PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Seneye Teknik Direktör Kim Olmalı ?

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20

Fatih Öztürk
14.02.2014, 16:15
o zaman peygamberimizi bu konuya nasıl dahil ettin, sportif galaksi olayını nerelere getirdin..ihanet demişin niye seni 28 yıl sonra şampiyon yaptı diye mi ihanet...neyse ALLAH selamet versin..sana güneşsiz günler renkdaş:)

Kardeş sen hâlâ oradamısın?ben peygamber örneğini niye verdiğimi defalarca anlattım ama bir türlü çıkamadın ordan:)

Yahu Güneş iyidir,sıcak tutar,gündüz aydınlatır lâkin fazla hem cilde hemde dünyaya zarardır!
40 kere gelmiş 85 kere gitmiş adamı bir daha takımın başında görmek istemiyorum olay bu.yönetici,başkan,onursal başkan olsun ne bileyim farklı sıfatlarda yakıştırabilirsiniz ama hoca olmasın diyorum burada anlaşılmayacak birşey yokki?

nakzo
14.02.2014, 16:16
Bizedeki futbolcu musfetteleri olan zokora janko ve henrikenin soslesmeleri ne zaman bitiyor ya biz bunlardan ne zamn kurtulacaz.

DeAgLeMaNyAq
14.02.2014, 16:18
Burak Yılmaz aslında Ersun Yanal'ın transferidir ama onu yeniden futbola kazandıran Şenol Güneş'tir...

Cafer Bulur
14.02.2014, 16:21
Burak Yılmaz aslında Ersun Yanal'ın transferidir ama onu yeniden futbola kazandıran Şenol Güneş'tir...

Senol günes e nasil bakiyorsun,faydali olur mu gelirse?

DeAgLeMaNyAq
14.02.2014, 16:23

Bu kadroya Mourinho gelsin faydası yok en az 5 transfer lazım. Hadi yönetim bu bütçeyi hocaya sundu diyelim ama Şenol Hoca'nın transfer konusundaki başarısızlığı da ortada. Yine de rüyamda Şenol Hoca'yı gördüm geldim diyordu. Tabii rüyalarımın çıkacağının garantisi yok... :)

mustafa0661
14.02.2014, 16:24
Şenol Güneş istifa ettiği kadro ile şuanki kadroyu say cevabı bulursun

Cafer Bulur
14.02.2014, 16:25
Bu kadroya Mourinho gelsin faydası yok en az 5 transfer lazım. Hadi yönetim bu bütçeyi hocaya sundu diyelim ama Şenol Hoca'nın transfer konusundaki başarısızlığı da ortada. Yine de rüyamda Şenol Hoca'yı gördüm geldim diyordu. Tabii rüyalarımın çıkacağının garantisi yok... :)

Senol günes hakketen gelir mi ya benim süphelerim var ama daha önce 4 kez geldigini varsayarsak neden olmasin?;)

Ben senol günes kesinlikle gelmemeli diyemem ama gelmese daha iyi olur bence.:D

cewat
14.02.2014, 16:25
Şenol Güneş denilen adam her çağrıldığında gelen kişi değil mi bu kulübe? ''Aha takımın durumu iyi ben bunlarla 82 puan yaparım kesin'' diyerek canı isteyince gelen biri gibi lanse etmek bu kadar kolay mı? O öyle bir Trabzonspor'lu ki hiç bir zaman bu takımdan nemalandığı kanıtlanamamış biridir. Zira bu takımdan bu kadar yararlanan olunca bunu söylemeden geçmek olmaz.

Kötü yönetimler önüne şöyle güçlü Süpermanvari bir adam ararlar taraftar onu sevdiği için bize saldırmaz nasılsa diye ve neredeyse hepsinin Süperman'i Şenol Güneş'tir. Bizi oyuna getiriyorlar resmen, önümüze en büyük değerimizi atıyorlar ve bizde hiç düşünmeden yemeye başlıyoruz. Ha gayret arkadaşlar, azimle bu adama Trabzonspor'u bile bıraktırabiliriz.

Cafer Bulur
14.02.2014, 16:26
Şenol Güneş istifa ettiği kadro ile şuanki kadroyu say cevabı bulursun

Ben kisa vadede bir sey yapamayacagini biliyorum uzun vadedeki basari ihtimalini sorgulamak istedim.

Ama bu yönetim senol günesi de yer gibi geliyor bana.

Hakan
14.02.2014, 16:27
Şenol Güneş geçen sene gidince kaç kişi üzüldü? Ne oldu da 1 yıl aradan sonra çoğunluk tekrar gelmesinden yana?

Yaşar
14.02.2014, 16:28
yaf bırakın bu ütopyaları..bu takım hocasız çıksa yine küme düşmez...hele ki bu sene kayseri takımlarından ve rizeden elazığdan bize sıra gelmez...

Padisahimiz, futbol profesörü sevgili Şenol Güneş sözüm ona ihtiyaç duyduğumuz ve çoğu kendi oyuncuları olan bu kadroya gelsin o zaman da, sen haklı ol.

duyurukcu
14.02.2014, 16:29
Kardeş sen hâlâ oradamısın?ben peygamber örneğini niye verdiğimi defalarca anlattım ama bir türlü çıkamadın ordan:)

Yahu Güneş iyidir,sıcak tutar,gündüz aydınlatır lâkin fazla hem cilde hemde dünyaya zarardır!
40 kere gelmiş 85 kere gitmiş adamı bir daha takımın başında görmek istemiyorum olay bu.yönetici,başkan,onursal başkan olsun ne bileyim farklı sıfatlarda yakıştırabilirsiniz ama hoca olmasın diyorum burada anlaşılmayacak birşey yokki?

ben de sana yanlış yerde yanlış örnek verdiğini defahatle anlattım fatihciğim..ayrıca güneş kemikleri güçlendirir ruhu açar insana yaşama sevinci aşılar ama insana :) saygı ve sevgilerle renkdaş güneşiniz daim olsun :)

Fatih Öztürk
14.02.2014, 16:29
Ben kisa vadede bir sey yapamayacagini biliyorum uzun vadedeki basari ihtimalini sorgulamak istedim.

Ama bu yönetim senol günesi de yer gibi geliyor bana.

Her zaman yönetimler yemiştir Şenol hocayı.hiç bir zaman Şenol hoca suçlu olmamıştır.dünya ne güzel.kusursuz kadı kızı mubarek :)

cewat
14.02.2014, 16:30
Şenol Güneş geçen sene gidince kaç kişi üzüldü? Ne oldu da 1 yıl aradan sonra çoğunluk tekrar gelmesinden yana?

Yanlış olmasın hocam, bura da çoğu kişi halen gelmesini istemiyor. Sadece acımasızca eleştirildiğini düşünen insanlar var. Anket yapsanız emin olun en çok savunanların bile çoğu gelmesin der.

Cafer Bulur

Mesele takima adam gibi bir hoca bulamayisimiz,daha dogrusu iho nun bu kabiliyette olmamasi.

Denize düsen yilana sarilirmis,bizim senol günes askimiz buna benziyor iste.

CEMEFKER
Bakin disardan kolaylikla görünen soyle bir durum da var...
Adamlar öyle garanti işler yapiyor ki hem yonetim hem de t.yonetim mecbur...

Bu sistemde (yonetim) t.d lerin elini kolunu bağlayan futbolcu sözleşmeleri var...(ôzellikle yabancılar)

Zaten bu sisteme dik duranlar postunu alip gidiyor...geriye mazlum, yandaş, rantçı tipler kalıyor (bu kadar sert)

Onun icin podtu deldirmeyecek , şartlarim şu şu..., keyfiniz bilir, benim kalitem bu diyecek ağir adamlar lazım mesela: yerli olarak 2 kişi var (terim ve denizli). Yabancı olarak kim yok ki...zaten bu yonetm icin sorun olmamasi lazim..."kim diyor Trabzon'a yabancı gelmez" sloganini soyleyen ve malu ,bosi bunu gerceklestiren onlardi....

Discovery cihazımdan gönderildi

duyurukcu
14.02.2014, 16:31
Padisahimiz, futbol profesörü sevgili Şenol Güneş sözüm ona ihtiyaç duyduğumuz ve çoğu kendi oyuncuları olan bu kadroya gelsin o zaman da, sen haklı ol.

puan durumuna bile bakmadan bu takımın düşeceğini söyleyen birine ne anlatsam boş sanırım..

Fatih Öztürk
14.02.2014, 16:31
ben de sana yanlış yerde yanlış örnek verdiği defahatle anlattım fatihciğim..ayrıca güneş kemikleri güçlendirir ruhu açar insana yaşama sevinci aşılar ama insana :)

Yahu neyse deve horon oynamayı öğrendi sen hâlâ olayı öğrenemedin :)

Güneş kötüdür demedik,fazlası zarardır dedik :)

Cafer Bulur
14.02.2014, 16:33
Her zaman yönetimler yemiştir Şenol hocayı.hiç bir zaman Şenol hoca suçlu olmamıştır.dünya ne güzel.kusursuz kadı kızı mubarek :)
Herseyi aciklayabilirim,en son döneminde senol günes ile sadri sener birbirlerini yediler.:)

Daha önce atay aktug yönetimi yedi senol hocayi.:)

Daha önce yine m ali yilmaz senol günesi yedi.:)

Senol günesin en fazla hatali oldugu dönem gecen dönem idi,tabiiki bence.:)

CEMEFKER
14.02.2014, 16:34
Kaliteli yabancı beklemek çok olağan ve hakkımız...

nakzo
14.02.2014, 16:36
Bu baskani mayis ayindan sonra basbakan bile o koltukta tutamaz .Kadro cok kotu bu kadroyla ancak yilmaz vural veya mesut bakkal birseyler yapabilirdi bunlar yabanci hoca derdinde yine basarisiz olacaklar.Maddi acidan hicbir plan ve projelei yoktu paralarida yok a.abat sebati bile yonetecek maddi gucleri yok,ligi 10. sirada bitirp mac kazanamayacaklari icin maddi kaynaklarida olmayacak, secilme nedeni olan kupayida alma ihtimali bence yok yuzde bir bile degil yok .Butun bunlari dusundugumuzde devam sansi yok onun icin uzun sureli yabanci hoca almamalarina gayret etmeliyiz.

Fatih Öztürk
14.02.2014, 16:36
Herseyi aciklayabilirim,en son döneminde senol günes ile sadri sener birbirlerini yediler.:)

Bitmedi :)
Antalyaspor,Sakaryaspor başkanlarıda yedi hocamızı.mubarek lokum lokum.bi Seul takımı başkanı yememiş galiba.adamların damak tadı farklı ondan olabilirmi? :D

Cafer Bulur
14.02.2014, 16:38
Antalyaspor,Sakaryaspor başkanlarıda yedi hocamızı.mubarek lokum lokum.bi Seul takımı başkanı yememiş galiba.adamların damak tadı farklı ondan olabilirmi? :D

Sen senol hocadan pek hazzetmiyorsun galiba?

Yalniz iho ve mra ya methiyeler düzüp senol günese sallamak bana pen mantikli gelmiyor.:rolleyes:

Ahmet Kuru
14.02.2014, 16:38

Fatih abi,

2011 sezonundan gurur duyuyormusun?

Fatih Öztürk
14.02.2014, 16:41
Sen senol hocadan pek hazzetmiyorsun galiba?

Yalniz iho ve mra ya methiyeler düzüp senol günese sallamak bana pen mantikli gelmiyor.:rolleyes:

Severim tabi niye sevmeyeyim.hatta yaşattığı şampiyonluk için gurur duyuyorum kendisiyle.ne Hacıosanoğlu'na nede Mustafa hocaya methiyeler düzüyorum.Şenol Güneş'e sallamıyorum sadece gelmesin kardeşim bu benim özgürce belirttiğim fikrim.

Fatih abi,

2011 sezonundan gurur duyuyormusun?

Şenol Güneş'in elini öpmüş biri olarak evet.

duyurukcu
14.02.2014, 16:42
Yahu neyse deve horon oynamayı öğrendi sen hâlâ olayı öğrenemedin :)

Güneş kötüdür demedik,fazlası zarardır dedik :)

bende güneş girmeyen eve doktor girer dedim..ama ayı baldan elini çekti sen hala güneşten elini sakınmadın :)

Yaşar
14.02.2014, 16:43
puan durumuna bile bakmadan bu takımın düşeceğini söyleyen birine ne anlatsam boş sanırım..

Tamam.

Cafer Bulur
14.02.2014, 16:44
Yalniz su var,senol günes gelirse sadece hocalik yapmali baska hicbir ise karismamali.

Senol günese gel futbolun patronu ol derseniz onu bitirirsiniz.

Senol günesi getiriyorsan 1.sinif bir sportif direktör getirmek zorundasin,bunu basarirsan basari yakindir.

Senol günes Trabzonspor tarihinde takima en keyifli,en kaliteli futbolu oynatmistir .

Ama kadron iyi degilse,hatta vasat ise senol günesin basarili olmasi mümkün degildir.

Fatih Öztürk
bende güneş girmeyen eve doktor girer dedim..ama ayı baldan elini çekti sen hala güneşten elini sakınmadın :)

#direnfatih :)

Ahmet Kuru
Severim tabi niye sevmeyeyim.hatta yaşattığı şampiyonluk için gurur duyuyorum kendisiyle.ne Hacıosanoğlu'na nede Mustafa hocaya methiyeler düzüyorum.Şenol Güneş'e sallamıyorum sadece gelmesin kardeşim bu benim özgürce belirttiğim fikrim.

Şenol Güneş'in elini öpmüş biri olarak evet.

Ozaman abi yorumlarınıda biraz saygı çevçevesinde yapsam daha hoş olur... Bu derece saygısızca eleştiri yapmanın anlamı yok... Hoş görünmüyor böyle bakınca...

Şenol Hocayı istemediğini belirtmek için illada hakaret etmene gerek yok abi...

Travelair
14.02.2014, 16:45
Yapacak bir şey yok. Aylardır yönetim kurulu yapılmıyormuş. Yönetim kurulu üyeleri ne işe yarar? İstifa etsinler bari. Başkan kapadı dükkanı gitti. Gelirse teknik direktör falan bakarız. Ben böyle sahipsiz kulüp görmedim

Fatih Öztürk
14.02.2014, 16:46
Ozaman abi yorumlarınıda biraz saygı çevçevesinde yapsam daha hoş olur... Bu derece saygısızca eleştiri yapmanın anlamı yok... Hoş görünmüyor böyle bakınca...

Şenol Hocayı istemediğini belirtmek için illada hakaret etmene gerek yok abi...

Hakaret etmişsem hemen şikayet et ben zerre gocunmam.

duyurukcu
14.02.2014, 16:47
#direnfatih :)

çare fatih öztürk :) kaleyede onuru kesip fatih öztürkü koyarsak fatih öztürkün gönlünü yapmış oluruz...:D

Fatih Öztürk
14.02.2014, 16:48
çare fatih öztürk :) kaleyede onuru kesip fatih öztürkü koyarsak fatih öztürkün gönlünü yapmış oluruz...:D

Sonunda değerimi buldum :D

Ahmet Kuru
14.02.2014, 16:49
Hakaret etmişsem hemen şikayet et ben zerre gocunmam.
Sende bilirsin ki hakaret etmek sadece küfür veya argo kelimeler kullanmak ile olmaz...

Miserable
14.02.2014, 16:49

Espri yeteneğin üst düzeyde. Bence bir şansını dene.

cewat
14.02.2014, 16:51
Yapacak bir şey yok. Aylardır yönetim kurulu yapılmıyormuş. Yönetim kurulu üyeleri ne işe yarar? İstifa etsinler bari. Başkan kapadı dükkanı gitti. Gelirse teknik direktör falan bakarız. Ben böyle sahipsiz kulüp görmedim

O kadar ince ve güzel yerlere dikkat çekiyorsunuz ki insanın aklındaki birçok şeyi bir anda değiştirebiliyorsunuz, ellerinize sağlık..

Biz burada birbirimizi kırıp, değerlerimize acımasızlık yapıp veya istemeyenleri eleştirip zaman harcarken yönetimde belkide umursama tavrı bile yok şuan.. Çok yazık çok.

canna52
14.02.2014, 16:51
Bazı arkadaşlar Şenol Hoca'yı kötülemek için alenen YALAN söylüyor Sadri Şener demedimi Şenol güneş hiç transfere karışmadı diye

Şimdi o kadar futbolcuyu yazıp YALAN söyleyen arkadaş bir bardak su içip biraz da temiz hava alsın.

abi sorun da orada değil mi zaten..

sen manciniye, fatih terime söyle bakayım "transfere karışma" diye sana ne diyorlar.
fatih terim yöneticileri floryaya bile sokmuyordu.

duyurukcu
14.02.2014, 16:52
o bişey değil de tamam şenol hoca gelmesin de kim gelsin söyleyin de onun üzerinden konuşak :)

Fatih Öztürk
14.02.2014, 16:52
Sende bilirsin ki hakaret etmek sadece küfür veya argo kelimeler kullanmak ile olmaz...

Şenol Güneş'in Trabzonspor'un başına geçmesi benim nazarımda çok büyük bir hakaret.

Murat 61
14.02.2014, 16:53
Aynı karıyla 2 kere evlilik olmaz ama biz 4 kere yaptık şimdi 5.'yi yapmayı tartışıyoruz. Dene dene yapboz tahtasına döndü kulüp.

Hala Şenol Güneş gelsin gelmesin onu tartışıyoruz.

Gelmesin abi 1 sezon oluyor daha olmuyor işte.

Fatih Öztürk
Şenol abi bu yalancı kardeşin unutmaz seni.saygılar sunuyorum sana.

duyurukcu
abi sorun da orada değil mi zaten..

sen manciniye, fatih terime söyle bakayım "transfere karışma" diye sana ne diyorlar.
fatih terim yöneticileri floryaya bile sokmuyordu.

ya bırak şimdi yeme bizi sneider ve drogbayı fatih terim mi istedi..terimin istediği chedjuydu onun da nasıl topçu olduğunu gördük..Türkiye'de hiç bir hoca hiç bir başkana karşı çıkamaz bu kadar net...

Murat 61
14.02.2014, 16:54
Kulübün bu durumundan biz taraftarlar kadar üzülen 1 tane adam göstersenize bana.
Hepsi günlük kısır çekişmeler üzerinden kendi çıkarları için uğraşıyor.

Yazıktır günahtır, yapmayın.

duyurukcu
14.02.2014, 16:55
Aynı karıyla 2 kere evlilik olmaz ama biz 4 kere yaptık şimdi 5.'yi yapmayı tartışıyoruz. Dene dene yapboz tahtasına döndü kulüp.

Hala Şenol Güneş gelsin gelmesin onu tartışıyoruz.

Gelmesin abi 1 sezon oluyor daha olmuyor işte.

aynı karıyla evlilik olmaz ama aynı karı diğer karılardan daha güzelse o karıyla aynı yatakda defalarca yatılır:) (uyunur manasında) yanlış anlaşılmasın lütfen

Murat 61
14.02.2014, 16:56
Denenmişleri tekrar denemek isteği neden her kaos döneminde ağır basıyor diğerine göre.

Yaşar
14.02.2014, 16:56
Koskoca Trabzonspor u birkaç isim üzerine indirgeyebilen, küçük düşünen taraftar topluluğu, küçük başarılara sevinecek bir taraftar profiline döndük. No Şenol Günes mis yahu, 20 senedir yedi, hoca iken dokunulmaz ilan edildi, hoca değilken başımıza diğer hocalar için psikolojik baskı unsuru olarak kullanıldı. Sürekli başka hocalar elini taşın altına soktu, en zor zamanlarda Şenol Güneş in adı sanı duyulmadı. Onun uğruna hocalar harcandı, geldiği takımlara ilk dönemlerde başarılar sağladı sonra takımları enkaz halinde bırakıp gitti. Şenol Güneş in her gidisi sonrası takımın yıllarca toparlanmamasi nasıl enkazlar bıraktığının da bir göstergesi değil midir? Koskoca Trabzonspor 20 senedir sadece bir kişinin tekeline neden sokuldu? Gelen her hocaya ona verilen şans verildi mi? Hadi gelsin bakalım bu takma, geldiği gibi '' revizyon yapacağım, planlarım şunlar desin'' sonuna kadar arkasındayım ama yok beyler, bu sorumlulugu almaz kendileri, bu takıma elini taşın altına sokacak adam lazım.

Murat 61
14.02.2014, 16:58
aynı karıyla evlilik olmaz ama aynı karı diğer karılardan daha güzelse o karıyla aynı yatakda defalarca yatılır:) (uyunur manasında) yanlış anlaşılmasın lütfen

Güzellik senin için yeterli bir sebepse neden gönderdin de ikinciye yeniden geri çağırdın derler adama.

Zorlamanın bir anlamı yok, Şenol Güneş ile olmuyor işte.

DEEP BLUE
o zaman çözüm önerinizi anlatın da dinleyelim...zaten forumda kim şenol güneşi beğenmiyorsa bakıyorum alternatif bir isim yazmıyor..bana isimlerle gelin..hazır kadro muhabbeti ile değil..
Sayın efendim,

Bu forumda genele açık 3 bin yediyüz bilmemkaç yazı yazmışım... Bunun en az 250 tanesi bahsettiğiniz konularla ilgili olup, sadece son bir haftada en az 10 defa daha yazdım... Kişiye özel yazı yazınca -ki hot couture kapsamına girer - pahalıya patlıyor. Rica ediyorum, birilerine laf atacaksanız, onları daha sıkı takip ediniz. Mahçup olursunuz sonra... (Çok kibarımdır)

Ahmet Ulusoy
Kim gelirse gelsin bu takımda başarılı olamaz. Ama en azından yönetime söz geçirebilecek biri gelmeli. Şenol Güneş söz geçiremiyor. Sadri Şener kendisinden habersiz transfer yaptıysa İHO kim bilir neler yapar. ve Şenol Güneş her ne kadar başarılı büyük bir hoca olsa dahi bu kez başarılı olamaz gelmesin.

mustafa0661
Yönetim hoca yönetim e haklı olarak atıp tutuyoruz ya biz? Resmi ürün alma stad doldurma vesaire?öz eleştiri şart

ibrahim
14.02.2014, 16:59
o bişey değil de tamam şenol hoca gelmesin de kim gelsin söyleyin de onun üzerinden konuşak :)

Hiç kimse. Önce bi yönetim gitsin. Yeni yönetim gelsin, Kasımpaşa gibi on senelik planlama yapılsın, sonrada isterse kulübün çaycısı gelsin başa, başarı kaçınılmazdır.

Şu anki tek gündem maddemizin bu olması lazım.

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

praximuns61
14.02.2014, 17:01
Kesinlikle yabancı hoca gelmeli ve gelen isim yapmış birisi olmalı.

İsim yapmış biri olmalıkı adam kadroyu yenilemek isteyecektir ve yönetim ağırlığı olan bir hocaya hayır diyemez. Başarılı olamazsa bile tahminimce şu anki kadronun en az %30'u gider. Eminimki gelenler bunlardan kötü olmaz.

duyurukcu
Koskoca Trabzonspor u birkaç isim üzerine indirgeyebilen, küçük düşünen taraftar topluluğu, küçük başarılara sevinecek bir taraftar profiline döndük. No Şenol Günes mis yahu, 20 senedir yedi, hoca iken dokunulmaz ilan edildi, hoca değilken başımıza diğer hocalar için psikolojik baskı unsuru olarak kullanıldı. Sürekli başka hocalar elini taşın altına soktu, en zor zamanlarda Şenol Güneş in adı sanı duyulmadı. Onun uğruna hocalar harcandı, geldiği takımlara ilk dönemlerde başarılar sağladı sonra takımları enkaz halinde bırakıp gitti. Şenol Güneş in her gidisi sonrası takımın yıllarca toparlanmamasi nasıl enkazlar bıraktığının da bir göstergesi değil midir? Koskoca Trabzonspor 20 senedir sadece bir kişinin tekeline neden sokuldu? Gelen her hocaya ona verilen şans verildi mi?

1994-1995 600px Azzurro e Bordeaux (Strisce).png Trabzonspor (Teknik Direktör)
2009-2010 600px Azzurro e Bordeaux (Strisce).png Trabzonspor (Teknik Direktör)
Cumhurbaşkanlığı Kupası
1975-1976 600px Azzurro e Bordeaux (Strisce).png Trabzonspor
1976-1977 600px Azzurro e Bordeaux (Strisce).png Trabzonspor
1977-1978 600px Azzurro e Bordeaux (Strisce).png Trabzonspor
1978-1979 600px Azzurro e Bordeaux (Strisce).png Trabzonspor
1979-1980 600px Azzurro e Bordeaux (Strisce).png Trabzonspor
1982-1983 600px Azzurro e Bordeaux (Strisce).png Trabzonspor
TFF Süper Kupa Şampiyonluğu
2010 600px Azzurro e Bordeaux (Strisce).png Trabzonspor (Teknik Direktör)
Başbakanlık Kupası Şampiyonluğu
1984-1985 600px Azzurro e Bordeaux (Strisce).png Trabzonspor
1993-1994 600px Azzurro e Bordeaux (Strisce).png Trabzonspor (Teknik Direktör)
1995-1996 600px Azzurro e Bordeaux (Strisce).png Trabzonspor (Teknik Direktör)
FIFA Dünya Kupası Üçüncülüğü
2002 Türkiye ‎Türkiye (Teknik Direktör)
2003 Konfederasyon Kupası Üçüncülüğü
2003 Türkiye Türkiye (Teknik Direktör)
Kişisel
2011 Süperlig Şampiyonu(Teknik Direktör)
Türk futbol tarihinde Süper Lig'de en uzun süre gol yememe rekoru. (1.112 dk) [6]
Bir sezonda en az gol yiyen kaleci (6 gol)
UEFA Yılın Takımı Teknik Direktörü (2002)[6]

daha iyisini al gel tamam..ya da gönlündekini söyle bilelim..

Ibrahim Gaygusuz
Hami'ye de ayri helal olsun diyorum. Kendine guveniyor. Buda bir baslangic

Bi sans taniyin bana diyor ki o sans istedigi maclardan bitanesi tarihimizin en onemli maclarindan biri.

Hami milli takimlarda gorev yaparken hic oynattigi takimi izleyenler/hatirlayanlar varmi ?

canna52
Türkiye'de hiç bir hoca hiç bir başkana karşı çıkamaz bu kadar net...

kardeşim o zaman şampiyon kadroyu kuran da sadri, bu rezil kadroyu kuran da sadri..

demek ki sadri 2 sene içinde metamorfoz geçirdi.

Cafer Bulur
14.02.2014, 17:04
Kesinlikle yabancı hoca gelmeli ve gelen isim yapmış birisi olmalı.

İsim yapmış biri olmalıkı adam kadroyu yenilemek isteyecektir ve yönetim ağırlığı olan bir hocaya hayır diyemez. Başarılı olamazsa bile tahminimce şu anki kadronun en az %30'u gider. Eminimki gelenler bunlardan kötü olmaz.

Gelen yabanci hoca basarisiz olursa,ki bu ihtimal az degil kulübün borcu icinden cikilmaz bir hal alir bu tehlikenin de farkindamiyiz?

Yabanci hocaya sartli olarak evet diyorum ama bu yönetim yabanci bir hocaya mesela 15 milyon euroluk bir transfer bütcesi verebilir mi?

Yaşar
14.02.2014, 17:05
2009-2010 600px Azzurro e Bordeaux (Strisce).png Trabzonspor (Teknik Direktör)
Cumhurbaşkanlığı Kupası
1976-1977 600px Azzurro e Bordeaux (Strisce).png Trabzonspor
1978-1979 600px Azzurro e Bordeaux (Strisce).png Trabzonspor
1979-1980 600px Azzurro e Bordeaux (Strisce).png Trabzonspor
1982-1983 600px Azzurro e Bordeaux (Strisce).png Trabzonspor
TFF Süper Kupa Şampiyonluğu
2010 600px Azzurro e Bordeaux (Strisce).png Trabzonspor (Teknik Direktör)
Başbakanlık Kupası Şampiyonluğu
1984-1985 600px Azzurro e Bordeaux (Strisce).png Trabzonspor
1993-1994 600px Azzurro e Bordeaux (Strisce).png Trabzonspor (Teknik Direktör)
1995-1996 600px Azzurro e Bordeaux (Strisce).png Trabzonspor (Teknik Direktör)
FIFA Dünya Kupası Üçüncülüğü
2002 Türkiye ‎Türkiye (Teknik Direktör)
2003 Konfederasyon Kupası Üçüncülüğü
2003 Türkiye Türkiye (Teknik Direktör)
Kişisel
2011 Süperlig Şampiyonu(Teknik Direktör)
Türk futbol tarihinde Süper Lig'de en uzun süre gol yememe rekoru. (1.112 dk) [6]
Bir sezonda en az gol yiyen kaleci (6 gol)
UEFA Yılın Takımı Teknik Direktörü (2002)[6]

daha iyisini al gel tamam..ya da gönlündekini söyle bilelim..

Gönlümde ki sezon sonuna kadar Yılmaz Vural, sonraki sezon da bir yabancı hoca.

DEEP BLUE
14.02.2014, 17:05
ben de sana yanlış yerde yanlış örnek verdiğini defahatle anlattım fatihciğim..ayrıca güneş kemikleri güçlendirir ruhu açar insana yaşama sevinci aşılar ama insana :) saygı ve sevgilerle renkdaş güneşiniz daim olsun :)
Bunu okuyunca, ''MRA süper hocadır, kıskanıyorsunuz, yakında sir ünvanı alacak'' diyen ve ne hikmetse on gündür forumdan kaybolan malum şahıs geldi aklıma...

Bir Çin atasözü der ki:

''Çiyeng do miyakara de mihenk''... Yani, güneş girmeyen eve, doktorunki girer... Haklısınız yani...

tristram
14.02.2014, 17:06

yani allah gecinden versin ama senol gunes olurse kulubu kapatacagiz oyle mi?senin mantik buna cikiyor.baksana ondan baska gelecek kimse yokmus.
ayni seyleri deneyip farkli sonuclar beklemek aptalliktir.biz bu aptalligi gecmiste cok yaptik bir daha yapmayalim diyoruz.
transfer becerisi sifirin altinda olan senol gunes'i buyuk bir revizyonun sart oldugu takimin basina getirmek intihardir.senol gunes gelecegine kimse gelmesin hami kalsin daha iyi.en azindan ya basarirsa diye kendimizi avuturuz.

Murat 61
14.02.2014, 17:06
Hiç kimse. Önce bi yönetim gitsin. Yeni yönetim gelsin, Kasımpaşa gibi on senelik planlama yapılsın, sonrada isterse kulübün çaycısı gelsin başa, başarı kaçınılmazdır.

Şu anki tek gündem maddemizin bu olması lazım.

Aynen böyle işte.

Kur sistemini tıkır tıkır işletmeye başla, kim gelirse gelsin ondan sonra.

Şenol Altunsoy
14.02.2014, 17:08
Şenol abi bu yalancı kardeşin unutmaz seni.saygılar sunuyorum sana.

Horona giren terler Fatih.Gırtlak 9 boğum 8 inde sıkıp birinde konuşacaksın ben öyle yapıyorum sen de dene :)

duyurukcu
14.02.2014, 17:08
kardeşim o zaman şampiyon kadroyu kuran da sadri, bu rezil kadroyu kuran da sadri..

demek ki sadri 2 sene içinde metamorfoz geçirdi.

tamam da ne alaka sadri başkan 4 kupa almış sportif yönden bakarsan başarılı ama yönetimsel transfere harcanan paralara bakarsan hataları var tabi..başarıda da başarısızlıkta da başkan ve hoca aynı sorumluluğu taşır..

legorakiss
14.02.2014, 17:09
yönetim yazın gitmeyecekse yazın alacağımız hocayı şimdiden almalıyız ki takımın eksikliklerini görsün.
tercihim italyan teknik direktör...

muratt
14.02.2014, 17:10
Arkadaslar yonetim resmi siteden alanen aciklama yapmis, biz dunyaca unlu oyunculari bedava zannettik ama degillermis o yuzden alamadik. Simdi de bu kafayla hoca ariyoruz diye de eklemisler.

O yuzden bence konu kilitlensin artik, bizim hocamiz Hami kalan maclarda belli birsey. Plase Ziya Dogan veya Metin Diyadin olur.

DEEP BLUE
14.02.2014, 17:11
Ersun Yanal bana göre büyük bir balondur. "Vay, adam teknolojik takılıyor" diyenlerin efsanesidir. Trabzonspor performansı fiyaskodur. Çok rahat bir şekilde şampiyon olabileceğimiz sezonda kaliteli bir golcü almamız gerekirken çin malı bir 10 numara almış ve Ersun'un yüzüne gözüne bulaştırdığı sezonun son bölümünde, Ahmet Özen'in 4/5'i ile ancak 3. olabilmiştik.
Siz, içerde toplam 8 puan verilen üç maçı hatırlar mısınız? Ve o maçların devre aralarında, soyunma odalarına giren bir takım Trabzonspor'lu(!) tiplerin koyduğu postaları... Hey yavrum hey... Bir sezon dayanamadığın, başarısız olması için her şeyi yaptığın adamı, Ahmet Özen'le mukayese etmek... Zaten Ahmet Özen'e Real Madrid'in yolunu açan da, bu müthiş istatistiktir...

duyurukcu
14.02.2014, 17:11
Aynen böyle işte.

Kur sistemini tıkır tıkır işletmeye başla, kim gelirse gelsin ondan sonra.

10 sene sonra hayatta olursak eğer seninle kasımpaşayı tartışmayı çok isterim :)

praximuns61
14.02.2014, 17:13
Gelen yabanci hoca basarisiz olursa,ki bu ihtimal az degil kulübün borcu icinden cikilmaz bir hal alir bu tehlikenin de farkindamiyiz?

Yabanci hocaya sartli olarak evet diyorum ama bu yönetim yabanci bir hocaya mesela 15 milyon euroluk bir transfer bütcesi verebilir mi?

Valla kulğbğn borcu zerre umurumda değil, ne kadar borçlanabiliyorlarsa borçlansınlar bence.
Şimdi kulübün maddi durumu iyi olsaydı İHO çok iyi adamlarımı getirecekti bize, hiç sanmıyorum.

duyurukcu
14.02.2014, 17:13
Siz, içerde toplam 8 puan verilen üç maçı hatırlar mısınız? Ve o maçların devre aralarında, soyunma odalarına giren bir takım Trabzonspor'lu(!) tiplerin koyduğu postaları... Hey yavrum hey... Bir sezon dayanamadığın, başarısız olması için her şeyi yaptığın adamı, Ahmet Özen'le mukayese etmek... Zaten Ahmet Özen'e Real Madrid'in yolunu açan da, bu müthiş istatistiktir...

ne adamış yaf bu ersun yanal daha bir samet aybaba bile olamamış bir kupası bile yok...:)

Fatih Öztürk
14.02.2014, 17:14
Horona giren terler Fatih.Gırtlak 9 boğum 8 inde sıkıp birinde konuşacaksın ben öyle yapıyorum sen de dene :)

Doğru diyorsun abi.Allah'tan tarih örneklerle dolu.canımız ciğerimiz insanların hata yapmaya hiç hakları yok!hata yapmak sadece taraftara mahsus bir durum.1.5 senede 22 kereste alınıyor tek suçlu Sadri Şener.merak ediyorum bay Güneş'imiz Şener'in aldığı kerestelere karşı gırtlağından kaç boğum kullanmış.bu merakım çok mühim.giderilirse mumum hemen sönecek.

Murat 61
14.02.2014, 17:14
10 sene sonra hayatta olursak eğer seninle kasımpaşayı tartışmayı çok isterim :)

İnşallah görürüz o günleri.

Şenol Altunsoy
14.02.2014, 17:16
Doğru diyorsun abi.Allah'tan tarih örneklerle dolu.canımız ciğerimiz insanların hata yapmaya hiç hakları yok!hata yapmak sadece taraftara mahsus bir durum.1.5 senede 22 kereste alınıyor tek suçlu Sadri Şener.merak ediyorum bay Güneş'imiz Şener'in aldığı kerestelere karşı gırtlağından kaç boğum kullanmış.bu merakım çok mühim.giderilirse mumum hemen sönecek.

Az daha hakaretler yağdırdığın Sadri Şener'i savunacaksın Fatih.Sorduğun sorunun cevabı bende var bir gün mutlaka anlatırım sana.

canna52
14.02.2014, 17:18

sonrasında broosa yapılanları, kadro dışı kalan oyuncuları da yazar mısın abi

Fatih Öztürk
14.02.2014, 17:19
Az daha hakaretler yağdırdığın Sadri Şener'i savunacaksın Fatih.Sorduğun sorunun cevabı bende var bir gün mutlaka anlatırım sana.

Yanlışın var abi.ben Sadri Şener'e bu forumda hakaret etmedim bugüne kadar.yanlışa yanlış doğruya doğru demeyi vazife görüyorum kendimde.bekliyorum abi.bir gün mutlaka.

poetricus
14.02.2014, 17:19
Ne oluyor burada?
Şenol Güneş'i istiyorum, o kadar.

DEEP BLUE
14.02.2014, 17:20
ne adamış yaf bu ersun yanal daha bir samet aybaba bile olamamış bir kupası bile yok...:)Müthiş bir kriterdi gerçekten... Bir de özel isimleri yazarken büyük harfle başlarsanız, daha inandırıcı olacaktır.

Not: Malum yazı, Ersun Yanal'ın adamlığı üzerine değil, ''Trabzonspor'da başarısız olmuştur'' temalı bir yazıya cevaben kaleme alınmıştır. Anlayabileceğinize olan inancımı halen koruyorum...

Miserable
14.02.2014, 17:21
Maçları hatırlıyorum evet. Soyunma odasında yaşananlar konusunda bilgim yok. Sizde varsa paylaşabilirsiniz. Ersun başarısız olmuştur, net. Ahmet Özenle kıyaslama mevzusu sizin uydurmanız, mesajımda bu anlamda birşey yok.

Fatih Öztürk
Ne oluyor burada?
Şenol Güneş'i istiyorum, o kadar.

Kalmadı gardaş.

(esnaf lokantacısı tiplemesiyle) ne verim abimeee :D

Şenol Altunsoy
Yanlışın var abi.ben Sadri Şener'e bu forumda hakaret etmedim bugüne kadar.yanlışa yanlış doğruya doğru demeyi vazife görüyorum kendimde.bekliyorum abi.bir gün mutlaka.

Bu hakaretten ne anladığına bağlı Fatih?

DEEP BLUE
14.02.2014, 17:22
sonrasında broosa yapılanları, kadro dışı kalan oyuncuları da yazar mısın abi
Tarihi ve tarihin arka odalarını bilmeyen, bilmek istemeyen, anlatmaya kalkarsan kafasını kuma gömen adama ne anlatayım kardeş... Baksın dalgasına...

Mollasalihoğlu
14.02.2014, 17:24
Tarihi ve tarihin arka odalarını bilmeyen, bilmek istemeyen, anlatmaya kalkarsan kafasını kuma gömen adama ne anlatayım kardeş... Baksın dalgasına...

Peki abi, Şenol Güneş döneminde transferde kabahati yoktu, yönetimin hataları vardı müdahale etmedi dediğimizde kabul görmüyor, Ersun Yanal döneminde bir şeyler dönünce bu nasıl geçerli bir mazeret oluyor?

"İstifa etseymiş" deyip çekilirim kenara ben de.

poetricus
Kalmadı gardaş.

(esnaf lokantacısı tiplemesiyle) ne verim abimeee :D
Of şimdi ne desem,
çek bir ortaya karışık öz hakiki evlat!

duyurukcu
Müthiş bir kriterdi gerçekten... Bir de özel isimleri yazarken büyük harfle başlarsanız, daha inandırıcı olacaktır.

Not: Malum yazı, Ersun Yanal'ın adamlığı üzerine değil, ''Trabzonspor'da başarısız olmuştur'' temalı bir yazıya cevaben kaleme alınmıştır. Anlayabileceğinize olan inancımı halen koruyorum...

valla sen anlayabileceğim inancını koruyorsun ama ben senin için o inancı kaybettim..kriterden bahsederken şenol hocayıda hangi kritere göre eleştirdiğinizi bilmek isterdim..başarı kriteri neyle ölçülüyor bi de onu anlat hazır anlayacağıma inancın varken renkdaş :)

DEEP BLUE
14.02.2014, 17:27
Maçları hatırlıyorum evet. Soyunma odasında yaşananlar konusunda bilgim yok. Sizde varsa paylaşabilirsiniz. Ersun başarısız olmuştur, net. Ahmet Özenle kıyaslama mevzusu sizin uydurmanız, mesajımda bu anlamda birşey yok.Siz henüz olayı buralara taşımadan çok önce, ben olacakları yazmışım forumda zaten... Cevaplar orada var, buyrun...

DEEP BLUE

Şenol Güneş isminin, şu andaki Trabzonspor'a katabileceği hiç bir şey yoktur. Forumda olduğu gibi, camiayı bölmekten ve safları netleştirip sertleştirmekten başka... Yönetici olarak gelsin, başım gözüm üstüne... Yoksa, olası ve yeni bir teknik adamlık denemesi, DEEP BLUE denen şahsiyetin, üslubu bozuk yazılar yazmasına sebep teşkil edecek salvolar, sataşmalar ve kışkırtmalara yol verecek bir ortamı yaratacaktır. Olan DEEP BLUE nickli şahsiyet ve muhtemelen 3 yılda 100-150 arası yazı yazıp, birden bire forum merakı ateşlenmiş 20-25 arası gençlere olacaktır...

Fatih Öztürk
14.02.2014, 17:28
Bu hakaretten ne anladığına bağlı Fatih?

İnsani değerlere saldırmam.eleştirin dozunu kaçırmış olabilirim ama kesinlikle Trabzonspor dahilinde yorumlarım.

DEEP BLUE
14.02.2014, 17:29
Peki abi, Şenol Güneş döneminde transferde kabahati yoktu, yönetimin hataları vardı müdahale etmedi dediğimizde kabul görmüyor, Ersun Yanal döneminde bir şeyler dönünce bu nasıl geçerli bir mazeret oluyor?

"İstifa etseymiş" deyip çekilirim kenara ben de.
Etti zaten... Sivas maçı sonrası... Ki, o maçtan bir hafta önce vermişti istifasını... Daha ne yapsın...

Şenol Altunsoy
İnsani değerlere saldırmam.eleştirin dozunu kaçırmış olabilirim ama kesinlikle Trabzonspor dahilinde yorumlarım.

Peki :)

Sacit
Trabzonspor'un bu kadar amatörce yönetildiğini, mevcut başkanın futbolu bilmediğini, yöneticilerin ise ne yaptığı belli olmayan sadece kendi çıkarlarını düşündüğünü bilmek insanın zoruna gidiyor.

Sözde başkan Trabzonspor'u her geçen gün daha fazla rezil ediyor. Basında çıkan haber eğer doğruysa bunu gösteriyor zaten.. Şenol Güneş ile görüşmek ona teklifte bulunmak yapılacak en utanç verici hamledir. Bu kulüp de futbolu bilen bir insan yok mu ? utanıyorum bu rezil insanlardan..

Mert Oğuzlu61
Maçları hatırlıyorum evet. Soyunma odasında yaşananlar konusunda bilgim yok. Sizde varsa paylaşabilirsiniz. Ersun başarısız olmuştur, net. Ahmet Özenle kıyaslama mevzusu sizin uydurmanız, mesajımda bu anlamda birşey yok.

içerde ard arda puan kaybettiğin denizli ve konya maçlarında, umut ve gökhan girdikleri 80 pozisyondan birer tanesini gole çevirseler o sene şampiyon bizdik.

o maçlarda kaçan pozisyonlar, sonrasında bizi yıkan goller, bangouranın götüyle attığı gol ve sonrasında sinirden önüme gelen herşeyi kırıp dökmem, önümüze altın tepside sunulan şampiyonluk kupasını bjk ye uzatışımız, bunların hepsi aklımda.

devre arası yapamadığımız 1 transfer, yanlış oyuncuyu alışımız bize bir şampiyonluk kaybettirdi. tüpçünün başkan olduğu bjk şampiyon oldu, düşünün işte kaçan balık şampiyonluğu... sebebide yanlış transfer ve içerdeki konya, denizli maçlarıdır

DEEP BLUE
14.02.2014, 17:30
valla sen anlayabileceğim inancını koruyorsun ama ben senin için o inancı kaybettim..kriterden bahsederken şenol hocayıda hangi kritere göre eleştirdiğinizi bilmek isterdim..başarı kriteri neyle ölçülüyor bi de onu anlat hazır anlayacağıma inancın varken renkdaş :)
Kardeş, Sana özel yazı yazamam... Başkalarına sor, anlatsınlar kriterlerimi... Sen yenisin, eskiler bilir...

mustafa0661
14.02.2014, 17:30
Şenol Güneş başarıya doymuştur Trabzonspora bundan sonra faydası olmıcaktır...sanırım 82 puan rüyaları görüyor bazıları o birkere olur...!

Mollasalihoğlu
14.02.2014, 17:32
Etti zaten... Sivas maçı sonrası... Ki, o maçtan bir hafta önce vermişti istifasını... Daha ne yapsın...

Şenol Güneş de etti. 3 kere hem de. Sen biliyorsundur bunları. Arkadaşlara anlatsana abi :)

TSercan82
14.02.2014, 17:32
Arkadaslar, saka maka bizim yonetimin haberi var mi hocanin biraktigindan?
Aylardir toplanti yapilmiyorda o yuzden sordum.

Mollasalihoğlu
14.02.2014, 17:33
. Şenol Güneş ile görüşmek ona teklifte bulunmak yapılacak en utanç verici hamledir. Bu kulüp de futbolu bilen bir insan yok mu ? utanıyorum bu rezil insanlardan..

Neden?

Yüz kızartıcı bir suçtan sabıkası falan var da bizim mi haberimiz yok???

Ahmet Kuru
14.02.2014, 17:34
lan bi ben birşey bilmiyorum, herkes herşeyi biliyor...Vay arkadaş...

DEEP BLUE
14.02.2014, 17:34
Şenol Güneş de etti. 3 kere hem de. Sen biliyorsundur bunları. Arkadaşlara anlatsana abi :)
11 buçuk senede 3 kez istifa etmek zorunda kalmak... 6 ay içinde istifa etmek zorunda bırakılmak... Anlatırsam bunları anlatırım.... :-))) Anlaşamayız bu konuda... :-))))

ccd6167
14.02.2014, 17:35
Aynen yahu bu ersun yanal ne adammıs..

Türk futboluna kazandırdığı bi topçu var mı??

Var da biz mi bilmiyoruz..

Ahmet Kuru
14.02.2014, 17:37
11 buçuk senede 3 kez istifa etmek zorunda kalmak... 6 ay içinde istifa etmek zorunda bırakılmak... Anlatırsam bunları anlatırım.... :-))) Anlaşamayız bu konuda... :-))))

Nasıl yani abi?

Şenol Hoca toprillimiydi? başarısızdı ama istifa etmiyordu? dayıları vardı onu mu diyorsun?

poetricus
14.02.2014, 17:38
Aynen yahu bu Ersun yanal ne adammış..
Var da biz mi bilmiyoruz..
Adamlığı konusunda not kıt bir hoca olmadığım halde pek yüksek puan alamaz benden. Gerekirse izah ederim.
İkinci sorunuza soruyla cevap vereyim;
Bu ilk şakanız mı yoksa son şakanız mı?

DEEP BLUE
14.02.2014, 17:38
Beyler, yeni bir oyuna sürükleniyoruz... Kim teknik direktör olsun başlığında, Şenol Güneş'in 1982'deki başarılarını ya da transfer başarısızlıklarını filan konuşmaya başladık. Konu amacından sapmıştır... İHO ve şürekasının istediği de budur... Bırakalım bu ikili atışmaları... Kimse, kimsenin fikrini değiştiremez... Sonuç önümüze gelir, yanlış yazmış ve söylemişsek, kafamızı ellerimizin arasına alır düşünürüz. Gerekirse ''yanıldık'' deriz... Şimdi zamanı değil bunların...

Fatih Öztürk
14.02.2014, 17:40
Peki :)

Abi ne diyorsun hoca işine.kim gelir sence :)

Mollasalihoğlu

Son döneminde 3 kere istifa etti. 3. de kimseyle görüşmedi geri döndürmeye çalışacakları için yine.

Hatta ikincisi deplasmandaki Antep maçından sonra. Çoğu kişi biliyor Sadri Şener'in hangi replikle kabul etmediğini bu istifayı.

Ama neyse burda uyuyan güzeller var uyandırmayayım ben onları. Hem Yılmaz Vural yarım kalan işi tamamlamak istiyormuş :D

poetricus
Beyler, yeni bir oyuna sürükleniyoruz... Kim teknik direktör olsun başlığında, Şenol Güneş'in 1982'deki başarılarını ya da transfer başarısızlıklarını filan konuşmaya başladık. Konu amacından sapmıştır... İHO ve şürekasının istediği de budur... Bırakalım bu ikili atışmaları... Kimse, kimsenin fikrini değiştiremez... Sonuç önümüze gelir, yanlış yazmış ve söylemişsek, kafamızı ellerimizin arasına alır düşünürüz. Gerekirse ''yanıldık'' deriz... Şimdi zamanı değil bunların...
"Cambaza bak!" oyunu. Biz tartışırken, İHO belki de hava meydanlarında ya da miting alanlarında teknik direktör peşindedir. Forvet transferinin tekrarı gibi mesela...

DEEP BLUE
14.02.2014, 17:41
Aynen yahu bu ersun yanal ne adammıs..

Var da biz mi bilmiyoruz..Arda Turan, Caner ve Alper Potuk kimin tezgahında, hangi koşullarda pişmiştir bakıver istersen... Diğerlerini saysam, zamana yazık...

Miserable
14.02.2014, 17:43
Siz henüz olayı buralara taşımadan çok önce, ben olacakları yazmışım forumda zaten... Cevaplar orada var, buyrun...

DEEP BLUE

Şenol Güneş isminin, şu andaki Trabzonspor'a katabileceği hiç bir şey yoktur. Forumda olduğu gibi, camiayı bölmekten ve safları netleştirip sertleştirmekten başka... Yönetici olarak gelsin, başım gözüm üstüne... Yoksa, olası ve yeni bir teknik adamlık denemesi, DEEP BLUE denen şahsiyetin, üslubu bozuk yazılar yazmasına sebep teşkil edecek salvolar, sataşmalar ve kışkırtmalara yol verecek bir ortamı yaratacaktır. Olan DEEP BLUE nickli şahsiyet ve muhtemelen 3 yılda 100-150 arası yazı yazıp, birden bire forum merakı ateşlenmiş 20-25 arası gençlere olacaktır...
Benim yazdıklarımla bu mesajının ne alakası var? Şenol Güneş'e sonuna kadar karşıyım. Ya yanlış anladın ya da başka bir sorunun var.

Sacit
14.02.2014, 17:43
Neden?

Yüz kızartıcı bir suçtan sabıkası falan var da bizim mi haberimiz yok???

Her zaman aynı senaryoyu görmekten bıkmadı mı bu insanlar ? şenol güneş'in bıraktığı izleri herkes biliyor, bu işi yapacak enerjisi de kalmadı. transferde ''ister alınsın, ister alınmasın'' laflarını artık duymak istemiyoruz. şenol güneş bu kulübün efsanesidir ve öyle de kalsın.

Mollasalihoğlu
14.02.2014, 17:44
Her zaman aynı senaryoyu görmekten bıkmadı mı bu insanlar ? şenol güneş'in bıraktığı izleri herkes biliyor, bu işi yapacak enerjisi de kalmadı. transferde ''ister alınsın, ister alınmasın'' laflarını artık duymak istemiyoruz. şenol güneş bu kulübün efsanesidir ve öyle de kalsın.

Bunların hepsi kabul edilebilir de yok ayıptır, hakarettir, onlar olmamış.

DEEP BLUE
14.02.2014, 17:44
Benim yazdıklarımla bu mesajının ne alakası var? Şenol Güneş'e sonuna kadar karşıyım. Ya yanlış anladın ya da başka bir sorunun var.
Yanlış anlamadım, sorunum var... Ancak sorunum olduğunu da senden önce anlayanlar var... İmzama bak görürsün... Hep geç kalıyorsun...

Şenol Altunsoy
14.02.2014, 17:45
Abi ne diyorsun hoca işine.kim gelir sence :)

Şenol Hoca gelmesin de kim gelirse gelsim ironi değil çok samimiyim

Şenol Altunsoy
14.02.2014, 17:46
Yanlış anlamadım, sorunum var... Ancak sorunum olduğunu da senden önce anlayanlar var... İmzama bak görürsün... Hep geç kalıyorsun...

Bu arada dinozor olacak o :)

Fatih Öztürk
14.02.2014, 17:47

Anladım abi.

Sefa Alış
14.02.2014, 17:47
Bu ne arkadaş ya Şenol hoca takımdan yönetimden çok taraftardan çekti.
fb maçını hatırlıyorum, adam kale arkalarına koşardı yeter artık atmayın bişe diye.
Sakın gelme hocam, sağlığını bozma bu klüpte.

DEEP BLUE
14.02.2014, 17:48
Şenol hoca gelsin de, başka kim gelmezse gelmesin... Şenol abi, vallahi ironi değil, çok samimiyim... :-)))

poetricus
14.02.2014, 17:48
Bu ne arkadaş ya Şenol hoca takımdan yönetimden çok taraftardan çekti.
fb maçını hatırlıyorum, adam kale arkalarına koşardı yeter artık atmayın bişe diye.
Sakın gelme hocam, sağlığını bozma bu klüpte.
Hayırdır, ne çekmiş; bankadan para mı?

Mollasalihoğlu
14.02.2014, 17:50
O da var.. Yeni gelecek hocanın maaşı KAP'a yazılsın. Zira Şenol Hoca'nın maaşı € olarak haber olunca burda aylarca konuşuldu ama haberi yapan "pardon meblağ doğru ama TL imiş" deyince hiç duyamadık onu :)

DEEP BLUE
14.02.2014, 17:50
Bu arada dinozor olacak o :)Yok Şenol abi, sen Dino Zoff'la karıştırdın... Dinazor olacak... Yani ben... Benim ismimi benden iyi mi bileceksin... :-)))))))

poetricus
14.02.2014, 17:51
Şenol hoca gelsin de, başka kim gelmezse gelmesin... Şenol abi, vallahi ironi değil, çok samimiyim... :-)))
Ben de kaçtır aynı şeyi yazıyorum?
Hocayı bu sefer anti-şenolcular getirecek. Cyzio Üstâd siz de bir el atın buraya!

Ekrem D.
14.02.2014, 17:53
Ben 91 doğumluyum, 2000den öncesine pek aklım yetişmez. 2000den sonrasında da hatırladığım kadarıyla bu takımda hiçbir zaman profesyonel yöneticiler olmadı. Arada tek tük alt görevlerde çalışanlar oldu fakat yönetimin başındaki isimlerin entelektüel seviyesi hiçbir zaman çok yukarıda olmadı.

Malouda ve Bosingwa'ya yıllık 6M Euro maaş ver, bir tane kaliteli santrafor alma. Başın sıkışınca Trabzonspor'un çıkış noktası olabilecek bir adamı teknik direktörlükten yolla.

Eğer teknik direktör Hami olursa görün o zaman takımın halini. Bu takıma kalite olarak ekleyeceği hiçbirşey olmayan bir adamı artık özevlat statüsü ile bir süre idare ederler. Sene sonu Hami gider yerine yabancı bir teknik adam getirirler. Değişen hiçbirşey olmaz, gereksiz yabancılara Trabzonspor'un geleceğini yedirirler.

Ama bu hastalığın ilacı taraftarda. Taraftar ne zaman rasyonel düşünmeye başlar, Trabzonspor o zaman bir ileri iki geri gidip gelmekten kurtulur.

Sacit
14.02.2014, 17:53
Bunların hepsi kabul edilebilir de yok ayıptır, hakarettir, onlar olmamış.

Kulüp başkanlığı yapan bir şahısın futbol bilgisi olmayınca sonuç iğrenç oluyor. Başkan sıfatını taşıyan insanın vizyonu olmalı, kafası çalışmalıdır. Hiçbir sistemin yok, planın yok ve zorda kalınca şenol güneş'e gidiyorsun. Bu durum Trabzonspor kulübü adına utanç vericidir.

Sistemi olan göze hoş gelen hücum futbolu oynatan yabancı kaliteli bir hoca getireceksin ve kendi oyuncu listesindeki futbolcuları transfer edeceksin. Başka çare yok.

Şenol Altunsoy
14.02.2014, 17:54

Bence hiç sakıncası yok da senin günlerin keyifli geçmez o zaman :)

Sefa Alış
14.02.2014, 17:54

Size öyle TD ler lazım.

Cyzio
14.02.2014, 17:55
Ben de kaçtır aynı şeyi yazıyorum?
Hocayı bu sefer anti-şenolcular getirecek. Cyzio Üstâd siz de bir el atın buraya!

Yâhû, ben yazılanlaı takip ederken bile zorlanmaya başladım. Nerede el atmak?

.

poetricus
14.02.2014, 17:55
Size öyle TD ler lazım.
Sen yenisin galiba!

Mert Oğuzlu61
14.02.2014, 17:56
Yok Şenol abi, sen Dino Zoff'la karıştırdın... Dinazor olacak... Yani ben... Benim ismimi benden iyi mi bileceksin... :-)))))))

hayır ''dinozor'' olacak, şuan tdk dan bildiriyorum :D

Şenol Altunsoy
14.02.2014, 17:56
Yok Şenol abi, sen Dino Zoff'la karıştırdın... Dinazor olacak... Yani ben... Benim ismimi benden iyi mi bileceksin... :-)))))))

Nüfus memuru yanlış yazmış olamaz mı?Bak bizim ki 50 yıllık soyadımız değiştirdi liseden Altınsoy diye mezun oldum üniversiteye Altunsoy

diye kayıt yaptırdım.Dinozordur o dinozor :)

DEEP BLUE
14.02.2014, 17:57
Bence hiç sakıncası yok da senin günlerin keyifli geçmez o zaman :)
Yok abi düşündüğün gibi değil... Ben MRA'dan antrenmanlıyım... Hem de ne antrenman... :-))))) Ama sen ne yaparsın bilmem...

TSigalko
Çare Yılmaz Vural :D
http://i.hizliresim.com/epbnvm.jpg

Şenol Altunsoy
Yâhû, ben yazılanlaı takip ederken bile zorlanmaya başladım. Nerede el atmak?

.

Keşke bütün Anti-Şenolcular senin gibi olsa Hocam.

Tayfun Aydın
14.02.2014, 17:58
Yeniden yapılanma adına şuan başa getirilebilecek hoca Samet Aybaba ama bence Yılmaz Vural çünkü bu sezonu da düşünmemiz lazım.

Şenol Altunsoy
14.02.2014, 17:59
Yok abi düşündüğün gibi değil... Ben MRA'dan antrenmanlıyım... Hem de ne antrenman... :-))))) Ama sen ne yaparsın bilmem...

MRA'dan ben de antrenmanlıyım unutuyorsun :)

poetricus
14.02.2014, 18:00
MRA'dan ben de antrenmanlıyım unutuyorsun :)
Eeee ben de...

nakzo
14.02.2014, 18:01

Trabzonun sayili zenginlerinden olduya para huzur getirmiyor o yuzden ne cektin be senol.Kiratina bingel senol seni mumyalamak lazim alim allah her olumlu gibi bir gun vefat edersen eskinin krallarini atiyla beraer gomdukleri gibi Trabzonsporuda seninle birlikte gommek lazim.

DEEP BLUE
14.02.2014, 18:02
hayır ''dinozor'' olacak, şuan tdk dan bildiriyorum :D
TDK'nu yiyeyim... Kafasına göre takılmasın TDK... Dinozor olmaz, olsa olsa Dinosor olur... Ama TDK'nın dinazor çalışanları atlamışlar bu detayı... Ciddiyim...

Not: Adam bana dinazor demiş, ben de aynen almışım... TDK, Dino Zoff dese ne yazar... :-))))

Şenol Altunsoy
14.02.2014, 18:03
Eeee ben de...

51 yaşımdan sonra sabrı öğrendim bu konuda nirvanaya ulaştım diyebilirim.

DEEP BLUE
Çare Yılmaz Vural :D
http://i.hizliresim.com/epbnvm.jpg

Olay budur hocam...

poetricus
51 yaşımdan sonra sabrı öğrendim bu konuda nirvanaya ulaştım diyebilirim.
Abimizsin...
Ah Ah, o yaşta bir de Anti-Şenolcu olsaydın, başına gelirdi be abi?
Bu konuda Cyzio ve Deep Blue Üstadlar size yardımcı olabilirler abi.

Berberoğlu
14.02.2014, 18:04
Yeniden yapılanma adına şuan başa getirilebilecek hoca Samet Aybaba ama bence Yılmaz Vural çünkü bu sezonu da düşünmemiz lazım.

Bence de Samet Aybaba olabilir gibi.
Bu sezonu Samet Aybaba da kurtarır diye düşünüyorum.

Şenol Altunsoy
14.02.2014, 18:04
Abimizsin...

Hocam bu sefer Trabzon'da görüşelim kahvaltı da ya da sana uygun bir yerde.

poetricus
14.02.2014, 18:08
Hocam bu sefer Trabzon'da görüşelim kahvaltı da ya da sana uygun bir yerde.
Onur duyarım abi. İnşallah.

Bülent AKBULUT61
14.02.2014, 18:08
15 sayfa geriden geldim Şenol GÜneş aşağıya Şenol Güneş yukarıya .Şenol hoca bu vakitten sonra emekliliğin tadını çıkarsın gelmesin ÖZEVLAT bu takıma gelmesin ALLAH aşkına gelmesin özevlatlarrrrrrrrr

munzevil
14.02.2014, 18:10
Iho: hoocam oyuncu dransfer edelimmi
Senol hocam: alirsaniz oynatirim almazsaniiz sizz biliirssiniiz

Tayfun Aydın
14.02.2014, 18:10
Yabancı hoca sonumuz olur. Mancini ayarında birini bulursun olur ama bizde öyle bir yetenek yok. Bu kadrodan Onur Bossingwa Emre Olcan hariç iskelet olacak futbolcu da yok. Belki Colman bir de o da kafasını futbola tamamen verebilirse. Ya küçülüp hedefi küçük koyacaksın Avrupa kupalarına gitsem yeter diyeceksin 3 sene ya da riske girip sıfırdan kadro kuracaksın. Ama önce bu işi bilen hocayı bulacaksın.

Emre İskender
14.02.2014, 18:11
Şenol Güneş yerinde olsam artık Teknik Direktör olarak kulübe geri dönmem...

Hoca kim olsun derseniz Sergen Yalçın neden olmasın derim..

ccd6167
14.02.2014, 18:12
Arda Turan, Caner ve Alper Potuk kimin tezgahında, hangi koşullarda pişmiştir bakıver istersen... Diğerlerini saysam, zamana yazık...

YARIM SEZON MANİSA MACERASINDA MI ARDA yı piyasaya sürdü yani ersun hoca..

alperi anladım da

diğerleri kim merak ettim soruyorum ??

Sacit
14.02.2014, 18:13
Mustafa Reşit Akçay bugünkü basın toplantısında; ''duygusal tarafımı profesyonelliğin önünde kullandım'' dedi. nasıl bir kafa yaşadığını bu cümle özetliyor. Profesyonel davranmadığın için kimse seni kaale almadı ve oyuncuların birçoğu sabah akşam yattı.

ccd6167
14.02.2014, 18:14
yahu ciddi ciddi ersunu hoca zannedenler var ..

gençlerbirliği macerası sonrası bu adam ne yapmıs merak ettim açıkcası..

yani görmediğimiz ne yapmıs..

serkan balcı falan mı keşfetmiş..

Miserable
14.02.2014, 18:18

Doğru anladığını iddia ediyorsun. Öyleyse mesajının-kendinden alıntı yaptığın- benim yazdıklarımla ilişkisini açıklayabilir misin?

ccd6167
14.02.2014, 18:24
manisa küme düştü

eskişehirde 8. oldu

şimdi de fenere gitti yuvasına..

neyse..

DEEP BLUE
14.02.2014, 18:27
Ersun Yanal'la ilgili sloganik sataşmalara cevap vermeyi zul kabul ederim. Bir şeyi görmek için sadece bakmak yetmiyorsa, bu benim kusurum değil...

poetricus
14.02.2014, 18:33
(...) Bir şeyi görmek için sadece bakmak yetmiyorsa, bu benim kusurum değil...
Gol olur...

seyduna_efil
yahu ciddi ciddi ersunu hoca zannedenler var ..

gençlerbirliği macerası sonrası bu adam ne yapmıs merak ettim açıkcası..

yani görmediğimiz ne yapmıs..

serkan balcı falan mı keşfetmiş..

Selçuk İnan ,Onur Recep Kıvrak onun eseri bi yerde.

Tamam eleştirelimde dozunu kaçırmayalım.

Miserable
Ersun Yanal'la ilgili sloganik sataşmalara cevap vermeyi zul kabul ederim. Bir şeyi görmek için sadece bakmak yetmiyorsa, bu benim kusurum değil...

Kaçak güreşiyorsun. Soruma cevap alamadım? Sloganik sataşma diyorsun, örnek verebilir misin?

poetricus
14.02.2014, 18:35
Selçuk İnan ,Onur Recep Kıvrak onun eseri bi yerde.
Tamam eleştirelim de dozunu kaçırmayalım.
Eyvah, ne yaptın kardeş, Onur Kıvrak, Şenol Güneş'in eseriymiş, keşfetmekle forma vermek farklı şeylermiş.
Şimdi klavyene biber sürecekler.

DEEP BLUE
14.02.2014, 18:37
Kaçak güreşiyorsun. Soruma cevap alamadım? Sloganik sataşma diyorsun, örnek verebilir misin?:-)))) Yahu canım kardeşim... Kaçak güreşiyorsun dediğin adamı tanımıyorsun bile... Bilmiyorsan, bu forumda önüne gelen herhangi birine sor nasıl güreştiğimi, anlatan biri çıkar elbet... Etme... Bak cevap vermiyorum... Tadında bırakalım... Tamam sensin...

Not: Sloganik sataşma sözünde, kastettiğim kişi kesinlikle sen değilsin...

oflubektas
14.02.2014, 18:42
:-)))) Yahu canım kardeşim... Kaçak güreşiyorsun dediğin adamı tanımıyorsun bile... Bilmiyorsan, bu forumda önüne gelen herhangi birine sor nasıl güreştiğimi, anlatan biri çıkar elbet... Etme... Bak cevap vermiyorum... Tadında bırakalım... Tamam sensin...

Eski bir MFÖ şarkısı;

"Peki peki anladık,
Sen neymişsin be aaaaaağbi" :)

Mert67
14.02.2014, 18:42
Şenol Güneş ismi beni heyecanlandırsa da bir kısım Trabzonspor taraftarı aklıma gelince heyecanım yatışıyor. Gelme hocam. Trabzon hariç nereye gitsen kıymetin bilinir.

DEEP BLUE
14.02.2014, 18:46
Eski bir MFÖ şarkısı;

"Peki peki anladık,
Sen neymişsin be aaaaaağbi" :)
Sizin kadar olamasak da, idare ediyoruz işte... :-)))

Hayret topluca saldırırsınız diye beklemiştim... Senin ortaklar yalnız bırakmış seni... Diğerlerine de haber ver özelden... Pek alışkın değilim teke tek olmaya, bilirsin...

DEEP BLUE
14.02.2014, 18:53
Yeni hoca kim olmalı başlığı, kişisel kinlerini dökmek için sataşmaya dinazor arayan eski yaralıların uğradığı mahalle kahvesine döndü sonunda... Kardeşim, benimle derdi olan, özelden halletsin. Atıp tutuyorsunuz, tehdit ediyor, küfrediyorsunuz, hakaret ediyorsunuz, hesabı olan buradan arasın diye telefon numaramı - adresimi yazıyorum orta yere, tık yok... Ya da arayan vatandaş 5 dakika sonra özür dilerim abi falan filan... Yahu kardeşim bırakın bu bitirim ayaklarını... Hoca kim olmalı, onu konuşalım efendi efendi... Rica ediyorum.

oflubektas
14.02.2014, 18:53
Sizin kadar olamasak da, idare ediyoruz işte... :-)))

Hayret topluca saldırırsınız diye beklemiştim... Senin ortaklar yalnız bırakmış seni... Diğerlerine de haber ver özelden... Pek alışkın değilim teke tek olmaya, bilirsin...

Teke tekte zat-ı şeriflerinizle kim başa çıkabilir ki... :)

Topluca saldırı, sürek avı veya bahsettiğiniz "özelden diğerlerine haber verme" gibi en ufak bir girişimde dahi bulunduysam veya bu zehaba kapılacağınız birşey yaptıysam her türlü özre, üyeliğimi silmeye veya aklınıza gelecek herhangi bir manevi diyete hazırım.

Hayat tecrübeniz benden fazla ama siz karşınızdaki insanları ne kadar basit addediyorsunuz ? "Dervişin fikri ve zikri" meselesi...

DEEP BLUE
14.02.2014, 19:02
Teke tekte zat-ı şeriflerinizle kim başa çıkabilir ki... :)

Topluca saldırı, sürek avı veya bahsettiğiniz "özelden diğerlerine haber verme" gibi en ufak bir girişimde dahi bulunduysam veya bu zehaba kapılacağınız birşey yaptıysam her türlü özre, üyeliğimi silmeye veya aklınıza gelecek herhangi bir manevi diyete hazırım.

Hayat tecrübeniz benden fazla ama siz karşınızdaki insanları ne kadar basit addediyorsunuz ? "Dervişin fikri ve zikri" meselesi...

Efendim, ben o bahsettiğiniz diyete başlayalı çok oldu... ''Hayat tecrübesi'' filan derken, inceden biçtiğiniz derviş donunda makas olmayı bırakalı seneler olduğu gibi... Hafif gelir bazı şeyler... Her neyse, ilk cümlenizdeki, beni de gülümseten nazik latifenizin yüzü suyu hürmetine susalım... Derdim, eski defterleri açmak değil... Eskiler birbirini iyi bilir burada... Bu minvalde, tanımadığı için, bana ''kaçak güreşiyorsun'' diyen gencecik çocuğa müdahale etmek yerine, bana ''sen neymişsin be aaaabi'' çeken eski hasmıma da selam vermiş olayım... ''Ekibi toplamak'' konusundaki latifemizi anlamaktan imtina eden düşük profilli mizah çizgisine rağmen...

S.Seymen
14.02.2014, 19:03

Al benden de o kadar üstat bende ciddiyim...

ama sembollere, kutsal kisvesi verip saldırmamak lazım

semboller bu takımın şah damarlarıdır...

Miserable
14.02.2014, 19:04
:-)))) Yahu canım kardeşim... Kaçak güreşiyorsun dediğin adamı tanımıyorsun bile... Bilmiyorsan, bu forumda önüne gelen herhangi birine sor nasıl güreştiğimi, anlatan biri çıkar elbet... Etme... Bak cevap vermiyorum... Tadında bırakalım... Tamam sensin...

Not: Sloganik sataşma sözünde, kastettiğim kişi kesinlikle sen değilsin...

Kısaca, işime gelmeyen sorulara cevap vermiyorum desene şuna. Uzaktan yakından alakası olmayan mesajlarla, insanları tahrik ederek, "herkes bana düşman" edebiyatı üzerinden şov yapmaktan eminim zevk alıyorsundur.

Bülent AKBULUT61
14.02.2014, 19:04
Hami henrique kadroyu almamış sevmeye başladım hami hocayı

Muhammed Ayaz
14.02.2014, 19:11
başkan gene atıp tutmuş birdahaki sezon alacağım futbolcular için önceden anlaşacağım diyee hahaha :D güleyimi ağlayımmı bilemedim .....

DEEP BLUE
14.02.2014, 19:13
Kısaca, işime gelmeyen sorulara cevap vermiyorum desene şuna. Uzaktan yakından alakası olmayan mesajlarla, insanları tahrik ederek, "herkes bana düşman" edebiyatı üzerinden şov yapmaktan eminim zevk alıyorsundur.
Töbe töbee...

Canım kardeşim... Hayatta işime gelmeyen tek soru integral ve kareköktür... Sevemedim lanet şeyleri... Herkesin bana düşman olduğu filan yok... Sevenimiz çok daha fazladır biliyoruz... Zaten kimse sevgilim değil burada, sevilmek gibi bir derdim de yok... Şov konusuna gelince, ben susalım diyorum, sen uzatıyorsun ve şov yapan ben oluyorum... Zevk alıyor muyum?.. Bakmam lazım...

Not: Malum yazı, Şenol hocanın gelmesi halinde forumda olacakları daha önceden yazan bir ağabeyin uçuk kaçık hezeyanlarıdır... Ciddiye alma, geç... Ersun Yanal konusuna 9.567'ci defa girmem. Sıkıldım...

Cem Zırıh
14.02.2014, 19:13
Dunya duzeni bu bir guzel varsa ona illâki muhalefet olacak. Hayatimda hic bir zaman ocu bucu otekici olmadim (sahis olarak ) ama su forumda yazilanlara konusulanlara gordukce bana burdan birileri Gunes'ci muamelesi yapsin diye can atar oldum.Bide goruyorum ya kimileri Senol Gunes para duskunu yazar olmuslar, afedersiniz de babanizdan kalan miras evi kardesinize dahi parayla satan bir evrende yasiyorken Trabzonspor teknik direktorunun size bedavaya mi hocalik yapmasini sac agirtmasini bekliyordunuz ? Neyse bunu gecelim , Hic kimse hic bir kurumda tek basina suclu degildir evet bu bir gercek ama gercekten de objektif ve net baktiginizda yok Ersun'un eserine geldi onun otekinin eserine geldi yapti desenizde Trabzonspor 2010 yilinda yasamis oldugu sampiyonlugun disinda son 20 senede sadece ve sadece Senol Gunes donemlerinde sampiyonluga yaklasmistir. Trabzonspor teknik direktorleri arasinda hatta tum teknik direktorler arasinda rakip takim taraftarlarinca saygiyla karsilanan anilan tek insan Senol Gunes olmustur.Bunun gibi bir cok basariyi ve ilki Trabzonspor'a yasatan gene Senol Gunes olmustur, teknik direktorlugu doneminde ben dahil olmak uzere suan Gunes"ci" olarak andiginiz bir cok kisi de bazi kararlarinda elestirmistir ki elestirilmelidir de. Trabzonspor'u Senol Gunes'den baskasi su durumdan cikaracagina ben inanmiyorum.

oflubektas
14.02.2014, 19:16
Efendim, ben o bahsettiğiniz diyete başlayalı çok oldu... ''Hayat tecrübesi'' filan derken, inceden biçtiğiniz derviş donunda makas olmayı bırakalı seneler olduğu gibi... Hafif gelir bazı şeyler... Her neyse, ilk cümlenizdeki, beni de gülümseten nazik latifenizin yüzü suyu hürmetine susalım... Derdim, eski defterleri açmak değil... Eskiler birbirini iyi bilir burada... Bu minvalde, tanımadığı için, bana ''kaçak güreşiyorsun'' diyen gencecik çocuğa müdahale etmek yerine, bana ''sen neymişsin be aaaabi'' çeken eski hasmıma da selam vermiş olayım...

Hocam Aleyküm Selam da hasım ??? Eski defter ??? Zannedersem "atışmak" bağlamında sizle sadece 1 kez, o da 3'er veya 4'er "post" içeren karşılıklı mesajlaşmamız oldu.

Size ara ara saygısızlık yapıldığı -maalesef- doğru. Bunlar arasında ben de varsam lütfen söyleyiniz. Onun dışında -atıyorum- bu başlıkta son 100 mesajın en az 20'sini şenlendiren, hemen her mesajında da muhakkak kendinden bahseden ve kendisiyle aynı fikirde olmayanlara tepeden bakan ifadelerini eksik etmeyen, meramında çoğu kez haklı olsa da (işte yazar burada yelkenleri suya indiriyor :) ) mutlaka şimşekleri üzerine çeken bir tavrı olan ağabeyimize "takılmak" istedim, hepsi bu...

Erbay
14.02.2014, 19:24
Ziya Doğan diyeyim de bir resetlenelim :D

special one
14.02.2014, 19:25
YARIM SEZON MANİSA MACERASINDA MI ARDA yı piyasaya sürdü yani ersun hoca..

alperi anladım da

diğerleri kim merak ettim soruyorum ??

Merak mi ettin size umut bulut desem onuda şenol güneş adam etti dersin

Tayfun Aydın
14.02.2014, 19:29
Şu forumdaki Ersun Şenol Güneş çekişmesi bile Türkiye de bu takımın başına geçirebilecek hoca olmadığının kanıtı. En iyi seçenek Yılmaz Vural veya Samed Aybaba.

Cyzio
14.02.2014, 19:29
Keşke bütün Anti-Şenolcular senin gibi olsa Hocam.

Eyvallah, kardeşim :).

.

DEEP BLUE
14.02.2014, 19:30
Hocam Aleyküm Selam da hasım ??? Eski defter ??? Zannedersem "atışmak" bağlamında sizle sadece 1 kez, o da 3'er veya 4'er "post" içeren karşılıklı mesajlaşmamız oldu.

Size ara ara saygısızlık yapıldığı -maalesef- doğru. Bunlar arasında ben de varsam lütfen söyleyiniz. Onun dışında -atıyorum- bu başlıkta son 100 mesajın en az 20'sini şenlendiren, hemen her mesajında da muhakkak kendinden bahseden ve kendisiyle aynı fikirde olmayanlara tepeden bakan ifadelerini eksik etmeyen, meramında çoğu kez haklı olsa da (işte yazar burada yelkenleri suya indiriyor :) ) mutlaka şimşekleri üzerine çeken bir tavrı olan ağabeyimize "takılmak" istedim, hepsi bu...

Kardeşim iyi yapmışsın... Takıl bana hayatını yaşa... :-))) Yalnız, kendisiyle bu kadar dalga geçen bir dinazorun, ısrarla ''tepeden bakma'' ödülüne layık görülmesi biraz manidar geliyor bana... Her neyse, çocukluğuna inilmesi gereken sorunlu erkek DEEP BLUE, bugün şöyle bir yazı yazmış... Birebir gerçek de olmuş... Şimdi bunu gerçekleştiren kardeşimiz ısrarla yazıyor: sen kaçak güreşiyorsun diyor... Yahu bu garip yaşlı Fenerli psikopat abin ne yapsın... Susalım diyorum, olmuyor...

DEEP BLUE
14.02.2014, 19:37
Aha, bu tepeden bakan lavuk DEEP BLUE bunu da yazmış bugün... Tepeden bakmayanlar takmamış bile... Kaderimse çekerim... Daha ne yapayım...

Bera B.
14.02.2014, 19:42
Şenol Güneş'e teklif yapılmış olması ciddi anlamda şaşırttı beni. Kaç gündür okuyorum ama yok yahu sadece adı ortaya atılıyordur falan demiştim, meğerse durum ciddiymiş.

1.5 sene öncesine göre ne değişti de en önemli aday konumunda kendisi anlamıyorum. Artık aynı isimleri görmekten gına geldi. Kim giderse gitsin kim gelirse gelsin sürekli üç beş isim dönüp duruyor. Ben bıktım yahu farklı şeyler görmek istiyorum artık.

Emrah Akcagöz
14.02.2014, 19:46
Kurban Berdyyev haberleri doğru mudur ?

DEEP BLUE
14.02.2014, 19:46
Şenol Güneş'e teklif yapılmış olması ciddi anlamda şaşırttı beni. Kaç gündür okuyorum ama yok yahu sadece adı ortaya atılıyordur falan demiştim, meğerse durum ciddiymiş.

1.5 sene öncesine göre ne değişti de en önemli aday konumunda kendisi anlamıyorum. Artık aynı isimleri görmekten gına geldi. Kim giderse gitsin kim gelirse gelsin sürekli üç beş isim dönüp duruyor. Ben bıktım yahu farklı şeyler görmek istiyorum artık.

İHO'nun koltuğu koruması için, bir mayın eşeği daha lazım... (Bu deyimi bilerek kullandım) Sarılabileceği en kuvvetli isim Şenol hocadır. Çünkü kendisi teknik direktör olduğu anda oklar üzerine dönecek, İHO gündemden düşecektir. İHO'nun planı budur... Budur da, Şenol hoca bunu yerse, aklından şüphe ederim...

NOT: Yine yazmıştım bir çok arkadaş gibi... Bildiğimiz tanıdığımız Şenol Güneş, koşullar oluşmadan gelmez... O koşullar da oluşmamıştır zaten... Yani, İHO/Şenol hoca durumu, ikinin ikili permütasyonudur... On üzeri kaç oluyor gençler?

Miserable
14.02.2014, 19:52
Kurban Berdyyev haberleri doğru mudur ?

Küçük bir ihtimal. Takımı hocaların hocası Şenol Güneş'e hazırlayacak biri lazım.:D

DEEP BLUE
14.02.2014, 20:01
Takımı Şenol Güneş'e hazırlayacak kişilere ''altlık'' diyoruz... Bu deyim genelde ana yemek öncesi yenen ara sıcaklarda kullanılır. Bizim kulüpte kullanımı da buna son derece uygundur. Ancak, mesela Kaburgacı Burhan usta'ya giderseniz size sunulacak altlıklar genelde bilinen şeylerdir. Şenol hoca konusunda ise, kimsenin bilmediği, biliniyorsa da, ''bu da nerden çıktı'' dediği kişiler seçilir. Yavaş yavaş ısıtılır... O arada servis bir süre kesilir. Ulan aç mı kalacağız acaba endişesi kaplar her yanınızı... Ve mutlu son... Yanar döner afilli bir tabakta sunulur Şenol bey... Yersiniz... Yemeseniz de yersiniz... Yersiniz yersiniiiiz...

CEMEFKER
14.02.2014, 20:15
Bir teklifim var acizane.

(Değer bulanlar klavye başına) Trabzon ve Trabzonspor gerçekleri göz önüne alınarak nedenleri ile birlikte bir T.D ismi ortaya savunsun...

(Kısa ve özetle) Zico diyorum...fufbolu biliyor.Türkiye ve Avrupa başarısı ortada..Bir kısır Alex-fb-t.d çekişmesi onu da yemişti...

sasort
14.02.2014, 20:16
İHO'nun koltuğu koruması için, bir mayın eşeği daha lazım... (Bu deyimi bilerek kullandım) Sarılabileceği en kuvvetli isim Şenol hocadır. Çünkü kendisi teknik direktör olduğu anda oklar üzerine dönecek, İHO gündemden düşecektir. İHO'nun planı budur... Budur da, Şenol hoca bunu yerse, aklından şüphe ederim...

NOT: Yine yazmıştım bir çok arkadaş gibi... Bildiğimiz tanıdığımız Şenol Güneş, koşullar oluşmadan gelmez... O koşullar da oluşmamıştır zaten... Yani, İHO/Şenol hoca durumu, ikinin ikili permütasyonudur... On üzeri kaç oluyor gençler?

aynen katılıyorum kardeş bunlar kendilerine kurban arıyor

her söyleneni kabul edecek ne verilirse onunla idare edecek

trabzonun birliği bozulmasın diye sesini kesecek biri

evet doğru Şenol Hocadan bahsediyoruz

manchini gibi birini getirsinler de göreyim

ne dedi ben buraya kariyerimi bitirmeye gelmedim şart olsun bular birini bulamayacaklar

yılmaz vural gibileri hariç

DeAgLeMaNyAq
14.02.2014, 20:27
Şenol Hoca'ya teklif yapılmasında tuhaflık yok fakat Şenol Hoca'nın Hacıosmanoğlu'nu takdir etmesi enteresan...

CEMEFKER
14.02.2014, 20:28
Fb medyasi ayrilgini ihanet noktasinda disiplinsizliği gösterilmişti....
....bakın Zico Ne diyor.... http://www.ankarahaber.com/haber/Zico-Fener-den-neden-ayrildi/23890

Salih Edip
14.02.2014, 20:35
Ne yarim kalan ismis arkadas ziyadogan yilmaz vural senol gunes. Var mi unuttugumuz ? 2 sene sonra da mustafa hoca konusulur tekrar yarim biraktigi is icin :)

CEMEFKER
14.02.2014, 20:35
Renkdaşlar çoğumuz iyi niyetli olarak tartisma derecesinde de olsa goruslerini aktariyor....hala yasiyoruz demektir bu...

Ancak bunun daha değer kazanması somut bilgilerin aktarilmasi ile olur diyorum..."Teknik Direktörümüz Kim Olmalı" nın içini doldurmak isteyenler klavye başına....

Tayfun Aydın
14.02.2014, 20:41

:))))) Şenol Güneş diyenlere cevap vermeme gerek bırakmadığınız için teşekkür ederim.

worldmaster
14.02.2014, 20:59

(Değer bulanlar klavye başına) Trabzon ve Trabzonspor gerçekleri göz önüne alınarak nedenleri ile birlikte bir T.D ismi ortaya savunsun...

(Kısa ve özetle) Zico diyorum...fufbolu biliyor.Türkiye ve Avrupa başarısı ortada..Bir kısır Alex-fb-t.d çekişmesi onu da yemişti...

Bana uyar. Keyifli futbol oynatiyordu. Fb'nin o donem sampiyonlar ligi maclarinda acayip bir performansi vardi. Yani hakikaten adamin futbol anlayisi iyiydi. Sonradan neden bozuldu ben de anlamadim. Maldonado transferini de o mu yapmisti acaba. Eger oyleyse Senol hocayla transfer konusunda ayni olumsuz ozellikleri tasiyor olabilir. Zira o donem fb kadrosunda Anelka, R.Carlos, gibi isimler vardi. Bu oyunculari Zico aldirmadiysa( tam hatirlamiyorum cunku) o da hazir kadroyu mu iyi oynatti acaba diye de aklimdan gecmiyor degil.

Hüseyin Başoğlu
14.02.2014, 21:04

Trabzon ve Trabzonspor gerçekleri göz önünde alınırsa bize uygun teknik direktör yok maalesefki :(

Ama bu gerçekleri taraftarın sahada görmek istediği hareketlere indirgersek;

Benim adayım Marcelo Bielsa'dır.

Futbolu bilmeyi bırak kitabını yazar,sıkı ve disiplinlidir,tek düze değildir asla sıradışı taktik ve dizilişle oynar rakibe görede ufak ufak değişiklikler yapar iyi analiz eder rakibini,genç oyunculara değer verir gelişmelerine yardımcı olur,ofansif futbol anlayışı vardır vs.vs.

sasort
14.02.2014, 21:11
Şenol Hoca'ya teklif yapılmasında tuhaflık yok fakat Şenol Hoca'nın Hacıosmanoğlu'nu takdir etmesi enteresan...

TUAFLIK yok be yalan çünkü senol hoca kibarca reddetmiş

daha doğrusu biziim hiç 5 saat süren forvet görüşmesi oldumu

neden 5 saat görüşmüşler

çünkü iho 5 saat ikna için yalvardı bu kadar

çünkü yılmaz vural gibilerden başkasını ts getirecek güçleri yok

bu kadar basit

Zafer Fidan
14.02.2014, 21:12
Felsefe yapan hoca istemiyorum artik.

carolo
14.02.2014, 21:12
Hami'yi ufakligimdan beri çok severim ancak TD olarak soguk bakiyordum kendisine ancak Henrique'yi kadroya almmakla sonsuz kredisi var artik benim gozumde allah razi olsun kendisinde artik Emre Gural oynar insallah.
Henrique'nin kaçirdigi golleri dusundukce ve Akhisarli oyuncunun daha zor pozisyonlarda attigi golleri gordukce Henriqe utanmismidir biraz

Hüseyin Başoğlu
14.02.2014, 21:14
işte bu taraftarın güvenini kazanmak bu kadar kolay :)

henriyi kadroya alma güvensin sana taraftar:D

orhan42
14.02.2014, 21:14
Şenol hocanın gelmesine karşıyım..Ama elde iyi kadrolar vardı da o sebepten dolayı takımı şampiyon yaptı diyen arkadaşlara gülüyorum sadece..Evet 10-11 sezonundaki kadronun büyük kısmı onun yaptığı kadro değildi..Fakat Broos döneminde de dibe vurmuş bir görüntüsü vardı o muhteşem (!) kadronun.İlk önce o eski anıları silip atarak kupayı kazandırdı,ardından ertesi sene süper kupa ve lig şampiyonluğunu kazandı.Ersun Yanal'ın kadrosu dediğimiz kadro dibe vurmuştu zaten.Burak gibi bi çirkin ördek yavrusundan gol kralı çıkarması bile yeter sebep benim için..Ha gelmesini istemem o ayrı mesele..Fakat kendisine haksızlık yapıldığı kanaatindeyim..o malum sezon oynatılan oyun ve alınan 82 puan ortada.Ertesi sezon süper final denen zıkkımda ligi 3. bitiren yine aynı takım..Fakat şike sürecinde kendisi çok yoruldu yıprandı ve oyuna dahi müdahale edemez hale geldi,bıraktı..Başarısız diyenlere hasbelkader insaflı olun diyorum..

Cafer Bulur
14.02.2014, 21:24
Senol günesle kurban berdiyev arasinda tercih yapacak olsaniz kimi alirdiniz?

juliant
14.02.2014, 21:30
Hami'yi ufakligimdan beri çok severim ancak TD olarak soguk bakiyordum kendisine ancak Henrique'yi kadroya almmakla sonsuz kredisi var artik benim gozumde allah razi olsun kendisinde artik Emre Gural oynar insallah.
Henrique'nin kaçirdigi golleri dusundukce ve Akhisarli oyuncunun daha zor pozisyonlarda attigi golleri gordukce Henriqe utanmismidir biraz

hamının marıfetı degıl bu..eger gercekten henrıkenın otu oldugunu ddusunseydı akcayıda etkıler oynattırmazdı..sımdı akcay gıttı bıseylerı degıstırmıs ve tutarsa takımın basında kalmak var hedefınde..hamının lıg tvde maclarımızdan once yorumları olurdu onları dınlerken bu adam ıns gelmez t d olarak dıyodum cunku hep savunmacı mantıgıvardı kontra atak oynamalıymısız vsvs yorum yapıyodu hemde senol gunes zamanındakı o guzel kadroyla..bence defansıf oyn akcaydan cok hamının fıkrıydı

Cyzio
14.02.2014, 21:30

Her zaman öbürünü.

.

Zafer Fidan
14.02.2014, 21:34

Yilmaz Vurali.

Yaşar
14.02.2014, 21:35
Şimdi öncelikle şunu açıklamak gerekiyor. Oyuncu kadromuz tam bir leş ve bu kadrodan bir şeyler beklemek hayalcilik olur. O nedenle gelecek herhangi bir hocanın gözle görülür bir değişiklik yapabileceğini düşünmüyorum. Ama bu kadrodan maksimum verimi alabilecek, takımı ilk 5 in içine sokabilecek bir teknik adam diyorsanız daha önce de yazdığım gibi Yılmaz Vural diyorum. Sezon sonuna kadar kendisiyle yola devam edip sonrasında yapmak istediklerine bakıp devam edip etmeme konusunda fikir sahibi olunabilir.

Royal Heart
14.02.2014, 21:35
Takıma kim gelecekse hiç tanımayan adam da olsa şu tabloyu izleterek kulübün aslında ne olduğunun anlatılması lâzım.

Hatta en başta kulüpte bulunan herkesin hafızalarını bir yoklamaları lâzım.

http://www.youtube.com/watch?v=Xp09BWB7VxQ

juliant
14.02.2014, 21:37
mustafa denızlıde olabılır 1 2 yıllıgına gercı bu adamda hucum futbolu baskılı futbol oynattırmıyo ama macı nasıl kazanacagını bılen bırısı

cakalkerem
14.02.2014, 21:37
yeni haber var mı?

Yiğit Gayretli
14.02.2014, 21:38

Cyzio Hoca'yı...

Yaşar
14.02.2014, 21:39
Hücum futbolu bekleyenler de avuçlarını yalarlar, bu kadar az koşan, hücumda çoğalamayan bir takım hücum futbolu oynayamaz.

ibrahim
14.02.2014, 21:44

Kurbanı alırdım. Bu yönetimde olsaydım kurban edecek birini seçerdim. Bi hoca göndermeyle takımda tutunma şansım arttıysa yeni bi kurbanla iki kat daha arttırırdım. :)

Hürgün Aygün
14.02.2014, 21:46
Şenol hocanın ismi Trabzonspor'un olduğu her yerde geçer. İsminin yazılacağı hepimizin tahminiydi zaten ama bugünkü haberler işin ciddi olduğunu gösterdi. Düşünmesi bile harika. Benim Trabzonspor'la yaşadığım en büyük mutlulukların baş mimarıdır Şenol Güneş. O o kulübüde olsun yeter diyordum her zaman. Şenol hoca geldiği sezon Türkiye Kupası, Süper Kupa aldırmış ertesi sezon yine rekor puanla, müthiş futbolla şampiyon yaptı bu takımı. Her şeyden önce ondan cesuru, adamı gelmedi. Babam kadar seviyorum seni be hocam. Yönetim, hak etmememiz hiçbir şey umrumda değil. Sen gel yeter ki sen o kulübede bizimle ol yeter ki gerisi önemli değil...

uzungöllü
Takımdaki çöpler atılmadan,gerekli ve yeterli transfer yapılmadan kim gelirse tutmaz,o da harcanır.

kayseriliyiz
Kimseyi alamaz bu yönetim Hami hoca devam edecek büyük ihtimal.
Su durumda yabanci hoca zaten intihar olur

Cafer Bulur
14.02.2014, 21:47
Her zaman öbürünü.

.

Yilmaz Vurali.

Cyzio Hoca'yı...

Kurbanı alırdım. Bu yönetimde olsaydım kurban edecek birini seçerdim. Bi hoca göndermeyle takımda tutunma şansım arttıysa yeni bi kurbanla iki kat daha arttırırdım. :)

Anlasilan senol günesi kimse istemiyor mesaj anlasilmistir.:)

Cyzio
14.02.2014, 21:49
Cyzio Hoca'yı...

Benim hocalık bu alanda geçmiyor be Yiğit. Ama yine de teşekkürler :).

.

Erdem35
14.02.2014, 21:54
Renkdaşlar çoğumuz iyi niyetli olarak tartisma derecesinde de olsa goruslerini aktariyor....hala yasiyoruz demektir bu...

Ancak bunun daha değer kazanması somut bilgilerin aktarilmasi ile olur diyorum..."Teknik Direktörümüz Kim Olmalı" nın içini doldurmak isteyenler klavye başına....

ben y. vural ya da h. cuper diyorum. gerekçelerimi daha önce yazmıştım.

ligi tanımayan, oyuncu grubu hakkında bilgisi olmayan yabancı bir teknik adam gelirse bizim aliyi veliyi tanıyana, kadrosunu oluşturana kadar 3-4 hafta geçer. yine olan takıma olur. küme düşme potasında debelenip dururuz.

sezon bitene kadar takımı ligde tutabilecek yerli bir antrenörle çalışmalıyız. yılmaz vural bunu başarabilir. ben ofansif futbol anlayışını da beğenirim. sezon sonuna kadar yılmaz vuralla sözleşme imzalanmalı.

yabancı olacaksa da en azından ligi tanıyan cuper takıma adaptasyon sorunu çok yaşamaz. karadeniz havası almışlığı da var, seyirci psikolojisini az çok bilir.

mustafa hoca olması gerektiği gibi devre arasında istifasında ısrarcı ve samimi olsaydı o zaman boas'lar, stramaccionileri konuşabilirdik. bize bugün gelip yarın takıma katkı verecek bir teknik direktör gerekli.

Bilal Karadeniz
14.02.2014, 21:54
burda sergeni öve öve bitiremeyenleri alalım lütfen.

yatmaztara
14.02.2014, 22:20
villas boas çok yakın...

Berke6198
14.02.2014, 22:20
Türkiye'ye Dünya 3.'lüğü kazandırmış ve Trabzonspor kulübüne her adım attığında şikesiz, şaibesiz durdurulamayan bir teknik direktörü, bir değeri öpüp başımızın üstüne koymak yerine yerden yere, duvardan duvara vuruyoruz...

Bizdeki lüks kimsede yok vallahi :)

Full HD
14.02.2014, 22:23

Kim övdü bilmiyorum ama Adam antepe ilac oldu! Bir takim hocalar Serben kadar basarili olamadi ama.

F. Yıldırım
14.02.2014, 22:24
Türkiye'ye Dünya 3.'lüğü kazandırmış ve Trabzonspor kulübüne her adım attığında şikesiz, şaibesiz durdurulamayan bir teknik direktörü, bir değeri öpüp başımızın üstüne koymak yerine yerden yere, duvardan duvara vuruyoruz...

Bizdeki lüks kimsede yok vallahi :)

Şenol hoca'nın hakkını kimse yemiyor ama bize artık hücum futbolu oynatan bir td şart.

F. Yıldırım
14.02.2014, 22:25
villas boas çok yakın...

Anlaşıldı, bu iş forvet transferine benzemeye başladı:)

Courage
14.02.2014, 22:28

''0'' kulübe deneyimi olmasına rağmen gelir gelmez Antep'e ivme kazandırması övülmüştür çok çok ,dostum. Fazlası henüz olmaz iyi bir hoca olup olamayacağını zaman gösterecek.

Ama oyunculuk zekası mükemmel olan bir adamın ,t.d. olarak başarısız olacağını düşünmüyorum. Sergen başarılı olacaktır bence.

yatmaztara
14.02.2014, 22:28
Malouda ve bosingwa ölüm orucuna başlamış Boas gelsin diye. Boas, bu iki oyuncuyu kıramazsa trabzonsporun yeni teknik direktörü olacak.

CEMEFKER
14.02.2014, 22:29
Bana uyar. Keyifli futbol oynatiyordu. Fb'nin o donem sampiyonlar ligi maclarinda acayip bir performansi vardi. Yani hakikaten adamin futbol anlayisi iyiydi. Sonradan neden bozuldu ben de anlamadim. Maldonado transferini de o mu yapmisti acaba. Eger oyleyse Senol hocayla transfer konusunda ayni olumsuz ozellikleri tasiyor olabilir. Zira o donem fb kadrosunda Anelka, R.Carlos, gibi isimler vardi. Bu oyunculari Zico aldirmadiysa( tam hatirlamiyorum cunku) o da hazir kadroyu mu iyi oynatti acaba diye de aklimdan gecmiyor degil.

Fazla şüpheci olma canıııııımm.!
-Oynattığı futbol olarak tatmin ediyor mu?
- Başarılı mı ?
- Kritik , büyük maçları oynatma/ kaldırma kapasitesi var mı ? ("Çelsi" maçını tavsiye ederim;))

laudrup61
14.02.2014, 22:31
Villas Boas işi tamam, arada ufak pürüzler kaldı ufak pürüz Villas Boas a teklif henüz yok :D

Reha Demirbaş
14.02.2014, 22:33
Şenol GÜNEŞ'in oynatamadığı futbolu yeterince izlediğimize inanıyorum. Futbolun taktiğinden, oyun kuruluşundan anlayan ve şu takıma 3 pas üzeri pas yaptırabilecek bir hoca olmasını çok isterim. Bunu en son BROOS'un GÜNEŞ için kurban edilmeden önceki döneminde gördüm.

bordo08
14.02.2014, 22:38
Şenol hoca gelirse beceriksiz yalancı iho ya kalkan olmaktan başka bir işe yaramaz..Bırakalım hami devam etsinde sezon sonu gelmeden ikisinden birden kurtulalım...

carolo
14.02.2014, 22:41
Villas Boas beklemede ilk hedef Rafael Benitez

inception61
14.02.2014, 22:46
Villas Boas beklemede ilk hedef Rafael Benitez

o zaman gelsin sadi reis:D
hem pro lisansıda var benitezin varmı ha:)

ESER
14.02.2014, 22:52
''0'' kulübe deneyimi olmasına rağmen gelir gelmez Antep'e ivme kazandırması övülmüştür çok çok ,dostum. Fazlası henüz olmaz iyi bir hoca olup olamayacağını zaman gösterecek.

Ama oyunculuk zekası mükemmel olan bir adamın ,t.d. olarak başarısız olacağını düşünmüyorum. Sergen başarılı olacaktır bence.

sergenin antep'e kazandirdigi ivme bence de basari pariltilari iceriyor ve sergenin ileride nasil bir hoca olabilecegi hususunda fikir de veriyor az cok fakat oyunculuk zekasi mukemmel olup hocalik denemeleri basarisiz olan bircok oyuncu var. buna ulkemizden en guzel ornek hagi olabilir mesela. buna karsin vasat oyuncu olup basarili hoca olan bircok eski futbolcu var. mustafa denizli , fatih terim isimleri de bu minvalde guzel ornekler olabilir. futbolculuk ve tdlik cok farkli alanlar

special one
14.02.2014, 22:56

Tabiki berdiyev sifirdan aldigi kazan la barcaya kafa tuttu. Ama gelmez belki gokdeniz getirtwbilir ki gelirse seneye gokdeniz i de yanina almazsa sasirmayin

Muhteva
14.02.2014, 22:59
Spor Dünyası ‏@sporistacom 10 dk.
Tecrübeli teknik direktör Şenol Güneş, Trabzonspor'dan gelen teklifi reddetti.

Murat Güvenç
14.02.2014, 23:02
Aha, bu tepeden bakan lavuk DEEP BLUE bunu da yazmış bugün... Tepeden bakmayanlar takmamış bile... Kaderimse çekerim... Daha ne yapayım...

lho hep aynı şeyi yapıyor forvet transferindeki gibi iki isim at ortaya millet tartışırken sezon bitsin ...

Murat Güvenç
14.02.2014, 23:07
villas boas çok yakın...

hamiyle devam ederiz

Veysel
14.02.2014, 23:14
Spor Dünyası ‏@sporistacom 10 dk.
Tecrübeli teknik direktör Şenol Güneş, Trabzonspor'dan gelen teklifi reddetti.

O nasıl ajans adı öyle sporista :D

Tayfun
14.02.2014, 23:14
A planı Güvenç Kurtar
B planı Villas Boas

C planı akıl sağlığı açısından gizli tutuluyor .

Kadir
14.02.2014, 23:19
Sadi Tekelioğlu yakın,
Meşaleleri yakınnnnn

brnclhn
14.02.2014, 23:56
kahvedeki adam olsun ama hırslı olsun, kulubede oturmasın...futbolculara sürekli bağırsın koşmayanı döverek koştursun hatta,kaybetmeyi beraberliği hazmedemesin birileri gibi...bence birsürü taktik bilgisinden daha faydalı olacaktır bize...

Cem Zırıh
14.02.2014, 23:58
Senol Gunes gelmeyecekse Hami Mandirali devam etsin.

selcuk
15.02.2014, 00:04
magath fulham e basti imzayi

carolo
15.02.2014, 00:06
Çok önemli bir teknik dorektor gelecek. Zannedersem Cuma ya da hafta sonu Türkiye’ye gelir
ipucu latin ve çok kariyerli :)

TSemih61
15.02.2014, 00:07
Hami Mandıralı'ya birkaç maç şans verilebilir diye düşünüyorum. Şuan hangi hoca gelirse gelsin bu takımı birden şahlandıramaz zaten.

Ahmet AYDIN-28
15.02.2014, 00:37
Mustafa Hoca ekibiyle beraber mi ayrıldı? Hami'den başka kalan var mı? Yeni gelen kondisyoner duruyor mu?

must61
15.02.2014, 00:53
12 Sivasspor-------19 6 5 8 21 27 -6 23
13 Kayserispor-----19 6 4 9 25 31 -6 22
14 Orduspor--------19 4 9 6 20 21 -1 21
15 Gaziantepspor---19 5 6 8 17 26 -9 21
16 Elazığspor-------19 4 8 7 16 30 -14 20
17 Mersin İY-------19 4 7 8 22 28 -6 19
18 Akhisar Belediye-19 3 7 9 13 28 -15 16

Şenol Güneş ,Şenol Güneş diyenler ;

Çok uzak değil,geçen yıl ŞG istifa ettiğindeki tablo buydu.

Yaptığı transferler ortada,giderken bıraktığı tablo ortada(küme düşme potası),hala ne bu ısrar ben anlayamıyorum.

ALDENİRO
15.02.2014, 00:54
Hugo broos

Gökhan Uzun
15.02.2014, 00:55
Şenol hocayı severim efsanemizdir ama yeter. Bir süre yüzünü dinlendrsin. Hem elinde iyi kadro olmayınca çuvallayan bir hoca.

laudrup61
15.02.2014, 01:43
Carlo Ancelotti ile anlaşılmış, son anda ayağını sehpaya çarpıp ayak parmağı sakatlanınca iş yatmış

Fatih Öztürk
15.02.2014, 01:50
Trabzonlu yada Türk hoca alacağına takimi Malouda calistirsin.teknik direktorde seçim hakki sezon sonu bu yönetim gidecekse yeni yönetimin olmali.

TSigalko
15.02.2014, 01:58
İbrahim Scarface'le görüşmelere başlanmış.

http://i.hizliresim.com/wjgOog.jpg

Sefaenes
15.02.2014, 02:02
bu yönetim asla Hoca bulmamali yapacaklari tek isleri var mahkemelik kongreyi yapmalari ve gelecek olan yönetim Hocayi bulmali biz bu sahte kabadayiya kalirsak birak buseneyi senemizde harap olacak

Nihat Günay
15.02.2014, 02:05
Yeni teknik direktör her kim olacaksa bilmesi gereken tek şey var;

Başarı, üç direğin arasına topu sokabildiğin kadardır...

Sefa Murat Dokuz
15.02.2014, 03:51
Yılmaz Vural gibi bir yırtıcı kuş lazım bize, öyle koşmayan felan sahada 2 dk kalamaz.

Kadir
15.02.2014, 06:51
12Sivasspor-------19 6 5 8 21 27 -6 23
13Kayserispor-----19 6 4 9 25 31 -6 22
14Orduspor--------19 4 9 6 20 21 -1 21
15Gaziantepspor---19 5 6 8 17 26 -9 21
16Elazığspor-------19 4 8 7 16 30 -14 20
17Mersin İY-------19 4 7 8 22 28 -6 19
18Akhisar Belediye-19 3 7 9 13 28 -15 16

Yaptığı transferler ortada,giderken bıraktığı tablo ortada(küme düşme potası),hala ne bu ısrar ben anlayamıyorum.

Şu tabloya bakan biri Şenol hocayı değilde Hamza hocayı ister. Akhisar mucizesine bak ya :)

aaahmet61
15.02.2014, 08:45
12 Sivasspor-------19 6 5 8 21 27 -6 23
13 Kayserispor-----19 6 4 9 25 31 -6 22
14 Orduspor--------19 4 9 6 20 21 -1 21
15 Gaziantepspor---19 5 6 8 17 26 -9 21
16 Elazığspor-------19 4 8 7 16 30 -14 20
17 Mersin İY-------19 4 7 8 22 28 -6 19
18 Akhisar Belediye-19 3 7 9 13 28 -15 16

ne kadar unutkanız.bu şenol güneşin başarılı takımı çil yavrusu gibi dağılmadı mı istanbula ? iskelet takım kurmak o kadar kolay mı ? helede bu çulsuz başkanla .muharrem ustayı bu yüzden istiyorduk projelerle güçlendirilmiş trabzonspor.futbolcularını istanbula kaptırmayan trabzonspor.

aaahmet61
15.02.2014, 08:47
Şu tabloya bakan biri Şenol hocayı değilde Hamza hocayı ister. Akhisar mucizesine bak ya :)
bir ara gençlerbirliği mucizesi vardı sivas mucizesi vardı i.b.b mucizesi vardı ne oldu ? bizim bu takımlardan farkımız asansör takım olmayışımız.sağolsun haci asansörü zemin kata sabitledi.çık çıkabilirsen.

DEEP BLUE
15.02.2014, 10:31
Evet beyler... 5. Karadeniz Şenol Güneş Şenlikleri kapsamında turnuvaya katılacak takımlar yavaş yavaş belli olmaya başladı... Forumda görülen o ki, şimdilik 4 takım var...

1-) Özevlatgücü
2-) 1967 Genç Dinazorlar
3-) Pollyana United
4-) Yüzergezerspor

Şahsen benim de oyuncusu olduğum 1967 Genç Dinazorlar takımının ilk 11'ini veriyorum:

...................................Cyzio Hoca........................................
Travelair...........Lazibere...................Yaş ar............Fatih Öztürk
...................................Poetricus...... ...................................
...........Gabriel Omar.......Deep Blue............Nakzo.....................
.......................MuratJ..................Tri stram...........................

Oyuncu özellikleri :

Cyzio Hoca : Yılların eskitemediği değer... Kaleciliği Johan Sebastian Bach besteleri kadar sanat boyutuna taşıyan efsane... Sakinliği, topu oyuna sokarken gösterdiği akıl dolu tercihleri ve yer tutuşundaki tecrübeyle öne çıkmaktadır. Ancak, karşı kalede Şenol Güneş'in olması halinde, iki saniye içinde kırmızı mendil görmüş boğa haline gelerek, santrfor mevkiine koşmasıyla bilinir.

Travelair : Alışkın olunmadık bir centilmen... Bosingva'nın yerli versiyonu... Sessiz sakin ve akıl dolu... Tam görev adamı... Alan savunmasında ters kademe uzmanı... Her takıma lazım...

Lazibere : Bir usta... Kesinlikle Luizao ayarında bir stoper. Top tekniği ve vücudunu kullanma becerisi üst düzey... Hiç beklenmedik anlarda yaptığı ani hücum varyasyonları ile rakibin aklını başından alan, defansın temel direği... Hem oynar, hem oynatır... Kesinlikle müthiş oyuncu...

Yaşar : Lazibere'nin tandemi... Agresif defansın dünyadaki en önemli temsilcilerinden biri... 1967 Genç Dinazorlar takımına, gerideki pas sirkülasyonunda değer katan oyuncu... Boşluk doldurma konusundaki üstün meziyetleri ile olmazsa olmaz eleman...

Fatih Öztürk : Bu sezon küme düşen Akçay Limonspor'dan transfer edildi... Özevlatgücü yöneticilerinin daha fazla para teklif etmesine rağmen,'' para herşey değil, çocukluğımdan beri dinazor olmayı hayal ettim'' diyerek dik duruş sergilemiş adamın dibi... Daha ziyade defansif özellikleri ön planda olup, rakibin durumuna göre bindirme yaparak, muz ortalarıyla bilinir. Görev adamı...

Poetricus : 6 dil bilen, 10 bin kitap okumuş bir üstad-ı azam... Hayata bakışını futbol özellikleriyle birleştirerek, bloklar arası bağlantıyı kuran modern ön libero... Aynı zamanda bitki uzmanı olduğundan, ara pasları rakibi bitkisel hayata sokar... Alan kontrolü, topla oynama özellikleri dünya çapında bir virtüöz... Kendisiyle ikili mücadeleye, Kenan Doğulu gibi gelir, Kuşum Aydın gibi dönersiniz...

Gabriel Omar : Orta üçlünün sağ kanadında yükü çeken genç ve dinamik oyuncu... Şekeri yükselmediği taktirde son derece sakin bir kişilik olmasına rağmen, inatçı bindirmeleri rakibi fıtık eder... Her iki kanatta oynayabilir. Fiziksel ve atletik özellikleri üst düzey...

Deep Blue : Daima hücumu düşünen, tam bir genç dinazor... Küçükken ısrarla istediği oyuncak Volkswagen alınmadığı için, hayata karşı öfke dolu... Bu öfkesini rakipten çıkaran bir psikopat. Üstün top tekniği ile, birebirlerde bağırsak düğümlenmesine neden olabilecek bir zıpçıktı... Hava toplarına iyi yükseldiği için, ''tepeden bakan'' ünvanı takılmış, Engin Baytar-Maradona karışımı itici erkek...

Nakzo : Takımın en önemli hücum silahlarından biri... Tam bir boğa... Saldırmaktan, rakibi ısırmaktan haz duyan, müthiş sol kanat... Sürati ve dayanıklılığı ile Premier lig takımlarının gözdesi... Beklenmedik anlarda uzaktan attığı şutlarla meşhur...

MuratJ : İçine Christiano Ronaldo kaçmış Umut Bulut... Ekstra idman yapan, kendisine çok iyi bakan tam bir profesyonel... Aslında zenci ve yisyiri olduğu yönünde bir inanca neden olan gol makinesi... Durdurulamaz... Deep Blue'nun veliahtı...

Tristram : Sokak futbolunda elde ettiği dar alandaki müthiş çalım yeteneği ile rakibi bezdiren gerçek bir bela... Nerede ne zaman ne yapacağı belli olmayan, patlama gücü 16 atom bombasına eşit, acaip forvet... Kaleciyi çaresiz bırakan plase gollerin prensi...

Evet beyler... Takımımız bu... Takımda olmaya ve mevkiine itiraz eden varsa yazsın, düzelteyim... Ayrıca kadroda yer bulabileceğine inanan gerçek genç dinazorlara da açık kapımız...

Diğer takımlar da kendi kadrolarını oluştursunlar... Turnuva başlasın... Tüm takımlara başarılar...