PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 2 - 1 Kayserispor | Maç Sonucu | STSL 22. Hafta

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7

inadina61_08
23.02.2014, 21:12
Galibiyet, sahadaki futbolu hep geçtim, bu maçta çok güzel başka bir şeyler vardı..
Yenemiyorsa yenilme değil yenmek için çabalayacak bir kadro ile maça çık, ve saha kenarında maçı izleyen bir hoca.

ben 2. yarı maçı çeviremeyiz diyordum, tek sebebi de hami hoca, oyuncular falan değil, juve maçının üst düzey mücadelesinin yorgunluğundan ötürü..
tebrikler hami hoca, buna ihtiyacımız vardı, beraberlik bile işleri çok karıştırırdı senin için.

Hüseyin Başoğlu
23.02.2014, 21:13
Uzun zaman sonra (hatırladığım şenol hoca zamanı ordu maçı) teknik direktör müdahalesiyle maç kazandık :) Hami hoca adına sevindim :)

Alex cidden çok iyiydi bence...Günümüz defansif orta sahası nasıl olur gösterdi...Takımı rahatlattı,pasları felan çok yerindeydi..Adam akıllıda top kaybı yapmadı..İyi bir transfer bence....

colman bu takımın kanseridir..artık bugün bunu herkes anlamıştır umarım..

avrupaya gidebilmek adına güzel bir avantaj oldu...

Teşekkürler FIRTINA !!

Murathan
Bourceanun askerleriyiz!
Takımın 2-1den sonra 4e 5e gitmesi gerekirken maçı veriyorduk..
Takımın yorgunluğuna veriyorum..
Teşekkürler Hami Hocam

Onur Akyüz
Alex çok iyiydi bu maç.

Sol ayağıyla müthiş uzun toplar atıyor.

cakalkerem
2 forvet oynamadığımız sürece biz gol filan atamayız kesinlikle.....

tek forvet anlayışı ile oynayacak forvetimiz yok ki

2 sini toplasan anca 1 forvet ediyor belki de 3 unu toplasan

Hamdi Karamahmutoğlu
3 Puan güzel. Sonunda.

SEDER
23.02.2014, 21:14
Bu maçı alamasaydık küme düşme hattındaydık şimdi kalkmış 3.4. Lük hesabı yapıyoruz. Tebrikler hami.. ama ne olur artık maça tek forvetle başlama...

Bahadır Şimşek
Bourceanun askerleriyiz!
Takımın 2-1den sonra 4e 5e gitmesi gerekirken maçı veriyorduk..
Takımın yorgunluğuna veriyorum..
Teşekkürler Hami Hocam

Bu kısma gerek yok bence :)

Jackal Wile
Galibiyet için tebrik ederim...Değişikler yerinde Colman olmuyor...Adrian gol attı fakat Ts nin 10 numarası olamaz...Alex e herşey için teşekkürler...Bu takım deplasmanda maç kazanamaz

janko yerine emre özer yerine maluda oynarsa deplasmanda da butakım iş yapabilir abi adiranı sevmeyipte napacaz yerine oynayacak adam yok jajanın kafası iyi hali bunu çakmak cebinden çıkartır ama malumunuz baş filozof şenol güneşin işleri işte çekiyoruz

Aydın Danış
23.02.2014, 21:15
Adamda ne nefes varmış ya sahanın her yerinde idi

Onun gibi koşan basan geride topu kesen biri yok takımda tam bizlik müthiş oynadı

Hüseyin Başoğlu
23.02.2014, 21:15
4. sivasla aramızda 3 puan var...

fikstür avantajımız var,zorlu deplasmanların hepsini ilk yarıda oynadık...

hayırlısıyla ilk 5 e girebiliriz...

Bülent AKBULUT61
23.02.2014, 21:17
Güzel tespit Bülent tebrik ederim...

Arif özlemişiz böyle futbolu özlemişiz böyle korkusuz hocaları

Yunus Emre SEYHAN
O değil de Adrian'ın başında saç kalmamış

CEMEFKER
Coğumuzun dediği gibi...

Hami Hoca ikili yaparak ilrde şok baski yapti..bi anda 2-1 e geldi mac...

Bu da bi taktik...10-15 dak. yetti...

Yoksa birini cikar birini sok,ayni duzen..

Farki farkli kisiler yapar..

Discovery cihazımdan gönderildi

Alika87
Bana göre dedim :) Yani yaptık oldu demekle bir yere varamayız herhalde :) Bizde de Onur kaptan, onları niye örnek verdin ki?

Benim tezim, kaptan mümkünse orta saha oyuncusu olmalı. Hem hücumda hem savunmada takıma liderlik etmeli. Takım hücumdayken kaptan kalecinin takıma ne faydası var?? Kaptan, takım gerideyken takımı ateşleyecek, takım öndeyken takımı sakinleştirecek, sağa sola direktifler verip takımın yerleşmesini sağlayacak. Bunları kaleci yapamaz.

Ama takımın hepsi gerçek profesyonel, işini bilen oyunculardan oluşursa o zaman zaten kimi kaptan yaptığının önemi yok :) Ama bizim şu ana takıma liderlik edecek birine ihtiyacımız var, Onur bu işi kaleden yapamaz. :)

Zamaninda Oliver Kahn ayni nedenlerden, milli takim kaptanligini Michael Ballack'a birakmis.

Jackal Wile
23.02.2014, 21:18

bu takım adam gibi oynasın beşiktaşı altına alır 3. olur zor değil beşiktaştan bir cacık olmaz bakma işte isminden çekiniyor takımlar.

Hakan
Ne yapalim siz neyi uygun goruyorsunuz?kaybetseydik hic su maci bu maci bekleyelim demezdin eminim.

Ben bugün iyi oynadığımızı düşünmüyorum.Değişiklikler de bence yanlıştı.Adrian ve Janko'nun hala oynaması büyük acizlik.Kısacası Konya maçından sonra herkes gerçekleri görmeye başlayacaktır

Ibrahim Gaygusuz
Burceanu'yu bulup getirenden Allah razi olsun.

Sezon sonu Zokora ve Colmani postalayip bu adamin yanina ayni ayarda birini alirsak tas gibi orta sahamiz olur.

90 dk diri durdu adam gercekten helal olsun

orhan42
23.02.2014, 21:19
Bu takım bazı sahtekarlardan kurtulursa ki en büyüğü Colman ve partneri Zokora'dır, yerli yerinde sol bek,hücumcu orta saha , stoper ve yisyiri ( bu tabire bayılıyorum ) bir forvetle 2008-2011 arasındaki ruhu tekrar yakalarız..

CEMEFKER
Son iki maç zaten bunun tüyolarıní veriyor...

Arkası gelir mi, başlamadan biter mi..göreceğiz.

umitçebi
Kafayı yememek elde değil ya..Şu BJK kadrosu 42 puanla 3. ve şl gıdecek bız 33 puandayız hey allahım ya

M. Akif Yücesan
2 forvet oynamadığımız sürece biz gol filan atamayız kesinlikle.....

tek forvet anlayışı ile oynayacak forvetimiz yok ki

2 sini toplasan anca 1 forvet ediyor belki de 3 unu toplasan

Tek forvet için çok iyi kanat oyuncuların ve iyi bir 10 numaran olması lazım. Bizde hiçbiri yok :D
Bazıları Olcan'a bayılıyor biliyorum ama Olcan'dan sağ kanat olmaz sol kanat da mecbur kalırsak olur. Olcan'ın sağ ayağı neredeyse sıfır, adamı ısrarla sağ açık oynatıyorlar. Janko'nun attığı golde topu alan Bosingwa değil de Olcan olsaydı o gol gelmezdi. Çünkü Olcan sağ ayağıyla orta yapamadığı için, önce topu sol ayağına çekecekti, sonra içeri bi bakacaktı, sonra da topu havadan defansın kafasına kesecekti. İnanmıyorsanız açın eski maçları izleyin :)

İddia ediyorum, Olcan sağ bek oynasın Bosingwa sağ açık oynasın, şimdi yediğimiz gol kadar yine yeriz ama daha fazla gol atarız :)))

Jackal Wile
23.02.2014, 21:20
Bana göre dedim :) Yani yaptık oldu demekle bir yere varamayız herhalde :) Bizde de Onur kaptan, onları niye örnek verdin ki?

Benim tezim, kaptan mümkünse orta saha oyuncusu olmalı. Hem hücumda hem savunmada takıma liderlik etmeli. Takım hücumdayken kaptan kalecinin takıma ne faydası var?? Kaptan, takım gerideyken takımı ateşleyecek, takım öndeyken takımı sakinleştirecek, sağa sola direktifler verip takımın yerleşmesini sağlayacak. Bunları kaleci yapamaz.

Ama takımın hepsi gerçek profesyonel, işini bilen oyunculardan oluşursa o zaman zaten kimi kaptan yaptığının önemi yok :) Ama bizim şu ana takıma liderlik edecek birine ihtiyacımız var, Onur bu işi kaleden yapamaz. :)

kaptan farklı birşey bence bunu yapmak için kapton olmaya gerek yok saha içinde bosi veya maluda bu işi yapabilir ki yapıyorda hayır bizim takımda bu iki topçuyu dinlemeyecek 2 adam var colman la zokora artistler ya dinlemezler gerisi zaten sıkıntı çıkartmayacaktır volkan gibi maludaya sen kimsinlan demeyecektir

cakalkerem
Kafayı yememek elde değil ya..Şu BJK kadrosu 42 puanla 3. ve şl gıdecek bız 33 puandayız hey allahım ya

bjk nın kadrosu bizim kadrodan 3 gömlek üstün...

kimse kusura bakmasın

Mert M.
O değil de Adrian'ın başında saç kalmamış

Hormonları çalışıyor adamın :D

Ben Henrique'yi çok beğendim bu maçta.

FC-ST-PAULI-61
23.02.2014, 21:21
Ilk yaridaki Rezillik neydi.Bu Takim niye Takim halinde ofans ve defans yapmiyor.Emre ilerde pres yaparken yumlu ve aykut utanmasa onurla sohbet edecek.
Ömer Üründül birsey derdi simdi cokta hakli olurdu.

bilgehan83
23.02.2014, 21:21
Kimse farketmedi sanırım ama Bourceanu topsuz oyunda mükemmel arkadaşlarını müthiş rahatlatır bu adam hemen kendini gösteriyor pas için ama ben colmancıyım beraber iyi ikili olacaklar

cakalkerem
23.02.2014, 21:22
Tek forvet için çok iyi kanat oyuncuların ve iyi bir 10 numaran olması lazım. Bizde hiçbiri yok :D
Bazıları Olcan'a bayılıyor biliyorum ama Olcan'dan sağ kanat olmaz sol kanat da mecbur kalırsak olur. Olcan'ın sağ ayağı neredeyse sıfır, adamı ısrarla sağ açık oynatıyorlar. Janko'nun attığı golde topu alan Bosingwa değil de Olcan olsaydı o gol gelmezdi. Çünkü Olcan sağ ayağıyla orta yapamadığı için, önce topu sol ayağına çekecekti, sonra içeri bi bakacaktı, sonra da topu havadan defansın kafasına kesecekti. İnanmıyorsanız açın eski maçları izleyin :)

İddia ediyorum, Olcan sağ bek oynasın Bosingwa sağ açık oynasın, şimdi yediğimiz gol kadar yine yeriz ama daha fazla gol atarız :)))

aynı tespitlere katılıyorum bende....

ayrıca zokoranın yokluğunu hissetmemiz ilginç

Oruç

Hedef ilk 6 zaten.

:)

carolo
Yeni giriyorum foruma,
nasil buldunuz Bourceanu'yu? ben çok beyendim

bombacihami
Janko sari karti yan hakeme "fu..k off" dediği için mi aldı !?..

İlginç...

Ben yanlis dudak okumus olabilieimmm..baska goren var mi...

Bende farkettim Kerem77 aynı kelimeleri okudum.

Veysel
janko yerine emre özer yerine maluda oynarsa deplasmanda da butakım iş yapabilir abi adiranı sevmeyipte napacaz yerine oynayacak adam yok jajanın kafası iyi hali bunu çakmak cebinden çıkartır ama malumunuz baş filozof şenol güneşin işleri işte çekiyoruz

Jaja nerede?

Jackal Wile

kimse kusura bakmasın

fernandes harici kim var abi ? colman colman olsa onunda fernandesten farkı yok şuanki ark colman hiç oynamıyor fernandes arada sırada oynuyor yine

yabadallah
23.02.2014, 21:23
Su yapilan degisiklerden sonra ben yenilsek bile gam yemezdim ,Trabzon her zaman yenmeye oynar, neydi oyle oynadigimizpisirik futbol.. Biraz zaman, mentalite degisikligii zaman alir ... Helal olsun Hami hoca.

Bülent AKBULUT61
Bourceanu bir ara korktum adamın nefesi kesilecek diye

Fatih Özkan
Çok şükür!

Hüseyin Başoğlu
Hedef ilk 6 zaten.

:)

napalım şampiyon olucak kadroyu kurmayanlar utansın :(

Hürgün Aygün
23.02.2014, 21:24
Bir maç değişikliklerle nasıl alınır çok güzel gösterdi Hami hoca. Helal olsun gerçekten. Her hoca, her takım yenilir ancak hücum oynatmak, dik oynatmak cesaret ister. Teşekkürler...

Ugur Kurucelik

Bjk Avrupa'ya falan gidemez. Henüz UEFA asıl cezaları vermedi.

nbay
Yeni giriyorum foruma,
nasil buldunuz Bourceanu'yu? ben çok beyendim

Takıma alıştıkça Zokoradan daha fazla katkı verecektir, yanındaki adam katkı vermeli ki bu adam parlasın, bence colman değil özer olmalı partneri

umitçebi
23.02.2014, 21:25
Yumluu türkçe konuşmayı öğrenmiş :D

murat3861
23.02.2014, 21:25
1.artık başka hoca aramaya gerek yok,hami sadece oyuncu değişiklikleri ile bile yeni hoca olmayı hak etmiştir. 2. alex bence de iyi transfer.gösterişiz ,sade ve çok özverili oynuyor. 3. hami hoca eğer transferlerde de gerekli başarıyı gösterirse, uzun yıllar hocamız olur.

Hüseyin Başoğlu
23.02.2014, 21:26
yumlu adamdır :D:D

FC-ST-PAULI-61
23.02.2014, 21:26
fernandes harici kim var abi ? colman colman olsa onunda fernandesten farkı yok şuanki ark colman hiç oynamıyor fernandes arada sırada oynuyor yine
Hugo Almeida.

sedatalis82
23.02.2014, 21:28
Bu takım bazı sahtekarlardan kurtulursa ki en büyüğü Colman ve partneri Zokora'dır, yerli yerinde sol bek,hücumcu orta saha , stoper ve yisyiri ( bu tabire bayılıyorum ) bir forvetle 2008-2011 arasındaki ruhu tekrar yakalarız..

kesinlikle zokora ve colman sahtekarlarından kurtulmamız gerekiyor özellikle colman

cakalkerem

tolga--onur hemen hemen eşit say
sivok---mustafa+aykut
ramon buyuktur kadirden
oğuzhan buyuktur adriandan
olcay buykktur olcandan(yusuf)
almeida =janko+henrique
gökhan buyuktur yusuf (olcan)

pektemet buyuktur emre

fernandes= colman+özer+adrian

artvints
start tembelliği diyerek nostalji yapalım :)

Nadir Bekar
23.02.2014, 21:29
1.artık başka hoca aramaya gerek yok,hami sadece oyuncu değişiklikleri ile bile yeni hoca olmayı hak etmiştir. 2. alex bence de iyi transfer.gösterişiz ,sade ve çok özverili oynuyor. 3. hami hoca eğer transferlerde de gerekli başarıyı gösterirse, uzun yıllar hocamız olur.

hami hoca lafına bi türlü alışamadım , aklıma şu eski fıkra geliyor hemen , vanbasten hoca , gulit hoca , hami hoca :D

umitçebi
23.02.2014, 21:30

kimse kusura bakmasın

kardeşim kusura bakmada gömlek tarigfine bir bak istersen tekrar..

Şaka bir yana şu takım ruh la oynasın bjk de ruhla oynasın avniakerde de gösterdik bjk bizi YENEMEZ..Hangi 3 kat? SENİN YEDEK KALECİN ADAMLARIN EN İYİ TRANSFERİ..

öLÜ FERNANDES..çITI PITI OĞUZHAN 20 DAKKALIK GÖKHAN TÖRE İle mi bizden daha iyiler??

Marc janko oynatabilsek onların portekızlı forvetınden çok daha ıyıdir..Bzimkilerin kafayı resetlemesi lazım kolay değil..Şenol güneş,tolunay mra..defansif oyanamaya alıştı bu takım...Adrian kafasını verebılse şu lanet topa..Şu takım çok rahat 3. olur bu ligde..

Murathan
23.02.2014, 21:31
sivok---mustafa+aykut
ramon buyuktur kadirden
almeida =janko+henrique

pektemet buyuktur emre

http://25.media.tumblr.com/fcbc01efc8f1300a776d633a01e89327/tumblr_mh1fp16dFV1rqiy78o1_400.gif

umitçebi
23.02.2014, 21:31
sivok---mustafa+aykut
ramon buyuktur kadirden
almeida =janko+henrique

pektemet buyuktur emre

Hocam ne abarttın yahu..Fernandese bak yok artı tüm avnı aker artı tum portekiz :D

cakalkerem
23.02.2014, 21:32
kardeşim kusura bakmada gömlek tarigfine bir bak istersen tekrar..

Şaka bir yana şu takım ruh la oynasın bjk de ruhla oynasın avniakerde de gösterdik bjk bizi YENEMEZ..Hangi 3 kat? SENİN YEDEK KALECİN ADAMLARIN EN İYİ TRANSFERİ..

öLÜ FERNANDES..çITI PITI OĞUZHAN 20 DAKKALIK GÖKHAN TÖRE İle mi bizden daha iyiler??

Marc janko oynatabilsek onların portekızlı forvetınden çok daha ıyıdir..Bzimkilerin kafayı resetlemesi lazım kolay değil..Şenol güneş,tolunay mra..defansif oyanamaya alıştı bu takım...Adrian kafasını verebılse şu lanet topa..Şu takım çok rahat 3. olur bu ligde..

trabzon forması zaten her sene 3 cülüğe oynar...

kardeşim sen şimdi bjk nin kadrosunun bizden daha iyi olduğuna inanamıyormusun?

cerebrum
23.02.2014, 21:34
koşu mesafelerini nasıl buluruz..

Alika87
23.02.2014, 21:36
Bende farkettim Kerem77 aynı kelimeleri okudum.

Janko orada hakeme "Pass mal auf" demis, yani dudaklarindan öyle okumusum. Türkcesi "Dikkat etsene".

Kıvanç Çuvalcı
23.02.2014, 21:37
Ben bugün iyi oynadığımızı düşünmüyorum.Değişiklikler de bence yanlıştı.Adrian ve Janko'nun hala oynaması büyük acizlik.Kısacası Konya maçından sonra herkes gerçekleri görmeye başlayacaktır
Bugun iyi oynamadigimizi herkes biliyor zaten ama daha gayretli bir takim var ve degisikliklerin yanlis oldugunu soyleyen su ana kadar bir tek sana rastladim.Bu arada biz gercekleri 3 senedir goruyoruz zaten sen rahat ol Hami geldi diye yarin hemen sampiyon olucaz diye bekleyen yok ama sinyaller fena degil.

M. Akif Yücesan
Janko orada hakeme "Pass mal auf" demis, yani dudaklarindan öyle okumusum. Türkcesi "Dikkat etsene".

Ben de "Ball is off" diye okudum, yani "top dışarıda" :)

sasort
arkadaşlar

bu maçta yabancıları değerlendirdim

bence henrique kadroya alınmaması lazım

çift forvet

emre janko olmalı

bu alex çok beğendim canla başla oynuyor zokoradaan kurtardık galiba

sol açıkta özer oynuyor ama ikinci yarı bitti

yusuf nerde ise bitti

bence yedekte kalmalı

malouda ne zaman dönecek onunda bir faydası yok ama yusuftan iyidir yine

Ugur Kurucelik
23.02.2014, 21:38
Şu duran toplarda nerdeyse her maç gol yiyoruz, çözüm bulmalıyız. Bizim duran top kullanmamız tam bir rezalet. Köşe vuruşundan en son ne zaman gol atık?

Ben Gb deplasmanında emerson atmıştı diye hatırlıyorum.

Arda'
23.02.2014, 21:38
sivok---mustafa+aykut
ramon buyuktur kadirden
almeida =janko+henrique

pektemet buyuktur emre

http://galeri12.uludagsozluk.com/577/kibar-feyzo_586218.gif

murat3861
23.02.2014, 21:40
hami hoca lafına bi türlü alışamadım , aklıma şu eski fıkra geliyor hemen , vanbasten hoca , gulit hoca , hami hoca :D
yorumuna çok güldüm.evet o fıkrayı bende çok severim.hami hoca derken hiç düşünmemiştim.

Numan Yerlikaya
23.02.2014, 21:40
Takım nasıl oynadı objektif bi yorum istiyorum

Alex nasıldı bide ?

Hakan
23.02.2014, 21:41
Bugun iyi oynamadigimizi herkes biliyor zaten ama daha gayretli bir takim var ve degisikliklerin yanlis oldugunu soyleyen su ana kadar bir tek sana rastladim.Bu arada biz gercekleri 3 senedir goruyoruz zaten sen rahat ol Hami geldi diye yarin hemen sampiyon olucaz diye bekleyen yok ama sinyaller fena degil.

Emre'nin çıkması da,Adrian'ın oyunda kalması da yanlış bence.Bu maçı MRA ile de kazanırdık zaten.Kayseri çok kötü takım

umitçebi
Kerem abicim yaşın benden büyük saygım sonsuz yanlız gözünü seveyim..Ben duygusal değil onjektif bakıyorum..

En iyi ve fark yapan iki kadro var fb ve gs sonrada bjk ts ve kasımpaşanın kadrosu biraz daha aşağı es es ve bursa kadrosu geliyor..

BJK VE TS formasının buyuklugu ıle zaten her sene ılk dortte olması lazım ama ts her sene 3. lüğe oynardersen o zaman bende sana ne alakası var abi sen bjk li misin derim?

Şu kadro şu hali ile gs yi istanbulda evet onur ıyıydı ama faullerı dekı kararları ile zar zor yendı eğer adıl olsaydı o maçı kazanacaktı bu kadro..Yani demem o ki inanan şu ts kadrosu şu ligde her türlü 3. olur bjk yide her türrlü yener..

emre duman

Alex nasıldı bide ?

alex harbiden hırslı adam adrian ve colamndan nefret ettim :D

Numan Yerlikaya
23.02.2014, 21:42
Maçın tekrarını veren bi site yok mu 90 dakika ?

umitçebi
23.02.2014, 21:42
arkadaşlar

bu maçta yabancıları değerlendirdim

bence henrique kadroya alınmaması lazım

çift forvet

emre janko olmalı

bu alex çok beğendim canla başla oynuyor zokoradaan kurtardık galiba

sol açıkta özer oynuyor ama ikinci yarı bitti

yusuf nerde ise bitti

bence yedekte kalmalı

malouda ne zaman dönecek onunda bir faydası yok ama yusuftan iyidir yine

Henrique yanlış yerde oynatılıyor maalesef..Topu taşıyabılen ve çok rahat öçalım atabılen bır adam..Bu adam forvet arkasında veya bıraz da açıkta oynamalı..22 yaşında çok kaliteli bir adam ama forvet oynatarak harcıyacaz maalesef..

cakalkerem
23.02.2014, 21:43
valla siz bjk kadrosu için ne dersiniz bilmem ama bana göre izden daha kaliteliler kesinlikle...

he birde orta sahada o karaderili her maç 11 km nin üzerinde koşan oyuncularını unuttum....

bizim takıma bak..

kadir..
aykut
caner
özer
adrian
colman
henrique
emre
janko

hepsi boş

onur-bossi--malo--yusuf--olcan--yeni romen--mustaf(yedek)---gerisi salla gitsin.....

satmaya kalktık ta kimse almadıya oyuncularımızı daha ne olsun

cerebrum
23.02.2014, 21:43
koşu mesafelerini nasıl buluruz.. yardımmm......

Hakan
23.02.2014, 21:44
Henrique yanlış yerde oynatılıyor maalesef..Topu taşıyabılen ve çok rahat öçalım atabılen bır adam..Bu adam forvet arkasında veya bıraz da açıkta oynamalı..22 yaşında çok kaliteli bir adam ama forvet oynatarak harcıyacaz maalesef..

Kendimize gelelim beyler abarttık iyice :D

sasort
bu kayseriyide

zor yendik ama iyi ye gidiş var

hami artırabilirse bu motivasyonu bir şeyler olacak

bu arada hami hocayı tebrik ediyorum

bu arada ikinci gol ofsayt

iho söyle bakalım bizdemi hakem ayarladık

cakalkerem

Alex nasıldı bide ?

ilk on dakika ve ikinci yarı 15 dakika iyiydi...gerisi bildiğin Trabzon..

alex fena değildi alıştıkca daha iyi olur umarım....

M. Akif Yücesan
23.02.2014, 21:45

Bence Henrique Onur'un arkasında oynatılmalı. Top toplayıcılar bazen yavaş kalıyor :D

Fatih Özkan

Allah senden razı olsun :D

Bülent AKBULUT61
Sayın Yönetici arkadaşlar Anket eklemeniz mümkün mu maçın yıldız bölümüne

hodlu
Forum'a ancak girebildim. Yarabbim çok mutluyum kazandık. Oh be dünya varmış gol attık maç kazandık. Ayrıntıya sonra gireriz moralimiz yerine gelsin azıcık..

Berkedogan
23.02.2014, 21:46
20 dakika hariç gene berbat futbol mra varkende iç sahada kazanıyoduk inşallah iyi futbol oynamaya başlarız hami hocayla.

Kıvanç Çuvalcı
23.02.2014, 21:46
Emre'nin çıkması da,Adrian'ın oyunda kalması da yanlış bence.Bu maçı MRA ile de kazanırdık zaten.Kayseri çok kötü takım
Sana gore oyle olabilir saygi duyarim kendi dusuncen seni baglar tabii.

Dip.Ing.Mag.
23.02.2014, 21:47
Bir maç değişikliklerle nasıl alınır çok güzel gösterdi Hami hoca. Helal olsun gerçekten. Her hoca, her takım yenilir ancak hücum oynatmak, dik oynatmak cesaret ister. Teşekkürler...

Bu maç hoca MRA olsaydı forvet çıkartır forvet alırdı ortasaha çıkartır defans alırdı raaakip 1-0 öndeyken bile

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

Hakan
23.02.2014, 21:47
Juventus'u ikinci yarıda attığımız 3 golle eledik gibi bir hava yaratıldı

Hürgün Aygün
23.02.2014, 21:48
Bu maç hoca MRA olsaydı forvet çıkartır forvet alırdı ortasaha çıkartır defans alırdı raaakip 1-0 öndeyken bile

Benim aklımdan da aynısı geçti. :)

cakalkerem
23.02.2014, 21:49
Kerem abicim yaşın benden büyük saygım sonsuz yanlız gözünü seveyim..Ben duygusal değil onjektif bakıyorum..

En iyi ve fark yapan iki kadro var fb ve gs sonrada bjk ts ve kasımpaşanın kadrosu biraz daha aşağı es es ve bursa kadrosu geliyor..

BJK VE TS formasının buyuklugu ıle zaten her sene ılk dortte olması lazım ama ts her sene 3. lüğe oynardersen o zaman bende sana ne alakası var abi sen bjk li misin derim?

Şu kadro şu hali ile gs yi istanbulda evet onur ıyıydı ama faullerı dekı kararları ile zar zor yendı eğer adıl olsaydı o maçı kazanacaktı bu kadro..Yani demem o ki inanan şu ts kadrosu şu ligde her türlü 3. olur bjk yide her türrlü yener..

tamam aynı şeyi söylüyoruz ....bende bu takım 3 cülüğe oynar diyorum.....

ama kazanmamız gereken hiçbir maçı kazanamıyoruz...gs şikeciler en son bjk....sen son 3 senede rakiplerini kaç kere yenebildin....

takım öndeyken bile eziyet çekiyoruz..galibiyeti koruyamıyoruz....

evet gs ve şikecilerin kadrosu bizden daha iyi ama bjk nin de kötü değil....

ne bilim senin yabancıların kasımpaşadakiler kadar katkı veriyor mu takımına?

Ya da takım mağlup yada galipken 1 tane yıldız oyuncun yada insiyatif alıp maçı taşıyabilecek oyuncun çıkıyor mu sahneye..

benim demek istediğim bu....

hodlu
23.02.2014, 21:51
Psikolojik olarak zor bir dönemde 1-0 geriden gelip iki golle maçı çevirmek zor bir iş. Üç gün önce Juve deplasmanı oynamışsın. Hocan yeni değişmiş ,bu galibiyet bence çok kritik ve çok önemli...

6Şafak Aydın1
23.02.2014, 21:51
Kayseri lig sonuncusu ama cidden sonucu gibi oynadi normalde o durumdaki takimlar can cekiserek oynar. Buna ragmen bir kamyon pozisyon verdik ama nasil olduysa maci aldik. Hala 10 dk oynayip yatiyoruz demekki bu takimda kondisyon ve mücadele gücü yetersiz, Burceanu bu yüzden göze batiyor.

cakalkerem
23.02.2014, 21:52
Kayseri lig sonuncusu ama cidden sonucu gibi oynadi normalde o durumdaki takimlar can cekiserek oynar. Buna ragmen bir kamyon pozisyon verdik ama nasil olduysa maci aldik. Hala 10 dk oynayip yatiyoruz demekki bu takimda kondisyon ve mücadele gücü yetersiz, Burceanu bu yüzden göze batiyor.

doğru tespit

Alika87
23.02.2014, 21:53

Kayserispor zaten bu ligin en iyi top oynayan takimlarindan bir tanesi. Ama o güzel top sadece rakip ceza alanina kadar. Adamlar pozisyon bulamiyor ve bulduklarini harciyor. Yoksa öyle futbolcu kalitesi olarak küme düsecek takim degil.

biltrabzon
23.02.2014, 21:54

Alex nasıldı bide ?

Her zamanki gibi rezil,hele bir Aykut Demir var,bu adam nasil topcu olmus hayret.Her girisi bodoslama.

Uğur Kalyoncu
23.02.2014, 21:55
Hocanın risk alıp 2.yarıya çift forvet ile başlaması ve maçın ilerleyen kısmında yine kontraatağı düşünüp Yusufu oyuna alması son derece olumlu hamleler ve gelecek adına ümit vericiydi...Takımı Zokora Adrian Malouda dan temizleyip Gökhan Yusuf Özer Emreyi gelecek senenin planlarını yaparak oynatmaya devam ederse yeni bir hoca arayışına girmeye gerek yok...Şuana kadar kadro ve müdaheleler güzel inşallah oyuncu portföyü geniştirde transferde sıkıntı yaşamayıp nokta transferler yaptırabilir..

Hakan
23.02.2014, 21:56
Kayseri küme düşse de bir kaç adam koparsak.Mouche,Okay,Ömer alınabilir

Ercan DEMİRCİ
23.02.2014, 21:57
Nasıl ve ne şekilde olduğu önemli değil kazandık ..!

sasort

emrenin çıkması doğru bence adam ilk yarı çok koştu

bitirdi kendini

başka problemi daha tecrübesizliği çok fazla

kaçırdığı gole bakın az sıçrayıp vursa o top kaleye gider

diyorum ya tecrübe faktörü

ama en kötüsü henrique tek artısı mücadele gücü oda çoğunlukla bakın kalabalık arasına girip kayboluyor

Nazim Can
Kayserispor zaten bu ligin en iyi top oynayan takimlarindan bir tanesi. Ama o güzel top sadece rakip ceza alanina kadar. Adamlar pozisyon bulamiyor ve bulduklarini harciyor. Yoksa öyle futbolcu kalitesi olarak küme düsecek takim degil.

Orta sahalari bizim gibi teknik ama yumusak ve kirilgan, forvetleri bizimkinden iyi ama sakatlik bu sene bellerini büktü, ben sahsen düsmelerini istemem.

Fatih Özkan
23.02.2014, 21:58
Juventus'u ikinci yarıda attığımız 3 golle eledik gibi bir hava yaratıldı

Şu kötü durumda pek de farkı yok aslında.
Bazı galibiyetler öyle zamanlarda gelir ki...
Bu da onlardan biriydi...
Üstelik geriden gelip, yaptığımız oyuncu değişiklikleri neticesinde aldık maçı.

umitçebi
23.02.2014, 21:59
Bence Henrique Onur'un arkasında oynatılmalı. Top toplayıcılar bazen yavaş kalıyor :D

Katılmıyorum abi.Henrique yusuftan da olcan dan da kumaş olaraak daha üstte hoş bu adam babamın oğlu değil..Ama yanlış yerde oynatıldığının ve yaşının daha 22 olduğunun unutulmaması lazım..Adamın çalım yeteneği ve dikine gitmesi çok iyi pas veriyr ama alamıyor..O forvet değil ki..Goller kaçırması normal..Ama öyle bir seyırcımız var ki messi yi bile ağlatarak çıkarır dışarıya..

Hele ki yusuf a bayılanların henrıque ye sığır demesi çok komiğime gidiyor..Adam yanlış yerde oynatılmasın mevkisinde oynatılsın damga vurur bu lige..

Hatırla ilk geldiği sakatlanmadan once oynadıgı benfica maçını jaj dan bıle daha ıyı dıyıp salya akıtanlar şımdı adama sığır dıyor..yusufa canım dıyor..

Bende onlara hadi ordan...diyorum..

Erdem35
23.02.2014, 21:59
bugün kazandık ama görüldü ki bizim takım perşembe-pazar maç yapabilecek kondüsyona sahip değil.

ak - kara konya deplasmanında belli olacak. ben başarı bekliyorum. inşallah alnımızın akıyla bu kara günleri atlatacağız.

bir de trabzondaki renkdaşlarımız seyri bırakıp taraf olmalılar artık. maça ilgi zaten az, olanın sesi gür çıksın bari. tv'ye yansıyan ambians içler acısı.

cakalkerem
23.02.2014, 22:00
Kayseri küme düşse de bir kaç adam koparsak.Mouche,Okay,Ömer alınabilir

biz kimseden bir halt alamayız...

küme düşsün diye dua ettiğimiz istanbulspor dan hiçbir oyuncu alamayan takım yöneticileri yine bir halt alamaz

Belgium61
23.02.2014, 22:01
Arkadaslar mac oncesi avni akerde bi sarki caliyordu(bi adamin sesiydi) ismini bilen lutfen yazsin bulamiyorum bir turlu...

Bülent AKBULUT61
23.02.2014, 22:01
Bourceanu kaç km koşmuş arkadaşlar merak ettim

srmnlii
23.02.2014, 22:02

koptum yarıldım çatladım gülmekten :) :) Allah ta seni güldürsün hep renktaş :)

TSercaN
23.02.2014, 22:02

birde cami hocasi var :)

cakalkerem
23.02.2014, 22:03
herkes yine henrique ye sallıyor ama hem juve hem bu maçta beğendim ben....

daha ne yapsın...adama top atıldı da o mu vuramadı..

emre ile kıyaslamak kesinlikle yanlış..

emre nin henüz bir adam geçtiğini göremedim..

juve maçında adını duymadım..

bugünde ayağına gelen 3 topu rakibe verdi..

ama siz emre yi översiniz biz de birşeyden anlamayız....

Sefa
23.02.2014, 22:04
110 KM'yi gördük çok şükür..

Alex 11461
Adrian 11333

M. Akif Yücesan
Katılmıyorum abi.Henrique yusuftan da olcan dan da kumaş olaraak daha üstte hoş bu adam babamın oğlu değil..Ama yanlış yerde oynatıldığının ve yaşının daha 22 olduğunun unutulmaması lazım..Adamın çalım yeteneği ve dikine gitmesi çok iyi pas veriyr ama alamıyor..O forvet değil ki..Goller kaçırması normal..Ama öyle bir seyırcımız var ki messi yi bile ağlatarak çıkarır dışarıya..

Hele ki yusuf a bayılanların henrıque ye sığır demesi çok komiğime gidiyor..Adam yanlış yerde oynatılmasın mevkisinde oynatılsın damga vurur bu lige..

Hatırla ilk geldiği sakatlanmadan once oynadıgı benfica maçını jaj dan bıle daha ıyı dıyıp salya akıtanlar şımdı adama sığır dıyor..yusufa canım dıyor..

Henrique'nin forvet olmadığı ve olamayacağı konusunda hem fikiriz. Ben de Henrique'nin sağ açık olarak oynatılabileceğini düşünüyordum, ama mecbur kalırsak. Henrique'nin yetenekli olduğuna katılmıyorum. Adamı her maç ısrarla izliyorum "ne yapıyor" diye. Adam topu ayağında tutamıyor. Sağ açık oynatalım desen, bence Henrique çok yavaş. Hiç depar atarken gördün mü? Ben daha hızlı koşarım herhalde :D Adam geçişi de yetersiz.

Kısacası, ya Henrique Trabzon'da futbolu unuttu, ya da zaten bilmiyordu :)

Bülent AKBULUT61

Alex 11461
Adrian 11333

gerçektende Şükür ALLAH nazarlardan saklasın

sasort
23.02.2014, 22:05
ya maçı izledimde

yere göğe sığdıramadığımız

ömer bayram bu mu

olcanı çok kaçırdı

birde kilolu geldi bana

açıkçası tabi kadirden iyidir ama gözüme pek iyi görünmedi

seneye 1461 projesini gözden geçirmemiz lazım

nasıl yani

her 1461 gelen topçuya ilk 11 yolu açmayacaz ondan sonra bu adamlar yusuf zeki gibi oluyorlar mra hocanın mücadelesi buydu işte

sol bek forvet sol açığa adam akıllı topçu alacaz

forvetlerin ikisinden de kurtulacaz

bordox

Henrique iyi futbolcu,bu berbat ortasaha ve zorla tek forvet oynatılmasına rağmen halen daha akıl sağlığının yerinde olması bile başarı.

Miserable
Çok kritik bir galibiyet aldık ve avrupa hedefine tutunduk fakat bu performansla sezon sonunda ilk 5'te olmamız çok zor görünüyor.
10-15 dk yapmamız gerekeni yaptık ve bu da kazanmaya yetti. Çünkü rakip 21 maçta 16 puan toplayabilmiş Kayseriydi.
Gol attı sağolsun ama Adrian topçu falan değil. Olcan sağ kanat oyuncusu değil. Colman hakkında ne desek boş. Kanatsız ve 2 kişi eksik oynadık sonuç olarak.
Hami Juve maçında olduğu gibi hem erken hem de gereksiz risk aldı. Alex ortada tek kaldı ama neyse ki rakip bundan yararlanabilecek seviyede değildi. Bu derece risk yarın farklı türden bir rakip karşısında patlayabilir. Maç boyunca ciddi baskı kurmamamıza rağmen 21 maçta 14 gol atabilmiş Kayseri'ye ciddi şanslar tanıdık. Yenik durumdayken Emre'nin çıkması doğru değil. Giren 2 oyuncunun Emre'den hiçbir fazlası yok, eksiği var. Öne geçtikten sonra çok çabuk düştük. Bu noktada ortasahaya müdahale gerekiyordu fakat ne yazık ki kenarda ortasaha yoktu. Maçta galibiyet kadar önemli olan Alex'in performansıydı. Son dk'larda dahi ortasahada tek başına olmasına rağmen heryere yetişti, bastı, rakibin rahat gelmesini engelledi. Hem kısa, hem uzun pas yaptı. Saçmasapan kart görmeden rakibi yerinde faullerle durdurdu. Yanında kaliteli bir oyun kurucu olsa performansı çok daha değerli olurdu. Ortalama oyunu buysa son yıllarda yaptığımız en iyi transferlerden biri olur. Umarım bu çizgisini sürdürür.

FC-ST-PAULI-61
23.02.2014, 22:06

Evet sen birseyden anlamazsin.Adam gecemezmis henrique geciyorda napiyor ?Henrique Emreden iyi dedin futbolcu basliginda.
Topa vuramayan Henrique Emre tirnagi olamaz.Yahu sut cekemeyen bu dengesizde ne görüyorsun hala milyon dakikada ne pok yedi bu sezon ?
Henrique milyon dakika 6 gol 1 kendi kalesine,emre 200-300 dakika 7 gol.
Aldinmi Cevabini ?

AdemS
23.02.2014, 22:06
Özellikle ikinci yarı takımı çok beğendim..
Hami Hoca'nın takıma katkısı oldukça fazla..

Tekrar tebrikler..

cakalkerem
23.02.2014, 22:07
ofofo fofofof

Sefa
http://i.hizliresim.com/KrXqVV.png

Belgium61
Mac oncesi bi sarki caliyordu adam sesli bir sarkiydi ismini bilen lutfen cevaplasin bi zahmet

srmnlii
23.02.2014, 22:08
Forum'a ancak girebildim. Yarabbim çok mutluyum kazandık. Oh be dünya varmış gol attık maç kazandık. Ayrıntıya sonra gireriz moralimiz yerine gelsin azıcık..

aslında hepimizin olması gereken ruh hali bu :) az biraz bırakın abi kavga etmeyi, teknik analizleri felan da tadını çıkartın anın :) sonra gireriz detaylara yahuu :) :)

M. Akif Yücesan
Bence "sadece bugünkü maça bakarak" orta sahanın ortası Borceanu-Özer olmalı derim. İkisi de pres yapabilir, top kapabilir ve top dağıtabilir. Ama bir maçla değerlendirmek olmaz. Daha dişli rakiplere karşı görmek lazım.

Belgium61
Beyler mac oncesi sarki vardi erkek sesli bilen varmi cevaplasin lutfen

uemit
Henriue 89 lu :)

Mehmet Cihan Kocaman
23.02.2014, 22:09
Henrique'ye çok sövüyoruz ama adamın psikolojisini anlamak lazım.
Her futbolcu kaçırır, Umut senelerce kaçırdı ve gittiğinde mumla arar olduk.
Henrique Juve maçında da iyiydi.

Belgium61
23.02.2014, 22:10
mac oncesi erkek sesli olan sarki vardi ismini soylermisiniz kirmayin beni arkadaslar

sasort
23.02.2014, 22:10

o benfrica maçını hatırlıyorum

tek o maç oynadı

bu adamın mevkisi neresi nerde oynaması lazım

Belgium61
23.02.2014, 22:11
mac oncesi calan sarkinin ismi neydi beyler adam sesli lutfen

Hakan
23.02.2014, 22:11
mac oncesi erkek sesli olan sarki vardi ismini soylermisiniz kirmayin beni arkadaslar

Konuyla o kadar alakasız bir şey söylüyorsun ki :D

cakalkerem
23.02.2014, 22:12
Evet sen birseyden anlamazsin.Adam gecemezmis henrique geciyorda napiyor ?Henrique Emreden iyi dedin futbolcu basliginda.
Topa vuramayan Henrique Emre tirnagi olamaz.Yahu sut cekemeyen bu dengesizde ne görüyorsun hala milyon dakikada ne pok yedi bu sezon ?
Aldinmi Cevabini ?

kardeşim sana cvp bile vermeyecektim de neyse...

orta sahası olmayan bir takımın kanatlardan gelmeyen akınlarda ne yapacak bu adam brezilyalı...sen kaç tane brezilyalı tanıyorsun orta sahadan top alacak 7-8 kişiyi geçecek gidecek gol atacak..yok öyle dünya..

emre yi juve maçında gördük daha doğrusu adını duymadık ne yaptı...bu maçta ne yaptı....
emre iyi bir yedek olur kesinlikle 11 oyuncusu değil..

SEMİHİ bilirmisin sen aşın tutarmı bilmem ama belki duymuşsundur...Şikecilerin nöbetci golcüsü derlerdi....Girdiği her maç gol atardı ama 11 de asla oynamazdı 1-2 maç oynadı adı sanı duyulmadı...şimdi nerede?Ne oldu 200-300 dakikada 3-5 gol atan her adam golcü olsaydı gökten taş yağardı..

senin futbol bilgin bu kadar işte...daha da sana cvp yazmayacağım...

bir oyuncuyu beğenmeyebilirsin ama bu ona her maçta hakaret etmeni gerektirmez.....

aç emrenin sayfasına da yaz berbatsın bidonsun diye sana ozaman cvp veriririm....

serdaracıl
23.02.2014, 22:13
Henrike topçu olmuş yine.

TSercaN
23.02.2014, 22:14
Aldinmi Cevabini ?

Az kendine gel. Yasca senden buyuk olan adam bu tarz konusman hos degil. Sokakta git bagir tavir koy her kime tavrini koyacaksan.

Hüseyin Başoğlu
23.02.2014, 22:14

yok hacı bildiğin üstüne basa basa 2 defa fuck off diyor :D:D:D

cakalkerem
23.02.2014, 22:16
Henrike topçu olmuş yine.

onun topçuluğunu değil edilen hakaretleri filan tartışıyoruz..

Yoksa Umut 100. golü atacak diye anamız ağladığı günleri de çok iyi hatırlıyorum.....

golcüdür kaçırır....çoğu maç kötüde oynayabilir..ama bu adam giderken tuttular....hata da yapmışlardır ama şu anda bu takımın gol yükünü çekiyor...

iyi kötü

Hüseyin Başoğlu
23.02.2014, 22:17

Alex nasıldı bide ?

ilk yarı colman yüzünden facia idi....Çok koştuk çok mücadele ettik ama atağa çıkamadık bir türlü...colman sagolsun aptal saptal top kayıpları isabetsiz ara pasları yüzünden bir şey yapamadık...

ikinci yarı colman ve emre çıkıp çift forvete dönünce 20 dakika fırtına gibiydik 2 gol bulduk az daha beceri olsaydı 2 daha bulurduk...Sonraki dakikalarda biraz daha geri çekildik rölantiye aldık bitirdik maçı...

Alex bence muhteşemdi...Modern bir defansif orta sahanın yapması gereken herşeyi yaptı..Koştu mücadele etti top kazandı kazandığı topları 2 kere çok güzel şekilde uzun toplarla kanatlara açtı...Ve top kaybı yaptığını pek hatırlamıyorum..

Alika87
23.02.2014, 22:18
yok hacı bildiğin üstüne basa basa 2 defa fuck off diyor :D:D:D

Olum caktirma :D Sadece tekrari bir kere gördüm. Ilk dedigini anlamadigim, ama ikincisinde pass mal auf demis olabilir. Auf Off pek farkli degil :D

Hüseyin Başoğlu
23.02.2014, 22:18

Alex 11461
Adrian 11333

61 i koymuş :)

sasort
23.02.2014, 22:19
arkadaşlar bitik bir takımı yendik bunada şükür ama

takımın toparlanmasına faydası olacağını düşünüyorum ama

takım hiç iyi durumda değil

özellikle forvette çok sıkıntı var

içlerinde forvet görevini en iyi bilen janko onunda koşacak hali yok

emre çok hırslı ama çok tecrübesiz

koşuyor mücadele ediyor parçalıyor ama

bariz yapılacak hareketleri kaçırıyor

cubido
Maçı seyretmedim ama özetlerden ve buradaki yorumlardan aşağı yukarı bir fikir sahibi oldum.
Hami belli ki tribünlerin sesini duymuş, maç kaybetse de hücum futbolu oynatacak(oynatmaya çalışacak).
Bu hoşuma giden bir gelişme ancak maç sonu ropörtajında söylediklerini beğenmedim.
Karabük ve juventus maçlarında müthiş oynadık, bugün de müthiş mücadele ettik diyor.
Ya "müthiş" in anlamını bilmiyor ya da ilk maç kazanmanın heyecanıyla ayakları yere basmıyor.
Bu takım henüz iğrenç savunma futbolu denemesinden(denemesinden diyorum çünkü savunma yapmayı da beceremiyorduk) hücum futbolu deneme aşamasına geçiyor. Daha bu işin çok ama çok başlarındayız. Hücum pres yapacak, kaptığı topla hızlı ve koordineli çıkacak, en önemlisi pas yapıp, organize ataklar geliştirecek bir ekip olursak o zaman müthiş oynadık diyebiliriz.
Bu konuşmayı heyecanına veriyorum.
Ben Hami'nin yerinde olsam bu futbolu oynatırken takımın çok yumuşak oyunculardan kurulu olduğu gerçeğini atlamam.
Özellikle fb maçında kesinlikle zokora-alex orta ikilisi ile çıkarım sahaya.
Ve ne yapar eder soner'i kazanmaya çalışırım.
Alex önlerinde Soner-özer üçlü ortasahası belki biraz yumuşak kalır ama pas oranımızın çok ciddi artış göstereceğine inanıyorum.
Colman'ın kesinlikle kadro dışı bırakıpması gerektiğine inanıyorum.
Adam iki yıldır "ben bu takımda oynamak istemiyorum"diye yırtınıyor , biz onu zorla tutuyoruz. Sonuç ortada.

tristram
takimin basinda hoca olunca hemen nasil farkediliyor arkadas.sezon basindan bu yana hami olsaydi durum cok farkli olurdu.
iki uc macla degerlendirme yapmak yanlis ama en azindan 90 dakika geride bekleyen takim gitti yerine iyi kotu hucum yapmaya calisan bir takim geldi.
ilk yari cok kotuyduk eyvallah ama ezik gibi geriye dizilmedik.ikinci yarida 15 dakika onde basinca sonuc geldi.
hami beni fena yaniltti.ben onu mra'dan farksiz goruyordum ama adam uc asagi bes yukari bizim gibi dusunuyor degisikleri ona gore yapiyor.
ikinci yarinin basinda yaptigi degisiklikleri gordukten sonra yenilse de tek laf etmezdim.gormek istedigimiz sey tam olarak bu iste.zihniyet meselesi-sen hoca olarak maci kazanmak istedigini anca yaptigin degisikliklerle anlatabilirsin.
helal olsun hami mandirali.daha cok cok erken ama dilerim kalici olur.

FC-ST-PAULI-61
kardeşim sana cvp bile vermeyecektim de neyse...

orta sahası olmayan bir takımın kanatlardan gelmeyen akınlarda ne yapacak bu adam brezilyalı...sen kaç tane brezilyalı tanıyorsun orta sahadan top alacak 7-8 kişiyi geçecek gidecek gol atacak..yok öyle dünya..

emre yi juve maçında gördük daha doğrusu adını duymadık ne yaptı...bu maçta ne yaptı....
emre iyi bir yedek olur kesinlikle 11 oyuncusu değil..

SEMİHİ bilirmisin sen aşın tutarmı bilmem ama belki duymuşsundur...Şikecilerin nöbetci golcüsü derlerdi....Girdiği her maç gol atardı ama 11 de asla oynamazdı 1-2 maç oynadı adı sanı duyulmadı...şimdi nerede?Ne oldu 200-300 dakikada 3-5 gol atan her adam golcü olsaydı gökten taş yağardı..

senin futbol bilgin bu kadar işte...daha da sana cvp yazmayacağım...

bir oyuncuyu beğenmeyebilirsin ama bu ona her maçta hakaret etmeni gerektirmez.....

aç emrenin sayfasına da yaz berbatsın bidonsun diye sana ozaman cvp veriririm....
Asagidan yukariya sacmalik.Tam senin yazin.Futbolun Fsinden anlamiyorsun.
Orta Saha yüzünden 3 metreden 9 kere kacirdi ve kafa vurusunu yapamiyor hee.Emre Juve Macinda nerdeydi diyorsun.... Juventus bu.Macin kontrolünü kaybetmediler emre cikana kadar.Daha sonra 1-0 yetmedi onlara ikinci golü bulmaliydilar turu garantilemek icin,oyüzden acik verdiler ve pozisyonlar yakalayabildik ama sen hayatinda topa degmemissindir sana ne anlatsam bos.

Henrique bildigin Topa vuramiyor.Hali saha topcusu.Orda sacma hareketlerini yapar.Henrique Sahada Futbol oynamiyor.Dünyanin hicbir oyuncusu böyle sacma sapan hareketler yapmiyor.Basit ve akilli oynayacaksin.Emrenin kumasini,stilini falan göremiyorsan senle futbol konusmam.8jk macinda arkadaslarina uzattigi paslar özellikle yusufa attigi pasi senin henrique 20 senede atamaz cünkü orda yusufu göremezdi bile rakibin icinde gecmeye calisirdi.

Topa vuramayan forveti savunuyor.

Mehmet Cihan Kocaman
23.02.2014, 22:20
O değil de Alex çok iyiydi.
Uzun topları adrese teslim.

Hüseyin Başoğlu
23.02.2014, 22:20
Olum caktirma :D Sadece tekrari bir kere gördüm. Ilk dedigini anlamadigim, ama ikincisinde pass mal auf demis olabilir. Auf Off pek farkli degil :D

olabilir ama o tip pek senin dediğine uymuyor :D:D

Belgium61
23.02.2014, 22:21
beyler mac oncesi calan adam sesli sarkiyi hic kimsemi bilmiyor

Alika87
23.02.2014, 22:21
onun topçuluğunu değil edilen hakaretleri filan tartışıyoruz..

Yoksa Umut 100. golü atacak diye anamız ağladığı günleri de çok iyi hatırlıyorum.....

golcüdür kaçırır....çoğu maç kötüde oynayabilir..ama bu adam giderken tuttular....hata da yapmışlardır ama şu anda bu takımın gol yükünü çekiyor...

iyi kötü

Savundugunda da henriqueci oluyorsun. Her oyuncunun kötü oynama hakki var, kimse laf etmiyor, ama Henriquenin yanlis hareket etme hakki bile yok. 5 dk oynadiginda bile hakaretler yagdigini gördük. Dört dörtlük oynadigi maclarda insanlar begenmemis. Süper oyuncu demiyorum, iyi oyuncu bile demiyorum, ama bu kadar hakareti kimse haketmiyor. Bir topcuya sen igrenc bir yaratiksin denilirmi?

Miserable
23.02.2014, 22:22
Henrique-Adrian-Janko-Zokora-Colman-Bamba

Sezon biter bitmez ilk işimiz bu adamlardan kurtulmak olmalı. Şu 6 adamı toplasan kaliteli 2 adam etmez. Hatta birçokları katılmasa da Malouda ve Bosingwa da bu isimlere eklenmeli.

Belgium61
23.02.2014, 22:22
Konuyla o kadar alakasız bir şey söylüyorsun ki :D

soylesene mac oncesi calan sarkiyi boyle adam sesliydi

Ahmet Kuru
23.02.2014, 22:23
bugün takımın koştuğunu gördüm...
Koşu mesafeleri açıklandı mı acaba???

gurur6134
Colmanin artik bu takimda isi yok bir kez daha anlasildi..sahada yuruyen vurdum duymaz kel ayvaz..rumenin yarisi kadar bile kosmadi..onur olmasa mac ilk yari 3 0 olurdu..bu arada saha kenarinda hami sanki sampiyonlar ligi finalioynuyordu..yendiin takim kayseri hamilig sonuncusu sov yapmaya baslama simdi heyecanlansan bile bukadar belli edip trabzonsporun karizmasini cizme..2.yari degisikliklerin yerindeydi..colmanin yerine gokhana sans versen tamam..bide cift forvetoyna artik icerde disarda..tek forvet rakip icerde disarda uzerimize rahat geliyor ..oynayamioruz..

Hüseyin Başoğlu
orta sahada zokora-alex-adrian olarak devam etmeliyiz bence....

Belgium61
23.02.2014, 22:24
birisi mac oncesi calan adam sesli sarkiyi soylesin

ibrahim
23.02.2014, 22:24
Birisi cevap versin su cocuga catladi göbegi :D

Kimin sarkisiydi o mactan önce calan? :D

Belgium61
23.02.2014, 22:25
Birisi cevap versin su cocuga catladi göbegi :D

Kimin sarkisiydi o mactan önce calan? :D

allah askina cevap versin biri mac oncesi adam sesli sarki caliyordu seremoniye yakin lutfen gebercem

Hüseyin Başoğlu
23.02.2014, 22:26
birisi mac oncesi calan adam sesli sarkiyi soylesin

LNfTJ9KFgk

sasort
bu henrique hangi mevkide oynaması lazım sizce ben bu adama mevki bulamadım

Nazim Can
takimin basinda hoca olunca hemen nasil farkediliyor arkadas.sezon basindan bu yana hami olsaydi durum cok farkli olurdu.
iki uc macla degerlendirme yapmak yanlis ama en azindan 90 dakika geride bekleyen takim gitti yerine iyi kotu hucum yapmaya calisan bir takim geldi.
ilk yari cok kotuyduk eyvallah ama ezik gibi geriye dizilmedik.ikinci yarida 15 dakika onde basinca sonuc geldi.
hami beni fena yaniltti.ben onu mra'dan farksiz goruyordum ama adam uc asagi bes yukari bizim gibi dusunuyor degisikleri ona gore yapiyor.
ikinci yarinin basinda yaptigi degisiklikleri gordukten sonra yenilse de tek laf etmezdim.gormek istedigimiz sey tam olarak bu iste.zihniyet meselesi-sen hoca olarak maci kazanmak istedigini anca yaptigin degisikliklerle anlatabilirsin.
helal olsun hami mandirali.daha cok cok erken ama dilerim kalici olur.

Renkdas Mra ne yaptiysa Hami tam tersini yapiyor:) buda otomatikmen isliyor:)

Yiğit SARI
Maçı izleyemedim izleyenlere soruyorum

Performansı iyi olanlar kimlerdi?

Hakan
23.02.2014, 22:27
allah askina cevap versin biri mac oncesi adam sesli sarki caliyordu seremoniye yakin lutfen gebercem

Çok mu hüzünlendin noldu :D

Hüseyin Başoğlu
23.02.2014, 22:27

ONUR,Olcan,Bosi,Yumlu,Alex

Belgium61
23.02.2014, 22:28
LNfTJ9KFgk

gorunmuyor link yollasana allah askina lutfen

Hakan

Onur,Bourceanu

Nazim Can
Bu maci mra olsada kazanirdik diyen arkadaslara sesleniyorum maci, biz 2. yarinin basinda yaptigimiz 2 degisiklikle zaten psikolojik olarak kazanmisdik, girenlerin isimleri hic önemli degil orta saha cikarip forvet almak takimi ister istemez ileri itti, bunuda 2 gol atarak degerlendirmesini bildik.

Hüseyin Başoğlu
gorunmuyor link yollasana allah askina lutfen

türk makine mühendisinin şarkısı

FC-ST-PAULI-61
23.02.2014, 22:30
Adrian,Janko,Henrique bunlarin sözlesmeleri nezaman bitiyor kac yillik sözlesme imzalandi bunlarla yahu selcuk ve egemen gibi türklerle 3 yillik imzalarlar ama.

Belgium61
türk makine mühendisinin şarkısı

yokki oyle bir sarki link verirmisin rica ederim

6Şafak Aydın1
Mecbur cift forvete dönecegiz. ilk yaridan yine birsey anlamadim ben. Juventusa karsida cift forvet cikmaliyiz zaman aleyhimize nasilsa, Burceanu toparlasin iste orta sahayi madem güclü herif bizim kibrit orta sahamiza yerlestirecegiz herifi.

sasort
23.02.2014, 22:31
Henrique-Adrian-Janko-Zokora-Colman-Bamba

Sezon biter bitmez ilk işimiz bu adamlardan kurtulmak olmalı. Şu 6 adamı toplasan kaliteli 2 adam etmez. Hatta birçokları katılmasa da Malouda ve Bosingwa da bu isimlere eklenmeli.

malouda niye

kaç tane karşı karşıya yüzde yüzlük topu kaçırdı

boş koşularında defans arkadan yetişti

kaç kere çalıma girip kaptırdı

koşmuyor mücadele press yok
bence malouda da gitmeli

Cafer Bulur
23.02.2014, 22:32
Kazandigimiz icin mutluyuz ancak söylenecek cok fazla olumlu sey yok aslinda.

Sadece koca 90 dakikanin 15 dakikasinda iyiydik,macin ilk yarisi skandal ötesi bir futbol ve 60dan sonra sadece golün üstüne yatmaya calisan bir takim vardi.

Takim gelecek adina yine ümit vermedi,bu takim hamiyi de harcayacaktir o günler cok uzakta degil.

Ilk yarida ortaya konan vurdumduymazligin isteksizligin hicbir izahi olamaz,Ts futbolcusunun bu sekilde yürümeye hakki yok.

Takimdan cok hamiyi begendim,takima ofansif ve diri bir futbol oynatmak istiyor ama cogunda istedigini alamiyor.

Kayseri gibi bir takima karsi kendi evinde maci koparamiyorsan bitmissin demektir.

Haftaya konya maci var ve puan kaybetme ihtimalimiz yüzde 70 in üzerinde bu takim deplasmanda hicbir takimi yenemez.

Artik teknik direktör degil futbolcu ve yönetim degisikligine sira geldi de geciyor bile...

hodlu
23.02.2014, 22:33
Defans hattımız güven vermiyor. Bosi iyi, Mustafa iyi ama Aykut-Kadir ikilisi maalesef çok hata yapıyorlar. Umarım sezon sonu ilk transferler bu iki mevkiye yapılır...

sasort
23.02.2014, 22:34
malouda ne zaman dönecek bilen varmı bu adama ne oldu ben anlamadım

Belgium61
mac oncesi calan sarkinin linkini biri versin lutfen

arifberkay
orta sahada zokora-alex-adrian olarak devam etmeliyiz bence....

zokora mi

Hakan
Kazandigimiz icin mutluyuz ancak söylenecek cok fazla olumlu sey yok aslinda.

Sadece koca 90 dakikanin 15 dakikasinda iyiydik,macin ilk yarisi skandal ötesi bir futbol ve 60dan sonra sadece golün üstüne yatmaya calisan bir takim vardi.

Takim gelecek adina yine ümit vermedi,bu takim hamiyi de harcayacaktir o günler cok uzakta degil.

Ilk yarida ortaya konan vurdumduymazligin isteksizligin hicbir izahi olamaz,Ts futbolcusunun bu sekilde yürümeye hakki yok.

Takimdan cok hamiyi begendim,takima ofansif ve diri bir futbol oynatmak istiyor ama cogunda istedigini alamiyor.

Kayseri gibi bir takima karsi kendi evinde maci koparamiyorsan bitmissin demektir.

Haftaya konya maci var ve puan kaybetme ihtimalimiz yüzde 70 in üzerinde bu takim deplasmanda hicbir takimi yenemez.

Artik teknik direktör degil futbolcu ve yönetim degisikligine sira geldi de geciyor bile...

:alkış::alkış:
Abi kaç saattir nerdesin ya :)

Belgium61
23.02.2014, 22:36
seremoniye yakinken bi adam sesli sarki vardi birisi ismini yazsin yada link versin lutfen

Hakan
23.02.2014, 22:36
mac oncesi calan sarkinin linkini biri versin lutfen

Şaka mısın sen ya :)

Kim nerden bilecek

Belgium61
23.02.2014, 22:37
Şaka mısın sen ya :)

Kim nerden bilecek
nasil bilmiyecek stadda olsam rahatcana bulurdum ama lig tvden izledigim icin spikerlerin sesi susmadiki

Cafer Bulur
23.02.2014, 22:39
:alkış::alkış:
Abi kaç saattir nerdesin ya :)

Renkdasim takim ayni tas ayni hamam oldugu icin her hafta ayni seyleri yazmaktan artik bana gina geldi.:)

Bir takim düsünün ki juve macinda döktürüyor 3 gün sonra ise kayseriye karsi dökülüyor burada futbolcularin iyi niyetini sorgulamayacagiz da ne yapacagiz?

Veysel
23.02.2014, 22:40
seremoniye yakinken bi adam sesli sarki vardi birisi ismini yazsin yada link versin lutfen

Dj3FSH4pqIg

Belgium61
23.02.2014, 22:41
Dj3FSH4pqIg

ben turkce diyorum bi adam sesli diyorum sen bana 7 sene onceki sarkidan bahsediyon

Yaşar
23.02.2014, 22:41
2 maçtır yaptığımız değişikliklerden sonra takım top oynamaya başladı, bunda emeği geçen Hami hocayı tebrik etmek gerekiyor.

Hakan
23.02.2014, 22:42
Dj3FSH4pqIg

Şarkı da bulunduğuna göre konu kapanabilir:D

Yiğit SARI
23.02.2014, 22:43
Alex iyi mi oynamış? Juve maçı :S

Belgium61
23.02.2014, 22:44
Şarkı da bulunduğuna göre konu kapanabilir:D
bulunmadi bi yabanci sarki 7 sene once avni akerde caliyordu bu :D
benim dedigim turk adam sesli sarki seremoniden onceydi soylesene lutfen ismini

Dip.Ing.Mag.
23.02.2014, 22:44
Colmanin artik bu takimda isi yok bir kez daha anlasildi..sahada yuruyen vurdum duymaz kel ayvaz..rumenin yarisi kadar bile kosmadi..onur olmasa mac ilk yari 3 0 olurdu..bu arada saha kenarinda hami sanki sampiyonlar ligi finalioynuyordu..yendiin takim kayseri hamilig sonuncusu sov yapmaya baslama simdi heyecanlansan bile bukadar belli edip trabzonsporun karizmasini cizme..2.yari degisikliklerin yerindeydi..colmanin yerine gokhana sans versen tamam..bide cift forvetoyna artik icerde disarda..tek forvet rakip icerde disarda uzerimize rahat geliyor ..oynayamioruz..

Hoca gelir kulübede oturur ne heyecansız ben de otururdum orda dersiniz, Hamit gelir heyecanlı şekilde hop oturur hop kalkar, bunu kazanma azmi yüzünden yapıyor gene yaranamaz! Her şey bitti de sıra ona mı geldi yani?

Cafer Bulur
23.02.2014, 22:45
Janko gol attigi bir macta bile bu takimin forveti olamayacagini bir kez daha net bir sekilde ortaya koydu.

Aykut sanki g,birliginden top oynamak icin degilde bize sac bas yoldurmak icin geldi baska bir amac göremiyorum oynadigi oyunda.

Kadir keles vasat bir anadolu takiminda ancak bir yedek olur ama bizde her mac banko oynuyor ne kadar büyük bir takim oldugumuzu bu yönetime anlatmak lazim.

Colman 3 gün önce döktürdü bugün ise yerinde yeller esiyordu bir futbolcu bu kadar istikrarsiz olamaz.

Emre ilk yari kötüydü ama herkesin kötü oldugu bir takimda nasil iyi olabilirdi ki haminin hemen onu cikarip henrique yi almasina bir anlam veremedim.

Adrian gol atti ama performansini hic begenmedim pas orani oldukca düsük bir oranda oynadi.

Olcan istekliydi ama gercek performansindan uzakti ama su bir gercek ki takimin stari olcan.

bitirim
23.02.2014, 22:46
Maç banada pek keyif vermedi. Attığımız iki golde rakip defansın hatası. Adriana o mesafeden gol attımamaları lazımdı, jankonun golündede defansları topu engelleyemedi. Daha iyi bir takıma karşı oynamış olsaydık şu an burada hamiye ve topçulara hakaret ediyor olurduk. Ancak şunuda unutmamak lazım takım daha yeni İtalya'dan geldi, oyunculardan Tempo beklemek biraz hayal perestlik olurdu.

Belgium61
23.02.2014, 22:47
sustunuz arkadaslar bana o adam sesli mac oncesi calan sarkiyi diyin lutfen

Adem Akyüz'
23.02.2014, 22:47
sustunuz arkadaslar bana o adam sesli mac oncesi calan sarkiyi diyin lutfen

Yahu kardeşim yok işte bilen, niye ikide bir aynı soruyu soruyorsun ?

Belgium61
23.02.2014, 22:48
Yahu kardeşim yok işte bilen, niye ikide bir aynı soruyu soruyorsun ?

nasil bilemezsiniz arkadaslar yapmayin bunu... biraz zahmet sadece biliyorsunuz

Kazım Bostan
23.02.2014, 22:49
<P>valla artık yenildikten sonra takımını kutlayan Bi hoca görmediğim için seviniyorum</P>

Hakan
23.02.2014, 22:51

Söylerim ama parayı kırışırız

Nazim Can

Ben söylerim ama bir sartim var.

selcuk
bende bi deniym jankonun dudaklarini okumayi

heeerst draussen man out maaan

Belgium61
23.02.2014, 22:53
Ben söylerim ama bir sartim var.

buyur

ibrahim
23.02.2014, 22:54
https://twitter.com/CemalColak Bu abi hala stadyum anonscusumu? Öyleyse buna sorabilirsin.

(Beles :D)

bitirim
23.02.2014, 22:54
Onu bunu boş verinde senelerce Hami ye hep Hami dedim şimdi Hami hoca demek o kadar tuhaf geliyorki bakalım nasıl alışacaz :))

ibrahim
23.02.2014, 22:55
Onu bunu boş verinde senelerce Hami ye hep Hami dedim şimdi Hami hoca demek o kadar tuhaf geliyorki bakalım nasıl alışacaz :))

Cysio abiye sor o bilir. Senol dedigi icin yemedigi laf kalmadi. Alisiyor insan galiba bi süre sonra. :D

Sibel
23.02.2014, 22:56
buyur

Kemenceli mi?

Belgium61
23.02.2014, 22:58
Kemenceli mi?

hayir degildi ama adam sesliydi

Sibel
23.02.2014, 23:00
hayir degildi ama adam sesliydi

Davut Güloğlu ve Recebim çaldı. Diğerleri yabancıydı.
Ben böyle şeyleri unutmam strese soktun beni ha:)

Emre İskender
23.02.2014, 23:03
çift forvet diyorum başka birşey demiyorum... biri vurmazsa diğeri vuruyor....

Belgium61
23.02.2014, 23:04
Davut Güloğlu ve Recebim çaldı. Diğerleri yabancıydı.
Ben böyle şeyleri unutmam strese soktun beni ha:)

yaniliyorsun

Sibel
23.02.2014, 23:06
yaniliyorsun

Marş çaldı daha da bir şey çalmadı. Yanılmıyorum. Aklında hiç mi cümle kalmadı?

Belgium61
23.02.2014, 23:07
Marş çaldı daha da bir şey çalmadı. Yanılmıyorum. Aklında hiç mi cümle kalmadı?

Malesef yaniliyorsun Sibel hanim :D

Doğan BULAT
23.02.2014, 23:07
Takım 3 gün önce belkide bu güne kadar ki en iyi oyunu oynamış hemde Juventus gibi bir takıma karşı..

Ardından 3 gün sonra maça çıkmış hemde ilk yarıyı 1-0 mağlup kapamış.

Hocası hucum diyerek elindeki 2 forveti de sahaya sürmüş kazanmak için risk almış

Takım ikinci yarı en azından kazanmak için saldırmış beraberliği kurtarayım defansa çekileyimde dememiş en azından yop rakipteyken 2 kişiyle 3 kişiyle rakibe basmış

Herşeyi geçtim bu sezon ilkyarıyı mağlup kapatıp galip geldiği maç olmamış

Ve buna rağmen beğenmiyoruz he?

ayıptır ya birde tadını çıkarın az..

yatara
23.02.2014, 23:13
Malesef yaniliyorsun Sibel hanim :D

atakan_laz6123.2.2014 22:13:50 beyler mac oncesi avni akerde adam sesli sarki vardi ismini bilen cevaplasin rica ederim

budami sensin ligtv.com.tr de hahahaha

Hakan
23.02.2014, 23:15
Şu şarkıyı biri söylese de biz de rahat etsek memleket meselesi oldu

Belgium61
atakan_laz6123.2.2014 22:13:50 beyler mac oncesi avni akerde adam sesli sarki vardi ismini bilen cevaplasin rica ederim

:D o kadar yorum arasindan nasil benimkini buldun :D

Arda'

Allahını seven şu şarkıyı bulsun :)

Hüseyin Başoğlu
zokora mi

evet

Anıl C
23.02.2014, 23:16
Sesin adami oldugunu burda gordum. Demek bunun kadin seslisi de var :D

Adem Akyüz'
23.02.2014, 23:17
Ne şarkıymış arkadaş..

Belgium61
23.02.2014, 23:18
Sarki ipsiz recep dizisinin muziğinden bir derleme. anonscu dedi bana ama sindik googleden arastir sarkiyi bulmak icin dizinin icinde caliyordu cunku

artvints
23.02.2014, 23:18
boşverin maçı, şarkııyı bulun, ben de merak ettim, ne varmış bu adamın sesinde?

Cafer Bulur
23.02.2014, 23:19
Takım 3 gün önce belkide bu güne kadar ki en iyi oyunu oynamış hemde Juventus gibi bir takıma karşı..

Ardından 3 gün sonra maça çıkmış hemde ilk yarıyı 1-0 mağlup kapamış.

Hocası hucum diyerek elindeki 2 forveti de sahaya sürmüş kazanmak için risk almış

Takım ikinci yarı en azından kazanmak için saldırmış beraberliği kurtarayım defansa çekileyimde dememiş en azından yop rakipteyken 2 kişiyle 3 kişiyle rakibe basmış

Herşeyi geçtim bu sezon ilkyarıyı mağlup kapatıp galip geldiği maç olmamış

Ve buna rağmen beğenmiyoruz he?

ayıptır ya birde tadını çıkarın az..
Trabzonspor taraftari gecmiste ilk yariyi 6-0 önde kapattigi bir maci rölantiye aldigi icin takimi yuhalayan bir taraftardir bu aksamki mactan mi memnun olacagiz?

Takim ilk yarida adeta sahada yürüdü hickimse juve maci demesin bu takimin daha önceki maclarini da gördük.

Anıl C
23.02.2014, 23:19
Sarki ipsiz recep dizisinin muziğinden bir derleme. anonscu dedi bana ama sindik googleden arastir sarkiyi bulmak icin dizinin icinde caliyordu cunku

Haci neden bu kadar onemli bu sarki?

ibrahim
23.02.2014, 23:21
Bumu?

K1o2EhjQHWQ

:D

Alika87
23.02.2014, 23:21

ismail türüt degil dimi?

Muhteva
23.02.2014, 23:22
Şu şarkıyı biri söylese de biz de rahat etsek memleket meselesi oldu

50 Cent - In da Club

Alika87
23.02.2014, 23:23
50 Cent - In da Club

ne var orda?

artvints
50 Cent - In da Club

adam sesli değil o :)

Belgium61
bumu?

k1o2ehjqhwq

:d

hele sukur bu ıste!!!

ibrahim
23.02.2014, 23:24
Yada bunlardan birimi. (ikincisi cok güzel türküdür)

UyWJPLxYTq4

2enX-08OGx8

Emre GÜRDAL
23.02.2014, 23:25
O sarkiyi soleyen adam ölmüs sarkda tatih olmus yakinda sarki kriz cikar ulkeler arasi:-)

Hakan
hele sukur bu ıste!!!

Bunu herkes biliyordu zaten :D Sahaya çıkarken çalan demek çok mu zordu

Muhteva
ne var orda?

Orasını bilmem hocam maç öncesi çalan şarkı buymuş..

Sibel
23.02.2014, 23:26
Telefonda gözükmüyor hangi şarkıymış o?

ibrahim
23.02.2014, 23:27

Drırırıdıddıddrırırırııı Uh Hey! :D

Adem Akyüz'
23.02.2014, 23:27

Oyuncular sahaya çıkarken çalan kemençeli müzik :)

Alika87
23.02.2014, 23:28
Bunu herkes biliyordu zaten :D Sahaya çıkarken çalan demek çok mu zordu

bizimle kafa buldu arkadas :D

Sefa Alış
23.02.2014, 23:29
maçı izleyemedim, küfür felan oldu mu maçta?
Malum sınırdayız.

Sibel
Adam sesli ne oluyor peki? O sadece müzik. Sahaya çıkış müziği desen yeterdi.

Belgium61
kulaklarim rahatladi xd

Hakan
23.02.2014, 23:30
Adam sesli ne oluyor peki? O sadece müzik. Sahaya çıkış müziği desen yeterdi.

Orasını kimse anlamadı zaten :D

Hüseyin Başoğlu
bizimle kafa buldu arkadas :D

sadakdan ben ajdarın şarkısını koymuştum çıkmadı yoksa ben de bulacaktım güzel bi kafa

yatara
Malum sınırdayız.

vallaha bu tff Ayaga Kalkmayan Fenerli olsunu da küfürden sayarsa ceza yeriz :D

Sibel
Malum sınırdayız.

Hiçbir şekilde küfür olmadı.

artvints
23.02.2014, 23:31
son mohikan film müziği değil mi o, tartışmaya yeni boyut kazandırayım

Cafer Bulur
23.02.2014, 23:32
Hiçbir şekilde küfür olmadı.

Küfürü gectik ses bile duymadim staddan hic tezahürat bile yapilmadi herhalde sb macina sakladiniz kendinizi.:)

6Şafak Aydın1
23.02.2014, 23:33
Hani Firat bizi dogruyordu ya la ey gidi...

Sibel
23.02.2014, 23:34
Küfürü gectik ses bile duymadim staddan hic tezahürat bile yapilmadi herhalde sb macina sakladiniz kendinizi.:)
Daha az toplu tezahürat vardı bugün. Yoksa o ses ligtvde zaten duyulmuyor orası ayrı:)

Alika87
23.02.2014, 23:34

maci izlerken, kendime yemin ettim, bir daha mac izlemeden yemek yemeyecegim. Yine acayip uykum geldi ilk yarinin ortalarinda. Galiba bu ligin en heycansiz takimi biziz.

Sefa Alış
23.02.2014, 23:36
küfür olmadıysa iyi :)
Umarım haftaya Konya deplasmanı da küfürsüz geçer de şikebahçe maçı için problem olmasın.
deplasmanlar daha riskli karşı tribünler küfür ederse, bizimkiler tutamaz kendini :)

Sibel
23.02.2014, 23:36
son mohikan film müziği değil mi o, tartışmaya yeni boyut kazandırayım

Hak veriyorum çocuğa. Çünkü gerçekten mükemmel bir müzik.
Tabi zevk meselesi. Kim seçmişse sahaya çıkış müziği olarak helal olsun.
Her duyduğumda titretiyor beni.

Doğan BULAT
23.02.2014, 23:37
Trabzonspor taraftari gecmiste ilk yariyi 6-0 önde kapattigi bir maci rölantiye aldigi icin takimi yuhalayan bir taraftardir bu aksamki mactan mi memnun olacagiz?

Takim ilk yarida adeta sahada yürüdü hickimse juve maci demesin bu takimin daha önceki maclarini da gördük.

Ben bu sezon hiç bir maçtan memnun olmadım ki zaten Bu maç için konuşuyorum sadece MRA ile geriye düştüğümüz hangi maçı kazanabildik? Öne geçtiğimiz maçlarda skoru bile koruyamadığımız oldu. mağlupken ve ya berabereyken bile forvet çıkarıp defans aldığımız oldu. Zaten takımın oyunundan kimse çok memnun değil ama en azından bu seferr kazanmak için uğraştık. Yoksa bende biliyorum Trabzonun eskiden nasıl top oynadığını. Ama böyle bir durumda kazanmak güzel özlemişiz.

ibrahim
23.02.2014, 23:37

Valla bencede öyle. Trabzonspor sahaya bir müzikle cikacaksa bu o olmali bencede. Kemence tipki basindaki gibi daha yüksek sesle devam etse cok daha güzel olacak.

Cafer Bulur
23.02.2014, 23:38
Hani Firat bizi dogruyordu ya la ey gidi...
Yönettigi 15.ci macta ilk defa yakmadi sen hakli ciktin tebrik ediyorum seni.:)

maci izlerken, kendime yemin ettim, bir daha mac izlemeden yemek yemeyecegim. Yine acayip uykum geldi ilk yarinin ortalarinda. Galiba bu ligin en heycansiz takimi biziz.
Bende gol olmadan heyecanlanmamaya karar verdim,oyuncularimizin gol becerisine hayranim.:)

Hüseyin Başoğlu
23.02.2014, 23:39

Yalnız değilsin cidden güzel bir müzik

artvints
23.02.2014, 23:39

dinleyince adam sesli nedir onu da anladım, ne desin çocuk başka :)

Belgium61
23.02.2014, 23:40
su Porto yuzundende iddaa yattiya

Alika87
23.02.2014, 23:42
dinleyince adam sesli nedir onu da anladım, ne desin çocuk başka :)

youtube'a sahaya cikis müzigi yaz, ilk cikan video o zaten :D

Ali YİĞİT
23.02.2014, 23:43
Hami'nin iyi hoca olduğunu Henrique'yi 1 maçda olsa kadro bırakışından anlamıştım :) En azından cak cak sakız çiğnemiyor. Oturup maçı izlemiyor. Değişiklikleri ise Şenol Hocadan bile iyi.

İnşallah bozulmaz bu ivme. Sevinişine kurban olurum lan senin. #HamiSahada

sasort
arkadaşlar malouda durumunu bilen var mı

Fatih Birinci

Kibar sürmen - dik oyna

artvints
youtube'a sahaya cikis müzigi yaz, ilk cikan video o zaten :D

sabrımızı sınamak istedi heralde, bilmiyorum artık.

Sibel
23.02.2014, 23:44
Valla bencede öyle. Trabzonspor sahaya bir müzikle cikacaksa bu o olmali bencede. Kemence tipki basindaki gibi daha yüksek sesle devam etse cok daha güzel olacak.

Telefona attım müziği ama bir kere bile dinlemedim:D
Açıyorum dayanamayıp hemen kapatıyorum. Sürekli duyup da heyecanı kaçmasın diye.
1- Şampiyonlar ligi müziği
2- Bu :)

Yaşar
23.02.2014, 23:46
Bu sezon ilk defa bir maçı izlerken 2. yarıda bu maçı çeviririz diye düşündüm. Bizim iyi olduğumuzdan değil tabi, Kayseri'nin kötü oluşundan dolayı böyle düşündüm. Hem Hami hoca 3 maçtır yaptığı değişikliklerle maçı çevirmek istediğini gösteriyor, hem de taraftar maçın dönebileceğini düşünmeye başladı.
Bu bile bir gelişmedir.

Alika87
23.02.2014, 23:47
Telefona attım müziği ama bir kere bile dinlemedim:D
Açıyorum dayanamayıp hemen kapatıyorum. Sürekli duyup da heyecanı kaçmasın diye.
1- Şampiyonlar ligi müziği
2- Bu :)

Ben her zaman büyük bir hayalim vardi. Trabzonsporun macinda Sampiyonlar ligi müzigini duymak. O an inanilmaz heycanliydim ve tüylerim diken diken oldu. Bundan sonra ne gelirse ekstradir benim icin :D

Hüseyin Başoğlu
23.02.2014, 23:48
Bu sezon ilk defa bir maçı izlerken 2. yarıda bu maçı çeviririz diye düşündüm. Bizim iyi olduğumuzdan değil tabi, Kayseri'nin kötü oluşundan dolayı böyle düşündüm. Hem Hami hoca 3 maçtır yaptığı değişikliklerle maçı çevirmek istediğini gösteriyor, hem de taraftar maçın dönebileceğini düşünmeye başladı.
Bu bile bir gelişmedir.

Efsanemiz colman hakkındaki yorumlanırda alalım abi :D