bu adamın

Dip.Ing.Mag.
10.03.2014, 23:27
Polis tekmeliyor taraftarı rezillik lan adalet istiyoruz biz terörist miyiz lan

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

zx61
10.03.2014, 23:28
Polis tekmeliyor taraftarı rezillik lan adalet istiyoruz biz terörist miyiz lan

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

Atılan her tekme bana atıliyor sanki

A.Gökhan AKIN
küme düşürsünlerde türk futbolu rahatlasın. Bu böyle olmayacak!

Oğuz ZEYTİN
Gelde çıldırma ulan

Adam gibi sevinip sevinmefigi bir yana... Biz gol atamadigimiz icin, oyle bir hedefimiz ve aliskanligimiz olmadigi icin sevinemiyoruz.

Kizsak da dovunsek de adamlar sahada masada kazaniyor. Biz de kaybeden acizler gibi magduriyetten yakiniyoruz.

Veysel
10.03.2014, 23:29
Sebahattin diyor ki iho istifa etsin beyaz tvye aciklama yapiyor cildiracam ya rezillik

Doğan Keskin
bizim takım bi şekilde çıksın stattan ama feneri bu saatten sonra çıkartmayın devam edin..burası trabzon burdan çıkış yok devam..

Sibel
Keske daha fazlasi yapilsaydi, öylede böylede yüklenecekti bize medya.

..

Keşke. En çok istediğim şeydi. Ama hayırlısı böyleymiş diyelim.

Bukalemun
10.03.2014, 23:30
Evinden eşyanı çalan hırsızı nasıl karşılarsın ?
Gelip burda gereksiz konuşmayın.Ben o Volkan'a nasıl bir şey olmadı ona üzülüyorum

Mustafa Ayazoğlu
Sebahattin diyor ki iho istifa etsin beyaz tvye aciklama yapiyor cildiracam ya rezillik

sebahattin , köstebek

hacıosmanoğlu dan beter

Derin Trabzon
Polis ne yapsın yahu?
Bıraksın da taraftar fbli futbolcuları linç mi etsinler?

Fener taraftarı eylem yaparken ne yapıyorsa gene aynısını yapsın

Sibel
Helal olsun Çakıroğlu!

Hami_41
oktey derelioğlunun sözlerive mimikleride insanları tahrik edici nitelikte saçmalayıp duruyor sürekli bizim takımla ilgili olumsuz eleştiriler yapıyor maşa herhalde birilerinin kuklası olmuş onuda satın almışlar herhalde

Travelair
10.03.2014, 23:31
Bunlari dile getirecek Yönetim yok bizde.

..

Basın sözcüsü geçinen adam bunu söyledi mi? Yoksa Emre'yi övmüş öyle mi?

gudoz81
10.03.2014, 23:31
valla Trabzon şehrinde aklı selim insan varsa bu valiyi yarın istifa ettirir
Trabzon şehrine terörist muamelesi yapan vali benim ilkokulda sokaklarında mile oynadığım şehrime be muameleyi yapamaz.