PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : K. Karabükspor 2 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu! | STSL 21. Hafta

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

Cafer Bulur
09.02.2014, 22:49
Umarim yeni hocamizla cikacagimiz bir mac olur,baska bir beklentim yok bu mactan.

Mert'
09.02.2014, 22:55
Yeniliriz yine mucize olursa berabere bitebilir.

Bülent AKBULUT61
09.02.2014, 22:58
birde Tolunay alır bizden intikam biz yenemeyiz bunları

inception61
09.02.2014, 23:01
Psikopat tolunay hocanın intikam maçı gözüyle baktığı bir maç
yenilebiliriz berabere kalabiliriz belkide kazanabiliriz fakat gompakt anlayışımızdan ödün vereceğimiz bir maç olsun namuslu futbol paydaşlarım:D
not:video korku ve şiddet içerir

http://www.youtube.com/watch?v=3E4lC_RZyho

Nadir Bekar
09.02.2014, 23:01
karabük 5 mra spor 0

Bülent AKBULUT61
09.02.2014, 23:07
hayatımdan ilk defa yenemeyiz lafı çıktı ağzımdan vay be TRABZONSPORUM seni bu hallare getirenler utanıyormudur ama gerçektende yenemeyiz

nakzo
09.02.2014, 23:10
hayatımdan ilk defa yenemeyiz lafı çıktı ağzımdan vay be TRABZONSPORUM seni bu hallare getirenler utanıyormudur ama gerçektende yenemeyiz

Yenmemiz lazim herseye gectim gecen seneki kabusa dogru hizla ilerliyoruz.Kume dusme korkusu fredyinin kabusu gibi pedimizi birakmiyor.

DeAgLeMaNyAq
09.02.2014, 23:14
O stadda kolay kolay galip gelemiyoruz. Tolunay Hoca için de fırsat doğdu...

İlk 11: Onur, Bosingwa, Mustafa, Aykut, Kadir, Bourceanu, Colman, Özer, Adrian, Olcan, Emre

Yedekler: Zeki Ayvaz, Zeki Yavru, Caner, Zokora, Yusuf, Şahin, Janko

Sakat: Bamba, Malouda

Kadro dışı: Fatih, Mustafa Akbaş, Abdulkadir, Gökhan, Soner, Henrique

Öznur61
09.02.2014, 23:22
Bu maçtan bile ümidim kalmadı.
Bizi bu hale getirenler utansın..

Erdal DİLEK
09.02.2014, 23:25
1 puan cok iyi. . .

biltrabzon
09.02.2014, 23:40
Kimse kusura bakmasin,Tolunay Kafkas görevdeyken yerine utanmadan gelen Resit Akcay dan intikam icin saldir Karabük.Adam daha istifa bile etmemisti.M.Resit Akcay karakterini o durumda belli etmisti.Kendi kazdiklari kuyuya düstüler.Kimse Senol Günes Tolunay Kafkas degisikligiyle kiyaslamasin,Senol hoca istifa etmisti.

vala61
09.02.2014, 23:41
ben bir karabük üni ts üyesi olarak üni ts karabük ailesinin her bir ferdi 6 aydır bekledikleri tatillerini yarıda keserek bu maç için biletleri erkene almış insanlarız biz karabüke geldiğinde takımı değil kaptanımız onur u karşılamaya gideceğiz biz ilk bu şehire geldiğinde km lerce konvoy yaptık diğerinde de öyle ama bu sefer herşey farklı olacak

erdo6
10.02.2014, 00:20
Karabük çok fena. Cakacak bize 3-0 yenerler bundan sonra seri malubiyetlere alismak lazim

Adem Akyüz'
10.02.2014, 00:23
3 gol yeme alışkanlığımız devam eder..

Kadir
10.02.2014, 00:25
Tolunay reisin İho ile kapışması. Bu kavgada Mra bir piyon.

Numan Yerlikaya
10.02.2014, 00:29
Tolunay affetmez

Canberk
10.02.2014, 00:29
Hürgün maça gidecekmiş direkt kilitleyin başlığı.Zaten galibiyet beklemiyordum ama bu uğursuz maça gidince beraberlik ihtimali de yalan oldu.

Bedri Sertkaya
10.02.2014, 00:49
Yarın gençler maçında yerinde izleyeceğim kısmetse Karabük nedir ne değildir anlatırım burada!

kudu_61
10.02.2014, 00:53
bu hafta gençlerbirliği maçı alır haftaya da karabük maçını alır
onur
bosi-aykut-yumlu-kadir
zoko-alexandru
özer-colman-olcan
emre

krdnz
10.02.2014, 01:10
Maç yine pazar 19:00 da..Buda demek oluyorki sonraki pazarteside sıkıntılı bir haftaya giriş yapacaz..

Galibiyetin,başarının,şampiyonluğun formülünü aramıyorum artık..Futboldan kurtulmak istiyorum.

Fatih Öztürk
10.02.2014, 01:11
Onur, Bosingwa,Mustafa,Aykut, Kadir, Zokora,Bourceanu,Yusuf, Ozer,Olcan,Emre.

Sefaenes
10.02.2014, 01:38
evdeki maglubiyetten sonra deplasmanda kocaelini bu hocala icinde yönetime intikam atesi olan rakip hocaya karsi bizim korkak mra galibiyet almak cok zor. 1 puan icin cikariz yine. Eskiden rakipler bizden korkarken artik bizler korkmaya basliyoruz nerdese bizi bu duruma dusuren yönetime eski yeni ve teknik ekibimi koskoca slm yolluyorum deplasman maclarina bakmama karari aldimdi ilk macimi da bakmiyacam

Berke6198
10.02.2014, 01:44
Bu maçta galip geleceğiz ama çok kötü bir oyun sergileyeceğiz. Aha da buraya not ediyorum.

Laz_61
10.02.2014, 01:47
En büyük sikinti herhalde oyuncularin baya bir birikmis paralari var icerde bu kalitesiz futbol baska izah edilemez

CAFER ÖZER
10.02.2014, 08:49
Karabük Maçından Puan alabileceğimizi zanneden varmı?
MRA ın bu ligde yenebileceği takım şuan yok
2.lig takımlarını yenemeyen BALIKESİR den fark yiyen Hoca maç kazanacak
Boşa yorum yapıp umut bağlayıp üzmeyin kendinizi

DİNÇ
10.02.2014, 09:13
Tolunay İHO' nun ipini çeker mi?

Murat'
10.02.2014, 09:21
Bu maçtan bir puan alırsak iyidir, Tolunay maça özel olarak hazırlanmazsa kazanırlar.

Emrah Akcagöz
10.02.2014, 12:16
Kazanmamız için hiçbir neden yok. Deplasman maçına çıkarken uzaya ayak basmış gibi ne yapacağını şaşırıyor takım. Aksine Karabük de içerde gayet başarılı. Karabük için dilim ve elim varmasa da kolay maç olur.

samway
10.02.2014, 12:23
kusura bakmayın ama bu macta karabuk u desteklıcem neden mı cunku tolunay gereklı cevabı vermelı bızı yonettıgını sanan zatı muhteremlere !!!

haydı tolunay senın macın bu

haciosmanoglu
10.02.2014, 17:13
Onur
Bosingwa Zokora Mustafa Aykut
Bourceanu Colman
Olcan Adrian Malouda
Emre

Yedekler: Soner-Özer-Yusuf

Adem Akyüz'
10.02.2014, 17:14
Onur
Bosingwa Zokora Mustafa Aykut
Bourceanu Colman
Olcan Adrian Malouda
Emre

Yedekler: Soner-Özer-Yusuf

Aykut'un mevkisi konusunda şaka yapıyorsunuz herhalde..

Cafer Bulur
10.02.2014, 23:20
Bu maci kazanmak zorundayiz ama nasil olacak bilemiyorum.

Kazanirsak haftanin sürprizi olur herhalde ama cok uzak bir ihtimal gibi duruyor.

Yeni hoca gelirse bir seyler olabilir aksi durumda isimiz cok zor.

cakalkerem
10.02.2014, 23:29
adamlar gençleri deplasmanda yendi bizi de o patates tarlasında 3 yapar gönderirler

kudu_61
10.02.2014, 23:33
Aykut'un mevkisi konusunda şaka yapıyorsunuz herhalde..
ben aykutu geçtim zoko konusunda emin mi acaba veya MRA ruhu mu

Yaşar
10.02.2014, 23:37
Onur- Bosingwa, Caner, Mustafa, Kadir- Bourceanu, Colman, Olcan, Özer, Adrian- Emre

çıkabilecek en ideal takım budur.

cakalkerem
10.02.2014, 23:39
Onur- Bosingwa, Caner, Mustafa, Kadir- Bourceanu, Colman, Olcan, Özer, Adrian- Emre

kadroyu beğendim....

Adem Akyüz'
10.02.2014, 23:41

çıkabilecek en ideal takım budur.

Caner yerine Aykut olabilir. İkinci yarıdaki ilk 2 maçta gayet iyiydi stoperde..

ophius
10.02.2014, 23:59
2-1 karabük alır

Kaya
11.02.2014, 09:03
Hocasız çıkacağımız maç... Bakalım anlık olarak 1-2 maça nasıl yansıyacak? Merakla bekliyoruz...

Fatih Birinci
11.02.2014, 09:13
Tolunaya helal olsun arkadaş adam karabük ile 5. Sirada üstelik lualua gibi adami gönderdi......bizde kalsaydi şuan en kötü 2.siradaydik.NET

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

orhan42
11.02.2014, 11:02
Akhisar'dan da beter eder evimize yollarlar bizi..Hiç umudum yok !

ahamitokutan
11.02.2014, 11:55
onur-bosi,mustafa,aykut,kadir-alex,zokora,özer,colman,olcan-emre çıkabilecek en mantıklı kadro.yedek : fatih,mustafa,gökhan,abdulkadir,adrian,yusuf,janko .
henrike öküzünü artık sahada değil yedekte bile görmek istemiyorum.Bu kadro ile en azından yenilmeyiz belki kazanırız bile,başta teknik direktör olmasa bile...

Adem Erdoğan
11.02.2014, 11:58
Pazar akşamı, Cumartesi akşamı falan..

Tüp patladı da biz mi duymadık yahu. :)

asilhamsi
11.02.2014, 12:01
-----------------onur-------------------
boss----caner---------mustafa akbaş------kadir

-----gökhan---------alex-----------özer--------

olcan--------------emre-----------------malouda

Samet GÜVEN
11.02.2014, 12:22
Tolunay İHO' nun ipini çeker mi?

Yani bunu istemek takımın yenilmesini istemek oluyor ama böyle bir sonuç doğuracağını söyleseler, Trabzonspor taraftarı kulübün geleceği için Karabük ü desteklemeli.

Öznur61
11.02.2014, 12:30
MRA'nın istifasından sonra takımı Hami çalıştırıyosa iyi kötü ne iş yapmış olduğunu görücez sanırım

Onur
11.02.2014, 12:52
Onur - Bosi - Yumlu - Aykut - Kadir - Olcan - Özer - Alex - Malu - Janko - Emre

Zokora Reis formayı unutmalı...

Hüseyin Başoğlu
11.02.2014, 12:53
onur'un hırsı haminin şansıyla alırız bu maçı :)

chener
11.02.2014, 13:01
Rahat yeniliriz.

Semih58
11.02.2014, 14:41
Dönüm maçı, yenersek yükselişe geçeriz.

MuhammetColak
11.02.2014, 14:41
İnş yeniliriz.Onur olmasa kalede inş 5 yeriz dicemde onurda olsa 5 yeme ihtimalimiz var.Bu adam bizden biriydi bu takıma geldiğinden sonra birşeyler değişmeye başlamıştı.Takımda yürüyenleri koşturacak tek adamdı adam gibi adamdı inş yeniliriz yenilirizde onu gönderenler geldikleri gibide giderler.Ben her hafta deliriyorum çıldırıyorum yaşım 22 hafta boyu başım ağrıyor bağırmaktan üzülmekten ağlamaktan yeter artık diyorum.

Küme düşmekten korkmuyorum çünkü düşmek istiyorum.Küme düşeceğimiz yok zaten ah keşke düşsek...

chener
11.02.2014, 14:57
Futbolcuların tribünle ilgileri yok.taraftar maça nasil-neden gelmis umurunda değil.taraftar bu ilgiyi haketmese bile bu zayif bağ Takimin direncinide azaltiyor.antalya da devRe arazi turnuvasında bunu görünce dedim ki;bu takim kolay kolay mac kazanamaz

cakalkerem
11.02.2014, 14:58
takım hocasız da başarabileceğini göstereceği bir maç olur diye düşünüyorum açıkcası

DİNÇ
11.02.2014, 14:59
Tolunay hoca bu fırsatı kaçırmaz....

Ogün'
11.02.2014, 18:06
Yenilirsek Karabük ile 7 puan fark oluşuyor :)

polatmu
11.02.2014, 18:29
rahat kazanırız el freni indi...

Oğuzhan
11.02.2014, 19:32
http://www.footballuser.com/formations/2014/02/932254_Trabzonspor.jpg

Okuduklarıma göre Alex önceki takımında asist yapabilen, öne oynamayı seven bir adam. Colman da biraz daha önde oynarsa araya top atar, asist yapar fazlasıyla. Böyle bir takım fena oynamaz benim tahminim.

realist07
11.02.2014, 19:47
TS ye 2 tane kaliteli stoper lazım, aykut ve mustafa ile olacak işler değil bunlar.

Emirhan Makul
11.02.2014, 21:01
Bakalım bir çok yenilgiden ve kötü gidişattan sonra gelen zor maç hakkında ki "kesin fark yeriz kaybederiz" tahminini umarsızca boş çıkarıp enteresan şekilde puan veya puanlar alma olayı yeniden gerçekleşecek mi, valla şimdi bu maça başından dibinden neresinden bakarsam bakayım her şekilde fark yeriz gibi duruyor ama işte takım ruh hastası gider kazanır gelir bilemeyiz.

Sefa
11.02.2014, 21:08
Bakalım bir çok yenilgiden ve kötü gidişattan sonra gelen zor maç hakkında ki "kesin fark yeriz kaybederiz" tahminini umarsızca boş çıkarıp enteresan şekilde puan veya puanlar alma olayı yeniden gerçekleşecek mi, valla şimdi bu maça başından dibinden neresinden bakarsam bakayım her şekilde fark yeriz gibi duruyor ama işte takım ruh hastası gider kazanır gelir bilemeyiz.

Bişe diysin ama ne diysin..

Nazim Can
11.02.2014, 21:13
Bu mac lig tv den veya trt den sifresiz yayinlanacak diye duymustum????

TSemih61
11.02.2014, 21:13
Büyük ihtimal Hami Mandıralı takımın başında olacak. Ben HAmi Hoca'nın kendisini göstermek adına takımı hücum oynatacağını düşünüyorum. Hami Hoca'nın teknik direktörlük koltuğunda gözü var bence. Kadro bana göre şöyle olmalı:
----------------Onur-----------
Bosingwa--Mustafa--Aykut--Kadir
Olcan--Colman---Alex---Yusuf
----------Adrian--------------
----------Emre---------------

sasort
11.02.2014, 21:52
büyük bir ihtimalle maça hami hoca ile çıkacaz

acaba oyuncularımıza ne diyecek

ben neden bilmiyorum ama kazanacağımız gibime geliyor

acaba mra hami aynı kafadamıdır çok merak ediyorum yani arkadaşlar

doğru mevkiide doğru oyuncuyu oynatabilecek mi

sözün özü henriqueyi oynatacak mı :)

ben bir kadro yazmak istiyorum bakalım hami nasıl çıkacak
ts eti budu belli haddimizi bilecez tek forvet çıkacaz

..............................................onur ...........................................

bosigwa...............mustafa...............aykut( zokora)............kadir

..........................alex.................... .........colman...........................

özer(Yusuf)....................................... ...................................olcan

.........................................adrian (malouda).................................

..............................................emre ..............................................

sağda özer çıkar yusuf girer
adrian çıkar malouda girer
ilerdede çok isterse alır jankoyu

Bera B.
11.02.2014, 22:07
Hami ne diyecek kadroya? Yaptığı açıklamalara bakılırsa 'ulan süper adamlarsınız da bunlar pek futboldan anlamıyor. Kaldığımız yerden devam' diyecektir.

Soner Albayrak
11.02.2014, 23:16
Atın intikamı :)

Bedri Sertkaya
11.02.2014, 23:23
Karabüğü yerinde izledim çok disiplinli defansda bekleyip eneramoyla etkili oluyorlar kontralarda iyiler.İyi pas yapıyorlar!Solbekleri zayıf.

lazibere
12.02.2014, 01:14
Kazaniriz

Burak Bıyıklı
12.02.2014, 01:43
gençler maçına gittim 2 0 dan 3 2 oldu.bu maça gidicem bunda da öyle olmasın aman diym.bari beraberlik görelim

Soner Albayrak
12.02.2014, 05:24
Karabükspor, Süper Lig'de son 10 haftanın puan sıralamasında lidermiş.

Deplasmanlarda toplamda 5 puan toplayabilmişiz hayırlısı olsun..

Mustafa Ayazoğlu
12.02.2014, 07:33
zokora
adrian
janko
henrique

bu 4 kadroya almak ihanet,

kaan61
12.02.2014, 08:07
......................... Onur ..........................

Bosingva ...... Mustafa .... Aykut ... Kadir

Olcan ........ Alex ...... Colman ... Özer

.............. Adrian ...... Emre ...........

Tayfun Aydın
12.02.2014, 08:32
http://www.footballuser.com/formations/2014/02/932254_Trabzonspor.jpg

Okuduklarıma göre Alex önceki takımında asist yapabilen, öne oynamayı seven bir adam. Colman da biraz daha önde oynarsa araya top atar, asist yapar fazlasıyla. Böyle bir takım fena oynamaz benim tahminim.

Kardeş Aykut denilen el bombasının yerine Caner

Zokora nın yerine Alex in yanına Colman

Colman dan boşalan yere Özer

Sol açıkta oynabilecek durumdaysa Malouda yla başlarım.

--------------------ONUR------------------
Bossingwa--------Caner---------Mustafa--------Kadir

Olcan---------Alex----------Colman---------Malouda

----------------Özer------------------------

----------------------Emre-----------------

evonon
12.02.2014, 08:42

Söylediklerine aynen katılıyorum. Aykut'un faul yapmadan bir müdahalede bulunduğunu göreniniz oldu mu?

HOPA'LI TS'Lİ
12.02.2014, 08:47
Sol bek, orta saha ve iyi bir golcümüz olsaydı çok iyi yerlerde olabilirdik.

Karabük'ü yenersek haftaya Kayseri'yi de yener, düzlüğe çıkarız.

Yenilgiyi düşünmek bile istemiyorum.

Tayfun Aydın
12.02.2014, 09:01
Söylediklerine aynen katılıyorum. Aykut'un faul yapmadan bir müdahalede bulunduğunu göreniniz oldu mu?

Kendime Giray neden gitti diye sormadan edemiyorum.

Caner in en azından kademe anlayışı var.

Bir de kafama takılan 1461 den bu çocukları alıp satıyoruz. Öğütücü gibi olduk.

Sefaenes
12.02.2014, 11:32
zokora
adrian
janko
henrique

bu 4 kadroya almak ihanet,

bunlari basta henrique ilk 11 de görürsem bakmaya bile degmez sonucu nasil olsa ögrenirim

İHO-MRA İSTİFA
12.02.2014, 11:34
;1919509128']Yeniliriz yine mucize olursa berabere bitebilir.
Yahu hemşerim bula bula şu takımın şu hale gelmesinin en büyük sebeplerinden biri olan şu malın fotosunumu avatar yaptın kendine

Fatih Öztürk
12.02.2014, 11:36

Faulleri yaptığı bölgelere bakıyorum genelde orta sahaya yakın yerler.yani tehlike arz edecek bölgelerde yapmıyor faulleri.yapmasa daha iyi olur tabikide.bu takımın en iyi defans oyuncusu Aykut'tur.Caner'i kadroya yazıp kendinizi kandırmayın.Aykut bu hafta kötüydü geçen haftalarda takımın en iyilerindendi.

Oğuzhan
12.02.2014, 11:47

Abi benim Malouda'nın kariyerine saygım var ama sadece o kadar. Sahada kocaman bir sıfır. Hiçbir olumlu hareketi, ekstra işi, pası, çalımı, şutu yok. Kaçırdığı goller de cabası. O ne zaman net gol fırsatlarını yese rahat kazanacağımız maçları rakibe hediye ediyoruz.

Colman Özer'den daha yaratıcı, ayakları daha iyi. Araya top atar ön tarafta, yaratıcı işler yapar diye önde oynatırım ben olsam. Aykut'u stoperde beğeniyorum ben. Sol bekte tam felaket ama bu onun suçu değil sonuçta.

Tayfun Aydın
12.02.2014, 13:11
Abi benim Malouda'nın kariyerine saygım var ama sadece o kadar. Sahada kocaman bir sıfır. Hiçbir olumlu hareketi, ekstra işi, pası, çalımı, şutu yok. Kaçırdığı goller de cabası. O ne zaman net gol fırsatlarını yese rahat kazanacağımız maçları rakibe hediye ediyoruz.

Colman Özer'den daha yaratıcı, ayakları daha iyi. Araya top atar ön tarafta, yaratıcı işler yapar diye önde oynatırım ben olsam. Aykut'u stoperde beğeniyorum ben. Sol bekte tam felaket ama bu onun suçu değil sonuçta.

Malouda maç boyu bir hareket yapar sana maçı aldırır. 60 a kadar Malouda sonra yorulursa Yusuf. Colman ı arkaya alarak orta saha direncini artırırız diye düşündüm. Yoksa o bölge den değil bizim kalenin önünden bile ara pası atar Colman yeterki topa vuracak adam olsun.
Özer i çok istekli gördüm ben ve bu takıma katkı vereceği kesin.

Aykut u sene başından beri büyük bir hevesle izledim oynadığı her maç nerdeyse bir hatası var çok agresif. Son Akhisar maçında vurdurduğu topları gördükten sonra yeter artık dedim.

Sol bekte Kadirden iyisi yok elimizde canla başla mücadele ediyor. Önünde oynayan destek olsa çok daha iyi olacak ama ne yazıkki bu bölge de çok sorunlu.

6Şafak Aydın1
12.02.2014, 14:27
yenilirsek sezona havlu atiyoruz. sonrasinda kazanacagimiz mac sayisi ya 7`dir ya 8.

Mert'
12.02.2014, 14:38
Yahu hemşerim bula bula şu takımın şu hale gelmesinin en büyük sebeplerinden biri olan şu malın fotosunumu avatar yaptın kendine

İroni hemşerim yoksa nefret ediyorum bende bu mahlukattan :D

Nihat Güneş
12.02.2014, 15:15
Faulleri yaptığı bölgelere bakıyorum genelde orta sahaya yakın yerler.yani tehlike arz edecek bölgelerde yapmıyor faulleri.yapmasa daha iyi olur tabikide.bu takımın en iyi defans oyuncusu Aykut'tur.Caner'i kadroya yazıp kendinizi kandırmayın.Aykut bu hafta kötüydü geçen haftalarda takımın en iyilerindendi.

Aykut un neden olduğu verilen verilmeyen penaltı sayısı 5 i geçmiştir herhalde benim izlediğim , kandırın kendinizi böyle ...

Dip.Ing.Mag.
12.02.2014, 15:41
hepimizin göz ardi ettigimiz bir sey var o da suanki kötü durumumuzun en buyuk sebeplerinin basinda defansimizin da cok kötü olmasi geliyor. biz sadece hucumsal anlamda üretken olamadigimiz ve ortasahamizin direncinin cok dusuk olmasi sebebiyle en kolay rakiplere karsi dahil ezilmiyoruz. bilakis defans hattimizdaki oyuncularin mac esnasinda pozisyon almadaki hatalarina ve luzumsuz yere ileri cikislarinda bosalltiklari kademeler yüzünden yedigimiz gollere bakmak gerekir.

ortasahamiz inanilmaz ötesi direncsiz... her rakip elini kolunu sallayarak geciryor..defansta surekli kademe hatasi yaptigi icin durum böyle oluyor.

Fatih
12.02.2014, 15:42
1 puan alırız.

Ilelioglu
12.02.2014, 15:52
Sadece bu mac icin degil, genel olarak ligin sonuna kadar ilk on bir tercihimiz söyle olmali:

http://www.footballuser.com/formations/2014/02/932800_Trabzonspor.jpg

Bu macta ise Colman'in yerine Gökhan Alsan oynayabilir. Malouda'nin yerine ise Yusuf.

..

Anıl C
12.02.2014, 15:54
soner ile gökhan hala sakat mı ki?

HOPA'LI TS'Lİ
12.02.2014, 16:05
Trabzonspor Kaptanı Onur Kıvrak, futbolcu arkadaşlarına yapması gerekenleri net bir ifadeyle söyledi.

Onur Kıvrak: Bundan Sonra Bu Dava Namus Meselesi

Trabzonspor son günlerde kötü günler geçiriyor. Bordo mavili takımın bugün yaptığı antrenman öncesinde Kaptan Onur Kıvrak takım arkadaşlarıyla kısa bir toplantı yaptı. Futbolcu arkadaşlarına sert konuşan Onur Kıvrak adeta isyan etti. Onur Kıvrak sözlerine, "Hami abi ne derse o olacak. Bu saatten sonra böyle. Herkes artık Trabzonsporlu olacak. Bundan sonra bu dava namus meselesi. Kesinlikle mazeret yok,bahane yok." şeklinde başladı.
Kaptan Onur Kıvrak ardından şu sözlerle adeta isyan etti:
"Sezon başından beri herkes profesyonel düşündü de ne oldu? Kimse parayı düşünmesin ben amatör düşünüyorum. Derdi olan burada söylesin. Kimler benim yanımda duracak? Maçtan sonra o insanların duygularını ben yaşadım. Herkes bu formanın hakkını vermek için çalışacak. Taraftarları üzmeye hiç birimizin hakkı yok. Parayı konuşmayı bırakın. Birbirinizle saha içinde bile konuşmuyorsunuz. Profesyonellik bu mudur? "
Onur Kıvrak'ın bu konuşması futbolcular arasında adeta şok etkisi yarattı. Trabzonsporlu futbolcuların hiç biri tek kelime etmedi.

HOPA'LI TS'Lİ
12.02.2014, 16:08
ŞENOL GÜNEŞ'ten sonra TS tarihine düşen ikinci bir efsane kalecidir Onur Recep KIVRAK.

Trabzonspor'un 7. kez şampiyon olduğu 2010-2011 sezonundan bu yana, büyük yeteneği ve insanüstü kurtarışlarıyla çok değerli puanlar kazandırmıştır.

Onur Recep KIVRAK, maç esnasında ağlayacak kadar amatör ruhlu, kalbi TS sevgisi ve bağlılığı ile çarpan gerçek bir Trabzonsporludur.

Umarım karşısında konuştuğu ruhsuzlar bir an önce kendine gelir de bundan sonra bari yüzümüz güler.

Dip.Ing.Mag.
12.02.2014, 16:10
Trabzonspor Kaptanı Onur Kıvrak, futbolcu arkadaşlarına yapması gerekenleri net bir ifadeyle söyledi.

Onur Kıvrak: Bundan Sonra Bu Dava Namus Meselesi

Trabzonspor son günlerde kötü günler geçiriyor. Bordo mavili takımın bugün yaptığı antrenman öncesinde Kaptan Onur Kıvrak takım arkadaşlarıyla kısa bir toplantı yaptı. Futbolcu arkadaşlarına sert konuşan Onur Kıvrak adeta isyan etti. Onur Kıvrak sözlerine, "Hami abi ne derse o olacak. Bu saatten sonra böyle. Herkes artık Trabzonsporlu olacak. Bundan sonra bu dava namus meselesi. Kesinlikle mazeret yok,bahane yok." şeklinde başladı.
Kaptan Onur Kıvrak ardından şu sözlerle adeta isyan etti:
"Sezon başından beri herkes profesyonel düşündü de ne oldu? Kimse parayı düşünmesin ben amatör düşünüyorum. Derdi olan burada söylesin. Kimler benim yanımda duracak? Maçtan sonra o insanların duygularını ben yaşadım. Herkes bu formanın hakkını vermek için çalışacak. Taraftarları üzmeye hiç birimizin hakkı yok. Parayı konuşmayı bırakın. Birbirinizle saha içinde bile konuşmuyorsunuz. Profesyonellik bu mudur? "
Onur Kıvrak'ın bu konuşması futbolcular arasında adeta şok etkisi yarattı. Trabzonsporlu futbolcuların hiç biri tek kelime etmedi.

yani mesele para meselesi miydi? o yuzden mi oynamiyorlardi? henrique o yuzden mi kaciriyordu? ya da malouda o yuzuden mi eli belinde bekliyor, adrian yattigi yerden kalkmiyor, bamba kendi kalesine goller atiyordu... kisacasi hepsi ruhsuz ruhsuz sahada dolasiyordu. hele 1461 den gelenlere ne demeli onlarda mi parasal meseleler yuzunden böyleler??

hani bir yerde bir sorun olur da dersin ki ya sunu sunu duzeltirsek sorun ortadan kalklar. öyle bir takimimiz var ki neresinden tutarsan elinde kaliyor arkadas. nasil bir yapidir bu nasil kuruldu bu takim böyle?

HOPA'LI TS'Lİ
12.02.2014, 16:18
yani mesele para meselesi miydi? o yuzden mi oynamiyorlardi? henrique o yuzden mi kaciriyordu? ya da malouda o yuzuden mi eli belinde bekliyor, adrian yattigi yerden kalkmiyor, bamba kendi kalesine goller atiyordu... kisacasi hepsi ruhsuz ruhsuz sahada dolasiyordu. hele 1461 den gelenlere ne demeli onlarda mi parasal meseleler yuzunden böyleler??

hani bir yerde bir sorun olur da dersin ki ya sunu sunu duzeltirsek sorun ortadan kalklar. öyle bir takimimiz var ki neresinden tutarsan elinde kaliyor arkadas. nasil bir yapidir bu nasil kuruldu bu takim böyle?

Onur Recep KIVRAK gibi yüreğini ortaya koyan 10 tane oyuncumuz olsun her yıl şampiyon oluruz.

Şu an bahsettiğiniz oyuncular, hangi takımın formasını taşıdıklarının farkında değiller.

Onlara TS sevgisinin fiyatının olmayacağını anlatsanız yeter.

Sıradan bir takım haline gelişimiz beni çok üzüyor.

Rize tek kale oynuyor bize, Akhisar sahamızda 4 çekiyor.

Oysa TS bir efsanedir.
Efsaneye yakışır oyuncu grubu gelsin.

uemit
12.02.2014, 16:39
Onur
Bosingwa caner mustafa mustafa akbas
Özer soner gökhan olcan
maluda emre güral

Tayfun
12.02.2014, 16:52
Bu sezon lig heba oldu, bari biraz toparlansak da Avrupa kupalarına gitmeye hak kazansak.

Ergin Demirci
12.02.2014, 16:54
http://www.footballuser.com/formations/2014/02/932845_Trabzonspor.jpg

Furkan Özdem
12.02.2014, 17:16
soner ile gökhan hala sakat mı ki?

İyileşmişler bugünün fotoğrafları...

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/15274-9Z0F6K3R.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/15274-0G7J0L4Q.jpg

Dip.Ing.Mag.
12.02.2014, 18:40
İyileşmişler bugünün fotoğrafları...

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/15274-9Z0F6K3R.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/15274-0G7J0L4Q.jpg

Bu bourceanu da her resimde çalım yiyor :))

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

Cafer Bulur
12.02.2014, 20:45
Maca süleyman abay verilmis ki tam bir kadayif karabük icin.

Bu takimin bu haliyle bu hocasizlikla karabükü yenmesi mümkün degil,mucize bekleyecegiz...

Necmettin ALTUNTAŞ
12.02.2014, 20:56
Maca süleyman abay verilmis ki tam bir kadayif karabük icin.

Bu takimin bu haliyle bu hocasizlikla karabükü yenmesi mümkün degil,mucize bekleyecegiz...

Hami varya.Böyyük TD.Mucizenin tam kendisi.

Soner Albayrak
13.02.2014, 01:27
Onur sayesinde 1 puan alabiliriz..

haylaz
13.02.2014, 11:54
Onur
Boss muti aykut kadir

Colman zoko alex

Ozer emre olcan

Duruma gore soner ve adrian mudahalesi yapilabilir bu kadro ligde ust siralara cok rahat gelir

Fatih Öztürk
13.02.2014, 12:01
Aykut un neden olduğu verilen verilmeyen penaltı sayısı 5 i geçmiştir herhalde benim izlediğim , kandırın kendinizi böyle ...

İçerdeki Legia maçıyla son Akhisar maçında yaptığı penaltılar var.başka ne var?abartmadan şu şu maçlar diye gösterinde bilelim.

kalavara
13.02.2014, 12:20
---------------onur--------------
boss-----musti-----aykut----kadir
--------------zokora-------------
özer-----colman----alex-----olcan
---------------emre-------------

ben olsam böyle çıkardım maça, takımın fizik gücü ve istek seviyesini düşününce en mantıklısı bu. işler kötüye giderse zoko yerine adrian girer. özer'in takıma katkı sağlayacağından şüphem yok.

Emrah Akcagöz
13.02.2014, 12:22
İnşallah beyaz forma giymeyiz.

Anıl C
13.02.2014, 12:24
---------------onur--------------
boss-----musti-----aykut----kadir
--------------zokora-------------
özer-----colman----alex-----olcan
---------------emre-------------

ben olsam böyle çıkardım maça, takımın fizik gücü ve istek seviyesini düşününce en mantıklısı bu. işler kötüye giderse zoko yerine adrian girer. özer'in takıma katkı sağlayacağından şüphem yok.

Bence de en ideal kadro
Hatta juve'ye karsi bile boyle cikilabilir

ibrahim_yattara
13.02.2014, 12:27
futbolun ruhundan bir gram anlamıyorsunuz, takımınızıda tanımıyorsunuz

bu maç %80 trabzon %20 berabere yenilme ihtimalimiz bence yok yada %1

3 - 5 yiyeceğiz diyenlerle maç sonu burada buluşalım..

sahada uyuyan gezen salaklar ordusu olmaz karabük maçında olamaz, yeni heyecan ve döt korkusu birleşince trabzon ilk deplasman galibiyetini bu hafta alıcak.. bunu öylesine totem olsun diye filan söylemiyorum yemin ediyorum bence büyük favori trabzonspor bu maçta bakıcaz..

Mert M.
13.02.2014, 12:28
Umarım kazanırız ama işimiz zor. T.Kafkas'ın bize karşı geliştireceği muhtemel hırs, bizimkilerin son form-moral durumları, antrenör kalitesi, Karabük'ün son maçlarda yaptığı çıkış vb. birçok nedenden ötürü kurtaracağımız bir beraberlik bile bizim için iyidir.
Nasıl olsa galip gelmek nedir unuttuk.
Ha galip geldin de ne değişecek? H.Mandıralı ile yola devam. Yani ötelemeye devam. İ.Hacıosmanoğlu yönetiminin bir hafta daha rahat bir şekilde kulübün başında olması demek galip gelmek. Başka hiçbir açıklaması ve önemi yok nazarımda alabileceğimiz galibiyetin öneminin.

Adem Akyüz'
13.02.2014, 16:36
Yenersek Hami ile devam ederiz.. Yenilirsek dibe doğru yol almaya devam ederiz.. Her türlü sıkıntı..

Miserable
13.02.2014, 16:41
Üst üste gelen puan kayıpların ardından saçma galibiyetler alırız genelde. Dibe vurduğumuz ve td değişikliği olduğu için bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum. Başka da mantıklı bir açıklaması olamaz zaten galibiyet beklentisinin.

Devran Saka
13.02.2014, 16:46
Maça gidiyoruz nefret ettiğim bi saha karabükün sahası yüzümüz kara çıkmayalım başka bişey istemiyorum vira bismillah

mustafakaya
13.02.2014, 17:26
ağır bir mağlubiyet alacağımızı düşünüyorum, kesinlikle ümitlenmeyiniz.

asilhamsi
13.02.2014, 17:32
---------------onur-----------------

boss-----caner----------mustafa akbaş-----kadir

--------gökhan------alex-------soner------------

özer----------------emre-----------------olcan

yeni şeyler söylemek vakti.

asilhamsi
13.02.2014, 17:33
tüm formsuz ve egolu adamlar kadro dışı olmalı bu macta

mustafa yumlu,aykut,henrique,zokora,colman,malouda

delikoyun
13.02.2014, 19:20
soner özer alex bu kadroya mutlaka monte edilmeli golcü olarak ben janko emre henriqe yerine malouda denemeli derim gerçi zor oynar ama bu golcülerle olmuyor

barisb
13.02.2014, 19:22
sürpriz olsun, 3 puan bizim olsun.

F. Yıldırım
13.02.2014, 19:46
Onur'un kaç kurtarışı olacak acaba? Kazansak da kaybetsekte bütün Trabzonspor maçları Onur ile rakip takımın hücumcuları arasında geçiyor.

Adem YILMAZ
13.02.2014, 19:58
------onur-------

boss---mustafa---aykut---kadir---

alex-----colman

olcan----adrian(özer)-----malu---

emre

yedekler caner-mustafa akbaş-soner-gökhan-özer-yusuf-henri

zokora-janko-zeki-abdulkadir- seon sonuna kadar 18 e alınmamalı

Adem Akyüz'
13.02.2014, 20:06
Onur
Bosi - Yumlu - Aykut - Kadir
Alex - Colman
Olcan - Özer - Malouda
Emre

Maoluda'nın durumuna göre o bölgede Yusuf da oynayabilir..

Anıl C
13.02.2014, 20:10
------onur-------

boss---mustafa---aykut---kadir---

alex-----colman

olcan----adrian(özer)-----malu---

emre

yedekler caner-mustafa akbaş-soner-gökhan-özer-yusuf-henri

zokora-janko-zeki-abdulkadir- seon sonuna kadar 18 e alınmamalı

Malouda juve macinda bile yok sakat

AhmetG.
13.02.2014, 20:10
malesef bende ağır şekilde kaybedeceğimizi düşünenlerdenim. İnşallah öyle olmaz.

Sacit
13.02.2014, 20:14
Trabzonspor, kadir keleşlere meleşlere mustafa yumlulara kaldı.
Bu rezilliği kepazeliği ihaneti unutmayacağım, bu çöpleri kim bu takıma topladıysa hakkımı helal etmiyorum

ibrahim_yattara
13.02.2014, 20:18
rahat yenicez, karabük gibi bir deplasmandan bu haldeyken nasıl galip döndüğümüze şaşıracaksınız hemde 2-3 fark atıcaz bence rahat rahat seyredicez maçın sonlarını ben bu takımı tanıyorsam olmayacak işi başarıcak t.d değişikliğininde gazıyla sonra 2 hafta sonra aynen mala bağlarız acele etmeyin. ama bu maç rahat rahat bizim, fark yeriz beraberlik yeter diyenleri görücez..

Adem YILMAZ
13.02.2014, 20:20
Malouda juve macinda bile yok sakat

yusuf veya özer kullanılabilir yerine

Doğan Keskin
13.02.2014, 20:39
http://www.youtube.com/watch?v=xFfJwS3jlJU şampiyon trabzonspor..

Samet Yildirim
13.02.2014, 22:51
Cok zor mac.

Insallah aliriz.

yatmaztara
13.02.2014, 22:55
maalesef 2-1 yenilicez çok özür diliyorum.

Hüseyin Başoğlu
13.02.2014, 23:06

ozaman 3 puan hayırlı olsun diyebiliriz :D

Fatih Özkan
14.02.2014, 10:48
Yunus Emre Sel ‏@yunusemresel
Henrigue Karabukspor maci kadrosunda yok

freedomforever
14.02.2014, 10:52

Beraberlik kesin o zaman :D

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

angraf
14.02.2014, 10:58
Futbolcular biraz onurluysa patlama yaparlar bu maç 1-0 bitmiyecek renkdaşlar. Ya ezecez ya ezilecez.

special one
14.02.2014, 10:58
Abdulkadir,soner,gökhan,malouda ve henri kadroda yok hami henri yi almadi...iyi yapti

kncyalcin
14.02.2014, 11:29
___________ONUR__________
Boss----Musti----Aykut---Kadir
Özer---Alex---Colman---Olcan
-------------Emre G.------------
--------------Janko--------------
Adrian, Yusuf, Zokora hamle oyuncuları.

Sent from my iPHONE using tapatalk

kncyalcin
14.02.2014, 11:33
Türkiye de oyun stratejinizi doğru kurduğunuz taktirde yenemeyeceğiniz takım yok. Şikeciler hariç yani fb ve eses haricinde ki eski eses defanstan top çıkarma becerisi iyi olan takım yok. Doğru ve iyi hücum presi ile rakibe ne pas yaptırırsınız, ne de oyun kurdurursunuz. Uzun oynamak zorunda kalan takımlar içinde dönen topları almak yeterli olacaktır ki bunu Terim hariç uygulayan hoca yok. Ligde basit oyun oynanıyor ama taktiksel beceri düzeyi düşük hocalar olduğu müddetçe bizden bi halt olmaz..

Sent from my iPHONE using tapatalk

Courage
14.02.2014, 11:45
Gökhan Alsan'ı niye almamış acaba?

yaranozlu
14.02.2014, 11:52
Aferim hami ama olcanı da kesmen lazımdı. Gökhandan faydalanmak zorundasın, 3-5 dk da olsa. Abdülkadir de yok, o da doğru hamle. Soneri de kullanabilirsin. Zekiyi falan kadroya almanın bi esprisi yok. Acaba hami bu işi becerebilir mi? Sanmıyorum ama karabük maçı iyi bir fırsat. Genelde hoca gidişleri sonrası takım kazanır ve kısa süreli çıkışa geçer. Görecez artık

Mustafa OK
14.02.2014, 12:09

Sen niye özür diliyosun bizi bu hallere getirenler özür dilesin...

Tayfun
14.02.2014, 12:11

O enfes son vuruşlara hasret kalacağız, yayıncı kuruluşun reytingi düşecek bu hafta

Sibel
14.02.2014, 12:22
Henrique'siz maçı izlemem ben. Kimse kusura bakmasın.

Fatih Birinci
14.02.2014, 12:27
Aferim hami ama olcanı da kesmen lazımdı. Gökhandan faydalanmak zorundasın, 3-5 dk da olsa. Abdülkadir de yok, o da doğru hamle. Soneri de kullanabilirsin. Zekiyi falan kadroya almanın bi esprisi yok. Acaba hami bu işi becerebilir mi? Sanmıyorum ama karabük maçı iyi bir fırsat. Genelde hoca gidişleri sonrası takım kazanır ve kısa süreli çıkışa geçer. Görecez artık

Olcanin yerine sen mi oybayacaksin?

ibrahim
14.02.2014, 12:33
Sen niye özür diliyosun bizi bu hallere getirenler özür dilesin...

Yok biri topukladı şirketini kurtardı, diğeri küstü gitti, kahraman ilan edildi. Özür dilemelik bir durum yok ortada onlar için...

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

edimurphy_61
14.02.2014, 13:16
Hami Henrique'yi Juventus maçina sakliyo olmasin

kaan61
14.02.2014, 13:22
[QUOTE=edimurphy_61;1919516336]Hami Henrique'yi Juventus maçina sakliyo olmasin[/QUO

Bu aklıma gelmemişti. Yine moralim bozuldu.

Gurpas
14.02.2014, 13:25
Karabüğü yenecez ula

yaranozlu
14.02.2014, 13:53
Olcanin yerine sen mi oybayacaksin?

Yok seni koycam arslanım

ANIL
14.02.2014, 14:14
.....................onur
boss....aykut...........yumlu.......kadir
...................zokora
.........borcanu........colman
yusuf..................................adrian
....................emre

Burak Bıyıklı
14.02.2014, 14:23
Hami Henrique'yi Juventus maçina sakliyo olmasin

ben de seviniyodum belki karabükten 1 puan alırız diye aklıma gelmedi kı juve maçı :D

Hüseyin Başoğlu
14.02.2014, 14:31

olcan:eek::eek::eek:

ligde yaptığı 7 gol 5 asist olmasa bu takım nerede olurdu hiç düşündünmü ??

Öznur61
14.02.2014, 15:21
Yarın için maçı izleyecek çok özel bi yer buldum.
Umarım zehir olmaz.. :)

Hüseyin Başoğlu
14.02.2014, 15:22
Hadi hami çıkar şu kadroyu göster kendini
Colmanın sakatlık durumuna göre

--------Onur--------
Bosi-Yumlu-Aykut-Kadir
---Zokora--Bourcenau---
Olcan----Colman(Adrian)---Yusuf
----Janko---Emre-----

Adem Akyüz'
14.02.2014, 15:23
Hadi hami çıkar şu kadroyu göster kendini
Colmanın sakatlık durumuna göre

--------Onur--------
Bosi-Yumlu-Aykut-Kadir
---Zokora--Bourcenau---
Olcan----Colman(Adrian)---Yusuf
----Janko---Emre-----

Bu kadroyu nasıl çıkarsın, 12 kişi oldu :)

FC-ST-PAULI-61
14.02.2014, 15:32
--------------------onur-------------------
bosingwa---yumlu-----aykut----kadir-----------
--------------alex----zokora-------------------
--------------------colman-----------------------
-------özer------------------------olcan--------------
---------------------Emre----------------------------------

Hüseyin Başoğlu
14.02.2014, 15:39
Bu kadroyu nasıl çıkarsın, 12 kişi oldu :)

ciddi olamazsın :D:D

Yaşar
14.02.2014, 16:09
İçerdeki Legia maçıyla son Akhisar maçında yaptığı penaltılar var.başka ne var?abartmadan şu şu maçlar diye gösterinde bilelim.

Maçların hemen hemen hepsinde teikeli bolgelerde yaptırdığı fauller, gördüğü gereksiz kartlar ile takıma faydadan çok zararı oldu. Stoper de oynasa aynı , sol bek de oynasa aynı. Kesinlikle bu takımın daha üst düzey stoper e ihtiyacı var. Sıradan , Anadolu takımı stoperi işte.

sifuni
14.02.2014, 16:18
Gecen sezonki duruma düsmemek icin kazanmamiz gerekiyor

DeAgLeMaNyAq
14.02.2014, 16:21
Henrique bana sürpriz olmadı ilk sayfada verdiğim kadrodaki tek farklılık Şahin yerine Mustafa Akbaş'ın alınması. Neden dört stoperle gittiğimizi pek anlamadım...

Hakan
14.02.2014, 16:24
Hami Mandıralı Abdülkadir ve Henriqueyi kadroya almayarak kendine güvenilebileceğini gösterdi.Adrian'ı da almasa tam olurdu

asilhamsi
14.02.2014, 16:31
hami ile alakalı hicbir beklentim yok.Galip gelsek bile bu oyuncuların oynama iştahı ile alakalı olur.

----------------------onur------------------
boss-------caner---------------mustafa akbaş---------kadir

---------adrian------------bourceanu---------colman---------

özer------------------emre-----------------------olcan

zeki,mustafa,zokora,janko,aykut,zeki,yusuf

soner ve gökhan alsan ı getirmemesi ise gercekten cok komik.

Ayrıca fatih yerine zeki ayvaz tercihi de espri yeteneginin oldukca gelişmiş oldugunu gösteriyor.

Nihat Güneş
14.02.2014, 17:16
olcan:eek::eek::eek:

ligde yaptığı 7 gol 5 asist olmasa bu takım nerede olurdu hiç düşündünmü ??

Hüseyin başganım şu agol ve asist istatistikleine bir açıklama yapmak farz oldu :)

KAybettiğimiz maçları saymıyorum Olcan ın gol ve asist yaparak skora ve puana direk etki ettiği maç sayısı

İçerdeki eses maçı 3 puanı getiren asist = 3 puan

İçerdeki Bursa maçı 1 -1 e getiren gol 2-2 yapan asist = 1 gol 1 asist = 1 puan

Antalya maçı skoru 2-2 ye getiren asist = 1 puan

YAni kısacası puan getiren asist ve gollere baktığımızda Olcan ın direk katkısı 20 -21 maçta toplamda 5 puan ...TAbiki 5 puan sıralamada çok şey farkettirir ama şu 7 gol 5 asist cümlesi sanki 20 puan getirmiş gibi bir algıya sebep olabiliyor onu belirtmek istedim...Yoksa ben de istatistiğin oyuncu değerlendirmesinde yeterli bir veri olduğunu düşünmüyorum...

nakzo
14.02.2014, 17:55
Cesaretle cikilip kazanilmadi gereken bir mac korkca geriye ysslanip karabuk cesaretlendirilirse farkli kaybeferiz

ccd6167
14.02.2014, 18:35
inş maçtayız.. maç öncesi güzel bi safranbolu gezisi yaparız

maçtan önce umudum yok açıkcası..

Muhammed Ayaz
14.02.2014, 19:05
.............................................onur. .................................................
.......bosingwa.............mustafa............can er.............kadir..................
................................zokora............ .alex...........................................
...........olcan..........................adrian.. ................özer..........................
.................................emre güral............................................. ...........

Hüseyin Başoğlu
14.02.2014, 19:46
Hüseyin başganım şu agol ve asist istatistikleine bir açıklama yapmak farz oldu :)

KAybettiğimiz maçları saymıyorum Olcan ın gol ve asist yaparak skora ve puana direk etki ettiği maç sayısı

İçerdeki eses maçı 3 puanı getiren asist = 3 puan

İçerdeki Bursa maçı 1 -1 e getiren gol 2-2 yapan asist = 1 gol 1 asist = 1 puan

Antalya maçı skoru 2-2 ye getiren asist = 1 puan

YAni kısacası puan getiren asist ve gollere baktığımızda Olcan ın direk katkısı 20 -21 maçta toplamda 5 puan ...TAbiki 5 puan sıralamada çok şey farkettirir ama şu 7 gol 5 asist cümlesi sanki 20 puan getirmiş gibi bir algıya sebep olabiliyor onu belirtmek istedim...Yoksa ben de istatistiğin oyuncu değerlendirmesinde yeterli bir veri olduğunu düşünmüyorum...

Erciyes maçında 1 gol 1 asistle oynamış onu saymamışsın bu arada:D etti 8 puan

Tamam bunları çok güzel sayıyorsun :) Bide bardağın dolu tarafından bakalım

Kasımpaşa maçında 1 tane gol atıyor maç 3-2 bitiyor diğer sığırların az yetenekleri olsa o maçı alırdık o zaman kasımpaşa maçındada puan katkısı sağlamış olurdu

galatasaray maçında 1 gol atıyor 2-1 bitiyor ve sahneye yine süper star sığırlarımız çıkıyor kaçırdıkları goller ve muhteşem defans hataları yüzünden olcanımızın muhteşem golü puan değeri kazanmıyor.

Ve geliyoruz finale akhisar maçında 2 gol atıyor ama yine süper star henriqiemizin 2 golü p.ç etmesiyle o maçtanda puan kazanamıyoruz..

Nereye varmaya çalışıyorum bu adam takıma 8 puan kazandırmış ayriyetten 3 maçtada direk skora etki edicek performansta bulunmuş ama kazma arkadaşları sayesinde bu emekleri hiç edilmiştir.Olcan napsın garibim :)

Çatlasanızda patlasanızda Olcan Adın bu ligin en iyi yerli kanat oyuncusudur :D:D:D

Edit=Fazla ezilmemeniz için avrupa maçındaki istatistikleri dahil edilmemiştir :D:D

Edit2=Takım 28 gol atmış olcan 7 gol 5 asist Malouda 5 gol 5 asist..Kanatlarımız gayet iyi ama forvet forvet arkası ve orta saha 2lisi hiç bi iş yapmadığı için kanat oyuncularınında yaptıkları az görülüyor.

Hüseyin Başoğlu
14.02.2014, 20:04
içimden bi his hami 4-3-3 oynatacak diyor ama hadi bakalım...

lazibere
14.02.2014, 20:10
Olcan Adin, istisnasiz taiima rn cok katkı yapan oyuncu. Peki bu oyuncu neden gol attıgında sevinmiyor, eminim ki taraftarla alakalıbir durum. Olcana sahip cikmayacakmiyiz

Hüseyin Başoğlu
14.02.2014, 20:12
Olcan Adin, istisnasiz taiima rn cok katkı yapan oyuncu. Peki bu oyuncu neden gol attıgında sevinmiyor, eminim ki taraftarla alakalıbir durum. Olcana sahip cikmayacakmiyiz

geçen sene olcana çok laf edildi...Hangi maçtı hatırlamıyorum gol attıktan sonra taraftara dönüp duyamıyorum işareti yaptı çok tepki gördü...

sonrada volkana edilen küfür taraftara tamamen küsmesine neden oldu..

sasort
arkadaşlar hamiye helal olsun

mra iyi niyetli ama

yöenicilik lider olmak duygulara yer yoktur

bu bağlamda neden oynattı volkanı henriqu
ben çok iyi biliyorum ki takım ruhu ve oyuncunun motivasyonu

hiç bir oyuncuyu kaybetmeme anlayışı

ama takımın başarısı kendi başarısı için

radikal kararları almayı gerektirir

koşanı mücadele edeni caner olsa bile oynatmayı koşmayan

maloudayı yedekte tutmayı gerektirir,,

küser o zzaman küssün futbolcunun küsme şansı yok her zaman bunu uyarı olarak kabul edip daha çok çalışacak

lazibere
Defansimiz rezil oglu rezil. Ne mustafa ne de aykut ikiside duz vasat ve siradan defans oyunculari. Defansa care bulamazsak uzgujum ama ONUR UMUZ KOVA OLACAK
Bu anlamda aykut denen komando bozmasi derhal takimdan kesilmeli, yerine kiki koyarsan koy ama onu koyma. Iho nun bize en buyuk kaziklarindandir o herif

Nihat Güneş
14.02.2014, 20:17
O dedigin gese ve kasimpasa maclarinin hepsinde de Olcan in sacma tercihleriyle kacan yiginla atak var veya gol sansi... Erciyes macinda zaten mac kopmus 3. Golu atiyor hatirladigim ..Benim demek istedigim hani oyle bi iststistik veriyonuz ki 7 gol 5 asist 25 puan kazandirmis mubarek. Avrupa ligine bakarsan Henrike derim toptan eror veririz...Zaten dedigim gibi istatistik gostermesi gereken herseyi gostermez neyse uzatmayalim bana gore Olcan 1 gol yapar 10 atagin icine eder sen o golu gorurrsun ben heba edilen 10 atagi ...Catliycak Patliycak ezilcek bi durum yok relax :)

lazibere
14.02.2014, 20:22
geçen sene olcana çok laf edildi...Hangi maçtı hatırlamıyorum gol attıktan sonra taraftara dönüp duyamıyorum işareti yaptı çok tepki gördü...

sonrada volkana edilen küfür taraftara tamamen küsmesine neden oldu..

Kim ne dusunur bilemem ama OLCAN en faydali oyuncu, taraftari gza getirecek olan da o, eger takimin en istikrarli oyuncumuzla barismayacaksak nasil olacak bu is. Bu duruma bir el atmamiz lazim. Basari sadece onura endekslenmeli, futbolcular bunu hisederse sadece gorev icabi oynarlar. Sadece onur la mac kazanilmaz

lazibere
14.02.2014, 20:27
Maluda oynamaz ki oynamiyorda
Bosingwa da birakti
Aykut bana gore elazigsporda oynar
Mustafa giraydan iyi degildi, girayin oynadigi takim antalya
Zokora basit ve faydasiz oynuyor
Henrige bana gore futbol oynamak falan istemiyor takimla alakasi yok
Adrian simarik ve bana gore kesinlikle ksdroda lmamali
Colman takimin en iyisi ama oda hedefsiz bir takimda oynamaktan sikkin

Hüseyin Başoğlu
14.02.2014, 20:51
O dedigin gese ve kasimpasa maclarinin hepsinde de Olcan in sacma tercihleriyle kacan yiginla atak var veya gol sansi... Erciyes macinda zaten mac kopmus 3. Golu atiyor hatirladigim ..Benim demek istedigim hani oyle bi iststistik veriyonuz ki 7 gol 5 asist 25 puan kazandirmis mubarek. Avrupa ligine bakarsan Henrike derim toptan eror veririz...Zaten dedigim gibi istatistik gostermesi gereken herseyi gostermez neyse uzatmayalim bana gore Olcan 1 gol yapar 10 atagin icine eder sen o golu gorurrsun ben heba edilen 10 atagi ...Catliycak Patliycak ezilcek bi durum yok relax :)

hiçte error felan vermem henriqie avrupada iyi oynadı hakkını yiyemem...Ama ligde iğrenç oynadı..Ama gerçi senin henriqie sevdanı biliyoruz abi :D:D

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1917879201&postcount=335(asdadas bunu yapmaktan hiç sıkılmıcam :D)

Abi siz istiyorsunuzki futbolcular hep doğruyu yapsın hiç yanlış yapmasın hep 13 bin koşsun yakaladıkları her pozisyonu gole yada asiste çevirsin...Bu imkansız.olcanda mücadelesiyle istatistiğiyle yeteneğiyle bu takımın onurdan sonra eleştirilemicek 2.oyuncusudur bence :)

edit=çok gaza geldim avatarıda olcan yaptım :D:D

spormania
14.02.2014, 21:25
bu maçı alırız..kesin bilgi yayın!!

sasort
14.02.2014, 21:34
olcan çok yetenekli ama bireysel hatalar tercih hatalarından ve bencilliğinden bahsediliyor

bu konuyu dilimin döndüğünce anlatmaya çalışacağım

bir takım ve yönetim gelecek vaadetmiyorsa belli disiplini yoksa

o takım oyucuyu bir yere taşımayacaksa oyuncularda

gemisini kurtaran kaptan oluyor misali kendini kanıtlamaya takımda sıyrılmaya çalışır

bizim topçuların bazılarında görüyorum bu düşünce yapısını

Çakıroğlu İhsan
14.02.2014, 21:34
Olcan futbolu beyniyle oynamiyor ama hirsiyla oynuyor ve bizim boyle de topcuya ihtiyacimiz var..Daha iyi bi forvet ve daha iyi bi on numara ile katkisi dhaa cok olurdu..Akhisar macinda 2.golunde bile yanlis hatirlamiosam Henrique musait pozsyondaydi ona vermedi ve golu yapti anlasilan ona da gina gelmis :D Ayrica takimin papazlarindan biri olmus durumda bencilligini biraz da bu duruma bagliyorum

sasort
14.02.2014, 22:10
ben bir kadro yazayım son olarak bakalım hami hoca ile düşüncelerimiz çakışıyor mu

..........................................onur.... .................................................

bosigwa...........aykut......................musti ...........................kadir

.................................colman........... ......zokora...........................

özer.............................................. ...............................yusuf
.....................................adrian....... .........................................

.......................................emre....... .........................................

üç adam var kadroya dahil edilebilecek

özer iyi ama erken yoruluyor onun yerine yusufu alır

adrian aynı ikinci yarıda ritmi düşüyor yerine janko girebilir janko forvet adrianın görevi emre rahatlıkla alır

son olarakta oyundan düşen zokoranın yerine alex girer

sonuç inş maç bizim :)

sasort
14.02.2014, 22:12
sol beke olcan yazacağıma yusuf yazmışım

Enisc
14.02.2014, 22:19
Çok ilginç bir haftaya giriyoruz. Daha takımda teknik direktör yok yarın Karabük Perşembe'ye Juventus.

Mustafa Yumlu lay la la lay lay laaaay

inception61
14.02.2014, 22:54
ONURDAN yine harika performans bekliyorum karabükün zenci forveti varsa kesin golü vardır elemanın:D
umarım henrikenin eksikliğini hissetmeyiz sensiz bir kişi fazlayız henri reis:o

Süleyman Baykan
15.02.2014, 00:50
Savaşçı orta saha:D

________________Onur________________

Bosingwa_____Yumlu______Aykut___Kadir

____Borçenu___Zokora_____Colman

__Olcan______Emre_______Yusuf

Devran Saka
15.02.2014, 00:52
karabükün saçma sapan sahasında yenmemiz lazım karabük elazığ maçında hiç güzel oynamadı bize karşı hırslı olacaklar gaz geldi adamlara

Fatih Öztürk
15.02.2014, 01:09
Onur, Bosingwa, Mustafa, Aykut, Kadir, Zokora, Bourceanu,Olcan, Ozer, Yusuf, Emre.

Ragazzo
15.02.2014, 01:59

Colman dengesizinin savasmayla uzaktan yakindan alakasi yok. ;)

mourner
15.02.2014, 08:53
Colman dengesizinin savasmayla uzaktan yakindan alakasi yok. ;)

zokora'nın mı var? colman bu takımın en iyi pres yapan ve en iyi top kullanan adamı.

Öznur61
15.02.2014, 09:16
Bugün 3 puan istiyoruz artık..
Kanser etmeyin bizi bugün..

Mert'
15.02.2014, 09:17
Beraberlik iyidir

Hüseyin Başoğlu
15.02.2014, 09:54
Onur, Bosingwa, Mustafa, Aykut, Kadir, Zokora, Bourceanu,Olcan, Ozer, Yusuf, Emre.

özer yerine colman oynar...Çıkıcak kadro budur bugün...

Erol Koç
15.02.2014, 09:55

Şu yeni transferi hiç beğenmedim aykut akgün'den ne farkı vardı

ucurum
15.02.2014, 10:04
http://www.footballuser.com/formations/2014/02/934619_Trabzonspor.jpg

Kadir Yeter
15.02.2014, 10:04
"Bıçak kemiğe dayandı... vayyy" Yener de geliriz... biz hep böyleyiz!.

kadiryeter
15.02.22014

Erdem35
15.02.2014, 10:11
----------onur
bosingwa-yumlu-caner-kadir
------borceanu-colman
özer------adrian-----yusuf
--------janko

Kemal Öztel
15.02.2014, 10:19
Ne kadar formsuz olsakta Henriquenin ve gombak anlayışın olmaması gibi avantajlarımız var.Hamiye güveniyorum..

Courage
15.02.2014, 10:42
------------------- Onur -----------------------

Bosingwa ---------- Aykut --------- Yumlu -----------Kadir

Olcan ------------ Bourceanu --------- Colman --------- Yusuf

-------------------------- Emre -----------------------------

------------------------ Janko ----------------------------

memmedaga
15.02.2014, 10:55
3-2 yada 2-1 kaybederiz.

Tolunayın hırs maçı

mekatronik
15.02.2014, 10:57

güzel kadro, bence de böyle çıkmalıyız, bizim kadro 10 numarayı kaldırmıyor

Murat Acar
15.02.2014, 10:58
http://www.footballuser.com/formations/2014/02/934619_Trabzonspor.jpg

Soner Kadro dışı bildiğim kadarıyla onun yerine Özer olmalı geçen haftaki en iyi oyuncumuzdu diye düşünüyorum

Fatih Özkan
15.02.2014, 10:59
Rüyamda en son 2-2 berabere gidiyordu.
Sonrasında da 3-2 oldu ama anlamadım orasını...
Galip geliriz İnşallah.

gabriel omar
15.02.2014, 11:01
Genelde teknik direktör değişikliği ilk maça olumlu yansır.Ayrıca Onur bu maça ekstra motive olacak şahsi kanaatimce,bu da şansımızı arttıran bir madde zira Onur ,Oliver Kahn gibi tek başına maç alan kaleci ekolündendir.

Çok büyük bir dengesizlik olmazsa ,maçı kazanırız diye düşünüyorum.

DEEP BLUE
15.02.2014, 11:03
Onur'un kırmızı kart görebileceği bir maç olabilir... Adamı delirtiyorlar.

onur-ts
15.02.2014, 11:04
iddaada handikap 2 oynayabilsem hiç düşünmeden oynayacağım maç bu olurdu.
mra eziğinden kurtulduk.onur ve olcan hırs küpü.tolunayın hırsı ters tepecek.iki farkla alırız.

Cem Zırıh
15.02.2014, 11:08
Soner Kadro dışı bildiğim kadarıyla onun yerine Özer olmalı geçen haftaki en iyi oyuncumuzdu diye düşünüyorum
soner 'i kadro disi birakana kadar su caner 'i biraksalar ya arkadas o nasi bi giyim seklidir ya kendi ozel yasaminda giyiyorsun hadi neyse takim esofmanini da kendine uyduruyor la havle velakuvvet.

Cem Zırıh
15.02.2014, 11:09
iddaada handikap 2 oynayabilsem hiç düşünmeden oynayacağım maç bu olurdu.
mra eziğinden kurtulduk.onur ve olcan hırs küpü.tolunayın hırsı ters tepecek.iki farkla alırız.

kulup adina emegi gecmis insanlara hakaret etmekden zevk alan bir taraftar grubumuz var :).

Burak Bıyıklı
15.02.2014, 11:15
Rüyamda en son 2-2 berabere gidiyordu.
Sonrasında da 3-2 oldu ama anlamadım orasını...
Galip geliriz İnşallah.

Demeyin su 3u ya.gencler faciasini canli yasadiktan sonra burada da 3 yedigimizi izlemek istemiyorum :D

Fatih
15.02.2014, 11:19
Özer sakat mı kimse yazmamış kadrolara?

Yunus Danışmaz
15.02.2014, 11:21
Artık hiç bir maça kesin kazanırız gözüyle bakamıyoruz malesef. 3 ihtimalli maç, hiçbir sonuç şaşırtmaz.

Fatih Özkan
15.02.2014, 11:23
Demeyin su 3u ya.gencler faciasini canli yasadiktan sonra burada da 3 yedigimizi izlemek istemiyorum :D

3 yemediğimiz kaç deplasman var ki ? :rolleyes:

Burak Bıyıklı
15.02.2014, 11:26
3 yemediğimiz kaç deplasman var ki ? :rolleyes:

Keşke deplasman olarak kalsa ben evimizde de baslicaz seriye diye korkuyorum :D

Burçak
15.02.2014, 11:27
inanılmaz ama gerçek.
Maçın bugün olduğunu foruma girince farkettim.
O kadar kopmuşuz futboldan işte.
Bizi bu hale getirenlerin Allah belasını versin. tff senden bahsediyorum..

Adem Akyüz'
15.02.2014, 11:28
-----------Onur ---------

----Alexandru - Zokora ---

Olcan -- Colman(Özer)---Yusuf

---------Emre---------

onur-ts
15.02.2014, 11:47
kulup adina emegi gecmis insanlara hakaret etmekden zevk alan bir taraftar grubumuz var :).

mra aylardır sana, bana, taraftara, trabzon şehrine maç öncesinde, maç içerisinde ve maç sonu konuşmalarında öyle hakaretler etti ki benim dediklerim masum kalır.hakaret sadece sözle, yazıyla yapılmaz.MRAnın bize yaşattıkları topluca bir hakaretti bence.

Yunus Danışmaz
15.02.2014, 11:52
Çıkacak kadro böyle olacak bence...

-----------Onur ---------

---Alex - Zokora ---

Olcan -- Colman---Adrian

---------Emre---------

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2014, 12:04
Deplasmanda aldığımız 2. maç olsun ama Karabük çok formda ve moralli.

Yenilgi hüsran olur.

Kazanmalıyız.

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2014, 12:05
çıkacak kadro böyle olacak bence...

-----------onur ---------

bosi - yumlu - aykut - kadir

---alex - zokora ---

olcan -- colman---adrian

---------emre---------

ideal kadro bu şu anda

Hüseyin Başoğlu
15.02.2014, 12:06
----------Onur----------
Bosi--Yumlu-Aykut-Kadir
----Zokora--Bourcenau--
Olcan---Colman---Yusuf
-------Emre-------

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2014, 12:08
----------Onur----------
Bosi--Yumlu-Aykut-Kadir
----Zokora--Bourcenau--
Olcan---Colman---Yusuf
-------Emre-------

Yusuf, 1461'deki performansından uzak olmasa daha yararlı olurdu.

BENCE ADRIAN ile başlanmalı, onun görüntüsüne göre sonradan Yusuf ERDOĞAN sokulabilir.

Erbay
15.02.2014, 12:10
Zokora-Alex ikilisiyle 9 kişi oynarız. Özer sakat falan değilse, ne yazık ki, banko oynar bu takımda. Adamın uzun pasları atacak bir tane oyuncumuz yok. Olcan'ı asıl yerine çeksek, sağ kanada koyacak bir tane oyuncumuz yok bu da çok garip. Hep idareten biri oynuyor orada.

Adem Akyüz'
15.02.2014, 12:10
Yusuf, 1461'deki performansından uzak olmasa daha yararlı olurdu.

BENCE ADRIAN ile başlanmalı, onun görüntüsüne göre sonradan Yusuf ERDOĞAN sokulabilir.

Yusuf ne kadar kötü olsa da Adrian'ın kanattaki performansından daha iyidir bence.. En azından adam geçme yeteneği var. Adrian'da bu sıfır..

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2014, 12:11
Zokora-Alex ikilisiyle 9 kişi oynarız. Özer sakat falan değilse, ne yazık ki, banko oynar bu takımda. Adamın uzun pasları atacak bir tane oyuncumuz yok. Olcan'ı asıl yerine çeksek, sağ kanada koyacak bir tane oyuncumuz yok bu da çok garip. Hep idareten biri oynuyor orada.

Özer HURMACI bu kadroda ilk 11 oynamalı fikrinize ben de katılıyorum.

TSemih61
15.02.2014, 12:12
Kadro nasıl çıkar bilemem de bence şöyle olmalı:
--------Onur--------
Bosingwa-Yumlu-Aykut-Kadir
Olcan-Alex--Colman--Özer
--------Adrian----------
--------Emre-----------

Fatih
Bourceanu ilk maçtaki gibi sorumluluk almayacaksa fazla o bölge için.

Courage
Genel geçer kuraldır, t.d. değiştiren takımların sonraki 2 haftaları yeni teknik direktöre kendini beğendirme amaçlı olarak kayıpsız geçer herkes max.zorlayarak oynar.... da bizum Hami yeni t.d. mü yoksa yeniden sayılır mı o belli değil :)

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2014, 12:13
Bu sezon da maalesef hayal kırıklığı yaşattı yönetim bize. Ne heyecan, ne heves bıraktılar.

Bari akıllanıp 2014-2015 YAPILANMASINA BAŞLASALAR.

iyattara
15.02.2014, 12:22
Yeni Romen eleman çok kötü bir görüntü verdi maçta. Hezimet olduğu için pek üzerinde durulmadı ama adam çok ağır. Zokora orta sahayı süpürüyor ısırıyor en azından defansif olarak yeterli. İlk maçıydı ona bağlayayım diyorum ama açıkçası pek ümit vermedi. Ayağı düzgün tek artısı bunu gördüm. Umarım ilk şaşkınlıkla oynamıştır üzerine koyarak devam edebilir yoksa yeni bir paket elimizde kalacak.

F. Yıldırım
15.02.2014, 12:25
Trabzonspor gibi bir takım oynadığı 9 deplasman maçından sadece birini kazanıyor ve o da son sıradaki Kayserispor. İHO'yu kutlamak lazım.

A. Aydın
15.02.2014, 12:30
Konuyla alakasız ama polonya liginde gol krallığındaki oyuncu 11 golle Pawel Brozek :D.

Erbay
15.02.2014, 12:30
Yeni Romen eleman çok kötü bir görüntü verdi maçta. Hezimet olduğu için pek üzerinde durulmadı ama adam çok ağır. Zokora orta sahayı süpürüyor ısırıyor en azından defansif olarak yeterli. İlk maçıydı ona bağlayayım diyorum ama açıkçası pek ümit vermedi. Ayağı düzgün tek artısı bunu gördüm. Umarım ilk şaşkınlıkla oynamıştır üzerine koyarak devam edebilir yoksa yeni bir paket elimizde kalacak.

Ben de ağır buldum, beğenmedim ve ümitsizim ama tek başınaydı koskoca bölgede. Zokora'nın bile o kadar yalnız kaldığını hatırlamıyorum. Bu yüzden öne doğru pres yapamadı hep bekledi. İzleyenler Zokora gibi beklemez önde basar diyorlardı. Alışmasıyla değişebilir bunlar.

mihribansoylu
15.02.2014, 12:34
alırız maçı

Adem Akyüz'
15.02.2014, 12:34
Akhisar maçında Bourceanu'nun önünde pres yapmayan 5 adam vardı (olcan,Henrique,Janko,Özer,Adrian). Dolayısıyla rakipte topu alan direk onunla karşılaştı Haliyle yalnız kaldı adam.. Kötü oyununun sebebi bu bence..

A. Aydın
15.02.2014, 12:39
Ben de ağır buldum, beğenmedim ve ümitsizim ama tek başınaydı koskoca bölgede. Zokora'nın bile o kadar yalnız kaldığını hatırlamıyorum. Bu yüzden öne doğru pres yapamadı hep bekledi. İzleyenler Zokora gibi beklemez önde basar diyorlardı. Alışmasıyla değişebilir bunlar.

MRA çok yanlış yaptı. İlk maçında orta sahanın bütün yükünü Alex in üzerine bıraktı.
Geri dörtlü hariç oyunun defansif yönü Alex deydi ve hangi oyuncunun ne yapabileceğini bilmiyor.
Zaten Alex inde ilk maçı olduğundan dolayı kolay pas yaptı, hep garanti oynamayı tercih etti.

Bir maçla adamı yargılamanın kesinlikle yanlış olduğunu düşünüyorum.
Ayrıca orta saha adamlarında çok hız aranmaz, tabi benim fikrim.

mertacar
15.02.2014, 12:44
Zokora,Henrique,Adrian oynamasında..
Bu arada geçen maç : Zokora, hakem Ali Palabıyık'ın, 12 bin 40 metre koştuğu maçı sadece 8 bin 922 metre ile tamamladı.

Hüseyin Başoğlu
15.02.2014, 12:46
Bourcenau ilk maçında bütün orta sahanın yükünü yüklendi.

önünde olcan,malouda,özer ve adrian var bunlar bir sorumluluk almıyorken gidipte Bourcenaunun sorumluluk almasını beklemek ne kadar doğru ?? Adam bi o tarafa bi bu tarafa koştu alan kapattı tek başına..

A. Aydın
15.02.2014, 12:46
Zokora,Henrique,Adrian oynamasında..
Bu arada geçen maç : Zokora, hakem Ali Palabıyık'ın, 12 bin 40 metre koştuğu maçı sadece 8 bin 922 metre ile tamamladı.

Zokora geçen maç stoper oynadı. Geçen maç için bu eleştiri yanlış bence.
Ama hiç 10 km in üzerine çıktığını hatırlamıyorum. Genelde en az koşan adamımız zokora oluyor.

Murat Acar
15.02.2014, 12:49

Bazı arkadaşlar çok beğenmiş ...Lakin bende çok ağır buldum bizim ligde arkasına atılan her topta geride kaldı arkasından gelip geçti elemanlar akhisarınkiler böyle yaparsa düşünün artık diğerlerini.Ama elden bişey gelmiyor

Hakan
15.02.2014, 12:50
------------Onur------------
Bosingwa-Aykut-Yumlu:(-Kadir
---------Borçe-Zokora-------
Özer------COLMAN----Olcan
----------- Emre---------

mertacar
15.02.2014, 12:51
Zokora geçen maç stoper oynadı. Geçen maç için bu eleştiri yanlış bence.
Ama hiç 10 km in üzerine çıktığını hatırlamıyorum. Genelde en az koşan adamımız zokora oluyor.

Mustafa Yumluda stoper oynuyor her maç koşu mesafalerine bakabilirsin.Ayrıca sonradan ortasahaya geçti.90 dk stoper oynamadı.8bin çok çok çok az bir rakam.Sırf Özer hatırladığım kadarıyla ilk yarı 6300 gibi bi rakam koşmuştu.
Zokora,Henrique ve Adian bu takımın el frenleridir.Ve bana göre haindirler.Bu üçlü gitmedikçe daha çok hoca harcarız.

mertacar
15.02.2014, 12:53
----------------------onur------------------------
bosi-------aykut------------yumlu------------kadir
---------------bour-------colman-----------------
olcan----------------özer-------------------yusuf
---------------------emre------------------------

Murat Acar
15.02.2014, 13:15
----------------------onur------------------------
bosi-------aykut------------yumlu------------kadir
---------------bour-------colman-----------------
olcan----------------özer-------------------yusuf
---------------------emre------------------------

Şu kadro bencede olabilecek en iyi kadro aslında özeri oraya koymak çok yerinde Adrianıda satın özeri sevmiyorum ama takıma fayda sağlayacak kalitede bir topçu.Burağıda sevmiyordum ama katkı sağladı.Umarım Özer de burak gibi yapmaz biraz parlayınca kaçmaz.

Armağan Dere
15.02.2014, 13:21
Bu akşam cenaze namazına hazırlıklı olun!!!...

Fatih Birinci
15.02.2014, 13:26
2:0 alacagiz maci goller colman ve hami

Yaşar
15.02.2014, 13:35
2 sezondur her kriz maçını bir şekilde kazanarak yolumuza devam ediyoruz. Inşallah bu maç da onlardan birisi olur.

Mert Oğuzlu61
15.02.2014, 13:39
soner in ayağı mı kırıldı ne oldu buna, sezonu kapadı galiba ?

hodlu
15.02.2014, 13:55
Hami benim çocukluğumun, gençliğimin kahramanıdır. Üç galibiyet beş mağlubiyet ona olan sevgimi ve onun bilgisine olan inancımı kaybettirmeyecektir. Başarı kısa vadede gelecek bir olgu da değildir. Bu gece Allah yardımcımız olsun. İnşallah kazanırız ki kazanmak zorundayız ayrıca. Henrique'nin kadroya alınmaması da yerinde olmuş...

yaranozlu
15.02.2014, 14:04
Ben de olcanın takıma ciddi zarar verdiğini düşünüyorum. İyi frikik atıyor olabilir ama olumlu pası bir ortasaha oyuncusu için çok az. Özer bile ilk maçında bir sürü iyi pas attı. Sen kanat adamısın, bir tane ortam yok. Kornerler dahil. allahın çağdaşı orta yapıyor gol yiyoruz. Verkaç yok, müsait durumdaki arkadaşına pas vermek yerinde 1 saat bekleyerek kaleye şut deniyor, geciktiği için şutların çoğu önündeki adama çarpıp pozisyonlar eriyor. Hızlı hücuma çıkamıyor. Hızlı hücımun en önemli olayı topu hızlı sürmektir, böyle fuleli adamımız da yok, hadi geçtik. Ya en ulaşılmaz adama, terste olan, topu ona atacaksın, yok abi yakınında adam olana atatız biz ki çalım atsın. Gökdeniz, yattara gibi süratli ve teknik oyuncumuz yok, bu da hol yollarında sıkıntı yaratıyor maalesef. Yusuf da düşüşe geçti ama mutlaka faydalanılnası gereken bir oyuncu.

Onur
Bosingwa yumlu aykut kadir
Zokora bourcenau
Özer adrian yusuf
Emre

Benim ilk 11im

sasort
15.02.2014, 14:49
2:0 alacagiz maci goller colman ve hami

benimde bu hamiye güvenesim geliyor

bence bizim kadromuz fena değil ama

1. ruh yok topçuda
2. bazı topçuların niyetlerini bilmiyorum tek yarı oynayacak kadar kapasiteleri var lim bunlar başta malouda özer zokora adrian maç başında iyileri ama zamanla oyunu bırakıyorlar hele yeniksek
3. bu oyuncular zokora alex- özer yusuf-malouda adrian dönüşümlü oynatılmalı bence oyundan düştümü değiştirecen

Kadir
15.02.2014, 14:54
Henrique yoksa yaz kenara maç bizde.

haylaz
15.02.2014, 15:18
-----------onur------------
---boss--yumli--aykut--kadir---
---colman--alex--zokora---
----ozer---emre---olcan----

bu kadro topda tutar atakda yapar yeri gelince orta 3 luden birinni cikarip adriani soneri alabiliriz

TSunami_69
15.02.2014, 15:23
bu maçtan umudu olan var mı

TSunami_69
15.02.2014, 15:24
maça ssatler kalmış forumda 7 üye 7 misafir var.. fırtınayı bu hallere düşüreler utansın

Bud Spencer
15.02.2014, 15:25
Allah askina zokorayi oynatmasin hami!

onur
bosingwa mustafa aykut kadir
olcan özer colman yusuf
emre janko

Oktay Serdar
15.02.2014, 15:32
bu kadar ayağına top isteyen toplu topsuz koşu sevmeyen futbolda zirveye ulaşmadan maddi anlamda zirveye ulaşmış oyuncu grubuna Mourinho'nun bile yapacağı birşey yok..bugun kazanırız kaybederiz ama bu Trabzonspor'un sorunu diziliş falan değil yanlış kadro planlaması hatta planlanmamasıdır..

Ertan1982
15.02.2014, 16:10
bakalim hami nasil bir kadro kuracak nasil bir oyun anlayisi sahada görecegiz

Kadir Yeter
15.02.2014, 16:17
bu maçtan umudu olan var mı

Var...