PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Euro 2016 Eleme Grubunda Rakiplerimiz Belli Oldu

Murat'
23.02.2014, 14:08
Fransa'da düzenlenecek Euro 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası grup eleme kuraları Fransa'nın Nice kentinde çekildi. Türkiye Euro 2016'nın elemelerinde A Grubu'nda Hollanda, Çek Cumhuriyeti, Kazakistan, İzlanda ve Letonya ile mücade edecek.

Fransa’nın Nice kentindeki Acropolis Kongre Salonu’nda gerçekleştirilen kura çekimine Türkiye'den TFF Başkanı Yıldırım Demirören (http://www.hurriyet.com.tr/index/y%C4%B1ld%C4%B1r%C4%B1m_demir%C3%B6ren) ve Futbol (http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/) Genel Direktörü Fatih Terim (http://www.hurriyet.com.tr/index/fatih_terim) de katıldı.
Kura çekimine 3. tırbadan katılan Türkiye, Hollanda, Kazanistan, İzlanda, Letonya ve Çek Cumhuriyeti'nin bulunduğu gruba düştü.

İşte kura çekimi sonrasında oluşan Euro 2016 eleme grupları;

A GRUBU: Hollanda, Kazakistan, İzlanda, Letonya, Türkiye, Çek Cumhuriyeti
B GRUBU: Bosna Hersek, Andorra, Kıbrıs, Galler, İsrail, Belçika
C GRUBU: İspanya, Lüksemburg, Makedonya, Belarus, Slovakya, Ukrayna
D GRUBU: Almanya, Cebelitarık, Gürcistan, İskoçya, Polonya, İrlanda Cumhuriyeti
E GRUBU: İngiltere, San Marino, Litvanya, Estonya, Slovenya, İsviçre
F GRUBU: Yunanistan, Faroe Adaları, Kuzey İrlanda, Finlandiya, Romanya
G GRUBU: Rusya, Lihtenştayn, Moldova, Karadağ, Avusturya, İsveç
H GRUBU: İtalya, Azerbaycan, Malta, Bulgaristan, Norveç, Hırvatistan
I GRUBU: Portekiz, Arnavutluk, Ermenistan, Sırbistan, Danimarka

Adem Akyüz'
23.02.2014, 14:30
Gene mi Hollanda :)

Alika87
23.02.2014, 14:45
1. Hollanda
2. Izlanda
3. Cekler
4. Türkiye
5. Kazakistan
6. Letonya

tahminim böyle.

Ertan1982
23.02.2014, 14:50
1. Hollanda
2. Izlanda
3. Cekler
4. Türkiye
5. Kazakistan
6. Letonya

tahminim böyle.

3 olabilir.Am gene buTürkiye tv malar bu gruptan cikamasa Türkiye asini kendini modundalar.Bize ters Takimlar dolu Grupta.Millet halen kendini dev aynasinda görüyor.

ibrahim
23.02.2014, 14:51
Vaay destekleyeceğim takımlar bunlar demek. Hepsine başarılar.

Gesendet.

Ertan1982
23.02.2014, 14:52
Terim gene torpililerini toplarsa sikeci emre orman ayisi volkan vs. o zaman bu takimdan bir halt olmaz.

Alika87
23.02.2014, 15:09
3 olabilir.Am gene buTürkiye tv malar bu gruptan cikamasa Türkiye asini kendini modundalar.Bize ters Takimlar dolu Grupta.Millet halen kendini dev aynasinda görüyor.

Ceklerle kapisiriz, bizimle ayni seviyede. Disiplinli takim, defansif oynuyorlar, Romanya gibi. Öyle takimlara karsi hep zorlanmisiz.

Efsane-1967
23.02.2014, 17:19
Bu gruptanda cikamasak ulke olarak futboldan cekilelim. Hollanda birinci olur grupta bizimde ikinci olmamiz lazim. Cek cumhuriyeti eskisi gibi degil artik , Izlanda bana gore daha tehlikeli ceklerden.

Emre ÖZTÜRK
23.02.2014, 17:37
Sürpriz olmaz.Hollanda birinci bitirir.İzlanda ikinciliğin en güçlü adayı

Anıl C
23.02.2014, 17:41
F grubu nasil olmus oyle :D
Faroe adalari 2-3 oyuncu ithal etse onlarin bile cikma sansi olur :D

Anıl C
23.02.2014, 17:42
Birde cebelitarik ne zaman ozerklikten cikti da milli takim olusturdu?

Ertan1982
23.02.2014, 18:04
Bu gruptanda cikamasak ulke olarak futboldan cekilelim. Hollanda birinci olur grupta bizimde ikinci olmamiz lazim. Cek cumhuriyeti eskisi gibi degil artik , Izlanda bana gore daha tehlikeli ceklerden.

Peki Türkiye 2000 yilarin basinda gibi mi??Rakiplerin cogu sert oynuyor bizim beyzadeler simdi kulüpleri icin sakatlanmamak icin oynamaz.Defans berbat ortasaha yumusak.Forvet yok.Kalede orman ayisi olursa zaten isimiz zor.

Alika87
23.02.2014, 18:09
Yil 2016 - Burak Yilmaz 31, Selcuk Inan 31, Umut Bulut 33, Arda 29, gökhan Gönül 31, Mehmet Topal 30, Volkan D. 35, Olcan 31. Oldu huzur evi masallah. Gruplara kalsan bile, hangi takimla oynayacaksin?

Anıl C
23.02.2014, 18:16
Yil 2016 - Burak Yilmaz 31, Selcuk Inan 31, Umut Bulut 33, Arda 29, gökhan Gönül 31, Mehmet Topal 30, Volkan D. 35, Olcan 31. Oldu huzur evi masallah. Gruplara kalsan bile, hangi takimla oynayacaksin?

Yok ali zaten suanki formda isimlerin 2/3'u zaten sampiyonayi goremicek

Alika87
23.02.2014, 21:57
Yok ali zaten suanki formda isimlerin 2/3'u zaten sampiyonayi goremicek

Geri kalan kim var? Ben olumlu bir gelisme göremiyorum. Türkiyede zaten iyi topcular cikmiyor, gurbetci piyasasi zaten kisitli. Yani böyle nereye kadar?

Hüseyin Başoğlu
23.02.2014, 23:27
Yapın şikeyi,vurun Trabzonspora nah gidersiniz Euro 2016ya

Yaşar
23.02.2014, 23:31
Onur, Yumlu ve Olcan Milli takım 11 inde oynarsa belki desteklerim.

Alika87
23.02.2014, 23:38
Yapın şikeyi,vurun Trabzonspora nah gidersiniz Euro 2016ya

hüseyin basgan, yaz o üstdeki siralamayi bir yere :D

Miserable
23.02.2014, 23:45
İzlanda ve Çekleri geçmemiz büyük sürpriz olur. Maksimum 3. olur Türkiye.

Hüseyin Başoğlu
24.02.2014, 00:08
hüseyin basgan, yaz o üstdeki siralamayi bir yere :D

İzlanda'nın gençleri beklenen patlamayı yaparlarsa grup 1. Olarak bile çıkabilirler

Ama az çok dedıgın gıbı olur belki 4.bile olamayız

Alika87
24.02.2014, 00:10
İzlanda'nın gençleri beklenen patlamayı yaparlarsa grup 1. Olarak bile çıkabilirler

Ama az çok dedıgın gıbı olur belki 4.bile olamayız

Biz Izlanda deplasmanindan kesin 0 puan ile döneriz, Letonyadan maksimum 1 puan ile. Soguk ülkeler bize hep ters geliyor.

Hüseyin Başoğlu
24.02.2014, 00:13
Biz Izlanda deplasmanindan kesin 0 puan ile döneriz, Letonyadan maksimum 1 puan ile. Soguk ülkeler bize hep ters geliyor.

Mesele ülkenin soğuk olması değil Türk olmanın getirdiği disiplinsizlik ve kendini beğenmişlik

Yoksa İzlanda kim Letonya kim

2senede adam akıllı bir atak yapsak çok şey olurda yine ilk dediğime geliyor konu:D

Alika87
24.02.2014, 00:20
Mesele ülkenin soğuk olması değil Türk olmanın getirdiği disiplinsizlik ve kendini beğenmişlik

Yoksa İzlanda kim Letonya kim

2senede adam akıllı bir atak yapsak çok şey olurda yine ilk dediğime geliyor konu:D

Ne mutlu türküm diyene :D

Öyle soguk bir havada milli takimin mac kazandigini hatirlamiyorum.

Tayfun
24.02.2014, 13:53
Hollanda grup liderliğini rahat alır.
Çek Cumhuriyeti ile ikincilik yarışı veririz.

Mert Oğuzlu61
24.02.2014, 20:09
Onur, Yumlu ve Olcan Milli takım 11 inde oynarsa belki desteklerim.

yumlu yu top toplayıcı olarak bile milli takım kampına çağırmazlar, TS nin sabrisi oldu diye seviyor onu taraftar, bende seviyorum ama şampiyonluğa oynayacaksak yumlu yerine çok kaliteli ve tecrübeli yabancı stoper şart.

bizde yokluktan ilk 11 de oynuyor, ondan ancak yedek olur. yumlu kim milli takıma girecek Allah aşkına güldürmeyin adamı :)

ben milli takımı destekleyip desteklemeyeceğimi, onur-volkan tercihine göre belirleyeceğim. herkesin kabullendiği bir onur gerçeği dururken gidip yine ayı volkan ı kaleye koyarsa terim, söverim ve başka bir kanala geçerim.

Yaşar
24.02.2014, 20:28
yumlu yu top toplayıcı olarak bile milli takım kampına çağırmazlar, TS nin sabrisi oldu diye seviyor onu taraftar, bende seviyorum ama şampiyonluğa oynayacaksak yumlu yerine çok kaliteli ve tecrübeli yabancı stoper şart.

bizde yokluktan ilk 11 de oynuyor, ondan ancak yedek olur. yumlu kim milli takıma girecek Allah aşkına güldürmeyin adamı :)

ben milli takımı destekleyip desteklemeyeceğimi, onur-volkan tercihine göre belirleyeceğim. herkesin kabullendiği bir onur gerçeği dururken gidip yine ayı volkan ı kaleye koyarsa terim, söverim ve başka bir kanala geçerim.

Aykut Demir milli takıma çağırıyor yahu, onun oynadığı takımda Yumlu 10 kere oynar.

Mert Oğuzlu61
24.02.2014, 20:40
Aykut Demir milli takıma çağırıyor yahu, onun oynadığı takımda Yumlu 10 kere oynar.

ileri çıkışlarda top ne zaman yumlu nun ayağına gelse direk rakibe teslim ediyor, 50 tane top kaybı her maç saçma sapan uzun paslar vs.. terim bu adamı milli takıma alıp ne yapacak, ne özelliği var yumlu nun ? aykut formsuz şu sıralar ama düzeltecektir, sağlam stoper aykut.

bizim stoperler song gibi, glowacki gibi, egemen gibi sağlam stoperler olmalı. yumluyla felan olmaz bu iş.

6Şafak Aydın1
25.02.2014, 00:05
piyuuuu gruba bak, baslamadan ümitler tükendi izlanda bile üstümüzde bitirir.

FC-ST-PAULI-61
25.02.2014, 00:11
yumlu ve milli Takim :D Euro 2016ya yüzde bin katiliriz.
Calhanoglu ve Cigerci bizi secti,Tolgay Arslanda bizi secmeli.Serdar Tascinin yaptigi sacma hatayi oda yaparsa kendi biter.
Milli Takimada revizyon sart.Ben olsam Emreyi zaten bidaha cagirmamda su selcuk inanida almam.Trip yapiyor oynamazsa " Xelcuk" Bey.
Tolga Cigerci oynamali orda.Veya bizi secerse Tolgay.Hollanda 21-22 yasinda cocuklarla oynuyor artik.

Alika87
25.02.2014, 01:25
yumlu ve milli Takim :D Euro 2016ya yüzde bin katiliriz.
Calhanoglu ve Cigerci bizi secti,Tolgay Arslanda bizi secmeli.Serdar Tascinin yaptigi sacma hatayi oda yaparsa kendi biter.
Milli Takimada revizyon sart.Ben olsam Emreyi zaten bidaha cagirmamda su selcuk inanida almam.Trip yapiyor oynamazsa " Xelcuk" Bey.
Tolga Cigerci oynamali orda.Veya bizi secerse Tolgay.Hollanda 21-22 yasinda cocuklarla oynuyor artik.

Selcugun iki ayagi kirik olsun, yine tercih edilir. Gökhan Zan yada Bekir milli takima cagriliyor da, Mustafa neden cagrilmasin?

FC-ST-PAULI-61
25.02.2014, 03:05
Selcugun iki ayagi kirik olsun, yine tercih edilir. Gökhan Zan yada Bekir milli takima cagriliyor da, Mustafa neden cagrilmasin?
Bir Kazma cagiriliyor diye baska bir kazmayi cagirmaya gerek yok.Cagirilmiyorda zaten.

ibrahim
25.02.2014, 03:08
Bir Kazma cagiriliyor diye baska bir kazmayi cagirmaya gerek yok.Cagirilmiyorda zaten.

Kendi kazmamı destekleyeceğime elin kazmasını desteklerim diyosun yani he?

Gesendet.

Alika87
25.02.2014, 03:15

kazma olmayan kac stoper var? Mustafa candir can, yüzbin tane Semih Kaya'dan daha degerli.

FC-ST-PAULI-61
25.02.2014, 03:25
Kendi kazmamı destekleyeceğime elin kazmasını desteklerim diyosun yani he?

Gesendet.
Milli Takim bu , ben milliyetci bir Türküm tsli,sikeci,8tasli,salatali önemli degil türk bayragi bu

kazma olmayan kac stoper var? Mustafa candir can, yüzbin tane Semih Kaya'dan daha degerli.
Taktiniz bi Semih Kayaya.Semih Kaya 10 tane yumlu eder ikili mücadelede yikilmaz.pas desen yumluda yapamaz,ve yumluda semihin hatalarini yapiyor.Bunun önemide yok yumlu Milli Takim icin yetersiz.Ömer Toprak yaninda pas yapabilen yerden oynayan Egemen oynamali.Schalkeli Kaan gibi yeteneklerde geliyor,gsli koray.Ersan var Serdar Azizde var yumluya sira gelmez.Dur Yumlu serdardanda iyimi yoksa ?
Ligin en iyisi masallah ,trabzon disinda gören yok nedense.

Alika87
25.02.2014, 03:45
Milli Takim bu , ben milliyetci bir Türküm tsli,sikeci,8tasli,salatali önemli degil türk bayragi bu

Taktiniz bi Semih Kayaya.Semih Kaya 10 tane yumlu eder ikili mücadelede yikilmaz.pas desen yumluda yapamaz,ve yumluda semihin hatalarini yapiyor.Bunun önemide yok yumlu Milli Takim icin yetersiz.Ömer Toprak yaninda pas yapabilen yerden oynayan Egemen oynamali.Schalkeli Kaan gibi yeteneklerde geliyor,gsli koray.Ersan var Serdar Azizde var yumluya sira gelmez.Dur Yumlu serdardanda iyimi yoksa ?
Ligin en iyisi masallah ,trabzon disinda gören yok nedense.

Semih'den iyimi dedim? Benim icin daha degerli dedim. Saydigin adamlara bak, Kaan, Koray, Ersan, Serdar, bunlarin hic biri Mustafa'dan iyi degil. tutturdunuz serdar Aziz diye, onu neden kimse bursa disinda kimse görmüyor?
Pozisyon almayi bilmiyor ve uzun toplari felaket, hep bunlari diyorsun, ama Mustafa fazla pozisyon hatasi yapmiyor artik ve macta belki bir tane uzun top atiyor. Yeni birsey bulman lazim. Sen düsüncelerin acayip bir sekilde sabit, birini sevdinmi sevdin, sevmedinmi sevmedin ve bu böyle kalir.

FC-ST-PAULI-61
25.02.2014, 04:01
Semih'den iyimi dedim? Benim icin daha degerli dedim. Saydigin adamlara bak, Kaan, Koray, Ersan, Serdar, bunlarin hic biri Mustafa'dan iyi degil. tutturdunuz serdar Aziz diye, onu neden kimse bursa disinda kimse görmüyor?
Pozisyon almayi bilmiyor ve uzun toplari felaket, hep bunlari diyorsun, ama Mustafa fazla pozisyon hatasi yapmiyor artik ve macta belki bir tane uzun top atiyor. Yeni birsey bulman lazim. Sen düsüncelerin acayip bir sekilde sabit, birini sevdinmi sevdin, sevmedinmi sevmedin ve bu böyle kalir.
yok artik daha neler bunlardan iyimis.Serdar Azizi nasil Bursa disinda kimse görmüyor ?
Galatasaray serdari istiyor bunu herkes biliyor.Mustafayi niye kimse istemez sözlesmesini uzatmasin gidecegi en fazla eskisehirdir. Hala sacma sapan hatalar yapiyor.Bilmesek pique diyecegiz anasini satiyim saban mustafa yumlu bu.Son Cümlene geleceksek alakasi yok yusufu 1461de begenmezdim kafasini kaldirmadigi icin simdi begenirim.Henrique bir Kazmadir,100 macta 2-3 adam gecmesine arnavutlara gol atmasina aldanmam mesela sizler gibi.Mustafaninda 2-3 macina aldanmam,yetersiz.Milli Takimda top toplar belki.Neyse iyi geceler.

Alika87
25.02.2014, 14:06
yok artik daha neler bunlardan iyimis.Serdar Azizi nasil Bursa disinda kimse görmüyor ?
Galatasaray serdari istiyor bunu herkes biliyor.Mustafayi niye kimse istemez sözlesmesini uzatmasin gidecegi en fazla eskisehirdir. Hala sacma sapan hatalar yapiyor.Bilmesek pique diyecegiz anasini satiyim saban mustafa yumlu bu.Son Cümlene geleceksek alakasi yok yusufu 1461de begenmezdim kafasini kaldirmadigi icin simdi begenirim.Henrique bir Kazmadir,100 macta 2-3 adam gecmesine arnavutlara gol atmasina aldanmam mesela sizler gibi.Mustafaninda 2-3 macina aldanmam,yetersiz.Milli Takimda top toplar belki.Neyse iyi geceler.

Galatasaray zaten düz kosmasini bilen tüm oyunculari istiyor bursadan, o bir referans olamaz. Tek referans sahada oynanilan futbol, bana ne galatasaray felanci oyuncu istiyor. Bu iyi bir oyuncunun kanitimi? Galatasaray Aykut'u istedigi icin, Aykut süper stopermi oldu? Neden Aykut hakkinda hic böyle negatif konusmuyorsun?

FC-ST-PAULI-61
25.02.2014, 15:07
Galatasaray zaten düz kosmasini bilen tüm oyunculari istiyor bursadan, o bir referans olamaz. Tek referans sahada oynanilan futbol, bana ne galatasaray felanci oyuncu istiyor. Bu iyi bir oyuncunun kanitimi? Galatasaray Aykut'u istedigi icin, Aykut süper stopermi oldu? Neden Aykut hakkinda hic böyle negatif konusmuyorsun?
Serdari Bursa disinda niye kimse görmüyor dedin bende Galatasaray istiyor dedim.
Aykut icin kötü oynadigini söylüyorum zaten ama iyi bir Stoper.Oyüzdende Milli Takima cagiriliyor yumlu degil.Sadece kötü bir Dönemden geciyor.Bunu zamanla görürüz zaten.

SEDAT
25.02.2014, 15:40
* Tüm takımlara Şikeci Türkler karşısında başarılar dilerim...

Yaşar
25.02.2014, 19:42
Türkiye'de Egemen dışında diğer stoperlerin birbirinden farkı yok.
Serdar Aziz, Ersan, Semih Kaya, Mustafa Yumlu aşağı yukarı aynı adamlar.

Bud Spencer
26.02.2014, 14:47
Bugün Türk futbol tarihinde bir ilk yaşandı ve Kasımpaşa Spor Kulübü mahkemelik olduğu F.Bahçeli iki futbolcu; Emre Belözoğlu ile Volkan Demirel nedeniyle tesislerinin kapısını Türk Milli Takımı'na kapattı.

Kulüp kaynaklarına göre; Kasımpaşaspor 5 Mart'taki İrlanda maçından önce Kasımpaşa Tesisleri'ni kamp yeri olarak kullanmak için kendilerine başvuran TFF'ye 11.59:da resmi bir yazı yolladı ve özetle şu ifadeleri kullandı:

"Milli Takım'da yer alması muhtemel bazı oyuncular (Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel) iki sezondur yöneticilerimize ve oyuncularımıza milyonlar önünde küfür ediyor. TFF bunlara ceza bile vermiyor.

Kasımpaşa taraftarı da bu oyunculara tepkili. Bu yüzden Milli Takım kampı sırasında herhangi bir tatsızlık yaşanma ihtimali de bulunuyor. Herhangi bir tatsızlığın yaşanmasına mahal vermemek adına bu seferlik tesislerimizi sizin kullanımınıza açamıyoruz.."

:)

Veysel
26.02.2014, 14:57
Helal olsun Kasımpaşa yönetimine

Murat'
28.02.2014, 17:26
Milli Takım'ın aday kadrosu belli oldu

28 Şubat 2014 16:53 NTVSpor.net
A Milli Takım'ın İsveç ile 5 Mart Çarşamba günü saat 20.30'da oynayacağı hazırlık maçının aday kadrosu açıklandı...

http://img-cdn.ntvspor.net/C/I/470/millitakim3_NLIH8.jpg

A Milli Takım'ın İsveç ile oynayacağı hazırlık maçının aday kadrosu açıkladı...
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim yönetimindeki Ay-yıldızlılar, İsveç'le 5 Mart Çarşamba günü 20.30'da Ankara 19 Mayıs Stadı'nda karşı karşıya gelecek.

İşte 24 kişilik Ay-yıldızlıların aday kadrosu:

KALECİ: Volkan Demirel, Tolga Zengin, Onur Kıvrak

DEFANS: Gökhan Gönül, Tarık Çamdal, Semih Kaya, Ömer Toprak, Ersan Adem Gülüm, Birol Parlak, Caner Erkin, İshak Doğan

ORTA SAHA: Mehmet Topal, Nuri Şahin, Adem Büyük, Olcan Adın, Alper Potuk, Tolga Ciğerci, Arda Turan, Selçuk İnan, Murat Duruer, Olcay Şahan

FORVET: Burak Yılmaz, Umut Bulut, Mevlüt Erdinç

Fatih Terim ikinci ligden oyuncu çağırma geleneğine devam etmiş ve Fethiyesporlu Birol Parlak'ı kadroya davet etmiş. Biz de Mustafa Yumlu alınsın falan diyoruz.

Ertan1982
28.02.2014, 17:59
bakalim birolu kime pazarliyacakmurat ocak bombasi bizde patlamisti.bu capsiz iho gidip alir onu rezil herif.

Yaşar
28.02.2014, 18:08
Aykut Demir i daha da çağırmazlar milli takıma. Ne de olsa bize kakaladilar.

berezilya
28.02.2014, 18:31
ulan hala volkan demirel çağrılıyor.

Muhteva
28.02.2014, 19:58
Kalede Onur olsun rahat çıkarız..

Emre İskender
01.03.2014, 17:47
Oğuzhan Özyakup sakat mı dün oynadı?

Ertan1982
01.03.2014, 20:38
Oğuzhan Özyakup sakat mı dün oynadı?

ümit milli önemli yunanistan maci var.Hakan Calhanoglu Oguzhan vs. oraya kaydirildi.

gökhants1966
02.03.2014, 00:51
Türkiye'de Egemen dışında diğer stoperlerin birbirinden farkı yok.
Serdar Aziz, Ersan, Semih Kaya, Mustafa Yumlu aşağı yukarı aynı adamlar.

Semih kayayı bunların arasına koyma abi.Semih kaya bence üst düzey bir stoper.Herşeyden önce adamda soğukkanlılık üst düzeyde.Bir stoperde olması gekeren en önemli özelliklerden biri.

Mustafa,serdar ve ersan arasında çok belirgin farklar olduğunu düşünmüyorum.

levent yıldırım
06.03.2014, 14:55
Semih kayayı bunların arasına koyma abi.Semih kaya bence üst düzey bir stoper.Herşeyden önce adamda soğukkanlılık üst düzeyde.Bir stoperde olması gekeren en önemli özelliklerden biri.

Mustafa,serdar ve ersan arasında çok belirgin farklar olduğunu düşünmüyorum.Semih Kaya'yı Dün Gördük Orda Top Kaptırılırmı Onur'da Ne Yapsın Açıyı Kapatmaya Çalıştı Ama Toivonen Gol Vuruşunu İyi Yaptı

melihergun
15.07.2014, 21:20
piyuuuu gruba bak, baslamadan ümitler tükendi izlanda bile üstümüzde bitirir.

kardes cok abarttın be :D

Euro
06.10.2014, 12:42
Hello guys,
I made this app, so you can follow all compettion stats and players info,pictures,etc..
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zeptsoft.euro2016&hl=en

Oscar Cardozo the legend :D