PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Sene Oynanan Derbiler ve Günleri

Gökhan Koç
28.02.2014, 11:39
18.08.2013 21:45 beşiktaş a.ş.-trabzonspor a.ş. (pazar)
22.09.2013 19:00 beşiktaş a.ş. - galatasaray a.ş. (pazar)
06.10.2013 20:00 fenerbahçe a.ş. - trabzonspor a.ş. (pazar)
10.11.2013 19:00 fenerbahçe a.ş. - galatasaray a.ş. (pazar)
30.11.2013 20:00 fenerbahçe a.ş. - beşiktaş a.ş. (cumartesi)
22.12.2013 20:00 galatasaray a.ş. - trabzonspor a.ş. (pazar)

25.01.2014 19:00 trabzonspor a.ş. - beşiktaş a.ş. (cumartesi)
22.02.2014 19:00 galatasaray a.ş. - beşiktaş a.ş. (cumartesi)

...

Trabzonspor a.ş. - fenerbahce (PAZARTESİ)

Küfürsüz yorum yapamayacağım için, yorum yapmıyorum.

Yusuf BALCI
28.02.2014, 11:40
tam bu konuyu soracaktım başlığı gördüm. ne alaka pazartesi? amaç ne burada?

agahozlu
28.02.2014, 11:41
Bu işi ancak kulüp halleder. O da halledemez kabiliyetleri bakımından.
Şimdi maça gelmeyecek olan adamları da maça getirecekler. Çarşamba yapsanız da geleceğim

0462 325 09 67 bu numaradan yönetim sekreteri ile iletişime geçmek isteyin. Şu an toplantı yapıyorlarmış. Saat 13:00'dan sonra arayalım.

info@trabzonspor.org.tr adresine de mail atalım.

Fatih Öztürk
28.02.2014, 11:43
Akılları sıra nabzımızı düşürmeye çalışıyor şerefsizler.

Külünkoğlu
28.02.2014, 11:46
Binlerce kişi mağdur oldu. bu mağduriyet ekstra hırsı beraberinde getirecektir.
Görüşeceğiz...

Adem Akyüz'
28.02.2014, 11:48
Dönüş biletlerini pazar akşamı veya pazartesi günü alan yüzlerce kişi mağdur oldu. Federasyon sabrımızı sınamaya devam ediyor.

oflubektas
28.02.2014, 11:49
...

Trabzonspor a.ş. - fenerbahce (PAZARTESİ)

Küfürsüz yorum yapamayacağım için, yorum yapmıyorum.

Saati de 05.00 olsa gerek...

Yunus Emre SEYHAN
28.02.2014, 11:52
Biletleri çoktan aldık..

Dönüş biletleri pazartesi öğlen olarak aldık

Yazıklar olsun.

winner
28.02.2014, 12:03
tv programlarında sahte kabadayılık yapan, konuşmak dışında elinde bir şey gelmeyen sözde başkanın bu maçın gününü değiştirtebilecek kapasitesi var mı göreceğiz...

Konya maçına kendi kendine deplasman yasağı iste heyecanla takımını şehre bekleyen taraftarın hayallerini ve heyecanını yık,kendi sahandaki derbi maçı pazartesine alınsın,yolculuk için bilet alan taraftar mağdur olsun sen hala paydaş,yandaş edebiyatı yap.

Berat
28.02.2014, 12:10
Psikolojik savaş hamleleri, ortalığı germe yönünde adımlar. Gerginliği daima kendilerine yaradığının farkındalar.

Bununla birlikte hafızam beni yanıltmıyorsa şöyle de bir istatistik var; Pazartesi günü oynanan son 2 TS-FB maçının birini 3-2 kazandık (kazandığımız son maç), diğerinde Kadıköy'de dünyaları kaçırdık, 0-0 bitti.

Hakan Yeşilyurt
28.02.2014, 12:13
küfür etmek istemiyorum ama sabrımızı zorluyorlar nedir lan bu???..bunlar bizimle akılları sıra dalgamı geciyorlar

Kaya
28.02.2014, 12:48
Kafadan 250 TL ekstra maliyet oluştu benim için...

Bravo!

zekeriyya
28.02.2014, 12:52
toplumlara kin pompalama ve inanmış değerlerin çökertilmesi
bunları yapmak ne kadar kolay

Derin Trabzon
28.02.2014, 12:59
tam bu konuyu soracaktım başlığı gördüm. ne alaka pazartesi? amaç ne burada?

Amaç ne mi ?

İHO gibi bir kulüb başkanın olursa semer vuran çok olur.

Helal olsun tff ye, helal olsun tüpkafaya, ben olsam cuma günü cuma namazı vaktine koyardım maçı, bu Trabzonsporlulara az bile az.

Aziz iti , Trabzosnspora İHO kadar zarar vermedi!!!

Enes Ünal Kaya
28.02.2014, 12:59
Dönüş biletlerini pazar akşamı veya pazartesi günü alan yüzlerce kişi mağdur oldu. Federasyon sabrımızı sınamaya devam ediyor.

biz 4 kişi aldık bu şekilde ne yapacağız bilmiyorum

aciz yönetim istifa

Gökhan Koç
28.02.2014, 13:08
Twitter'a bakarsanız, insanlarımızın pek umrunda olmadığını görürsünüz,

Mağdur ben deyilim ya, ohh, sorun yok o zaman.

Açık açık adamlar Trabzonspor'un haklarına tecavüz ediyor, bizim camia da seyrediyor. Sallamıyor.

E adamlar bunu gönül rahatlığı ile yapacaklar tabiki,

Bu camia'dan bir cacık olmaz.

Derin Trabzon
28.02.2014, 13:09
Tff deki konuşmaları hisseder gibiyim.

Tüpkafa : Aloooo

Yetkili : Efendim başkanım.

Tüpkafa : Trabzon fener maçını p.tesine koyun.

Yetkili : Efendim derbi maç bu sonra tepki gelmesin Trabzon cephesinden.

Tüpkafa : Tepkimi gelicek :) yahu akşam akşam gene güldürdün beni.

Yetkili : Ne biliyim başkanım, Trabzon fener maçını pazar oynamak ister heralde, pazartesi biraz tuhaf olur.

Tüpkafa : İsterse ekime istemezse ...... kadar, En fazla çıkar mafya kılıklı başkanları 2 3 geveler sonrada azize celallenir susar oturur aşşağı.

Yetkili : :) sizde beni güldürdünüz başkanım. Ama haklısınız başkada bir hal yiyemez zaten o adam, tamam maçı pazartesine koyuyoruz.

Tüpkafa : Tamam koyun pazartesine.

DeAgLeMaNyAq
28.02.2014, 13:14
Pazartesi günü yolda olacağım ve sayelerinde 2009'daki FB maçından beri ilk kez bir FB maçını kaçırmış olacağım... :mad:

Mollasalihoğlu
28.02.2014, 13:15

Açık açık adamlar Trabzonspor'un haklarına tecavüz ediyor, bizim camia da seyrediyor. Sallamıyor.

Bu halde olmamızın sebebi bu zaten.

Bud Spencer
28.02.2014, 13:16
Kafadan 250 TL ekstra maliyet oluştu benim için...

Bravo!

yazik gercekten, olan yine taraftara oluyor

Bud Spencer
28.02.2014, 13:18

baskanlik koltugunu gasp eden zat ciksin konussun, bu isi hal etsin...ne diye oturuyor orada

Colakoglu
28.02.2014, 13:34
baskanlik koltugunu gasp eden zat ciksin konussun, bu isi hal etsin...ne diye oturuyor orada

Evet bu isi derhal halletmedi gerekiyor IHO nun

TSercan82
28.02.2014, 13:40
Cok pasif kaliyoruz cok. Biz siradan bir anadolu kulubu degil, onlardan bile daha geride gitme yolunda emin adimlarla ilerliyoruz. Benim icin sorun yok fakat ben sizlerin zor sartlar altinda o maca gelmeye calismanizi ve magdur edilmenize ragzi olamiyorum.

Fakat bizim yonetimin umurunda mi? Hayir degil biz kimiz ki biz neyiz ki? Onlarin bi taraftar grubu var besledikleri, Trabzonspor ise onlarin umurunda degil, hele ki senin benim gibi cefakar taraftar hic umurlarinda degil. Benim uzuldugum nokta ise, bu karara kimsenin tepki gostermeye caba gosterip degistirmeye kalkamamasi. Allah bin turlu belalarini verecek. Hakikaten bukadar buyuk bir adilik serefsizlik olmaz ama.

VAllahi billahi kufur etmeye tovbe etmisim fakat bunlar adami dinden imandan cikartirlar. Hem tff hem kendi yonetimimiz bizleri dinden imandan cikartiyorlar. Bizleri sinama yarabbim nolursun.

Emre GÜRDAL
yazıklar olsun...bız pazartesı sabah ucagına almıstık donus bıletımızı gokhan kufur etme dıyonda nasıl etmıyelım kardesım....şerefsizler

Mert Oğuzlu61
yemin ederim artık bu ülke futbolundan soğudum hatta direk ülkemden soğudum, ben artık şu olanları gülerek takip ediyorum.

Colakoglu
28.02.2014, 13:44
Forum yönetimine: Bu konu hakkinda küfürü kaldirin, diyecek baska bisey bulamiyorum

Emre GÜRDAL
28.02.2014, 13:45
arıyorum kımse cıkmıyo karsıa nasıl kulup nasıl bır kuluple gurur duyyoruz cok merak edıyorum

TSercan82
28.02.2014, 13:46
yemin ederim artık bu ülke futbolundan soğudum hatta direk ülkemden soğudum, ben artık şu olanları gülerek takip ediyorum.

Ulkenden sogumakla cok gec kalmissin kardesim. Beni bu gavur memleketinin zihniyetine imretenler utansin ben degil. Bunlarin herseyi duzenli, hak yemek yok hakkin ne ise onu veriyorlar.

Bizim Turklerin cogunlugu para/kari/luks hayat/uc kagitcilik pesinde maalesef. Hollanda'da bunlara hic duskun degil arkadas, adamlar herseyin sistemini oturtmus herseyin herkesin haklari ayni ama gel gor ki Trabzonlular kendi ulkesinde uvey evlat muamelesi goruyor.

Allah sizlere sabir versin arkadaslar vallahi cok zor sizlerin bu durumu. Kendi ulkende bukadar dislanip halen daha o ulkeye sahip cikan bir kent Trabzonum. Bizler yerinde fenerliler olsaydi inanin ki istanbul yaniyordu ic savasa giderdi bu durum. Belki abarti gelebilir ama bence hicte abarti degil. Bizim insanimizin sabrini bukadar zorlamanin manasi nedir bilemiyorum.

Ama yukarda da soyledigim gibi, bizi kendi icimizden vuran adi serefsiz insanlar oldugu muddetce bizim canim daha cok yanar.

A.Ali Karanis
28.02.2014, 13:46
Bu yönetimle maçın gününün değiştirilmesini falan beklemiyorum.Bırak maçın değişmesini,o yönde bir baskı yapılacağını bile düşünmüyorum.

Federasyon da biliyor Trabzon dışından bir çok taraftarın bu maç için hazırlık yaptığını.Maçı pazartesiye alarak bizleri yıldırmak istedi.Pazartesi sabahına aldığım dönüş biletimi fark ödeyerek de olsa salı gününe aldırdım.Ödediğim fark kadar kinim arttı bu düzene ve bu düzenin çarklarına.Bir gün çok fena yıkacağız sizi.

Emrah Akcagöz
28.02.2014, 13:47
Psikolojik savaş hamleleri, ortalığı germe yönünde adımlar. Gerginliği daima kendilerine yaradığının farkındalar.

Bununla birlikte hafızam beni yanıltmıyorsa şöyle de bir istatistik var; Pazartesi günü oynanan son 2 TS-FB maçının birini 3-2 kazandık (kazandığımız son maç), diğerinde Kadıköy'de dünyaları kaçırdık, 0-0 bitti.
Bizim için tek olumlu tarafı bu. Ancak bir sürü insan mağdur oluyor. Ayıptır, bu kadar şerefsizlik, haysiyetsizlik olmaz.

Ahmet Kuru
28.02.2014, 13:47
maçın pazartesi olmasının mantıklı bir açıklaması varmıdır?

Bud Spencer
28.02.2014, 13:49

yok!
iki takimda avrupa kupalarinda yok, türkiye kupasindada yoklar, ayni hafta baska bir derbi oynanmiyor
sikeciler cumartesi
biz pazar günü oynayacagiz

yok iste....ahlakli insan mantigi yok sike mantigina uyuyor ama tabikide

Emre GÜRDAL
28.02.2014, 13:52
arıyorum sekreter halkla ılıskılere baglıyorum dıyo konuyu oraya aktarın dıyo kımse cıkmııo telefona....

Bud Spencer
28.02.2014, 13:52
ben twitterte ünlü spor yazarlarindan yorum istedim mac günü ile alakali...gündeme tasimaya calisiyorum
destek verin arkadaslar

Colakoglu
28.02.2014, 13:55
Bu yönetimle maçın gününün değiştirilmesini falan beklemiyorum.Bırak maçın değişmesini,o yönde bir baskı yapılacağını bile düşünmüyorum.

Federasyon da biliyor Trabzon dışından bir çok taraftarın bu maç için hazırlık yaptığını.Maçı pazartesiye alarak bizleri yıldırmak istedi.Pazartesi sabahına aldığım dönüş biletimi fark ödeyerek de olsa salı gününe aldırdım.Ödediğim fark kadar kinim arttı bu düzene ve bu düzenin çarklarına.Bir gün çok fena yıkacağız sizi.

Son yazdigin cümleye ekleme: bir gün savas cikacak ve bende o savasin tam ortasinda bulunmaktan gurur duyacagim.YIKACAGIZ

Gökhan Koç
28.02.2014, 14:10
800 spor yazarının emaillerini topladık başka bir çalışma için, isteyen onlara yukarıdaki istatistikleri gönderebilir.

Yiğit Gayretli
28.02.2014, 14:14
Ciddi anlamda mağdur oldum.

Derin Trabzon
28.02.2014, 14:22

Vardır Vardır

1- Onların başakanı aziz bizimki İHO

2- Onların Taraftarı suçluyken bile eylem yapar biz susarız.

3- Onların siyasileri meclisten yasa çıkarır, bizimkiler hayır bile diyemez

4- Onlar kayırıldıkları halde stadda 90 dakka protesto eder, biz anca yalakalık yaparız.

5-Onlar maa yı takıma milyonlarca dolar katkıda bulunduğu halde sırf fikir ayrılığı var diye yok ederler, biz Trabzonsporu satanları başkanlıktan bile indiremeyiz.

6-Onlar takımlarının durumuna göre gerekirse siyasi ideolojisinden vazgeçer, biz siyasi yalakalık için Trabzondan vazgeçeriz.

Ilelioglu
28.02.2014, 14:42
Kulüp birseyler yapmali, hicbirsey yaptiklari yok. Ne diye aday oldu bunlar yahu!?

Yeter!! Su Kulübe herkes Baskan adayi OLAMAMALI..:!!!

..

Bud Spencer
28.02.2014, 14:46
800 spor yazarının emaillerini topladık başka bir çalışma için, isteyen onlara yukarıdaki istatistikleri gönderebilir.

ben istiyorum
nasil ulasabilirim o emaillere?

Ogün YAZICI
28.02.2014, 14:56
hafta içi milli maç var.aziz dün federasyonu ziyaret etti.muhtemelen istekte bulunmuştur.

Sefaenes
28.02.2014, 15:00
Bu mac pazartesi olmasi yönetim babindan iyi ama taraftar babindan degil olasi kötü sonucda taraftar satilmislar haric tepki verecek. tff bu maclar pazartesi oynata biliyorsa ozaman Istanbul derby maclarinida versin

Gökhan Koç
28.02.2014, 15:07
ben istiyorum
nasil ulasabilirim o emaillere?

http://www.bordomavi.net/forum/showthread.php?t=44629

Emre GÜRDAL
28.02.2014, 15:10
Valla ucak biletimin donus biletini degstrdim...ve tff nin bana borch 161 lirA....

TSercan82
28.02.2014, 17:25
bu basliga ilgi cok ama cok az.

Burak
28.02.2014, 17:35
Bu işi ancak kulüp halleder. O da halledemez kabiliyetleri bakımından.
Şimdi maça gelmeyecek olan adamları da maça getirecekler. Çarşamba yapsanız da geleceğim

0462 325 09 67 bu numaradan yönetim sekreteri ile iletişime geçmek isteyin. Şu an toplantı yapıyorlarmış. Saat 13:00'dan sonra arayalım.

info@trabzonspor.org.tr adresine de mail atalım.

Simdi aradım hala toplantidalarmis mis mis da mis mis

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6Şafak Aydın1
28.02.2014, 17:45
Mac tarihi belli olmadan almasaydiniz keske

Emre GÜRDAL
28.02.2014, 20:03
Mac tarihi belli olmadan almasaydiniz keske

Ozman bilet fiyatlari ucuyor ben gidis donus 147 lira verdim...baktim mac tarihi uymuyo 160 lira fark verdim sali sabahi donecez mecbur....senin dedgin gbi olsa cogu insan yuksek maliyetten dolayi gidemez....