PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun

samway
14.02.2014, 10:09
Tam 33 sene olmuş doğalı bu dünyaya gözlerimi açalı ilk başta anne baba demişim sonraları mama o şu bu derken kendimi ifade etmeye başlamışım bir gün ailenin çevredeki bordo mavi renklerin coşkusunu sordum nedir bu dedim sene 1985 babam dediki işte senin sevgilin ... O gün ilk defa duydum adını 7 yaşıma kadar dayım anlattı o ihtişamını babam duruşundan bahsetti istanbul a taş çıkarttığından söz etti ve birgün beni tanışıtıracağına söz verdi .

Yer inönü stadı yaşım 7 babam ve dayım girdirdiler üstümü ilgi çekici yakışıklı olmam için bordo mavi renklerle süslediler beni O nunla tanışıcaktım ogun çok heyecanlıydım çocuksu neşem artık buyuk adamlar gibi heyecana dönüşmüştü.Ailecek çıktık yola stada girdim ve ve işte ilk tanışmamız TRABZONSPOR-Zeytinburnu maçı ...Etrafıma baktım binlerce insan ve onlarda benim gibi aşık bu renklere sonra dedim ki benim sevgim heralde az çünkü burda çok insan var daha çok sevmeliyim daha çok hissetmeliyim...

Ve seneler birbirini kovaladı ben daha çok sevgilimi görmek için deplasmanlara Trabzon a kalkıp gittim yetti mi hayır yetmedi dahası var mı evet var bu sevgi nefes aldığım sürece devam edecek ve sanırım senin sevginin yerini hiçbir şey tutmayacak ...

SEVGİLİLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN TRABZONSPOR um ...

samway
14.02.2014, 10:11
tabi başlıkta ufak bir hata olucaktı o da oldu :)

Yiğit Gayretli
14.02.2014, 10:19
tabi başlıkta ufak bir hata olucaktı o da oldu :)

Yok öyle bir hata.

Emirhan Makul
14.02.2014, 10:25
Allah kabul etsin arkadaşlar, nice sevgililer günlerine inşallah.

Berberoğlu
14.02.2014, 10:44
Hikayenin benzerini ben de Avni Aker'de yaşamıştım.. Dayım götürmüştü Kocaeli maçına...

İlk gittiğiniz Trabzonspor maçı başlığında atlatmıştım biraz bu anımı... Sevgilimi o maçta canlı izlemiştim ilk...

Diğer taraftan normalde "Sevgililer Günü" (bayan-erkek anlamında) olayına kesinlikle inanmadım, inanmıyorum, onu da belirteyim... :D

samway
14.02.2014, 11:07
bize hergün TRABZONSPOR :)

poetricus
14.02.2014, 11:12
Bugün akşam olmadan hediyeme bir sevgili almam lazım.
Tek başıma geçirdiğim kaçıncı sevgililer günü bu yahu?!
Aziz Valentin'e çok ayıp ettik, Aziz Yıldırım da salya sümük ağladı...

serdar61
14.02.2014, 11:19
Bugün akşam olmadan hediyeme bir sevgili almam lazım.
Tek başıma geçirdiğim kaçıncı sevgililer günü bu yahu?!
Aziz Valentin'e çok ayıp ettik, Aziz Yıldırım da salya sümük ağladı...

hehe :D Hayırlısı olsun abi, değilse olmasın :D

Lazman
14.02.2014, 13:28
son seneler aklima muronun -nalet olsun icimdeki insan sevdigise- lafini getiren gun.

Baska, para harcattirmaktan ote ne ise yaradigini cozemedigim onlarca gunden birisi.

Cyzio
14.02.2014, 15:34
Tam 33 sene olmuş doğalı bu dünyaya gözlerimi açalı ilk başta anne baba demişim sonraları mama o şu bu derken kendimi ifade etmeye başlamışım bir gün ailenin çevredeki bordo mavi renklerin coşkusunu sordum nedir bu dedim sene 1985 babam dediki işte senin sevgilin ... O gün ilk defa duydum adını 7 yaşıma kadar dayım anlattı o ihtişamını babam duruşundan bahsetti istanbul a taş çıkarttığından söz etti ve birgün beni tanışıtıracağına söz verdi .

Yer inönü stadı yaşım 7 babam ve dayım girdirdiler üstümü ilgi çekici yakışıklı olmam için bordo mavi renklerle süslediler beni O nunla tanışıcaktım ogun çok heyecanlıydım çocuksu neşem artık buyuk adamlar gibi heyecana dönüşmüştü.Ailecek çıktık yola stada girdim ve ve işte ilk tanışmamız TRABZONSPOR-Zeytinburnu maçı ...Etrafıma baktım binlerce insan ve onlarda benim gibi aşık bu renklere sonra dedim ki benim sevgim heralde az çünkü burda çok insan var daha çok sevmeliyim daha çok hissetmeliyim...

Ve seneler birbirini kovaladı ben daha çok sevgilimi görmek için deplasmanlara Trabzon a kalkıp gittim yetti mi hayır yetmedi dahası var mı evet var bu sevgi nefes aldığım sürece devam edecek ve sanırım senin sevginin yerini hiçbir şey tutmayacak ...

SEVGİLİLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN TRABZONSPOR um ...

1990 yılının bir sonbahar günü, 3-1 kazandığımız, golleri de Çukiç, Hamdi ve Soner'in attığı maçsa...

Beni gördüğünüzü hatırlıyor musunuz :)?

.

Muhteva
14.02.2014, 15:42
Tam kızacaktım ki sonradan jeton düştü :D

Sevgililer günümüz kutlu olsun Trabzonspor..