PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Seneye Teknik Direktör Kim Olmalı ?

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

E. Okan Bülbül
10.02.2014, 14:04
Fatih Tekke gelsin diyecemde hacıyla papazlar olmaz...

mourner
10.02.2014, 14:05
yönetimin çapının yeteceği teknik adamlar arasında en iyisi halilhodzic.adam trabzonu aşağılamıyordu,sadece gerçekleri söylüyordu,taraftara olmayacak hayaller satmıyordu.o yüzden seviliyor zaten,dost acı söyler.hepimizin istediği dürüstlük değil mi zaten.ama emin olun MRA maç sonu açıklamalarıyla trabzonsporu en fazla küçük düşüren teknik adamdı.

Şahinoğlu
Yeni gelecek hoca ile kesinlikle sezon sonuna kadar sözleşme yapılmalı ki bu yönetimde gidici gidince birdaha hoca ile tazminat sıkıntısı yaşamayalım malum Tolunay hoca mevzusu taze , yerli hocalar konusunda kimle çalışacağız bilmiyorum Hikmet Karaman,Yılmaz Vural gibi isimleri camiaya yakıştıramıyorum zira bu adamlar küme düşmemeye oynayan takımların hersene abone olduğu isimler eğer Trabzonspor'um bunlara kaldıysa vahki vah, yerli olarak adamlığı teknik bilgisi olarak sezon sonuna kadar Yücel İldiz'i düşünebilir yönetim diğer isimler Trabzonspor'u içten dahada yaralayacak isimlerdir bana göre, yada alamadıkları golcünün parası ile iyi bir yabancı hoca ile anlaşabilirler.

ceday99
Fatih Tekke gelsin diyecemde hacıyla papazlar olmaz...

forvete diyorsan olur aslında...

Ertan1982
Allah bizi Magathan korusun.o geldimi imf den kredi cekmek icin kpida bekleriz maclara 3-4 otobüs gideriz.oyunculara ayar cekecegim diye takimi batirmaya gerek yok.Hami sezon sonuna kadar devam etsin.Malouda Bosingwa Zokora yeterince tecrübeli var kafa kafaya versinler sezonu idare etsinler.Bu saaten sonra takimi olan hocayi alamasinbosat adam yok dogru düzgün.

Muhteva
Şaka yapıyor olmalısınız Eskişehir Ertuğrulu bırakırmı..? Şota Kasımpaşayı bırakıp gelirmi..? Şenol hoca İho'nun altında çalışırmı..?

İki seçenek var ya Yılmaz Vural gelecek yahut İHO'nun söz geçireceği işe yaramaz birisi gelecek..

serkanholep
benim adayım bekenbauer

ceday99
10.02.2014, 14:07
Şaka yapıyor olmalısınız Eskişehir Ertuğrulu bırakırmı..? Şota Kasımpaşayı bırakıp gelirmi..? Şenol hoca İho'nun altında çalışırmı..?

İki seçenek var ya Yılmaz Vural gelecek yahut İHO'nun söz geçireceği işe yaramaz birisi gelecek..

üzüldüğüm nokta bir çoğu inanarak yazıyor bu isimleri...

CamilloVillegas
O. Şefik Erkaya! veya Jordan Belfort!

Erkaya çok iyi gelirdi, elleri dert görmesin.

Gökhan Baymak
NE TEKNIK DIREKTÖR ÖNERİSİ SUNUP DURUYORSUNUZ.. YÖNETİM GİTMEDİKÇE BİZE RAHAT YOOOOOKKKKKK!!!

Sent from my LG-E612 using Tapatalk

Mert Oğuzlu61
Aşağılanmayacak yer mi trabzon ?

bir paris değil tabiki ama dalga geçilecek şehirde değil, bugün bosigwa yı malouda yı getirebilecek seviyeye geldik, para içinde olsa bu adamlarında bizim şehrimize gelebileceğini kanıtlamış olduk.

asıl halilhodzic kimki bu takıma hocalık yapacak, nedir yani bu adama duyulan sevginin sebebi, ben bunu sorguluyorum. şimdi işler değişti bence...!

GÖLONSA
Bir değerimizi daha yedik böylece.Bu gidişin nedeni olan bir kısım hatalar kendisinden kaynaklanmış olsada asla tam anlamıyla arkasında olmadık.Hocamıza en baştan beri kendisini sevmemize rağmen hep yetersiz gözüyle baktık.

Herşeye rağmen teşekkürler hocam.

Yeni gelecek isim belirlenirken bu sefer duygusal sebeplerle karar verilmemeli,daha profosyonel düşünülmeli.Aksi takdirde sonuç yine başarısızlık olacak.''Sen bizim evladımızsın,o yüzden bize yeni maaliyet çıkarma,sana ne verirsek onunla idare et,sonuç kötü olursa da taraftarla aramızda bariyer ol,seni yiyelim biz kalalım'' anlayışına teslim olmayacak biri olmalı.Tavır koyabilmeli.Her şeyi değil ama gerekenler yapılamıyorsa bunu kamuoyuyla paylaşmalı.Kan kusup kızılcık şerbeti içtim dememeli.

Yani Şenol Güneş'te,Shota'da,Osman Özköylü'de,A.Kemal Denizci'de,Sadi Tekelioğlu'da olmamalı.Bu hocaların hepsinede hem saygım hemde sevgim var.Ama bir yoksunluk anında yine kendilerini feda ederler.Bizde arkalarından teneke çalarız,sanki onların hataları diye.

ESER
10.02.2014, 14:08
yilmaz vural isminin ciddi ciddi geciyor olmasi bile ne kadar acinasi, utanilasi hallerde oldugumuzun kaniti olsa gerek..

Kulube soven sayan kim var ise bas taci edelim , nasilsa futbol denen olayin cilki cikmis, nasilsa Trabzonsporda ilke namina birsey kalmamis, boyle bir kulube yilmaz vural hocalik yapabilir elbet..
adam aldigin kupaya bk atmis atmamis bir onemi yok,

Jackal Wile
benim adayım bekenbauer

kaleci mayer de olabilir :)

nchls
Valla R.carlos olabilir benim açımdan. Sivas bırakmaz ama.

uemit
kim gelsin demeye gerek yk, bulmuslardir zaten birini..bakalim baskan da "yapamicami anladim anda giderim" demisti ama su kupa muhabetti icin kalmak isticektir :(

Tayfun
Bu düşünce yapısına Ziya Doğan yakışır :)

Murat'
Kimse gelmesin bu yönetim ve bu takım onların da başını yakar.

Sene sonuna kadar Hami idare etsin takımı.

Pshycologist41
10.02.2014, 14:10
Güvenç Kurtar veya Yılmaz Vural

Bu ikisinden birini alıp sezon sonuna kadar gözlemleyebiliriz. Yarım sezonluk sözleşme yeterlidir.

Mert Oğuzlu61
Cicinho: "Sivasspor Roberto Carlos takıma gelmeden önce üç sponsora sahip olabilmiş. Ama onun gelişiyle birlikte 10 tane sponsorumuz oldu."

Cicinho: "Roberto Carlos takımı öyle bir değiştirdi ki kazanma alışkanlığı olmayan bu takım kazanma alışkanlığına sahip oldu."

hoca faktörüne örnek.

Emrah Akcagöz
Levent USTABAŞI ‏@narvent · şimdi
Ertuğrul Sağlam ile daha önce temasa geçen yönetim tekrar teklif götürdü... @61saat takipte kalın..

Altug ATALAY ‏@altug_tly · şimdi
Trabzonspor'da adı gündeme gelen Halilhodziç'e ulaştık...Bordo-Mavili kulüpte görev kabul edecek mi? Birazdan....

edimurphy_61
NE TEKNIK DIREKTÖR ÖNERİSİ SUNUP DURUYORSUNUZ.. YÖNETİM GİTMEDİKÇE BİZE RAHAT YOOOOOKKKKKK!!!

Sent from my LG-E612 using Tapatalk

+1967 :alkış::alkış::alkış::alkış:

Trabzon34
1461 e hoca bulamayanlar bize de hoca bulamazlar.. ya da buldukları gideni bile aratır.. halilhodzic i yazan var.. adamın nesini beğendiler bilmiyorum.. çünkü hiç bir başarısı yok.. neyse.. gelsin.. böylece başımıza bir iş gelirse bir Türk ün başına kalmasın.. Şenol Hoca m çok yıprandı.. Zaten şehir de istemiyor.. Yılmaz Vural yazanlar var.. şakaysa komik değil.. ciddiyse hiç değil.. ligde 9. sıradayız ve 29 puanımız var.. rize 18 puanda.. fark 11 puanda.. karabük deplasmanında sonuç belli.. tolunay yakalamışken affetmez.. sonra juve deplasmanı var ona bir şey yazmaya gerek yok.. içerde kayseri hadi 3 puan.. dışarda torku.. zor ama hadi 1 puan da ona yaz.. içerde şikeciler.. stres ve sinirle yenemeyiz.. zaten muhtemelen maç tatil olur ve 3-0 hükmen yeniliriz diye bekliyorum.. dışarda sivas mağlubiyet.. içerde kasımpaşa hadi ona da 3 puan yazalım.. dışarda elazığ en kritik maç yenersek rahatlarız.... sonra içerde gençler.. dışarda es-es yine dışarda erciyes. es-es bizi yener... içerde antep belli olmaz.. dışarda bursa da yener.... içerde cimbom ve ve dışarda antalya da kaybederek ligi bitiririz.. ama kaç puanla kaçıncı sırada oluruz sizce?

Deliormanli1
Şota diyeceğim ama boşta değil.
Bence gidip Şenol Hocayı ikna etsinler

ESER
10.02.2014, 14:11
ozer gelip bu takimda oynayabiliyorsa aykut isimli sahis da hocalik yapabilir.

ilkesi ve geleneksel degerleri olmayan siradanlasmis bir kulube donusmus olan kulubumuz bir sike artigini daha besleyebilir,

cikip o da ben sakaryaliyim , benim nenemin dedesinin didisi da Trabzondan geldi mi oooooooh mis gibi oz evlat kivamina da getirilir...

Mert'
10.02.2014, 14:11
Malouda olsun hoca

Emrah Akcagöz
10.02.2014, 14:12
Vahit mümkün değil!

http://www.trabzonajans.com/trabzon/vahit-mumkun-degil-h4215.html

yatmaztara
10.02.2014, 14:13
Yılmaz vural olabilir

CamilloVillegas
10.02.2014, 14:14
Beyaz Gandalf !

Ali İhsan
Hoca Henrique olsun, belki kendini oynatmaz!

ferit_ts
Haksizlikmi edildi sana tek soru..kalede onur olmasa su anda ts kume hattindamiydi degilmiydi..bende bizim taraftari futboldan anlayan taraftar sanirdim..

Evet takım top oynamıyor bu sadece hocanın suçumu dünkü maçta tek üzülen seninde dediğin gibi takımı ayakta tutan onurdu, diğerlerinden hangisi böyle bir eylemde bulundu, hiçbiri, aynı kanıdayım başarısızlığın faturası mra ya kesilmiştir ama suçlu sadece o değildir yönetimdir ve topçulardır, klasik olarak hoca harcanmıştır

Furkan Özdem
10.02.2014, 14:15
Adaylara bak sadi tekelioğlu, shota, hami, fatih tekke...

Teknik direktör olarak şampiyonluk yaşamış, kulübün ağırlığını kaldırabilecek, kendini kanıtlamış bir hoca lazım. Deneme tahtası değil bu takım. MRA kaldıramadı, 6.lık hedefi oynattığı oyun, açıklamaları vs...

uemit
10.02.2014, 14:15
Hoca Henrique olsun, belki kendini oynatmaz!

süper di :))))))

bu hocanin gittine vallahi üzüldüm ayni oyuncular 3 antr 2 baskan yolliyacaklar yakinda

Arif Timurcioğlu
10.02.2014, 14:16
Keşke şota olsa ama mevcut yönetim onuda yer şotanında bu yönetimle çalışacağını düşünmüyorum.

nchls
10.02.2014, 14:17
Şimdi gelecek hoca takımın çehresini tamamen de değiştirebilir olumlu yönde , gelen gideni de aratabilir. Süre kısıtlı . en kısa zamanda hocanın belli olması lazım ama çok dikkat etmek gerekiyo. Bielsa boşta ikna edilebilir mi bilmiyorum ama yılmaz vural , vahid felan uzak dursun .

atillati
Türk olacaksa Mustafa Denizli dışında hiçkimse olmaz.Bu açık ve net.Yabancı olmalı.Valeri Gazzaev,Halilhodzic,Gerets,ve Kurban Berdiyev benim gönlümdeki isimler.Bence direk Kurban Berdiyev üstünde yoğunlaşılmalı.

E. Okan Bülbül
kimse takımını bırakıp gelmez. Hele ihonun emrine hiç gelmez. Ziya Doğan boşta o gelsin en azından kenarda cırpınan debeleyen bi adam görmüş oluruz. Sakız ciğneyen değil.

yaranozlu
10.02.2014, 14:18
Yılmaz vural, kupa finalinde ts şike yaptı diyen; kasımpaşa-fener maçından ötürü şikeyle ifade veren birini isteyenler var. Evet bunlar olmasa ben de isterdim, sevdiğim bir hoca bunların dışında.

Abdullah avcı, hani şu mili takımı kurarken full ist takımı oyuncularını oynatmaya çalışan, aman aman uzak dursun.

Sadi tekelioğlu, kapasitesi belli, yetersiz, yine de diğerlerine tercih ederim.

Giray bulak, mersine kaçan.
Mustafa denizli, adam hasta zaten, hocalığına lafım yok, parayı seviyor.

Yok abicim yok, Türk hoca istiyorum ama yok. Yabancı önerebileceğim bilgi seviyem yok. İşimiz zor, hacının en kötüsünü seçeceğine eminim. Hatta hiç hoca almadın başbakan kadroyu açıklasın çıkıp oynarız anasını satayım.

gurur6134
Evet takım top oynamıyor bu sadece hocanın suçumu dünkü maçta tek üzülen seninde dediğin gibi takımı ayakta tutan onurdu, diğerlerinden hangisi böyle bir eylemde bulundu, hiçbiri, aynı kanıdayım başarısızlığın faturası mra ya kesilmiştir ama suçlu sadece o değildir yönetimdir ve topçulardır, klasik olarak hoca harcanmıştır

Ozaman haksizlii edildi demiceksin..tek suclu o degil diyceksinki katiliyorum ts iho ve yonetimiyle birlikde basda bodon henrike olmak uzere aykut zokoro zeki a.kadir vb oyunculardanda kurtulmasi gerek acilen..

yederli6155
Hoca getirsek ne olacak Allah aşkına ? Yönetim o kadar basiretsiz ki kim gelirse gelsin zerre bi beklentim yok .

praximuns61
10.02.2014, 14:20
şu en kötü durumumuzda takımda ayakta kalan bir iki kişi var. Biri onur biride olcan bana göre. hangisi bizden, hangisi trabzonlu. yabancı bi hoca gelmeli, çalıştırdığı takımlarda şampiyonluk yaşamış en azından devamlı kafaya oynamış.

Kaya
10.02.2014, 14:21
Bence iyi bir hoca yerine sezon sonuna kadar bizi idare edecek bir isim bulmamız lazım...

Gelen hoca kim olursa olsun 2014 - 2015 i göremez yüksek ihtimal...

nchls
dün henriq tosununun yerine ba felan olaydı maç tam tersi biterdi. Belki plaka bile yazardık. Mra'yı beğenmezdim değişiklikleri , açıklamaları vs felan ama ba olsaydı mra şu an duruyordu. Yani hoca istifa etti ama yönetimde de oyuncularda da geniş çaplı bir revizyon şart.

DeAgLeMaNyAq
Abdullah Avcı gelirse yazıklar olsun...

angraf
Aykut kocamanı alalım tam olsun yetmez sezon sonuda alexi volkanı selçuk şahini transfer ederiz nolacak canım PROFESYOENELİZ DİMİ !!

atillati
şu en kötü durumumuzda takımda ayakta kalan bir iki kişi var. Biri onur biride olcan bana göre. hangisi bizden, hangisi trabzonlu. yabancı bi hoca gelmeli, çalıştırdığı takımlarda şampiyonluk yaşamış en azından devamlı kafaya oynamış.

Bu yüzden Kurban Berdiyev.Yabancı ama Türkçe'de biliyor.Rubin Kazan'ı Rubin Kazan yapan adam.

Tayfun
10.02.2014, 14:23
Yılmaz Vural değil Ziya Doğan o gelmeli bize böyle hocalar lazım.

Plase Güvenç Kurtar, soyadı yeter :)

serdar61
Abdullah Avcı ismi geçince kanım donuyor! Bu ne terbiyesizlik bu ne kendini bilmezlik ya! Allahım sen bize yardım et! muhtacız sana yarabbim!

Ertan1982
Bu yüzden Kurban Berdiyev.Yabancı ama Türkçe'de biliyor.Rubin Kazan'ı Rubin Kazan yapan adam.

Katiliyorum.o da bir opsion.hem Türkiye ligini takip ediyor,yeterince avrupa tecrübesi var.transferlerde baglantilari var.

ESER

basarida ve basarisizlikta ilk sorumluluk goreve hoca diye getirilmis kisinindir.
tek hoca mi suclu? tek hoca suclu degildir elbet ama diger etkenler hocanin basarisizliginin savunmasi olamaz.

tvlerde dune kadar saklabanlik yapan sergen bile olmaz ise olmazlarini siraliyor ve yerine getirilmedigini gorunce ayrilma noktasina geliyor ise hocanin da basari icin en az sergen kadar bir takim ilkeleri olmasi gerekirdi..

hoca belki oyuncu yetistirme ve kazanma noktalarinda basarili bir yetistirici olabilir ama bir kulubu buyuk hedeflere tasiyacak kapasitede degildi malesef.

kudu_89
sota gerizekali degil kasimpasadaki sartlari trabzonda onumuzdeki 20 yil daha bulamaz. karaktersizce gonderilen tolunay kafkasin ahi tuttu.oze donus plani tutmadi.

Berat Akçay
İHO'nun oğlu düşünülebilir :)

bordo08
10.02.2014, 14:24
Yeni bir hoca demek iho denen siyaset yancısının yalanlarını dinleyeceğimiz fazladan süre demek.Önce bu paydaş ihodan kurtulalım hoca bulmak işin en kolay kısmı..Aksi halde yeni gelen hocada mra nın akıbetini yaşar..

Ertan1982
10.02.2014, 14:25
yoksa hafta ici kupon yapip persembe günü cekilis yapip teknik direktörü öyle mi belirlesek.hem gelir girer ksaya.

arifberkay
kariyeri onemseyen hoca gerekli mancini gibi

Adem Akyüz'
Vahid hoca niye Dünya kupasını bırakıp bize gelsin.. Ertuğrul Sağlam ve Shota iyi giden kulüplerini bırakıp niye bu basiretsiz yönetimle çalışmayı kabul etsinler.. yeni teknik direktör ya Hami olur, ya da abdullah Avcı..

Ünal Er
10.02.2014, 14:26
Sezon sonuna kadar Hami idare eder, sonrasında başka bir hoca gelir...Gelen muhtemelen de bellidir..

Tayfun
Vizyonlu yönetime Ziya Doğan hoca lazım iki süper ikili birleşmeli artık. :)

yaranozlu
İHO'nun oğlu düşünülebilir :)

:)inanın sürpriz olmaz. Ganyanı düşüktür, en fazla 1e 1,5 falan verir. Sanırım oğlu yok yoksa yanmıştık.

Alika87
10.02.2014, 14:27
Türk olacaksa Mustafa Denizli dışında hiçkimse olmaz.Bu açık ve net.Yabancı olmalı.Valeri Gazzaev,Halilhodzic,Gerets,ve Kurban Berdiyev benim gönlümdeki isimler.Bence direk Kurban Berdiyev üstünde yoğunlaşılmalı.

Gazzaev'i getirelim, tam bize göre, torpili seviyor adam :D

atillati
10.02.2014, 14:27
:)inanın sürpriz olmaz. Ganyanı düşüktür, en fazla 1e 1,5 falan verir. Sanırım oğlu yok yoksa yanmıştık.

Bildiğim kadarıyla 2 oğlu var yani yardımcıda hazır :D

OFLU
10.02.2014, 14:28
Duygusal davranmayı bıraktım ben beyler, 2011 yılındaki son maça kadar bende burdaki çoğu renktaş gibiydim ama son sivas-şikeciler maçına kadar. Sonra anladım ki bu işler ilkeyle, adamlıkla, dürüstlükle olmuyor malesef. O yüzden Yılmaz Vural olmaz vs demeyin boşu boşuna. Mantığınızla hareket edin, çünkü duygusallık biz Trabzonspor camiasına yaramıyor. Bizi hep aynı noktadan vuruyorlar. Bize de çirkef oyuncu şart mesela saha içinde, ne bileyim maçtan birkaç gün önce karşı takımın futbolcusuna teklif götürecek bir yönetici. Ne farkımız kalır onlardan demeyin sakın. Duygusal olmayın işte bak yine,farkımız ortada. Onlar heryıl şampiyonluğa oynar biz 10 yılda bir.

Tolunay diyorsunuz. Geçen karabük maçından sonra Tolunay'ı dinleyeniniz olmuştur. Dedikleri aynen şöyle; Bu şehirle benim yapım uyuştu. Ölene kadar burda kalabilirim istenirse dedi, tıpkı bizde söyledikleri gibi. Yani ilke-adamlık vs geçiniz efenim bu işleri. Bunlar geride kaldı. Galibeyete giden her yol mubah oldu artık.

Uğur Kalyoncu
Yılmaz Vuralın açıklamaları olmasa tartışmasız isteyeceğimilk isim olurdu hem de öyle kısa dönemlik falan değil...Abdullah AVCI şuan için en ideal isim...Ama yönetim onunda başını yer..En kısa zamanda nasıl olur bilmiyorum ama erken seçim yapılmalı..

zafer6161
ne ertuğrulu ne şotası,,bunlar ikinci sınıf hocası,,sezon sonuna kadar sıradan bir hoca ile anlaşılmalı,yeni sezona mancini gibi kariyerli ,dediği dedik hırslı bir hoca ile yola devam edilmeli,,,,,tabi kadroyuda temizlemek lazım

poetricus
10.02.2014, 14:29
Hami olacak boşuna hoca aramayın...
Kardeş sen ciddi misin?

Gerçi sen şaka yapsan da bu camia yapmaz, beklerim vallahi.
Yılmaz Vural diyenleri -eğer şaka yapmıyorlarsa- anlayamıyorum; küme düşmeyi garantiye almak mı istiyorlar. Bir sezonda iki takım düşürebilmiş tek hocadır kendileri.

F. Magath olmaz. Diksiyonumuz yüzünden soyadı çok ciddi skandallara sebep olur. Neme lazım?

Shota olabilir ama aklı varsa gelmez.
Aslında aklı olan hiçbir hoca bu yönetimle çalışmaya gelmez.
Bu durumda geriye Hami ve türevleri kalıyor kalıyor, Fincher haklı be!

serdar61
abdullah avcı gelirse Bende bundan sonra Araklıspor u tutarım.

Ibrahim Gaygusuz
Avci felan yaziliyor, ozaman ciddi sekilde kufur ederim, hemde gidene kadar. Ceza felan onemli degil

Yusuf BALCI
10.02.2014, 14:31
Şota'yı istiyorum ama bu yönetim varken değil. Şimdilik Hami idare etsin bence yönetim gidene kadar hoca falan almasınlar.

Oğuzhan Akyıldız
10.02.2014, 14:31
David Moyes..

Ünal Er
10.02.2014, 14:32
Dostlar, gelebilecek hiç bir hoca yok...Hami hoca olarak kalır.

Tayfun
10.02.2014, 14:32
- Yılmaz Vural
- Giray Bulak
- Ziya Doğan
- Abdullah Avcı
- Sadi Tekelioğlu

Hepsi level atlatır bize sene sonuna kadar, seneye de lige damga vururuz. En yakın rakibe 10 puan fark atacak kapasitede hoca hepsi.

Oğuzhan Akyıldız
10.02.2014, 14:33
Avcı'nın ismi geçmesi bile yönetimin duruşuna aykırı.......

Alika87
- Yılmaz Vural
- Giray Bulak
- Ziya Doğan
- Abdullah Avcı
- Sadi Tekelioğlu

Hepsi level atlatır bize sene sonuna kadar, seneye de lige damga vururuz. En yakın rakibe 10 puan fark atacak kapasitede hoca hepsi.

midem bulandi...

Travelair
Taraftarın %90 istemediği başkan, daha kendi meşruluğu tartışılan başkan, Trabzonspor'un yine yıllarına mal olacak hoca seçme arifesinde

HOPA'LI TS'Lİ
10.02.2014, 14:34
Guardiola veya Ancelotti ha bi de B. Dortmunt'un gözlüklü hocası ideallerim ama almaya gücümüz yetmez.

En sevdiğim yabancı Hocamız 1989-1990 sezonundaki Urbain Braems'ti.

Tayfun
midem bulandi...

Neden?

Bence hepsi bizim vizyona "kapak" olacak türden hocalar :)

samway
abdullah avcı gelirse Bende bundan sonra Araklıspor u tutarım.

ben de olimpiakos u tutarım

Childrebel
10.02.2014, 14:36
şimdi senden bekliyoruz aynı anlayışı i.h.o...... Daha ilk günlerden istifalardan belliydi bu yönetimdeki sıkıntılar... Güven tazeleyip şikecilerin karşısında dik durabilecek, geriye takılıp kalmadan seri şampiyonluklar hedefleyecek yeni bir yönetim şart.

Abdullah Ferkan Saruhan
Bizi sene sonunda şampiyon yapacak bir teknik direktör olsun!

Yeterki başarıya erelim ben başka bir şey istemem.

edimurphy_61
Herkez yönetımın gıtmesınde hemfikir gibi. Peki neden hala bişey yapmıyoruzda böle duruyoruz. Forum yöneticilerinin ön ayak olması lazım. Bişeyler yapmalıyız.

Oğuzhan Akyıldız
tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır misali şenol güneş gelir %70 zati 1 yıl kendine ayırdığı sürede doldu
Benim tercihim Ertuğrul Sağlam......

Hasan Cubukcu
- Yılmaz Vural
- Giray Bulak
- Ziya Doğan
- Abdullah Avcı
- Sadi Tekelioğlu

bunlar gelecegine Hamilen devam !

bordo08
10.02.2014, 14:37
Allah aşkına hangi aklı başında kariyerli hoca bu başkanın yönettiği kulüpte çalışır..Gelen her kim olursa kukla olacaktır..

angraf
10.02.2014, 14:38
Sen Akhisardan evinde 4 yiyorsan zaten futbol konusmaman lazım. Gerekiyorsa defansif oyna ama puan topla seneye Avrupaya gidemezsek kimseyi alamayız !

Trabzonli_61
10.02.2014, 14:39
Yahu ne yilmaz vurali arkadas? Bu adam teknik direktör falan degil ya inanamiyorum...sadece sovmen antrenörlükle alakasi yok. Yilmaz vural ismini okuyunca kahroluyorim inanilir gibi degil

zafer6161
http://i.hizliresim.com/eXPN6D.jpg

Anıl C

bence de gurban berdiyev düşünülmeli

poetricus
10.02.2014, 14:40
Tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır misali Şenol Güneş gelir %70. Zati 1 yıl kendine ayırdığı sürede doldu.
Benim tercihim Ertuğrul Sağlam...
Kardeş,
İster iyi ister kötü haber olarak yorumla ama Şenol Güneş böyle kadrolara gelmez, o elit hocadır. Şöyle şampiyonluğa oynayacak bir kadro kuracak sonra da harcanacak bir hoca lazım bize. Tabiri hoş görün de bir çeşit "mayın eşeği" arıyor camia yine, yeni, yeniden...

Tayfun
Yılmaz Vural gelsin herşey değişecek, bi aydınlanma gelecek hepimize :)

Abdullah Ferkan Saruhan
- Yılmaz Vural
- Giray Bulak
- Ziya Doğan
- Abdullah Avcı
- Sadi Tekelioğlu

Bizi ligin gözbebeği yapsında...

nchls
10.02.2014, 14:42
oyuncu olsam yılmaz vuralı sallamam . Böyle dalga geçilen bir isim takımın başına gelirse otorite fln sağlayamaz. Şöyle tüm dünyanın tanıdğı ,saygı duyulan , ismi geçince pozitif yorumlardan başka bişey duyulmaması lazım. Yılmaz vural ismini duyunca benim gülesim geliyor mesela

ESER
10.02.2014, 14:42
- Yılmaz Vural
- Giray Bulak
- Ziya Doğan
- Abdullah Avcı
- Sadi Tekelioğlu

bu adamlari Trabzonspora hoca olarak yakistiran bir camia ip bile atlayamaz

DEEP BLUE
10.02.2014, 14:43
Hoca gelmese de olur... Bu adamdan kurtulduk ya... En azından maç sonu demeçlerinde dalga geçecek biri kalmadı...

Oğuzhan Akyıldız
Kardeş,
İster iyi ister kötü haber olarak yorumla ama Şenol Güneş böyle kadrolara gelmez, o elit hocadır. Şöyle şampiyonluğa oynayacak bir kadro kuracak sonra da harcanacak bir hoca lazım bize. Tabiri hoş görün de bir çeşit "mayın eşeği" arıyor camia yine, yeni, yeniden...

o zaman ersun yanal gelsin 2 aylığına bi kadro kurup gitsin Şenol hocada devam ede...(Bi yerden tanıdık geliyo bu senaryo:)

zafer6161
bu arada yılmaz hoca bursa hariç hiç bir takımı 2.kez çalıştırmamış,,buda ilginç

gorbagor24
çok güzel :))

poetricus
10.02.2014, 14:44
Hoca gelmese de olur... Bu adamdan kurtulduk ya... En azından maç sonu demeçlerinde dalga geçecek biri kalmadı...
Ümit abi neredesin yahu?!

Tayfun
bu adamlari Trabzonspora hoca olarak yakistiran bir camia ip bile atlayamaz

Hepsi çok iyi teknik direktör, İHO için biçilmiş kaftan.

Başarıları dillere destan daha iyilerini mi bulacağız. Taktik bilgileri üst düzey :)

zafer6161
yılmaz vural olursa juve maçı sonrası açıklamasını çok merak ediyorum

kısaca bize tecavüz ettiler :D

DEEP BLUE
10.02.2014, 14:45
Bu arada, başlık ''yeni hoca kim olacak'' şeklinde düzenlenmeli... Ve bizler en alakasız isimleri yazmalıyız... Çünkü kesin böyle biri olacaktır...

Fatih Öztürk
10.02.2014, 14:45

Abi Şenol Güneş tezahüratlarına ne diyorsun?

DEEP BLUE
10.02.2014, 14:46
Ümit abi neredesin yahu?!
Hocam hayırlı haberi şimdi aldım. İşi gücü bırakıp koştum... Festival yeni başlıyor.

samway
o deılde kımse degınmıyor su yenı aldıkları elemanı cok mu aramıslar soner den ne fazlası vardı bu adamın transfer olsun dıye yapılmıs yazık cok yazık yemınle krız gecırıcez bunların yuzunden allah kahretsın ya

serkanholep
yahu burada bir hocayla herşeyin değişeceğini

transferler yapılıp seneye şampiyonluğa oynayacağımızı sananlar var

kendinize gelin

bu takım artık sürpriz olmazsa gs ve fb ile mücadele edemez

yine 6-7 senede bir defa iyi planlama ile şampiyoluğa oynar kaybeder başa döneriz

bu taraftar zor durumdaki trabzona ne kadar destek veriyr ki

dün kaç kişi vardı stadta

kaç forması alındı malouda nın

kaç kombine satıldı

kaç loca kiralandı

kaç sponsor geldi

hikaye anlatmayalım birbirimize

bize genç portfoyü olan onları çalıştıracak ve karadenizdeki genç isimleri bulup oynatabilecek bir hoca lazım

amaç şampiyonluk olmadan

taraftar da bunu bilerek davranmalı

küçülmeye gidilmelidir

ha şu da olabilir

çok iyi transferler yapılır

atıyorum serdar taşçı,gökhan inler,hakan çalhanoğlu,papis cisse vb acayip transferler yapılır ama şampiyonluk gelmez ise iflas bayrağı diikilir

Doğan Şahin
kimse kendini kandırmasın... takımın başına kimi getirirsek getirelim adamın mantalitesine uygun adamları alıp, istemediklerini postalamadıktan sonra kendi felsefesini takıma oynattıramaz. futbolcular bir süre oynasalar bile hocayı tanıdıktan sonra eski tas eski hamama dönülür.
bu sebeple yönetim zihniyetinin öncelikle değişmesi gerekiyor.
çok sağlam ve akılcı bir yönetim ile istikrar sağlayabilirsek takım kendiliğinden ayağa kalkacaktır.
sonrasında uzun vadeli Şota, Roberto Carlos tarzı hem futbol piyasasını bilen hem de otorite kurabilen saygın adamlarla yola devam etmeyi konuşabiliriz.
Ama bu adamları şimdi getirseniz iki gün sonra istifa başlığı açılacağı kesin...

Oğuzhan Akyıldız
Hugo Broos ile ikinci bahar ???

OFLU

Ama olurda, futbol ya bu tur atlarsak, yeminle bayılır saha kenarında :)

Alika87
Neden?

Bence hepsi bizim vizyona "kapak" olacak türden hocalar :)

o da midemi bulandiriyor.

selcuk
10.02.2014, 14:47
pacult da serbestmis

ibilek
10.02.2014, 14:47

Dediğim gibi...adasldkhwfjwkfhwje

Aynı çalışmayı yönetim için bekliyorum...Yönetimi de gönderebilirsen seni omuzlarda taşıyacam.

uemit
10.02.2014, 14:48
Hocam hayırlı haberi şimdi aldım. İşi gücü bırakıp koştum... Festival yeni başlıyor.

bu kadar sevinmenin ne anlami var.. sonucta trabzonlu trabzonsporlu biri kendisi görevden kendi birakti.. neden acaba?? cünkü trabzonsporlu...

biltrabzon
Son 7 macta 6 puan alabilen bir hoca aslinda istifa etmekte gec bile kalmis.Düsensenize 21 puan var ortada sen 6 puan aliyorsun saka gibi.Limon satan adam bile o 21 puanin 11 ini almayi bilir.

special one
bence de gurban berdiyev düşünülmeli

sakızcı gider tespihci gelir :)

DEEP BLUE
Abi Şenol Güneş tezahüratlarına ne diyorsun?
Klasik kalıplara hapsolmuş, olaylara ve hayata geniş perspektiften bakabilecek birikimi olmayan cahil korosunun, ''kabak tadı'' isimli şarkısı diyorum...

chener
Yilmaz Vural gelmesin.bizim futbolcular psikopat.valla dayak manyagi yaparlar vurali.onun bizde dovecegi adam yok

toksoy61
10.02.2014, 14:49
İHO ile hangi akıllı hoca çalışmak ister?

Yusuf BALCI
o deılde kımse degınmıyor su yenı aldıkları elemanı cok mu aramıslar soner den ne fazlası vardı bu adamın transfer olsun dıye yapılmıs yazık cok yazık yemınle krız gecırıcez bunların yuzunden allah kahretsın ya

soner bu adamın yarısı kadar koşsun yeter...

Şenol hocanın geleceğini ben de sanmıyorum bu kadro ve yönetime. Kadroda ciddi problemler var. İstikrarlı şekilde kötü oynayan oyuncularımız var. Öncelikle bu kadrodan belli isimleri tutup diğerleri ile yolları ayırmayı düşünen, yeni oyuncular ile yeni bir yapılanma yapacak bir hoca lazım bize. Ancak bunun için yönetimin değişmesi gerekiyor. Bu yönetim ile devam etmek bizim için intihar olur. Bence hoca kim olacaktan önce bu yönetim ne zaman gidecek onu düşünmek gerekiyor.

polatmu

ne güldürdün beni... o değil başkanla mra la da dalga geçeceğine eminim...

Cangele
10.02.2014, 14:50
Osman Özköylü ismi hic düsünüldümü?

2009-10 2. Lig Kademe Grubu 2. İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 20 11 5 4 30 16 14 38
2. Lig Yükselme Grubuna cikmistir 1 mart'ta birakmistir
7.İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 5 1 2 2 6 7 -1 5
2010-11 2. Lig Şampiyonluğu Elazığspor 34 20 11 3 55 24 31 71
2011-12 1. Lig 10. Denizlispor 34 11 12 11 51 46 5 45
2012-13 1. Lig Şampiyonluğu Kayseri Erciyesspor 34 19 6 9 59 37 22 63
2013-14 1. Lig lideri Ankaraspor 22 13 8 1 40 12 28 47

Simdi olmasa bile, sezon basi aday listesine girmesi gereken isimlerden degilmi?

DEEP BLUE
Dediğim gibi...adasldkhwfjwkfhwje

Aynı çalışmayı yönetim için bekliyorum...Yönetimi de gönderebilirsen seni omuzlarda taşıyacam.
Gerek yok hocam... Yönetimi de gönderirsem, ben seni omuzlarımda taşırım... Bayağı bir güçlüyüm demektir...

Miserable
Slomka da boşta.

kalavara
sorun idari, biz hala sahadaki takıma hocaya sallıyoruz!
yönetimin saçmalıkları MRA'nın kariyerini bitirdi, sahada topçu değil ayşegül dolu, transfer desen rezalet, hoca ne yapsın?
gidin mourinho'yu getirin hoca ne yapabilir???

duyurukcu
bence bu aşamada fantaziye ve denenmişlere gerek yok sene sonuna kadar hami ile devam edilmeli çünkü kim gelse şu aşamada daha fazlasını yapamaz kabul edelim bu takım 5 ile 10 arası bitirir zaten ligi

Anıl C
10.02.2014, 14:51
sakızcı gider tespihci gelir :)

desene memlekette insanların sakızlıyla, tespihiyle dalga gececek karaktersiz insandan çok ne var

DEEP BLUE
bu kadar sevinmenin ne anlami var.. sonucta trabzonlu trabzonsporlu biri kendisi görevden kendi birakti.. neden acaba?? cünkü trabzonsporlu...
Bak bunları bilmiyordum... Üzüldüm şimdi...

Fatih Öztürk
Klasik kalıplara hapsolmuş, olaylara ve hayata geniş perspektiften bakabilecek birikimi olmayan cahil korosunun, ''kabak tadı'' isimli şarkısı diyorum...

Nokta

Miserable
10.02.2014, 14:53
yönetimin saçmalıkları MRA'nın kariyerini bitirdi,
son zamanlarda duyduğum en iyi espri:D

ensar_61
Sorunun asıl kaynağını hoca sananların yeninin yenisi bir teknik direktör arayışlarına başlamasını tavsiye ediyorum.zira bu anlayışla daha çok teknik direktör değişecektir.sorunun yönetimde ve kulübün maddi kaynaklarında olduğunu görmemek için kör olmak lazım

nchls
thomas schaff nasıl bir hoca arkadaşlar.

gurur6134
10.02.2014, 14:54
Kimi milli takimin basindayken her firsatta trabzon dusmani diye elestirfigimiz avci demis kimisi fenevin basina bir gun gecebilme hayalleri kuran bu yuzden fenevin sike yapmadigini soyleyen ustune ustluk her firsatta aldigi hezimetten oturu kupa finalindeki bursa macinda trabzonun sike yaptigini ima eden vural..pesss

samway
soner bu adamın yarısı kadar koşsun yeter...

Şenol hocanın geleceğini ben de sanmıyorum bu kadro ve yönetime. Kadroda ciddi problemler var. İstikrarlı şekilde kötü oynayan oyuncularımız var. Öncelikle bu kadrodan belli isimleri tutup diğerleri ile yolları ayırmayı düşünen, yeni oyuncular ile yeni bir yapılanma yapacak bir hoca lazım bize. Ancak bunun için yönetimin değişmesi gerekiyor. Bu yönetim ile devam etmek bizim için intihar olur. Bence hoca kim olacaktan önce bu yönetim ne zaman gidecek onu düşünmek gerekiyor.

o kadar cok kostu kı hala kosuyo sanırım kosan adam mı arıyoruz futbolcu mu ?

cok kosuyo olayları artık bıttı futbolda her yonuyle oynamalı o dedıgın mazide kaldı ıste boyle duz topcular yuzunden basarısızlık kacınılmaz oluyo

ESER
yilmaz vural yahu... adinin anilmasi bile utanilacak bir durum iken yerel medya yilmaz vurali isitiyor..

bu sike mevzusundan sonra her gecen gun dahada tiksindim bu futbol eden igrenc oyundan..

sahaya basari bekledigimiz adam sike artigi ozer, hoca diye takimi yonetmeye namzet olan zat Trabzonsporun kazandigi kupaya dil uzatan yalabik bir saklaban,

Yaşar
Bu takımın yabancı oyuncuları tehlikeli adamlar, onlara sözünü gecirebilecek, bilgili ve disiplinli bir adam lazım.
Bence Yılmaz Vural sezon sonuna kadar işimizi görür.

special one
10.02.2014, 14:55
desene memlekette insanların sakızlıyla, tespihiyle dalga gececek karaktersiz insandan çok ne var

Oturup tesbih salladı diye yerin dibine sokarlar adamı, kim birisi kürdanla takılıyordu diye turkıye de soylemedıklerı laf kalmadı

bordo08
Tolunay ne güzel bu yeteneksiz çöpleri temizleyecekti adamın en azından bir planı vardı..Çok bilmiş iho adamı kovdu bu haftada üç atarlar bize..

Fatih Öztürk
Sonsuza dek kulübün kapısına kilit vurulsun 3 senedir çektiğimiz ızdırap yeter arkadaş.

burasıdaTRABZON
10.02.2014, 14:56
doymadık mı şenol güneşin kalecilik efsanesini yıpratmaya

Tayfun
Yönetim de gitmedikçe işler her geçen gün daha da b.ka saracak.

special one

adam superde bremen de degılmı bu adam...Hem bızımkılerde bu adamı alacak cap yok...

Ahmet Kuru
10.02.2014, 14:57
Oturup tesbih salladı diye yerin dibine sokarlar adamı, kim birisi kürdanla takılıyordu diye turkıye de soylemedıklerı laf kalmadı

bjk nin hocasıydı Tigana...

lizarazu
malouda hoca olsun bosingwa da yardımcısı, onurda kaleci antrönörü nasıl olsa forvet alınmadı bunlara da gerek yok.

uemit
Bak bunları bilmiyordum... Üzüldüm şimdi...

;)) ben kiyamiyorum belki :) kimi istersin peki yerine?

Miserable

Ersun gibi. Savunma ile pek işi yok. Bremen'in en önemli özelliği çok atıp çok yemesiydi. 5-3 falan kazanırsın. Bir ara avrupa'nın en iyi hücum takımlarından biriydi. Kadro kalitesi düştükçe sadece yemeye başladılar.:D

Turan AKYILDIZ

kim olacak futbolculuğunda dünya starı olan Tigana...adama demedikleri laf kalmamıştı yahu...

Travelair
10.02.2014, 14:58
Israr ediyorum Mustafa Denizli, yardımcısı da Sergen Yalçın ve üstün bir antrenör kadrosuyla beraber

Hem zeki adamlar, hem de ulusal kamuoyundan saygı gören isimler, ezilmeyecek isimler, lafı kullanmasını da bilen isimler

Yalnız ikisi birden gelmeli

angraf
10.02.2014, 14:58
Siz geçmişle düşünün duygusal bakın sizin duygusal büyükleriniz İHOyu başımıza sardılar. Evet en iyi seçenek Yılmaz vuraldır neden mi ? Çünkü önünde çok maç var takımın top oynamıyor çünkü bir taktiksel ne atağı var ne defansı var ruh yok ruh futbol çılgınlığı yok adriana kanatta oynuyor stoper aykut bekte. henrike İlk 11 de ! Siz gelmiş hala o olmaz bu olmaz diyorsunuz

Fatih Öztürk
10.02.2014, 14:59
Takım yenildimi haftaya başlamak zor geliyordu fark yeyince hiç çekilmiyor iş yapası bile gelmiyor insanın.yok arkadaş bu kulübün kapanması 7-8 milyonluk camianın ruh sağlığı açısından son derece önemli.

Bud Spencer

ofans oynatir
takimlari genelde 3-5 atar ama kötü bir günde bir okadarda yiyebilir
allofs-schaaf ikilisi bir cok iyi transferede imza atmistir: diego, micoud, valdez, ailton, özil, hunt, pizarro, naldo ... gibi isimleri parlamadan bulup takima kattilar

schalke, Dortmund, Bayern, Wolfsburg ve zamanin Leverkusen gibi zengin kulüpleri gecerek sampiyon olmustur. cogu zaman cl yükseltti takimini

son dönemde bremen'in cöküsünde yer almistir

mehmets61
denenmişi denemesek yeterli.

Ünal Er
Çok seviyorum bu lafı
MRA az bilgiyi yüksek özgüvenle iteliyordu bize

DEEP BLUE
;)) ben kiyamiyorum belki :) kimi istersin peki yerine?

Ertuğrul Sağlam... Ama önümüzdeki sezon için... Dün uzun bir yazı yazdım bu konuda...

duyurukcu
10.02.2014, 15:00
Siz geçmişle düşünün duygusal bakın sizin duygusal büyükleriniz İHOyu başımıza sardılar. Evet en iyi seçenek Yılmaz vuraldır neden mi ? Çünkü önünde çok maç var takımın top oynamıyor çünkü bir taktiksel ne atağı var ne defansı var ruh yok ruh futbol çılgınlığı yok adriana kanatta oynuyor stoper aykut bekte. henrike İlk 11 de ! Siz gelmiş hala o olmaz bu olmaz diyorsunuz

hala yılmaz vural diyenler var ya iyice balık hafızalı olduk ha

biltrabzon
http://tr.wikipedia.org/wiki/Matthias_Sammer

Bir alman sart takima hoca olarak.Disiplin lazim.

Tahir61
gelecek adam yönetim ve pek çok futbolcuyla birlikte sene sonu gönderileceği için yılmaz vural en iyi tercih olur

Childrebel
Giderken ardına bakma, yakışır bir veda oIsun. Takımı mahfettin ama güzeI roIdu heIaI oIsun...

Bud Spencer
10.02.2014, 15:01
http://tr.wikipedia.org/wiki/Matthias_Sammer

Bir alman sart takima hoca olarak.Disiplin lazim.

bayerni birakip gelirmisin

Nazim Can
10.02.2014, 15:01
asıl sen kıvırma 2 transfer dönemi geçirdi diosun öyle bi klübüzki sanki transfer sadece teknik d. kalıo tolunay başımızda olsaydı okadar bi fark olmıcaktı yok 2 kamp dönemi geçirmişte yok 2 transfer dönemi geçirmişte mra

Benim cok zeki arkadasim İho tolunayi niye gönderdi saniyorsun, adam colman zokora dahil kadronun 4 de 3 nu gönderip yeniden kuracakti, ihoda o yeni kurulacak kadroyu becerebilecdk yetenek olmadigi icin kendi sözünü dinleyecegini bildigi mrayi getirdi, Fatih Tekke de ayni transfer istedigi icin iho tarafindan istenmedi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

DEEP BLUE
10.02.2014, 15:02
Sezon sonuna kadar bize hoca değil, maçtan sonra asla konuşmayacak eli sopalı bir deli lazım... Teknik-taktik hak getire... Basacaksın sopayı koşacaklar... Bu kadar.

nchls
adam superde bremen de degılmı bu adam...Hem bızımkılerde bu adamı alacak cap yok...

Boşta şuan .

uemit
Ertuğrul Sağlam... Ama önümüzdeki sezon için... Dün uzun bir yazı yazdım bu konuda...

iyi antr her gitti takimda basarilydi ona da gicikligm var :) biri rubinin antr yazdi bence o en idiali gibi.

Kamil Çakmak
Bu ruhsuzlar oyuncu kadrosu daha çok hoca yer. Önce yönetimin istifa etmesi gerekir. Hoca Bu takım için çözüm değil.

zafer6161
hoca demişken

g8W3aytDJo4

:D:D:D

Turan AKYILDIZ
merak ediyorum bu takımın başına kimi getirecekler ğs maçından sonra hiç bir maçı izlemedim..bakalım bana maçları izletmeye başlayacak hırslı tuttuğunu kopartmak isteyen bir takım yaratan hoca getirecekler mi...Allah yardımcıları olsun...

Ünal Er
10.02.2014, 15:03
Hami

Tahir61
Trabzonspor'da Mustafa Akçay'ın istifasıyla boşalan teknik direktörlük koltuğu için adı geçen Yılmaz Vural Haber61.net'e özel açıklamalarda bulundu.

Akçay'ın istifasının hemen ardından bir şey söylemeyi doğru bulmadığını söyleyerek sözlerine başlayan tecrübeli teknik adam " Bu kadar senelik deneyimim gösteriyor ki bunlar böyle olmaz. Ben İstanbul'dayım telefonum herkeste var. Trabzonspor da benim daha önce çalıştırdığım bir takım." dedi.

Türkiye liginde 684 tane maç yönettiğini vurgulayan Vural Trabzonspor'da yarım kalan işleri olduğunu da sözlerine ekledi. Vural " Benden daha deneyimli bir antrenör yok. Yani tabi ki Trabzonspor'u çalıştıracak kadar bilgili görgülü deneyimliyim. Katkımızlarımız tabi ki olur. Seçecek olan ben değilim. Bu konuda teklif gelirse gerekeni yaparız. Trabzonspor benim içimde dert oldu. Ben orada çok başarılıyken yollandım. Hiç değilse yarım kalanları tamamlamış olurum." şeklinde konuştu.

Haber: Doğan Alayoğlu/ Haber61.net

biltrabzon
bayerni birakip gelirmisin

Hoca olarak gelir belki,arka planda kalmaktan iyidir.Yada Mirko Slomka gelsin.

nchls
10.02.2014, 15:04
schaff konusunda bilgi veren arkadaşlarıma teşekkür ederim.

ESER
Israr ediyorum Mustafa Denizli, yardımcısı da Sergen Yalçın ve üstün bir antrenör kadrosuyla beraber

Hem zeki adamlar, hem de ulusal kamuoyundan saygı gören isimler, ezilmeyecek isimler, lafı kullanmasını da bilen isimler

Yalnız ikisi birden gelmeli

sergen bu vakitten sonra kimsenin altinda yardimci olarak calismaz bence.

Trabzonspordan hazetmeyen bir sahsiyet oldugunu dusundugum Mustafa Denizli'nin ise Trabzonsporda gorev almak isteyecegini de pek sanmam,

Bud Spencer
Avci olmamali
demirören ve gümüsdagin adamini istemiyorum!!!!!

herseyi gectim, bu adam modern bir Ziya dogandir. defansif oynatir, kontraya cikar. baska bir bildigi yok

Punisher-61
10.02.2014, 15:05
Thomas schaaf haberleri gercekse süper bir is basarmis oluruz. Adam futbolu iyi biliyor bremende iyi isler yapti ama sonra takim baya bi kötü olmustu ve kendisi görevden ayrildi..

Bizde is yapar

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Bud Spencer
10.02.2014, 15:06
Hoca olarak gelir belki,arka planda kalmaktan iyidir.Yada Mirko Slomka gelsin.

slomka ve schaaf ikiside iyi hocadir, hatta türkiye sartlarina göre müthisler ama özellikle slomka bana göre türkiyede yapamaz

angraf
Akçayın son açıklamaları
Trabzonspor kulübü teknik direktörlüğü görevimden ayrılmış bulunmaktayım. Görev süresi içinde bana destek veren ve güvenen herkese teşekkür ederim. Özellikle ulusal ve yerel basından koşulsuz güven duyan tüm medya mensuplarına ayrıca teşekkür ediyorum. Futbolcu arkadaşlarıma, kaptan Onur, Olcan ve Mustafa'nın şahsında teşekkür ediyorum. Onların karakterleri geleceğin daha iyi olmasına katkı yapacaktır. Buna yürekten inanıyorum. İş arkadaşlarıma, kulüp çalışanlarına ve teknik kadrodaki arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Sadakat ve tutku ile yararlı olmaya çalıştığım bu görevimden oluşan gereklilikler nedeniyle üzülerek ayrılıyorum. Bundan sonra Sayın Başkanımıza, Yönetim Kurulumuza ve camiamıza sonsuz başarılar diliyorum. Allah tüm Trabzonsporluların ve insanlarımızın yardımcısı olsun.

Fatih Öztürk
Trabzonspor'da Mustafa Akçay'ın istifasıyla boşalan teknik direktörlük koltuğu için adı geçen Yılmaz Vural Haber61.net'e özel açıklamalarda bulundu.

Akçay'ın istifasının hemen ardından bir şey söylemeyi doğru bulmadığını söyleyerek sözlerine başlayan tecrübeli teknik adam " Bu kadar senelik deneyimim gösteriyor ki bunlar böyle olmaz. Ben İstanbul'dayım telefonum herkeste var. Trabzonspor da benim daha önce çalıştırdığım bir takım." dedi.

Türkiye liginde 684 tane maç yönettiğini vurgulayan Vural Trabzonspor'da yarım kalan işleri olduğunu da sözlerine ekledi. Vural " Benden daha deneyimli bir antrenör yok. Yani tabi ki Trabzonspor'u çalıştıracak kadar bilgili görgülü deneyimliyim. Katkımızlarımız tabi ki olur. Seçecek olan ben değilim. Bu konuda teklif gelirse gerekeni yaparız. Trabzonspor benim içimde dert oldu. Ben orada çok başarılıyken yollandım. Hiç değilse yarım kalanları tamamlamış olurum." şeklinde konuştu.

Haber: Doğan Alayoğlu/ Haber61.net

Dün akşamdan sonra ilaç gibi geldi:D
Allah belanı vermesin Yılmaz hoca :D

uemit
iste ikna etcen sammer dicen zaten artik herseyi kurdun bayernde sana gerek yok al sana yeni macera gel sportif direktör ol.. al trabzon söyle bi yer söyle bi lig. sec adamini.. yaza kadar gez dolas genc türkleri incele..

DEEP BLUE
10.02.2014, 15:07
Ben ısrarla Ertuğrul Sağlam diyorum ama, İHO'nun onu asla almayacağını da çok iyi biliyorum. Konu siyasi çünkü...

poetricus
Kim gelirse gelsin değişen bir şey olmayacak. Bir öz evlat gelirse beceriksizliğinden gider, yerli yada yabancı başka bir hoca gelirse ya beceriksizliğinden ya da öz evlat lobisinin sabotajından... Sonuç; bize yine hüsran...

Miserable
Kesinlikle yabancıdan yana olan biri olarak, sezon sonuna kadar yerli hocadan yanayım. Birçok açıdan mantıklı olan bu. Hem yerli hem de deli olmalı. Bu tanıma da Yılmaz Vural uyuyor.

biltrabzon
slomka ve schaaf ikiside iyi hocadir, hatta türkiye sartlarina göre müthisler ama özellikle slomka bana göre türkiyede yapamaz

Yapar niye yapmasin yedek kulübesinde karizmasi yeter:)Hayal kuruyoruz iste bu capsizlara sorsan onlar kim film artistimi derler.

duyurukcu
Trabzonspor kimsenin beğenipte takımına koymadığı hocaları almasını bırakın talip olşması bile Trabzonspor için hakarettir benim için...

szymek7
10.02.2014, 15:08
Bu foruma uye olan, yanilmiyorsam Hoffenheim altyapisinda antrenorluk yapan Mehmet Ozturk diye bir arkadas PSV'nin eski t'direktoru Rutten ile gorusuldugunu ve kendisininde ekipte olacagini yazdi biraz once twitter'dan.

special one
10.02.2014, 15:08
thomas schaff
Roberto Di Matteo
Guus Hiddink

Fatih Öztürk
10.02.2014, 15:09
Ben ısrarla Ertuğrul Sağlam diyorum ama, İHO'nun onu asla almayacağını da çok iyi biliyorum. Konu siyasi çünkü...

Abi sende iyi biliyorsunki Muharrem Usta isterse Ertuğrul Sağlam gelir.

poetricus
Ben orada çok başarılıyken yollandım. Hiç değilse yarım kalanları tamamlamış olurum." şeklinde konuştu.
Bu sözleri ikinci gelişi öncesi Ziya Doğan'dan da duymuştuk. Eşhedüenlailaheillellah!

gudoz81
Sezon sonuna kadar bize hoca değil, maçtan sonra asla konuşmayacak eli sopalı bir deli lazım... Teknik-taktik hak getire... Basacaksın sopayı koşacaklar... Bu kadar.

yılmaz vural! net !!

Uğur Kalyoncu
10.02.2014, 15:10
Tekke nin bu formayı tekrar giymesini çok istiyordum nasip olmadı aynı şekilde Yılmaz Vuralında tekrar gelmesini istiyordum o da dilinden dolayı gelemeyecek..İnşallah gelecekte Şotaya Osman Özköylüye nasip olur..

zafer6161
nedeni bilmem ama hakkaten yılmaz vuralı çok istiyorum,,,
ayrıca tribünlerde full dolar,,,aha yazıyorum

bariskaratas
Kimi milli takimin basindayken her firsatta trabzon dusmani diye elestirfigimiz avci demis kimisi fenevin basina bir gun gecebilme hayalleri kuran bu yuzden fenevin sike yapmadigini soyleyen ustune ustluk her firsatta aldigi hezimetten oturu kupa finalindeki bursa macinda trabzonun sike yaptigini ima eden vural..pesss

aksine bir de 3-0 lık ilk maçta asıl şikeyi cavit çağlar yaptı.
bizim kaleci topu tuttu sonra adam geldi takılıp düştü. kırmızı ve penaltı verdi hakem.
100 hakemdeme 100 u de devam dedi o pozisyona

angraf
Bu yılmaz vural trabzonsporun başındayken ligde kaçıncı sıradaydık kaç puan toplamıştık bilgisi olan varmı ?

poetricus
10.02.2014, 15:11
Trabzonspor kimsenin beğenipte takımına koymadığı hocaları almasını bırakın talip olşması bile Trabzonspor için hakarettir benim için...
Ah canım renktaşım ah, yakınımda olsan alnından öperdim. Trabzonspor'un gerçek büyüklüğünden haberdar birisin belli ki. Gel gör ki aynı özelliklere sahip futbolcular için bile sığınma evi haline geldi çoktan takımımız.

DEEP BLUE
10.02.2014, 15:12
Abi sende iyi biliyorsunki Muharrem Usta isterse Ertuğrul Sağlam gelir.Doğru... Zaten anlaşmıştı kongre öncesi... Ancak İHO onu almaz... Başbakan karşı çıkar... Ertuğrul hoca bir oluşuma yakınlığıyla bilinir çünkü...

Nihat Güneş
Hoca akıllı adam tam zamanında bastı istifayı :)

1 -2 hafta yeni hoca filan beklemek abesle iştigal, bu takımın başında Juve maçına çıkacak bir babayiğidi henüz analar doğurmadı...

Ibrahim Gaygusuz
Forvet transferine doner bizim TD olayi

Anlasmistik ama son gunde 5 milyon istedi denir :D

Uğur Kalyoncu
Bu yılmaz vural trabzonsporun başındayken ligde kaçıncı sıradaydık kaç puan toplamıştık bilgisi olan varmı ?

Bir Samsunspor mağlubiyetinden sonra lig 2.siyken kovulmuştu..

DEEP BLUE
10.02.2014, 15:13
yılmaz vural! net !!
Sezon sonuna kadar evet... Sonra ı-ıh...

M. Akif Yücesan
Doğru... Zaten anlaşmıştı kongre öncesi... Ancak İHO onu almaz... Başbakan karşı çıkar... Ertuğrul hoca bir oluşuma yakınlığıyla bilinir çünkü...

Paralel lig kurarız işte :))))

zafer6161

12.hafta liderin 2 puan gerisindeydik

ayrıca fb yi deplasmanda en son onun zamanında yenmiştik...

Travelair
sergen bu vakitten sonra kimsenin altinda yardimci olarak calismaz bence.

Trabzonspordan hazetmeyen bir sahsiyet oldugunu dusundugum Mustafa Denizli'nin ise Trabzonsporda gorev almak isteyecegini de pek sanmam,

Denizli'nin yanında çalışır bence. Denizli'nin ise hazetmemesi normal, başkan zamanında kendisini emekli ilan etmişti. Yıllardır kulübümüz kötü idare ediliyor. Biz dayanamazken dışardan birisinin olumsuz bakması normal. Sonuçta çalışma şartları gözünün önüne geliyor, yanlışları görüyor. Ama bence Denizli Sergen ikilisi çok lazım, ikna edilmeleri gerek

Anıl C
10.02.2014, 15:14
bence de thomas schaaf ilk isim olarak düşünülmeli

atillati
Kısa vadede Yılmaz Vural olabilir.Çünkü fazla para istemez ve küme düşürmez.Bu saatten sonra Avrupa'ya gidebileceğimize inanmıyorum o yüzden Yılmaz Vural yeterli.Ama uzun vadede ben hala Kurban Berdiyev diyorum.

poetricus
Hem "hoca" hem "DELİ" olarak aklıma gelen tek isim Co Adrianese ama kim ala kim getire!

Doğan BULAT
Bunlar yabancı hoca falan getirmezler. Sezon sonuna kadar kendi öz evlatlarımız(!)dan biri gelir takımın başına.. Taraftarı da "sezon sonu en iyisini getireceğiz" diye oyalarlar. Aynı forvet transferi gibi nasıl oyalandıksak, burda da kafamıza göre teknik adamların isimlerini yazar dururuz.

MRA istifası yetmez ;

forvet alacağız deyip almayan,
Kulubü siyasetin içine sokan,
Kendi içinde bölünmüş
bu yönetiminde gitmesi gerek..

biltrabzon
thomas schaff
Roberto Di Matteo
Guus Hiddink

Guus Hiddink ele gitsin yerine Mirko Slomka yazalim.Hatta Matthias Sammer i yazalim.Bu yönetim icin imkansiz bunlar ama Muharren Usta olsa getirirdi.:)

ESER

artik oyle ilkelerimiz yok kardes.
mesela elin sike artigi adam 3 yil top oynamamis olmasina ragmen takima alinabiliyor hatta taraftarca omuzlarda karsilaniyor.

yilmaz vural isimli futbol saklabaninin ismi ciddi ciddi Trabzonsporun teknik direktor adaylari arasinda gecebiliyor..

uyduruk kiytirik lig takimlarinda yer bulamayan adamlara oz evlat makyaji yapilip takima alinabiliyor..

Trabzonspor vizyonu giderek kuculen ve siradanlasan bir kulup kimligine burunuyor yavas yavas..

zamanla eski Trabzonspora ozlem duyanlar olarak bu duruma ister istemez hepimiz alisacagiz. belki Trabzonspor ileride istanbul takimlarinin yaninda yedekten tutulan siradan memleket takimi ayarina gelecek ve buna da alisacagiz.

yilmaz vuralli ,ozer hurmacili takimdan ancak utanilir.

Mollasalihoğlu
10.02.2014, 15:15
Çok hoşuma gidiyor ya Yılmaz Vural, Nurullah Sağlam, Sadi T. v.b. isimlerin dönmesi.

Ders almak lazım, hayatta en değerli şey tecrübe ;)

duyurukcu
Ah canım renktaşım ah, yakınımda olsan alnından öperdim. Trabzonspor'un gerçek büyüklüğünden haberdar birisin belli ki. Gel gör ki aynı özelliklere sahip futbolcular için bile sığınma evi haline geldi çoktan takımımız.

ağbi futbolcuyu parlatırsında hocayı parlatmanın imkanı yok..ayrıca üzülerek görüyorum burada medyayı takip etmeyen renkdaşlarımızın bir çoğunun şikeci yılmaz vuralı takımın başında görmek istemeleri dehşetengiz bir durum..

Fatih Öztürk

Naptın Zafer dur şimdi sus millet Yılmaaaaaaz diye inletecek buraları :D

zafer6161
10.02.2014, 15:16
Naptın Zafer dur şimdi sus millet Yılmaaaaaaz diye inletecek buraları :D

e doğru ama,,,;)

ayrıca şenol güneşten sonra en başarılı hoca

Harun-61
10.02.2014, 15:16
Hamza Hamzaoglu

ama önce 7-8 futbolcu'ya elveda dememiz lazim...

!

nchls
10.02.2014, 15:17
sırf o hocayla çalışmak için gelecek oyuncular olsun. İtibarı olsun itibarı. Ya yılmaz vural beni halı saha maçına çağırsa gitmem :) 14 maç kalmış gerçi ona katlanılır da bizimkiler şimdi gider 10 yıllık imzalar sonra yollamaya uğraşırız :)

Turan AKYILDIZ
10.02.2014, 15:17

takır takır oynuyorduk valla...derbileride kazanmıştık...devre arasında uludağ da bayan arkadaşıyla eğlendiği için kovuldu yılmaz hoca benim bildiğim...başka şahsi nedenler varsa bilmiyorum ama takım olarak gayet iyiydik...seversiniz sevmezsiniz o ayrı mesele ama şuan bu topçuları dayakla oynatacak tek adam bence...ha dayakla olur mu bu devirde bu işler derseniz haklısınız ama o kadar parayı alıpta hiç bir şey yapmayan çok topçumuz var en azından onlara lazım okkalı sopa...:D

outlaws61
10.02.2014, 15:18
Forvet transferi (!) muhabbetlerinden sonra ben bu beceriksizlerin başarıp bir hoca getireceğini zannetmiyorum. Ya hami devam eder ya da alt yapıdan birisi..

Travelair
Hem "hoca" hem "DELİ" olarak aklıma gelen tek isim Co Adrianese ama kim ala kim getire!

Evet Adriaanse de düşünülmesi gereken bir isim

61Firtinasi61
Bence bir alman hocasi gelmesi gerekiyor. Bu tip hocalar disziplinli ve dik.
Bence: slomka, magat, schaaf ya da skibbe olabilir.

angraf
Bir Samsunspor mağlubiyetinden sonra lig 2.siyken kovulmuştu..

vay be lig 2.si olmak yeterli gelmiyormuş demek ki. o zamanlar

Puan olarak bir puan bilginiz varmı kaç puan toplamış takım 12 haftada

Uğur Kalyoncu
10.02.2014, 15:19
Yılmaz VURAL ayarı olmayan bir adam olabilir ama hocalık anlamında kıstas dahi yapılamayacak adamlarla aynı kefede görülmesi yanlış..

nchls
Bence bir alman hocasi gelmesi gerekiyor. Bu tip hocalar disziplinli ve dik.
Bence: slomka, magat, schaaf ya da skibbe olabilir.

aman aman gsden kovulduktan sonra ki gazete başlığını hatırlıyorum da bizde de aynısı olmasın :)

angraf
takır takır oynuyorduk valla...derbileride kazanmıştık...devre arasında uludağ da bayan arkadaşıyla eğlendiği için kovuldu yılmaz hoca benim bildiğim...başka şahsi nedenler varsa bilmiyorum ama takım olarak gayet iyiydik...seversiniz sevmezsiniz o ayrı mesele ama şuan bu topçuları dayakla oynatacak tek adam bence...ha dayakla olur mu bu devirde bu işler derseniz haklısınız ama o kadar parayı alıpta hiç bir şey yapmayan çok topçumuz var en azından onlara lazım okkalı sopa...:D

Şahsi hayatı bizi ilgilendirmez biz iyi bir Trabzonspor izlemek istiyoruz renkdaş.

Hqmi
10.02.2014, 15:20
çare şotaaaaa

hazır kasımpaşa'da işler bozulmuşken alaydık.

Pshycologist41
Hoca akıllı adam tam zamanında bastı istifayı :)

1 -2 hafta yeni hoca filan beklemek abesle iştigal, bu takımın başında Juve maçına çıkacak bir babayiğidi henüz analar doğurmadı...

+1967

Hiçbir kariyerli hoca bu enkazla bu ruhsuzlarla Juve karşısına çıkıp kariyerine leke sürmez o yüzden kimse TD beklemesin.

Adem Erdoğan
Yılmaz Vural neymiş de haberimiz yokmuş arkadaş. Adam vakti zamanında çöküşün başlangıcına denk geldi herifi yaptınız Alex Ferguson. Trabzonspor sayesinde ilk Avrupa maçına çıkmıştı yahu. :)

Berkedogan
hamiyle devam eder bu yönetim.

Nazim Can
10.02.2014, 15:21
Bu foruma uye olan, yanilmiyorsam Hoffenheim altyapisinda antrenorluk yapan Mehmet Ozturk diye bir arkadas PSV'nin eski t'direktoru Rutten ile gorusuldugunu ve kendisininde ekipte olacagini yazdi biraz once twitter'dan.

Mehmet abi ile ayni yerde oturuyoruz, insallah Alman ekolünden birini alirlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Anıl C
10.02.2014, 15:22
VURAL, ÖNCE EFFA’YI SONRA ADEM’İ DÖVDÜ

Ankaragücü Teknik Direktörü Yılmaz Vural, ligdeki konumları açısından büyük önem taşıyan Sakaryaspor maçında Effa ve Adem’in gereksiz yere kırmızı kart görmesiyle çılgına döndü. Yardımcılarının engelleme çabasına rağmen iki oyuncunun üzerine yürüyen Vural, önce Effa’ya tokat ve yumrukla vurdu. Ardından, Adem’i tokatladı. Vural maç sonrası, ‘Bir takımın kaderiyle bu kadar oynanmaz. O yüzden bu kadar tepki gösterdim’ açıklamasını yaptı.
tcfqfD7oLG8

altinkaya08
10.02.2014, 15:22
Her kimki kısa vadeli düşünüp ona göre davranırsa hata eder hemde büyük bir hata.
Her ne olursa olsun iyi bir hoca ile uzun vadeli düşünmek zorundayız.
Sorun şurdaki bunu düşünecek yönetime malesef ki sahip değiliz.

lazibere
10.02.2014, 15:23
Abdullah Avcı'yı alacaklar. Tayyip Erdoğan'nın kankasıdır. O adama ekmek yiyeceği yer lazım. Milli takım verdiler beceremedi, bir beceriksizliği de bizde denetirler

special one
10.02.2014, 15:24
SSL 02/08/1997 Kocaelispor 1 1 - 3 Trabzonspor
SSL 08/08/1997 Trabzonspor 2 - 0 Vanspor
UEFA 12/08/1997 Trabzonspor 1 - 0 Dundee United
SSL 23/08/1997 Fenerbahçe 1 - 3 Trabzonspor
UEFA 26/08/1997 Dundee United 1 - 1 Trabzonspor
SSL 30/08/1997 Trabzonspor 2 - 2 MP Antalyaspor
SSL 05/09/1997 Beşiktaş 3 - 0 2 Trabzonspor
SSL 13/09/1997 Trabzonspor 6 - 3 Şekerspor
UEFA 16/09/1997 Trabzonspor 2 - 1 Bochum
SSL 20/09/1997 Gençlerbirliği 0 - 1 Trabzonspor
SSL 26/09/1997 Trabzonspor 1 - 0 Gaziantepspor
UEFA 30/09/1997 Bochum 5 - 3 Trabzonspor
SSL 04/10/1997 Samsunspor 2 - 1 Trabzonspor

Yılmaz vuralın karnesi yerine Özkan sümer geldi

Ahmet Kuru
Yılmaz Vural neymiş la öyle:)

ulan yokluk çok kötü birşey gerçekten...

lazibere
Abdullah Avcı'yı getirecekler.

Mert M.
Eminim şu an yönetim de Hami ile devam edilmesini karar almıştır ama basına açıklamıyorlardır.
Ben kimse ile görüştüklerini düşünmüyorum; çünkü eğer herkesin dediği gibi İHO fanatik Trabzonsporluysa, mayıs ayından sonra bırakacağı bir kulüp başkanlığı için takımının planlamasını alt-üst etmez!

Turan AKYILDIZ
Şahsi hayatı bizi ilgilendirmez biz iyi bir Trabzonspor izlemek istiyoruz renkdaş.

bende aynı fikirdeyim renktaş bizim taraftar takıyor kafayı özel hayatına yok zamanında şöyle yapmıştı böyle yapmıştı...yahu trilyonlar dönüyor bu işte kim nereye gidip iş bulursa o ortama göre şerbet vermek zorunda..ha biz hazmedemiyoz doğru camia olarak ama ne yapalım devir o artık...paran ve fiyakan yoksa itibarın sıfır maalesef...onun için yeri geldiğinde şaklabanlık yapıp medyada da yer almamız lazım ne kadar çok gündeme gelirsek o kadar para...MRa hoca maç sonu öyle şeyler söylüyor ki yayıncı kuruluş bile zar zor yayınlıyor basın toplantısını...işini iyi yapsın gelecek hoca haklıya hakkını versin varsın şovmen olsun bilmem ne olsun...yeter ki iş disiplininden ödün vermesin...

Oğuzhan Akyıldız
10.02.2014, 15:25
Ahmet Özen de bir şeçenek ama ne yapıyor su sıralar bilgim yok 2008-2009dan hatırlıyorum .

Birde hedef açık seneye avrupaya gitmek. Bunun içinde ligi iyi bilen bu ligde istatistiği iyi olan biri tercihen daha yararlı olacaktır.zaten çok puan kaybettik ismi geçen birçok önemli isim tutacak mı tutmayacak mı diye düşünmektense lig den deneyimli biri tercih edilmelidir.

nchls
bence geçen sezonu da düşünürek bir hocayla anlaşsınlar. Hoca gelsin görsün takımdaki bidonları ona göre bir sonraki sezon için kendi yapılanmasını kursun. Yoksa şimdi sezon sonuna kadar anlaştın biriyle e yazın gitti. Yeni gelen adam takımdan kimseyi tanımıyor. Çöpleri yollamaz , görmek ister felan aman yani. İyi düşünsünler. önümüzde ki seneler içinde

Giallorossi
Yönetimin kuyusunu kazacak hoca istiyorum. Gerekirse pes pese 5 maglubiyet almali. Böyle bir hoca istiyorum. Bu beceriksizlerden ne kadar erken kurtulursuk bizim icin o kadar hayirli olacak

sinaman
iho adını sır gibi sakladığı yeni teknik drektörün ismini hatırlamaya çalışırken devre arası adını unuttuğu forvetin ismini nihayet hatırladı...

Uğur Kalyoncu
Forumda en istenmeyen hocalar Yılmaz VURAL ve Abdullah Avcı ama ismi geçenler arasında en fazla verim verecek adamlarda bunlar..

Ahmet Kuru

Ankaragücü Teknik Direktörü Yılmaz Vural, ligdeki konumları açısından büyük önem taşıyan Sakaryaspor maçında Effa ve Adem’in gereksiz yere kırmızı kart görmesiyle çılgına döndü. Yardımcılarının engelleme çabasına rağmen iki oyuncunun üzerine yürüyen Vural, önce Effa’ya tokat ve yumrukla vurdu. Ardından, Adem’i tokatladı. Vural maç sonrası, ‘Bir takımın kaderiyle bu kadar oynanmaz. O yüzden bu kadar tepki gösterdim’ açıklamasını yaptı.
tcfqfD7oLG8

Henrikenin kafasına sıkar ozaman :)

serkanholep
10.02.2014, 15:26
hami bu kulübün yetiştirdiği simge isimlerden biri

ona bu şansı tanımalıyız

şu an boşta bizi kaldıracak kalitede hoca yok

sezon sonu en kaliteli ismi getireceğiz

kimsenin şüphesi olmasın

ts nin tek kuruşunu boşa harcamayız

yeni hoca ile sezon bitiminde imzaları atar transfer planlamasını yapar transfreleri de kampa yetiştiririz

ha bu arada süper forvet alacağız kimse merak etmesin.....
....
...
....
....
....

OFLU

tcfqfD7oLG8

Yalnız bu videodaki golün hemen ardından kalelerinde gol gördüler diye hatırlıyorum. Yani adam haklı beyler :D

Anıl C
bence teknik hocalıga hacıosmanoglu gelsin
yardımcısı ise yakup aslan olur

nchls
SSL 02/08/1997 Kocaelispor 1 1 - 3 Trabzonspor
SSL 08/08/1997 Trabzonspor 2 - 0 Vanspor
UEFA 12/08/1997 Trabzonspor 1 - 0 Dundee United
SSL 23/08/1997 Fenerbahçe 1 - 3 Trabzonspor
UEFA 26/08/1997 Dundee United 1 - 1 Trabzonspor
SSL 30/08/1997 Trabzonspor 2 - 2 MP Antalyaspor
SSL 05/09/1997 Beşiktaş 3 - 0 2 Trabzonspor
SSL 13/09/1997 Trabzonspor 6 - 3 Şekerspor
UEFA 16/09/1997 Trabzonspor 2 - 1 Bochum
SSL 20/09/1997 Gençlerbirliği 0 - 1 Trabzonspor
SSL 26/09/1997 Trabzonspor 1 - 0 Gaziantepspor
UEFA 30/09/1997 Bochum 5 - 3 Trabzonspor
SSL 04/10/1997 Samsunspor 2 - 1 Trabzonspor

Yılmaz vuralın karnesi yerine Özkan sümer geldi

oha çok iyi :) niye gönderdiler acaba :) fb deplasmanı yeter :)

Tatar Kemal
10.02.2014, 15:27
yılmaz vural'ı Trabzonspor'a yakıştıran balık hafızalı taraftarlara hatırlatma yapmak isterim:

"İnegöl Belediyespor tarafından düzenlenen söyleşiye futbolcu Gökhan Güleç ile birlikte katılan Vural, Türkiye’de çok uzun süredir antrenörlük yaptığını, 20 takım çalıştırdığını belirtti.

Vural, bu süre içinde unutamadığınız maçlar var mı yönündeki soru üzerine, Bursaspor’u çalıştırırken, 1992 yılında Türkiye Kupası’nda Trabzonspor’a yenilmesinin üzüntüsünü hala yaşadığını vurguladı.
Daha sonra Trabzon’a gittiğinde, o dönem Bursaspor’un kalesini koruyan Rumen Nitu’nun şike yaptığına dair bilgi aldığını ifade eden Vural, şöyle konuştu:

"Bursa’dan Trabzon’a gittiğimde, orada insanlarla sohbet ederken, bizim Rumen kalecimizin maçı sattığını, şu kadar para aldığını...Bana o akşam telefon edildi, ’sakın bu kaleciyi oynatma’...Fakat adam bizi ilk maçta uçurmuş, en iyi top oynayan adam. Arkasında genç bir kaleci var. Ona da değer vermedik. İnandık, güvendik. Vurdukları, her 40 metreden attıkları top gol oldu. Yanİ böyle de bir durum yaşadım. Çok üzüldüğüm bir maçtır o. Çok sevindiğim maçlar olmadı mı? Oldu. Ama onları çok hatırlamıyorum."

Türkiye’de Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe dışında neredeyse tüm takımları çalıştırdığını belirten Vural, 3 kez Fenerbahçe ile 1 kez de Galatasaray ile anlaşmanın eşiğinden döndüğünü bildirdi.

Yılmaz Vural, Bursaspor’u çalıştırdığı yıllarda Sepp Piontek’in yardımcılık görevini reddettiğini dile getirerek, şunları kaydetti:

"Ben o zamanlar da yabancı hocaya karşıydım ve prensiplerimden dolayı da kabul etmedim. Bir ülkede insanla yapılan işlere yabancı sokmamak lazım. Futbolcularımızın büyük kısmı işçi sınıfından geliyor. Ailesi maddi imkansızlıklar içinde olun oyuncular. Bunlar büyük takımlara geliyorlar, sınıf atlıyorlar. Trilyonları avucuna verince çocuğun hayatı değişiyor. Kolay değildir bu durum. Böyle bir sorunu yabancı hoca halledemez. Onun psikolojisinden anlamaz. Şimdi diyorlar ki Fatih Terim’den sonra hoca yetişmedi. Türkiye Futbol Federasyonu 1923’te kuruldu. Antrenörler Derneği 1965’te kuruldu. Bunca yıldır bir tane daha Türk hoca yetiştiremediyseniz bu kimin suçu? Bunun suçunu kendilerinde arasınlar."
SADRİ ŞENER'DEN VURAL'A CEVAP GECİKMEDİ
Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şaner, Kasımpaşa Teknik Direktörü Yılmaz Vural’ın açıklamasını ciddiye almadığını söyledi.

Sadri Şener, yaptığı açıklamada, Kasımpaşa Teknik Direktörü Yılmaz Vural’ın, Bursaspor’da görev yaptığı 1992 yılında Türkiye Kupası finalinde 5-1 kaybettikleri maçta, yeşil-beyazlı takımın kalesini koruyan Rumen Nitu’nun şike yaptığına dair bilgi aldığı yönündeki açıklamasını gazeteciler aracılığıyla öğrendiğini belirtti.

Söz konusu sezonda da Trabzonspor’un kulüp başkanlığını yapan Şener, "Yılmaz Vural’ın açıklamalarını pek ciddiye almak doğru mudur? Gündemde kalmak için insanlar neler yapıyor. Peki ispat etsin bakalım. Açıklamasını ciddiye bile almam" dedi.

HACISALİHOĞLU'NDAN AĞIR ELEŞTİRİ
Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Kasımpaşa Teknik Direktörü Yılmaz Vural'ın Bursaspor ile 1991-92 sezonunda oynanan 5-1'lik kupa finaliyle ilgili açıklamaları üzerine kulübün internet sitesi aracılığıyla bir açıklama yaptı.

Yılmaz Vural'ın yaptığı açıklamayı hayretler içinde okuduklarını kaydeden Hacısalihoğlu'nun açıklaması şu şekilde:

"Daha önce de yenildiği 5-1'lik kupa maçı sonrası, 'Bir daha Trabzon'a adım atmayacağım' deyip, sonra torpille Trabzonspor teknik direktörü olabilen birinin bu tip çarpık ifadeleri normaldir. Yılmaz Vural'ın bahsettiği kaleciyle hiçbir görüşmemiz, ilgimiz ve ilişkimiz olmamıştır, olamaz da. Aslında bu tip gelişmelere yatkın bir teknik adamın, dedikodularla hayal kurmasını yadırgamamak lazım. Ancak kendini Milli Takım sorumluluğuna layık gören biri, konuşurken daha dikkatli olmalı. Gelinen noktada Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nu da böyle dengesiz çıkışlar yapan birisini Milli Takım için gündeme dahil etmemesinden dolayı kutluyoruz" diye konuştu."

Turan AKYILDIZ
10.02.2014, 15:27

he hee maalesef öyle renktaş...para para para herşeyin başı para...bizde de yok anasını satam...yılmaz vural türü isimleri anıyoruz...ben yanlış hatırlamıyorsam adamın bir şikebahçe maçı var belki hatırlarsınız 40 dakkada 4-0 öne geçtik bi o kadar da kaçırdık..ama 2.yarı maç 4-3 e geldi...ama o 60-65 dakkalık oyun varya ben hayatımda öyle Trabzonspor izlememiştim...

serkanholep
10.02.2014, 15:28

nefes alsın yeter e bağlayacağız

oksoholu
10.02.2014, 15:28
Abdullah Avcı'yı alacaklar. Tayyip Erdoğan'nın kankasıdır. O adama ekmek yiyeceği yer lazım. Milli takım verdiler beceremedi, bir beceriksizliği de bizde denetirler
aynen öyle demedi demeyin ama bu oyunu taraftar bozar ve buna kalkışamazlar çünkü onu avniakere sokmazsak yönetimde gitmek zorunda kalır bir taşla iki kuş yiyorlarsa getirsinler
hodri meydan

ESER
10.02.2014, 15:29
yılmaz vural'ı Trabzonspor'a yakıştıran balık hafızalı taraftarlara hatırlatma yapmak isterim:

"İnegöl Belediyespor tarafından düzenlenen söyleşiye futbolcu Gökhan Güleç ile birlikte katılan Vural, Türkiye’de çok uzun süredir antrenörlük yaptığını, 20 takım çalıştırdığını belirtti.

Vural, bu süre içinde unutamadığınız maçlar var mı yönündeki soru üzerine, Bursaspor’u çalıştırırken, 1992 yılında Türkiye Kupası’nda Trabzonspor’a yenilmesinin üzüntüsünü hala yaşadığını vurguladı.
Daha sonra Trabzon’a gittiğinde, o dönem Bursaspor’un kalesini koruyan Rumen Nitu’nun şike yaptığına dair bilgi aldığını ifade eden Vural, şöyle konuştu:

"Bursa’dan Trabzon’a gittiğimde, orada insanlarla sohbet ederken, bizim Rumen kalecimizin maçı sattığını, şu kadar para aldığını...Bana o akşam telefon edildi, ’sakın bu kaleciyi oynatma’...Fakat adam bizi ilk maçta uçurmuş, en iyi top oynayan adam. Arkasında genç bir kaleci var. Ona da değer vermedik. İnandık, güvendik. Vurdukları, her 40 metreden attıkları top gol oldu. Yanİ böyle de bir durum yaşadım. Çok üzüldüğüm bir maçtır o. Çok sevindiğim maçlar olmadı mı? Oldu. Ama onları çok hatırlamıyorum."

Türkiye’de Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe dışında neredeyse tüm takımları çalıştırdığını belirten Vural, 3 kez Fenerbahçe ile 1 kez de Galatasaray ile anlaşmanın eşiğinden döndüğünü bildirdi.

Yılmaz Vural, Bursaspor’u çalıştırdığı yıllarda Sepp Piontek’in yardımcılık görevini reddettiğini dile getirerek, şunları kaydetti:

"Ben o zamanlar da yabancı hocaya karşıydım ve prensiplerimden dolayı da kabul etmedim. Bir ülkede insanla yapılan işlere yabancı sokmamak lazım. Futbolcularımızın büyük kısmı işçi sınıfından geliyor. Ailesi maddi imkansızlıklar içinde olun oyuncular. Bunlar büyük takımlara geliyorlar, sınıf atlıyorlar. Trilyonları avucuna verince çocuğun hayatı değişiyor. Kolay değildir bu durum. Böyle bir sorunu yabancı hoca halledemez. Onun psikolojisinden anlamaz. Şimdi diyorlar ki Fatih Terim’den sonra hoca yetişmedi. Türkiye Futbol Federasyonu 1923’te kuruldu. Antrenörler Derneği 1965’te kuruldu. Bunca yıldır bir tane daha Türk hoca yetiştiremediyseniz bu kimin suçu? Bunun suçunu kendilerinde arasınlar."
Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şaner, Kasımpaşa Teknik Direktörü Yılmaz Vural’ın açıklamasını ciddiye almadığını söyledi.

Sadri Şener, yaptığı açıklamada, Kasımpaşa Teknik Direktörü Yılmaz Vural’ın, Bursaspor’da görev yaptığı 1992 yılında Türkiye Kupası finalinde 5-1 kaybettikleri maçta, yeşil-beyazlı takımın kalesini koruyan Rumen Nitu’nun şike yaptığına dair bilgi aldığı yönündeki açıklamasını gazeteciler aracılığıyla öğrendiğini belirtti.

Söz konusu sezonda da Trabzonspor’un kulüp başkanlığını yapan Şener, "Yılmaz Vural’ın açıklamalarını pek ciddiye almak doğru mudur? Gündemde kalmak için insanlar neler yapıyor. Peki ispat etsin bakalım. Açıklamasını ciddiye bile almam" dedi.

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Kasımpaşa Teknik Direktörü Yılmaz Vural'ın Bursaspor ile 1991-92 sezonunda oynanan 5-1'lik kupa finaliyle ilgili açıklamaları üzerine kulübün internet sitesi aracılığıyla bir açıklama yaptı.

Yılmaz Vural'ın yaptığı açıklamayı hayretler içinde okuduklarını kaydeden Hacısalihoğlu'nun açıklaması şu şekilde:

"Daha önce de yenildiği 5-1'lik kupa maçı sonrası, 'Bir daha Trabzon'a adım atmayacağım' deyip, sonra torpille Trabzonspor teknik direktörü olabilen birinin bu tip çarpık ifadeleri normaldir. Yılmaz Vural'ın bahsettiği kaleciyle hiçbir görüşmemiz, ilgimiz ve ilişkimiz olmamıştır, olamaz da. Aslında bu tip gelişmelere yatkın bir teknik adamın, dedikodularla hayal kurmasını yadırgamamak lazım. Ancak kendini Milli Takım sorumluluğuna layık gören biri, konuşurken daha dikkatli olmalı. Gelinen noktada Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nu da böyle dengesiz çıkışlar yapan birisini Milli Takım için gündeme dahil etmemesinden dolayı kutluyoruz" diye konuştu."

sayin abim taraftarimiz icin boyle seylerin bir onemi yok artik.
onu da omuzlarda karsilarlar hic merak buyurma.

duyurukcu

eline sağlık sonunda biri paylaştı umarım balık hafızalı olanlar bundan bir şey alır

Cangele

Trabzonspor'un baskisini asla kaldirmayacak bir isim Fred Rutten. Son kulübü Vitesse Arnhem de iken adam lig maclari oynanirken evde "hasta" kaldi. Ilk FC Twente görevinde basarili sayilacak performans sergiledi, Hollanda kupasini aldi ve ligde atak futbol oynayarak 4. oldu. Gerisi hep hüsran.

angraf
10.02.2014, 15:30
bende aynı fikirdeyim renktaş bizim taraftar takıyor kafayı özel hayatına yok zamanında şöyle yapmıştı böyle yapmıştı...yahu trilyonlar dönüyor bu işte kim nereye gidip iş bulursa o ortama göre şerbet vermek zorunda..ha biz hazmedemiyoz doğru camia olarak ama ne yapalım devir o artık...paran ve fiyakan yoksa itibarın sıfır maalesef...onun için yeri geldiğinde şaklabanlık yapıp medyada da yer almamız lazım ne kadar çok gündeme gelirsek o kadar para...MRa hoca maç sonu öyle şeyler söylüyor ki yayıncı kuruluş bile zar zor yayınlıyor basın toplantısını...işini iyi yapsın gelecek hoca haklıya hakkını versin varsın şovmen olsun bilmem ne olsun...yeter ki iş disiplininden ödün vermesin...

Aynen öyle karnesine baktım çok başarılı maçlar çıkartmış .

Anıl C
10.02.2014, 15:31

yılmaz vuralı isteyenler 3 defa okusun

duyurukcu
10.02.2014, 15:32
sanırım karabük maçının sonucuna göre sezon sonuna kadar Hami ile devam edilip edilmeyeceği belli olur..