PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : K. Karabükspor 2 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu! | STSL 21. Hafta

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7

Fatih Ç
15.02.2014, 21:16
Çok komiksin bana form kurallarını oku diyo yönetici tamam bundan sonra hakaret etmeyiz ima ederiz ama sen fatih yaşın 28 ama acayip şekilde cahilsin yaşıma bakarak " git uyu " diyosun bu senin cahilliğini gösterir Forumdan kovucaksanızda kovun çok ta tın derim çünkü burda konuşan çoğu kişi herkese sövüyor bi hakaret ediyor bunlarıda gözden geçirin filtre yapın bu beni ilgilnedirmez ben küfür etmdiğim halde bi uyarı alıyosam herkese teker teker uyarman lazım ....

:D eğlenceli çocuk

drose61
15.02.2014, 21:17
avrupa'ya gitmek için en kolay yol kupa demiştik ama gittiler 3 yeyip elendiler..

inadina61_08
bu arada maçı kapattım ama sorayım,
Bizim ilk golümüz Ofsaytmı?

nakzo
Bu takimin defansi iyi diye safsatalar konusanlar vardi bu takimin defansi ligin en kotu defansi aykutu bize kim kakaladiysa Allah onun cezasini versin.Hani anlamiyorum ulan lig bitecek deplasmanda tek galibiyetin var.İnsanda biraz utanma olur arlanma olur sen Trabzonsporun oyuncususun bir kasaba takimi olan kiytirik karabuk taraftari seni oyle bitirmiski gozunde kumeye diye tezahurat yapiyor insanda azicik gurur seref halsiyet duygusu olur insan utancindan aglar ulan aglar ;ama her zaman diyorum ihoyu secenlere hakkim helal degil usta secilseydi bu kabus bitecek bu turkiyenin en kotu kadrosundan kurtulacaktik.Bugun itibariyle Trabzonsporun ligde hicbir hedefi kalmamistir.10.sirada bu ligi tamamlariz tarihimizin en kotu baskani iho senden nefret ediyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
2010-2011 sezonunda şikenin başladığı 2. yarıdan itibaren,

Son 3 yılda topu topu 3 penaltı kullandık.

MHK, ALLAH SENİ KAHRETSİN.

Gurpas
Hem maca gitmezler hemda takima köstek olur bu Trabzondakiler

zx61
15.02.2014, 21:18
Avrupa yalan oldu.

Avrupa hayali kuran varmıydı ki? Ziraat kupasında devam etseydik diyecem ama ligde en altta olurduk..neyse seneye lige konsantre oluruz en azından

yatmaztara
15.02.2014, 21:19
maçla ilgili hiçbirşey bilmiyorum. ama 2-2 fena skor değil karabük evinde rakip takıma bilendiğinde iyi oynayan bi ekip. şikebahçeyi sahadan sildiklerini hatırlatırım. Birde penaltımız verilmedi diyorsak demekki takıma çok fazla kızmamıza gerek yok.

Hüseyin Başoğlu
15.02.2014, 21:20
bu arada maçı kapattım ama sorayım,
Bizim ilk golümüz Ofsaytmı?

bana göre ofsayt

inadina61_08
Hami :
* oyuncuları kutluyorum
* müthiş bir özveri ile oynuyorlar,
* çok güzel oynadılar(Böyle dedi ya)
* Hakemler hakkında hiç konuşma yapmadım 6 hakem uygulamasından sonra hakemler olayı karıştırdı, 6. hakem olcanı gördü neden penaltı çalmadı, çalmadıysa neden sarı kart vermedi.
* Yeni hoca konusunda; bugün bize böyle bir misyon verildi, çalışmaya devam edeceğiz, kendimizi hazır hissediyoruz, herkesin şansa ihtiyacı var ve benimde bu şansa ihtiyacım var. dedi

Ama en önemlisi bence bize gelen hocalarda uzağı görme problemi oluyor, güzel futbol neredeydi, korner veya aut atarken mi? ben futbol izlemeyi bıraksam mı? onların söyledikleri ile benim izlediklerim arasında çok büyük fark var.

Bedri Sertkaya
Hami orada olacağına gelebilecek bin tane eski futbolcumuz var hami trabzonspor'a yakışmaz karakterli ve iyi adam lazım bize!

kardesın macı izledi ?
kardesıne gore HAMI bu aksam iyi değişiklikler yaptı..
SANA COK TESEKKÜR EDİYORUZ.YORUMLARIN COK ONEMLI .

Erbay
15.02.2014, 21:21
Ligin en kötü takımıyız.

Ali İhsan
Hami de rezalet futbol sonrası futbolcularını kutlayan, kendisine bir gram saygısı olmayan futbolculara şirin gözükmeye çalışan liderlik yoksunu birisi olduğunu gösterdiğine göre hemen bu takımı adam gibi temsil edecek bir hoca bulsunlar...

seçuk
Bir daha 1461'den hiç bir oyuncu almayın kardeşim yeter.En azından 1 sene kiralık oynasınlar

Bizimkiler bu işi yanlış anladılar. normalde pilottakımdan senede 1 oyuncu ya çıkar ya cıkmaz. bizde 2 senede yusuf-zeki-kadir-caner-gökhan-abdulkadir-fatih-kaleci zeki başka var mı hatta hocasını bile aldık ya var mı boyle bişey :D seneye boyle devam edersek 2 sene onceki 1461trabzon takımı trabzonspora taşınacak.

Uğur Kalyoncu
Takımın çehresinin komple değişmesi lazım..Sadri Şener,Şenol Güneş ,Hacıosmanoğlu hepsinin eseri bu tablo...Bu tablodaki en masum kişiler Tolunay ve Akçay oldu..

Hakan
maçla ilgili hiçbirşey bilmiyorum. ama 2-2 fena skor değil karabük evinde rakip takıma bilendiğinde iyi oynayan bi ekip. şikebahçeyi sahadan sildiklerini hatırlatırım. Birde penaltımız verilmedi diyorsak demekki takıma çok fazla kızmamıza gerek yok.

İyide ligde bizden kötü takım mı var Allah aşkına.Bu böyle devam mı edecek?

Kazım Bostan
15.02.2014, 21:22
Avrupa hayali kuran varmıydı ki? Ziraat kupasında devam etseydik diyecem ama ligde en altta olurduk..neyse seneye lige konsantre oluruz en azından
benim içimde Avrupa için anlamsız Bi umut var... Juve ye şans eseri koyacakmışız gibi geliyor..

Hakan
Hami de bir şansı hakediyormuş bak sen :D

Murat'
Bu yönetim gitmediği müddetçe bu takımla ilgili hiçbir beklentim olmayacak. Bu kulübe siyasetin maşası olmayacak, vizyonu olan adam gibi bir yönetim şart. Teknik direktör tercihinden önce yapılması gereken futbolcuların yüzde doksanının gönderilmesi.Bana kalsa malzemeciyi bile göndersinler derim.

mustafa0661
15.02.2014, 21:23
Onur recep kıvrak yan toplarını geliştirmeli gereksiz kaleden çıkıyor gölü ordan yedİk zaten...
Hami hakem bahanesine sığınma...!

fanatikdevri
Hami :
* oyuncuları kutluyorum
* müthiş bir özveri ile oynuyorlar,
* çok güzel oynadılar(Böyle dedi ya)
* Hakemler hakkında hiç konuşma yapmadım 6 hakem uygulamasından sonra hakemler olayı karıştırdı, 6. hakem olcanı gördü neden penaltı çalmadı, çalmadıysa neden sarı kart vermedi.
* Yeni hoca konusunda; bugün bize böyle bir misyon verildi, çalışmaya devam edeceğiz, kendimizi hazır hissediyoruz, herkesin şansa ihtiyacı var ve benimde bu şansa ihtiyacım var. dedi

Ama en önemlisi bence bize gelen hocalarda uzağı görme problemi oluyor, güzel futbol neredeydi, korner veya aut atarken mi? ben futbol izlemeyi bıraksam mı? onların söyledikleri ile benim izlediklerim arasında çok büyük fark var.

Bi tur da sen bin Hamicim,lafımı olur.Başkan denen gaz makinesini de yükten kurtarırsın.

Muhammed Ayaz
bu kadroya mourinho'yu getir gene sonuç değişmeeeez!
ama bu camia'ya paralı vizyonlu ve geniş donanımlı bir başkan getir bak ozaman takım nasıl değişiyor !

S.ÖZKAN
Ben bu yılın başında ancak ilk 10 da oluruz diye düşünmüştüm öyle olacak gibi Allah geçen yılı yaşatmasın başka bişey istemem

HOPA'LI TS'Lİ
Juve'den 1-1 dönecekmişiz gibi bir his var.

Elersek olay oluruz.

carolo
15.02.2014, 21:24
Bizim Cale Beverende oynuyormus iyide oynuyor Kadir'den iyidir

dağlıca61
Mustafa ve Aykut gibi bu kadar kötü liberon varken Giray bu takımdan neden gönderildi hala daha anlamış değilim.

Hüseyin Başoğlu
Öncelikle hakemin Allah bin belasını versin.
İlk yarı çok aptal bir şekilde gole giden atağı faul diye kesti..
Bize verilmesi gereken en az 5 pozisyonu karabüke faul diye verdi
2.golden sonra olcanın faulünde aptal bir şekilde avantaj verdi emrenin şutuna
ve olcanın penaltısını vermedi...

colman,zokora,janko,aykut gidin artık kurtulalım sizden...

Hami hoca'nın tek hatası colmanla başlaması ve onu çıkarmaması..Canı sağolsun...

Olcanada ayrıca bir teşekkürü borç bilirim.

Onur Akyüz
15.02.2014, 21:25
İlk gol ofsayt gibi geldi bana.1 daha tekrarı göstermedi zaten Lig tv

Edriyın pası attığında Emre öndeydi ama top daha öndeydi.

sasort
arkadaşlar hami hoca

benimde bir şansa ihtiyacım var diyor

bende bir şans istiyorum

erkankoc
Bugun hami iyiydi

Bedri Sertkaya
Trabzonspor'un sadece forması var ne Yusuf ne yabancılar ne başkan ne hami orada duramaz!Olcan,Onur

M. Akif Yücesan
15.02.2014, 21:26
Ben de şans istiyorum arkadaş, ben de Trabzonluyum. İsmimizi nereye yazdırıyoruz? :D

Hüseyin Başoğlu
15.02.2014, 21:27
topun gerisindeymiş emre hakkını yemişim..

S.ÖZKAN
Arkadaşlar sakin olalım ceza almayalım :)

erkankoc
Yusuf hala kontrat pesinde kossun

CEMEFKER
Ulan bi de İspanya'dan sayılı bir kondüsyoner getirildi. (atletico madrid)

Maçın ilk 15-20 dakikası tıpkı bir önceki maç gibiydi, ondan sonra takım ortada yok....

Getirilen kondüsyoner Henrike/benzerleri İstanbul'da "çakma" ya gitsin diye getirildi anlaşılan....

Uğur Kalyoncu
Aykut için yer gök yıkılırkende söylemiştim..Giray gençlerde Aykut bizde olsa şimdi Girayı almaya çalışıyorduk diye..Aykut Lange,Adrian Henrique ve Zokoradan sonraki en büyük kazıktır..

şenol.08.borçkalı
Hamı Trabzonspor tarihinin en fazla gol atan ve en buyuk futbolcularından biridir.

En az 100 sene Hamını attığı gol sayısına kimse ulasamaz.

Kendisine yapılan eleştirileri kınıyorum.

(( ÖVÜNMESİNİ COK İYİ BİLİYORUZ ANCAK BİZİM TAKIMDAN EFSANE CIKMIYOR SON 30 SENEDIR..

30 yılda Hamı nin haricinde kac efsane cıkarabildik ? ))

DEĞERLERİMİZİN KIYMETİNİ BİLELİM.

FC-ST-PAULI-61
pique mustafa yumlu yüzünden kactane gol yiyecegiz,adami birsey saniyorsunuz milli takim bile diyen vardi :D
Ne tuhaf hareketler yapti ve seyretti bugün.Aykutta cok kötü oynuyor.Kadirde iyi degildi daha güclü ve hizli olmali.
Mustafa Resit Akcayla bugün 3-0 yenilirdik.Henriquesini 90 dakika oynatirdi.Hami hoca sezon sonuna kadar kalsin eger su henriqueyi kadro disi birakirsa.

inadina61_08
Edriyın pası attığında Emre öndeydi ama top daha öndeydi.

ben tekrarını izleyememiştim. ilk anda ofsayt deyip kalkmıştım tekrarları da göremedim. az önce baktım da ofsayt değil gibi geldi.

Tamam 18 cm ofsayt değilmiş, topun gerisindeymiş.

leons61
15.02.2014, 21:28
Takımın çehresinin komple değişmesi lazım..Sadri Şener,Şenol Güneş ,Hacıosmanoğlu hepsinin eseri bu tablo...Bu tablodaki en masum kişiler Tolunay ve Akçay oldu..

bu tablo şenol güneşin nasıl eseri oluyor...şuanki durum 2010-11 sezonunun eseri..o sezonun kamburu kolay kolay gitmeyecek sırtımızdan...ben 34 yaşındayım daha şampiyonluk sevinci yaşamadım..bu yaşıma kadarki başarılarımızda bakıyorum şenol güneş var....

bach72
Trabzon 1 puan kazanmayı hak etmedi.Karabük de 2 puan kaybetmeyi hak etmedi.Bu sene lig de kalırsak hedefe ulaşılmış saymalıyız kendimizi.Bu takımdan bişey olmayacağı çok açık.

inadina61_08
Çok Güzel bir Tespit.

@1461trabzn 16 dk.
Paulo Henrique 1501 dakika oynadığı süper lig maçlarında 6 gol attı.Emre Güral ise Super Lig de oynadığı 428 dakikada 7 gol 1 asist yaptı.

Hüseyin Başoğlu
15.02.2014, 21:29
aykutun pozisyonu penaltı değil diyor şansalla tümer.

Dip.Ing.Mag.
ama bu camia'ya paralı vizyonlu ve geniş donanımlı bir başkan getir bak ozaman takım nasıl değişiyor !

Aynen öyle ama bunu ısrarla görmek istemeyen taraftarlarımız da var!!

Çok basit bir örneğini yakın geçmişte yaşadık! Bizim şampiyon olduğumuz senesi gs nin durumunu hatırlıyormusunuz? Ve sadece 3 sene sonrasına bakın ! Bir de bizim 3 senedir yaşadığımız rezilliğe. Nedeni çok basit!!! Vizyonsuz yöneticiler!!

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

M. Akif Yücesan
Hamı Trabzonspor tarihinin en fazla gol atan ve en buyuk futbolcularından biridir.

En az 100 sene Hamını attığı gol sayısına kimse ulasamaz.

Kendisine yapılan eleştirileri kınıyorum.

(( ÖVÜNMESİNİ COK İYİ BİLİYORUZ ANCAK BİZİM TAKIMDAN EFSANE CIKMIYOR SON 30 SENEDIR..

30 yılda Hamı nin haricinde kac efsane cıkarabildik ? ))

DEĞERLERİMİZİN KIYMETİNİ BİLELİM.

Hami'yi sırf bu maç için eleştirecek değilim de, bu mantığı eleştiririm. Bir futbolcunun iyi gol atabilmesi iyi takım yönetebileceği anlamına gelmez. İkisi farklı şeylerdir...

Muhammed Ayaz
15.02.2014, 21:30
hami hoca en azından geridyken forvet çıkartıp forvet sokmadı oyuna veya forvet çıkartıp orta saha almadı .
helal olsun gene cesaretli idi.çıkardı gereksiz zokorayı aldı jankoyu bunu yapması bile bana kalırsa mustafa akçaydan daha yeterli olmasının ispatıydı !

nakzo
Elimizde onur,emre,olcan ve ozer haric kimse bu takimda tutulmamali bosi ve maludaninda takima zerre katkisi ve takima ayidiyet duygulari yok mustafa denen futbol katilini ovmeyin birdaha su forumda yok takimin en iyi mucafele edeniymis yok trabzonluymus bilmem ne bu adam Trabzonsporda oynayamaz ve oynamamali ve aykut tatihimizdeki en iyi yerli kazik bu adami volkani sattigimiz ucrete dahi satamayacagiz bir defans adami olumlu tek pas veremezmi ince mudahale yapamaz mi defans olmanin bas kurali adam kademeyi bile bilmiyor birde helikoptere koyup getirdiler Allan sizi bildigi gibi yapsin sizin bizim buyuk takimimizin o guzude formasini giymenizden utaniyorum Allah tez zamanda o formayi sirtinizdan cikartsin layiginiz neyse size onu versin.

FC-ST-PAULI-61
Çok Güzel bir Tespit.

@1461trabzn 16 dk.
Paulo Henrique 1501 dakika oynadığı süper lig maçlarında 6 gol attı.Emre Güral ise Super Lig de oynadığı 428 dakikada 7 gol 1 asist yaptı.
Kendi kalesinede gol atti akcayin brezilyali zeki süperstari.
Emre bukadar dakika oynasaydi simdi en az 13 golü vardi.

S.ÖZKAN
15.02.2014, 21:31
Beyler hakaret ve küfür kurallara aykırı lütfen ceza vermek istemiyorum

Eminim ki herkes fikirlerini kurallar içerisinde paylaşabilir

Ugur Kurucelik
Ne Hakemi ya? Adamların buz gibi penaltısını vermedi! Bosingwa'nın yaptığı hareket 100% penaltı, maç orada kopuyordu.

Bu takım'dan bir şey olmaz iki yıldır bunu 60 küsür maçta gördük ama "durmak yok yola devam" zihniyetindeki İHO ve adamları görmüyor nedense.

bach72
Hami'nin şike sürecindeki alamadığı tavır ve konuşmalarındaki nabza göre şerbetlik durumundan dolayı takımın başında görmekten hiç haz etmiyorum.Umarım bir an önce gönderilir.

Hakan
Elimizde onur,emre,olcan ve ozer haric kimse bu takimda tutulmamali bosi ve maludaninda takima zerre katkisi ve takima ayidiyet duygulari yok mustafa denen futbol katilini ovmeyin birdaha su forumda yok takimin en iyi mucafele edeniymis yok trabzonluymus bilmem ne bu adam Trabzonsporda oynayamaz ve oynamamali ve aykut tatihimizdeki en iyi yerli kazik bu adami volkani sattigimiz ucrete dahi satamayacagiz bir defans adami olumlu tek pas veremezmi ince mudahale yapamaz mi defans olmanin bas kurali adam kademeyi bile bilmiyor birde helikoptere koyup getirdiler Allan sizi bildigi gibi yapsin sizin bizim buyuk takimimizin o guzude formasini giymenizden utaniyorum Allah tez zamanda o formayi sirtinizdan cikartsin layiginiz neyse size onu versin.

Diliniz sürçtü inşallah.Mustafa-Aykut konusuna %100 katılıyorum

Ibrahim Gaygusuz
15.02.2014, 21:32
Janko yine face'te

Zor zamanlar geciyormusuz (yine)

Dip.Ing.Mag.
15.02.2014, 21:32
Alemdar61 reis üşüyoruz!!! Bence onun heykeli dikilmeli adam bugünleri görürken biz ona sövüyorduk!!

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

Uğur Kalyoncu
15.02.2014, 21:33
bu tablo şenol güneşin nasıl eseri oluyor...şuanki durum 2010-11 sezonunun eseri..o sezonun kamburu kolay kolay gitmeyecek sırtımızdan...ben 34 yaşındayım daha şampiyonluk sevinci yaşamadım..bu yaşıma kadarki başarılarımızda bakıyorum şenol güneş var....

Abicim 2010-2011 de ki kadronun kurucusu Ersun YANALdır...Tamam Şenol GüNEŞ şampiyon yapmıştır Allah razı olsun ama ondan sonraki süreçte bu hallere düşmemizin en büyük sebebi Şenol Güneştir...Bu anlamsız berbat kadronun 1 numaralı mimarı Şenol Güneş 2.si Sadri Şenerdir..

leons61
bu maçı bırakında şimdi biz 5 gün sonra juveylemi oynayruk...abooooooooovv

Tayfun
- Kadro yenilenmedikçe
-Yönetim gitmedikçe
-Kaliteli hoca gekmedikçe

Değişen birşey olmaz.

Mert Oğuzlu61
bu takıma geldiği gibi ''culio, stancu, sapata, BAM vs.. bunlar topçu mu, yollayın şunları!!!'' diyip istediği adamları şak şak aldıracak bir FATİH TERİM istiyorum, çok mu şey istiyorum ???

adrian ı henriyi zokorayı yumluyu kadiri colmanı vs.... vs..... bunları takımdan kesip atacak ve ''ben ne diyorsam o, alacaksın!'' diyecek bir antrenör istiyorum..!

çare yeni yönetim ve : mustafa denizli...........

kudu_89
lan bu jankoya kizamiyorum adam efendi

Onur Akyüz
15.02.2014, 21:34
Bakın başta Zokora ve Janko sonra Colman, Malouda ve Bosi sadece ama sadece aldıkları paranın derdindeler.

Şimdi Bosi'ye Malouda'ya laf söyletmeyecek adamlar çıkacak ama yazıktır günahtır şu kulübün bu açgözlü çingenelere saçtığı paralara!

Kadir, Aykut( transferine çok sevinmiştim), Yusuf, Yumlu, Caner bunlar öyle böyle kalitesiz beceriksiz adamlar değiller, yazık ya canımıza, sinir hastası olmama ramak kaldı!

Yok özevlatmış, altyapı ürünüymüş hiçbir halta yaramayan ve yaramayacak bi çuval adam var. Kalitesizlik paçalarından akıyor resmen!

Şunları defettiğimiz zaman bayram olacak benim için.

Şu Janko'ya bak ya kuğu mübarek o kadar zarif ki kovmağa kıyamazsın!

Bedri Sertkaya
bu taraftara iho bile fazla önce hocanın işine karışmamayı bilecek o trabzondaki kafalar!Akçay gitmese en azından bu kadar salak gol yemezdi takım

Hakan
Allah kahretsin bu Adrian napıyor arkadaş Elazığ'da oynasa çoktan yetersiz görülüp gönderilmişti yeter artık

Muhammed Ayaz
bu takımı ve bu camia'yı ayağa kaldıracak olan plan şudur ;

-sadri şener döneminde'ki gibi 24 transferli bir yeni yapılanma ve iyi bir hocadır !

Zafer Fidan
15.02.2014, 21:35
Bakın başta Zokora ve Janko sonra Colman, Malouda ve Bosi sadece ama sadece aldıkları paranın derdindeler.

Şimdi Bosi'ye Malouda'ya laf söyletmeyecek adamlar çıkacak ama yazıktır günahtır şu kulübün bu açgözlü çingenelere saçtığı paralara!

Kadir, Aykut( transferine çok sevinmiştim), Yusuf, Yumlu, Caner bunlar öyle böyle kalitesiz beceriksiz adamlar değiller, yazık ya canımıza, sinir hastası olmama ramak kaldı!

Yok özevlatmış, altyapı ürünüymüş hiçbir halta yaramayan ve yaramayacak bi çuval adam var. Kalitesizlik paçalarından akıyor resmen!

Şunları defettiğimiz zaman bayram olacak benim için.

Şu Janko'ya bak ya kuğu mübarek o kadar zarif ki kovmağa kıyamazsın!

Bosingwa'dan ne bekliyorsunuz cok merak ediyorum.

Muhammed Ayaz
15.02.2014, 21:36
bu takıma geldiği gibi ''culio, stancu, sapata, bam vs.. Bunlar topçu mu, yollayın şunları!!!'' diyip istediği adamları şak şak aldıracak bir fatih terim istiyorum, çok mu şey istiyorum ???

Adrian ı henriyi zokorayı yumluyu kadiri colmanı vs.... Vs..... Bunları takımdan kesip atacak ve ''ben ne diyorsam o, alacaksın!'' diyecek bir antrenör istiyorum..!

çare yeni yönetim ve : Mustafa denizli...........

+1461

leons61
15.02.2014, 21:36
Abicim 2010-2011 de ki kadronun kurucusu Ersun YANALdır...Tamam Şenol GüNEŞ şampiyon yapmıştır Allah razı olsun ama ondan sonraki süreçte bu hallere düşmemizin en büyük sebebi Şenol Güneştir...Bu anlamsız berbat kadronun 1 numaralı mimarı Şenol Güneş 2.si Sadri Şenerdir..

ersun yenal kim ya şenol güneşin yanında...hep bunu diyorsunuz ersun kurdu kadroyu..transferler hatalı olabilir ama çöküşü hazırlayan bu değil kesinlikle

nakzo
15.02.2014, 21:37
Juve'den 1-1 dönecekmişiz gibi bir his var.

Elersek olay oluruz.

Abi sen futbolu bilen adamsin her mac ortalama 2 den asagiya yemeyen turkiyenin en kotu defans hatti yuventusa 1 yari bile dayanamaz acik net bizi su rezil kepaze halimizle birak yuveyi atalanta cagliari bile evire cevire eler.

leons61
ben bu yusufta yavaş yavaş 2.barış memiş vakası görmeye başladım valla...sadece bamı öyle geliy

Yaşar
Sıkıntı çok. Forvet ne kadar ihtiyacımız varsa stoper ve ortasaha oyuncusuna da o kadar ihtiyacımız vardı, koskoca transfer dönemlerini sadece forvet transferine ayırdılar. Özer alındı, takıma kalite kalacağı belli fakat kanatta oynatılmasinin yanlış olduğu görüldü. Takımda Zokora ve Colman yerine Özer ve Bourceanu ortasahasi daha faydalı olur gibi görünüyor. Colman kullanılacaksa önde kullanılmalı. Orta sahada oynayan bir adamın bu kadar top kaybı yapma lüksü olamaz. Zokora desen ne koşar, ne pres yapar, ne de dikine oynar. Adrian toplu ve topsuz hiç bir oyunda yok. Takımda Olcan, Emre, Bosingwa, Onur, Özer ve Mustafa dışında futbolcu emaresi taşıyan başka adam yok. Şu bir gerçek ki ortasahasi kosmayan ve bu kadar top kaybı yapan bir takımın başarılı olma ihtimali yok zaten. Allah sonumuzu Hayır etsin, gidişat hiç de iyi değil. Bu aksam sadece Hami hoca alkışı hakediyor. Yaptığı hamleler tamamen maçı çevirmeye yönelikti.

Hüseyin Başoğlu
15.02.2014, 21:38
Bizimkiler Trabzona ayak basar basmaz güzel bir karşılama yapılmalı

Onur Olcan Bosi Özer Emree siz şöyle bi köşeye geçin diyeceksin sonra geri kalana allah ne verdiyse güzel bir dayak atıcaksın...

sedatalis82
15.02.2014, 21:38
1-0 iken avantajı kesip son dakikada penaltıyı vermeyen hakemi Allah'a havale ediyorum gururluyum ki bu ahlaksız düzende bu takımı tutuyorum
maçın en iyisi bence özer'di oyunu iyi yönlendirdi
onur ne yazık ki yediği 2 hatalı golle bu akşamı yedi olsun canı sağolsun
emre varken bize henriqe öküzünü izleten mra hocaya da selamlar
hami'nin değişkleri ve çıkardığı kadro gayet yerindeydi
sonuç olarak elde yine sıfır oğlu sıfır var
Allah Juventus maçında yardımcımız olsun

jetair
15.02.2014, 21:39
Tolga,Volkan şen,Yasin,Giray,Sapara,Alanzinho,Halil, Serkan,Celutska bunları gönderdin yerine kimi aldın İHO...................

Mustafa Ulutaş
15.02.2014, 21:40
Ben de şans istiyorum arkadaş, ben de Trabzonluyum. İsmimizi nereye yazdırıyoruz? :D

:)

muratt
15.02.2014, 21:40
bence takimin akli juve macindaydi, ondan yenemedik :s

Hüseyin Başoğlu
15.02.2014, 21:41
Tolga,Volkan şen,Yasin,Giray,Sapara,Alanzinho,Halil, Serkan,Celutska bunları gönderdin yerine kimi aldın İHO...................

3 ün 1 ini :D

leons61
15.02.2014, 21:41
şu takımdaki yabancılardan sadece bosiyi takımda tutarım..

tolga1461
15.02.2014, 21:42
takım oyun oynamıyor. değişen hiçbir şey yok. hiç hakem penaltıyı verseydi kazanacaktık yada ilk yarıda avantaja bıraksa gol atacaktık durumlarına girmeye gerek yok. bu maçı yensek ne olacaktı?
Sahada ne sistem var ne bi oyun.
Juventus maçından çok korkuyorum. umarım alnımızın akı ile atlatırız.

Buğra Çora
Çok Güzel bir Tespit.

@1461trabzn 16 dk.

gecer sezonda ligde 1.180 dakika oynadi ve 4 gol atti.

Emre - Henrique farki

Henrique: 2681 dakika 10 gol
Emre: 428 dakika 7 gol

Helal olsun Emre!!

Uğur Kalyoncu
ersun yenal kim ya şenol güneşin yanında...hep bunu diyorsunuz ersun kurdu kadroyu..transferler hatalı olabilir ama çöküşü hazırlayan bu değil kesinlikle

Ersun Yanal; Trabzonspor tarihinin en kötü hoca değişikliğidir..Sadri efendi adamı yemeseydi şimdi Ersun Yanal efsanesi konuşuyor olabilirdik..Yanlış anlaşılmasın Ersun Yanalıda sevmem..

S.ÖZKAN
Arkadaşlar hafta içi önemli bir maçımız var ceza almayın olası iyi sonuçta forumdan mahrum kalırsınız

Muhammed Ayaz
15.02.2014, 21:43
özeri ben bugün beğendim 2-1 gerideyken takımda insiyatif alan ve topu öne taşıyan ender isimdi!

Hüseyin Başoğlu
15.02.2014, 21:43
takım oyun oynamıyor. değişen hiçbir şey yok. hiç hakem penaltıyı verseydi kazanacaktık yada ilk yarıda avantaja bıraksa gol atacaktık durumlarına girmeye gerek yok. bu maçı yensek ne olacaktı?
Sahada ne sistem var ne bi oyun.
Juventus maçından çok korkuyorum. umarım alnımızın akı ile atlatırız.

3 puan alacaktık daha ne..

Hüseyin Başoğlu
15.02.2014, 21:44
Ersun Yanal; Trabzonspor tarihinin en kötü hoca değişikliğidir..Sadri efendi adamı yemeseydi şimdi Ersun Yanal efsanesi konuşuyor olabilirdik..Yanlış anlaşılmasın Ersun Yanalıda sevmem..

ne efsanesini konuşacaktık...adamın fenerde bile tırtlayacak şampiyon olamıcak :) iyi futbolcu pörtföyü olabilir ama iyi bir teknik direktör değildir.

tolga1461
15.02.2014, 21:45
Arkadaşlar hafta içi önemli bir maçımız var ceza almayın olası iyi sonuçta forumdan mahrum kalırsınız

mucize ama eğer iyi sonuç alırsak cezalıları affedin o gün için :D:D
Juveyi yenip yazamamak gerçekten çok acı olur :p

Onur Akyüz
15.02.2014, 21:46
Bosingwa'dan ne bekliyorsunuz cok merak ediyorum.

Hiçbir şey beklemiyorum. Yeter ki bi an önce defolup gitsin, başka hiçbir şey istemiyorum.

tolga1461
3 puan alacaktık daha ne..

evet sadece 3 puan alacaktık. ya ilerisi?
Yani Hami Hoca ile devam etmek belirsiz bir durum. Juventus maçı öncesi de büyük risk.
Hoca değişti takım bi özgüvenle çıkar maçı alır dedik ama değişen bişey yok malesef.

Ali İhsan
Bu oyuncular niye böyle? Trabzonun suyundan'mi acaba? Ulan cildiriyorum Trabzona gelen tembel oluyor kicini kaldirmiyor.

Her gelen hoca pışpışladığına göre bklarında boncuk olabilir.

edimurphy_61
15.02.2014, 21:47
a haberde başkan

Veysel
Hiçbir şey beklemiyorum. Yeter ki bi an önce defolup gitsin, başka hiçbir şey istemiyorum.

Aman Allah'ım

biltrabzon
Bu Aykut Demir i alip o kadar para harcayacagina Giray,Caner veya Mustafa Akbas oynasa ne farkederdi.Bu kadar yeteneksiz kabiliyetsiz bir stoper olabilir mi?Adamin her hareketi faul.Yazik günah buna verilen paralara.Simdi bir Celustka olsa,Kadir den kötü mü oynar,yada bir Halil kalsa idi Janko yada Henrique kadar oynayamazmiydi?

BİGSTAR61
İHO ahaber'de döktürüyor.

leons61
15.02.2014, 21:48

valla ben sadri efendiyi tercih ederim bu yönetime kusura bakma....kim ne derse desin
1-türkiyekupası ts 3-1 fb
2-feneri son hafta şampiyonluktan etme
3-süper kupa ts 3-0 bursa
4-2010-11 şampiyonluk
5-şampiyonlar lgi

benim gördüğüm en başarılı yıllarımızdı...helal sadri başkan helal efsane hoca

Tayfun
15.02.2014, 21:49

O maçtan iyi sonuç almamız papa'nın Müslümanlığı seçme ihtimali kadar.

Ogün'
Kayseri 3
Konya(D) 0
Şikebahçe 0
Sivas(D) 0
K.Paşa 3
Elazığ(D) 1
Gençlerbirliği 3
Eskişehir(D) 0
Erciyes(D) 1
G.Antep 3
Bursa(D) 0
Gs 1
Antalya(D) 0

tturan
Bugün takım mücadele açısından bence gayet iyiydi. Bu sene teknik direktörün kim olduğu çok önemli değil.
Ya yönetim değişecek yada birisiyle idare edeceğiz bu oyuncularla bundan iyisi olmaz.

Uğur Kalyoncu
ne efsanesini konuşacaktık...adamın fenerde bile tırtlayacak şampiyon olamıcak :) iyi futbolcu pörtföyü olabilir ama iyi bir teknik direktör değildir.

Ankaragücü,Gençlerbirliği dönemlerini hatırlıyor musun ?

tolga1461
15.02.2014, 21:50
Bu Aykut Demir i alip o kadar para harcayacagina Giray,Caner veya Mustafa Akbas oynasa ne farkederdi.Bu kadar yeteneksiz kabiliyetsiz bir stoper olabilir mi?Adamin her hareketi faul.Yazik günah buna verilen paralara.Simdi bir Celustka olsa,Kadir den kötü mü oynar,yada bir Halil kalsa idi Janko yada Henrique kadar oynayamazmiydi?

Aynen. Geçen maçta 2 golde de kafayı vurdurdu. Aykut dökülüyor. Çok yetersiz. Gençlerbirliğinde duran toptan vurup atardı falan. Bizde hiç.. bize gelen futbolu unutuyor :@

seçuk
15.02.2014, 21:51

yaw hala şenol güneşisavumayın be ayıptır. henriyi adrianı zokorayı jankoyu bambayı volkan şeni başımıza musallat eden jaja gibi formda olan adamı takımdan yokyere gönderen kim. bu tablonun baş sorumlusu şenol hocadır kimse masal anlatmasın. sol beke emerson-cechler daha aklıma gelmeyen boş transferler hep onun kazığı. hiç yonetime suç atılmasın madem hocasın istediğin alınmıyor basarsın istifanı bak nasıl alıyorlar istediğini.

edimurphy_61
bu gürcan ne mal adam ya

leons61

durup dururken hiç kimseyi yemezler.ayrıca bu adam hiç bir zaman efsane olamayacak...çalıştırdığı takım kalmayan birinin efsane olma şansı yok

Hüseyin Başoğlu
15.02.2014, 21:52
Ankaragücü,Gençlerbirliği dönemlerini hatırlıyor musun ?

hatırlıyorum...hep aynı şey olur ersunda ilk yarı it gibi kondüsyon yükler koşturur 2.yarı sı..r bırakır...Ayriyetten anadolu takımlarında belli bir başarısı vardır ama bunu ne milli takımda nede büyük takımlarda gösteremedi..Dolayısıyla benim için iyi bir td değildir.

eyuksek1967
15.02.2014, 21:53
Yusufun menejeri fenerliymişde bilmem neymiş ulan bu trabzon taraftarının kafası kopsun ya hep aynısını yaptınız ne umut kaldı ne burak kaldı ne selcuk simdi bunlar kaldı biraz parlayabilen yusufa da demediğinizi bırakmıyosunuz sizin gibi taraftara müstahak bu sonuclar diyim nasıl diyim Allah juve macında bize bizimkilere yardım etsin.

kudu_89
valla ben sadri efendiyi tercih ederim bu yönetime kusura bakma....kim ne derse desin
1-türkiyekupası ts 3-1 fb
2-feneri son hafta şampiyonluktan etme
3-süper kupa ts 3-0 bursa
4-2010-11 şampiyonluk
5-şampiyonlar lgi

benim gördüğüm en başarılı yıllarımızdı...helal sadri başkan helal efsane hoca

para yonetimi disinda bende hemfikirim. gerci para yonetimide 3 temmuz operasyonu ile bozuldu. adam bi umut harcadikca harcadi. teofiloyu gitti getirdi 2 gunluk yoldan kacti oda. ugrasti bence.

Tayfun
bu gürcan ne mal adam ya

Kendisi fenerlidir, o yüzden mal olması doğal

Onur Akyüz
15.02.2014, 21:54
Aman Allah'ım

İşimiz Allah'a kaldı doğru. Bakın ben sahada ruhsuz oynayan adamları izlemekten bıktım usandım. 3 senedir sinir hastası oldum şunları izlerken.

Bakarsan bütün futbolcular sahaya çıkıp bi şeyler oynamaya çalışıyor ama ben orada değilim bizdeki yabancıların alayı parasının peşinde, ruh yok aidiyet yok, hırs yok yok oğlu yok!

Ben buna isyan ediyorum yoksa Colman kötü topçu mu? Kesinlikle değil. Ama çıkıyor dostlar alışverişte görsün misali sahada arzı endam ediyor maç bitince duşunu alıp kulaklığını kulağına, çantasını koluna takıp bankamatiğe gidiyor.

Yabancılarımızın hepsi öyle ve hepsinin defolup gitmesini istiyorum.

Derdi para olmayan adamlar gayet belli ediyor kendini.

S.ÖZKAN

Benim bildiğim taraftar istifa diye tempo tutuyordu Ersun Yanal'a sonra SADRİ ŞENER gönderdi.
Doğru söylüyorsun Ersun 2 yarılarda patlar şikebahçe her zaman Bkz

orhan42
Adrian,Zokora,bamba,Colman,Janko,Henri,Hatta Malouda gibi adamların kuyruğuna teneke bağlayıp yollamak lazım.O kadar adamı besleyeceğime 3 tane tay gibi forumdaki moda tabirle yisyiri adam alır oynatırım..Bu ne kardeşim..hel o Adrian denen kız kılıklı ile Zokora denen yamyamı derhal yollamak lazım bu kulüpten..

S.ÖZKAN
15.02.2014, 21:55
Kendisi fenerlidir, o yüzden mal olması doğal

Gayet zeki ama paranın kölesi bir şikebahçeli yoksa Kemal Belgin de şb li ama arada ki fark uçurum

S.ÖZKAN
15.02.2014, 21:56
Beyler sınırı aşmayalım

Hüseyin Başoğlu
15.02.2014, 21:56
Benim bildiğim taraftar istifa diye tempo tutuyordu Ersun Yanal'a sonra SADRİ ŞENER gönderdi.
Doğru söylüyorsun Ersun 2 yarılarda patlar şikebahçe her zaman Bkz

yani...Adamda efsane olucak bir potansiyel yok...ha anadolu takımlarında olur takılır öyle...Ama aziz bu senede şike yapmadığı sürece feneride şampiyon yapamıcak...

bak sow yok webo yok emenike yok kuyt tek forvet oynicak :D egemen yok vs.vs. kasımpaşa bunlara beşiktaşın acısını çıkarır :D

Onur Akyüz
15.02.2014, 21:58
Her başımız sıkıştığında Şenol Hoca'nın ayağına gitmek de yeter artık. Allah gecinden versin vefat edince bizim yedek kulübesinin önüne defnedeceğiz böyle giderse.

Efsanemizdir, öyle kalsın. Yeter artık.

S.ÖZKAN
15.02.2014, 21:58
yani...Adamda efsane olucak bir potansiyel yok...ha anadolu takımlarında olur takılır öyle...Ama aziz bu senede şike yapmadığı sürece feneride şampiyon yapamıcak...

bak sow yok webo yok emenike yok kuyt tek forvet oynicak :D egemen yok vs.vs. kasımpaşa bunlara beşiktaşın acısını çıkarır :D

Ersunu alıp transferleri yaptırıcaksın ilk yarı biter bitmez şutlayacaksın :)

Ali İhsan
15.02.2014, 22:01
Bu arada son pozisyonda penaltı vermeyen yavşağı da unutmayalım...

edimurphy_61
15.02.2014, 22:01
Olcay abi programda cok pasif kalıyor

murat3861
15.02.2014, 22:02
takımı bugünde hiç beğenmedim.bosingva hariç yabancıların hiç bir katkısı yok.bu gidişle seneye avrupa hayal.bari küme düşme tehlikesi yaşamasak.ersun yanal dönemindeki gibi köklü bir kadro değişikliği şart ama sadri şener kulübün içini boşalttı.iho'da aynı yanlışlara devam ediyor.bugün haminin oyuncu değişiklikleri mra'ya göre olumluydu.yalnız alex'i oyuna alabilirdi.bence de sezon sonuna kadar çok kaliteli bir hoca alınmayacaksa hami devam etsin.

Uğur Kalyoncu
15.02.2014, 22:02
hatırlıyorum...hep aynı şey olur ersunda ilk yarı it gibi kondüsyon yükler koşturur 2.yarı sı..r bırakır...Ayriyetten anadolu takımlarında belli bir başarısı vardır ama bunu ne milli takımda nede büyük takımlarda gösteremedi..Dolayısıyla benim için iyi bir td değildir.

Hayal meyal hatırlıyosundur işte o yılları.Bizim şampiyonluğa oynadığıız sene küme düşen Denizli ve 15.sırada kalan Konyaya ardarda kaybederken sayısız pozisyondan yararlanamadık Ersun Yanal ne yapsın..Neyse konu uzar gider...

Alika87
15.02.2014, 22:03
Mactan önce Pizza yemistim, uyumamak icin kendimi zor tuttum. Ikinci yarinin ortasinda daldim bile iki üc dakikaligina. Böyle sikici ve heycansiz futbol yüzünden sinirlenmem.

kudu_61
15.02.2014, 22:04
MAÇ İLE İLGİLİ
1 - hami hocayı tebrik etmek istiyorum sahaya çıkardığı kadro kesinlikle forumda yazan hemen hemen herkes tarafından beğenilmiştir
2 - Hami hoca yı bir kez daha tebrik etmek istiyorum oyuncu değişiklikleri 10 numara ve zamanında zokonun çıkıp yerine janko nun girmesi, adrian dökülüyorken çıkarılıp yerine yusufun alınması benim tarafımdan takdir edilecek değişiklikler
3 - Yusufun biraz şişirildiğini düşünüyordum (tıpkı birzamanlar elimizde olan sol bek murat ocak gibi) ve yanılmadım yusuf inşallah yanılırsın beni çünkü senin o topu takımın malüpken parçalaman gerekir
4 - Adrian senin aldığın para helal mi çok merak ediyorum kesinlikle yeteneklisin ama zerre gayret yok ruh yok yani
5 - millet forvet diye kudururken ben burada bas bas STOPER LAZIM DEDİM kimse duymadı sesimi ne yumlu ne aykut nede kadir ile başarılı olabilirsin çok kötüler
6 - Onur bence gene çok iyiydi keşke o ilk golde çıktığın topa vursaydın kalende kalsan sen o refleks ile o topu çıkarırdın buna eminim
7 - emre sana helal olsun geleni değerlendirdin keşke takım arkadaşların sana daha fazla pozisyon hazırlayabilseydiler bucada izlediğim emre yi çok beğeniyordum takımımızda oynaması gereken tek forvetti ama akçay kendi ipini çekti olsun hırsına hayranım
8 - janko çok ama çok kötü bir futbolcusun kız gibi oynuyorsun senden ne köy olur ne kasaba malesef elimizde patladın keşke alanın sözleşmesini fesh edeceğimize seni gönderseydik
9 - olcan benim gözümde bugün ruhunu sahaya yansıttın helal olsun senin gayretin olmasa biz burada puanı zor görürdük bence penaltın da çalınmadı
10 - colman da çok hırslı keşke o eski ara paslarına dönebilse ama bugün bence sahanın iyilerinden di
11 - BUGÜN SAHANIN İYİLERİ OLCAN COLMAN VE EMREDİR HER ZAMAN ONURUM BAŞTACI GERİSİ FASA FİSO
9 - çelutskayı kiralayan zihniyete yazıklar olsun enaramo yu bile alamadıktan sonra morinho gelse ne yazar

biltrabzon
15.02.2014, 22:05
Aykut Demir alindiginda her zamanki gibi bir kac kisi,bu adam futbolcu degil,yazik paralara demisti.Diger transferleri saymiyorum bile.Ama kime anlatacaksin herkes rüyalara,helikopter sevdasina dalmisti.Tek kurtulusumuz yeniden yapilanma idi,ama gelen baskanin ve hocanin onu yapacak kapasitesi yoktu.Burda bas bas bagirdik derdimizi anlatamadik.Trabzonspora yazik olacak bu iyi günlerimiz söyledik.Ama kime anlatacaksin derdini,iste böyle Trabzonspor un erimesine sahitlik edersin.

bariskaratas
2 senedir şu emreyi oynatsınlar diye kıvranıyordum.
burdaki %99 karşıydı nedense.
çok geç kalındı ama

Tayfun
Eğer "olağan üstü" bir durum olmazsa Trabzonspor ancak 2-3 yılda toparlanır.

Yakın tarih tekerrür ediyor..

tristram
15.02.2014, 22:06
ben savunuyorum ne olack..niye ayıp olsun...o zaman her sıkıştığınızda efsane geri dön diye ayağına gitmeyeceksin...

yonetimler gidiyorsa biz ne yapalim,o yuzden gun yuzu gormuyoruz zaten.oldugumuz yerde sayiyoruz.kac senedir ayni hatalari yapiyoruz bir allahin kulu cikip da degisik bir seyler denemiyor.arada samet aybaba-ersun yanal gibi hocalari denk getiriyoruz-iyi kadrolar kuruyoruz ama isler biraz iyi gittiginde adamlarin ayagini kaydirmak icin harekete gecen oz evlat yobazlari var.
yil olmus 2014 bizim kaderimizi 89545788945 kez ayrilmak zorunda kalan senol gunes belirliyor.buyuk rezillik.

Ilelioglu
15.02.2014, 22:07
Olcan'in pozisyonu penalti bence. Temas var cünkü...Hadi Abay göremedi, ya cizgi hakemi? :) Kesinlike art niyet var.

Avrupa'da o kadar puan topladik hepsi yalan oldu ne yazikki. Avrupa biletini alamayacagiz bu gidisle cünkü.

..

Hakan
15.02.2014, 22:08
Hami ne yaptı Allah aşkına.2-1 yenilsek herkes yeni hoca adaylarını sıralıyordu

Hakan
15.02.2014, 22:09
Bize bir hoca lazım.O da bu gece lazım

leons61
15.02.2014, 22:10
Eğer "olağan üstü" bir durum olmazsa Trabzonspor ancak 2-3 yılda toparlanır.

Yakın tarih tekerrür ediyor..

aynen 2-3 yılda bu kadroyu temzileriz genç bi kadro oluştururuz onunda şampiyonluğa oynaması için 2-3 yıl daha bekleriz...sonra birileri yine alır elimizden yine başa sararız,böyle devam eder.96 da ve 2011 olduğu gibi yani

Mert Oğuzlu61
15.02.2014, 22:11

hüseyin bu adamın zamanında pozisyon zenginliği yaşıyorduk gol kaçırıyoruz diye sövüyorduk şimdi gol kaçsın yeterki pozisyona girelim modundayız... adam caner, arda, selçuk, serkan, alper hatta onur bir sürü topçu keşfetti oynattı geliştirdi, heptende boş adam değil.

milli takım döneminde h.şükür ü kesti fatih i aldı, onun zamanında fatih, gökdeniz, hüso, tolga s. 4 tane adam veriyorduk milli takıma, en azından forma adaleti vardı. pilot takım var elimizde şuan hocamız olsa genç yabancıları kaliteli yerlileri toplamıştı takıma (brüls, papy vs..) kesinlikle modern bir teknik adamdır benim gözümde, fm oynar gibi takım oluşturup oynatıyordu. bize gelen antrenörler 1461 e 1 tane gelecek vaad eden yabancı aldı mı ? izlemiyorlarki alsınlar, hepsi menajer kucağında. ersun yanal ın bu yönü çok güzel... bu adam konya ve denizli maçlarında umut ve gökhan az becerikli olsa, devre arası yusuf u kaçırmasak takımı şampiyon yapacaktı, o zaman çok şey değişirdi olmadı.

A.Ali Karanis
15.02.2014, 22:12
Şenol Hoca tartışmasına girmek istemiyorum ama FM oynamıyoruz arkadaşlar.Güzel kadro kurduysan direk şampiyonluğu vermiyorlar. Ersun Hoca kurduğu kadroyu oynatabilseydi bugün Şenol Hoca'nın 2010-2011 şampiyonluğu yerine onun şampiyonluğunu konuşacaktık.O kadroda emeği geçen herkese teşekkür etmeyi bilmeliyiz.

Verilmeyen penaltı ve ilk yarıda maç 1-0'ken kesilen %100lük atak,hakem triosunun art niyetini gösteriyor ama ne yazıkki bunlara gelene kadar oyna(ma)dığımız futbolu konuşmamız lazım.Çok kötüydük özellikle ikinci yarı.

Bud Spencer
15.02.2014, 22:12
Aykut için yer gök yıkılırkende söylemiştim..Giray gençlerde Aykut bizde olsa şimdi Girayı almaya çalışıyorduk diye..Aykut Lange,Adrian Henrique ve Zokoradan sonraki en büyük kazıktır..

deep blue abimizle beraber transfer dosyasinda cok büyük tepki aliyorduk. aykut alinsin ama asla bu paralara degil diye.

carolo
15.02.2014, 22:15
Yahu tamam Hoca takima etki ediyor yoneticilerde kadroyu kuruyor oyuncu aliyor ama bu takimin sorunu ne hoca nede yonetim su anda!

bu takimin problemi oyuncu kadrosu! allah askina forumdan her hangi birini koyalim sol bek Kadir'in yerine siritmaz! çok kotu kadromuz var kabul edelim bunu

leons61
15.02.2014, 22:16
yonetimler gidiyorsa biz ne yapalim,o yuzden gun yuzu gormuyoruz zaten.oldugumuz yerde sayiyoruz.kac senedir ayni hatalari yapiyoruz bir allahin kulu cikip da degisik bir seyler denemiyor.arada samet aybaba-ersun yanal gibi hocalari denk getiriyoruz-iyi kadrolar kuruyoruz ama isler biraz iyi gittiginde adamlarin ayagini kaydirmak icin harekete gecen oz evlat yobazlari var.
yil olmus 2014 bizim kaderimizi 89545788945 kez ayrilmak zorunda kalan senol gunes belirliyor.buyuk rezillik.

iyi hoca orneklerinde hakikaten iyi ama..ya bunlar sıradan adamlar...gidip çalıştırmadık takım bırakmayan adamlar bunlar..iyi adamlar her zaman büyük takım çalıştırır..belirli bi seviyenin altına düşmez...şikeciler sezon başı uefanın ceza olayı olmasa o ersunu alacaklarmıydı..adama dedilerki sen bekle kenarda...cezayı görünce gel dediler ya...

kudu_61
15.02.2014, 22:16
bennce olcan kendini yere atti, orda.öyle gözüküyor ama ben bu penaltıyı tartışmalı pozisyonlara bile koymam rüzgar gibi geçen olcana topa dokunamayan karabüklünün dokunmasının adı her yerde penaltıdır çok net bir penaltı ama onu çalacak .öt lazım

murat3861
15.02.2014, 22:17
Bizimkiler Trabzona ayak basar basmaz güzel bir karşılama yapılmalı

Onur Olcan Bosi Özer Emree siz şöyle bi köşeye geçin diyeceksin sonra geri kalana allah ne verdiyse güzel bir dayak atıcaksın...
gece gece beni çok güldürdün.allah iyiliğini versin.

Ali İhsan
Yahu tamam Hoca takima etki ediyor yoneticilerde kadroyu kuruyor oyuncu aliyor ama bu takimin sorunu ne hoca nede yonetim su anda!

bu takimin problemi oyuncu kadrosu! allah askina forumdan her hangi birini koyalim sol bek Kadir'in yerine siritmaz! çok kotu kadromuz var kabul edelim bunu

Hocalar da adam olsunlar da bu futbolcuları övüp durmasınlar!

Uğur Kalyoncu
deep blue abimizle beraber transfer dosyasinda cok büyük tepki aliyorduk. aykut alinsin ama asla bu paralara degil diye.

Stopere 3 milyon euro veriyorsan kafanda soru işareti olmayacak...Adamın her hava topu mücadelesi rakibe duran top ..

carolo
15.02.2014, 22:20
Cale'yi izliyorum Belçika liginde adam hatasiz oynuyor savunmayi rahatlatiyor adami beyenmedik surunuyoruz simdi sol bek aramak için

leons61
şuan takımın başına kimin geleceğinin önemi yok...başarılı olamaz çünkü...kadronun güncellenmesi lazım....oda uzun iş.zaman alır

biltrabzon
Yapilacak tek sey bu yönetimden kurtulup,Muharrem Usta ve ekibini göreve getirip yeniden yapilanma.Bu senede cöpe gitti,bu saatten sonra yapacak bir sey yok.Seneye avrupadada yokuz.Adamlar görev aldiklarinda enkaz devraldik diyorlardi.Ulan siz ortada alinacak enkaz bile birakmadiniz.Adamda utanmada yok hala o koltukta oturabiliyor.

Hakan
15.02.2014, 22:21
''Trabzonspor defans oynamamalıdır'' demek şimdi mi aklına geldi Hami Mandıralı?

kudu_61
15.02.2014, 22:21
Arkadaşlar hami hocanın değişiklikleri 10 numaraydı ama helal olsun sahaya sürdüğü kadro da elimizdekinin en iyisiydi ama bence bundan sonra zoko nun yerine alexadro oynasın

Murat'
15.02.2014, 22:22
Senelik 15 milyon lira maliyeti olan Bosingwa Malouda ikilisi de sene sonunda gönderilmelidir.

Hüseyin Başoğlu
Ersunu alıp transferleri yaptırıcaksın ilk yarı biter bitmez şutlayacaksın :)

biraz daha kısıtlıyım :D Ersunu alıcaksın transferi yaptırıcaksın transfer bittiği gün şutlayacaksın :D:D

biltrabzon

Ben hic alinmasin diyordum,ihtiyacimiz degil ayrica iyi bir stoper degil demistim.Alacaksak Song ve Glowacki gibi adamlar alalim.Ama helikopterle gelince saksak yapanlar,büyük topcu dediler.

Onur Akyüz
15.02.2014, 22:23
Hakemleri de konuşmaya çok gerek yok. Tipik Türk hakemi işte.

Ceza sahasında bir karmaşa olduğunda savunma yapan takım lehine faul ver, son dk.'larda skoru değiştirecek kararlar vermekten kaçın, orta sahada olan bitene faul çal başını belaya sokma, ilk yarı 1, ikinci yarı 3dk uzatma ver, oyunun hızlı oynanmasına izin verme, zırt pırt durdur ki kontrol sende olsun, hızlı faul kullandırma durdur yerinden kullanın de, kart vermekten kaçın ki ortam gerilmesin, maç kopmuşsa bütün kuralları nizami uygula, sarı kırmızı Allah ne verdiyse göster, idare et başını belaya sokma.

Tabi 3 cücüklerin maçları hariç.

leons61
15.02.2014, 22:25
siz yarın şikecilerin maçında göreceksiniz hakemi.bak neler yapacaklar şimdi...öttülerya yarın bi ayar çekerler

Hüseyin Başoğlu
15.02.2014, 22:26
hüseyin bu adamın zamanında pozisyon zenginliği yaşıyorduk gol kaçırıyoruz diye sövüyorduk şimdi gol kaçsın yeterki pozisyona girelim modundayız... adam caner, arda, selçuk, serkan, alper hatta onur bir sürü topçu keşfetti oynattı geliştirdi, heptende boş adam değil.

bende farklı bişi demedim zaten transfer pörtföyü iyi dedim zaten..

milli takım döneminde h.şükür ü kesti fatih i aldı, onun zamanında fatih, gökdeniz, hüso, tolga s. 4 tane adam veriyorduk milli takıma, en azından forma adaleti vardı. pilot takım var elimizde şuan hocamız olsa genç yabancıları kaliteli yerlileri toplamıştı takıma (brüls, papy vs..) kesinlikle modern bir teknik adamdır benim gözümde, fm oynar gibi takım oluşturup oynatıyordu. bize gelen antrenörler 1461 e 1 tane gelecek vaad eden yabancı aldı mı ? izlemiyorlarki alsınlar, hepsi menajer kucağında. ersun yanal ın bu yönü çok güzel... bu adam konya ve denizli maçlarında umut ve gökhan az becerikli olsa, devre arası yusuf u kaçırmasak takımı şampiyon yapacaktı, o zaman çok şey değişirdi olmadı.

bunlarda hep transferle ilgili...Ben iyi takım yönettiğini düşünmüyorum..İyi futbolcular bulabilir adaletli olabilir fm oynayabilir benim bi tarafımda değil açıkcası..Ben performansa bakarım oda yok...Ha izin vermedilerki diceksende fenerde görücez napıcağını :D

biltrabzon
15.02.2014, 22:27
Hakeme yüklenmeyi sacma buluyorum,hakem sana ilk yari 3 penalti calsa, 3-0 önde olsan bu futbolla maci 4-3 verirsin.Takimin derhal bu yönetimden kurtulmasi lazim.

Furkan Özdem
15.02.2014, 22:27
Evet her maç ince ince doğranıyoruz Olcan'ın pozisyon %100 penaltı tartışmak anlamsız ama bosingwanın çekerek düşürdüğü de penaltı. Hatta topun dirseğine temas ettiği bir pozisyon daha var ona da penaltı verebilirdi.

Kötü oynamaya devam ediyoruz gerçek olan bu.

Mert Oğuzlu61
15.02.2014, 22:28
Senelik 15 milyon lira maliyeti olan Bosingwa Malouda ikilisi de sene sonunda gönderilmelidir.

bosigwa ya ingiltere den 3m euro teklif var diyordu iho, sezon sonu satmak istersek bosigwa yı her türlü bu rakama satarız mutlaka talibi olur. malouda ya teklif gelmez onu nasıl halledeceğiz bilmiyorum, seneye 2.5m euro kontenjanını gerçek bir yıldız oyuncuda kullanmalıyız, pili bitmemiş bir yıldızda yani, babel gibi.

tarık a imza attıracaktık aslında hata yaptık, bjk kadar olamadık... kadir in yerindede oynardı sağ bektede oynardı. biz niye bu işi beceremiyoruz.

leons61
15.02.2014, 22:30
Evet her maç ince ince doğranıyoruz Olcan'ın pozisyon %100 penaltı tartışmak anlamsız ama bosingwanın çekerek düşürdüğü de penaltı. Hatta topun dirseğine temas ettiği bir pozisyon daha var ona da penaltı verebilirdi.

Kötü oynamaya devam ediyoruz gerçek olan bu.

o zaman ince ince doğranmıyoruz demektir

Murat'
15.02.2014, 22:31
Yıldız transferi bizden uzak olsun, biz kendi yıldızlarımızı çıkarmalıyız. İHO Malouda ve Bosingwa transferleriyle taraftarı uyuttu.

Hüseyin Başoğlu
15.02.2014, 22:31
Hakeme yüklenmeyi sacma buluyorum,hakem sana ilk yari 3 penalti calsa, 3-0 önde olsan bu futbolla maci 4-3 verirsin.Takimin derhal bu yönetimden kurtulmasi lazim.

biz kötü oynuyor olabiliriz ama biz kötü oynuyoruz diye hakemlerin bizi katletmesi hak mı oluyor bu nasıl bir mantık ??

ilk yarıda avantaj vermeyip kestiği sondakikadaki penaltı ile 4-2 bu maçı alabilirdik kötü oynamamıza rağmen...

Futbolun hangi kuralında iyi oynamazsan penaltın verilmez,kötü oynarsan hakemler seni katleder diye bir kural var ?

alpi53
15.02.2014, 22:32
Hakemleri de konuşmaya çok gerek yok. Tipik Türk hakemi işte.

Ceza sahasında bir karmaşa olduğunda savunma yapan takım lehine faul ver, son dk.'larda skoru değiştirecek kararlar vermekten kaçın, orta sahada olan bitene faul çal başını belaya sokma, ilk yarı 1, ikinci yarı 3dk uzatma ver, oyunun hızlı oynanmasına izin verme, zırt pırt durdur ki kontrol sende olsun, hızlı faul kullandırma durdur yerinden kullanın de, kart vermekten kaçın ki ortam gerilmesin, maç kopmuşsa bütün kuralları nizami uygula, sarı kırmızı Allah ne verdiyse göster, idare et başını belaya sokma.

Tabi 3 cücüklerin maçları hariç.

Süleyman Abay çoğu maçta olduğu gibi facia bir yönetim sergiledi yine.
1)Olcan'ın son dakikadaki düşürülmesi net penaltıydı vermedi.
2)İlk yarıda belki de gole bile gidebilecek bir akınımızda avantajı kesip faulü vermedi.
3)Bosingwa Musa mücadelesinde bence Musa faul yapmamıştı devamında Karabük'e penaltı çalmalıydı.Bu pozisyonda lehimize hata yapmış oldu.Penaltıyı verse 3-1 yenik duruma düşebilirdik.
4)Zokora rakibe arkadan tekme atıyor,kart vermiyor, kısa süre sonra rakibine temas bile etmiyor, rakip düşüyor sarı kart veriyor.
5)Bosingwanın ilk yarıda elle teması da tartışmalı bir pozisyon.

Murat'
15.02.2014, 22:33
Şu 5. ve 6. hakemler para almaktan başka bir iş yapar mı?

Mert Oğuzlu61
15.02.2014, 22:33
bunlarda hep transferle ilgili...Ben iyi takım yönettiğini düşünmüyorum..İyi futbolcular bulabilir adaletli olabilir fm oynayabilir benim bi tarafımda değil açıkcası..Ben performansa bakarım oda yok...Ha izin vermedilerki diceksende fenerde görücez napıcağını :D

içerde konya ve denizli maçlarını alsak şampiyonduk diyorum hala performansa bakarım diyorsun hüseyiiiiiiiinnn :D maçları izlemedin mi, umut ve g.ünal a sövdüğün o lanet maçları izlemedin mi, golleri kaçır kaçır sonra bangoura g.tüyle gol atmıştı bize :D yanlış bir transfer adamın başını yedi işte, istediği adamı kampımızdan kaçırtanlar utansın... yinede gökhan ve umut boy abdesti alıp maça çıksalar şampiyonduk, olmadı.

biltrabzon
15.02.2014, 22:34
biz kötü oynuyor olabiliriz ama biz kötü oynuyoruz diye hakemlerin bizi katletmesi hak mı oluyor bu nasıl bir mantık ??

ilk yarıda avantaj vermeyip kestiği sondakikadaki penaltı ile 4-2 bu maçı alabilirdik kötü oynamamıza rağmen...

Futbolun hangi kuralında iyi oynamazsan penaltın verilmez,kötü oynarsan hakemler seni katleder diye bir kural var ?

Hakem bizi katletmedi,hakem adam olsa Bosingwa nin yaptigina penalti calar,Zokora yida cift sari kirmizidan atardi.Her seyi son dakikadaki Olcan pozisyonuna baglamak §ik degil.

Taha Muhammet
15.02.2014, 22:34
her deplasmanda 2 gol atıoruz çok basit goller yiyoruz dio iho bu manyak onurla bu iş olmıcıak satalım der 2 güne :)

Onur Akyüz
15.02.2014, 22:36
Bosi'nin eline çarpan net penaltıydı. Olcan'ın pozisyon da penaltıydı, avantaj oynatmadığı pozisyonumuz da büyük bir hakem hatasıydı.

Ama hakemleri tartışmanın bi manası yok, böyle gelmiş böyle gidecek, bize kasıtlı yaptıklarını düşünmüyorum tek dertleri maçı idare edip, başını derde sokmamak. Bugün beraberlik hakem için çok iyi skor mesela.

Hami de boynu bükük görevime devam edeyim kurbanınız olayım filan diyor, bence de sene sonunu görsün ne olacak.

Şimdi yeni hoca getirsek sene sonu yine paketlenecek bu kesin. Şu anki yönetim anlayışı takımın sahadaki halinin kopyası, düzelmesini beklemek hayalciliktir. En azından tekrar bi masraf yapmamış oluruz. Ne ölürüz ne oluruz işte 45-50 puanla 8. 9. bi şey oluruz.

Camia ishal olmuş durumda sene sonu def-i hacete çıkıp başkan maşkan ne var ne yok çıkarıp atmamız lazım. Yoksa son sürat sıradan bi takıma doğru gidiyoruz.

leons61
15.02.2014, 22:37
içerde konya ve denizli maçlarını alsak şampiyonduk diyorum hala performansa bakarım diyorsun hüseyiiiiiiiinnn :D maçları izlemedin mi, umut ve g.ünal a sövdüğün o lanet maçları izlemedin mi, golleri kaçır kaçır sonra bangoura g.tüyle gol atmıştı bize :D yanlış bir transfer adamın başını yedi işte, istediği adamı kampımızdan kaçırtanlar utansın... yinede gökhan ve umut boy abdesti alıp maça çıksalar şampiyonduk, olmadı.

iyide kardeş bu dediklerinin bi önemi yok işte insanlar bunları konuşmuyor.istatistiğe de bunlar geçmiyor....halamında daşşagları olsaydı emicem olurdu ama işte...

SiNo
15.02.2014, 22:38
Hakem i falan değilde ruhsuz takımı ve yönetimi değişmesi lazim

HTC Desire X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emre duman
15.02.2014, 22:39
Takım tamamen sil baştan olmalı 3 4 sene birşey beklemeyin bu takımdan,nezaman kötü durumda olsak kan emiciler gelir emerler emerler sonra bir şekilde allahın hikmeti olsa gerek 1 2 sene iyi olurusz sonra tekrar devam kısır döngü.

arifberkay
15.02.2014, 22:45
iho istifa

bordo08
15.02.2014, 22:47
..Trabzonspor tarihinin gördüğü en çöp kadrolarından birine sahibizz..Onur ve olcan hariç takım olarak acınacak haldeyiz..

SiNo
15.02.2014, 22:49
Bu kadroyu bu sene sonu komple dagitmaliyiz

HTC Desire X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yiğit SARI
15.02.2014, 22:50
..Trabzonspor tarihinin gördüğü en çöp kadrolarından birine sahibizz..Onur ve olcan hariç takım olarak acınacak haldeyiz..

Emre'yi de katalım bari listeye

Fatih Birinci
15.02.2014, 22:50
Yazik

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

bordo08
15.02.2014, 22:54
Emre'yi de katalım bari listeye

Emrede olacak inşallah böyle devam eder ve istikrar yakalarsa..

Nihat Günay
15.02.2014, 22:54
Yusuf'a ayar oldum yanlız...

F. Yıldırım
15.02.2014, 22:55
Hakemlerin de, TFF'nin de, Türk Futbolunu yönetenlerin de hepsinin Allah belasını versin.

Tayfun Aydın
15.02.2014, 22:58
Aykut ne öyle ya bu nasıl futbolcudur.

Özer orta da daha etkili.

Henrique den sonra Zokora da kadro çıkarılırsa belki ilk 6 ya gireriz.

leons61
15.02.2014, 23:00
Yusuf'a ayar oldum yanlız...

yusuf bi oldum havasında..böyle giderse söner gider. bi son dakikada kafa vuruşu vardı orda zaten eritti beni

arifberkay
15.02.2014, 23:01
bütün çöplerin sözleşmeleri devam ediyor oynasa oynamasada paralarını alacakar...Bu kadroya kimse dayanamaz.

bariskaratas
Cale'yi izliyorum Belçika liginde adam hatasiz oynuyor savunmayi rahatlatiyor adami beyenmedik surunuyoruz simdi sol bek aramak için

futbolu sadece ileri çıkıp gol atmak sananlar begenmedi.
herkes kendi adına konuşsun
cale gitmesin diye ne yırtınmıştım

leons61
bu ligde formamız 30 puan aldı ve 9.sırada.

Süleyman Baykan
15.02.2014, 23:02
Ben sadece önümüzdeki sezon takımda kalması geren oyunları yazacağım kendimce bu takım ilk 5'e girsin başarıdır.

Onur-Bosingwa-Soner-Olcan-Yusuf-Özer-Malouda-Adrian-Emre-Barış Memiş-Borçenu

2 yerli,2 yabancı stoper,2 yerli orta saha,1 yabancı orta saha,1 yabancı forvet,1 yabancı sol bek,1 yerli sol bek,1 yerli sağ bek,2 yerli kanat oyuncusu,1 yerli forvet(Toplam 14 transfer)

Vizyon sahibi yönetim.
Disiplinli bir hoca.

Güzel hayaller bunlar:)

tristram
15.02.2014, 23:02
iyi hoca orneklerinde hakikaten iyi ama..ya bunlar sıradan adamlar...gidip çalıştırmadık takım bırakmayan adamlar bunlar..iyi adamlar her zaman büyük takım çalıştırır..belirli bi seviyenin altına düşmez...şikeciler sezon başı uefanın ceza olayı olmasa o ersunu alacaklarmıydı..adama dedilerki sen bekle kenarda...cezayı görünce gel dediler ya...

ersun ve samet bizdeyken guzel islere imza attilar.o acidan soyledim.iyi adamlar buyuk takim calistirir genellemesi dogru degil.bana gore de iyi hoca anadolu takimlariyla basari elde edendir.ersun-samet-ertugrul-tolunay bunu zaman zaman basardilar..
sikecilerin ersun'u alip almamasi beni cok ilgilendirmiyor.ben ersun hoca'nin bizdeyken yaptigi islere bakarim.senol gunes'e taninan kredinin yarisi ersun hoca'ya taninsaydi cok daha guzel isler yapardi.
bu camiada bir oz evlat takintisi var.trabzonlu olmayan hocalari iki uc mac takilinca direkt sepetliyoruz.obur taraftan bakiyorsun 3 kez arkasinda enkaz birakip giden senol gunes'i dorduncu kez getirmeye calisiyoruz.kurtarici diye adama sariliyoruz.
daha dogrusu yonetimler senol gunes'i kendilerine kalkan yapiyorlar,bundan kurtulmamiz gerekiyor.binkez yazdik bir kez daha yazalim.ayni seyleri deneyip farkli sonuclar beklemek cok buyuk aptalliktir.senol gunes gelecegine sezon sonuna kadar hami'ye sans taninsin daha iyi.hazir trabzonluysan sen de gel zihniyeti varken hami de sansini denesin.takim deneme tahtasina dondu ama onemli olan trabzonlu efsanelerimizi istihdam etmek.

Fatih Çelik
15.02.2014, 23:03
2008-09 sezonundaki gibi kadroya bi neşter vurmanın vakti geldi artık. Daha geçen sene son anda ligde kalan Karabük'ün taraftarınında 2-1 den sonra "Trabzon kümeye "diye tezahürat etmesi hem manidar hem de sinir bozucu .Haydi hayırlısı ...

Veysel
15.02.2014, 23:04
Paran varsa dünya alemdir kulun, paran yoksa 10. sıralardır yolun

Tayfun Aydın
15.02.2014, 23:04
Benim ideal kadrom haftaya Zokora efendinin de olmamasıyla ite kaka saha da olacak.

--------------Onur--------------
Bossingwa------Mustafa-----Caner(Aykut oynar)--------Kadir

Olcan-----------Alex----------Colman----------Malouda

--------------Özer---------------------------------

------------------------Emre-----------------------

Aykut un yerine kim oynasa olur. Hatta Aykut oynayacağına 3 lü defansla bile çıkılabilir sahaya.

Mert Oğuzlu61
15.02.2014, 23:05
Ben sadece önümüzdeki sezon takımda kalması geren oyunları yazacağım kendimce bu takım ilk 5'e girsin başarıdır.

2 yerli,2 yabancı stoper,2 yerli orta saha,1 yabancı orta saha,1 yabancı forvet,1 yabancı sol bek,1 yerli sol bek,1 yerli sağ bek,2 yerli kanat oyuncusu,1 yerli forvet(Toplam 14 transfer)

Vizyon sahibi yönetim.
Disiplinli bir hoca.

top toplayıcı mı lazım.

Adem Akyüz'
15.02.2014, 23:06

Vizyon sahibi yönetim.
Disiplinli bir hoca.

Abi hepsi güzel de hala mı Adrian :)

leons61
15.02.2014, 23:08
2008-09 sezonundaki gibi kadroya bi neşter vurmanın vakti geldi artık. Daha geçen sene son anda ligde kalan Karabük'ün taraftarınında 2-1 den sonra "Trabzon kümeye "diye tezahürat etmesi hem manidar hem de sinir bozucu .Haydi hayırlısı ...

istedikleri kadar bağırsınlar..hiçbir zaman bi trabzonspor olamayacaklar.aadolu takımlarının kuyruk acısı bu.ne zaman sendelesek hepsi birden başlıyor..ama efsanenin yine geri döneceğini onlarda biliyor:)

Fatih Çelik
15.02.2014, 23:11
Abi hepsi güzel de hala mı Adrian :) Fizik gücü hariç hala Adrian tabi bence.

Hüseyin Başoğlu
15.02.2014, 23:11

tamam işte performansa bakıyorum şampiyon olabilecekken olamamışız :D

Erbay
15.02.2014, 23:14
Arabaları hurdada sıkıştıran mekanizmaya atacaksın bizim takımı.

Bir gol atıp gaza geliyorlar ama tabelada dakika daha 15 falan. Full kapanıyorlar, topu hiç dolaştıramıyorlar. İyi tamam gaza geldin de biraz aklını kullan aklını. Böyle futbol takımı olmaz arkadaş.

Allah'tan Henrique yoktu bu maç. Maçı izlemeyip yemek yemiştir.

Tayfun Aydın
15.02.2014, 23:15
Özer önde ortada çok daha iyi Emre yle beraber iyi pres yapıyorlar. Topu da iyi kullanıyor.

Zokora nın artık seneye 3 e 5 e bakılmadan gönderilmesi lazım.

Bu akşam uzun zamandır sahaya doğru düzgün müdahale eden bir hoca gördüm.

2 değişiklikte mantıklı ve doğruydu ama hem Janko hem Yusuf çok kötüydüler. Değişiklerle Özer in ortaya geçmesi takımı hareketlendirdi.

Oyun gene kötü ama en azından son dakikaya kadar maçı kovaladık.

Bu kadroyla olur mu? Olmaz asla olmaz...

Onur,Bossingwa,Mustafa(yedek),Olcan,Özer,Alex,EMRE ,Yusuf(yedek),Malouda hariç gönderilip yeniden kadro kurulmalı.

1461 den gelenler de yedek olarak tutulmalı. Yeter öğütücü gibi çocukları harcadığımız.

leons61
15.02.2014, 23:16
arkadaşlar sene başında bu takımın yine şampiyon olamayacağını ve enaz 15-20 puan geri düşeceğini hepimiz bilmiyormuyduk?

Fatih Çelik
15.02.2014, 23:16
istedikleri kadar bağırsınlar..hiçbir zaman bi trabzonspor olamayacaklar.aadolu takımlarının kuyruk acısı bu.ne zaman sendelesek hepsi birden başlıyor..ama efsanenin yine geri döneceğini onlarda biliyor:) Ona ne şüphe de ne bileyim bi tuhaf oluyor insan o kadar.

Samet Yildirim
15.02.2014, 23:17
Normalinde karabükspor deplasmaninda 1 puan iyidir ama cok puan kaybimiz oldu ondan biraz acitiyor.

Bellibölümde iyidik belli bölümde ise kötü...

Özellikle Mustafa Yumludan ben inanilmaz biktim...Yedire yedire Hocalar bikmamis anlasilan.
Ilk verdigimiz pozisyonda Eneramo bizim stoper, Yumlu ise rakibin santraforu !! 2.golü ztn saymiyorum.

Oyuncu degesiklikleri Mustafa hocadan cok daha mantikliydi...Farkli tercihlerde olabilirdi..Ama rezil degesiklikler olmadi yani.

Ilk yari adrian...Özer de cok iyidi...Olcan etkiliydi..

Yani cok basit. Song-Teofilo olsa en az 10 puan fazlaydi...

Haa hakemler serefli insanlar olsaydi yine 10 puan fazla olurdu.

Mehmet SELEN
15.02.2014, 23:17
Bu gün takımı beğendim.Beğendim deyince hemen üzerime gelmeyin.Şunda hem fikiriz.Takımdaki oyuncu kalitemiz düşük.Hoca olarak kimi getirseniz çok fark etmez.Dediğim gibi bu gün takım biraz daha mücadele etti. Takım geriye düştüğünde mücadeleyi bırakıyordu.Bu sefer öyle olmadı.Eğer mücadele etmeye devam ederse puanlar alacaktır.Hami Hoca ile sezon sonuna kadar devam edilmesinden yanayım. Yeni bir hoca getirerek harcamanın anlamı yok.Birde yusufa birkaç lafım var.Bu kafayla giderse Lig A oyuncusu bile olamaz.

Tayfun Aydın
15.02.2014, 23:18
Herşeye rağmen bu maçı yiyen hakemdir arkadaşlar.

Avantajı oynatmadı.

Son pozisyon %100 penaltı........

Mehmet SELEN
15.02.2014, 23:18
Özer önde ortada çok daha iyi Emre yle beraber iyi pres yapıyorlar. Topu da iyi kullanıyor.

Zokora nın artık seneye 3 e 5 e bakılmadan gönderilmesi lazım.

Bu akşam uzun zamandır sahaya doğru düzgün müdahale eden bir hoca gördüm.

2 değişiklikte mantıklı ve doğruydu ama hem Janko hem Yusuf çok kötüydüler. Değişiklerle Özer in ortaya geçmesi takımı hareketlendirdi.

Oyun gene kötü ama en azından son dakikaya kadar maçı kovaladık.

Bu kadroyla olur mu? Olmaz asla olmaz...

Onur,Bossingwa,Mustafa(yedek),Olcan,Özer,Alex,EMRE ,Yusuf(yedek),Malouda hariç gönderilip yeniden kadro kurulmalı.

1461 den gelenler de yedek olarak tutulmalı. Yeter öğütücü gibi çocukları harcadığımız.
Aynen katlıyorum renktaş yazdıklarınıza

Devran Saka
15.02.2014, 23:21
Bu cenazeyi kim kaldıracak

Fatih Çelik
15.02.2014, 23:24
Önceki sayfalara pek bakmadım bilmem konuşuldu mu Karabük'ün ilk golünde kornerde golü atan oyuncuyla Emre Güral eşleşmişti ancak orta geldiğinde ne adamı rahatsız etti ne de topa yükseldi o kadar rahat vurduki adam . Bir santrafor görevi sadece gol atmak mıdır? diye sormadan edemeyeceğim. Bu kadar basit bir gol yememeliydik.

ibrahim
15.02.2014, 23:24
Herşeye rağmen bu maçı yiyen hakemdir arkadaşlar.

Avantajı oynatmadı.

Son pozisyon %100 penaltı........

Sene başından beri böyle.

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

mustafa0661
15.02.2014, 23:26
Emre 3-5 gol attı die biyerlerini kaldırdınız kaç senedir trabzon da ne katkı sağladı?
Not:onur recep kıvrak Ersun Yanal getirmiştir şenol güneş değil..
Dipnot:2010-2011 sezonu kadrosunu şenol Güneş değil Ersun Yanal kurmuştur
Ersun Yanal fenerbahçe ile sözleşmesi 1 yıl yani önümüzdeki sezon boşta...

F. Yıldırım
15.02.2014, 23:26
Önceki sayfalara pek bakmadım bilmem konuşuldu mu Karabük'ün ilk golünde kornerde golü atan oyuncuyla Emre Güral eşleşmişti ancak orta geldiğinde ne adamı rahatsız etti ne de topa yükseldi o kadar rahat vurduki adam . Bir santrafor görevi sadece gol atmak mıdır? diye sormadan edemeyeceğim. Bu kadar basit bir gol yememeliydik.

Doğru bir tespit, bu takımın iki stoperi de doğru dürüst ayakta kalamıyorken Emre'de pek suç bulmuyorum.

Adem Akyüz'
15.02.2014, 23:28
Emre 3-5 gol attı die biyerlerini kaldırdınız kaç senedir trabzon da ne katkı sağladı?

Adamı oynattılar mı da katkı bekliyorsun ?

6Şafak Aydın1
15.02.2014, 23:29
ilk 10 dk`daki oyunu oturtatbiklsek ne stoper sorunumuz olur nede baska birsey stoperler tükendi arkadas neden devam ettiremiyoruz sorun bu demekki hayat var yok degil yani birseyler var.

mustafa0661
15.02.2014, 23:29
Adamı oynattılar mı da katkı bekliyorsun ?

Yeterince şans verildi...

MaEsTrO
15.02.2014, 23:30
Hami'den de cekecegimiz var. Zora düsünce dolan hakeme gitsin. Yavrum benim.

F. Yıldırım
15.02.2014, 23:30

Emre kaç maçta 90 dakika oynama şansı bulmuştu bu sezona kadar?? Ayrıca bu sezon bile 13 maç oynadı ve bu maçlarda 7 gol attı. Yani kısaca takım da iyi sayabileceğimiz bir futbolcu. Artı 24 yaşında ve oyun zekasının yüksek olmasından dolayı gelecek vaat ediyor.

breakup
15.02.2014, 23:31
henrikeyi göremedim

F. Yıldırım
15.02.2014, 23:32
henrikeyi göremedim

Şükür duasına çıkmak lazım.

Süleyman Baykan
15.02.2014, 23:33
Abi hepsi güzel de hala mı Adrian :)

Ben Adrian'ın kaliteli bir oyuncu olduğunu düşünüyorum çevresindeki oyuncuların performansı onuda etkiliyor 2010-2011 sezonundaki kadro içinde Adrian bundan 3 kat fazla katkı verirdi.

Muhammet YILMAZ
15.02.2014, 23:34
Emre kaç maçta 90 dakika oynama şansı bulmuştu bu sezona kadar?? Ayrıca bu sezon bile 13 maç oynadı ve bu maçlarda 7 gol attı. Yani kısaca takım da iyi sayabileceğimiz bir futbolcu. Artı 24 yaşında ve oyun zekasının yüksek olmasından dolayı gelecek vaat ediyor.

Emre Trabzonspor kariyerinde ilk kez 90 dakika sahada kaldı :rolleyes:

mustafa0661
15.02.2014, 23:34
Yusuf emre verilen şans nie Soner verilmiyor?

F. Yıldırım
15.02.2014, 23:36
Emre Trabzonspor kariyerinde ilk kez 90 dakika sahada kaldı :rolleyes:

Arkadaş bunları okuyodur inşallah:)

Bende yeni öğrendim.

Fatih Çelik
15.02.2014, 23:37
Emre'den tam bir santrafor olur mu bilmem ama ataklarda durduğu yerle ve attığı paslarla (tabi biraz daha duzeltirse) football manager diliyle tam bi CF olur :)

batugol
15.02.2014, 23:37
Ben Adrian'ın kaliteli bir oyuncu olduğunu düşünüyorum çevresindeki oyuncuların performansı onuda etkiliyor 2010-2011 sezonundaki kadro içinde Adrian bundan 3 kat fazla katkı verirdi.

yapmayin Allah askina
adrian ve kalite ayni cumlede

Adem Akyüz'
15.02.2014, 23:38
Yeterince şans verildi...

Nereye yeterince şans verildi ? Adamı bırak 2 maç üst üste oynatmayı, 90 dakika bile oynatmadılar. Haftalarca adamı 90+ da oyuna sokarak dalga geçtiler çocukla..

6Şafak Aydın1
her mac 50 tane pozisyon veriyorsun sonra ben demistim bundan stoper olmaz, güzel güzel...

gurur6134
Colman zokoro aykut takimdan gonderilmeli..kadirle olmicak anlasildi..onura yedigi goller yakismadi ama kredisi sonsuz..macin iyileri emre bosi olcandi..yusufda dusus devam ediyor..ozer koca bir soru isareti..ilk 15dakka ozlenen trabzonu izledik gerisi malum..hakem pici 90da penaliyi verse kotu futbolla 3 puan alincakti..macin hakki beraberlikdi..haftaya aykutu colmanida almadin kadroya..

Hürgün Aygün
15.02.2014, 23:39
Maçtan az önce geldim. Takım maçın başı ve son 10 dakika dışında yine etkisizdi. Özer ve Olcan sahanın en iyileriydi bence. "Trabzon kümeye." diye bağırıp, küfür eden Karabükspor taraftarı da çabuk unutmuş Bank Asya günlerini. :)

Yaşar
15.02.2014, 23:40
Son dakikada Olcan'ın pozisyonu bariz penaltı, kesilen avantaj pozisyonumuz var.
Bosingwa-Musa mücadelesinde lehimize verilen faul kararı yanlış, devamında Bosingwa'nın pozisyonu penaltı.

F. Yıldırım
15.02.2014, 23:41
Yılmaz Vural takımın başına gelse ( Allah korusun ), ilk antremandan sonra tesislerden 10'a yakın ceset çıkar. O derece kadro kalitemiz düşük.

mustafa0661
15.02.2014, 23:42
Nereye yeterince şans verildi ? Adamı bırak 2 maç üst üste oynatmayı, 90 dakika bile oynatmadılar. Haftalarca adamı 90+ da oyuna sokarak dalga geçtiler çocukla..

Takım forvet sıkıntısı çekerken o formayı alamamıssa demekki hazır değil veya iyi oyuncu değil güneş Tolunay akçay 3 de devamli şans vermiyorsa kabahat futbolcuda

ceday99
15.02.2014, 23:43

adrian iyi de çevresi kötü diyorsun yani.
oda farklı bir yaklaşım...

Süleyman Baykan
15.02.2014, 23:45
yapmayin Allah askina
adrian ve kalite ayni cumlede

Geçen hafta 2 asisti vardı Henrique öküzü sağolsun.

F. Yıldırım
15.02.2014, 23:46
Takım forvet sıkıntısı çekerken o formayı alamamıssa demekki hazır değil veya iyi oyuncu değil güneş Tolunay akçay 3 de şans vermiyorsa kabahat futbolcuda

Geçen sene belki hazır değildi ama bu sene forma ta sene başından beri hakkıydı. Tek şanssızlığı Henrique tosununun Avrupa'da ki dandik takımlara gol atıp MRA'nın gözünü boyamasıydı.

mustafa0661
adrian iyi de çevresi kötü diyorsun yani.
oda farklı bir yaklaşım...

İyi oyuncu fenerbahçe Galatasaray Beşiktaş maçında çıkar Bu futbolcu olduğunu iddia eden kişiyi göremedim

Fatih Çelik
Yılmaz Vural takımın başına gelse ( Allah korusun ), ilk antremandan sonra tesislerden 10'a yakın ceset çıkar. O derece kadro kalitemiz düşük. sağ bek hariç tüm defans değişmeli zokora nın yerine bi defansif orta saha bi de forvet aldik mı tamam geri kalanlar iyi 4 banko transfer bu işi çözer bence hem şu şike olayının da hem bizim hem de oyuncuların konsantrasyonunu hala bozduğunu düşünüyorum :/ Bence biraz da bunun etkisi var hala.

Muhammet YILMAZ
15.02.2014, 23:49
sağ bek hariç tüm defans değişmeli zokora nın yerine bi defansif orta saha bi de forvet aldik mı tamam geri kalanlar iyi 4 banko transfer bu işi çözer bence hem şu şike olayının da hem bizim hem de oyuncuların konsantrasyonunu hala bozduğunu düşünüyorum :/ Bence biraz da bunun etkisi var hala.

Defansif ortasaha değil çift yönlü orta saha lazım.Defansif adam alırsak zokoradan farklı olmaz

murtabit
15.02.2014, 23:50
takımın orta sahası yumuşak. pres yapan yok. o yüzden defansa çok yüklenmemek lazım. ancak pozisyon hatalarını yapan ekseriyetle yumlu. henriyi kadro dışında bırakan hami hocaya ayrıca teşekkürler

ccd6167
15.02.2014, 23:51
Maçtaydım yeni geldim eve

1) zokora bosuna takımda tutmanın mantığı yok

2) olcan emre ozer den başka top oynamaya çalışan adam yok sahada

3) adrian bn hayatımda bu kadar kötü bi 10 numara görmedim varsa söyleyin de bilelim

4) bosingwa resmen son maçlarda oynamıyor artık.

5) karabük taraftarı dahil diğer tüm anadolu takımları dahil payı mayı yok hepinizin kucağımıza düşeceksin. O zaman sizi küme düşürmeyen takımı .. Varya

Cok doluyum çok

Fatih Çelik
15.02.2014, 23:51
Defansif ortasaha değil çift yönlü orta saha lazım.Defansif adam alırsak zokoradan farklı olmaz Defansif orta sahadan kastım mevki olarak yoksa ben de Melo gibi bi orta sahadan bahsediyorum :)

winner
15.02.2014, 23:53
hakan ünsal denilen futbolcu eskisi az önce trt stadyumda "Trabzonspor büyük takım ama büyük bir camia değil" dedi...

üç kuruşluk adamların devlet (iktidar) kanalında Trabzonspor camiasıyla ilgili ettiği laflara bak...

Muhammet YILMAZ
15.02.2014, 23:53
Defansif orta sahadan kastım mevki olarak yoksa ben de Melo gibi bi orta sahadan bahsediyorum :)

Tamam ben yanlış anladım o zaman :o

Armağan Dere
15.02.2014, 23:54
Mustafa Yumlu ve Komando denen zatların ne kadar Trabzonspor'a yakışmayan,amatör lig topçusu olduğunu gördünüz mü?

Mustafa YUMLU denen şahsın 3 yıldır Trabzonspor'a yakışmadığını görmüyor musunuz?

emre6167
15.02.2014, 23:56
Sorun Hoca'da değil. Bence Hami Hoca çıkarabileceği en güzel kadroyu sürdü güzel değişiklikler de yaptı. Kadro yapılanması şart bu vizyonsuz yönetimle daha çok yıllar boşa gider. Çok kaliteli bir hoca getirseler dahi sağlam duruşlu bütünlük gösteren ve mantıklı düşünebilen bir yönetim sahibi değiliz. Eğitim şart...

mustafa0661
15.02.2014, 23:57
Örnek vereceğim isim sıkıntılı olacak ama bize emre Belözoğlu gibi ofansif agresif ortasaha oyuncu melo gibi başarıya aç gökhan Gönül gibi aralıksız çalışan Lugano sivok gibi gizli forvet lazım...

alper*
15.02.2014, 23:58
Eğer takım olarak daha iyi performans sergilersek, Avrupa kupalarına katılma şansımızı devam ettirebiliriz.

gurur6134
Sezon sonuna kdr hamiyle dvm edilsin..bu seneden gecti zaten..seneye transfer yapmasini bilen bir hoca ertugrul yada sota olabilir ve vizyon sahibi bir yonetimle baslanmasi dilegiyle

Fatih Çelik
Aykut Demir geldiğinde ne yalan söyleyeyim çok sevinmistim şu an Yumlu daha iyi diyebiliyorsam varın siz düşünün. Vallahi beni Trabzonspor özel uçakla getirtse tesisten çıkmazdım. Gerçi boyumda musait ama işte adam komandoymuş (!) . Komando olsam dava açarım.

Burak Bıyıklı
15.02.2014, 23:59
http://i.hizliresim.com/xAOqop.jpg (http://hizliresim.com/xAOqop)

http://i.hizliresim.com/x00kP9.jpg (http://hizliresim.com/x00kP9)

http://i.hizliresim.com/K4pkd4.jpg (http://hizliresim.com/K4pkd4)

Allah'tan ikiyi attık da resim çekinmeye yüzümüz oldu.onuru çok istedik ama hala çok kızgın hiç gülmedi yüzü maçtan önce de sonra.sadece çocuklarla resim çekindi.zokora janko aykut demir kadir keleş zeki yavruyla çekindik.yine de güzel :D

F. Yıldırım
15.02.2014, 23:59
Bugün forumda biri rüyasında maçın 2-2 devam ettiğini ve 3. golün belli olmadığını gördüğünü yazmıştı. Tebrik etmek lazım:)

Fatih Çelik
16.02.2014, 00:01
Örnek vereceğim isim sıkıntılı olacak ama bize emre Belözoğlu gibi ofansif agresif ortasaha oyuncu melo gibi başarıya aç gökhan Gönül gibi aralıksız çalışan Lugano sivok gibi gizli forvet lazım... Abi o dediklerini bulmak ayrı bir iş öyle olunca şampiyon olunuyor zaten :D Öylelerini İstanbul a getirisin de ya Trabzon'a ?

mustafa0661
16.02.2014, 00:01
Beraber kalınmış bilmem kaçıncısın yüzler gülüyor yazık...

arifberkay
16.02.2014, 00:02
adrian zokora oynasin bu takim mac kazanamaz

Nazim Can
Bu ligde basarili olmak istiyorsan(istisnalar kaideyi bozmaz) sahsi fikrim 2( bizim takim icin) ama en az 1 stoper yabanci olmali.

Burak Bıyıklı

e yapacak bişey yok kaç deplasmanda kaç puan almışız.o ana bakıp seviniyoruz.gençler maçında sinirlendim kafayı yedim de noldu yine bi cacık yok

colman
16.02.2014, 00:03
Eskiden Trabzonsporun maçı olunca heryerim heyecandan titrerdi şimdi millete soruyorum maç noldu diye resmen futbol falan kalmadı şaibeli ligde...

arifberkay
16.02.2014, 00:03

aynen hocada oyunu ve oyunculari tebrik etmis yazik ve ayip

Onur Akyüz
16.02.2014, 00:04
Hala Adrian diyenler var.

Bazen ben de düşüyorum bu yanlışa, bizim formayı giyen her adamda umut ışığı arıyoruz, iyi adam olsun istiyoruz ve maalesef buna kendimizi inandırıyoruz.

Ben misal şu Soner oynasın diye ölüp bitiyorum, ah ulan çıksa şöyle orta sahada sazı alsa eline, asist yapsa, gol atsa, şiir gibi oynasa..

Henriq bile Benfica maçlarında gözümüze nasıl gelmişti, adamın bidon olduğunu herkesin kabul etmesi 3 sene sürdü. Şimdi bile şöyle şık bi gol atsa eminim ki alın size kapaq diyen adamlar çıkacaktır.

Bamba ilk geldiğinde yazdıklarımıza bi bakın -saçın olayım kes beni bamba, -topun olayım tep beni Bamba, -öp beni Bamba, -ye beni Bamba! Ama kazın ayağı öyle olmadı adam saatli bomba çıktı.

Malouda Rize'ye golü attığında hatırlayın nasıl çıldırmıştık. Peki sonra?

Hele Yusuf'u hatırlayın nasıl heyecanlandırıyordu bizi, Kadir önümüzdeki 10 senenin sol beki oluyordu.

Bir sürü örnek verebilirim.

Bakın şu takım böyle yönetildiği sürece asla ama asla bir arpa boyu yol alamaz. Dünya kadar garanti para, ceza yok, kadro dışı yok, parasını alamayıp Fifa'ya koşan adamlar hala takımda, beyzadeler el bebek gül bebek yaşayıp gidiyorlar.

Yabancılarımız çöp, tek dertleri para bunu anlayın artık. Bu adamlar futbolcu elbette arada iyi maçlar çıkaracaklar ama bunlarla bir sezon istikrarla mücadele etmek imkansız.

Yerlilerimiz desen yeteneksiz, kapasite yok. Kadir, Yusuf, Yumlu, Aykut bunlarla olmaz, olmayacak.

Takımda karakterli, kaliteli, aldığı paranın giydiği formanın hakkını veren maksimum 5 adam var. Boşuna olmayacak duaya amin diyoruz.

He Adriyan he!

tlotwat
16.02.2014, 00:05
maçı bende izlemedim ama eğer hoca gelicekse gerçekten bizim hedeflerimize uygun trabzonsporu bi yere getirecek hoca gelicekse gelsin yoksa sıradan hocaları getirip işi idare etme durumuna düşmeyelim bırakalım hami yönetsin takımı evlatlarımıza bu kadar hain olmayalım 5-10 maç kredisi olsun oda sonuçta başarıya aç sonuçta oda takımın iyiliğini düşünür gerçekten başarılı olursa devam ederiz olmazsa teşekkür eder yollarız

Ogün YAZICI
16.02.2014, 00:09
ikinci yarıya beşiktaş ile birlikte başladık...beşiktaş uçtu gitti biz olduğumuz yerdeyiz...

Armağan Dere
16.02.2014, 00:10
Özer Hurmacı denen zatın ne yaptığını anlatacak var mı?

1996'da dayısı maçı sattı...

Kendisi de şimdi yamadı Trabzonspor'a kendini...

Fatih Çelik
16.02.2014, 00:11
Hazır aklıma gelmişken sorayım bu Olcan gol atınca niye sevinmiyor bilgisi olan var mı sanki sezo sonu uçup gidecek öyle bi his var içimde. İnşallah yoktur.

Adem Akyüz'
16.02.2014, 00:13
Hazır aklıma gelmişken sorayım bu Olcan gol atınca niye sevinmiyor bilgisi olan var mı sanki sezo sonu uçup gidecek öyle bi his var içimde. İnşallah yoktur.

Babası kanser tedavisi görüyor. O yüzden..