PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzon Ögrenci Yurdu / Istanbul

selçukabi
12.11.2004, 08:19
Arkadaslar 1991-1995 arasi istanbul'da okurken 4 sene bu yurtta kaldim eger istanbul'a okumaya gidip kalacak problemi olan varsa adres su : kizilelma cad. sair mehmet emin sk. no:26 findikzade.çok güzel anilarimiz geçti bu yurtta istanbul deplasmanlarinda acaip organizasyonlar yapardik.davulumuz bile vardi. hey gidi günler heyyy...

ozcilingir
14.11.2004, 04:28
Sampiyonluk yillarinda o yurdun katkisi unutulmaz. INÖNÜ,ALISAMIYEN stadlarinin kapali ve numarali tribünlerinin çatisinin tam ortasindan asagiya sallanan bayragin nöbetini tutarlardi. Eski fotograflara bakin ISTANBUL 'da sanki FB,GS,BJK deplasmana gelmis gibiydi. O yurttan çok isadami, politikaci, yönetici çikti..Eski günlere tekrar dönmeleri için yurdun desteklenmesi gerekir kanaatindeyim.

Saygilarimla

oguzhan
15.11.2004, 17:39
böyle güzide duygularin yasandigi bi yerde bu ruhu tekrar yasatalim.....bu yurttaki arkadaslarin yaptigi fedakarlik parmak isirtacak cinsten...selçuk abi eger sen ön ayak olursan bu yurtta zamaninda okumus biçok insanin vefa borcunu yerine getirmek için her türlü fedakarligi yapacagina eminim...ins bu yurt eski sasali dönemlerine geri döner...

FAruk
15.11.2004, 19:15
Selçuk Abi ve Özçilingir'in yazdigi mesajlar çok nostaljik olmus.:(

Gökhan Kutlu
16.11.2004, 23:50
ben o yurdun 50 metre arkasindayim serefsiz fb'liler yurdun camlarini falan kirdi 2 ay önce sonra ortadan kayboldular ama hepsini bulduk kafalarini kirdik ödettik masrafi ordaki abilerimizin de hatirlarini aldik saygilar herkese!!!!!

selçukabi
17.11.2004, 11:59
böyle güzide duygularin yasandigi bi yerde bu ruhu tekrar yasatalim.....bu yurttaki arkadaslarin yaptigi fedakarlik parmak isirtacak cinsten...selçuk abi eger sen ön ayak olursan bu yurtta zamaninda okumus biçok insanin vefa borcunu yerine getirmek için her türlü fedakarligi yapacagina eminim...ins bu yurt eski sasali dönemlerine geri döner...

yurdun son durumu hakkinda bilgim yok.istanbula fazla yolum düsmüyor.eger bilen arkadaslar varsa buraya yazsinlar.firtina oguzal sizden haberler bekliyorum.

Gökhan Kutlu
17.11.2004, 23:16

yurdun son durumu hakkinda bilgim yok.istanbula fazla yolum düsmüyor.eger bilen arkadaslar varsa buraya yazsinlar.firtina oguzal sizden haberler bekliyorum. son durumlardan haberim yok be abi 2 gündür bursa'dayim da ondan

selçukabi
18.11.2004, 08:30
son iki günden bahsetmiyorum armagan, yurdun müdürü kimdir? kalan arkadaslar nasil, çünkü benim zamanimda yurdun %40'i filan trabzonluydu, simdi bu oran daha da azalmis olabilir.yurdun sartlari nasil sosyal olaylara bakis açilari falan bunlardan bilgi verebilirsen sevinirim.

Gökhan Kutlu
19.11.2004, 19:29
abi ben fazla takilmam yurtta müdürün trabzonlu oldugunu biliyom sadece bi de içerden 2-3 kisi tanirim onlarda trabzon'lu o kadare

Emorfo
20.11.2004, 10:41
Istanbul'da nerde bu yurt...

Guests
20.11.2004, 10:44
en tepede yaziyo da

adres su : kizilelma cad. sair mehmet emin sk. no:26 findikzade.

Emorfo
20.11.2004, 11:23
görmemisim..

bu yurt devlet yurdu mu özel yurt mu. geçen sene istanbulspor maçinda Trabzon yurdundan gelen bir kaç kisi ile tanismistik. her halde o yurt burda adi geçen yurt olmasi lazim.

Gökhan Kutlu
20.11.2004, 13:14
özel yurt kardes benimevin 50 metre arkasinda güzel bi yurt kapisinda büyük türk bayragi dalgalaniyor ve kapida trabzonspor amblemi olan güzel bir yurdumuz!!!!

heh21
11.08.2009, 20:26
bu yurt hakkında acil bilgiye ihtiyacım var biraz yurdun ici hakkında beni aydınlatabilir misiniz
?

ugurTS1989
11.08.2009, 21:14
bu yurt hakkında acil bilgiye ihtiyacım var biraz yurdun ici hakkında beni aydınlatabilir misiniz
?
arkadasım konunun uzerınden 5 sene gecmıs ve yorum yazanlarıda ben su ana kadar hıc onlıne gormedım kım bılgı verecek kı sana??:)

heh21
12.08.2009, 11:18
kusura bakmayın abicim hic dikkat etmedim walla
özür d.

Mustafa Yüksek
12.08.2009, 12:11
?

fındıkzadenin yukarısında...tramway durağına yürüme mesafesi olarak 5 dakka falan...onun dışında adının trabzon yurdu olduğuna bakma...önüne geleni alıyorlar...ama fena yurt değildir...eğer gerçekten yurda ihtiyacın varsa ben sana yardımcı olabilirim...ben de öğrenciyim haliyle:Dözelden ulaşırsın bana...

Cihan
16.08.2010, 14:23
yurt nasıl kalınır mı ? bu sene orda kalma ihtimali olabilir o yüzden soruyorum

OYılmaz
16.08.2010, 14:39
yurt nasıl kalınır mı ? bu sene orda kalma ihtimali olabilir o yüzden soruyorum

Aylık 450 yemek yok

Cihan
16.08.2010, 14:40
temiz mi bari bina falan iyi mi ?

Armağan Dere
17.08.2010, 11:48
Benim eve bir sokak boyu mesafededir:)...ama kalma ücreti falan ne kadar onu bilemem

Oğuz ZEYTİN
17.08.2010, 11:57
1966*1970 döneminde babamın, daha sonraki dönemlerde diğer aile büyüklerinin kaldığı yurtmuş. Ne yazık ki bana bir kişilik yer açamamışlardı. Ama ne hikmetse Trabzonlu olmayanların rahatlıkla kaldığı yerdi. O nedenle akıbetini pek de merak etmedim.

Laleli tarafında da Oflular Yurdu varmış zamanında. Hala aktif mi bilemiyorum.

Armağan Dere
04.09.2010, 21:26
Bu akşam Trabzon öğrenci yurdunun bahçesinde iftar verildi ve şu anda kemençe sesleriyle yanıyor ortalık..:)