PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hani İstanbul'da Dünya Çapında Ses Getirecek Eylem Yapılacaktı?

Vkgz
17.02.2014, 01:58
Yönetim bizleri kandırmaya devam ediyor. Düzenleyecekleri İstanbul eyleminden hala haber yok.

Adem Akyüz'
17.02.2014, 02:00
Yönetim böyle erteleye erteleye bu yürüyüşü seçim sonrasına yapacak gibi görünüyor..

Kaya
17.02.2014, 02:01
Kandırmaya, geçiştirmeye ve bence hiçbir şey yapılmaması için çabalamaya devam ediyorlar...

Sadece bir işaret bekliyoruz ama maalesef...

Kaya
17.02.2014, 02:04
Yönetim böyle erteleye erteleye bu yürüyüşü seçim sonrasına yapacak gibi görünüyor..

Seçim öncesi hiçbir şey yapmayacağı kesin... Yoksa kızar kölesi oldukları...

Mollasalihoğlu
17.02.2014, 02:20
Bizim hissettiğimiz asıl amaçları seçimi atlatmak. Ve korkarım ki başaracaklar.

Ömer_
17.02.2014, 02:22
telase etmeyin arkadaslar yuruyus organizasyonun ilk adimi gecen hafta pazar gunu karayemis tesislerindeki kahvaltida yoneticiler ve bazi kongre uyelerinin katilimiyla atildi, onumuzdeki haftada bi takim istisare toplantilari yapilacak.

Koray Böyük
17.02.2014, 02:24
Bu yönetim degl takim yönetme yada taraftar yönetmek sürdükleri arabyi bile yonetemezler..

Mollasalihoğlu
17.02.2014, 02:35
telase etmeyin arkadaslar yuruyus organizasyonun ilk adimi gecen hafta pazar gunu karayemis tesislerindeki kahvaltida yoneticiler ve bazi kongre uyelerinin katilimiyla atildi, onumuzdeki haftada bi takim istisare toplantilari yapilacak.

Oradaydım ben bir adım atıldığını görmedim.

Bir tane bile yönetici yoktu.

Kaya
17.02.2014, 02:36

Vallahi ben o kahvaltıdan yürüyüşün olmayacağı yönünde ışık aldım... :)
Orada taraftar haricindeki herkesin öncelikli amacı Trabzonspor değil...

Ömer_
17.02.2014, 02:46
Oradaydım ben bir adım atıldığını görmedim.

Bir tane bile yönetici yoktu.

mehmet terzi bey geldi gozden kacirmis olabilirsiniz,

Ömer_
17.02.2014, 02:51
Vallahi ben o kahvaltıdan yürüyüşün olmayacağı yönünde ışık aldım... :)
Orada taraftar haricindeki herkesin öncelikli amacı Trabzonspor değil...

takim cok kotu gittigi icin olumsuz hava hakim, ben beklerdimki camia butunuyle orada olacaktiki toplanmanin anlami olsun, arkadasim siteye googleden giremiyorum kaç zamandir ta gecmise gittim site adresini bulup girdim sorun bendemi acaba yoksa sitede problemmi var.

alone_6161
17.02.2014, 03:17
Yürümemiz gerekse Başbakan başkanımızı bilgilendirirdi. Niye kendi kendinize gelin güvey oluyorsunuz ki?

Not: İroni içermektedir.

Sefaenes
17.02.2014, 03:50
izin alamamistir Iho istifa etsede kurtulsak acaba bundan daha beteri gelirmi

6Şafak Aydın1
17.02.2014, 07:50
izin alamamistir Iho istifa etsede kurtulsak acaba bundan daha beteri gelirmi

gelmez diyemiyoruz ne yazikki. hangi sesi getirecek bu organizasyon onu merak ettim nasil bir ses olur acep

Bera Algün
25.02.2014, 11:26
Uyutuluyoruz, yazıklar olsun

Derin Trabzon
25.02.2014, 11:58
Yönetimin kimseyi kandırdığı falan yok !!!

Tüm bu olanlara rağmen hala İHO dan bir şey yapmasını bekliyorsanız sorun sizde beyler.

Gerçekten anlayamıyor musunuz yoksa inadına mı yapıyorsunuz ?

Yahu adam zaten talimatla geldi, amacı azize saldırarak göz boyayıp gerçekte tepki gösterilmesi gereken 10 larca kuruma yalakalık yapmak.

Ne bilgi birikimi ne vizyonu nede Trabzonsporu yönetecek kabiliyeti yok!!!

Birileri hala yönetim neden birşey yapmıyor diyor, YAHU ADAMLAR ZATEN YAPMAMAK İÇİN GELDİLER

.

BlackPanther
25.02.2014, 14:32

Tüm bu olanlara rağmen hala İHO dan bir şey yapmasını bekliyorsanız sorun sizde beyler.

Yahu adam zaten talimatla geldi, amacı azize saldırarak göz boyayıp gerçekte tepki gösterilmesi gereken 10 larca kuruma yalakalık yapmak.

Birileri hala yönetim neden birşey yapmıyor diyor, YAHU ADAMLAR ZATEN YAPMAMAK İÇİN GELDİLER

.

Evet, talimatla geldi. Ama bu Forumda Usta Tayyibin adami diyenler Trabzonspor düsmanlari. Asil Haciosmanoglu Tayyibin adami.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Fatih Öztürk
25.02.2014, 16:23
Hacıosmanoğlu seçimden önce başbakanın adamı değildi.seçimden sonra kulübün mali tablosundaki gerçeklerle karşılaşınca başbakan ve çevresindeki iş adamlarına yanaşarak büyük paralar topladı.tabiki iyi yapmadı orası ayrı.

Madem bi işe girişecesun hane pilanun pıroğramun derler adama.

Yaşar
25.02.2014, 20:01
Yine taraftarın organize edeceği bir yürüyüş olsa yönetim cephesinden ne gibi tepki gelir acaba?
Bu şekilde niyetlerinin ne olduğunu herkes görür, bu yönetimin ipiyle kuyuya inilemeyeceğini de anlamış oluruz.

yaranozlu
25.02.2014, 20:10

.
Bence çok değerli bir tespit, aynı kanıdayım

DEEP BLUE
25.02.2014, 20:13
Dünya çapında ses getirecek eylem önerim:

Kadıköy meydanında, 300.000 taraftar aynı anda çekirdek yeme eylemi yapsın... Problemsiz, mis gibi eylem olur... Juventus maçındaki 61.dakika şovunu 1461 tarihine bağlayan Avrupa medyası, çekirdek eylemini de, ''kendilerini atomun çekirdeği zanneden Trabzonspor taraftarı...'' şeklinde servis edecektir. İlgi görür...

Asıl yürüyüş mü? Geçiniz... Hele bir yerel seçimler geçilsin, sonra yollar yürümekle aşınmaz nasılsa...

Hürgün Aygün
25.02.2014, 20:44
Sahi hâlâ ses seda yok. :)

Anıl C
25.02.2014, 20:45
Haci baskanin boş konusmalarina bi ornek

Enisc
25.02.2014, 20:51
Halbuki Trabzon'daki eylemi gören gurbetçilerin fena gaza geldiği zamanlarda tam anlamıyla bir tarihi yürüyüş olabilirdi. Bu gaz bir daha anca Juventus'u elersek olur.

Vkgz
10.03.2014, 22:25
hala yapacak bizim hacı bu yürüyüşü bir yapamadı gitti.

gurur6134
11.03.2014, 09:54
Bu iho nun bi halt yiycegi yok is yine basa dustu..o ancak huketine yalakalik yapar talimatlarini yerine getirir bu ezik adamdan tiksiniyorum artik..

TAHSİN 61
11.03.2014, 14:07
İstanbul'da yapılacak en büyük eylem Ses getirecek eylem Ağa babaların finansörlüğünde gerçekleşebilir. Gelecek bütün cezaları üstlenecek iş adamları zenginler elini taşın altına koysun bak ne eylem yapılıyor. Gezi parkında koç'un yaptığı gibi İlk Fenerbahçe evinde oynadığı maçta İstanbul'da yaşayan TRABZONSPOR'luların Bağdat caddesinden başlayarak çatışa çatışa Kadıköy'e yürümesi Hem ses getirir hemde Türkiye'yi karıştırır. Karşılaşmalarda yaralanmalar ve Ölümler bu kirli düzenin üstüne kalır. Yakında İstanbul'da Fb'liler Trabzonspor Formalı herkese saldıracaktır. Bu duyumda Antu'da konuşumaktadır. Trabzonspor'lu taraftarlarda FB'lilere saldıracaktır. Bu olaylar sırasında birisi Öldüğü zaman Zaman bu olay zirve yapacaktır. Hükümet seyirci muhalefet seyirci kısacası siyasiler şuan Trabzon'dan ürkmekteler.

Sibel
11.03.2014, 14:17
Yönetimde o çap asla yok. Bunu taraftar yapacak.

Turgay Atalay
11.03.2014, 14:37
Seçimlerden önce bu camiaya eylem yaptırabilecek bir başkan(!) veya nüfuzlu bir adam göremiyorum ben... Ancak, spontane gelişir veya milleti galeyana getirecek bir şey olursa o zaman farklı. Hatta o durumda bile kulüpten bir Allahın kulu katıl(a)maz yürüyüşe.

special one
11.03.2014, 14:41
Seçimlerden önce bu camiaya eylem yaptırabilecek bir başkan(!) veya nüfuzlu bir adam göremiyorum ben... Ancak, spontane gelişir veya milleti galeyana getirecek bir şey olursa o zaman farklı. Hatta o durumda bile kulüpten bir Allahın kulu katıl(a)maz yürüyüşe.

Mesela puan silme. Sun aksam bi yorumcu dan duydum puan silme bile gerçekleşebilir mis. Nan şike yapanlardan puan silmediler bizden silebilirlermis...

Yapsalar varya o zaman bak ne yürüyüş olur...:)

Turgay Atalay
11.03.2014, 14:44
Mesela puan silme. Sun aksam bi yorumcu dan duydum puan silme bile gerçekleşebilir mis. Nan şike yapanlardan puan silmediler bizden silebilirlermis...

Yapsalar varya o zaman bak ne yürüyüş olur...:)

Seçimden önce tff deki kokuşmuş g..lerin de buna tapaları yetmez:) 3 puan ve 5 maç saha kapatmayla otururuz aşağı.

tristram
11.03.2014, 14:51
iho hainin kendisi zaten o yuruyus muruyus duzenlemez.hele ki secimler yaklasirken mitinglerden firsat bulamaz..
taraftar gruplari ise el atmadigi surece bu is yas.

TSknbkTS
11.03.2014, 17:49
Seçimden sonra inşallah. Mazallah oy kaybı olur sonra.

fırtına ihtilal efsane

TSknbkTS
11.03.2014, 17:51
Yönetimde o çap asla yok. Bunu taraftar yapacak.

Yönetim derken ?

fırtına ihtilal efsane

Mert M.
11.03.2014, 18:11
Seçim diyorsunuz da, 2015'te de genel seçim yok mu?
Ha o zaman kadar sümen altı edilir diyorsanız, siz de haklısınız. Nasıl olsa unutuluyordu değil mi her şey?

Ahmet Öztürk
11.03.2014, 18:45
Şuan buna gerek yok arkadaşlar. Şayet ihtiyaç olsaydı başbakan bizim başkana söylemez miydi? Ayıp ediyosunuz sizde (!)