PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 2 - 1 Kayserispor | Maç Sonucu | STSL 22. Hafta

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

Hakan
15.02.2014, 21:46
:confused:

Ali İhsan
15.02.2014, 21:49
Kızgınlıkla değil mantıkla yorumum: Yeniliriz

Adamlar can havliyle oynuyorlar, bizim ruhsuzları öyle de böyle de yenerler...

Bahane de Juventus olur...

Ogün'
15.02.2014, 21:56
Maç 23'ünde 20'sinde Juventus maçı var.Ayrıca bizde can havliyle oynamalıyız.Sonrasında gerçekten zor maçlar var.Kazanmaktan başka çare yok.

Nazim Can
15.02.2014, 21:57
maci Juventus maci ile ayni tarihdemi oynucaz????

ibrahim
15.02.2014, 21:58
Yek yea, değildir. :)

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

biltrabzon
15.02.2014, 21:59
Bu ligin en kötü futbol oynayan, hatta oynayamayan takimiyiz.Mucize olmazsa Kayseri rahat alir.

DeAgLeMaNyAq
15.02.2014, 22:09
İlk 11: Onur, Bosingwa, Mustafa, Aykut, Kadir, Bourceanu, Colman, Özer, Adrian, Olcan, Emre

Yedekler: Zeki Ayvaz, Zeki Yavru, Caner, Soner, Yusuf, Henrique, Janko

Cezalı: Zokora

Sakat: Bamba, Malouda

Kadro dışı: Fatih, Mustafa Akbaş, Abdulkadir, Gökhan, Şahin

Ilelioglu
15.02.2014, 22:11
Zokora cezali, en azindan bir iyi haber var. :)

Juventus maglubiyetinden sonra bence bu maca fena sariliriz. Zor bir mac olur.

..

FC-ST-PAULI-61
15.02.2014, 22:38
Zokora cezali, en azindan bir iyi haber var. :)

Juventus maglubiyetinden sonra bence bu maca fena sariliriz. Zor bir mac olur.

..
Zokoranin cezali olmasi kötü.Buyüzden futbol düsmani henrique Kadroya girebilecek.

freedomforever
15.02.2014, 22:43
Ortasaha Alexandru-Colman-Ozer olmali bundan boyle!

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

Öznur61
16.02.2014, 00:11
Maçın ayın 23'ünde olması gerekmiyormu ?

yatara
16.02.2014, 00:14
Allah kahretsin hic bir mac icin aliriz diyemiyoruz artik :(

F. Yıldırım
16.02.2014, 00:15
Yeneriz diyebileceğim tek maç. Ha bu maçı da alamazlarsa sözün bittiği yerdeyiz demektir.

Ali İhsan
16.02.2014, 00:26
İlk 11: Onur, Bosingwa, Mustafa, Aykut, Kadir, Bourceanu, Colman, Özer, Adrian, Olcan, Emre

Yedekler: Zeki Ayvaz, Zeki Yavru, Caner, Soner, Yusuf, Henrique, Janko

Sakat: Bamba, Malouda

Kadro dışı: Fatih, Mustafa Akbaş, Abdulkadir, Gökhan, Şahin

Malouda ne kadar daha sakat?

Adem Akyüz'
16.02.2014, 01:26
Kayseri bu hafta kazandı, onlarda bir seri yapmak isteyecektir.. Zor maç olacak..

DeAgLeMaNyAq
16.02.2014, 03:23
Malouda ne kadar daha sakat?

Fransa'da ailesiyle tatil yapıyor. Önce Türkiye'ye gelmesi lazım. Tahminimce Konya maçında kadroda olur ama 11'de oynamaz FB maçında ise 11'de başlar...

Ufuk
16.02.2014, 03:27
Rakipte Zurab ve Alper Uludağ cezalı.

Erbay
16.02.2014, 03:28
Juventus maçında kötü bir skor olursa bu maç bizi kimse tutamaz (!)

AhmetG.
19.02.2014, 14:00
Bende başlık açacaktım yok diye taaa 2.sayfaya düşmüş.

Maça Fıratı vermişler, uefa dönüşü iyice milleti delirtecekler. Puan kaybederiz.

Ibrahim Gaygusuz
19.02.2014, 14:34
Firata verilmis mac.

Fener macindan once olay ciksin istiyorlar

Tayfun Aydın
19.02.2014, 15:09
Firata verilmis mac.

Fener macindan once olay ciksin istiyorlar

Bu herif hala Trabzonspor maçı yönetebiliyorsa u yönetimin falan değil taraftarın acizliğidir. Bu maç olay çıkmazsa ceza almazsak hiçbirşey bilmiyorum ben. O pis sırıtışıyla UEFA ya derslik olacak kararlarıyla futbolcuları çileden çıkarır. Baya bi uğraştan sonra da seyirci zıvanadan çıkar.

En az 2 kırmızı kart bizi bekliyor. Günahım kadar sevmiyorum bu adamı.

Becerebilirse ONUR u Olcan ı cezalı duruma düşürür. Bossingwanın sarısı garanti. Aykut oynayacak mı cezalı mı bilmiyorum ama bu maç kesin kırmızısı var. Emre sarı %100. Colman kırmızı. Mustafa sarı. Yazın bunları bir kenara fazlası olur eksiği olmaz.

DeAgLeMaNyAq
19.02.2014, 16:00
Fırat Aydınus, Cüneyt Çakır'dan iyi hakemdir bunu hakem camiasında herkes söylüyor. Cüneyt Çakır'a yapılan torpiller olmasa bugün Dünya Kupası'nda Fırat Aydınus olurdu. Bizim maçlarda neden kötü hatırlıyoruz diye sorarsanız sebebi çok açık birçok hakemin yaptığı büyük takım kayırması. Fırat Aydınus ligde son 2 senede 7 Trabzonspor karşılaşmasına verildi bunların 6'sı BJK, FB ve GS'ye karşı oynadığımız maçlar. Adam hiç diğer takımlarla oynadığımız maçlara verilmiyor ki bunun avantajını kullanalım. İstanbul takımları karşısında ezdirmeyecek hakem bulmak zor. Anadolu'nun bağrından çıkan delikanlıyım imajıyla geçinen Bünyamin Gezer'in 2011'deki FB maçında neler yaptığını ne çabuk unuttunuz...

Ilelioglu
19.02.2014, 16:06
Fırat Aydınus, Cüneyt Çakır'dan iyi hakemdir bunu hakem camiasında herkes söylüyor. Cüneyt Çakır'a yapılan torpiller olmasa bugün Dünya Kupası'nda Fırat Aydınus olurdu. Bizim maçlarda neden kötü hatırlıyoruz diye sorarsanız sebebi çok açık birçok hakemin yaptığı büyük takım kayırması. Fırat Aydınus ligde son 2 senede 7 Trabzonspor karşılaşmasına verildi bunların 6'sı BJK, FB ve GS'ye karşı oynadığımız maçlar. Adam hiç diğer takımlarla oynadığımız maçlara verilmiyor ki bunun avantajını kullanalım. İstanbul takımları karşısında ezdirmeyecek hakem bulmak zor. Anadolu'nun bağrından çıkan delikanlıyım imajıyla geçinen Bünyamin Gezer'in 2011'deki FB maçında neler yaptığını ne çabuk unuttunuz...

Bünyamin Gezer Trabzon'da verdigi penaltinin acisini cikarmisti bizden. Ayni hakem ayni maca neden verilir? Hatani düzelt diye tabi. Oda geregini bir güzel yapmisti Istanbul'daki macta.

Neyse...Firat Aydinus sadece Istanbul takimlarina karsi oynadigimiz maclarda degil, diger maclarda da ayni bize karsi. En son gayse macinda bitirmisti bizi.

..

DeAgLeMaNyAq
19.02.2014, 16:44
Bünyamin Gezer Trabzon'da verdigi penaltinin acisini cikarmisti bizden. Ayni hakem ayni maca neden verilir? Hatani düzelt diye tabi. Oda geregini bir güzel yapmisti Istanbul'daki macta.

Neyse...Firat Aydinus sadece Istanbul takimlarina karsi oynadigimiz maclarda degil, diger maclarda da ayni bize karsi. En son gayse macinda bitirmisti bizi.

..

Diğer maçlarda da aynı diyorsun ama GS maçını örnek veriyorsun... :)

Ogün YAZICI
19.02.2014, 16:50
fener maçından önce avni akerdeki son maç...fırat aydınus taraftarı tahrik etmesi için verilmediyse hiçbir şey bilmiyorum...

Ilelioglu
19.02.2014, 16:58
Diğer maçlarda da aynı diyorsun ama GS maçını örnek veriyorsun... :)

Ayni tabi, ben en son gayse macinda bitirmisti bizi yazdim, en son. :) Ama Trabzon'daki bir macta yine cok rahat kirmizi cikmisti Mustafa'ya. Hangi macta o? Sivasspor maci tabiki...

..

Ilelioglu
19.02.2014, 17:00
fener maçından önce avni akerdeki son maç...fırat aydınus taraftarı tahrik etmesi için verilmediyse hiçbir şey bilmiyorum...

Ceza alirsak şikeciler ile olan macimiz seyircisiz. Sakin olmakta fayda var bu macta.

..

DeAgLeMaNyAq
19.02.2014, 17:02
Ayni tabi, ben en son gayse macinda bitirmisti bizi yazdim, en son. :) Ama Trabzon'daki bir macta yine cok rahat kirmizi cikmisti Mustafa'ya. Hangi macta o? Sivasspor maci tabiki...

..

Mustafa'nın hareketi net kırmızı kart bunu Trabzonspor'lu yazarlar da yazdı ama o pozisyon öncesinde Mustafa'ya yapılan faul vardı. Mustafa cezasını kendi kesmeye kalkınca yandı...

Ceza alirsak şikeciler ile olan macimiz seyircisiz. Sakin olmakta fayda var bu macta.

..

Seyircisiz oynanması için bir sebep yok...

Ilelioglu
19.02.2014, 17:05
Mustafa'nın hareketi net kırmızı kart bunu Trabzonspor'lu yazarlar da yazdı ama o pozisyon öncesinde Mustafa'ya yapılan faul vardı. Mustafa cezasını kendi kesmeye kalkınca yandı...

Seyircisiz oynanması için bir sebep yok...

Ayni pozisyona baska bir macta sari vermisti ama. :) Ayrica o macta bizi yine deli etmisti, pozisyonlar aklimda degil suan.

Ceza konusunda sinirdayiz sanirim, yanlismiyim? Veya seyircisiz oynama cezasi mi kalkti, farkli bir ceza mi var?

..

Adem Akyüz'
19.02.2014, 17:06

..

Federasyon ŞB'nin cezasını kaldırabilmek için ilk yarıdaki cezalar sıfırladı. Çünkü devre arası kural değişti. Muhtemelen bizimki de sıfırlanmıştır. Eğer öyleyse sınırda değiliz

DeAgLeMaNyAq
19.02.2014, 17:07
Ayni pozisyona baska bir macta sari vermisti ama. :) Ayrica o macta bizi yine deli etmisti, pozisyonlar aklimda degil suan.

Ceza konusunda sinirdayiz sanirim, yanlismiyim? Veya seyircisiz oynama cezasi mi kalkti, farkli bir ceza mi var?

..

Başka maçta verilmemiş olabilir ama o hareketi tartışmam yarın Juventus maçında yine yapsın yine kırmızı yer. Küfürden 2 kere ceza aldık 4'ten itibaren seyircisiz veriliyor lâkin bu 2 cezanın 1'i talimat sonrası olduğu için sıfırdan başladı. Seyircisiz oynama için sahada olay çıkması lazım...

Ilelioglu
19.02.2014, 17:08
Federasyon ŞB'nin cezasını kaldırabilmek için ilk yarıdaki cezalar sıfırladı. Çünkü devre arası kural değişti. Muhtemelen bizimki de sıfırlanmıştır. Eğer öyleyse sınırda değiliz

şikeciler icin o kadar cok sey yapiliyorki, maalesef hepsini takip edemiyoruz. Bu kadar kayirmayi takip etmek güc cünkü.

..

Sibel
19.02.2014, 17:27
Hakem tetikçi ve kartçı Fırat. Ne tesadüf ne tesadüf.

Furkan Özdem
19.02.2014, 17:37
Şekipin 2011deki telefon görüşmeleri malum. Suçlunun cezasını çekmemesi yüzünden kirli sistem hala devam ediyor. İstediği hakemi getirir, istediğine ceza verir istediğinin cezasını kaldırırlar...

burasıdaTRABZON
19.02.2014, 18:00
Lütfen şaşırtın beni

Cafer Bulur
19.02.2014, 21:20
Biz güclü bir camia olsaydik,adam gibi bir yönetime sahip olsaydik firat aydinus bu maca verilemezdi.

Adam her yönettigi macta bizi lime lime dogruyor tff inadina onu bizim maclara veriyor biz de boyun büküyoruz,adaletin bu mu dünya?

Mert'
19.02.2014, 21:22
Yeneriz bu maçı büyük ihtimal.

Öznur61
20.02.2014, 07:38
Maçın hakemi Fırat Aydınus şerefsiziyse şimdiden maç izleme keyfim kaçtı.

HOPA'LI TS'Lİ
20.02.2014, 08:07
2. yarıdaki ilk galibiyetimiz olsun, yüzümüz artık gülsün

angraf
20.02.2014, 11:56
Galibiyetten başka bir düşüncemiz olmamalı . Motivasyon için 3 üstü farklı galibiyet iyi olur

6Şafak Aydın1
20.02.2014, 14:02
Biz güclü bir camia olsaydik,adam gibi bir yönetime sahip olsaydik firat aydinus bu maca verilemezdi.

Adam her yönettigi macta bizi lime lime dogruyor tff inadina onu bizim maclara veriyor biz de boyun büküyoruz,adaletin bu mu dünya?

sezonun acilis macinda colmani atmadi. her macta bize dogruyor filan geciniz efendim. sanki herhangi bir hakem gelse herhangi birimiz vay süper hakem diyecegiz kimi verseler ayni.

Cafer Bulur
20.02.2014, 17:34
sezonun acilis macinda colmani atmadi. her macta bize dogruyor filan geciniz efendim. sanki herhangi bir hakem gelse herhangi birimiz vay süper hakem diyecegiz kimi verseler ayni.

Firat aydinus resmen bir Trabzon düsmanidir yönettigi her macta bizi dogramistir sen eger hatirlamiyorsan o benim sorunum degil.

Bizi sevmeyen hakemler coktur bu kesin ama abitoglu,özkalfa gibi bizim maclarda adalete yakin yönetimler gösteren hakemlerde yok degil.

6Şafak Aydın1
20.02.2014, 18:13
Firat aydinus resmen bir Trabzon düsmanidir yönettigi her macta bizi dogramistir sen eger hatirlamiyorsan o benim sorunum degil.

Bizi sevmeyen hakemler coktur bu kesin ama abitoglu,özkalfa gibi bizim maclarda adalete yakin yönetimler gösteren hakemlerde yok degil.

kardesim her macta diyorsun yani sanki kasten bize verildi havasi yaratmaya calisiyorsun, örneginide verdim besiktas maci orda dogradimi bizi, dogramadi!

F. Yıldırım
20.02.2014, 22:25
Avrupa çok farklı bir yer. Hadi Avrupa için seriye başlayın artık.

Furkan Dündar
20.02.2014, 22:31
seneye avrupa da olmak için oynayın !!

Arda'
20.02.2014, 22:34
Seneye avrupaya gitmek istiyorsak kazanmamız lazım.

mustafa0661
20.02.2014, 22:42
seneye avrupa da olmak için oynayın !!

O iş bitti ne avrupası?kupeda olsak belki ama ilk 4 de olamıcaz..

Samet Yildirim
20.02.2014, 22:47
Avrupa heycani cok farkli olyuor...mutlaka kazanmaliyiz.

Ogün YAZICI
20.02.2014, 22:49
elimizdeki tek kulvar.artık seri galibiyetler gelsin.juventus maçında şu performansı sergileyebilen takım ligde herkesi yenebilir...verin artık şu kafaları lige...

Nazim Can
20.02.2014, 23:07
Avrupa icin ligi en ktü kacinci sirada bitirmemi,z lazim???

Ilelioglu
20.02.2014, 23:12
O iş bitti ne avrupası?kupeda olsak belki ama ilk 4 de olamıcaz..

Ilk 4 degil, ilk 5'de olmak yeterli. 4. Sivas ile aramizda sadece 6 puan var, seri galibiyetler lazim, Sivas ilede macimiz var zaten.

..

Samet Yildirim
20.02.2014, 23:24
----------------Onur------------
Bosi-----Mustafa---Aykut---Kadir
------------Bourceanu---------
---------------Colman---------
--Olcan------Adrian----Özer
-------------Janko-------------

Yedekler: Fatih, Caner, Mustafa Akbas, Paolo, Emre, Yusuf, (soner) veya baska bir orta saha merkez oyuncusu.

DeAgLeMaNyAq
20.02.2014, 23:24
Yeni talimattan sonra deplasmanlardaki maçlarımızdaki tezahuratlara bile ceza veriyorlar. Hem Rize hem Karabük deplasmanlarında ceza aldık. Kayseri maçında ceza almama ihtimalimiz çok az bu yüzden FB maçı kadın ve çocuklara olacak gibi gözüküyor. Akılları sıra ayar verip tansiyonu düşürecekler...

mertacar
20.02.2014, 23:26
İnşallah kazanırız,yenilirsek çok kötü olur.

Ilelioglu
20.02.2014, 23:27
Yeni talimattan sonra deplasmanlardaki maçlarımızdaki tezahuratlara bile ceza veriyorlar. Hem Rize hem Karabük deplasmanlarında ceza aldık. Kayseri maçında ceza almama ihtimalimiz çok az bu yüzden FB maçı kadın ve çocuklara olacak gibi gözüküyor. Akılları sıra ayar verip tansiyonu düşürecekler...

Tahmin ediyordum zaten, bilerek yaptiklari kesin. Ama şikeciler bu sefer o stattan cikamayacaklar.

..

Sibel
20.02.2014, 23:36
Akhisar maçında kötü tezahürat yapılmadı. Taraftar bu konuda bilinçli. Bu maçta da öyle olur, yani inşallah.

Ogün YAZICI
20.02.2014, 23:36

renktaş geçenlerde bu konuyla ilgili bir sıkıntı yok dememiş miydin ? şu an ceza sınırında mıyız ?

Ilelioglu
20.02.2014, 23:41
Taraftar cok dikkatli olmali. Yapsa yapsa yine TG veya Vira yapar kötü tezahürat. Bu gruplar ile baglantisi olan kisiler lütfen söylesinler, macta kesinlikle kötü tezahürat yapilmasin, yoksa şikeciler ile oynayacagimiz maci evlerinden izlerler.

..

Oktay Serdar
20.02.2014, 23:46
Kayserispor'un yüreyecek hali yok lobilerini kullanmazlarsa en kotu halimizle de olsa maçı alırız..tek hindikağ bu tempolu maçtan sonra oluşacak yorgunluk

DeAgLeMaNyAq
20.02.2014, 23:46
renktaş geçenlerde bu konuyla ilgili bir sıkıntı yok dememiş miydin ? şu an ceza sınırında mıyız ?

Evet cezalar sıfırdan başladı ama onu yazdığımda akşamki PFDK kararları açıklanmamıştı açıkçası Karabük maçından ceza alacağımız hiç aklımın ucuna gelmedi o yüzden Kayseri maçında ceza alsak da bir şey olmaz diyordum. Üstelik Karabük maçında TV'ye yansıyan bir küfürlü tezahurat olduğunu da hatırlamıyorum...

Erbay
20.02.2014, 23:48
O zaman ne yapıp edip küfür etmeyelim.

Ilelioglu
20.02.2014, 23:49
Evet cezalar sıfırdan başladı ama onu yazdığımda akşamki PFDK kararları açıklanmamıştı açıkçası Karabük maçından ceza alacağımız hiç aklımın ucuna gelmedi o yüzden Kayseri maçında ceza alsak da bir şey olmaz diyordum. Üstelik Karabük maçında TV'ye yansıyan bir küfürlü tezahurat olduğunu da hatırlamıyorum...

Yönetim bu karara itiraz etmeli o halde.

..

Ilelioglu
20.02.2014, 23:50
O zaman ne yapıp edip küfür etmeyelim.

Etmesekte bir sekil ceza verecekler bence. Yani bana öyle geliyor. Kayseri maci olmadi Konya macinda kesin uyduruk bir ceza verirler.

Biz küfürden hersekil uzak durmaliyiz tabi.

..

Ogün YAZICI
20.02.2014, 23:51

fırat'a rağmen kayseri maçında küfür etmese bile konya deplasmanında bir şekilde küfürlü tezahürat eder bizim taraftarımız.bir şekilde önüne geçilmeli bunun ...

DeAgLeMaNyAq
20.02.2014, 23:55
Etmesekte bir sekil ceza verecekler bence. Yani bana öyle geliyor. Kayseri maci olmadi Konya macinda kesin uyduruk bir ceza verirler.

Biz küfürden hersekil uzak durmaliyiz tabi.

..

Ooo daha bir de Konya maçı var. İlk dört maçın üçünde ceza alan takım bu iki maçın birinde de elbet ceza alır. Kayseri maçı cezasız atlatılırsa bari taraftar grupları ortaklaşa karar alıp Konya maçına gitmesin... :)

hodlu
20.02.2014, 23:58
Önümüzdeki yıl Avrupa macerasında olmalıyız bu topladığımız puanlara yazık olmamalı. Lige iyi bir geri dönüş yapmalıyız...

Sibel
21.02.2014, 00:08
Fırat'ı bunun için seçtiler zaten. Yanlış kararlarla taraftarı çıldırtıp ceza aldırtmak.

Çakıroğlu İhsan
21.02.2014, 00:44
Hamiye inaniyorum bizi ilk 5e sokacaktir

6Şafak Aydın1
21.02.2014, 01:30
Fırat'ı bunun için seçtiler zaten. Yanlış kararlarla taraftarı çıldırtıp ceza aldırtmak.

vay hainler:)

artvints
21.02.2014, 01:46
........................onur.....................
bosingwa...mustafa...aykut....kadir
..............colman....alex
...olcan..........özer............yusuf
...................emre..........

Yaşar
21.02.2014, 01:49
Tam takımdan ümidi kesiyorum, bir maç giriyor araya, ertesi maçı sabırsızlıkla beklemeye başlıyorum.
Bu maç çıkış maçımız olsun, Avrupa'da oynamak 55 lig maçına bedel.

6Şafak Aydın1
21.02.2014, 06:32
lig 6.cisi katilamiyormu Avrupaya gs kupa sampiyonu olacagini varsayarsak ? bjk katiliyormu seneye?

F. Yıldırım
21.02.2014, 07:28
lig 6.cisi katilamiyormu Avrupaya gs kupa sampiyonu olacagini varsayarsak ? bjk katiliyormu seneye?

O zaman gs'nin kupa finalindeki rakibi gider. Kısaca ilk 5 şart.

6Şafak Aydın1
21.02.2014, 07:30
O zaman gs'nin kupa finalindeki rakibi gider. Kısaca ilk 5 şart.

hayir renktas kupa finalistleri artik gidemiyor - kesin bilgi - lig siralamasina öncülük taniniyor artik platini sag olsun. bjk ceza yerse 7.ci bile gidebilecek benim hesabima göre deagle`e sormak lazim.

Emre GÜRDAL
21.02.2014, 08:59
Ucak biletim yanasa fb macna o kufur edenden parasini almazsam ne olayim....ya icniz atin saklayin eziklerin macina kufurleri sahsen ben ole yapiorum...sehrin heryerne afisler asilsin yapmayalim icim yanar valla

nakzo
21.02.2014, 09:31
Mutlaka almaliyiz hami bumaci be yapip dip almali

Tayfun
21.02.2014, 09:36
Juventus maçında iyi oynadığımıza göre artık bu maçta gerçek kimliğimize bürünebiliriz !

:)

Mert M.
21.02.2014, 09:37
Futbolcular bu maçı da dünkü gibi oynarlarsa zorlanmayız hatta fark bile gelir ama işte; oynarlarsa.

HOPA'LI TS'Lİ
21.02.2014, 09:54
Şikebahçe maçında Avni Aker tıklım tıklım olmalı, o yüzden o maça kadar sakin kalalım.

Dünkü oyun beni ümitlendirdi, maç öncesi Hami'nin gözlerindeki ışık gerçekmiş, HAMİ iyi işler yapacak.

Avni Aker'de dünkü gibi oynayıp emeklerimizi çalan şikebahçeyi çimlere gömmeliyiz. 3-0 çakalım şikecilere

Ilelioglu
21.02.2014, 11:46
Tam takımdan ümidi kesiyorum, bir maç giriyor araya, ertesi maçı sabırsızlıkla beklemeye başlıyorum.
Bu maç çıkış maçımız olsun, Avrupa'da oynamak 55 lig maçına bedel.

Aynen Avrupa maclari sariyor bana. Müthis bir heyecanla izliyorum.

..

Samet Yildirim
21.02.2014, 11:50
Cok cok önemli bir mac.

avrupa heycani farkli bundan dolayi galibiyet sart avrupaya gitmeliyiz.

taraftar tiklim tiklim olmali.

Asla ceza yiyecek birsey yapmamalari gerekir fb maci var

cakalkerem
21.02.2014, 11:54
hafta arası avrupa kupası maçımız var mazereti olmasın sakın kabul edemem

Miserable
21.02.2014, 12:29

4 maçtır yok da ne oluyor? Hami için asıl sınav lig maçları.

Aydın Danış
21.02.2014, 13:39
Juventus'a oynadığımız gibi oynarsak ki İnşallah öyle olur Kayserispor'u geçeriz..

Dünkü oyun yenildiğimize kahrolsam dahi çok ümit verdi bana hele Hami Hoca.. Hafta sonunu iple çekiyorum..

Muhteva
21.02.2014, 13:53
Mutlaka kazanmamız gerekiyor artık puan kaybına tahammül yok..

Tolga_61
21.02.2014, 13:55
Bu saatten sonra lig bence juve maçından daha önemli. Seneye avrupaya mutlaka gitmeliyiz.

Erkin
21.02.2014, 14:13
Takım yorgun olacak ama galip geleceğiz diye düşünüyorum. Sonrası için de işlerin daha iyiye gitme umudum biraz olsun arttı; ilk 5'te bitiririz umarım..

umutberna
21.02.2014, 14:18
Ben Hami Hoca'nın bu maçtaki kadro tercihini çok merak ediyorum .
Bu maçtan 4 gün sonra Juventusla rövanş maçına çıkacağız ve herhangi bir sakatlık ve risk almayacaktır.

Defansta Bosingwa'nın yerine Caner, Kadir'in yerine Mustafa oynayabilir.
Ortasahada tek önlibero Aleks önünde Adrian ve Colman,
kantalarda Olcan ve Yusuf,
forvette Emre bekliyorum.

Sibel
21.02.2014, 14:28
Kayseri denince aklıma hep beraberlik geliyor.
Lütfen bu maçı alalım.

Berat Akçay
21.02.2014, 14:29
Hakem hatalarından en çok canı yanan 2 takım.

Juventus karşısında göstermiş olduğumuz yüksek performans etkileyecektir. Ben de 1-0 kazanacağımızı düşünüyorum

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
21.02.2014, 14:32
Juventus maçındaki diziliş ve arzu ile hatta yarısı ile bile Kayseri'yi yeneriz.

Ama...

"Ama"lar biriktiriyoruz bu sezon böyle işte...

gurur6134
21.02.2014, 16:02
Alamazsak ligde biter bizimicin 3 puan sart..firat aydinus faktoru can sikan teksey

barisb
21.02.2014, 16:23
alın artık bu maçı!

6Şafak Aydın1
21.02.2014, 16:33
Ben Hami Hoca'nın bu maçtaki kadro tercihini çok merak ediyorum .
Bu maçtan 4 gün sonra Juventusla rövanş maçına çıkacağız ve herhangi bir sakatlık ve risk almayacaktır.

Defansta Bosingwa'nın yerine Caner, Kadir'in yerine Mustafa oynayabilir.
Ortasahada tek önlibero Aleks önünde Adrian ve Colman,
kantalarda Olcan ve Yusuf,
forvette Emre bekliyorum.

risk almama lüksü yok bence. en iyi 11 ile cikmasi gerek.

UğuR
21.02.2014, 18:06
İnşallah alacağız....

sasort
21.02.2014, 19:03
hami juve maçındaki kadrosunu beğendim 4 yabancı ile çıktı

henrique adrian girdi 6 yabancı ligdede oynayabilirsin

bence malouda kadro dışı kalmalı ihtiyacımız yok bence

kadromuz

.............................................onur. ............................................

bosigwa...............mustafa............ .......aykut.....................kadir

................................colman..........al ex.......................................

özer.............................................. .....................................olcan

.....................................adrian....... .........................................

......................................emre........ ..............................................

adrian oyundan düşerse yusuf oyuna adrian çıkar

özer ortaya al yusufu kol sola oyuna devam

Arda'
21.02.2014, 19:21
Juventus maçından sonra Zokora'yı kolay kolay kesemez hoca.

muratt
21.02.2014, 20:31
Hami ya 3 puan alir, kendisine sezon sonuna kadar kredi acar, Kayseri'yi ptt ligine iter, takima guven verir...
Ya da yenilir, Trabzon'u kume hattina yaklastirir, kendisinden tum umitler kesilir, kredisi biter takimin juventus macindaki olumlu goruntusunun giveni kaybolur, kayseri de ligde kalir.

Atakan
21.02.2014, 21:59
Juventus maçından sonra Zokora'yı kolay kolay kesemez hoca.

Zoko cezalı. Borçanu oynar heralde.

-----------ONUR-----------
BOSI-YUMLU-AYKUT-KADİR
----BORÇANU-COLMAN----
OLCAN---ADRIAN----ÖZER
------------EMRE-----------

TekfurÇayır 61
21.02.2014, 22:01
Juventus maçında ortaya konan futbol sonrası bu maçta ortaya konacak futbol, alınacak sonucun da önüne geçti. Aynı mücâdeleyi, aynı isteği ortaya koysunlar sonuç çok önemli değil.

A.Ali Karanis
21.02.2014, 22:02
Umarım takım beni ters köşe yapar ancak Juventus maçındaki oyunun tam tersi bir oyun bizi bekliyor bence.Sonuç konusunda tahmin yürütemiyorum.

Adem Akyüz'
21.02.2014, 22:03
---------------- ONUR -----------------
Boss ----- Mustafa ----- Aykut ---- Kadir
---------Bourceanu --- Colman ---------
Olcan ----------- Özer ----------- Yusuf
------------- Emre -------------

DeAgLeMaNyAq
21.02.2014, 22:05
Önümüzdeki hafta ne Türkiye kupası ne Milli maçlar var o halde bu maç neden Pazartesi değil?

Ilelioglu
21.02.2014, 22:10
Özer bence ortada oynamali, Adrian ise sonradan oyuna girmeli. Kayseri macin basinda büyük ihtimalle defans yapacaktir, Adrian kaybolup gider. Sonradan oyuna girmesi daha mantikli olur diye düsünüyorum.

Ilk yari skor üstünlügünü saglarsak cok iyi olur, cünkü yorgunlukta olacaktir ilerleyen dakikalarda. Colman ile baslayalim, ama isteksiz görünürse hemen disari alinmali, Gökhan Alsan'a da sans verilebilir. Colman'in mac secme sacmaligina tahammül etmek zorunda degiliz.

Ayrica Colman ve Alexandru ileriye katki yapmalilar diye düsünüyorum.

Benim ideal ilk on birim söyle:

http://www.footballuser.com/formations/2014/02/939230_Trabzonspor.jpg

..

sasort
21.02.2014, 22:11
arkadaşlar ligin başından beri ilk defa takımın takım gibi oynadığını gördüm

bu takım şampiyonluğa oynar mı oynamaz ama bu kadarda vasat olmaz diyorum

hami hoca takımı en etkin şekilde oynatmanın yolunu buldu

Ilelioglu
21.02.2014, 22:11
Önümüzdeki hafta ne Türkiye kupası ne Milli maçlar var o halde bu maç neden Pazartesi değil?

Persembe yine mac var cünkü. Büyük ihtimalle bunu düsündüler.

..

Muhteva
21.02.2014, 22:13
Hami şuan trtspor'da hücum oynatıcam yemişim defansı diyor :D

Miserable
21.02.2014, 22:14
-------Zokora---Alex--------
--Yusuf------Özer----Olcan-
-----------Emre------------

DeAgLeMaNyAq
21.02.2014, 22:14
Persembe yine mac var cünkü. Büyük ihtimalle bunu düsündüler.

..

2 maçta evimizde olduğu için bence lig maçının Pazartesi'ye verilmesi gerekiyordu. Liverpool maçı sonrasındaki FB maçı da Pazartesi verilmişti mesela. Tabii ilk maçın sonucu kötü olunca ister istemez bunu düşünüyor yoksa Juventus karşılaşmasından iyi netice alsaydık ikinci maçın önemi iyice artacaktı...

sasort
21.02.2014, 22:16
---------------- ONUR -----------------
Boss ----- Mustafa ----- Aykut ---- Kadir
---------Bourceanu --- Colman ---------
Olcan ----------- Özer ----------- Yusuf
------------- Emre -------------

aynen katılıyorum tek katılmadığım

bu yusuf ikinci yarı oyuna almalı

orda özeri oynatılır

özerin yerinde adrian

ikinci yarı adrian düşüyor adrianın yerine özer çekilir yusuf oyuna alınır

bu sayede ne olur ikinci yarı başı çok düşüyoruz fark ettiniz mi bu dinamiz mi sağlamış oluruz

Arda'
21.02.2014, 22:19
Zoko cezalı. Borçanu oynar heralde.

-----------ONUR-----------
BOSI-YUMLU-AYKUT-KADİR
----BORÇANU-COLMAN----
OLCAN---ADRIAN----ÖZER
------------EMRE-----------

Zokora cezalıymış bilmiyordum o zaman dediğin gibi Colman - Borceanu oynar.

Adem Akyüz'
21.02.2014, 22:20
aynen katılıyorum tek katılmadığım

bu yusuf ikinci yarı oyuna almalı

orda özeri oynatılır

özerin yerinde adrian

ikinci yarı adrian düşüyor adrianın yerine özer çekilir yusuf oyuna alınır

bu sayede ne olur ikinci yarı başı çok düşüyoruz fark ettiniz mi bu dinamiz mi sağlamış oluruz

Malouda olmadığı için Yusuf'u yazdım zaten. Ben de Yusuf'un dünkü gibi sonradan girmesi gerektiğini düşünüyorum ama Özer de o bölgede oynayamıyor maalesef.. Ortada daha etkili olur. Adrian için de Kayseri'nin defans yapacağını düşünürsek Adrian kalabalık savunma arasında kaybolur, Özer Adrian'a göre daha sağlam oyuncu :)

sasort
21.02.2014, 22:24
bence kadro

.............................................onur. .......................................

bossigwa................aykut..................... .mustafa..........kadir

......................................alex........ ......colman......................

olcan............................................. ..............................özer

.................................................a drian................................

.................................................e mre....................................

ikinci yarı adrian out yusuf in

sasort
21.02.2014, 22:30
bence maloudanın faydası yok

maloudanın geçmişi belli saygı duyuyorum ama

ne press ne baskı yapıyor

hele çalıma girip top kaybetmessi beni ayar ediyor

freedomforever
21.02.2014, 22:33
Onur-Bosi-Aykut-Mustafa-Mustafa A.-Bourcanu-Ozer-Colman-Olcan-Malouda(yusuf)-Emre

Adrian son yarim saat girmeli.

Ilelioglu
21.02.2014, 22:34
Bu hafta Kasimpasa-Sivas maci var, o yüzden bu mac cok ama cok önemli. Insallah kazaniriz.

..

colman
21.02.2014, 22:45
Bence maluda futbolculuğundan çok bizim için gelecek adına getireceği topçular daha önemli...

Ogün YAZICI
21.02.2014, 23:22
taraftar "hücum futbolu" diyen herkesi sırtında taşıyacak duruma geldi mra sayesinde hami de bunun meyvelerini yiyor...bu havanın en fazla 1 ay süreceğini ve ondan sonra bu sorumsuz futbolcuların hami' yi de yollayacağını düşünüyorum...bir an önce gelecek sezonun planlanması yapılmalı...

Gökhan Baymak
21.02.2014, 23:32
Başkan ne zaman gidiyor önemli olan bu.. Yemisim maçıni.. Bu sene bitti zaten..

Sent from my LG-E612 using Tapatalk

Necat Ulusoy
21.02.2014, 23:54
Zaman zaman formsuz olabilirler fakat bu takımı öne taşıyan iki yetenekli ayak var, biri Yusuf diğeri de Adrian'dır.

Hoca bu isimleri doğru zamanlamayla verimli kullandığında farkı net şekilde gördük...

Hakan
22.02.2014, 00:02
Zaman zaman formsuz olabilirler fakat bu takımı öne taşıyan iki yetenekli ayak var, biri Yusuf diğeri de Adrian'dır.

Hoca bu isimleri doğru zamanlamayla verimli kullandığında farkı net şekilde gördük...

Yemişim Adrian'ın yeteneğini beyler yapmayın Allahınızı seversiniz

asilhamsi
22.02.2014, 00:06
özer merkezde oyun kurarak daha faydalı olur.

----------------onur----------------

boss------mustafa-----caner-------mustafa akbaş

-----özer-------bourceanu----colman------------

olcan------------emre----------------malouda/yusuf

dağlıca61
22.02.2014, 00:06
bu maç yukarılara tırmanma Avrupa kupalarına katılma adına belkide son şansımız, kazanırız diyorum.

asilhamsi
22.02.2014, 00:11
beluschi gibi bir ortasaha bulabilsek sorunlarımızı büyük olcude hallederiz.

arahna
22.02.2014, 00:16
ne yapıp edip avrupaya gitmeliyiz
zor değil
üç maç kazansak tamamdır

mustafa0661
22.02.2014, 00:20
ne yapıp edip avrupaya gitmeliyiz
zor değil
üç maç kazansak tamamdır

önümüzdeki takımlar armutmu topluyor?

Samet Yildirim
22.02.2014, 00:22
Onur
Bosi----Musti----Aykut---Kadir
-----------Bourceanu-------
-------------Colman------------
---Olcan---Adrian---Özer
-------------Janko-------------

Paolo su an sikintili taraftarla pek oynatmam. Emre Güral biraz dinlenebilir.

Muhtemelen mac yine rakip alanda gececek...Ceza alanina bol top gelecek...KAyserispor cikmayacak...Janko ya göre oyun olur.

arahna
22.02.2014, 01:05
önümüzdeki takımlar armutmu topluyor?

yakalnan hava ile gerisi gelir. arada çok puan farkı yok
juventus maçındaki oyun ve yeni kadro ümit verdi bana

6Şafak Aydın1
22.02.2014, 01:09
son sansimiz olarak görmüyorum abi,5.ciligi garanti altina almak icin 8 galibiyet lazim. Ister sonradan acil ister direk seriye bagla ama siralamadaki rakiplerine maglup olmadan mümkünati var, biraz sans ile 6.cida gidecek hatta 7.cinin bile umudu olabilir :-) Ne yapalim bunada sükür.

uemit
22.02.2014, 03:13
Onur
Bosingwa mustafa caner mustafa akbas
Emre gökhan aslan burceanou olcan
Janko adrian
Sahin ayg fatih soner yusuf maluda sakat degilse aykut demir özer

Terzioğlu
22.02.2014, 04:12
Onur
Bosingwa mustafa caner mustafa akbas
Emre gökhan aslan burceanou olcan
Janko adrian
Sahin ayg fatih soner yusuf maluda sakat degilse aykut demir özer
Kaleci Bora ve Emrullah Kokoc eksik.

Koray Böyük
22.02.2014, 04:26
Juve macindaki ayni ilk onbilir sadece yusuf kadroda olabilir alexi yada zkorayi keserse. Oyun olarak ortasaha ya biz hukmederiz ve maci 3 golle aliriz diye düşünüyorum. Kayseri mutlaka saldiracaktir. Emre yusuf özer olcan kontra atklarimizdada hakim olacaklardır. Yada colmanin uzun toplari skoru belirleyecektir. Hami hoca geldikten sonra takim yavaş yavaş form tutmaya başladı. Bence hami hoca basarili olacaktır. Guvenimiz tam hic değilse kompakt futbol oynamiyoruz...

artvints
22.02.2014, 04:39
Juve macindaki ayni ilk onbilir sadece yusuf kadroda olabilir alexi yada zkorayi keserse. Oyun olarak ortasaha ya biz hukmederiz ve maci 3 golle aliriz diye düşünüyorum. Kayseri mutlaka saldiracaktir. Emre yusuf özer olcan kontra atklarimizdada hakim olacaklardır. Yada colmanin uzun toplari skoru belirleyecektir. Hami hoca geldikten sonra takim yavaş yavaş form tutmaya başladı. Bence hami hoca basarili olacaktır. Guvenimiz tam hic değilse kompakt futbol oynamiyoruz...

.........................onur.................
bosingwa...mustafa..aykut..kadir
................colman...alex
...olcan............özer...........yusuf
......................emre

Koray Böyük
22.02.2014, 04:50
.........................onur.................
bosingwa...mustafa..aykut..kadir
................colman...alex
...olcan............özer...........yusuf
......................emre

Aynen :alkış: emreyi kesmemek lazim. Hatta ikinci yari soneride denemeli. Yavaş yavaş takımdaki yerini bulmali. İleride lazim olacak.

Yada şöyle;

................…......onur....................... .
Bosingwa...mustafa..aykut..kadir..
........................alex.......
..............colman..özer.......
.....olcan....................yusuf...
.................emre....

Boyle olursak colmani daha çok hücuma yönlendirmiş oluruz..

artvints
22.02.2014, 05:02
Aynen :alkış: emreyi kesmemek lazim. Hatta ikinci yari soneride denemeli. Yavaş yavaş takımdaki yerini bulmali. İleride lazim olacak.

Yada şöyle;

................…......onur....................... .
Bosingwa...mustafa..aykut..kadir..
........................alex.......
..............colman..özer.......
.....olcan....................yusuf...
.................emre....

Boyle olursak colmani daha çok hücuma yönlendirmiş oluruz..

colman akıllı futbolcu, oyuna göre pozisyonunu alır.hücum oynayacağımız için daha önde oynayacaktır.soner in oynamasını ben de çok istiyorum.bir sakatlığı yoksa o da ikincci yarıda colman veya özerin yerine oyuna girse iyi olur.

ucurum
22.02.2014, 10:22
http://www.footballuser.com/formations/2014/02/939518_Trabzonspor.jpg

Doğukan Uçan
22.02.2014, 10:31
küfür yok saha kapanmasın.

Ertan1982
22.02.2014, 10:52
adamlarin nerdeyse defans topculari yok.forvette yetersizler. 2:0 aliriz

gurur6134
22.02.2014, 11:10
Hami aksam henrikeye yesil isik yakti yine kanser olmaya hazirlanin

onur_alabuga_61
22.02.2014, 11:33
forvet yok beraberlik kardır gerçekçi olun bütün maçlarımız berabere bitse yeterli forvetsiz olmuyo olmaz bu takıma en çok zararı iho vermştr forvet almamak ihanetle eş değerdir bi forvetle akhisarıda yenerdn önceki kaybettiğin maçlarıda kurtarrdın ayrıca juventusuda yenmemem içten bile değildi..

Uğur Gündüz
22.02.2014, 11:44
Juve 11'inden ne kadar uzak bir kadro kurarsak kazanma ihtimali yakın, aynı kadroyla çıkarsak uzak olur.

Ceyhun Dündar
22.02.2014, 12:17
Zokora colman juvede iyi oynadilar demek ki bu hafta yatisa geçecekler.
Onlari geçiniz.
Malouda iyileşirse oynamalı.

http://www.footballuser.com/formations/2014/02/939556_Trabzonspor.jpg

HOPA'LI TS'Lİ
22.02.2014, 12:20
Bordo gol gol gol
Mavi gol gol gol

tezahüratlarıyla Kayseri'yi baskı altına aldırıp takımımıza maçı kazandırmalıyız.

HOPA'LI TS'Lİ
22.02.2014, 12:22
Hami aksam henrikeye yesil isik yakti yine kanser olmaya hazirlanin

Bu kadar ön yargılı olmayın.

Henrique top tekniği yüksek ve çok yetenekli bir oyuncu.

Juve'ye zor anlar yaşattı.

Her futbolcu zor günler geçirir, hele de taraftarları onu sürekli yuhlarsa karşı karşıya bile net golü atamaz.

HOPA'LI TS'Lİ
22.02.2014, 12:23
Sezonun En İyi İstatistiği

Juventus karşısında 466 isabetli pas yapan, % 53 topla oynama yüzdesine ulaşan Trabzonspor, sezonun en iyi rakamlarına ulaştı.
Sezonun En İyi İstatistiğiFırtına 14 maç sonra Avrupa'da mağlup olsa da son 3 sezonda oynanan 150 maçta dördüncü defa bir maçta 460 pasın üzerine çıkabildi.

Farklı bir kimliğe büründü

Hami Mandıralı ile farklı kimliğe bürünen Trabzon daha fazla koşarken, Rize (139), Akhisar (274) Karabük karşısında ise 192 isabetli pas yapabilmişti. Akhisar ve Karabük sınavlarında toplam 466 isabetli pas yapan Trabzon, Juventus maçında 90 dakikada bu sayıya ulaştı.

Fatih Özkan
22.02.2014, 12:39
Rize - 139
Akhisar - 274
Karabük - 192
Şu acizliğe bakar mısınız ?

bordomavi1
22.02.2014, 12:51
malouda, soner ve gökhan'ın sağlık durumları nedir? oynayabilirler mi bu maçta?

ccd6167
22.02.2014, 12:55
1) bu takımın 10 numarası yok.4.2.3.1 oynamaz hiç bi zamanda oynamayacak bunu juventus maçında da gördük.

2) takımı hiç bozmadan artık yavas yavas oturtmak lazım.en azından gelecek sene için isklete şimdiden başlanmalı..

3) bizim orta saha oyncuları dirençsiz en azından ortasaha kalabalık tutularak direncimizi yükseltmemiz lazım..

...........................................onur

bosi.................mustafa....................ca ner...........kadir

.................................alex

................zoko.........................colma n

olcan............................................. ............ozer(malouda)

................................emre

colmanın yerine soner de olabilir..bu maçı alırız..

Kayserinin ortasahası cok dirençsiz..

Ibrahim Gaygusuz
22.02.2014, 13:08
11'i bozmaya gerek yok bence.

Avrupadaki istahimizi liglere yansitalim yeter. Juve karsisinda deplasmanda 53% topa sahip olmak herkese nasip olmaz. Pas rakamini soylemiyorum bile.

Ayni seyleri bu macta yapabilirsek Kayserinin basi doner resmen

Cafer Bulur
22.02.2014, 13:13
Bu kadar ön yargılı olmayın.

Henrique top tekniği yüksek ve çok yetenekli bir oyuncu.

Juve'ye zor anlar yaşattı.

Her futbolcu zor günler geçirir, hele de taraftarları onu sürekli yuhlarsa karşı karşıya bile net golü atamaz.

Henrique bazen amatör topcu bazen dünya klasinda isler yapiyor ama genelde sac bas yoldurtuyor.

Emre juve macinda tecrübesizliginin kurbani oldu,yine tercih edilmeli oynadikca kendisini gelistirecektir.

Juve macina bakip da henrique yi oynatmak büyük bir hata olur.

Full HD
22.02.2014, 13:26
Vasat futbol izlemeye hazirmiyiz? Gene iskence olacak fakat biz alisigiz!

Kayseri bizi yenebilecek gücte bence dikkat etmemiz lazim.Kale önünde etkili degiliz ve defansif hattinda canli bomba gibiyiz.Umarim ben yanilirim ve 3:0 falan aliriz maci.

Saygilar

Royal Heart
22.02.2014, 15:41
Bu maç Zokora otursun Soner oynasın.
Olcan da dinlenmeli.
---------------------ONUR----------------
--BOSINGWA----MUSTAFA--AYKUT------KADİR---
---------------ALEX-----COLMAN----------
------------------SONER-----------------
----YUSUF-----------------------------ÖZER--
---------------------EMRE------------------

erkankoc
22.02.2014, 16:42
Bu takimda olmazsa olmaz zokoradir.

artvints
22.02.2014, 16:42
zokora cezalı.

Royal Heart
22.02.2014, 16:46
zokora cezalı.

İyiymiş.

Maestro'61
22.02.2014, 17:42
Hami hocanın takıma güzel bir hava getirdiği kanaatindeyim. Hücuma dönük oynayacağımızı her seferinde beyan ediyor. İnşallah hem kendini hemde bizi üzmez. Lakin Özer hamlesi Juve maçında her ne kadar stratejik olsa dahi Özer'in kanatta kullanılması bana amaçsız geliyor. Beğenilmeyen Zeki Yavru ,Serkan Balcı dahi kanatta daha verimlidir bence. Sıçrayış maçı olacak bizler için.

Kafamdaki 11 şöyle;

Onur - Bosingwa, Yumlu, Aykut, Kadir - Yusuf, Bourceanu (Soner), Colman, Adrian, Olcan (Malouda) - Emre (Henrique)

Çakıroğlu İhsan
22.02.2014, 17:56
Bosi-Musti-Aykut-Kadir
Colman-Borcu
Adrian
Olcan-Emre-Ozer

şeklinde cikacaktir

ama umarim
Colman-Ozer
Adrian
Olcan-Emre-Yusuf

şeklinde çıkar

Ilelioglu
22.02.2014, 19:32
Gecen haftaki maclarini izledim. Özellikle Bobo'ya dikkat etmeliyiz. Onun disinda cok tahrik ettikleri kesin, oyuncularimiz bu tahriklere gelirse bizim adimiza iyi olmaz. Umarim Hami Hoca onlari mactan önce uyarir bu konuda.

Bunun disinda bos alan birakmamaliyiz Kayseri'ye. Kontra atak oynayacaklari kesin.

..

Muhammed Ayaz
22.02.2014, 20:05
.................................................. ....onur.......................................... ............
.........bosingwa..................aykut.......... .......mustafa.................kadir.............. ..........
...................................bourceanu...... ........colman.................................... ..........
...........olcan.................................. .adrian.............................özer.......... ................
............................................emre güral............................................. ..................

yada;

..........................................onur.... ..................................................
........bosingwa............aykut.............must afa.............kadir.......................
.......................................bourceanu.. .................................................. ...
................olcan....................özer hurmacı..............yusuf........................ ..
..............................emre güral.............henrique........................ ................

yada ;

.........................................onur..... .................................................. .
....bosingwa.............aykut...............musta fa...............kadir......................

..........olcan...........................colman.. .................özer hurmacı..................
..........................................adrian mierjiewski....................................... ...
..........................emre güral..........................marc janko.............................

cakalkerem
22.02.2014, 20:14
adamlar kadro kuramıyor 7-8 eksikleri var 11 çıkartmakta zorlanıyorlar....

yarın da yenemezsek yazıklar olsun

Uğur Kalyoncu
22.02.2014, 20:17
--------------------------Onur------------------------------
Bosingwa-----Mustafa---------------Aykut---------Kadir----
-----------------------------------------------------------
--------------Bourceanu-----------Colman-----------------
Olcan---------------------------------------------Yusuf---
--------------------------Emre---------------------------
---------------------------------------------------------
--------------------------Janko-------------------------

Emre biraz daha geride daha etkili olacaktır..Özer iyi durumda ama solda yeterince verimli olamıyor..Jankoyu bir de böyle değerlendirelim bakalım..Bosingwa Kadir Olcan ve Yusufun oluşturduğu kanatlardan illa ki orta gelecektir..

cakalkerem
22.02.2014, 20:19
hami hoca dan belki olur ya mra da göremediğimiz en azından 2 forvet anlayışını bekleyebiliriz....

FC-ST-PAULI-61
22.02.2014, 20:34
hami hoca dan belki olur ya mra da göremediğimiz en azından 2 forvet anlayışını bekleyebiliriz....
Nedir bu 2 forvet israrin anlamak zor.Cift forvet sanki ofansif oynamak demek.Akhisar macindada cift forveet oynadik iste ezildik.
Bizim Takimda birtane iyi forvet var buda Emre.Henrique ve Janko Cöp.
Bunu anlasaniz artik.Sanki yedekte cisse ve ba var.
Ofansif oynarsan tek forvet cift forvet farketmez,Akcay denen amatör hocanin korkakligi yüzünden igrenc futbol oynuyorduk.Daha dogrusu oynamiyorduk seyrediyorduk.Emrenin arkasinda Olcan ve Özer gibi kaliteli ayaklar var.
Trabzonspor Trabzonspor gibi oynarsa herkesi ezebilir.Akcay bizi ofspor gibi oynatti.

artvints
22.02.2014, 20:41
Nedir bu 2 forvet israrin anlamak zor.Cift forvet sanki ofansif oynamak demek.Akhisar macindada cift forveet oynadik iste ezildik.
Bizim Takimda birtane iyi forvet var buda Emre.Henrique ve Janko Cöp.
Bunu anlasaniz artik.Sanki yedekte cisse ve ba var.
Ofansif oynarsan tek forvet cift forvet farketmez,Akcay denen amatör hocanin korkakligi yüzünden igrenc futbol oynuyorduk.Daha dogrusu oynamiyorduk seyrediyorduk.Emrenin arkasinda Olcan ve Özer gibi kaliteli ayaklar var.
Trabzonspor Trabzonspor gibi oynarsa herkesi ezebilir.Akcay bizi ofspor gibi oynatti.

iki iyi forvetin varsa, çift forvet oynarsın bu kadar basit.mesala cisse alınmış osayda, emre cisse yap yaslan arkana.henrique yle çift forvet oynasan ne olur

mustafa0661
22.02.2014, 20:44
janko henriqe veya emre henriqe veya janko emre hiç bir arada oynamadılar bir kere 4-1-3-2 oynayalım karşımızda ligin en kötü takımı var deneyelim bunu

Ali YİĞİT
22.02.2014, 20:53
Arkanıza yaslanın ve bu maçı izleyin. Bu maç bizim diriliş, geri dönüş maçımız olacak.

Muhammed Ayaz
22.02.2014, 20:57
Arkanıza yaslanın ve bu maçı izleyin. Bu maç bizim diriliş, geri dönüş maçımız olacak.

abi ağzından bal damlıyooor

AhmetG.
22.02.2014, 21:19
Ben berabere bitme ihtimali yüksek diyorum. Erciyesin yenmesiyle Kayserinin kendini kurtarma şansı giderek azalıyor. Hırs yapıp asılacaklar maça. Tabi gönül ister kazanalım inşallah

laudrup61
22.02.2014, 21:38
Alex tam bir hayal kırıklığı, adamı mücadeleci, yırtıcı birisi sanıyorduk tam tersi çıktı yana geriye pas. Satanlar yi kazık atmışlar. Şimdi Adebayor tarzında forvet alacaktık, tek başlarına çökecekti anadolu takımlarının tepelerine.

kudu_61
22.02.2014, 21:43
çift forvet çıkmalıyız janko olmayacağına göre ki inş. olmaz ya emre-henri yada emre-şahin oynamalı

onur
bosi-yumlu-aykut-kadir
barca
olcan-colman-özer
emre-henri

kudu_61
22.02.2014, 21:47
Ben berabere bitme ihtimali yüksek diyorum. Erciyesin yenmesiyle Kayserinin kendini kurtarma şansı giderek azalıyor. Hırs yapıp asılacaklar maça. Tabi gönül ister kazanalım inşallaheğer bu maç berabere biterse kayserinin o kadar eksiğine rağmen ve fark olmazsa oynamasınlar bir daha adamların 2 defansı 1 orta sahası ve bize her maç atan nobresi cezalı yenemezsek yuh artık ve ben inşallah plaka istiyorum bu maç abartıyorum belki ama emre hat rick yapar diyorum diğerlerinden de atan olsun artık

Hakan
22.02.2014, 22:13
---------Onur---------
Boss-Aykut-Yumlu-Kadir
-----Bource-Colman----
Olcan-----Özer----Yusuf
----------Emre---------

Yedekler:Fatih,Caner,Zeki,Soner,Gökhan,Şahin,Henri que

Ogün YAZICI
22.02.2014, 22:15
---------Onur---------
Boss-Aykut-Yumlu-Kadir
-----Bource-Colman----
Olcan-----Özer----Yusuf
----------Emre---------

Yedekler:Fatih,Caner,Zeki,Soner,Gökhan,Şahin,Henri que

yusuf yerine henrique ile başlar...

cakalkerem
22.02.2014, 22:25
allah şu olcana birşey vermesin...

o da giderse takım ileriyee gidemeyecek

Fatih Özkan
22.02.2014, 22:43

İnşallah.
Akhisar maçına tanıklık etmiştim, içim ezilmişti.
Umarım bu da geri dönüş maçımız olur.
Tribünde olacağım.

Koray Böyük
22.02.2014, 22:43
3 yada 4 atariz diye düşünüyorum. Yarin bende arkama yaslanip bacak bacak üstüne atip hem emrenin hem de ozerin gollerini izlicem :):):)

Atakan
22.02.2014, 22:44
Handikap olur. Kaçırmayın.

cakalkerem
22.02.2014, 22:46
handikap oynayacağız bakalım bu seferde atamazsak yazıklar olsun

Arda'
22.02.2014, 22:56
Henrique garanti ilk 11'de.

gudoz81
22.02.2014, 22:59
adamların en iyisi yok
zurap...

cakalkerem
22.02.2014, 23:03
adamların en iyisi yok
zurap...

adamların 6-7 oyuncusu yok

Cafer Bulur
22.02.2014, 23:19
adamların 6-7 oyuncusu yok
Kimler yok zurab disinda?

gurur6134
22.02.2014, 23:30
Henrikeyle 11 e baslayacakmis hami..mra dan incilere devam..

Ufuk
22.02.2014, 23:34
Kayseri maçı gollü beraberlik demek normal şartlarda..

sasort
22.02.2014, 23:43
acaba forvette kimi oynatacak hamide henriqueci çıkmaz inş

tahminde bulunayım kannımca böyle çıkar

............................................onur.. ...........................................

bosigwa..................aykut..................mu stafa................kadir

.......................................colman..... alex..................................

olcan............................................. ....................................yusuf

............................................özer.. ...........................................

............................................emre.. ..........................................

adrianı oynatır berki yada sonradan sokar özeri sol bek

adrian ortada oynar

TSemih61
22.02.2014, 23:43
Henrikeyle 11 e baslayacakmis hami..mra dan incilere devam..
Nerede yaptı bu açıklamayı. Henrique ile başlaması büyük hata olur.

sasort
22.02.2014, 23:48
inş kazanırız artık

bu hafta bizim için fırsat haftası

sasort
22.02.2014, 23:50
Nerede yaptı bu açıklamayı. Henrique ile başlaması büyük hata olur.

sakatlanmaz mı bu adam

Adem Akyüz'
22.02.2014, 23:52
Nerden çıktı bu yine bu Henrique sevdası arkadaş ? Bu Emre'ye niye bu güvensizlik ? İnşallah Henrique gibi bir hatayla başlamaz Hami hoca..

Cafer Bulur
22.02.2014, 23:53
Nerden çıktı bu yine bu Henrique sevdası arkadaş ? Bu Emre'ye niye bu güvensizlik ? İnşallah Henrique gibi bir hatayla başlamaz Hami hoca..

Henrique juve macinda iyi gözüktü bu nedenle olmasin?

Adem Akyüz'
22.02.2014, 23:59
Henrique juve macinda iyi gözüktü bu nedenle olmasin?

20 dakika iyi oynayan bir oyuncuyu haftalardır çok iyi bi form yakalayan oyuncunun yerine oynatmak ne kadar mantıklı? Ha çift forvet oynayacaksa onu bilemem tabi.

Miserable
23.02.2014, 00:00
Akhisar ve Karabük'ün puan kaybı ile yukarı yaklaşma şansımız doğdu. (Ne günlere kaldık?)
Ortası olmaz, ya puan kaybı ya da 3-4 gollü net bir galibiyet olur diye düşünüyorum.

hood
23.02.2014, 00:02
hami akıllıysa emre ile başlar emre'yi de oyundan alamaz gol atar ve maçı kazanırız..henrique'yi özer'in falan yerine alır

Cafer Bulur
23.02.2014, 00:03
20 dakika iyi oynayan bir oyuncuyu haftalardır çok iyi bi form yakalayan oyuncunun yerine oynatmak ne kadar mantıklı? Ha çift forvet oynayacaksa onu bilemem tabi.

onur
bosingwa mustafa aykut kadir
colman bourceanu
özer olcan
emre henrique

Böyle olabilir mesela.

kalavara
23.02.2014, 00:04
orta alanda mücadele etmediğimiz her maç mağlubiyet yakın. orta alanını mücadele etmeden rakibe verirsen (bknz:akhisar maçı) sonuç belli. zokora juventus maçında takımın en iyisiydi, buna benzer top oynarsa maçı rahat alırız, aksi halde yine doğumhaneye nöbetçi bırakın.

Adem Akyüz'
23.02.2014, 00:10
onur
bosingwa mustafa aykut kadir
colman bourceanu
özer olcan
emre henrique

Böyle olabilir mesela.

Böyle olursa güzel ama tek forvet oynayıp Emre'yle değil de Henrique'yle başlarsa çok yanlış olur bence..

Cafer Bulur
23.02.2014, 00:15
Böyle olursa güzel ama tek forvet oynayıp Emre'yle değil de Henrique'yle başlarsa çok yanlış olur bence..

Benim tahminim adriani oynatacak ve tek forvet oynayacak,o oyuncununda korkuldugu gibi henrique olma ihtimali hic de az degil.:)

bach72
23.02.2014, 00:15
Kümede kalma mücadelesi yapan iki takımın mücadelesi.Kayseri elbette bizden daha sıkıntılı sıralamada.Ama kaybedersek sıkıntılı bir sürece gireriz.Kazanmalıyız.

Kemal Öztel
23.02.2014, 00:17
Henri yoksa umut var.Uzun bir aradan sonra da baskılı oynayan bir Trabzon izledik hafta içinde.Kağıt üzerinde galibiyet yakın..

arahna
23.02.2014, 00:18
3-0 alırız

Ilelioglu
23.02.2014, 00:23
Handikap olma ihtimali bence cok düsük, cok zor gececek bu mac. Özellikle ilk yari skor avantajini yakalayamazsak ikinci yari Juventus macinin yorgunlugu ile birlikte hüsran yasayabiliriz.

Ayrica Futbolcularin samimiyeti de unutulmamali. Bu tür maclarda oynamak istemedikleri cok net. Özellikle Colman'da bunu her defasinda görüyorum.

..

Cafer Bulur
23.02.2014, 00:24
Benim merak ettigim konu ne zaman kornerden gelen topa bir oyuncumuzun kafayla vurarak gol atacagimiz.

Acaba yarin bunu basarirmiyiz?

Cafer Bulur
23.02.2014, 00:25
edittt....

Ilelioglu
23.02.2014, 00:25
Benim merak ettigim konu ne zaman kornerden gelen topa bir oyuncumuzun kafayla vurarak gol atacagimiz.

Acaba yarin bunu basarirmiyiz?

Sanmam. :) Kornerden yemeyelim kafi bence.

..

Cafer Bulur
23.02.2014, 00:27
Sanmam. :) Kornerden yemeyelim kafi bence.

..

Niye bunu basaramiyoruz ,ortalar mi zayif geliyor yoksa kafa vuracak oyuncumuz mu yok?

Adem Akyüz'
23.02.2014, 00:28
Niye bunu basaramiyoruz ,ortalar mi zayif geliyor yoksa kafa vuracak oyuncumuz mu yok?

İkisi de :)

Ilelioglu
23.02.2014, 00:31

Özellikle ortalar gelmiyor. Zaten bu yönümüz iyi olsa Janko is yapardi bizde. Maalesef kornerlerimizin bile cogu ön direkte karsilaniyor.

..

Cafer Bulur
23.02.2014, 00:31

Aykut g.birliginde atiyordu bizde daha bismillah diyemedi anasini satayim.:)

Kafayla gol atmak icin 2 metre boyunda olmak zorunda degilsin biraz sezgi biraz da calismak ile olmayacak is yoktur.

Nazim Can
23.02.2014, 00:42
----------------------------Onur--------------------------

Bosingwa------------Yumlu-----------Aykut------------Kadir

-------------Colman----------------Özer-------------------

----Olcan-----------------Adrian----------------Yusuf------

---------------------------Emre----------------------------

Bu kadro Kayseri maci icin cok ideal öyle defansif orta sahaya falan gerek yok bu macda Kayserisporda bizim gibi kadro yapisi teknik ama fizik olarak iyi olmayan oyunculardan kurulu, ben kesin net bir galibiyet bekliyorum.

Kemal Öztel
23.02.2014, 00:49
Malouda oynayabilir mi?

Fatih Öztürk
23.02.2014, 00:52
Onur,Bosingwa,Mustafa,Aykut,Kadir,Bourceanu,Colman ,Ozer,Yusuf,Olcan,Emre.

Ilelioglu
23.02.2014, 00:53
Malouda oynayabilir mi?

Sakat halen. Büyük ihtimalle şikecilere karsi oynacagimiz macta sahada olur.

..

sanatik
23.02.2014, 00:55
Bu maci alin 6 inciliga yükselelim.

6Şafak Aydın1
23.02.2014, 00:57
Hücumda cogalan bir takim görmeye alissin bu gözler artik. Forvetlerimizin derdi budur. Janko, Henrique, Emre hepiside world class olmasalarda yetenekli oyuncular bunlari oynatacagiz mecbur yoksa Avrupa Mavrupa göremeyiz, haketmeyizde zaten.

Ogün YAZICI
23.02.2014, 01:08
oyuncularımızın karakterleri nedeniyle sıkıntılı bir sonuç çıkabilir diyordum ama kayserinin oynatabileceği defans oyuncularının neredeyse tamamı yok...rahat alırız...

Fatih Öztürk
23.02.2014, 01:20
4-1-4-1 diziliş bu mac için ideal.baskin bir futbol anlayışıyla maci erken koparabiliriz.rakip var gücünü sahaya yansitacak ve bu bizim isimize yarayacaktır.

Koray Böyük
23.02.2014, 01:21
Kayserispor un eksikleri kimler sayinolarak verebilir misiniz??

Çağatay_
23.02.2014, 01:50

Evet ikisi de, ama bir şey daha var. Kafa golü atmak veya orta ile gol atmak için ille süper ortalar gelmesi, mükemmel kafa vuruşları yapılması ve çok uzun santraforlar şart değil.

İçeriye giden iyi ya da kötü herhangi bir topun gol olması için pozisyonu ısrarla takip eden fizik gücü ve pozisyon bilgisi yüksek oyuncular gerekli.

Ben şu gördüğüm takımın fizik olarak çok yetersiz olduğunu düşünüyorum. Gerek atletik anlamda, gerek güç anlamında.

Oralara gidip pozisyonu takip edip kaleye topu ite kaka sokacak kanat oyuncumuz da, forvetimiz de, orta sahamız da yok.

Pozisyon bilgisi veya yeteneği olanlar da güçsüz veya formsuz durumda zaten. Hal böyle olunca içeriye giden herhangi bir topun kafa vuruşu, arka direk organizasyonları veya karambol ile gol olması zorlaşıyor.

Çünkü sen orada değilsin, olayı kovalamıyorsun.

Muhteva
23.02.2014, 02:26
Skor tahminim 3-0..

sifuni
23.02.2014, 05:50
Bundan sonraki maclarimizda Juventus maci heycani ve coskusu ile oynariz insallah. Her sene avrupa'da olmaliyiz.

E. Okan Bülbül
23.02.2014, 06:29
Yenersek camia olarak güzel bir hava yakalayacağımız kesin. İnşallah yeneriz.

nbay
23.02.2014, 08:35
----------------------------Onur--------------------------

Bosingwa------------Yumlu-----------Aykut------------Kadir

-------------Colman----------------Özer-------------------

----Olcan-----------------Adrian----------------Yusuf------

---------------------------Emre----------------------------

Bu kadro Kayseri maci icin cok ideal öyle defansif orta sahaya falan gerek yok bu macda Kayserisporda bizim gibi kadro yapisi teknik ama fizik olarak iyi olmayan oyunculardan kurulu, ben kesin net bir galibiyet bekliyorum.
Adrian oynamaz, Alex ile başlar, işler kötü gider gol bulamazsak alex yerine Adrian girer

nbay
23.02.2014, 08:41
Henriqenin trabzonda erken bir gole ihtiyacı var seyircinin tepkisinden kurtulması için,yoksa işi çok zor,gol bulamayınca daha strese girecek yanlış işler yapacak, taraftar daha da gerilecek. yönetimin forvet transferindeki yanlışının bedelini Henriqe ödüyor, adam taraftar bağırdıkça daha da saçmalıyor, geri dönüşü için büyük bir şansa ihtiyacı olacak.

Courage
23.02.2014, 09:28
Rahat kazanırız.

Tahminim sezonun en sıkıntısız maçını oynayacağımız yönünde.

Mesut
23.02.2014, 09:33
Zor maç.Dün Erciyes yendi nasıl bu maçı garanti olarak görüyorsunuz anlamadım.

Courage
23.02.2014, 09:44
Bir takımn galibiyeti diğer takımın gücünün kanıtımı oluyor ? Ne saçmalık!

Kayserinin kadro kalitesi, moral-motivasyonu dipte. Kazanacağımız aşikar,pimpiriklenmeye lüzum yok.

Artık her maç öncesi ''eziliriz büzülürüz puan kaybederiz'' moduna girmekten sıkıldım.

Uğur Gündüz
23.02.2014, 09:57
2-0 mağlup olunan bir maçın taraftarı 3-5 koyma noktasına getirmesi ilginç!

Bizi hep bu havalar mahvetti!

kncyalcin
23.02.2014, 10:39
Hücumda alan daraltarak pres yaparsak çok pozisyon bulabileceğimiz bir maç olur ama bunu yapacak oyuncu yapımız ya da oyun anlayışımız yok malesef.
Savunma: Sereno cezalı, Zurab cezalı, Simic sakat, Alper Uludağ cezalı,
Forvet: Mert Nobre cezalı,
Kanat: Sefa sakat.
Yine de hücum hattı etkili .. Engin Bekdemir, Mouche ve Bobo üçlüsüne dikkat. Savunmadan çıkarken top yaptırmamak gerek.
Boss--Yumlu--Aykut--Kadir
--------Alexandru--------
Olcan-Özer-Colman-Yusuf
----------Emre---------- ile başlayacaktır.

Ogün YAZICI
23.02.2014, 11:05
kayseri'de defans hattından simiç sereno zurab ve alper yok.sefa ve nobre de olmayacak...

Mustafa ÖZDEMİR
23.02.2014, 11:29
ilk yarı berabere maç sonu 1 ...

Hakan Yeşilyurt
23.02.2014, 11:32
illegal bir sitede tek maç trabzonspor - kayseri macının oranı 1,80
60 tl bastım..mahcup etmez inşallah bu maç bizi..kazanmamız gereken bir maç.

Berke6198
23.02.2014, 11:35
Kayserispor'a karşı karamsarlık hali takınmanın hiçbir mantığı yok.

Son 10 yılın en kötü futbolunu oynuyor Kayserispor. Çok kötü bir futbol sergilesek bile rahat şekilde geçebileceğimiz bir takım halindeler şu anda.

O yüzden hiç endişe duymuyorum, galip geleceğiz.

Kadir
23.02.2014, 11:39
Ligin dibinde bulunan takımı yeneriz herhalde galibiyetten başka son yok bu maç için.

DEEP BLUE
23.02.2014, 11:41
Hami hocanın, MRA'nın bitirmek için çok uğraştığı ''futbol mantalitesi''ne dinamizm getirdiği aşikar... Skor olarak kazanacağımızı tahmin etmekle birlikte, skorun umurumda olmadığını söylemek istiyorum. Saldıralım, deli gibi basalım sahanın her yerinde... Adam gibi futbol izleyelim, sonuç ne olursa olsun alkışlayalım... Bence kazanmışız demektir...

[KAPLAN]
23.02.2014, 11:48
Uzun zaman sonra yeniden 11 kişiyle oynayacağız. Umarım takım döktürür de malum zat bir daha kadroya giremez.

cubido
23.02.2014, 11:51
Ligtv'de 1985'teki Trabzonspor-Kayserispor maçında Tuncay'ın attığı golleri görünce bizim şu andaki santraforlarımızın ne seviyede olduğunu çok daha iyi anlıyor insan.
Futbolcu kalitemiz ortada ama bu bizim deyimimizle "dik oynamaya" engel değil.
Saldırgan futbolu özledim . Hami'den iyi hoca olur mu bilmem ama umarım Hami bu özlemimizi giderecek futbol oynatır, en azından oynatmaya çalışır.

Travelair
23.02.2014, 11:54
Juventus maçı kadrosu bozulmamalı

cubido
23.02.2014, 11:54
;1919526903']Uzun zaman sonra yeniden 11 kişiyle oynayacağız. Umarım takım döktürür de malum zat bir daha kadroya giremez.
Zokora konusunda ben de seninle aynı fikirdeydim.Ancak Juventus maçında Zokora'nın hücuma katkısını , en azından bu konudaki gayretini görünce sorunun Zokora'dan çok ona," ileri çıkma, 3.stoper gibi oyna diyen" teknik direktörlerimizde olabileceğini düşündüm.

Courage
23.02.2014, 12:07
2-0 mağlup olunan bir maçın taraftarı 3-5 koyma noktasına getirmesi ilginç!

Bizi hep bu havalar mahvetti!

Sizi bence zihniyetiniz mahvetti.

Ameller / eylemler ,niyete göre şekillenir demişler. Hep kötü olduğumuzu düşüne-düşüne tekrar ede ede yarattığımız devasa kötü sinerji , kapasitesi motive edildiği zaman iyi oynamaya elverişli oyuncu topluluğunu bile mahvetti.

...

Bu takım , kahvehaneden okey oynarken masadan kaldırıp 11 kurduğu adamlarla İstanbul dükalığını bitirdi. Kimse devri değişti demesin. İnsanlar hala daha damarlarından akan kanı ve onu pompalayan yüreği taşıyorlar.

Öznur61
23.02.2014, 12:07
Kazanalım artık bu akşam Allahın izniyle...

Ilelioglu
23.02.2014, 12:55
Zor maç.Dün Erciyes yendi nasıl bu maçı garanti olarak görüyorsunuz anlamadım.

Aynen, en az Kayseri kadar kosup mücadele etmek sart.

..

Kirk_Cooley
23.02.2014, 13:05
http://i.hizliresim.com/xV876V.png (http://hizliresim.com/xV876V)

Aylar sonra ilk defa bir maçımıza oynadım umarım kazanırız :)

outoftime
23.02.2014, 13:09
2-0 öne geçip son dakikalarda 2-1 bittiğine şükrettiğimiz bir maç olma ihtimali bence yüksek!
adrian ve mustafa yumlu golleri atar

Mert'
23.02.2014, 13:11
Kayseride çok eksik var alırız maçı.

Arda'
23.02.2014, 13:46
Juventus maçı kadrosu bozulmamalı

Zokora cezalı mecbur bozulacak.

asilhamsi
23.02.2014, 14:01
Şahin in form durumunu bilmiyorum ama Emre-Şahin birbirini tamamlayacak forvet ikilisi gibi geliyor bana.

henrique en ucta degil emrenin arkasında oynarsa etkili olur.

-----------------onur---------------
boss------mustafa-----caner---------mustafa akbaş

özer------alex-----------colman-----------olcan

------------emre-----------şahin/henrique---------

eger henrique oynayacaksa biraz daha arkada oynamalı.

bordomavi1
23.02.2014, 14:01
http://www.footballuser.com/formations/2014/02/940413_Trabzonspor.jpg

İlk 45 dakika colman oynar, sonraki 45 dakika adrian.

TSemih61
23.02.2014, 14:04
Zokora konusunda ben de seninle aynı fikirdeydim.Ancak Juventus maçında Zokora'nın hücuma katkısını , en azından bu konudaki gayretini görünce sorunun Zokora'dan çok ona," ileri çıkma, 3.stoper gibi oyna diyen" teknik direktörlerimizde olabileceğini düşündüm.
Hangi hoca oyuncusunun hücuma destek vermesini istemez ki? Bence bu tamamen Zokorayla alakalı.

Bera B.
23.02.2014, 14:08
http://www.footballuser.com/formations/2014/02/940413_Trabzonspor.jpg

İlk 45 dakika colman oynar, sonraki 45 dakika adrian.

Soner ile Özer'i değiştir akşamki kadroyu bulmuş oluruz. Gerçi ben bir Henri sürprizi bekliyorum Yusuf'un yerine, Emre'yle beraber oynayacak şekilde.

asilhamsi
23.02.2014, 14:13
ayrıca yusuf un sol bekte denenmesi bana mantıklı geliyor

mustafa yumlu ve aykut bir mac oynamasınlar defansı birde öyle görelim.Cok daha iyi olacagını dusunuyorum.Özellikle aykut cok kotu oynuyor.

--------------------------onur---------------------

boss----------caner----------m.akbaş---------yusuf

özer-----------alex--------------colman--------olcan

-----------emre---------------şahin----------------

olcan içeri, katederek şut atar yusufta o kanatta bindirme yapar.