PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gs ve Trabzon'daki durum

Adnan Mollasalihoğlu
19.09.2006, 17:51
Bilindiği gibi son 10 yıldır bu ezik oğlu ezikleri yenemiyoruz sahamızda.Her zaman kendilerini Trabzon'a dost gibi gösteren bu şerefsiz haysiyetsizlerin aslında Trabzonumuzun en büyük rakibi olduğu açıkça ortadadır...

Bizim en büyük düşmanımız Galatasaraydır...Haluk ULUSOY ve Ergun GÜRSOY
lütfen Trabzonspor ismini ağzınıza almayın yakışmıyor o ağızlara...

k@ndemir
19.09.2006, 17:54
trabzondaki gayseli olanlara ölüm..formayla rahatlıkla dolaşabiliyorlarya trb da yaşayanlara yuhhh olsun diyorum.

Adnan Mollasalihoğlu
19.09.2006, 17:56
trabzondaki gayseli olanlara ölüm..formayla rahatlıkla dolaşabiliyorlarya trb da yaşayanlara yuhhh olsun diyorum.
+1967 kere +1967

macka61
19.09.2006, 18:55
doğru haluk ulusoy ve ergün gürsoyada yazıklar olsun kişiliksizler insan memleketinin takımını tutmazmı

Beytullah
19.09.2006, 20:55
yanı sımdı bunun ıcın konu acmana gerek varmıydı ???
arkadasımn gayse-TS mac bolumunede yazabilirsin.

k@ndemir
19.09.2006, 20:56
fener-ts bölümü açılsa herkes coşar ama iş gs oldumu çıt çıkmıyor.

Tansu Onur Erdoğan
19.09.2006, 20:57
walla ben fb-gs macında hep fenerin kazanmasını istiyorum burdan anlayın yani

k@ndemir
19.09.2006, 21:01

aynen aynen!gs şampiyon oldukça taraftarı trb da taraftarı artıyor ama febe için bu geçerli diil:)))hep gıcıgız

A.T.R
19.09.2006, 21:33
Bence çok fevri bir yaklaşım olmuş.Trabzonda bir üniversite var ve oraya Türkiyenin her tarafından öğrenci geliyor herkesin Trabzonsporlu olmasını beklemiyorsunuz herhalde değil mi kardeşim? Ayrıca varsayalım ki Trabzonun yerlisi olsunlar bizim gibi düşünmeyenlere hissetmeyenlere sözlü hele hele fiili bir müdahaleyi nasıl tavsiye edersiniz güzel kardeşim?Biz Trabzonsporlular sportmenliği en fazla özümsemiş kişiler olmak zorundayız ki kendi ayıplarını örtebilmek adına bizim pirelerimi deve yapmaya daha çok devam etsinler.Lütfen herkese karşı itidalli davranışlar içinde olup herkese de bunu tavsiye edniz.
Sevgiler

k@ndemir
19.09.2006, 21:36
ölüm derken git öldür demedik...diğer takım taraftarlarının yapamadığını onlar neye güvenerek yapabiliyorlar.bi şekil gözlerinin korkutulması lazım bunu demek istiyorum

A.T.R
19.09.2006, 21:38
iyi ya ben de bunu söylemeye çalışıyorum neden KORKUTMAK???
Sevdirmeye sempati ile baktırmaya çalışmaya nerdersin??

Emre B.
19.09.2006, 21:48
Tüm eziklerden eşit derecede nefret ediyorum.

macka61
19.09.2006, 21:51
bende tüm eziklerden nefret ediyorum ama bu trabzonlu olunca daha da kötü oluyor

Nytre
19.09.2006, 22:05
adnan polatın geçen senin son haftalarında dediği lafları unutmayalım!

kendi çıkarları için trabzonsporu galyana getireceklerini zannettiler ama beceremediler...

salak bunlar gerçekten!..

omer61
19.09.2006, 23:12
ya fener-gayse fln die ayrım yapmyalam yaa ANTİ-İSTANBUL işte :D

Adem Erdoğan
20.09.2006, 00:25
salatagarayı bu serfer eze eze yenecez ama malesef geçen yılki gibi yine yattara yok.gökdeniz ve ersen ikilisi gassarayı bittirir.Marcelinhodan bu maçta çok şey bekliyorum.İlk geldiğinde böyle bi açıklama yapmıştı zaten.

Vegas
20.09.2006, 03:57
savciliga basvurmuslar isim degisikligi icin; artik yeni isimleri penaltisaray olacakmis:D

Can basten
20.09.2006, 10:43
iyi ya ben de bunu söylemeye çalışıyorum neden KORKUTMAK???
Sevdirmeye sempati ile baktırmaya çalışmaya nerdersin??

hotleo seni idealist gördüm.

Ama emin ol ki senin dediğin yoldan gidilirse Trabzon'un alelade bir Anadolu şehrinden farkı kalmayacağı gibi Trabzonlularun delikanlı imajı da, tatlı sevgi kelebekleri imajına dönüşür.:D Bu da pek hoş olmaz bizim açımızdan.

bordoylamavi
20.09.2006, 12:52
Bilindiği gibi son 10 yıldır bu ezik oğlu ezikleri yenemiyoruz sahamızda.Her zaman kendilerini Trabzon'a dost gibi gösteren bu şerefsiz haysiyetsizlerin aslında Trabzonumuzun en büyük rakibi olduğu açıkça ortadadır...

doğru niyeyse fener lafı geçince coşuyoruz gs ye aynı tepki yok

Mert67
20.09.2006, 16:28
bu sefer çakacaz.

Murat'
20.09.2006, 16:33
doğru haluk ulusoy ve ergün gürsoyada yazıklar olsun kişiliksizler insan memleketinin takımını tutmazmı

yaa arkadaşlar ergun gürsoy 60 yaşında bi adam yani 56 falan oğumludur belkide daha da yaşlıdır bu adamın gençliğinde trabzonspor diye bi takım yoktu ki ...adam istanbulda yaşamış ve o takımı tutmuşşş.ve bırakamamış herhalde...bi düşünün takım değiştirmek diye birşey sizce olur mu

k@ndemir
20.09.2006, 18:53
Trabzonsporlu olmayabilirsin ama Trabzonlu olup Ttabzonspor düşmanı olamassın!

BOZOHAN
20.09.2006, 20:55
arkadaşlar ben onu bunu anlamam. pazar günü yanımızda çok galatasaraylı oturacak. belli etmiyorlar ama galatasarı tutuyorlar. eğer raslarsanız vurun....ben görürsen direk dalacam valla. yeter yaaa yok trabzonluların ikinci takımı gsmişte yok falan yok filan. yerin gslerini leeeen. özellikle kapalıdaki arkadaşlara dikkat.

Adem Erdoğan
20.09.2006, 22:23
yaa arkadaşlar ergun gürsoy 60 yaşında bi adam yani 56 falan oğumludur belkide daha da yaşlıdır bu adamın gençliğinde trabzonspor diye bi takım yoktu ki ...adam istanbulda yaşamış ve o takımı tutmuşşş.ve bırakamamış herhalde...bi düşünün takım değiştirmek diye birşey sizce olur mu

hoca 46 oluyo o zamanda yani benim amcalarım yedi sülalemde bir sürü var 60 öncesi doğan hepsi sonuna kadar trabzonu tutuyo.Çıkar amaçlı olarak ben düşünüyorum.

yağız61
21.09.2006, 13:03
bende senin gibi düşünüyoruym.gs ye sempati duyan arkadaşlara bir uyarım var.fener gerçekten düşmanız diyor ötesi berisi oynamıyor.gs liler ise gurbettekiler iyi bilir siz bizim karımızsınız diyorlar.oysa birçok arkadaşım hala ne hikmetse gs ye sempatileri var.UYAAAAAAAAAAAAANINNNNNNNNNNNNNN. HİÇ BİR GS LİYİ SEVMİYORUM

pReN@_61
21.09.2006, 13:31

ben katılmıyorum...:)

gs yi ezikbahçe ve bejekeye nazaran daha iyi görüyorum

k@ndemir
21.09.2006, 13:32
ben katılmıyorum...:)

gs yi ezikbahçe ve bejekeye nazaran daha iyi görüyorumne iyiliği olmuş sana dierlerine nazaran merak ediyorum..zde bundan sonra gs yi severiz belki

Mollasalihoğlu
21.09.2006, 13:45
Hepsi aynı .ok...

GS sempatizani Trabzonlu birkaç şapşal yüzünden şehir de GS sempatizanı sanılıyor..fb hiç olmazsa açık açık yapıyo pisliği de düşmanlığı da,bunlar hin,alttan alttan yaparlar...

Düştüğü yerde bi tane de bizim vurmamız lazım.

pReN@_61
21.09.2006, 13:50
ne iyiliği olmuş sana dierlerine nazaran merak ediyorum..zde bundan sonra gs yi severiz belki

iyiliği oldugu için söylemedim....herkezin fikrine saygım sonsuz.....bu da benim FikRim

Can basten
21.09.2006, 14:01
Trabzonspor taraftarları içinde hâlâ 3 İstanbul takımı arasında ayrım yapanların olduğunu görmek üzücü.

Kaya
21.09.2006, 14:06
Trabzonspor taraftarları içinde hâlâ 3 İstanbul takımı arasında ayrım yapanların olduğunu görmek üzücü.

Zaten böyleleri yüzünden büyüklük kaybediliyor. Sahada bitmiyor herşey.

İşte Türkiye'nin durumu da böyle...

UğuR
21.09.2006, 14:12
O üç İstanbul takımı da eziktiir ve hiç bir farkı yoktur bu böyle biline.
Bize hiç bir faydaları olmamıştır.Olmayacaktır da.İHTİYACIMIZ DA YOKTUR Allah a Şükürler olsun.

ts_fan
21.09.2006, 14:29
Yuh vallahi yuhhh:mad: ''Ben X takımı daha iyi görüyorum'' demek Trabzonspor'luluğun ne anlama geldiğini bilmemekle eş değerdir.

Trabzonspor'lu biri kesinlikle bir İstanbul takımını diğeri ile kıyaslayıp bu takım bundan daha iyi olduğunu söylememeli.İşi derinlemesine incelediğimizde bu üç İstanbul takımı içinde bize asıl zarar verenin Galatasaray olduğunu halâ görememiş olmakta çok düşündürücüdür.

Galatasaray kulübü çoğu transfer döneminde talip olup, transferlerini nihayetlendirme aşamasında olduğumuz birçok oyuncuyu bir şekilde transfer etmiştir; Emre, Şaş, Ömer Erdoğan, Orhan Ak, Tomas, ... ilk etapta aklıma gelen isimler.Biz bu senaryoyu hep bu kulüple yaşadık.Ali-cengiz oyunları ile hep bizden bir şekilde menfaat sağladılar.Yaşadığımız hakem skandallarının büyük çoğunluğunu bu takımlada gördük.Trabzon menşeli! yöneticisi ile her seferinde bize karşı gövde gösterisi yapabildiler.10 senedir Avni Aker'de bir şekilde yüzümüzü güldürmediler, bu süre zarfında bu takımın hocası ve oyuncuları Avni Aker'de elde edilen galibiyetlerden sonra tribünlere el kol hareketi yapıp küfür ettiler.Şampiyonluğa giderken, 13 maçlık seri yapan takımımızın ve taraftarlarımızın şampiyonluk hayallerini hiç iddiaları olmadığı halde Avni Aker'in çimlerine gömdüler.Trabzon'a ve Trabzonspor'a sözde dostça yaklaşıp bu yaklaşımları tam olarak idrak edemeyen insanları etkileyip insanların gözünde sempatik oldular, bu şekilde küskün Trabzonspor taraftarlarının sığınacakları bir liman! oldular.Bu şekilde zaten zor dönemler geçiren Trabzonspor'umuzun gücünü zayıflattılar. İşte sırf bu nedenlerden dolayı Galatasaray'da diğer İstanbul takımları gibi benim için bir hiçtir.Hatta ben olayı biraz daha öteye götüreyim, benim için bu takımların içinde en büyük düşman Galatasaray'dır.Onlar yüzüne dost gözüken arkadan vuran kahpelerdir:mad:

Mollasalihoğlu
21.09.2006, 14:47
duygulara anca bu denli tercüman olunabilir..

LORDOFLU
21.09.2006, 15:07

+1957 süperrr

Murat'
21.09.2006, 15:32
Trabzonsporlu olmayabilirsin ama Trabzonlu olup Ttabzonspor düşmanı olamassın!
doğru ama ergun gürsoy kesinlikjle bir trabzondüşmanı deil bence...haluk ulusoya katılabilirim..onun tarafsız olması lşazım

Ayşe Aygün
21.09.2006, 16:08
GS-BJK-FB Yok birbirinden farkı. Ayıran bizden değilidr zaten.Hep dışladığımız bu üç kız kardeşin birine neden bir senpatı duyalım. Emeğimizi hakkımız yiyen bunlara.

Aslıhan
21.09.2006, 16:16
petrol ofisinde çalışıyorum ve bu aralar benzin alana takım çantaları hediye ediliyor , ve inanın o kadar çok gs çantası isteyen var ki :mad:

Volkan Yavuz
21.09.2006, 17:14
ben bütün takimlardan nefret ediyorum tabi ki bisim büyük külüp haric:)

TS TS TS TS TS TS TS TS TS

Oruç
21.09.2006, 17:38
petrol ofisinde çalışıyorum ve bu aralar benzin alana takım çantaları hediye ediliyor , ve inanın o kadar çok gs çantası isteyen var ki :mad:

Yuh, hemde Trabzon'da. Bravo valla...

bordox
21.09.2006, 17:45

61 plaka mı bunlar yoksa başka illerden gelenler olabilir mi?Böyle şeyler çok moral bozuyor.Transit geçerken uğramış olabilirler belki.

Aslıhan
21.09.2006, 18:14
üzgünüm ama 61 plaka hemde Trabzon lu :mad:

yazık ki hem de çok yazık :eek:

insanlarla kavga ediyorum burası Trabzon napacaksın başka takımı diye :D

bordox
21.09.2006, 18:22
üzgünüm ama 61 plaka hemde Trabzon lu :mad:

yazık ki hem de çok yazık :eek:

insanlarla kavga ediyorum burası Trabzon napacaksın başka takımı diye :D

Şu hayatta her şeyi anlarımda Trabzonlu birisi nasıl olurda başka bir takımı tutar anlayamam.
Bu nasıl bir ezikliktir nasıl bir düşünce yapısıdır.
Allah sana sabır versin,yerinde olmak zor ben dayanamaz kavga ederdim açık söyleyeyim.
Yok de gs çantası,Trabzon'a göndermemişler burda başka takım tutan olacağını düşünmemişler de sende.

Aslıhan
21.09.2006, 18:27
bazen yok diyorum zaten emin olabilirsiniz :D verirkende sinirden patlıyorum zate :mad: karaktersizler
tanıdıklarımla da kavga ediyom ve çoğu zaman TRABZON çantası veriyom :D

hayat61
21.09.2006, 18:43

Eniştem fanatik Trabzonsporlu.Ona uzatılan febe tesbihlerini büyük bir memnuyetle!!! alıyordu tuvalete asmak için.(Valla ne söylesem pekte yakıştılar)Nedense artık kimse vermiyor!!!!Belki bu çantaları alanlarda eniştem gibi farklı amaçlarda kullanacaklardır :rolleyes:

k@ndemir
21.09.2006, 20:35
doğru ama ergun gürsoy kesinlikjle bir trabzondüşmanı deil bence...haluk ulusoya katılabilirim..onun tarafsız olması lşazım

bizi 4-2 yendikleri maçta ergun gürsoy oyunculara özel prim vermiş....bu olaydan sonra Trabzona tapıyor dememi bekleme...

macka61
21.09.2006, 21:32
vallah çok üzücü trabzonlu olup ts yi tutmamak ya bunu düşününce cinlerim tepeme çıkıyor hele petrol ofisi yazısını duyunca çok üzüldüm bu insanlar trabzonluyum demesin ağızlarına yalışmıyor

mensure 61
21.09.2006, 21:34
fb ve gs ye olan nefretim kelimelerle ifade edilemez. Beni en çok yıkan, bizim böyle büyük bir takımımız varken buralarda İlçede, köylerde bile çocukların fb ve gs forması giyolarya kafayı yiyicem :( Yazıklar olsun çocuklarını yetiştirmesini bilmeyen ailelere bu nasıl anlayış. O iğreç formaları neden çocuklara alıyorlar ve neden ilgilenmiyolar ??? Biz yeğenlerim ezikleri tutmasın diye ne mücadele veriyoruz beşikte başlıyoz Trabzonpor'u aşılamaya 6 yeğenim şimdi bizden fanatik oldu...7. si henüz 2 aylık annesi takım tutmasını istemiyo bize yalvarıyo benim çocuğuma sakın takım alıştırmayın diye ama kurtuluşu yok ben gizli gizli de olsa onu fanatik yapıcam!!! Okula başlayınca ezikleri tutabilir buna izin veremem :( Teyzeleri malesef fb ve gs yi tutuyo zaten sinir oluyom onlara... Bide bizim buralardan :( Allah ıslah etsin !!!

Emre B.
21.09.2006, 21:41
Bir arkadaşım Trabzonun hepsi GS'li demişti.Durum bu kadar vahim.Bir kaç kendini bilmez yüzünden hepimiz GS'li sanılıyoruz.Bunları aramızdan temizlememiz lazım.

k@ndemir
21.09.2006, 21:59
Bir arkadaşım Trabzonun hepsi GS'li demişti.Durum bu kadar vahim.Bir kaç kendini bilmez yüzünden hepimiz GS'li sanılıyoruz.Bunları aramızdan temizlememiz lazım.
hocam çok iyi özetledin...ama hocam sempatizanı çok var..adam Ts liyim diyo gs nin bizi yenmesinden sonra fb olcagına gs şampiyon olsun diyo..vay beee:mad:

ofluhalit
22.09.2006, 01:22
kanının bozuk olduğunu düşenen varsa devam etsin gayseye sempati duymaya yapacak bişe yok!!!

TSelif
22.09.2006, 02:13
Bir kalpte iki sevda olur mu be.....;)
Sonsuza kadar vazgeçmeyeceğim TEK sevdam olarak kalacaksın TRABZONSPOR um :)

Adnan Mollasalihoğlu
23.09.2006, 13:18

:) valla ben petrolde bizden başka takım çantası isteyene yok diyorum mecbursun bunu alacaksın işine gelirse... :)) işin esprisi ama gerçekten isteyen var ne kadar vermesek te...

k@ndemir
23.09.2006, 13:27
Trabzonsporlu olup gs çantası alanlar bile var:D:Dciddi diyorum bizim apartmanda

ozturk
23.09.2006, 14:09
gereksiz bi konu bence hakaretlerde cabası..

k@ndemir
23.09.2006, 14:13
gereksiz bi konu bence hakaretlerde cabası..yoqqq ya gereksizmiş..çok seviosun gs yi herhalde nickinden belli ztn!

umraniye34
23.09.2006, 15:36
evet benim de dikkatimi çekti o nick garip,,, takdikçi zihniyete HAYIRRR

Hüseyin Çümen
23.09.2006, 18:05
gereksiz bi konu bence hakaretlerde cabası..

ne oldu beenemedinmi müsait biortam olsa ben geselilere i sallardımda atılma tehlikesi var içimden geçenleri biliosun gese ye ve taraftarlarına karşı nasıl güsel düşüncelerim var
anladın sen anladın .... gese ........ gese taraftarı sen doldur boşluğu tamammı

pReN@_61
23.09.2006, 18:09
arkadaşlar herkezin fikrine saygım sonsuz...
ama bu kadarda taşlanmak üzücü oldu benim için.....
ben GS yi seviyorum demedim...
ama gördüm ki çok farklı yorumlanmış.....
:(

Mollasalihoğlu
24.09.2006, 15:04
PO'dan GS çantası alın bugün serbest :)

Aslıhan
24.09.2006, 15:15

valla şu saate kadar kimsenin gelip sorduğu yok :D

TSelif
24.09.2006, 15:43
valla şu saate kadar kimsenin gelip sorduğu yok :D

Keşke sorsalar. Zevkle verirsin umarım :D :D :D .Hatta hepsini dışarı koy benzin almayanada veriyoruz diye kampanya yap :D :D

pReN@_61
24.09.2006, 16:39

:D........:D