PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haluk Ulusoy(!) Helal Olsun Sana...

selçukabi
18.09.2006, 08:46
Bir federasyon başkanı düşünün tuttuğu takım(!)ın şampiyonluk töreninde futbolcularla kucak kucağa sarılacak çak mak yapacak sanki kendi o kulübün başkanıymış gibi. Sonra bu tuttuğu takım ligde en çok penaltı atan takım olacak. Bu penaltılar da maçın sonucuna ve puan kazanımına direk etkileyecek. Sonra dün caza sahasında hakem 10 metre mesafeeden hem de kesitten Japon vatandaşın Eski Antalyalı Karga'ya sumo güreşi yapmasına izin verecekte 30 metreden Şabanın ayaklarını Mercimeğe dolamasına penaltı çalacak.Aralarında nasıl bir ilişki kurabiliriz bilmiyorum.Ama ligde ortak renkleri sarı olan iki kardeş takımın başbaşa bırakılma tezlerine bizim kurban edilmemize yönetimi bilmem de bu taraftar sessiz kalmaz.Dünkü maçta da ona buna cart diye sarı kartı çeken orta sahanın en çok koşan belki taraftarın pek sevmediği ama geniş(!) kadromuzda alternatifi olmayan kaptanımıza da aynı tarifeyi uygulayan hakemin de belki bir bildiği vardır....Neyse sayın(!) yönetim biz burada yazarız da dünkü puan kaybıyla şampiyonluk yolunda daha çok önem kazanan Gay-se maçında hakem hatasına(!) kurban gitmeyelim hafta içi çıkında kamuoyunu uyarın efendim...

Nytre
18.09.2006, 09:28
haluk ulusoy yoldan çıkmıştır!.. başka yollara kaymıştır!...

o yollarda kaybolacak yakında!...

trabzonda bazı "cahiller" büyük başkan edasıyla ona alkışlar yollamakta..

ama onlar sırf öyle demek için diyorlar.. sırf adamın nufus cüzdanında trabzon yazdığı için...

ama o adam trabzonluluktan çıktı.. bir trabzonluya yakışmayacak bir insan ve adalet duygusu içerisinde..

Emre B.
18.09.2006, 09:36
haluk ulusoy yoldan çıkmıştır!.. başka yollara kaymıştır!...

o yollarda kaybolacak yakında!...

trabzonda bazı "cahiller" büyük başkan edasıyla ona alkışlar yollamakta..

ama onlar sırf öyle demek için diyorlar.. sırf adamın nufus cüzdanında trabzon yazdığı için...

ama o adam trabzonluluktan çıktı.. bir trabzonluya yakışmayacak bir insan ve adalet duygusu içerisinde..
Hatta Avni Akere pankart bile asmışlardı.Haluk Ulusoy adaletsiz bir yönetim sergilemekte.

Adem Erdoğan
18.09.2006, 09:50
bjk yenseydi dahamı iyi olacaktı.

Bülent Bayraktar
18.09.2006, 09:57
1-2 sene öncesine kadar ezikfb yi şampiyon yapmaya çalışıyolardı
şimdi ezikgsyi şampiyon yapmaya çalışıyolar

DİNÇ
18.09.2006, 10:11
Haluk Ulusoya hiç bir şey Helal olmasın...
Onun, hiç bir zaman bize bir yardımı olmamıştır...Her zaman zararımıza çalışmıştır...Sadece kendi takımı (CinCon) adına çalışmıştır...Onun başkanlığında kendi takımı şampiyonluklar kazanmıştır...Kendi takımına el altından para yardımı yapmıştır...
Bakalım bu hafta hakemlerine ne gibi bir talimat verip takımını galip getirecek...Allah'tan Konyaspor maçındaki Hulusoyun hakemi Stepanovun sarı kart ceza sınırında olduğunu unuttu...
Ulusoy başkan olduğu sürece Trabzonspor başarılı olamayacaktır...

TSunami
18.09.2006, 10:16
bence asıl kollanan takım bjk. konya maçında elle gol, trabzon maçından sonra dün de her ikili mücadeleyi bjk lehine verdi. izlerken şaşırdım kaldım. bu sezon kargaların yılı olacak gibi. ama kendileri hakemler kadar inanmamışlar buna.

ancak song un görmediği ikinci sarı hüseyininkinden daha beterdi.

selçukabi
18.09.2006, 10:38
Akılları sıra Haluk Trabzonlu diye bizim bu yapılanlara ses çıkartamayacağımızı sanıyorlarsa yanılıyorlar.Gayseyi tuttuktan sonra ha Trabzonlu olmuş ha Ispartalı ne fark eder.Ben Rizeliyim ama Haluktan daha çok Trabzonluyum işte o kadar. Şimdi sıra Gayse maçının hakeminde bakalım kimi atıyacaklar.

UZLU
18.09.2006, 11:00
Bu elemanın can sıkıcı tavırları ve kasti hıyanetine tepki olarak aileye ait firmadan kesinlikle faydalanmıyorum artık, ki daha önceleri gurbette beni memleketime bağlayan en kuvvetli simgeydi "ulusoy" markası. Yahu senden medet uman yok bari köstek olma, taraftarı olduğun istanbul takımı için yapmadığın hile hurda kalmamışsa da bari memleketinin takımını köstek olma, nötr ol yeter, bu ne sevda hikayesidir bu ne ezilmişlik psikolojisidir anlamam, yani ist takımını tutmanın bahanesi ne olabilir?? gerçi biz camdan kçşkteki zoraki büyüklerin tahtını 6 kere yerle bir eden bir takımın ve kentin doğal mensubu olduğumuz için bu psikolojiyi hiç bir zaman da anlayamayacağız, neyse herkese selam ola....

macka61
18.09.2006, 12:04
penaltı doğru karardı ama haluk ulusoy hakkındaki düşüncelere katılıyorum

canim TS
18.09.2006, 12:09
6 macta 4 tane penalti, ve bana göre üc tanesi haksiz yere. Bu benim görüsüm.

Haluk Ulusoy lan ilgili yazina katiliyorum.

Remzi
18.09.2006, 12:11
zamana mekana ve paraya göre değişime uğrayan birisi işte ezikgs nin ezik bi taraftarıdır kendisi ve de GAYs hala geçen seneki şampiyonluğun kendi bileklerinin hakkıyla olduğunu düşünürler.Haluk ulusoy başkan olduktan sonra fenere karşı olan takımlarda bi çok şeyin değiştiğini göreceksiniz hepsi feneri yenmek için canlarını dişlerine taktılar özellikle v.manisa hiçbiriddiası yokken ligde.bence bu süreçte çok şey değişti.

Kaya
18.09.2006, 12:18
Haluk Ulusoy Trabzon'a en büyük zararı verenlerin başında gelir. Ulusoy ve Gürsoy'lar bu kulübten ne kadar uzak dururlarsa o kadar iyi ama çıkarcı oldukları için dikkat etmek lazım.

bordox
18.09.2006, 12:31
BMN'de bugüne kadar ceza almadım ama alırsam bu haysiyetsiz, kansız yüzünden alacağımı adım gibi biliyorum.

Hami_41
18.09.2006, 12:31
(konuyla alakası yok ama)arkadaşlar ben bi anket hazırladım.40lareli sitesindeki en geniş taraftar kitlesine sahip takım diye.Sitenin trabzonspor kısmında açtım bu anketi ama sadece kendi oyum var şu anda fenerliler dalga geçiyor benimle gurbette ki trabzon sevdalılarına destek bekliyorum.Üyelik serbest hadş şu febelileri şaşırtalım destek bekliyorum hepinizden.Site küçük bi site hepimiz oy versek fark atarız herfilere kesin en çok tarfatara sahip takım febe bu sitede o yüzden çok rahatlar ben doğma büyüme izmitliyim ama en az trabzonlular kadar trabzonspor sevdalısıyım lütfen yardımcı olun siteye üyelik serbest hadi arkadaşlar
http://www.40lareli.com/frm/index.php?topic=678.new#new

since1967_
18.09.2006, 12:38
haluk şerefsizi bize bir faydan yok. ne biçim trabzonlusun.

Adnan Mollasalihoğlu
18.09.2006, 12:42
Haluk Ulusoy'a Fbliler sövmekte yerden göke kadar haklı nasıl biz Bıçakçı'ya sövüyoduk onlar da ona sövüyor...Ama olan bize oluyor kim geliyorsa geliyor ezilen biz oluyoruz...

Bıçakçı'ya oy atıp M.Ali YILMAZ'ı pas geçen Trabzonlu şerefsiz delegeler zil takıp oynasınlar şimdi...

keles76
18.09.2006, 12:45
Haluk Ulusoy Trabzon'a en büyük zararı verenlerin başında gelir. Ulusoy ve Gürsoy'lar bu kulübten ne kadar uzak dururlarsa o kadar iyi ama çıkarcı oldukları için dikkat etmek lazım.

kesinlikle katılıyorum bu adamlar düşününki trabzonspor varken geyseyi tutacak kadar değişik insanlar bunlar gibi ikinci takımım trabzonspor diyenler kulübe hep zarar verdiler bizde bunlar bizden diyip her seçimde destek verdiik buna durdemek yada bu adamları hizaya sokmak lazım.

Hami_41
18.09.2006, 13:27
(konuyla alakası yok ama)arkadaşlar ben bi anket hazırladım.40lareli sitesindeki en geniş taraftar kitlesine sahip takım diye.Sitenin trabzonspor kısmında açtım bu anketi ama sadece kendi oyum var şu anda fenerliler dalga geçiyor benimle gurbette ki trabzon sevdalılarına destek bekliyorum.Üyelik serbest hadş şu febelileri şaşırtalım destek bekliyorum hepinizden.Site küçük bi site hepimiz oy versek fark atarız herfilere kesin en çok tarfatara sahip takım febe bu sitede o yüzden çok rahatlar ben doğma büyüme izmitliyim ama en az trabzonlular kadar trabzonspor sevdalısıyım lütfen yardımcı olun siteye üyelik serbest hadi arkadaşlar
http://www.40lareli.com/frm/index.php?topic=678.new#new

arkadaşlar 7 oyumuz oldu oyverenlere teşekkürler ama fener önde lütfennn takımını seven üşenmesin oy versin yardımcı olun gurbetteki tsli kardeşlerimizee hadiii bekliyorum üşenmeyin arkdaşlar ya uyumam bir hafta geçelim şu febeyi

Emin
18.09.2006, 14:14
Bu adam ve her göreve geldiği zaman hizmet etmekten büyük gurur duyduğu GS camiasının Trabzona veya Trabzonspora bir faydasının olacağına yada bizim dostumuz olduklarına hala inanan cahil taraftarlarımız olduğu sürece burnumuzun pislikten çıkması da mümkün değildir. Haluk Ulusoy da tıpkı Ergun Gürsoy gibi aslını inkar edip kendini İstanbul hegemonyasının kollarına atmış şehrine ve insanına ihanet derecesine varacak kadar sırtını şarka dönmüştür. Onun gözü artık GS ve kendisini taşıyacağı yüksek ideaallerden başka bir şeyi görmemektedir. Mutlu Çelik gibi karakter yoksunu hakemleri futbol camiamıza kazandıracak kadar objektiflikten ve bitaraflıktan yoksun olmayı başarabilen Haluk Ulusoy'a Fenerbahçe seyircisinin tepkisi yersiz değildir. Şüphesiz ki şeref mevhumundan yoksun olan FB camiasının bazı yöneticilerinin rahatsızlığı kendi çıkarları noktasında düğümlenmekte ve bazen de art niyetli olmaktaysa da Haluk Bey'in sütten çıkmış ak kaşık olmadığı kesindir. İçine düştüğü pisliğin yegane sorumlusu GS camiasıdır. GS camiasına yapmak istediği sonsuz yalakalık arzusu hiç haketmediği halde ailesinin büyük itibar keybetmesine neden olmuştur. Hala içimizde var olan GS sempatizanı cahil ve akıl düşmanı sözde Trabzonsporluların bakıp ibret alması gereken bir olaydır. Kendisinin bu saatten sonra doğru yolu bulması ve icraata geçmesi de artık hiç bir şeyi düzeltmeyecektir. GS-TS maçını GS'nin Barcelona maçını mazeret ederek erteletmesi ile ne kadar büyük bir TS düşmanı olduğunu defalarca olduğu gibi tescil eden Haluk Bey'i iflah olması umuduyla Yüce Yaradana havale ediyorum. Kin ve nefretim her zaman o ve onun gibi Trabzonlu olup başta GS olmak üzere diğer istanbul takımlarını tutan ve TS ye düşman olan Trabzonluların üzerinde olacaktır.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
18.09.2006, 15:55
bize kendi başkanımızdan ahyır yok...

BOZOHAN
18.09.2006, 16:02
bize zaten herzaman zarar kendi insanımızdan geliyor. boş verin aslını unutan adamdan bize hayır gelmez.

Murat'
18.09.2006, 16:06
Ben haluk ulusoyu oldum olası sevmem sırf trabzonlu diye adama torpil geçtik o kadar seçimlerde...bu adamın bize inanınki hiçbir faydası yok......gereksiz bi insan...gs maçındada hakem hatası olabilir....

turkeyteam
18.09.2006, 16:08
bencede Haluk Ulusoy'un Trabzonspor Camiasına Hiç Bir Faydası Dokunmamıştır.Bazı Arkadaşlarımızın Dediği Gibi Haluk Ulusoy'un Sadece Nüfüs Cüzdanında Trabzon Yazabilir Ama Asıl Tarabzonspora Gönül Verenler Gerçek Trabzonludur....!!!

emre81
Haluk Ulusoy için tek referans noktası onun bize neler yaptığını açıklamaya yeter. G.S. şampiyonlar ligi maçı oynayacak haftasonu bizimle maçı var erteleme istiyor g.s. Haluk çıkın oynayın diyor alakasız 2 penaltı çalıyor Mutlu Çelik (kendisi tetikçinin dikalasıdır) 3-1 yeniliyoruz. Penaltıların alakası yok şimdiye dek bize 5 kuruş hayrı dokunmamıştır, GS şuan darda hakikaten bu hafta dikkatli olunmalı.

ozcan_asanoglu
zaten gs.lılığı tartışılmaz. onun dönemindeki haksızlıkları unutmadık. seçimlerde başka adam olmadığı için, karşısındaki adam da daha kötü olacağı için mecburen onu destekledik.

Ayhan Yüksek
18.09.2006, 16:13
penaltı doğru karardı ama haluk ulusoy hakkındaki düşüncelere katılıyorum

Hocam bence kesinlikle penaltı değildi pozisyonu iyi süzmek lazım arka kameradan net bi şekilde gözüküyorki o dürüst! hakan ayağını mercimeğin ayaklarına dolayarak bırakıyor kendini yere,velhasıl bu ölçü değil belki ama haluk ulusoy denen şahıs gs nin kalkanıdır bunu kimse inkar edemez, kendi ayakları üstünde durmayı beceremeyen haramzade istanbul sülükleri ne anlar adaletten alın terinden bu herifte aynı onlar gibi ama ne yazıkki Trabzonlu

Erbay
18.09.2006, 17:30
Çok doğru bir tespit arka kameradan her şey gözüküyordu.Hakan geriye doğru geliyor Baki ise topa doğru gidiyordu.Sonuçta çarpıştılar.Ben şuna dikkat ettim.Hüseyin yaptığı hareketin iki üç katı sertlikte Song ne fauller yaptı.Sarı kartı olduğu için ikinci sarıyı veremedi.Ayrıca bjkninde net bir penaltısı var.gs bu maçta haksız kazandı maçta.Hakemlerle araları iyi olduğu için.

Taner Uykuçeken
18.09.2006, 17:41
GE-SE - BJK maçının tartışmasını yapacak değiliz bu topiçte ama madem konuşuyoruz ki bu hafta ge-se nin bizimle maçı var ilk yarıda ge-seden song-sabri ikinci yarıda ayhan kırmızı kartla oyun dışı kalmalıydı bizim maçta oynamamaları gerekiyordu

doctorsurgeon
18.09.2006, 18:07
GENELLEME
Bu tipler için spormuş, futbolmuş, vatanmış, milletmiş hiç birşey ifade etmez. Bunların dini imanı paradır. Bu tipler nerede kan(para) varsa oraya yapışan sülüklerdir. Bunlar zaman zaman futbolu zaman zaman siyaseti zaman zaman dinimizi araç olarak kullanıp mafyalaşan kara para aklayıcılarıdır. Türkiye dışında herhangi bir ülkede çöpçülük sınavını verip çöpçü bile olamayacak bu kara cahil zavallı tipler bu ülkenin en ileri gelen para babalarıdır. Duyurulur :)

asem61
18.09.2006, 18:26
bu konu aslinda sadece haluk ulusoyla degil bütün ulusoylarla baglantili. haluk ulusoy tipki diger para babalari gibi bu sehre ihanet etmektedir. bu yörenin ekmegini yiyipte kazandigi parayi baska sehirlere takimlara yatiran ulusoylari kesinlikle protesto etmeliyiz, bu hangi zenginimiz olursa olsun sehrine ve trabzonspora destek vermiyorsa bizden ambargo yemeli. bakiniz avniakerde uluyoslarin reklami bile yoktur.ben kücücük bitane görmüstüm is olsun diye vermisler.
bu baglamda hepsinin dikkati cekilmeli diye düsünüyorum.

Adem Erdoğan
19.09.2006, 00:38
bu sene diil ulusoy blatter bile gs ı şampiyon yapamaz.

cyberentalpi
19.09.2006, 01:48
Ulusoy u biz ve Bjk baskan yapti. Su ana kadar genelde hakem kararlari Gs ve BJk lehine. Ha ulusoy olmasa oburu bizim icin felaket olurdu o ayri.
Ama ben Ulusoydan Hemeserilerime tesekkur etme disinda bir fayda gormedim. Ama bjk macinda cakmak felan atildi. Bizim maytaplara takildi. Simdi ikinci savunma istenmis:(

Nytre
19.09.2006, 08:29
bir pankart yapalım o zaman!...

dünyada blatter Türkiyede haluk!!!...

BOZOHAN
19.09.2006, 12:34
GE-SE - BJK maçının tartışmasını yapacak değiliz bu topiçte ama madem konuşuyoruz ki bu hafta ge-se nin bizimle maçı var ilk yarıda ge-seden song-sabri ikinci yarıda ayhan kırmızı kartla oyun dışı kalmalıydı bizim maçta oynamamaları gerekiyordu

arkadaş doğru söylüyo eğer bu hafta bizim maçta hakem filyosu bi hata yaparsa yandi gülüm keten helva en 2 maç ceza alırız. demedi demeyin.

trapesus
19.09.2006, 21:36
bi de o saçlarının önünü jöleleyip ibiş gibi yukarı kaldırmıyo mu.. bıyıklar desen desen ayrı komedi. adam bıyıklı bebek gibi, kıyamet alameti vallaa..

TameRHan
19.09.2006, 23:04
trabzona hiçbir faydası yoktur bu adamın. aksine yaptıkları yüzünden trabzona karşı antipati oluşmasına neden olmaktadır.hakem hatalarından sürekli çektik yine çekiyoruz. hala el atıldığı yok.

fincher
19.09.2006, 23:50
birden ulusoy seçildiği günlerde bu adamdan bize zerre hayır gelmez süzme gs lidir,o varken şampiyon olabilmemiz imkansız dediğimde burada,bana onu biz seçtik nasıl trabzonlusun diyen arkadaşlar aklıma geldi.federasyon seçimlerinde ulusoyun seçilmesini istememenin trabzonspor düşmanlığı olarak görüldüğü ve onu eleştirmenin trabzonsporu eleştirmek olduğu günlerden buraya gelmek sevindirici.
ulusoyun ne kadar işeyaramaz ve gs yalakası olduğunu artık herkes gördü.keşke zamanında yönetim de bu koyu gs li adamı desteklemenin ts menfaatlerine olmadığını görebilseydi.ama neyi doğru yaptılar ki federasyon seçimlerinde doğruyu yapsınlar.gerçi federasyon başkanı dünyanın en dürüst insanı olsa bize ne?bizim başımızdaki dürüst olmadıktan sonra...

Vegas
20.09.2006, 04:04
Bildigim kadariyla son TFF secimlerinde gs bu adama oy vermemisti. Bu ask nasil alevlendi yeniden?

Diger yandan bize kucukde olsa zararlari dokunuyor olsa bile Bicakci'dan cok cok iyi oldugunu dusunuyorum, Ulusaoy'un. Neydi o bicakci zamaninda cektigimiz, Allah bir daha getirmesin bicakci gibileri fedarasyon baskanligina.

Nytre
20.09.2006, 07:40
belkide tepki çekmemek için vermemişlerdir.. asıl biz nasıl bu adama oy verdik?

Lokman
20.09.2006, 12:47
Eziklerin çok güzel bir deyimi var bu adam için "ulusoysuz" ben buna katılıyorum.

grandiose
20.09.2006, 13:02
ulusoya kadar gitmeye gerek yok...hele bi içimizdekileri yola getirsek, milyon ulusoy gelse ne yazar ama... ama işte.... herneyse....

Lokman
20.09.2006, 13:09
[QUOTE=-edit-[/QUOTE]

Arkadaş sen ne yazdığının farkındamısın içtinmi bu saatte yoksa. Nedemek haluş ulusoy bizi şampiyon yapacaktır falan bu ne ya alın teri ile kazanılmamış şampiyonluğu içine sindirebilecekmisin sen miden kaldıracakmı bunu biz bizanslı değiliz falan ama kahpe hiç değiliz hakkımızla olursak olalım ben saha dışında tartışılan şampiyonluk istemem dikkat lütfen biz trabzonspor luyuz başka takımlarla karıştırmayalım.Asabımı bozdun gün ortasında yaaa.

umraniye34
20.09.2006, 13:28
yanliş anlaşıkdık gerçi eksik yazmışım ben ulusoy döneminde trabzon şampiyonluk yaşıycagına inanıyorum... gün ortasında asabını bozduysak kusura bakma

Hüseyin Çümen
20.09.2006, 16:17
kendisinin bi açıklaması olmuştu trabzonlu arkadaşlarımın benim başkan olmam için verdikleri çabayı asla unutmayacam
daha bişe göremedik ama trabzonspor iddalı duruma gelince bence hakem kararları biraz bize dönecek gibi geçen sene biz uefa ya nasıl gittik bi düşünmek lazım rakiplerimizin maçlarında hatalar çok fazla olmuştu biz kaybettikçe onlarda kaybetti
ben bunda ulusoyun parmanın oludunu düşünüorum ama genede farklı şeyler bekliorum ulusoydan

Lokman
20.09.2006, 16:26
kendisinin bi açıklaması olmuştu trabzonlu arkadaşlarımın benim başkan olmam için verdikleri çabayı asla unutmayacam
daha bişe göremedik ama trabzonspor iddalı duruma gelince bence hakem kararları biraz bize dönecek gibi geçen sene biz uefa ya nasıl gittik bi düşünmek lazım rakiplerimizin maçlarında hatalar çok fazla olmuştu biz kaybettikçe onlarda kaybetti
ben bunda ulusoyun parmanın oludunu düşünüorum ama genede farklı şeyler bekliorum ulusoydan

Arkadaşım beklenti kelimesini askıda bırakmışsın, nedir tam olark beklentin yada anlamıyorum insanar bu takımdan bu kadar umudu kestide artık ömrü ve ahirinde bize yararı olmamış ve olmayacak (ki zaten yardımlarınıda istemiyoruz) adamlardan mı medet ummaya başladık. Yapmayın arkadaşlar lütfen ya yani şu yazıları biri dışardan okusa bizim şampiyonluk için resmen kaytarılmayı kendimizde hak gördüğümüzü düşünür nerde kaldı o zaman Trabzonspor umuzun verdiği onurlu mücadele.
Birkere şunu idrak edelim biz şampiyon olmak için gerekli futbolu oynayalım rakiplerimizi ezelim ama gelsin hakemler bu şampiyonluğu göz göre göre elimizden alsın burada biz üzerimize düşeni yaparız kaldıki hadi apamadık ve gitti şampiyonluk sen sanıyormusunki o şampiyonluğu kazanan takımın taraftarı senin sırtındaki o formanın şerefi karşısında ezilmeyecek.
Ben bir zaferi kutlarken başkalarının alın terini ve hakkını ayaklırımın altında çiyneyemem.

lakerta
21.09.2006, 12:31
Acaba neden yapıyor bunları anlayan var mı???

Kaya
21.09.2006, 12:35

Eğer gerçekten böyle birşey varsa yazıklar olsun. Bize kıyak çeksin diye mi oy veriyoruz biz. Ben bu işten birşey anlamadım. Biz İstanbul takımlarını ne diye eleştiriyoruz.

Ulusoy'dan birşey beklemek ne demektir. Yapmayın Allah aşkına. Trabzonspor'un diğerlerinden nasıl farklı olduğunu unutmayın...

lakerta
21.09.2006, 13:06
Hiç sanmıyorum neden fb maçında hakem hatasıyla şampiyonluğuzu elimizden aldı

Oruç
21.09.2006, 17:34
birden ulusoy seçildiği günlerde bu adamdan bize zerre hayır gelmez süzme gs lidir,o varken şampiyon olabilmemiz imkansız dediğimde burada,bana onu biz seçtik nasıl trabzonlusun diyen arkadaşlar aklıma geldi.federasyon seçimlerinde ulusoyun seçilmesini istememenin trabzonspor düşmanlığı olarak görüldüğü ve onu eleştirmenin trabzonsporu eleştirmek olduğu günlerden buraya gelmek sevindirici.
ulusoyun ne kadar işeyaramaz ve gs yalakası olduğunu artık herkes gördü.keşke zamanında yönetim de bu koyu gs li adamı desteklemenin ts menfaatlerine olmadığını görebilseydi.ama neyi doğru yaptılar ki federasyon seçimlerinde doğruyu yapsınlar.gerçi federasyon başkanı dünyanın en dürüst insanı olsa bize ne?bizim başımızdaki dürüst olmadıktan sonra...

Abi sen Lazaroni geldiğinde de 'olumsuz' şeyler yazmıştın. Normaldir sana her defasında aynı şeyleri söylemeleri.

Bu haftaki kurban Trabzonspor'mu olacak göreceğiz hep beraber. 6 maçta 5 penaltı kullanan gesenin bu hafta penaltı kazanıp kazanmayacağını Ulusoy'a sormak lazım...

mesut61
22.09.2006, 00:38
Adam sanki Trabzon dusmanı. yoneticilği doneminde Trabzon a hicbir katkısı olmamıstır. ve secimler olurken de bizim yonetim hemen kararını acıklar bizim desteklediğimiz adam Haluk ulusoy diye. ya daha ortada fol yok yumurta yok sen hemn desteklediğin adamı acıklıyosun . dur biraz. hem bak bakayım adam sana mı daha cok yardım yapmıs yoksa kendi takımına mı
neye bakarak bu adamı destekliyorsun . anlamış değilim bizim yonetimlerde de cok buyuk suc var .

keles76
22.09.2006, 15:55
bu haluk birde trabzonspora başkanlığında ismi geçiyordu Allahtan olmamış.

Hüseyin Çümen
23.09.2006, 01:26
Eğer gerçekten böyle birşey varsa yazıklar olsun. Bize kıyak çeksin diye mi oy veriyoruz biz. Ben bu işten birşey anlamadım. Biz İstanbul takımlarını ne diye eleştiriyoruz.

Ulusoy'dan birşey beklemek ne demektir. Yapmayın Allah aşkına. Trabzonspor'un diğerlerinden nasıl farklı olduğunu unutmayın...
ben biliyorum değerlerimizide 1 kere de biz yardım alalım onlar kadar değil 1 az olsun hakemler bizim yanımızda olsun hayatta 1 kere olsun bunu istiyorum bu benim isteğim sen isteme kaya benim isteğim bu trabzonsporun değerleriiyle bir sefer olsun bu sebepten çelişmek beni rahatsız etmiyor