PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mustafa Reşit Akçay'ın Basın Toplantısı

ibrahim
14.02.2014, 12:42
Bugün TSİ 14:30'da TÜFAD Trabzon Şubesinde gerçekleştirilecek.

iho'nun istifa sürecine katkıda bulunması dileğiyle...

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

ceday99
14.02.2014, 12:44
Bugün TSİ 14:30'da TÜFAD Trabzon Şubesinde gerçekleştirilecek.

iho'nun istifa sürecine katkıda bulunması dileğiyle...

bari bunu yapsın da.
aklımızda en azından bir kaç iyi anısı kalsın...

serkanholep
14.02.2014, 13:01
bu adam 1461 in başına geçsin

Tayfun
14.02.2014, 13:11
Hocam görev süresi içerisinde anlat neler olup bitti kulüp içinde, istifa eden biri de çıkıp yüreklice bir açıklama yapsa dişimi kıracağım, umarım sen bu tabuyu yıkarsın.

Yönetime zarar vermemek adına susanlar, daha berbat bir duruma sürüklüyorlar böylece .

Hüseyin Başoğlu
14.02.2014, 13:25
kompakt futbol anlayışı gereği mikrafon yerine cep telefonuna konuşmazsa iyidir..

Önemli bişi diyeceğini zannetmiyorum;İşte istediğimizi yapmadılar,şehir bize saygı duymadı,taraftar takımı sahiplenmedi,bardağın boş tarafından bakıyor herkes(Biride çıkıp sorsa ya ne doldurdun o bardağa diye) bla bla bla bla..

Miserable
14.02.2014, 13:32
Görev başındayken bir işe yaramadı bari sonrasında biraz gerçeklerden bahsetse de ne kadar berbat bir yönetime sahip olduğumuz tescillense.

Adem Akyüz'
14.02.2014, 14:29
Yayın var mı acaba ?

tolga1461
14.02.2014, 14:45
ntv şerefsizi yayını yarıda kesti :@

Adem Akyüz'
14.02.2014, 14:45
Yayın.. http://www.haber61.net/akcaydan-ilk-aciklama-171756h.htm?interstitial=true

Eren Uğur Ayar
14.02.2014, 14:55
Felsefeye boğdu bizi :D

tolga1461
14.02.2014, 14:56
Yayın.. http://www.haber61.net/akcaydan-ilk-aciklama-171756h.htm?interstitial=true

teşekkürler.
Bu haber61 de olmasa Trabzonspor ile ilgili bişey izleyemeyecez. Ntvspor http://img.donanimhaber.com/image/s12.gif

Ertan1982
14.02.2014, 14:57
Özkan sümere gecti adamlar felsefeye dayanamadi.

Hüseyin Başoğlu
14.02.2014, 15:01
lego oynar gibi futbolcuların mevkileriyle oynamasını
yaptığı değişikliklerle sattığı maçlar hakkında bişi söylüyor mu ??

Şeref
14.02.2014, 15:08
özkan hoca nerde geldi anlamadım

Adem Akyüz'
14.02.2014, 15:08
Bi gazeteci hocayı fırçaladı mı bana mı öyle geldi ?

serdar61
14.02.2014, 15:11
kaçırdım akçayı. özkan sümer konuşuyor http://www.haber61.net/akcaydan-ilk-aciklama-171756h.htm

serdar61
14.02.2014, 15:14
İşte Akçay'ın açıklamaları (CANLI)
Trabzonspor'da oluşturulan bir vizyonun denenerek devam edeceği bir uzantıydık bniz. Bizden önce Trabzonspor deferinin yazıldığı şehirde biz ilk değiliz. Biz bu vizyonunuz cesaretli bir viz yon şekli olmak istedik. Bu misyonunun bize yapıştırıldığının bilincinde olarak hareket edeceğiz.
Biz bundan sonra da ihtiyaç olduğunda görev yapabilecek insanlarız. Bazı şeyleri düşünerek hareket ettiğimiz sağlıklı insanlar tarafından algılanmıştır umarım. Bundan sonra dışarıdan izleyerek dua edeceğiz..
İşine karışıldı mı?

İşime karışıldığını söyleyemem. Ben bunu söylersem şu gündeme gelir madem karışıldı neden durdunuz? Şimdi Volkan ve Colman olayında benim inandığım eylemlere göre bir oyuncu hem ödül hem ceza alabilir. Colman olayında onun ceza alması gerikirdi disiplin açısından. Her ne oluursa olsun derbi maçta bir futbolcu takımını yalnız bırakamaz. Bunu yönetim farklı düşünebilir. Bu fikir ayrılıkları bir beyin fırtınası ve demokratik bir alan yaratabilir. Ben bu açıdan düşündüm

Ben samimiyetsiz oldukları konusunda bir şey söylemedim. Sonuçta oyuncular saha içinde ve dışında eylemlerde bulunabilir. Biz bir eylem adamıyız, şimdi sözleşmelerinizde siz görmesenizde şapkadan tavşan çıkarma durumuyla karşı karşıyasınızdır. Eğer çıkaramazsanız bu ülkede bedel ödersiniz. Ben bu sistem dahilinde bedel ödüyorum. Neden bu bedeli ödemek zornda kaldım? Eğer akıllı bir adamsanız bunun bir değerlendirmesini yapacaksınız. Biz bunu acımasızca yapacağız. Yaptım tam sonuç çıkmasada hatalarımız olduğunu görüyorum.

Bugün yabancı futbolcularımızı piyasaya çıkarıyorsunuz ancak kimse talip olmuyor. Saraydan gömlek almışsınız Taşbaşı’nda satmaya çalışıyorsunuz.

Benim bugün evim varsa, Ankara’da çocuğuma para gönderebiliyorsam bunu Trabzonspor’a borçluyum. Buna şükran duymalıyız

İnsanların bir idari refleksi olmalı. Neden böyl e bir yol izlendi ve santrafor alınamadı. Onların karşısında da sorunlar var. O yüzden çok baskıcı olmadım.

Ulusal basın ve yerel basında birçok eleştiri ve öğreti aldım. Ulusal basında eleştirenlerin içerisinde öğreti var. Yerel basında bazı isimler yüzünden ben bu işe 3-0 mağlup başladım. Futbolcuların ve taraftarların karşısında tereddütlü bir bakışa neden oldular. Bizim kırgınlığımız var ancak daha iyi olabilirdi. Bence yerel oyuncularla oluşan genin ardında yerel basında durmalı.

Bazen geriye doğru bir hamle sorunu çözebilecekken bazende çözümlenmeyecek noktaya gelir. Benden bekledikleriniz için teşekkür ederim. Bugün ben Kayserispor’da olsam beklentilerin yüzde 90ını yapardım. Ancak Trabzonspor’da bu işler daha farklı oluyor.

Bana haksızlık yapıldığını düşünmüyorum. Çünkü yaşananları karşı tarafta farklı olarak görebilir. Türkiye’de saha sonuçları iyi değilse görevden ayrılırsınız. Juventus maçında olmak tabiki isterdim.

Adem Akyüz'
14.02.2014, 15:25
Özkan Sümer: TS'nin rakibi 3 büyükler değil, 3 büyük yanlıştır..
1) Plansız transfer
2) Parçalanma
3) İç çatışmalar

poetricus
14.02.2014, 15:29
1) Plansız transfer
2) Parçalanma
3) İç çatışmalar

Be kadar ilginçtir ki bilerek ya da bilmeyerek, isteyerek ya da isteği dışında üçünde de başrol oynamıştır.

ibrahim
14.02.2014, 15:35
1) Plansız transfer
2) Parçalanma
3) İç çatışmalar

Bunu omu söylüyor? :D

Şimdi lafa bakıyorum lafmı diye. Hakkatten bildiğin içi dolu, nokta atışı, tamamen dosdoğru bi cümle. Ama söyleyene bakıyorum bu çatışmaların en büyük tetikçisi, adam doğramada bir numaralı isimlerin hayali kahramanı kendisi. Bu işte bi terslik var ama ne?

Hüseyin Başoğlu
14.02.2014, 15:38
Bunu omu söylüyor? :D

Şimdi lafa bakıyorum lafmı diye. Hakkatten bildiğin içi dolu, nokta atışı, tamamen dosdoğru bi cümle. Ama söyleyene bakıyorum bu çatışmaların en büyük tetikçisi, adam doğramada bir numaralı isimlerin hayali kahramanı kendisi. Bu işte bi terslik var ama ne?

sokaktan duyma yalan yanlış bilgiler

arifberkay
14.02.2014, 16:30
1) Plansız transfer
2) Parçalanma
3) İç çatışmalar

Bu adamdan iğreniyorum o kadar yani...

Berberoğlu
14.02.2014, 17:44
Bu adamdan iğreniyorum o kadar yani...

Açıkcası ben Özkan Sümer'den de, Mustafa Reşit Akçay'dan da ne iğreniyorum, ne de onlara kızıyorum.

Her şey kaliteli bir yönetime bakar bence Trabzonspor'da.
Hem bu takıma gönül vermiş hem de profesyonel kişiler yönetimde olmalı.

Sadri Şener'in ilk zamanlardaki yönetimi bence bir nebze başarılı idi bu konuda. Camiayı birleştirecek adımlar atılmıştı. Sonuçları da elde edilmişti kısa vadede bile.

Trabzonspor'la ilgilenen her kişiden, kendi bilgisi yönünde istifade edebilmektir önemli olan. Bunu da yönetim yapacaktır, başkası değil.

Özkan Sümer'in camiaya yapabileceği hiç bir katkı yok mu yani? Böyle olduğuna inanmıyorum. Tabii bir şekilde zararı da oluyor olabilir. Önemli olan mevcut Trabzonspor yönetiminin olayı regüle ederek zararlarını bertaraf edip yararlarından istifade edebilmesidir.

Mevcut Trabzonspor yönetimi maalesef benim gördüklerim içinde bu kabiliyet açısından en kötü olanıdır. Bir an önce daha iyi olanının gelmesi gerekir.

Mustafa hocam şimdilik güle güle diyorum. Umarım bundan sonrası hem Trabzonspor'umuz için hem de kendisi için daha hayırlı olur.

kalavara
14.02.2014, 20:13
özkansümer'den iğreniyorum diyenlerin büyük kısmı onun bu klübe ne verdiğinden, ne aldığından haberi bile yoktur, duyduğunla birinden nefret ediyorsan yanlış adamsın demektir.

Gökhan Uzun
15.02.2014, 00:50
Özkan sümerin yaptığı plansız transfer derken? Adam 15000 $ a aurelioyu getrdi. Rakam az cok oynar gecmiş zaman.

Süleyman Baykan
15.02.2014, 00:56
özkansümer'den iğreniyorum diyenlerin büyük kısmı onun bu klübe ne verdiğinden, ne aldığından haberi bile yoktur, duyduğunla birinden nefret ediyorsan yanlış adamsın demektir.

Ben kulübe verdiği bazı şeyleri söyleyeyim şampiyonluklar ve izlemeyi çok istediğim ama nasip olmayan Kastamonu hemşerim İskender Günen.

Fatih
15.02.2014, 11:48
Özkan Sümer ve Atay Aktuğ en sevdiğim iki başkan.

MRA'ya gelecek olursak futbolun dilini konuştuğu zaman eminim başarılı olacak.