PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 2 - 1 Kayserispor | Maç Sonucu | STSL 22. Hafta

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7]

sasort
23.02.2014, 23:49
mra çok iyi niyetliydi ama

kadro durumumuz belli mustafa hoca her zaman kendini aşmaya çalıştı

bu kadronun yapacağı şey belli

yani arkadaşlar şurda kadro yapalım hepimiz aynı kadroyu kurarız

oyun içinde aynı değişiklikleri yaparız

ama mra değişikliklerine kadrolarına anlam veremiyorduk

hadi diyorum biz anlamıyoruz ama

hami oynatışından da durum ortada

bugün 15 dk top oynadık

ama baı topçular çok kötüydü

colman adrian orta sahada zayıf kaldı

sol açıktada özer oynayamıyor ortada oynamalı

Ali YİĞİT
Sahaya çıkış müziğini buldum Youtube'dan. Şu site üzerinden http://www.youtube-mp3.org/tr Mp3'e dönüştürüp download ettikten sonra telefona yükleyip çalan müzik olarak işaretledim.

Şiddetle tavsiye edilir

Belgium61
Loic Remy gibi forvetin olursa her sene garanti ilk 2desin

Sibel
23.02.2014, 23:50
Ben her zaman büyük bir hayalim vardi. Trabzonsporun macinda Sampiyonlar ligi müzigini duymak. O an inanilmaz heycanliydim ve tüylerim diken diken oldu. Bundan sonra ne gelirse ekstradir benim icin :D

Lille maçında olağanüstü bir gürültü vardı Avni Aker'de. İlk ŞL müziğini zor duymuştuk maratondan.
O tribün inanılmazdı zaten. Mükemmeldi.

6Şafak Aydın1
23.02.2014, 23:52
sofradaki salataya ot diyenler var buralarda Anne ot varmi diye bunun yaninda adam sesli iyidir yine ...

Veysel
23.02.2014, 23:53
6ZIt1m_T5-4

Ben bu şarkıya hastayım 2011 sezonunu hatırlatır bana hep :)

Belgium61
23.02.2014, 23:53
kibar sürmen - dik oyna

ervettttt hbuuuu buuuuuu evettttt allahım ıste bu o sarkı allahım sana sukurler olsun allah razı olsun senden!!!!!!!

ibrahim
23.02.2014, 23:54
ervettttt hbuuuu buuuuuu evettttt allahım ıste bu o sarkı allahım sana sukurler olsun allah razı olsun senden!!!!!!!

Sende bi karar ver olm :D

Belgium61
http://www.youtube.com/watch?v=TQf1s4A2GQs bu o sarki arkadaslar sevgili Fatih Birinci renktasimizdan ALLAH RAZI OLSUN!!!!

Fatih Birinci

Haha :D

Sibel
23.02.2014, 23:55
Sana marş çaldı dedim yanılıyorsun dedin bak şimdi:)
Evet desen çalan marşları yazacaktım.

Belgium61
23.02.2014, 23:56
Sende bi karar ver olm :D

evet bu iste http://www.youtube.com/watch?v=TQf1s4A2GQs bu 10000% aradigim sarkiydi!

Belgium61
23.02.2014, 23:58
Sana marş çaldı dedim yanılıyorsun dedin bak şimdi:)
Evet desen çalan marşları yazacaktım.

http://www.youtube.com/watch?v=TQf1s4A2GQs buydu o sarki bi bilemedin bide kiziyorsun bana :D

Veysel
23.02.2014, 23:58
http://www.youtube.com/watch?v=TQf1s4A2GQs buydu o sarki bi bilemedin bide kiziyorsun bana :D

Bu şarkı çalmadı stadyumda bu akşam

selcuk
24.02.2014, 00:00
Ben her zaman büyük bir hayalim vardi. Trabzonsporun macinda Sampiyonlar ligi müzigini duymak. O an inanilmaz heycanliydim ve tüylerim diken diken oldu. Bundan sonra ne gelirse ekstradir benim icin :D

o an bende milanoda cildirmisdim

bidaha bidaha diye tezahurat yapmisdik

artvints
öteki müzik değilmiydi, bu nerden çıktı şimdi?

Belgium61
caldi caldi

sasort
Kibar sürmen - dik oyna

fatih gardaşum nasılsın

sen bilirsin bizim malouda ne durumda

Sibel
24.02.2014, 00:01

Katılıyorum. TTelekomunn marşı çaldı . :cool:

Hüseyin Başoğlu
24.02.2014, 00:02

Asdasdasdas hadisi şimdi:D

Fatih Birinci
24.02.2014, 00:02
fatih gardaşum nasılsın

sen bilirsin bizim malouda ne durumda

Sagol gardaş iyim sen nasilsin? Bilmiyorum inan ki...

artvints
24.02.2014, 00:03

neyse karıştırma çaktırmayalım.buydu tamam.

zx61
24.02.2014, 00:03
Mra suan a haber de canlı röportaj yapıyorlar...biraz da uykuluyum hiç bisey anlamadım dediklerinden..ama olmazmış bence iyiki gitmiş, Allah yolunu açık etsin insan olarak iyi biri gibi

Sibel
24.02.2014, 00:04
O değildi:D

Belgium61
24.02.2014, 00:05
caldi arkadaslar buydu o sarki 1000% bi kabul edin

Adem Akyüz'
24.02.2014, 00:05

:D

Belgium61
24.02.2014, 00:07
O değildi:D

caldi http://www.youtube.com/watch?v=TQf1s4A2GQs buydu aradigim sarki buydu bugun stadda calan 1000%

Fatih Birinci
Caldi kibar sürmen.....mac öncesi ordan aklıma geldi

Miserable
A haberde sağlam komedi var:)

sasort
24.02.2014, 00:09
Sagol gardaş iyim sen nasilsin? Bilmiyorum inan ki...

iyi sayılırım bugün ilk yarı büyük yemin edecektim 2. yarı hem takım kendini kurtardı hem beni kurtardı

bir daha maç izlemeyecem demiştim bu maçıda kaybedersek
:)

Fatih Birinci
24.02.2014, 00:10
iyi sayılırım bugün ilk yarı büyük yemin edecektim 2. yarı hem takım kendini kurtardı hem beni kurtardı

bir daha maç izlemeyecem demiştim bu maçıda kaybedersek
:)

Hami bu işi götürür...

Belgium61
24.02.2014, 00:11
Bu takim bu sene avrupaya katilsin yeter

sasort
24.02.2014, 00:13
Hami bu işi götürür...

haklısın gardaş

bence kaç yıllık td taşçıkarıyor

gayet yerinde müdahale ediyor kadroya

ve atağa dönük yapıyor müdahalelerini

mra kızdığım takım bir farkla önde yada geride

defansta oyuncu değişikliği yapıyor

Fatih Birinci
24.02.2014, 00:14
haklısın gardaş

bence kaç yıllık td taşçıkarıyor

gayet yerinde müdahale ediyor kadroya

ve atağa dönük yapıyor müdahalelerini

mra kızdığım takım bir farkla önde yada geride

defansta oyuncu değişikliği yapıyor

MRA felsefe yapsin....hami hocalik

Ilelioglu
24.02.2014, 00:17
Sıra fenerde döve döve yenecegız onları

O maci iple cekiyorum zaten. :)

..

sasort
24.02.2014, 00:17
mra gelmeden asıl kabahat yönetimin

şu takıma layık değil berbatovdan daha iyisini alacaz

şu bu

bu iho para verip kimi alabildi şu ana kadar

hep üzerine vererek adam gönderdik

sasort
24.02.2014, 00:18
haftaya konyayıda bükebilsek fb

maçında iddamız artar

malouda zokora

bu maçlarda oynarlar inş yeneriz fb yenmek lige bedel

biltrabzon
24.02.2014, 00:19
MRA dan kurtuldugumuz cok iyi olmus.Bos birisi.Heleki §ike konusunda,uzatmanin anlami yok tamamen aptallik,hepimize zarar veriyor deyip,Trabzonspor un hakkindan hic bahsetmemesi anormal.

Nazim Can
24.02.2014, 00:20
Olcay Cakira bak bugün juventusla oynamamizin sebebi Mra nin defansif futbol anlayisiymis, birde Abdülkadir, Kadir, Yusuf Erdogan, Baris Memis, Osman Canerpasa Trabzonsporun gelecegini olusturacaklarmis, bu vizyonla hakikaten yine iyi durumdayiz.

Ilelioglu
24.02.2014, 00:22
O değil de Adrian'ın başında saç kalmamış

Sank bizde kaldi :D

..

Hüseyin Başoğlu
24.02.2014, 00:23
Sank bizde kaldi :D

..

Hiç:D

selcuk
24.02.2014, 00:26
olcay cakirin zamaninda burada yazdiklarinlan bu aralar konustuklari bir birini örtmedigini düsünüyorum

iyi cizgiye getirilmis

Miserable
24.02.2014, 00:28
Olcay Cakira bak bugün juventusla oynamamizin sebebi Mra nin defansif futbol anlayisiymis, birde Abdülkadir, Kadir, Yusuf Erdogan, Baris Memis, Osman Canerpasa Trabzonsporun gelecegini olusturacaklarmis, bu vizyonla hakikaten yine iyi durumdayiz.
Hikaye anlatıyorlar, başka birşey değil. Spikerler, yorumcular bu düzenin bir parçası, "bir"i "on" göstermeyi kendilerine vazife edinmişler. 4 yorumcuda övdü mra'yı, bu bile ne kadar vasat bir hoca olduğunun delilidir benim için. Anca birbirine şakşak çeksinler.

Çağatay_
24.02.2014, 00:30
Maç diye geldik, müzik başlığı herhalde.

lb9VBtiYeT8

memozcan
24.02.2014, 00:31
bir çiçekle bahar getirmiş gene arkadaşlar.. arkadaşlar kayserispor 16 puanda hatırlatmak gerekir. ve ligin en kırılgan takımlarından biri.. lütfen bunu dikkate alarak değerlendirme yapalım ki yarın öbürgün hayal kırıklığına düşmeyelim..

burasıdaTRABZON
24.02.2014, 00:33
bir yanım rezil oynadık , diğer yanım ise 45le 65 arsı futbol zamanla daha geniş zamana yayılabilir diyo

Ilelioglu
24.02.2014, 00:41

Gülmekten bir hal oldum :D 10-15 sayfa sarki yorumu dönmüs mac basliginda, eleman 736362 defa sordu hangi sarki diye. :) Bikmadan yilmadan sordu ve sonunda istedigini aldi.

Belcika'ya selamlar :)

..

figirm
24.02.2014, 00:50
bir çiçekle bahar getirmiş gene arkadaşlar.. arkadaşlar kayserispor 16 puanda hatırlatmak gerekir. ve ligin en kırılgan takımlarından biri.. lütfen bunu dikkate alarak değerlendirme yapalım ki yarın öbürgün hayal kırıklığına düşmeyelim..
Tamamen katılıyorum,üstelik lig sonuncusu Kayserinin eksik olmasını ve attığımız ikinci golün de (az önce TRTsporda Bünyamin Gezer de söyledi) net ofsayt olduğunu düşünürsek Hami methiyeleri için çok çok erken.

memmedaga
24.02.2014, 01:10
o değilde çok ciddi bir soru

sahi hangi şarkı idi :)

artvints
24.02.2014, 01:21
o değil de benimde var bulamadığım bir şarkı, çok aradım bulamadım.benim ki kadın sesli, yabancı. hadi bir el atın, sevaptır.

ibrahim
24.02.2014, 01:22
o değilde çok ciddi bir soru

sahi hangi şarkı idi :)

İpsiz Recep dizisinin müziğini koydum tamam bu dedi, sonra başka bi arkadaş Dik Oynanın linkini verdi sonra aynısını ona dedi. Bizde anlamadık hangisi diye. :D

Gesendet.

MaEsTrO
24.02.2014, 01:46
Öyle ahim sahim oynamadik, ama millet galibiyeti o kadar özlemis ki sanki şov yapmısız gibi bir hava var. Ligin son sirasinda takima yine Onur'un ilk dakikalarda yaptigi kurtarislar sayesinde üstünlük kurduk.

Kisacasi mra döneminden bir fark yok ortada.

Fatih Öztürk
24.02.2014, 01:51
Takim 2 gün önce Juventus deplasmaninda olağanüstü efor sarfetmis tabikide Kayseri maçında oyun anlamında kopukluklar olacaktı bu beklenen birseydi.skoru bisekil lehimize cevirdik önemli olan bu.ayrica Kayseri açısından adeta ölüm kalım maciydi basaramadilar bana göre bu maçla beraber psikolojik olarak ligden düştüler.

arifberkay
24.02.2014, 06:54
evet

su bizim sahtekar zokora mi?

freedomforever
24.02.2014, 07:17
Ozer ortasaha oynamali. Bourcanu-Ozer 3. de duruma gore Colman/Zokora/Adrian/Soner olur.

HOPA'LI TS'Lİ
24.02.2014, 08:19
Bu maçı alamasaydık geçen yılki travmayı yaşayabilirdik.

Çok şükür kazandık.

Konyayı da yenip şikebahçeye çok moralli çıkmalıyız.

Bombacı Hami'ye teşekkürler...

Tayfun
24.02.2014, 08:22
İlk yarıda etkili olamadık, ikinci yarı biraz hareketle ve oyuncu değişikleri ile sonuca gittik.

Takım halâ berbat durumda, bu sezon bitse de bu çile de bitse ...

İskender Çakmak
24.02.2014, 08:24
İkinci yarı 10 dakika top oynadık. Ve galip geldik. Bu oyunu maça yaymalıyız. Hami Hoca'nın çift forvete dönmesi de son derece mantıklıydı. Zaten kaybedecek birşeyimiz yok mecburen bu şekilde oynamalıydık. Hami Hoca da iyi başladı umarım iyi devam ettirir.

Hamdi Karamahmutoğlu
24.02.2014, 08:25
Ben de Olcay Çakır'a katılıyorum.
Trabzonspor'u Avrupa'da oynattığı defansif futbolla 2.Tura taşıdı.
Tıpkı geçtiğimiz sezon Aykut Kocaman'ın fenerbahçe'si gibi, tedbirli, sakin bir oyun anlayışıyla fırsat bulursa gol atan bir mantaliteyle oynadık.
Başarılı da olduk.
Süper Lig'de aynı mantaliteyi gütmesi ise sonu oldu.
MRA'yı sevmeyebilirsiniz, Trabzonspor'a yakıştırmayabilirsiniz amma ve lakin saygı duymalısınız.
Bizim kadar hatta belki bizden çok Trabzonspor'un başarılı olmasını istedi ama olmadı.
Giderayak adamlığını da yaptı.
Yolu açık olsun.

Kamil Çakmak
24.02.2014, 09:09
Hami, erken değişiklik ile sonuca direkt katkı yaptı. Teprik ederim.
Kinci yarıdaki 20 dk lık futbolu 60 dk ya yayabilirsek 2-3 basamak daha yada ilk 4 de kendimize yer buluruz. Defansın bir an evvel topanlanması lazım. Sıkıntı defansta.

Lazman
24.02.2014, 09:25
kelesten herkes memnun gibi :))

2 macta 4 kere topa degdi. birinde gol yedik,otekini yerken yemedik.oteki 2 top nere gitti goren duyan yok :_)

ikinci yari one gecene kadar herkes oynamasi gerekeni oynadi,ondan sonra 5 forvetle defansa cekildik tobe bismillah.akil alacak is diil.
karsindakide kayseri,sonuncu olani :))

Bud Spencer
24.02.2014, 09:50
1- Kaleci Fatih bu kadar kötü mü ya da Zeki çok mu iyi de 2.yarı hiç yedek kulübesine dahi giremiyor. Alper Hoca boş yere mi ayrıldı?

2- Gökhan ve Mustafa Akbaş ne amaçla alındı?

3- Soner 3 haftadır takımla çalışıyor neden hâla hazır değil?

evet bu üc sorunun cevaplarini bende cok merak ediyorum

cakalkerem
24.02.2014, 09:56
3 puan 3 puandır kaybettiklerimize sayalım

Bud Spencer
24.02.2014, 10:07
17. hafta gs maci sonrasi hic bir aydinus macina cikmamaliydik, federasyona baski yapip bu hakem ile oynamiyoruz, boykot ediyoruz demeliydin baskan

aydinus adisinin bize o macta yaptiklarinin kötüsünü sadece papila yapmisti...2010/11 sezonu eses, kayseri maclari dahil

Samet GÜVEN
24.02.2014, 10:24
Bu sayfalarda çok kere yazdım önce mantalite, karakter daha sonra yetenek. Hoca konusunda doğru mantalite sahibi adamı bulduk, şu an için gerisini önemsemiyorum.

Oyunculardan ise Bourceanu ile ilgili bi kaç şey yazmak isterim.

İlk olarak kapasiteyi, tekniği ve yeterlilik kavramlarını kafanızdan bi silin. Top kimde olursa olsun, hemen ona yardımcı olacak pozisyona geçen, nerede olursa olsun sorumluluk almaktan hiç çekinmeyen, devamlı ve hatta bazen rahatsız edici bir şekilde ! pas isteyen, topsuz oyunda zokora gibi ara sıra parlayıp sonra saklanan değil, devamlı pozisyon alan ve daima oyunun içinde olan, yine zokora gibi sol ayağı ile 2 metre önüne pas atamayan değil, metrelerce isabetli uzun top atabilen,uygun adam bulduğu her pozisyonda topu dikine oynayan ( riski fazla olduğunda bile ) , 86. dakikada rakip stopere kadar baskıyı devam ettirdikten sonra yatmayıp tekrar mevkisine dönen ( maç içerisinde 3-4 kez oldu bu ) bir profesyonel bu adam. Ben uzun zamandır bu mantalitede bir adam görmedim bu takımda.

Şampiyonluğa oynayan bir takım için yeterli mi, hayalini kurduğumuz 11 de bu adam belki yok ama şu an için zokoradansa bu adam tercih edilmelidir. Zokora büyük maç keyfini beklemeye gerek yok.

Bud Spencer
24.02.2014, 10:27
ligde en son geriye düsüp hangi maci cevirmistik?

Adem Akyüz'
24.02.2014, 10:35
ligde en son geriye düsüp hangi maci cevirmistik?

Yine bu sezon içerdeki Antalya maçı.

asilhamsi
24.02.2014, 10:53
özer kanatta degil merkezde cok daha iyi oynuyor.Top dagıtma konusunda eksikligimizi gideriyor.

Her zaman soyledigim gibi henri gol atmaktan cok hazırlayan bir adam forvetin hemen arkasında guzel işler yapıyor.

bourceanu her dakika oyunun icinde bu cok önemli.Colman miadını dolduralı cok oldu.Bu sezon zokora pynadıgı her macta takımın en iyilerinden.

Bence biraz hakkı yeniyor.Janko ceza sahası cevresinde oynadıgımız her macta mutlaka gol yada goller atacaktır.

bizim icin uygun taktik 4-3-1-2.Sag kanatta bosingwa tıpkı dun oldugu gibi kanat bindirmeleri ile etkili olacaktır.

Aynı seyi sol tarafta yusuf ile yapmalıyız.Onun enerjiisinden boye faydalanabiliriz.

aykut mutlak suretle en az 2-3 hafta dinlendirilmeli.

juventus macına hocanın soyle cıkacagını dusunuyorum.
-
-------------------------onur--------------------

boss---------mustafa-------aykut ------------kadir

---------borceanu-------zokora-------adrian---------

---olcan---------------------------------------------

----------------henrique-----------------------

---------janko---------------------------

asilhamsi
24.02.2014, 10:55
özellikle icerde oynadıgımız maclarda cok daha saldırgan olmalıyız.

-------------------onur------------------------

boss-------mustafa----------caner-----------yusuf

----------özer/malouda---------bourceanu-------adrian------

----------olcan----------------------henrique---------

---------------------janko/emre------------------------

asilhamsi
24.02.2014, 10:59
--------------------------onur--------------------

boss-------mustafa----------aykut----------yusuf

---------------------bourceanu----------------------

olcan----------------adrian-----------------malouda

-----------henrique-----------janko/emre-------------

Courage
24.02.2014, 10:59
Maç öncesi kazanacağımıza dair inancımı boşa çıkarmadığın için teşekkürler Trabzonum. (İlave olarak rahat kazanırız demiştim. Bunu da yedik)

Ibrahim Gaygusuz
24.02.2014, 11:01
Taraftar ceza almaz merak etmeyin :) kufuru birak normal tezhurat bile yapmadilar.

Bence cezayi hak eden tek kisi viking gemisi davulcusu. Herkesi sustrduk onu susturamadik

Hüseyin Başoğlu
24.02.2014, 11:04
su bizim sahtekar zokora mi?

juventus maçındaki zokora abi :)

Bud Spencer
24.02.2014, 11:10
Yine bu sezon içerdeki Antalya maçı.

tesekkürler

Furkan Dündar
24.02.2014, 11:13
Ligde çift forvet oynayacaksın korkmayacaksın
Saldıracaksın emin olun meyvelerini alırız
Yeter ki ofans oynayalım

kncyalcin
24.02.2014, 11:33
Akşam savunma yine aksadı. Kadir in yerini ve pozisyonunu çabuk kaybediyor.
Ortasahada Colman yine bitikti. Alex i beğenmeyen arkadaşlar var ama ben akşam beğendim. Top almak için pozisyon alışları, uzun ters topları hep isabetli ve olumluydu. Zokora da sonra Patrick Viera gibi geldi. Biraz yavaş ama mücadele ve pres gücü çok iyiydi.
Ben Olcan ın hala sol kanatta oynaması taraftarıyım. Sürekli soluna çekmeye çalıştığı için pozisyonu öldürüyor.
Adrian fena değildi. Takımın adam gibi sağ kanat, solbek ve stoper ile birlikte iyi bir santrafora ihtiyacı var.
Boss--Yumlu--xxxxx--xxxxx
------Alex----Özer--------
xxxxx---Adrian/Emre--Olcan
---------xxxxxx------------ temel olarak 4 net transfer. Ama seneye hala bunun üstüne 1-2 transfer daha şart.
Stoper: Eder Balanta
Solbek: İshak/Aaron Cresswell
Sağ Kanat: N'Gbakoto
Santrafor: Sakho ucuz ve genç bir takım kurulmuş olacak.

zinnos
24.02.2014, 11:36
Hatırlatma.. Lig sonuncusunu yendik..

Muhammet Hacısalihoğlu
24.02.2014, 11:38
Kadir Keleş malesef bu yükü taşıyamıyor.. Adamın her hareketi ofsayt.. O Trabzona alışana kadar ben hayattan soğuyorum..

Bombacı Hami çift forvete dönmeli artık, her zaman ikinci yarı kurtaramayabiliriz.

Juve maçında bunu deneyecektir..

Tebrikler Trabzonum, tebrikler Bombacı Hami..

Travelair
24.02.2014, 11:38
Her maçta çift forvet olmamalı. Çünkü lig sonuncusuna karşı bile zorlanıyoruz. Forvet tipimizde de ortasahaya yardım edebilen, koşan basan forvet yok. Dolayısı ile ortasahayı kontrolde/Kalabalık tutmamız gereken zamanlar olacaktır. Bu dengeyi iyi ayarlamak gerekir. Ama tabi bu demek değildir ki gerektiği anlarda atak yapacak yere çekinip sinmemiz gerek

Ömer_
24.02.2014, 11:40
genel itibariyle iyi değildik ama galip gelmek güzel,lig 4.ile aramızda 3 puan kaldı haftaya konyayıda yenersek bu galibiyet anlam kazanır.

Murat'
24.02.2014, 11:42
Bu sene lig altıncısının ds Avrupa'ya gitme ihtimali var. Bu sene Avrupa'da bu kadar puan toplamışken Avrupa'ya gidememek büyük hayal kırıklığı olur.Hami bu işin üstesinden gelecek inşallah.

Burak Bıyıklı
24.02.2014, 11:51
Biraz istekle avrupaya gitmek zor degil.juve macinda gol verilse ya da son gol olmasa isler baska olurdu ama
elden bisey gelmiyor.en azindan rahat bi sekilde cikmasinlar ust tura.bu takim 3 net transferle bizi mutlu edecek seviyeye gelir

Miserable
24.02.2014, 12:37
Bu sene lig altıncısının ds Avrupa'ya gitme ihtimali var. Bu sene Avrupa'da bu kadar puan toplamışken Avrupa'ya gidememek büyük hayal kırıklığı olur.Hami bu işin üstesinden gelecek inşallah.

Emin misin? Nasıl olacak?

Gurpas
24.02.2014, 12:49
Önümüzde hep güzel günler olması dileğiyle

DEEP BLUE
24.02.2014, 13:09
Olcay Çakır isimli kardeşimizi tanımam. Bu forumda verdiği emekle bilir ve her daim minnetle anarım. Ancak, daha önce de bir kaç kez dinledim, sonra bıraktım dinlemeyi... Çok iyi ve saygı duyulacak bir insan olduğu kesin... Ancak futboldan anlamıyor... En kötü ihtimalle ''düzene uymuş'' diyelim de, hatırı kalmasın...

Mehmet Cihan Kocaman
24.02.2014, 13:18
Emin misin? Nasıl olacak?

Galatasaray Türkiye kupasını alırsa 6. takım uefa'ya gidecek sanırım.
Geçen yılki gibi finalist gitmeyecek diye bir haber okumuştum ne kadar doğru bilinmez.

TSercan82
24.02.2014, 13:50
Olcay Çakır isimli kardeşimizi tanımam. Bu forumda verdiği emekle bilir ve her daim minnetle anarım. Ancak, daha önce de bir kaç kez dinledim, sonra bıraktım dinlemeyi... Çok iyi ve saygı duyulacak bir insan olduğu kesin... Ancak futboldan anlamıyor... En kötü ihtimalle ''düzene uymuş'' diyelim de, hatırı kalmasın...

Duzensizlige uymus desek yerinde bir ifade olur bence :)

duyurukcu
24.02.2014, 13:51
Geçen yılki gibi finalist gitmeyecek diye bir haber okumuştum ne kadar doğru bilinmez.

sivasın şiebahçenin ve 1 olasılık bjk ninde gidemeyeceğini varsayarsak 4.nün bile şampiyonlar ligine gitme şansı olduğu gibi uefaya ligi 7.ve 8.sıradaki takımların bile gitme ihtimali var..

gurur6134
24.02.2014, 14:02
Colmanin yerine artik gokhana sans verilmeli..aykutun yerine ise caner yada akbas dusunulmeli..dun yine 10dakikada 3 tane kartlik fauk yaptiarkasi donuk futbolcuya tam bir kasap..kadir kelesde cok aksiyor alternatif bi sekilde bulunmali..sene sonu adrian bosi maluda disinda t yabancilar gonderilmeli 1461den gelenler kiralik olarak 1.lig takimina gonderilmeli pismeleri icin..direkt oynicak bosi ayarinda yabancilar alinilmali..yoksa takim kolayina toparlanamaz..hami mutlaka cift forvet oynamali icerde disarda tek forvet rakip ustumuze cok geliyor pozisyon dahi bulamiyoruz..alex dun iyiydi mucadelesi yuksek pres yapiyor ortasahada..colman la artik olmicak uzatmadan sezon sonu satilsin 3 e 5 e bakmadan akli futbolda degil..

Reha Demirbaş
24.02.2014, 14:20
Dün bir hocanın oyuna elinde bulunan oyuncularıyla dışlanan yuhlanan oyuncularıyla oyuna müdahelesini gördük bariz şekilde. Ve sonucunuda. Uzun zaman sonra geriye düştüğümüz bir maçı çok iyi top oynamasak da savaşarak azim ederek kazandık. Hocanın oyuna müdahelesi ayrıca oyuncu psikolojisinede etki ettiğini düşünüyorum. Yani 1-0 geride iken rutin değişiklikler yerine Hami hocamız cesur hamleler yaptı mevcutun içinde yapılması gerekenleri yaptı. Kaybedebilirdi berabere bitebilirdi farka gidebilirdi. Ama bu takım böyle bir oyun anlayışına yıllar sonra kavuşuyor. Bunun da zamanla oturacağını zannediyorum.

Karabük maçında 90 dk yürüyen Colman'a katlandığı için kendisini de eleştirmiştim. Bu eleştirimin yersiz olduğunu bana gösteren bir hoca imiş meğer Hami MANDIRALI.
Henrique'nin toparlanmasınıda gözden kaçırmamak gerekir. O protesto havasını yaşayan bir oyuncu için geri dönüşü daha derli toplu olmuş. Yine belirtmekte fayda var kendisi bir forvet değil.
Alex bu maç diğer maçlarına göre daha iyiydi. Özer oynadıkça daha iyi olacak diye düşünüyorum.

bordolumavi
24.02.2014, 15:22
Ben de Olcay Çakır'a katılıyorum.
Trabzonspor'u Avrupa'da oynattığı defansif futbolla 2.Tura taşıdı.
Tıpkı geçtiğimiz sezon Aykut Kocaman'ın fenerbahçe'si gibi, tedbirli, sakin bir oyun anlayışıyla fırsat bulursa gol atan bir mantaliteyle oynadık.
Başarılı da olduk.
Süper Lig'de aynı mantaliteyi gütmesi ise sonu oldu.
MRA'yı sevmeyebilirsiniz, Trabzonspor'a yakıştırmayabilirsiniz amma ve lakin saygı duymalısınız.
Bizim kadar hatta belki bizden çok Trabzonspor'un başarılı olmasını istedi ama olmadı.
Giderayak adamlığını da yaptı.
Yolu açık olsun.

şakamı yapıyosun:) hangı takmlarla oynadık da defansıf futboldan bahsedıyosuunuz ya bazen şaşırıyorum burdakı yorumlara :))

DEEP BLUE
24.02.2014, 15:38
Allahına kadar defans yapmakla, defansif futbol arasındaki farkı anlatmak için fazla yorgunum... Gençlerden biri anlatsın...

KaRaKaN61
24.02.2014, 16:01
Hatırlatma.. Lig sonuncusunu yendik..

Lig sonuncusu olsa bile, karsindaki Kayserispor.

Hami dogru yolda ilerliyor simdilik. Insallah boyle devam eder. Elinde Janko ve Emre gibi gole ac, basariya ac forvetler var.
Bence takim bu gidisle duzelir.

mourner
24.02.2014, 16:03
http://www.youtube.com/watch?v=g5JbGy-3dnY

güzel olmuş,tüm stad bilseydi de söyleseydi keşke..

Yiğit Gayretli
24.02.2014, 16:04
Allahına kadar defans yapmakla, defansif futbol arasındaki farkı anlatmak için fazla yorgunum... Gençlerden biri anlatsın...

Siyah: MRA'nın yaptığı.

Kırmızı: Mancini'nin yaptığı.

asilhamsi
24.02.2014, 16:23
biz hic bir zaman defansif futbol oynamadık.Eger oynayabilseydik her macın yıldızı kalecimiz olmazdı.

poetricus
24.02.2014, 16:32
Bu sezon ilk defa bir maçı izlerken 2. yarıda bu maçı çeviririz diye düşündüm. Bizim iyi olduğumuzdan değil tabi, Kayseri'nin kötü oluşundan dolayı böyle düşündüm. Hem Hami hoca 3 maçtır yaptığı değişikliklerle maçı çevirmek istediğini gösteriyor, hem de taraftar maçın dönebileceğini düşünmeye başladı.
Bu bile bir gelişmedir.
Güzel dikkat...

DeAgLeMaNyAq
24.02.2014, 16:38

Bu sezon tıpkı bizim geçen sezon yaşadığımız gibi kupa sahibi Şampiyonlar Ligi'ne katıldığında, finalistinin de Avrupa Ligi ön elemesi oynama durumu geçerli. UEFA kupa finalistlerinin Avrupa'ya gitmesini kaldırdı ama o statü seneye uygulanmaya başlayacak. Hatta artık kupa sahipleri gruplara doğrudan katılacak. BJK veya Sivas ceza herhangi bir ceza almazsa lig 6.sının Avrupa'ya gitmesi için tek ihtimal var o da GS ile Eskişehir'in final oynaması ve Eskişehir'in ligi ilk 5 içerisinde bitirmesi. Bu durumda 6.'ya Avrupa imkanı doğuyor...

Tolga Okumuş
24.02.2014, 17:04
Ben MRA döneminde defans ile ilgili herhangibir organizasyonu yapabildiğimizi düşünmüyorum.

Ne defansif futbol ne de Allahına kadar defans anlamında.

DEEP BLUE
24.02.2014, 18:13
Ben MRA döneminde defans ile ilgili herhangibir organizasyonu yapabildiğimizi düşünmüyorum.

Ne defansif futbol ne de Allahına kadar defans anlamında.
Ben icraatı değil, mantaliteyi sorgulamıştım zaten. Yoksa, haklısınız...

Mehmet Cihan Kocaman
24.02.2014, 18:14
Bu sezon tıpkı bizim geçen sezon yaşadığımız gibi kupa sahibi Şampiyonlar Ligi'ne katıldığında, finalistinin de Avrupa Ligi ön elemesi oynama durumu geçerli. UEFA kupa finalistlerinin Avrupa'ya gitmesini kaldırdı ama o statü seneye uygulanmaya başlayacak. Hatta artık kupa sahipleri gruplara doğrudan katılacak. BJK veya Sivas ceza herhangi bir ceza almazsa lig 6.sının Avrupa'ya gitmesi için tek ihtimal var o da GS ile Eskişehir'in final oynaması ve Eskişehir'in ligi ilk 5 içerisinde bitirmesi. Bu durumda 6.'ya Avrupa imkanı doğuyor...

İlk 5'e girmemiz şart diyorsun yani :)

DEEP BLUE
24.02.2014, 18:14
Siyah: MRA'nın yaptığı.

Kırmızı: Mancini'nin yaptığı.
Ben bile bu kadar güzel anlatamazdım derdimi... :) Sağol Yiğit kardeş...

cakalkerem
24.02.2014, 21:31
2-3 maç üst üste alabilsek harika olurdu...

şikecilerin maçına kadar puan kaybetmememiz lazım diyeceğim ama bu hafta Konya maçı zor maç ve deplasman maçlarımızda ki fobimiz düşünülürse yine kayıbız....

Sibel
24.02.2014, 21:38
O değil de, hangi şarkıymış ?

cakalkerem
24.02.2014, 22:14

onu bende merak ettim doğrusu....

bordolumavi
24.02.2014, 22:29

Bu şarkı muhabbetı nedır :)

Adem Akyüz'
24.02.2014, 22:40
Bence soran arkadaşta hangi şarkıyı aradığını bilmiyordu. İlk önce oyuncuların çıkış müziği için işte bu dedi. Sonra da Kibar Sürmen-Dik oyna marşı için bu dedi. :)

cakalkerem
24.02.2014, 22:46
hahaha

Nazim Can
24.02.2014, 22:46

Sorun Futbol yada Trabzonspor degil yada ilk etapda degil sorun tamamen kisiler, Bu Senol Günes olur, Mustafa Resit Akcay olur, arkasinda duralim, mutlaka arkasinda duralim, Trabzonspora zarar getirsede o kisi, fark etmez arkasinda duralim, savunalim, ekranlardan, forumlara, kahvelere, evlere kadar ölümüne savunalim o kisiyi, ama sakin Trabzonspor ne hallerde bunu sorgulamayalim, biz nerde, nasil hata yaptik bunu arayip bulmayalim, sadece o kislere sahip cikip, bir yerlere degisik mesajlar verelim, Hamiyi belkide bu yüzden destekliyorum simdilik, adam Mra nin yaptigi herseyin tam tersini yapiyor futbol adina mac öncesi ve mac sonrasi, ne biliyim gözüme hos geliyor, sahada da futbol adina pozitiv birseyler göstermeye calisiyor, Trabzonspor taraftari olarakda bize de destek olmak düser, diye düsünüyorum sevgili abicim.

DEEP BLUE
25.02.2014, 08:39
Sorun Futbol yada Trabzonspor degil yada ilk etapda degil sorun tamamen kisiler, Bu Senol Günes olur, Mustafa Resit Akcay olur, arkasinda duralim, mutlaka arkasinda duralim, Trabzonspora zarar getirsede o kisi, fark etmez arkasinda duralim, savunalim, ekranlardan, forumlara, kahvelere, evlere kadar ölümüne savunalim o kisiyi, ama sakin Trabzonspor ne hallerde bunu sorgulamayalim, biz nerde, nasil hata yaptik bunu arayip bulmayalim, sadece o kislere sahip cikip, bir yerlere degisik mesajlar verelim, Hamiyi belkide bu yüzden destekliyorum simdilik, adam Mra nin yaptigi herseyin tam tersini yapiyor futbol adina mac öncesi ve mac sonrasi, ne biliyim gözüme hos geliyor, sahada da futbol adina pozitiv birseyler göstermeye calisiyor, Trabzonspor taraftari olarakda bize de destek olmak düser, diye düsünüyorum sevgili abicim.
Aynı görüşteyim... İyi şeyler yapmaya çalışan, bunu da Trabzonspor'un genetik kodlarına karşı gelmeden icra etmeye çalışan herkesin arkasında durmalıyız. İsimlerin önemi yok...

Gurpas
25.02.2014, 10:55
http://www.ligtv.com.tr/haber/abi-benzemiyorlar-mi

güzel çalışma