PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Seneye Teknik Direktör Kim Olmalı ?

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20

Doğan Keskin
16.02.2014, 20:59
hami ile devam edilmeli diyoruz da şu açıdanda düşünmek lazım..bu yönetim sezon sonu büyük ihtimal devam edecek o yüzden yeni bir hocayı şuan getirmesi gerek çünkü hoca sezon sonuna kadar analiz yapabilme zamanı bulacaktır eksikleri belirleyip transfer listesini yapacaktır..haziran ayında gelen hocanın planlama için fazla zamanı yok.

6Şafak Aydın1
16.02.2014, 21:12
ne planlamasi arkadas, planlama diye birseymi var kulüpte.

Adem Akyüz'
16.02.2014, 21:16
hami ile devam edilmeli diyoruz da şu açıdanda düşünmek lazım..bu yönetim sezon sonu büyük ihtimal devam edecek o yüzden yeni bir hocayı şuan getirmesi gerek çünkü hoca sezon sonuna kadar analiz yapabilme zamanı bulacaktır eksikleri belirleyip transfer listesini yapacaktır..haziran ayında gelen hocanın planlama için fazla zamanı yok.

Bu yönetim sezon sonu büyük ihtimalle devam etmeyecegi için herkes Hami diyor. Bu kadar şeyden sonra kongre tekrar bunları seçmez herhalde. Yeni bir hocanın hali Tolunay Kafkas'tan farkı olmaz.

ibrahim
16.02.2014, 21:19
bana Trabzon'u seven adam lazım...

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

bordox
16.02.2014, 21:22
Anlamadığım bu Şota ne menem bir hocaymışta bazı dostlar onu bekler olmuş ! Bilmediğim aca olağan üstü bir başarısı var mı ? Yoksa gittiği her takımda nedense ligin 2. yarılarında takımları düşüşe geçiyor.Ciddi olarak bunu merak ediyorum,neden Şota ?

Ben de bunu anlamıyorum,vardır bir bildikleri diyorum insanların.

cakalkerem
16.02.2014, 21:24
yönetim değişmedikçe gelen her hoca başarısız olmaya mahkumdur

Doğan Keskin
16.02.2014, 21:24
Bu yönetim sezon sonu büyük ihtimalle devam etmeyecegi için herkes Hami diyor. Bu kadar şeyden sonra kongre tekrar bunları seçmez herhalde. Yeni bir hocanın hali Tolunay Kafkas'tan farkı olmaz.

benim görüşüm kongre olmayacağı devam edeceği yönünde..ama etmesini istemem tabiki değişsin istiyorum yönetimin.

Doğan Keskin
16.02.2014, 21:26

rezillik işte başka bir şey değil.

Ahmet Erkan Sezgün
16.02.2014, 21:33
Ben de bunu anlamıyorum,vardır bir bildikleri diyorum insanların.

Haklısın,bu kulüp zaten hep vardır bir bildikleri ile yönetildiği için bu hallerde,seninde bir bildiğin vardır muhakkak....

bordox
16.02.2014, 21:34
Aklı başında hiç kimse bu yönetimle çalışmaz,dipte köşede kalan,unutulmaya yüz tutan veya ekmek yemeyi düşündüğü işin ruhsatını almayı becerememiş,el bebek gül bebek Milli Takım kapıları açılan fırsatçılara şans doğdu.
Adamların geçen forvet transferi için resmi siteden yaptıkları açıklamayı okuyunca şaşırdım yani,o kadar adamdan becerip birisini alamadıklarını bir güzel de yazmışlar.Vizyon bu işte.

Veysel
16.02.2014, 21:36
Bizim taraftarada kızıyorum arkadaş hami hoca olsun diyen çok var Trabzon efsanesiymiş bu zihniyet yedi bitirdi kulübü hala akıllanmıyorlar

cakalkerem
16.02.2014, 21:42
kafa kağıdında her zaman yazdığım gibi;
TRABZON yazan hoca kesinlikle olmamalı

polatmu
16.02.2014, 22:06
puan durumuna baktım şöyle 3 maç falan seri yakalasak 4. oluruz bu sezon için bizi cl ön eleme oynatacak bir derece... şansın dönmesini diliyorum benim için isimler kişiler önemsiz...

Yiğit Gayretli
16.02.2014, 22:32
Takımın başına ben geleceğim. Destekleyin beni...

tristram
16.02.2014, 22:45
puan durumuna baktım şöyle 3 maç falan seri yakalasak 4. oluruz bu sezon için bizi cl ön eleme oynatacak bir derece... şansın dönmesini diliyorum benim için isimler kişiler önemsiz...

keske dedigin gibi olsa ama uc pasi arka arkaya yapamayan bir takim uc maci seri halinde alamaz.koca trabzonspor artik hicbir macta favori degil.bu maci kesin aliriz diyebilecegimiz mac yok.bu sezon birak dordunculugu ilk 10'a giremezsek sasirmam.

tsburak08
16.02.2014, 22:49
kafa kağıdında her zaman yazdığım gibi;
TRABZON yazan hoca kesinlikle olmamalı

Trabzon yazıyorsada evrensel düşünen biri olmalı Şenol Güneş gibi

HTC One X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

polatmu
16.02.2014, 22:53
keske dedigin gibi olsa ama uc pasi arka arkaya yapamayan bir takim uc maci seri halinde alamaz.koca trabzonspor artik hicbir macta favori degil.bu maci kesin aliriz diyebilecegimiz mac yok.bu sezon birak dordunculugu ilk 10'a giremezsek sasirmam.

umut fakirin ekmeği...

Hüseyin Başoğlu
16.02.2014, 22:54
Takımın başına ben geleceğim. Destekleyin beni...

destek istiyorum destekleyin beni :D:D

başkan olursam söz :D

brnclhn
16.02.2014, 23:09

aynen öle tarihin en karambol yönetimiyle yönetiliyoruz şu an...

signal
16.02.2014, 23:20
bu dönemde hangi teknik adam gelirse gelsin bir faydası olmayacaktır. gelen teknik adama da yazık olur. sezon sonuna kadar hamiyle devam edilmeli , ona da bu şans verilmeli.

Fatih
16.02.2014, 23:20
Hoca kovuldu ama ben burdayım 17 sene top oynadım o kadar hocayla çalıştım bilgi birikimim var şans istiyorum kehkeh

asilhamsi
17.02.2014, 00:07
hamiye şans verilmeli lafını hic ama hic anlamıyorum.

Milyon euroluk bir şirkete daha önce bakkal dükkanı dahi işletmemiş birini müdür yapmakla eş anlamlıdır Hami ye verilecek şans.

asilhamsi
17.02.2014, 00:14
Şenol hoca gelmesin de, kim gelirse gelsin şeklinde bir yazı okumadım burada... Belki atlamışımdır. Varsa örneklemenizi rica ederim... Ancak, ''yeter ki Şenol hoca gelsin, sonuç ne olursa olsun'' diyen onlarca yazı koyarım buraya... Daha birini bugün okudum. Bir kaç sayfa geride...

meselenin kilitlendiği nokta burası bence.Şenol hoca gelsin diyenler hangi üstün özellikleriyle Şenol hocanın içinde bulundugumuz krizden bizi çıkaracağını düşünüyorlar?

Ben kendi adıma Şenol Hocanın kesinlikle kriz çözebilecegine inanmıyorum.Şenol hoca elindeki kadrodan verim alır,takım onun zamanında iyi futbol oynar amenna.Ama kesinlikle final adamı değildir.İşler kötü giderken yaptıklarıyla kötü gidişi durdurup takımın ivme kazanmasını sağlayamaz.Bu sebeple Şenol hoca doğru kişi değil.

Bazıları Şenol hocaya neden dünya üzerinde kalan tek teknik direktörmüş gibi davranıyorlar anlamıyorum.

carolo
17.02.2014, 00:16
Riza çalimbay

asilhamsi
17.02.2014, 00:19
ne yaptınız yahu ne Rızası?

taraftar takımı bu kadar küçük görüyorsa yönetime söylenecek cok birsey yok aslında.

Mert'
17.02.2014, 00:22
Baransu Dunga ile görüştüğümüzü söyledi gelmek istiyormuş..

ibrahim
17.02.2014, 00:26
La bırakın bu işleri.

https://pbs.twimg.com/media/BgoPlQXIgAAeD_o.png:large

Eğlenmenize bakın. :D

katre-i.matem
17.02.2014, 00:30
sakıp özberk

Numan Yerlikaya
17.02.2014, 01:39
Zaten bu öze dönüş ve şike bizi bitircek sportif başarıyı bırak maç kazanamıcaz

Mellih
17.02.2014, 02:01
mehmet özdilek bence başarılı hoca..

aaahmet61
17.02.2014, 08:24
sakıp özberk
yok sakıp sabancı

Courage
17.02.2014, 10:31
;1919519971']Baransu Dunga ile görüştüğümüzü söyledi gelmek istiyormuş..

Dunga hocalık yapıyormuymuş?

Oyunculuğuna hayrandım. Tam bir maestroydu (öyle zokora gibi çakma değil)

gudoz81
17.02.2014, 10:44
yahu yılmaz vural bu kadrodan maksimum verimi alabilecek liği hakemleri rakipleri tanıyan eğitimli bi hocadır
maalesef fantazi yapacak lüxümüz yok

Ahmet Kuru
17.02.2014, 10:45
Hami Hoca ile yola devam edilecek gibi görüyorum...

Mollasalihoğlu
17.02.2014, 10:47
Size katılıyorum şenol hoca efsane filan olmuş olabilir ama futbolcu'dan anladığını sanmıyorum.oyuncu porföyü bile yok şenol güneş resmen ben alıcağım parama bakarım diyor.ayrıca şenol hoca akıllı adamdır istifa ettiği kadronun hemen hemen aynısına tekrar hocalık yapmaz.

Kendi içinde çelişkili.

"ben alıcağım parama bakarım"

"istifa ettiği kadronun hemen hemen aynısına tekrar hocalık yapmaz"

İstifa ettiği kadronun başına gelene para vermiyorlar mı? :)

arifberkay
17.02.2014, 11:08
Gelmesin gelirse de bedavaya gelsin kurduğu çöp kadroyu temizlesin...

duyurukcu
17.02.2014, 11:19
Maraton.com.tr'nin haberine göre : Kasımpaşa teknik direktörü, son 9 maçtır aldığı başarısız sonuçlar sonrası Kasımpaşa yönetimi tarafından uyarılmış ve Şota ile devam edelim mi etmeyelim mi sorusu yönetim kurulunda tartışılmaya başlanmıştı.

Karadeniz ekibi cephesindeyse,Trabzonspor'un eski oyuncusu olan ve şehirde çok sevildiği bilinen Gürcü oyuncunun, bordo mavili takımın başına getirilmesi konuşuluyor.

Şota'nın da Trabzonspor'a sıcak baktığı belirtilirken genç teknik adamın Kasımpaşa ile yollarını ayırması durumunda Trabzonspor'un başına geçmesi bekleniyor.

daha önce yaxdığım ve beklediğim bir haberdi lakin...şu aşamada şotanın gelmesi doğru olmaz bu takım küme düşmeyeceğine ve avrupaya katılma ihtimali az olduğuna göre ve şenol hoca gelmeyecekse Hami ile en azından sezon sonuna kadar devam edilmeli kanaatindeyim..

Courage
17.02.2014, 11:37
Hami ile Şota beraber yönetseler olmaz mı?

irfanb
17.02.2014, 11:44
http://www.haberts.com/m/?id=20739

Cyzio hocam duymasın!
:)

poetricus
17.02.2014, 11:55

Cyzio hocam duymasın!
Ben ona haber veririm İrfan Abi. :)

Bud Spencer
17.02.2014, 13:20
Senol hoca iyidir, adamdir, severiz ama su anki takimla basaramadi

bakiniz takimi kurdu veya kurmadi konusmuyoruz, kim kurduysa oldu bitti ama bir gercek varki Senol hoca mevcut takim ile yapamadi, basaramadi ve bunun üzerinden bir yil gecti. gelmesi icin hic bir neden göremiyorum.

derseniz Senol hoca yeni sezon icin planlama yapacak ve yeni kadro kuracak, onun icin gelsin, ozaman bende söylerimki hoca:
a) kadro kurmasini beceremiyor, su an ki kadro onun eseri
b) istedigi kadroyu kuramiyor, yönetime sözünü geciremiyor, cok pasif, belkide yeterince oyuncu bilmiyor

realite bu iki sik'tan ibaret ve iki ihtimalde su anki takimin basina gecmesini engellemeli

selcuk
17.02.2014, 13:30
senol hocaya her zaman kapi acik

sifuni
17.02.2014, 13:41
Hoca'dan önce yeni yönetim gerek. Yönetimimizin suan hoca aradigina inanmiyorum klüb resmen yönetilmiyor otopilittayiz insallah düsmeyiz.

duyurukcu
17.02.2014, 14:31
Hoca'dan önce yeni yönetim gerek. Yönetimimizin suan hoca aradigina inanmiyorum klüb resmen yönetilmiyor otopilittayiz insallah düsmeyiz.

yine harekete geçmiş düşmeciler :) Trabzonu anadolu takımları ile karıştırmayın artık da yeter..forması oynar

poetricus
17.02.2014, 15:47
Şenol Hoca'ya her zaman kapı açık.
Hakikaten; hem girerken hem de çıkarken.

Yaşar
17.02.2014, 15:57
Hala kaydedilmiş bir şey yok. Düzgün bir teknik direktörle elimizdeki kadrodan maksimum verimi alıp ligde ilk 5 e girmek ve önümüzdeki yıl Avrupa ya gidebilmek zor değil. Yılmaz Vural diyorum, gelirse bu hedefe ulaştırır bizi. Başka bir yerli veya herhangi bir yabancı hoca ile bir adım ilerleyemeyiz.

duyurukcu
17.02.2014, 16:05
Hala kaydedilmiş bir şey yok. Düzgün bir teknik direktörle elimizdeki kadrodan maksimum verimi alıp ligde ilk 5 e girmek ve önümüzdeki yıl Avrupa ya gidebilmek zor değil. Yılmaz Vural diyorum, gelirse bu hedefe ulaştırır bizi. Başka bir yerli veya herhangi bir yabancı hoca ile bir adım ilerleyemeyiz.

artık senin yılmaz vural olduğundan şüphe eder oldum :)

Yaşar
17.02.2014, 16:14
artık senin yılmaz vural olduğundan şüphe eder oldum :)

Yılmaz Vural geldiği takımların cogunu koyduğu hedefe ulaştırmayi başaran bir hocadir. Ligin dibine demir atmış takımları kümede tutan bir hoca olarak tanınsa da, kendisini dibe vurmuş takımları hedeflerine ulaştıran bir hoca olarak tanıtmak daha dogru olur. Iyi bir kriz yoneticisi dir, revizyon yapar, neşter i vurur. Bu takımın kimyasina uyar diye düşünüyorum.

demir
17.02.2014, 16:16
hangi teknık direktır gelırse gelsın eger bu kadroyu degıstırmeyecekse hıc bır sonuca ulasamaz neden ??

1- takım pres yapmıyor bu takımnın pres yapması demek var olan kondısyonlarının en az 3 katına cıkması demek buda oldukca zaman alabıulecek bır sey
2- takımda paslasma sıfır takımımızın paslasa bılmesı ıcın cok ıyı bır oyun kurucu ıle futbolcuların pas trafıgını hızlandırabılmelerı ıcın zaman gereklı 3 top ust uste pas yapamadıgımıza gore buda bızım ıcın zaman demekdır halbukı elımızde paslasmayı seven cok oyuncu var ama bu kurguyu olusturamadık 2 sezondur
3- defansıf hata cok yapıyoruz onurun performansından dolayı cok goze batmıyor gıbı duruyor ama girayın gıtmesı ve bambanın sakatlanmasından sonra defansımız tamamen coktu..

suan ıcın yapılması gereken takımın gaza getırılıp verebıleceklerı en ustun performansı gostermelerını saglayıp gelecek sezonun planlarını yapmak... lakın bu gaz konusundanda hıc umıdım yok cunkı ne bızde o gazı verebılecek taraftar profılı var nede onlarda o gazı alabılecek karakter... ısımız tamamen allaha kalmıs

HAAA UNUTMADAN yılmaz vural dusuncesınede tamamen katılıyorum arkadasın cunkı yılmaz vural genc oyunculardan verım almasını cok ıyı bılıyor .. cunkı ben bıldım bılelı hıc yıldız oyuncu ıle calısmadı ama kendı yıldızını kendısı cok yaptı

Hunk
17.02.2014, 16:19
Adamlar acik acik sike yapmis, seref yoksunu bi herifi ilah haline getirip uste cikartirlar, biz tek tuk olan efsanelerimizi degersizlestirmek adina herseyi yapariz. Komik ve uzucu. Bizden bi bok olmaz

Cafer Bulur
17.02.2014, 16:34
Senol günes gelmedi mi hala?:)

Benim daha önceleri bir sözüm vardi;Senol günes her zaman Trabzonspor icin en iyisidir diye ona dogru gidiyoruz.:)

demir
17.02.2014, 16:45
Senol günes gelmedi mi hala?:)

Benim daha önceleri bir sözüm vardi;Senol günes her zaman Trabzonspor icin en iyisidir diye ona dogru gidiyoruz.:)

senol hoıca takımı duzelltıkden sonra gelır :D daha erken onun ıcın :D

Hunk
17.02.2014, 17:06
senol hoıca takımı duzelltıkden sonra gelır :D daha erken onun ıcın :D

Hugo Broos doneminden sonra geldigi gibimi?? Cunku cok duzelmis haldeydi Hugo Broos doneminde

Hunk
17.02.2014, 17:09
Akillari sira Senol Gunes ile dalga gecenler su listede sag taraftaki BASARILAR kutusuna iyi baksin!

http://tr.wikipedia.org/wiki/Trabzonspor_teknik_direkt%C3%B6rleri_listesi

ceday99
17.02.2014, 17:11
hami değil mi yeni teknik direktörümüz.
bence kapatın başlığı gitsin...

poetricus
17.02.2014, 17:22
Bizden bi[r] bok olmaz.
Şükür ki olmuyor. Olanlar düşünsün!

irfanb
17.02.2014, 17:48

Şüphem yok.
Allah muhabbetinizi arttırsın.
:) :)

Cafer Bulur
17.02.2014, 17:50
Şüphem yok.

Senol günes geliyor mu irfan abi?:)

irfanb
17.02.2014, 17:56
Senol günes geliyor mu irfan abi?:)

"Gel" dersek,gelir.
"Git" dersek, gider Cafer.
O derece yani.

Cafer Bulur
17.02.2014, 18:01
"Gel" dersek,gelir.
"Git" dersek, gider Cafer.
O derece yani.

Hakkaten irfan abi,adam tam bir Trabzonspor hastasi.:)

Biraz daha nazlanirsak bu is olacak,ha gayret iho.:)

irfanb
17.02.2014, 18:06
Hakkaten irfan abi,adam tam bir Trabzonspor hastasi.:)

Biraz daha nazlanirsak bu is olacak,ha gayret iho.:)

Dua edelim İnşaallah ben başkan olana kadar yaşar Şenol hoca.

Hami_41
17.02.2014, 18:11
İnşallah Şenol Güneş gelir bizim için her zaman en iyisi odur fakat sabredilmeli ve destek olmalı Tüm yetki Şenol Güneş te olucak ve değişimi görücez

Cafer Bulur
17.02.2014, 18:16
İnşallah Şenol Güneş gelir bizim için her zaman en iyisi odur fakat sabredilmeli ve destek olmalı Tüm yetki Şenol Güneş te olucak ve değişimi görücez

Daha önce de yazdim,senol günes sadece hocaligini yaparsa basarili olabilir aksi durumda basariyi unutalim.

Senol günese transfer sorarsaniz rezil rüsva olursunuz umarim bu hataya düsülmez.

FC-ST-PAULI-61
17.02.2014, 18:17
Yinemi senol günes...... yazik. sakaryaspora niye gitmiyor orayada baris özbekleri mehmet cakirlari falan alir.
Yetti artik daha 1 sene önce onun sifirlariyla heryerde eziliyorduk.Bize genc , basariya ac,transferde vizyonu olan bir hoca lazim.
Adrianlari falan aldiracak Adam degil.Senol Günesten sanki baska hoca yok dünyada.

Ahmet Erkan Sezgün
17.02.2014, 18:17
Akillari sira Senol Gunes ile dalga gecenler su listede sag taraftaki BASARILAR kutusuna iyi baksin!

http://tr.wikipedia.org/wiki/Trabzonspor_teknik_direkt%C3%B6rleri_listesi

Normal Şenol hocanın beğenilmemesi,malum yıllarca Guardiola,Morinho ile çalışınca Şenol hoca kesmez kimseyi.Birde şu lafa takmış vaziyetteyim " Şenol hoca ancak hazır takıma gelir " hazır takıma gelir deniliyor ama ne hikmetse o hazır denilen takımla ondan öncekiler bir halt yiyememiş.Şota deniliyor,şimdiye kadar ne yapmış acaba Şota ? Gittiği tüm takımlar liglerin 2. yarılarında hep çöküşte,Tolunay diyorlar benim bilmediğim özel bir başarı mı yakalamış acaba ? Bizde hemen isim atarlar ortaya 3 hafta sonrada teneke bağlamaya kalkarlar adama.

Anıl C
17.02.2014, 18:22
Ben maksimum yabanci, 39-40 yaslarinda bi hoca istiyorum

Anıl C
17.02.2014, 18:28
Yazdıklarına bakılırsa Şotanın gelmesini destekleyecek tek bir veri yok ortada ! Ersunun takımı başladı düşüşe zaten,bugünkü maçı seyrettin mi bilmiyorum hakem olmasaydı gene maluplardı :)

Şahsında değil ama hala soruma verilerle desteklenmiş bir cevap alamadım maalesef.Sanırım öylesine isteniyor Şota....

Arkadasim veri veri diyosun da istedigin nasil bir veri?
Senol gunes artik mazide kaldi. Bu saatten sonra varsa artik torunlariyla ilgilensin. Ne istanbul takimlari onu transfer eder ne de o sampiyonluk sanslari olmayan anadolu takimlarina gider.
Iste bi biz variz oyalanacagi.
Suan yerli piyasasinda takima getirmedigimiz zaten 3-5 hoca kaldi.
Sayemizde %80'inin cvsinde biz variz
Bunlardan benim icin gelecek vaadedini şota. Ha gelmezse de hami'yle devam edilsin.
Ama önceliğim her zaman yabanci hoca olur...

6Şafak Aydın1
17.02.2014, 18:49
Senol Günes iho ile 3 saat 5 saat görüsecegine neden direk kovmadi bende bunu anliyamadim gitti kov gitsin penceredenmi girdi yoksa.

Miserable
17.02.2014, 18:50
45 yıllık kulüp tarihinin 10 yılında hoca olarak görev almış ve 4 kez "gönderilmiş" bir adamı 5. kez getirmek hangi muhteşem düşüncenin ürünü olabilir?

mustafa0661
17.02.2014, 19:11
Mustafa reşit akçay a takıma hafif geliyordu 1461 trabzona yani b takıma hamiye pek güvenmiyorum ilk maçtan hakem bahanesine sığınma kariyeri için olumsuz olur o maçtü Karabük 2 penaltı verilmedi neyse hami kariyeriyle futbol bilgisiyle takımda ağırlığı ezer fazlazıyla akçayda bu yoktu hakem bahanesihe sığırması antipatik hale getirir..
Sözleşme sezon sonuna kadar olmalı bu arada hocalık lisansı varmı? yoksa Sergen Carlos gibimi?

Tuğrul
17.02.2014, 19:14
Yazılanlara, çizilenlere göre tek aday Şenol hoca gibi.

Bu vizyonsuz yöneticilerden başka türlüsünü beklemek abest olurdu.

Tilki'nin kürkçü dükkanı misali hep aynı isimler etrafında dönüp, dolaşıyoruz.

Oysa dünya futboluna biraz olsun karıştırsak, arayışlara girsek istediğimiz hocaları göreceğiz.

Mesela ünlü teknik adamlardan yardım alınsa veya yardımcı antrenörlerinden biriyle anlaşılsa isabetli olmaz mı.

L'pool'un menajeri Rodgers'ın Mourinho ile aynı ekipte olması örneğinde olduğu gibi.

Halihazır bu yoldan çıkarak.

Biz de Guardiola ile kader birliği yapmış.

Onun öğütümünden geçen. Tüm teknik ve taktik metodlarına sahip antrenörle anlaşsak hoş olmaz mı.

Veyahutta Barcelona Lamassia akademisinden herhangi bir hocayla anlaşmak ütopik mi geliyor.

Karamsar baksam da İHO umarım beklentilerimize karşılık verecek isimle anlaşır.

Şeref
17.02.2014, 20:10
şenol hoca gelsin inşallah

Pshycologist41
17.02.2014, 20:28
Şenol Güneş elbette bu kulübün bir değeridir. Elbette saygı duyulasıdır. Başarılarını kimse inkar edemez etmemeli. Lakin ;

Günümüz futbolunda ve gelecekte Şenol Güneş gibilerin hoca olarak görev ifa etmeleri ve başarılı olabilmeleri mümkün değildir. Malum üzere kulübümüz 7 lig şampiyonluğu yaşamış bu şampiyonluklarını Türk ve kendi evlatlarıyla kazanmıştır. Bizi başarıya taşıyan hocalarımız bu başarıların çoğunluğunda kendi öz evlatlarıyla yaşamıştır ki malum dönemlerde Trabzon şehrinin futbolcu fabrikası gibi işlediği aşikardır. Aslında Futbolcu kavramıda biraz sönük kalır ki o dönemlerde Futbolcu ve milyon dolarlar diye bir kavram yoktur. Top koşturan kişiler gerçekten işçi sınıfı tiplerdir.

Ancak gelinen noktada sağlam bir altyapımız kalmadığı gibi dünya futbolu da artık sadece Futbolcu ve milyon dolarlar üzerine işlemektedir. Bu bağlamda mevcut kulübümüzdeki bireylerin ve Şenol hocanın maalesef ki Futbolcu portföyleri yoktur. Bu yüzdendir ki bu kulüp değişime ayak uyduramamış, ayak uyduramadığı gibi menajerler vasıtasıyla adeta sömürülmüş tüketilmiştir. Bunun açık örnekleri hepimizin malumu.

Kesinlikle saygı duyulası bu ağabeylerimizin maalesef artık Trabzonspor'a verecek hiçbirşeyleri bence kalmamıştır. O yüzden yine bana göre Trabzonspor ufkunu genişletmek zorundadır. Ben bu takıma artık bir yerli teknik direktör adayı/adayların adı her ne olursa olsun katkı veremeyeceğini düşünüyorum. Artık birşeylerin değişme vakti gelmiştir.

Arda Yavuz
17.02.2014, 20:31
Hala gelmedi mi hoca :(

Zafer Fidan
17.02.2014, 20:35
Senol Günes = IHO'nun basarili transfer hareketlerine devam.

Numan Yerlikaya
17.02.2014, 20:39
Şenol Hoca gelecek transfer dönemi süt dökmüş kedi gibi gelene geçene tamam diyecek böyle T.D olmaz

MİSSE_MİSSE
17.02.2014, 20:57
Sifo mehmetdiyorum. Sinirli butceyle, istikrarli bir sekilde olumlu futbol oynatabilmis bir hoca.

Fatih Birinci
17.02.2014, 21:04
Alex Ferguson

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

sasort
17.02.2014, 21:09
haberlerde Şenol Güneş bugün kararını verecek diyor acaba ne karar verdi :)

ayrıca Shota ayrılırsa gelirim demiş

ertuğrul sağlam da olabilir yazıyordu

bunların hepsi olur keşke olsa

benim için 1. shota

2. ertuğrul
3. şenol

Anıl C
17.02.2014, 21:10
Sifo mehmetdiyorum. Sinirli butceyle, istikrarli bir sekilde olumlu futbol oynatabilmis bir hoca.

Şifo mehmet deyince aklima biz maçlarda kenardaki hareketleri geliyo da. Belki yetenekli ancak uyuz biri

Antarktika McMurdo Araştırma İstasyonu'ndan gönderildi

Süleyman Baykan
17.02.2014, 21:14
Benim tercihimde Shota...

sasort
17.02.2014, 21:15
Alex Ferguson

fatih gardaşum naber nasılsın

duyum yok mu artık :)

kızma şaka şaka

şenol hoca bugün cevap vermedimi

neyi bekliyor daha 12 mi

Anıl C
17.02.2014, 21:17
Yazılanlara, çizilenlere göre tek aday Şenol hoca gibi.

Bu vizyonsuz yöneticilerden başka türlüsünü beklemek abest olurdu.

Tilki'nin kürkçü dükkanı misali hep aynı isimler etrafında dönüp, dolaşıyoruz.

Oysa dünya futboluna biraz olsun karıştırsak, arayışlara girsek istediğimiz hocaları göreceğiz.

Mesela ünlü teknik adamlardan yardım alınsa veya yardımcı antrenörlerinden biriyle anlaşılsa isabetli olmaz mı.

L'pool'un menajeri Rodgers'ın Mourinho ile aynı ekipte olması örneğinde olduğu gibi.

Halihazır bu yoldan çıkarak.

Biz de Guardiola ile kader birliği yapmış.

Onun öğütümünden geçen. Tüm teknik ve taktik metodlarına sahip antrenörle anlaşsak hoş olmaz mı.

Veyahutta Barcelona Lamassia akademisinden herhangi bir hocayla anlaşmak ütopik mi geliyor.

Karamsar baksam da İHO umarım beklentilerimize karşılık verecek isimle anlaşır.

Bizimkiler bunu akil edecek düzeyde değiller malesef

sasort
17.02.2014, 21:17
Benim tercihimde Shota...

benimde shota

en iyisi şenol ama o bence heyecanını kaybetti

yeni kan lazım

shota arzu istek ile bizi sene sonuna taşır

seneye yapılanmayı başarak beceriyi görüyorum onda

Anıl C
17.02.2014, 21:20
benimde shota

en iyisi şenol ama o bence heyecanını kaybetti

yeni kan lazım

shota arzu istek ile bizi sene sonuna taşır

seneye yapılanmayı başarak beceriyi görüyorum onda

şenol hocanin maç esnasinda da çok karamsar, kötümser bi duruşu olurdu her zaman. Dedigin gibi o heyecani, arzuyu yansitan biri olmadi hiç
Bilic'te bu özellik var işte. Saha kenarinda yaşiyo maçi. Şota da öyle

sasort
17.02.2014, 21:23
arkadaşlar hamiyi çok severim de ts deneme yapacak platform değil

yani berber çırağı deneme yapacak müşresi bellidir

her kafada deneme olmaz dimi

sasort
17.02.2014, 21:26
shotanın takımdan ayrılma durumu varsa hemen hızlı davransak ya

sadri şenerin tek iyi yanı kirizi çok iyi yönetiyordu

şenol gitti anında tolunay geldi

bir hafta geçti bizimkiler heç hareket yok

kürsüden bol keseden atıyorlar ama iş halletme icraat sıfır

cakalkerem
17.02.2014, 21:27
başkan hala ne bekliyor ki..

Bu akşam başlar yine....

Adalet temizlik paydaşlar hiç konuşmasa daha iyi....

Hoca olayını da sormasalar bari

r9emre
17.02.2014, 21:29
Şenol Hoca'nın gelmesi dünyanın en saçma kararı olur. Lucescu geleydi iyiydi.

Fatih Birinci
17.02.2014, 21:30
fatih gardaşum naber nasılsın

duyum yok mu artık :)

kızma şaka şaka

şenol hoca bugün cevap vermedimi

neyi bekliyor daha 12 mi

Estagfurullah kardesim.....juventus macindan sonra netlik kazanir bence...

cakalkerem
17.02.2014, 21:31
Şenol gelsin 2 sene sonra istifa

ara bir hoca 6 aylık

sonra Şenol'a yine yalvar yakar bida ha diye gelsin 2-3 sene daha....

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
Yine Şenol Güneş...

sasort
17.02.2014, 21:34
Estagfurullah kardesim.....juventus macindan sonra netlik kazanir bence...

ben Shota diyorum keşke gelse

birde bizim başkan bir yerdemi çıkacak tv ye

Cyzio
17.02.2014, 21:46

Cyzio hocam duymasın!

Şüphem yok.

Amin İrfan Bey kardeşim. Ama bu muştulu haberi duymam için sevgili Poetricus'a gerek kalmadı.

Kötü haber tez yayılıyor :D.

.

mustafa0661
17.02.2014, 23:21
Hami mandıralı yeni teknik direktörümüz hayırlı olsun...

ibrahim
17.02.2014, 23:22
Dağılabiliriz.

Anıl C
17.02.2014, 23:23
Kilit...

bordolumavi
17.02.2014, 23:23
Burda cok bilmis ark lar vardi senol gunes i begenmeyen cok bilmislere hami hayirli olsun

Anıl C
17.02.2014, 23:25
Burda cok bilmis ark lar vardi senol gunes i begenmeyen cok bilmislere hami hayirli olsun

eyvallah abi :)

Öznur61
17.02.2014, 23:26
Başka Teknik Direktör hayalleri kurmakta güzeldi... :)

fincher
Hami olacak boşuna hoca aramayın...
MRA istifasından dakikalar sonra,tanıyoruz bu camiayı,bu başkanı...

bordolumavi
1 haftadir cezali oldugum icin yazamiyodum senol gunes i elestirenler futbolla degil su topu ile ilgilensinler belki ondan daha cok anliyor olabilirler

ceday99
17.02.2014, 23:33
malumun ilanı...
iho ancak hami ile devam edebilir demiştik.
en mantıklısı da buydu zaten. iho kendi ayağına sıktı.güzel de oldu...

Miserable
17.02.2014, 23:42
Özevlat olsun çamurdan olsun. Sezon sonu kolayca kovulabilir olması avantaj tabi:D Her neyse, en azından şimdilik Şenol Güneş tehlikesinden kurtulmuş olmamız güzel.

memmedaga
17.02.2014, 23:45
Hami ile kümede kalırız sikinti yok
darlanmayın :)

inception61
17.02.2014, 23:48
çakal haminin stratejik olarak ilk basamağı attı başarılı olursa çok sevdiği futbolcu olarak ulaşamadığı ğs bu sefer ulaşır.ULAN KARADENİZLİ DEĞİLİM TRABZONSPORLUYUM;)

TSigalko
17.02.2014, 23:48
Şu anki kadroyla kim gelirse gelsin başarılı olması çok zor.

cubido
17.02.2014, 23:52
Yeni teknik direktörümüz kesinlikle Atilla Dilaver olsun.
Hem Trabzonlu, hem hücumcu :)

Adem Akyüz'
18.02.2014, 00:06
Hami Mandıralı hayırlı olsun..

arahna
18.02.2014, 00:14
şenol güneş hoca iyidir hoştur efsanedir
ama geçen sene demedimi enerjimi kaybettim
artık yeni birşey yok hocada
yaşlandı yıprandı tükendi
o yüzden türkiyedede takım çalıştıramaz
hem çalınan emekleri hem yönetim çatışmaları hem bu kirli düzen şenol hocanın enerjisini hevesini tüketti
takımın başına coşku ve nerji ile geçeceğine inanmıyorum
filozof akıl verme havasında gelir
bize genç ateşli heyecanlı hoca lazım
ve hami malesef bu tanıma uymuyor
bence şenol hocadan faydalıdır yine de
bizi coşturacak, heyecan uyandıracak, zeki,kariyerli, oyuncuları etkileyecek,marka bir hoca gerek
bu da ancak yazın olur
şike meseleleri, para meseleleri,avrupa sürecinde nerede olacağımız,bütçe netleşir

Samet Yildirim
18.02.2014, 00:23
Senol Günes olmazsa Hami Mandirali ile sene sonuna kadar devam edilmeli...Sonra performansina göre bakilir.

Ama ilk tercih Daima Senol Günes

Hüseyin Başoğlu
18.02.2014, 00:27
iyi oldu hami iyi oldu.

muratt
18.02.2014, 01:06
Tamam maddi olarak paraları savurmayalım da..

Ucuz olsun masraf olmasın diye hoca alma...
Bütçenin çok üzerinde santraforlara talip olup hiçbirini alama...
1461'den normalde senede 1-2 oyuncu alman gerekirken takımı komple transfer et, topla...

Kimse farkında değil ama orta sıra takımı olmamız normalleşmeye başlıyor.. Ligi 10. sırada bitiririz artık, ve kimse buna bir tepki vermiyor... Bitmişiz ağlayanımız yok, Hami'nin hocalığı bile normal karşılanıyor. Bir kimse de demiyor ki "Biz Trabzonspor'uz, adam gibi tecrübeli işi bilen hoca getirin önümüzdeki sezonun transfer ve takım kurma çalışmalarını yapsın kalan sürede bu sezon. Önümüzdeki yıl şampiyonluğa oynayalım"

Ondan sonra maç kaybedince gelip burada futbolcuya söv, onu bunu istifaya davet et...

AhmetG.
18.02.2014, 02:24
iyi oldu iyi. Muhtemel gelebilecek yeni yönetimin de plan program yapmasina yaradı bu iş.

Zaten tüm kulvarlara havlu attık onun için bitirilebilecek en iyi yerde bitirmeye çalışalım yeter.

Hami_41
18.02.2014, 07:18
Herkesin bi çocukluk kahramanı olur kimi himen kimi batman benimki de Hami MANDIRALI ydi. Bu şansı bencede hakediyor inşallah hocaligida futbolculugu gibi başarılarla dolu olur.

serdar61
18.02.2014, 08:54
1 haftadir cezali oldugum icin yazamiyodum senol gunes i elestirenler futbolla degil su topu ile ilgilensinler belki ondan daha cok anliyor olabilirler

Bu forumda fazlasıyla geçti bu tartışma, Şenol GÜNEŞ Trabzonsor'a artık hoca değil yönetici olsun dedik en son.

DEEP BLUE
18.02.2014, 09:47
Şenol Güneş'i eleştirenleri su topuna davet edenler, kürek sporuyla ilgilensinler... Futboldan anlamadıkları gibi, boşa kürek çekmenin kitabını yazıyorlar... Belki orada gelişir de karaya ulaşabilirler...

Faik Yılmaz
18.02.2014, 10:03
Teknik Direktör olarak Şenol Güneş gelecekse ;

Başkan olarakta Sadri ŞENER gelsin....

Malum eskiye rağbet var.....

Ha birisi 200 milyon borç bıraktı diğeri kümede kalmaya aday 19 maçta 24 puanlı bir takım bırakıp gitmişlerdi ama hiç önemli değil....

Nasılsa balık hafızalı bir toplumuz.....

Başbakanlar bile 6 kere gidip 7 kere gelebiliyorsa başkanlarda teknik direktörlerde gelmeli.... Mutlaka gelmeli..... Daha yapacak çok iş var....

menejerler aç kalmış....

Mollasalihoğlu
18.02.2014, 10:04
Şenol Güneş reddettiği halde hala ona sallayanlar ve ona sallayanlara sallayanlar; enerjilerinizi daha faydalı konulara harcasanız?

Ahmet Erkan Sezgün
18.02.2014, 10:10
Burada ben dahil neden hoca konusunda isimler atıyoruz ortaya anlamıyorum.Galiba taraftar olarak psikopatlığa doğru gidiyoruz hep beraber.Bu yönetim 6 ayda bir tane golcü alamadığına göre 1 haftada yeni bir hocamı bulacaktı ? Böyle birşey akla,mantığa aykırı bir defa.Yönetim çapına göre hareket ediyor ve bu konuda da Allah var çok istikrarlılar ama bizler hala bu istikrarı göremiyoruz !

bordolumavi
18.02.2014, 10:17
butun arakadaslara sorıyım bekı ben bılmıyorumdur benı aydınlatırlar,trabzonspor tarıhınde senol gunesın olmadıgı bır basarı bana soylesınler tsyd kupaları da dahıl,işkembeden atmak kolay bıde bu ıskembelerın ıcını doldurun ya bı zahmet

bordolumavi
18.02.2014, 10:21
azız yıldırıma kufur ettıgım ıcın benı cezalandıran sıte yonetımınede uyarı cekıyorum :) arkadaslar bu adamın kufur yemedıgı yer yok trabzonsporun taraftar sıtesınde nıye kufur edemıyoruz bu adama anlamıs degılım :) yanlız benım ettgım kufuru baska bı ark cok baska bı sekılde dıle getırmıs bayıldım valla '' operasyon cocugu azız yldırım '' demıs oh ne guzel ne ceza var ne bısey lafda yerıne gıdıyo ohhh :)

Zugasi Berepe
18.02.2014, 10:21
Herkez bir isim yazıyor bende diyorum ki FUAT ÇAPA gelsin

Courage
18.02.2014, 10:24
butun arakadaslara sorıyım bekı ben bılmıyorumdur benı aydınlatırlar,trabzonspor tarıhınde senol gunesın olmadıgı bır basarı bana soylesınler tsyd kupaları da dahıl,işkembeden atmak kolay bıde bu ıskembelerın ıcını doldurun ya bı zahmet

Kimse Şenol Güneş'in geçmişini tartışmıyor ..tartışamazda (kendisini güldürür çünkü)

Fakat şu an geldiğini varsaysak hali hazırda yararlı olur mu yoksa bu kadro 2.kez başını yer mi o mesele.

Bırakın , birazda Hami 1 tur atsın :)

bordolumavi
18.02.2014, 10:30
Kimse Şenol Güneş'in geçmişini tartışmıyor ..tartışamazda (kendisini güldürür çünkü)

Fakat şu an geldiğini varsaysak hali hazırda yararlı olur mu yoksa bu kadro 2.kez başını yer mi o mesele.

Bırakın , birazda Hami 1 tur atsın :)

soyedıklerın dogru evet ama bazı kıt akıllılar azız serefsızın bıze komplo yapıldı dıye tutturması gıbı senol gunes hazır takımların basına geldı dıye bısey tutturmus gıdıyorlar,ınsan senol gunes hakkında konusurken su kulube kazandırdıklarından dolayı bıraz uslubuna dıkkat eder,bencede aynı bu kadro ıle senol hoca bısey yapamaz ama bızım ıcın zaten bu sene bıttı yanı senol gunes gelseydı eger onumuzdekı sene ıcın kendıne gore hazırlıgını yapardı yoksa bu kadro ıle kım gelırse gelsın zaten basarı gelmeyecek,yılmaz vuralla senol gunesı kıyaslayanlar vardı ya mıllet aklını yemıs,,,hamı ye gelınce kendısını hıc sevmem ama bencede su durumda sene sonuna kadar senelerını bu camıaya vermıs hamının takımın basında kalmasının bı sakıncası yok

Mollasalihoğlu
18.02.2014, 10:37
azız yıldırıma kufur ettıgım ıcın benı cezalandıran sıte yonetımınede uyarı cekıyorum :) arkadaslar bu adamın kufur yemedıgı yer yok trabzonsporun taraftar sıtesınde nıye kufur edemıyoruz bu adama anlamıs degılım :) yanlız benım ettgım kufuru baska bı ark cok baska bı sekılde dıle getırmıs bayıldım valla '' operasyon cocugu azız yldırım '' demıs oh ne guzel ne ceza var ne bısey lafda yerıne gıdıyo ohhh :)

Burada kimseye küfür etmiyoruz.

Küfür etmeden de derdimizi anlatabiliyoruz çünkü. ;)

bordolumavi
18.02.2014, 10:48
Burada kimseye küfür etmiyoruz.

Küfür etmeden de derdimizi anlatabiliyoruz çünkü. ;)

dogru dıyosun işte arkadasın bırıde ne guzel anlatmıs derdını '' operasyon cocugu azız yıldırım'' demıs :) o.ç azız yıldırım yazsamda ceza almam bu durum da :)

Mollasalihoğlu
18.02.2014, 11:22
dogru dıyosun işte arkadasın bırıde ne guzel anlatmıs derdını '' operasyon cocugu azız yıldırım'' demıs :) o.ç azız yıldırım yazsamda ceza almam bu durum da :)

o.ç. yazarsanız, genel kullanım o yönde aldığı için yine ceza alırsınız muhtemelen.

Öbür arkadaşın yaptığı da gözden kaçtığı için ceza almamış olabilir.

Bu tarz muhabbetlerin bize de, sürece de pek bir faydası yok. :)

Necat Ulusoy
18.02.2014, 11:26
Bu saatten sonra bu takıma yeni hoca getirmek abesle iştigal olur.

Ancak şimdiden iyi bir hocayla yeni sezon için anlaşılması çok yerinde olur. Yeni hoca da bir yandan takımı izler ve şimdiden kendi perspektifine göre planlarını, oyuncu tercihlerini belirler.

Fakat nerde bunlarda bu misyon... bizimkiler yine hocayı kampa zor yetiştirirler, bomba(!) transferleri de son güne !!!

bordolumavi
18.02.2014, 11:52
o.ç. yazarsanız, genel kullanım o yönde aldığı için yine ceza alırsınız muhtemelen.

Öbür arkadaşın yaptığı da gözden kaçtığı için ceza almamış olabilir.

Bu tarz muhabbetlerin bize de, sürece de pek bir faydası yok. :)

ne yanı operasyon cocugu yazmakdamı yasak anlamadım:)ıyı guzel soyluyosunda benım hayatım boyu hayalını kurdugu sampıyonlugu calan serefsıze ıkı kelıme yazma hakkım olmalı dımı,bunun surece belkı bı katkısı yok ama bızde ınsanız yanı zaman zaman ofkelenmemız dogal,operasyon cocugu azız yıldırımda ceza verılecek bısey yok bence

cakalkerem
18.02.2014, 11:56
hami hayırlı olsun demişti öyle anladık kısacası akşam.

Sezon sonuna kadar belki evet ama büyük ufku olmadığı kesin...

ccd6167
18.02.2014, 12:05
Osman özköylü yoluna dolu dizgin devam ediyor ankarada..

Takımın hepsi yeni oldugu halde su anda liderler ve oynanan futboldan da zevk alıyosunuz..

Anıl C
18.02.2014, 12:30
Osman özköylü yoluna dolu dizgin devam ediyor ankarada..

Takımın hepsi yeni oldugu halde su anda liderler ve oynanan futboldan da zevk alıyosunuz..

Bugunku elazigsporun temellerini atti
Erciyesi superlige cikardi
Simdide ankarasporu cikariyo

Anıl C
18.02.2014, 13:03
Bu basliga niye kilit gelmiyo?

TAHSİN 61
18.02.2014, 15:08
Ertuğrul SAĞLAM ve Şota Arveladze dışında herkese karşıyım. Hami de kendini geliştirsin.

asilhamsi
18.02.2014, 15:10
Şenol Güneş'i eleştirenleri su topuna davet edenler, kürek sporuyla ilgilensinler... Futboldan anlamadıkları gibi, boşa kürek çekmenin kitabını yazıyorlar... Belki orada gelişir de karaya ulaşabilirler...

karaya ulaşmak yerine karaya oturmak fiili buraya daha uygun olur kanaatindeyim:)

laudrup61
18.02.2014, 15:40
Şu "öz evlat" lardan bıktık artık. tamam efsanelerimiz falan ama yeter da. takım deneme yanılma tahtasına döndü, ankarasporda iyi gidiyormuş neymiş bu mu şimdi vizyonumuz? Trabzonspor banka asya takımı değil beyler. Bu takımın başına 2014 ün modern futbol anlayışını yakından takip eden, avrupada geniş futbolcu database'ine sahip olan ve şampiyonluk yaşamış direktörler gelmeli. Dönüp dolaşıp aynı isimlerle bütün senelerimizi harcadık, aynı isimler dönüp duruyor bıktık valla. Daha önce elazığdan 3 yemiştik sonra istifa etti hoca, şimdi tekrar gelsin istiyoruzda ne değişti? o zamanki kadronun çok daha gerisindeyiz.

Lütfen artık Bielsa, Şota, Villas Boas gibi isimleri görelim takımın başında, celtic da oynayan genç bir uşak vardı adını unuttum, takımı perişan etmişti, öyle adamlar getirsin takıma. Polonya Belçika lafını duymak istemiyorum artık.

DeAgLeMaNyAq
18.02.2014, 15:46
Osman Hoca hep 1.Lig'de kendini gösterdi Süper Lig'deki performansının ne olacağı soru işareti. Mustafa Hoca da 1.Lig'de çok başarılıydı. Süper Lig'in baskısı hele ki Trabzonspor'un baskısı bambaşka...

muratt
18.02.2014, 15:57
Trabzonspor Turkiye'nin en buyuk takimlarindan ve camialarindan biri.
Hedefi her zaman sampiyonluk ve zirveye oynamaak.
Guzel..
O zaman teknik direktor secme kriteri ne olmali ? Tabii ki Trabzon'lu olmasi..

Deneyim, bilgi, donanim, yabanci dil, uluslararasi egitim, vizyon, onceki basarilar, futbol anlayisi ? Bunlarin bir anlami yok. Trabzon'lu olmasi bir insanin iyi teknik direktor olmasi icin yeterli bir sebep. Hele futbolculugunda da cok gol atmissa zaten tartisacak birsey yok. Cunku buyuk takimlar, sampiyonluga oynayan takimlar bu sekilde teknik direktor secerler.

Geldigimiz nokta bu iste.

Bir de secimde futbolu profesyonellere birakacagiz, futbol koordinatoru olocak diyordu sayin baskanimiz. Siyasetin kucagina oturmayacagiz, kupayi alacagiz. Santrafor alacagiz. Hepsi oldu cok sukur.

jacek cyzıo
18.02.2014, 17:40
şöyle profosyonel bir yönetime hasretiz.

Yunus Danışmaz
18.02.2014, 17:51
Bu kadroyla bu sezon için en kral hoca gelse de bişey olmaz da, en azından vizyonu olan yeni bir hoca gelseydi önümüzdeki sezonun kadrosunu hazırlardı şimdiden..

ucurum
18.02.2014, 18:34
Unutanlar için tekrar tekrar: İHO DEFOL!

Berkedogan
18.02.2014, 19:22
Hami hoca bu takımın yükünü kaldıramaz başlamadan t.d lik hayatı bitecek.

muratt
19.02.2014, 01:58
Hami'nin teknik direktörlüğünü bildiğiniz kabullendik yani.
Şuraya kafayı mı yedik ne yapıyoruz diye yazan bile yok..
Vay anasını..
Trabzonspor bu kadar da vizsyonsuzlaşmamıştı hiç..
Seneye 1461'den 5 oyuncu daha transfer edelim, teknik direktör olarak Hüseyin Cimşir'i getirelim, maçları da yavuz selim de oynayalım..
Cevat Kol'u da başkan yapalım takıma.

Sefa Murat Dokuz
19.02.2014, 03:56
Trabzonspor teknik direktör yetiştirme kursu mu? İho 100 şey yaptıysa 100'ü de yanlış. Zır cahil adam bu klübü yönetiyor. Gitmeyecekse ölsün

sifuni
19.02.2014, 04:20
Osman Hoca hep 1.Lig'de kendini gösterdi Süper Lig'deki performansının ne olacağı soru işareti. Mustafa Hoca da 1.Lig'de çok başarılıydı. Süper Lig'in baskısı hele ki Trabzonspor'un baskısı bambaşka...

Ayne Süper Lig'de bir kac sezon calissin ona göre degerlendirelim.Mesela Ünal Hocan'in takim calistirmamasina cok kiziyorum önce kendilerini göstersinler sonra görev beklesinler aynisi Hami icin de gecerli ama suanki yönetimin baska adam getiremiyecigi icin desteklemeye mecburuz.

Kadir
19.02.2014, 06:21
Normal bir Trabzonspor'da Mustafa Yumlu ilk 11 oyuncusu olamaz, Zeki Yavru'nun adı geçmez, Şahin Aygunes'den medet umulmaz ama ortada normal bir Trabzonspor yok onun için Hami Mandıralı'dan iyisi Sadi Tekelioğlu olur bu Trabzonspor'da ; ben okey diyorum.

Ahmet Kuru
19.02.2014, 09:06
Bu saatten sonra Hami hocaya destek olmak gerekir... Tartışmalar bir kenara bırakılmalı...

Travelair
19.02.2014, 09:41
Önce yönetimin vizyonu lazım. O vizyon yakalandığında o aydınlık tüm kademelere yavaş yavaş ulaşır. Ama bu kısır döngüyü kırmak lazım

muratali
19.02.2014, 09:43
Şenol Güneş, 1952 doğumlu

1986-1987 sezonu kalede oynadığı son sezon. 1987 de jübilesini yaptığında 35 yaşındaydı.

1988-1989 Sezonunda Tabzonspor teknik direktörü oldu. 37 yaşındaydı. Daha önce başka bir takım çalıştırmamıştı.

SEDAT
19.02.2014, 09:44
* Bu Yönetim gidicek önce sonrada kuyu kazan Hami. Bu ekiple Arsinspor bile başarılı olamaz bunu görmemek için kör olmak lazım...

muratali
19.02.2014, 10:29
Hami Mandıralı , 1968 doğumlu, şu an 45 yaşında.

Şenol Güneş ondan 8 yaş daha gençti ilk defa Trabzonspor'un başına geçtiğinde.

2005-2010 yılları arasında Türkiye U21 takımını çalıştırdı.

Şenol Güneş 'in Hami Mandıralı kadar da tecrübesi yoktu ilk defa Trabzonspor'a hoca olduğunda.

demir
19.02.2014, 11:01
Hugo Broos doneminden sonra geldigi gibimi?? Cunku cok duzelmis haldeydi Hugo Broos doneminde

hugo buross donemınde kadromuz ıyıydı ama futbolcular cok mustsuzdu suan ıse takımda forvet bıle yok neden gelsın ??? oncekı gıdısınde fatıh tekke satıldı dıye gıtmıstı hatırlatayım..

demir
19.02.2014, 11:05
Hami'nin teknik direktörlüğünü bildiğiniz kabullendik yani.
Şuraya kafayı mı yedik ne yapıyoruz diye yazan bile yok..
Vay anasını..
Trabzonspor bu kadar da vizsyonsuzlaşmamıştı hiç..
Seneye 1461'den 5 oyuncu daha transfer edelim, teknik direktör olarak Hüseyin Cimşir'i getirelim, maçları da yavuz selim de oynayalım..
Cevat Kol'u da başkan yapalım takıma.

aykut kocamandan teknık direktor oluyorsa hamiden basbakan bıle olur.... bilesi nekı yaptım gıttı..

Travelair
19.02.2014, 11:08
Trabzonspor kulübünün hedefi A takımında antrenör, teknik direktör ya da futbolcu yetiştirmek değildir. Trabzonspor kulübünün hedefi şampiyon olmaktır. Ama günümüz koşullarına adapte olmakta, modern futbolu ve modern futbol yönetimini kavramakta güçlük çekmektedir. Bu eksikleri giderecek insanlar işbaşına gelmelidir. Yapılmakta olan bina dışardan güzel görünebilir. Ama esas olan temelidir. Temel de bilgiye, ehilliğe dayalıdır

polatmu
19.02.2014, 11:44
hami sezon sonuna kadar kalmalı + sezon sonu yeni yönetim karar vermeli.. 90 gün olayı gerçekse sezon sonu iho dan kurtuluyoruz zaten kendi de farkında bir daha aday olmam dedi..

demir
19.02.2014, 13:33
hami sezon sonuna kadar kalmalı + sezon sonu yeni yönetim karar vermeli.. 90 gün olayı gerçekse sezon sonu iho dan kurtuluyoruz zaten kendi de farkında bir daha aday olmam dedi..

aah aaaaah 32 yasındayım bu yasıma kadar gelen hep gıdenı arattı... sımdıde sadrı senerı arıyoruz..

Ali Yerlikaya
19.02.2014, 13:49
Bu saatden sonra Hami ye ne kadar karsi olsamda onunla devam etmek en mantiklisi bizi ligde tutsun kafi zaten 90 gun icinde secime gidilmcekmis bu durumda Muharrem usta gibi vizyonu genis hocaninda önu tikanmamis olur...

3 aylik hoca getirmek imkansiz olduguna göre olanla idare edelim zaten bu sezondan gecti bari gelicek sezonuda yemiyelim...

Samet GÜVEN
19.02.2014, 13:52

aslında sahada oynattıkları oyunlar, farkı görmemizi sağlıyor. MRA hoca 1461 i de aynı şekilde oynatıyordu. Ancak Osman hocanın bir kaç maçını izledim. Oyuna hakim olup, yönlendiren taraf olmak istiyor.

Elbette üst lig tecrübesizliği her daim soru işareti.

Travelair
19.02.2014, 13:52
Hami'nin takım üzerindeki kontrolünden şüphem var. Ayrıca taka kullanmamış adama dev yolcu gemisi emanet ediyoruz. Peki Allah korusun Hami'nin başına bir iş gelse onun da yardımcısını mı getireceğiz? Hami'ye sempatim var ama işler bir anda alabora olabilir. Battı balık yan gider havasından bir an önce kurtulmalıyız

selcuk
19.02.2014, 14:01
hami su an türkiye futbol tarihindeki en sansli insanlardan biri

bi yandan kayibedecek hic bir seyi yok, pro lisansi bilen yok

öbür yandan kimsenin bir beklentisi yok, üzerinde sifir baski
ahmet özenden bilen beklentiler vardi

bu durumu 17 yasinda ts in as takimina ciktigindada yasamisdi hami
ve insallah ayni basariyi yine gösterecek

gabriel omar
19.02.2014, 15:08
Bu saatden sonra Hami ye ne kadar karsi olsamda onunla devam etmek en mantiklisi bizi ligde tutsun kafi zaten 90 gun icinde secime gidilmcekmis bu durumda Muharrem usta gibi vizyonu genis hocaninda önu tikanmamis olur...

3 aylik hoca getirmek imkansiz olduguna göre olanla idare edelim zaten bu sezondan gecti bari gelicek sezonuda yemiyelim...

Aynen katılıyorum.

Zaten bir hedefimiz kalmadı artık.Hami kör topal sezon sonuna kadar idare eder işte.Yeni yönetim hocasını kendi seçmeli.Bu yüzden Hami ismi iyidir boşverin.

muratt
19.02.2014, 16:22

Unal mesela yillarca Senol Gunes'in yaninda calisti, sans gelir diye bekledi kendini hazirladi ama o sansi hic kimse vermedi. Mesela Senol Gunes gecen yil ilk istifa ettiginde Unal Hoca'yla devam ediyoruz denilebilirdi ama denmedi.

Hami ise hemen bu sansi buldu ustelik arkasinda yonetim destegi de var.

Insanda biraz sans olacak.

Umitlimiyim Hami'den peki ? Acik konusayim en ufak bir umidim bile yok. Ne taktik acidan, ne oyuncu motivasyonu acisindan ne de fubolcu gelisimi antreman teknikleri acisindan ...

Rıza ÇOLAK
19.02.2014, 18:46
Unal mesela yillarca Senol Gunes'in yaninda calisti, sans gelir diye bekledi kendini hazirladi ama o sansi hic kimse vermedi. Mesela Senol Gunes gecen yil ilk istifa ettiginde Unal Hoca'yla devam ediyoruz denilebilirdi ama denmedi.

Hami ise hemen bu sansi buldu ustelik arkasinda yonetim destegi de var.

Insanda biraz sans olacak.

Umitlimiyim Hami'den peki ? Acik konusayim en ufak bir umidim bile yok. Ne taktik acidan, ne oyuncu motivasyonu acisindan ne de fubolcu gelisimi antreman teknikleri acisindan ...
yada biraz torpili olacak.
Gençliğim Hami nin füzelerini seyrederek sevinmekle geçti.
Hocalık konusu ayrı bir konu, tutmazsa yanarız.

asilhamsi
19.02.2014, 21:48
Bu sezonun en önemli macına cıkıyoruz ve basımızda teknik direktör olarak daha once takım calıstımamış ama cok iyi frikik atan Hami var.

Ne diyeyim yönetimin vizyonuna hayranım.

ccd6167
19.02.2014, 21:54
Osman özköylünün ankarasporu 2-0 geriye düştüğü maçta a demir drplasmanında 3-2 yenmesini bildi

Osman özköylü emin adımlarla yolunda ilerliyor

Hami ve türevleri tv lerde programlara falan katılırken adam çalıypmus demek

Elaziğ
Erciyes
Şimdide ankaraspor

Anıl C
19.02.2014, 22:13
bugün bilic çıkmış 1 puanı hedeflemek benim kitabımda yazmaz diyo
mustafa hocanın beraberlik anlayışı olmayacaktı...

memmedaga
19.02.2014, 22:25
O arkadaş kimdi?

hani Hami MRA nın yardımcılığına getrildiğinde hocanın altını oyar ilk yarı sonucu hoca koltuğuna oturmuş olur diyen?

o zaman kızmıştık adama ama haklı çıktı

Cafer Bulur
19.02.2014, 22:27
O arkadaş kimdi?

hani Hami MRA nın yardımcılığına getrildiğinde hocanın altını oyar ilk yarı sonucu hoca koltuğuna oturmuş olur diyen?

Yahu ne alakasi var,hoca kendi kuyusunu kendisi kazdi akhisar macinda stoperde zokorayi forvette de henrique yi oynatmasaydi mra halen daha hocamizdi.

memmedaga
19.02.2014, 22:31
Yahu ne alakasi var,hoca kendi kuyusunu kendisi kazdi akhisar macinda stoperde zokorayi forvette de henrique yi oynatmasaydi mra halen daha hocamizdi.

ayrılmasının sebebi tartışılır ama adam haklı çıktı sonuçta Hami koltuğa oturdu

Sebebine gelince bence Hoca Akhisar maçını atlatsa bile ilk mağlubiyetinde ayrılmak zorunda kalacaktı...

Cafer Bulur
19.02.2014, 22:33
ayrılmasının sebebi tartışılır ama adam haklı çıktı sonuçta Hami koltuğa oturdu

Dünyanin genelinde böyledir bu,teknik direktör ayrildigi zaman yerine yardimcisi gecer belli bir süreligine.

Eger yardimci bu kulübün efsane futbolcularindan birisi ise takimin basina gecmesi cok olagan bir durumdur.

memmedaga
19.02.2014, 22:34
Dünyanin genelinde böyledir bu,teknik direktör ayrildigi zaman yerine yardimcisi gecer belli bir süreligine.

Eger yardimci bu kulübün efsane futbolcularindan birisi ise takimin basina gecmesi cok olagan bir durumdur.

peki abi :)

Cafer Bulur
19.02.2014, 22:36

Hami ye biraz sans vermek lazim olmazsa zaten hami birakip gidecektir.

Sezon sonuna kadar hami ye sans vermek mantikli,sonrasina bakilir...

bordox
19.02.2014, 22:44
Osman özköylünün ankarasporu 2-0 geriye düştüğü maçta a demir drplasmanında 3-2 yenmesini bildi

Osman özköylü emin adımlarla yolunda ilerliyor

Hami ve türevleri tv lerde programlara falan katılırken adam çalıypmus demek

Elaziğ
Erciyes
Şimdide ankaraspor

Osman Özköylü geleceğin Hocasıdır,bir iki seneye kalmaz Avrupa kulüpleri bile peşine düşebilir.Ve senin de belirttiğin gibi önüne Milli Takım kapıları ardına kadar açılan ancak Prolisans belgesi olmayan tatlı su Teknik Direktörlere benzemez,adam en dipten başladı,üstüne koyarak geliyor.Geliyor gelmesine görecek beyin ve zeka nerde?

ccd6167
19.02.2014, 23:15
Osman Özköylü geleceğin Hocasıdır,bir iki seneye kalmaz Avrupa kulüpleri bile peşine düşebilir.Ve senin de belirttiğin gibi önüne Milli Takım kapıları ardına kadar açılan ancak Prolisans belgesi olmayan tatlı su Teknik Direktörlere benzemez,adam en dipten başladı,üstüne koyarak geliyor.Geliyor gelmesine görecek beyin ve zeka nerde?
Bilmiyorum ankarasporu izlediniz mi ama adamın takımı rakibi öyle bi ısırıyor ki

Tek zaafı bana göre kazanmayı çok isteyip de çok çok risk alması

Ama dediğiniz gibi şu anda göze çarpan en gözde hocalardan birisi

Bizden birisi ve erciyes elaZıg da osman hpcaya yapılanları unut adık

İnş şu takınla bi gün yollar kesişir be hocam

Bud Spencer
19.02.2014, 23:15
Mra hocanin "kefil olmadigi"oyunculari cok merak ediyorum

Giray, bosingwa, malouda kesin...digerleri?

Kadir
19.02.2014, 23:38
Osman hoca evet çok kaliteli bir hocalık sergiliyor ama bi süper lig tecrübesi yaşar ve inşallah başarılı olursa yollarımız kesişir.

bordolumavi
19.02.2014, 23:41
Osman hoca evet çok kaliteli bir hocalık sergiliyor ama bi süper lig tecrübesi yaşar ve inşallah başarılı olursa yollarımız kesişir.

Ikıncı lıgde calıstırdıgı her takıma bıseyler verdıgı ortada yanı bızım mra veya hamı gıbı sırf oz evlat dıye bı yere gelmıyor kendı tırnakları ıle kazıya kazıya gelıyo allah utandırmasın,futbolcu ıkende yuregı ıle oynardı severdım osman hocayı :)

vala61
19.02.2014, 23:43
tolunay hocayı kovmak hataydı bence kalmalıydı bizim taraftarlar 2-3 maç yenilince hemen gitsin abi bi sabır edemiyoruz ki

Kadir
19.02.2014, 23:44
Ikıncı lıgde calıstırdıgı her takıma bıseyler verdıgı ortada yanı bızım mra veya hamı gıbı sırf oz evlat dıye bı yere gelmıyor kendı tırnakları ıle kazıya kazıya gelıyo allah utandırmasın,futbolcu ıkende yuregı ıle oynardı severdım osman hocayı :)

Eyvallah bu konuda haklısın ama gelirse ve olası bir başarısız durumda yazık olur.

bordolumavi
19.02.2014, 23:47
Eyvallah bu konuda haklısın ama gelirse ve olası bir başarısız durumda yazık olur.

Evet bencede yazık olur ama ne bılıyım suan hamı yı gorunce osman hoca onun yanında morınho gıbı gelıyo bana:) bızde calısan hocaların en buyuk sanssızlıgı cok sabırsız oldugumuz ıcın gorev alan hocanın 2-3 ay ıcınde takımını kurup basarılı sonuclar alması lazım,bu nedenle de cok hoca harcanıp gıdıyo

Kadir
19.02.2014, 23:51
Evet bencede yazık olur ama ne bılıyım suan hamı yı gorunce osman hoca onun yanında morınho gıbı gelıyo bana:) bızde calısan hocaların en buyuk sanssızlıgı cok sabırsız oldugumuz ıcın gorev alan hocanın 2-3 ay ıcınde takımını kurup basarılı sonuclar alması lazım,bu nedenle de cok hoca harcanıp gıdıyo

Sadece bize has degil Türk futbolunun genel huyu bu malesef

bordolumavi
19.02.2014, 23:51
tolunay hocayı kovmak hataydı bence kalmalıydı bizim taraftarlar 2-3 maç yenilince hemen gitsin abi bi sabır edemiyoruz ki

Evet kesınlıkle oyle zaten ıho nun en buyuk hatalarjndan bırıydı o

Anıl C
19.02.2014, 23:52
Osman Özköylü’nün hedefi Trabzonspor’da antrenörlük yapmak

10 Mart 2013 17:18
Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, hedefinin Trabzonspor'da antrenörlük yapmak olduğunu açıkladı.

PTT 1. Ligi'nde mücadele eden ve geride kalan 25 haftalık süreçte başarılı bir grafik çizen Kayseri Erciyesspor'un Teknik Direktörü Osman Özköylü, hedefini açıkladı. Samsunspor maçı sonrasında bir gazetecinin Trabzonspor'un teknik direktör anlamında başına geçmesiyle ilgili hedefinin sorulmasını üzerine Özköylü, "Bu işe başlarken kendime koyduğum en önemli hedef orasıdır." şeklinde cevap verdi.

Süper Lig'de mücadele eden Trabzonspor ise, Şenol Güneş sonrasında teknik direktörlüğe Tolunay Kafkas'ın gelmesinin ardından da son haftalarda aldığı sonuçlarla ligde sıkıntılı günler geçiriyor.

bordolumavi
19.02.2014, 23:57
Bızdekı kadar sabırsız bı taraftar toplulugu yoktur bence

bangkook_61
20.02.2014, 00:37
Laudrup Laudrup Laudrup Laudrup Laudrup Laudrup Laudrup Laudrup Laudrup

Levent Kara
20.02.2014, 00:59

bence türk futbolundaki en şanslı kişi henrike dir. adamın aldığı şans sayısını düşünürsek

Cyzio
20.02.2014, 07:17
O arkadaş kimdi?

Kardeşim de 1993'te Şenol Güneş, Leekens'in yardımcılığına getirildiği zaman aynı şeyi düşünmüştü. Ama o zamanlar internet ve forum yoktu; sadece bana söyleyebildi gariban.

Hain plan, 4'üncü haftada gerçekleşti.

3.5 sene :D.

Ben de "peki" diyeyim abi :D.

Neticede "Öz Evlâtçılar"dan korkarız :D.

.

Samet GÜVEN
20.02.2014, 09:19
Osman hoca Trabzonspora şampiyonluk yaşatacak ve kulübün efsane hocası olacaktır.

Bu işe başlarken Trabzonspor sevgisini göstere göstere hedefim TS de hoca olmaktır dedi ancak kimsenin kapısını çalmadı, kimseden bir şey istemedi. Alt ligin 3 takımını o lige göre zirvelere çıkardı. ikisini süper lige çıkardı 3.sü yolda. İlginçtir yönetimleri mi istemedi bilmiyorum ama süper lige çıkardığı takımların başından ayrıldı. Acaba tam hazır olmadını mı düşündü? Oynattığı oyuna baktığınızda ise fazlasıyla tatmin oluyorsunuz. Şahsen çok ümitliyim Osman hocadan da tek korkum o hocanın tepesinde hangi yönetimin bulunacağı.

muratali
20.02.2014, 10:09
O arkadaş kimdi?

Hami Mandıralı'nın yaptığı alt oyma eylemlerinden örnek verebilecek var mı ?

ccd6167
20.02.2014, 11:38
Osman hoca eminim ki murat yakın kadar kaliteli bi hoca olacaktır

Karizması kadar hırsıda olan bi hoca

Toplama yaptığı kurduğu takımı daha ilk senesinde oynattığı çağ futboluyla ileriye götürüyor

Daha da iyi olacaktır göreceksiniz

ccd6167
20.02.2014, 11:43

Aynen kardeşim şenol hoca da milli takımda mustafa denizlinin kuyusunu kazmıstı

He de geç bence..

Hugo broosun da ünal karaman kazdı kuyusunu ona bakarsan

Hatta senol hoca hep hazırcı bi hoca hugo nun yapamadıgı işi yaptı 2. Senesinde şampıyon oldu ama hazırcı işte napcan adam

Neyse

angraf
20.02.2014, 11:54
Osman Özköylü hoca iyi niyetli ve Trabzonsporludur. Yeni yapılanmada kendisine rol verilebilir. Yardımcı teknik adamlık falan.

memmedaga
20.02.2014, 12:33
Kardeşim de 1993'te Şenol Güneş, Leekens'in yardımcılığına getirildiği zaman aynı şeyi düşünmüştü. Ama o zamanlar internet ve forum yoktu; sadece bana söyleyebildi gariban.

Hain plan, 4'üncü haftada gerçekleşti.

3.5 sene :D.

Ben de "peki" diyeyim abi :D.

Neticede "Öz Evlâtçılar"dan korkarız :D.

.

Peki Hocam :)

memmedaga
20.02.2014, 12:36

Evet aslında hocasına saygı duyduğunu açıkladı defalarca ama alt oyma eylemi denebilecek şeyler
kamuoyuna yansımaz ,
ben yinede herhangi bir şekilde hayınlık yaptığına inanmak istemem...

memmedaga
20.02.2014, 12:41
Osman hoca Trabzonspora şampiyonluk yaşatacak ve kulübün efsane hocası olacaktır.

Bu işe başlarken Trabzonspor sevgisini göstere göstere hedefim TS de hoca olmaktır dedi ancak kimsenin kapısını çalmadı, kimseden bir şey istemedi. Alt ligin 3 takımını o lige göre zirvelere çıkardı. ikisini süper lige çıkardı 3.sü yolda. İlginçtir yönetimleri mi istemedi bilmiyorum ama süper lige çıkardığı takımların başından ayrıldı. Acaba tam hazır olmadını mı düşündü? Oynattığı oyuna baktığınızda ise fazlasıyla tatmin oluyorsunuz. Şahsen çok ümitliyim Osman hocadan da tek korkum o hocanın tepesinde hangi yönetimin bulunacağı.

İnşallah süper ligde 1-2 sene yarışmacı bir takımı çalıştırır ve sonrasında başımıza geçer...

6Şafak Aydın1
21.02.2014, 06:28
bizi sampiyon yapacak olan hoca`nin kariyerinde hoca olarak sampiyonlugu olmamasi gerekiyor, ilk sampiyonlugunu bizimle alacak olan bir secim yapilmali - kesin bilgi - ilgililere duyurulur

6Şafak Aydın1
21.02.2014, 07:11
Osman Özköylü’nün hedefi Trabzonspor’da antrenörlük yapmak

10 Mart 2013 17:18
Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, hedefinin Trabzonspor'da antrenörlük yapmak olduğunu açıkladı.

PTT 1. Ligi'nde mücadele eden ve geride kalan 25 haftalık süreçte başarılı bir grafik çizen Kayseri Erciyesspor'un Teknik Direktörü Osman Özköylü, hedefini açıkladı. Samsunspor maçı sonrasında bir gazetecinin Trabzonspor'un teknik direktör anlamında başına geçmesiyle ilgili hedefinin sorulmasını üzerine Özköylü, "Bu işe başlarken kendime koyduğum en önemli hedef orasıdır." şeklinde cevap verdi.

Süper Lig'de mücadele eden Trabzonspor ise, Şenol Güneş sonrasında teknik direktörlüğe Tolunay Kafkas'ın gelmesinin ardından da son haftalarda aldığı sonuçlarla ligde sıkıntılı günler geçiriyor.

osman bizi sampiyon yapbilir ancak süper lig tecrübesi sart bunun icin yani direk olmaz, basarisiz olur Hami gibi en iyi ihtimal 3. lük filan sampiyonluga bile oynatamaz diye ön görüyorum. Nerden cikti kahinligin diyeceksiniz icime dogmusken analiz edeyim dedim. biz zaten önümüzdeki 5 yilda sampiyon olacaksak 1 defa oluruz pespese degil.

Öznur61
21.02.2014, 07:46
Rüyamda tekrardan 1461'in başına geçmişti.Ama benim dikkatimi çeken şey durmadan sakız çiğnemeseydi.
Nasıl bilinç altıma yerleştirdiysen hocam... :)

eralp cavrar
21.02.2014, 11:45
Hamiye en azindan 2015 i gorecek kadar bir sans werilmelidir. Super lig farkli bir ortam Osman hocaya bir anda boyle bir sorumluluk yuklemek olmaz bence. Hami bu futbolcu grubuyla calisti ve belliki bir sayginligi ve durusu var ki bir seyler degisti bile. Sabredelim. Schalkede oynamis Ts ile cok seyler yapmis bir Hami den bahsedioruz. Bence yeni bir Senol Gunesimiz olabilir. Su iki macta bile bize bir seyler gosterdi. Yeni hocanin bu futbolculari tanimasi bize en az bir sezon daha kaybettirir. Taraftarin sabretmedigini de dusunursek Haminin sansi daha yuksek.

cakalkerem
21.02.2014, 11:56
yeni sezon da hami ile devam edilmemeli...

aslında kurulacak kadro ile ilintili olabilecek bir konu..

eğer u kadro ile devam edilecekse hami olur yoksa olmaz

Faik Yılmaz
21.02.2014, 13:34
Hami'nin oyun stili doğrusu hoşuma gitti.....

Rakip Juventus olsa bile atak yapmaya çalıştık defansa çakılıp kalmadık.....

İleri fazla yapamasakta paylaşmalar yardımlaşmalar güzeldi....

En azından sene sonuna kadar Hami ile devam edilmeli diye düşünüyorum....

FC-ST-PAULI-61
22.02.2014, 01:06
Hami Hocayla devam edilmemeli.Sezon sonuna kadar tamam ama gelecek Sene icin yeni bir Hoca sart,Hamiyle falan olmaz.

AhmetG.
22.02.2014, 04:21
Herkesin bir şansa ihtiyacı vardır. İlk izlenimler olumlu Hami ile sezon sonuna kadar devam.
Yeni gelecek yönetim yeni hocayı da getirir zaten.

talsuv61
23.02.2014, 11:56
Giderse daha iyisi mi gelecek sanki ?

Fatih Özkan
23.02.2014, 12:00
Sezon sonuna kadar Hami Hoca ile devam edilmeli.

Hekimoğlu
23.02.2014, 12:28
Hami pası ve hücumu seven bir antrenör eskiden tv yorumlarında buna dikkat ederdim kimsenin istemediği zamanlarda bile Yattara'yı savunurdu fark yaratan oyuncuları daha çok tercih ediyor yaptığı değişiklikler de şu ana kadar olumlu.

Hekimoğlu
23.02.2014, 12:30
Bu başlık ömrünü tamamlamış bu arada yeni teknik direktör belli.

calavera
31.05.2014, 18:07
Şike davasından ne zaman olumlu haberler gelse sevinçle biraz saha içine kafa yorabiliyorum.

O zaman fikirlerimizi söyleyelim, Başkan siz olsanız Tenknik Direktör olarak kimi seçerdiniz?

Ben keşke lucescu gelse diyorum

TekfurÇayır 61
31.05.2014, 18:17
Gelse güzel olur.

Ogün YAZICI
31.05.2014, 18:29
hami olmasın yeter.kısa dönemde 2-3 anadolu takımını yendi diye gözümüz boyandıysa ahmet özen gelsin...

Samet Yildirim
31.05.2014, 18:45
Lucescu cok iyi olurdu.

Hami ve Vahid olayi ise farkli acidan bakmak lazim.

Haciosmanoglu devre arasina kadar Sampiyonluga oynayan bir takim kurmali baska caresi yok. Bunun icinde MRA riski sonrasi HAmi ile devam etmemesi yadirgamam. Hami icin üzülürüm.

Acikcasi Vahid Halilhodzici severim olursada umutlu olurum basarili bir oyuncuydu hocaligida basarili.

Hami neden Vahid ile yardimcilik olarak devam etmez anlamiyorum...

Vahid Hoca Paris, Lille, Rennes,calistirmis...Fildisi milli takimindaki dünya yildizlariyla calismis bir hoca..Fransada en iyi hoca secilmis biri...Yani köy hocasi degilki Hami kabul etmemesini anlamiyorum.

6 ay yardimci hoca, 6 ay Hoca olunca Süper Teknik Direktörü mü olunuyor ? Haminin kaybedecegi ne var ? Aksine cok faydasi var..

Taraftari anliyorum Hami ile devam konusunda...
Haciosmanolunun Halilhodzic tercihini de anliyorum...

Bakalim hayirlisi

Furkan Dündar
31.05.2014, 18:53
Vahid halilodzic İho'nun yeni seçtiği teknik direktör olacaktır

bordomavi1
31.05.2014, 18:56
Kurban Bedriyev

Adem Akyüz'
31.05.2014, 18:58
İho'nun başından beri istediği isim Halilodziç.. Dünya Kupası olmasa devre arası gelecekti. Olmayınca Hami'yle devam ettiler, şimdi ise Hami'yi gönderip kupadan sonra sonra Halilodziç'le sözleşme imzalayacaklar.

Sibel
31.05.2014, 20:02
Keşke Şota olsa:D

Samet Yildirim
31.05.2014, 20:02
Vahid Halilhodzic
1952 dogum yeri Yoguslavya.
Evli ve 2 cocuk babasi.

Kulüp dönemi:
Hoca olarak ciddi deneyimi 1997 de basladi. 1990 ile 1993 arasida hocalik deneyimi var.
Fas-Kasablanka:
-1997-1998 Fas ülkesinde Kazablanka takimini calistirdi. 1997, Afrika Süper kupasini ve Sampiyonlugu kazandi, 1998 Sampiyon oldu.

Fransa-OSC Lille
-1998-2002 Lille takimini calistirdi. 1997-1998 senesinde 2.ligde 4 bitiren takimi devraldi 65 Puan(42mac)
1998-1999 takimi 4.bitirdi 64 puan ile (38 Mac)…Averaj ile cikmayi kacirdi.
1999-2000 Sampiyon oldu 83 Puan ile. Rakibine 26 Puan fark atti.
2000-2001 ilk sezonunda Takimi 3.yaparak S.Ligine tasidi. Ligin en az gol yiyen takimi. (Yilin Hocasi secildi)
S.liginde: La Coruna, Manchester UTD, Olympiakos grubunde 6 puanla 3.bitirdi.
2001-2002 takim 5.oldu. 3 Puan ile S.ligini kacirdi.

Ayrildikdan sonraki bir sezon OSC Lille ligi 14.bitirdi.

-Stade Rennes
2002-2003 sezonunda Stade Rennes takimina gecti. Ligi 14.bitirdi. Bir önceki sezon Stade Rennes 12.olmustu.

-Paris St. Germain
-2003-2004 sezonu 3 Puan farki ile Sampiyonlugu kacirdi (76 Puan) ligi 2.bitirdi. Kupa Sampiyonu oldu. Bir sezon once Paris ligi 11.bitirmisti.
2004-2005 sezonu ise 9.oldu.
S.ligi: Chelsea 13 Puan, Fc Porto 8 Puan, Cska Moskova 7 Puan, Paris 5 Puan.
Kendisi ayrildikdan 1 yil sonraki sezonu Paris yeniden 9.oldu.

-Arabistana - Al-Ittihad
2006-2008 arasi orada calisti.
4 yil aradan sonra 2007 Yilinda Sampiyon yapti (7 Sampiyonluktan birini elde etti)

-Hirvatistan-Dinamo Zagreb
-2010 (8.ayinda)-2011 sezon bitimi.
Sampiyon ve Kupa`yi kazandi. Takimi 5.hafta devre aldi. 6.siradaydi. 17 Puan fark atarak Sampiyon oldu. Kendisi görevi birakti.

Milli Takimlar:

-Fildisi Milli Takimi
2008-2010 arasi orada calisti.
2 yil`da sadece 1 yenilgisi olmasina ragmen süpriz bir sekilde görevine son verildi. 2.defa Dünya Sampiyonasina katilma hakki elde etmislerdi. 2010 Afrika Kupasinda Ceyrek Final uzatmalarda elendikden sonra görevine son verildi dünya Sampiyonasinda takimin basinda olamadi.

-07.2011-Bugüne kadar Cezayir Milli Takiminda
82, 86, 2010 Dünya Sampiyonlarindan sonra 2014 Dünya Sampiyonasina tasidi. Final macinda dünya kupasina katilma hakki elde edince göz yaslarini tutamadi.
2012 yilinda Cezayir afrika kupasina katilmadi.
2013 yilinda gruplarda elendi.

-------------------
Ve Trabzonspor dönemi...

Türkiye-Trabzonspor
2005-2006 sezonun 9.haftasinda geldi lig bitince ayrildi.
Vahid Halilhodzic bizde, 9.hafta göreve basladi aldiginda takim 8., 8 haftada 11 Puan, 10 gol atmisiz, 11 yemisiz. Görevi son hafta biraktiginda 3. lük macinda Bjk ya kaybetmisiz sanirim (Izmir`de oynamistik)...52 Puan ile 4. olmusuz. 25 haftada Halilhodzic`in takimi 41 gol atmis. 31 gol yemis. Topladigi puan 41. Ortalama 1,65 Puan oluyor. Ilk defa ülkemize geldigini düsünürsek. Sezon ortasinda geldigini düsünürsek basarili olmustur diyebiliriz. Arada Baskanlik secimi olup Baskan felanda degesmisti. O dönemde yine bisürü sikintilarimiz vardi.

Derbi karnesi
-Ligin ilk yarisinda fb stadinda 2-2.
-Bjk yi deplasmanda 1-0 maglup etti.
-Gs ile kendi evinde 1-1
-Fb ye evinde 3-2 maglup oldu.
-Bjk ile cezali oldugumuz icin izmir de oynadigimiz macta son dakika golü yiyerek 2-1 yenildik.

--------------------------

Genel Hoca performansi %49,8 Galibiyet, %29,1 Beraberlik, %21,1 Yenilgi.

Hoca olarak Kupalari:
1997 Afrika Süper Kupa, Fas-Kasablanka.
1997-1998 Sampiyonluk ve Kupa, Fas-Kasablanka.
2000 Lille ile Fransa 2.lig Sampiyonu.
2001 Fransa Yilin Hocasi.
2004 Paris ile Kupa Sampiyonu.
2004 Paris ile Lig ikincisi.
2007 Arabistan-Al-Ittihaad Sampiyonluk Kupasi.
2011 Hirvatistan-Dinamo Zagreb Sampiyon ve Kupa sahibi.

Oyunculuk dönemi:
Yoguslavya, Velez 71-81, 209 mac 106 gol.
Fransa, Nantes 81-86, 163 mac 93 gol.
Paris, 86-87, 18 mac 8 gol.

Milli Takim Yoguslavya; 27 mac 21 gol..

Oyuncu olarak kazandigi Kupalar:
1981-Yoguslavya Kupa Sampiyonu.
1983-Fransa Nantes ile Sampiyonluk ve Kupa Finali.
1985-1986 Fransa-Nantes ile lig ikinciligi.
1983+1985 Fransa Ligi Gol Krali Nantes takimi ile.

Vahid Halilhodzic, Cezayir kadriyerinin deneyim ve tecrübe olarak en yogun gecirdigin dönem olarak belirtiyor…

Fildisi Milli Takiminda süpriz karar gecirdigi en agir darbe olarak görüyor…Dünya Sampiyonasi sonrasi Fildisi Federasyon Baskani onu aramis ve kendisinden özür dilemis.

Genel olarak degerlendirme yapacak olursak, Paris 2.sezon basarisiz olmus. Stade Rennes ise normal orta gecirmis ama beklenen cikisi yapamamis. Onun disinda her yerde basarili olmus.
Degesik ülkelerde degesik kültürlerde calismis ve basarili olmus önemli bir özellik.

Iyi bir Hoca sayi olarak hakkini yememek lazim.

Soru: En iyi hoca kim? Tolga Zengin: Senol Günes, Bilic ve Vahid Halilhodzici gösterdi. (Sadece 7-8 ay calistigi ve yedek kaldigi halde).
------------------------------------------------
Fransız, “20 minutes” adlı internet sitesine konuşan Halilhodzic, “Trabzonspor çok önemli bir kulüp. Özellikle Karadeniz çevresinde son derece popülerdir. Kariyerim boyunca hiç bu kadar beklenti ve bir kulüp üzerinde bu kadar baskı görmedim. Ayrıca Trabzonspor taraftarı, Türkiye’deki en zorlu atmosferi yaratıyor. Takım kazanırsa muhteşemler. Ama eğer kaybederseniz çabuk bir şekilde saklanacak yer bulmak zorunda kalırsınız”

Bordo-mavili taraftarların çıkardığı olaylardan örnekler veren Bosnalı çalıştırıcı, “Kendi evimizde kaybettiğimiz ilk maçın çıkışında taraftarlar otobüse büyük kayalar atıyordu. Onlardan birisi benim yanımdaki camı patlattı. O esnada yardımcım bana ‘nasıl bir yere geldik böyle’ diye sormuştu. Neyseki daha sonra maçları kazanmaya başlayıp, Avrupa kupalarına katılmaya hak kazandık” dedi.
Halilhodzic, Trabzon’daki yerel medya baskısını ise ilginç bir hatırasıyla aktardı. Tecrübeli hoca, “Sadece Trabzonspor’u yazan ve gösteren 5 televizyon ve 5 gazete var. Trabzonspor’la ilgili en ufak bir olay bile onlar için çok büyük bir şova dönüşüyor. Mesela yurt dışındaki bir hazırlık kampında fizyoterapistler ile gazetecilerin karşılaştığı maçı televizyonlar ve radyolar canlı yayınlamıştı” diye konuştu.

Ufuk Turgut
31.05.2014, 20:12
ben haminin kalmasından yanayım.eger ıllakı hamı olmaz dıyorsa ıho ozaman hamı ıkna edılmelı yardımcı hoca olmalıdır daha cok tecrube kazanmalıdır.aslında ben yabancı hocaya karsıyım yerlı olsun yerlının yerlısı olursa daha ıyı olur dusuncesındeyım .

mustafa0661
31.05.2014, 20:18
lucescu veya mustafa denizli bunlar takımı ayağı kaldırır diyecem ama

lucescu trabzona tatil için bile gelmez malesef mustafa denizli yaşı biyere gelmiş belki 1-2 yıllına gelir ama karşısında vizyonu olan başkan lazım..

DeAgLeMaNyAq
31.05.2014, 20:33
Biz ne dersek boş o açıdan gereksiz bir başlık. Dünya kupasında grup maçları biter Vahid Hoca gelir...

http://i.imgur.com/2vPpUj5.jpg

Giallorossi
31.05.2014, 20:44
Mesela Koeman bosta suan:) Hayal kurmaya gerek yok bu yönetim ancak Halilodzic capinda birini getirir. Onada sükür

muribbi
31.05.2014, 20:51
ne zaman TD arasak ilk gündeme gelen halilodzic oluyor. koca dünyada başka adam mı yok? bir ara fatih tekke fetişi vardı taraftarda şimdide vahid fetişi baş gösterdi.

Ali İhsan
31.05.2014, 20:52
Biz ne dersek boş o açıdan gereksiz bir başlık. Dünya kupasında grup maçları biter Vahid Hoca gelir...

http://i.imgur.com/2vPpUj5.jpg

Bu fotoşok mu :)

kursat1313
31.05.2014, 21:33
Hami hocanın mağduriyeti ne olacak kesinlikle Hami hoca kalmalı onun hakkıdır bu takımı yönetmek yazık dünyanın hiçbiryerinde olmadığı gibi Trabzonsporun içinde de adalet yok

TSezgin61
31.05.2014, 21:39
hamiyle deva, veya shota

Muhteva
31.05.2014, 21:48
Yapılırmı ulan bu Hamiye..!!!

Furkan Özdem
31.05.2014, 21:55
Hami hoca, Lucescu dışında hiçkimse!

TSezgin61
31.05.2014, 22:07
aynisini Tolunaya yaptilar... ruhumuzu bilen adamlari küstürüyorlar..

tolunay kalsaydi basari kacinilmazdi. sabredilmedi, sacmalik yapildi...

Haminin ne gibi bir basarisizligi olmus??? tam aksine g.tlerini kurtardi takimi toparladi avrupaya yolladi...

DeAgLeMaNyAq
31.05.2014, 22:12
Tolunay Hoca'nın durumu daha fena tazminatını ödemek zorunda kalacağız. Ama Hami Hoca'nın zaten teknik direktörlük sözleşmesi yok. Yardımcı olmak istemediği için de kendi istifa edecek...

Bu fotoşok mu :)

Bugün photoshop 3 hafta sonra gerçek...

Mesut
31.05.2014, 22:15
Boşuna çene çalıyoruz hoca belli.
Vahid Halilhodzic.
Gruptan çıkamayacak Cezayir ardından sözleşme imzalanır.

Yiğit Gayretli
31.05.2014, 22:20
Artık ben de olabilirim. O seviye...

Hüseyin Başoğlu
31.05.2014, 22:21
çok bariz değil mi kimin olacağı ?

Cengiz Çubukcu
31.05.2014, 22:27
Leekens olsun, hami de yardımcısı olsun....

Samet Yildirim
31.05.2014, 22:27
Hami veya Vahid mesele benim icin o degil.

Ama Vahid Halilhodzicin kariyerini tartismak bana komik geliyor. Kusura bakmayin.

Erbay
31.05.2014, 22:33
Zamanında, yenersek oruç tutucam demişti. Herkes iyi hazırlasın kendini :)

kudu_89
31.05.2014, 22:35
tabiki kulubu sehri ulkeyi bilen olsun yabanci adam nerde basari yakalamis aragonesler delbosqueler gecti bu ulkeden

Arda'
31.05.2014, 22:38
Ziya Doğan

altinkaya08
31.05.2014, 22:58
Gelen kişi Hami hocadan daha tecrübeli ve isim olarak daha güçlü olmalı.Esasındada hami hoca küstürülmemeli.Bize ileride çok lazım olacak.

artvints
31.05.2014, 23:00
hami hoca da ya takım çalıştırsın ya da yardımcı olarak devam etsin. boşuna zaman geçiyor..

ESER
31.05.2014, 23:05
Hami ile devam edilmeli.

Tayfun
31.05.2014, 23:13
Bu yönetim olduğu sürece Mourinho gelse ne olur ... Kendi kafa yapısı ile örtüşen, "dediğini yaptıracağı" birini getirir IHO

Tuğrul
31.05.2014, 23:53
Bizim için en ideal antrenör Paco Jemez.

Rayo Vallaceno gibi küme düşmesi muhtemel, ligine göre zayıf olan bir kadroyu getirdiği konum muazzam.

Bu adamın beğenmemin sebebi. Rakip kim olursa olsun hep önde oynamak istemesi.

Öyle ki Real ve Barca'yı skor olarak olmasa da oyun anlamında ezen ve gülünç durumlara sokan yegane takım olmuştular.

Bu hücum anlayışından sonra Barca'nın teknik direktörlüğüne aday oldu ama Luis Enrique de karar kıldılar.

Laliga gibi gözönüne olan, marka değeri yüksek bir organizasyondan alıp getirmek zor ama şansımızı denememiz lazım.

Colakoglu
01.06.2014, 01:46
Soruyu bende söyle sorayim, IHO becerip yeni sezona teknik direktörle baslamamizi saglayabilirmi? Yazin bu soruyu biyere.

Çağatay_
01.06.2014, 02:04
Hami veya Vahid mesele benim icin o degil.

Ama Vahid Halilhodzicin kariyerini tartismak bana komik geliyor. Kusura bakmayin.

Adı Vahid değil de Samuel Halilson falan olsaydı büyük Avrupalı teknik direktör olurdu.

Adı Vahid olunca böyle oluyor.

cakalkerem
01.06.2014, 02:12
hami olabilir hodzic olabilir luce olabilir

önemli olan takım nasıl olacak

Pshycologist41
01.06.2014, 07:41
2005/2006 seoznu 8. haftasında Ali Sami Yen stadında oynanan gs- Trabzonspor maçını tribünden izleyerek takımı devralmıştı Vahid hoca.

O günüde o maçıda unutmam.Gideceğim yere yetişemediğim için izbe bir kahve köşesinde maçı izlemek zorunda kalmıştım. gs bizi 4-1 yenmişti ligin başı olmasına rağmen takım ayakta duramıyordu.

Her gol yediğimizde ben oturdugum kahve sandalyesinde daha içe gömülüyordum Vahid hoca'nın halini düşünmek bile beni utandırıyordu. Takım her gol yediğinde kameralar onu çekiyordu.

Fatih Tekke takım arkadaşlarının lakayıtlıgından ruhsuzlugundan isyan etmiş kendi takım arkadaşlarına saha içinde saldırır hale gelmişti. gs li oyuncular zor sakinleştirmişti ve kaptanın gözünden yaş geliyordu kendine yediremiyordu.

Bunlar hocanın geldiği ilk günden aklımda kalanlar. Şimdi Vahid hocaya burda sallayanları görüyorumda hocaya olumsuz sallattıracak gerçekten bildikleri yaşadıkları somut neleri var merak ediyorum.

Vahid hoca'nın devraldığı 18 kişilik o günki maç kadrosu takımın iskeleti buyrun bakın ve vicdanınıza tekrar bir sorun bakalım;

29. TOLGA ZENGİN
34. EMRAH EREN
49. KÜRŞAT DUYMUŞ
4. FABIANO ELER DOS SANTOS
8. VOLKAN KÜRŞAT BEKİROĞLU
5. HÜSEYİN ÇİMŞİR
66. ADEM KOÇAK
99. CELALEDDİN KOÇAK
11. İBRAHİM ÜÇÜNCÜ
9. FATİH TEKKE
10. MEHMET YILMAZ
Yedekler
1. JEFFERSON DE OLIVERI GALVAO
6. HASAN ÜÇÜNCÜ
25. İBRAHİM EGE
14. ÖZGÜR BAYER
38. ERDİNÇ YAVUZ
18. TAYFUN CORA
21. TOMAS JUN

Ben Vahid hoca kraldır şöyledir böyledir demiyorum ama adamın devraldığı kadroyu ligdeki pozisyonunu ve o kadroyla 3. lük yarışı yaptığını görmezden gelmek ayıptır günahtır. Keza o sezon bizden çok çok daha iyi durumda olan gol kralı çıkartmış bir Kayserispor ve bunun yanında Gençlerbirliği'nin başarılı bir sezon geçirmelerini gözardı etmemek gerek. Yinede ligi onların önünde bitirmeyi başarmıştır.

Aradan 10 yıl geçmiş neredeyse eskiden millet Ay'a çıktı diyorduk yıl olmuş 2014 millet nerelere çıktı.Nasıl ki futbol 2005-2006 sezonunda ki gibi değilse artık, nasıl ki Trabzonspor 2005-2006 sezonundaki kadar güçsüz aciz değilse artık, Vahid hoca da elbet kendisine birşeyler katmıştır. Zaten kötü bir hoca da değildir kendisi bana göre.

ucurum
01.06.2014, 10:29
Başarı önemli değil, siyasi olarak İHO ile görüşleri uyuşsun yeter!

Fatih Özkan
01.06.2014, 11:08
Halilhodzic sevdasına bir anlam veremiyorum.

MehmeTS_ADANA
01.06.2014, 11:16
lucescu gelirse tabi bende sesimi çıkarmam ama halilhodziç gelecekse hamiyle devam edilmesi daha doğru olur. halilhodziç kötü hoca değil ama büyük hocada değil.

U.Sadıkoğlu
01.06.2014, 11:36
Lucescu'nun Trabzon'a gelmesi çok büyük olay olur gerçekleşmesi ihtimalini 10/1 olarak görüyorum... Halilodziç planlı programlı bir şekilde gelmeyecekse gelmesinin hiç bir anlamı yok, devre arasını görmeden Cezayir'e geri döner... Benim şahsi düşüncem Şota.. Camiayıda biliyor Ülke futbolunuda bilen bir isim... Şota olmuyor mu tüm yetkileri Ertuğrul'a ver getir adamı... Ama imkansız bu yönetimle bunlar..

Enes Ünal Kaya
01.06.2014, 11:48
Herkes Hami Diyor Nerdeyse

Yönetim Yine Taraftarı Dinlemeyecekdir..

Halilhodziç Geleceğine Yılmaz Vural Gelsin Daha Çok İsterim