PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor'umuzu Avrupa'da Benzettiğiniz Takımlar

Sayfa : [1] 2

Murat'
18.09.2006, 17:53
Arkdaşlar ben en çok roma takımını benzetiyorum..

champions
18.09.2006, 18:01
roma takımına hangi yönden benziyoruz

Murat'
18.09.2006, 18:05
onlar da çok haksızlığa uğruyorda ondan....bide bu roma sadece italyadakii..ingilterede aston willa o damalum renklerden

UğurB
18.09.2006, 18:05
Duzene baskaldirisi yonunden ve 10 senede 6 sampiyonluk nedeniyle Liverpool...

Emiroğlu
18.09.2006, 18:07
ROMA ! Kesinlikle.Arkadaşlar arasında yaptığımız sohbetlerde de hep dile getiriyordum.Bu konu üstüne cuk oturdu.Kesinlikle Roma !

corleone
18.09.2006, 18:24
italyan kültürde bi italyan hocamız vardı, ona sormuştum trabzonspor italyada en çok hangi takıma benziyor diye lazio'ya çok benziyor demişti, feneri juveye cimbomu da milana benzetmişti...

szymek_17
18.09.2006, 18:48
bence trabzonspor tam anlamıyla liverpoola benzıyor cok ıyı bı takım olmalatrına ragmen sampıyon olamıyorlar aynı bızım gıbı

degok
18.09.2006, 18:50
hiç bir takıma benzemiyoruz bence

Mehmet Öztürk
18.09.2006, 18:53
TRABZONSPOR Avrupa´da esi benzeri olmayan bir takim

Punisher-61
18.09.2006, 19:02
Leverkusen..onlarda bizim gibi Sampiyon olamiyorlar

Emrah Ayar
18.09.2006, 19:02
İngiltere'den Liverpool'a çok benzetiyorum.Geçmişi bakımından,amaçları bakımından. İtalya'dan ise Inter'e benzetiyodum şampiyon olma açısından ama geçen sene yoktan yere şampiyon oldular.

Jester
18.09.2006, 19:05
1-Liverpool
2-Marsilya
3-Deportivo

bordoylamavi
18.09.2006, 19:15
benzeri yok laf olsun diye söylemiyorum dünyanın hiçbir ülkesinde böyle belli başlı 2 büyükler 3 büyükler klişelerini bozup bunu koruyan yoktur.misal almanyada bayern vardır en büyük. onun yanında kim şampiyon olursa o meşhur olur. bi zamanlar dortmund bi zamanlar hamburg bi zamanlar werder. italyada da 3 büyük var inter milan juventus. bunların arasına da kimse süreklilik olarak giremiyor. bi ara parma şampiyon oldu bi ara napoli. bizde durum farklı 20 seneden fazla bir süredir şampiyon olamadığımız halde avrupada büyük bir başarı elde edemediğimiz halde her zaman camia taraftar olarak ünümüzü koruyoruz. o yüzden bence gerçekten dünyada trabzonspor gibi bir kulüp yok

ARSLANTURK
18.09.2006, 19:16
http://www.ticaretokulu.com/images/smiles/icon_wink.gif valla aynen katılıyorum. heheeyyyyyytttt http://www.ticaretokulu.com/images/smiles/icon_idea.gif

trap_zone_61
18.09.2006, 19:20
bence fiorentina onlarda aynı kederi paylaşıor onlarda bizim gibi şampiyonluğa hasret onların şampiyonluklarıda bizim şampiyonluklara yakın vala ben böle bir benzerlik kurdum taraftarlarıda bizim taraftara benzior

Kemhacıoğlu
18.09.2006, 19:49
benzeri yok laf olsun diye söylemiyorum dünyanın hiçbir ülkesinde böyle belli başlı 2 büyükler 3 büyükler klişelerini bozup bunu koruyan yoktur.misal almanyada bayern vardır en büyük. onun yanında kim şampiyon olursa o meşhur olur. bi zamanlar dortmund bi zamanlar hamburg bi zamanlar werder. italyada da 3 büyük var inter milan juventus. bunların arasına da kimse süreklilik olarak giremiyor. bi ara parma şampiyon oldu bi ara napoli. bizde durum farklı 20 seneden fazla bir süredir şampiyon olamadığımız halde avrupada büyük bir başarı elde edemediğimiz halde her zaman camia taraftar olarak ünümüzü koruyoruz. o yüzden bence gerçekten dünyada trabzonspor gibi bir kulüp yok

tebrik ediyorum kardeşim güzel yazdın. bencede trabzonspor eşi benzeri olmayan bir takım allahıma şükürler olsun...

nemo_61
18.09.2006, 19:59
bence hırslı sonuna kadar mücadeleci yönümüz A.bilbao ya benziyo..
ayrıca son 5 senedir de inter takımına benzetiyorum..çünkü onlarda iyi top oynuyorlar ama bir türlü şampiyon olamıyorlar(juvebtus un şike yapıp ,şampiyonluğun onlara kaldığı son sezon hariç)

mavikan
18.09.2006, 20:02
Duzene baskaldirisi yonunden ve 10 senede 6 sampiyonluk nedeniyle Liverpool...
tartışmasızz..aynen.. LİVERPOOL..

DURAS
18.09.2006, 20:05
inter,roma

Emre B.
18.09.2006, 20:58
Biz türümüzün ilk ve son örneğiyiz.

selcuk
18.09.2006, 21:13
anlamadigim bu sene sikeden ceza alan romaya temiz trabzonu nasil benzetiyorsunuz
ve marsilya bi ark demis dünyada marsilya kadar sike yapmis bütün oyunculari beraber doping kullanmis bi takimada nasil benzetti hic anlamadim körlük varmi sizde

Biz türümüzün ilk ve son örneğiyiz.
aynen öyle

Miraç Atalay Çiftçi
18.09.2006, 21:14
bizim birilerine benzeme gibi bi lüksümüz olmaz.Ama başkaları bizim başkaldırışımıza,devrimimize özenip bize benzeyebilirler....Benzeyemeselerde benzemeye çalışırlar...

Hüda Topaloğlu
18.09.2006, 21:21
STANDARD LIEGE

Belcika liginde basin tarafindan en az destek goren ekip. Belcika takimlari arasinda en 8 sampiyonlukla en fazla sampiyon olan 4.takim ve Ulke kupasini 5 kere muzesine goturmus olmasina ragmen hic bir zaman hak ettigi ilgiyi gormedi. Onlar ise daima gucsuzlerinde guclulere karsi birsey yapilabilecegini gostermek icin yillardir cabaliyorlar.

BARIZ ORTAK NOKTALARIMIZ
En son 83-84 sezonunda sampiyon olan Standard, gecen sene sampiyonlugu, hakeminde buyuk rol oynadigi, son macinda Anderlechte kaptirinca 23 yildir hasret olduklari Sampiyonluktan oldular. Hic bir kere sampiyonlar ligine katilamamalari ve hatta on elemelerde elenmeleri bizimle benzerliklerini biraz daha kamçiliyor.

Cok daha fazlasi var aslinda ancak bunlar sanirim yeterlidir:)

Bu arada Liverpoola benzeten arkadaslar, Sampiyonlar ligine nezaman katilip ve hatta finale kadar yukselip kupayi muzemize goturduk?? Ben gittim oyle bi kupa yoktu valla:)

Inanin bana benzedigimiz tek bir takim var varsa, kurulus biçiminden tutunda taraftarina kadar, transferlerinden tutun yonetimine kadar bize bukadar benzeyen bir ikinci takim bulmak zor diil, imkansiz gibi, o yuzden FORZA STANDARD:)

fever_TS
18.09.2006, 21:21
belki biraz sampdoria ya benziyoruz. bir an parlayıp sonra sönen bi takım havasındayız ama bizim farkımız her zaman şampiyonluk için mücadele edip hiç bir zaman şampiyon olamamamız ama önemli olan 2. ligden gelip çok kısa sürede şampiyon olan takım olarak avrupa da benzerimizin olmadığıdır. biz zaten büyük doğduk hepte büyük olacaz. sadece aklı başında insanlara ve sereften nasibini çok çok daha fazla nasibi almış rakip ve otoritelere ihtiyacımız war. bu kadar basit olay

mackali_81
18.09.2006, 21:28
Kesinlikle Liverpool!!! Bu iki takım arasında inanılmaz benzerlikler var.Onlar da bizim gibi 70 lerde ortalığı birbirine kattılar. Bizim gibi o günleri özlemle arıyorlar. Onlar da bizim gibi liman kenti ve insanlarının çoğunluğu balıkçılıkla geçiniyor. Liverpool 'u kuranlar işte bu kentin balıkçıları. Ve ateşli taraftarları; bizim gibi gücünü taraftarından alan bir takım Liverpool. Ben İngiliz leri hiç sevmem ama Liverpool bu özelliklerinden dolayı benim en sevdiğim takımlardan biri.Liverpool tıpkı Trabzonspor gibi.

oguzkoc
18.09.2006, 21:42
gerçekçi olmak gerekirse trabzonspor yunanistanın AEK takımı gibidir... Olimpiakostan ve Panathinakos tan kat kat daha iyi futbol oynayıp, ama bitürlü şampiyon olamayan bir takım... Avrupada da başarıya aç ayrıca bizim gibi. liverpool gibi şampiyonlar ligi kupasını almadı yada roma gibi UEFA da kendini göstermedi...

zafercalikoglu
18.09.2006, 21:47
liverpoll istanbulda kupayı alan takım değilmiydi,şampiyonlar ligi ,:)

Barış
18.09.2006, 22:24
gerçekçi olmak gerekirse trabzonspor yunanistanın AEK takımı gibidir... Olimpiakostan ve Panathinakos tan kat kat daha iyi futbol oynayıp, ama bitürlü şampiyon olamayan bir takım... Avrupada da başarıya aç ayrıca bizim gibi. liverpool gibi şampiyonlar ligi kupasını almadı yada roma gibi UEFA da kendini göstermedi...

yunan bi arkadaşla konuşurken söyledi,kendisi panathinaikosluyudur,aek ve olympiakos çok aşağılık takımlardır dedi.sahtekarlık,düzenbazlık,şike vs... işleri çokmuş bunların. geçelim bu aek i :)

Tufan_61
18.09.2006, 22:58
tebrik ediyorum kardeşim güzel yazdın. bencede trabzonspor eşi benzeri olmayan bir takım allahıma şükürler olsun...bende tebrik ederim baska söze ne hacet

chigannes
19.09.2006, 00:05
almanya-dortmund
ingiltere-a.villa
ispanya-atletico madrid
italya-roma
fransa-marsilya
portekiz-s.lizbon
brezilya-corinthias
arjantin-river plate

Adem Erdoğan
19.09.2006, 00:05
tabiki liverpool.ama bizim eski halimiz.hami ünal falan varken.

Barış
19.09.2006, 00:08
almanya-dortmund
ingiltere-a.villa
ispanya-atletico madrid
italya-roma
fransa-marsilya
portekiz-s.lizbon
brezilya-corinthias
arjantin-river plate

şu zengin züppelerin takımı river plate mi bize benziyor? yok artık :)

kenone
19.09.2006, 00:30
Dileğim Trabzonspor un hiç bir takıma benzememesi çünkü Trabzonsporlu olma ayrıcalığını ilelebet yaşamak istiyorum

cyberentalpi
19.09.2006, 01:58
Hic bir takima benzemeyelim ama benzettiklerim var
Hamburg. Bir parladilar efsane takim bitti sampiyonluk yok. basin destegi yok,
Birde Nba de Dallas Mavericks ile ozdeslestirrim. Sampiyonluk yok. Hucum oynadilar bati finali oynadilar final oynadilar. Gecen yil savunmadada iyi idiler ama sonuc yok.Umarim biz sonuc aliriz.

OFLU
19.09.2006, 04:46
keske chelsea ye benzese her acidan:D

Egemen
19.09.2006, 05:22
ispanya-atletico madrid ( bu arada torresle sözleşmeyi uzatmışlar :D)

piranha61
19.09.2006, 10:25
barcelona

ronaldinho --- yattara

deco --- gökdeniz

ya bunlarda kazma yokmu hiç ömer rızayı eşleştiremedim :)

Ycandan
19.09.2006, 10:47
Dünyanın her köşesinde taraftarı olduğu için Napoli ye benzetiyorum.
Her zaman kafaya oynamak için lige başlayıp hep hüsran yaşayan ölüsü bile bayerne,bremene,schalke ye kafa tutan Vfb STUTGART.Bu hafta bremeni deplasmanda 2-0 dan 2-3 yendi.

Cüneyt Canlıca
19.09.2006, 11:02
konsept olarak liverpool dan başka takıma benzemez Trabzonsporumuz...

Keleşoğlu
19.09.2006, 11:34
deportivo,liverpool,werder weremem

maskeli61
19.09.2006, 12:02
Bercelona :)

BOZOHAN
19.09.2006, 12:25
trabzonspor kader olarak interin tıpkısının aynısı onlarda bizim gibi her sene transfer üstüne transfer yapıyolar şampiyon olamıyolar. hatta bundan 4-5 yıl önce şikeyle şampiyonluğu juventusa kaptırdılar. bizim fenere kaptırdığımız gibi.:mad:

Atalay
19.09.2006, 12:29
vay be konuya bak!!yani konuşulan bu geyik muhabbetine gülüp geçiyorum!!hiç bir organizasyona katılma sonra gel burda geyik yap....

İlyas Özdemir
19.09.2006, 14:46
takım olarak bilemem ama şehir olarak Napoliye benzetiyorum ordada hemen hemen herkes Napoliyi tutar ve kuzey takımlarından(juve,inter,milan.lazıo,roma)nefret ederler

Oğuzhan Görkan
19.09.2006, 15:00
inter diyorum ben

#10 Fietra
19.09.2006, 15:10
barcelona

ronaldinho --- yattara

deco --- gökdeniz

Motta.Trabzonspor'da oynatmam.

Adem Erdoğan
20.09.2006, 01:08
barcelonayla artık alakamız yok .

keles76
20.09.2006, 01:15
bende deportivoya benzetirim ama çok alaka kurmadım sadece öyle hissederim

Emiroğlu
20.09.2006, 10:19
ispanya-atletico madrid ( bu arada torresle sözleşmeyi uzatmışlar :D)

Hadi yaa.Adamın Torres ....:rolleyes:

Burak
20.09.2006, 10:21
Barcelona - Aston Villa - Paris Saint Germain - West Ham United ...

TAKLITLERIMIZDEN KAÇININ

TEK BORDO MAVİ

TRABZONSPOR:)

OFLU
20.09.2006, 10:24
vay be konuya bak!!yani konuşulan bu geyik muhabbetine gülüp geçiyorum!!hiç bir organizasyona katılma sonra gel burda geyik yap....

Abi ben Avusturalya Sidneyde ogrenciyim ondan gelemiyorum yoksa kuran hakki icin gelir en az 1 kiside getirrdim es dost akraba.Organizasyonda SIKINTI Oldugunu biliyorum ve takip ediyorum diger formda ama oraya yazamadm millet cok ustume gelir bu bahane olmaz diyebilir diye ama icimdede kalmisti hani soyleyememek bari burda soyliyimde sen gor sadece ama 3 ay sonra okul bitiyo allahin izniyle o zaman aranza karisip yuzyuze tanismakta nasip olacaktir insallah saygilar..Kopegin olurum TRABZON icin ayipsin...

tacon
20.09.2006, 10:33
anlamadigim bu sene sikeden ceza alan romaya temiz trabzonu nasil benzetiyorsunuz
ve marsilya bi ark demis dünyada marsilya kadar sike yapmis bütün oyunculari beraber doping kullanmis bi takimada nasil benzetti hic anlamadim körlük varmi sizde

yaw böyle sığ düşünceleri bırakın kaaaarrdeşşşiiiiiim. şurda hoş sohbet için arkadaş bi başlık açmış. resmi bi olay değil ki bu. sadece sohbet.
ben de liverpool'a benzetiyorum. ama benzetemediğim tek yönü var. büyüklük olarak TRABZONSPOR'umuzun yanına bile yaklaşamıyor liver :D:D:D e zaten dünyada yaklaşabilecek bir takım da yok.

şimdi çocuk katili ingilizlerin takımına nasıl benzetirsin diyenler çıkarsa hiç şaşırmam :D:D:D

tacon
20.09.2006, 10:53
barcelona

ronaldinho --- yattara

deco --- gökdeniz

:D:D:D:D:D
güzel espiri. tebrikler

LazAnisT
20.09.2006, 11:03
Almanya 3.lig takımı St.Pauli ye benzemiyor ama benzemesini çok isterdim

geronimo_61
20.09.2006, 11:39
abi aaslında ben Atletic Bilbao'ya benzetiyorum amma

Bilbao bize benzemiyo. çok başarısızlar

Erdinç Dilek
20.09.2006, 11:42
real madrid:)

Cino
20.09.2006, 11:46
Deportivo La Corunia...
Bir dönem onlar da la liganın kralıydı, sonra bizim gibi suskunluk dönemine girdiler. Gerçi biz onlardan daha iyiyiz, türkiye kupaları, lig incilikleri vs...

volcano61
20.09.2006, 11:49
benım tercıhım karma.

barcelona nın hucumu.

lıverpool un ortasahası.

chealse nın defansı.

sametaydin
20.09.2006, 13:21
bence atletico madride benziyo. çok büyük kulüp ama bi türlü şampiyon olamıyolar.

Hüseyin Çümen
20.09.2006, 16:25
ben de trabzonu hiç bi takıma benzetmeyen arkadaşlara katılıyorum
bizim gibi bi takım dünya üüzerinde gerçekten yok ekonomisi rakiplerine göre çok düşük medya şampiyon olmaması için elinden geleni yapıyor ama bu takım şampiyonlukları alıor yada ucucuna kaçırıyor ve ait olduğu şehrin insanlarının %95 i butakımı destekliyor kendi bölgesinide peşinden sürüklüyor yok böle bi takım yok

BOZOHAN
20.09.2006, 22:04

kusura bakma spartyaküs abi affet bizi birdaha böyle bir densizlik yapmayız. şaka gibi ya adama bak NERDEN BİLİYOSUN GELMEDİĞİMİZİ BENLENMİ YAŞIYOSUN..

Enes Berfin
20.09.2006, 23:36
Kusura bakmayin arkadaslar ama bana göre sacma bi topic acildi.

ergin cesit
21.09.2006, 13:12
onlar da çok haksızlığa uğruyorda ondan....bide bu roma sadece italyadakii..ingilterede aston willa o damalum renklerden
BENCE LİVERPOL

ozturk
21.09.2006, 13:41
bence de romaya benziyor..

Mollasalihoğlu
21.09.2006, 13:46
fiorentina

pierre_
21.09.2006, 13:47
bence monaco..bir zamanlar onlarda iiyidi ama bu halleri aynı biz

deniz_61
22.09.2006, 13:13
Bana göre Liverpol.

bahadır2561
22.09.2006, 14:21

biçimsiz olmuş...

Mollasalihoğlu
22.09.2006, 15:15
biçimsiz olmuş...

burda ''geyik'' yapanları tek tek takip ediyolar heralde organizasyonlara katılıyo mu diye :)

Akın NAZİFOĞLU
23.09.2006, 01:50
ben trabzonsporu newcastle united`e benzetiyorum.
her sezon basinda sampiyon adayi;
her sezona kotu basliyorlar(bu sene gecmise nazaran cok iyi basladilar);
sezon ortasina dogru yukselen form ve istikrar(bu arada teknik direktor kovulmus ve birkac oyuncu takimdan uzaklastirilmistir ve yeni futbolcular gelmistir);
ve sezon sonu avrupa kupalarina katilma tesellisi veya fa cup gibi bir kupa tesellisi.
sizcede bize benzemiyormu?

argentina
23.09.2006, 02:22
valla benzeten oldumu bilmiyorum ama kader olarak çok benziyor
Fc İnter

yılardır sampiyonluk yok,yalnıs yonetimler,yalnış transferler tarftra devamlı kandırılır benmce kader olarak aynıyızzz

bu arada romaya nasıl benziyoz anlamdım...

Onur
23.09.2006, 12:32
Deportivo La Corunia...
Bir dönem onlar da la liganın kralıydı, sonra bizim gibi suskunluk dönemine girdiler. Gerçi biz onlardan daha iyiyiz, türkiye kupaları, lig incilikleri vs...
olay budur...

Volkan Yavuz
23.09.2006, 12:33
schalke!!! cok taraftari var senelerdir sampiyon olamiyorlaar takimlari cok iyi! tarafatari süper tipki bizim gibi! herzaman sezonlara büyük umutlarla baslayan bir takim ama bir türlü sampiyon olamiyorlar

BOZOHAN
23.09.2006, 14:16
valla benzeten oldumu bilmiyorum ama kader olarak çok benziyor
Fc İnter

yılardır sampiyonluk yok,yalnıs yonetimler,yalnış transferler tarftra devamlı kandırılır benmce kader olarak aynıyızzz

bu arada romaya nasıl benziyoz anlamdım...

renkdaşım ben senden önce davrandım. inter gerçekten çok benziyor bize.

sheva
23.09.2006, 14:18
bence inter daha çok fenere benziyor.parasıyla rezil olması bakımından.

hakanhan
23.09.2006, 14:33
real madrid:)

real madrid zengin kulubudur simarikdir.. istanbul takimlarina yakisir.. barcelona ya daha cok benzetirim bir bolge takimi olmasi niteliginde...

Cem Akyüz
23.09.2006, 16:39
bencede romaya benziyoruz onlar tottiyi yere göğe sığdıramıyo bizde fatihi sığdırmıyorduk gerçi gitti ama genede olsun.onlarda hep şikecilere karşı savaşıyo bizde

umraniye34
23.09.2006, 17:21
bencede romaya benziyoz onlarda italyada çok farklılar bizde türkiyede ayrıca taraftarları da çok ateşli her türlu olay yapıyolar

erdal6167
23.09.2006, 17:25
gercekten doğru ama o dönüm noktalarında kaybettiği macalr bakımından SHALKE 04 de co benziyor. . . .

guera
23.09.2006, 18:47
arkadaslar biz ne kralin takimi reale benzeriz ne de ukala romalilarin takimina ve bizim takimimizi abramawich gibi sonradna görme birisi asla alamaz. bizler bayern munchen gibi burnu havalrda bir takimda olamayiz ancak bizler liverpool gibi iscilerin takimi da olamayiz maalesef.
benim avrupada bize,takimimizin kültürüne benzer budugum bir iki takim var. bunlarin basinda athletic bilbao geliyor. onlarla benzerligimiz bir ülkenin icinde kendi kültürümüzü yaratmis olmamizda yatiyor sanirim.
bir baska benzer takim schalke! almanyanin bu takimiyla örtüsütgümüz noktalar da azimsanacak gibi degi!herseydne önce onlar da bizim gibi sampiyonluga hasret. dahasi bizden daha uzun bir süredir sampiyon olamiyorar.sanirim 34 yildir.ayrica taraftarlari da bizim taraftarimiz gibi takimina öylesine bagöi ki bazen bu kendilerine zarar verebiliyor. diger bir alman tkaimi ise st. pauli! bu tkaimla benzerlegimiz benim kanimca bir baskaldirinin iki temsilcisi olmamiz. onlar hamburgun bir kenar mahallesiiken hamburga ve tum alman futbouna kafa tutup futbolu kommerziel bakis acisiyla degil de oyunun tadina vararak oynamaya bakiyorlar.
bu tkaim hakkinda aslinda cok ilginc anektodlar var! örnegin baskani homosexue olan takimin seyircisi sola yakin ve her maclarinda chenin resimleriyle dolu bir sürü flama stadyum tribünlerinde dalgalaniyor.

isvicrede young boys hollanda da ajaxla da cesitli sebeblerle bag kuruyorum. mesela ajaxin altyapisi ve bizim altyapimizla her zaman gurur duymusumdur.

zedboysts
24.09.2006, 11:41
Deportivoyla tıpa tıp hiç fark yok

Suha
24.09.2006, 13:20
türkiye ligine benzerliğide göz önüne alınırsa italyada roma diyorum..ingiltere liginde ise newcastle..

güvençelik
24.09.2006, 22:57
ben trabzonu hiç bir avrupa takımına benzetemiyorum.yukarıdaki adı geçen takımlarla hiç alkamız yok .daha henüz 2derbi kazandık takım tam iyi oynamaya başlamadı.ligdeki yerimiz belli ,avrupadaki yerimizbelli.şu osasunayı bi geçersekyukarıdaki takımların birine benzemeye başlarız.GS ve BJK maçlarından önceki halimizi unutmayalım

Canİlker
24.09.2006, 23:20
NAPOLİ .. en büyük şehir takımından biri onlar biri biz

Çetin
24.09.2006, 23:58
ben oynayış stili futbolcu kalitesi olrak değil ama sadece "duruş"uyla barcelona'ya benzetiyorum

Mollasalihoğlu
25.09.2006, 15:32
real madrid zengin kulubudur simarikdir.. istanbul takimlarina yakisir.. barcelona ya daha cok benzetirim bir bolge takimi olmasi niteliginde...

barcelona bölge takımı olduğu gibi bölücü bir takımdır da..
Trabzon ve Trabzonspor'umuz ise asla böyle bir yolda yürümez..Ben hala Fiorentina diyorum :)

Murat'
04.11.2007, 16:22
ben roma ve werder bremen diyorum.....

buyukkaptan
04.11.2007, 16:24
dünyada 2.bir trabzonspor örneği olduğunu sanmıyorum biz neslimizin tek örneğiyiz

Ba®ış
04.11.2007, 16:24
............edit............

Vkgz
04.11.2007, 16:28
Herenveen,Dnipro,Cluj,Boavista,Genk,Paok

Burçak
04.11.2007, 16:48
mesajlarabaktımda hemen hemen her takım adı var. :) bukadar fikir ayrılığı varsa demekki hiç kimseye benzemiyomuşuz. :)

OYılmaz
04.11.2007, 16:51
Kesinlikle Fiorentina Tarihine Bakarsanız beni Anlarsınız :)

hüseyin1975
04.11.2007, 16:55
Arkdaşlar ben en çok roma takımını benzetiyorum..

Romada cok Takim var. Hangisine benzetiyorsun???

hüseyin1975
04.11.2007, 16:56
Kimseye benzemiyoruz.

BIZ BU ALEMDE TEKIZ!

Mert Zaman
04.11.2007, 16:59
barcelona...

Erdem Keser
04.11.2007, 17:04
Napoli.....

A.Alper
04.11.2007, 17:05
Avrupa'da bu kadar hakkı yenmiş,taraftarı bu kadar bölük pörçük,camiasından binbir ses çıkan,senelerdir şampiyon olamamasına rağmen taraftar sayısı artan başka kulüp varsa söyleyin.Kendine özgü bir kulübüz.

winner
04.11.2007, 17:10
Öncelikle sevimli bir topic bu.Takımın ve her şeyin kötü gittiği bu dönemde biraz rahatlamamız için böyle konuların açılması iyi bence.Hep aynı topicler...eleştiri ve sinir harbi şeklinde geçen yazılar bıktırdı.Trabzonsporumuz kimseye benzemez gibi politik ve duygusal bir yorum yapmayacağım.Bana göre bize en çok benzeyen takım Napoli...benzer yönleri ise bana göre şunlar;onlarda eski başarılı günlerini arıyorlar,bir zamanlar başarılarıyla,özellikle maradona dönemi, kendi ülkelerinde efsane olmuşlardı,bizim gibi liman şehri takımı,medyanın arkasında olduğu,kendi ülkelerinin para babası takımlarına kafa tutmuşlar,tafatarları ateşli,hırçın...

Erkut Ay
04.11.2007, 17:12
daha önce milan gibi hızlı ve agresiftik....
şimdi otel galati.:)....

UmutBaykan
04.11.2007, 17:15
roma ya benzetiyorm

Koray
04.11.2007, 17:16
daha önce milan gibi hızlı ve agresiftik....
şimdi otel galati.:)....

bnce famagusta:D tövbe yaa

shalce 04,celtic

hüseyin1975
04.11.2007, 17:16
Yahu Romaya benzeten Arkadaslara soruyorum.

Hangi Romaya?

Unutmayin bu Roma Takimin birisinin Taraftari FASIST!

Erkan
04.11.2007, 17:19
biraz AZ, gecen sene cok uzun bir ara sonra sota ile sampiyonlugu son anda kacirmalari....

Takim kalitesi olarak barca ya biraz benziyoruz :D.... yattara= ronaldinho messi= gokdeniz henry= umut eto`o= omer riza :D.... tolga s.= puyol erdinc= thuram yaniii :)

İsmail Çavuşoğlu
04.11.2007, 17:20
Öncelikle sevimli bir topic bu.Takımın ve her şeyin kötü gittiği bu dönemde biraz rahatlamamız için böyle konuların açılması iyi bence.Hep aynı topicler...eleştiri ve sinir harbi şeklinde geçen yazılar bıktırdı.Trabzonsporumuz kimseye benzemez gibi politik ve duygusal bir yorum yapmayacağım.Bana göre bize en çok benzeyen takım Napoli...benzer yönleri ise bana göre şunlar;onlarda eski başarılı günlerini arıyorlar,bir zamanlar başarılarıyla,özellikle maradona dönemi, kendi ülkelerinde efsane olmuşlardı,bizim gibi liman şehri takımı,medyanın arkasında olduğu,kendi ülkelerinin para babası takımlarına kafa tutmuşlar,tafatarları ateşli,hırçın...
kesinlikle katılıyorm %100 Napoli..

poetricus
04.11.2007, 17:22
Karakteri, konumu taraftar profili açısından Napoli
Lige çıktıktan kısa bir süre sonra elde ettiği başarılar açısından Nothingam Forest.

FcTRABZONSPOR
04.11.2007, 17:23
Athletic Bilbao bize benziyo biz olara değil:)Biz benzemeyiz BENZETİLİRİZ!!!

highlander
04.11.2007, 17:34
Belli açılardan Napoli'ye ve A.Bilbao'ya benzetilebilir.Ama Napoli taraftarı gibi sosyal olaylara çok duyarlı bir taraftar profili yoktur Trabzonsporda.Napoli taraftarı solcudur,devrimcidir.Maçlarda harç ücretini protesto ederler,sendikalara destek olurlar,Amerika aleyhine pankartlar asarlar.A.Bilbao ise Basklı olmayan hiçbir oyuncuyu takıma almaz.Bunlar doğru yanlış o takımların çok net çizgileridir,karakterleridir.Bizde ise bölge takımı olma ve Karadeniz'e aidiyet dışında böyle net bir çizgi yoktur.

Emre Çavuş
04.11.2007, 17:34
Herenveen,Dnipro,Cluj,Boavista,Genk,Paok

hey gidi hey benzetildimiz benzedıgımz takımlara bak:S acırım halımızeee:(

Nurettin Yılmaz
04.11.2007, 17:37
hamburg , n. forest , a. bilbao , birazda liverpoll......

FcTRABZONSPOR
04.11.2007, 17:38
hamburg , n. forest , a. bilbao , birazda liverpoll......
Az pilav üstü kuru:)

Mayls
04.11.2007, 18:11

Hangi Romaya?

Roma dediklerine göre bizim Roma'dir. Fasist olanlar Lazio'lular.

Erkut Ay
04.11.2007, 18:11
italyan futboluna benzetiyordum ama takım olarak lazio . roma . milan gibi hızlı kontraatak futbolu...

günümüzde elimizdeki mevcut kadronun ...lyonları barcelonayı eze eze yenen o efsane formanın hızına yetişememesi gün gibi aşikar o eski hissi zevki hiçbirimiz alamıyoruz düzeleceğiz inşallah bunada sonsuz inanıyorum ........

Mayls
04.11.2007, 18:15
Sistemimizi biraz Barcelona'nin sistemine benzetmeye basliyorum Ersun hoca sayesinde. Tek santrafor, sagli sollu destek (Sol pek istedigimiz gibi degil ama olacak insallah). Forvetin arkasinda On Numara ve cift Önlibero (yada ZD deyisiyle On Libero :D).

Koray
04.11.2007, 18:25
Roma dediklerine göre bizim Roma'dir. Fasist olanlar Lazio'lular.

evt lazio taraftarı faşist olanlar...bi aralar thuram lizao da oynuyodu büyük tepki göstermişler tesisleri basma fln olmuştu yollamışlardı sonra...

şuan da barca da oynuyo thuram..

MarceloTS
04.11.2007, 18:31
Liverpool FC
17 yıldır lig şampiyonluğuna hasret.İşçi kesiminin takımı taraftarlarının nasıl olduğunu söylemeye gerek yok.Chelsealer,Tottenhamlar geçicidir ama Liverpool tarihiyle yaşar bir 17 yıl daha şampiyon olamasalar bile..

Ali Can
04.11.2007, 18:55
schalke , roma ,

DOĞA SARAÇ
04.11.2007, 20:33
Eşi benzeri olmayan bir takım ve yönetim bence

:Bayrağımız:

Mehmet Fırat
04.11.2007, 20:38
Oyun olarak, ZD döneminde Yunan milli takımına benziyorduk, ama şimdi inşallah Barcelona'ya benzeyeceğiz.

poetricus
04.11.2007, 20:43
Oyun olarak, ZD döneminde Yunan milli takımına benziyorduk, ama şimdi inşallah Barcelona'ya benzeyeceğiz.
Harikaydı.
Hep NDND'de gülecek değiliz ya.
İnce zekânın kelama hükmedişi. Tebrikler.

Erdogan
04.11.2007, 22:02
Trabzonspor hicbir takima benzemez, biz türümüzün son örnegiyiz, Ama almanya takimlarindan SCHALKE 04 bize benzetiliyor. Yani onlar bize benziyor :)

Cem Akyüz
04.11.2007, 22:21

Hangi Romaya?

hüseyin ağabey yanlışın var faşist olanlar lazio roma taraftarları halkçı kesim oluyolar geçen bir dergide okumuşdum

Ömer TOPAL
04.11.2007, 22:22
Yok bunun eşi benzeri...

Bartuğ13
04.11.2007, 22:24
Kesinlikle Liverpool!!! Bu iki takım arasında inanılmaz benzerlikler var.Onlar da bizim gibi 70 lerde ortalığı birbirine kattılar. Bizim gibi o günleri özlemle arıyorlar. Onlar da bizim gibi liman kenti ve insanlarının çoğunluğu balıkçılıkla geçiniyor. Liverpool 'u kuranlar işte bu kentin balıkçıları. Ve ateşli taraftarları; bizim gibi gücünü taraftarından alan bir takım Liverpool. Ben İngiliz leri hiç sevmem ama Liverpool bu özelliklerinden dolayı benim en sevdiğim takımlardan biri.Liverpool tıpkı Trabzonspor gibi.

boşuna yazmayayım yazılmış.
yalnız aradaki farklar çok fazla benzerlikler kadar.
bir hiç şampiyonlar ligine giremedik ama onlar ...
allah bize de nasip eder inşallah

TolgaTopçu61
04.11.2007, 22:27
eskiden bayern müniche benzetiyordum

Hüdai Pervaneli
04.11.2007, 22:34
biz hec bir takim abenzemiyoruz onlar bize benziyo ;)

Ahmet Karaman
04.11.2007, 23:28
ispanyada atletico madrid- ingilterede liverpool - italyada lazio - fransada st. etienne- almanyada-hamburg

fetvaci
05.11.2007, 00:08
klasik bi lazio ....

Vkgz
05.11.2007, 00:40
en mantıklıları benimkiler sizler fazla iyimsersiniz.

beratiabi
05.11.2007, 01:08
Sadece Barcelona olmasını isterdim. Allah sağlık versede bir defa o stadda maç izlesem. Hep söylemişimdir İspanyada yaşamış olsaydım Fanatik Barcelona taraftarı olurdum. Avrupadanda tek tuttuğum takım asil T R A B Z O N S P O R olurdu

zeleka
05.11.2007, 01:11
gene kizacaksiniz belkide kime benziyoruz diye soruya vebu basligada kilit diyecegim.

Biz kimseye degil, kimseler bize benzemeye calisiyorlar.

Haluk Ongan
05.11.2007, 01:33
şehir potansiyel ve büyük takımların hegomonyasını yıkması nedeniyle Napoli

İleli
05.11.2007, 05:58
tottenham hotspur..

Zafer BİLGİN
05.11.2007, 08:25
be n renklere aşığım arkadaşlar.onun için barcelona

_SeRKaN_
05.11.2007, 09:13
Gerek takım gerek forma rengi ve formasının mükemmel dizaynıyla Barcelona diyorum...

KUTADGU
05.11.2007, 09:15
Valla onu diğer takım taraftarları düşünsünler.

Bizim gibisi yok, Dünya tarihine geçen bir öykümüz var..

Ama ille de birisine benzeteceksek.

Bizim takım TRABZONSPOR'a benziyor....

Mehmet Fırat
05.11.2007, 09:58
Biz kimseye degil, kimseler bize benzemeye calisiyorlar.

Tabi canım, R.Madrid, Barca, Man. Utd. gibi takımlar her hafta buraya adamlarını gönderiyorlar, nasıl Trabzonspor oluruz diye!

İskender
05.11.2007, 10:34
Benzettiğim takımlar
İngiltere : Liverpool
Almanya :Shalke
İspanya :Villareal
İtalya : Roma

Şuayip Aydın
05.11.2007, 10:37
ben barca aslın barca ve ts kardes klub olmalıdırlar renklerı aynı tatları aynı guclerı aynı bence barca ıle kardes klub olsak ne olurdu

hüseyin1975
05.11.2007, 12:21
hüseyin ağabey yanlışın var faşist olanlar lazio roma taraftarları halkçı kesim oluyolar geçen bir dergide okumuşdum

Evet biliyorum ve o yüzden hangisini kast ediyorsunuz diye sordum.

Nede olsa ikiside Roma:)

Biri AS Rom digeri Lazio Rom.

Laziolar (yani maviler) Fasist Takim. Kirmizilar daha sempatik ama bir Türk Takimina (her ne kadar sevmesemde) yaptiklarini unutmayalim. Türk Futbolcularina ve Taraftarina Dayak atan kirmizilardi.

Yani onlarda az degil;)

Cem Akyüz
05.11.2007, 12:26
Evet biliyorum ve o yüzden hangisini kast ediyorsunuz diye sordum.

Nede olsa ikiside Roma:)

Biri AS Rom digeri Lazio Rom.

Laziolar (yani maviler) Fasist Takim. Kirmizilar daha sempatik ama bir Türk Takimina (her ne kadar sevmesemde) yaptiklarini unutmayalim. Türk Futbolcularina ve Taraftarina Dayak atan kirmizilardi.

Yani onlarda az degil;)

evet birde o yanı var demekki onlara benzememiz için bizimde dövmemiz lazım gs yi:):)(şakaydı)

hüseyin1975
05.11.2007, 12:30
evet birde o yanı var demekki onlara benzememiz için bizimde dövmemiz lazım gs yi:):)(şakaydı)

Gerekirse onuda yapariz:p

hay1699
05.11.2007, 12:39
şehir potansiyel ve büyük takımların hegomonyasını yıkması nedeniyle Napoli

Bence de uygundur.

LazAnisT
05.11.2007, 12:42
Başımıza ne geldiyse bu benzetmelerden geldi.Ben kimseye benzetmiyorum.Son zamanlarda eşi benzeri olmayan bir kulüp olduk.

Çağatay_
05.11.2007, 12:46

Aynen katılıyorum..Ayrıca dünyada şehriyle bu kadar bütünleşen başka bir takım yok..Biri Trabzon biri Napoli..Kesinlikle doğru

Murat Altun
05.11.2007, 18:11
Ziya ve nuriş ebesinin hörekesine benzetti zaten :P

Ben daha neye benzeteyim

Cafer Bulur
05.11.2007, 19:37
bize athletic bilbao kadar benzeyen bir takim zor bulunur.nedeni ispanya liginde real,barcelona ve atletico madrid disinda sampiyon olan ender takimlardan biri olmasi,1.lige ciktigi zamandan beri küme düsmemis olmasi,sampiyonluklarini sadece bask bölgesinden olan oyuncularla kazanmis olmasi ve halen sadece o bölgeden oyunculari oynatiyor olmasi.en önemlisi de 1983-84 sezonundan beri sampiyonluga hasret olmasi.bu kadar benzerlik yeter herhalde.

Terzioğlu
05.11.2007, 19:42
Ben Hamburg'a cok benzetiyorum...

Murat61
05.11.2007, 19:50
yakinda yabanci almayip ozumuze az daha donersek ufaktan bi athletico bilbao oluruz gibime geliyor taraftar bakimindan ss lazionun cok benzeri ankaragucudur ki ben benzememizi isterdim :)

izmirdenayhan
05.11.2007, 19:52
Barcelona olsa derim..:))

tsmusampa61
05.11.2007, 19:53
liverpool, drogheda united.

poetricus
05.11.2007, 19:57
Valla onu diğer takım taraftarları düşünsünler.
Bizim gibisi yok, Dünya tarihine geçen bir öykümüz var...
Ama ille de birisine benzeteceksek.
Bizim takım TRABZONSPOR'a benziyor....
Cüretimi mazur gör ama itirazım olacak sevgili Kutadgu;
Bu takım, özellikle de son iki yıldır benim Trabzonspor'uma hiç mi hiç benzemiyor.

KUTADGU
05.11.2007, 22:21
Cüretimi mazur gör ama itirazım olacak sevgili Kutadgu;
Bu takım, özellikle de son iki yıldır benim Trabzonspor'uma hiç mi hiç benzemiyor.

hemfikiriz hocam..

Lakin aldığım kriter
geçmişten bugüne bordo mavili takımızın kimliğiydi...

O kimliği de ben nedense hiç bir takıma eşdeğer yada benzer bulamıyorum...

Fatih Ay
05.11.2007, 22:33
paris saint germain

Cengiz Çubukcu
05.11.2007, 22:57
ben de kimseye benzetemiyorum ama Barcelona'ya benzememiz lazım..

Egemen Yılmaz
05.11.2007, 23:04
abrahamoviç'ten önceki chelsea'ye benziyoruz giderek...

Harun
05.11.2007, 23:46
Niye birine benzetmeye çalışıyoruz?

Samet Türkmen
06.11.2007, 00:24
Bnece de şu an hiçbir futbol takımına benzemiyor.

poetricus
06.11.2007, 00:36
Bence de şu an hiçbir futbol takımına benzemiyor.
Aslında şu an futbol takımına bile benzemiyor ya inşallah kim olduğunu hatırlar da düzelir.

S.DEMİRCİ
06.11.2007, 00:40
benzemez kimse tavrına...........diye uzar gider bu mesele......

Fatih Öztürk
06.11.2007, 01:01
karakterist yapı olarak ispanyanın atletico bilbao takımıyla birebir uyuşuyor takımımız.

Kadir Aydın
06.11.2007, 01:08
takıma benzesek önce yeter.

&lazkopatti&
06.11.2007, 11:34
kesinlikle a.madrid

onlarda her sene sampiyonluğa oynuyorlar

epey zamandır sampiyon olamıyorlar...

Şenol YİĞİT
06.11.2007, 11:37
Athletic Bilbao

Tenekemühendisi
06.11.2007, 12:00
Haçan pen barselonaya benzeteyrum önümüze geleni yeneyruk

özçelik61
06.11.2007, 13:38
ya trabzonum tektir eşi benzeri yoktir...ama taraftarı dortmund un kine benzer saha sonuçları kotu olsada takımına destek için her zaman vardır..tesisleri bizim yalaya benzer neşeli oyunlar oynanır ve manzarası iidir..başkanı bizim muhtara benzer muhtarlıkla alakası yoktur ama o olmuştur...futbolcular ise hurilere benzer havada yürür yemezler içmezler 1.5 kar milyon dolar almazlar her maçta iidirler...sevgiler

Ünyeli Murat
07.11.2007, 13:21
valla ben birşeylere benzetmeye çalışıyorum,fakat tam benzetecekken ya teknik direktör gidiyor yada yönetim...şöyle hepsi bir yerinde uzun süre durabilse...:)

Emiroğlu
07.11.2007, 13:25
Nedense Roma.

Murat'
15.12.2007, 12:39
karakterist yapı olarak ispanyanın atletico bilbao takımıyla birebir uyuşuyor takımımız.

buna katılamıyorum...çünkü bilbao inananılmaz katı bir takım...yabancı oyuncuyu bırakın bask bölgesi dışından bir oyuncu bile oynatmıyorlar

SERDAR-61
15.12.2007, 14:03
KESİNLİKLE NOTİNGHAM FOREST SANIRIM 1975 DE LİGE ÇIKTILAR PEŞ PEŞE AVRUPADA VE İNGİLTEREDE ŞAMPİYONLUKLAR YAŞADILAR. VE ŞUAN İNGİLTEREDE AMATÖR LİGDELER. TRABZONSPOR GİBİ 1975-1985 SENELRİ ARASINDA LİGİ VE AVRUPAYI KASIP KAVURDUK.YAVAŞ YAVAŞ GERİLEDİK. VE nuri albayrak SAYESİNDE ÇÖKTÜK.TÜM TÜRKİYEYE HAYIRLI OLSUN.NÖRİ BAŞKAN HAMSİSPOR ŞAMPİYON

Murat'
15.12.2007, 14:29
KESİNLİKLE NOTİNGHAM FOREST SANIRIM 1975 DE LİGE ÇIKTILAR PEŞ PEŞE AVRUPADA VE İNGİLTEREDE ŞAMPİYONLUKLAR YAŞADILAR. VE ŞUAN İNGİLTEREDE AMATÖR LİGDELER. TRABZONSPOR GİBİ 1975-1985 SENELRİ ARASINDA LİGİ VE AVRUPAYI KASIP KAVURDUK.YAVAŞ YAVAŞ GERİLEDİK. VE nuri albayrak SAYESİNDE ÇÖKTÜK.TÜM TÜRKİYEYE HAYIRLI OLSUN.NÖRİ BAŞKAN HAMSİSPOR ŞAMPİYON

sonumuz benzemesin...........

SERDAR-61
15.12.2007, 15:15
sonumuz benzemesin...........

İNŞALLAH ŞAMPİYONLUK GÖRECEĞİZ BUNA İNANALIM YETER.

Cem Balcı
15.12.2007, 17:48
romaya benziyorz yaw galiba.:D

6Şafak Aydın1
25.12.2007, 07:43
benzeyen takimlari bilmem, acikcasi bilmek istemem ama futbol olarak benzetmek istedigim takimlar takib edebildiklerimden

klübün göstertmis oldugu futbol olarak Werder Bremen ve gecen seneki AZ Alkmaar.

Faik Yılmaz
25.12.2007, 08:23
İspanyada Barcelona ,

Almanyada Bayern Münih

İngilterede Manchester Unıted

Fransada Olimpik Lyon......

velhasıl her ülkede en büyük takımları benzetiyorum nedense

oflubektas
25.12.2007, 11:42
"Benzemez kimse sana tavrına hayran olayım

Denizinden süzülen dalgana kurban olayım"

taner1967
25.12.2007, 11:48
bizim takımın tek benzer var barcelona tabii forma renklerimiz birde benim avrupada tuutuğum takım olduğu için :)

Fatih Efe
25.12.2007, 11:53
üst kattaki arkadaşa harfiyen katılıyorum.gerçi Real maçında kaybettiler.nedense barçayı TS,reali de febe gibi görüyoorum.geçen ki maçımızı da düşünürsek tam bir tevafuk olmuş

ÖmerFarukYılmaz
24.04.2008, 10:53
Deportivoya benzetiyorum ben en çok...

DNA-TS
24.04.2008, 14:15
ben AS Saint-Etienne takımına benzetiyorum...uzun yıllardır şampiyon olamamalarına rağmen taraftarları her platdormda takımlarını destekliyorlar...onlarda aynı bizim gibi geçmişte yaşadıkları başarıları ile övünüyorlar..biizim giibbi yakın dönemde şampiyonlukları yok...

vurgun_kiz_61
24.04.2008, 14:19
ben AS Saint-Etienne takımına benzetiyorum...uzun yıllardır şampiyon olamamalarına rağmen taraftarları her platdormda takımlarını destekliyorlar...onlarda aynı bizim gibi geçmişte yaşadıkları başarıları ile övünüyorlar..biizim giibbi yakın dönemde şampiyonlukları yok...

Katiliyorum, onlarda bizim gibi uzun senedir sampiyon olamiyorlar ama buna ragmen her zaman taraftarlarinin destegini aliyorlar.Umarim yakin zamanda sampiyon olurlar severim Saint-Etienne takimini.

DNA-TS
24.04.2008, 14:39
Trabzonspor umuzu romaya benzetenlere....
AS Roma El Roma oluyorŞeyh Maktum, 550 milyon dolara Italpetroli yöneticileri ile el sıkıştı

24.04.2008 14:22http://www.haberturk.com/2008/04/24/kuturesim/maktum1.jpg El Maktum’un amiral gemisi Emirates Grup, ünlü yatırımcı Soros’un da talip olduğu İtalyan futbol devi AS Roma’yı 550 milyon dolara satın alıyor.

Emirates CEO’su Ahmed Maktum “Anlaşmayı yaptık. Kuzenim (Şeyh Maktum) futbolu sevdiği için Roma’yı satın alıyoruz” dedi.
İtalya’da birinci ligde yer alan ve Avrupa’nın en büyük futbol kulüpleri arasında gösterilen Roma Futbol Kulübü son dönemde ciddi bir borç batağına saplanmış durumda. Kulübün yaklaşık 200 milyon dolarlık borcu olduğu ve AS Roma’nın yüzde 100 hissesine sahip olan İtalyan şirket Italpetroli’nin satış için yatırımcılarla görüştüğü biliniyordu. Son olarak kulüple Soros’un ilgilendiği belirtilirken, milyarder yatırımcının bu hafta Roma’ya teklifini sunması bekleniyordu.
Kuzenim için alıyoruz
Ancak Dubai Şeyhi son dakikada harekete geçerek Roma Kulübü için 550 milyon dolarlık bir teklif vererek Italpetroli yöneticileri ile el sıkıştı. Emirates CEO’su Ahmed Maktum Roma futbol kulübüyle anlaştıklarını açıklayarak şöyle konuştu: “Roma Kulübü ile anlaşmayı yaptık. Ailem her zaman değerli markaların satın almasında dünyada söz sahibi olmak ister. Roma’da onlardan bir tanesi. Üstelik kuzenim (El Maktum) futbolu çok seviyor. Ben futboldan anlamam ama kuzenim için Roma Kulübü’nü satın alıyoruz” dedi.

bizi kimse satın alamaz......

Cem Akyüz
24.04.2008, 16:22
Romaya benzettiğim hususlar kendi adıma yazayım şu yönlerini benzetiyorum Romanın 3 devle savaşıyorlar inter milan ve juventus.Taraftarları takımına bağlılar bizim gibi.Totti'ye deyim yerindeyse tapıyorlar onun her zaman takımda kalmasını istiyorlar bende Tekkede öyle düşünüyordum son olarak fazla şampiyonlukları olmamasına rağmen mücadeleyi hiç bir zaman bırakmayan bir yapıları var...

+1AhmeT
24.04.2008, 16:33
liverpol ve inter,tıpki trabzonspor gibi şampiyonluğa hasret kalmışlardı

_ERHaN_
25.04.2008, 12:13
Ben trabzonsporu shalke 04 e benzetiyorum

Muhammed KOÇ
25.04.2008, 22:01
ben milan a benzetiyorum..

milan şu anda ço yaşlanmış dönemi bitmiş bir takım ve büyük bir yapılanmaya hazırlanıyor.onların bu stratejisini örnek almamız lazım kendi maddi sınırlarımız çerçevesinde..

yasin6167
25.04.2008, 22:28
kucuklugumde bordo mavı oldugu ıcın barcelona ıle benzetırdım ve ıspanya lıgınde rengınden dolyı hala barcelonayı desteklerım...

Vkgz
25.04.2008, 22:39
paok sporting herenveen

İleli
26.04.2008, 01:34
standard liege
newcastle united
atletico madrid

ilphenomeno
26.04.2008, 04:15
İtalya Ligi'nin Roma'sı,
İngiltere Ligi'nin Newcastle ve Liverpool'u,
İspanya Ligi'nin Deportivo'su,
Almanya Ligi'nin Leverkusen'i,
Fransa Ligi'nin St. Etienne'i
Portekiz Ligi'nin Boavista'sı,

alper*
26.04.2008, 04:18
Kesinlikle Liverpool (18 yil)
Trabzonspor (simdilik 25) :(

ccd6167
26.04.2008, 17:42
ben önce west hama benzetıyorum cunku dunyanın en holıgan taraftarı..sonra liverpool lazıo gibi biraz..
ama en cok ıstedıgım roma man yada barça gibi futbol oynamak tek dileğim o

Mustafa Hazıroğlu
05.05.2008, 22:07
bence paris st germana benzioruz

ÖmerFarukYılmaz
05.05.2008, 22:08
Ben birazda Dortmund'a benzetiyorum...

Can basten
05.05.2008, 22:10
Nesini benzetiyorsun Ömer, merak ettim cidden?

İskender66
05.05.2008, 22:27
İtalya Ligi'nin İnter'i,
İngiltere Ligi'nin Chelsea ve Liverpool'u, (Chelsea 50 yıl, Liverpool 18 yıl şampyon olamadı)
İspanya Ligi'nin Sevillası,
Almanya Ligi'nin Leverkusen'i ve B.Dortmund'u (taraftar desteği muhteşem. O yüzden benzetiyorum.)
Fransa Ligi'nin St. Etienne'i

LazAnisT
05.05.2008, 22:36
3 Yıldır eşi benzeri olmayan bir takımız.

Benzemesini arzu ettiğim takımlar
St pauli
Catania
A.bilbao

Barcelona'ya benzetenlere ise sadece gülüyorum

Murat'
06.05.2008, 10:51
Arkadaşlar biz barcelonaya sadece renk olarak benziyoruz...Aslında taraftar profili ve takım duruşu olarak hiç benzemiyoruz...Barcelona şehir olarak gerçekten çok zengin bi yer...Bence barcelona ile alakamız yok..

Tolpaş61
06.05.2008, 13:19
st etienne

OYılmaz
06.05.2008, 14:06
Fiorentinanın tarihine, şampiyonluklarına, ligdeki ortalama sırasına baktığınızda sizde benim gibi Trabzonspor Fiorentinaya benziyor diyeceksiniz onlarda 20 yıla yakın şampiyon olamıyorl ligde 7 şampiyonlukları var

Uğurtan
06.05.2008, 14:10
Bence A.Bilbao.. Her yönüyle.. Renk benzetmeleri yeterli değil bence kulüp yapısıyla alakalı benzetmeler daha gerçekçi..

_ERHaN_
06.05.2008, 14:38
almanyada -- shalke 04
italyada -- napoli
ingilterede -- newcastle
ispanyada -- a.madrid
fransada -- PSG

eMR3
06.05.2008, 15:28
Ben en çok Napoli'ye benzetiyorum...Napoli tam bir şehir takımı ve mazihinde başarıları var ve bizim gibi eski başarılarına hasretler :(

murseltaskin
06.05.2008, 15:49
Almanya-dortmund
İtalya-napolİ
Fransa-monaco
İngİltere-blackburn

Bunlarin Hepsİnİn GeÇmİŞİnde Şampİyonluklar Var Ama Şİmdİ Gelİn GÖrÜnkİ O Şampİyonluk YariŞi İÇİnde Bİle Olamiyorlar

Murat Değirmenci
06.05.2008, 17:06
almanya:dortmund
italya:lazio
fransa:monaco
ingiltere:shefild

Ali Can
06.05.2008, 17:22
italya:roma
fransa:PSG
ingiltere:blackburn

Yeliz
06.05.2008, 17:25
Chelse:cool:onlarda yıllarca şampiyonluğu beklememişlermiydi:rolleyes:

Cem Balcı
06.05.2008, 19:38
psg ye benzetiyorum sanırım.:)

Çağatay_
07.05.2008, 00:44
italya:roma
fransa:PSG
ingiltere:blackburn

İtalya da Roma ve Napoli , Fransa da PSG ve Marseille , İngiltere de bir dönemi Chelsea'si ve Liverpool , Almanya'da Dortmund ve Werder Bremen

Ama en çok Napoli ve Roma :)

mehmets61
09.05.2008, 14:46
Chelse:cool:onlarda yıllarca şampiyonluğu beklememişlermiydi:rolleyes:
bu durumda bizede bi roman abramovich mi lazım:(

ilhan
09.05.2008, 15:24
Nedense hep Villarreal demek geçiyor içimden. Mütevazi bir şehrin takımları. Eğer o gün Villarreal'in maçı varsa şehirde hayat duruyor. Tıpkı Trabzonspor'un maçı olduğunda Trabzon'da hayat durduğu gibi. Stadları 22.000 kişilik ve taraftarı takımına aşırı derecede tutkulu.

Cengiz
09.05.2008, 15:47
dortmund ve udinese

_SaMeT_
11.05.2008, 14:37
Almanya--->Stuttgart-
Fransa --->Marseille -
İngiltere--->Aston Villa - Biraz uçtuk ama:D İdare edin..
İtalya --->Fiorentina -
İspanya--->Valencia -

Mustafa Hazıroğlu
16.05.2008, 18:57
standart liege de olabilir.çünkü 25 sezon sonra şampiyon oldular, bizde artık seneye şampiyon oluruz. :D

Murat'
24.06.2008, 22:16
İnşallah sonumuz da benzer....

TheDayAfter61
26.06.2008, 14:07
atletico madrid,liverpool,saint etienne

İskender YILMAZ
30.06.2008, 17:45
spain'de valencia
deutschland'da schalke 04
italy'da inter
england'de arsenal
fransa'da PSG
netherlands'da az alkmaar..

OKANIZM
07.07.2008, 22:37
ispanya:deportivo
italya:fiorentina
ingiltere:tothennam
fransa:marsilya
portekiz:benfica
türkiye:trabzonspor:D

Egemen Yılmaz
07.07.2008, 23:44
eski chelsea' ye çok benziyoruz.

Tayfun
08.07.2008, 09:52
Benzerimiz yok ki bizim alemde tekiz :cool:

*-*CEMAL AĞA*-*
11.07.2008, 16:25
Bence De ArkadaŞlar HİÇ Bİr Takima Benzemİyoruz ÇÜnkÜ Trabzonspor DÜnyada Tektİr.....

*-*CEMAL AĞA*-*
11.07.2008, 16:31
Bİrde DÜnyada Sadece Bİzİm Ülkemİzde Var BÖyle İstetİklerİ Takimi Koruyup DİĞerlerİnİ Şampİyonluktan Men Etmek..sÜperlİgte HİÇ YokmuŞ Gİbİ GÖstermek.

İŞte Bu Benİ Çok Sİnİrlendİrİyor.
TeŞke Haluk Ulusoy Önceden SeÇİlmemİŞ Olsaydi
Adam Trabzonda DoĞduĞu Halde Trabzonspora HİÇbİr Sevgİ GÖstermedİ.
BÖyle Adamlarda TÜrkİyede Var.

Tolpaş61
11.07.2008, 17:11
saint etienne.onlarda zamanında fransada bizim yaptıklarımızı yapmış.

ApoCaN28
11.07.2008, 17:16
Az Alkmaar
Kuruluş yılı şampiyonluk sayısı aynı diye biliorum...

Kadir
11.07.2008, 17:28
saint etienne.onlarda zamanında fransada bizim yaptıklarımızı yapmış.

Fransa'da favori takımımdır Saint Etienne . Ama onlar yanılmıyorsam ligden düşdüler biz düşmedik :)

Onur Civelek61
12.07.2008, 12:44
ingiltere-newcastle

ispanya-Valencia

İtalya-Roma

Berk
12.07.2008, 12:46
Saint Etienne, Standard Liege, Schalke, Napoli, Atletico, Hamburg

Samet BuLut
15.07.2008, 14:54
ShaLke.. 50 senedir şampiyonLuk hasreti çekiyo onLarda..

Hüseyin İlkin
15.07.2008, 14:56
ShaLke.. 50 senedir şampiyonLuk hasreti çekiyo onLarda..
Allahtan bizim ki 50 seneyi bulmadan son bulacak :rolleyes:

Samet BuLut
15.07.2008, 14:57
Allahtan bizim ki 50 seneyi bulmadan son bulacak :rolleyes:

İnşaLLah biz o hasrete bu sene son vercez ;)

shadow61
19.07.2008, 11:47
İngiltere'de Aston Villa
Fransa'da Caen
Almanya'da Borussia Mönchengladbach
İtalya'da Genoa
İspanya'da Atletico Madrid
Rusya'da Torpedo Moscow
Portekiz'de Boavista ...

Berk
19.07.2008, 13:50
Yahu Nazi kılıklı dikatatör Mussolini'nin faşist Lazio'sunu nasıl güzel Trabzonsporuma benzetiyorsunuz anlamıyorum.Bravo!!

54gökten özlü61
19.07.2008, 14:06
Trabzonspor bütün alışılagelmişleri bozduğu için hiç kimseye benzemez ama TRABZONSPORuma benzeyen takımlar olabilir..

master yoda
19.07.2008, 14:13
Livorno diycem ama mağlesef bizlen uzaktan yakından alakası yok
Bu gidişle lazio olcak

İskender Çakmak
19.07.2008, 14:15
barcelona çünki onlar katalanya diye başka bir bölgedeler veherşeyleri özel forma reklamı almıyorlardı sonradan aldılar nese bizde öyle istanbul dışında bir şehiriz ve bize yakın bir basın yok barcelonada öyle real madrid ise marca ve as gazetelerini istediği gibi kullanıyor aynı bizdeki ezikler gibi o yüzden ben trabzonsporumuzu oldum olası barcelonaya benzetmişimdir

Cem Akyüz
19.07.2008, 16:44
Livorno diycem ama mağlesef bizlen uzaktan yakından alakası yok
Bu gidişle lazio olcak

Livorno sosyalist takım benzemiyoruz Lazioda aşırı faşist ve ırkçı bence Lazioyada benzemiyoruz...Ben Romaya benzetiyorum çok fazla

Kadir Baycan
24.07.2008, 01:19
İngiltereden Newcastle ve West Ham a benzetiyorum.Newcastle sehrinde insanlar sadece newcastlei tutuyolar ülkenin diğer büyük takımları deil tıpkı bizim gibi.west ham da biz gibi cok uzun zamandır şampiyon olamiyo bide renk benzerliği var tabi.ispanyadan ise Deportivo ya benzetiyorukm trabzon gibi küçük bir sehir takımı olmasına rağmen ispanyanın diğer zengin büyük kulüplerine kafa tutuyolar...

Murat'
24.07.2008, 08:01
deportivo bir zamanlar kafa tutabiliordu ama şimdi maalesef eski günlerinde değil....inşallah eski günlerine döner..

İdris Toksoy
24.07.2008, 09:47
Almanya da werder bremen,İtalya da Roma,İngiltere de totenham,İspanya da ise Valencia benim Trabzonspor'a yakıştırdığım takımlar.

eminbayram
24.07.2008, 09:54
liverpooll:liman şehri,uzun zamandır şampiyon olamıyorlar.
dortmund:tabiki taraftarları
drogheda:malum kardeş takımm

Tolpaş61
24.07.2008, 10:30
st etienne ve hamburg.bu takımlarda bizim gibi bir dönen fransa ve alman futboluna damgasını vurmuş takımlar.ama st etienne bizim gibi bir takım.aradaki tek fark biz hala şampiyonluk hayalleri kuruyoruz.onların böyle bir kaygısı olduğunu zannetmiyorum.

İskender YILMAZ
24.07.2008, 17:23
liverpooll:liman şehri,uzun zamandır şampiyon olamıyorlar.
dortmund:tabiki taraftarları
drogheda:malum kardeş takımm

liverpool tarzında şampiyon olamamaya can kurban.. adamlar 2 senede bir şampiyonlar ligi finali oynuyor.. :)

Travelair
30.07.2008, 22:27
__Napoli__

ugurTS1989
02.08.2008, 16:44
ST.PETERSBURG ZENİTTTTTTTTTTTTT onalrda 23 senedır sampıyon olamıyolardı ama oldular demekkı bızede yakın sampıyonluk:cool:
1-a.madrıd
2-lıverpool(gerrard:her sene bır dahakı seneyı beklemekten bıktım:rolleyes:)
3-roma olabılır
4-................

Berk
02.08.2008, 17:12
Taraftar diyorsunuzda bizim staddaki taraftarın çekirdek yemekten başka yaptığı bi iş var mı?Dortmund, Liverpool hepsi avazı çıktığında bağıran taraftarlar topluluğu bizle ne alaka çözemedim.Biz taraftar bakımından kimseye benzemeyiz avrupada çünkü onlarda stadda çekirdek yeme alışkanlığı yok..

master yoda
02.08.2008, 17:22
ogün samast oley tezahuratı devam ettikçe lazio ya benziycez
Gönlümden roma geçiyor ama

Trkz61
04.08.2008, 20:51
Barçaaaaa...:)

OsKi61
06.08.2008, 20:51
İngiltere-Liverpool takımına bence...;)

SERDAR-61
07.08.2008, 13:06