PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : K. Karabükspor 2 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu! | STSL 21. Hafta

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7]

Fatih Çelik
16.02.2014, 00:15
Babası kanser tedavisi görüyor. O yüzden.. Çok geçmiş olsun onu bu konuda en iyi ben anlayabilirim sanırım :(

emre duman
16.02.2014, 00:16
Hazır aklıma gelmişken sorayım bu Olcan gol atınca niye sevinmiyor bilgisi olan var mı sanki sezo sonu uçup gidecek öyle bi his var içimde. İnşallah yoktur.

Açıkçası gidebilir güle güle şuanda takım çok kötü durumda oldugu için olcan göze çarpıyor yoksa olcanda bizim topcumuz deyil daha iyileri alzım bize.

Fatih Çelik
16.02.2014, 00:19
Açıkçası gidebilir güle güle şuanda takım çok kötü durumda oldugu için olcan göze çarpıyor yoksa olcanda bizim topcumuz deyil daha iyileri alzım bize.
O kadar da değil hem Avrupa Ligi(her ne kadar kolay takimlar da olsa) performansı hem lig performansı hem de yabancı kuralı göze alınırsa bize fazla bile ...

6Şafak Aydın1
16.02.2014, 00:21
ben antrenör olsam bu takimi canlandirmak icin orta sahanin ortasinda mutlaka birseyler denemek lazim. colman-zokora direk kadro disi, istemiyoruz bütün oyunu bozuyorrlar diyelim. adammi bulamadim olcani yerlestiririm abi takim ölmüs 10 dk oynayip yatiyor. dersinizki bu takimdan zaten bir halt olmaz o zaman Hamiye emanet edeceksin takimi en azindan tamamen sacma olmayan oyuncu tercihleri ve degisiklikleri yapiyor.

nakzo
16.02.2014, 00:23
hakan ünsal denilen futbolcu eskisi az önce trt stadyumda "Trabzonspor büyük takım ama büyük bir camia değil" dedi...

üç kuruşluk adamların devlet (iktidar) kanalında Trabzonspor camiasıyla ilgili ettiği laflara bak...

Dogru ihoyu secen bir camia buyuk degildir. Eski futbolcularimizdan soner bozda aynen bunu demisti Trabzonspor buyuk takim oldu ;ama buyuk camia olamadi dedi. nerde culsuz vizyonsuz adam var bizim yonetimlerde milletin alt yapilara koymayacagi:sadi tekili oglu,mra,a.kemal denizci,turgay semercioglu ,giray bulak bizde hocalik yapti.3ist.takiminin antremana cikarmayacagi adamlar bizde banko forma giyiyor neremiz buyuk camia biz sadece tsraftarimizla buyuguz ben zonguldakli olarak bu takimi tuttugum icin buyuk bu takim ama buyuk bir camia degiliz.

mustafa0661
16.02.2014, 00:26
Ben teknik direktör olsam 4-3-3 beğenmesemde bunları

Bosingva yumlu aykut olcan
Soner colman adrian
Henrique janko emre

Denerdim ne kaybedeceksin?

sasort
16.02.2014, 00:30
geçen haftaya göre iyiydik

hoca konusunda hami bu takımdan çıkacak en iyi kadroyu çıkardı

sonradan oyuna girenler çok kötüydü

janko tamam onu anladıkta yusuf nedendir bilinmez ama çok kötü oynuyor

malouda mı yusufmu girsin derseniz daha önce yusuf derken şimdi malouda diyorum

son olarak bu maç defans çok kötüydü özellikle mustafa yumlu çok vasat ya

sasort
16.02.2014, 00:32
en büyük arızayı takım orta sahada veriyor

zokora bittik colman eh işte

şu alex bir an önce sisteme dahiledelim bence

orası colman alex olur

se_mah
16.02.2014, 00:35
Şu süreçte gelen giden bütün hocalar Şenol Güneş, Tolunay, MRA ve Hami'yi de sayabiliriz (Hami'yi saymasak daha iyi olur, uzun vadede yetkili değil çüknü) ilk geldiklerinde sanki burada bir düzen varmış gibi hareket edip aman çok köklü değişikliklere gitmeyeyim kafasında oldular. Belli bir iskeleti ve düzeni olan takıma gelen her yeni hocanın bu yaklaşımı mantıklı olabilir ama sorunda tam burada başlıyor işte "burada ne bir düzen ne de bir iskelet var". Ayda bir hakkındaki fikrin birkaç defa değişen oyuncudan iskelet olmaz. Bekleye bekleye 3 yıl heba etti yönetimler ve hocalar. Zokora, Colman, Bamba, Henrigue, Adrian vb. yabancı futbolcularımızın kafamızda oluşturduğu git gellerle geçirdik son üç yılı ve hala bunlardan iskelet oluşturma peşindeyiz...

orhan42
16.02.2014, 00:38
Komple bi temizlik lazım...Sadri Şener'in 2008-09'da yaptığı gibi...Ama nerde İHO'da o vizyon..

Armağan Dere
16.02.2014, 00:39
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1476481_10151949010967054_1005079151_n.jpg

EY GİDİ BAŞKAN EFENDİİİİİ

hodlu
16.02.2014, 00:44
Yazılan yazıları okurken inanamıyorum. Bu kadar aşağılayıcı, alaycı tavır hak etmiyor bu insanlar. Hami ve daha öncekiler sizin hakaretlerinizi hak edecek hiçbir şey yapmadılar. Sırf hakaret edip hayattan çektiğinizi bu insanlardan çıkarıyorsunuz. Oynanan oyun kötü olabilir ama mücadele 10 numaraydı. Kötü goller yedik ama kadro kalitesi ortada. Hami ne yapabilirdi de yapmadı. Azıcık saygılı olun, nasıl Trabzonspor sevgisi bu anlamadım...

6Şafak Aydın1
16.02.2014, 00:44
su juventus maclari gecsinde baakalim orta sahada degisim olacakmi.

hodlu
16.02.2014, 00:51
Hami bu gece sahaya çıkardığı 11, oyuncu değişikliği açısından bence hata yapmadı. Son 10 dakika Borceanu oyuna girebilirdi tabi bana göre. Bence Hami kenarda güven veriyor. Sahadaki oyuncuyu kariyeri ve futbol bilgisi ile eziyor. Bir hocada olması gereken her şey var, olmayan yeterli şansı ve iyi bir yönetim kurulu. Allah Hami Mandıralı'nın yardımcısı olsun...

Fatih Çelik
16.02.2014, 00:52
4-5-1 haftaya : onur-bosi-yumlu-aykut-kadir-alex-colman(soner)-adrian-olcan-özer-emre

Cem Zırıh
16.02.2014, 00:53
Hami bu gece sahaya çıkardığı 11, oyuncu değişikliği açısından bence hata yapmadı. Son 10 dakika Borceanu oyuna girebilirdi tabi bana göre. Bence Hami kenarda güven veriyor. Sahadaki oyuncuyu kariyeri ve futbol bilgisi ile eziyor. Bir hocada olması gereken her şey var, olmayan yeterli şansı ve iyi bir yönetim kurulu. Allah Hami Mandıralı'nın yardımcısı olsun...

bir macta Hami Mandirali'yi cozdugumu soyleyemem ama soyle birsey var ki Hami gercektende cok sansiz kou bir zamanda geldi Trabzonspor'un basina hayatinin donum noktasi olabilir Hami'nin.

ibrahim
16.02.2014, 01:02
Az önce FM'de deplasmanda Karabükü 90'da attigim golle 2-1 yendim. Hemde 3-5-2 taktigiyle.

Goller: 4' Ilhan Özek - 6' Alanzinho, 90+1' Yassine Chikaoui (84'te oyuna dahil oldu :D)

Topla oynama: %61

Bizim hocalar annamay bu isten ya. Hami istifa! :D

Oğuzhan
16.02.2014, 01:06
Zokora ve Colman orta sahası miladını çoktan doldurdu. Bu orta saha her maçta rakibe teslim ediyor orta alanı. Bu maçta da Colman çıkarken aldığı her topu kaptırdı neredeyse. Alex umarım iyi çıkar o bölgede formayı kapar.

Mert'
16.02.2014, 01:07
hakan ünsal denilen futbolcu eskisi az önce trt stadyumda "Trabzonspor büyük takım ama büyük bir camia değil" dedi...

üç kuruşluk adamların devlet (iktidar) kanalında Trabzonspor camiasıyla ilgili ettiği laflara bak...

Doğru demiş

Fatih
16.02.2014, 01:10
Özer Hurmacı denen zatın ne yaptığını anlatacak var mı?

1996'da dayısı maçı sattı...

Kendisi de şimdi yamadı Trabzonspor'a kendini...

Top oynayan iki üç oyuncudan biriydi ne yapacak daha?

Fatih Birinci
16.02.2014, 01:40

Kendisi de şimdi yamadı Trabzonspor'a kendini...

Ahlak sorunun var galiba...özer iyi oynuyor dayisi mac satti ne demek?

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

memozcan
16.02.2014, 01:41
maçtan önce yazdık burda.. maalesef haksız çıksaydık da maçı biz kazansaydık.. adrian ve zokoranın hele hele ikisinin birden oynadığı takımın yüzü gülmez arkadaşlar.. çünkü zokora hücumda sıfır, adrian savunmada sıfır. yani hem hücum hem savunmada bir kişi eksiğiz.. maçları adeta 11'e 10 oynuyoruz. bu durumda maç kazanmak imkansıza yakın oluyor haliyle..

Uğur Ö.
16.02.2014, 01:52
futbolu sadece ileri çıkıp gol atmak sananlar begenmedi.
herkes kendi adına konuşsun
cale gitmesin diye ne yırtınmıştım
Daha iyisini alamayacağımız belliyken Caleyi göndermek saçmaydı

Çakıroğlu İhsan
16.02.2014, 02:06
Oyuncu degisikliklerinde ne dusunduysem Hami onu yapti biraz daha erken yapsaydi daha iyiydi..Ozer bu takimin ortasahasinda her turlu oynar banko oynar sabaha kadar oynar 2lisindede oynar 3lusunde de oynar..

Bülent AKBULUT61
16.02.2014, 02:07
takımın en iyilerinden biri Özerdi Tebrikler Özer İnşallah hep böyle hırslı oynarsın

Cem Zırıh
16.02.2014, 02:08
takımın en iyilerinden biri Özerdi Tebrikler Özer İnşallah hep böyle hırslı oynarsın

+1

Sefaenes
16.02.2014, 02:16
iho mactan sonra hakemi aradimi acaba. bu baskan ne ise yariyor Allah askina ciksin aciklasin hangi hakkini koruya bilmis simdiye kadar.

odyseuys
16.02.2014, 02:25
valla ben bugün takımda ışık gördüm.

karabük takımı evinde tabiri caizse "tabanca" gibi takım. şikebahçe maçını da izlemiştim. tarihi fark atabilecekleri bir maçtı. 2 tane atıp gönderdiler. hem ön alanda hem ortasahada muazzam dengeli pres uygulayan fizik gücü yüksek karabük maçında alınan bir puan hele ki şu kaos sürecinde, bence başarıdır.

takımda mustafa hocanın yerleştirdiği pasif oyun anlayışının bıraktığı derin izler öyle bir iki maçla atlatılacak cinsten değil. hocayı eleştirirken bu anlayışın yerleşmesi halinde bugünün değil yarının kaybedileceğini ısrarla belirtmiştim her yazımda. bugün de gördük takım ön alanda inisiyatif alma konusunda çok aciz. zaman ve sabırla bu durumun aşılabileceğini düşünüyorum.

hami hocanın oyuncu değişiklikleri ve zamanlamaları konusunda geçmişten ders çıkardığını, hatta biraz populist kaygılarla da olsa risk almaktan kaçınmadığını da gördük bugün. bu cürretle devam etmesini temenni ediyorum. belli ki en az sezon sonuna kadar takım ona emanet. ilk önce kırması gereken oyunculardaki yerleşik, mahkum ruh hali. doğru motivasyonla bu sezonun kalan bölümünde çözülmeyecek sorun da değil.

oyuncu kadromuz çok zaaflı. alternatifli bölgelerde kalite ve formsuzluk sorunu var. bazı bölgelerde ise alternatif dahi yok. ama yine de bu oyuncu kadrosundan maksimum faydanın sağlanacağı müspet bir oyun mümkün. yeter ki taşlar yerinde kullanılsın.

bazılarınca taşlanacağımı bildiğim halde yeniden söylüyorum. ben bugün takımda gelecek adına bir ışık gördüm. buyrun taşlayın beni. ama haklı çıkmam için dua edin. haksız çıkarsam yanılmışım derim, beraber üzülürüz. haklı çıkarsam beraber seviniriz.

sasort
16.02.2014, 02:26
hamiye üzülüyorum çok değerli benim için

onun da harcanmasından korkuyorum

mra gibi baskı altında kalacaksa hiç başlamamalı

şu durumu anca tolunay kaldırır

dik kafalı agresif disiplinli

o disiplin anlayışı varmıdır hamide acep

lazibere
16.02.2014, 02:30
Derbi macindan 1 puan cikaran takim. Simdilik karabük ayarindayiz. Bu bile iyi
Hezimet bir futbol sonrasi hami de cikip iyi oynadik diyorsa beni derin dusunceler kapliyor. Gercekten bizim şehir futboldan ne anliyor cok merak ediyorum

10 hava topuna cikip 8 inde faul yapip rakibe serbst vurus hakki taniyan bir defans oyuncusu nasil tebrik edilir?

Ceza sahsina yapilan 3 ortadan birisi gol oluyor ve hic bir orta defans oyunculari tarafindan uzaklastirilamiyorsa bu oyun nadil taktir edilir

On liberoda oynayan zokora isimli herifin her attigi top rakipten tekrar pozisyona donuyorsa, bu oyuncularin iyi niyetli olmasi nasil ifade edilir?

Koca mac boyunca karambol haricinde kaleye gidemeyen nir takim nasil iyi oynadi sayiliyor?
Algimizi mahvettiniz, bilgilerimize tecavuz etmeye devam efiyorsunuz
Ne yazik ki takimda oyuncu teknik heyetin futbol ile alakasi kalmamis
Cok yakin bir zamanda oyunculsrimizdan ligde kalmak icin var gucumuzle savasacagiz mesajlari duyacagiz
Aci olsn da bu
Bir takimin kucuk luk kompleksini iyiden iyiye hissediyor olmasi

sasort
16.02.2014, 02:31
adrian aslında serbest oynatılınca iyi işler yaptığını gördük bu maçta

ama top rakipte iken press yapmalı

ileri hat o kadar problem değil defans ve orta saha arıza veriyor

ben mustafayı hiç beğenmedim iki maçtır

zokoranın defans oynaması fikrine ne dersiniz arkadaşlar

sasort
16.02.2014, 02:33
zokora kaçak dövüşüyor oraya alex monte edilmeli bence

lazibere
16.02.2014, 02:37
hamiye üzülüyorum çok değerli benim için

onun da harcanmasından korkuyorum

mra gibi baskı altında kalacaksa hiç başlamamalı

şu durumu anca tolunay kaldırır

dik kafalı agresif disiplinli

o disiplin anlayışı varmıdır hamide acep

Uzgunum ama cok kotu seneler bizi bekliyor. Mevcut takimdaki oyunculardan en fazla 4 tanesi ile yola devam debilirsin, gerisi vasatin bile altinda. Bu seneyi saymiyorum bile ama bu kadar taktik bilgisinden uzak bir takimin toparlanmasi icin korkunc paralar harcamak takimi yeniden insa etmek lszim. Bu oyuncular her hafta darbe yiyor ozguven kirikliklari senelerce telafi edilemryecek kadar derin.

sasort
16.02.2014, 02:37
yusuf ta çok düştü ya

haftaya kayseri maçına böyle çıkmamız lazım
henrique yine kadroda yok

............................................onur.. ..........................................

bosigwa..............aykut....................must afa................kadir

....................................colman........ .......alex..............................

olcan............................................. ................................özzer
.............................................adria n............................................

.........................................umudumuz emre..............................

tek yedekten girecek topçu iyileşirse malouda

onuda orta saha düşer çıkarır orta sahaya çeker özeri yerine malouda geçer

yusufun derdi ne acaba

sasort
16.02.2014, 02:41
Uzgunum ama cok kotu seneler bizi bekliyor. Mevcut takimdaki oyunculardan en fazla 4 tanesi ile yola devam debilirsin, gerisi vasatin bile altinda. Bu seneyi saymiyorum bile ama bu kadar taktik bilgisinden uzak bir takimin toparlanmasi icin korkunc paralar harcamak takimi yeniden insa etmek lszim. Bu oyuncular her hafta darbe yiyor ozguven kirikliklari senelerce telafi edilemryecek kadar derin.

eee arkadaş biz o kadroyu 5-10 seneye kuruyoruz

kurmuştuk o kadroyu ne oldu hepsini kaybettik sonuç elde var sıfır

kadroyu kurarsın o sorun değil

ya külübün geleceği

bu takımı bırakanlaar 2016 kadar geleceğini satarak gitti

görevde kalsalar idi daha fena batıracaktılar bizi

bu darboğazdan kurtulma şansımıx var ama başkada olmayacak ele geçmeyecek

pirana61
16.02.2014, 02:48
yusuf ta çok düştü ya

haftaya kayseri maçına böyle çıkmamız lazım
henrique yine kadroda yok

............................................onur.. ..........................................

bosigwa..............aykut....................must afa................kadir

....................................colman........ .......alex..............................

olcan............................................. ................................özzer
.............................................adria n............................................

.........................................umudumuz emre..............................

tek yedekten girecek topçu iyileşirse malouda

onuda orta saha düşer çıkarır orta sahaya çeker özeri yerine malouda geçer

yusufun derdi ne acaba

colmanin yerine zokora,adrianin yerine colman bence

ibrahim
16.02.2014, 03:15

Oynayacak tabiki. Erkekse oynamasin.

Ibrahim Gaygusuz
16.02.2014, 03:20
Hami'ye guveniyorum.

Bugun sezon basindan beri

- hizli futbol oynadik
- pres yaptik
- belli bolumlerde defansimizi ilerde kurduk
- ilerde cogaldik
- dogru degisiklikler yaptik

Guvenirsek Hami'ye bu takimdan kosmayan cok adam keser. (ADRIAN ve ZOKORA)

Ömer Sak
16.02.2014, 03:25
Hami'ye guveniyorum.

- hizli futbol oynadik
- pres yaptik
- ilerde cogaldik

Katılıyorum. Hami'ye soğuk bakıyordum ancak dünkü mactan sonra kesinlikle bir şanş hakettiğini düşünüyorum.

kudu_61
16.02.2014, 04:30
Ne hakemi her suçu hakeme atmayın Karabük 2 penaltısı verilmedi hami iho istifanerde verilmedi karabüğün 2 penaltısı bizde dobra dobra sen maçları nasıl izliyorsun olcanın pozisyonuna penaltı çalmayan hakemin soyunma odasını aziz basssın tamam iyi değildik ama olcan bu maçı aldı hakem şerefsizi vermedi sadece o kadar hami de adam gibi yönetti takımı

kudu_61
16.02.2014, 04:34
Hami'ye guveniyorum.

- hizli futbol oynadik
- pres yaptik
- ilerde cogaldik

bunu görmesi yetti bana zaten isimler söylenmeden ben söyledim aynısı çıktı ilk defa bir teknik direktörümüzle aynı düşüncedeyim ve yerlerine girenlerde oynayabilseler tam isabet başka çare yok hami ile sezon sonuna kadar devam

kudu_61
16.02.2014, 04:39

Kendisi de şimdi yamadı Trabzonspor'a kendini...sen TRABZONSPOR tarihini ne kadar biliyorsun lemi çok iyi futbolu değildi ama bizim sabrimizdi özer de bugün olabildiği kadar iyiydi daha iyi olacak lemi yorumculuğu beceremiyor ama maç satmadı

Salpazarli
16.02.2014, 04:44
Emre 3-5 gol attı die biyerlerini kaldırdınız kaç senedir trabzon da ne katkı sağladı?
Not:onur recep kıvrak Ersun Yanal getirmiştir şenol güneş değil..
Dipnot:2010-2011 sezonu kadrosunu şenol Güneş değil Ersun Yanal kurmuştur
Ersun Yanal fenerbahçe ile sözleşmesi 1 yıl yani önümüzdeki sezon boşta...

Yazilk gercekten cok yazik, bu cocuk geldi geleli sadece hazirlik maclarinda oynatildi ve her oYnadigi hazirlik macinda gol atti veya assist yapti. Neden bugüne kadar sans verilmedi anlamis degilim. Bu cocugun futbol anlayisi üst düzeydedir. Bunu nerdenmi anliyoruz? Yaptigi asistler, topu bir kanattan diger kanata atma becerisi, takim arkadaslarini pozisyona sokma kabiliyeti, duvar paslari, presi, tek forvet oldugu halde alan kapatmasi geri pas yolunu kapatmasi iki rakip futbolcu arasinda durup pas yolunu kapatmasi, hizli oynama kabiliyeti, birazcikda topsuz alanda izleyin. Bir futbolcunun sadece topla yaptigi mücadeleyi degilde birazda topsuz alanda yaptiklarina bakacaksiniz. Aynisi colman icinde gecerlidir, herkes colmani elestiriyor ama kimse colmanin topsuz alanda neler yaptigina bakmiyor... Bir futbolcunun iyi oldugunu sadece attigi goller veya yaptigi assistler belirlemez.... Gel gelelim tekrar emreye, adam dedigim gibi hazirlik maclarinda hep göz doldurdu ve ümit verdi ama her nedense oynatilmadi. Küfür eder gibi hep mac sonlarinda oyuna dahil oldu ve takimin en verimsiz dakikalarina denk getirildi. Takim icibde itibari olmayan bir futbolcu pas alisverislerinde bile eksik kaliyor pas atilininca ilk tercih olmuyor cünki güvenilmiyor. Ama bu cocuk yilmadi napti etti o güveni kazandi ve forma hakkini elde etti. Baska futbolcu olsa belki küserdi, heleki bir mac fazla verim veremedi diye kesik yiyip yerine henri ve janko oynatildiktan sonra. O mac bile yinede asist yaparak belirli kisilere cevap vermis oldu.... Helal olsun bu cocuga bos yere bu kadar zaman harcandi insallah bozmaz....

Colmandante

kudu_61
16.02.2014, 06:13
valla ben bugün takımda ışık gördüm.

Karabük takımı evinde tabiri caizse "tabanca" gibi takım. şikebahçe maçını da izlemiştim. Tarihi fark atabilecekleri bir maçtı. 2 tane atıp gönderdiler. Hem ön alanda hem ortasahada muazzam dengeli pres uygulayan fizik gücü yüksek karabük maçında alınan bir puan hele ki şu kaos sürecinde, bence başarıdır.

Takımda mustafa hocanın yerleştirdiği pasif oyun anlayışının bıraktığı derin izler öyle bir iki maçla atlatılacak cinsten değil. Hocayı eleştirirken bu anlayışın yerleşmesi halinde bugünün değil yarının kaybedileceğini ısrarla belirtmiştim her yazımda. Bugün de gördük takım ön alanda inisiyatif alma konusunda çok aciz. Zaman ve sabırla bu durumun aşılabileceğini düşünüyorum.

Hami hocanın oyuncu değişiklikleri ve zamanlamaları konusunda geçmişten ders çıkardığını, hatta biraz populist kaygılarla da olsa risk almaktan kaçınmadığını da gördük bugün. Bu cürretle devam etmesini temenni ediyorum. Belli ki en az sezon sonuna kadar takım ona emanet. Ilk önce kırması gereken oyunculardaki yerleşik, mahkum ruh hali. Doğru motivasyonla bu sezonun kalan bölümünde çözülmeyecek sorun da değil.

Oyuncu kadromuz çok zaaflı. Alternatifli bölgelerde kalite ve formsuzluk sorunu var. Bazı bölgelerde ise alternatif dahi yok. Ama yine de bu oyuncu kadrosundan maksimum faydanın sağlanacağı müspet bir oyun mümkün. Yeter ki taşlar yerinde kullanılsın.

Bazılarınca taşlanacağımı bildiğim halde yeniden söylüyorum. Ben bugün takımda gelecek adına bir ışık gördüm. Buyrun taşlayın beni. Ama haklı çıkmam için dua edin. Haksız çıkarsam yanılmışım derim, beraber üzülürüz. Haklı çıkarsam beraber seviniriz.yazdıklarında fark şu şikebahçeye hazırlanan takım aynı ciddiyetle bize hazılanmıyor bunu tribünlerinden de anlayabilirsin bizi yenebilecek takım olarak görüyorlar yani şikebahçeyle aynı kefene koymuyorlar (bizi küçük görüyorlar ki malesf bu defans dörtlüsüyle ligin en zayıf halkasıyız) karabüğe atak yapamadık. Pozisyon bulamadık, sadece şuna katılırım hangi fıutbolcu çıkacak dediysem çıktı yani hami hoca reşit hocadan daha iyi maçı okudu kaybedilen puan skordan değil malesef ruhsuz oyunculardan (kalitesiz demiyorum bak ) ama defansımız bosi hariç çok kalitesiz

Üzeyir Gönül
16.02.2014, 08:22
Kadro olarak Kasımpaşa da dahil hiçbir İstanbul takımıyla yarışamayız. Bana göre sıradan bir Anadolu takımı gibiyiz. Sanki her sene; tutturursa üst sıraları zorlar, tutturamazsa da düşmemeye oynar gibi gidiyoruz ligde. Birkaç tane kaliteli topçumuz var, onlar da çoğu maçta yan gelip yatıyorlar.

Dün akşam maçın çok az bir bölümünü izleyebildim ve daha önceki izlediğim maçlarla birlikte şunu artık rahatlıkla söyleyebilirim: Bu takımda Zokora'nın hiç işi yok. Sırf adı var, yaşı var diye adam oynatılmaz. Attığı çoğu pas hatalı, takımı ileri çıkaramıyor, defansın arasına giriyor defansın dengesini de bozuyor. Topsuz oyunda zaten yok.

Bu takımı her sene yenilemekten bahsediyoruz da, yenilenen takımı kimin adam edeceğini biliyor muyuz? Bence bu senenin başında MRA yerine Tolunay'la devam edilmeliydi. Bu şansı hak ediyordu.

Dip.Ing.Mag.
16.02.2014, 08:34

Bence doğru söylemiş nesinde abeslik var! Bizi yönetenlere bak anlarsın!

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

Harun
16.02.2014, 08:55
Hami'nin maç sonu açıklamalarına bakıldığında net olarak kendisine görev verilmesini bekliyor.
Bu maçta özellikle yaptığı hamleler zaten olması gerekenlerdi. Biz MRA dan bunu görmediğimiz için bize farklı geldi.

orhan42
16.02.2014, 08:56
Maçı radyodan dinleyebildim.Ama okuduklarıma göre Hami MRA'ya göre oyun anlayışını değiştirecek şeyler yapmaya çalışmış..İnşallah başarılı olur..Korkarak galip geleceğime ,rakibi perişan edip yenilmeyi tercih ederim..Hami Henri'yi kesti..Sırada bana göre Zokora ve Adrian var.Zokora 3 yıldır bizde Adrian'la beraber..Şimdiye kadar ne yaptılar?O yüzden bu iki çöpe daha fazla tahammül edilmemeli..Zokora'nın yerine Alex hazırlanmalı...

Dip.Ing.Mag.
16.02.2014, 09:00
Maçı radyodan dinleyebildim.Ama okuduklarıma göre Hami MRA'ya göre oyun anlayışını değiştirecek şeyler yapmaya çalışmış..İnşallah başarılı olur..Korkarak galip geleceğime ,rakibi perişan edip yenilmeyi tercih ederim..Hami Henri'yi kesti..Sırada bana göre Zokora ve Adrian var.Zokora 3 yıldır bizde Adrian'la beraber..Şimdiye kadar ne yaptılar?O yüzden bu iki çöpe daha fazla tahammül edilmemeli..Zokora'nın yerine Alex hazırlanmalı...

Zokora çok enteresan bir futbolcu sırf mevkisi için oynatılıyor bir de hızı var onun haricinde kocaman bir sıfır. Adrian da ise teknik var fakat bildiğin kız gibi bir insan her pozisyonda mı yere düşer!?! Adriansa düşer Volkan dan kurtulduk şimdi sıra Adrian da asrın kazığıdır bize 5 milyon Euro ile! Verdiği katkı ortada, bir de nasıl bir 10 numaraysa hiç çalım atamıyor!

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

arifberkay
16.02.2014, 09:18
hamiye methiyeler dizilmis pardon ben aksam farkli bir mac mi izledim?

nbay
16.02.2014, 09:43
zokora bize şu an zarardan başka bir şey vermiyor. oyuna katkısı zaten yok ,gereksiz sertlik ve gerginlikden başka bir şey yaptığı yok. Rumen oyuncu iççin bu hafta büyük bir şans. inşallah zokora yavaş yavaş uzaklaşır bu takımdan.

Yiğit SARI
16.02.2014, 10:41

Ruhsuzlar topluluğun form düşüklüğünü Hami'ye yüklemek olmaz, değişiklikler iyidri oyuncu seçimleri de belki. Ama Hami için erken olduğunu düşünüyorum

Kemal Öztel
16.02.2014, 10:57
____________________ONUR___________________
BOSI_______MUSTAFA___AYKUT_______KADIR
_____________BORCE______SONER___________
OLCAN___________ÖZER_________MALOUDA
___________________EMRE____________________

Colman,Zokora,Adriana dayanacak güç kalmadı bende.Lig maçlarında bu kadroda ısrar edilmeli diye düşünüyorum..

aaahmet61
16.02.2014, 10:57
hamininde şutlanması yakındır.sorun td değil siz daha anlamadınız mı ? sorun hacide.

digo
16.02.2014, 11:09
Ozer su anda ruhunu ortaya koyanlardan,takima alinmasini istememistim oysa,kendisi de takim da cok sey kaybetmis gecmis yillara bakilirsa..Bu Zokora denen adamdan kurtulmamiz lazim,Adrian da kredisini yavas yavas tuketiyor,belki SG'nin yaptigi gibi bir kac hafta kadro disi/yedek birakmak lazim, en azindan birkac kurus daha pahaliya sarabiliriz onu..Bence Hami'ye sans verilmeli,kariyeriyle takina verdikleriyle bunu hak ediyor fazlasiyla

freedomforever
16.02.2014, 11:17
Ortasahamiz Borce-Colman-Ozer olmali.

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

hodlu
16.02.2014, 11:20
Asıl sorun maalesef taraftarda. Dün akşam oynanan oyun kötüye yakındı ama mücadele 10 numaraydı. Sonuç olarak penaltı verilse muhtemelen maçı kazanacaktık. Şimdi bu bağlamdan bakarsak Emre Güral tecrübesinde bir forvetle deplasmanda alınan sonuca biraz hoşgörülü yaklaşın. Hami Mandıralı bu takımın en büyük değerlerindendir. Lütfen saygı-sabır rica ediyorum...

gurur6134
16.02.2014, 11:23
Hala colman aykut zokoro diyenler var pes..colmanin yerine alex aykutun yerine caner yada akbas oynasin onlardan kotu oynoyacaklarini dusunmuyorum..

Punisher-61
16.02.2014, 11:32
Teknik direktörümüz hami olacak bu yönetim forvet alamadi simdi teknik direktör mü alacak??

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

hodlu
16.02.2014, 11:34
Hami'nin şike sürecindeki alamadığı tavır ve konuşmalarındaki nabza göre şerbetlik durumundan dolayı takımın başında görmekten hiç haz etmiyorum.Umarım bir an önce gönderilir.

Bu bahsettiğin tavrı hangi eski futbolcumuz, hangi eski antrenörümüz, hangi eski başkan ve yöneticilerimiz, Trabzon Milletvekilleri, siyasiler, Trabzon şehri sayesinde isim yapıp şöhrete kavuşmuş sözde sanatçılar kim gösterdi söyler misiniz bana. Tek suçlu Hami. Şenol Güneş, o yönetim, İHO ve o kadroda yer alan futbolcular haricinde bir Allah'ın kulu 2011 yılı şampiyonu Trabzonspor'dur demedi. Hatırlatmakta yarar görürüm...

Berke6198
16.02.2014, 11:37
Bir penaltımız verilmedi ve belki de bu karar maçın berabere bitme sebebiydi. Ama bir gerçek var ki attığımız ilk gol ofsayttan geldi.

Yalnız, bunlara gelene kadar takımın ele alınması gereken o kadar çok yanı var ki. Gerçek bir takım olana kadar sahada bu eziyetleri izlemeye devam edeceğiz.

Cagdas Topal
16.02.2014, 11:37
Uzun zaman sonra deplasmanda 294 pas yapmışız bu iyiye işaret rizede 150 de kalmıştık .

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Cagdas Topal
16.02.2014, 11:39
Bir penaltımız verilmedi ve belki de bu karar maçın berabere bitme sebebiydi. Ama bir gerçek var ki attığımız ilk gol ofsayttan geldi.

Ancak bunlara gelene kadar takımın ele alınması gereken o kadar çok yanı var ki. Gerçek bir takım olana kadar sahada bu eziyetleri izlemeye devam edeceğiz.

Dün maratonda açıkladılar pozisyon ofsayt değil emre oyuncunun 15 cm önünde ama topun da 18 cm gerisinde olduğu için ofsayt yok .

Fatih Birinci
16.02.2014, 11:40

Kolay degil ilk mactan ölmüş , full defans yapan bi takima kora kor pres yaptirip da hücüm oynatmak...emrenin 2. golden sonraki hırsı müthiş.....zokora orta saha da pres yapti ama oyun kurucu kesinlikle degil alex oynamali o bölgede,colman herzaman ki gibi lakayt,özer cok iyi daha da iyi olacak....şu bi gercek ki Adrian maalesef bizim 10 numaramiz olamaz....mustafa da kötüydü...aykut kötüydü....kadir yetersiz....Onur a hicbişey söylemiyorum cünkü onun kredisi sonsuzdur.....

Fatih Birinci
16.02.2014, 11:41
____________________ONUR___________________
BOSI_______MUSTAFA___AYKUT_______KADIR
_____________BORCE______SONER___________
OLCAN___________ÖZER_________MALOUDA
___________________EMRE____________________

Colman,Zokora,Adriana dayanacak güç kalmadı bende.Lig maçlarında bu kadroda ısrar edilmeli diye düşünüyorum..

Cok iyi kadro gercekten bu kadro pasa dayali hücum oynayabilir

Berke6198
16.02.2014, 11:44
Dün maratonda açıkladılar pozisyon ofsayt değil emre oyuncunun 15 cm önünde ama topun da 18 cm gerisinde olduğu için ofsayt yok .

Lig TV golün tekrarını verirken Digitürk'ün genelinde yayın gittiği için o kadar ayrıntılı izleyemedim pozisyonu. Bir anlık görebildiğim için ofsayt gibi değerlendirdim.

Teşekkür ediyorum.

uzungöllü
16.02.2014, 11:44
Bu sezon oynanan 10 deplasman maçında tek galibiyet.

Sıralamada üstümüzde olan takımların hiçbirine galibiyetimiz yok hatta beraberlik bile birkaç tane.

Maçlardan sonra hep aynı terane iyi oynadık mücadele ettik olmadı.

Takımda ruh yok,istek yok,hedef yok,birliktelik yok. Daha karanlık günler bizi bekliyor maalesef.

SIRADAN bir takım olduk maalesef. Yazıklar olsun bu tablonun mimarlarına.

Cagdas Topal
16.02.2014, 11:47
Lig TV golün tekrarını verirken Digitürk'ün genelinde yayın gittiği için o kadar ayrıntılı izleyemedim pozisyonu. Bir anlık görebildiğim için ofsayt gibi değerlendirdim.

Teşekkür ediyorum.

Ofsayt gibi görünüyor zaten nasıl vermedi hayret 😃

Yalnız herkes bosingwanın musaya yaptığı hareketi penaltı olarak yorumluyor bu da ilginç .

Hüseyin Başoğlu
16.02.2014, 11:49
Ofsayt gibi görünüyor zaten nasıl vermedi hayret 😃

Yalnız herkes bosingwanın musaya yaptığı hareketi penaltı olarak yorumluyor bu da ilginç .

penaltı zaten.ceza sahasında düşerken formadan çekip rakip oyuncuyu düşürüyorsun.Çok hafif bir müdahelede olsa penaltı.

memozcan
16.02.2014, 11:51
son dakikadaki bosi- caner değişikliğinin anlamını çözebilen var mı? sakatlandı mı bosingwa?

Hüseyin Başoğlu
Sadri Şener ve Tolunay Kafkas beraber 1 transfer sezonu geçirselerdi şimdi karabükün topladığı puandan en az 15 puan daha fazla toplayan bir takımımız olurdu...

Sadri başkana akhisar maçı sonrası küfreden şerefsize ve burda onu kahraman gösterenlere teşekkürler ! Layığınızı buldunuz.

Travelair
Bir insan güçlü değilse hastalıklara açık hale gelir. Kulüp de aynı şekilde. Bünyeyi güçlü tutmak için sağlıklı tutmak lazım. Önce aklınız sağlıklı işleyecek ki vücudu sağlıklı tutabilsin. Kulüpte de öyle

Cagdas Topal
penaltı zaten.ceza sahasında düşerken formadan çekip rakip oyuncuyu düşürüyorsun.Çok hafif bir müdahelede olsa penaltı.

Ben hala musanın atlayışından sebep penaltı değil diyorum 😃

Dün hakemin doğru verdiği karar yoktu hele o emrenin net pozisyonunu kesmesi tam bir skandaldı üstelik skor 1-0 dı 2 ye 1 yakalamıştık kimse bu pozisyonu konuşmuyor tvde o da çok enteresan .

Hüseyin Başoğlu
16.02.2014, 11:57
Ben hala musanın atlayışından sebep penaltı değil diyorum 😃

Dün hakemin doğru verdiği karar yoktu hele o emrenin net pozisyonunu kesmesi tam bir skandaldı üstelik skor 1-0 dı 2 ye 1 yakalamıştık kimse bu pozisyonu konuşmuyor tvde o da çok enteresan .

hakem çok çok çok kötü idi.

O pozisyonda musanın nasıl atladığının bir önemi yok sonuçta bosingva düşerken formasından çekerek penaltıya sebebiyet verdi.

hakem ise avantajı vermedi,penaltıyı vermedi,zokoranın ve aykutun faul olmayan pozisyonlarına hep faul verdi...

Hadi biz kötü oynuyoruz eyvallah ama hakemlerde bizden daha kötü.

cakalkerem
16.02.2014, 12:03
Macin ikinci yarisi basladiginda biryere gitmem gerekti...evden ciktim mac 1-0ondeyken merdivenlerden indim sigara yaktim maca telden bakayim dedim 2-1 gorunce basimdan kaynar sular indi....inanamadim skora...guya eglenceye gidiyorduk gece haram oldu bize...
Trabzon bu kadar islemis ruhumuza

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bach72
16.02.2014, 12:04
Bu bahsettiğin tavrı hangi eski futbolcumuz, hangi eski antrenörümüz, hangi eski başkan ve yöneticilerimiz, Trabzon Milletvekilleri, siyasiler, Trabzon şehri sayesinde isim yapıp şöhrete kavuşmuş sözde sanatçılar kim gösterdi söyler misiniz bana. Tek suçlu Hami. Şenol Güneş, o yönetim, İHO ve o kadroda yer alan futbolcular haricinde bir Allah'ın kulu 2011 yılı şampiyonu Trabzonspor'dur demedi. Hatırlatmakta yarar görürüm...

Tek suçlu Hami dedim mi?Hami'nin bir çokları gibi etliye sütlüye dokunmayan söylemlerini eleştirdim.Şikecilerin tv kanallarında lafı eveleyip gevelemelesine tepki koydum.Şu an sorsan eminim yine net tavır alamaz.Benim en sevmediğim insan tipidir bu adamlar.Pozisyon alamazlar.Hem kendi tarafımı hem karşı tarafı gücendirmeyim eyyamcılığıyla yaşama tutunurlar.He rneyse bu benim görüşüm.Hami önce bu camianın eski bir ferdi olarak kulübünün çiğnenen haklarında ses çıkarmasını bilsin.Sonra hocalık için bana bir şans verin desin.

jeepeers
16.02.2014, 13:02
yusuf efendi 1461 deki halini mumla aratıyor
yetenekli genç adamların becerili oyuncu haline gelmesi niye mümkün olmaz bizim takımda
hiç mi kişisel antrenman yapmıyor bunlar
daha iyi olması gerekiyorken nasıl oluyor da tam tersi hale gelebiliyorlar

takımda kalması gereken yabancı sayısı taş patlasın 4 tane
ciddi bir revizyona ihtiyacımız var
bu maçta hakem genel anlamda kötü idi her zamanki gibi
adamların penaltısını verse iş zaten bitmiş olurdu

Travelair
16.02.2014, 13:27

Belki camiamızın büyüklüğünü aklı almıyordur. Bunu mutlaka protesto etmeliyiz. Belki medeni protestolarımızdan telefonları, faksları, bina önü kilitlenirse aklı başına gelir. Özellikle TRT gibi devlet kurumunun her kesimi kucaklaması gerekirken, herkesten topladığı vergiyle böyle yanlı yorumlara kapı açması akıl alır gibi değil

Haydi protestoya!

DEEP BLUE
16.02.2014, 15:19
Hakan Ünsal doğruyu söylemiştir... Maalesef...

Alika87
16.02.2014, 15:33
belki sezonun en sikici maciydi.

DEEP BLUE
16.02.2014, 15:36
belki sezonun en sikici maciydi.

Nasiiiii??? :-))))

Turan AKYILDIZ
16.02.2014, 15:37
Ben penaltı değildi dicem kızacaksınız. Olcan almaya çalıştı ama alamadı. Neyse abartmadan saldırın:D

kardeşim dalga mı geçiyorsunuz yoksa ciddi misiniz...penaltı değilmiş...yahu takım berbat olabilir bilmem hangi topçumuz formsuz olabilir ama sahada adalet dağıtmakla yükümlü bir kişi bu takım zaten oynamıyo vermeyeyim penaltısı saymayayım golünü deme hakkı var mıdır...bu beğenmediğimiz hepimizin kızdığı takımın bu sene kaç kez hakkı yenildi hiç baktınız mı...şu maçı alsak diğer maçlarda da haksızlığa uğramazsak şuan nerede olurdu bu takım bu kötü haliyle hiç baktınız mı...kendi içimizde takımımızı eleştirelim yerden yere vuralım ama dışarıya karşı nedir bu takımımızı aşağılamak...kör sivrisinekler vardır derler onların bile görüp penaltı çalacağı bir pozisyonda hakem resmen 3 puanını çalıyor ve siz hala penaltı değildi takım hak etmedi havasındasınız...verse penaltıyı ve atsak 3 puanı alsak ne yazacaktınız merak ediyorum gerçekten...

Hüseyin Başoğlu
16.02.2014, 15:44
Olcan'ın pozisyonu nasıl penaltı değil biri açıklayabilir mi ??

Top geçtikten sonra oyuncu müdahale yapıyor belki çok sert bir müdahale değil ama topla alakası yok bariz penaltı.

Anıl C
16.02.2014, 15:56
Turk futbolseverler dan dun giren defans oyuncularina alistirildigi icin pozisyon softcore geldi. Ingilterede olsa direkt penalti. Adam kalcasiyla onunu kesiyo

Alika87
16.02.2014, 16:09
Nasiiiii??? :-))))

uyumamak icin kendimi zor tuttum. Cami'de olmasaydim coktan uzanmis olurdum. Cami'ye bir adam geliyor, yas belki 35 felan. Cogu zaman uyup kaliyor ve biz ona gülüyoruz. Onun durumuna düsmemek icin kendimle savastim, yoksa coktan dalmis gitmistim :D

Alika87
16.02.2014, 16:10
Turk futbolseverler dan dun giren defans oyuncularina alistirildigi icin pozisyon softcore geldi. Ingilterede olsa direkt penalti. Adam kalcasiyla onunu kesiyo

Merak ettigim birsey var, hakem orda ne gördü? Ya faul var, penalti vereceksin, yada olcan kendisini atiyor ve sari kart vereceksin. Baska ihtimal yokki. Hakem ne gördü, ne degerlendirdi, cok merak ediyorum.

Turan AKYILDIZ
16.02.2014, 16:15
merak ettigim birsey var, hakem orda ne gördü? Ya faul var, penalti vereceksin, yada olcan kendisini atiyor ve sari kart vereceksin. Baska ihtimal yokki. Hakem ne gördü, ne degerlendirdi, cok merak ediyorum.

hakem ne şiş yansın ne kabap misali öylesine devam ettirdi maçı işte...

burasıdaTRABZON
16.02.2014, 16:22
Onura uyuz olmaya basladim artik bi takimin en iyi ismi her mac kaleci olur mu ? Yetersiz kendini bilmez oyuncu grubu yuzunden onura bile uyuz olmaya basladim

Mehmet BAŞ
16.02.2014, 16:54
Takımın ruhsuz oyuncularının en başında;

1) Gustavo COLMAN
2) Didier ZOKORA

gelmektedir...

Siz bu iki oyuncu ile ortasaha kurmaya kalkarsanız her maç rakip ataklarını izlersiniz...

Ayrıca çoğumuzun es geçtiği bir nokta var ki bu bence en önemli sıkıntımız;

Takım sahaya yayılamıyor...

Tolga
16.02.2014, 16:59
Hakan Ünsal doğru söylemiş ve cidden bu cümleyi kurduysa helal olsun.

Trabzonspor Camiası, Trabzonspor üzerinden para kazanan birçok şerefsizden oluşmakta.Öyle ki apaçık bir şike davasını neticelendirmek adına hiç yoktan Allah aşkına bir adım bile atmayan birkaç hırsız.

Buna göz yuman benim amcam babam dayım falan da dahil.

hos_cocuk61
16.02.2014, 17:14
Bu başlığı baştan sona okumak çok eğlenceli oluyor. Maç öncesi; hiç umudum yok, 3 yeriz, kesin yeniliriz gibi mesajlarla başlıyor. Maç saatinde; ya iyi oynuyoruz, takım biraz canlanmış sanki, hami takıma bişeler katmış mesajları. Golden sonra gaza gelip ilk 5 hesapları bile yapan çıkıyor bir anda 2 yi atsak neredeyse şampiyonluk hesabı yapmaya başlayanlar bile çıkacak.. Sonra golleri yemeye başlıyoruz ve malum mesajlar; ya ben demiştim bu takımdan bişe olmaz, bu takımın derdi hoca değil gibi mesajlar. Maç sonu ise toplu küfür halinde geçiyor. :)

cakalkerem
16.02.2014, 20:05
maç 1-0 ken bir aşağıya indim bir sigara içeyim dedim...Maç 2-1 olmuştu...

Bir sigara içim sürecinde 2 gol yiyebilen PROFESYONEL futbolcularımızı ve ARMUT toplayan defansımızı kutlamak lazım....

burasıdaTRABZON
16.02.2014, 21:39
maçın koşu mesafesi rakamları nedir bilen bir arkadaş yazabilir mi ?

vala61
16.02.2014, 21:49
maç ilk yarısı güzeldi ikinci yarı kötüydü penaltımız verilmedi adrianın net pozisyonu vardı ayrıca güzel bir tribün yaptık uzaktan gelen herkese üni ts karabük ailesi adına teşekkür ederiz

Kaan Ergüney
16.02.2014, 22:13
ilk yarı daha iyiydik. penaltı pozisyonu bence de penaltıydı. Ancak benim sezon başından beri gözlemlediğim; sizlerin de dikkatini çektiğini düşündüğüm bir kaç husus var. Bunları paylaşmak istiyorum.

1) Trabzonspor orta sahası oyun kurmak adına yetersiz. Açıkçası Colman ve Zokora'ya bel bağlanmaz. Adrian ise istikrarsız. Ona da her maç kesinlikle güven olmaz.

2) Sürekli 55-70 arası dk larda (bu dklarda gol bile bulduğumuz zamanlar dahil) oyundan düşme yaşıyoruz. Yani ikinci yarıda maçın ortalarında 15-20 dk kadar, inanılmaz bir şekilde kendi sahamıza mahkum kalıyoruz. Kontra futbolu anlayışı diye düşünlülebilir belki ama fırsat bulsakda kendi sahamızdan çıkmakta güçlük yaşıyoruz. Onur'a çok top geliyor olması bunun kanıtıdır. Bence takımın kondisyonu ve dolayısı ile mücadele gücü süper lig takımlarının hemen hepsinden çok eksik.

3) Kulübe çok yetersiz. Başka bir ifade ile, Trabzonspor hiç bir maçı eksik oyuncuları yüzünden kaybetmiyor. Yani bugünde Colman yoktu hissettik, ya da P.Henrique yoktu ondan atamadık veya Bamba yok gol yedik falan gibi yorumlar hiç bir zaman bizim takım için yapılamıyor. Yedekten giren hiç ama hiç kimse de oyunun kaderini değiştirecek yeterlilikte değil.

4) Onur,Olcan ve bir iki futbolcu daha ekleyebilirisn... Bunlar hariç onların yerine kimi oynatsan en az bu kadar performans verebilir diye düşünüyorum. Lige erken pes etme var evet ama rakipler de puan kaybedince yakalıyayım diye bir hırs, çaba da göemiyorum ki bu bence en önemli sorundur.

Ertan OKUMUŞ
16.02.2014, 22:19
Hakan Ünsal tersini söylemiş bence, Camia büyük-takım küçük. .takımın bu halde olmasının nedeni ise camianın sahip çıkmayıp, çapsız yöneticilere teslim olmuş olması...

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hodlu
16.02.2014, 22:24
Camia da, takım da küçük. Bunu hepimiz kabul edelim. Büyük olan taraftar. Taraftarın da gücü perde arkasında dönen dolaplara yetmiyor. Sonra da işte böyle yıllarca birileri kupamızı versin diye çabalar dururuz...

Kaan Ergüney
16.02.2014, 22:27
Ben Hakan Ünsal'ı ciddiye almıyorum. 3 maç üst üste kazansak tersini konuşacaktır. 3 maça bile gerek yok hatta, Karabük maçını yenseydik başka konuşurdu. Çok değil GS bi kaç sezon önce ne haldeydi net hatırlıyoruz. Herkes F.Terim gelsin istiyordu... Her büyük takım böyle şeyler yaşayabiliyor. Sonra şampiyon oluyor hepsi geçiyor. Biz şampiyon olsak da hakkımız yeniyor, o da bizim suçumuz değil elbette. Trabzonspor'un büyüklüğü hiç bir yönden tartışılmaz. Son uluslararası araştırma bizi Türkiye'nin en iyi takımı ilan etti.

Biz kendi eksiklerimizi görelim yeterli. Neden bu kadar erken ligden kopuyoruz. Üstüste puan kayıpları yaşıyoruz. Bunlar üzerinde durmak gerek. Yorumcuların çoğu rüzgar nereden eserse günlük yorumlar yapıyor.

Hakan Ünsalınki de böyle işte... dediğim gibi üç maç kazansak tam tersi konuşur bunlar.

Ertan OKUMUŞ
16.02.2014, 22:29
Tüm Türkiye deki Trabzonsporluları peşine takabilecek, harekete geçirebilecek bir lidere ihtiyaç var..bence bu lider zaman içinde çıkacak, umudumuzu kaybetmeyelim

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tayfun
18.02.2014, 13:17
Maçın Öyküsü;

http://www.ligtv.com.tr/haber/yeter-ki-onursuz-olmasin