PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Torku Konyaspor 0 - 0 Trabzonspor | STSL 23. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6

sasort
01.03.2014, 22:35
sol bekte olcanın oynatması mra

4 3 3 projesiydi ama bizim iki koyunu güdemediği için ilk okul diploması verilmeyen başkanımız

o takviyeleri yapamadı

orta saha forvet 2 şer tane onun için istedi

cakalkerem
01.03.2014, 22:39
orta saha alex zokora olmalı malouda oynamalı emre ile başlanmalı...mustafa aykut caner bossi olabilir...yusuf ve olcan

onur

bossı--mustafa-caner--aykut

zokora-

alex

yusuf-malouda-olcan

emre

ile başlamalı bence

eyuksek1967
01.03.2014, 22:42
Avrupa kupasına katılsakta bu seneki talihli kurayı cekemiyecez bu yönetim kalırsada elenip gidicez niye hayal kuruyorumki zaten yenemeyecez

sasort
01.03.2014, 22:42
orta saha alex zokora olmalı malouda oynamalı emre ile başlanmalı...mustafa aykut caner bossi olabilir...yusuf ve olcan

onur

bossı--mustafa-caner--aykut

zokora-

alex

yusuf-malouda-olcan

emre

ile başlamalı bence

aykut sol bek oynarsa mahkum olacağımız kesin

uzungöllü
01.03.2014, 22:43
Hami hoca kadroda saçmalamazsa maçı alırız.

sasort
01.03.2014, 22:44
arkadaşlar bu bizim soner ne oldu adamın hiç sesini duymuyorum futbolumu bıraktı

sakattı en son sanırsın lifi koptu

AhmetG.
01.03.2014, 22:55
Tüm şartlar oluştu. Üstteki takımlar puan kaybetti. 5.sıraya atabiliriz kendimizi. Ama takım kazanır mı zorr

dağlıca61
01.03.2014, 22:56
alınacak 3 puan takımı puan cetvelinde 5.sıraya çıkartacak değere sahip futbolcularda bunun farkına ise bu maçı galibiyetle kapatırız inşallah.

Zafer Fidan
01.03.2014, 23:03
Sürpriz olmazsa yeniliriz.

Kadir
01.03.2014, 23:06
Kazanırsak lig dördüncülüğü için iyi bir sonuç almış olacağız. fb gidemeyeceği için üçüncülük değerinde olacak bu sıralama.

Devran Saka
01.03.2014, 23:10
Yusufun oynamasını istiyorum

Erdem35
01.03.2014, 23:15
-----------onur
bosingwa-yumlu-caner-m.akbaş
------gökhan-burceanu
yusuf------özer-------malouda
---------emre

zeki-zeki-aykut-zokora-olcan-adrian-henrique

Canberk Karsan
01.03.2014, 23:20
bosingwa-yumlu-aykut-caner
borcanu
olcan--colman---malouda
--------adrian------
--------henrige

şu kadroyu bi oturtsak ilk 4 de bitiricez ama işte colman bu maç kadro dışı olması kötü oldu

Canberk Karsan
01.03.2014, 23:21
onuru hiç yazmadım bile :)

Oruç
01.03.2014, 23:28
arkadaşlar bu bizim soner ne oldu adamın hiç sesini duymuyorum futbolumu bıraktı

sakattı en son sanırsın lifi koptu

Ayağı falan koptu herhalde.

Tüm şartlar oluştu. Üstteki takımlar puan kaybetti. 5.sıraya atabiliriz kendimizi. Ama takım kazanır mı zorr

Bu tip durumlarda genelde ikramı geri çeviririz. Bir mucize olmazsa yine geri çevireceğiz.

sasort
01.03.2014, 23:30
ben de bir kadro uyazayım

............................................onur.. ....................................

bosigwa...............aykut....................... mustafa.............yusuf(mustafa akbaş)

.........................zokora(gökhan)........... .........alex....................................

olcan............................................. .................................................. özer

..............................................adra in(malouda)....................................... ...........

............................................emre.. ..................................................

mustafa akbaş ve gökhanı tanımıyorum 11 direkt yazmadım

ama gökhan da oyetenek varsa zokoranın yerine oyuna alınmalı

adrian oyundan düştümü malouda alınır oraya

malouda sol kanat özer forvet arkası

özer de düşer se henrique alınır oyuna

Uğur BULUT61
01.03.2014, 23:37
Bence Özer'i özel Çalıştırılmalı bu çocukta iş var..

sasort
01.03.2014, 23:40
Bence Özer'i özel Çalıştırılmalı bu çocukta iş var..

zaten yetenekli ancak 1 sene oynamamış açığı var çalıştırılmalı

Mehmet Cihan Kocaman
01.03.2014, 23:43
Soner yanlış hatırlamıyorsam en son Apollon maçında oynayıp 1 de gol atmıştı.

sasort
01.03.2014, 23:48
soner halen sakatmı yoksa toparlayamıyormu

hodlu
01.03.2014, 23:52
Lise-Üniversite yıllarım derslerde Trabzonspor 11'i yazmakla geçti. Forumda kadro yapmak hiç içimden gelmiyor...Demekki o yıllar doymuşum ya da şimdi futboldan umudumu kesmişim...

Hüseyin Başoğlu
02.03.2014, 00:03
bütün şartlar oluştu aman geri çevirmeyin ikramı kurbanınız olam...

colmanın kadroya alınmaması mutluluk verici..

Hüseyin Başoğlu
02.03.2014, 00:04
------Onur------
Bosi-Yumlu-Aykut-Kadir
---Zokora--Bourcenau
Olcan---Adrian--Malouda
--------Emre-------

çıkacaktır tahminimce..olması gerekende bu..

gökhan alsanın oynamasınıda cidden gönülden istiyorm o çocukta iş var..

Fatih Özkan
02.03.2014, 00:21
Arkadaşların da dediği gibi galip gelirsek şayet büyük bir avantaj yakalıyoruz.
Ama bu tür fırsatları geri çevirdiğimizi de bilmeyen yok ne yazık ki.
İnşallah kazanırız.

TSemih61
02.03.2014, 00:27
Zokora-Malouda ikilisi bu takımı eksik oynatır her maç.

Ufuk
02.03.2014, 00:27
Akbaş yada caner yazanlar hangi ara solbekte izlemisler bu adamlarida kadirin yerine yazıyorlar?

Bera Algün
02.03.2014, 00:31
Kaleci + defans her zamanki gibi

Zokora-------Burcu--------Colman

Özer---------Adrian-------Olcan

--------------Emre-------------

Olcan hızı ve driplingi ile öne çıkan bir oyuncu. Topu sağ ayağından sola alana kadar çok vakit kaybediyor, defans yetişiyor. Böyle olunca geçtiği adamla bir daha uğraşmak zorunda kalıyor, kendi kanadında daha etkili olur. Malouda ise içeri katederek uzaktan (Olcan'a oranla) sert şutlar çekebilir. Gol olmasa bile dönen toplarda şans bulabiliriz. Yusuf ne yazık ki oyunu okuyamıyor, sadece çizgide ileri koşmaya şartlanmış, rakip de bunu biliyor daha rahat tutuyor onu. Yusuf'un oyununu geliştirmesi lazım.

gökhants1966
02.03.2014, 00:37
Juventusa ilk maçta çıktığımız 11 le çıkalım.4-3-3 oynayalım.Ortasahada bourceanu oynayınca zokora ve colman çok rahat oynuyolar.İleriye doğru tereddüt etmeden gidebiliyolar.Ortasahamızda savaşçı bir ortasaha oluyor.

Sol bekte kadir oynamasın bukadar amatör bir topçu olamaz.

İleri uçta sol tarafta yusuf oynasın.Sağ tarafta olcan oynasın.Forvette ise başta henrique ile başlanmalı ikinci yarı yorgun rakibe karşı henrique oyundan alınıp emre sürülmeli.

Maça ilk 11 de malouda,adrian,emre gibi adamlarla kesinlikle başlanmamalı.Bunlar diri takımlara karşı etkisiz kalıyolar..Rakip yorulduğunda ikinci yarı oyuna girebilirler.

Ortasahada çok koşan,çok basan adamlarla beraber ileride çabuk oyuncularla oynarsak hem defansif açıdan sıkıntı yaşamayız hemde ofansif açıdan kontra atakları daha iyi değerlendiririz.

Henrique belki kazma olabilir ama maça ilk 11 başlaması gereken oyuncu henriquedir.Emre güral ikinci yarı oyuna sürülürse daha etkili olur.

artvints
02.03.2014, 00:37
Kaleci + defans her zamanki gibi

Zokora-------Burcu--------Colman

Özer---------Adrian-------Olcan

--------------Emre-------------

Olcan hızı ve driplingi ile öne çıkan bir oyuncu. Topu sağ ayağından sola alana kadar çok vakit kaybediyor, defans yetişiyor. Böyle olunca geçtiği adamla bir daha uğraşmak zorunda kalıyor, kendi kanadında daha etkili olur. Malouda ise içeri katederek uzaktan (Olcan'a oranla) sert şutlar çekebilir. Gol olmasa bile dönen toplarda şans bulabiliriz. Yusuf ne yazık ki oyunu okuyamıyor, sadece çizgide ileri koşmaya şartlanmış, rakip de bunu biliyor daha rahat tutuyor onu. Yusuf'un oyununu geliştirmesi lazım.

üçlü defansa mı dönecez.her zaman ki gibi olmuyo ama.gerçi haklısın sen de.bir kişi fazla oynarsak anca rahat ederiz.

Bera Algün
02.03.2014, 00:43
üçlü defansa mı dönecez.her zaman ki gibi olmuyo ama.gerçi haklısın sen de.bir kişi fazla oynarsak anca rahat ederiz.

Defans derken Bosingwa,Mustafa,Aykut,Kadir'i kastetmiştim.

artvints
02.03.2014, 00:45
Defans derken Bosingwa,Mustafa,Aykut,Kadir'i kastetmiştim.

o zaman 12 kişi oluyor takım.

sasort
02.03.2014, 00:50
orta saha da gökhan alsan yazmışlar

bu çocuk nasıl zokorayı beğenmiyoruz da

orta sahayı teslim edecez yanında büyük ihtimal alex oynayacak

alex yeni gökhan dada o beceri olmazsa orta saha çöker

gökhanı bilenler varsa nasıl topçudıur

abdulkadir gibi değildir inş

Cafer Bulur
02.03.2014, 00:53
Kacak güresci zokora yi takimdan kesecek babayigidi ariyorum.

Hami göreve gelmeden zokora ya salliyordu bakiyorum simdi banko oynatiyor.

Zokora nin yaptigi isi alex hayli hayli yapar üstüne üstlük dikine de oynar.

Umarim yarin kadro;
onur
bosingwa aykut yumlu mustafa akbas
alex gökhan
olcan özer yusuf
emre

seklinde olur.

Bera Algün
02.03.2014, 00:53
o zaman 12 kişi oluyor takım.

Kafa bırakmadılar bende:D

Adriancığım seni bir başka kadroda görüşmek üzere esenlikler dilerim

Adem Akyüz'
02.03.2014, 00:55
http://this11.com/boards/abGt3tZafd.jpg

Böyle bir 11 bekliyorum.. Malouda'yı yedek bırakmayı MRA göze alamadı, Hami'nin de alabileceği sanmıyorum. O yüzden yine ilk 11'de olacaktır.

Fatih Öztürk
02.03.2014, 00:55
Onur Bosingwa Mustafa Aykut Yusuf Zokora Bourceanu Özer Olcan Malouda Emre

E. Okan Bülbül
02.03.2014, 01:07
http://this11.com/boards/abGt28samA.jpg (http://this11.com)
Draw your tactical diagram (http://this11.com) with this11.com (http://this11.com)

sasort
02.03.2014, 01:09
arkadaşlar kadir kafilede yok ki

sakatmış yani

Cafer Bulur
02.03.2014, 01:19
Bu mac icin juventus maci yorgunlugu bahane olamaz herhalde,cünkü hicbir sekilde oynamadilar o macta.:)

Bu maci almamiz lazim ama cok zor olacagi ve sansa ihtiyacimizin oldugu kesin.

Samet Yildirim
02.03.2014, 01:22
Defansimiz rezil durumda...ona ragmen musti-aykut ikilisi yazip bide olcan/yusuf felan sol bek yazinca...

Zaten maci yenildik demekdir..

Göz göre göre ölüme gitmek bu..

burasıdaTRABZON
02.03.2014, 01:27
Az önce bi ürperti geldi ve yarın çok güzel oynayacağımıza inandırdı beni , sonuç hakkında bir teferruatı yoktu.

artvints
02.03.2014, 01:33
Az önce bi ürperti geldi ve yarın çok güzel oynayacağımıza inandırdı beni , sonuç hakkında bir teferruatı yoktu.

'bana bir enerji geldi, bir ses duydum.dedi ki sabri sen sıradan bir adam değilsiin.sen seçilmiş birisin.' uçan adam sabri

nedense aklıma bu geldi :D

memozcan
02.03.2014, 01:34
olcan sol bek oynarsa; zokora ve adrian sahtekarları ilk 11 başlamazsa kesin kazanırız diyebilirim.. aksi taktirde hiç bir maçtan ümitli değilim..

Yaşar
02.03.2014, 01:34
Bence Adrian ve Malouda oynamamalı.
Onur- Bosingwa, Mustafa, Aykut, Zeki Yavru(mecburi)- Bourceanu, Zokora, Olcan, Özer- Henrique, Emre on biri ile oynamalıyız.

güneyli
02.03.2014, 01:48
Şu önümüzdeki 2 maçı alsak ş.ligi öneleme kapısı bile açılır.Bjk nın becerikli gol ayağı yok.Götüremezler diyorum.Lakin bizde de iş yok.

AhmetG.
02.03.2014, 01:58
Yusuf zaten formayi kaybetti adamı sol bek deneyelim. Olcanı geri çekmenin mantığı yok.

6Şafak Aydın1
02.03.2014, 02:09
defansi ya 3`lesin yada 5`lesin. 3-5-2 veya 5-3-2. cift forvet oynamadan biryere varacagimizi düsünmüyorum. 12 mac`tan 7 galibiyet gerekli bir yere varmak icin.

AhmetG.
02.03.2014, 02:10
Onur
Bosi Yumlu Demir Yusuf
Alex
Zokora Colman
Olcan Özer
Emre

Şöyle bir kadro çıkarmanın nesi zor olabilir.
Yapacağın 3 değişiklik bile belli. Adrian, Henrige, Malouda. Alternatifler de Caner ve Gökhan

TS-FAN
02.03.2014, 02:54
Takım kalitesi düşük olunca geriye hırs ve özveri kalıyor.
Bunlar da bizde olmadığına göre 3 puan ev sahibine yakın.
Takım bu maçı alırsa çok büyük iş yapmış olur.

Terzioğlu
02.03.2014, 03:24
Onur Bosingwa Mustafa Aykut Yusuf Zokora Bourceanu Özer Olcan Malouda Emre
Bu mac icin benimde kadrom aynen budur. Gökhan, Adrian ve Henrique sonradan oyuna girebilecek isimler.

Kemal Öztel
02.03.2014, 06:34
Colman kadroda olmadığına göre Bourceanu ilk 11 başlayacak demektir ki bu da dinamik bir o.sahamızın olacağına işaret..

umitçebi
02.03.2014, 09:23
Hala adrian ve malouda yı ilk onbire yazan arkadaşlar var..Şu takımda bu formları ile bunları oynatmak takıma ihanet olur..Bu takım zaten kalite olarak yetersiz...bide adamını kovalamayan ilerde 4 tane adamı kaldırmıyor..Hele deplasmanda hiçkaldırmıyor o yüzden şu onbilrle çıkmalı demiştim....Tekrar yazayım onbirimi...Hami hocam macera arama oku bu satırları...

Onur

Bosingva aykut mustafa olcan

-----zokora alex--------

Henrıque Özer Yusuf

--------emre-----

Muhammed Ayaz
02.03.2014, 10:03
bu maç bizim için çok önemli eğer kazanırsak 4.olabiliriz bidahaki sene avrupada olma adına iyi bir galibiyet olur...
haftaya fb maçı öncesi harika moral ve özgüven olur !
ben seriye bağlarsak bjk yi yakalayabileceğimizi düşünüyorum .

Sadettin_
02.03.2014, 10:44
avrupada olmaliyiz . seri basi olacagiz yine . bu firsati tepersek cok aglariz

iso_4939
02.03.2014, 10:50
cok zor mac beraberlık ıyı sonuc...

srmnlii
02.03.2014, 11:00
Hazır kadir yokken ve yerine orijinal bir sol bekimiz de yokken bence 3-5-2 yi denemeliyiz.. juventus un bizi orta sahasıyla nasıl ezdiği örneğiyle, sağlam bir orta saha kurup ileride basıp topu kalemizden mümkün olduğunca uzak tutmak gerekir.. Acizane bu maç da şöyle bir kadro kurardım;
...................................ONUR........... ...................
........bosi....................mustafa........... .....aykut.....
....................alex......................zoko ra................
..olcan...............adrian...........özer....... .........Yusuf..
...................................emre........... ......................

pablo_escobar
02.03.2014, 11:43
ya hala adrianı kadrolara yazanlarn futbol bilgisnden şüphe edıyorum burda. trabzonsporun asıl derdi zaten bu boyle yumusak ıkılı mucadele gırmeyen oyuncuların oynaması bızım derdımız adrian colman falan bu takım oynamaz özer varken hele .. işin kısası zokora borce yapıp önlerıne özer malouda olcan yapmak en mantıklısıdır eldekıler içinde ve en verimli olacak akdroda budur önde de mecburen emre oynucak ve bu karo devamlı ooynarsa oturur zamanla .. adrıan colman janko flan kırılgan kosmayan mucadele etmeyen oyuncular bunları ben olsam direk kadro dısı bırakırım.. bırakın bu colman adrıan sevdasını defolup gıtsınler adamların umrunda dgl ts kacıncı nerde bıtırcek falan

E. Okan Bülbül
02.03.2014, 11:57
Kesinlikle Adrian bu formuyla Trabzonspor gibi büyük bir takımın 10 numarası olarak sahaya çıkamaz. Keza Malouda da öyle. Zokora Bource. Özer Olcan Yusuf Henri/Emre şeklinde çıkmalıyız sahaya.

Mesut
02.03.2014, 12:04
----------------Onur------------------
Bosingwa---Caner-Yumli-------Aykut
-----------Alex B.--Zokora----------
Özer-------------Colman---------Olcan
---------------Emre(Henri)-----------

bahadır2561
02.03.2014, 12:10
Biletimiz hazir mac saatini bekliyoruz

bilgehan83
02.03.2014, 12:12
Hazır kadir yokken ve yerine orijinal bir sol bekimiz de yokken bence 3-5-2 yi denemeliyiz.. juventus un bizi orta sahasıyla nasıl ezdiği örneğiyle, sağlam bir orta saha kurup ileride basıp topu kalemizden mümkün olduğunca uzak tutmak gerekir.. Acizane bu maç da şöyle bir kadro kurardım;

Üç beş iki bu düzen ve bu seçimle oynanmaz bende bunun denenmedi taraftarıyım düzen ve kadro şöyle olmalı

Onur

Mustafa zokora Aykut

Bosi Özer alex adrian olcan

Emre henriqe

Enisc
02.03.2014, 12:22
Konuk ekipte Gekas yok. Gol yollarında büyük sıkıntı çekecekler bence. Benim korkum sadece Hleb.

Deplasman karnemiz 10 maç 1 galibiyet 3 beraberlik 6 mağlubiyet. 1 galibiyette son sıradaki Kayseri deplasmanı. Yine taraftarlık duygusunun da yardımıyla bu maç şeytanın bacağını kıracaz gibime geliyor :)

srmnlii
02.03.2014, 12:28
Üç beş iki bu düzen ve bu seçimle oynanmaz bende bunun denenmedi taraftarıyım düzen ve kadro şöyle olmalı

Onur

Mustafa zokora Aykut

Bosi Özer alex adrian olcan

Emre henriqe

renktaş ben ikinci bir forvet bulamadığımdan orta sahaya ağırlık verdim.. açıkçası adrian mı henri mi diye düşününce iki yetersizden adrian seçtim işte.. yoksa benim kadrodan da adrianı al henri yi koy mis gibi 3-5-2 oldu yani.. :):)

Muhammed Ayaz
02.03.2014, 12:32
.................................................. ....onur.......................................... .................
...................bosingwa................mustafa ..................aykut........................... ......
............................................bource anu............................................... .............
.............................zokora............... ............özer.................................. ...............
..........olcan................................... ..............................malouda............. ..............
.................................emre............. ........janko..................................... ...................

Nihat Güneş
02.03.2014, 12:43
Adrian , Malouda ve Bosingwa transferinden sonra yokları oynuyor ...Sebep ise kesinliklşe duygusal yani yeni bir Colman sendromuyla karşı karşıyayız...Tipik polonyalı işte.

Yusuf solbek oynarsa hız ve çabukluğuyla belki iş yapar ama kademe anlayışı çok zayıf ve sakarlık üstdüzey malesef, nasıl savunma yapacağını bence bilmiyor. 1461 de bikaç maç bek başlayıp olmayınca eski yerine döndüğü çok maç hatırlıyorum. Solbek zaten dikiş tutmaz önde Malouda denen defanstan bihaber adamın teki var. Kimi koysan açık verir orda ha tabikki yapılan saçma sapan ofsayt hatalarını ve top kayıplarını mazur göstermez beklerin, ama orayı tek adamla savunmak çok zor. Olcan ı sola açığa alsak bi nebze solbekimiz rahatlar , bosi de tecrübesiyle artık MAlouda nın açıklarını kapar sağ tarafta başka çare yok...

Adem Akyüz'
02.03.2014, 12:47
Adrian , Malouda ve Bosingwa transferinden sonra yokları oynuyor ...Sebep ise kesinliklşe duygusal yani yeni bir Colman sendromuyla karşı karşıyayız...Tipik polonyalı işte.

Yusuf solbek oynarsa hız ve çabukluğuyla belki iş yapar ama kademe anlayışı çok zayıf ve sakarlık üstdüzey malesef, nasıl savunma yapacağını bence bilmiyor. 1461 de bikaç maç bek başlayıp olmayınca eski yerine döndüğü çok maç hatırlıyorum. Solbek zaten dikiş tutmaz önde Malouda denen defanstan bihaber adamın teki var. Kimi koysan açık verir orda ha tabikki yapılan saçma sapan ofsayt hatalarını ve top kayıplarını mazur göstermez beklerin, ama orayı tek adamla savunmak çok zor. Olcan'ı sola açığa alsak bi nebze sol bekimiz rahatlar , bosi de tecrübesiyle artık Malouda nın açıklarını kapar sağ tarafta başka çare yok...

Sol bek sorununun çözümü en iyi bu şekilde olur..

Muhammet Hacısalihoğlu
02.03.2014, 12:50
Kadirin sakatlığına sevindim ne yalan söyleyeyim.. Kasıktan sakatlanması da o yaştaki genç biri için enteresan(!)

3-5-2 ile zokora ve alex oynar gibi..

yaranozlu
02.03.2014, 12:52
Henriqueyi muhtemel 11de görüyorum, valla izlemem. Yazık emreye yemin ederim

Mehmet Cihan Kocaman
02.03.2014, 12:52
Hala adrian ve malouda yı ilk onbire yazan arkadaşlar var..Şu takımda bu formları ile bunları oynatmak takıma ihanet olur..Bu takım zaten kalite olarak yetersiz...bide adamını kovalamayan ilerde 4 tane adamı kaldırmıyor..Hele deplasmanda hiçkaldırmıyor o yüzden şu onbilrle çıkmalı demiştim....Tekrar yazayım onbirimi...Hami hocam macera arama oku bu satırları...

Onur

Bosingva aykut mustafa olcan

-----zokora alex--------

Henrıque Özer Yusuf

--------emre-----

Ne yapalım kardeşim Zeki'yi mi yazalım. Malouda sakatlıktan sonra 1 maç oynadı adamı yerin dibine soktunuz. Adrian ile Malouda ne kadar kötüyse Yusuf da o kadar kötü sakatlığından sonra.

Dip.Ing.Mag.
02.03.2014, 12:58
Aykut Mustafa tanemi yanlarında olmayan sol bek le her maç gol yedirmeye mahkumlar

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

CRICK61
02.03.2014, 13:04

var ya tam aklımdan geçen takımdı..

biltrabzon
02.03.2014, 13:06
Aykut Demir in cok kötü bir stoper oldugunu söylüyorduk,burda bazilari siz Fatih Terim den iyi mi biliyorsunuz adam milli takima aliyor demislerdi.Oda gercegi gördü ki, ben bu kazmayi nasil milli yaptim demistir.

ccd6167
02.03.2014, 13:11

Yusuf solbek oynarsa hız ve çabukluğuyla belki iş yapar ama kademe anlayışı çok zayıf ve sakarlık üstdüzey malesef, nasıl savunma yapacağını bence bilmiyor. 1461 de bikaç maç bek başlayıp olmayınca eski yerine döndüğü çok maç hatırlıyorum. Solbek zaten dikiş tutmaz önde Malouda denen defanstan bihaber adamın teki var. Kimi koysan açık verir orda ha tabikki yapılan saçma sapan ofsayt hatalarını ve top kayıplarını mazur göstermez beklerin, ama orayı tek adamla savunmak çok zor. Olcan ı sola açığa alsak bi nebze solbekimiz rahatlar , bosi de tecrübesiyle artık MAlouda nın açıklarını kapar sağ tarafta başka çare yok...

sistemi 4*3*3 kurarsan aslında orta sahadakı 3lünün sola yakın olanı beke yardım eder..

sorun sistemde zaten.4.2.3.1 diye saçma sapan bi sistemle oynarsan olacağı sol bekin hep yardımsız kalması olur..

malouda hiç bi zaman sol açık oynamadı chelase de de oynamadı lyon da da..

4.3.3 sol forveti (malouda.drogba.kalou) (malouda.fred.govuo)

ama bizim hocalar dünya futbolundan bi haber oldukları için hala 10 numaları olmadan 4*2*3*1 oynamaya çalısıyo

jaja hagi alex revivo sergen batalla gibi 10 numaran yoksa 4*2*3*1 de başarılı olamazsın yıllardır olamıyoruz da zaten..

.....................zokora

...............alex...........ozer (soner)

olcan.....................................malouda (ozer)

....................emre

burasıdaTRABZON
02.03.2014, 13:12
'bana bir enerji geldi, bir ses duydum.dedi ki sabri sen sıradan bir adam değilsiin.sen seçilmiş birisin.' uçan adam sabri

nedense aklıma bu geldi :D

Uçmuşluğum da var beni şarlatanlarla kıyaslamayın :D

Ufuk
02.03.2014, 13:25
3 5 2 bize uymaz da diyelim oynuyoruz boss savunmada değil kanatta oynar anca..

Doğan Keskin
02.03.2014, 13:26
deplasman fobisine bu maçla son vereceğiz inşallah...

Bera Algün
02.03.2014, 13:26
Aykut her kafa topuna çıktığında faul yapmazsa yeneriz. Aykut şu dirseğini bir rakibe geçirmeden dursa da biz de kurtulsak o da kurtulsa. Benim çözümüm Aykut'u takımdan ayırıp deli gömleği giydirip 1 hafta kafa topuna zıplatırım. Başarılı bir sonuç elde edemesek bile konu hakkında bir makale yazabiliriz. Hep filozof teknik direktörümüz oldu bir sefer de bilim adamı olsun.

Nihat Güneş
02.03.2014, 13:34
sistemi 4*3*3 kurarsan aslında orta sahadakı 3lünün sola yakın olanı beke yardım eder..

sorun sistemde zaten.4.2.3.1 diye saçma sapan bi sistemle oynarsan olacağı sol bekin hep yardımsız kalması olur..

malouda hiç bi zaman sol açık oynamadı chelase de de oynamadı lyon da da..

4.3.3 sol forveti (malouda.drogba.kalou) (malouda.fred.govuo)

ama bizim hocalar dünya futbolundan bi haber oldukları için hala 10 numaları olmadan 4*2*3*1 oynamaya çalısıyo

jaja hagi alex revivo sergen batalla gibi 10 numaran yoksa 4*2*3*1 de başarılı olamazsın yıllardır olamıyoruz da zaten..

.....................zokora

...............alex...........ozer (soner)

olcan.....................................malouda (ozer)

....................emre

Aynen bizi kurtaracak sistem 4-3-3 sağlam bir ortasaha juve maçında olduğu gibi... BAktık o da olmuyor son çare 3-5 - 2 bence ...

....Aykut Mustafa Y. Akbaş

Bosi Zokora Alex Özer Olcan

Malouda Emre :)

laudrup61
02.03.2014, 13:37
Yeneceğiz, bundan ötesi yok, en az 2 farkla. Kayseri maçı çıkış maçımızdı artık yükselişe geçeceğiz

Enisc
02.03.2014, 13:47
--------------------Onur-------------------

--bosingwa-----yumlu-----caner-----aykut--

-----------zokora-----bourceanu-----------

---olcan-----------adrian----------özer---

-------------------emre-------------------

adrian - henrique ikilisinden adrianı seçtim. gadromuz yedersiz napalım

edit: 4-3-3 ler havada uçuşuyor. Durun bakalım bu takım yarım sezon mra'nın elinde kaldı bir anda 4-3-3 ters tepki verir :D

E. Okan Bülbül
02.03.2014, 13:51
2 senedir beklediğimiz çıkışın başlangıçı olur umarım bu maç.

haciosmanoglu
02.03.2014, 14:12
Onur
Bosingwa Mustafa Aykut Yusuf
Zokora Bourceanu
Olcan Adrian Malouda
Henrique

Efsane-1967
02.03.2014, 14:17
Ustumuzdeki takimlarin puan kaybetmesiyle bu mac daha degerli hale geldi. Maci alirsak birden 5. siraya yukseliyoruz.
Ama bir taraftanda boyle firsatlari bir turlu lehimize ceviremiyoruz, umarim bizleri yaniltip cikisa cikariz bundan sonra.

Efsane-1967
02.03.2014, 14:20
Onur
Bosingwa Mustafa Aykut Yusuf
Zokora Bourceanu
Olcan Adrian Malouda
Henrique

Bencede Yusuf sol bek oynamali , yanlis hatirlamiyorsam 1461'de bir kac kez oynamisligi vardi . En azindan Aykut'dan daha kotu olamaz o mevkide.

Muhammed Ayaz
02.03.2014, 14:23
konya maçı ve fenerbahçe maçları çok önemli eğer 2 maçıda kazanırsak harika olur ve ligde konumumuz değişir....
eğer 2 maçıda kazanamassak :(

yaranozlu
02.03.2014, 14:28
aykutun solbek, olcanın solbek dışında, maloudanın ortasahanın gerisinin ilerisinde, henriquenin sahada oynadığı maçları kazanmamız gerçekten çok güç. bugün de bahsettiklerimden en az biri olacaktır, mucize olmazsa puan kaybı yaşarız diye düşünüyorum. halbuki;

onur
bosingwa yumlu aykut m.akbaş
bourcenau zokora
Adrian özer Yusuf
emre

11yle rahat bir galibiyet alabileceğimizi düşünüyorum ama olcan ve Henrique başımıza bela oldular ya. kimlerden kurtulduk ama hep birileri bu takıma bela oluyor.

Ilelioglu
02.03.2014, 14:28
Bence en ideal ilk on bir.

Malouda, Henrique ve Adrian'in maci degil bu mac. Gökhan olmazsa Zokora girebilir yerine.

http://www.footballuser.com/formations/2014/03/945258_Trabzonspor.jpg

..

Fatih Birinci
02.03.2014, 14:31
Onur bosingwa mustafa aykut yusuf bourceanu zokora malouda özer olcan emre

Ilelioglu
02.03.2014, 14:34
Malouda henüz hazir degil, Juve macinda bunu cok net gördük diye düsünüyorum.

..

HOPA'LI TS'Lİ
02.03.2014, 14:43
ustumuzdeki takimlarin puan kaybetmesiyle bu mac daha degerli hale geldi. Maci alirsak birden 5. Siraya yukseliyoruz.
Ama bir taraftanda boyle firsatlari bir turlu lehimize ceviremiyoruz, umarim bizleri yaniltip cikisa cikariz bundan sonra.

bu kez fırsatı kaçırma trabzon'um.
Seni ilk 4 sırada görememek bizi çok üzüyor.

ucurum
02.03.2014, 14:44
http://www.footballuser.com/formations/2014/03/945268_Trabzonspor.jpg

Eto'o
02.03.2014, 14:52
Takımımız sahada; Onur, Bosingwa, Aykut, Mustafa Y, Mustafa A, Zokora, Bourceanu, Malouda, Özer, Olcan ve Henrique onbiriyle mücadele edecek

Adem Akyüz'
02.03.2014, 14:52
http://this11.com/boards/abGt3tZafd.jpg

Böyle bir 11 bekliyorum.. Malouda'yı yedek bırakmayı MRA göze alamadı, Hami'nin de alabileceği sanmıyorum. O yüzden yine ilk 11'de olacaktır.

Henrique dışında tahmin ettiğim 11'le çıkıyor hoca. Malouda'yı yedek bırakmaya mra gibi Hami'de cesaret edemedi...

Enisc
02.03.2014, 14:53
Takımımız sahada; Onur, Bosingwa, Aykut, Mustafa Yumlu, Mustafa Akbaş, Zokora, Bourceanu, Özer, Malouda, Olcan ve Henrique onbiriyle mücadele edecek.

Malouda "reyis"! takımı her zamanki gibi sırtlayacak. maluda maluda ay lav yu maluda

Ilelioglu
02.03.2014, 14:53
Henrique dışında tahmin ettiğim 11'le çıkıyor hoca. Malouda'yı yedek bırakmaya mra gibi Hami'de cesaret edemedi...

O zaman onunda MRA gibi orada isi yok. Insallah ben yanilirim ve Malouda iyi oynar.

Henrique secimi de yanlis, Emre en azindan pres yapiyor.

..

Yaşar
02.03.2014, 14:57
Maluoda yerine Emre ile baslayabilirdi, takım çok defansif olmuş.

Bera B.
02.03.2014, 14:58
Ben de Henriyi bekliyordum. Şaşırmadım. Etkili olabilir.

edimurphy_61
02.03.2014, 14:59
Hic istekli yazmiyorum ama Henrique bu maçta gol aticak. Ve yeniden formayi alip bizi delirtmeye devam edicek

Bilal Karadeniz
02.03.2014, 14:59
O zaman onunda MRA gibi orada isi yok. Insallah ben yanilirim ve Malouda iyi oynar.

Henrique secimi de yanlis, Emre en azindan pres yapiyor.

..

Valla ben emre'ye geçen kayseri maçında ayar oldum çok artistlik hareketleri var 2.golü attığımızda tüm yedek oyuncular ve teknik heyet yerinden fırladı emre ise sanki kayseri gol atmış gibi hüzünlü hüzünlü baktı.

haciosmanoglu
02.03.2014, 15:01
Mustafa Akbaş ve Özer kim acaba? Yusuf ve Adrian niye oynamaz bu ikisinin yerine?

Ilelioglu
Valla ben emre'ye geçen kayseri maçında ayar oldum çok artistlik hareketleri var 2.golü attığımızda tüm yedek oyuncular ve teknik heyet yerinden fırladı emre ise sanki kayseri gol atmış gibi hüzünlü hüzünlü baktı.

Diger iki Forvetten daha cok katki yapiyor bence. Diger konulara bakacak durumda degiliz suan. Bazen bencil oynadigi da kesin, ama su asamada yapacak birsey yok.

..

Koray Böyük
Takımımız sahada; Onur, Bosingwa, Aykut, Mustafa Yumlu, Mustafa Akbaş, Zokora, Bourceanu, Özer, Malouda, Olcan ve Henrique onbiriyle mücadele edecek.

Malouda "reyis"! takımı her zamanki gibi sırtlayacak. maluda maluda ay lav yu maluda

Su Henrique oynamaya bomba bir 11 ama Henrique korkutuyor adami. Elazi 2 yapti bu arda sivas puan kaybi yasicak haydi trabzonum kazan su maci.

Ogün YAZICI
02.03.2014, 15:02
henrique'yi özlemiştim ne yalan söyleyeyim.hareketsiz janko'dan iyidir...

FC-ST-PAULI-61
Bukadar kazma olupta buna ragmen bukadar dakika alan baska bir oyuncu yok Dünyada.Henrique nedir Hami dalgami geciyorsun
en son Golünü 40 yil önce atmis.Emreyi hemen kesersin adaletsiz adam.Her Mac 3 Gol atmak zorunda herhalde.
Hami gibi Adamlarla hicbiryere varamayiz.

carolo
FB maçinda Colman mutlaka olmali nerde bu adam kayboldu yine piyasadan

Koray Böyük
Ozerin gölü var bugun :) :)

Tayfun
02.03.2014, 15:03
Ooo forvette Henrique varmış, kesin golü var

(topu kontrol edip, kaleyi boş bulunca)

Koray Böyük
02.03.2014, 15:04
FB maçinda Colman mutlaka olmali nerde bu adam kayboldu yine piyasadan

Sari kart sinirinda olasi bi sari kart görmesinde fenev maçında oynuyamiyackti. Konyaya getirilmedi

E. Okan Bülbül
Kadro güzel. Yusuf ve Adrian duruma göre 2.yarı girer muhtemelen.

Ogün YAZICI
olcan bugün kart sınırında.oyununa yansır diye düşünüyorum...

haciosmanoglu
Sivas yenildi, Trabzon takimi bir sürpriz yapip artik galip gelmeli.

4-5 sira birden atlama durumu var bir galibiyette. 4.Sivas'la puanlar esitleniyor ve zaten diger takimlar cok sallaniyor, Karabük yenildi Sivas 2 haftada bir kaybediyor.

Koray Böyük
02.03.2014, 15:05
Elazi 3 yapti :)

Ercan DEMİRCİ
02.03.2014, 15:06
Henrike takozunu ve onu oynatan hocayı izleyerek kendime eziyet etmek istemiyorum... Belkide sezonun en önemli maçına çıkıyoruz bütün rakiplerimiz kaybetti... Gel gör ki henrikeye muhtacız.

Koray Böyük
02.03.2014, 15:06
Elazgispor saki deniz 2 gol atti 1 asist yapti. Çok iyi son haftalarda

Timur Mikhail
02.03.2014, 15:07
Abi seri galibiyetler almamız lazım lig bizim için her hafta fırsatlar yaratıyor bunları tepmemeliyiz...

Ilelioglu
02.03.2014, 15:07
Üstteki takimlar puan kaybettiler yine, Avrupa icin oynamaliyiz.

..

Mehmet Cihan Kocaman
02.03.2014, 15:10
Ne yapıp edip bu maçı almalıyız. Fenerbahçe maçı kadar önemli bu maç.

evonon
Hami'yi çok severim. Benim için bu takımda yer almış futbolcular arasında çok özel bir yeri vardır. Hocamız olduktan sonraki ilk maçları da iyiydi. Ama eğer Malouda'yı kendi kararıyla 11 oynatıyorsa onun da bu takıma vereceği pek birşey yoktur gibi görünüyor. Yok eğer çok sevgili başkanımızın baskısına boyun eğiyorsa onun da eleştrisi ayrıdır. Velhasıl kelam, adam uyuşturucu iğne gibi takıma döndü ve takım tekrar uyuştu ve isteksizleşti. İşin kötüsü 90 dak. oynuyor.

Cagdas Topal
Yine henri yine henri görmek istemiyorum ben bu adamı sahada yahu

Trabzonspor !!!

Mert'
Kazanmalıyız Sivas yenildi.

carolo
Sari kart sinirinda olasi bi sari kart görmesinde fenev maçında oynuyamiyackti. Konyaya getirilmedi

Bence baska bir durum var Juventus maçinda da oynamadi

Tayfun
02.03.2014, 15:11
Emre bir iki maç kötü oynadı diye hemen çekildi yedeğe, yerine oynayan Janko ve Henrique'den bir nane olmaz .

Hüseyin Başoğlu
02.03.2014, 15:12
malouda bu takımda her zaman oynar...Bugünde gelir asistini ve golünü atar susarsınız...

mustafa akbaş tercihinide eleştirmeyi abes görüyorum kadir kaç haftadır iğrenç oynuyor oraya koyacak başka adam yok yani artık...

özer ısrarını bende anlayamıyorum bakalım forvet arkası nasıl oynicak...

colmanın olmaması ise ayrı bi güzellik...olcan inş. sarı görmez.

carolo
02.03.2014, 15:13
Emre bir maç kotu oynadi Henrique her maç felaket
bu neden yetmezmi oynamasina? Hami MRA ozendi heralde

Tayfun
02.03.2014, 15:14
İlk 11 bir yana dönüp bir de yedek oyunculara bakıyorum onlar da ayrı bir vakâ .

Ercan DEMİRCİ
02.03.2014, 15:15
Ey gidi Cale seni arar olduk..

murat3861
02.03.2014, 15:15
kadro bencede güzel.yalnız henrikenin yerine emre başlıyabilirdi.

Fatih Özkan
02.03.2014, 15:16
Malouda'yı görmek istemiyorum artık!

Ilelioglu
02.03.2014, 15:17
malouda bu takımda her zaman oynar...Bugünde gelir asistini ve golünü atar susarsınız...

Yeterki öyle olsun, biz susmaya haziriz. Ama suan hicbir sekilde hazir degil bence, bunu Juve macinda gördük.

..

Enisc
02.03.2014, 15:18

mustafa akbaş tercihinide eleştirmeyi abes görüyorum kadir kaç haftadır iğrenç oynuyor oraya koyacak başka adam yok yani artık...

özer ısrarını bende anlayamıyorum bakalım forvet arkası nasıl oynicak...

colmanın olmaması ise ayrı bi güzellik...olcan inş. sarı görmez.

Oynamaz renktaş oynamaz. Ne ismi nede kendisi oynamaz. Malouda bitmiş fazla zorlamanın anlamı yok. maç başı ücretini alsın sezon sonu gitsin.

Ben mi farklı maçlar izliyorum yoksa siz mi anlamadım. Özer'in bir şeyler yapma çabası takımı biraz olsun canlandırıyor. Adrian'la mı olacak bu iş ?

Rıza ÇOLAK
02.03.2014, 15:20
Bu maçın yerine perdeleri kapatıp bi korku filmimi izlesem gençler ne dersiniz?

carolo
Ey gidi Cale seni arar olduk..

Cale Belçika liginde oynuyor gayet de iyi oynuyor izliyorum maçlarini hatasiz maç çikariyor

federer61
Yenersek birden 3 sıra fırlayacağız.Gel gör ki bu tarz durumlarda ya yenildik ya da puan kaybettik,malum deplasman karnemiz ortada.Sadece küme düşme potasındaki Kayserispor u yenebildik.3 puan için ümidim çok az.İnşallah yanılırım

Enisc
02.03.2014, 15:22
Tekrar hatırlatayım konuk ekipte Gekas yok

poetricus
02.03.2014, 15:22
Henrique ilk 11'de mi? Paulo Henrique Careneiro Filho, dördü birden sahaya mı sürülmüş?
Allah'ım sabır ver!

Muhammet Hacısalihoğlu
02.03.2014, 15:23
Maçı 1-0 kaybedersek şaşırmam, tek forvetle özerle bir şey yapabileceğimizi sanmıyorum..

F. Yıldırım
2 farklı galibiyette 4. oluruz.

Terzioğlu
Iki farkli kazanirsak Sivasi da gecip 4. siraya yükseliriz. Umarim bu firsati degerlendiririz. Cok önemli bir mac.

Ilk 11 Henrique disinda güzel.

Uğur Gündüz
02.03.2014, 15:24
Maludayı sol kanata koyma salaklığını tekrar görmeyiz inşallah, Olcan'ı sola, Özeri sağa maludayı ortaya çekerek, rakiplerin sol kanat dansını belki engelleyebiliriz. Yine yeni yeniden Henriqe! Allah akıl fikir versin!

Maluda ve Henriqe demek 9 kişiyle galibiyet aramak demek ki , olmuyor zaten!

Alper Beyazay
02.03.2014, 15:25
Asrın forveti Henrique... İlk 11'de demek.. Bugün 1 golü var..

Devran Saka
02.03.2014, 15:26
İlk yarı konya öne geçebilir ve ilk yarı öyle biterse uğraş dur baulo henriqueylan gol atmağa

Ogün YAZICI
02.03.2014, 15:26
hami'yi geldiğinden beri eleştiriyorum ama bugün çıkabileceği en doğru 11'i çıkarmış...malouda an itibariyle solda oynayacak en doğru adam malesef.yusuf'un kafayı kuma gömüp depar atmalarına dayanamıyorum artık...

Ogün YAZICI
02.03.2014, 15:27
konya ilk yarıları en iyi oynayan takımlardan biri.ikinci yarıda özellikle 60-75 dakikaları arasında oyundan düşüyorlar.

ccd6167
Bu arada kayserispor düştü gibi

ve oradan en az 4-5 tane yetenekli alınacak oyuncu var

mustafa0661
Mouluda geldiğinden beri katkı sağlamadı nie 11 lere alınıyor anlamıyorum

Ilelioglu
02.03.2014, 15:28
hami'yi geldiğinden beri eleştiriyorum ama bugün çıkabileceği en doğru 11'i çıkarmış...malouda an itibariyle solda oynayacak en doğru adam malesef.yusuf'un kafayı kuma gömüp depar atmalarına dayanamıyorum artık...

Yusuf en azindan daha mücadeleci, defansa yardima geliyor. Bos alanda cok etkili bir isim. Malouda bos alani bile degerlendiremeyecek yetersizlikte suan.

..

Sefaenes
02.03.2014, 15:28
2 tane cirak hocamiz var teki büyük basarila 1461 düsürmek yolunda iyi adimlarla ilerliyor.
Bakalim Trabzonspordaki cirak ayni basariyi gösterecekmi. Türkiyede yapanci ol istersen oynama ragbet görürsün herseye ragmen 3 puan aliriz. Onur bu macin kahramani olur yine

ccd6167
02.03.2014, 15:29
.......................zokora

............alex...................malouda

olcan............................................. ozer

ŞAKA MAKA YENERSEK 4. MÜ OLUYOZ

Ercan DEMİRCİ
02.03.2014, 15:29

En başta Okay Yokuşlu...

Ilelioglu
02.03.2014, 15:30

Evet cok iyi gelecek vaad eden isimler var. Ayrica Bobo gibi Forvetleri var, Henri'den cok daha iyi bir isim. Onun disinda Sefa ile Okay iyi isimler.

..

Rıza ÇOLAK
02.03.2014, 15:30
Adı Emrique olsa onbirden bi allahın kulu kesemezdi onu. Adam 7 gol attı hala kesik yiyor.

Yavuz Bektaş
02.03.2014, 15:31
Sivas yenildi averajlari 4 bizim ki 3 2 farkla yensek 4.yuz ama gelde bu ruhsuzlara anlat allahtan gekas yok

nbay
02.03.2014, 15:32
emrenin kesilmesine bişey demiyorum ama maluodanın oynaması hep soru işareti bende. dokunulmazlığı var resmen

Ilelioglu
Bu macta mücadeleci bir ilk on bir gerekiyordu. Ama Hami iki tane mücadele etmekten yoksun isim saha sürüyor: Malouda ve Henrique

Allah'tan Adrian ve Colman yok. Bunada sükür.

..

Tayfun

Okay ve Ömer yerli hem genç hem de yetenekli , başka futbolcu almam Kayseri'den ben olsam :)

Adem Akyüz'
02.03.2014, 15:33
Allah Mustafa Akbaş'a kolaylık versin. Önünde Malouda varken onun için çok zor maç olacak.

Efsane-1967
02.03.2014, 15:33
Erciyes napti oyle 4-0 :O .Kayserispor dustu diyebiliriz. Sivassporda yenildi simdi 2 farkli alirsak birden 4. siraya yerlesiyoruz.
Umarim bu kez firsati tepmeyiz.

Tayfun
02.03.2014, 15:34
emrenin kesilmesine bişey demiyorum ama maluodanın oynaması hep soru işareti bende. dokunulmazlığı var resmen

Adam "oynayacağım" diyor oynuyor bu kadar basit hocam :)

Yunus Emre SEYHAN
Bu takımın gol atmaktan çok "gol yeme" sorunu var.

poetricus
Şu Henrique denilen mutantı ilk 11'de gördüğüm zaman cinler tepemde kolbastı oynuyor.

zahido
02.03.2014, 15:36
Malouda hakkinda soylenenler dogru galiba.

Adam oynama garantisi almis gibi gozukuyor.

Rıza ÇOLAK
Şu Henrique denilen mutantı ilk 11'de gördüğüm zaman cinler tepemde kolbastı oynuyor.
Ömer hocam al benden de o kadar.çarp ikiyle

FC-ST-PAULI-61
Akcaydan nefret ediyorum,1461den nefes alan herkesi alip hem bizi bitirdi hem 1461yi düsürüyor.
Henriqueyi oynatan Hamidende birsey olmaz.Cocuk oyuncagi degil bu,lisansi bile yok,bayrampasasporda baslasin önce.
Bize Teknik Direktör lazim ve Forvet ve solbek alabilecek bir Baskan ve Yönetim.Suanki Baskan 1 yilda alamadiya ondan diyorum.

carolo
02.03.2014, 15:37
kaleci transferi sart Onur'a bir sey olsa yandik

Veysel
02.03.2014, 15:37
Janko olacağına Henrique olsun

poetricus
02.03.2014, 15:38
Ömer hocam al benden de o kadar.çarp ikiyle

Aldım, çarptm sonuç: senin durumun hiç iyi değil dostum.

Şu an bütün şartlar lehimize ya kesin kaybederiz.
İnşallah yanılırım.

Sefaenes
02.03.2014, 15:39
yeni felsefe dik oynamak forse out dik in

Fatih Özkan

Ne hallere düştük...
Katılıyorum ne yazık ki...

Timur Mikhail
Beyler 1461'den gelen kaleci fatih neden kadroya girmiyor yani iyi adamdı neden hep zeki bence onur'dan sonra kale onun hakkı öyle değilmi ?

Yaşar
Mustafa Akbaş stoper, Aykut sol bek oynayabilir.
Aykut u bizim kaleden ne kadar uzak tutarsak, o kadar iyi olur.

Tayfun
02.03.2014, 15:40
Beyler 1461'den gelen kaleci fatih neden kadroya girmiyor yani iyi adamdı neden hep zeki bence onur'dan sonra kale onun hakkı öyle değilmi ?

Nüfus kağıdına bakmak yeterli :)

Emre ÖZTÜRK
02.03.2014, 15:41
Bu maç ve Fener maçı Hami'nin ne kadar hoca olduğunu gösterecek diye düşünüyorum.Şahsen Juve maçında çıkardığı kadro ile maçın başında oyunu bitiren isimdi Hami.Fakat Kayseri maçının ikinci yarısındaki oyunu oynatan kişi de o.Bakalım bugün neler yapacak

yatmaztara
02.03.2014, 15:41
seneye onur bu takımda büyük olasılıkla olmayacak dünya devi bir takıma gidebilir. Gidipte ondan gelecek paranın büyük kısmını kaleciye vermeyiz inşallah!

ibrahim
02.03.2014, 15:42
Akcaydan nefret ediyorum,1461den nefes alan herkesi alip hem bizi bitirdi hem 1461yi düsürüyor.
Henriqueyi oynatan Hamidende birsey olmaz.Cocuk oyuncagi degil bu,lisansi bile yok,bayrampasasporda baslasin önce.
Bize Teknik Direktör lazim ve Forvet ve solbek alabilecek bir Baskan ve Yönetim.Suanki Baskan 1 yilda alamadiya ondan diyorum.

Çelişkinin çıktığı yere koymuşsun resmen. Eline transfer bütçesi verilmeyen her teknik direktör elindeki son imkanları kullanmak zorundadır. Beşinci lig takımı bile yönetemeyecek çaptaki adamlara rağmen ikinci ligden futbolcu aldığımıza şükret sen...

Gesendet.

FC-ST-PAULI-61
02.03.2014, 15:43
Emre diye bir Oyuncumuz var, en golcü Futbolcumuz.

Hüseyin Başoğlu
Yeterki öyle olsun, biz susmaya haziriz. Ama suan hicbir sekilde hazir degil bence, bunu Juve macinda gördük.

..

juve maçında orta sahan ve santraforun yoktuki oynasın...

Adama 2.5 milyon veriyorsun diye dünya devlerine tek basına çalımlayp indirmesinimi bekliyorsun...

O maç maloudalık maç değildi kontra atak oynicaktık çift önlibero ile..O yüzden juve maçı ölçü olamaz.

Muhteva
Haydi artık şeytanın bacağını kıralım alalım şu maçı..

Mehmet_Mercanlı
.......................Onur

Bosingwa...Aykut...Mustafa Y...Mustafa A.

..............Zokora...Bourceanu.................

.....Olcan..........Özer..............Malouda....

.....Paulo Henrique Careneiro Filho.....

Bera B.
02.03.2014, 15:44
Malouda varsa oynar. Kim oynayacak koşup koşup adama çarpan Yusuf mu? Güçsüz Adrian mı? Kıyaslanılan herkesten daha önde Malouda.

atlantis
02.03.2014, 15:45
orta sahayı güçlü tutmak lazım.. forwet ağırlıklı olunca orta saha çok boş kalıyor.

Ilelioglu
juve maçında orta sahan ve santraforun yoktuki oynasın...

Adama 2.5 milyon veriyorsun diye dünya devlerine tek basına çalımlayp indirmesinimi bekliyorsun...

O maç maloudalık maç değildi kontra atak oynicaktık çift önlibero ile..O yüzden juve maçı ölçü olamaz.

Fizik olarak yetersiz. Tam olarak fit degil. En önemli eksik bunlar. Ikili mücadeleleri hep kaybediyor. Adrian'dan bir farki yok suan icin.

..

Kadir
Danayı izleme eziyetine katlanacağız yine..

Hüseyin Başoğlu
02.03.2014, 15:46
Fizik olarak yetersiz. Tam olarak fit degil. En önemli eksik bunlar. Ikili mücadeleleri hep kaybediyor. Adrian'dan bir farki yok suan icin.

..

farkındaysan juve maçı ona göre değil dedim zaten...sakatlıktan çıkmış direk dünyanın en fizik gücü yüksek liginin lideri ile maç oynuyorsun...Tabikide malouda aksayacak...

Ama bugün konyaya karşı oynuyorsun malouda her türlü oynar...sakat bile oynar.

Ilelioglu
02.03.2014, 15:48
Bu maç ve Fener maçı Hami'nin ne kadar hoca olduğunu gösterecek diye düşünüyorum.Şahsen Juve maçında çıkardığı kadro ile maçın başında oyunu bitiren isimdi Hami.Fakat Kayseri maçının ikinci yarısındaki oyunu oynatan kişi de o.Bakalım bugün neler yapacak

Katiliyorum. Bugünki ilk on bir secimi Juve macindaki kadar olmasada yanlis. Henri ve Malouda tercihleri yanlis bence. Insallah yanilirim, cok önemli bir mac cünkü.

..

Miserable
02.03.2014, 15:48
Henrique-Malouda ikilisi iyi oynarsa kazanma şansımız olur. Yoksa çok zor. Bütün takımların bize çalıştığı haftada şu maçı kazanamazsak çok yazık olacak.

Bu arada bizim zar zor yendiğimiz Kayseri'ye Erciyes 4 attı.

Ilelioglu
02.03.2014, 15:49
farkındaysan juve maçı ona göre değil dedim zaten...sakatlıktan çıkmış direk dünyanın en fizik gücü yüksek liginin lideri ile maç oynuyorsun...Tabikide malouda aksayacak...

Ama bugün konyaya karşı oynuyorsun malouda her türlü oynar...sakat bile oynar.

Konya diri bir takim ama? Belki bir Juve degil ama mücadeleci ve diri bir takim. Insallah dedigin gibi olur.

..

carolo
02.03.2014, 15:49
3-1 biter

6Şafak Aydın1
02.03.2014, 15:51
9 kisi ile oynuyoruz, hatta 8,5.

UĞUR DURTAŞ
02.03.2014, 15:52
arkadaşlar ben ermiş değilim
veya çok bilmiş biride değilim
sadece trabzonsporumuzu çok iyi tanıyorum.
şimdi maç başlar,
konya hızlı başlar
bizimkiler 3 pas yapamaz
ilk yarı rezil bir top oynarız
skor avantajı konyada olur
ikinci yarı bizimkiler birazcık hareketli top oynar
ama skoru lehimize değiştiremeyiz.
yine kandırılan bizler oluruz
açıklamalar
yorgunuz
ders çıkaracağız
önümüze bakacağız
şiiiiiiiiiiiiii şiiiiiiii
iyi uykular arkadaşlar

Uğur Gündüz
02.03.2014, 15:52
Çokşey değil, Maludayı merkeze, Olcan'ı sola, Özeri sağa alacak kadar bir oyun sezgisi bekliyorum.

Hüseyin Başoğlu
02.03.2014, 15:54
Konya diri bir takim ama? Belki bir Juve degil ama mücadeleci ve diri bir takim. Insallah dedigin gibi olur.

..

juve gibi diri değil ama....Malouda nın eski malouda olmadığına katılıyorum ama adamın fizik gücü bizim lige en az 2 sene daha dayanır...

Bak gör en az 10000 koşar bugün yine..

Çokşey değil, Maludayı merkeze, Olcan'ı sola, Özeri sağa alacak kadar bir oyun sezgisi bekliyorum.

inş. öyle bişi yapmaz.

yaranozlu
02.03.2014, 15:57
Henriqueyi görünce dayanamıyorum! Ağlamak istiyorum

Adem Akyüz'
02.03.2014, 15:57
Beyaz forma giymemişiz. Kazanırız bu maçı :D

umutberna
02.03.2014, 15:58
yenersek 4.lüğe yükseliyoruz
Eğer puan kaybı yaşanırsa, sorumluluğu olan kim varsa gözden çıkarılmalı.

Sefaenes
02.03.2014, 15:58
puan kaybi olursa sahte kabadayi Iho yine gündem degistirmek icin azizeye laf atar.
herseye ragmen 3 puan bizim olsun
Takimda en güvendigim onur tabi oda insan hata yapacagi 1-2 mac olacak ama yinede onur disindakilere güvenmiyorum

must61
02.03.2014, 16:00
Bir takım oynadığı 23 maçın 23üne de farklı diziliş, farklı isimlerle çıkar mı ,çıkıyor işte.

Ilelioglu
juve gibi diri değil ama....Malouda nın eski malouda olmadığına katılıyorum ama adamın fizik gücü bizim lige en az 2 sene daha dayanır...

Bak gör en az 10000 koşar bugün yine..
.

Sadece kosmak yeterli degil, eski gücünde degil suan farkindaysan. Sakatliktan yeni cikti adam. Insallah uzaktan bir iki tane atar en azindan böyle kapatir acigini.

..

Sefaenes
Hadi Bismillah Allahim utandirma bizler

Kadir
02.03.2014, 16:01
Henriqueyi görünce dayanamıyorum! Ağlamak istiyorum

Olur mu 3 golü var bu maçta yıldız adam brezilyalı ....

Ilelioglu
02.03.2014, 16:02
Insallah kazaniriz.

..

laudrup61
02.03.2014, 16:04
yenersek 4.lüğe yükseliyoruz
Eğer puan kaybı yaşanırsa, sorumluluğu olan kim varsa gözden çıkarılmalı.

bazı oyuncular bilerek takımı sabote ediyor, rize maçında gördük, o futbolcular ayıklanmalı

F. Yıldırım
02.03.2014, 16:04
Vira Bismillah.

Rıza ÇOLAK
02.03.2014, 16:05
Bu henrike nin neden oynayamadığını buldum. Saha yeşilya zavallı çimleri görünce kendinden geçiyor

Celal Demir
1-0 olsun bizim olsun...

laudrup61
henrique nin golü var

Fatih Özkan
Allah yardımcımız olsun.

Punisher-61
02.03.2014, 16:06
Bizim futbolcular isteksiz.. Kalite olarak bircok takimdan üstünüz ama yürek olmdiktan sonra yetenek bi ise yaramaz

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Mustafa Ulutaş
02.03.2014, 16:06
Birisi cevap verebilir mi: Bizim takımda topu kaybeden herkes neden malak gibi olacakları seyrediyor? Televizyon başında benim pres yapasım geliyor, bizimkiler oralı değil.

Fatih Özkan
02.03.2014, 16:08
Birisi cevap verebilir mi: Bizim takımda topu kaybeden herkes neden malak gibi olacakları seyrediyor? Televizyon başında benim pres yapasım geliyor, bizimkiler oralı değil.

Sorunun daha nazikçe olanını sezon başında bizzat Mustafa Reşit Akçay'a sordum.
Bana verdiği cevap ise;
"Sen doymuş olsan yemek yemeyi ister misin ?"

Cyzio

At sahibine göre kişner.

.

zafercalikoglu
bu maçı alacağız sanki,nedense içime doğdu,uzun yıllardan sonra

Veysel
02.03.2014, 16:09
Herkes eziyor bizi

yatmaztara
nazar değmesin mustafa akbaş iyi başladı.

Cagdas Topal
Takım hücum yapamıyor hami ne ayak ?

Trabzonspor !!!

Ilelioglu
Diziliste yanlis, Özer kanatta oynayamiyor.
..

Mustafa Ulutaş

Bana verdiği cevap ise;

Ben cevabımı aldım, Eyvallah.

Punisher-61
02.03.2014, 16:10
Su an konya bize hava aldirmiyor.. 2 pas yapamafik

Rıza ÇOLAK
Mustafa AKBAŞ ın şu ana kadarki müdahaleleri gayet başarılı. Ama ne kadar dayanır bu gidişle bilinmez

Cyzio
Ben cevabımı aldım, Eyvallah.

Benimki boşa mı gitti :D?

.

Veysel
Olcan hep deniyorsun at artık

Yaşar
02.03.2014, 16:11
Sırf Maluoda oynayacak diye takımın ve dizilisinin içine ediyorlar.

Fatih Özkan
Alex beni utandırmayacak İnşallah.
Adam ileri oynamak istiyor ama açı yapan kimse yok...

Sefaenes
Bana verdiği cevap ise;

ozaman sorsaydinya neden doymus oyunculari 2 transfer sezonunda kadroda tutup da yollamadi
taraftarlarin coguda biliyor bu oyunculdan bir halt olmiyacagi

Ilelioglu
Bana verdiği cevap ise;

O zaman ona göre kadro kuracak. Yönetim izin vermiyorsa bunu cikip aciklayacak.

..

Mert'
02.03.2014, 16:12
Alex hep ileri oynamak istiyor ama arkadasları kötü ne yapsın :(

Mustafa Ulutaş
Benimki boşa mı gitti :D?

.

Estağfirullah:) Bunlardan at değil sütü beygiri bile olmaz, o bakımdan:)

Uğur Gündüz
Sol taraftan geliyorlar yine... Çünkü güya sol kanatta Maluda var!

vyno
02.03.2014, 16:13
İlaç varsa şimdiden teşekkür ederim

Veysel
02.03.2014, 16:13
Adamlar atakda içeride 5 kişi biz ileri çıktık mı 2 kişi yok

ibrahim
02.03.2014, 16:14
Borceanu zavallim aliyor, kosuyor, bakiyor, geri geliyor. Sapkadan tavsan cikarip kimsenin beklemedigi yere Maloudaya atiyor, o ise yine geriye atiyor. Bu adam daha ne yapsin yani?

carolo
02.03.2014, 16:14
ligin en kotu takimiyiz diyorum inanmiyosunuz

edimurphy_61
02.03.2014, 16:15
Atağa cikarken top benden gitsinde nereye giderse gitsin anlayisi var şuan takimda

Punisher-61
02.03.2014, 16:16
Arkadaslar özer ilk 11de sahaya cikiyor ama... Bisey yaptigida yok..

Trabzonspor artik siradan bir takim olmus.. Bu takimin toparlanmasi 4-5 yil sürer

Fatih Özkan
Borceanu zavallim aliyor, kosuyor, bakiyor, geri geliyor. Sapkadan tavsan cikarip kimsenin beklemedigi yere Maloudaya atiyor, o ise yine geriye atiyor. Bu adam daha ne yapsin yani?

1-2 haftaya kalmaz o da uyum sağlar bizim eşeklere...

Ilelioglu
Fena basti ayagina...

..

laudrup61
gol yeme dakikalarımız geldi çattı her an yiyebiliriz

zafercalikoglu
02.03.2014, 16:17
mustafaya masallah deyin cocuk göze geliyodu neredeyse

Uğur Gündüz
Bunlar insan filan değil, gözü önünde adamın ayağına ısrarla basılıyor, hala mal gibi bakıyor. Onlarda bizi insan olarak görmüyorlar!

Rıza ÇOLAK
Mustafa ya yapılyan harakette kart olması gerekmezmi?

Sefa Murat Dokuz
02.03.2014, 16:18
Görmüyor ki abi geriye doğru gelirken istem dışı basıyor bence.

bordomavi1
konya ilk 30 dakika iyi oynuyor. ilk 30 dakika gol yemezsek daha zor yeriz.

nbay
maluodanın yaptığı tek şey ortaya gelip topu alıp geriye vermek ,aldığını geriye veriyor ,başka da bişey yok

fanatikdevri
02.03.2014, 16:19
Konya'nın kalesine gidemiyoruz durumumuz çok vahim ve artık malouda gibi adamlar gelmesin bu takıma

Cagdas Topal
02.03.2014, 16:20
Mustafa ya yapılyan harakette kart olması gerekmezmi?

Kart ? Faul bile vermedi :)

Trabzonspor !!!

Veysel
02.03.2014, 16:20
Malo sakin la

efes61
02.03.2014, 16:21
ilacı olan :) ?

Celal Demir
maluda sınırdamıydı?

Ilelioglu
Gereksiz bir kart gördü Malouda.

..

Hüseyin Başoğlu
şu maloudayı forvet arkası oynatmıyorlarmı deli oluyorum arkadaş ...

sarı kart felan değildi ayriyetten.

Sefa Murat Dokuz
Şaka gibi hiçbişey yok sarı kart