PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR - Galatasaray

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8

Halit Aydın
17.09.2006, 23:38
23 Eylül 2006 Cumartesi
Trabzonspor - Galatasaray
Stad: Hüseyin Avni Aker
Saat: 20:00
Yayın: Lig Tv

Volkan Yavuz
17.09.2006, 23:50
Allahim Sen Bize Yardim Et!

Beytullah
17.09.2006, 23:50
walla bu macı alacagımıza ınanıyorum ben su gayse fobisinde kurtulacagız inşallah..bu mac bizimdir baska yolu yok.

Remzi
17.09.2006, 23:52
Allah'ım sen TRabzonspor'a ve galatasaray fobisi olan Tolga ya yardım et.Oynayacak gözüyle bakıyorum ben kendisinin GAYs maçında.inşallah karga maçındaki güzel futbol ile onları karadenize dökeriz.

Beytullah
17.09.2006, 23:56
walla bu mac cok farklı olacak diye dusunuyorum ee nede olsa hocamız oyuncuları dinlendirmis!!

Umut ÖZTÜRK
17.09.2006, 23:56
Bu maçı muhakkak almamız lazım...

mackali_81
18.09.2006, 00:01
Umarım bu maçta kalede Tolga olmaz Gs'ye karşı psikolojik olarak hazır olamayabilir.Ama Jeferson da olmaz:en iyisi kaleye Marcelinho geçsin Zaten birşey yaptığı yok!:D

Armağan Dere
18.09.2006, 00:04
maçı alacağımıza inanıyorum yeter ki bizim futbolcular kafa olarak kendilerini maça hazırlasınlar ve konya maçını unutsunlar..iyi çalışsınlar gayret göstersinler biz onları yeneriz bordo maçındaki gs'yi gördüm de sahada yoktular...

ekrembulut
18.09.2006, 00:06
ya jeff oynamasında isterlerse yavuz selimden bi kaleci alsınlar.razıyız...

galatasaray maçını alırızzzz...hiç korkmayın...gs de hiçbir halt yokkk.

Sefaenes
18.09.2006, 00:10
Bu mac zor mac olacak, Jefferson salak gibi gol yemezse alma sansimiz var. Hersey jeffersona bagli.

guera
18.09.2006, 00:24
mac basladiginda sahada gördügum onbire inanamadim önce! sadece basit bir karsilastirma yapacak olursak lazaroninin santrafsuz ciktigi macta bile daha fazla hucum yön olan oyuncumuz vardi ve ziya hoca da ondan görmüs olacak ki takima dort tane önlibero monte edip sahaya sürmüs.hasan hüseyin ferhat ayni tip oyuncular ve ben sadece ferhati tercih ederdim neyse bunu bir yana birakalim. ya ömer riza tercihini nasil aciklayacagiz!sanki deplasmanda hucum yön cok kuvvetli olan bir takima karsi oynuyoruz! takimin oyun anlayisi tamamen uzun toplara göre kurulmus ki bu yil ilk kez ortasahamiz bu kadar zengin diyebilecek kadar iyi oyuncularimiz var ortasahada.bunu da bir yana birakalim ya diger tercihlere ne demeli? mesela musampa! gelecek hafta bu adami hoca ilk onbirde sahaya sürecek ve buna adim gibi eminim ancak ziya hoca onu gorme ihtiyaci mac eksigini iderme ihtiyacini düsünmüyor! sayet gercekten avrupa kupasi maci nedeniyle birilerini dinlerdirmek isteseydi hoca o zaman tercihini sakatliktna cikmis keceliden yana degil de musampadan yana kullanirdi!birbaska sorun ise musa büyük! arkadas o kadar siritiyor ki hasana bile razi gelecegim yakinda eger o oynamazsa!al cagdasi stepanovun yanina ver fatih akyeli sag kanada al sana tas gibi defans. zaten gökdeniz yanlizlari oynuyor fatihle iyi bir ikili olurlarddi o kanatta ama hayir ziya hoca takimi dinlendirmek istiyor ancak benim ona söyleyecegim bir kavram var! aktif dinlendirme!!!o kadar önliberomuz var ancak da silva geldi bombos vudu ve kimileri de kaleciyi sucluyor! olacak isdegil! kaleci ne yapsin o suta anlayabilmis degilim! bir de yetersiz demezler mi! sonradna cikardigi iki yuzde yüzlk suttan bahseden kimse yoksa eger beb art niyet ararim bu yorumlarda.
bizim takim aptan olarak huseyine muhtac ise zaten bugun oldugu gibi sahada on kisi kaliriz.
yedek kulubesine bakiyoruz marche, symko ve musampa sahaya bakiyoruz hasan huseyin musa hatta ferhat... burada bir terslik var!

neyse oyun basladi golü yedik ancak hoca ikinci yariyi bekledidegisiklik icin ve acikcasi bu macin bize getirisi ya da daha dogrusu gtürüsü hoca marchelinioyu kendine küstürdü.surasi acik ki ziya hoca olsun lazaroni olsun oyunculari oynatmasini bilmiyor.kndi sistemleriyle oyuncularinin oynayabilecegi bir sistemi karistirip sahaya süremiyorlar takimi.
besiktas maci sonrasi yorum yazmadim cünkü okudugum yorumlar cok komikti! hickimse bjknin nasil aptalca bir sistemle oynadigini ve baki mercimeginin nasil bizlere goller ikram ettigini dikkate almadi ve hepimiz olaya baliklama atlayip sampiyonluk sarkilari söylemeye basladik be bu hafta nihayet kral ciplak diyebiliyoruz!

surasi acik ki kendi sahanda böyle oyun kurgulari gelistirir ve otuz yil önce oynanan oyunla kazanmaya calisirsan olacagi budur! oyundan tad almayi bir kenara birakin bu sistemle zevksiz de olsa mac bile kazanmak olanaksiz!

zia hoca anlasilan trabzonsporu denemesi tahtasi ya da praktikum yeri oalrak görüyor ancka ona tavsiyem arsen wegnerin yaninda bir yil praktikum yapabilir ama bizde degil. artik marchelino ortasahanin önünde santraforun arkasinda oynamya baslamak zorunda artik musampa kadroya girmek zorunda ve hasanla huseyin ne pahasina olursa olsun en fazla kadronun yedegi olarak takimda durmalilar...

gs macina dair söylenecek coks ey var nlar da hic iyi oynamiyorlar ve iclerindeki sorun bizim sorunlarimizdan daha büyük onlara karsi alacagamiz bir galibiyet bizi yaniltmasin kaldi ki on yildir onlari kendi sahamizda yenebiliyor da degiliz...

FANATIK61
18.09.2006, 00:30
Herzaman biz iyi oynuyoruz ama Pozisyonlari degerlendiremiyoruz. Antremanda daha cok bitirici son vuruslari calismamiz lazim. Kral Tekke olsaydi affetmez ama Ersen'in performansida su an iyi. 90 dakika ama mutlaka 90 dakika Seyirci destegi ile bu maci rahat aliriz. Inanin bana. BJK karsisinda'da herkes karamsar idi ama gördük neler oldugunu :)

cyberentalpi
18.09.2006, 00:31
Neyse bu hafta japon bayragini hazirliyoruz:)) Syzmek sever Gs yi oynasin ve gol atsin:)) Defansta az saglam durur kanatlari etkili kulanirsak Gs ye japon bayragini teslim ederiz 21:45 te

oguzkoc
18.09.2006, 01:03
--------------JEFF--------------

MUSA---MİLAN---FATİH---MURAT

-------HASAN----MUSAMPA-----

GÖKDENİZ----MARCE-----KEÇELİ

------------ERSEN--------------

Keçelinin performansına göre 2.yarı syzmek oyuna girebilir, musampa solda oynayabilir...

GULER
18.09.2006, 01:22
Herzaman biz iyi oynuyoruz ama Pozisyonlari degerlendiremiyoruz. Antremanda daha cok bitirici son vuruslari calismamiz lazim. Kral Tekke olsaydi affetmez ama Ersen'in performansida su an iyi. 90 dakika ama mutlaka 90 dakika Seyirci destegi ile bu maci rahat aliriz. Inanin bana. BJK karsisinda'da herkes karamsar idi ama gördük neler oldugunu :)

abi boyle oyunla birak gayseyi 3.lig takimindan zor yenerler bunlar. ne hirs var ne birsey ya.. yazik bu taraftara. yonetim cozum bulmazsa kongreye gidilmeli en kisa zamanda. BOYLE KOTU FUTBOL OYNANMAZ YA, MANTIGA SIGDIRAMIYORUM! bjkyi tigana sayesinde yendik, cunku onlar bizden berbat oynadi o aksam. allah yardimcimiz olsun ne diyeyim.

Tufan_61
18.09.2006, 02:23
bu maci alacagiz allahin iziniyle kurtuluslari yok haydi trabzonum.

ligarba61
18.09.2006, 02:50
beşiktaşı yen konyayla berabere kal galatasarayı yen kimbilir ne olacak o da yenebilirsek

Haluk Ongan
18.09.2006, 03:27
Gs'yi yeneriz Osasunadan fark yeriz Ankaragücüyle berabere kalırız gelir Feneri yener Sivasa yeniliriz vs... Bu böyle gider artık bu bizim hastalığımız.Bir büyük maç kazan haftaya fıss.İstikrar olmadan da şampiyonluk falan hikaye arkadaşlar.Sahandaki maça 3 ön libero çıktığın sürece nasıl maç kazanılırki zaten.Ancak bugünkü gibi duran toptan pozisyon yaratırsın.Şimdi haftaya gene değişik bir 11 çıkar.Halbuki 3 hafta üst üste aynı kadroyla çıkabilsek belki de farklı olacak herşey.Gs maçını kazanırsak onları geçeceğiz ama yenebilirmiyiz? Doğrusu kolay değil.Orta sahaları bazen çok iyi bazen çok kötü oynuyor.Dua edelim kötü günlerine rastgelsin.Defansta çok dikkatli olmalı ve sürpriz ileri çıkışlar yapmalıyız.Bu sene yan ve duran toptan çok gol yediler.(Boleslav,Antep,Ankaraspor,Manisa)Bizim bu silahı kullanmamız gerekir.Az gollü bir maç olacağını düşünüyorum.Tam manasıyla 3 ihtimalli bir maç.Ama allahım yenileceksek korkak oynamadan yenilelim.Pozisyon kaçırıp yenilelim.Deplasmanda gibi oynayıp yenilmeyelim.Biz TRABZONSPORUZ.Bu da hücumu ve kazanmayı düşünmeyi gerektirir.Yerinde kadro yerinde hamleler bu maçı bize getirebilir.Şanslar eşit.Umarım hayal kırıklığına uğramayız.Kadro tercihim ise şöyle:
Jefferson
Musa.Fatih.Milan.M.Keçeli
Hasan.Musampa(bence bu maçta çok önemli oynaması)
Gökdeniz.Marce(lütfen forvetin arkasında serbest oynasın).Murat
Ersen

bu kadroda murat ve mustafanın yerleri değişebilir.Tekrar söylüyorum umarım TRABZONSPOR gibi düşünür ve uygularız.3 puan istiyoruz.HAYDE.

DeAgLeMaNyAq
18.09.2006, 03:31
7.Hafta 1995-96 Trabzonspor Galatasaray 4 - 1

Bu maçtan sonra Avni Aker'de GS'ye galibiyetimiz yok. :( Yine bir 7.hafta karşılaşması inşallah skorda böyle tecelli eder. Jefferson'ın yedeğe çekilmesi gündemde ancak uzun süredir forma giymeyen Tolga'nın yeniden bir GS maçında ateşe atılması ne kadar doğru bilmiyorum.

Benim gönlümden geçen kadro...

Jefferson
Ferhat
Stepanov
Fatih
Murat
Gökdeniz
Hasan
Szymkowiak (Marcelinho)
Mustafa
Umut
Ersen

Ali Sırrı
18.09.2006, 04:34
Bi dikiş tutturamadık ligde ya.. seri bir galibiyet alamıyoruz :(
Bu maçta mutlaka kazanmamız lazım, tekrar potaya girebilmemiz için. Ya da erken havlu atmamak için..

Mehmet
18.09.2006, 06:47
Fazla umudum yok. Gs son yıllarda bize ters gelmeye başladı.
Bize karşı kolay kazanıyorlar.

Ama futbol bu, derbilerin havası başka oluyor.

Bjk'yi kendi sahasında yendiğimize göre Gs'yi de kendi sahamızda yenelim artık.

Nytre
18.09.2006, 08:22
arkdasın dediği gibi çok güzel pozisyonlar yakalıyoruz ama bir o kadar çirkinlikle ve acemilikle pozisyonlarımızı harcıyoruz.. gs maçındada elimize geçecek olan pozisyonları harcarsak olmaz...

yakaladınmı affetmeyeceksin kardeşim!

UğurB
18.09.2006, 08:29
Trabzonspor icin bu mac kurgusu kolay bir mac. Galatasaray'in etkili kanat adamlari yok. Agir bir defansi var ve bire birde kolay gecilen adamlardan kurulu. On liberolari uyumsuz. Ben Trabzonspor adina kaleciden bir de oyuncularin formsuzlugundan korkuyorum. Yoksa rakipten yana bir sikinti yasamazlar.

Benim gonlumden gecen kadro:

-----------------Jefferson (Ama Tolga oynayacak gibi geliyor)------------
Fatih--------------Stepanov-------------Cagdas---------Murat Ocak
----------------Ferhat-------------Szymek-----------------------------
------Gokdeniz--------------Marcelinho----------------Musampa---------
--------------------------Ersen Martin---------------------------------
Yedekler:
kaleci,Musa,Mustafa,Hasan,Omer Riza,Umut,Enis

Emre B.
18.09.2006, 08:42
GS'yi yenicez başka çare yok.

ahmetto
18.09.2006, 08:50
Yenmemiz gerekiyor Artık Kredimiz kalmadı

Bilal 61
18.09.2006, 09:19
Bu maçı mutlaka almalıyız..Aksi bir sonuç çok kötü olur:(..Ama bu maçı alacağımızı düşünüyorum..İnşaallah aksiklik olmazda alırız maçı..

mahmuter61
18.09.2006, 10:14
Yensek ne olacak?Sen Bjk yı yen gel konyaya zarzor berabere kal.Gs yi yensen diğer hafta takılacan.Kalemiz boş,kalecisiz oynuyoruz.Sadece derby kazanarak elde 18 puan edersin bu seni şampiyon yapmaz.Gerçi şampiyon olsak yada UEFA katılma hakkı kazansakta bişey değişmiyo eleniyoruz.Nehalleri varsa görsünler!!!

laz_hayri_61
18.09.2006, 10:18
inşallah kazanacağız başka çaremiz yok

Volkan Yavuz
18.09.2006, 10:20
insallah marce formuna girer demisit galtasraya soy yapacam felan filan

zafercalikoglu
18.09.2006, 10:21
10 seneden beri yenemiyoruz,demek onları trabzonda,
gs bu sene yenilmesi ,artık şart olmuştur,
desene gs nin çiftliği gibi olmuşuz,
yenmeliyiz,
ziya ne yapsın etsin iyi hazırlasın topçuları,

Harun
18.09.2006, 10:24
Galatasarayda bir numara yok.Tek artıları çok ofansif oynayıp oyunu rakip kaleye yıkmaları.Sağlam bir kadro ile yeneriz düşüncesindeyim.tabiki basit bir gol yemediğimiz sürece.

Oğuuz
18.09.2006, 10:26
ben bu maçtan çok umutluyum,, gerçekten kader maçı diyebiliriz, aldığımız takdirde gs'nin önüne geçeriz ve sonra her şey iyi olur diye düşünüyorum ama yenilirsek onu düşünmek bile istemiyorum,, ne yapıp edip bu maçı almalıyız....

G.YAZICI
18.09.2006, 10:36
Bu MaÇi Aliriz DÜŞÜncesİndeyİm.....kÜÇÜk Takimlari Yenemİyoruz Barİ Derblerİ Alalim Da Bİraz Sevİnelİm....

bordox
18.09.2006, 10:40
Yenmek zorundayız ve gsden daha iyi futbolcularımız var.Bu maçı futbolcularımız almak istiyorsa alır.Biraz oynasalar nelerin değiştiğini görüyoruz.

champions
18.09.2006, 10:41
konya beraberliğinden sonra kesinlikle kazanmamız gereken bi maç

melrok
18.09.2006, 10:45
ziya doğan yıldızları oynatabilirse (90 dakika) şansımız var, klasik ziya gibi davranırsa beraberliğe oynarız ancak

Murat Acar
18.09.2006, 10:51
Ümit karana transfer teklifinde bulunalım biz bu maçı kesin alırız.zaten şabanın gol atacağı yok ümitinde kafasını karıştırdıkmı2 milyon dolarlarla falan bu iş biter.Hep çirkeflikleri onlar yapacak değil ya onlara biraz benden aşağı vurmak lazım aslında yani ektiğini biçmeleri gerek..
Şaka bi yana bu maçta galip geleceğiz başka seçenekleri yok.

Özsu
18.09.2006, 10:53
Bence bu maçı alırız..

ozgur_mke
18.09.2006, 10:57
arkadaşlar herkese slm. yeni üye oldum
sizce enis kahraman hüseyinin yerine bu hafta oynamalı mı?
tandem veya ön libero oynayabildiğini biliyorum

Bilal 61
18.09.2006, 10:57
Ziya hoca takımı bu maça iyi motive eder..Gs de hiçbirşey yok kötüler..Bakmayın bjkyide penaltıyla yendiler..Takım kendini bu hafta toplar..

ErayAkyüz
18.09.2006, 11:06
bu macı kesin alırız konya macı bir kazaydı

canh55
18.09.2006, 11:27
ömer rıza ile intahar ettik o başlamazsa şansımız var. boş alanda başarısız oldu. song tomas arasında ömer rızayı oynatmamalı ziya hoca . ersen tek santrafor olmalı ikinci yarı yanına umut girebilir. zimkovyak ersenin arkasında olmalı sağdan gökdeniz sonldan murat ocak bastırmalı musampayı da önlibero veya solbek gibi oralarda bi yerlerde oynatmali. ardayı fatih akyel tutacak. üst düzey konsantrasyaonu olmalı o gün.
bu dediklerim uygulansın yenilelim önemli değil. sonuçta yenmeye çalışmış oluruz.
ömer rıza trabzonsporda oynayacak seviyede değil şu an. neden bu israr..???? devre arasında yerine başka bir forvet almalıyız.

OKTAY YILMAZ
18.09.2006, 11:29
Kaza değil Eray bile bile lades olduk, 4 lü savunma 3 ön libero sanki Barcelona ile oynuyorsun, Ersen in yanına bitirici özelliği olan Umut veya Cem oynayamazmıydı, Musampa yı ne zaman kadroya dahil edeceksin, Marce ve Szymek'in ölüsü bu takıma yetmezmi, dünakiam TS-Konya maçı değil sanki ANtep-Konya maçı izledik kardeşim senin Konyadan farkın yıldızların, kadro kalitesi açısından Konya dün bizden daha iyiydi açıkcası, oynamıyor denilen adamlar en azından bitirici bir pas atar olay biterdi 2H fFerhat ve Musa bunları yapamadı. Ayrıca Cimbom maçı içinde Ziyanın BJK ye karşı ne kadar şansı varsa Cincona karşı da o kadar zaafı var 2 mağlubiyet aldı, Ziya kendini geliştireememiş o yüzden tıpkı eski Cincon maçları gibi olacak korkarım ki yazık ne yazık hemde, tıpkı Ziya Doğan Konyaspor klasiğinde olduğu gibi Ziya Doğan GS klasiğini izleyeceğiz,,, açıkcası umutsuzum, ama yine de kanımın son damlasına kadar destekleyeceğim.

bordox
18.09.2006, 11:38
Yanlış kadro seçimi yaşanmadı Konya maçında.Gs maçında Hüseyin yok ve Musampa2nın artık oynadığını görmek istiyoruz.Bu maçta gsnin kanatlardan bir şey yapacağını sanmam.Arda ne kadar hızlı olsada oynarsa Ferhat onu halleder.Solda problem yok.Keçeli iyi adam.Sorun İliç'in vereceği kısa paslar ve Ümit Karan.

deniz_61
18.09.2006, 11:44
HÜSEYİN'SİZ BİR MAÇ...HELEŞÜKÜR...

İnsan hiç oyuncusunun kırmızı kart yemesine sevinir mi?Hüseyin olunca sevinir.İlk yarıda ki hakeme kafa tutma hemde ortada abartılacak birşey yokken,hoooppp hüseyin bey daha 2 hafta önce Trabzonspor taraftarının çağırışı üzürine gelmemeni unutmadık....Soruyorum şu an Trabzonspor'da olmasa hangi takım onu ilk 11'de oynatır bu artislik ve bu futbolla. Sanki çok bişeymiş gibi kendini birşey sanmayı bırak artık.Kendini bu formadan üstün görmeye çalışma yoksa bu forma altında yok olursun.

Bahtiyar
18.09.2006, 11:48
10 seneden beri yenemiyoruz,demek onları trabzonda,
gs bu sene yenilmesi ,artık şart olmuştur,
desene gs nin çiftliği gibi olmuşuz,
yenmeliyiz,
ziya ne yapsın etsin iyi hazırlasın topçuları,

ziya paralar dökülüp alınan oyuncuları yedek soyundurup küstürsün sora çıkar kendi oynar.

ayrıyeten tahminim geyse yi rahat yeneriz.küçk takımlar gibi kapalıda oynamaz.

Haşimoğlu
Bu 3 ön kazma taktiğiyle bu takım bi yere varamaz.biz sıradan bir takım değiliz kendi sahamızda 3 önliberoyla oynayalım.en son bir febe maçında ziya doğan yine 3 önliberoyla çıkmıştı 2 h ve ibrahim egeyle 1-0 geri düşünce hemen yattarayı oyuna almıştı klasik hareketi olarak.bu maçta gene öle olur hüseyinin yerine bi kazma bulur koyar gene.geri düşersek hemen marce yi alır oyuna adamın oyun şablonu böle biz istediğimiz kadar üsteleyelim bu adam ister korkak deyin ister defansif bu takımı savunma oynatıyor konya maçına 3 önkazmayla çıkan geyse maçınamı ofansif kadro sürecek yapmayın etmeyin

ozgur_mke
ben artık hüseyinin dinlendirilmesini istiyordum ki hakem sağolsun bizi kurtardı ondan
bence artık ön liberoya enis'in yerleştirilmesi gerek. Milli takımlar ve Sebatta yeterli tecrübeyi kazandı. Kumarsa kumar. GS öyle yapmıyormu?

Bu arada bu Kiki ne zaman oynayacak? Gökdeniz'in solda ne işi var? Sola yığınak yapan yönetim orta sahayı hiç düşünmüyor arkadaşlar. Ara transferde çok iyi düşünülmesi gerekiyor

ozturk
18.09.2006, 11:49
ALLAHın izniyle kazanırız bu maçı..

Bahtiyar
18.09.2006, 11:51
adamları maça motive edeceğine takımdan kesip yanında oturtuyor belki iyi oynamıyorlar ama ziya kazanmak için ne yaptın yanında oturmakla bu işler oluyor mu?

kafayı yiyecem akşamki kadroyu gördükten sonra ya.

bordox
18.09.2006, 11:51
HÜSEYİN'SİZ BİR MAÇ...HELEŞÜKÜR...

İnsan hiç oyuncusunun kırmızı kart yemesine sevinir mi?Hüseyin olunca sevinir.İlk yarıda ki hakeme kafa tutma hemde ortada abartılacak birşey yokken,hoooppp hüseyin bey daha 2 hafta önce Trabzonspor taraftarının çağırışı üzürine gelmemeni unutmadık....Soruyorum şu an Trabzonspor'da olmasa hangi takım onu ilk 11'de oynatır bu artislik ve bu futbolla. Sanki çok bişeymiş gibi kendini birşey sanmayı bırak artık.Kendini bu formadan üstün görmeye çalışma yoksa bu forma altında yok olursun.

Bu takım Hüseyinsiz de kazanmayı öğrenmeli.Her maçın hamalı o.Dünkü maçın son 35 dakikası ve gaziantep maçının son 10 dakikaları gs maçında Hüseyin olmadan kazanmamız zor desede inanıyorum ki Trabzonspor'lu futbolcular 2 kişilik oynayarak Hüseyin'in eksikliğini aratmazlar.umuyorum yani öyle olmalı.Musampa da oynarsa hayatının topunu oynamalı belki Hüseyin'in yokluğunu aramayız.

cagatay006
18.09.2006, 11:52
dün galatasarayı izledim o takımı yenemezsek yazık olur cinconda bisey yok

gugula
18.09.2006, 11:55
inşallah bu sefer şeytanın bacağını kıracağız..

Murat Acar
18.09.2006, 11:57
adamları maça motive edeceğine takımdan kesip yanında oturtuyor belki iyi oynamıyorlar ama ziya kazanmak için ne yaptın yanında oturmakla bu işler oluyor mu?

kafayı yiyecem akşamki kadroyu gördükten sonra ya.Müsadenle bende imzamı atabilirmiyim lazoya kızıyoduk ziya geldi oda marceyide ekledi yanına.
Ama şuna inanıyorumki geseden çok daha iyi bir takımız onları yenecek gücümüzde kalitemizde var...

macka61
18.09.2006, 12:15
ben sonuna kadar ziya hocanın yanındayım 100 metre top süremeyen son vuruşlarda kazma olan bir adamı bende yanıma alırdım bir tek hatası hasanı oynatması ve musampayı yedek tutması biz her maçı bjk maçındaki gibi oynayalım kazanırız

Hami_41
18.09.2006, 12:20
(konuyla alakası yok ama)arkadaşlar ben bi anket hazırladım.40lareli sitesindeki en geniş taraftar kitlesine sahip takım diye.Sitenin trabzonspor kısmında açtım bu anketi ama sadece kendi oyum var şu anda fenerliler dalga geçiyor benimle gurbette ki trabzon sevdalılarına destek bekliyorum.Üyelik serbest hadş şu febelileri şaşırtalım destek bekliyorum hepinizden.Site küçük bi site hepimiz oy versek fark atarız herfilere kesin en çok tarfatara sahip takım febe bu sitede o yüzden çok rahatlar ben doğma büyüme izmitliyim ama en az trabzonlular kadar trabzonspor sevdalısıyım lütfen yardımcı olun siteye üyelik serbest hadi arkadaşlar
http://www.40lareli.com/frm/index.php?topic=678.new#new

bordox
18.09.2006, 12:21
Müsadenle bende imzamı atabilirmiyim lazoya kızıyoduk ziya geldi oda marceyide ekledi yanına.
Ama şuna inanıyorumki geseden çok daha iyi bir takımız onları yenecek gücümüzde kalitemizde var...]

Maç sonu yorumlarını okumanızı tavsiye ederim Ziya Doğan'ın.Yaptığı açıklamada beyinler ayaklara hükmetmedi diyor.Ziya Doğan Marce ve Simek'i oynatmayarak onlara kötülük yapmadı aslında onları 2.yarı oyuna alarak size güveniyorum mesajı verdi.Ama sorun kondisyonda motivasyonda değil.

Bahtiyar
18.09.2006, 12:24
ben sonuna kadar ziya hocanın yanındayım 100 metre top süremeyen son vuruşlarda kazma olan bir adamı bende yanıma alırdım bir tek hatası hasanı oynatması ve musampayı yedek tutması biz her maçı bjk maçındaki gibi oynayalım kazanırız

tamam o zaman fener alex i yedek oturtsun. sonra hagi zamanında her maçta döktürdü dimi. Yani bu demek oluyor ki iyi oyuncu fazla, lüks sabretmesini bilmiyoz. bize gelsin şu anda iyi oynasın sonrası önemli değil böyle topçu lazım. szymek gibi.

işte biz bu yüzden bir yerlere gelemiyoz.

melrok
18.09.2006, 12:37
tamam o zaman fener alex i yedek oturtsun. sonra hagi zamanında her maçta döktürdü dimi. Yani bu demek oluyor ki iyi oyuncu fazla, lüks sabretmesini bilmiyoz. bize gelsin şu anda iyi oynasın sonrası önemli değil böyle topçu lazım. szymek gibi.

işte biz bu yüzden bir yerlere gelemiyoz.

bırak bizdekileri, ronaldinyo, vieri her maç döktürüyormu yok. ama adamlar oynatıyor her maç. maç içinde tek bir top atar maçı çevirir böyle adamlar.
şimdi herkes yattarasız olmuyor diyor. yattara gelse ziya oynatırmı sanıyorsunuz?

Taner Uykuçeken
18.09.2006, 12:47
Maçı seyretmedim skora bakarak yorum yapacaksak bu haftaki gibi bir fırsatı bir daha zor yakalarız oyuncular nasıl birazda olsa hıslanmıyorlarhayret Ziya hocanın tertibine bakarsak da zihniyetinde pek bir değişme yok anlaşılan önce defans güvenliği ve hücumda 2-3 oyuncunun gayretiyle atılabilecek goller biz anlaşılan bu sene yattara-musampa-marce-szymek-ersen-gökdeniz aynı anda kadroda çok zor görürüz

Adnan Mollasalihoğlu
18.09.2006, 12:47
Gel bakalım Gay S geçen sene ucuz kurtuldun bu sene öyle olmayacak...Bir lafım da taraftarlarına;gelin gelin bekliyoruz maça hele otelin orda kesin olun imza almaya...Alın imzaları da görün sonra kaç bucak TRABZON...

Muhalif
18.09.2006, 12:49
Artık bir sonraki maçla ilgili yorumda bulunmak olanaksızlaştı.. ne olacağını bilemiyoruz ki? Teknik adam Konyaspor'a karşı 8 defansla çıkarsa Gs ye karşı 11 defans çıkmayacağı ne malum?
Hele bir kaleci var ki akıllara ziyan.. her maç başı dua ediyor ama nafile.. o kadar duayı aramızdan biri etse ermiş olurdu şimdiye..
Bu kaleci varken sonuç şöyle olur böyle olur diye yorum yapmak nafile.. bir sürü kadrolar kuruyoruz buraya maçtan önce pat diye durup dururken uzaydan gelen bir şut kalemizde gol oluyor.. haydi bakalım sonra skoru eşitlemeye uğraş, sonra galibiyete..
Hakem Hüseyin'i atarak Ziya Hoca'yı defansif bir adamdan etti.. eminim hoca maçta aldığı beraberlikten çok Hüseyin'in atılmasına üzülmüştür.. elinden gelse tüm takımı defansif ortasahalardan oluşturacak..
Maç ne mi olur? 10 yıldır yenemediğimiz bir takım ve geçen yılın şampiyonuyla oynuyoruz ve kalemiz boş.. yıldız diye aldığımız adam çuvaldız çıkmış batıp duruyor bir tarafımıza.. ne olur sonuç siz tahmin edin bakalım... benden pes artık..

Taner Uykuçeken
18.09.2006, 12:49
edit sory yanlış topic

Bahtiyar
18.09.2006, 12:50
Maçı seyretmedim skora bakarak yorum yapacaksak bu haftaki gibi bir fırsatı bir daha zor yakalarız oyuncular nasıl birazda olsa hıslanmıyorlarhayret Ziya hocanın tertibine bakarsak da zihniyetinde pek bir değişme yok anlaşılan önce defans güvenliği ve hücumda 2-3 oyuncunun gayretiyle atılabilecek goller biz anlaşılan bu sene yattara-musampa-marce-szymek-ersen-gökdeniz aynı anda kadroda çok zor görürüz

işte arkadaş neler olcağını yazmış bu ziya iyi has da bizi bu sene gene verem etcek.

A.T.R
18.09.2006, 12:58
Ben daha önce de söylemiştim yineliyorum, bu sene Trabzonsporumuz asla içeride ve dışarıda istanbul takımlarından hiç birine kaybetmeyecek ama aynı şeyi küçük takımlar için söylemem mümkün değil.Bunu tek sebebi motivasyon olabilir diyeceksiniz belki ve belki haklısınız ama bu sadece motivasyonla açıklanacak bir şey değil gibi geliyor bana başka bir durum söz konusu ama henüz çözemedim.Hayırlısı Allahtan.

Sacit
18.09.2006, 13:10
bu oyunla çok zor ama derbilerin havası başkadır.bu maçın kesin alınması lazım aksi takdir de sonrasını düsünemiyorum

G.YAZICI
18.09.2006, 13:12
Zİya Hocanin Arkasindayim Sonuna Kadar Desteklİyorum. Marce'yİ Yedek Soyundurmakla Sonuna Kadar Haklidir Önce Adamin OynadiĞi Topa Bakin Sonra Yorum Yapin Derİm İsİmle Olmuyor Beyler Topunu Oynayacaksin Kadroya Gİreceksİn Yok Öyle Bedava Forma Önce Formanin Hakkini Vereceksİn....

G.YAZICI
18.09.2006, 13:13
Cincon MaÇini Da Banko Kazaniriz Kİmse ŞÜphe Etmesİn .....

Cino
18.09.2006, 13:27
GS bize göre çok daha oturmuş bir takım, bu gerçek...
Ancak BJK maçındaki hırs ve azmi gösterebilirsek, bu maç sonrası da sevinebiliriz...
Tam anlamıyla takım olabilmemiz için 3-4 haftaya ihtiyacımız var diye düşünüyorum.
Tabi bu arada GS maçını kazansak fena olmaz, o da ayrı :)

pReN@_61
18.09.2006, 13:27
ben açıkcası Gs den çekiniyorum....dolu dizgin geliyorlar

Egemen Yılmaz
18.09.2006, 13:30
GS bizden daha kötü... Bu maçı alabiliriz. Jefferson yine saçma sapan goller yerse bir şey diyemem...

deniz_61
18.09.2006, 13:33
Ben Beşiktaş maçında ki gibi patlama yapacağını düşünmüyorum ama içimde de hep bir var kazanacağız diye gerçi bu his her maç öncesi var :) Gerçi çıkımız sürmedi ama inşallah saman alevi olmaz.

UğuR
18.09.2006, 13:42
bU konuda şimdilik yorum yapmak istemiyordum ama 10 seneden beri G.Se yi kendi sahamızda yenemiyormuşuz.Bunda bir yanlışlık var herhalde benim bildiğim 61 in gol attığı bir maç vardı şu iddia dan yargılandığı yıl 1-2 yenmiştik yoksa İstanbulda mıydı o maç.dOĞRU iSTANBUL DAYDI HERHALDE.uLEN YOKSA BENİM iSTANBULDAN KALKIP şOTA zamanındaki 4-1 lik galibiyetmi en son.Yuh eğer öyleyse maça gitmem gerekecek ama çok zor.İş güç Ailevi ve sağlık sorunları.Ama şunu diyebilirimki bu konu futbolcuların beynine sokulup çok iyi motive edilirse bu 10 yıllık hasret biter ve bitecek diyorum.

nemo_61
18.09.2006, 13:43
ben açıkcası Gs den çekiniyorum....dolu dizgin geliyorlar

yok be abi gayse de hiç bişe yok..biz bjk maçındaki gibi oynayalım ..onlara fark atarız ..bence bu maç musampanın maçı olur ..inşallah oynar tabi

Jester
18.09.2006, 13:49
Benim bu maç için kadrom şu:

---------------------Jeff----------------------

Musa---------Milan---------Fatih----------Murat

-------------Ferhat------Hasan----------------

-----Gökdeniz-----------------------Keçeli------

---------------------Umut----------------------

----------------------Ersen---------------------

GULER
18.09.2006, 13:54
yok be abi gayse de hiç bişe yok..biz bjk maçındaki gibi oynayalım ..onlara fark atarız ..bence bu maç musampanın maçı olur ..inşallah oynar tabi

hele oynatacak mi bakalim, adamin poposu sakatlandi oturmaktan. ne zaman hayrini gorecegiz belli degil. aynisi marce icin gecerli, 6 haftadir ne yildizligini gordum ne de futbolunu. 'Adam gibi adam' ziya bey de biraz korkak olmasa da ofansif bir kadro kursa cok iyi olacak ama nerdeeeeeeeeee.. bu sene yine harcandi, sagolsun yonetim

Şentürk
18.09.2006, 13:59
bu maçı alırsak çok iyi olur, ziya doğanda doğru tercih gerestten yanlış oyuncu seçimi bekliyoruz.

AtalaY_BuğrA
18.09.2006, 14:02
bu maçı alırsak çok iyi olur, ziya doğanda doğru tercih gerestten yanlış oyuncu seçimi bekliyoruz.

Zaten rakip Hoca'nın hatalarını kollamamız lazım. Bende dahil bir çoğumuz Bjk maçının zafer sarhoşluğu içinde Tigana'nın hatalarından görmedik dedik ki Bjk sadece biz yendik.Aslında Bizim mücadelemiz+T.D hatası ile maçı aldığımızı göremedik.

ozgur_mke
18.09.2006, 16:07
Benim G.S maçı kadrom şu

.................Jeff...............

Ferhat......Milan.....Fatih.....Murat

Gökdeniz.....Enis.....Hasan.....Kiki

.................Marce.......................

.................Martin........................

Mert67
18.09.2006, 16:13
inşallah alırız bu maçı ve yükselişe geçeriz.

champions
18.09.2006, 16:14
-------------------jefferson--------------

---musa------stepanov----akyel-----murat--

-------hasan----musampa------keçeli-----

------------------gökdeniz-----------------

----------umut-------------ersen----------

Bahtiyar
18.09.2006, 16:20
kiki ile marce aynı takımda oynatmaz ziya kapasitesi yetmez.

BÜYÜK_TRABZON
18.09.2006, 16:22
galatasaray maçında inşaallah tribünde olacagız ve Allahın izniyle kazanacagız

ozgur_mke
18.09.2006, 16:25
Arkadaşlar bende Umut ve Ersen'in aynı anda oynamasını istiyorum ancak martinin tek santrofor olması kadro itibariyle daha gerekli gibi görünüyo.
Zaten Ziya da tercihini bu yönde yapacak sanıyorum.

ARTIK KİKİ OYNASINNNNNNNNN

oskanonur
18.09.2006, 16:30
Savunmada ve kalede yapilan basit hatalari en aza indirdigimizde gs macini rahat aliriz.

melrok
18.09.2006, 16:57
kiki ile marce aynı takımda oynatmaz ziya kapasitesi yetmez.

kiki ile marche aynı takımı bırak beraber birini bile 90 dakika oynatmaz. Allahtan yattara sakat yoksa bu isimlere bide yattarayı ekleyip her maç kadro bekliyecez.

CÖMERT
18.09.2006, 17:01
Bence Bu MaÇi Aliriz Osasunayi Da Hafta İÇİnde Yenİp Elerİz

Erbay
18.09.2006, 17:04
Hüseyin eksikliğini çok hissederiz.Hasan Üçüncü Osasuna maçında olmayınca çok zorlanmıştık çünkü.Jefferson hata yapmaya,Ömer Rıza gol kaçırmaya,Marcelinho oynayıp da oynayamamaya!!! devam ederse maalesef yenemeyiz.Ben ancak bjk maçında oynadığımız oyunu tekrarlarsak yeneceğimizi düşünüyorum.

ONUR BEKAR
18.09.2006, 17:06
Bence Bu MaÇi Aliriz Osasunayi Da Hafta İÇİnde Yenİp Elerİz

rüyamda bile göremeyeceğim bir olay bu:cool:

BÜYÜK_TRABZON
18.09.2006, 17:07
rüyamda bile göremeyeğim bir olay bu:cool:Rüya degil GERÇEK!!!

Erdogdu61
18.09.2006, 17:14
gs nedirki yahu? ilk yari gol yemeyelim biz bu maci aliriz!!!

Küçükalioğlu
18.09.2006, 17:18
Burda birçok arkadaş beşiktaş maçındaki gibi oynarsak kazanırız demiş. İyide gerets in tigana kadar avarel olacağını sanmıyorum. Bizim o maçta çok iyi görünmemizin asıl sebebi tigana dır. Ama beşiktaş maçındaki motivasyon ve ruh haliyle demek istiyorsanız ona varım.

doctorsurgeon
18.09.2006, 17:19
GS Maçında kalede Tolga olmalı. Bu maçı rahat alacağımıza inanıyorum. Osasuna maçından da umutluyum.

Terzioğlu
18.09.2006, 17:21
zor bir mac hersey olabilir

OFLU
18.09.2006, 17:22
Zaten bu maci aldik aldik alamazsak seruven bitmistir beyleer!!!

Özkan Erdem
18.09.2006, 17:23
Kalede Ahmet Şahin olmalı..

Sevgi
18.09.2006, 17:35

hani şu kayseriden 4 yiyen Ahmet Şahin mi ? :D

BÜYÜK_TRABZON
18.09.2006, 17:37
Tolganın suyu mu çıktı :confused:

Sevgi
18.09.2006, 17:39
Tolganın suyu mu çıktı :confused:

hani şu kalede titreyen, futbol topunu bomba zanneden Tolga'mı ? :mad:

Emiroğlu
18.09.2006, 17:40
KAlede jeff olmalı.Bırakın bu kritik maçlarda kaleci değiştirme huyunu !

Not : Jef i savunan biri değilim.Kaleci ihtiyacımız var ! diyenler arasındayım

BÜYÜK_TRABZON
18.09.2006, 17:41
hani şu kalede titreyen, futbol topunu bomba zanneden Tolga'mı ? :mad:
Jeffersonun karpuz zannetmesinden daha iyidir bence

champions
18.09.2006, 17:44
jeff oynar niye tolga oynamıyo onun neyi eksik
tolga oynar bu adamdan kaleci olmaz jeff daha iyidir
ne olursa olsun jefferson oynamalı en azından kendine güveniyo korkudan ne yapacağını şaşırmıyo tolganın kendine güveni eksilerde dolaşıyo

ozcan_asanoglu
18.09.2006, 17:46
bence de şak diye gs. maçında kaleci değiştirirsek facia yaşayabiliriz.mecburen jeff ile oynayacaz.

o maçta takımın ilk ve en önemli hedefi şut çekmelerini önlemek olmalı.....orta sahadan itibaren.

h@msi61
18.09.2006, 17:57
kalede nolursa olsun jeff olmalı. Toganın gs sendromunu biliyoruz, geçen sene hadi ilk maç neyse, 2. maçta da çok berbattı. Hüseyinin olmaması orta sahayı çok etkileyecektir, bu mevkide Hasan ve Ferhat beraber oynar sanırım. Musapmayı sol kanatta görebiliriz bu maç, Marcelinhonun performansı malum. artık yenmemiz lazım, 10 sene geçti, ayıp oluyor...

Murat'
18.09.2006, 17:59
yaaa artık kesinbişey var o da bizimbüyük bi kaleci sorunumuz< vartr

egeli
18.09.2006, 18:09
galatasarayı yenmek,avni akerde,bu kaleci ile Allah'ım sen bize o günü hayırlısıyla göster yarabbim.Sen bizim üstümüzdeki kara bulutları dağıt Allah'ım.

İşimiz dualara kaldı ! ! !

doctorsurgeon
18.09.2006, 18:18
Jeffersona top orta sahadayken kalenin 5-10 metre önünde durmaması gerektiğini anlatacak bir kaleci antrenörü yok mu bu takımda. Adamın en büyük sıkıntısı kaleden çok uzaklaşması. 30 metreden atılan şutları adam neredeyse 20. metrede karşılamaya çalışıyor.

Sacit
18.09.2006, 18:19
bu işi bu kadar iyi bilen insanlar varda haberimiz yok meğer.bir kere jeff her zaman tolga dan daha iyi ve tecrübeli bu tartışılmaz.ama şimdi trabzonspor kalesini koruyan biri varsa oda jeff olmalıdır.bence kaleci sorunumuz yoktur.

biraz daha zamana ihtiyacı vardır.bizi kurtardıgı maçları da unutmayalım lütfen

champions
18.09.2006, 18:24
ayazoglu
kusura bakma hatırlayamadım hangi maçta kurtarmıştı bizi

Özkan Erdem
18.09.2006, 18:31
2 sezondur aşırı derecede kaleci hatasından gol yedik.. Petkovic'in ahı tuttu heralde..

degok
18.09.2006, 18:48
Bu takımın kaleci ihtiyacı olduğunu herkes gördü de bi lazaroni görmedi ya neyse. Elden artık bir şey gelmiyor.

Sacit
18.09.2006, 18:58
ayazoglu
kusura bakma hatırlayamadım hangi maçta kurtarmıştı bizi

bilmiyosan ben ne edeyım taraftar olan takip eder

k@ndemir
18.09.2006, 19:00
bu işi bu kadar iyi bilen insanlar varda haberimiz yok meğer.bir kere jeff her zaman tolga dan daha iyi ve tecrübeli bu tartışılmaz.ama şimdi trabzonspor kalesini koruyan biri varsa oda jeff olmalıdır.bence kaleci sorunumuz yoktur.

gülüyorum gülmeyede devam edecem..ya senin gözler görmüyor yada bizim..hangi maçta kurtarmış:D:D:D

champions
18.09.2006, 19:02
bilmiyosan ben ne edeyım taraftar olan takip eder
olmayan bişeyi nasıl takip edebilirim tamam ben bilmiyorum yada görmedim sen takip etmişsin belli söylede bizde bilelim jefferson bizi hangi maçlarda kurtarmış

k@ndemir
18.09.2006, 19:13

ya güzel hemşerim bana jeffersonu savunmada ne yaparsan yap ne olur...bu adamın kurtardıgı maç ben daha görmedim 5 sene daha Trabzonspor'da kalsa yine göremem!

fetvaci
18.09.2006, 19:53
hıcbıseye yanmıormda o PETKOVİÇ i sattılarda bu adamı aldılar ya en cok buna yanıorm hep o lemının basının altından cıktı bunlar jef,eller...guya ellerı 10 mılyon dolara madrıd e satcaktık peeeeee.....

oguzkoc
18.09.2006, 21:56
bu maçı niye muhakkak almalıyız?

konya maçında hesapta olmayan o 2 puan gitmeseydi, gs maçında alınacak bir beraberliğin kredisi vardı. ama şuan yok çünkü konyaya 2 puan bıraktık...

eğer bu maçta galip gelirsek üst sıralara oldukça yaklaşıcaz çünkü üstümüdeki takımların maçları çok zor muhakkak bir kaçtanesi puan kaybedecek...

ve eeğer bu maçı kaybedersek, liderle aramızdaki puan farkı 9 olacak ve buda küçümsenecek bi fark değil arkadaşlar...

haydi trabzonum alırsın sen bu maçı...

canh55
18.09.2006, 22:01
Benim bu maç için kadrom şu:

---------------------Jeff----------------------

Musa---------Milan---------Fatih----------Murat

-------------Ferhat------Hasan----------------

-----Gökdeniz-----------------------Keçeli------

---------------------Umut----------------------

----------------------Ersen---------------------
ardayı hesaba katmamışsın
musa baş dönmesi geçirir

Barış
18.09.2006, 22:06
yok artık arda da kimdir,o hareketi artık yemiyor kimse.ayrıca musa tecrübeli topçudur. asıl ardanın işi kolay değil, ferhatla birlikte gökdenizi nasıl durduracağını düşünsün.

Halit Aydın
18.09.2006, 22:08
konuyu böldüm ama yeni formalarla resim çekilmişler :D hem de çucuklularla
http://www.trabzonspor.org.tr/futbolcular.asp?sezon=2006-07

oguzkoc
18.09.2006, 22:11
GS taktiğine göre bir kadro hazırlanmalı...

------------Mondi----------
Cihan--Song--Tomas---Ferhat
Sabri---Inamoto--İliç---Arda
-------Ümit-----Hakan------

1) gs ardayla sol kanattan çok fazla yüklenecek, oyüzden bu maçta ferhatı sağ kanatta oynatmamız lazım arkadaşlar. ferhat teknik sıfır ama rakibe basabilen bi adam...

2) Syzmek ve Hasan ikilisi orta göbekte çok iyi iş yaparlar çünkü, hasan göbekte inamoto ve iliç ikilisinden rahatlıkla top alır, ikiside öyle kıvrak oyuncu değiller. ve syzmek bu iki oyuncuyuda geçip dikine iyi paslar atacaktır...

3) Musampa sol kanatta oynayacak çünkü, gs nin stoperdeki ikilisi ersene kafa filan vurdurmazlar; o yüzden ersenin arkasındaki oyuncuların ofansif yönü çok kuvvetli olması lazım. ersen savunmayı yıpratsın bu maçta bize yeter. goller arkadaki üçlüden gelir

4) Marcelinho ersenin arkasında, gökdeniz sağda oynamalı çünkü gs nin sol bekinde kim oynarsa oynasın gökdenizin şuanki futboluna ayak uyduramaz ve gs dede ikinci bir baki mercimek faciası yaşanabilir...

5) Stoperdeki tomas-song ikilisi geçilemeyecek duruma gelebilir çünkü hala türkiyenin en iyi savunması galatasarayda, işte bu sebeple musampa, gökdeniz,syzmek,marcelinho oynamalı ki savunmayı geçemezsek, uzaktan etkili şutlar çekebilelim...

Özetle:
-------------JEFF----------------
FERHAT---MİLAN---FATİH---MURAT
---------HASAN----SYZMEK-------
GÖKDENİZ---MARCE----MUSAMPA
------------ERSEN----------------

h@msi61
18.09.2006, 23:11
GS taktiğine göre bir kadro hazırlanmalı...

------------Mondi----------
Cihan--Song--Tomas---Ferhat
Sabri---Inamoto--İliç---Arda
-------Ümit-----Hakan------

1) gs ardayla sol kanattan çok fazla yüklenecek, oyüzden bu maçta ferhatı sağ kanatta oynatmamız lazım arkadaşlar. ferhat teknik sıfır ama rakibe basabilen bi adam...

2) Syzmek ve Hasan ikilisi orta göbekte çok iyi iş yaparlar çünkü, hasan göbekte inamoto ve iliç ikilisinden rahatlıkla top alır, ikiside öyle kıvrak oyuncu değiller. ve syzmek bu iki oyuncuyuda geçip dikine iyi paslar atacaktır...

3) Musampa sol kanatta oynayacak çünkü, gs nin stoperdeki ikilisi ersene kafa filan vurdurmazlar; o yüzden ersenin arkasındaki oyuncuların ofansif yönü çok kuvvetli olması lazım. ersen savunmayı yıpratsın bu maçta bize yeter. goller arkadaki üçlüden gelir

4) Marcelinho ersenin arkasında, gökdeniz sağda oynamalı çünkü gs nin sol bekinde kim oynarsa oynasın gökdenizin şuanki futboluna ayak uyduramaz ve gs dede ikinci bir baki mercimek faciası yaşanabilir...

5) Stoperdeki tomas-song ikilisi geçilemeyecek duruma gelebilir çünkü hala türkiyenin en iyi savunması galatasarayda, işte bu sebeple musampa, gökdeniz,syzmek,marcelinho oynamalı ki savunmayı geçemezsek, uzaktan etkili şutlar çekebilelim...

Özetle:
-------------JEFF----------------
FERHAT---MİLAN---FATİH---MURAT
---------HASAN----SYZMEK-------
GÖKDENİZ---MARCE----MUSAMPA
------------ERSEN----------------

bu kadro ziyadesiyle yumuşak, galatasaray ortasahamızı süzgeçe çevirir bu kadroyla, topa basacak bir hasan var. Szymek yerine Ferhat, Ferhat yerine de Musa oynar gibime geliyor. Ziya hoca yine 4-3-2-1 oynatırsa 3 lüyü ferhat-hasan-szymekten kurar Musampayı oynatmaz. eğer mantıklı olanı seçip 4-2-3-1 oynarsak ise Szymek yedek kalır.
ayrıca Keçeli gerek ofansa çıkışları gerekse defansif yön olarak konya maçında iyi durdu, muhtemelen cincon maçında formayı kaptırmıyacaktır...

volcano61
18.09.2006, 23:16
bu kadro ziyadesiyle yumuşak, galatasaray ortasahamızı süzgeçe çevirir bu kadroyla, topa basacak bir hasan var. Szymek yerine Ferhat, Ferhat yerine de Musa oynar gibime geliyor. Ziya hoca yine 4-3-2-1 oynatırsa 3 lüyü ferhat-hasan-szymekten kurar Musampayı oynatmaz. eğer mantıklı olanı seçip 4-2-3-1 oynarsak ise Szymek yedek kalır.
ayrıca Keçeli gerek ofansa çıkışları gerekse defansif yön olarak konya maçında iyi durdu, muhtemelen cincon maçında formayı kaptırmıyacaktır...

gs nin kadrosunda kim var ki bu orta sahayı süzgeçe çevirecek.ne kadar buyuytuyorsunuz gozunuzde yaaa.onların da hali otada.szymek yerine musampa musampa yerine de keçeli oynasın.işte o zaman tamam olur.

ÇaGaTaY
18.09.2006, 23:19
verena nın kadrosu hoşuma gitti... Tek orda potansiyel tehlike jeff..onunda alternatifi yok zaten :( geldiği zamandan beri diyorum bundan kaleci olmaz diye,daha çok başımız yanar diye anlatamıyorum :) bu sene neredeyse her maç hatalı gol veya goller yedi.İnşallah gs maçında aynısı olmaz...Yazık trabzonuma.böyle büyük bi kulüp amatör kalecilerin eline bakıyor..o değil bu yenilen hatalı goller yüzünden diğer oyuncuların da oynama şevki kalmayacak...

h@msi61
18.09.2006, 23:36
gs nin kadrosunda kim var ki bu orta sahayı süzgeçe çevirecek.ne kadar buyuytuyorsunuz gozunuzde yaaa.onların da hali otada.szymek yerine musampa musampa yerine de keçeli oynasın.işte o zaman tamam olur.

gs olmasına gerek yok, bu ortasaha kime karşı oynasa süzgeçe çevrilir çünkü top rakipteyken topa basacak adam yok. Szymekmi basıcak yopa, marcelinhomu, gökdeniz mi.. ortasaha mücadeleci olmalı böle durağan topçuların külfetini kaldırmalı. ama bu iş bir hasanla olmaz tabiki...

OKTAY YILMAZ
18.09.2006, 23:43
Arkadaşlar size önce bir olay fıkra anlatayım. Birgün günahkarın birisi ölmüş ve baş zebani bunu yakasından tuttuğu gibi cehenneme götürmüşler ve cehhennemi gezdirmeye başlamılar her 10 metrede bir kuyu varmış ve kuyularında başında bir zebani çıkmaya çalışanı kuyuya tırmığı ile itiyormuş 1.2.3. kuyu derken bütün kuyular böyle en son bir kuyyu görmüş ve başında zebani yokmuş, sormuş günahkar bu kuyunun başında neden kimse yok diye baş zebani cevabı vermiş, bu kuyuda günahkar türkler var, çıkmak isteyeni içinden birisi çekiyor aşağı indiriyor o yüzden oraya zebani verme ihtiyacı duymadık diye. (Sonuçta bir fıkra) ama ibret almamız gereken birşeyler var.
Trabzonda Para, Taraftar, Lobi, Prestij herşey var (Bırakın FB_BJK_GS gibi lavukları onlar anca kendine zarar verir onlar bizezarar veremezler) ama bir şey yok(beraberlik), yıllardır sen ben kavgasından dolayı kimin başı yandı, bu grupçuluklardan kimin başı yandı TS nin, silah çıktı mertlik bozuldu derlerya futbola para karıştı TS lik duygusu gitti, gelen ya para kazanmak ya itibarını yükseltmek yada başka şeyler için geldi hem aşağıdan çekildi hem yukarıdan itildi ve olan biz taraftara oldu 26 yaşındayım İstanbulda yaşıyorum ve maalesef bir şampiyonluk göremedim, sebep sen ben kavgası başka hiçbirşey değil... (Haksızmıyım) Ahmet başarılıymış Mehmet başarısızmış kıskançlıklar hasetler gelen hep bir şey aldı bu takımdan ama ne verdiler koca bir hiç, şöyle bir hayal edin eğer TS lige ilkçıktığı zamanlardaki gibi performansını hep artırarak devam etse ne olurdu (4 yıldızımız ve Avrupadan alınmış hatırı sayılır kupalar) bu iddiama kim saçma diyebilir hiç kimse öyleyse neden bu takımdan desteğimizi eksik tutuyoruz neden başa gelenler küçük olsun benim olsunun peşinde, GS-FB-BJK ateş olsa kendini yakar onlardan bize ne 6 şampiyonluk alırken onlara mı sorduk neden Ağaoğlu, M-Ali Yılmaz, Ö.Sümer, Cevahir-Albayrak ve ismini sayamadığımız nice kişiler, şöyle bir düşünün bunlar hep birlik olsa bizdeki para-lobi-taraftar-güç kimde olur soruyorum size. gelin bir kampanya başlatalım ve hepsinin katılacağı bir toplantı düzenletelim barış ortamı sağlayalım ve bu 3 ist. takımına haddini bitirelim en yakın zamanda.
Son sözümde taraftara ben uzun zamandır bu forumdayım bakmayın 2 mesajım olduğuna cezalı olduğumdan asıl adımla nick açtım (Admin işte kendi kendimi ihbar ediyorum kapat nickimi :) kalem sende) en ufak şeyde bile birbirimizle en ağır ağız dalaşına giriyoruz burada fikirlerimiz ayrı olabilir ama nezaket çerçevesinde yapalım bunları ben gs-bjk-fb forumlarına bakıyorum kimse kimseyle tartışmıyor önce birliği taraftar içinde sağlayalım, ne üzücüdürki APOEL maçında kavga oldu esefle kınadım bunu kardeş kardeşe vuruyor varmı böyle bir şey yaaaaaa.
Maç skoruna gelince Ziya Doğan ucuz kahramanlığa soyunmazsa tıpkı Konya maçındaki gibi rahat kazanırız diyorum...
Başınızı ağrıttığım için özür dilerim.
Saygı ve Sevgiyle kalın

isaret parmagi
18.09.2006, 23:58
....................................tolga zengin.............................
musa................stepanov.................fatih ................murat ocak
gökdeniz..................hasan.........szymek.... ...........musampa
...........marcelinho.............
.................ersen martin.................

bu taktikle gs yi darmadağan ederiz

Adem Erdoğan
19.09.2006, 00:06
gs ı ezecez bu hafta.10 sene sonra avni akerde yenilginin tadını hatırlayacaklar.

cyberentalpi
19.09.2006, 02:39
Yenilmedi bu takim. EE bizde yenecez elbette. Su ilk golu kalemizde gorme huyumuzdan vazgecersek yeneriz cin con u

sarman61
19.09.2006, 08:25
Arkadaşlar güzel kadrolar kuruyorsunuz ama bu iş böyle olmuyor kim oynayacak haftalardır oynamayan şimek mi oynayacak bu maç. Şimek bitti artık onun düzelme umudu yok.

Diğer futbolcularında formda olacağı şüpheli. Yani bilemiyorum. Trabzon 2 haftada kendine gelemiyecek gibi.

Emre B.
19.09.2006, 08:30
Bu maç bizim.GS'nin durumu bizden daha kötü.

zeki gursoy
19.09.2006, 09:28
konya maçından çoktur bu maça olan ümidim..
nedeni yok ama aynı hisler beni bejeke maçındada yanıltmamıştı...
tabi hoca marche yle şimeki tekrar kesmezse...çünkü ne kadar formsuz olurlarsa olsunlar yerlerine oynayacak adam yok...
şimek: sen marcheden daha üstün bi oyuncuydun bana göre...nooldu sana be?...nedir bu küskünlük...

ErayAkyüz
19.09.2006, 09:30
bu macı alıcaz kesin

Bilal 61
19.09.2006, 09:30
Ben eminimki kim oynarsa oynasın bu maçta elinden gelenin en iyisini yapacaklardır..Ben takıma güveniyorum bu maçta..

Jester
19.09.2006, 09:37
Arkadaşlar şu kadro yapma işi iyi güzel de bazı arkadaşlar öyle olmayacak işler yazıyorlar ki yapıcı bir tartışma ortamı yakalıyamıyoruz. Hepimizin gönlünde yatan bir kadro olabilir ama belli bir maç için konuşuyorsak biraz daha gerçekleşebilecek şeyler üzerinden tartışalım lütfen.

Örneğin baştan kesinlikle oynamayacak ve kesinlikle oynayacakları belirlersek en azından tereddütlü mevkiler üzerinde alternatifleri tartışırız. Örneğin bu maçta:

Kesinlikle oynamayacaklar: Tolga ve Musampa. Lütfen kimse geçen sene cincon maçında kalecilik kariyeri 3 yıl geriye giden ürkek Tolga'nın yine Cincon'a karşı kaleye geçmesini beklemesin. Benzer şekilde daha 1 dk. oynamamış Musampa'yı herhalde hocanın cincona karşı ilk onbire koymasını beklemiyorsunuz.

Kesinlikle oynayacaklar: Jeff, Milan, Akyel, Hasan, Gökdeniz, Ersen

Tereddütlü mevkiler: Sağbekte Musa/Ferhat, solbekte Murat/Keçeli, ön liberoda Hasan'ın yanındaki adam, hücümda Ersen'in arkasındaki(yanındaki) adam, orta sahadaki diğer 2 adam.

Potansiyel tartışma konuları: Hasan'ın yanında Ferhat mı yoksa Szymek mi oynasın, sol tarafta geriye yine Keçeli mi konsun yoksa geriye Murat önüne Keçeli mi konsun, Gökdeniz hangi kanatta oynasın, Marce ilk onbir çıkmalı mı, çıkacaksa nerede oynamalı vs.

Aslında sanıldığı kadar belirsizlik de yok, üç aşağı beş yukarı ne olacağı da belli. Ha, bir de gerçekçi olalım, lütfen Szymek+Musampa+Marce'li kadrolar yapmayalım, olmayacak çünkü(en azından şu halleriyle).

ISTS
19.09.2006, 09:59
Hüseyin oynasaydı bu maçı %100 alacağımızdan emindim. Bazı arkadaşlarımızın beğenmediği Hüseyin'i çok arayacağız gibi geliyor bana. Onun yokluğunda bizim evlere şenlik kaleci ile defansa çok daha fazla iş düşecek.Bütün orta sahanın Hasan gibi hırslı olması ve çok koşup pres yapması gerekir. Yine de şansımız cincondan yüksek.

Defans : Fatih, Stefonov, Çağdaş, Murat Ocak
Orta saha : Musa, Gökdeniz, Hasan, Marcelinho, Keçeli
Forvet : Aston Martin

Harun
19.09.2006, 10:19
Ortasahada top kesiciliğinden çok topu iyi kullanan adamlara ihtiyacımız var.Ferhat savunmasın sağına Musa ve şimek ortasahanın ortasına geçmeli.İkiside hem koşuyor hem teknikleri iyi olan futbolcular.Gökdeniz ferhat'ın önünde,sol kanatta ise defansta Keçeli ileride Ocaklı değişmeli görev alabilirler.İleride Umut-Ersen İkilisi iş yapar.Kalede kötü olduğunu bilmemize rağmen jeff'in olması daha mantıklı.

ErayAkyüz
19.09.2006, 10:20
Hüseyin oynasaydı bu maçı %100 alacağımızdan emindim. Bazı arkadaşlarımızın beğenmediği Hüseyin'i çok arayacağız gibi geliyor bana. Onun yokluğunda bizim evlere şenlik kaleci ile defansa çok daha fazla iş düşecek.Bütün orta sahanın Hasan gibi hırslı olması ve çok koşup pres yapması gerekir. Yine de şansımız cincondan yüksek.

Orta saha : Musa, Gökdeniz, Hasan, Marcelinho, Musampa

yav hocam musampayı neye gore yazıosun kadroya anlamadım musampa daha once bizde oynadıda haberimizmi yok adam forma giymedi daha bu macta oynatılırmı

Muhalif
19.09.2006, 10:21
@Jester
Özellikle teknik yorumlarını çok beğeniyorum.. futbol mentalitesi olan birisin.. dediklerin de çok mantıklı.. ama mantıksız olan şeyler var bizim takımda.. Konyaspor a karşı 3 dmc 4 defans ve 1 kaleci ile oynamamız pek mantıksızdı mesela.. bir diğer mantıksızlık o kadar defansif oyuncuya rağmen her maç gerek onların gerekse kalecimizin sayesinde yediğimiz goller.. Bizim defansif ortasahalar daha rakibi karşılayacakları bölgeyi bilmiyorlar v.b.. Şimdi Gs maçına şöyle bir 11 le çıktığımızı düşünelim

Kale(jef-tolga-ahmet-sen-ben-biz-siz fark etmez)
Fatih-Çağdaş-Stepanov-Murat
Gökdeniz-Şimek-Musampa-Keçeli
Marcelinho
Ersen
Hakan Şükür'ün hava hakimiyetini kırmak için Çağdaş'ı aldık kadroya.. Musampa ve Şimek sağ ve sol içten ataklarda hücuma, rakip hücumunda önliberoya yerleşecek.. Keçeli ve Gökdeniz kenarlardan Ersen i besleyecek, Marce serbest adam..
Şimdi bu adamlar bu görevleri yapabilirler mi? Ya yaparlarsa yahu? Böyle bir kadroda Gs üzerimize gelmeye cesaret edemeyecektir kolay kolay.. ama 3 dmc ile çıkınca otomatikmen rakibi kendi sahamızda karşılıyoruz zaten ve maç gelende ortasahadan bizim yarısahaya dönük yerlerde geçiyor..
Demek istediğim Fb tek önlibero Aurello ile şampiyon oldu, çift önliberolu sistemde 2. oldu.. Böyle bir kadroda çok kolay gol atarız, ha yer miyiz muhtemelen kolay da yeriz.. ama nasılsa kalecimiz olmadığı için yiyoruz yine kolay goller.. Böyle bir kadroyla sahaya çıkıp herkesi şaşırtmak hoş bir sürpriz olurdu doğrusu ama Ziya Hoca böyle bir şey yapacak cesarette adam değil maalesef..

ISTS
19.09.2006, 10:24
yav hocam musampayı neye gore yazıosun kadroya anlamadım musampa daha once bizde oynadıda haberimizmi yok adam forma giymedi daha bu macta oynatılırmı

Doğru diyosun bi heyecanla yazdım onu. Onun yerine Mustafa Keçeli diye düzeltiyorum.

Bahtiyar
19.09.2006, 10:25
Orta saha : Musa, Gökdeniz, Hasan, Marcelinho, Musampa

bence güzel bir kadro tek forvet ve gole dönük orta saha bence büyük takıma karşı gayet normal. ammma bizim ziya yine defansif olacak(çok beceriyozda) rakibin bizim sahada olmaması lazım sonra nerden geldiği belli olmayan bir toptan gol yiyoz takımın bütün motivasyonunu bitiriyor.(beceke maçı hariç)
ziya ucuz kahramanlık peşinde belki bizim şu anlık ilacımız ama şampiyon yapcak hoca değil.
Allah' tan yattara sakatonun eleştirisinden kurtuldu.
kiki hazır değil dedi ondan da kurtuldu ama yavaş yavaş sesler yükseliyor.
szymek formsuz bahanesi var.
marce bir iki maç kötü oynadı diye takımdan kesti.

bunlar 6 yabancının 4 ü ediyor. sanırım ziya hakkında biraz fikir sahibi oluruz.

stichus
19.09.2006, 10:28
ne bu takım ne de bir başkası... hüseyini aramaz... topları ileriye ve kendi adamına atan önliberolar nedense daha çok tutuluyor..
galatasaray maçını almamız çok zor bana göre.. beşiktaş gibi şuursuz bir defans yok onlarda. sağlam bir song var. iyi de bir kaleci. marcelinho artık ortalamasını yakaladı. bu ayarda devam edecek. güçlü iki forvetin arkasında değerlendirmediğimiz sürece silik bir sol kanat oyuncusu gibi bakacak bize oralardan. keçeli oynadığı halde konya maçında sol kenar eksikliği çekmemize bakılırsa hoca beş kişiyi solda oynatabilir.
kimi çıkarıp marceyi oynatıyorsun?
kimi çıkarıp szymeki oynatıyorsun?
kimleri çıkarmayıp, oynatıp, seyredip.. musampayı oynatmıyorsun? allah aşkına beş dakika ayakta duramaz mı bir adam yahu? neden oynatmıyorsun?
:)
galatasaraya yenilmeyelim, osasunaya elenmeyelim diye dua edilebilir.. edilebilir de amin denilebilir mi emin değilim..

ISTS
19.09.2006, 10:43
Arkadaşlar gs-bordox maçını tribünden seyretttim. Cinconda hiç bir numara yok. Sadece Mondragon, Song ve Arda gerisi dökülüyor. Çok iyi oynamamıza gerek yok, biraz iyi oynarsak kazanırız da şu kaleci işi yok mu

EmrahYalçınalp
19.09.2006, 10:50
Kale(jef-tolga-ahmet-sen-ben-biz-siz fark etmez)
Fatih-Çağdaş-Stepanov-Murat
Gökdeniz-Şimek-Musampa-Keçeli
Marcelinho
Ersen
Hakan Şükür'ün hava hakimiyetini kırmak için Çağdaş'ı aldık kadroya.. Musampa ve Şimek sağ ve sol içten ataklarda hücuma, rakip hücumunda önliberoya yerleşecek.. Keçeli ve Gökdeniz kenarlardan Ersen i besleyecek, Marce serbest adam..
Şimdi bu adamlar bu görevleri yapabilirler mi? Ya yaparlarsa yahu? Böyle bir kadroda Gs üzerimize gelmeye cesaret edemeyecektir kolay kolay.. ama 3 dmc ile çıkınca otomatikmen rakibi kendi sahamızda karşılıyoruz zaten ve maç gelende ortasahadan bizim yarısahaya dönük yerlerde geçiyor..
Demek istediğim Fb tek önlibero Aurello ile şampiyon oldu, çift önliberolu sistemde 2. oldu.. Böyle bir kadroda çok kolay gol atarız, ha yer miyiz muhtemelen kolay da yeriz.. ama nasılsa kalecimiz olmadığı için yiyoruz yine kolay goller.. Böyle bir kadroyla sahaya çıkıp herkesi şaşırtmak hoş bir sürpriz olurdu doğrusu ama Ziya Hoca böyle bir şey yapacak cesarette adam değil maalesef..

Cenk doğru söyle, şu kalecinin yanına yazdıkların senin de mi aklına geldi yoksa ben bi ekol mü oldum :D Gülelim bari ağlanacak halimize...

JefferSON olsun inşallah
Musa-Fatih-Milan-Murat
Hasan-Szymek
Gökdeniz-Marcelinho-Keçeli
Ersen

GS bu sene defans arkasına atılan toplarla gol buluyor, ya da pozisyon. Ahan da buraya yazıyorum, biz de yersek böyle 30-40 metreden arkaya atılan toplarla yiyeceğiz. Dolayısıyla Çağdaş bence sakat. Güçlü ama yavaş Milan'ın zaman zaman hatalar yapsa da atletik ve hızlı partneri Fatih orda kalmalı.

Ortasahada Hasan kesin olmalı. Kavga edecek adam şart. Szymek Hüseyin'in yaptığını yapamayacaksa bence ertesi gün futbolu bıraktığını açıklasın.

Marcelinho'nun derdi nedir bilmiyorum. İkinci bir Agustine olamayacak kadar kaliteli bi adam. Almanya'da kalsa lig liderinin 10 numarası olacaktı. Tamam, sistem dahilinde oynar ama en azından adam eksiltebilmeli, bir şut girişimini görmeliyiz... Kanatları Gökdeniz ve Keçeli ile çalıştırırsak gol-goller buluruz. Song göbekten karşılarken ne kadar etkili ise kanattan atılan toplarda ıska geçmeye ve faul yapmaya o kadar yatkın. GS'nin de ön liberosu yok. Japonlarını Japonya yıllarımdan beri takip ederim. Hasan'a değişmem.

Velhasılı, ben Ersen ve Gökdeniz'in Jefferson'a yetişebilmeleri durumunda maçı alacağımızı düşünüyorum. Aslında gollü beraberlik maçı. Bir kalecimiz olsaydı, iyi değil, sıradan bir kalecimiz olsaydı çok daha iddialı konuşabilirdim ama şimdi, cık!

volcano61
19.09.2006, 10:53
gs olmasına gerek yok, bu ortasaha kime karşı oynasa süzgeçe çevrilir çünkü top rakipteyken topa basacak adam yok. Szymekmi basıcak yopa, marcelinhomu, gökdeniz mi.. ortasaha mücadeleci olmalı böle durağan topçuların külfetini kaldırmalı. ama bu iş bir hasanla olmaz tabiki...

hasan ın yanında oynasın musampa görürsün o zaman kim basacak topa.musampa önlibero oynayacak sol kanat değil.benim yazdığım gibi oynasın takım o zaman görürsün kimin ortasahası süzgeç.gs nin ortasahası belli diğer takımların ki de belli.eğer musampa ve hasan yanyana oynsınlar sola da koy keçeliyi bak o zaman ortasaha nasıl olur.marcelinho gökdeniz zaten yardım etmesin.onlar hucum yapsınlar.onlar defans yapacaksa iki önliberoya ne ihtiyaç var.herkes üstüne düşeni yapsın ki oyunculardan daha fazla verim alalım.ama sen gökdenizden hem defans hem ofans beklersen o çocuk oyle ıkı maç oynar ondan sonra ben enayı mıyım der?herkes sahada mevkisi neyse onun gereklerini yerine getirsin.o zaman herşey istediğimiz gibi olur.

Jester
19.09.2006, 11:07
Muhalif, teşekkürler, görüşlerimiz karşılıklı(Ama ben seni Kanca'lı avatarınla çok sevmiştim!).

Ama son yazında bazı teknik konularda senden farklı düşünüyorum. Biraz açayım:

Ziya Hoca'nın bu maçta Çağdaş sürprizi yapabileceğini ben de düşünüyorum. Ancak bunda amaç Hakan'ın hava hakimiyetini kesmekse bence işe yaramaz çünkü dikkat ediyorum lig başından beri Hakan tüm defans oyuncularından neredeyse tüm hava toplarını alıyor. Asıl sorun Hakan'ın indirdiği toplara yapılan sürpriz koşular, bunu da en çok İliç yapıyor, Karan da yapar, Kabze de yapar. Çağdaşı oynatmanın bir esprisi şu olabilir, Arda tehlikesine karşı Fatih'i sağbeke çekmek çünkü orada kademesi hem Ferhat'tan hem de Musa'dan iyi.

Orta sahaya gelince, kendi sahamızdaki maçlarda bile oyunun bizim sahaya yığılmasına ve topa her rakibin bizden daha fazla sahip olmasına ben de illet oluyorum ama göbekte hem Szymek hem Musampa bu halleriyle çok zor. Bu yüzden Hasan veya Ferhat'tan biri kesin oynamalı(adamı nerde karşılayacakları konusunda haklısın, ama ona çalışılabilir, bunun için antrenman yapılıyor).

Oynarsa(ki bence oynar) Keçeli'nin bu hafta geçen haftaya göre performansını %50 artıracağını ve solda cincon'u çok zorlayacağını düşünüyorum. Ben olsam solda Murat ve Keçeli'yi önlü arkalı oynatır, maç içinde sürekli sırayla bindirme yaptırırdım. Musampa ise soru işareti, tahminimce hoca son yarım saat oynatmayı planlıyor (Dün burada Musampa'nın antrenmanlardaki son durumu nedir diye soru sordum, kimseden cevap gelmedi). Bu arada Gerets kör olmadığına göre Gökdeniz'e önlem alacaktır. Burada da en büyük avantajımız Gökdeniz'in çift kanatta da oynaması ve cinconun beklerinin kötülüğü.

İleride ise bence kilit değişiklik Ö.Rıza yerine Umut olacak. Çünkü Songla Tomas tek kalacak bir Ersen'i aralarında gebertirler. Ama Umut oynarsa iş değişir,hem defanstan rahat çıkamazlar, hem de son yirmi dakika deli danalar gibi koşup manasızca rakibe doğru uçan bir Umut'u değil, arada gol pozisyonuna girip şut çekmeye fırsatı ve takati olan bir Umut'u seyrederiz.

Ha, bir de bu hafta cinconda bazı arkadaşlar ligdeki siftahlarını yapmak isteyeceklerdir, mesela Ayhan, mesela Inamoto. Nasıl mı? Tabi ki 25-30metreden kaleye şut çekerek..

ISTS
19.09.2006, 11:10
Bu arada gs maçı ile ilgili yazılarda bir şeyi unutuyoruz. Geri kalan maçlarda olduğu gibi bu maçta da gsnin en az bir penaltısı garanti. Bunu da göz önünde bulunduralım lütfen.

champions
19.09.2006, 11:17
Bu arada gs maçı ile ilgili yazılarda bir şeyi unutuyoruz. Geri kalan maçlarda olduğu gibi bu maçta da gsnin en az bir penaltısı garanti. Bunu da göz önünde bulunduralım lütfen.
rakip ceza sahası içine gelince korkuyla izliyorum acaba kim aptalca bi hareket yapıp indirecek diye takımımızda rakibe müdahaleyi temiz bi şekilde yapacak adam nerdeyse yok bunun için durmadan rakip serbest vuruş kazanıyo rakip lyon olsa sadece frikiklerden en 3 gol yeriz (juninho hattrick yapar)

Keleşoğlu
19.09.2006, 11:20
bu macı kesin alırız... nedenmi bu kadar eminim; isiyin yok:)

Mehmet_Mercanlı
19.09.2006, 11:23
.......................ahmet...................... .
.................................................. ....
Fatİh.....stepanov.....ÇaĞdaŞ.....mustafa
.................................................. ......
......................szymek...................... .
GÖkdenİz..................................murat
...................marcelİnho....................
.................................................. .....
.............ersan...........umut.................

1:tolga
2:ferhat
3:hasan
4:musa
5:kİkİ
6:cem
7:Ömer

Muhalif
19.09.2006, 11:24
@Jester bu avatar da kanca yahu:D
@Perhaps sen tribünden herhangi birini koymuşsun kaleye :) ben de öyle düşünüyorum.. bir arkadaş 3 tane direk koyalım diyordu onun ki daha mantıklı geldi:D
Bu arada maç bahislerine baktım bir sitede.. bize 3.20, Gs ye 2.05 veriliyor.. kendi sahamızda favori Gs yani.. bu duruma kıl oluyorum be!

DİNÇ
19.09.2006, 11:32
.......................Tolga......................
.................................................. ..
Musa.....Fatih.....Stapanov.....Keçeli
..................Hasan..........................
Gökdeniz..................................Kiki
.....................Symek......................
................................Cem...............
.............Ersen.......................

1: Ahmet Şahin
2: Celaleddin (Sakatlığı geçtiyse)
3: Umut
4: Marcelinho
5: ÖmeRıza
6: Ufukhan (Sakatlığı geçtiyse)
7: Çağdaş

Barış
19.09.2006, 11:35
orta sahayı hasan a mı teslim edelim yani :) hüseyin e kızıyoruz köpürüyoruz ama orta sahada çok sıkıntı çekecez bu maçta.

champions
19.09.2006, 11:39
---------------------jefferson---------------

--ferhat------akyel------stepanov-----xxxxx--

------------hasan-------xxxxxxx-------------

----gökdeniz------------marcelinho--------

----------------umut------- ersen-----------

sol taraf boş gibi duruyo ama olsun hasanın yanında kim oynar aslında çağdaş olabilir defansda oynamasından daha iyidir solbekte muratmı mustafamı

Çebi
19.09.2006, 11:54
bu arada bilet fiyatları

kalearkası: 20
maraton: 40
maraton özel: 50
kapalı: 60

olarak belirlenmiş dünkü yönetim toplantısında...Fakat hala resmi siteden duyrulmadı bilet fiyatları ile ilgili haber. Açıklamaktan çekiniyorlar sanırım:)

Nytre
19.09.2006, 12:03
yuh!.. gerçekten yuh!..

konya maçında gördüler ki stadın yarısı boştu...!

buna rağmen fiyatları artırıyorlar..

şimdi yönetim neyin hesabını yapıyor? tribün gelirleri ile transfer gelirlerini mi karşılayacak?

BOZOHAN
19.09.2006, 12:30
yenmekten başka çaremiz yok.

macka61
19.09.2006, 12:43
bence jeff musa fatih steponav murat şimek gökdeniz kiki marce umut ersan
inşallahta ALLAHın izniyle gsyi yeneceğiz

Fanatik28
19.09.2006, 13:56
Z.D.`ni taniyan bu maca 7 defans ve 3 forvet oyuncusuyla cikacagimizi tahmin edebilir.
Musampa`da tam hazir degilse muhtemelen onbirimiz:

---------------------Jeferson------------------------

Musa----------Fatih---------Stepanov--------M.Keceli

Ferhat---------Hasan---------Symek----------M.Ocak
----------------------------(Marcello)----------------

------------E.Martin------------Gökdeniz-------------

Erdinç Dilek
19.09.2006, 14:05
---------------tolga-----------------------
fatih-------stepanov----çağdaş(erdinç:)adaşıma bi kıyak yapayım)-----m.keçeli

kikirik------------symek-------------m.ocak

------------------gökdeniz------------------

--------e.martin(cem)--------umut----------

vay be ilk kadrom nasıl ama

Analyzer
19.09.2006, 14:13
Bjk maçında 4-2-3-1 oynayıp kazandığımız için içerideki Konya maçında da aynı dizilişi bekliyordum şahsen. Cenk'le (Muhalif) mesajlaşırken, acaba Konya maçında iki H'den birisini kesip onun yerinde Szymkowiak ı oynatmaya cesaret edebilir mi Ziya hoca? diye birbirimize soruyorduk. O kadar safmışız ki. Konya maçı kadrosunu görünce başımdan aşağı kaynar sular döküldü desem abartı olmaz. O kadro ve dizilişle puan kaybedeceğimizden adım gibi emindim. Üstelik kendi sahamızda küçük bir takımla oynadığımız maça bile 8 tane defansif oyuncuyla çıkarsak kimbilir daha zorlu maçlarda ne yapacaktık? İnsanın düşündükçe içi kararıyor.. Bjk yı yendiği sisteme bile güvenmeyip Konya'dan korkan teknik direktörle bir yere varmamız imkansız. Birçok arkadaş kafalarındaki gay se maçı kadrosunu yazmış buraya. Ben bu maç için bi kadro ya da diziliş hayal etmiyorum. Hayal edince hayalkırıklığı oluyor sonra, üzülüyor insan. Bu maçtan hiçbir beklentim yok benim. Ziya Doğan yanlış bir tercihti, gay se maçı dahil bu tercihten pişman olacağımızı düşünüyorum. İnşallah yanılırım.

Mollasalihoğlu
19.09.2006, 14:17
yuh!.. gerçekten yuh!..

şimdi yönetim neyin hesabını yapıyor? tribün gelirleri ile transfer gelirlerini mi karşılayacak?

Hem yönetime diğer takımlar şunu bunu yapıyo diye kalay çekiyoruz,hem de diğer takımların en basit maç fiyatından ucuz olan bi derbi maçı fiyatlarına katlanamıyoruz..

Perhiz,lahana turşusu-------> şeker hastası

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
19.09.2006, 14:19
maça bedava girecez,
formaları kulüp dağıtacak
hem de takımı yıldızlarla dolduracak kardeşim
yuh!.. gerçekten yuh!..

Murat'
19.09.2006, 14:24
yuh!.. gerçekten yuh!..

yaa aslında trabzonda yaşayan trabzonlulara yuh kombineler bu fiyaların yanında bedavaydı...istenilen rakamlara ulaşoılamadı yönetim de herhalde şimdi taraftarı cezalandırıyor

Mollasalihoğlu
19.09.2006, 14:29
Ya bjk'nin fb'nin kupada inegol bilmem ne maçları bu fiyat Allah'tan korkar insan..

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
19.09.2006, 14:32
yok canım yuh kulbe
maça gelene para versinler bak nasıl doluyor stad!...
yuhh!...

Mollasalihoğlu
19.09.2006, 14:33
Cem Uzan'ı seçelim o zaman başkan,kontör de dağıtır belki :)

Bahtiyar
19.09.2006, 14:35
ziya hocanın gelmesini bende isteyenlerdenim ama çokkk pişmanım:D konya ya karşı takımın dalını budağını kırmış ucuz kahramanlık yapıyo yoksa hala idda ediyorum çok rahat yenerdik.
tamam marce nin performansı iyi olmayabilir ama 90 dk. oyunda kalması gereken bi oyuncu rakipler adamdan çekiniyor kim ne derse desin.
bu adamla oyuna başlarsın kiki de dahil szymek da ayni sonra oyuncu değiştirirsin.
ama yok sen 8 defansla başlar oyunu yarı sahanda kabul edersen kalecinin durumunu herkes görüyo sonra nerden geldiği belirsiz bi topla 1-0 geriye düşer sonra maç kurtarmaya çalışırsın.sanırım bu konuda haklıyım. ziya hocayı eleştirmek için erken ama bu maç evinde oynuyosun ve böyle yapıyorsun. yaptığı çok yanlıştı ilk yarıda bitirip istediği oyuncuyu dinlendirecekken maçı zora soktu sonra da kurtaramadılar. çünkü haftada üç maç oynayan takımın performansı ikinci yarı düşer normaldir. ziya hoca bu maçta yanlış taktikle yanlış işler yaptı.

konya maçını görünce gayse maçınada tedirgin bakmaya başladım.

İlyas Özdemir
19.09.2006, 14:49
öyle yada böyle mutlaka yenmek zorundayız

Oğuzhan Görkan
19.09.2006, 14:52
şunu soyleyeyim en azından lazaroniden iyi durumumuz:D 8 günde 3 maç olayı güzel bir bahane olabilir ama diğer takımlarda oynamadı mı sanki.bence bunları bir an önce aşmalyız trabzonspor her sene avrupada oynuyor ve oynayacaksa bu artık problem olmamalı eğer problem olcaksa transfer yapılmalı.yinede kızamıyorum.her neyse gayse maçında ne olur bilemem bjk maçı kendi elleriyle verdi baki ve kleberson sağolsun takımı yediler:D
biz akıllı oynarsak gayseyi yeneriz diorum.bjk maçında çokta ahım şahım değillerdi,ligtede güzel bi performans sergileyemediler.yinede forvet hattı tehlikeli özellikleri ileri mevkideki pasları çok dikkatli olmalıyız.

ozgur_mke
19.09.2006, 15:05

Musampa G.S. maçında oynamasın, Osasuna maçında oynamasın....
Eeeee ne zaman oynayacak? O zaman neden alındı?
Oyuncu oynamadan nasıl oynayacağına nasıl karar verebilirizki?
M.City'deki günlerine döneceğine ve şans verilirse çok şeyler yapabileceğine inanıyorum. Kiki başarılı olacaktır bence

ErayAkyüz
19.09.2006, 15:30
ya nası oynucak boyle onemli bir macta kumar oynayamaz ziya hoca yapsınlar bi hazırlık macı falan gorsunler adamı boylesine onemli macta riske edilmez kiki ama konya macında denenebilirdi

Bahtiyar
19.09.2006, 15:45
ya aslında gs ye karşı atak futbol oynasak yapcak hiçbişeyleri yok. ama biz illaki yapamadığımızı yapıyor kapanıyoruz.sonra rasgele atılan bi şutla geriye düşüyoruz uğraş dur. böyle bi kalecin varsa topu yarı sahandan olabildiğince uzak tutacaksın.

OKTAY YILMAZ
19.09.2006, 15:55
Geçen Yıl Cincona yenilirken adamlar bize karşı 3 forvet ve 3 ofansif orta saha ile çıktı, 10 dk da 4 gol attı bir o kadarda kaçırdı, belkide atmak istemedi şimdi düşünüyorumda şimdi düşünüyorumda o maçtan önce cincona son 2 yılda ligi kendisinden önde bitirmiş bir takımla çıkıyorda biz neden çıkamıyoruz, bırak cinconu son sıradaki Denizliye karşı bile oyuna tek forvet almaya korkuyoruz, Konyaya karşı 8 tane defans oyuncusu ile çıkıyoruz ve 25 m den gol yiyoruz gol yiyene kadar da adamlar 4 pas yapıyor defanscılarda seyrediyor, unutmadan dünyanında pozisyonunu verdik Jefferson sayesinde fark olmadı, biri şunu Ziya Hocanın kafasına sokması lazım 8 tane defans oyuncusu ile çıkmak akıllı defans olmuyor 1 kişi ile birlikte bile akıllı defans yaparsın 11 kişi bile olsa akıllı defans yapamıyorsa orada olmanınbir anlamı yok. Ziya hoca sen Malatyada değilsin Trabzondasın artık kabullen Malatyanın başında iken istediğin kadar defans oyuncusu ile çık ama burada çıkamazsın, bence cincon maçına mümkün olduğu kadar ofansif bir kadro ile çıkmamız lazım çünkü maalesef kesinlikle gol (En az bir tane) yiyeceğiz önemli olan yediğin fazla atmak ve fazla pozisyona girmek. Teknoloji dünyasındayız hergün birşeyler yenileniyor ama senin o felsefen hayatta değişmiyor buna cevap ver, bir yerde takılıp kalıyorsun 500 yıl yaşasanda anlaşılan hep bu sistemi uygulayacaksın, kusura bakma ama çözdüler artık seni.

Jester
19.09.2006, 16:03
Analyzer kardeşim görüşlerini çok ciddiye aldığım için yazıyorum, yukarıda Ziya Hoca ile ilgili yazdıklarını anlamakta gerçekten güçlük çekiyorum.

Nasıl oluyor da bir maçla hocanın yanlış tercih olduğu sonucuna varıyorsunuz?

Böyle bir sabırsızlık atmosferi içinde herhangi bir hocanın burada başarılı olabilmesi mümkün mü?

Tamam defansif futboldan biz de hazzetmiyoruz ama elinizi vicdanınıza koyun devralınan bu mirasla önce biraz sağlamcı olmak doğru değil mi? Bjk maçında Marce'ye nasıl bu kadar tahammül etti diye yerden yere vurulan Ziya Hoca değil miydi? Şu an Szymek'in oynadığı futbolla sahada yarım devre kalmasına bile hangimiz tahammül edebiliyor?

Bir de bazı arkadaşların söylediği gibi hiç de rakipler Marce'yi görünce çekinmiyorlar, tam tersine gelen basıyor ayağındaki topu alıyor giden yanından geçiyor.

Severiz sevmeyiz ama hocanın da kendine göre bir futbol felsefesi var. Ana hatlarıyla blokları yakın tutup top rakipteyken alan daraltmaya ve hızlı hücüma çıkmaya dayalı. Bırakalım da adam uygulasın kafasındakileri. Zaten Konya maçında Jeff o golü yemeseydi ikinci yarı hoca bu isimleri zaten alacaktı. Alınanları da gördük nitekim.

Bu takımda hücüma yönelik çok önemli oyuncular var kabul. Gönül hücum oynamayı istiyor kabul. Trabzon'da kendi sahamıza kapanıp Konya'nın orta çizgideki hazırlık paslarını izlemek bir ızdırap o da kabul.

Ama maalesef kritik mevkilerdeki(kale, defansın göbeği, ön libero; sağ ve solbeki saymıyorum bile) eksikler yüzünden ne kadar ofansa dönük oyuncularımız da olsa bu takıma 'saldırın' demek kolay değil, çünkü biliyorsun ki arka taraf sakat. O kadar ki yalnızca Szymek bile sahada piknikçi gibi gezmeyip kapasitesinin yarısını gösterse bu söylediklerimi geri alıcam ama yok, yok.

Ne zaman ki(devre arası tabi) geriye gereken takviyeler yapılır, o zaman bu takıma 'saldırın' demeyenin canı çıksın. Evet çok acı ama sizin de bildiğiniz gerçek bu, devre arasına kadar bir şekilde idare etmeye çalışacağız.

Adam daha bugün oyunculara laktat testi yaptırıyor, biraz insaf lütfen.

Not: Benim de hayalimdeki hoca Ziya Doğan değil.

sbay
19.09.2006, 16:11
bu maç yukardan kopmamak için çok önemli.bjk maçlnln bir benzerini bekliyorum....

Naim
19.09.2006, 16:19
Analyzer kardeşim görüşlerini çok ciddiye aldığım için yazıyorum, yukarıda Ziya Hoca ile ilgili yazdıklarını anlamakta gerçekten güçlük çekiyorum.

Nasıl oluyor da bir maçla hocanın yanlış tercih olduğu sonucuna varıyorsunuz?

Böyle bir sabırsızlık atmosferi içinde herhangi bir hocanın burada başarılı olabilmesi mümkün mü?

Tamam defansif futboldan biz de hazzetmiyoruz ama elinizi vicdanınıza koyun devralınan bu mirasla önce biraz sağlamcı olmak doğru değil mi? Bjk maçında Marce'ye nasıl bu kadar tahammül etti diye yerden yere vurulan Ziya Hoca değil miydi? Şu an Szymek'in oynadığı futbolla sahada yarım devre kalmasına bile hangimiz tahammül edebiliyor?

Bir de bazı arkadaşların söylediği gibi hiç de rakipler Marce'yi görünce çekinmiyorlar, tam tersine gelen basıyor ayağındaki topu alıyor giden yanından geçiyor.

Severiz sevmeyiz ama hocanın da kendine göre bir futbol felsefesi var. Ana hatlarıyla blokları yakın tutup top rakipteyken alan daraltmaya ve hızlı hücüma çıkmaya dayalı. Bırakalım da adam uygulasın kafasındakileri. Zaten Konya maçında Jeff o golü yemeseydi ikinci yarı hoca bu isimleri zaten alacaktı. Alınanları da gördük nitekim.

Bu takımda hücüma yönelik çok önemli oyuncular var kabul. Gönül hücum oynamayı istiyor kabul. Trabzon'da kendi sahamıza kapanıp Konya'nın orta çizgideki hazırlık paslarını izlemek bir ızdırap o da kabul.

Ama maalesef kritik mevkilerdeki(kale, defansın göbeği, ön libero; sağ ve solbeki saymıyorum bile) eksikler yüzünden ne kadar ofansa dönük oyuncularımız da olsa bu takıma 'saldırın' demek kolay değil, çünkü biliyorsun ki arka taraf sakat. O kadar ki yalnızca Szymek bile sahada piknikçi gibi gezmeyip kapasitesinin yarısını gösterse bu söylediklerimi geri alıcam ama yok, yok.

Ne zaman ki(devre arası tabi) geriye gereken takviyeler yapılır, o zaman bu takıma 'saldırın' demeyenin canı çıksın. Evet çok acı ama sizin de bildiğiniz gerçek bu, devre arasına kadar bir şekilde idare etmeye çalışacağız.

Adam daha bugün oyunculara laktat testi yaptırıyor, biraz insaf lütfen.

Not: Benim de hayalimdeki hoca Ziya Doğan değil.

Ne kadar acı değilmi
Sezonun ilk yarısının tam ortasındayız neredeyse
uefa da ön eleme bitmiş ve ilk turun 2.maçı gelmiş çatmış
Ve Takıma Laktak Testi Uygulamayı gerekli görmüş Ziya Doğan
Budurumda en suçsuz insandır Ziya Doğan Gelmesini istememiş olsamda
Bugun Ziya hocaya Destek olmak zamanıdır

Gözün Çıkmayasın sizin 4 ayda 4 haftalık hoca bulan zatlar!

OFLU
19.09.2006, 16:28
Ya beyler,abiler,kardeşler herkes bi Musampa sevdasıdır tutturmuş ama pardon yani ne biliyosunuzda ne konuşuyosunuz Ziya hazır bi Musampa var ortada da onumu oynatmıyo.Adamın durumu iyi olsa elindeki oyuncudan niye yararlanmasın sizin isteginize göre mi takım kuracak futbolcuyla yatıp kalkan hoca bırakın bu Jose Mourinho agızlarını... Bence bu mactada oynatmasın hazır değilse cünkü bu seyirci bunu anlamıcak ve kötü bi skor oldumuda hesap Musampaya kesilecek ki Ziyanın oyuncusunu ateşe atacak Avni Akerde yuhalatacak bi karakterde omadığını düşünüyorum

metehan
19.09.2006, 16:41
Ziya hocanın geçmiş dönemdeki en büyük hatası, gerektiği anda cesur adımları atamamasıydı. Göreve geldiğinde de söylemiştim, takım kondüsyonu, takım oyunu, mücadele gibi konularda Ziya hocadan şüphem yok. En büyük sınavı bu yönde olacak. Ancak, Konya maçı ile kesin hüküm verip, "Ziya hoca hiç değişmemiş" demek için biraz erken. Zaten tamamen değişmesini de beklemiyorum şahsen. O'nun genel oyun felsefesi belli. Sadece gerekli anlarda cesur olabilsin, gerekli hamleleri yapsın yeter. Ziya hocadan, Zico'nun hücum felsefesini beklemek hayal olur. Kısacası, Konya maçındaki kadrosu bence korkaklığın göstergesi değildi. Zaman ne gösterir bilmiyorum, onu hep birlikte göreceğiz.

Uzun yıllar sonra, tüm yabancılarımızın (kaleci hariç) iyi olduğunu söylüyoruz. Ama bugün itibarı ile bu oyunculardan faydalanma oranımız son derece düşük. Onların da bunu değiştirmek için çaba sarfetmesi gerekir.

Not : Jester gibi benim de hayalimdeki hoca Ziya Doğan değil. Ersun Yanal'ı hayal etmiştim sezon başı ama yönetimimiz almadı, yapacak birşey yok.

Adnan Mollasalihoğlu
19.09.2006, 16:47
Hem yönetime diğer takımlar şunu bunu yapıyo diye kalay çekiyoruz,hem de diğer takımların en basit maç fiyatından ucuz olan bi derbi maçı fiyatlarına katlanamıyoruz..

Perhiz,lahana turşusu-------> şeker hastası

Meto geçen sene Kadıköy'de ne kadar verdik 33 ytl,İnönü'de ne verdik 30...

Şimdi şu biçimsiz stadın Maraton tribününe 40 ytl fiyat biçmek acımasızlıktır...Şunu diyebilirsin herkes kombine alsın tamam onda hemfikir olurum ama şu fiyatlar standartların çok üstünde...Asıl turşu ne biliyor msun geçen seneki GAY S maçı fiyatları 2,4,40 bu seneki fiyatlar 20,40,60,150,300...
Mecbur alacağız ve maça gideceğiz ama cidden yazıklar olsun yönetime...!!!

k@ndemir
19.09.2006, 16:54
Meto geçen sene Kadıköy'de ne kadar verdik 33 ytl,İnönü'de ne verdik 30...

Şimdi şu biçimsiz stadın Maraton tribününe 40 ytl fiyat biçmek acımasızlıktır...Şunu diyebilirsin herkes kombine alsın tamam onda hemfikir olurum ama şu fiyatlar standartların çok üstünde...Asıl turşu ne biliyor msun geçen seneki GAY S maçı fiyatları 2,4,40 bu seneki fiyatlar 20,40,60,150,300...
Mecbur alacağız ve maça gideceğiz ama cidden yazıklar olsun yönetime...!!!

+1967 kere +1967...trabzonun üstünde bu fiyatlar özellikle bu konumda...gayseliler bizden fazla olur allah korusun

coolank
19.09.2006, 17:16
açıkcası benim de aklımdaki isim ziya dogan değildi ... ben ersun yanalı çok istemiştim ya da kariyerli bir fransız .... ersun yanalı yönetim tazminat 1 trilyon oldu için almadı lazaroni daha pahalı ya patladı ...ve sezon başı hazırlık kampı evlere şenlik geçti .. ersun yanal gelse idi takıma çok daha farklı olabilirdi en azından cuk transferler olacaktı .. neyse geçti gitti artık ziya hoca ile devam ....hep söylüyorum bu sene lig öle 83 85 puanla şampiyon olunacak lig değil ben 70 73 arası şampiyonluk gelecek diye düşünüyorum ...tek düşüncem şu ilk yarıyı liderin en çok o da olmak kaydıyla 5 puan arkasında kapatırsak devre arası transferlerle ki 2 3 olur sanırım şampiyonlugu alabiliriz ...gs maçı biraz psikolojik olarak zor olacak çünkü malesef en son 96 da 4 1 yenmişiz ...ben ferhatı çok begeniyorum ön libero da akıılı oynamaya çalışıyor ve hiç olmazsa ileri oynuyor çok da koşuyor ama adamı kırrmak için değil topu almak için ... gs maçında marcelinho dan artık bir şeyler bekliyorum tam zamanıdır bjk yi gökdeniz aldı bu maçı da sanırım amrcelinho alacak .. gs nin bizi yenecegini duygusal olarak değil mantıksal olarak da düşünmüyorum ...tek korkum kaledeki çuval.....ziya hoca daha ne kadar tahammül edecek merak ediyorum ....yediğimiz golden sonra stephanovun ve ferhatın isyanını yakalamışsınızıdr jeff denen çuvala ....ziya hoca sanırım kontrollu oynayacak ben zaten bjk maçında şaşırmıştım ...nazar degmesin gökdenize marcelinho katkı yaparsa işimiz çok kolay bence hele bir de şimek % 60 eskisi gibi oynarsa bu maçı rahat alırız

coolank
19.09.2006, 17:24
ziya hoca korkaktır bu adam büyük maçları oynayamıyor bu bir gerçek bakınız ilk geldiği zamana ...ama şehire uyum saglıyor taraftar seviyor küçük maçlarda da maç şansı ile de şansı yaver gidiyor ...ben açıkcası bjk maçını seyredince çok ümitlenmiştim ziya hoca kendini geliştirmiş diye ama gel gör ki konya maçında aslına döndü :D şuna bir şey diyemiyorum şimek ve marcelinho gerçekten rezil adama da kızmak mümkün değil .... yattara bey kasık sakatlıgından sonra eger tam gaz gece hayatına devam etmişti o kasık töbe iyileşmez ...yattara ok çok ii futbolcu da be kardeşim bir de büyük maçlar öncesi ya sakat ya cezalı olma be kardeşim ...şuna emin olunuz ki yanlış bilmiyorsam yattara ya yılda 900.000 ve ya 1 000 000 dolar veriyorlar ...avrupa da bu parayı bu mantalite ile hiç bir yerden alamaz onun için o satılmaz bize tek iyi tarafı bu belki akıllanır biraz daha büyüyünce!!!!!!

Analyzer
19.09.2006, 17:25
Sevgili Jester,

Öncelikle, sadece bir maçla bu kararı vermediğimi belirteyim :) Ziya Doğan yıllardır teknik direktörlük yapıyor yahu:) Tanımadığım, yeni gördüğüm bi t.d. değil ki. Mantalite, oyunu okuma, taktik beceri gibi, üst düzey bir teknik direktörün sahip olması gereken hususlarda yetersiz olduğunu düşünüyorum.

Öncelikle sistemden başlayalım. Altını çizerek söylüyorum, burası önemli. Daha önce de yazmıştım. Futbolda çok yeni bir değişim yaşandı. Önce Mourinho'nun Porto'dan beri sinyallerini verdiği sonrasında Barca'nın uygulayıp takır takır top oynayarak 2 kere La Liga ve bie de CL şampiyonluğu kazandığı 4-2-3-1 sistemi özellikle büyük takımlarda geniş ölçüde kabul görmüş durumda. İtalya da bu sistemle dünya kupası şampiyonu oldu. Uzunca bir süredir küçük takımlar, tarihte hiç olmadığı kadar, büyük takımlara kafa tutabilir hale gelmişti. Futbol icat edildiğinden beri sürekli yenilenmektedir futbol sistemleri.Şu teknoloji çağında küçük takımların büyük takımlara kafa tutmasının, oyunu kilitlemesinin çaresine bakılacağı, yakın bir zamanda bu kilidin yeni sistemlerle kırılacağı zaten tahmin edilen bir gelişmeydi. Beklenen gelişme/devrim oldu ve 4-2-3-1 imize kavuştuk son zamanlarda:) Sistemi bol bol anlatmaya gerek yok. Zaten herhangi bir Barca maçı izleyen ortalama bir izleyici görüyor sahada neler olduğunu. Sistem bulundu şifre kırıldı ama şu an mükemmel işlemiyor. Sanıldığının aksine, iki tane ön libero bu sistemin temel direği falan değil. Sistemin en hastalıklı noktalarını oluşturuyor. Bu iki mevki bug lı. Şimdilik burada kazma diye tabir edilen ama çok koşan iki orta saha oyuncusu bile gayetle işe yarayabiliyor. Tıpkı Barca'da Motta ve Van Bommel'in yaradığı gibi. Bu alanın ihtiyacı olan modern ön liberolar için altyapılara siparişler verildi. Yeni yeni yetişecek buranın asıl adamları. Gerrard, Pirlo, Xabi Alonso gibi adamlar aranıyor bu mevkiye. Ama şu an sayıları çok az. İlerleyen yıllarda bol bol olacak. Yani buraya Hasan ve Hüseyin i de koysak çok şey kaybetmeyiz sistemin doğası gereği. Diğer bir tanımsız mevki de orta sahanın ilerisindeki 3 lünün ortasında oynayacak adamın rolü. Orada da sıkıntı var, şimdilik Totti, Del Piero tarzı klasik hücuma dönük orta saha oyuncuları bile orada sırıtmıyor. İleride Kaka gibi adamlar çoğalacak o mevkide. Şimdilik çok az. Oraya da Szymek ya da Marcelinho yu yazabiliriz. Sırıtmayacaklardır. Tek forvet Luca Toni gibi bir pivot da olabilir, Eto'o gibi bir forvet de. Arkasındaki 3 lü golcüyse bu forvetin top dağıtması daha faydalı olur. Ersen'i yazalım oraya. Sola Musampa ya da Keçeli, sağa Gökdeniz ya da Yattara yı yazabiliriz. İleriye dönük 3 mevki için de ikişer tane futbolcu yazabiliyoruz. Kadro geniş yani. Stepanov'un yanına bir stoper ve de bir kaleci dışında Trabzonspor'da kadro eksiği bulunmuyor. Devre arasına kadar yarışta tutunsak yeter.

Hazır diğer büyükler de kötüyken doğru bir sistemle bu sene şampiyon olabileceğimizi düşünüyordum. Bu düşüncem değişmedi. Kadromuz iyi. 4-2-3-1 ile Bjk yı deplasmanda kepaze ettiğimizi unutmayın. Gay se pozisyon bile bulamadı o bjk karşısında, üstelik kendi sahasında. Biz kadromuz iyi olduğu için futbolcularımız kaliteli olduğu için ezdik bjk yı. Formsuz halleri buysa bu futbolcuların, formda hallerini hayal etmesi bile keyifli. Üstelik Musampa, Yattara, Keçeli oynamadı bjk maçında. Bu adamlar da girecek kadroya yakında. Kadromuz güçlü ve zengin.

Ziya Doğan Konya maçıyla hepimize birer şok yaşattı. Aynısını Lazaroni yapsa linç etmiştik şimdiye kadar. Şimdi Ziya'nın yaptıklarına beyhude çabalarla bahaneler bulmaya çalışıyoruz. Kendisinin de bahaneleri hazırdı. Paşam dinlendirmiş futbolcuları bak bak bak. Neden hep ofansif futbolcuları dinlendirdiğini anlatamaz ama. Formsuzdular kestim de diyemez. Hüseyin, Fatih, Musa Büyük, Ferhat çok formda da bizim mi haberimiz yok? Yıllardır tanıdığım Ziya Doğan'ın futbolda en önem verdiği mevki ön liberodur. Szymkowiak'ı ön libero diye istemişti takıma. Thijs, Adem ön libero olarak alındı. Adama bunlar yetmedi İbrahim Ege'yi affedelim de takıma koyalım diye
baskı yaptı. Zaten takımda Hüseyin vardı direk oynayan ön libero. Hala ve hala daha Ayman'ı alalım, Sedat'ı alalım diye tutturmuştu. Ben Konya maçında çıkan kadroyla hayal kırıklığına uğradım evet ama Ziya'nın ön libero takıntısını bildiğim için çıkardığı kadroya türlü bahanelerle kılıf bulmaya çalışmadım. Üstelik yukarıda bahsettiğim gibi ön libero mevkileri modern sistemde en az önem arzeden mevkiler. Ziya'nın bir anda kendine gelip bildiğimiz mantalitesini değiştirmesini beklemek hayalciliktir. Ben böyle bir mucize beklemiyorum.

Tekrar ediyorum, Trabzonspor kadrosu bir kaleci ve bir stoper takviyesiyle şampiyon olabilecek düzeyde bir kadrodur. Bu kadro Ziya'ya bol gelmektedir ve bol gelmeye devam edecektir. İnşallah yanılırım.

akdin
19.09.2006, 17:33
[QUOTE=metehan;464241]Ziya hocanın geçmiş dönemdeki en büyük hatası, gerektiği anda cesur adımları atamamasıydı. Göreve geldiğinde de söylemiştim, takım kondüsyonu, takım oyunu, mücadele gibi konularda Ziya hocadan şüphem yok. En büyük sınavı bu yönde olacak. Ancak, Konya maçı ile kesin hüküm verip, "Ziya hoca hiç değişmemiş" demek için biraz erken. Zaten tamamen değişmesini de beklemiyorum şahsen. O'nun genel oyun felsefesi belli. Sadece gerekli anlarda cesur olabilsin, gerekli hamleleri yapsın yeter. Ziya hocadan, Zico'nun hücum felsefesini beklemek hayal olur. Kısacası, Konya maçındaki kadrosu bence korkaklığın göstergesi değildi. Zaman ne gösterir bilmiyorum, onu hep birlikte göreceğiz.

Uzun yıllar sonra, tüm yabancılarımızın (kaleci hariç) iyi olduğunu söylüyoruz. Ama bugün itibarı ile bu oyunculardan faydalanma oranımız son derece düşük. Onların da bunu değiştirmek için çaba sarfetmesi gerekir.

"Not : Jester gibi benim de hayalimdeki hoca Ziya Doğan değil. Ersun Yanal'ı hayal etmiştim sezon başı ama yönetimimiz almadı, yapacak birşey yok."

Neden Ersun Yanal?Biz iki kupa finalinde Ersun Yanal'ı yenmedik mi?Ersun Hoca şapkadan tavşan mı çıkaracak?Bizim Ziya Hocaya güvenmekten başka çaremiz yok.Kadro yapısını düzelttikten sonra başarılar gelir.....

metehan
19.09.2006, 17:50
Akdin, ben Ziya hocaya güvenmeyelim demiyorum. Dikkat edersen şu ana kadarki yorumlarım da O'nun lehine yapılmış yorumlardır. Ama şu an Türkiye'de TS'a en büyük katkıyı sağlayacak hocanın Ersun Yanal olduğunu düşünüyorum. Gittiği her takımda belirgin değişiklikler yaratan Ersun Yanal'ın bizde de iyi işler yapacağını düşünüyorum. Bütün bunların, 2 kupa finalinde GB'yi yenmemizle ne ilgisi var O'nu da anlamadım. Ersun Yanal'ın çalıştırdığı takımlar yenilmez demiyorum dikkat edersen. Bir de rakip TS'du, onu da unutmamak lazım :-) Ersun Yanal hakkında söylediklerim sadece benim düşüncelerim, kimseyi bağlamıyor.

Not : Savaş, Konya maçındaki diziliş 4-3-2-1'di, neden bu kadar şaşırdın? 2 ile 3 yer değiştirdi sadece :-)))

akdin
19.09.2006, 17:52
Forumu okudukça korkmaya başladım,futbol ne kadar karmaşıkmış?Benim anladığım şu sistem,bu sistem değil...Hiçbir sistemin diğerine üstünlüğü yoktur.Hangi sistemi hakkıyla uygularsan sonuç alırsın.Temel değerler vardır;şöyle ki,disiplin,profesyonellik,kondisyon,teknik....

Silencio
19.09.2006, 17:55
biz zaten sezon başından beri bu sistemele oynadık... ayrıca bu sistemin en can alıcı yeri 2 ön liberodur... çok top kesip, topları oyuna sokmak zorundadılar çünkü... gerrard hem top keser, hem top dağıtır, hem gol atar sonuçta komple futbolcu, xabi,pirlo çok iyi pas yapabilen oyuncular olup yanlarında iyi kesicilerle oynarlar...emerson, gattuso...sonra 10 numara önemlidir kesinlikle, azıcık geriye çıkıp önde oyun kurar ama bunun yanında santrfor da önemlidir...ersen gibi çakılı oyanayan adamla bu iş olmaz...umut sırtı dönük zaten oynayamıyor :)... forvet gerisinde ki 3 lüyü oluşturmak kolay çünkü potansiyelli futbolcular var...ama ön liberolar, santrfor, bekler,kaleci ve 1 stoper e ihtiyaç var:)... yani yeni takıma... bu takımdan bi cacık olmaz...ayrıca ziya doğan 4-4-1-1 oyanayan bir hoca olup, şampiyonluk getirebilecek kapasitede olmadığını daha önceki performansında göstermiştir...

metehan
19.09.2006, 17:57
...ayrıca ziya doğan 4-4-1-1 oyanayan bir hoca olup, şampiyonluk getirebilecek kapasitede olmadığını daha önceki performansında göstermiştir...

Zaten biz de şampiyonluk peşinde değiliz, 2 yıl önce kaybettiğimiz eşşeğimizi arıyoruz. Bu sene onu bulursak yine sevineceğiz. Hele bir şampiyonluğa oynayabilecek hale gelelim, şampiyon olma kısmını sonra düşünürüz :-)

champions
19.09.2006, 18:05
Analyzer :Sanıldığının aksine, iki tane ön libero bu sistemin temel direği falan değil.
Silencio :ayrıca bu sistemin en can alıcı yeri 2 ön liberodur..

2 zıt görüş acaba hangisi doğru ?

maskeli61
19.09.2006, 18:14
Ziya hocanın geçmiş dönemdeki en büyük hatası, gerektiği anda cesur adımları atamamasıydı. Göreve geldiğinde de söylemiştim, takım kondüsyonu, takım oyunu, mücadele gibi konularda Ziya hocadan şüphem yok. En büyük sınavı bu yönde olacak. Ancak, Konya maçı ile kesin hüküm verip, "Ziya hoca hiç değişmemiş" demek için biraz erken. Zaten tamamen değişmesini de beklemiyorum şahsen. O'nun genel oyun felsefesi belli. Sadece gerekli anlarda cesur olabilsin, gerekli hamleleri yapsın yeter. Ziya hocadan, Zico'nun hücum felsefesini beklemek hayal olur. Kısacası, Konya maçındaki kadrosu bence korkaklığın göstergesi değildi. Zaman ne gösterir bilmiyorum, onu hep birlikte göreceğiz.

Not : Jester gibi benim de hayalimdeki hoca Ziya Doğan değil. Ersun Yanal'ı hayal etmiştim sezon başı ama yönetimimiz almadı, yapacak birşey yok.

ziya hocamı korkak ziya hocamı cesur degil bırakın bu işleri ya adam yeri geldimi 7 forvetle oynuyo bence herkes işine bak herkes işini yapsın ziya hocada işini yapsın bizde alkışlayalım destek olalım yanında olalım....

Mehmet
19.09.2006, 18:20
Akdin, ben Ziya hocaya güvenmeyelim demiyorum. Dikkat edersen şu ana kadarki yorumlarım da O'nun lehine yapılmış yorumlardır. Ama şu an Türkiye'de TS'a en büyük katkıyı sağlayacak hocanın Ersun Yanal olduğunu düşünüyorum. Gittiği her takımda belirgin değişiklikler yaratan Ersun Yanal'ın bizde de iyi işler yapacağını düşünüyorum. Bütün bunların, 2 kupa finalinde GB'yi yenmemizle ne ilgisi var O'nu da anlamadım. Ersun Yanal'ın çalıştırdığı takımlar yenilmez demiyorum dikkat edersen. Bir de rakip TS'du, onu da unutmamak lazım :-) Ersun Yanal hakkında söylediklerim sadece benim düşüncelerim, kimseyi bağlamıyor.
Not : Savaş, Konya maçındaki diziliş 4-3-2-1'di, neden bu kadar şaşırdın? 2 ile 3 yer değiştirdi sadece :-)))
Geçen sene sezon bittiğinde Trabzonspor'a alınması getirilmesi için benim 1. tercihim Ersun Yanal olmuştur. Fakat bu forumlarda bile kimse kayliye almadı destek vermedi.. Şimdi bakıyorum da herkesin gözü Ersun Hoca da..
Fb alırsa eğer daha fazla ahdımız olacak.

Bu tercihim Ziya Doğan hocanın bir daha Trabzonspor'a dönebileceğini düşünemediğimden yani bir daha gelebileceğini ihtimal etmiyordum.

Neyse ki Ziya Doğan Hoca geldi.. Bana göre şimdi hiç kimse için ahlanmaya vahlanmaya gerek yok. Bu hafta Gs'yi yenebileceğimizi düşünüyorum.
En azından umutluyum. İnşallah yeneriz.

Takım da bir kaleci eksiğimiz vardır. Diğer her türlü takımı ve Ziya Hocayı her türlü sonuçlara rağmen desteklemek gerekiyor. Bu işlerde bazan bir kaç maç kaybetmekte olabilir. Sabretmek gerekir. Ziya hocaya ve takıma destek diyorum tekrar.

Şentürk
19.09.2006, 18:23
bu bilet fiyatlarına stadın yarısından biraz daha fazlası dolar!

Barış
19.09.2006, 18:32
vay be demek 40 ytl maraton..sonra da niye stadda çekirdekçi var..maaş alan,işi gücü olan adam 40 milyon o bilete veremezken biz nasıl verelim? biz öyle ya da böyle maça gidecez ama fazla uçmuş yönetim.

tsliseli
19.09.2006, 18:36
Koskoca Trabzon şehri 20, 40 ytl para verip o stadı dolduramıyorsa yazıklar olsun. El oğlu 150 ytl ye bilet satıp stadını dolduruyor. Sen bilet neden 20 ytl diye laf et sonra şampiyonluk bekle. Bu biraz zor. Geçiniz...

Sacit
19.09.2006, 18:45
Koskoca Trabzon şehri 20, 40 ytl para verip o stadı dolduramıyorsa yazıklar olsun. El oğlu 150 ytl ye bilet satıp stadını dolduruyor. Sen bilet neden 20 ytl diye laf et sonra şampiyonluk bekle. Bu biraz zor. Geçiniz...

bunu söylerken trabzon da yasayan insanların ekonomilerine de bakmak gerekiyo ama fuzuli yerlere para verip de sonra bilet parasını fazla bulanlara bu sözler az gelir

Şentürk
19.09.2006, 18:51
jeff
musa,milan,fatih,murat
hasan,ferhat
gökdeniz,szymek,marcelinho
ersen

tsliseli
19.09.2006, 18:52
bunu söylerken trabzon da yasayan insanların ekonomilerine de bakmak gerekiyo ama fuzuli yerlere para verip de sonra bilet parasını fazla bulanlara bu sözler az gelir
Bunları yazarken bir an kafamda akşama kadar kahvede okey oynayanları ve kafelerden çıkmayan gençliğimizi canlandırdım. Hele birde günde iki paket sigara içip de laf edenler yok mu, onları kafadan sildim.

Cengiz Çubukcu
19.09.2006, 18:54
jeff
musa,stefanov,fatih,keçeli
gökdeniz,hasan,murat ocak
umut,marcelinho
ersen

Cengiz Çubukcu
19.09.2006, 18:57
Geçen sene sezon bittiğinde Trabzonspor'a alınması getirilmesi için benim 1. tercihim Ersun Yanal olmuştur. Fakat bu forumlarda bile kimse kayliye almadı destek vermedi.. Şimdi bakıyorum da herkesin gözü Ersun Hoca da..
Fb alırsa eğer daha fazla ahdımız olacak.

Bu tercihim Ziya Doğan hocanın bir daha Trabzonspor'a dönebileceğini düşünemediğimden yani bir daha gelebileceğini ihtimal etmiyordum.

Neyse ki Ziya Doğan Hoca geldi.. Bana göre şimdi hiç kimse için ahlanmaya vahlanmaya gerek yok. Bu hafta Gs'yi yenebileceğimizi düşünüyorum.
En azından umutluyum. İnşallah yeneriz.

Takım da bir kaleci eksiğimiz vardır. Diğer her türlü takımı ve Ziya Hocayı her türlü sonuçlara rağmen desteklemek gerekiyor. Bu işlerde bazan bir kaç maç kaybetmekte olabilir. Sabretmek gerekir. Ziya hocaya ve takıma destek diyorum tekrar.
bir gün ersun yanalla yollarımız bir yerde kesişecek...bu fırsatı iki kere kullanmadık...birincisi ziya hoca gittiğinde, ikincisi şenol hoca gittiğinde..

Bahtiyar
19.09.2006, 18:58
jeff
musa,milan,fatih,murat
hasan,ferhat
gökdeniz,szymek,marcelinho
ersen

arkadaşım çok güzel bi noktaya değinmişsin imzanda. bu kadar kötünün içinden hangi kötü oynatılırdı. bgence marce ve szymek bunlar iyi olcak diye ümit var. ama ya 2 H la ferhatta bunların zaten maksimum u.

bide bu marce yi solda oynatmaktan vazgeçmezse biz daha çok bekleriz. bir maç ta forvetin arkasında serbest adam dene bakalım ne oluyor. ama öyle olurmu kahraman ziya. sanki adam 31 yaşından sonra değişcekmiş gibi.

Şentürk
19.09.2006, 19:02
arkadaşım çok güzel bi noktaya değinmişsin imzanda. bu kadar kötünün içinden hangi kötü oynatılırdı. bgence marce ve szymek bunlar iyi olcak diye ümit var. ama ya 2 H la ferhatta bunların zaten maksimum u.

bide bu marce yi solda oynatmaktan vazgeçmezse biz daha çok bekleriz. bir maç ta forvetin arkasında serbest adam dene bakalım ne oluyor. ama öyle olurmu kahraman ziya. sanki adam 31 yaşından sonra değişcekmiş gibi.

yazarken biraz gerçekçi olmak istedim,ziya doğan en fazla böyle çıkar veya bir defansif ortasaha daha yerleştirebilir oraya:(
artık bekleyip görücez başka seçenek yok, bu maç bjk maçından çok daha önemli,inşallah gerest yanlış kadro çıkarır:D

pierre_
19.09.2006, 19:03
jefferson

musa fatih stephanov murat

hasan musampa(hazırsa tabi)

symek marce gökdeniz

ersen

bence 11 böyle olmalı..yattara olsaydı symek yerine o olurdu..ferhatı musa nın yerine de düşünebiliriz..ama ben ferhatı beğenmediğim için koymadım..

Analyzer
19.09.2006, 19:34
Analyzer :Sanıldığının aksine, iki tane ön libero bu sistemin temel direği falan değil.
Silencio :ayrıca bu sistemin en can alıcı yeri 2 ön liberodur..

2 zıt görüş acaba hangisi doğru ?

Barca'nın bu mevkideki en iyi adamı Xavi geçen sezon başında sakatlandı, koca sezon oynamadı. Buraya Barcelona'nın kadrosundaki en kazma futbolcular olan Van Bommel ve Thiago Motta monte edildi. Bu mevkilerde zaman zaman asıl yeri stoper olan Edmilson ve aslen hücuma dönük orta saha oynayan Iniesta görev yaptı. Bu sene Xavi dönünce Van Bommel'i sattılar. Üstelik Xavi hücuma dönük orta saha olarak da kullanılabilir. Bu sezon Thuram, Zambrotta ve Gudjohnsen i transfer ettiler. Buradan Rijkaard'a sesleniyorum. Takımın en can alıcı! yeri iki ön liberodur ulan. Niye başka mevkilere transfer yapıyosun, be salak adam? Ne diye ön libero almıyorsun? Üstelik şampiyonlar ligi finalinde oynattığın ön liberoyu da satıyorsun. Ne diyim ben sana şimdi!

Hüseyin Çümen
19.09.2006, 19:41
merak etmeyin biz im durumumuz çok kötü deil çok ii değilsek bunun suçlusu ziya doğan hiç değil gese yi nezmandır takip ediorum adamlar da hiç bişe yok 90 dk geziolar orta sahası hiç çalışmıyo forvete çok top getiremiolar kontra lara kalmış işleri bence çok açık vermeden ziya doğan taktiğiyle 8 sene sonra ilk galibiyeti alırız gese ye karşı inşallah son 8 snenein en kötü 2. gese si şuan var karşımızda

Erbay
19.09.2006, 19:42
10 senelik hasrete son verelim artık.gs maçı çok zor geçecek.İnşallah İliç oynamaz çok tehlikeli bir futbolcu.

erdal6167
19.09.2006, 19:45
bu galata sarayda hiç bir şey yok, h. şükür sasa iliç ve ümit karan. bunları durdur yeter, azıcık mücadeşle edresek biz bunları yeneriz. 1-3

Özge
19.09.2006, 19:46
10 senelik hasrete son verelim artık.gs maçı çok zor geçecek.İnşallah İliç oynamaz çok tehlikeli bir futbolcu.

ilic sakat oynayamayacak galiba

majes
19.09.2006, 20:12
necati, iliç sakat hakan da belli değil !! Forvet Hasan Kabze + Ümit Karan

oguzkoc
19.09.2006, 20:14
necati, iliç sakat hakan da belli değil !! Forvet Hasan Kabze + Ümit Karan

hocam necati sakat olmasın ya, hasan kabze daha tehlikeli ondan... necati oynasın hasan değil... necati günden güne dökülüyo...

h@msi61
19.09.2006, 20:33
Necati galatasaray formasıyla bize karşı oynadığı 3 lig ve 1 türkiye kupası maçında toplam 5 gol attı, hiç boşu yok. oynasın mı oynamasın mı yorum sizin...

Can basten
19.09.2006, 20:34
Kim oynarsa oynasın. Her halükârda Trabzonspor bu Galatasaray'ı yenecek.

Feci şekilde içime doğdu.:D

Umut ÖZTÜRK
19.09.2006, 21:18
marcelinho bu maçta kendini bulacak buda benim içime doğdu

ARAF
19.09.2006, 21:23
--------...........jeff
musa......step.........fatih.............m.keçeli
.................musampa
gökdeniz....symek........marce......m.keçeli
........................ersen

ziya hoca böyle bir kadro ile çıksın kesin yeneriz
inşaallah hücüm futbolu oynatır ziya hoca

Haluk Pehlivan
19.09.2006, 21:33
marcelinho yıldız topçuysa bu maçta yıldızlığını göstermeli takıma ağırlığını koymalı artık..

A.T.R
19.09.2006, 21:49
--------...........jeff
.................musampa

HOcam bu kadro ile çıkmak imkansız mümkün değil aslaaaa ve yine aslaaaaa
çünkü elimizde 2 tane M.Keçeli yok :D
Yanılmıyorsam Murat Ocak yazmak istedindi :D

sadman
19.09.2006, 21:51
herkesteki genel kanı kolay alacakmışız gibi ama bana öyle gelmiyor. ne kadar kötü olursa olsun gs bu sene henüz mağlubiyet almadı. bana kalırsa bizi yine bir beraberlik bekliyor diye düşünüyorum. umarım ben yanılırım da trabzonspor kazanır. bunlar dışındaki sonuç umarım gerçekleşmez. zor maç, şansın bizimle olmas dileğiyle.

Bartuğ13
19.09.2006, 21:53
ümidim var ve çok ama yine hakem haksızca oyuncularıma kart göstermezse

Mesut AKYILDIZ
19.09.2006, 21:59
çok zor mac birde bu cinconun bize avni akerde ters geldigi düşünülecek olursa hiçte kolay kazanabilecegimizi zannetmiyorum

Nytre
19.09.2006, 22:02
gs maçı ile konya maçını karşılaştırmayın bence... ayrıca konya maçı hüseyin çıkmasaydı bizimdi..

frango
19.09.2006, 22:10
onu bunu bılmem arkadas cıkacaksın ve bu geyseyı yeneceksın 10 sene falan anlamam yeterda arkadas en son galıbıyetı aldıgımız 4-1 lık maçı burda çogu arkadasımız hatırlamıodur ne yapıp edıp alacaz bu maçı lamı cımı yok yeterda

A.T.R
19.09.2006, 22:17
kalbinizi ferah tutun gayet de kolay ve temiz yeneceğiz. Ben en ufak bir şüphe bile duymuyorum.Tersi olursa ben buradayim ne derseniz kabulüm.

oguzkoc
19.09.2006, 22:24
--------...........jeff
.................musampa

hocam çok ofansif olmuş be.. ziya hocayı hepimiz biliriz.. hasanın yeri var o kadroda...

Selman
19.09.2006, 22:32
Şu gayselilere karşı şansımız hiç tutmuyor son senelerde Avni Aker'de.Şeytanın bacağını kırmak için güzel bir şans geldi elimizde.Bundan kötü bir gs bulamayız herhalde.Sakatlıkları çok ve formsuzlar.

Bizde iyi sayılmayız ama onlardan da kötü değiliz.En azından Hüseyin oynamayacak çok şükür:)

cyberentalpi
19.09.2006, 23:32
--------...........jeff
.................musampa

Birinci keceli yerine sana ordan Bir Murat Ocak versek:)) Birde musampanin yerinde bence Syzmek oynamali. Kecelia z geriye alinip onune musapma konulur. Marce ortadan gokdeniz sagdan musampa soldan. Bence ersen yerinede bu macta Umut oynamali.Duruma gore cift forvete donebiliriz.

cyberentalpi
19.09.2006, 23:34
Gokdeniz hadi olm kac mactir iyisin bu senin macin. Gecen yil Gs lilerin Tekke' ye karsi yaptiklari cirkin hareketlerinin intikam zamani. Maca bas bir iddaaa( Ts ye ver tabiki) al gazini su GS nin

TameRHan
19.09.2006, 23:36
bu maçtan umutluyum. futbolcularımız inşallah sahada yürümez, kazanmak için çalışır,çabalar,koşar ;hakemler saçma sapan kartları sadece trabzona gostermekle inat etmezse inşallah alıcaz bu maçı

çakal gibi dostun olacağına aslan gibi düşmanın olsun demişler. bu laf tam gs ve biz için söylenmiş olsa gerek. dost görünümlü büyük şeytan gsye bu maçta avni akeri dar ederiz inşallah!!!!!!!!

Adem Erdoğan
20.09.2006, 01:07
fatih gitti şimdi bağırsınlar bkalım bize bahis yapsana diye.Gökdeniz onlara ii bi bahis yapacak bu hafta.

keles76
20.09.2006, 01:19
son on maçtır bunları yenemiyoruz buna son vermeliler bu utançtır bize yaşatılan artık ya yensinler yada ......

illaki
20.09.2006, 01:47
Bence yenecez bu sefer
Takıma bi direnç geldi
Birazda şansla sırtımız yere gelmez
Başarılar Trabzonum

bordoylamavi
20.09.2006, 07:56
Aslan’ın cenneti! Trabzon’la deplasmanda oynayacak olan Cim Bom, 10 sezondur Avni Aker’de mağlubiyet yüzü görmüyor. G.Saray için asıl tehlike Liverpool!10 maçta 22 puan
Ligdeki beraberlik serisini derbi zaferiyle bozan Galatasaray, cumartesi günkü Trabzonspor deplasmanından da 3 puanla dönmeyi hedefliyor. Sarı-Kırmızılı ekibin bu amaç doğrultusundaki en büyük kozu ise Hüseyin Avni Aker Stadı! Çünkü Cim Bom, son 10 sezondur Trabzonspor deplasmanlarında mağlubiyet yüzü görmedi. Avni Aker’de oynanan son 10 maçta 6 galibiyet ve 4 beraberlik elde eden Aslan, Trabzon filelerini 17 kez havalandırırken, kalesinde sadece 7 gol gördü. kaynak fanatik.com

bu yazıları görünce sinirim bozuluyor ama bunları futbolculara göstermek lazım hırs yapsınlar alsınlar bu maçı

BDiler61
20.09.2006, 08:57
Bu utanci sonlardirmanin zamani geldi artik

zafercalikoglu
20.09.2006, 09:03
bu sefer olmalı ,futbolcularda bu bilinçde oynamalı ,

umraniye34
20.09.2006, 10:16
hakikat bu utancı bi son verilmesi lazım nedir bu yaa istanbulda yeniyoz kendi sahamızda yenemiyoz

Bilal 61
20.09.2006, 10:51
Bu sefer cinconu yeneceğiz o kadar..Bu maçta Ersen ve Gödeniz mutlaka birer tane yazar..

Erdinç Dilek
20.09.2006, 11:49
bu galata sarayda hiç bir şey yok, h. şükür sasa iliç ve ümit karan. bunları durdur yeter, azıcık mücadele edresek biz bunları yeneriz. 1-3
bıradır ne ettin sen maç bizim sahada :) 3-1(tavlada kapıda alıyo beee)

OFLU
20.09.2006, 12:32
bıradır ne ettin sen maç bizim sahada :) 3-1(tavlada kapıda alıyo beee)

Abi arkadas 1-3 arasi gol atariz demek istemistir...:D

ErayAkyüz
20.09.2006, 12:40
.............................

ErayAkyüz
20.09.2006, 12:45
http://www.glassgiant.com/neon/neon_sign.php?t=1158744241&l1=ts+%3A5+gs+%3A0&l2=&l3=&l1col=blue&l2col=green&l3col=blue&bgcol=FF0033&

link e tıkla

Lokman
20.09.2006, 12:51
Gay Sede haluk ulusoy ilk 11 de başllarsa hiç şansımız yok.

umraniye34
20.09.2006, 12:54
öyle bi şey yok

geronimo_61
Gay Sede haluk ulusoy ilk 11 de başllarsa hiç şansımız yok.

doğru söze ne denir. tabii bir de hakem olayı varrr

Lokman
Aslan’ın cenneti! Trabzon’la deplasmanda oynayacak olan Cim Bom, 10 sezondur Avni Aker’de mağlubiyet yüzü görmüyor. G.Saray için asıl tehlike Liverpool!10 maçta 22 puan
Ligdeki beraberlik serisini derbi zaferiyle bozan Galatasaray, cumartesi günkü Trabzonspor deplasmanından da 3 puanla dönmeyi hedefliyor. Sarı-Kırmızılı ekibin bu amaç doğrultusundaki en büyük kozu ise Hüseyin Avni Aker Stadı! Çünkü Cim Bom, son 10 sezondur Trabzonspor deplasmanlarında mağlubiyet yüzü görmedi. Avni Aker’de oynanan son 10 maçta 6 galibiyet ve 4 beraberlik elde eden Aslan, Trabzon filelerini 17 kez havalandırırken, kalesinde sadece 7 gol gördü. kaynak fanatik.com

bu yazıları görünce sinirim bozuluyor ama bunları futbolculara göstermek lazım hırs yapsınlar alsınlar bu maçı

EE şimdi şiyle bir düşünün bakalım bu oılay üç ibnenin arasında olsaydı biz bunların birbirine yattığını düşünmezmiydik. gerçektende inanılmaz sinir bozucu birşey ve unutmayalım aşırı konsantrasyon bir kaza golüyle bizi hezimete sürükler Allah göstermesin.

Bahtiyar
20.09.2006, 12:58
böyle çoğunluğun yenriz dediği(bende dahil) maçta bi kaza çıkıyor. yoksa trabzonspor ile gayse yi yanyana koy herkes farkı görür. ama bakalım inşaallah hayırlı olur.

grandiose
20.09.2006, 13:00
zor maç... iki takımı sahada birbirlerine bırakmayacağı için zor diyorum... son senelerde olduğu gibi... işin içine futbol harici bir çok şey girdiği için.... zor maç...

Naim
20.09.2006, 13:02
takalım iki tane altı ay yatalım diye bir tabir vardı jargonda
Takalım iki tane Gs ye
yatalım 1 hafta rahat

en azından Osasuna maçına kadar keyif yapalım
anti Bizans
Anti Fransızcılar

majes
20.09.2006, 13:03
Bi de bizim tahmin ettiğimiz futbolcuların(Marcelinho,Gökdeniz vb.) dışında biri patlasa örneğin Umut Hat trick yapsa !!! Ya nie olmuo böyle bişi ... Biz nie bu kadar şanssız , bahtsız , bir takımız ki ya!!!! Yeter artık !!! bizim yüzümüz nie tam gülmüo ?? Net bir skor alıp nie ezemiyoz su istanbul takımlarını !? Nie bizim başımıza işini bilen bir yönetim gelmiyo veya gelse bile bi yerden bir şey oluyo ve yıkılıo!? aslında sormamız gereken çok soru var ama... cvp bulamayınca sorup duruyoz!!! yani bende böyle oluo :(

cIlgInIm
20.09.2006, 13:15
takım eger toplu pres yaparsa kazanırız hemde rahat bir şekilde.. pres yapmayı ne zaman ki sadece hasana bırakırsak konya macındaki gibi hüsrana devam

OKTAY YILMAZ
20.09.2006, 13:40
Herkes Fatih Tekkenin ardından ağlıyor, Fatih Tekke'yi özlüyor, madem Fatih Tekke'yi bu kadar arıyoruz. O zaman Büyük Kaptan'a olan borcumuzu ödeyelim. Geçen sene nasıl iftira atıp ağlatmışlardı, gelin bizde bu maçta organize olup GS ile öyle uğraşalımki Trabzona geldiklerine pişman olsunlar Hasan ŞAŞ heran kırmızı kart riski ile oynuyor, onu attırabilirmiyiz, maç boyu Hasan Şaşa yüklenelim arkadaşlar... tabi bu çağrım Fatih Tekkeyi sevenlere, sevmeyenler ise çekirdek yemeye devam edebilir.

Emiroğlu
20.09.2006, 13:45
takım eger toplu pres yaparsa kazanırız hemde rahat bir şekilde.. pres yapmayı ne zaman ki sadece hasana bırakırsak konya macındaki gibi hüsrana devam

Bu maç için bence en önemlisi bu.Pres cinconu devirmedeki en önemli kozumuz olabilir.!

Ayrıca bence gayse öle kontralara hızlı çıkan bi takım değil.Açıkçası ben ümit karandan da hakan şükürden de korkmuyorum.Tek korktuğum adam hasan şaştır!Dİkkat edin bizim bütün maçlar da efendi bi taraflarını yırtmıştır.

+ olara

Arkadaşlar ;

Yorumlarınızı yaparken Gaysedeki iç kargaşayıda hesaba katmanızı tavsiye ederim.(malum,hakan şükür geçen maç hasta diye alınmadı,ümit karanla gerets sorunu vs vs vs)

Bence AKILLI oynarsak cinconu çok zorlanmadan devirirz.Ama bazı kilit oyuncularımızın üstüne düşen görevi yapmaları gerekiyor.Son olarak

Ne olur ÇİFT FORVET ÇIKALIM !(ersen-umut)