PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Seneye Teknik Direktör Kim Olmalı ?

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20

yatmaztara
11.02.2014, 23:34
Son Dakika!!! Ntv spor: Hagi Trabzon'da!!!

Sakin olun beyler, rahat bir nefes alın şaka yaptım:D

HH_52
O zaman ayvayı yeriz işte, yeni adrianlar yeni henrique ler brozekler getirir hoca 5 sene boyunca bunları göndermeye uğraşırız ondan sonra başkana küser taraftara küser

mazoşistmisiniz? ndoye yi veto etmeseydi belki bu durumda olmayacaktık, büyük kara geçirdi bizi hoca

şu filozoflardan gına geldi artık

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Volkan Albayrak
bence bu yönetimin anlaşabileceği 3 alternatif var 1 Hami Mandıralı 2- Giray Bulak 3- Sadi Tekelioğlu

Hüseyin Başoğlu
ulan canı sıkılan Şenol Güneşe laf vuruyor...

Bende gelmesini istemiyorum ama bu adamın teknik direktörlüğüne laf etmeyin bari...

Ha tamam futbolcu pörtföyü yok buna itirazda etmiyorum ama bunu diyen insanlarında sonra gelip ertuğrul sağlam şota felan yazmasını garipsiyorum...

Ne zamanki ,transferi yapan profesyonel bir scout ekibi olur,takım ile yönetim arasındaki iletişimi düzenlicek profesyonel bir menajer olur,ne zamanki teknik direktör sadece takımla ilgilenir sadece teknik direktörlük yapar o zaman Şenol Güneş gelsin yıllarca başarılı olur...Ha onada ne Şenol hocanında nede bir çoğumuzun ömrü yetmez görmeye...

laudrup61
11.02.2014, 23:35
Şotayı alamıyorsak kardeşi Arçili getirelim hoca olarak :D

cakalkerem
11.02.2014, 23:36
Giray hoca olabili.r...
Sadi'nin mra dan bir farkı olmaz..

Çağatay_
11.02.2014, 23:36
Bos hava bunlar ayni diploma muhsin ertugral da da var hatta trabzon da yilmaz vuralin yardimcisiydi kendisi...

Ben Yılmaz Hoca'nın Türkiye'de yaptığı işlerde kendini ispatlayacak yeterliliği gösterdiğini düşünüyorum. Siz düşünmüyor olabilirsiniz, saygı duyarım.

Ayrıca Muhsin Ertuğral küçümsenmeyecek işlere imza atmıştır Afrika'da çalıştığı dönemde. İnsanları bu şekilde küçümsememek gerekir.

HH_52
11.02.2014, 23:37
ulan canı sıkılan Şenol Güneşe laf vuruyor...

Bende gelmesini istemiyorum ama bu adamın teknik direktörlüğüne laf etmeyin bari...

Ha tamam futbolcu pörtföyü yok buna itirazda etmiyorum ama bunu diyen insanlarında sonra gelip ertuğrul sağlam şota felan yazmasını garipsiyorum...

Ne zamanki ,transferi yapan profesyonel bir scout ekibi olur,takım ile yönetim arasındaki iletişimi düzenlicek profesyonel bir menajer olur,ne zamanki teknik direktör sadece takımla ilgilenir sadece teknik direktörlük yapar o zaman Şenol Güneş gelsin yıllarca başarılı olur...Ha onada ne Şenol hocanında nede bir çoğumuzun ömrü yetmez görmeye...

Bak bu ola bilir. Ama Trabzonda zor bunlar :D

cakalkerem
11.02.2014, 23:39
Hami Mandıralı: "Trabzonspor için hizmete hazırım"
-
©TrabzonsporTrabzonspor'da teknik direktör Mustafa Akçay'ın görevden ayrılmasının ardından takımı çalıştırma görevini üstlenen Hami Mandıralı, "Trabzonspor için hizmete hazırım. Biz görev adamıyız" dedi.

Trabzonspor'da yönetim ile karşılıklı anlaşarak görevinden ayrılan Teknik Direktör Mustafa Akçay'ın ardından yeni teknik direktör gelene kadar takımı hazırlaması istenen yardımcı antrenör Hami Mandıralı, ilk açıklamasını DHA'ya yaptı. Mandıralı, görevden kaçmayacağını belirterek, "Biz görev adamıyız. Kal derler kalırız, git derler gideriz, Trabzonspor böyle bir sevda. Bizim için sorun yok. Gerisini çok konuşmak istemiyorum. Yarın ne olur hep beraber göreceğiz. Aksine yorum yapmak bize yakışmaz. Biz Trabzonsporluyuz, görev verirseler çalışırız, vermezseler dışarıdan destek veririz. Şu anda çalışıyoruz. Görevimizin başındayız. Yardımcı hocalarla birlikte devam ediyoruz" ifadelerini kullandı.

ibrahim
Yılmaz Vurala teklif götür, koşarak gelir. Oda yakında mahkeme kararıyla zorla seçim olacağı içindir. Yıllık 600-700 bin Eurodan kapı gibi 3 senelik sözleşme yapar, seçimden sonra tazminatını alır, elini kolunu sallaya sallaya gider 3-4 ay sonra. Oh mis.

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Kemal Öztel
Neyseki antrenor almak için bir zaman aralığı yok.Yoksa bu okuduklarım forvet transferini hatırlatıyor bana..

laudrup61
Jaja gelsin td olarak

OFLU_79
11.02.2014, 23:40
Ünal KaramanIda yaktIK. Adama cok ayIp ettik.

Tolunaya aynIsI.

Kadir
Hamza Hamzaoğlu ideal bir isim değil midir yerli seçenekler içinde?

cakalkerem
Eski bakan Kılıc'tan Güneş mesajı

Gençlik ve Spor Eski Bakanı Suat Kılıç, sosyal medya üzerinden bir mesaj yayınlayarak, teknik direktör arayışlarına devam eden Trabzonspor yönetime öneride bulundu. Kılıç, mesajında, "Trabzonspor'un yaşadığı şampiyonluklarda da, kıl payı kaçırdıklarında da hep Şenol Güneş vardı. Bence çare yine o!" ifadelerine yer verdi.

"Günah keçisi Akçay"

Trabzon'dan yayın yapan yerel gazeteler teknik direktör Mustafa Akçay'a sahip çıktı. Günebakış Gazetesi, "Akçay gitti, yönetim zora girdi. B planı yok" başlığını atarken, Taka Gazetesi, "Hepiniz suçlusunuz?" manşetini kullandı. Kuzey Ekspres Gazetesi ise, "30 yılda ulaştı, 8 aydı bıraktı" başlığını atarak, "Mustafa Akçay uzun yıllar savaşarak hayalini kurduğu takımın başına geçti ama kısa sürede harcandı gitti" ifadelerini kullandı. Karadenizin Sesi Gazetesi, "Bir dönem sona erdi" manşetiyle ayrılığı okuyucularına aktarırken, Karadeniz'de Sonnokta Gazetesi, "Faturayı Akçay ödedi!" başlığıyla teknik adama sahip çıktı. Türksesi Gazetesi, "Akçay dönemi kapandı", Karadeniz Gazetesi de, "Günah keçisi Akçay oldu" başlığını attı.

Mehmet SELEN
Hazır kadro diyorsunuz yıllaaardır peki o hazır kadrolar neden başarıya gitmedi sorarım. Şenol GÜNEŞ'in elindeki sıradan oyuncular bile Milli Takım seviyesine çıktı. 1996 kadrosunu öncesi ve sonrası ile ben bire bir yaşadım. O kadro yoktan var edildi, liğme liğme işlendi oyuncular. 2001 kadrosu kaptanları kadro dışı kalmış, Kasımpaşa'dan fark yemiş tel tel dökülen bir kadroyu 82 puana taşıdı. 2005 yılıda aynı. Beyler önemli olan kadrodaki oyuncularla başarıya gitmektir...Ersun efendi neden başaramadı madem çok kolaydı başarı...Kusura bakmayın hepiniz nankörsünüz, Futbol'u bildiğinizi zannediyorsunuz. Şenol GÜNEŞ'e saygı duymamak çok acı. Kaybedilen şampiyonluklar kadar acı...

Aynen katılıyorum yazdıklarınıza. Trabzonspor taraftarları Şenol Hocayı eleştiri adı altında hep aşağılamaya çalışıyorlar.Yeter artık Hocayı ergen muhabbetlerine meze yapmayınız.

special one
11.02.2014, 23:41
Ben Yılmaz Hoca'nın Türkiye'de yaptığı işlerde kendini ispatlayacak yeterliliği gösterdiğini düşünüyorum. Siz düşünmüyor olabilirsiniz, saygı duyarım.

Ayrıca Muhsin Ertuğral küçümsenmeyecek işlere imza atmıştır Afrika'da çalıştığı dönemde. İnsanları bu şekilde küçümsememek gerekir.

Zaten ben muhsin ertugral un yilmaz vuraldan iyi olduğunu savunanlardnim asla kucumsemem. 1461 un basina geçmesini çok istiyorum

yatara
11.02.2014, 23:43
Son Dakika!!! Ntv spor: Hagi Trabzon'da!!!

Sakin olun beyler, rahat bir nefes alın şaka yaptım:D

transfer dönemindede yapardin hep böyle *likler :D: :D :D

Hüseyin Başoğlu
Bak bu ola bilir. Ama Trabzonda zor bunlar :D

abi geçiceksin zor mor...

Ne istediğini bilmeyen bir taraftar guruhuyuz...

Teknik direktör gelicek klübün bütün davalarını sahiplenicek,yönetime karşı dediğim dedik biri olucak,dünya futboluna ve futbolcularına hakim olucak,futbolcu piyasasını bilicek,transferi kendi yapacak,var olan oyuncuların sözleşmelerini kendi yapacak ayarlayacak,takımı yönetecek şampiyon yapacak,taraftar maça gelsin diye illa full ofans futbol oynatacak,kötü oynayan oyuncuyu dövecek,rakip takıma laf çakacak vs.vs.vs.

Var mı ya dünyada böyle bir teknik direktör ??

Benim bildiğim avrupada gördüğüm teknik direktör transfere pek karışmaz...

Der ki mesela bana santrafor ve sol bek lazım fizik gücü yüksek ve tempolu vs. diyerek...

Bu klübün bir transfer ekibi olur bu isteğe göre oyuncu listesi hazırlar menajere sunarlar hoca izler şunlar şunlar olur der...Menajer yönetimden aldığı bütçeye göre bu işi halleder...

Ama yok bizde teknik direktör başkan gibi olmalı..Hele bu kişi Şenol Güneş'se teknik direktörken başkanlık yapması yetmez federasyon başkanlığıda yapması lazım...

Çakıroğlu İhsan
4-4-2 oynaticak hoca gelsin

Çağatay_
11.02.2014, 23:44
Zaten ben muhsin ertugral un yilmaz vuraldan iyi olduğunu savunanlardnim asla kucumsemem. 1461 un basina geçmesini çok istiyorum

Keşke öyle bir hamle yapılsa, Muhsin Hoca 1461 için bulunmaz nimet olur.

Ne güzel düşünmüşsünüz.

Soner Albayrak
11.02.2014, 23:46
Çare Urban Breams :)

laudrup61
Lucescu boşta mı?

Alika87

Hastane tesislere uzakmi?

Hüseyin Başoğlu
11.02.2014, 23:47
4-4-2 oynaticak hoca gelsin

4-4-2 oynayınca bütün maçları kazanma garantisimi var ???

Alika87
11.02.2014, 23:49
4-4-2 oynayınca bütün maçları kazanma garantisimi var ???

Yok, ama en basit sistemlerden bir tanesi. Tam bizim türk takimlari iicin.

HH_52
11.02.2014, 23:50

cKGkcGm2sm8

Hüseyin Başoğlu
11.02.2014, 23:51
Yok, ama en basit sistemlerden bir tanesi. Tam bizim türk takimlari iicin.

bizim takım şuanki kadro ile 4-4-2 oynayamaz...4-2-3-1 yada 4-3-3

HH_52
11.02.2014, 23:52
abi geçiceksin zor mor...

Ne istediğini bilmeyen bir taraftar guruhuyuz...

Teknik direktör gelicek klübün bütün davalarını sahiplenicek,yönetime karşı dediğim dedik biri olucak,dünya futboluna ve futbolcularına hakim olucak,futbolcu piyasasını bilicek,transferi kendi yapacak,var olan oyuncuların sözleşmelerini kendi yapacak ayarlayacak,takımı yönetecek şampiyon yapacak,taraftar maça gelsin diye illa full ofans futbol oynatacak,kötü oynayan oyuncuyu dövecek,rakip takıma laf çakacak vs.vs.vs.

Var mı ya dünyada böyle bir teknik direktör ??

Benim bildiğim avrupada gördüğüm teknik direktör transfere pek karışmaz...

Der ki mesela bana santrafor ve sol bek lazım fizik gücü yüksek ve tempolu vs. diyerek...

Bu klübün bir transfer ekibi olur bu isteğe göre oyuncu listesi hazırlar menajere sunarlar hoca izler şunlar şunlar olur der...Menajer yönetimden aldığı bütçeye göre bu işi halleder...

Ama yok bizde teknik direktör başkan gibi olmalı..Hele bu kişi Şenol Güneş'se teknik direktörken başkanlık yapması yetmez federasyon başkanlığıda yapması lazım...

Şenol Güneş Sportif Direktörlük yapmak ve takımı Ünal Karamana bırakmak istedi. Buna neden mani oldular????

Şahin Yılmaz
MRA istifa etti. Kendini Karadeniz Sularına ayağına beton bağlayıp atsaydı da Asla Affetmezdim.

Dostlar, Renkdaşlar, Hayatımda maç seyredemediğim, utandığım, Gün yüzüne çıkamadım bu zat yüzüne.

Allah var Kim gelirse gelsin bunun yerine, Trabzon meydandan kahvede oturup okey oynayan az çok maç seyreden birini getirin, aramayız, şahsı. Büyük mü konuşuyorum evet, küme düşsekde bunun gibisi gelmezdi.

Tazminat Almaması da hafifletici bir sebep.

Ama ezilip büzülüp utandığımız onca maçı seyredince, üste bize ödeme yapması lazım.

Bu Kurtuluş için ilk adımdı.

İkinci Adım İHO gidecek.....

Son adım, Trabzonspor tarih ve değerlerini bilecek Yöneticiler gelecek, ve profesyonel teknik ekip ve kadroları başa getirecek.

Hüseyin Başoğlu
Şenol Güneş Sportif Direktörlük yapmak ve takımı Ünal Karamana bırakmak istedi. Buna neden mani oldular????

Sadri Şenermiyim nerden biliyim :)

ibrahim
11.02.2014, 23:54
Otto Bariç gelsin

HH_52
11.02.2014, 23:56
Otto Bariç gelsin

Cebinde taş vardır onun :D:D:D:D

Şahin Yılmaz
11.02.2014, 23:57
Yılmaz Vural Efsane oyuncularımızdan Şota ve Arçil kardeşlerin Trabzonpordan Ayrılmasının ve Efsane kadronun Dağılmasına sebep olan Hocadır.

Yılmaz Vural diyenler sanırım genç arkadaşlar veya bizim Takımın başına geçip kadroyu dağıtan kişinin olduğunu bilmeyenleridir.

Bedri Sertkaya
11.02.2014, 23:58
Yeni hocadan önce yönetim istifa etsin.

Yılmaz Vural Efsane oyuncularımızdan Şota ve Arçil kardeşlerin Trabzonpordan Ayrılmasının ve Efsane kadronun Dağılmasına sebep olan Hocadır.

Yılmaz Vural diyenler sanırım genç arkadaşlar veya bizim Takımın başına geçip kadroyu dağıtan kişinin olduğunu bilmeyenleridir.

ibrahim
12.02.2014, 00:00
Cebinde taş vardır onun :D:D:D:D

Oynamayan futbolcuya, futbolcu gönderemeyen transfer yapamayan başkana sallar. Fenamı? :)

Şahin Yılmaz
12.02.2014, 00:01
Yeni hocadan önce yönetim istifa etsin.

Zaten İkinci adım olarak, ben bir önceki mesajımda yazmıştım kardeşim.

Kadir
12.02.2014, 00:01

Gelsin bu rezil kadroyu dağıtsın hatasını affettirsin :)

Çağatay_
12.02.2014, 00:03

Haklısınız Yılmaz Vural döneminde küçüktüm, ama az çok hatırlıyorum.

Ama tecrübeli bir büyüğümüz olarak siz, Şota'nın Trabzonspor'da futbol oynamaya devam edeceğini düşünür müydünüz?

Veya sizce kadro bu hoca yüzünden mi dağıldı.

Trabzonspor bu tip travmalarda kadrosu dağılan ve ağır darbeler alan bir kulüp her zaman.

Alika87
12.02.2014, 00:03
bizim takım şuanki kadro ile 4-4-2 oynayamaz...4-2-3-1 yada 4-3-3

Oynar diye düsünüyorum.

Misal:
-----Janko--Emre----
FM--Özer--Zoko/Burcu--Olcan
KK----AD----MY---Bosingwa
-------Onur-------

Bence oyuncu malzemesi 442 icin cok el verisli.

Kadir
12.02.2014, 00:05
Hamza Hamzaoğlu ismi hiç geçmedi değil mi? Aslında başarılı olabilecek bir hoca eğer yabancı hoca gelmeyecekse.

Tabi milli takımda ki görevini bırakmalı.

Şahin Yılmaz
12.02.2014, 00:05
Ben Mersin doğumluyum, yaşım 43.

1980 yılında Annem babam Almanyada, Kardeşim olmuş, Şimdiki gibi telefon yok.

Bana yazmışlar erkek kardeşin olmuş dediler, bende çocuğum, bana soruyorlar mektupta, ismi ne olsun?

Şenol dedim.

ibrahim
12.02.2014, 00:06
Zaten İkinci adım olarak, ben bir önceki mesajımda yazmıştım kardeşim.

O ilk adım olarak nitelendirdiğin şey sadece ikinci adımdakilerin ömrünü uzattı. Bi halta yaramadı.

Birde üstüne mahkeme kararından sonraki seçimde yönetimin düşmesi halinde bu çapsızların alacağı yeni hocanın tazminat yolu açılacak. Giderayak yine zarara uğratacaklar bizi...

Hüseyin Başoğlu
12.02.2014, 00:07
Oynar diye düsünüyorum.

Misal:
-----Janko--Emre----
-------Onur-------

malouda sıkıntı...kanat forvet oynaması lazım adamı yormamak lazım defansla...keza özer oyunu 2 yönlü oynayamaz bence

2 tür 4-3-3 ten yanayım ben...Bi emreyi gizli 9 oynatarak bide jankoyu kullanarak temel 4-3-3

-----Onur----
bosi-yumlu-aykut-kadir
---zokora--bourcenau
------colman-------
Olcan---Emre(janko)--Malouda

HH_52
12.02.2014, 00:07
Hamza Hamzaoğlu ismi hiç geçmedi değil mi? Aslında başarılı olabilecek bir hoca eğer yabancı hoca gelmeyecekse.

Tabi milli takımda ki görevini bırakmalı.

O zaman Ünalı getirelim.

Şahin Yılmaz
12.02.2014, 00:10
Haklısınız Yılmaz Vural döneminde küçüktüm, ama az çok hatırlıyorum.

Ama tecrübeli bir büyüğümüz olarak siz, Şota'nın Trabzonspor'da futbol oynamaya devam edeceğini düşünür müydünüz?

Veya sizce kadro bu hoca yüzünden mi dağıldı.

Trabzonspor bu tip travmalarda kadrosu dağılan ve ağır darbeler alan bir kulüp her zaman.

Ajaxa gitti gol kralı odu. Sonrası, İskoçya ligi her türlü Trabzonspor tarihinin gelmiş geçmiş hatta Türkiye ye gelmiş geçmiş en muhteşem oyuncuydu. Hagi magi onlar basının şişirme oyuncularıydı.

Sana bir şey daha diyeyim, kardeşi Arçil Şotaya beş çekecek bir oyuncuydu, ama dizinde platin vardı.

Bud Spencer
12.02.2014, 00:11

Demek tam su an bize lazim olan kisidir

Gelsin dagitsin bu kadroyuda:-D Allah rizasi icin

Bu kadrodan 15 kisi yollanip 10 tane yeni topcu (bunlarin en az yedisi 11icin) alinmadan hic bir sey degismeyecek!!

carolo
12.02.2014, 00:11
Akhisar maçinin ilk yarisinin son anlari Henrique karsi karsiya 100% pozisyonu harciyor keza ikinci yari da oyle bi kaç dakika sonra daha zor pozisyonda akhisarli oyuncu ayaginin disiyla mukemmel bir gol atiyor..
beyler bu Henrique neyin nesidir bu adama gol kaçirmasi için bide para veriyoruz biri bunun evine gidip islak odunla dovmesi lazim boyle mal bir varlik olamaz... Gelen hoca Emre'yi oynatsin yeter nasil olsa bir halt olmaz bu takimdan

Şahin Yılmaz
12.02.2014, 00:15
Demek tam su an bize lazim olan kisidir

Gelsin dagitsin bu kadroyuda:-D Allah rizasi icin

Bu kadrodan 15 kisi yollanip 10 tane yeni topcu (bunlarin en az yedisi 11icin) alinmadan hic bir sey degismeyecek!!

Bana kalırsa Onur hariç, hepsini yollarım.

O kadroyla bu kadroyu mukayese etmeni de, görmezden gelirim.

Koray10
12.02.2014, 00:15
bize yeni bir anlayis yani yeni bir yönetim o kadar

E. Okan Bülbül
12.02.2014, 00:16
Çare Ziya Doğan :)

kalavara
12.02.2014, 00:17
Oynar diye düsünüyorum.

Misal:
-----Janko--Emre----
-------Onur-------

4-4-2 için orta alandaki 2 oyuncun box to box olacak (ikisi de,ayrıca içlerinden biri ofansif anlamda daha etkin olacak), kanat ön oyuncuların ile santraforların mutlaka alan daraltmada ve adam takibinde etkin rol oynayacak.
bunlar olmadan asla 4-4-4 oynayamazsın, denersen akhisar maçındaki gibi olursun.

şu kadro yapısıyla her sistem zor çünkü topçuların mücadele etmiyor. sol önde oynatacağın 3 oyuncun var, sağda yok, akil stoperin yok (mustafa iyi bir stoperin yanında göz alır), önde top yapacak santraforun yok, yok oğlu yok.

Fatih
12.02.2014, 00:19
Şota kendi gitmek istemişti giderken de güzel para kazandırmıştı Yılmaz Vural'la alakası yok.

Alika87
12.02.2014, 00:21
malouda sıkıntı...kanat forvet oynaması lazım adamı yormamak lazım defansla...keza özer oyunu 2 yönlü oynayamaz bence

2 tür 4-3-3 ten yanayım ben...Bi emreyi gizli 9 oynatarak bide jankoyu kullanarak temel 4-3-3

-----Onur----
bosi-yumlu-aykut-kadir
---zokora--bourcenau
------colman-------
Olcan---Emre(janko)--Malouda

Özer Akhisara karsi isini fena yapmadi. Orta ikili bir birini tamamlamasi lazim. Biri biraz daha defansif, öbürü biraz daha ofansif oynar. Zokora/Burcuyanu ikilisi de mümkün, ama bana biraz fazla defansif geldi.

Zaten yazarkende beni en cok Malouda rahatsiz etti, ama takimda en fazla kosan oyuncu o ise, sol kanat da oynayabilir diye düsünüyorum. Keske eski formuna dönebilse Yusuf. 442'de sol kanat bence Yusuf icin en ideal mevki.

Yada biraz fanteziye kacalim ve Barca'nin Real'e karsi oynadigi 3-1-3-3 taktigini oynayalim. Kadro yapinca böyle gözükür.

---------Janko--------
---Malouda----Olcan---
----------Emre-------
------Özer-----Burceanu--
---------Zokora----------
--Kadir---Mustafa---Bosingwa
---------Onur----------

fanteziye bak :D

zafer44
12.02.2014, 00:25
"Benim adamım, bizim evladımız" futbolda karşılığı olmayan palavralardır. Önemli olan liyakat ve ehliyettir eğer bunlara bir de sadakat ekleyebilirseniz tadından yenmez. Trabzonspor'a dört şampiyonluk yaşatan başkan Şamil Ekinci Trabzonlu değildir.

Mert Oğuzlu61
12.02.2014, 00:28
bjk den son dakkalarda gol yemesek, malouda golü atabilse maç kopsa alsak 3 puanı, bjk yi geçiyorduk ve muhtemelen bilic i ter basacaktı. adamlar şimdi şampiyonluk potasına girdiler. gerçi biz bjk yi yensek yine birşey olmazdı, belki gaza gelirdik ama uzun vaadede yine kaçınılmaz son yaşanırdı, tabi mra nın ömrü uzayabilirdi en azından juve maçlarına kadar.

Kadir
12.02.2014, 00:28
O zaman Ünalı getirelim.

Yılmaz Vural, Abdullah Avcı gibi yerli isimler konuşuluyor bu iki isimden iyidir Hamza hoca.

Akhisar gibi bir ilçe takımıyla neler yaptığı ortada. Adam Emrah Eren, Çağdaş Atan, Oğuz Dağlaroğlu, Bilal Kısa gibi yıllanmış oyuncularla neler yapıyor ayrıca Merter, Uğur Demirok, Mehmet Akyüz, Kenan Özer, Güray Vural gibi oyuncuları canlandırmış resmen. Niasse olayına ise hiç girmiyorum.

Şahin Yılmaz
12.02.2014, 00:30
Trabzonspor çöküşü bu hallere düşmesinin tek sebebi şike sürecidir.

Hatırlarsanız Ankaraspor bir Kongre süreci sonrası yok imza yok mimza, paaaaatttt diye küme düşürüldü.

Hem deeeeee Lig devam ederken.

14 maçta (tespit edilen) şike, Bu şikeyi UEFA, UEFA tahkim kurulu onamıştı. Üstüne üstlük CAS ta onadı.

Dönelim Türkiye ye.

Federasyon şike var sahaya yansımadı dedi. Ama Şike yapmaktan Azize Yöneticilere ceza verdi.

Dönelim Mahkemelere.

Her türlü cezayı verdi.

Yargıtay onadı.

Federasyon ne diyor. Ankarasporu Lig devam ederken bir Kongre yüzüne küme düşüren Federasyon.

Sus pus.

Şampiyonluğumuz, Ankaraspora uygulanan cezalar örnek alınıp, anında tescil olsa, Fener küme düşse veya cezası her ne zıkkımsa verilseydi,

Bu durumda olmazdık.

İşte Trabzonspor Bunun için büyük.

Alika87
12.02.2014, 00:30
4-4-2 için orta alandaki 2 oyuncun box to box olacak (ikisi de,ayrıca içlerinden biri ofansif anlamda daha etkin olacak), kanat ön oyuncuların ile santraforların mutlaka alan daraltmada ve adam takibinde etkin rol oynayacak.
bunlar olmadan asla 4-4-4 oynayamazsın, denersen akhisar maçındaki gibi olursun.

şu kadro yapısıyla her sistem zor çünkü topçuların mücadele etmiyor. sol önde oynatacağın 3 oyuncun var, sağda yok, akil stoperin yok (mustafa iyi bir stoperin yanında göz alır), önde top yapacak santraforun yok, yok oğlu yok.

Kagit üstünde bile kadro yapmak zor, hoca ne yapsin?

Kadromuz asiri derece yetersiz ve dengesiz.

tsukru61
12.02.2014, 00:36
Bu süreçte benim aklıma ilk gelen isim: Hamdi Aslan

Şahin Yılmaz
12.02.2014, 00:38
Ve burdan şu Hoca gelecek bu Hoca gelecek yok yabancı olsun yok, Şenol Güneş olsun diyen arkadaşlara söylüyorum.

Trabzonspor tarihini bilen Hoca hücum oynatır.

Fenevli Rıdvan ne diyor, Tranzona gittiğimizde deplasman maçıysa, lig başında o deplasmana sıfır yazıyorduk.

Fenevli Rıdvan ne diyor, Biz Trabzon deplasmanında korner kazandığımızda seviniyorduk.

Ben Fenevli Rıdvanın anlattığı Trabzonsporu sevdim, gördüm yaşadım, ve o takımı istiyorum.

Hangi Hoca gelirse, hangi Yönetim gelirse benim istediğim Fenevli Rıdvanın anlattığı TRABZONSPOR .

HERKESİN VE BENİM BİLDİĞİM TAKIMIM.

asilhamsi
12.02.2014, 00:41
eldeki malzeemeden en iyi 4-3-3 cıkacagunu dusunuyorum.

malouda yı on bolgede kullanırsak verim alabiliriz.

özer ortasahada top dagıtma görevini yapacak gibi görünüyor.

--------------------onur---------------------

boss-------caner-------------mustafa akbaş------kadir

--------gökhan alsan--------bourceanu------özer---------

----olcan---------------emre--------------olcan----------

bu kadrodaki oyuncuların 90 dakika mücadele edeceklerinden eminim.

en azından ust uste 3-4 90 dakika bu adamlara şans vermeliyiz.

Alika87
12.02.2014, 00:44
Ve burdan şu Hoca gelecek bu Hoca gelecek yok yabancı olsun yok, Şenol Güneş olsun diyen arkadaşlara söylüyorum.

Trabzonspor tarihini bilen Hoca hücum oynatır.

Fenevli Rıdvan ne diyor, Tranzona gittiğimizde deplasman maçıysa, lig başında o deplasmana sıfır yazıyorduk.

Fenevli Rıdvan ne diyor, Biz Trabzon deplasmanında korner kazandığımızda seviniyorduk.

Ben Fenevli Rıdvanın anlattığı Trabzonsporu sevdim, gördüm yaşadım, ve o takımı istiyorum.

Hangi Hoca gelirse, hangi Yönetim gelirse benim istediğim Fenevli Rıdvanın anlattığı TRABZONSPOR .

HERKESİN VE BENİM BİLDİĞİM TAKIMIM.

Iyi bir hoca kendi takimini iyi bir ve her hafta rakibini cok iyi analiz eder. Takimi da ona göre kurar. Rakibin zayif noktalarindan en iyi sekilde nasil faydalanabilirim. Iyi hoca bunlari düsünmeli. yok takimim 30 sene önce hücum oynadi, bende öyle oynatmam gerekiyor. Profesyonellesme diyoruz, kurumsallasma diyoruz, ama hala böyle amatör düsüncelere sahibiz.

edit: Yasa bakmadan yorum yazdim, saygisiz birsey dediysem özür dilerim.

Şahin Yılmaz
12.02.2014, 00:46

Hamdi namı diğer Küçük Hamdi.

Barcelonaya rövaşata çakmıştı. 1-0 kazanmıştık.

Birde Büyük Hamdi vardı.

Ne güzel günlerdi akın akın gidiyorduk. Yarı sahayı çıkan rakip yoktu.

Hamdiyi TV de Trabzonsporu değerlendirirken görüyorum. Işık almadım. Bence işine devam etsin.

Şahin Yılmaz
12.02.2014, 00:52
Iyi bir hoca kendi takimini iyi bir ve her hafta rakibini cok iyi analiz eder. Takimi da ona göre kurar. Rakibin zayif noktalarindan en iyi sekilde nasil faydalanabilirim. Iyi hoca bunlari düsünmeli. yok takimim 30 sene önce hücum oynadi, bende öyle oynatmam gerekiyor. Profesyonellesme diyoruz, kurumsallasma diyoruz, ama hala böyle amatör düsüncelere sahibiz.

edit: Yasa bakmadan yorum yazdim, saygisiz birsey dediysem özür dilerim.

Elbetteki günümüz futbolunda hurraaaa hücum yok.

Arkadaşım, Barcelonanın sahasında Barcelonayı yarı sahasında hapseden bir takım görmedim.

Türkiyede Trabzonda oynarken beni yarı sahamda bir takım hapsediyorsa, bırak Akhissar belediye, bu Barcelona da olsa, Teknik Direktör Babamda olsa, İstifa der, olmadı küfrederim.

Koray Böyük
12.02.2014, 00:53
Transfer komitesinde kimler olacak.

Kulübün içinde çöreklenmiş, geçmiş başarılarla övünen, hesap vermeyen ve futboldan bihaber kişiler olacaksa o komite'nin muvaffak olması zor. Önce bu yapı temizlenmeli. Buraya işin ehli kişiler getirilip sağlıklı bir oluşum kurulmalı.

Şenol Güneş kulüp tarihinin en eşsiz insanıdır. Her zaman onure edilmeli. Ancak artık miadı doldu. Başımız sıkıştığında her daim ona sarılmamız. Sürekli gel git yapması. Muhtemel kötü sonuçlarda hem ruh halini bozar. Hem de taraftar nezdinde olumsuz bir imaj bırakır. Adamı bırakın da emeklilik hayatını doya doya yaşasın.

Transfer komitesinde başkan olmasında kim olursa olsun. Bu komite isine bakilip ogrenmeli gs sen b.munih, portoda. Transfer zamamjninda da yazmistm porto profesyonel bir klüp evet ama adamlar 3 ayda 300 tane topcu izlediler ve 2 kisiyi alma karari aldilar. Transfer sezonu finallere geldiği için tam takip edemedim ama bizim iho gibi transfer komitesinin transfer sezonunda secmiyorlar. Sene basindan hatta yillardir ayni sistemde calisiyorlar.

Şenol güneş konusu sadece şahsi düşüncem. Herkesin düşüncesine saygim var... :)

HH_52
12.02.2014, 00:55
"Benim adamım, bizim evladımız" futbolda karşılığı olmayan palavralardır. Önemli olan liyakat ve ehliyettir eğer bunlara bir de sadakat ekleyebilirseniz tadından yenmez. Trabzonspor'a dört şampiyonluk yaşatan başkan Şamil Ekinci Trabzonlu değildir.

Gelde bunu mikro milliyetcilere anlat.

HH_52
12.02.2014, 00:57

:D:D:D:D:D

Bu_lUgMaXEA

Şahin Yılmaz
12.02.2014, 00:58
Tabiki günümüz futbolu değişti.

Şampiyonlar ligi, yayın gelirleri, Seyirci, sponsor gelirleri, marka değerleri.

Alika87, elbette çok şeyler değişti.

Türkiyede başka Trabzonspor yok.

UEFA ne yaptı. Bizi şampiyonlar Ligine aldı. Oynadık.

Filmin devamı var. Ülke Futbolunda çok şeyler değişecek.

İlahi adalet yerini bulacak.

tristram
12.02.2014, 00:59
Halamın bıyıkları olsa misali uzuun uzun yazı yapıp ancak kendini kandırırsın...

yalan yanlis yazmaktan iyidir.yazdiklarimin hepsi malesef dogru.
oyle klavye basina gecip sallamakla olmuyor.

hanzale
12.02.2014, 00:59
gelen hoca mümkünse felsefe bilmesin. yönetim ve kadroya bakınca morinho gelse bi b.k olmaz bu takımdan dua edelim de yargıtay tekrarlatsın seçimi.

Alika87
12.02.2014, 01:02
Tabiki günümüz futbolu değişti.

Şampiyonlar ligi, yayın gelirleri, Seyirci, sponsor gelirleri, marka değerleri.

Alika87, elbette çok şeyler değişti.

Türkiyede başka Trabzonspor yok.

UEFA ne yaptı. Bizi şampiyonlar Ligine aldı. Oynadık.

Filmin devamı var. Ülke Futbolunda çok şeyler değişecek.

İlahi adalet yerini bulacak.

Insallah abi. Keske Sampiyonlar liginden gelen kaynagi dogru dürüst kullansaydik, simdi baska seyleri konusur olurduk.

realist07
12.02.2014, 01:08
beyler olay sadece takım , t.d. vs değil

işe öncelikle scout ekibiyle başlayacaksın, 3-4-5 yıllık planlama yapacaksın , şu takıma 3 tane iyi oyuncu bulabilmeli bu ekip.

ama nerde, ya tutarsa transferler yaptıkça akhisardan da 4 yersin , elazığdan da.

şu stoperleri seyrettikçe gülüyorum.

lazibere
12.02.2014, 01:09
Kasimpasa fenere yenilir, sota istifa eder ve bize gelir

Oğuzhan
12.02.2014, 01:10
:D:D:D:D:D

Bu_lUgMaXEA

Nerden nereye yahu.

Trabzonspor isterse üç atar, isterse beş atar, on atar.

Şimdi Akhisar gelip sahanda 4 tane atıp susturuyor seni.

realist07
12.02.2014, 01:10
tolunaya çok ayıp ettiler, çok daha iyisini yapabilirdi ama geçti.

MehmeTS_ADANA
12.02.2014, 01:11
Insallah abi. Keske Sampiyonlar liginden gelen kaynagi dogru dürüst kullansaydik, simdi baska seyleri konusur olurduk.

eğer o kararı transferin son gününe bırakmasaydılar eminim daha doğru kullanırdık o parayı

laudrup61
12.02.2014, 01:12
Sir Alex Fergusonla anlaşmışız ama imza atarken dolma kalemin mürekkebi akmış o yüzden iş yatmış, Gasperini'yi ikna etmişiz ama son anda menajeri imza parası istemiş vazgeçmişiz :D

angraf
12.02.2014, 01:15
4 yemek önemli değil hatta 10. bitirmektr. Trabzonspor bu İsterse 5 de Atar 10 da Atar diyen oyuncularımız vardı bir zamanlar Trabzonsproru yeniyorsan karşılığını fazlasıyla alırdın er yada geç ama o dönemlerimizi çok özlüyorum.

realist07
12.02.2014, 01:15
argio sacchi olmazmı?? adam herhalde bu takımı görse ötenazi ister.

laudrup61
12.02.2014, 01:16
şaka bir yana gelecek td nin sadece takımı iyi oynatması değil futbolcu portföyü de önemli, celtic de bi uşak vardı öylelerini getirecek adamlar lazım yoksa adrian henri gibilerini aldırıp takıma alınmış ndoye yi istemeyecek sonrada takımın çıkarlarından bahsedecekler uzak dursun artık

laudrup61
12.02.2014, 01:19
Trabzonspor 1990 larda kalmış öz evlat diye geçinenlerin ablukası altına alınmış vaziyette. Bir kurtulsak şunlardan daha profesyonel bir yapılanmaya gitsek şampiyon olmamız çok yakındır ama yıllar yılı kurtulamadık öz evlatlardan. falanca öz evlat gider filanca gelir o gider öbürü gelir, Trabzonspor üzerinden sırayla nemalanıp giderler elde var hiç.

körfez restorantta kaşarlı pide yemekten başka bişey yapmazlar, bize tamamiyle Trabzonlu olmayan profesyonel kişiler lazım

modern avrupa futbolu ve futbolcu portföyleri olan kişiler, misal Şota buna en iyi örnek adam hollanda ekolü gibi

HH_52
12.02.2014, 01:20
şaka bir yana gelecek td nin sadece takımı iyi oynatması değil futbolcu portföyü de önemli, celtic de bi uşak vardı öylelerini getirecek adamlar lazım yoksa adrian henri gibilerini aldırıp takıma alınmış ndoye yi istemeyecek sonrada takımın çıkarlarından bahsedecekler uzak dursun artık

ndoye yi Trabzonspora istemeyen hangi futbol fukarasıydı?

Erbay
12.02.2014, 01:21
Takımı diriltecek biri gelmeli. Sistem önemli değil. Akhisar 34'lük Çağdaş ve 36'lık Emrah'la 4 attı bize. 4 yahu 1 değil 2 değil 3 değil 4. Bu kadro tüm sistemleri, formasyonları denese o takımdan 4 yememesi lazım. Ama yedik işte takımın ruhu yok.

Gelecek hocanın ilk işi orta saha kurgusunu oluşturmak olmalı. Tek yönlüler, hiç yönsüzler falan derken berbat bir orta sahamız var. Oyunu tutamayan, takımı yönlendirmekten aciz bir orta saha. Zaten orta sahasız oynuyoruz yani defans var, forvet var. Mustafa Yumlu topu orta sahaya vermiyor, çünkü topu alan yok. Direkt üçüncü bölgeye gidiyor top. Rakibi karşılamada da felaket o bölge.

Soner, Colman ve sevmesem de Özer birlikte oynasın mesela çok şey değişir. Tabii "diri" halleriyle...

Alika87
12.02.2014, 01:22
eğer o kararı transferin son gününe bırakmasaydılar eminim daha doğru kullanırdık o parayı

karar gec gelmisti, ama Adrian, Henrique, Zokora gibi transferler o karardan sonra yapildi. Sampiyonlar liginden gelen tüm gelir, bu 3 oyuncuya gitti.

HH_52
12.02.2014, 01:25
Trabzonspor 1990 larda kalmış öz evlat diye geçinenlerin ablukası altına alınmış vaziyette. Bir kurtulsak şunlardan daha profesyonel bir yapılanmaya gitsek şampiyon olmamız çok yakındır ama yıllar yılı kurtulamadık öz evlatlardan. falanca öz evlat gider filanca gelir o gider öbürü gelir, Trabzonspor üzerinden sırayla nemalanıp giderler elde var hiç.

körfez restorantta kaşarlı pide yemekten başka bişey yapmazlar, bize tamamiyle Trabzonlu olmayan profesyonel kişiler lazım

modern avrupa futbolu ve futbolcu portföyleri olan kişiler, misal Şota buna en iyi örnek adam hollanda ekolü gibi

Yüzde Yüz doğru tespit. Trabzonspordan şu öz evlatcılar ve Başkanı ve Teknik Direktörü hep Trabzonlu yapmak isteyenler bu kulübten uzaklaşırsa Trabzonspor çok yakında şampiyon olur. Aynen bende öyle düşünüyorum.

Ama o öz evlatcılar koskoca Trabzonsporu bir şehir takım haline getirdiler. Bu kulübü 4 kez şampiyon yapan Başkan Trabzonlu değildi. Bunu bile bilmiyorlar. Sanırım öz evlatcılar bu kulübten nemalanıyorlar. Başka türlü artık açıklanamaz.

laudrup61
12.02.2014, 01:26
Zokora yine az çok işimize yaradı, tecrübesiyle ve defansif anlayışıyla epey katkı sağladı ama adrian, henrique nedir yahu? hele brozekler sabara vittek? kulübün borcunun yarısı bunlar yüzünden girdi

mesela Şota olsa bu paraya hollanda milli takımı kurardı

HH_52
12.02.2014, 01:27
karar gec gelmisti, ama Adrian, Henrique, Zokora gibi transferler o karardan sonra yapildi. Sampiyonlar liginden gelen tüm gelir, bu 3 oyuncuya gitti.

Yanlış. Bu üç futbolcuda Benficaya karşı forma giydiler. Ve o maçlar Şampiyonlar ligi ön elemesiydi. Henrique nin İstanbulda Benficaya golü vardı :D

Koray Böyük
12.02.2014, 01:28
Önemli olan yönetim. Hoca kim olursa olsun ama mantik önemli. Siyasetle futbolu karistirmamak lazim. Bizim Türkiye genelinde ki başkanlar ne kadar topcu olarsam o kadar iyidir yada ne kadar konusrsam o kadar iyi mantigiyla yürüyorlardı. Ve ortaya siyaset cikiyor çünkü ayni mantik siyasilerdede var. Önemli olan profesyonel bir ekip kurmak lazim. Alt yapidan beri. Her şeyin ayri olması lazim. Transferin ekibinin, sözcüklerin, başkan yardimcilarini , sportif direktörün, ve aklima gelmiyen diğer şeylerin. Başkan herşeye takimda el atmamasi gerek. Başkana su topcu alincak denileneck alinacak yada alternatifler yonelincek. CEO olması lazim isleri takip edecek, başkana hergun rapor sunacak adam lazim taraftarın futbolcu latin stad sorumluluarini oturup dinlicek. Be en az haftada bir bir araya gelinip toplanti yapilmasi lazim. A takimin yada diğer biraslarin 7 dem 70 oturulup konuslumasi lazim. Basari plan işidir. Basari istek ve azim işidir. Bu tur insanlarla calisilmasi lazim. Boyle oldukça hem alt yapidan basari gelir hem de a takimdan. Önemli olan bu islerin ehli ustadlariyla çalışmak. Damdan düşer gibi değil. Strateji yaratacaksin oyun planin olacak oyun planinda illaki zaaf yanlarin olacak o da zamanla asilacaktir. Boyle bir yapi geldiği surece turkiyeye yada TS ye basari yakalalamamk imkansiz.. Örnek:gs

laudrup61
12.02.2014, 01:31
Kim ne derse desin benim en beğendiğim başkan Atay başkandı, onun zamandada şampiyonluğu katakulli ile kaybetmiştik. Ama şu tomas jun yüzünden gitti o yönetim

şimdi keşke tekrar başkan olsada jun gelse

ama şu yerel medya yok mu? tomas jun yüzünden adama ne haberler yazıldı, hele Sadri başkan ile 1-2 mağlubiyette fırtınalar koparıldı

şimdi bakın kendi sahamızda akhisar gibi takımdan 4 gol yiyoruz ama yerel medyada çıt yok, işte durum çok vahim

laudrup61
12.02.2014, 01:34
Yanlış. Bu üç futbolcuda Benficaya karşı forma giydiler. Ve o maçlar Şampiyonlar ligi ön elemesiydi. Henrique nin İstanbulda Benficaya golü vardı :D

ne maçtı o ya :D

attığı golde bizim emersonun hatasından

MehmeTS_ADANA
12.02.2014, 01:36

bence bu mümkün değil çünkü transfer döneminin kapanmasının son günü açıklamışlardı yani daha sonra almış olamayız

Sefa
12.02.2014, 01:42
MRA'nın şimdi istifa etmesi de ayrı bir ihanet.. Devre arası bıraksaydı yerine gelecek her Hoca forvet transferini şart koyacaktı. Madem sezon onuna kadar kalmayı göze aldın neden 3. maçta kaçıyorsun be adam ?

Alika87
12.02.2014, 01:49

Sonucta sampiyonlar ligi icin transferler yapilmis ve üc oyuncu icin 15milyon bonservis bedeli ödenmis. Galiba maclar agustosun ilk yada ikinci haftasindaydi. Sike süreci 3. Temmuzda basladi, yani bir ay icinde cikmis o kadar ve bence normal bir süre. Daha erken verilseydi, daha kaliteli oyuncular alacagimizi düsünmüyorum.

carolo
12.02.2014, 01:57
http://i1.ytimg.com/vi/V1dtbrMYnSY/hqdefault.jpg

halilaziz61
12.02.2014, 02:00
Kim ne derse desin benim en beğendiğim başkan Atay başkandı, onun zamandada şampiyonluğu katakulli ile kaybetmiştik. Ama şu tomas jun yüzünden gitti o yönetim

şimdi keşke tekrar başkan olsada jun gelse

ama şu yerel medya yok mu? tomas jun yüzünden adama ne haberler yazıldı, hele Sadri başkan ile 1-2 mağlubiyette fırtınalar koparıldı

şimdi bakın kendi sahamızda akhisar gibi takımdan 4 gol yiyoruz ama yerel medyada çıt yok, işte durum çok vahim

Su an ki yonetim ile Atay Aktug yonetminin hicbir fsrki yok cok kolay unutuyoruz sanirim

DeAgLeMaNyAq
12.02.2014, 02:03
MRA'nın şimdi istifa etmesi de ayrı bir ihanet.. Devre arası bıraksaydı yerine gelecek her Hoca forvet transferini şart koyacaktı. Madem sezon onuna kadar kalmayı göze aldın neden 3. maçta kaçıyorsun be adam ?

Aynısını Şenol Hoca yapmadı mı?

laudrup61
12.02.2014, 02:05
Su an ki yonetim ile Atay Aktug yonetminin hicbir fsrki yok cok kolay unutuyoruz sanirim

fark yok derken ne manada? A.Aktuğ zamanında ligi 2. bitirip Şl ye gitmiştik

Szymekli, Gökdenizli kadro vardı ama bu yönetimle o yönetimi bir tuttuğumuz için sanırım işlerimiz rast gitmiyor

laudrup61
12.02.2014, 02:06
Bu arada Bielsa ile ilgili duyumlar internedde dolaşıyor umarım doğrudur

Gökhan Uzun
12.02.2014, 02:10
Iyi bir hoca eminim ki başkana da bakar nedir ne değildir diye, bu yüzden potansiyelli bir hoca gelme ihtimali düşük. Eski tüfeklerden biri gelebilir kanımca.

Görmek istediğim iki hoca Magath veya Laudrup orası ayrı :)

Sefa
12.02.2014, 02:12
Aynısını Şenol Hoca yapmadı mı?

Valla Şenol Hoca daha beterini yaptı. İsteksiz 1 yıl fazladan görevde kaldı. Yapılan tüm hatalara göz yumdu. Bunlara baktığımızda son gidişi hiç bir şey..

sifuni
12.02.2014, 02:20
Valla Şenol Hoca daha beterini yaptı. İsteksiz 1 yıl fazladan görevde kaldı. Yapılan tüm hatalara göz yumdu. Bunlara baktığımızda son gidişi hiç bir şey..

Kalmasinin sebebi yine Trabzonspor'un alternatif üretememesi degil mi ?

halilaziz61
12.02.2014, 02:33
fark yok derken ne manada? A.Aktuğ zamanında ligi 2. bitirip Şl ye gitmiştik

Szymekli, Gökdenizli kadro vardı ama bu yönetimle o yönetimi bir tuttuğumuz için sanırım işlerimiz rast gitmiyor

Sampiyonlar ligine forvet almadiklari icin gidemedik trabzonun en buyuk cokuslerinden biriydi. Butun transfer donemi boyunca oyuncu almadilar sehir butun yatirimini sampiyonlar ligine gitmek uzere yapmisti fakat beceriksizlikleri yuzunden takim on yil geri gitti. O yuzden karsilastirma yaparsak ikisi birbiri ile yarisir...

carolo
12.02.2014, 02:46
kimse kusura bakmasin bu boktan kadroyu en iyi Tolunay hoca oynatti yine

Hami_41
12.02.2014, 07:32
Şenol Güneş Tolunay Kafkas Ertuğrul Sağlam bunlardan biri gelsin hiç olmazsa yılmaz Vural gelsin

Tayfun
12.02.2014, 08:38
Şuan boşta olan yabancı teknik adamlardan bazıları;

- Bielsa
- Zico
- Co Adriaanse
- Di Matteo
- Thomas Schaaf
- Andre Villas Boas
- Mirko Slomka
- Michael Laudrup
- Massimiliano Allegri
- Kurban Berdyev
- Guus Hiddink

evonon
12.02.2014, 08:39
Kim gelirse gelsin bu isteksiz kendini takıma vermeyen oyuncularla hiçbirşey yapamaz. Oyuncular toptan değişmedikçe birşey değişmeyecek yine anı koşmayan oynamayan takım olacak

HOPA'LI TS'Lİ
12.02.2014, 08:43
Disiplinli ve kariyerli bir yabancı Hoca gelmeli, ama almaya gücümüz yetecek mi bakalım
Onur, Yumlu, Kadir ve Olcan haricinde RUHU KALMAYAN YANİ SEZONU KAFADA BİTİREN OYUNCULARLA İŞİ KOLAY DEĞİL.

DİNÇ
12.02.2014, 08:46
Yeni teknik direktörümüz...
12.02.2014
Villas Boas

Villas Boa

Villa Bo

Villa B.

Villa

Hilla

Hila

Hama

Hami...
17.02.2014

Hami Can'dır...

Uğur Kalyoncu
12.02.2014, 08:58
Bu yönetimin maddiyat anlamında getireceği en iyi hoca Yılmaz Vuraldır ki Yılmaz Vuralda bana göre iyi hocadır...

onur-ts
12.02.2014, 09:03
Taraftarlar yönetimin aksine yabancı teknik adam yerine Hami Mandıralı gibi yerlini yerlisi bir ismin takımın başına getirilmesini isterken taraftarlar sosyal medyada da Hami Mandıralıya destek mesajları vermeye başladı.

Yönetim Trabzonspor taraftarın büyük çoğunluğunun isteğine kulak verip vermeyeceği ise önümüzdeki günlerde belli olacak (haber61)

sen götünden haber uydur, kişisel geri kalmış görüşünü haber yap sonra taraftarın çoğunluğu hamiyi istiyor baskı yapıyor de.aga kim bu taraftar?ben öyle bişe sezmedim görmedim de bu haber61 neresindeki taraftarı görmüş....

Ahmet Kuru
12.02.2014, 09:07
Zico ya teklif edilse kabul etmez mi?

Mert'
12.02.2014, 09:14
Hoca bulmak zor mu bu kadar?

gudoz81
12.02.2014, 09:15
takımın kulübün halini göz önüne alarak söylüyorum... yılmaz VURAL

DNA-TS
12.02.2014, 09:16
Taraftarlar yönetimin aksine yabancı teknik adam yerine Hami Mandıralı gibi yerlini yerlisi bir ismin takımın başına getirilmesini isterken taraftarlar sosyal medyada da Hami Mandıralıya destek mesajları vermeye başladı.

Yönetim Trabzonspor taraftarın büyük çoğunluğunun isteğine kulak verip vermeyeceği ise önümüzdeki günlerde belli olacak (haber61)

sen götünden haber uydur, kişisel geri kalmış görüşünü haber yap sonra taraftarın çoğunluğu hamiyi istiyor baskı yapıyor de.aga kim bu taraftar?ben öyle bişe sezmedim görmedim de bu haber61 neresindeki taraftarı görmüş....

2002 yılıydı galiba günebakış gazetesi istanbulda satışa çıkmaya başlamıştı hergün alırdık dükkana,haberleri okurdum hep bu tarz sonra derdim kendi kendime kimden duymuşlar taraftar böyle istedi böyle dedi falan diye aradım gazeteyi kendi yorumlarınızı taraftarın düşünceleri olarak yazmayın yazacaksanız da haberin altına imza koyun birisinin düşüncesidir diye.tabi değişen birşey olmadı o zaman,aradan zaman geçti yerel basın da gene aynı zihniyet.

Veysel
12.02.2014, 09:20

Bu haber61 güzel siteydi eskiden şimdi leş oğlu leş bi site olmuş çavuşuoğlu mu bakıyor hala bilmiyorum ama sever böyle işleri

poetricus
12.02.2014, 09:29
Giderken bıraktığı Trabzonspor'u hatırlıyor musunuz?
Unuttuysanız da normaldir, zira son hocamız sağ olsun onu bile arattırdı.
Sizi görmeye hasret kalmıştık Üstâdım,
Şenol Güneş.

serdar61
12.02.2014, 09:32
12.02.2014
Villas Boas

Villas Boa

Villa Bo

Villa B.

Villa

Hilla

Hila

Hama

Hami...
17.02.2014

Hami Can'dır...

hahahahahahahah :DAbi adamsın yaaaa .. sabah sabah ne kahkaha attırdın bana işyerindee :D Allah ta seni güldürsün emi! :D

selcuk
12.02.2014, 09:38
the pompaci is back

hmmm :D

Jackdaniels
12.02.2014, 09:39
Papis Cisseyle görüşüyomuş karaktersiz futbolu bırak gel başımıza hoca ol demiş !!!

samway
12.02.2014, 09:42
hami ile yola devam siz hala alternatif yazmıssınız

ya adam para vermemek ıcın yırtınıyo siz hangı ısımlerden bahsedıyosunuz :)

cyberentalpi
12.02.2014, 09:53
Suat Kılıçe a bakın hele.
İnceden kaçırdınız şampiyonluğu diyor. kalından şenol güneş. İnceden Şampiyon sikeciler diyor.

sanane yahu

Nedense her zaman şampiyon olmamızı istemeyen suat kılıç tarzı adamlar ağzı Şenol Güneş i dillendiriyor. hepsi mi tesadüf

EmreK69
12.02.2014, 09:53
E. Saglam gelse ne güzel olur. Adam gibi adam.

grigandalf1967
12.02.2014, 09:58
12.02.2014
Villas Boas

Villas Boa

Villa Bo

Villa B.

Villa

Hilla

Hila

Hama

Hami...
17.02.2014

Hami Can'dır...
Sabah sabah iyi güldüm valla .Teşekkürler.Ne diyelim acı ama gerçek

gece_bekcisi
12.02.2014, 10:09

- Bielsa
- Zico
- Co Adriaanse
- Di Matteo
- Thomas Schaaf
- Andre Villas Boas
- Mirko Slomka
- Michael Laudrup
- Massimiliano Allegri
- Kurban Berdyev
- Guus Hiddink

Thomas Schaaf yada Michael Laudrup'u isterim şahsen.

angraf
12.02.2014, 10:12
Bielsayı isterim bilbaoya oynattığı top hala aklımda çok farklı bir takım kurabilir imkan verilirse seneye.

bkandil
12.02.2014, 10:13
Çakıroğlu'ndan;

"Trabzonspor tek kişinin hiç kimseye danışmadan cehaletle yönetilen bir kulüp. Önce yönetim kendine bakmalı. Yönetim anlayışı değişmedikçe Morinho veya Fatih Terim de göreve gelse fark etmez. Yaptığı transferi kime sorarak almışsa, hangi hocanın hangi spor bilgisi ile almışsa o hocayı getirsin."

serdar61
12.02.2014, 10:13
Lemi gelsin :D

bkandil
12.02.2014, 10:14
Bielsayı isterim bilbaoya oynattığı top hala aklımda çok farklı bir takım kurabilir imkan verilirse seneye.

Bizim asıl sıkıntımız "imkan verilmemesi" değil mi?

"Al şu oyuncuları oynat" demek varken, hocanın isteğini sormaya ne hacet...

DEEP BLUE
12.02.2014, 10:16

Verdiğiniz bilgi tamamen yanlıştır. Size bu bilgi bir başkası tarafından verildiyse, o kişinin dürüstlüğünü sorgulamanızı tavsiye ederim. Şota Trabzon'da olduğu dönemde çok sık görüştüğüm biriydi. Gidişinin Yılmaz Vural'la uzaktan yakından alakası yok.

asilhamsi
12.02.2014, 10:17
yerli ve daha önemlisi yerlinin yerlisi kesinlikle olmamalı.

Koskoca Trabzonspor hocaların staj yapacagı yer değil.

Az bi akıllı olsunlar.Hami nin yardımcılıgını yaptıgı hoca gitmesine ragmen hala takımda kalması başlı başına saçmalık.

Bu başarısızlıkta Mustafa hoca kadar Haminin de payı var.Mustafa hoca cezalandırılırken Hami neden ödüllendiriliyor?

Sonucta bu takım işi.

Bize yabancı hoca gerekli.Türkiye de bu işi kotarabilecek bilgi ve tecrübede birtek isim yok.

Fatih
12.02.2014, 10:19
Bielsa gelsin seneye şampiyonuz.

Yiğit Gayretli
12.02.2014, 10:20

Hiç alakası yok... Tamamen yanlış bilgi...

bkandil
Verdiğiniz bilgi tamamen yanlıştır. Size bu bilgi bir başkası tarafından verildiyse, o kişinin dürüstlüğünü sorgulamanızı tavsiye ederim. Şota Trabzon'da olduğu dönemde çok sık görüştüğüm biriydi. Gidişinin Yılmaz Vural'la uzaktan yakından alakası yok.

Meşhur Arnavut-Gürcü muhabbeti değil miydi o, "Bu takımdan Gürcü sempatisini kaldıracağım" iddiaları çıkmıştı sanki bir ara, ama doğruluğunu bilmiyorum.

serdar61

Tüm Trabzon'da yaşamayan renktaşlar bu olayı böyle biliyor. Bende öyle biliyorum. Ayrıca FB li olan Yılmaz VURAL şike söylemleri yapayım falan derse tarftarla (ki bitaneside ben olurum) sorun yaşar. Bu arada Antalya'da kampta bulunan Yılmaz Vural'ı gören Oflu bir arkadaşım kendisine neden Trabzonu bıraktınız hocam diye sorunca oda ben bırakmadımki olm, gönderdiler bizde gittik diyince kahkahalar havada uçuştu tabi . Medyatik bir adam .

DEEP BLUE
12.02.2014, 10:22
"Benim adamım, bizim evladımız" futbolda karşılığı olmayan palavralardır. Önemli olan liyakat ve ehliyettir eğer bunlara bir de sadakat ekleyebilirseniz tadından yenmez. Trabzonspor'a dört şampiyonluk yaşatan başkan Şamil Ekinci Trabzonlu değildir.Trabzonspor'un kurucuları arasında iki Bursa'lı abimizin olduğunu ve bunlardan birinin halen Bursaspor Yüksek Divan Kurulu üyesi olduğunu da belirteyim. Tarihi bilmeyenler sallayıp duruyor buralarda...

asilhamsi
12.02.2014, 10:22
Yılmaz vural cok iyi bir adam olabilir.Ama küme düşürdüğü takımlar gün gibi ortada.

Trabzonspor bu kadar küçülmedi.

Tamam yönetim olarak küme düşme namzeti takımlardan bile daha kötü durumdayız.

Ama yönetimler fanidir.Bu camianın büyüklüğü ise varoldukça baki kalacaktır.

asilhamsi
12.02.2014, 10:24
yerel medya da poposundan uyduruyor.Yok Hami ye destek veriyormuşuz.Yok yerlinin yerlisini istiyormuşuz.

Tamamen palavra mümkünse daha önce hic Trabzona gelmemiş bir hoca almalıyız.

angraf
12.02.2014, 10:25
Bizim asıl sıkıntımız "imkan verilmemesi" değil mi?

"Al şu oyuncuları oynat" demek varken, hocanın isteğini sormaya ne hacet...

valla trabzonspor çıkış yapmak istiyorsa sezon sonu tranfere 15 milyon ayırmalı buna itiraz eden olmaz heralde.

Öncelikle zokoradan jankodan kurtulunmalı.

orta sahaya yaratıcı bir oyuncu alınmalı
Defansa topu oyuna iyi sokan bir oyuncu alınmalı
Solbek söylemeye gerek yok kesinlikle boswinga tarzında birisi olmalı.
Adam eksiltebilen araya kaçabilen bir forvet alınmalı. Bu dört transfer nokta transfer olmalı yani aldın direk senin 11 de olacak.

Savunma örgüsü 3 lü olmalı orta sahanın defansif yönü yüksek olmalı ama araya hızlı kaçabilen kanatları topu iyi saklıyan forveti olmalı.

Bunu başarabilirse seneye ilk 3 e oynarız. Öncelikle zokoradan jankodan kurtulmalıyız ayrıca .

Kimler alınmalı denilirse

orta sahaya Ezequiel Óscar Scarione 5 milyon
Beke jose angel valdes diaz 3 milyon
Defansa Issiaga Sylla 3 milyon
Forvet : bununla ilgili bir fikrim şuanda yok.

asilhamsi
12.02.2014, 10:25
Trabzonda yerlinin yerlisi masalı ile bizi uyutmaya çalışanlar küçük olsun benim olsun mantıgıyla klube hakim olmaya calısan adamlar.

Biz bunları yemiyoruz.Bu klube sadakat ile hizmet eden herkes bu klupte olmalıdır.

Nüfus kagıdı durumundan klupte gorev alanlar ise klupten uzak durmalıdır.

selcuk
12.02.2014, 10:26
sampiyonlar liginde 4yilda 3kere final oynayan
taze sampiyonlar ligi sampiyonuna gitmisdi sota

bugün bayern barca bizden hangi istedigi oyuncuyu alamaz
ozamanda aynisiydi

AntiŞike
12.02.2014, 10:32
Sorun ne sadece teknikdierktör sorunudur, ne sadece yönetim ne sadece Futbolcu/kadro.
Tümden bazı şeyler değişmediği müddetçe yerli yabancı kim gelirse gelsin hiç farketmez, aynı tas aynı hamam devam eder.

DEEP BLUE
12.02.2014, 10:32
Beyler, Şota ile Trabzonspor'dan ayrıldıktan sonra yüz yüze hiç görüşmedim. Ancak Trabzon'dayken sık görüşüyordum. Bir yakını ile büyük çaplı ticaret yapıyorduk ve Şota arada kefil durumundaydı. Haftada bir iki defa ofisimize mutlaka gelirdi. O tarihteki ortağım daha sonraki yıllarda Trabzonspor dış ilişkiler sorumlusu olarak görev yapmış biridir. Konuyu ve Şota'nın gidişini çok net biliyorum. Yılmaz Vural'la asla ilgisi yoktur. Her neyse bu önemli değil.

Yılmaz Vural'la ise en son 2012 Ağustos ayında Çeşme'de görüştüm uzun uzun. Hatta İBB maçını birlikte izledik otelin TV salonunda... Trabzon'da hoca olduğu dönemde, bizde Erdal adında bir oyuncu vardı. Zorlu otelin lobisinde oturur, ''hocam oynat şu Erdal'ı be'' diye takılırdık ona... Gülerdi... Onları andık... Sonra Trabzonspor'dan ayrılışını sordum. Uzun uzun anlattı... Özeti şu cümleydi; Özkan abi yedi beni...

Trabzon enteresan bir yer... Memleketimdir, canım ciğerimdir. Ama ülkenin her yerinde kadınlar dedikodu yapar, Trabzon'da erkekler... Zamanında Ersun hoca'nın kızı için çıkarılan çirkin iftiraları, hatta Fatih Tekke'nin Şenol Güneş'in damadı olduğu şeklindeki deli saçmalarını da duyduk... İnanmayın böyle şeylere... Orası Trabzon... Hiç bir başarının cezasız kalmayacağı tek yer...

Travelair
12.02.2014, 10:33

- Bielsa
- Zico
- Co Adriaanse
- Di Matteo
- Thomas Schaaf
- Andre Villas Boas
- Mirko Slomka
- Michael Laudrup
- Massimiliano Allegri
- Kurban Berdyev
- Guus Hiddink

Luxemburgo, Tigana, Tardelli, Luis Fernandez...

DEEP BLUE
12.02.2014, 10:36
Çakıroğlu'ndan;

"Trabzonspor tek kişinin hiç kimseye danışmadan cehaletle yönetilen bir kulüp. Önce yönetim kendine bakmalı. Yönetim anlayışı değişmedikçe Morinho veya Fatih Terim de göreve gelse fark etmez. Yaptığı transferi kime sorarak almışsa, hangi hocanın hangi spor bilgisi ile almışsa o hocayı getirsin."Ben bu adamı seviyorum... Helal olsun... Gördüğüm kadarıyla aralarında tek delikanlı Çakıroğlu...

AntiŞike
12.02.2014, 10:37
bu kadroya transfer döneminde ve arada dönemde bir santrfor, bir solbek bir stoper almayan yönetimin kafası değişmediği müddteçe hiç bir şey olmaz..
aynı zamanda takımda canını dişine takıp terinin son damlasına kadar şerefi için mücadele eden profösyönelce yaşayıp,amatör ruhlu oynayan futolcular olmadığı müdettçe hiç bir şey olmaz..
Akhisar maçında özellikle Zokora ya baktım. bu takımın en kötüsü.. Hakemin yarısı kadar koşan, bırakın koşmayı sahada yürümeyen bir adamdan ne fayda gelir.. Derhal kadro dışı bırakılmalı. ya da yedek bırakılmalı..

delfino
12.02.2014, 10:38
yaa arkadaşlar bu hacıosmanoğlundan ne bekliyorsunuz o adam olduğu sürece ts den birşey olmazz olmucakta bir taraftar olarak üzülerek sölüyorum ve içim acıyor resmen bunu düşündükce ... :(

serdar61
12.02.2014, 10:40
Beyler, Şota ile Trabzonspor'dan ayrıldıktan sonra yüz yüze hiç görüşmedim. Ancak Trabzon'dayken sık görüşüyordum. Bir yakını ile büyük çaplı ticaret yapıyorduk ve Şota arada kefil durumundaydı. Haftada bir iki defa ofisimize mutlaka gelirdi. O tarihteki ortağım daha sonraki yıllarda Trabzonspor dış ilişkiler sorumlusu olarak görev yapmış biridir. Konuyu ve Şota'nın gidişini çok net biliyorum. Yılmaz Vural'la asla ilgisi yoktur. Her neyse bu önemli değil.

Yılmaz Vural'la ise en son 2012 Ağustos ayında Çeşme'de görüştüm uzun uzun. Hatta İBB maçını birlikte izledik otelin TV salonunda... Trabzon'da hoca olduğu dönemde, bizde Erdal adında bir oyuncu vardı. Zorlu otelin lobisinde oturur, ''hocam oynat şu Erdal'ı be'' diye takılırdık ona... Gülerdi... Onları andık... Sonra Trabzonspor'dan ayrılışını sordum. Uzun uzun anlattı... Özeti şu cümleydi; Özkan abi yedi beni...

Trabzon enteresan bir yer... Memleketimdir, canım ciğerimdir. Ama ülkenin her yerinde kadınlar dedikodu yapar, Trabzon'da erkekler... Zamanında Ersun hoca'nın kızı için çıkarılan çirkin iftiraları, hatta Fatih Tekke'nin Şenol Güneş'in damadı olduğu şeklindeki deli saçmalarını da duyduk... İnanmayın böyle şeylere... Orası Trabzon... Hiç bir başarının cezasız kalmayacağı tek yer...

Başka saçmalıklar, iftiralar varmı açıklarmısınız ?

Courage
12.02.2014, 10:40

Böylesi ayrıntıları hiç duymamıştım . Aktardığınız için teşekkürler.

Faik Yılmaz
12.02.2014, 10:48
20 yıldır Trabzon'da yaşıyorum....

Ve Son 20 yılda gördüğüm bazı kötü hocalar.....

Ersun Yanal kötü hoca...
Şenol Güneş kötü hoca...
Ziya Doğan kötü hoca...
Lazaroni kötü hoca....
Özkan Sümer kötü hoca...
Yılmaz Vural kötü hoca....
Özyazıcı kötü hoca...
Briegel kötü hoca...
Gordon Milne kötü hoca...
Breams kötü hoca....
Leekens kötü hoca....
Broos kötü hoca....
Tolunay Kafkas kötü hoca....
Sadi Tekelioğlu kötü hoca....
Giray Bulak kötü hoca....
Ünal Karaman kötü hoca....
Samet Aybaba kötü hoca...

ve son olarak Mustafa Reşit AKÇAY kötü hoca...

18 Hoca ile çalıştık 18 ide kötü hoca..... ( Teknik Direktörlerin yokluğunda takımı bir kaç maç çalıştıranlar dikkate alınmamıştır..... )

YUKARIDA OKUDUĞUNUZ 1 AY ÖNCE YAZDIĞIM BİR YAZIDIR.....

YENİ KURBANIMIZI BEKLİYORUM.....

DEEP BLUE
12.02.2014, 10:49
Ansiklopedi yazılır...

Hüseyin Başoğlu
12.02.2014, 10:51
Suat Kılıçe a bakın hele.
İnceden kaçırdınız şampiyonluğu diyor. kalından şenol güneş. İnceden Şampiyon sikeciler diyor.

sanane yahu

Nedense her zaman şampiyon olmamızı istemeyen suat kılıç tarzı adamlar ağzı Şenol Güneş i dillendiriyor. hepsi mi tesadüf

nerde diyo abi ??

Hüseyin Başoğlu
12.02.2014, 10:52
ahh o bielsa bize bi gelsa

ceday99
12.02.2014, 10:53
keşke teknik direktör ile anlaşma yapmak için de belli bir süre olsaydı. transfer gibi.
şimdi bekle bakalım. ne kadar bekleyeceğin bile belli değil...

Muhammed Ayaz
12.02.2014, 10:53
suat kılıç ......
neyse !

Doğan BULAT
12.02.2014, 10:54
Bizim teknik direktör işi de Kayserili çocuğun babasından harçlık istemesi gibi bişey olur :D

-Başkanım Andre Villas Boas'ı alsana
- Nee Bielsa'mı?
- Ne yapacaksın sen Thomas Schaaf'I?
- Co Adriaanse neyine yetmiyo
- Al sana Di Matteo yı alayaım
- ama Zico da yeter
-tamam tamam al sana HAMİ :D

Sıyırdım :P

munzevil
12.02.2014, 10:59
Baskin karakterli,lafini esirgemeyen,oyunculara lafini gecirebilen,agzini actiginda ates cikan bir hoca lazim.

Tayfun
12.02.2014, 11:01

- Bielsa
- Zico
- Co Adriaanse
- Di Matteo
- Thomas Schaaf
- Andre Villas Boas
- Mirko Slomka
- Michael Laudrup
- Fred Rutten
- Massimiliano Allegri
- Kurban Berdyev
- Guus Hiddink
- Luxemburgo
- Tigana
- Tardelli
- Luis Fernandez
- Dunga

( Son eklemelerle birlikte )

oflubektas
12.02.2014, 11:03
Fred Rutten ile görüşüldüğü doğru mu? Olursa iyi işler yapabilir. Twente'ye sınıf atlatan, Hiddink gibi bir markadan sonra PSV'de iyi işler yapan bir hoca. Ancak Hollanda dışına ilk çıktığı Schalke macerası başarısız olmuştu.

Çok maliyetli olacağını da sanmıyorum.

serdar61
12.02.2014, 11:11
Ansiklopedi yazılır...

Mesela ben sorayım o zaman, MAY başkanın takımda kafasına göre futbolcuları satıp gönderdiği doğrudur değilmi? ogün abdullah şota vs..

munzevil
12.02.2014, 11:14
Trt 3de ertugrul saglam diyorlar kaynak saglammis.

:)

DİNÇ
12.02.2014, 11:15
Demba BA = Villas Boas

Pappis Cisse = Roberto Di Matteo

Yeni gündem oyuncaklarımız...

serdar61

Herkeste sağlam kaynak var, vay anasını ..

Ertan1982

trt diyorsa yaandir.daha ik onlar verdi haber dogru ciktini hatirlamiyorum bizimle.

poetricus
12.02.2014, 11:19

Trabzon enteresan bir yer... Memleketimdir, canım ciğerimdir. Ama ülkenin her yerinde kadınlar dedikodu yapar, Trabzon'da erkekler... Zamanında Ersun Hoca'nın kızı için çıkarılan çirkin iftiraları, hatta Fatih Tekke'nin Şenol Güneş'in damadı olduğu şeklindeki deli saçmalarını da duyduk... İnanmayın böyle şeylere... Orası Trabzon... Hiç bir başarının cezasız kalmayacağı tek yer...
Abi 80'lerin sonunda; "Seni sevmeyen ölsün!" nakaratlı popüler bir şarklı vardı. Ben o kadar merhametli değilim; "Seni sevmeyen travesti olsun!" diyeceğim. Bir kabul olursa şamataya bak...
Hürmetler Ümit Abi.

biltrabzon
12.02.2014, 11:20
Bu istifa eden hocamiz §ike mevzusana hic degindi mi?Ben hatirlamiyorum,eger §ike hakkinda konusmussa özür dilerim.Tolunay KAFKAS i bunun icin tukaka yapanlar olmustu.

iso_4939
12.02.2014, 11:21
20 yıldır Trabzon'da yaşıyorum....

Ve Son 20 yılda gördüğüm bazı kötü hocalar.....

Ersun Yanal kötü hoca...
Şenol Güneş kötü hoca...
Ziya Doğan kötü hoca...
Lazaroni kötü hoca....
Özkan Sümer kötü hoca...
Yılmaz Vural kötü hoca....
Özyazıcı kötü hoca...
Briegel kötü hoca...
Gordon Milne kötü hoca...
Breams kötü hoca....
Leekens kötü hoca....
Broos kötü hoca....
Tolunay Kafkas kötü hoca....
Sadi Tekelioğlu kötü hoca....
Giray Bulak kötü hoca....
Ünal Karaman kötü hoca....
Samet Aybaba kötü hoca...

ve son olarak Mustafa Reşit AKÇAY kötü hoca...

18 Hoca ile çalıştık 18 ide kötü hoca..... ( Teknik Direktörlerin yokluğunda takımı bir kaç maç çalıştıranlar dikkate alınmamıştır..... )

YUKARIDA OKUDUĞUNUZ 1 AY ÖNCE YAZDIĞIM BİR YAZIDIR.....

YENİ KURBANIMIZI BEKLİYORUM.....

faik hocam bence 3,5 tanesı ıyı gerısı gercekten kötüydü ..
sıralama yapacak olursam bence oyuna bakıs acısı olarak
ersun hoca ılk sırayı alır.
ıkıncı senol hoca.
ücüncüde.ziya veya samet hoca olabılır.

Erdem Keser
12.02.2014, 11:28
Suat Kılıç Şenol Güneş'i işaret etmiş.Ulan Suat Kılıç bizim iyiliğimizi ister mi anlayın işte:D

special one
12.02.2014, 11:30

İstanbul yada trabzon değişmez bu abi istanbul dakilerde aynı

Ben açıklım; İstanbul da trabzon luların aşırı yoğun olduğu bir bölgede oturuyorum (nufusun %80 i) birgün mac var yine izlemek için 3-5 arkadaş kahveye gittik tabi izlemeye yer yok full neyse oturacak biryer bulduk oturduk izliyoruz. Aykut akgün oyunda ve oynuyor 1-2 hatadan sonra birisi ordan bağırıyor bu ... ne diye oynatırsın (şenol hoca td) ordan öteden bir cevap 40 yaşlarında abi dediğimiz biri herhalde oynatacak senin damadın olacak olsa sen oynatmazmısın...

HOPA'LI TS'Lİ
12.02.2014, 11:34
Şu Suat KILIÇ da Trabzonspor lehine bir kez konuşsa dişimi kıracağım.

Ibrahim Gaygusuz
12.02.2014, 11:38
Alman gelsin, Alman futbolu oyniyalim.

poetricus
12.02.2014, 11:41
Şu Suat KILIÇ da Trabzonspor lehine bir kez konuşsa dişimi kıracağım.
Bu herifin dokunulmazlığı var mı?

Fatih Öztürk
12.02.2014, 11:42

Milletvekili.

DEEP BLUE
12.02.2014, 11:43
Mesela ben sorayım o zaman, MAY başkanın takımda kafasına göre futbolcuları satıp gönderdiği doğrudur değilmi? ogün abdullah şota vs..
Şota kendisi gitmek istedi. Gitmemesi için Ajax'tan daha yüksek para teklif edildiği halde... Ogün ve Abdullah'ın yerinde olsanız, siz kalır mıydınız... Malum cenaze-dayak olayı... Burada tek hata, bir sezon önce satılmış olsalar alınacak para 3 kat fazla olurdu... Hepsi bu...

poetricus
12.02.2014, 11:47
Milletvekili.
Hım, kendisiyle sonra ilgileneceğim...

Fatih Öztürk
12.02.2014, 11:47

Şota Ajax gibi dünyanın en büyük kulüplerinden birine oynamak için gitti.
Ogün ve Abdullah'ı Bağdat caddesi Şaşkınbakkal mevkiinde o zamanlar hemen hemen her gün görüyordum.bizim işyerinin yanındaki kuaföre geliyorlardı hallerinden hiç şikayetçi değillerdi valla 32 dişlerini görüyordum.benim peder bir çok kez muhabbet etti bunlarla adamlar para kazanmak için kariyerlerinin sonunda İstanbul'u tercih ettiler.tabiki Trabzonspor'da para kazanmalıydı.

DEEP BLUE
12.02.2014, 11:49
Abi 80'lerin sonunda; "Seni sevmeyen ölsün!" nakaratlı popüler bir şarklı vardı. Ben o kadar merhametli değilim; "Seni sevmeyen travesti olsun!" diyeceğim. Bir kabul olursa şamataya bak...
Hürmetler Ümit Abi.
Sevmeyenim çok hocam... Doğrucuları pek sevmezler bilirsin... Durum vahim yani... :-)))

Fatih Öztürk
12.02.2014, 11:49
Hım, kendisiyle sonra ilgileneceğim...

Trabzonspor'ludur :)

Volkan Albayrak
12.02.2014, 11:50

Eskişehir i bırakmaz

Yiğit Gayretli
12.02.2014, 11:52

Beyni bile varmış.

poetricus
12.02.2014, 11:52
Trabzonspor'ludur :)
Nasıl Trabzonsporlu; Trabzonspor'da mı doğup başka yerlere göç etmiş, annesi babası mı Trabzonsporluymuş? İkametgâh adresi Trabzonspor mu?

Tecahül-i ârifane yapalım biraz.

Ahmet Kuru
12.02.2014, 11:53
Hami iyidir iyi...
kıymetini bilin...

bunların kimseyi getireceği / getirebileceği yok...

Bugün hami... olmadı yarın onun yardımcısı oda olmazsa eğer paf takım hocası... elimizde daha çok hoca var...

poetricus
12.02.2014, 11:55
Hami iyidir iyi...
kıymetini bilin...

bunların kimseyi getireceği / getirebileceği yok...

Bugün hami... olmadı yarın onun yardımcısı oda olmazsa eğer paf takım hocası... elimizde daha çok hoca var...

Dünya üzerinde metrekare başına birden fazla teknik direktör düşen tek şehrin sakinleriyiz elhamdülillah!

Mustafa Demir
12.02.2014, 11:55
ahada buraya yaziyom bu sezon hamiylebitirecekler adam falan alamaz bunlar :)

Fatih Öztürk
12.02.2014, 11:56
Nasıl Trabzonsporlu; Trabzonspor'da mı doğup başka yerlere göç etmiş, annesi babası mı Trabzonsporluymuş? İkametgâh adresi Trabzonspor mu?

Tecahül-i ârifane yapalım biraz.

Yalan olmasın ya 2004 yada 2005 yıllarında 2 kere azda olsa konuşmuşluğum var kendisiyle.bazı akrabalarınıda tanırım.evet bu mâlûm şahıs Trabzonspor'lu.fakat siyaset bu vatandaşı yalelli yapmış erozyona uğratmış.

Adem Erdoğan
12.02.2014, 11:58

Ertuğrul Sağlam Trabzonspor için biçilmiş kaftandır fakat

2 maç üstüste yenilelim, MRA'nın incil okuması gibi Sağlam'ın risale okuması ağızlara sakız olacaktır.

Cemaatçi, fetocu ocu bucu gibi etiketler zaten heybelerde saklı bekliyor şu anda.

Ahmet Kuru
12.02.2014, 11:58
Dünya üzerinde metrekare başına birden fazla teknik direktör düşen tek şehrin sakinleriyiz elhamdülillah!

Vahid Halilhodzic bizdeyken bir foto vardı. Çocuk taktik veriyordu hoca ile beraber ... olmadı ona bi hocalık lisansı çıkarırız abi... bizde planlar bitmez a dan z ye kadar var çok şükür...

Mollasalihoğlu
12.02.2014, 12:00
Vahid Halilhodzic bizdeyken bir foto vardı. Çocuk taktik veriyordu hoca ile beraber ... olmadı ona bi hocalık lisansı çıkarırız abi... bizde planlar bitmez a dan z ye kadar var çok şükür...

Zeki Yavru o çocuk :D

Gerçi taktik vermiyormuş sahada top varmış ama :)

Adem Akyüz'
12.02.2014, 12:00

O çocuk Zeki Yavru :D

Ahmet Kuru
12.02.2014, 12:02
Zeki Yavru o çocuk :D

Gerçi taktik vermiyormuş sahada top varmış ama :)

Nasiiiii:eek:

Şaka yapıyorsunuz değil mi?:)

Adem Akyüz'
12.02.2014, 12:03
Nasiiiii:eek:

Şaka yapıyorsunuz değil mi?:)

Yok şaka değil, gerçekten o çocuk Zeki Yavru :)

Ahmet Kuru
12.02.2014, 12:05

ne diyeceğimi bilemedim vallahi...

kelimelerin tükendiğini anları yaşıyorum şuan:D

Erbay
12.02.2014, 12:05
Bizim başkanda "ulan parayı ben veriyorum takımı da ben yönetirim" havası seziyordum meğerse en son ben anlamışım bunu :)

DEEP BLUE
12.02.2014, 12:06
Eeee, her piyon, potansiyel vezirdir... Ancak bir Zeki, sizi vezir de eder, rezil de...

ceday99
12.02.2014, 12:07
ahada buraya yaziyom bu sezon hamiylebitirecekler adam falan alamaz bunlar :)

ben daha da ileriye götüreyim. inşallah hamiyle bitirirler.
keza sonlarını hazırlayacak şey bu olur. aksi halde çok zaman kazanacak yönetim.

poetricus
12.02.2014, 12:10
Şu aşamada yapılacak hiçbir tercih doğru olmaz, sadece az yanlış olur. Sezonu Hami ile bitirmek az yanlışı tercih etmektir. Bunu söylemek için kendimce makul sebeplerim var:
1. Hoca önemli bir problem ancak tel problem hoca değil. Yönetimimiz sadece icraatlarıyla eylem ve söylemleriyle değil, hukuki zeminiyle bile sağlam bir görüntü arz etmiyor. Her an olağanüstü kongre yapmayı zorunlu kılan yasal bir mecburiyetle karşı karşıya kalabiliriz. Yanılmıyorsam Yargıtay'da bekleyen bir karar var. Ne kadar kalacağı belli olmayan bir yönetimin bir teknik direktörle anlaşarak camiayı külfet altında bırakması hem ahlakî hem ticarî hem de sportif açıdan doğru değil.

2. Takımın mevcut oyuncu kadrosu, ekonomik durumu ve prensip sahibi hiç kimseye güven vermeyen duruşu ortadayken kaliteli bir hocanın bizimle çalışma ihtimali yok denecek kadar az. Ancak kenarda iş bekleyen, bir şansı hak ettiğini düşünen futbolcu eskisi ve doğuştan ehliyetli
birileri bizi çalıştırır ki onlardan çok var. Bakın, Hami şimdiden hazır.

3. Biraz şüpheliyim ama Hami sezon sonuna kadar takımı düşüremez herhalde. Bittiğinde bir sonraki sezona hangi yönetimle gireceğimiz belli olduktan sonra uzun vadeli bir planlama makul bir transfer bütçesi ve her şeye rağmen yönetimin tam desteğini alacak kaliteli ve çok yönlü bir hoca bulmamız gerek. hem keşif yeteneği olan ve bu sayede takımızın iktisadi imkanlarını zorlamadan bizlere yeni oyuncular kazandırabilecek hem de teknik, taktik, psikoloji ve eğitim bilgisi olan çok yönlü bir hocaya ihtiyacımız var. Avrupa'dan ümit vadeden isimler bulunabilir.

4. Hocanın doğru seçilmesi kendisine tam destek verilmesi, ne olursa olsun arkasında durulması ve en az üç yıllık bir planlama yapılması zaruri. Bu süre içerisinde katkısı sıfırın bile altında olan yerli ve yabancı fazlalıklardan kurtulmak, "nokta transferler" ve makul hedeflerle yeniden yarışmacı ve zirveye oynayan bir takım inşa etmek gerek. Trabzonspor iddialı değilse, yok hükmündedir.

5. Bunlar başarıldığı takdirde Şenol Güneş bir yerlerden çıkar gelir zaten.

Dip.Ing.Mag.

http://www.medyatrabzon.com/zeki-en-buyuk-hayalim-sampiyonluk-yasamak-51982h.htm

serdar61
BMN yi seviyorum :D

Volkan Albayrak
cevat kol un dediğine göre 800 kişi kulübe üye olmuş ve bunların çoğuda İHO nun adamı büyük ihtimalle geçmiş olsun el birliği ile bu kulübü mahvettik

Berkedogan
12.02.2014, 12:12
hami ile devam etmemeleri gerekir zaten M.r.a nın yanındaydı ne etkisi oldu takıma , olduysa zaten kötü anlamda olmuş durumumuzdan belli.

DEEP BLUE
Şu aşamada yapılacak hiçbir tercih doğru olmaz, sadece az yanlış olur. Sezonu Hami ile bitirmek az yanlışı tercih etmektir. Bunu söylemek için kendimce makul sebeplerim var:
1. Hoca önemli bir problem ancak tel problem hoca değil. Yönetimimiz sadece icraatlarıyla eylem ve söylemleriyle değil, hukuki zeminiyle bile sağlam bir görüntü arz etmiyor. Her an olağanüstü kongre yapmayı zorunlu kılan yasal bir mecburiyetle karşı karşıya kalabiliriz. Yanılmıyorsam Yargıtay'da bekleyen bir karar var. Ne kadar kalacağı belli olmayan bir yönetimin bir teknik direktörle anlaşarak camiayı külfet altında bırakması hem ahlakî hem ticarî hem de sportif açıdan doğru değil.

2. Takımın mevcut oyuncu kadrosu, ekonomik durumu ve prensip sahibi hiç kimseye güven vermeyen duruşu ortadayken kaliteli bir hocanın bizimle çalışma ihtimali yok denecek kadar az. Ancak kenarda iş bekleyen, bir şansı hak ettiğini düşünen futbolcu eskisi ve doğuştan ehliyetli
birileri bizi çalıştırır ki onlardan çok var. Bakın, Hami şimdiden hazır.

3. Biraz şüpheliyim ama Hami sezon sonuna kadar takımı düşüremez herhalde. Bittiğinde bir sonraki sezona hangi yönetimle gireceğimiz belli olduktan sonra uzun vadeli bir planlama makul bir transfer bütçesi ve her şeye rağmen yönetimin tam desteğini alacak kaliteli ve çok yönlü bir hoca bulmamız gerek. hem keşif yeteneği olan ve bu sayede takımızın iktisadi imkanlarını zorlamadan bizlere yeni oyuncular kazandırabilecek hem de teknik, taktik, psikoloji ve eğitim bilgisi olan çok yönlü bir hocaya ihtiyacımız var. Avrupa'dan ümit vadeden isimler bulunabilir.

4. Hocanın doğru seçilmesi kendisine tam destek verilmesi, ne olursa olsun arkasında durulması ve en az üç yıllık bir planlama yapılması zaruri. Bu süre içerisinde katkısı sıfırın bile altında olan yerli ve yabancı fazlalıklardan kurtulmak, "nokta transferler" ve makul hedeflerle yeniden yarışmacı ve zirveye oynayan bir takım inşa etmek gerek. Trabzonspor iddialı değilse, yok hükmündedir.

5. Bunlar başarıldığı takdirde Şenol Güneş bir yerlerden çıkar gelir zaten.Hocam tebrik ediyorum da, son madde beni benden aldı... :-))))))))))))))))))

poetricus
Vahid Halilhodzic bizdeyken bir foto vardı. Çocuk taktik veriyordu hoca ile beraber ... Olmadı ona bir hocalık lisansı çıkarırız abi... Bizde planlar bitmez A'dan Z'ye kadar var çok şükür...
Yok dostum mevcut alfabe bizi kesmez. Kanji alfabesini kullanalım. Toplamda 3116 karakter var.

Fatih Öztürk
cevat kol un dediğine göre 800 kişi kulübe üye olmuş ve bunların çoğuda İHO nun adamı büyük ihtimalle geçmiş olsun el birliği ile bu kulübü mahvettik

20 bine yakın üye var sıkıntı teşkil etmez.

serdar61
12.02.2014, 12:13

Hehehehehe:D

DEEP BLUE
12.02.2014, 12:13
cevat kol un dediğine göre 800 kişi kulübe üye olmuş ve bunların çoğuda İHO nun adamı büyük ihtimalle geçmiş olsun el birliği ile bu kulübü mahvettikKongrede oy kullanabilmek için en az 2 yıllık üye olmak gerekir. Bu tiplerin süresi doluncaya kadar, yeni kongre yapılacaktır zaten...

[KAPLAN]
12.02.2014, 12:14
İlk önce yönetim değişmeliydi. Yazık oldu.

Ertan1982

2 sene oy kulanamaz onlar.birsey olmaz.iho ondan sonra gene aday olmaya yüzü olursa 800 + 200 oy alir o da o 800 kisi aidat öderseler.ama cikartirlar iho def edildikten sonra.

Soner Albayrak
Kongrede oy kullanabilmek için en az 2 yıllık üye olmak gerekir. Bu tiplerin süresi doluncaya kadar, yeni kongre yapılacaktır zaten...

Ümit abi tahmini bu yaz kongre olur mu ? Çok sıkıldık artık kaybedilen senelerden.

Ahmet Kuru
12.02.2014, 12:15
Yok dostum mevcut alfabe bizi kesmez. Kanji alfabesini kullanalım. Toplamda 3116 karakter var.

yok hocam zaten o plan tutmadı. o Çocuk Zeki Yavru imiş.. şoklardayım:)
hocasız kaldık anlayacağınız:)

Yiğit Gayretli
12.02.2014, 12:15

Yeni üyeler, 2 yıl sonrasında oy kullanma hakkı kazanıyorlar...

ceday99
12.02.2014, 12:30
hami ile devam etmemeleri gerekir zaten M.r.a nın yanındaydı ne etkisi oldu takıma , olduysa zaten kötü anlamda olmuş durumumuzdan belli.

olay zaten isim yapmış bir teknik adam getirip günü kurtarmak değil.
bu başımızdakinden kurtulup geleceği kurtarmak...

Courage
12.02.2014, 12:40
Hami gelecek dertler bitecek. Siz daha kavga edin :)

Mollasalihoğlu
12.02.2014, 12:43
5 kademede şampiyonluk güzel.

5. kademe olmadan da görsek de gam yemese ustalar :)

Erkin
12.02.2014, 12:45
Son üye yapılanlar tabi oy kullanamaz ama sakın bir katakulli çevirmesinler.. İho ilk yönetici olduğundan beri üye yaptıkları ve destek veren tanıdıkları (kendisini başkanlığa getiren 13.sandığa denk geliyor / 2006,2007 vs) ve Mayıs ayından bu yana yaptıklarıyla kendi kendine bir güç oluşturdu.. Umarım kurtuluruz umarım.. Zira sonraki yıllarda da kongrelerde seçici olmayan, alakasız, istenildiği gibi yönlendirilen bir grup olacak, tıpkı geçmişte benzerlerini yaşadığımız gibi..

A.Gökhan AKIN
Bereket teknik direktör almak için bir tarih aralığı mevcut değil, iho ve ekibi herkesi oyalar ve sonrasında muhtemel xxxx isimli xxxoğlu birini getirilerdi.

laudrup61
......

Muhammed Ayaz
12.02.2014, 12:48
allahını seven imkanı olan trabzonda olan arkadaşlar ne olur kulübümü basarsınız ihoyumu bulursunuz rica ediyorum tepki koyalım artık yaa.... takımın şaftı kaymış hami diyorlar olacak gibi değil ya!
hami mandıralı'da mustafa akçayın ekibimde değilmiydi.....

DEEP BLUE
12.02.2014, 12:54
Ümit abi tahmini bu yaz kongre olur mu ? Çok sıkıldık artık kaybedilen senelerden.

Bence olacak... Yazdım daha önce.

tristram
12.02.2014, 12:55

yazdiklarinizin hepsine katiliyorum ama buna daha fazla katiliyorum.
hayir geldikten sonra da klise aciklamalarla trabzonspor'u yerin dibine sokmaya devam eder.
ben aslinda istemiyordum ama cok israr ettiler dayanamadim falan filan.en sonunda isler kotu gittiginde yonetimlere salla
sonra milyon eurolari cebe doldur kac git.
rutine bagladi resmen.dilerim yeni gelecek olan yonetim trabzondaki dinazorlarin
gazina gelip senol gunes'i getirmeye kalkmaz.

DEEP BLUE
12.02.2014, 13:03
Arkadaşlar, başta ben olmak üzere, burada başkana hocaya ona buna sallayıp duruyoruz. Ancak dikkatlerden kaçan bir şey var; bu kulübün bir Yüksek Divan Kurulu var... Takım rezilleri oynuyor, çapsızlık diz boyu, kulüp siyasetin kıllı kollarında konsomatris olmuş, ama bu paşazadelerden ses seda yok... Bu heriflerin görevi yüksek bir divanda kurulup oturmak değilse, birilerinin ''ne oluyor kardeşim, bu kulüp sahipsiz değil'' demesi gerekmez mi?... Ancak, anladığım kadarıyla yaş ortalaması 1.650 olan bu adamlar, ya tamamen elden ayaktan düştüler, ya da umurlarında değil... Kulüp gerçekten sahipsiz... Şurada yazı yazıp, bana laf sokan, hakaret eden, küfür eden adam bile daha kıymetli benim için... Adam bari kendine iş edinmiş, Trabzonspor'un menfatine olduğunu düşündüğü bir konuda küfür ediyor, hakaret ediyor. Bu Divan Kurulu üyeleri ne ayaktır anlamadım... Babam gitmiş geçenlerde, bazılarıyla görüşmüş... Babamın ifadesini aynen yazıyorum: ''boşu boşuna yırtma kendini, bu adamların umurunda değil Trabzonspor''...

Sözün bittiği yer...

Adem Akyüz'
12.02.2014, 13:07
Arkadaşlar, başta ben olmak üzere, burada başkana hocaya ona buna sallayıp duruyoruz. Ancak dikkatlerden kaçan bir şey var; bu kulübün bir Yüksek Divan Kurulu var... Takım rezilleri oynuyor, çapsızlık diz boyu, kulüp siyasetin kıllı kollarında konsomatris olmuş, ama bu paşazadelerden ses seda yok... Bu heriflerin görevi yüksek bir divanda kurulup oturmak değilse, birilerinin ''ne oluyor kardeşim, bu kulüp sahipsiz değil'' demesi gerekmez mi?... Ancak, anladığım kadarıyla yaş ortalaması 1.650 olan bu adamlar, ya tamamen elden ayaktan düştüler, ya da umurlarında değil... Kulüp gerçekten sahipsiz... Şurada yazı yazıp, bana laf sokan, hakaret eden, küfür eden adam bile daha kıymetli benim için... Adam bari kendine iş edinmiş, Trabzonspor'un menfatine olduğunu düşündüğü bir konuda küfür ediyor, hakaret ediyor. Bu Divan Kurulu üyeleri ne ayaktır anlamadım... Babam gitmiş geçenlerde, bazılarıyla görüşmüş... Babamın ifadesini aynen yazıyorum: ''boşu boşuna yırtma kendini, bu adamların umurunda değil Trabzonspor''...

Sözün bittiği yer...

Benim aylardır merak ettiğim konu da bu zaten. Ali Özbak denen o adamın görevi nedir? Kongre çağrısı yapması için yönetimin daha nasıl bir ihanet içinde olması gerekiyor?

laudrup61
12.02.2014, 13:11
kulüp yozlaşmışlığın, sıradanlaşmışlığın dibine vurmuş

açıp bakın yerel medyaya çıt çıkıyor mu? halbuki Sadri başkan döneminde 1 beraberlik alalım kıyamet kopuyordu

ne yazık ki siyaset artık Trabzonsporun önüne geçmiş kimsenin umrunda değil takım, küme düşsek tribündekilerin gıkı çıkmaz, Trabzondaki meşhur bıçkın delikanlı taraftar grubu dik dur eğilme diye pankart açıp dursunlar

neyse...

başarısızlığıa alıştırıldık, millet 6. olsak göbek atacak kıvama geldi, tam istedikleri gibi. önceden şampiyon yapamayan gidiyordu şimdi 6. lık hedef olmuş, Trabzonsporu küçülttüler, büyük takım yönetemiyoruz o zaman takımı küçültelim dediler

akin0834
12.02.2014, 13:14
bu yönetim oolduğu sürece daha cok t.direktör değişir .. tolunay ı gönderdiler .. MRA gitti .. gelende sezon sonu kacar gider

laudrup61
12.02.2014, 13:17
yeni gelecek td biatçı olmalı, eğer transfer isteyecekse başarı isteyecekse hiç gelmesin

biat etsin günü geçirsin taraftarı uyutsun para harcatmasın en iyi td budur

milleti başarıya alıştımak olmaz, seneye belki 5. oluruz avrupaya gideriz

poetricus
12.02.2014, 13:22
Yazdıklarınızın hepsine katılıyorum, ama buna daha fazla katılıyorum.
Hayır, geldikten sonra da klişe açıklamalarla Trabzonspor'u yerin dibine sokmaya devam eder.
"Ben aslında istemiyordum, ama çok ısrar ettiler dayanamadım falan filan". En sonunda işler kötü gittiğinde yönetimlere salla sonra milyon Eurolari cebe doldur kaç git.
Rutine bağladı resmen. Dilerim yeni gelecek olan yönetim Trabzon'daki dinozorların
gazına gelip Şenol Güneş'i getirmeye kalkmaz.
Camiamızın kısır döngüsü dostum. Büyük camialar şahsa tapmaz, ilkelere göre hareket eder. Bizde bütün ilkeler kişilere göre uyarlanır. Şu an gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz. şanına layık bir kadronun kurulmasını bekliyordur bir yerlerde. Kaç yıl sürer bilmem ama ez kaza iddialı bir kadro kurarsak kendisini tekrar takımın başında göreceğimizden emin olabilirsiniz.

Derin Trabzonspor ve paralel Trabzonspor ne isterse O olur.
Kendisi asla eleştirilemez, sorgulanamaz, ağız yıkanmadan adı anılamaz kutsal bir kişiliktir. Bütün hocaların görevi Şenol Güneş'e mayın eşekliği yapmaktır.

srmnlii
12.02.2014, 13:25
Çok merak ediyorum kongrenin ne zaman yapılacağını.. Yeniden yapılmaması gibi bi durumunun söz konusu olacağını düşünmüyorum.. Mahkemenin kararını Onayacaktır yargıtay.. Mesele ne zaman olacağı zira çok geç kalıyoruz ve olan da ne yazık ki Trabzonsporumuza oluyor..

srmnlii
12.02.2014, 13:33
kulüp yozlaşmışlığın, sıradanlaşmışlığın dibine vurmuş

açıp bakın yerel medyaya çıt çıkıyor mu? halbuki Sadri başkan döneminde 1 beraberlik alalım kıyamet kopuyordu

ne yazık ki siyaset artık Trabzonsporun önüne geçmiş kimsenin umrunda değil takım, küme düşsek tribündekilerin gıkı çıkmaz, Trabzondaki meşhur bıçkın delikanlı taraftar grubu dik dur eğilme diye pankart açıp dursunlar

neyse...

başarısızlığıa alıştırıldık, millet 6. olsak göbek atacak kıvama geldi, tam istedikleri gibi. önceden şampiyon yapamayan gidiyordu şimdi 6. lık hedef olmuş, Trabzonsporu küçülttüler, büyük takım yönetemiyoruz o zaman takımı küçültelim dediler
Son cümle.. Işte koca Trabzonsporumuzun başına gelenler.. Acı ama yerinde bir tespit..

special one
12.02.2014, 13:34
Millet ibrahimovice yıllık 10 mılyon teklf ederken biz para t.direktor alacak para bulamıyoruz...

Hüseyin Başoğlu
12.02.2014, 13:36
Millet ibrahimovice yıllık 10 mılyon teklf ederken biz para t.direktor alacak para bulamıyoruz...

her habere inanmaya devam edelim...

DEEP BLUE
12.02.2014, 13:40
Millet ibrahimovice yıllık 10 mılyon teklf ederken biz para t.direktor alacak para bulamıyoruz...Trabzonspor, teknik direktöre vermek için para aramaz. Zaten olmayan parayı verecek teknik direktör arar... Hep söylüyorum, Kızılay, Deniz Feneri, Kimse Yok mu gibi oluşumlar kapansın. Trabzonspor yeter bu ülkeye... Az garibanı zengin etmedi...

special one
her habere inanmaya devam edelim...

Adamlar devre arasında full kadroya takvıye için 49 mılyon euro harcamış
Sen ne kadar harcadın ?

İnanırım abi inanmamam için sebep mi var, ibrahimovic i de alırlar boyle giderse 3 seneye c.ronaldo yu da

Travelair
bjk'den olan eski futbolcular çok güzel teknik direktörlük yaparak kendilerini yetiştiriyorlar. Bizimkiler ne yapıyor? Trabzonspor'un kapısında sıraya geçiyorlar

Fatih
12.02.2014, 13:41
Hami en az yanlış olura katılmıyorum Hami de bu ekibin bir parçasıydı hatta en önemli parçasıydı ortada başarısızlık varsa o da sorumludur şimdiye kadar geçen süre içinde veremediği şeyleri vermeye mi başlayacak kalırsa?Hem MRA'nn ciddi bir otorite problemi vardı bazı oyuncular tarafından pek sallanmıyordu aynı oyuncular Hami için ne düşünüyor acaba?MRA son demecinde samimi olmayan oyuncular var demişti Hami de biliyor mu bu isimleri?Biliyorsa nasıl bir tasarrufta bulunacak veya bulunmayacak? Sözün özü komple bir değişim lazım Hami'nin kalması yanlışta ısrar anlamına gelecektir.

ucurum
12.02.2014, 13:42
Bence başlık açılabilir, Yeni Teknik Direktörümüz Hami Mandıralı, ayrıca şu anketi de hemen peşinden açın, Hami Mandıralı istifa etmeli mi...

DEEP BLUE
12.02.2014, 13:48
Bence başlık açılabilir, Yeni Teknik Direktörümüz Hami Mandıralı, ayrıca şu anketi de hemen peşinden açın, Hami Mandıralı istifa etmeli mi...
Süper fikir... Ne bekleniyor, anlamış değilim...

cyberentalpi
12.02.2014, 13:49
nerde diyo abi ??

Senol Gunes in Ts nin sampiyonluklarında ve kıl payı kaçırdığı tüm şampiyonluklarda adı varmış diyomus twitlerde

DEEP BLUE
12.02.2014, 13:52
Bu ne ya, kimse bir şey yazmıyor!.. Kardeşim hep okuyacaksanız gidin kitap okuyun. Yazın biraz da, yazın... Nasıl bir forumdur anlamadım. Herkes okuyor... Allah Allah ya...

Erkin
12.02.2014, 13:54
Özkan Sümer açıklamalarda bulunuyor, ara ara kesiliyor.

http://tv.61saat.com/

Travelair
12.02.2014, 13:55
Başkanı kongreye nasıl ikna edebiliriz?

Ahmet Kuru
12.02.2014, 13:57
Başkanı kongreye nasıl ikna edebiliriz?

Tekrar sen başkan olacaksın garantisi verilerek...başka türlü imkanı yok

Bera B.
12.02.2014, 14:00
Ünal Karaman henüz gelmedi mi?

poetricus
12.02.2014, 14:01
Tekrar sen başkan olacaksın garantisi verilerek... Başka türlü imkânı yok!
Tek kelimeyle MUHTEŞEM!
Saygılar.

cyberentalpi
12.02.2014, 14:03
yazdiklarinizin hepsine katiliyorum ama buna daha fazla katiliyorum.
hayir geldikten sonra da klise aciklamalarla trabzonspor'u yerin dibine sokmaya devam eder.
ben aslinda istemiyordum ama cok israr ettiler dayanamadim falan filan.en sonunda isler kotu gittiginde yonetimlere salla
sonra milyon eurolari cebe doldur kac git.
rutine bagladi resmen.dilerim yeni gelecek olan yonetim trabzondaki dinazorlarin
gazina gelip senol gunes'i getirmeye kalkmaz.

her konuda Ts nin düşmanı olanlar nedende Ts teknik td aradıgı anda Senol Gunes le birlikte bitiyor
Baslamıs fotomac bile senol gunes demeye

ha ben takım boyle iken gelmez inancındayım.

takımı kume tutmada meshur kac hoca var
hami yi hoca- futbolcu olarak oynayamaz mı. arada sıkıcnda felan girse sut felan cekse. serbest vurus felan. iyidir hala saırım

ensar_61
12.02.2014, 14:04
Gerçekten korkunç derecede aciz bir taraftar topluluğuyuz.bu takım bizim ama hiçbir söz hakkımız yok üzerinde.ben özellikle trabzondaki arkadaşlardan ve lider özellikli abilerimizden rica ediyorum artık kulübü gerçek trabzonspor taraftarlarının yönetme vakti çoktan geldi geçiyor.birşeyler yapın kulüp her geçen gün batıyor ve bizim elimizden hiçbirşey gelmiyor.bu kulübün paralı mafya ve bunun gibi insancıklara ihtiyacı yok akıllı gerçek ts taraftarlarına ihtiyacı var.bazen keşke kulüp istanbulda olsa diyorum trabzondaki taraftarlardan çok daha etkili olurduk

6Şafak Aydın1
12.02.2014, 14:05
lig 6.cisi bile Avrupa biletini alacak bir sezonda 20. haftaya girerken yine havlu atmak üzereyiz, tek sans Hami mucize yaratip takimi oynatacak, öff ki ne öff.

poetricus
12.02.2014, 14:06
Özkan Sümer açıklamalarda bulunuyor, ara ara kesiliyor.
http://tv.61saat.com/
Yakında Hacı Suat ve diğer derin ve paralel Trabzon evlatları da sökün eder.
http://www.kisiyeozelhediye.gen.tr/wp-content/uploads/2013/04/en-komik-yoresel-beddualar-8.jpg

Ibrahim Gaygusuz
12.02.2014, 14:15
http://www.fanphobia.net/uploads/actors/30733/31564_HansPeter_Briegel_Photo_Shot.jpg.jpg

NEIN IBO NEIN !

Cağaloğlu
12.02.2014, 14:16
Yakında Hacı Suat ve diğer derin ve paralel Trabzon evlatları da sökün eder.
http://www.kisiyeozelhediye.gen.tr/wp-content/uploads/2013/04/en-komik-yoresel-beddualar-8.jpg

:) bu çok iyiydi :)

cewat
12.02.2014, 14:19
Sadece taktik bilgisi yeterli olmayacak gelecek hocanın. Oyuncu portföyü iyi olmalı ve bu portföy daha parlamamış ve uygun fiyatlarla alınıp çok iyi verim alınabilecek oyuncularla dolu olması gerek. Zira bu özelliklerde yerli hoca olduğunu düşünmüyorum ve şuan anlaşacağımız yabancı hocayı da sene sonu ( sene sonuna kadar mevcut oyuncuları ve ligi tanıyacak ) kadroda istediklerini tutup istemediklerini gönderebileceğini ve istediği transferleri yapabileceğimizi kabul ederek getirmek gerek.

İşte olabileceğine inanmadığım şey de bu. Bu yönetim bu düşünceyi uygulayamaz ve hatta aklına bile gelmez..

Cağaloğlu
12.02.2014, 14:20
Hangi anlamda olursa olsun arkadaşlar belirsizlik insanın beynini kemiren bir ur gibidir ve aydınlığa kavuşmadığı her an büyümeye devam eder. Bizlerde camia olarak yaklaşık 3 yıldır bu kötü durumu yaşıyoruz. Sonumuz yok gibi geliyor artık bana, bundan sonra herşey hep böyle sürüp gidecek gibi geliyor.