PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Seneye Teknik Direktör Kim Olmalı ?

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20

Murat'
15.02.2014, 10:36
Şenol Güneş'in bu yönetim altında göreve gelmesi cinayet olur. Hem kendisine hem de bize yazık eder.

gabriel omar
15.02.2014, 10:43
:D

Gabriel Omar :Hocam nerede görev verirse oynarım ,hafif göbekli olduğum için bek mevkisinde de oynamaya müsaitimdir.

talsuv61
15.02.2014, 10:50
Şenol Güneş kadro çok iyiyse ancak başarılı olur, bunun haricinde asla başarılı olamayan birisi. Benim tercihim yabancı olur özellikle de Rubin Kazanın eski hocası Kurban Berdyev.

Murat Acar
15.02.2014, 10:51
ne kadar unutkanız.bu şenol güneşin başarılı takımı çil yavrusu gibi dağılmadı mı istanbula ? iskelet takım kurmak o kadar kolay mı ? helede bu çulsuz başkanla .muharrem ustayı bu yüzden istiyorduk projelerle güçlendirilmiş trabzonspor.futbolcularını istanbula kaptırmayan trabzonspor.

Bazı Hocalar vardır Sırf Hocası yüzünden takımını değiştirir hocası istedi diye peşine gider bazı hocalarda vardır bırak takımında tutmayı gitmesi hayrınaydı der gibi açıklama yapıp kendi klübünü küçümser.Şenol Hocanın öyle söylemlerine şahit oldumki Hala onun gelmesini isteyenleri anlamıyorum.Koreye gitmeden öncede ayrıldığında takımdan bir konuşursam bazıları değil klübe Trabzona giremez söylemleri olmuştu.Ben ozaman Trabzonspora zarar verenleri biliyor ve söylemiyorsan Müfterisin Şenol Hoca diye yine bu forumda yazmıştım...Şenol hoca İskelet takımmı kurmuşki O takım Ersun Yanalın eseriydi Selçuk gibi bir kaç futbolcuda Ersun Hoca yüzünden Trabzona gelmişti.

Travelair
15.02.2014, 10:55
@Deep Blue Teşekkürler, iyi kadro :)

Fatih Birinci
15.02.2014, 10:56
Arkadaşlar efsanelerimize daha saygili olsak bişey kaybetmeyiz.....

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

Miserable
15.02.2014, 11:00
Şenol Güneş'in bu yönetim altında göreve gelmesi cinayet olur. Hem kendisine hem de bize yazık eder.
Bize yazık olur kısmında sorun yok, o garanti de kendisine neden yazık olur biraz açar mısınız? Bu yönetim altında gelmesi neden cinayet, önceki yönetimler döneminde gelmesi cinayet değil miydi? Nasıl bir yönetime sahip olmalıyız ki onun gelmesi cinayet olmasın?

mekatronik
15.02.2014, 11:13
şenol güneş hazır takımlara konuyor geyiğini bir türlü anlayamıyorum, adam geldiğinde 5 kişi kadro dışıydı, oynanan futbol evlere şenlikti, adam geldi o takımı şampiyon yaptı,
en iyi yerli stoper egemen dedi verin şu kahrolası parasını satmayın dedi dinleyen olmadı, selçuk bugün imzalayacağım, devre arasında imzalayacağım, sezon sonunda imzalayacağım diye herkesi uyuttu başkan da söz verdi dedi çocuk gibi, sanki ne kadar fırıldak olduklarını bilmiyormuş gibi.
delinin birine 1 sene sabrettik sonra golleri sıralamaya başlayınca kaçtı gitti, ama yinede şampiyon yaptı takımı.
Ersun yanalın takımıymış o, o zaman 60 puanlarla şampiyonluğun geldiği sene neden şampiyon yapamadı takımı.
Şenol güneşim başarılı olmasını istiyorsan scout ekibin olacak, şenol hoca şu özelliklerde adam al diyecek ekip izleyecek yönetim getirecek, olay budur, bütün dünyadada böyledir, böyle olacaktır.
Bu durumda şenol hocanın gelmesini bende istemem, bu kadroyla ve bu yönetim tarzıyla yazık olacak herkese.
Ama artık çamur atmayı bırakalım değerlerimize, istanbul basınının ağzıyla konuşmayalım.

Ümit Küçük
15.02.2014, 11:17
Şenol Güneş'i istemiyorum....ben yaptıklarına değil yapamadıklarına bakarım....son şampiyonluğumuz daki oyuncu değişikliği tercihleri ve ondan sonraki sezonda yaptığı değişiklikler benim için tam cinayetti....1-0 öne geçtiği maçta takımı geriye yaslayıp skoru tutmaya çalışan hoca istemiyorum....sahada rezil takım varken maç sonunda felsefe yapacak adama bu klubün ihtiyacı yok...

Cem Zırıh
15.02.2014, 11:19
şenol güneş hazır takımlara konuyor geyiğini bir türlü anlayamıyorum, adam geldiğinde 5 kişi kadro dışıydı, oynanan futbol evlere şenlikti, adam geldi o takımı şampiyon yaptı,
en iyi yerli stoper egemen dedi verin şu kahrolası parasını satmayın dedi dinleyen olmadı, selçuk bugün imzalayacağım, devre arasında imzalayacağım, sezon sonunda imzalayacağım diye herkesi uyuttu başkan da söz verdi dedi çocuk gibi, sanki ne kadar fırıldak olduklarını bilmiyormuş gibi.
delinin birine 1 sene sabrettik sonra golleri sıralamaya başlayınca kaçtı gitti, ama yinede şampiyon yaptı takımı.
Ersun yanalın takımıymış o, o zaman 60 puanlarla şampiyonluğun geldiği sene neden şampiyon yapamadı takımı.
Şenol güneşim başarılı olmasını istiyorsan scout ekibin olacak, şenol hoca şu özelliklerde adam al diyecek ekip izleyecek yönetim getirecek, olay budur, bütün dünyadada böyledir, böyle olacaktır.
Bu durumda şenol hocanın gelmesini bende istemem, bu kadroyla ve bu yönetim tarzıyla yazık olacak herkese.
Ama artık çamur atmayı bırakalım değerlerimize, istanbul basınının ağzıyla konuşmayalım.

" şenol güneş hazır takımlara konuyor geyiğini bir türlü anlayamıyorum " bu dusunce Senol Gunes'i istemeyenlerin bahanesi , suan etrafiniza baktiginizda bir sey farkedeceksiniz " genellersek eger " Senol Gunes'i istemeyenler kalici deger neymiski diyip devrimci dusunceye sahip yeniliklere kosalim kafasindaki insanlar. Isteyenler ise ellerindekinin degerini bilmeye calisip onu degerli kilmaya calisanlar. Gunes'ci , Gunes karsitinin kisaca anlatimi bu olsa gerek.

Travelair
15.02.2014, 11:20
Şenol hocanın tereddütleri varmış. Birkaç görüşme daha yapacaklarmış. (Radyospor-Başkan)

Cem Zırıh
15.02.2014, 11:22
Şenol Güneş'i istemiyorum....ben yaptıklarına değil yapamadıklarına bakarım....son şampiyonluğumuz daki oyuncu değişikliği tercihleri ve ondan sonraki sezonda yaptığı değişiklikler benim için tam cinayetti....1-0 öne geçti maçta takımı geriye yaslayıp skoru tutmaya çalışan hoca istemiyorum....sahada rezil takım varken maç sonunda felsefe yapacak adama bu klubün ihtiyacı yok...

Kim gibilerine ihtiyaci var hangi teknik direktor oyuncu degisikliginde hata yapmamistir ? 1-0 lik maclarda genel futbol anlayisidir genelde takimlar son dakikalarda istem disi geriye yaslanir yememek icin :) sampiyon oldugumuz sezon sen hangi maclari izledin bilmiyorum ama ben izledigim 34 macin 30'unda spikerler Trabzonspor 'un muthis futbolundan bahsediyordu ? :) Hangi ligi izledinizki acaba siz ?

Fatih Özkan
15.02.2014, 11:22
Şenol hocanın tereddütleri varmış. Birkaç görüşme daha yapacaklarmış. (Radyospor-Başkan)

Tereddüt edecek bir konu yok.
Gelmesin.
Açık ve net.

Cem Zırıh
15.02.2014, 11:23

Daha once uzun yazilar yaziyordunuz okuyorduk bu siralar pek goremiyoruz, Senol Gunes hakkindaki dusuncelerinizi merak ediyorum ?

Ümit Küçük
15.02.2014, 11:25
Kim gibilerine ihtiyaci var hangi teknik direktor oyuncu degisikliginde hata yapmamistir ? 1-0 lik maclarda genel futbol anlayisidir genelde takimlar son dakikalarda istem disi geriye yaslanir yememek icin :) sampiyon oldugumuz sezon sen hangi maclari izledin bilmiyorum ama ben izledigim 34 macin 30'unda spikerler Trabzonspor 'un muthis futbolundan bahsediyordu ? :) Hangi ligi izledinizki acaba siz ?

maçın 10 cu dak. öne geçip 80 dak geri yaslanmaktan bahsediyorum....şampiyon olduğumuz sezonun ikinci yarısında bursa,antep,eskişehir hariç hiç maçta öyle mükemmel oyun sergilemedi takım...her hafta aynı hatalı oyuncu değişiklikleri yapılmaz bir yapılır iki yapılır

Cem Zırıh
15.02.2014, 11:25
Şenol Güneş kadro çok iyiyse ancak başarılı olur, bunun haricinde asla başarılı olamayan birisi. Benim tercihim yabancı olur özellikle de Rubin Kazanın eski hocası Kurban Berdyev.

kalibresi sifira dusmus futbolculari egiten insan olarak gorulen Senol Gunes'in basarisi iyi futbolcuyami baglandi simdi .

mekatronik
15.02.2014, 11:27
Şenol Güneş'i istemiyorum....ben yaptıklarına değil yapamadıklarına bakarım....son şampiyonluğumuz daki oyuncu değişikliği tercihleri ve ondan sonraki sezonda yaptığı değişiklikler benim için tam cinayetti....1-0 öne geçtiği maçta takımı geriye yaslayıp skoru tutmaya çalışan hoca istemiyorum....sahada rezil takım varken maç sonunda felsefe yapacak adama bu klubün ihtiyacı yok...
Şampiyon olduğumuz sene beğenmediğiniz değişiklik veya oyun neydi acaba. hangi maçtan keyif almadınız, 8 maç yaptığımız istanbul takımlarına karşı 7 galibiyet aldığımız maçlardan mı?

Cem Zırıh
15.02.2014, 11:29
maçın 10 cu dak. öne geçip 80 dak geri yaslanmaktan bahsediyorum....şampiyon olduğumuz sezonun ikinci yarısında bursa,antep,eskişehir hariç hiç maçta öyle mükemmel oyun sergilemedi takım...her hafta aynı hatalı oyuncu değişiklikleri yapılmaz bir yapılır iki yapılır

senin hatali degisiklik diye bahsettigin o halde yapmis oldugu ayni oyuncu degisiklikleri bir insan bir seyi defalarca ayni sekilde yapiyor ise o onun icin hata degildir demekki dogru gordugu sey oymus , he bu sana gore yanlis olabilir ama sende hayatinda kendi dogrularini yapiyorsundur buna eminim. Sampiyon oldugumuz sezonun ikinci donemine gelince unutulmamali ki o takim rakiplerin yani sira diger etkenlerlede ugrasan bir takimdi ve hala daha ugrasiyor sike yaptilar sike yaptilar derken o zamanki sikebahce kallesligini konusuyorsak okallesligin karsisinda bu takimin basarisinida konusmak gerek ... Trabzonspor'u bu kadar duzenbazligin sahtekarligin icinde dahi sampiyon yapmayi basarmis bu hoca bu kadar kotu yaklasimlari haketmiyor .

Fatih Özkan
15.02.2014, 11:29
Gerekirse sezon sonuna kadar Hami ile devam edilsin. Ama Şenol Hoca gelmesin.

mekatronik
15.02.2014, 11:31
Belliki o sezon maçları izlememişsiniz, sivas maçını hatırlıyor musunuz ? yada beşiktaş maçını, bursa maçını hatırlatmaya gerek varmı, ilk yarıdaki fener maçını?

Miserable
15.02.2014, 11:31

:alkış::alkış::alkış:

gabriel omar
15.02.2014, 11:32

Evet o sezonun ilk yarısı dediğiniz gibiydi de ,ikinci yarı ben şöyle rahatça izlediğimiz bir maç hatırlamıyorum.

Arkadaşlar bu kulübün tek atımlık barutu kaldı.Bu kulüp artık iyi bir kadro kurup başarılı olmaya mecbur ,yoksa en dibe kadar yolumuz var.Bu yüzden bizim futbolcu portföyü geniş,sıfırdan kadro kurmaktan anlayan ,pasif kalmayıp sorumluluk alan bir teknik direktöre ihtiyacımız var.Evet ,Şenol hoca bize büyük hizmetleri dokunmuş,önemli ve başarılı bir şahsiyettir ancak kendisi teknik direktör olarak yukarıda saydığım özelliklere sahip değildir.

Kaldı ki bu kadroyla Şenol hocanın ne yaptığını unutmadık herhalde.Daha 1 sene geçti o kadar uzak değil,düştüğümüz vaziyetleri akıldan çıkarmayalım.Aynı şeyleri deneyip farklı sonuçlar elde edemeyiz.

Elde kalan son şansımızı Şenol hocayla harcamak istemiyorum.

Ümit Küçük
15.02.2014, 11:32
Şampiyon olduğumuz sene beğenmediğiniz değişiklik veya oyun neydi acaba. hangi maçtan keyif almadınız, 8 maç yaptığımız istanbul takımlarına karşı 7 galibiyet aldığımız maçlardan mı?

ne alaka kardeşim suçlar gibi yorum yapıyorsunuz....bizim Trabzonspor sevdamızı sorgulamanın anlamı yok ben gördüğüm yanlışlıkları hataları dile getiriyorum....siz şampiyon olduğumuz sezonun ikinci yarısındaki oyundan memnun olabilirsiniz ben diyorum ki ikinci yarı fikstüründe Şenol Hoca hatalar yapmıştır oynattığı oyundan memnun değilim...Onurun ve Tolganın üstün performansları aklımda kaldığı çok maç var....bir takımın kalecisi yıldızlaşıyor sa demek ki takım öyle mükemmel bir futbol sergilemiyordur benim için

mekatronik
15.02.2014, 11:38
ne alaka kardeşim suçlar gibi yorum yapıyorsunuz....bizim Trabzonspor sevdamızı sorgulamanın anlamı yok ben gördüğüm yanlışlıkları hataları dile getiriyorum....siz şampiyon olduğumuz sezonun ikinci yarısındaki oyundan memnun olabilirsiniz ben diyorum ki ikinci yarı fikstüründe Şenol Hoca hatalar yapmıştır oynattığı oyundan memnun değilim...Onurun ve Tolganın üstün performansları aklımda kaldığı çok maç var....bir takımın kalecisi yıldızlaşıyor sa demek ki takım öyle mükemmel bir futbol sergilemiyordur benim için
Kimsenin sevdasını sorgulamak haddime değil ki öyle birşey ima ettiğim tek kelime yok yanlış yerlere çekmeyin, kalecilerin üstün performansını yanlış sezonla karıştırıyorsunuz sanırım. Teşvik ve şikeye rağmen 82 puan toplayan bir takımı futbolundan dolayı eleştirmekte sadece tranbzonspor taraftarına özgüdür, o yüzden trabzonspor sevdanızdan hiç şüphem yok emin olun.

Ömer SEVİNÇ
15.02.2014, 11:43
Tereddüt edecek hiçbir nokta olmadığına kesinlikle katılıyorum. Kesinlikle bize en ufak bir faydası bile olmayacak bir hoca şuanda Şenol Güneş. He başkan olarak falan gelecekse gelsin. Ama öyle yalandan yok futbol koordinatörü, sportif idmantör, koordinatif direktör, genel müdür falan gibi içi boş tırışka ünvanlar alıp hiç bir doğru düzgün iş yapmadan maaş alacaksa hiç boşuna zahmet etmesin.

En iyisi bu yönetim hakikaten Yılmaz Vural falan gibi birini alsın getirsin, sene sonunda da beraber gitsinler.

He yönetim ölümü gösterip sıtmaya razı etmeye çalışıyor da olabilir. Onu bilemeyeceğim. Yılmaz Vural demeye başladığıma göre başarılı da oluyorlar sanırım.

Cem Zırıh
15.02.2014, 11:44
Evet o sezonun ilk yarısı dediğiniz gibiydi de ,ikinci yarı ben şöyle rahatça izlediğimiz bir maç hatırlamıyorum.

Arkadaşlar bu kulübün tek atımlık barutu kaldı.Bu kulüp artık iyi bir kadro kurup başarılı olmaya mecbur ,yoksa en dibe kadar yolumuz var.Bu yüzden bizim futbolcu portföyü geniş,sıfırdan kadro kurmaktan anlayan ,pasif kalmayıp sorumluluk alan bir teknik direktöre ihtiyacımız var.Evet ,Şenol hoca bize büyük hizmetleri dokunmuş,önemli ve başarılı bir şahsiyettir ancak kendisi teknik direktör olarak yukarıda saydığım özelliklere sahip değildir.

Kaldı ki bu kadroyla Şenol hocanın ne yaptığını unutmadık herhalde.Daha 1 sene geçti o kadar uzak değil,düştüğümüz vaziyetleri akıldan çıkarmayalım.Aynı şeyleri deneyip farklı sonuçlar elde edemeyiz.

Elde kalan son şansımızı Şenol hocayla harcamak istemiyorum.

Bende cevabiniza sondan baslayip basa dogru cevap vermek istiyorum, son sans gibi sozlerin Trabzonspor icin yersiz oldugunu dusunuyorum hic bir zaman Trabzonspor'un son sansi diye birseyin soz konusu olamayacagina inaniyorum.
Senol hoca hakkindaki dusunceleriniz icin ise bir dusuncesi olup da onu Senol hocanin karsilayamacagina inanan insanlara diyecek birsey yok herkesin kendi dusuncesi ve ona uydurdugu ozneleri vardir, fakat oyle yazilar goruyoruz ki cocuk gibi sanki Senol Gunes'le inatlasmis ben Senol'u istemem arkadas, yok Senol gelmesin kim gelirse gelsin hic bir dusunceleri olmadan bunlari paylasabiliyor insanlar .
Sizin dedigini " futbolcu portföyü geniş,sıfırdan kadro kurmaktan anlayan ,pasif kalmayıp sorumluluk alan bir teknik direktöre ihtiyacımız var " bu cumlenize gelince boyle bir teknik direktoru kim istemezki ? Fakat bu ortamda bu baskan ile bu dusuncelerin gerceklesmesi imkansiz balik bastan kokarmis once baskan degismeli daha sonra vizyonu genis Jürgen Klopp gibi biri gelmelidir , onada sabredilmelidir! Sampiyonluk sezonuna gelince bi onceki cevabimda baska bir arkadasa da belirttim birincisi kulupler sampiyon olduklari sezonlarin ikinci donemlerini her zaman daha zorlu gecirmislerdir suan sikebahcenin yasadigi gibi fakat bunun disinda unutulmamali ki biz o sezon ikinci donem bu alisilagelmis zorlugun disinda birde suan sikebahceye unvanini veren zorlukla basa ciktik.
Velhasil var dusunceleri herkes paylassin bunun icin var forumlar ama ben Senol'u istemiyorum arkadas diyecek adama da verecek pek cevap yok.

ucurum
15.02.2014, 11:45
Teknik Direktör'e kafayı takmış arkadaşlar için bir kez daha gelsin: İHO DEFOL!

Adem Akyüz'
15.02.2014, 11:46
Forumda görünen Şenol Hocayı sevenlerden de sevmeyenlerden de büyük çoğunluk gelmesini istemiyor. Demekki Şenol Güneş doğru isim değil..

inadina61_08
15.02.2014, 11:46

ikinci yarı fikstüründen aklımda kalan;
kararları ile fener ve rakiplerimiz için yıldızlaşan hakemler, verilmeyen penaltı veya goller, rakiplerin kusarcasına, ölürcesine mücadelesi(normal), sürekli tv ve yazılı medyadan takımın kimyasını bozmak için yapılan haberler, selçuğa devre arasında söz kesenler, forvet istiyorum diyen hocaya brozekleri getiren yönetim, mükemmel kondisyonu ve maçı bırakmayan takım. 82 Puanla çalınan kupan. O kupa gelmeden morinho bile gelse değişen birşey olmayacak bizler 3 olucaz 4 olucaz ama 1 olmamız engellenecek. biz hala yok o hoca yok bu hoca diye konuşun, en iyisini kovmamız 2 yıl sürer. ama sizler Şampiyonluk dışındaki yerlere razıysanız ayrı. hep Gönüllerin şampiyonu olmak istiyorsanız yine çalınan bir kupamız vardır demektir. Hoca gelsin bu sene bizi Avrupa kupalarına gitmemizi sağlasın yeterli, ya seneye!!! ne bekliyorsunuz 20 milyon euroluk transfermi yapacaklar. bütün gelirlerde temlik var, 90 milyon tl ödenip o temlikler kalkmadan iyi transfer 1 den fazla olmaz, futbolcu paralarını ödeyebilsinler yeter... herşey içeride kaldı, ŞİKEci pisliklerin cezası verilmeden bizden birşey olmaz, izin vermezler.

Kemal Öztel
15.02.2014, 11:47
" şenol güneş hazır takımlara konuyor geyiğini bir türlü anlayamıyorum " bu dusunce Senol Gunes'i istemeyenlerin bahanesi , suan etrafiniza baktiginizda bir sey farkedeceksiniz " genellersek eger " Senol Gunes'i istemeyenler kalici deger neymiski diyip devrimci dusunceye sahip yeniliklere kosalim kafasindaki insanlar. Isteyenler ise ellerindekinin degerini bilmeye calisip onu degerli kilmaya calisanlar. Gunes'ci , Gunes karsitinin kisaca anlatimi bu olsa gerek.

Bizim taraftar güneşi neden sevmiyor anlayamıyorum.Hoca geldiginde Onur 3.kaleciydi(Sylva ve Tolganın ardından) takım o gelene kadar Hugo Broosla 13 maçta 5 galibiyet 3 beraberlik 5 mağlubiyet almıştı.O dönem Egemen,Engin, Gökhan,Song ve Sylva kadro dışıydı.Devre arasında Gutierrez,Burak (Gökhan Unal için 3.5 milyon €nun yanında vermisti fenev),Murat Tosun (bedelsiz) Sezer Badur (350.000 €) alındı.Ve Şenol Güneş o sezon bu takıma harcanan buyuk paralarla (!) Kupa şampiyonu yaptı.Sonraki sezonsa sezon oncesi transfer doneminde Glowacki,Jaja, Barış Atas,Bora Sevim alındı.Vey Şampiyon kadro kuruldu..Egemen,Engin,Onuru yıldız yapan Şenol Hoca yerine bunlari takima kazandiranlar alkışlandı, Şenol Hoca ise hazıra konan adam oldu.Kolay değil hangi hoca buyuk takima gelir gelmez kaleyi 3.kalecisine teslim edebilir..

Sonra hocanın tepesi attı(!) baskana bunların hepsini gönderin dedi.Başkan itiraz etti ama tüm yetki hocadaydı.Yıldızlar yok pahasına elden çıkarıldı ve yerine Adrian,Zokora,Henrique gibi belalar alındı.Hoca yine elestirildi.Madem transfer yaparken özgür değildin niye istifa etmedin.Şike medyası da bir çok taraftarı ve kulübü etkiledi.Yine hoca eleştirildi.Bu operasyonda tek konuşan adama niye sesin çıkmıyor dendi.Yaşanılanları maç sonrası tek tek anlatan adama.istifa etti elestiriler yine bitmedi.Kendi oyuncularini elinde tutamayan yonetim hatasini telafi etmek için aldıklarını hocanin ustune bıraktı.Ve yine eleştirildi.Dünya üçüncüsü yaptı, başkası olsa kupayı alacaktık denildi.Hep hakki yendi.Bugun hangi teknik direktorun üç sampiyonluguna taş koyulsa o isim silinmisti.Ama o silinmedi.Yine doğdu yine doğacak...

MuratJ
15.02.2014, 11:48
Evet beyler... 5. Karadeniz Şenol Güneş Şenlikleri kapsamında turnuvaya katılacak takımlar yavaş yavaş belli olmaya başladı... Forumda görülen o ki, şimdilik 4 takım var...

1-) Özevlatgücü
2-) 1967 Genç Dinazorlar
3-) Pollyana United
4-) Yüzergezerspor

Şahsen benim de oyuncusu olduğum 1967 Genç Dinazorlar takımının ilk 11'ini veriyorum:

...................................Cyzio Hoca........................................
Travelair...........Lazibere...................Yaş ar............Fatih Öztürk
...................................Poetricus...... ...................................
...........Gabriel Omar.......Deep Blue............Nakzo.....................
.......................MuratJ..................Tri stram...........................

Oyuncu özellikleri :

Cyzio Hoca : Yılların eskitemediği değer... Kaleciliği Johan Sebastian Bach besteleri kadar sanat boyutuna taşıyan efsane... Sakinliği, topu oyuna sokarken gösterdiği akıl dolu tercihleri ve yer tutuşundaki tecrübeyle öne çıkmaktadır. Ancak, karşı kalede Şenol Güneş'in olması halinde, iki saniye içinde kırmızı mendil görmüş boğa haline gelerek, santrfor mevkiine koşmasıyla bilinir.

Travelair : Alışkın olunmadık bir centilmen... Bosingva'nın yerli versiyonu... Sessiz sakin ve akıl dolu... Tam görev adamı... Alan savunmasında ters kademe uzmanı... Her takıma lazım...

Lazibere : Bir usta... Kesinlikle Luizao ayarında bir stoper. Top tekniği ve vücudunu kullanma becerisi üst düzey... Hiç beklenmedik anlarda yaptığı ani hücum varyasyonları ile rakibin aklını başından alan, defansın temel direği... Hem oynar, hem oynatır... Kesinlikle müthiş oyuncu...

Yaşar : Lazibere'nin tandemi... Agresif defansın dünyadaki en önemli temsilcilerinden biri... 1967 Genç Dinazorlar takımına, gerideki pas sirkülasyonunda değer katan oyuncu... Boşluk doldurma konusundaki üstün meziyetleri ile olmazsa olmaz eleman...

Fatih Öztürk : Bu sezon küme düşen Akçay Limonspor'dan transfer edildi... Özevlatgücü yöneticilerinin daha fazla para teklif etmesine rağmen,'' para herşey değil, çocukluğımdan beri dinazor olmayı hayal ettim'' diyerek dik duruş sergilemiş adamın dibi... Daha ziyade defansif özellikleri ön planda olup, rakibin durumuna göre bindirme yaparak, muz ortalarıyla bilinir. Görev adamı...

Poetricus : 6 dil bilen, 10 bin kitap okumuş bir üstad-ı azam... Hayata bakışını futbol özellikleriyle birleştirerek, bloklar arası bağlantıyı kuran modern ön libero... Aynı zamanda bitki uzmanı olduğundan, ara pasları rakibi bitkisel hayata sokar... Alan kontrolü, topla oynama özellikleri dünya çapında bir virtüöz... Kendisiyle ikili mücadeleye, Kenan Doğulu gibi gelir, Kuşum Aydın gibi dönersiniz...

Gabriel Omar : Orta üçlünün sağ kanadında yükü çeken genç ve dinamik oyuncu... Şekeri yükselmediği taktirde son derece sakin bir kişilik olmasına rağmen, inatçı bindirmeleri rakibi fıtık eder... Her iki kanatta oynayabilir. Fiziksel ve atletik özellikleri üst düzey...

Deep Blue : Daima hücumu düşünen, tam bir genç dinazor... Küçükken ısrarla istediği oyuncak Volkswagen alınmadığı için, hayata karşı öfke dolu... Bu öfkesini rakipten çıkaran bir psikopat. Üstün top tekniği ile, birebirlerde bağırsak düğümlenmesine neden olabilecek bir zıpçıktı... Hava toplarına iyi yükseldiği için, ''tepeden bakan'' ünvanı takılmış, Engin Baytar-Maradona karışımı itici erkek...

Nakzo : Takımın en önemli hücum silahlarından biri... Tam bir boğa... Saldırmaktan, rakibi ısırmaktan haz duyan, müthiş sol kanat... Sürati ve dayanıklılığı ile Premier lig takımlarının gözdesi... Beklenmedik anlarda uzaktan attığı şutlarla meşhur...

MuratJ : İçine Christiano Ronaldo kaçmış Umut Bulut... Ekstra idman yapan, kendisine çok iyi bakan tam bir profesyonel... Aslında zenci ve yisyiri olduğu yönünde bir inanca neden olan gol makinesi... Durdurulamaz... Deep Blue'nun veliahtı...

Tristram : Sokak futbolunda elde ettiği dar alandaki müthiş çalım yeteneği ile rakibi bezdiren gerçek bir bela... Nerede ne zaman ne yapacağı belli olmayan, patlama gücü 16 atom bombasına eşit, acaip forvet... Kaleciyi çaresiz bırakan plase gollerin prensi...

Evet beyler... Takımımız bu... Takımda olmaya ve mevkiine itiraz eden varsa yazsın, düzelteyim... Ayrıca kadroda yer bulabileceğine inanan gerçek genç dinazorlara da açık kapımız...

Diğer takımlar da kendi kadrolarını oluştursunlar... Turnuva başlasın... Tüm takımlara başarılar...

Hahahahahahahahaha :)

Abi efsanesin. 1967 genç dinazorlar. :))))))

DEEP BLUE
15.02.2014, 11:49
Senol hocanin karsilayamacagina inanan insanlara diyecek birsey yok herkesin kendi dusuncesi ve ona uydurdugu ozneleri vardir, fakat oyle yazilar goruyoruz ki cocuk gibi sanki Senol Gunes'le inatlasmis ben Senol'u istemem arkadas, yok Senol gelmesin kim gelirse gelsin hic bir dusunceleri olmadan bunlari paylasabiliyor insanlar .

Velhasil var dusunceleri herkes paylassin bunun icin var forumlar ama ben Senol'u istemiyorum arkadas diyecek adama da verecek pek cevap yok.
Şenol hoca gelmesin de, kim gelirse gelsin şeklinde bir yazı okumadım burada... Belki atlamışımdır. Varsa örneklemenizi rica ederim... Ancak, ''yeter ki Şenol hoca gelsin, sonuç ne olursa olsun'' diyen onlarca yazı koyarım buraya... Daha birini bugün okudum. Bir kaç sayfa geride...

Erman Aydın
15.02.2014, 11:50
Forumda görünen Şenol Hocayı sevenlerden de sevmeyenlerden de büyük çoğunluk gelmesini istemiyor. Demekki Şenol Güneş doğru isim değil..

Bu forumda iho en çok istenen başkan olmuştu

Ümit Küçük
15.02.2014, 11:50
Kimsenin sevdasını sorgulamak haddime değil ki öyle birşey ima ettiğim tek kelime yok yanlış yerlere çekmeyin, kalecilerin üstün performansını yanlış sezonla karıştırıyorsunuz sanırım. Teşvik ve şikeye rağmen 82 puan toplayan bir takımı futbolundan dolayı eleştirmekte sadece tranbzonspor taraftarına özgüdür, o yüzden trabzonspor sevdanızdan hiç şüphem yok emin olun.

sivas maçı,manisa maçı,kasımpaşa maçı(onur sakatlandı)gs maçı,bjk maçı,buca maçı bunlar bir çırpıda aklıma gelen maçlar...Şampiyon olduğumuz sezondaki maçlardan....şimdi işe gitmem gerekiyor akşam gelince haftasına kadar yazar hatta maç özetlerini bile koyarım foruma...

Hakan
15.02.2014, 11:52

Ne halt olduğunu bilmemize rağmen hem de.Paralı başkan istemeyenler daha sonra yıldız forvet beklediler

Adem Akyüz'
15.02.2014, 11:53

Yapılan ankette İho ve Usta'nın oyları yakındı diye hatırlıyorum. Hatta seçime bir kaç gün kala yenilenen ankette Usta diyenler daha fazlaydı :)

gabriel omar
15.02.2014, 11:53
Bende cevabiniza sondan baslayip basa dogru cevap vermek istiyorum, son sans gibi sozlerin Trabzonspor icin yersiz oldugunu dusunuyorum hic bir zaman Trabzonspor'un son sansi diye birseyin soz konusu olamayacagina inaniyorum.
Senol hoca hakkindaki dusunceleriniz icin ise bir dusuncesi olup da onu Senol hocanin karsilayamacagina inanan insanlara diyecek birsey yok herkesin kendi dusuncesi ve ona uydurdugu ozneleri vardir, fakat oyle yazilar goruyoruz ki cocuk gibi sanki Senol Gunes'le inatlasmis ben Senol'u istemem arkadas, yok Senol gelmesin kim gelirse gelsin hic bir dusunceleri olmadan bunlari paylasabiliyor insanlar .
Sizin dedigini " futbolcu portföyü geniş,sıfırdan kadro kurmaktan anlayan ,pasif kalmayıp sorumluluk alan bir teknik direktöre ihtiyacımız var " bu cumlenize gelince boyle bir teknik direktoru kim istemezki ? Fakat bu ortamda bu baskan ile bu dusuncelerin gerceklesmesi imkansiz balik bastan kokarmis once baskan degismeli daha sonra vizyonu genis Jürgen Klopp gibi biri gelmelidir , onada sabredilmelidir! Sampiyonluk sezonuna gelince bi onceki cevabimda baska bir arkadasa da belirttim birincisi kulupler sampiyon olduklari sezonlarin ikinci donemlerini her zaman daha zorlu gecirmislerdir suan sikebahcenin yasadigi gibi fakat bunun disinda unutulmamali ki biz o sezon ikinci donem bu alisilagelmis zorlugun disinda birde suan sikebahceye unvanini veren zorlukla basa ciktik.

Mali yapımız günden güne kötüleşiyor,ayağımız bir kayarsa sırtımıza tekme indiren çok olur.O yüzden inanın,Trabzonspor'un son şansı diye bir şey söz konusu.Gerçekten hata yapma gibi bir lüksümüz yok.

MuratJ
15.02.2014, 12:00
Şenol Güneş diyenler akıl tutulması yaşayanlardır. Arkadaşlar çok iyi bi kadromuz vardı ya hani onun dağılmasını izleyip giden hiçbir oyuncunun(cale dahil) yerini dolduramayan bu lanet iğrenç kadroyu kuran hocaydı Şenol Güneş. Çokta mazi değil düşünün bunu diyeceksiniz aaa doğru ya diye. Hani devre arası kadro aslında çok kaliteli bireysel herkes çok iyi topçu duygusal kırılmalar var demişti de ilk 2 maç karabül elazığ sallamıştı bize sonucunda düşme potasına girmiştik artık duramadı istifa etti. Böyle gitmişti. Yani kalsaydı bu kurduğu takımın başında kesinlikle küme düşerdik. Hatırlayın çok geçmiş değil. Geride zokora adrian henrique ye sadece bonservis olarak 15 milyon euro vererek aldıran bir hoca, samet aybaba oğuzhanı bedavaya alırken kendisi barış özbek'i yıllık 1 milyon euroya aldıran hoca caleyi gönderip yerine cech ve emerson gibileri aldıran hoca olarak kalmıştır. Kısa tutuyorum.

Dünya futboluyla alakası olmayan transfer konusunda dünyada ki en yetersiz hocadır kendisi. Gelirse bu takım bu bataktan tabiri caizse nah çıkar.

Bize bu takımdan 15 öküz gönderip 15 adam aldıracak yeni sistem takım kurduracak hoca lazım. Kesinlikle çok kaliteli bir yabancı olmalı ekibini herşeyi kendi getirmeli. Şöyle yardımcılar arasında tek bitane hami gibi yetersiz Trabzon uşakları olmamalı.

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2014, 12:01
Iho istifa

DEEP BLUE
15.02.2014, 12:03
Şenol Güneş diyenler akıl tutulması yaşayanlardır. Arkadaşlar çok iyi bi kadromuz vardı ya hani onun dağılmasını izleyip giden hiçbir oyuncunun(cale dahil) yerini dolduramayan bu lanet iğrenç kadroyu kuran hocaydı Şenol Güneş. Çokta mazi değil düşünün bunu diyeceksiniz aaa doğru ya diye. Hani devre arası kadro aslında çok kaliteli bireysel herkes çok iyi topçu duygusal kırılmalar var demişti de ilk 2 maç karabül elazığ sallamıştı bize sonucunda düşme potasına girmiştik artık duramadı istifa etti. Böyle gitmişti. Yani kalsaydı bu kurduğu takımın başında kesinlikle küme düşerdik. Hatırlayın çok geçmiş değil. Geride zokora adrian henrique ye sadece bonservis olarak 15 milyon euro vererek aldıran bir hoca, samet aybaba oğuzhanı bedavaya alırken kendisi barış özbek'i yıllık 1 milyon euroya aldıran hoca caleyi gönderip yerine cech ve emerson gibileri aldıran hoca olarak kalmıştır. Kısa tutuyorum.

Dünya futboluyla alakası olmayan transfer konusunda dünyada ki en yetersiz hocadır kendisi. Gelirse bu takım bu bataktan tabiri caizse nah çıkar.

Bize bu takımdan 15 öküz gönderip 15 adam aldıracak yeni sistem takım kurduracak hoca lazım. Kesinlikle çok kaliteli bir yabancı olmalı ekibini herşeyi kendi getirmeli. Şöyle yardımcılar arasında tek bitane hami gibi yetersiz Trabzon uşakları olmamalı.Sezer Badur ve soyadını unuttuğum Mehmet Bilmemne'yi unutmayalım...

Hüseyin Başoğlu
15.02.2014, 12:04

kesinlikle.Şenol hocayı seven biri olarak gelmesini istemiyorum.Hem akbaba çok hemde şuan yönetim takımı emanet edecek hoca aramıyor kendi hatalarını arkasına gizleyeceği bir adam arıyor.

Sene sonuna kadar hami yönetsin sonra defolsun gitsinler alayı...Profesyonel yönetim,profesyonel bir sportif direktör ve transfer komitesiyle birlikte Şenol hoca gelsin isterim..

Ertan1982
15.02.2014, 12:05
Sezer Badur ve soyadını unuttuğum Mehmet Bilmemne'yi unutmayalım...

Cakir.Birde futbol database bir update yapmali.Brozekler diyorum sadece.

Travelair
15.02.2014, 12:08
Daha once uzun yazilar yaziyordunuz okuyorduk bu siralar pek goremiyoruz, Senol Gunes hakkindaki dusuncelerinizi merak ediyorum ?

Teşekkürler. Yine yazıyorum da yazdıkça bir kısır döngünün içerisine girdiğimi düşünüyorum. Çünkü farklı görüşte olan insanların haklı tarafları var. Ben savundukça o da kendi açısından savunuyor. Sürüp gidiyor. O yüzden kısa kısa mesajlarla fikrimi belirtmeye ve pekiştirmeye çalışıyorum. Yönetim açısından bakarsak Şenol hocayı mutlaka başa getirmek isteyeceklerdir. Başka çıkış yolu onlar için zor gözüküyor. Bence ise Şenol hoca gideli kısa süre oldu. Kendisini götüren etkenler yine ortada. Belki daha kötü şekilde. Ancak palyatif bir tedbir olarak ilk başta kısa bir süre işe yarayabilir. Sonrasında yine konularda pasif kalması, futbolcu portföyünün olmaması, modern futbola adapte olamaması ve yine işleri eski çevresiyle eski yöntemlerle götürmeye çalışması... Dolayısı ile Trabzonspor açısından pek değişen bir şey olmayacaktır diye düşünüyorum. İlk baştaki kısa süredeki olası canlanmayı başka bir hoca ile de sağlayabiliriz. Fakat doğru bir isim bulmamız lazım. Uzun süre takımı emanet edeceğimiz biri olmalı. Bize lazım olan öncelikle işinin ehli iyi bir yönetim ve beraberinde doğru futbolcuları bulacak, modern futbolu iyi takip eden bir teknik ekip. Kısaca Şenol hocayla yine bir kısır döngünün içine gireceğimizi düşünüyorum. Her kısır döngüde kulübümüz daha geri kalıyor

Ömer SEVİNÇ
15.02.2014, 12:09

Quaresma'dan daha fazla gol atacak olan TOS7'i unutmayalım efsane :)

Polisler gelmeden bütün eleştirileri yapalım :))

DEEP BLUE
15.02.2014, 12:10
Şenol Güneş'i beğenmediği için istemeyenler ''akbaba'' imiş... Öğrendik... Bu durumda, beğendiği halde istemeyenler, ''küçük Emrah'', hem beğenip hem isteyenler ''kargo uçağı'' oluyor herhalde...

Fesuphanallah ya...

burasıdaTRABZON
15.02.2014, 12:11
Sitede sükunet filtresi var sanki herkes olmuş bir nefi

DEEP BLUE
15.02.2014, 12:12
Quaresma'dan daha fazla gol atacak olan TOS7'i unutmayalım efsane :)

Polisler gelmeden bütün eleştirileri yapalım :))Ömer, seni de 1967 Genç Dinazorlar takımına alıyorum kardeşim... İtirazın var mı? Bir de mevkii belirt...

DEEP BLUE
15.02.2014, 12:14
Bak bunları unutmuşuz hakikaten... :-))) Ertan kardeş, seni de almak istiyorum takıma...

Adem Akyüz'
15.02.2014, 12:16
@DEEP BLUE abi sana bi pilot takım lazım. Bu kadar oyuncu tek takıma fazla :D

burasıdaTRABZON
15.02.2014, 12:19
Şenol Güneş'i beğenmediği için istemeyenler ''akbaba'' imiş... Öğrendik... Bu durumda, beğendiği halde istemeyenler, ''küçük Emrah'', hem beğenip hem isteyenler ''kargo uçağı'' oluyor herhalde...

Fesuphanallah ya...

Ne işle meşgulsünüz ?

F. Yıldırım
15.02.2014, 12:20
Guardiola'yı getirseler dahi bu takım İHO ile başarılı olamaz.

mertacar
15.02.2014, 12:22
Arkadaşlar Şenol Güneş sempatizanı biri olarak bu yönetim ve şartlar altında hocanın gelmesini bende istemiyorum ama Şenol Güneşi kötüleme çalışmalarına da cevap vermeden olmaz.Bu kadar nankör olmayın lütfen.Burda romantizm özevlatçılık filan yapmıyorum,Şenol Güneş şuan başka takımın başında bu başarıları yaşamış olsa,o taraftar grubunun hepsi onu sahiplenirdi.
Sevmeyebilirsiniz,desteklemek zorunda da değilsiniz ama SAYGI duymak zorundasınız.
Neymiş efendim Mehmet çakır,Sezer Badur gibi isimler gelince Şenol Hocanın kötü transfer politikası,Jajalar ve Burak Yılmazlar gelince Sadri Şener başarısı.Hadi oradan..
Kadro mühendisliğinde iyi olmadığı konusunda herkes hemfikir tamam.Ama antrenörlüğüne laf atmak nankörlüktür.Şenol Hoca zamanında bu gözler 500 pas yapan takımı gördü.Şimdi antişenolcular seslenir oralardan : ''o kadro Ersun Yanalın kadrosuydu,Şenol Güneş üstüne kondu'' tekrardan hadi oradan..82 puan toplasaydı o zaman Ersun Bey.
Onur Kıvrağa o yaşta güvenip formayı veren,onun üstünde çok büyük emeği olan ve Onur Kıvrağı Onur Kıvrak yapan Şenol Güneştir.Aynı şekilde herkesin güvenmeyip,dışladığı bir adamı ,Tolga Zengini bugünlere getiren ta kendisidir bir başkası değil.Sadece futbol anlamında değil,karakteristik açıdan çok katkıları olmuştur bu isimlere.2sininde olmak istediği tek adam vardır o da Şenol Güneş.
Özellikle Burak sonrada sırasıyla Umut,Selçuk,Egemen de de emeği büyüktür.Bunları tek tek açıklamaya gerek duymuyorum.
Şenol Hocanın gerçekten başarılı olabilmesi için öncelikle kafa yapısı uyan bir yönetim ve Önder Özen gibi bi isimle birlikte çalışması lazım, o zaman çok başarılı olur diye düşünüyorum.
Mesela bu isim Tolunayda olabilirdi,ama o iş çoktan geçti.

Cem Zırıh
15.02.2014, 12:23
Teşekkürler. Yine yazıyorum da yazdıkça bir kısır döngünün içerisine girdiğimi düşünüyorum. Çünkü farklı görüşte olan insanların haklı tarafları var. Ben savundukça o da kendi açısından savunuyor. Sürüp gidiyor. O yüzden kısa kısa mesajlarla fikrimi belirtmeye ve pekiştirmeye çalışıyorum. Yönetim açısından bakarsak Şenol hocayı mutlaka başa getirmek isteyeceklerdir. Başka çıkış yolu onlar için zor gözüküyor. Bence ise Şenol hoca gideli kısa süre oldu. Kendisini götüren etkenler yine ortada. Belki daha kötü şekilde. Ancak palyatif bir tedbir olarak ilk başta kısa bir süre işe yarayabilir. Sonrasında yine konularda pasif kalması, futbolcu portföyünün olmaması, modern futbola adapte olamaması ve yine işleri eski çevresiyle eski yöntemlerle götürmeye çalışması... Dolayısı ile Trabzonspor açısından pek değişen bir şey olmayacaktır diye düşünüyorum. İlk baştaki kısa süredeki olası canlanmayı başka bir hoca ile de sağlayabiliriz. Fakat doğru bir isim bulmamız lazım. Uzun süre takımı emanet edeceğimiz biri olmalı. Bize lazım olan öncelikle işinin ehli iyi bir yönetim ve beraberinde doğru futbolcuları bulacak, modern futbolu iyi takip eden bir teknik ekip. Kısaca Şenol hocayla yine bir kısır döngünün içine gireceğimizi düşünüyorum. Her kısır döngüde kulübümüz daha geri kalıyor

Dusuncelerinizin bir kismina katilmadigimi soyleyemeyecegim fakat dusunulen sey eger bir yapi degisikligi ise bunun temelden yani yonetimden baslamasi gerektigini dusunuyorum ama maalesef Trabzon bugune kadar Ahmet Agaoglu disinda vizyonu genis genc bir baskan adayi cikaramadi oda maalesef tehditle geri adim atti. Senol Gunes adamliginin insaninligini teknik direktorlugunu ( yetistirici manada ) bir kenara birakirsak eksik ozellikleri olarak evet bende bu ozelliklerini eksik olarak goruyorum. Ama bu yonetimle jurgen kloop kalibresinde bir teknik direktor bulmamiz imkansiz kulup komple deri degismedigi surece felsefesinide bu yonde kullanmadigi surece bunun ben imkaninin oldugunu dusunmuyorum.Bu tarz hocayla Trabzon'da ancak Sadri sener gibi insanin yuzune hihihi gulen arkasindan sayan bi adam calisabilirdi oda gitti. Acikcasi vahim durumlar icindeyiz ama suan devrim degil gecici cozum olmasi gerektigini dusunuyorum yaza kadar.

Dip not : Care Senol Gunes demedim gelmesi yonunde oyumu kullanirim, burada ki tepkim tamamen Senol Gunes'i hic sayan insanlara yazik !

Erbay
15.02.2014, 12:24
Bari şampiyonluk sezonundan bahsetmeyin ya :D

Cem Zırıh
Guardiola'yı getirseler dahi bu takım İHO ile başarılı olamaz.

Aslinda baslik bu sekilde degistirilse burada tartisilanlar cok daha farkli seyler olur.
Bizim sorunumuz yonetim bazinda maalesef vizyonsuz bir yönetime sahibiz.

DEEP BLUE
Ne işle meşgulsünüz ?Üç farklı sektörde şirket hissedarıyım... Sanayi, Turizm, Gayrımenkul... Birinde yönetici konumundayım... Siz?

burasıdaTRABZON
15.02.2014, 12:26
Üç farklı sektörde şirket hissedarıyım... Sanayi, Turizm, Gayrımenkul... Birinde yönetici konumundayım... Siz?

Öğrenciyim. Ben sizi sporcu sanmıştım.

Ömer SEVİNÇ
15.02.2014, 12:29
Ömer, seni de 1967 Genç Dinazorlar takımına alıyorum kardeşim... İtirazın var mı? Bir de mevkii belirt...

Abi takım zaten 11 kişi olmuş bile hükmen mağlup olmayalım? :)

Samet GÜVEN
15.02.2014, 12:30
.............

DEEP BLUE
15.02.2014, 12:35
Abi takım zaten 11 kişi olmuş bile hükmen mağlup olmayalım? :)
Ömer'cim sen oraya kafanı takma... Mevkii belirt... Alttan gelen gençlere yer açacağım. Zaten dikkat edersen takımın omurgasının yaş ortalaması 45... Anladın sen onu... :-))))

laudrup61
15.02.2014, 12:38
henri varken 3 hoca daha eskitiriz, forvetsiz takım geleni gideni harcıyor

Bud Spencer
15.02.2014, 12:40
Evet beyler... 5. Karadeniz Şenol Güneş Şenlikleri kapsamında turnuvaya katılacak takımlar yavaş yavaş belli olmaya başladı... Forumda görülen o ki, şimdilik 4 takım var...

1-) Özevlatgücü
2-) 1967 Genç Dinazorlar
3-) Pollyana United
4-) Yüzergezerspor

Şahsen benim de oyuncusu olduğum 1967 Genç Dinazorlar takımının ilk 11'ini veriyorum:

...................................Cyzio Hoca........................................
...................................Poetricus...... ...................................
.......................MuratJ..................Tri stram...........................

Oyuncu özellikleri :

Cyzio Hoca : Yılların eskitemediği değer... Kaleciliği Johan Sebastian Bach besteleri kadar sanat boyutuna taşıyan efsane... Sakinliği, topu oyuna sokarken gösterdiği akıl dolu tercihleri ve yer tutuşundaki tecrübeyle öne çıkmaktadır. Ancak, karşı kalede Şenol Güneş'in olması halinde, iki saniye içinde kırmızı mendil görmüş boğa haline gelerek, santrfor mevkiine koşmasıyla bilinir.

Travelair : Alışkın olunmadık bir centilmen... Bosingva'nın yerli versiyonu... Sessiz sakin ve akıl dolu... Tam görev adamı... Alan savunmasında ters kademe uzmanı... Her takıma lazım...

Lazibere : Bir usta... Kesinlikle Luizao ayarında bir stoper. Top tekniği ve vücudunu kullanma becerisi üst düzey... Hiç beklenmedik anlarda yaptığı ani hücum varyasyonları ile rakibin aklını başından alan, defansın temel direği... Hem oynar, hem oynatır... Kesinlikle müthiş oyuncu...

Yaşar : Lazibere'nin tandemi... Agresif defansın dünyadaki en önemli temsilcilerinden biri... 1967 Genç Dinazorlar takımına, gerideki pas sirkülasyonunda değer katan oyuncu... Boşluk doldurma konusundaki üstün meziyetleri ile olmazsa olmaz eleman...

Fatih Öztürk : Bu sezon küme düşen Akçay Limonspor'dan transfer edildi... Özevlatgücü yöneticilerinin daha fazla para teklif etmesine rağmen,'' para herşey değil, çocukluğımdan beri dinazor olmayı hayal ettim'' diyerek dik duruş sergilemiş adamın dibi... Daha ziyade defansif özellikleri ön planda olup, rakibin durumuna göre bindirme yaparak, muz ortalarıyla bilinir. Görev adamı...

Poetricus : 6 dil bilen, 10 bin kitap okumuş bir üstad-ı azam... Hayata bakışını futbol özellikleriyle birleştirerek, bloklar arası bağlantıyı kuran modern ön libero... Aynı zamanda bitki uzmanı olduğundan, ara pasları rakibi bitkisel hayata sokar... Alan kontrolü, topla oynama özellikleri dünya çapında bir virtüöz... Kendisiyle ikili mücadeleye, Kenan Doğulu gibi gelir, Kuşum Aydın gibi dönersiniz...

Gabriel Omar : Orta üçlünün sağ kanadında yükü çeken genç ve dinamik oyuncu... Şekeri yükselmediği taktirde son derece sakin bir kişilik olmasına rağmen, inatçı bindirmeleri rakibi fıtık eder... Her iki kanatta oynayabilir. Fiziksel ve atletik özellikleri üst düzey...

Deep Blue : Daima hücumu düşünen, tam bir genç dinazor... Küçükken ısrarla istediği oyuncak Volkswagen alınmadığı için, hayata karşı öfke dolu... Bu öfkesini rakipten çıkaran bir psikopat. Üstün top tekniği ile, birebirlerde bağırsak düğümlenmesine neden olabilecek bir zıpçıktı... Hava toplarına iyi yükseldiği için, ''tepeden bakan'' ünvanı takılmış, Engin Baytar-Maradona karışımı itici erkek...

Nakzo : Takımın en önemli hücum silahlarından biri... Tam bir boğa... Saldırmaktan, rakibi ısırmaktan haz duyan, müthiş sol kanat... Sürati ve dayanıklılığı ile Premier lig takımlarının gözdesi... Beklenmedik anlarda uzaktan attığı şutlarla meşhur...

MuratJ : İçine Christiano Ronaldo kaçmış Umut Bulut... Ekstra idman yapan, kendisine çok iyi bakan tam bir profesyonel... Aslında zenci ve yisyiri olduğu yönünde bir inanca neden olan gol makinesi... Durdurulamaz... Deep Blue'nun veliahtı...

Tristram : Sokak futbolunda elde ettiği dar alandaki müthiş çalım yeteneği ile rakibi bezdiren gerçek bir bela... Nerede ne zaman ne yapacağı belli olmayan, patlama gücü 16 atom bombasına eşit, acaip forvet... Kaleciyi çaresiz bırakan plase gollerin prensi...

Evet beyler... Takımımız bu... Takımda olmaya ve mevkiine itiraz eden varsa yazsın, düzelteyim... Ayrıca kadroda yer bulabileceğine inanan gerçek genç dinazorlara da açık kapımız...

Diğer takımlar da kendi kadrolarını oluştursunlar... Turnuva başlasın... Tüm takımlara başarılar...

abi zeki yavru kontenjanindan benim gibi bir yeteneksizede yer acsan kadrona?
sonucta yerlinin yerlisiyiz

DEEP BLUE
15.02.2014, 12:41
abi zeki yavru kontenjanindan benim gibi bir yeteneksizede yer acsan kadrona?
sonucta yerlinin yerlisiyiz
:-)))) Yahu kardeş ben seni nasıl unuttum ya... Canımsın... Hemen, seni ve Nazım Can'ı da ekliyorum listeye... Gerekirse iki takım kurarız... İstekliler mutlaka yazsın...

Ertan1982
15.02.2014, 12:42
Bak bunları unutmuşuz hakikaten... :-))) Ertan kardeş, seni de almak istiyorum takıma...

Abi benim mevkim senelerce so bek so acik Yedeklikte problem etmem.

Senol Günesi eden karsi cikiyorum:
1.Iho Senol Günesi Kalkan olarak kulanmak istiyor basarisizliklarini bir nebze örtbas etek istiyor.
2.Bu kadro istifa etti zaman olan kadrodan fazlasi yok hatta bazi yerlerde eksikleri var kalite olarak.
3.Bize yeni Karo kurmak düser bu saaten sonra.Senol Günesin yetenekleri var ama yeni kadro kurma gibi yetenegi yok.Bu yastan sonrada olmaz.
4.Bize gelecek Hoca dikbasli olacak Mnacini örnegini veren oldu ayni öyle veya en azindan biraz Terim gibi dikbasli olmali Transferlerde.Senol Güneste bu yok.
5.Gelecek Hocanin oyuncu listesi olmali.Yoksa gene menejerlere kaliriz ve kziklaniriz.Avrupada bunu Takim menejerler yapiyor ama ürkiyede bu yok.Ünal denedik olmadi Bulak denedik olmadi.bjk Özen ile deniyor pek basarili olmadilar bu saae kadar.
6.Oyun okumasini bilmeli.Senol Güneste bu yok.cogu zaman gec karar verip oyuncu degistiryor ve nerdeyse hep ayni hamleler oluyordu.

Bunlar benim su an aklima gelen neden Senol Günese karsi oldum icin.

Ama bizi bir isir döngüye kapildik ve gücümüzü kendi kendimiz bitiriyor.Su an daha önemli konuar var ve Taraftar neyeln ugrasiyor günlerce bu sayfada.Bir anlamda IHo yapmak istedini yapti ve o aradan siyrildi su an.

Hüseyin Başoğlu
15.02.2014, 12:42
kesinlikle.Şenol hocayı seven biri olarak gelmesini istemiyorum.Hem akbaba çok hemde şuan yönetim takımı emanet edecek hoca aramıyor kendi hatalarını arkasına gizleyeceği bir adam arıyor.

Sene sonuna kadar hami yönetsin sonra defolsun gitsinler alayı...Profesyonel yönetim,profesyonel bir sportif direktör ve transfer komitesiyle birlikte Şenol hoca gelsin isterim..

Edit=akbabadan kastım Şenol hocanın eski takım ve yönetici arkadaşları,Şenol hocanın gelmesiyle hemen klüpte yer isteyeceklerdir bu karışıklıkta Şenol hoca üzerinden yer edinmeye çalışırlar manasında söyledim...yoksa çokta bi tarafıma Şenol hocayı sevmeyenler..

kendini bi halt zannedip her edilen lafı kendi üzerine alan sözünün adamı olmayan bir takım şahsiyetler hemen atlamış ağlamaya başlamışlar...Yarası olmasın bi insanın.

Not=blokladığım kişilerden yapılan alıntılarıda görmeme ihtimalim var mı ?? blokladığım kişiden yapılan alıntılarıda görmek istemiyorum ??

mekatronik
15.02.2014, 12:43
sivas maçı,manisa maçı,kasımpaşa maçı(onur sakatlandı)gs maçı,bjk maçı,buca maçı bunlar bir çırpıda aklıma gelen maçlar...Şampiyon olduğumuz sezondaki maçlardan....şimdi işe gitmem gerekiyor akşam gelince haftasına kadar yazar hatta maç özetlerini bile koyarım foruma...sivas bjk Kasımpaşa maçını yazıyorsanız zaten özetlerde kesmez sizi 90 dakika izleyin derim

DEEP BLUE
15.02.2014, 12:44
Abi benim mevkim senelerce so bek so acik Yedeklikte problem etmem.

Yazdım listeye Ertan'cım... Bizim Gabriel Omar su koyverecek gibi duruyor zaten...

Bud Spencer
15.02.2014, 12:45
Bize bu takımdan 15 öküz gönderip 15 adam aldıracak yeni sistem takım kurduracak hoca lazım. Kesinlikle çok kaliteli bir yabancı olmalı ekibini herşeyi kendi getirmeli. Şöyle yardımcılar arasında tek bitane hami gibi yetersiz Trabzon uşakları olmamalı.

kurtulus recetesi budur

"bu kadro aslinda iyi. futbolcular tek tek iyi oyuncular" diyen teknik direktör lütfen kulübün kapisinin önünden bile gecmesin!
OL-MU-YOR bu kadro ile ve aslada olmayacak!!!

Samet GÜVEN
15.02.2014, 12:47
DEEP BLUE bütün isimleri ( sadece bu sayfalardan tanıdığını varsayıyorum ) açıklamış da Travelair i müthiş söylemiş hakkaten.

Bud Spencer
15.02.2014, 12:47
:-)))) Yahu kardeş ben seni nasıl unuttum ya... Canımsın... Hemen, seni ve Nazım Can'ı da ekliyorum listeye... Gerekirse iki takım kurarız... İstekliler mutlaka yazsın...

canin sag olsun abicim. sen kadro kur ben top toplayicin bile olurum

asilhamsi
15.02.2014, 12:49
Ben Şenol hocanın hiçbir krizde gelip takımı düzlüğe cıkardıgını hatırlamıyorum.

Senol gunes elindeki malzemeyi iyi oynatan bir hocadır.Ama mutlak suretle eline iyi kadro vermeniz gerekir.

Yoksa gel şu bizim pacoz kadroya top oynat derseniz cuvallar.Daha önce hem diger takımlarda(bolu,sakarya) hem bizde oldugu gibi.

Einstein ın aynı yönemi birden fazla deneyip başarısız olmakla alakalı cok veciz bir lafı vardır.

Dilerseniz bu lafı gözden geciriniz.

arkadaşların belirttiği gibi sistemi olmayan Trabzonsporda teknik direktörün takıma birşeyler katması gerekir.

mesela geniş oyuncu portföyünden hem ucuz hemde kaiteli yerli ve yabancı oyuncu önerebilmeli.

Başkana bir transfer listesi verebilmeli hemde bol alternatiflisinden.

Senol gunesin bunları yapma ihtimali İHO nun kubu profesyonel yonetme ihtimali ile hemen hemen aynı.

Travelair
15.02.2014, 12:50
Şenol Güneş'i getirecekseniz "Müsteşarlarının" çok iyi olmasına dikkat etmek gerekir. Ya da kendisinin "Artık devrimiz kapanıyor" sözüne itibar etmek. Elbette değerli bir insandır. Fakat günümüz futbolunu takipte eksikleri vardır ve çeşitli kesimlerce kullanılmaya müsaittir

DEEP BLUE
15.02.2014, 12:50
Yarası olan, sözünün adamı olmayan, kendini bir halt zanneden ve ağlayan şahsiyet ben oluyorum... İmzamda yer olsa ekleyeceğim de, satırlar yetmiyor artık hakaretlere... Diğerleri neyse de, ''yarası olan'' konusu çok doğru... Dün akşam halı sahada tekme yedim, iyi kanadı... Yaram var... 20 yaşındaki çocuk nasıl da anlıyor hemen vaziyeti...

Birisi, ağladığımı iddia edip, yazılarımı görünce ağlamaya başlayan şu çocuğa yardımcı olsun... Görmesin yazılarımı... Bloklamış beni, yine çıkıyorum karşısına... Blokdelen Deep Blue...

alper*
15.02.2014, 12:55
Selamlar :)

DEEP BLUE
15.02.2014, 12:55
Ben Şenol hocanın hiçbir krizde gelip takımı düzlüğe cıkardıgını hatırlamıyorum.

Senol gunes elindeki malzemeyi iyi oynatan bir hocadır.Ama mutlak suretle eline iyi kadro vermeniz gerekir.

Yoksa gel şu bizim pacoz kadroya top oynat derseniz cuvallar.Daha önce hem diger takımlarda(bolu,sakarya) hem bizde oldugu gibi.

Einstein ın aynı yönemi birden fazla deneyip başarısız olmakla alakalı cok veciz bir lafı vardır.

Dilerseniz bu lafı gözden geciriniz.

arkadaşların belirttiği gibi sistemi olmayan Trabzonsporda teknik direktörün takıma birşeyler katması gerekir.

mesela geniş oyuncu portföyünden hem ucuz hemde kaiteli yerli ve yabancı oyuncu önerebilmeli.

Başkana bir transfer listesi verebilmeli hemde bol alternatiflisinden.

Senol gunesin bunları yapma ihtimali İHO nun kubu profesyonel yonetme ihtimali ile hemen hemen aynı.Çok doğru tespitler... Her şey bir yana, şu Rize veya Sivas kadar olamıyoruz yabancı oyuncu bulma konusunda... Ona yanıyorum...

ibrahim
15.02.2014, 12:57
Çare Yılmaz Vural.

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Ömer SEVİNÇ
15.02.2014, 12:59
Ömer'cim sen oraya kafanı takma... Mevkii belirt... Alttan gelen gençlere yer açacağım. Zaten dikkat edersen takımın omurgasının yaş ortalaması 45... Anladın sen onu... :-))))
Latin diyelim o zaman :)

Beni sağlık ekibine yaz abi. Yaş ortalaması 45 diyorsun maazallah sahada kalmayalım sonra:))) Hem bunun yanında eğer takımda sıkıntı çıkaran, olursa sahalardan uzak tutarız. Gerekirse iğneyle sahaya çıkmasını engelleriz.

Samet GÜVEN
15.02.2014, 13:01
DEEP BLUE hocam mesajımı okudun mu ? Bişe söle de bileyim :)

Hakan
15.02.2014, 13:03
Teknik direktör konusu da şimdi golcü transferi işine benzedi. Alakamız olan olmayan sayısız isim yazıldı zamanında. Sonra da biz beceriksiz ilan edildik o kadar futbolcuyla görüşüp birini almayı beceremedik diye düşünüldü. Aslında yok öyle bir şey. Hoca konusu da bizim için net... Şenol hocayla (Güneş) görüştüm. Çalışma fikrine pek sıcak değil şu an için. Bizim için yakın çevresine övgü dolu sözler söylediğini biliyorum. Ben de kendisine, “3 kez şampiyonluğun çalındı. Sen futbolu iyi yönettin ama yönetimlerin senin ve takımının hakkını koruyamadı. Gel bu kez beraber başaralım” dedim. Düşünecek, olmazsa böyle de devam edebiliriz. Takımın başında hoca yok diye bir tedirginliğim söz konusu değil. Takımın efsane ismi Hami Mandıralı orada. Kendisine güveniyorum. Kimse anasının karnından antrenör doğmuyor. Bakarsın Karabük maçında istediğimiz futbol ortaya konur, sonra kritik birkaç maçımız daha var... Onlarda da işler istediğimiz gibi giderse devam ederiz...”

DEEP BLUE
15.02.2014, 13:05
DEEP BLUE hocam mesajımı okudun mu ? Bişe söle de bileyim :)
Okudum ve cevap yazdım kardeşim... Sevgiler.

DEEP BLUE
15.02.2014, 13:06
Latin diyelim o zaman :)

Beni sağlık ekibine yaz abi. Yaş ortalaması 45 diyorsun maazallah sahada kalmayalım sonra:))) Hem bunun yanında eğer takımda sıkıntı çıkaran, olursa sahalardan uzak tutarız. Gerekirse iğneyle sahaya çıkmasını engelleriz.
:-))))))))) hastayım bu forumun afacan gençlerine...

Ömer SEVİNÇ
15.02.2014, 13:06
Teknik direktör konusu da şimdi golcü transferi işine benzedi. Alakamız olan olmayan sayısız isim yazıldı zamanında. Sonra da biz beceriksiz ilan edildik o kadar futbolcuyla görüşüp birini almayı beceremedik diye düşünüldü. Aslında yok öyle bir şey. Hoca konusu da bizim için net... Şenol hocayla (Güneş) görüştüm. Çalışma fikrine pek sıcak değil şu an için. Bizim için yakın çevresine övgü dolu sözler söylediğini biliyorum. Ben de kendisine, “3 kez şampiyonluğun çalındı. Sen futbolu iyi yönettin ama yönetimlerin senin ve takımının hakkını koruyamadı. Gel bu kez beraber başaralım” dedim. Düşünecek, olmazsa böyle de devam edebiliriz. Takımın başında hoca yok diye bir tedirginliğim söz konusu değil. Takımın efsane ismi Hami Mandıralı orada. Kendisine güveniyorum. Kimse anasının karnından antrenör doğmuyor. Bakarsın Karabük maçında istediğimiz futbol ortaya konur, sonra kritik birkaç maçımız daha var... Onlarda da işler istediğimiz gibi giderse devam ederiz...”

İşler istediğimiz gibi gitmezse istifa edecek miymiş beyefendi? Açıklamaya bak yahu. Takımın başında hoca yok, sıkıntı yok diyor adam.

S.Seymen
15.02.2014, 13:13
şu an Trabzonspor'un başına gelecek en iyi şey; geniş yetki ile Şenol Güneş'tir

gelmesini istemiyorum, sebebim onu haketmiyor oluşumuzdur..

yanlış anlaşılma olmasın diye yazdım ...

Kurtuluş reçetemiz M. Usta falan değildir, Kulaçoğlu tarzı bir adamdır....

worldmaster
15.02.2014, 13:15
Arkadaş sıkıldım bu işten. Sürekli aynı mesajlar aynı laflar. Zaten Trabzonspor'un depresif dönemleri yeterince tekrarladı ve sinir bozdu. Neden burada " bakın ben geleceği iyi görebiliyorum, bu bu gelecek yine bu bu olacak"çılar kendin pişir kendin ye yapıyor? Yoksa azınlıkta mı kaldım(k).

Kendimden biliyorum ; sürekli aynı şeylerden dert yanıp mızmızlanan, felaket tellalları, kendini gerçekleştiren kehanet uzmanları çok itici görünüyorsunuz. Cevabınız " ama biz insanların birşeyi görmesini sağlamaya çalııyoruz" gibisinden laflar da olmamalı, zira biz de gerizekalı değiliz.Burda eğleniyoruz iki dakka diyorsan laf da kalmadı şimdi ben de :). Whatsapp'ta bi grup falan oluşturup orda kendi aranızda eğlenin hem siz rahat edin hem ben. Ama tabi başkalarını sinir etmeden bu işin zevki çıkmaz biliyorum :)Neler olup bittiğini anlayabiliyoruz sizler kadar. Gelip de işin suyunu çıkarmanın hatta bokunu çıkarmanın mantığı yok. Herkes hayata sizin kadar "dalgalı" bakamıyor olabilir. İnsanların okuma ve göz zevkine de saygınız olsun lütfen. Bunun yolu "blokla beğenmiyorsan" da değil. Karşılıklı saygı ve toplumsal yanımız nerde kaldı? İnsanın değer verdiği şeylere hakaret etmeyin, alaya almayın lütfen. Sonuçta burda ortak bir değer var. Yoksa herkes dağılsın gitsin beğenmeyen bloklasın işin en kolay yolu.

Royal Heart
15.02.2014, 13:16
Burada da Şenol Güneş'in kararı netleşinceye kadar Hami ile devam edileceği belirtilmiş.

http://www.haber61.net/haciosmanoglu-masallari-birakin-171823h.htm?interstitial=true

Juventus maçına teknik direktör olarak çıkabiliyor mu Hami ?

DEEP BLUE
15.02.2014, 13:18
Bir kaç defa yazdım sanırım... Şenol Güneş iyi bir teknik direktör olmasa da, sonuçta teknik direktördür... Duruşu, karizması, ağırlığı gibi şeylere laf edeni Allah çarpar... MRA adındaki abi ise teknik direktör değildi... Asıl konu bu değil tabii... Şenol Güneş ve İHO'nun, değil aynı kulüpte birlikte çalışması, aynı fotoğraf karesinde bulunması bile Şenol Güneş'e en büyük hakarettir... Şenol abimizin bu saatten sonra oynaması gereken yer ise yönetici koltuğudur...

Yaşar
15.02.2014, 13:23
Kadro çok iyi olmuş Ümit abi. Bu kadro Türk futboluna kompakt futbol dersi verebilecek kalitede bir kadro. Fakat ben mevkim itibari ile takıma bir şey kalabileceğimi düşünmüyorum. Tercihim sağ kanat veya ortasahadir.

DEEP BLUE
15.02.2014, 13:25
Kadro çok iyi olmuş Ümit abi. Bu kadro Türk futboluna kompakt futbol dersi verebilecek kalitede bir kadro. Fakat ben mevkim itibari ile takıma bir şey kalabileceğimi düşünmüyorum. Tercihim sağ kanat veya ortasahadir.
Derhal not ediyorum Yaşar'cım... Zaten antrenmanlarda yavaş yavaş oturacak kadro... :-))

Fatih Birinci
15.02.2014, 13:25
Bir kaç defa yazdım sanırım... Şenol Güneş iyi bir teknik direktör olmasa da, sonuçta teknik direktördür... Duruşu, karizması, ağırlığı gibi şeylere laf edeni Allah çarpar... MRA adındaki abi ise teknik direktör değildi... Asıl konu bu değil tabii... Şenol Güneş ve İHO'nun, değil aynı kulüpte birlikte çalışması, aynı fotoğraf karesinde bulunması bile Şenol Güneş'e en büyük hakarettir... Şenol abimizin bu saatten sonra oynaması gereken yer ise yönetici koltuğudur...

Sana katiliyorum ümit abi AMA Şenol Güneş Futbolun Patronu olacaksa yani herşeye karar verecekse transfer vs. Kesinlikle başarili olacagina inaniyorum......haa dersen ki yönetim kendi kafasina göre transfer yapacak Şenol Güneş antrenörlük yapacak ..ozaman durum kötü :D

mertacar
15.02.2014, 13:27
http://tr.wikipedia.org/wiki/IFFHS Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonun yapmış olduğu 21.yy en iyi teknik direktörleri.
Şenol Güneş 51.sırada,tanıdık bir isimde var Slaven Bilic 30.
Çok istediğimiz ve devrim yapacağına inandığımız isim Marco Bielsa 8 .
Buradan araştırabilirsiniz boşta ve bize uygun teknik direktörleri.
Ayrıca ülkemizde göklerde olan Fatih Terim 73. ve ne yazık ki aynı değeri görmeyen Şenol Güneş onun çok üstünde.
Not : Listenin ne zaman hazırlandığını ve ne kadar güncel olduğunu bilmiyorum,araştırırken buldum.Göz atmanız için :)

1. Sir Alex Ferguson (http://tr.wikipedia.org/wiki/Alex_Ferguson)
2. Arsène Wenger (http://tr.wikipedia.org/wiki/Ars%C3%A8ne_Wenger)
3. José Mourinho (http://tr.wikipedia.org/wiki/Jos%C3%A9_Mourinho)
4. Fabio Capello (http://tr.wikipedia.org/wiki/Fabio_Capello)
5. Guus Hiddink (http://tr.wikipedia.org/wiki/Guus_Hiddink)
6. Carlo Ancelotti (http://tr.wikipedia.org/wiki/Carlo_Ancelotti)
7. Vicente del Bosque (http://tr.wikipedia.org/wiki/Vicente_del_Bosque)
8. Marcelo Bielsa (http://tr.wikipedia.org/wiki/Marcelo_Bielsa)
9. Luiz Felipe Scolari (http://tr.wikipedia.org/wiki/Luiz_Felipe_Scolari)
10. Rafael Benítez (http://tr.wikipedia.org/wiki/Rafael_Ben%C3%ADtez)
11. Marcello Lippi (http://tr.wikipedia.org/wiki/Marcello_Lippi)
12. Frank Rijkaard (http://tr.wikipedia.org/wiki/Frank_Rijkaard)
13. Sven-Göran Eriksson (http://tr.wikipedia.org/wiki/Sven-G%C3%B6ran_Eriksson)
14. Karel Brückner (http://tr.wikipedia.org/wiki/Karel_Br%C3%BCckner)
15. Joachim Löw (http://tr.wikipedia.org/wiki/Joachim_L%C3%B6w)
16. Carlos Alberto Parreira (http://tr.wikipedia.org/wiki/Carlos_Alberto_Parreira)
17. Ottmar Hitzfeld (http://tr.wikipedia.org/wiki/Ottmar_Hitzfeld)
18. Dunga (http://tr.wikipedia.org/wiki/Dunga)
19. Roberto Mancini (http://tr.wikipedia.org/wiki/Roberto_Mancini)
20. Otto Rehhagel (http://tr.wikipedia.org/wiki/Otto_Rehhagel)
21. Giovanni Trapattoni (http://tr.wikipedia.org/wiki/Giovanni_Trapattoni)
22. Josep Guardiola (http://tr.wikipedia.org/wiki/Josep_Guardiola)
23. Bert van Marwijk (http://tr.wikipedia.org/wiki/Bert_van_Marwijk)
24. Carlos Bianchi (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Carlos_Bianchi&action=edit&redlink=1)
25. Morten Olsen (http://tr.wikipedia.org/wiki/Morten_Olsen)
26. Gerard Houllier (http://tr.wikipedia.org/wiki/Gerard_Houllier)
27. José Pekerman (http://tr.wikipedia.org/wiki/Jos%C3%A9_Pekerman)
28. Felix Magath (http://tr.wikipedia.org/wiki/Felix_Magath)
29. Muricy Ramalho (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Muricy_Ramalho&action=edit&redlink=1)
30. Slaven Bilić (http://tr.wikipedia.org/wiki/Slaven_Bili%C4%87)
31. Marco van Basten (http://tr.wikipedia.org/wiki/Marco_van_Basten)
32. Bruce Arena (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Bruce_Arena&action=edit&redlink=1)
33. Óscar Tabárez (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=%C3%93scar_Tab%C3%A1rez&action=edit&redlink=1)
34. Mircea Lucescu (http://tr.wikipedia.org/wiki/Mircea_Lucescu)
35. Juande Ramos (http://tr.wikipedia.org/wiki/Juande_Ramos)
36. Rudi Völler (http://tr.wikipedia.org/wiki/Rudi_V%C3%B6ller)
37. Luis Aragonés (http://tr.wikipedia.org/wiki/Luis_Aragon%C3%A9s)
38. Gerardo Martino (http://tr.wikipedia.org/wiki/Gerardo_Martino)
39. Dick Advocaat (http://tr.wikipedia.org/wiki/Dick_Advocaat)
40. Raymond Domenech (http://tr.wikipedia.org/wiki/Raymond_Domenech)
41. Roger Lemerre (http://tr.wikipedia.org/wiki/Roger_Lemerre)
42. Zico (http://tr.wikipedia.org/wiki/Zico)
43. Héctor Cúper (http://tr.wikipedia.org/wiki/H%C3%A9ctor_C%C3%BAper)
44. Manuel Pellegrini (http://tr.wikipedia.org/wiki/Manuel_Pellegrini)
45. Jürgen Klinsmann (http://tr.wikipedia.org/wiki/J%C3%BCrgen_Klinsmann)
46. Hassan Shehata (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Hassan_Shehata&action=edit&redlink=1)
47. Alejandro Sabella (http://tr.wikipedia.org/wiki/Alejandro_Sabella)
48. Bob Bradley (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Bob_Bradley&action=edit&redlink=1)
49. José Antonio Camacho (http://tr.wikipedia.org/wiki/Jos%C3%A9_Antonio_Camacho)
50. Didier Deschamps (http://tr.wikipedia.org/wiki/Didier_Deschamps)
51. Şenol Güneş (http://tr.wikipedia.org/wiki/%C5%9Eenol_G%C3%BCne%C5%9F)
52. Ricardo La Volpe (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Ricardo_La_Volpe&action=edit&redlink=1)
53. Oleg Blokhin (http://tr.wikipedia.org/wiki/Oleg_Blokhin)
54. Jorge Fossati (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Jorge_Fossati&action=edit&redlink=1)
55. Javier Irureta (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Javier_Irureta&action=edit&redlink=1)
56. Wanderley Luxemburgo (http://tr.wikipedia.org/wiki/Wanderley_Luxemburgo)
57. Philippe Troussier (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Philippe_Troussier&action=edit&redlink=1)
58. Louis van Gaal (http://tr.wikipedia.org/wiki/Louis_van_Gaal)
59. Laurent Blanc (http://tr.wikipedia.org/wiki/Laurent_Blanc)
60. Winfried Schäfer (http://tr.wikipedia.org/wiki/Winfried_Sch%C3%A4fer)
61. Javier Aguirre (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Javier_Aguirre&action=edit&redlink=1)
62. Jakob Kuhn (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Jakob_Kuhn&action=edit&redlink=1)
63. Manuel José de Jesus (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Manuel_Jos%C3%A9_de_Jesus&action=edit&redlink=1)
64. Jacques Santini (http://tr.wikipedia.org/wiki/Jacques_Santini)
65. Luciano Spalletti (http://tr.wikipedia.org/wiki/Luciano_Spalletti)
66. Vladimir Weiss (http://tr.wikipedia.org/wiki/Vladimir_Weiss)
67. Roberto Donadoni (http://tr.wikipedia.org/wiki/Roberto_Donadoni)
68. Bruno Metsu (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Bruno_Metsu&action=edit&redlink=1)
69. Aleksandrs Starkovs (http://tr.wikipedia.org/wiki/Aleksandrs_Starkovs)
70. Alfio Basile (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Alfio_Basile&action=edit&redlink=1)
71. Edgardo Bauza (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Edgardo_Bauza&action=edit&redlink=1)
72. Leo Beenhakker (http://tr.wikipedia.org/wiki/Leo_Beenhakker)
73. Fatih Terim (http://tr.wikipedia.org/wiki/Fatih_Terim)
74. Klaus Toppmöller (http://tr.wikipedia.org/wiki/Klaus_Toppm%C3%B6ller)
75. Jorvan Vieira (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Jorvan_Vieira&action=edit&redlink=1)
76. Sergio Batista (http://tr.wikipedia.org/wiki/Sergio_Batista)
77. Quique Sánchez Flores (http://tr.wikipedia.org/wiki/Quique_S%C3%A1nchez_Flores)
78. Srecko Katanec (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Srecko_Katanec&action=edit&redlink=1)
79. André Villas-Boas (http://tr.wikipedia.org/wiki/Andr%C3%A9_Villas-Boas)
80. David O'Leary (http://tr.wikipedia.org/wiki/David_O%27Leary)
81. Nery Alberto Pumpido (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Nery_Alberto_Pumpido&action=edit&redlink=1)
82. Milovan Rajevac (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Milovan_Rajevac&action=edit&redlink=1)
83. Claudio Ranieri (http://tr.wikipedia.org/wiki/Claudio_Ranieri)
84. Hugo Sánchez (http://tr.wikipedia.org/wiki/Hugo_S%C3%A1nchez)
85. Alberto Zaccheroni (http://tr.wikipedia.org/wiki/Alberto_Zaccheroni)
86. Abel Braga (http://tr.wikipedia.org/wiki/Abel_Braga)
87. Jerzy Engel (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Jerzy_Engel&action=edit&redlink=1)
88. Valery Gazzaev (http://tr.wikipedia.org/wiki/Valery_Gazzaev)
89. Carlos Ischia (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Carlos_Ischia&action=edit&redlink=1)
90. Ralf Rangnick (http://tr.wikipedia.org/wiki/Ralf_Rangnick)
91. Paulo Autuori (http://tr.wikipedia.org/wiki/Paulo_Autuori)
92. Ivan Jovanović (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Ivan_Jovanovi%C4%87&action=edit&redlink=1)
93. Luis Fernando Montoya (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Luis_Fernando_Montoya&action=edit&redlink=1)
94. Jorge Sampaoli (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Jorge_Sampaoli&action=edit&redlink=1)
95. César Farías (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=C%C3%A9sar_Far%C3%ADas&action=edit&redlink=1)
96. Avram Grant (http://tr.wikipedia.org/wiki/Avram_Grant)
97. Christian Gross (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Christian_Gross&action=edit&redlink=1)
98. Celso Roth (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Celso_Roth&action=edit&redlink=1)
99. Radomir Antić (http://tr.wikipedia.org/wiki/Radomir_Anti%C4%87)
100. Domingos Paciência (http://tr.wikipedia.org/wiki/Domingos_Paci%C3%AAncia)
101. Ratomir Dujković (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Ratomir_Dujkovi%C4%87&action=edit&redlink=1)
102. Jupp Heynckes (http://tr.wikipedia.org/wiki/Jupp_Heynckes)
103. Roy Hodgson (http://tr.wikipedia.org/wiki/Roy_Hodgson)
104. Ronald Koeman (http://tr.wikipedia.org/wiki/Ronald_Koeman)
105. Zlatko Kranjčar (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Zlatko_Kranj%C4%8Dar&action=edit&redlink=1)
106. Henri Michel (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Henri_Michel&action=edit&redlink=1)
107. António Luís Alves Ribeiro Oliveira (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Ant%C3%B3nio_Lu%C3%ADs_Alves_Ribei ro_Oliveira&action=edit&redlink=1)
108. Miguel Ángel Russo (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Miguel_%C3%81ngel_Russo&action=edit&redlink=1)
109. Luis Fernando Suárez (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Luis_Fernando_Su%C3%A1rez&action=edit&redlink=1)
110. Gustavo Alfaro (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Gustavo_Alfaro&action=edit&redlink=1)
111. Claudio Borghi (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Claudio_Borghi&action=edit&redlink=1)
112. Anghel Iordanescu (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Anghel_Iordanescu&action=edit&redlink=1)
113. Émerson Leão (http://tr.wikipedia.org/wiki/%C3%89merson_Le%C3%A3o)
114. Adnan Hamad Majeed (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Adnan_Hamad_Majeed&action=edit&redlink=1)
115. Lamine N'Diaye (http://tr.wikipedia.org/wiki/Lamine_N%27Diaye)
116. Martin O'Neill (http://tr.wikipedia.org/wiki/Martin_O%27Neill)
117. Holger Osieck (http://tr.wikipedia.org/wiki/Holger_Osieck)
118. Jair Picemi (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Jair_Picemi&action=edit&redlink=1)
119. Kurban Berdiyev (http://tr.wikipedia.org/wiki/Kurban_Berdiyev)
120. José Manuel de la Torre (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Jos%C3%A9_Manuel_de_la_Torre&action=edit&redlink=1)
121. Claudio Gentile (http://tr.wikipedia.org/wiki/Claudio_Gentile)
122. Jürgen Klopp (http://tr.wikipedia.org/wiki/J%C3%BCrgen_Klopp)
123. Takeshi Okada (http://tr.wikipedia.org/wiki/Takeshi_Okada)
124. Joseph McCarthy (http://tr.wikipedia.org/wiki/Joseph_McCarthy)
125. Matthias Sammer (http://tr.wikipedia.org/wiki/Matthias_Sammer)
126. Thomas Schaaf (http://tr.wikipedia.org/wiki/Thomas_Schaaf)
127. Adenor Leonardo Bacchi (http://tr.wikipedia.org/wiki/Adenor_Leonardo_Bacchi)
128. Francisco Guidolin (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Francisco_Guidolin&action=edit&redlink=1)
129. Alexandre Guimarães (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Alexandre_Guimar%C3%A3es&action=edit&redlink=1)
130. Branko Ivanković (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Branko_Ivankovi%C4%87&action=edit&redlink=1)
131. Matjaž Kek (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Matja%C5%BE_Kek&action=edit&redlink=1)
132. José Manuel Esnal (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Jos%C3%A9_Manuel_Esnal&action=edit&redlink=1)
133. Velibor Milutinović (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Velibor_Milutinovi%C4%87&action=edit&redlink=1)
134. Silvia Neid (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Silvia_Neid&action=edit&redlink=1)
135. Richard Paez (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Richard_Paez&action=edit&redlink=1)
136. Ricardo Gareca (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Ricardo_Gareca&action=edit&redlink=1)
137. Guy Roux (http://tr.wikipedia.org/wiki/Guy_Roux)
138. Sérgio Farias (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=S%C3%A9rgio_Farias&action=edit&redlink=1)
139. Ricki Herbert (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Ricki_Herbert&action=edit&redlink=1)
140. Sergio Markarián (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Sergio_Markari%C3%A1n&action=edit&redlink=1)
141. Cesare Prandelli (http://tr.wikipedia.org/wiki/Cesare_Prandelli)
142. Harry Redknapp (http://tr.wikipedia.org/wiki/Harry_Redknapp)
143. Carlos Rexach (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Carlos_Rexach&action=edit&redlink=1)
144. Sir Bobby Robson (http://tr.wikipedia.org/wiki/Bobby_Robson)
145. Juan Ramón Carrasco (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Juan_Ram%C3%B3n_Carrasco&action=edit&redlink=1)
146. Freddy Ternero (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Freddy_Ternero&action=edit&redlink=1)
147. Américo Galego (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Am%C3%A9rico_Galego&action=edit&redlink=1)
148. Diego Garzitto (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Diego_Garzitto&action=edit&redlink=1)
149. Iñaki Sáez (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=I%C3%B1aki_S%C3%A1ez&action=edit&redlink=1)
150. Jong-Hun Kim (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Jong-Hun_Kim&action=edit&redlink=1)
151. Nabil Maaloul (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Nabil_Maaloul&action=edit&redlink=1)
152. Alexander McLeish (http://tr.wikipedia.org/wiki/Alexander_McLeish)
153. Rabah Sâadane (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Rabah_S%C3%A2adane&action=edit&redlink=1)
154. Joel Santana (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Joel_Santana&action=edit&redlink=1)
155. Fernando Santos (http://tr.wikipedia.org/wiki/Fernando_Santos_%28Portekizli_futbolcu%29)
156. Samson Siasia (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Samson_Siasia&action=edit&redlink=1)
157. Hugo Tocalli (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Hugo_Tocalli&action=edit&redlink=1)
158. Diego Aguirre (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Diego_Aguirre&action=edit&redlink=1)
159. Manour Ebrahimzadeh (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Manour_Ebrahimzadeh&action=edit&redlink=1)
160. Unai Emery (http://tr.wikipedia.org/wiki/Unai_Emery)
161. Stephen Keshi (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Stephen_Keshi&action=edit&redlink=1)
162. Bertrand Marchand (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Bertrand_Marchand&action=edit&redlink=1)
163. Claude Puel (http://tr.wikipedia.org/wiki/Claude_Puel)
164. Tae-Yong Shin (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Tae-Yong_Shin&action=edit&redlink=1)
165. José Luís Trejo (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Jos%C3%A9_Lu%C3%ADs_Trejo&action=edit&redlink=1)
166. Miroslav Blažević (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Miroslav_Bla%C5%BEevi%C4%87&action=edit&redlink=1)
167. Jean-François De Sart (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Jean-Fran%C3%A7ois_De_Sart&action=edit&redlink=1)
168. Viktor Goncharenko (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Viktor_Goncharenko&action=edit&redlink=1)
168. Paweł Janas (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Pawe%C5%82_Janas&action=edit&redlink=1)
169. Temuri Ketsbaia (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Temuri_Ketsbaia&action=edit&redlink=1)
170. Víctor Haroldo Púa (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=V%C3%ADctor_Haroldo_P%C3%BAa&action=edit&redlink=1)
172. Ramón Armando Cabrero (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Ram%C3%B3n_Armando_Cabrero&action=edit&redlink=1)
173. Luigi Del Negri (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Luigi_Del_Negri&action=edit&redlink=1)
174. Ricardo Gomes (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Ricardo_Gomes&action=edit&redlink=1)
175. Manuel Lapuente (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Manuel_Lapuente&action=edit&redlink=1)
176. Dr. Francisco Maturana (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Francisco_Maturana&action=edit&redlink=1)
177. Hernán Medford (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Hern%C3%A1n_Medford&action=edit&redlink=1)
178. Victor Piţurcă (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Victor_Pi%C5%A3urc%C4%83&action=edit&redlink=1)
179. Ernesto Valverde (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Ernesto_Valverde&action=edit&redlink=1)
180. Victor Manuel Vucetich (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Victor_Manuel_Vucetich&action=edit&redlink=1)
181. Co Adriaanse (http://tr.wikipedia.org/wiki/Co_Adriaanse)
182. Rubén Dario Insúa (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Rub%C3%A9n_Dario_Ins%C3%BAa&action=edit&redlink=1)
183. Ramón Maradiaga (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Ram%C3%B3n_Maradiaga&action=edit&redlink=1)
184. Akira Nishino (http://tr.wikipedia.org/wiki/Akira_Nishino)
185. Mehmed Baždarević (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Mehmed_Ba%C5%BEdarevi%C4%87&action=edit&redlink=1)
186. Víctor Fernández (http://tr.wikipedia.org/wiki/V%C3%ADctor_Fern%C3%A1ndez)
187. Ilija Petković (http://tr.wikipedia.org/wiki/Ilija_Petkovi%C4%87)
188. Oleg Romantsev (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Oleg_Romantsev&action=edit&redlink=1)
189. Reinaldo Rueda (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Reinaldo_Rueda&action=edit&redlink=1)
190. Tommy Söderberg (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Tommy_S%C3%B6derberg&action=edit&redlink=1)

DEEP BLUE
15.02.2014, 13:33
Sana katiliyorum ümit abi AMA Şenol Güneş Futbolun Patronu olacaksa yani herşeye karar verecekse transfer vs. Kesinlikle başarili olacagina inaniyorum......haa dersen ki yönetim kendi kafasina göre transfer yapacak Şenol Güneş antrenörlük yapacak ..ozaman siçtuk :D

Sevgili Fatih,

Şenol hocamızın transfer konularına karışmama, hatta daha ileriye gideyim, etliye - sütlüye bulaşmama hassasiyeti herkesin malumudur. Risk almaz... Yakın tanıyanlar bilir, hayatın genelinde böyledir. Buna saygı duyarım. Ancak Trabzonspor, genetik yapısı itibarıyla risk almak zorunda bir takımdır... Bu nedenle teknik kadro içinde kendisini asla görmek istemem.

Diğer bir konu ise, kulüp borç batağında... İHO'nun güvendiği dağlara kar yağdı... Çapsızlık diz boyu... Acı ama, artık Rize veya Sivas kadar beceremediğimiz ucuz-faydalı yabancı oyuncu konusunda acilen bir şeyler yapılmalı... Demba Ba vs. gibi göz boyama taktiklerini yutan kalmadı artık... Trabzonspor'un geldiği konumda, bir oyuncuya 5 milyon - 8 milyon avro gibi garip paralar verme gücü ve lüksü yoktur. Bu yapı ise maalesef Şenol hocaya uygun değildir. Önce yönetim tarafı halledilmeli... Yoksa, şaka değil, kulüp batma aşamasına geldi... Felaket tellalı bir abi olarak söylemiş olalım...

DEEP BLUE
15.02.2014, 13:35
Şahsen, yabancı hoca olarak Zico'ya ılımlı bakabilirim...

ilhan
15.02.2014, 13:39

İkinci bir Lazaroni vakasını her bünye kaldırmaz. :)

Kaya
15.02.2014, 13:40
Şenol Güneş ve İHO'nın yanyana gelmesi imkansız derim, (sadece tahmin...) Böyle bir şey olursa dumur olurum... :)

DEEP BLUE
15.02.2014, 13:40
İkinci bir Lazaroni vakasını her bünye kaldırmaz. :)
Olur mu İlhan'cım, daha iyi işte... Şenol abinin gelmesi için altyapı olur, sevinmen lazım. :-)))) İyilik de yaramıyor size....

tristram
15.02.2014, 13:44
şu an Trabzonspor'un başına gelecek en iyi şey; geniş yetki ile Şenol Güneş'tir

gelmesini istemiyorum, sebebim onu haketmiyor oluşumuzdur..

yanlış anlaşılma olmasın diye yazdım ...

Kurtuluş reçetemiz M. Usta falan değildir, Kulaçoğlu tarzı bir adamdır....
bu tip yorumlara fena ayar oluyorum arkadas.adami ilah yaptiniz anasini satiim.
cok degil 1 sene once takimi kume dusme potasina sokup kacan bu adam degilmis gibi konusmaniz yok mu.
genis yetki verilecekmis.genis yetki alacak kadar lider ozellikli bir insan degil ki
senol gunes.bunu cv'sinden gorebilirsiniz.gorev suresi boyunca sesini cikarmayan-tikir tikir parasina bakan ama kapiya konuldugunda bastan sona yonetimleri suclayan bir adamdir senol gunes.
yabanci oyuncu portfoyu messi ve ronaldo'dan ibaret olan olan adama genis yetkiler verelim ki takimi besinci sinif anadolu takimi yapsin.
klubun basina da uc bes sene basari beklemeyin,mevcut kadroya bir iki transfer yeter diyen kulacoglu'nu getirdik mi
tamamdir.sonra ver elini ptt.

ilhan
15.02.2014, 13:44
Olur mu İlhan'cım, daha iyi işte... Şenol abinin gelmesi için altyapı olur, sevinmen lazım. :-)))) İyilik de yaramıyor size....

Ben Şenol Güneş'in gelmesine karşıyım. Gelince de gitmesine karşıyım. :)

Kaldı ki çare Andres Villas Boas.

6Şafak Aydın1
15.02.2014, 13:46
Hami yok yukardaki listede nedense ??? unuttular sanirim..

hodlu
15.02.2014, 13:46
Bakın dün gece halen süper ligde forma giyen bir futbolcu ile sohbet ettim. Yabancı hoca ile çalışmış ve sordum. Ne diyorsun bu yabancı yerli hoca ayırımına diye. Söylediği şu yabancı hoca ile iletişim '0' çünkü anlamıyorsun söylediğini. İkincisi yerli futbolcuya değer vermiyorlar, yabancı oyuncular onlar için ön planda ve tek amaçları günü kurtarmak. Bana göre de zaten Trabzonspor yabancı hoca ile başarılı olamaz. Umarım bu yönde bir adım atılır...

FC-ST-PAULI-61
15.02.2014, 13:47
cok degil 1 sene once takimi kume dusme potasina sokup kacan bu adam degilmis gibi konusmaniz yok mu.
genis yetki verilecekmis.genis yetki alacak kadar lider ozellikli bir insan degil ki
senol gunes.bunu cv'sinden gorebilirsiniz.gorev suresi boyunca sesini cikarmayan-tikir tikir parasina bakan ama kapiya konuldugunda bastan sona yonetimleri suclayan bir adamdir senol gunes.
yabanci oyuncu portfoyu messi ve ronaldo'dan ibaret olan olan adama genis yetkiler verelim ki takimi besinci sinif anadolu takimi yapsin.
klubun basina da uc bes sene basari beklemeyin,mevcut kadroya bir iki transfer yeter diyen kulacoglu'nu getirdik mi
Aynen dedigin gibi.

ibrahim
15.02.2014, 13:51
Tamamda Hakan Kulaçoğlu yanlışmı dedi? Zaten oyunculara yüklü miktarda para odüyoruz, yine aynı paralara başka futbolcular aldık dahami iyi oldu yani?

S.Seymen
15.02.2014, 13:52

yazımdaki "ilah" kelimesini nereden çıkarttığınızı anlamış değilim; yazınızın devamındaki fikirlerinizi çıkarttığınız yerden çıkmış olabilir..

bu arada Şenol Güneş semboldür; İlah ya da kutsal ile sembol arasındaki farkı bilmek gerek...

Erdem35
15.02.2014, 13:59

abi ziko'yu herkes şikeci takımla oynadığı çeyrek final referansıyla yazıyor. doğrudur büyük başarı ama şikecilere özellikle ligde oynattığı "yavaş" futbolu bu rıdvan çakalıyla güntekin'in programında teorize etmeye çalışan enteresan bir futbol anlayışı var adamın. hatırlarsanız o dönemde çok eleştiri alıyordu.

yani demem o ki, yarın mustafa hoca da Trabzonspor'la avrupa'da yakaladığı başarılar referans gösterilerek tekrar takımın başına getirilmek istendiğinde ligde oynattığı rezil futbolu unutup kabul edecek bir çok arkadaş olacak.

sizin görüşlerinize değer veriyorum çoğu zaman. ama ziko konusunda haddim olmayarak "aman ha" diyorum.

Mert Oğuzlu61
15.02.2014, 14:02

fb ye oynattığı futbol hakikaten muazzamdı, şampiyon yapamadı o ayrı konu ama çeyrek final oynadıkları sene takımı çok güzel oynatıyordu. ofansif futbolu seven bir hoca, fb den gittikten sonra saçma sapan takımlarla uğraştı başarısız oldu, yinede yabancı hoca alınacaksa zico ya asla burun kıvırmam hatta çokta sevinirim...

ama bunların çapı lazoroniden öteye gitmez, bide parisin kendini beğenmiş köylüsü var ya, taraftarda aşık buna nedense. milli takım çalıştırmasa onu getirirdi işte, başkada birini getiremez iho. adamın çapı şenol güneş ten ötesine gitmiyor, adam ayrılalı daha 1 sezon geçmemiş aradan utanmadan yine ona teklif götürüyorlar.

neyseki takımı yontacak sil baştan kadro kuracak bir fedai ortaya çıkmadı kadro yine aynı kadro, şenol hocanın eseri henüz lav edilmedi. dur biraz zaman geçsin, sağlam kadro oluşsun hafızalar resetlensin. herşeyin vakti var yani...

edit: şampiyon yapamadı diye biliyordum, adam fb yi şampiyon yapmış ilk senesinde, karıştırdım galiba. sonraki senede 2. olmuş kovulmuş.

hodlu
15.02.2014, 14:03
Şenol GÜNEŞ takımı küme düşme potasına sokup kaçmamıştır. Yaptığınız yorumları okuyun biraz. Hoca 3 temmuz sürecinde tek başına direnmiştir. Motivasyonu kaybolmuştur. 82 puanla elinden çalınan üç şampiyonluğun acısı vardır. Bu gerçekleri yok sayarak adamı hain ilan ediyorsunuz. Hocayı kimse ilah yapmıyor ama sizler de hakkını verin Allah aşkına. Hazır takımlara geliyor lafları de kocaman yalandır. Geldiği zaman ki oyuncuların yarısı kadro dışı kalmış iken oyuncuları kaldırıp şampiyonluğa yürümüştür. Kendi değerlerimize saygı duymaz isek yarın kimseyi bulamayacağız...

Erbay
15.02.2014, 14:06
Ziya Doğan... Mustafa hocadan kat kat daha iyi oynatacağına eminim.

Mustafa Reşit Akçay'a üzülüyorum ama harbi rezalet oynatıyordun be hocam. Ben daha öylesini hiç görmemiştim.

ESER
15.02.2014, 14:06
Tamamda Hakan Kulaçoğlu yanlışmı dedi? Zaten oyunculara yüklü miktarda para odüyoruz, yine aynı paralara başka futbolcular aldık dahami iyi oldu yani?

populizm yapip coskuyu vermedigi icin yanlis yapti .. rakibimiz real barca olacak ,, dunya yildizlari Trabzonspora akacak, kupalara ambargo koyacagiz gibi suslu kelimeler ile goygoyun gozune vermedigi icin yanlis yapti,

mertacar
15.02.2014, 14:08
Şenol GÜNEŞ takımı küme düşme potasına sokup kaçmamıştır. Yaptığınız yorumları okuyun biraz. Hoca 3 temmuz sürecinde tek başına direnmiştir. Motivasyonu kaybolmuştur. 82 puanla elinden çalınan üç şampiyonluğun acısı vardır. Bu gerçekleri yok sayarak adamı hain ilan ediyorsunuz. Hocayı kimse ilah yapmıyor ama sizler de hakkını verin Allah aşkına. Hazır takımlara geliyor lafları de kocaman yalandır. Geldiği zaman ki oyuncuların yarısı kadro dışı kalmış iken oyuncuları kaldırıp şampiyonluğa yürümüştür. Kendi değerlerimize saygı duymaz isek yarın kimseyi bulamayacağız...

Bravo renktaş.
Herkes sevmek zorunda değil ama saygı çok zor olmasa gerek.Karalamayın be adamı en azından.Eleştirin , hataları var diyin ama bu takımın efsanesi olmuş bir adama saygı duyun biraz.
Ben 19 yaşındayım ve benim Trabzonsporu anlamamı sağlayan 2 adam vardır.1-Şenol Güneş 2-Kazım Koyuncu.Onlar sayesinde Trabzonspor bende daha derin bir anlam içeriyor.Sadece bir futbol takımı olarak değil.İnşallah Onur Kıvrak da o yönde ilerler.Konu çok saptı özür dilerim ama gerçekten üzülüyorum Şenol Güneşe yazılanları görünce.

DEEP BLUE
15.02.2014, 14:10
abi ziko'yu herkes şikeci takımla oynadığı çeyrek final referansıyla yazıyor. doğrudur büyük başarı ama şikecilere özellikle ligde oynattığı "yavaş" futbolu bu rıdvan çakalıyla güntekin'in programında teorize etmeye çalışan enteresan bir futbol anlayışı var adamın. hatırlarsanız o dönemde çok eleştiri alıyordu.

yani demem o ki, yarın mustafa hoca da Trabzonspor'la avrupa'da yakaladığı başarılar referans gösterilerek tekrar takımın başına getirilmek istendiğinde ligde oynattığı rezil futbolu unutup kabul edecek bir çok arkadaş olacak.

sizin görüşlerinize değer veriyorum çoğu zaman. ama ziko konusunda haddim olmayarak "aman ha" diyorum.
Erdem kardeşim, fikrinize elbette sonuna kadar saygı duyuyorum. Ancak Zico'nun oynattığı futbol konusunda farklı düşünüyorum. Zaten o olsun diye bir iddiam da yok... Sadece özevlat olmasın, hücum futbolu oynatsın, taraftar diyaloğu zayıf olmasın, maç sonlarında saçmalamasın ve kesemize uygun olsun derdindeyim... Bielsa filan gelir diye bir beklentim yok ve bu yönetim olduğu sürece de olmayacak... Yani, Roberto Carlos gibi futbolu yeni bırakmış bir dünya yıldızı bile olur. Bari ismine gelecek ucuz kaliteli oyuncu bulabiliriz. Nerelere düştü kulüp, akıl alır gibi değil...

Not: Asıl adayımın Ertuğrul Sağlam olduğunu bir kez daha belirtmiş olayım. Gerçekçi olmakta fayda var.

Hunk
15.02.2014, 14:11
Senol Gunes kadar basiniza tas dussun emi. Boyle bir insan nasil boylesine degersizlestirilmeye calisilabilir? Hakikaten bu taraftar hic birseyi haketmiyor. Senol Gunes yerinde olsam, kendisinin 100% anlasacagi bir baskan olmadigi surece bu takimin basina gelmezdim.

Senol Gunes bir ilah degildir. Sadece Turkiyenin en iyi teknik direktorudur. Bizimde sembolumuz ve efsanemizdir.

MuratJ
15.02.2014, 14:13
Ümit abi transfer çalışmalarına hızlı başlamışsın. Hemen boşta olan yıldızlara basmışsın sözleşmeyi. Bud Spencer çok iyi transfer olur. Kefilim. Potansiyeli çokça göze çarptı forumda. Doğru transfer hamleleri. :)

Kulaçoğlu'na kurtuluşumuz denmesi başkan anlamında safiyane duygularla kendini kandırmaktır. Yıl 2014 maddi güç yeterlilik yoksa çok iyi bir taraftardan öteye gidemezsin. Ne olacak kulaçoğlu başkan olsa gerçekçi olalım artık. Şuan gönüllü Usta gibi bi profil Trabzonspor için bi milat bi şanstır. Kurtuluş ondadır.

Bide Trabzonspor menfaatine gündem yapmak istiyorsak burada Şenol Güneş konulu konuşmayalım artık. Geçmiş ve şartlar ortada 2+2=4 çok uzak olmalı klübe teknik anlamda.

Trabzonspor küçük takım değil, büyük takım.

S.Seymen
15.02.2014, 14:13
Bravo renktaş.
Herkes sevmek zorunda değil ama saygı çok zor olmasa gerek.Karalamayın be adamı en azından.Eleştirin , hataları var diyin ama bu takımın efsanesi olmuş bir adama saygı duyun biraz.
Ben 19 yaşındayım ve benim Trabzonsporu anlamamı sağlayan 2 adam vardır.1-Şenol Güneş 2-Kazım Koyuncu.Onlar sayesinde Trabzonspor bende daha derin bir anlam içeriyor.Sadece bir futbol takımı olarak değil.İnşallah Onur Kıvrak da o yönde ilerler.Konu çok saptı özür dilerim ama gerçekten üzülüyorum Şenol Güneşe yazılanları görünce.

evet güzel kardeşim; tam da böyle; ben 52 yaşındayım; sizin jenerasyon için Onur Recep ne ise; bizim için de Şenol Güneş o dur. bu nedenle semboldür; Şenol ve arkadaşları olduğu için en büyük olduk; başkaldırının sembolü olduk; bu nedenle o özevlat vs diyen tiplerin büyük bir çoğunluğu Trabzonsporlu oldu; bu nedenle sistemden alınan pay; Türkiye'deki o yapılamaz olanın getirisi oluştu..

Yeni nesil kardeşlerim siz 50 yaşınıza geldiğinizde Onur Kıvrak kardeşimize laf söyletir misiniz...

DEEP BLUE
15.02.2014, 14:18
Efendim, Şenol Güneş hepimizin sembolüdür. Bunu tartışan, önce beni bulur karşısında... Biz teknik direktörlük hakkında konuşuyoruz. Olmaz, olmamalı, yapamaz... Bu da fikirdir ve başımıza taş yağdırıp, arkamızdan ebelek gübelek laf eden garabetlerin hakaretleri kadar değer görmelidir... Neden olmaz? Eminim en az 10 bin defa yazıldı...

Travelair
15.02.2014, 14:20
Sözüm meclisten dışarı. Anlaşılıyor ki bu camiada Şenol Güneş üzerinden yenecek daha çok ekmek var

Travelair
15.02.2014, 14:21
Siz sürekli bir ismi konuşursanız, bir süre sonra o isim sizin zaafınız olmaya başlar

ibrahim
15.02.2014, 14:25
populizm yapip coskuyu vermedigi icin yanlis yapti .. rakibimiz real barca olacak ,, dunya yildizlari Trabzonspora akacak, kupalara ambargo koyacagiz gibi suslu kelimeler ile goygoyun gozune vermedigi icin yanlis yapti,

Aynen abi. Trabzonspor taraftarına hayal sat en kralı sensin.

DEEP BLUE
15.02.2014, 14:26
Daha gelmeden camia bölünüyor... Yapmayın etmeyin... Dünyada teknik direktör mü kalmadı? Adam da rahat etsin bari...

DEEP BLUE
15.02.2014, 14:29
Aynen abi. Trabzonspor taraftarına hayal sat en kralı sensin.

İbocan, hayalin kralını İHO sattı... Köprü ve kemençeden büyük hayal mi var? Şimdi Şenol Güneş'in hayallerine ipotek koyup hem ona hem bize ''mutlu son'' satmaya kalkıyor... Yazında bahsettiğin kişinin kim olduğunu anladık tabi... Ancak, Real Madrid, Barça gibi takımlara rakip olacağız diyeni duymadım hiç... Ayrıca, hayal satmakla itham ettiğiniz aday seçilemedi... Yerim seni... :-)))

Royal Heart
15.02.2014, 14:32
İlle de Şenol Hoca ille de Şenol Hoca diyenler çok değil zaten gereksiz yere bu muhabbet uzatılıyor. Herkes burada fikir beyan ederken o değil, bu doğru diye dikte etmeye çalışmaktır burada tartışmaların uzamasını sağlayan. Farklı isimler söyleyin, onlar tartışılsın.

burasıdaTRABZON
15.02.2014, 14:39
bu kadronun başına şenol hocanın ya da yabancı kalburüstü bir hocanın gelmesi hata olur şuan ihtiyacımız olan şey kriz hocası aybabaziya doğan yılmaz vural gibi lütfen bakın demek istediğim sadece şuanda bu hocaların takımı iyi şekilde silkeleyecekleridir ama başarı getirmezler szon sonunda ise yabancı bir teknik direktör şart

ibrahim
15.02.2014, 14:41
İbocan, hayalin kralını İHO sattı... Köprü ve kemençeden büyük hayal mi var? Şimdi Şenol Güneş'in hayallerine ipotek koyup hem ona hem bize ''mutlu son'' satmaya kalkıyor... Yazında bahsettiğin kişinin kim olduğunu anladık tabi... Ancak, Real Madrid, Barça gibi takımlara rakip olacağız diyeni duymadım hiç... Ayrıca, hayal satmakla itham ettiğiniz aday seçilemedi... Yerim seni... :-)))

Abi bende seçilenden bahsediyorum zaten. :)

Biri kupayı bir ayda getirecem diyerek, diğeri ise Trabzonsporu 2017 Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğunu vaadederek seçime girdi. Her ikisinide oy manyağı yaptık seçimde. Taraftarı tam kalbinden vuranda seçildi zaten.

sasort
15.02.2014, 14:43
büyük takımlardaki anlayış külüp başımızın taci

futbolcular onu omuzlarında taşıdıkça değerliler

bu bilinçle hareket ediliyor

önemli olan külüp gerisi hikaye

bizdede tam tersi mra biraz disiplin etmeye çalışıyor başkan karşı geliyor

volkan ağladı kadro dışı

colman malouda ya uygulanmayacaksa bu ....... kuralları volkana neden uygulanıyor

bu takımda birlik olsun öylemi

Mert Oğuzlu61
15.02.2014, 14:43
bu kadronun başına şenol hocanın ya da yabancı kalburüstü bir hocanın gelmesi hata olur şuan ihtiyacımız olan şey kriz hocası aybabaziya doğan yılmaz vural gibi lütfen bakın demek istediğim sadece şuanda bu hocaların takımı iyi şekilde silkeleyecekleridir ama başarı getirmezler szon sonunda ise yabancı bir teknik direktör şart

bunlardan birini yarım devre için getireceksin sonra sezon sonu yollayıp yabancı antrenör arayacaksın, doğru mu anladım ?

hami nin suçu ne ? hami var işte, sezon sonu yönetim nasılsa gidecek yerli yada yabancı hiçbir hocaya ihtiyacımız yok hami iyi kötü idare eder takımı. şu aşamada takıma antrenör getirmek karadeniz fıkrası olur, çok anlamsız ve içi boş bir hamle olur.

mertacar
15.02.2014, 14:46
Aslında Hami idare edebilecekse en iyisi sezon sonu yeni başkan,yeni yönetim,yeni hoca,yeni teknik ekip ve yeni bir kadro ile devam etmek.

6Şafak Aydın1
15.02.2014, 14:47
bunlardan birini yarım devre için getireceksin sonra sezon sonu yollayıp yabancı antrenör arayacaksın, doğru mu anladım ?

hami nin suçu ne ? hami var işte, sezon sonu yönetim nasılsa gidecek yerli yada yabancı hiçbir hocaya ihtiyacımız yok hami iyi kötü idare eder takımı. şu aşamada takıma antrenör getirmek karadeniz fıkrası olur, çok anlamsız ve içi boş bir hamle olur.

aksam 8 civarlarinda burda ol :D

mustafa0661
15.02.2014, 14:50
şenol hocanın trabzonspor kariyeri bitmiştir kaçkere gelip gitmiştir.. adam gelince napacak? bırakın artık şu adamı şuan gelmesi hem kendine hem takıma hem bize zarar verir şenol güneşe trabzonspora verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür edilmeli imkan olsada yeni stadın ismi şenol güneş olsa..dediğim gibi şenol hocanın trabzona verecek katkısı yok üzgünüm... 5 yıl daha kore takımın çalıştırır ve bırakır teknik hocalığı...

Mert Oğuzlu61
15.02.2014, 14:53
Aslında Hami idare edebilecekse en iyisi sezon sonu yeni başkan,yeni yönetim,yeni hoca,yeni teknik ekip ve yeni bir kadro ile devam etmek.

en temizi bu işte, ben karışık iş sevmiyorum toptan halledelim sıkıntıyı :D

aksam 8 civarlarinda burda ol :D

karabük e en az 3 tane sallıycaz aha yazıyorum buraya, maç farka gidecektir. çok rahatım, bol gollü ve rakibi sahada boğacağımız bir maç olacak :)

ibrahim
15.02.2014, 14:54

Yönetim kalacağından son derece emin ve koltuklarını bırakmayı hiç düşünmüyorlar. Anlamsız değil yani onlar için. :)

haylaz
15.02.2014, 15:07
onumuzdeki karabuk maci cok onemli yenebilirsek ligde rahatlariz hamiye guveniyorum

ucurum
15.02.2014, 15:14
Sübliminal mesajlara devam edelim:

Trabzonspor'un İHO DEFOL yeni teknik direktör İHO DEFOL arayışları devam ediyor. İHO DEFOL Şenol Güneş'e İHO DEFOL teklif götüren İHO DEFOL yönetim, Hami İHO DEFOL ile de yoluna devam İHO DEFOL edebilir.

Maestro'61
15.02.2014, 15:16
Hami kesinlikle devam etmeli. Yeni gelen hoca takımı tanıyacak, sistemini oturtacakta ıvır zıvır... Bizim taraftar sabırsız, yeni adamın yarım sezonda takımı şampiyon yapmasını ister. Yeni hocada sezon sonu istifa eder, Hami ile devam. Sezon sonuda Alman ya da İngiliz bi hoca gelsin kadrosunu kursun. (Sistemi 4-4-2 olsun :D)

yatmaztara
15.02.2014, 15:17
Boas için yeni hamle...

S.Seymen
15.02.2014, 15:17
Ümit abi transfer çalışmalarına hızlı başlamışsın. Hemen boşta olan yıldızlara basmışsın sözleşmeyi. Bud Spencer çok iyi transfer olur. Kefilim. Potansiyeli çokça göze çarptı forumda. Doğru transfer hamleleri. :)

Kulaçoğlu'na kurtuluşumuz denmesi başkan anlamında safiyane duygularla kendini kandırmaktır. Yıl 2014 maddi güç yeterlilik yoksa çok iyi bir taraftardan öteye gidemezsin. Ne olacak kulaçoğlu başkan olsa gerçekçi olalım artık. Şuan gönüllü Usta gibi bi profil Trabzonspor için bi milat bi şanstır. Kurtuluş ondadır.

Bide Trabzonspor menfaatine gündem yapmak istiyorsak burada Şenol Güneş konulu konuşmayalım artık. Geçmiş ve şartlar ortada 2+2=4 çok uzak olmalı klübe teknik anlamda.

Trabzonspor küçük takım değil, büyük takım.

elbette iyi niyetle, paranın gücü ile bir yerlere varmanın düşüncesini taşıyorsunuz.. bu anlaşılmayacak nbir şey değil... evet güçlü olmak çok önemlidir....ama,

öncelikle Kulaçoğlu ve onun gibiler diyorum nedenlerini şöyle açabilirim...

güçlü olmanın yolu para, hakimiyet ve unsurlar üzerinde söz sahibi olabilmektır evet; ama bu paralı bir insan değil; Trabzonsporun bu unsurlara sahip olması gücü oluşturur..

hayalci ve romantik düşünen ben ve benim gibiler değil; biz o temizliği kaybedeli çok oldu; siz ve sizin gibi kardeşlerimizdir.

paralı ve güçlü ilk başkanımız MAY dır; orada Trabzonspor açık verip gücünün üzerinde harcayıp zayıflamaya başlamıştır.. Bu camia onları zorda olsa başından savmayı başarmıtır.. onların sonraki seyirlerinihepimiz biliyoruz ve Trabzonsporun sonraki seyri ve geldiği yer de ortada dır...

bulunduğumuz konjonktüre baktığımızda; rakiplarimizin ekonomik ve etkleme gücü 100 se bizim ki 40 lar civarındadır.

rakiplerimizin ekonomik yıllık girdisi yanında basını, tff si, siyasi desteği hakemi vs.leri vardır; paralı başkan ve güç ile yarışta her zaman kaybeden oluruz bu bir. çünkü para paraya tapar ve kuralları daha güçlü olan koyar.. Trabzonspor büyüklüğünü buna ( paraya ve güce ) direnerek elde etmiştir.

onlar bir yana biz bir yana idik kamu ve insani destekle biz olduk.

kazanılmışı vermeyen bir sistemle savaşıyoruz...

2. olarak Usta türü başkanlar ; evet para harcarlar, kısa vadede biraz kıpırdanma sağlayabilirler; (karşılarında hep daha güçlüler olacaktır Türkiyedeki yapı dolayısı ile) bu kıpırdanmayı kimse kendi cebinden yapmaz bu yüzden siz; paralı ya da parasız başkan seçtiğiniz de harcanacak miktar Trabzonsporun gücü kadar olacaktır..

cepten para ödeme dönemi geçti meblağlar çok yüksek;

paralı başkan daha yüksek harcayıp bizi daha uzun sürecek bir borca götürebilir eninde sonunda olacağı bu;

sonuçta harcanacak para Trabzonsporun parası olacaktır yani başkanın ekonomik gücü bu miktarı değiştirmez; en iyi ihtimalle başkana borçlanırsını;

Kulaçoğlu örneği para açısından verilmiyor; akıllı birileri bilen ve sabırlı gerçeği gören birileri olarak veriliyor; yani Kulaçoğlu değil de Ahmet ; Mehmet adını siz koyun;

parayı doğru yöneten doğru takip ve futbolcuyu erken yakalayıp uzun vadede sabırla bir takım kurmak ve borçlanmayı azaltarak: başkanın değil Trabzonsporun güçlü olduğu bir zemin yaratılarak ekonomik olarak güçlü olursunuz...

Usta gibiler (Ahmet Mehmet olabilir)siyasetten icazetle gelirler ise İHO vs gibiler bizi ileri götüremezler:

paralı ya da değil isimlere takılmıyorum; kafasındaki fikir ben 50 000 hazırladım harcarım; 125 000 bulabilirim diyen değil (bu kısa harcamalar borçlanmanın artması demektir)

zamanla borcu azaltır bu arada da takımı kurarım; sistemle savaşırım her şey dengeye geldiğinde savaşırım mantığı önemlidir;

paralı ya da parasız olmak değil;

bu nedenle parayı Ertuğrul Sağlam, Şenol Güneş, Hmza Hamza oğlu yabancı olarak da Bielsa türü bir hoca ile uzun vadeli anlaşıp, onlara harcayarak ; 2 yıl hiç bir şey beklemeden yani maliyetli transfer yapmadan; takım oluşturmalarına destek verip 2 ya da 3 yıl sonra en az 5 yıl kafaya oynayacak kendi içinde doğru bir değişim sağlayarak sürekli kafaya oynayan bir takım yaratılmasını beklemek; bu dönemde de ilk 2 3 yıllık dönemde yani; Trabzonsporun ekonomisini dolayısı ilede masadaki ve siyasi gücünü artıracak bir yapılanmaya gitmek gerekir

senden 3 misli gücü olan adamla 1 olan gücünü aynı yöntemle yarıştırmaya kalkarsan tesadüfi bir kaç başarı dışında kalıcı bir başarıya ulaşamazsın

onların yöntemi ile değil; daha önce başardığımı yöntemle savaşmalıyız

paralı hiç bir başkan kendi parasını harcamaz; Trabzonsporun paraısdır kullanışlacak olan bu nedenle; parayı doğru kullanacak adama ihtiyaç var; paralıda olabilir parasızda

anlatabildim mi bilmem?

canna52
15.02.2014, 15:26
Şenol Güneş'i getirecekseniz "Müsteşarlarının" çok iyi olmasına dikkat etmek gerekir. Ya da kendisinin "Artık devrimiz kapanıyor" sözüne itibar etmek. Elbette değerli bir insandır. Fakat günümüz futbolunu takipte eksikleri vardır ve çeşitli kesimlerce kullanılmaya müsaittir

sonuna kadar doğru bir tespit.

her yönetim şenol güneşi istiyor çünkü iyi bir paratoner, en iyisi.

yönetime karışmaz, transfere karışmaz, taraftarda kredisi var..

sağlam bir menajer de buldular mı tamamdır. her transferden tırtıklarlar az veya çok.

ta ki kadro çöp dolana kadar.

o zaman da kaçar giderler zaten.

sonra en az 4-5 yıl kadroyu adam etmekle ve hüsranla geçer.

bu döngü böyle devam eder, ben 3 tur döndüğünü gördüm şimdiden.

Courage
15.02.2014, 15:34
sonuna kadar doğru bir tespit.

her yönetim şenol güneşi istiyor çünkü iyi bir paratoner, en iyisi.

yönetime karışmaz, transfere karışmaz, taraftarda kredisi var..

sağlam bir menajer de buldular mı tamamdır. her transferden tırtıklarlar az veya çok.

ta ki kadro çöp dolana kadar.

o zaman da kaçar giderler zaten.

sonra en az 4-5 yıl kadroyu adam etmekle ve hüsranla geçer.

bu döngü böyle devam eder, ben 3 tur döndüğünü gördüm şimdiden.

Altını çizdiğim kısımdaki iddianız hakkında deliliniz var mı?

canna52
15.02.2014, 15:44
Altını çizdiğim kısımdaki iddianız hakkında deliliniz var mı?

ortadoğu ülkesi olmamız.

müteahhitlerin futbola olan yüksek ilgisi.

bazı arkadaşlar norveçte falan yaşadığımızı mı sanıyor?

Samet GÜVEN
15.02.2014, 15:49

Trabzonspor'un İHO DEFOL yeni teknik direktör İHO DEFOL arayışları devam ediyor. İHO DEFOL Şenol Güneş'e İHO DEFOL teklif götüren İHO DEFOL yönetim, Hami İHO DEFOL ile de yoluna devam İHO DEFOL edebilir.

Bu azim alkışlanır :alkış: En kral subliminal olmuş bu arada :)

İHO DEFOL

Muhammet YILMAZ
15.02.2014, 15:50

İlk başta anlamadım ama sonradan jeton düştü :D

AhmetG.
15.02.2014, 15:55
hami ile devam edilip sezon bitirilmelidir. Sezon sonu zaten seçim var. Delegeler yeni yönetim seçerse onlar teknik direktör ve futbolcu transferlerini yapar. En mantıklısı bu.

Courage
15.02.2014, 16:15
ortadoğu ülkesi olmamız.

müteahhitlerin futbola olan yüksek ilgisi.

bazı arkadaşlar norveçte falan yaşadığımızı mı sanıyor?

delil diyorum.

Kanaatlerinizi sormadım.

AhmetG.
15.02.2014, 16:17
#ONURUNLAsavaşTRABZONSPOR
taga destek gündemdeyiz

Fatih Özkan
15.02.2014, 16:26
#ONURUNLAsavaşTRABZONSPOR
taga destek gündemdeyiz

Yardırıyoruz!

Erdem35
15.02.2014, 16:44
delil diyorum.

Kanaatlerinizi sormadım.
delil yetersizliğinden,
futbol takımlarını yönetenlerin sütten çıkmış ak kaşık olduğuna karar verilmiştir.

şimdi ilgi ve sevgiyle futbol izlemeye devam edelim.

Courage
15.02.2014, 16:53
delil yetersizliğinden,
futbol takımlarını yönetenlerin sütten çıkmış ak kaşık olduğuna karar verilmiştir.

şimdi ilgi ve sevgiyle futbol izlemeye devam edelim.

aynı ''delil''ler ile şahsınızın bile suçlanabileceğini kabul ediyorsanız... espirinizi beğenebilirim (soğuk ama olsun)

Ortadoğu ülkesinde yaşayıp ,Mütehaait (yada bir başka meslek dalı) olup futbola alakadar olmak para tırıtkladığınızı tek başına yeterli derecede belli eder ne de olsa.

Erdem35
15.02.2014, 17:00
aynı ''delil''ler ile şahsınızın bile suçlanabileceğini kabul ediyorsanız... espirinizi beğenebilirim (soğuk ama olsun)

Ortadoğu ülkesinde yaşayıp ,Mütehaait (yada bir başka meslek dalı) olup futbola alakadar olmak para tırıtkladığınızı tek başına yeterli derecede belli eder ne de olsa.

benim yadırgadığım durum sizdeki delil fetişizmi. burası mahkeme değil, siz de hakim değilsiniz neyin delili derdindesiniz? üstelik "iddia makamı" da savcı değil ki emrinde kolluk olsun delil toplatsın.

ben de arkadaş gibi, tüm futbol takımı yöneticilerinin transferlerden komisyon aldığını, ceplerine çalıştığını düşünüyorum. delilim yok ama öyle olduğuna inanıyorum. aynı menejerden bilmem kaç topçu alınması, 3 paralık adama milyonlar ödenmesi bendeki kanaati oluşturan bazı sebepler. delilim yok.

Courage
15.02.2014, 17:12
benim yadırgadığım durum sizdeki delil fetişizmi. burası mahkeme değil, siz de hakim değilsiniz neyin delili derdindesiniz? üstelik "iddia makamı" da savcı değil ki emrinde kolluk olsun delil toplatsın.

ben de arkadaş gibi, tüm futbol takımı yöneticilerinin transferlerden komisyon aldığını, ceplerine çalıştığını düşünüyorum. delilim yok ama öyle olduğuna inanıyorum. aynı menejerden bilmem kaç topçu alınması, 3 paralık adama milyonlar ödenmesi bendeki kanaati oluşturan bazı sebepler. delilim yok.

Burası mahkeme değil diye mesnetsiz iddialarınızın üzerine atlayıp birine öbürüne çamur atacak değiliz. Ben bunu engellemenin peşindeyim. Hak ,adalet ,ispat,delil v.b. kavramları sadece mahkemelerde kullanıyorsanız size Allah acısın ne diyeyim.

Arkadaşınızla aynı kafadasınız belli ki. Güle güle kullanın ;)

juliant
15.02.2014, 17:18
herkes hamıyle sezon sonuna kadar gıtmek ıstıyor ozaman akcayın ıstıfasını nıye ıstedınız hamıyle akcayın arasındakı fark nedır??

gabriel omar
15.02.2014, 17:20
Burası mahkeme değil diye mesnetsiz iddialarınızın üzerine atlayıp birine öbürüne çamur atacak değiliz. Ben bunu engellemenin peşindeyim. Hak ,adalet ,ispat,delil v.b. kavramları sadece mahkemelerde kullanıyorsanız size Allah acısın ne diyeyim.

Valla delilim yok ,kimsenin de günahını almak istemem.Lakin,olmayacak adamlara olmayacak paraların verildiğini görünce bende bu işlerde bir çapanoğlu olduğuna inanıyorum.

En basitinden ,Henrique'ye ,Adrian'a verilen paralara bakınca iki ihtimal var.Ya yöneticilerimiz gerçekten keriz,ya da bu işten nemalanan bir ekip var.

Courage
15.02.2014, 17:23
Valla delilim yok ,kimsenin de günahını almak istemem.Lakin,olmayacak adamlara olmayacak paraların verildiğini görünce bende bu işlerde bir çapanoğlu olduğuna inanıyorum.

En basitinden ,Henrique'ye ,Adrian'a verilen paralara bakınca iki ihtimal var.Ya yöneticilerimiz gerçekten keriz,ya da bu işten nemalanan bir ekip var.

Keriz oldukların ispatlayabiliriz nasıl ? Sahaya bakarak...

Ama bu işten cebe para indirenleri henüz ispat edemiyoruz .

Bir de Şenol Güneş için söyleniyor bu nemalanma işi. Benim itirazım ona. Menajerlerin ve yanındaki çakalların ne yaptığını cümle alem biliyor zaten.

erkankoc
15.02.2014, 17:23
Bugun haminin yil sonuna kadar kalip kalmayacagi belli olur

gabriel omar
15.02.2014, 17:25

Bir de Şenol Güneş için söyleniyor bu nemalanma işi. Benim itirazım ona. Menajerlerin ve yanındaki çakalların ne yaptığını cümle alem biliyor zaten.

Yok ,o kısmı yanlış anladınız sanırım.Arkadaş orada yöneticileri kastetti benim anladığım kadarıyla.

ibrahim
15.02.2014, 17:27

Bir örnek veriym. Mesela türbülentin her gittiği takıma bonservisi ile Herve Tumu alması normalmi sence?

canna52
15.02.2014, 17:28
arkadaşlara söyledim tapeleri topluyorlar:D

sakat olan adama(barış özbek) milyon euro'luk sözleşme imzalatılmasını nasıl açıklıyorsunuz madem?
kerizlik mi?

ha pardon çatıdan düşüp sakatlanmıştı değil mi :D

CEMEFKER
15.02.2014, 18:00
Gazetelerde, orda burda harbi harbi Gunes sesleri....

Bu saatten sonra tutacak maya değil..

Denenmemiş olduğu için...(konjenktur)

Hoca'nın kırılgan ve alingan yapısına uygun ortam yoooookkk....

Hem o diyordu "şike süreci beni çok yordu" diye...(hoca icin bitmis gorunuyor galiba surec eger kabul ederse)

Bu yapi (bakin siyasi alanda müthiş kapışma var..."yeniden yargílama"...yeni surec sonunda hukumet kendini bosa cikarmamak adina şikeyi kapatmak zorunda.paralellerin kamu yararina da olsa yaptiklari isler yok sayilabilir...acayip bir donemden geciyoruzzzz) Hocaya çok terssss...

Hoca bu işe hiç bulaşmasa daha iyi.
Hassas bedenler (idealin peşinde koşan, mesaj veren,nasihat eden ,kötüyü elleri düzeltemeyip dil ile mücadele eden anlayış) bu düzende yapamaz...

Sayin Hocam siz en iyisi evdeki sıcak koltuğunuzdan Buğz etmeye devam edin derim...

Discovery cihazımdan gönderildi

orhan42
15.02.2014, 18:21
Şenol hoca onurumuz gururumuz..O orada klmalı hep..Bu takımı şahlandıracak bir kişi var o da kültür itibari ile bize yabancılık çekmeyecek olan Gurban Berdiev'dir..Rubin Kazan'da yaptıkları ortada..Hami ile seon sonuna kadar devam edilmeli,Berdiev'le de şimdiden anlaşılmalı ve takımı takip etmesi sağlanmalıdır..

Kaya
15.02.2014, 18:22
Trabzonspor'un başında efsanelerimizden biri olan Hami'ye yürekten başarılar diliyorum. Allah yardımcısı olsun...

Cyzio
15.02.2014, 18:53

1-) Özevlatgücü
2-) 1967 Genç Dinazorlar
3-) Pollyana United
4-) Yüzergezerspor

Oyuncu özellikleri :

Üstad; onore ettiniz, mahcup oldum.

Yalnız uyarayım, takım ismi ile müsemma ise, ben sadece yarısını sağlayabiliyorum; o da dinazor (son günlerdeki tartışmalarınıza bakarak, "galat-ı meşhur" diyelim) tarafı. Diğerini harcayalı çok oldu.

.

emre1inci
15.02.2014, 19:10
bahsedilen yabancı hocalardan birisi gelirse takımı tanımıyorlar, ülkeyi tanımıyorlar, trabzonu bilmiyorlar, trabzonsporu bilmiyorlar, trabzona yerli bir hoca gelmeli. benim adayım abdullah avcı dır.

Murat'
15.02.2014, 20:31
Aklı başında hiçbir hoca bu takımın başına gelmez.

Ilelioglu
15.02.2014, 20:42
Soru yanlis bence;

MRA istifa etti ! Yeni Baskan kim olmali? Bu sekilde daha dogru olur. Yoksa yeni gelen Hoca da aynen gidecek.

..

muratt
15.02.2014, 21:14
Kume dusme hattina da dayandigimiza gore bence Yilmaz Vural'in gelmesi icin tum sartlar olmusmus demektir...

DeAgLeMaNyAq
15.02.2014, 21:14
Son 8 maçta 1 galibiyet istatistiğiyle geçen seneyi yakaladık. İçeride Kayseri'yi yenemezsek rekor gelir...

Buğra Çora
15.02.2014, 21:15
hami hocaylan devam diyorum...senol günes vs. saten MRA gibi defans oynatan hoca.. hic gerekmez yeni hocaya.. Hami Madiraliya tam destek!!

TSezgin61
15.02.2014, 21:19
Lütfen Sota Arveladze!

sifuni
15.02.2014, 21:28
Hami Sota bos isler bize hem Taktik Disiplini hemde Saha disi disiplini olan bir hoca lazim gerekirse oyunculari dövsün.

ibrahim
15.02.2014, 21:32
Hami Sota bos isler bize hem Taktik Disiplini hemde Saha disi disiplini olan bir hoca lazim gerekirse oyunculari dövsün.

Aynen. Bu kadroya öyle biri lazım

Erdem35
15.02.2014, 21:33

amin. kafa aynı sağol. bir gün sana da lazım olursa "aynı kafa" kullanmaktan imtina etme nasıl ki ben delilim olmamasına rağmen düşünmekten kendimi alamıyorsam. selametle.

fanatikdevri
15.02.2014, 21:33
Başkan Muharrem Usta,Hoca Osman Özköylü.
Ayrıca Trabzonspor ve Trabzons şehrindeki tüm alt yapılardan sorumlu Mustafa Reşit Akçay.

mertacar
15.02.2014, 21:43
Bu yönetim ve futbolcular gitmeden kim gelirse gelsin harcanacak ! ! ! ! İsterse Mourinho gelsin,fayda etmez.

Adem Akyüz'
15.02.2014, 21:44
Hami de olmadı. Artık teknik direktör arayışlarına başlarlar.

dağlıca61
15.02.2014, 21:45
bu yönetim devam ettiği sürece yeni teknik direktör istemiyoruz

Courage
15.02.2014, 22:58
Yok ,o kısmı yanlış anladınız sanırım.Arkadaş orada yöneticileri kastetti benim anladığım kadarıyla.

Cümle bütünlüğünde öyle anlaşılmadı ama. Neyse hatalıysam affola.

Bir örnek veriym. Mesela türbülentin her gittiği takıma bonservisi ile Herve Tumu alması normalmi sence?

niçin para ile ilişki kuralım ki sadece? Tarzını bildiği , kafasındaki sisteme oturan, üstelik maliyeti düşük adamlarla her t.d. sürekli çalışmak ister (misal Ziya doğan ve Celalettin ,Ayman gibi adamları hemen her yere götürmesi).

amin. kafa aynı sağol. bir gün sana da lazım olursa "aynı kafa" kullanmaktan imtina etme nasıl ki ben delilim olmamasına rağmen düşünmekten kendimi alamıyorsam. selametle.

Tamam.

F. Yıldırım
15.02.2014, 23:01
Ligtv'nin haberine göre Şenol Güneş reddetmiş. En azından rahatlatıcı bir haber.

Ahmet Faruk
15.02.2014, 23:03
İHO istifa etmeden bu istifanın anlamı yok. İHO adam olsa istifa ederdi.

F. Yıldırım
15.02.2014, 23:14
İHO istifa etmeden bu istifanın anlamı yok. İHO adam olsa istifa ederdi.

Adam olsa rakibini siyasetin adamı olarak eleştirip siyasetle ilgilenmezdi. Adam olsa kupayı almak için verdiği süreden sonra istifa ederdi. Adam olsa biz taraftarları yapamadığı forvet transferiyle uyutmazdı. Adam olsa ligde hakem hatalarıyla yiyilen en az 10 puanımızın hesabını sorardı.

kani6161
15.02.2014, 23:15
Hami olsun bu saatten sonra gelecek teknik adamdan da hayır gelmez

poetricus
15.02.2014, 23:47

1-) Özevlatgücü
2-) 1967 Genç Dinazorlar
3-) Pollyana United
4-) Yüzergezerspor

Oyuncu özellikleri :

Canna52'yi de transfer edelim Abi. Gücümüze güç katar.
Bu arada takım kaptanı kim, Cyzio Hoca mı siz mi?

FC-ST-PAULI-61
15.02.2014, 23:51
Ya kim gelirse gelsin Akcay kabusundan kurtulduk.Akcay kadar adaletiz olan,onun kadar rezil korkak futbol oynatan,henriqueyi her mac 90 dakika oynatan,1461den nefes alan herkesi takima alan biri gelmez bu yeter.

yatara
16.02.2014, 00:08
Yabanci Bir Hoca Sezon sonu gelse ne degisecek? Lazaroni ve Hugo Broos gibi 10. Hafta gelmeden kovulacak. Juventus macindan sonra Yabanci hoca gelmesi lazim yoksa cok gec olur. Sezon Sonuna kadar takimi tanir, yeni sezon icin transferler yaptirir ve takimdaki cöpleri yollar.

Nazim Can
16.02.2014, 00:17
Zeki Yavru, Caner Osmanpasa, Mustafa Akbas, Aykut Demir, Sol Bamba, Didier Zokora, Abdülkadir Özdemir, Adrian Mierzejewski, Marc Janko, Paulo Henrique, bu adamlari tek postada gönderebilen bir hoca gelsin, yetmezse Colman, Malouda, Soner ve Yusuf da listeye eklenebilir.

ibrahim
16.02.2014, 01:05
FM'deki yardimci antrenörüm Johan Neekens su an bostaymis. Nasil olur bize? :D

Fatih
16.02.2014, 01:15
Ekipten sadece MRA gitmiş böyle saçmalık görmedim hoca mıydı yani tek sorun? Bu oyuncu grubuna sert disiplinli bir hoca takıma da seri galibiyetler lazım Hami kaldıkça bir ileri iki geri gideriz.

6Şafak Aydın1
16.02.2014, 01:44
bu sezon icin fark etmiyor oyuncular vurdum duymaz ama kümeye düsecek kadar degil. yeni sezon icin ralf rangnicki getirebilen biri varsa bu gezegende güzel bir temizlik olabilir. eric gerets ve huub stevens su an bosta degiller.

DeAgLeMaNyAq
16.02.2014, 03:29
Bir ileri iki geri gideceğimiz çok bariz ortada. Kayseri maçında muhtemelen galip geliriz ama daha sonra Konya, FB ve Sivas maçlarında 0 çekme ihtimalimiz yüksek. Avrupa'ya 1 sene ara vereceğimiz kesin gibi. Ligi de 40-50 puan arasında ve 7-12 sıraları arasında tamamlarız...

poetricus
16.02.2014, 04:00
Her teknik direktör tartışmasının değiştirilemez değiştirilmesinin teklif edilmesi dahi akıldan geçirilemez fenomeninin Şenol Güneş olmasını pekâlâ anlayabiliyorum da kendisini başkan olarak görmek isteyenleri bir türlü anlayamıyorum. Neden mi?
Çünkü bizim kendisine takım kuramadığı, transfer yaptıramadığı şeklinde yönelttiğimiz eleştirilere bu arkadaşlar ağız birliği etmişcesine; "Yönetimler gönderilmesini istemediği oyuncuları gönderdi, alınmasını istediklerini almadı." şeklinde cevap veriyor. Bu mantığa göre daha önce isimlerini zikrettiğimiz Leekens, Aybaba, Yanal gibi adamlar yönetimlere istediğini yaptırabildiği halde Şenol hoca yaptıramıyor.

Şimdi gelelim asıl soruya;
Teknik direktörken gelmesini istediği futbolcuları aldıracak ve kalmasını istediklerini kaldıracak kadar sözü geçmeyen bu insan başkan olduğunda herkesin pastadan pay almaya kalktığı, menajer oyunlarının gırla gittiği, şehir içinde dahi bir sürü lobinin mevcut bulunduğu bir ortamda, rakip takım yöneticilerinden hakemlere, medyadan politikacılara varıncaya dek neredeyse herkesin el birliği ile üzerimize geldiği bu ülkede hakkımızı nasıl koruyacak? Böyle bir mücadeleyi yapacak otoriteyi ve dik duruşu nasıl sergileyecek?

bence şansını yaklaşan cumhurbaşkanlığı seçimlerinde denesin. Hem kendisine yakıştırılan bunca yüceltici sıfata bakılırsa daha aşağısı da şanına yakışmaz.

carolo
16.02.2014, 04:10
bir turlu forvet alamayan yonetim yakinda bize Mustafa Reşit Akçay İstifa Etti ! | Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalı? 2yi açtirir

poetricus
16.02.2014, 04:20
Bir türlü forvet alamayan yönetim yakında bize Mustafa Reşit Akçay İstifa Etti ! | Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalı? 2yi açtırır.
Yok dostum,
O başlık; "Hami Mandıralı İstifa Etti Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalı?" şeklinde olur. Bana öyle geliyor ki bu yönetim görevde kaldığı müddetçe başlık sabit kalır, sadece teknik direktör isimlerini değiştiririz.

Bu arada yönetimin tek kusuru keşke forvet almamak olsaydı. Bunca saçma sapan icraatın yer aldığı bu amel defteriyle sırat köprüsüne uğramadan cehennemin VİP kısmına giderler.

Ömer Aydın
16.02.2014, 10:26
@goalcomtr: Hamburg'dan kovulan Bert van Marwijk'in adı, yeni bir teknik adam arayışında Trabzonspor ile anılıyor

Eger dogruysa söyleyecek söz bulamam. Tek artisi: genclerle calismayi seviyor ve genc yetenekleri futbolcu yapiyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

İlker Yazıcıoğlu
16.02.2014, 10:54
Nadia Comăneci.....

kayseriliyiz
16.02.2014, 11:36
Nadia Comăneci.....

Nerelerdesin birader

hodlu
16.02.2014, 11:37
Hami ile devam edilmelidir...

asilhamsi
16.02.2014, 12:09
bu işi yapmak isteyen ama kendine mesleki olarak gerekli olan prolisans almaktan aciz bir adamın takıma nasıl bir faydası olacak?

Dün icin iyi oynadık ama yenemedik dedi.

Bu mu iyi oyun?Cemiskezek sporda teknik direktör isen bence de iyi oyun.

Hami ne kadar cabuk bırakırsa o kadar iyi.

Eger teknik ekip başarısızlıgı sözkonusu ise bunda haminin de payı var.

Mustafa hoca tek başına yönetmiyorya takımı.

Neden hala Hami takımın basında?Bu neyin ödülü?

Fatih
16.02.2014, 12:12
Dün baktım Hamdi Hoca ve Serkan Ünver de devam ediyor gerçekten yazık.

Hami de maçtan sonra Trabzonspor defans oynamaz falan dedi aklınca MRA'yı sorumlu tuttu sene başından beri neredeydin Hami efendi Akhisar'dan 4 yemeyi mi bekledin? Adam resmen kovulmasını beklemiş hala kalsın diyen var...

Hüseyin Başoğlu
16.02.2014, 12:21

Hami de maçtan sonra Trabzonspor defans oynamaz falan dedi aklınca MRA'yı sorumlu tuttu sene başından beri neredeydin Hami efendi Akhisar'dan 4 yemeyi mi bekledin? Adam resmen kovulmasını beklemiş hala kalsın diyen var...

hamiyi savunma gibi bir derdim yok ama demediğini nerden biliyoruz? Sonuçta nihai karar tdnindir yardımcısının sözünü dinlicek diye bir şey yok..

~UniCef~
16.02.2014, 12:22
Hami ile devam etmek gerekir. Basarili olursa gelecek sezonda onunla devam edilmeli eger olamazsa ozaman baska biri getirebilinir

ESER
16.02.2014, 12:22

bende ayni dusunuyorum, birlikte gorev aldigi hoca istifa ediyor ama o apronda bekliyor. bu firsatci bir tavir.9 aydir hami de gorevde ama bu basarisizlikta en ufak bir payi oldugunu dusunmemis ve istifa etmemis.

Ertan1982
16.02.2014, 12:24
iho Senol Günesin kapisinda yatiyor kicini kurtarmak icin.Umarim Senol Günes gelmez.Hicbir artisi olamz hatta su rezil iho ya kalkan olmaktan ileri gidemez.

canna52
16.02.2014, 13:43
sakat olan adama(barış özbek) milyon euro'luk sözleşme imzalatılmasını nasıl açıklıyorsunuz madem?
kerizlik mi?

ha pardon çatıdan düşüp sakatlanmıştı değil mi

delil isteyen kardeş,

madem herşey gülük gülistanlık, yöneticilerimiz ak kaşık ya şu soruma bir cevap ver de beni aydınlat.

işini kolaylaştırması için not: 11-12 sezonu toplam aldığı süre 30 dk. (kaynak:transfermarkt)

Mustafa Ulutaş
16.02.2014, 14:10
Eğer bir hoca gelecekse kesinlikle Trabzonlu veya Trabzonsporlu olmaması gerektiğini düşünüyorum. Öz evlat iyidir, hastır, candır ancak duygusallık zirvede oluyor. İşleri takımın başarısı için çalışmak olan teknik adamlar kendi memleketi ve takımının maddi manevi tüm yönlerini düşünerek kimi zaman yapılmayan transfere, kimi zaman da tutulmayan sözlere ses çıkarmıyor. Bütün bunlar da bizi mevcut duruma getiriyor diye düşünüyorum.

Murat'
16.02.2014, 14:16
Serkan Ünver uzun zamandan beri MRA ile çalısıyordu, hoca gitti ama o takımda kaldi.

sasort
16.02.2014, 14:33
Arkadaşlar çok iyi mi karomuz var

yok çok iyi bir kadroya sahip değiliz

ama açık konusuyorum bu kadro her takımla kor kor savaşır

bizim kadromuzda emre gibi genç savaşan forvetimiz var ikinci forvetmiz yok

18 de olması gereken tek forvet bence emre

henriqueyi ve jankoyu kadroya almaya gerek yok çünkü nenemin bıyıkları çıkacakta gol atacaklar

kanatlarda yusuf olcan gibi adamların var

adrian gibi atak gücüm var

şu var bu var başarı neden yok

bence takımda ruh yok

iki sebebi takım düzgün yönetilmiyor disipline edilmiyor

anlaşılan ödemelerdede sıkıntı yaşıyoruz

hami hem takımı toplamaya çalışıyorken birde külübün başındakiler de kara cahil olunca onlarlada mücadelede eecek

hani her anne baba çocuklarının iyiliğini ister ama cahillikten koruma arzusuyla çocuklarına zarar verir ya

bizim başkanda öyle

CEMEFKER
16.02.2014, 14:42
http://m.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2014/02/16/trabzonda-safak-dogan-gunes

"....kafasındaki soru işaretleri giderilmiş..."

Nedir şimdi bu...ülkede devrim mi oldu...AB' ye mi girdik...10-11 kupasını verdiler mi yoksa...

Şenol Güneş idealist biridir...iyiyi savunur....kötülerin arasinda olamaz..sôylemleri, savunduklarí boşa çikar sonra....

Bu taraftar hakkatten yazık...

Nasıl bir kumpastir bu ....
(Mobilden yaziyorummm.klavyesine gicigim zaten...yoksa 10 parmak doktürcem vallaa.)

Discovery cihazımdan gönderildi

serdaracıl
16.02.2014, 14:58
Eger şenol hoca bu teklife evet derse, burada hocayi savunma pahasina kalbini kirdiğım tüm arkadaşlardan özür dileyeceğim. söylediginiz her şey dogruymuş diyeceğim. Bekliyorum. Umarim beni yaniltmaz

Bera B.
16.02.2014, 15:11
Hamza Hamzaoğlu gelse çok isterim. Akhisar'da başardığı küçümsenecek bir şey değil bana kalırsa.

biltrabzon
16.02.2014, 15:21
Bize 4 atan akhisar erciyes karsisinda 2-0 yenik.Hala MRA in gidisine üzülen varsa yaniliyor,keske hic gelmeseydi.

Enisc
16.02.2014, 15:24
Hazırda bekleyen bi Mourinho olmadığına göre Hami ile devam etme fikrine sıcak bakarım ben. En azından bizim adamımız, para yemeye gelmez. Ha İHO bi çılgınlık yapar şaşırtır bizi kaliteli adam getirir tamam. Ama sanmıyorum :)

Kadir
16.02.2014, 15:26
Şenol Güneş geleceğine Hami ile devam edelim.

Artık bıkkınlık getirdi dön dolaş Şenol'a ulaş taktiği.

Ali İhsan
16.02.2014, 15:29
Hamza Hamzaoğlu gelse çok isterim. Akhisar'da başardığı küçümsenecek bir şey değil bana kalırsa.

Hamza Hamzaoğlu düşük bütçeli bir kadroyu idare edebiliyor, ben de beğeniyorum, özellikle kendini mükemmel ifade edebilen bir hoca ama

Trabzonspor gibi arada kalmış bir camiayı ve aşırı yüksek maaşlı enkazı kaldırabilmek için yeterli yüreği ve liderliği var mı emin değilim...

Baskı insanı olduğundan çok farklı hallere götürür; bkz Aykut Kocaman...

DEEP BLUE
16.02.2014, 15:30
Başın düşerse dara, Şenol Güneş'i ara...

Trabzonspor Kulübünün, yazılı olmayan ''Çapsızlık Anayasasının'' ön sözü budur... Zavallılık örneğidir... Acizlik vesikasıdır...

ThePatriot61
16.02.2014, 15:33
Simdiden teknik direktör getirmeleri lazim ki yeni gelen Hoca takimi görsün ve yazinda takim kursun. Hami ile de olmaz bu eldeki oyunculardan acilen kurtulmamiz lazim.

Ali İhsan
16.02.2014, 15:41
Hocanın şimdi gelmesi Tolunay olayı gibi olabilir

Hami'nin kalması

Çok başarılı olmadığı takdirde gönderilmesi(ki olamayacaktır)

Yeni hocanın Mayıs sonunda bulunması

Bu süreçte de yönetimin kendisinin önden gitmesi daha mantıklı olacaktır

Hüseyin Başoğlu
16.02.2014, 15:43
Şenol hoca böyle bir yönetimle bile bile lades deyip takımın başına gelirse gözümden düşer açıkcası.

Punisher-61
16.02.2014, 16:37
Senol günesten haber bekliyorlar.. Yani bikmadilar hala senol günes dünyada daha teknik direktörü mü kalmadi... Biz ileriye degil hep geriye bakiyoruz..

Birakin su senol günesi artik..

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Anıl C
16.02.2014, 16:40
Ya birde cogu arkadas bu yonetimi ilk secimde gondermeye cok merakli :)
Belkide olasi secimlerde güven oyu alip devam edecekler.
Surada kupanin iade edilmesiyle bile yonetimin kredisi cogu taraftar gozunde tavan yapar.
O yuzden gecici hoca bulmak olayi sadece taraftar gozunde bi anlam ifade ediyo
Bir muhalif olarak iyi birini getirme gayreti icindedir bence yonetim

serdaracıl
16.02.2014, 16:53
Ya birde cogu arkadas bu yonetimi ilk secimde gondermeye cok merakli :)
Belkide olasi secimlerde güven oyu alip devam edecekler.
Surada kupanin iade edilmesiyle bile yonetimin kredisi cogu taraftar gozunde tavan yapar.
O yuzden gecici hoca bulmak olayi sadece taraftar gozunde bi anlam ifade ediyo
Bir muhalif olarak iyi birini getirme gayreti icindedir bence yonetim

Bunlarda o çap yok. Kupayi da ancak uefa milli takima uluslararasi turnuvalardan men tehdidi yaparsa alabiliriz başka türkü zor. Bu yonetime kupayi verseler gidip alip gelemez. Ayrica görevleri zaten kupa almak falan degil Trabzonsporu savunmasiz hale getirmek, ezdirmek.

nakzo
16.02.2014, 17:13
Bunlarda o çap yok. Kupayi da ancak uefa milli takima uluslararasi turnuvalardan men tehdidi yaparsa alabiliriz başka türkü zor. Bu yonetime kupayi verseler gidip alip gelemez. Ayrica görevleri zaten kupa almak falan degil Trabzonsporu savunmasiz hale getirmek, ezdirmek.

Diyorum dedim diyecem ihonun kupayi alma ihtimali yok ve hicbir zaman olmayacak.

Togrul
16.02.2014, 17:35
Hami ile devam edilmeli.
Bize öncelikli olarak takımı ilk beş sıraya sokacak bir adam lazım. Ligin bitimine 12 hafta kalmış.
Yeni teknik direktörle bunu denemek kumar olur.
Hami en azından takımı tanıyor.
Ev maçı deplasman demeden taraftar her maç takımı desteklemeli.

sasort
16.02.2014, 18:25
Bize 4 atan akhisar erciyes karsisinda 2-0 yenik.Hala MRA in gidisine üzülen varsa yaniliyor,keske hic gelmeseydi.

mra şu takımı hiç bir manada yönetemedi arkadaşlar ne profesyonerlik olarak

şu takım ben diyorum her takımla kor kor oynar

ama iki forvetle oynamayı kaldıracak gücü yok

ya hep teslimiyetçi oynattı

yada Allah Allah hucum ettirdi takımı

sasort
16.02.2014, 18:29
amma yalvardılar şenol hocaya

bizim iho artık dizlerine kadar inmiştir

kurbanın olayım gel

bir başkan olarak iki tane topçu aldı

ikisinide kendi başarısı değil yardımcılarının işi

onlarda gitti kaldı eli boş .... yaş :)

sasort
16.02.2014, 18:30
hamide kaldıramaz gibime geliyor

beyler tolunay hoca ne laf soktu

bu işi baskı altında yapan hocalar ve topçular makbuldur dedi

ha birilerine laf soktu anlayana

sasort
16.02.2014, 18:31
sinirinden elini vurup sargılı çıktı bir maça tolunay hoca,,

bunlarda konuşup konuşup gittiler

hamiyi severim ama onlar gibi yapacaksa hiç başlamasın deneme yapacak zaman değil

Hakan
16.02.2014, 18:35
Şenol Güneş bi soluklansın hele.1 yılda ne değişti?

Mesut
16.02.2014, 18:40
Şenol Güneş olmalı.
Macera aramaya gerek yok.
Gerekirse yalvarsın.Başkanlık teklifi bile edilmeli.Yeter ki Şenol Hoca gelsin.

Mesut
16.02.2014, 18:43
Velev ki Şenol Hoca olmadı.
Tolunay yada Şhota...

nakzo
16.02.2014, 18:55
Bursaspor taraftari bugun hepbirlikte saat 19:00 da ozlu tesislerinde toplanip yonetimi istifaya zorlamak icin eylem yapacaklar mazisi olmayan bursaspor takimin siralamadaki hali icin bunu yapiyor hic aliskin olmyan bizler 10.siraya dusmemize deplasmanda tek galibiyetimize gik cikaramiyoruz istifa bile diyemeyen taraftarciklrin o turdugu tribunlerimiz var aynen devam.

Heisenberg
16.02.2014, 18:55
Bence yönetim gidene kadar Hami Mandıralı devam etmeli. Bu kadro isterse bundan sonraki bütün maçlarını kazansın yine de bana güven vermiyor, vermeyecek. Yönetim değişip, kadroda yeni yapılanmaya gitmedikçe bu takım düzelmeyecek. O yüzden gelecek her hoca yok yere ödenecek paradan başka bir şey değildir bence. En kısa sürede yönetim değişmeli, yeni gelen yönetim de planlı bir şekilde kadroyu yenilemeli. Yeni yönetim gelince de istediği hocayla çalışır. Veya şimdi illa bir hoca gelecekse sözleşmesinde yönetim değişikliğinde tazminat ödemeden sözleşme feshetme maddesi olmalı, ki hiçbir yabancı hocanın bu maddeye evet diyeceğini sanmıyorum. O yüzden bizim için şu an itibariyle Hami Mandıralı en uygun isim.

aaahmet61
16.02.2014, 18:56
haciyle hem forvetsisiz yetmezmiş ki t.d miz yok.şenol hoca kesinlikle gelmez .tolunay hocanın şartı vardı kadro komple değişecek diye.o da gelmez.yılmaz vural gelir.onunda görevi 2. ligi tatmamış takımlara bu duyguyu tattırmak.böyle başkana böyle td.

mehmet83
16.02.2014, 18:58
Senol hocayi cok severim ama gelmesi dogru olmaz. Bu topculara eli sopali bi hoca lazim ve Senol hoca oyle bir hoca degil. Fakat yonetim teklif etti diye adama giydirmeyede gerek yok. Bu kadroyla basarili olamadi malesef ve bunu bile bile tekrar geri cagirmak yonetimin acizligini gosterir.

mehmet83
16.02.2014, 19:00
Bursaspor taraftari bugun hepbirlikte saat 19:00 da ozlu tesislerinde toplanip yonetimi istifaya zorlamak icin eylem yapacaklar mazisi olmayan bursaspor takimin siralamadaki hali icin bunu yapiyor hic aliskin olmyan bizler 10.siraya dusmemize deplasmanda tek galibiyetimize gik cikaramiyoruz istifa bile diyemeyen taraftarciklrin o turdugu tribunlerimiz var aynen devam.

Bedava bilet ver bizimkilere kume dussekte sesleri cikmaz. Bileti verme ama takim basarili olsun o zamanda istifa derler. Malesef bu boyle

Anıl C
16.02.2014, 19:21
Kasimpasa bugunde yenilirse gelsin artik şota
Yav mahalle takimiyla, hukumetin maşasi bi yonetimle neyin planini yapiyo ki bu şota?
Yok tesis yapiyolarmista. Sanki sampiyon olacaklar.

Mert'
16.02.2014, 19:25
Bence Hami sene sonuna kadar kalmalı. Davalık kongre olayına göre yeni yönetim gelir ve yeni hocayı onlar belirler.

Miserable
16.02.2014, 19:30
Yav mahalle takimiyla, hukumetin maşasi bi yonetimle neyin planini yapiyo ki bu şota?

Hiç güleceğim yoktu.:D

Anıl C
16.02.2014, 19:34
Hiç güleceğim yoktu.:D

Yalan mi dostum. Isimlere bakiyorum. Hepsinin sporla alakasi yok, hepsi de bu hukumetle malina mal katmis. Onca ilce varken neden kasimpasa? Erdogan tarlabasili olsa bu seferde tarlabasispor superligte olacakti. Rizespora bile bi telefonla 2 adam gonderdik
Tabi şotada bu duzene alismistir.

Miserable
16.02.2014, 19:41
Yalan mi dostum. Isimlere bakiyorum. Hepsinin sporla alakasi yok, hepsi de bu hukumetle malina mal katmis. Onca ilce varken neden kasimpasa? Erdogan tarlabasili olsa bu seferde tarlabasispor superligte olacakti. Rizespora bile bi telefonla 2 adam gonderdik
Tabi şotada bu duzene alismistir.

İfadenin doğruluğu yanlışlığı değil komik olan. Paşa'yı o ifadelerle küçümseyip Şotayı Trabzonspor'a istemek komik değil mi? Trabzonspor o ifadeleri Paşa'dan daha mı az hakediyor sence? :)

Anıl C
16.02.2014, 19:55
İfadenin doğruluğu yanlışlığı değil komik olan. Paşa'yı o ifadelerle küçümseyip Şotayı Trabzonspor'a istemek komik değil mi? Trabzonspor o ifadeleri Paşa'dan daha mı az hakediyor sence? :)

Arkadasim bizim simdi yasadiklarimiz genel gecer bi durum. Haciosmanoglu simdiki davranislari ile gelmedi başa.
Şota simdi bi yanlisin icinde. Dogru yolu gostermek gerek.
Kasimpasa bugun var yarin yok

Bilal Karadeniz
16.02.2014, 19:57
benim bildiğim şenol hoca'ya kore ve çin takımlarından teklif olduğu ama ne kadar doğru bilemem.

cakalkerem
16.02.2014, 19:58
devam edebilir Hami....

ibrahim
16.02.2014, 19:59
;1919519789']Bence Hami sene sonuna kadar kalmalı. Davalık kongre olayına göre yeni yönetim gelir ve yeni hocayı onlar belirler.

"Öyle bişe yokki. Öyle bişe olamazki. Biz hep burdayızki. Trabzonsporun büyüklüğüne yakışır bir hoca getireceğiz." - Ibrahim Hacıosmanoğlu

dağlıca61
16.02.2014, 20:07
sezon sonuna kadar Hami MANDIRALI ile devam edilmeli, zira şu anda eldeki malzeme ile takımdan başarı beklemek hayal kim gelirse gelsin, gelecek yıl Avrupa kupalarına katılma başarısı bu sene için yeter

polatmu
16.02.2014, 20:13
benim bildiğim şenol hoca'ya kore ve çin takımlarından teklif olduğu ama ne kadar doğru bilemem.

ben bunu da anlamıyorum koreye gidiyor sonra bize hoca oluyor ama oradan bir tane oyuncu alıp gelmiyor... şunu alın demiyor.. ingiltereye gelen oyuncuları istemesini örnek göstermeyin ingiltereye geldikten sonra ebemde ister...

hamiyle devam edilsin sezon sonu iho gitsin yerine gelen karar versin...

Bilal Karadeniz
16.02.2014, 20:18
ben bunu da anlamıyorum koreye gidiyor sonra bize hoca oluyor ama oradan bir tane oyuncu alıp gelmiyor... şunu alın demiyor.. ingiltereye gelen oyuncuları istemesini örnek göstermeyin ingiltereye geldikten sonra ebemde ister...

hamiyle devam edilsin sezon sonu iho gitsin yerine gelen karar versin...

Size katılıyorum şenol hoca efsane filan olmuş olabilir ama futbolcu'dan anladığını sanmıyorum.oyuncu porföyü bile yok şenol güneş resmen ben alıcağım parama bakarım diyor.ayrıca şenol hoca akıllı adamdır istifa ettiği kadronun hemen hemen aynısına tekrar hocalık yapmaz.

Tayfun Aydın
16.02.2014, 20:21
Senol hocanin gelmesini o kadar cok istiyorum ki ama gelmez basladigi isi kume dusurerek bitirsin de herkes rahat etsin artik

Valla ilginc bir tane oyuncu kazandirmamis takima Trabzonspor disinda yonettigi takimlari kume dusurmus ne 96 da ne 2011 de kirizi yonetememis koyun cobanin sampiyon yapacagi 96 kadrosuyla 2. Olmus
E gelsin kume dusursun de gelecek nesiller rahat etsin

cakalkerem
16.02.2014, 20:21
bu saatten sonra kimse gelmez

Tayfun Aydın
16.02.2014, 20:23
Bu takima Hami de ayni Mourinho da Hami kalsin en azindan bir macta ileri de baski yaptigimizi gorduk bosuna para harcamamiza gerek yok. Hami topcudan anlar Henrique yi bir daha oynatmaz

ESER
16.02.2014, 20:26

iyi de bence arkadasin yazdiklari kucumseme degil bilakis gercegin ta kendisi.

kasimpasa 10-15 sene oncelerinde amator yada 3. lig kivaminda takilan istanbulun siradan bir semt takimi bile degildi.yani sariyer, zeytinburnu yada bakirkoyspor bile degildi siyaset finansor bulup parlatana kadar.

birden kullerinden dogan asil buyuk kulup kasimpasa minvalindeki martavallara inanmamizi beklemiyorsun umarim. yok eger inaniyorsan hakikatleri kucumseyici bulman normaldir.

cakalkerem
16.02.2014, 20:31
şota adım adım Trabzon'a..

haftayada mağlup olurlarsa bize gelir....

Ahmet Erkan Sezgün
16.02.2014, 20:37
Anlamadığım bu Şota ne menem bir hocaymışta bazı dostlar onu bekler olmuş ! Bilmediğim aca olağan üstü bir başarısı var mı ? Yoksa gittiği her takımda nedense ligin 2. yarılarında takımları düşüşe geçiyor.Ciddi olarak bunu merak ediyorum,neden Şota ?

Anıl C
16.02.2014, 20:51
Anlamadığım bu Şota ne menem bir hocaymışta bazı dostlar onu bekler olmuş ! Bilmediğim aca olağan üstü bir başarısı var mı ? Yoksa gittiği her takımda nedense ligin 2. yarılarında takımları düşüşe geçiyor.Ciddi olarak bunu merak ediyorum,neden Şota ?

Ersun yanal icinde dususe gecer diyolardi ama şikeciler hala lider
Eldeki kadroya bakar bu is
Niye sota deniliyo cunku gelebilecek makul isimlerden biri.
Ayrica hem bu yonetimden cacik olmaz deyipte hem de sotanin ve benzerlerinin bizde ne isi var diyenler var ki sorma.
Sanki yonetim istifa edecek.
Sanki kapida bekleyen baskan adaylari var da her biri fiorentino perez.
Boyle bi beklenti varsa malesef bosuna...

cakalkerem
16.02.2014, 20:56
bana Trabzon'u seven adam lazım...

Ahmet Erkan Sezgün
16.02.2014, 20:58
Ersun yanal icinde dususe gecer diyolardi ama şikeciler hala lider
Eldeki kadroya bakar bu is
Niye sota deniliyo cunku gelebilecek makul isimlerden biri.
Ayrica hem bu yonetimden cacik olmaz deyipte hem de sotanin ve benzerlerinin bizde ne isi var diyenler var ki sorma.
Sanki yonetim istifa edecek.
Sanki kapida bekleyen baskan adaylari var da her biri fiorentino perez.
Boyle bi beklenti varsa malesef bosuna...

Yazdıklarına bakılırsa Şotanın gelmesini destekleyecek tek bir veri yok ortada ! Ersunun takımı başladı düşüşe zaten,bugünkü maçı seyrettin mi bilmiyorum hakem olmasaydı gene maluplardı :)

Şahsında değil ama hala soruma verilerle desteklenmiş bir cevap alamadım maalesef.Sanırım öylesine isteniyor Şota....