PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 2 - 4 Akhisar Belediye | Maç Sonucu | STSL 20. Hafta

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

Oğuz B.
03.02.2014, 22:24
Artık kazanırız inşallah.

Full HD
03.02.2014, 22:29
Takim cok güclü ve dinc! Bence en az dört dene atip eve yollariz Akhisari! Yedekler ciksa sahaya emmmm onlarda iki dene sallar ve paket edip eve yollar.

Kalite desen bizde,oyun anlayisi desen bizde,yilin hocasi bizde,en tez ve nokta transfer yapan yönetim bizde!

Alacauk maci ahanda yaziyorum 5:0!!!

TSigalko
03.02.2014, 22:29
Kompakt futbolu sahaya yansıtmaya devam edersek 1 puan başarı olur.

DeAgLeMaNyAq
03.02.2014, 22:33
İlk 11: Onur, Bosingwa, Mustafa, Aykut, Kadir, Zokora, Colman, Malouda, Olcan, Emre, Henrique

Yedekler: Zeki Ayvaz, Zeki Yavru, Caner, Abdulkadir, Adrian, Özer, Şahin

Cezalı: Yusuf

Sakat: Bamba, Gökhan, Soner

Kadro dışı: Fatih, Mustafa Akbaş, Bourceanu, Janko

hodlu
03.02.2014, 22:34
Maçı oynamaya gerek yok..............İstemiyorum artık ben bıktım.....

kalavara
03.02.2014, 22:41
rize de boss yattı, zoko 2. yarı yattı,emre çok kötüydü, adrian bu tarz oyunun topçusu değil, olcan onur ile birlikte takımın en iyileri,yusuf'un olmaması sevindirici (çok çok kötü, oyun bilgisi, zekası sıfır), colman vasattı (önde top yapamayan takımlarda orta saha oyuncuları ölü doğan bebektir). caner bu düzeyin topçusu değil, aykut tek seçenekti, eleştiriye gerek yok!
bu düzeyde top oynayan takımın maç kazanması büyük başarı!

Yavuz Bektaş
03.02.2014, 22:51
onur formda olursa kaleye sansa bala 1 şut çekersek belki

Sibel
03.02.2014, 22:58
ONUR
Bosingwa Caner Yumlu Bamba Aykut Kadir
Malouda Özer Abdulkadir Yusuf

(kişiler değil, diziliş ve mantık gerçektir ve Akçay'a aittir)

Adem Akyüz'
03.02.2014, 23:01
Şu maçta yönetime veya hocaya tepki göstermeyecek taraftara da yazık..

sifuni
03.02.2014, 23:01
Oumar Niasse :)

Öznur61
03.02.2014, 23:04
Artık hiç bir maçtan ümidim kalmadı.
Hayırlısı...

samway
03.02.2014, 23:08
ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Cem Zırıh
03.02.2014, 23:08
Garantikaybedicez.NET.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

mhs61
03.02.2014, 23:37
1 puan alırız yeter zaten bize

ibrahim
03.02.2014, 23:39
Niassesi olan kazanir. Bu son bi bucuk saatte bir degisiklik olmazsa mac Akhisarin.

Bud Spencer
03.02.2014, 23:40
İlk 11: Onur, Bosingwa, Mustafa, Aykut, Kadir, Zokora, Colman, Malouda, Olcan, Emre, Henrique

Yedekler: Zeki Ayvaz, Zeki Yavru, Caner, Abdulkadir, Adrian, Özer, Şahin

Cezalı: Yusuf

Sakat: Bamba, Gökhan, Soner

Kadro dışı: Fatih, Mustafa Akbaş, Bourceanu, Janko

henrique yerine adrian oynar. bourceanuyuda kadroya alir...yenileri simdiye kadar hep sahaya sürdü (sahin, özer)
yanliz bir yabanci fazla oluyor...malouda belki sakatliktan dolayi oynatmaz

Yaşar
03.02.2014, 23:45
Takımda Onur, Mustafa, Olcan, Emre ve Bosingwa dışındaki her oyuncu çöptür.
Yeni aldığımız Burcu orta sahaya dinamizm katar, rakipler elini kolunu sallayarak sahamızı rahatça geçemezler artık.
Ama 2. yarıda beraberlik rekoru kırar bu takım.
17 maçın 10 u falan berabere biter.
Bu maçı ise kazanırız.

Jackdaniels
03.02.2014, 23:56
Bu macta 90 dakika istifa diye.bagirmayan en buyuk Trabzonspor dusmanidir.

DeAgLeMaNyAq
04.02.2014, 00:01
henrique yerine adrian oynar. bourceanuyuda kadroya alir...yenileri simdiye kadar hep sahaya sürdü (sahin, özer)
yanliz bir yabanci fazla oluyor...malouda belki sakatliktan dolayi oynatmaz

Bourceanu'ya 3 gün izin verilmiş o yüzden 2 antrenmanla kadroya alınır mı emin değilim. Malouda için MR sonucu belli edecek. Oynayamayacak durumdaysa Janko da şans bulabilir...

Soner Albayrak
04.02.2014, 00:17
Maçı kazanırız kazanmasına da yine bazı şeyler değişmeyecek bu nedenle galip gelmenin de pek anlamı yok..

Arrive
04.02.2014, 00:35
Evimizde yüksek ihtimalle kazanırız.

1 tane atarız, 70ten sonra forvetsiz kalıp 4-6-0 taktiğine döner son dakikalarda kalemizde büyük badireler atlatır, 3 puanı alırız.

Hoca da, kompakt komplike by komunikeyşıning futboluyla övünür durur Ligtv ekranlarından.

Bera B.
04.02.2014, 01:16
Yener miyiz yenilir miyiz bilemiyorum ama fıtık oluruz orası kesin.

Aydın Tiryaki
04.02.2014, 01:19
Abi bunlar varya insanı bu yaşta kanser eder bir tane şut yok kaleyi tutan bu ne rezilliktir.
Yemin ediyorum utandım valla utandım izlerken adamlar kıskaca aldılar bizi resmen son dakkada korneri paslaşarak kullandık.

sasort
04.02.2014, 01:25
mra
galiba sıkıntısı şöyle

bir devreye taşıyamayacağından fazla akım verilirse ısınır yanar

sol kanatta malouda sakat yusuf cezalı

buda fırsat bence
yusuf ve emre tecrübesiz çok iyi işlerde çıkarıyorlar çok vasatta oynuyorlar
özer sakat olmasa o bölgeyi götürecek gibi
sağ kanadı yani
olcan solda fayda sağlamıyor yeri sol kanat

ayrıca defansta çok tecrübesiz kaldı zokora oraya çekilirse kadirde rahat nefes alır

.............................onur................. .....................

bosigwa.........mustafa.........zokora..........ka dir

.......................burcu..........colman...... ..............

özer.............................................. .............olcan

......................emre..........adrian........ ...............

bu burcu hareketli hızlı güçlü orta sahaya hareket katar
colman da daha etkin olacağını düşünüyorum

şu burcu keşke maça yetişse
perşembe gelecek maç ne zaman acep

........

Sacit
04.02.2014, 03:03
Taraftar eğer bundan sonra maça giderse onlara da diyecek bişi bulamıyorum. Gitmeyin kardeşim gitmeyin maça ya gitmeyin.. hep koyun olmayın, kafanız çalışsın.. yönetim ve reşit istifa sesleri duymak istiyoruz artık..

Kandırılmak hoşunuza mı gidiyor ? buna neden tepki vermiyorsunuz ? şike için sokaklara dökülen taraftarlar yönetim ve onun kuklası mustafa reşit akçay'ı neden istifaya zorlamıyor ?

Gitmeyin maça, gitmeyin..

Hüseyin Sahtiyan
04.02.2014, 09:00
Galip gelir ve "İçerde hala kaybetmedik" masallarını dinlemeye devam ederiz maalesef.

Arda'
04.02.2014, 11:30
Bourceanu oynamalı.

Ufuk
04.02.2014, 12:06
15 maç 8 deplasman.

kurt61
04.02.2014, 12:19
Akhisar maçında muhtemel bir beraberlik sonrası muhtemel MRA basın açıklaması:

"Ligin ilk yarısında 3 yediğimiz bir takımdan 1 puan almak bizim için önemli olarak değerlendirilebilir"

Fatih Öztürk
04.02.2014, 12:23
Onur,Bosingwa,Mustafa,Aykut,Kadir,Zokora,Bourceanu ,Colman,Malouda,Olcan,Emre.

mourner
04.02.2014, 12:39
bu maçta tek görmek istediğim şey tribünlerin hem mra'yı ham de iho'yu istifaya çağırmasıdır.bu saatten sonra yenmenin yenilmenin ne önemi kaldı ki. bari şu rezil adamlardan kurtulalım.

kudu_61
04.02.2014, 12:42
Intikam için çık ve fark at bari bunu yapın

Mert Acar
04.02.2014, 13:10
Büyük ihtimal kadromuz şu şekilde olacak :

-----------------------onur-------------------------
bosi---------yumlu------------aykut-----------kadir-
-----------------bourceanu----zokora--------------
olcan----------------colman----------------malouda
---------------------emre--------------------------

yedekler : fatih,caner,soner,adrian,özer,yusuf,henrique

Erman Aydın
04.02.2014, 17:16
onur formda olursa kaleye sansa bala 1 şut çekersek belki

onur her zaman formda ;)

Murathan
04.02.2014, 17:24
Maloudasız bir takım düşünemiyorum.
Janko ya yedekte olmalı ya da 11de olmalı

Onur
Bosingwa Aykut Yumlu Kadir
Olcan Bourceanu Colman Malouda
Janko Emre

Berkedogan
04.02.2014, 17:53
düzgün transfer yok bari düzgün top oynasalar bir kerede sıkıntısız maç izlesek.

erolizmts
04.02.2014, 18:42
Zokora - Colman gibi orta sahada pas yapamayan, savunmadan topu alıp oyun kuramayan, ofans oyuncularına pozisyon hazırlayamayan 2 ucubeyle 1-0 olsun da bizim olsun demekten başka çaremiz yok.

Giallorossi
04.02.2014, 18:44
Hak eden alsin (büyük ihtimalle Akhisar)

Tayfun
04.02.2014, 18:48
Niasse'nin savunma arkasına koşularını görür gibiyim .

forzaszgn
04.02.2014, 18:50
Oyuncular rakip kim olursa olsun oyun üstünlüğünü ona vermeyi kabullenmiş.BU bir taktik olabilir,kabul ama ceza sahanın içine kadar yürüye yürüye gelemez o rakip bunun açıklması olamaz.Yenmek yenilmek hiç sorun değil bu şekilde bi anlayışla gelecek olmaz,bunu transfer çözmez.Takımda sorunlar var,bir bütünlük görmüyorum.Pres yapmak illa hırsla olmaz bu normal stratejilerde de vardır,bazı takımlar bunu fazla bazısı az yapar,Bizse hiç yapmıyoruz,bunun altında başka sorunlar var.Akhisar yensekte yenilsekte oyunda bir değişiklik olmadıkça bir adım ileri gidemeyiz

Samet GÜVEN
04.02.2014, 19:02
Sanırım Akhisarı yeneriz. Çünkü çok müsait. Şöyle ki;

Normalde Akhisar tam bir deplasman ve kontra takımı. Ve normalde kendi evimizde böyle maçlarda baskın, saldıran taraf olmamız düşünülüyor. Ancak koca bir MRA faktörü var. Topu Akhisara verip beklemeye geçtiğinde afallayacaklardır.

Onları kendi silahları ile vuracağız!

aksamvakti
04.02.2014, 19:14
Yenersek ilk 10 a girme yolunda buyuk bır adım atmış oluruz :) İnanılır gibi değil forvet almadılar takıma..

Anıl C
04.02.2014, 19:31
Onur
Bosingwa-aykut-mustafa-kadir
Colman-gokhan
Ozer-malouda-olcan
Emre

ucurum
04.02.2014, 19:36
İyi savunma yaparsak gol yemeden beraberliği kazanacağımızı düşünüyorum, diren MRA aman gol yersin.

Şahin Yılmaz
04.02.2014, 19:58
MRA nın teknik direktör olarak çıktığı hiç bir maçta galip geliriz, galip diyemiyorum.

Utanç dolu, pısırık, korkak ve ne idüğü belirsiz oyun yapısıyla bizi Dünya aleme rezil eden Sözde Hoca elini ayağını öpeyim git da. Bu kadar utanç bize 100 yıl yeter. En sevdiğim takımımdan senin yüzünden nerdeyse nefret edecek hale geldim. Takımımın Maçları seyredemiyorum, vallahi billahi tansiyonum yükseliyor sinirden seyrederken. MRA senin yüzünden canımızdanmı olalım.

Punisher-61
04.02.2014, 20:01
Ha yendik ha yenildik ne fark eder??

Trabzonspor siradan bir takim olmus...

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Recep Aygün
04.02.2014, 21:15
Yener miyiz yenilir miyiz bilmiyorum ama kesin EZİLECEĞİZ !!!

Bu futbol anlayışı bu hırçın şehire YA KIŞ MI YOR kardeşim .

Cafer Bulur
04.02.2014, 21:37
Bourceanu oynamalı.

Kesinlikle öyle,bourceanu gecen hafta dökülen oyunculardan daha kötü olma sansina sahip degil.

Maca gelince,belki kazaniriz ama ezilerek olur bu baska bir sey cikmaz bu mactan.

Tolga
04.02.2014, 21:39
Tutmamız gereken 2 maksimum 3 adam var, onlarda futbolcu değil, futbol oynayabilen insanlar sadece.

Ama galibiyet-beraberlik hatta mağlubiyet bile sadece şans.

Mesut
04.02.2014, 21:41
Niasse'i tutarsak yeneriz.

cakalkerem
04.02.2014, 23:10
üstad 6 defans 6 orta saha ile çıkar maça...

Aman ha 2 li forvet oynama sakın yanlışlıkla gol filan atarızz da koltuğun sarsılır

zafercalikoglu
04.02.2014, 23:23
Bazı gerçekleri görelim,
1.Trabzonda ,Trabzon insanının futboldan soğutma çalışmaları aralıksız devam ediyor.
2.Trabzonspor sıradan Anadolu takımı haline getiriliyor,
3.TRabzon insanının asabi hali yok edilmeye çalışılıyor,
3.Tüm bunlar cemaatinmi yoksa iktidarınmı ,veya paralel bir yapının ürünümü bilmiyorum ama, yukarıda yazdıklarım tamamıyla gercektir.Artık uykudan uyanma zamanı gelmedimi,eskiden takım 3 mac üst üste puan kaybetse taraftar tesise gider,tepkisini koyarda,
uyşturdular uşaklar bizi ,biri bizi uayandırsın da..

Oğuzhan
04.02.2014, 23:27
Niasse :(

unaLhso
04.02.2014, 23:33
Avni Aker'in ışıkları yanıyor.Herhalde tüm hocaları topladılar.Dua ediyorlar :D

crixus_61
04.02.2014, 23:38
Avni Aker'in ışıkları yanıyor.Herhalde tüm hocaları topladılar.Dua ediyorlar :D

film çekimi var imiş :)

Rıza ÇOLAK
04.02.2014, 23:40
Tutmamız gereken 2 maksimum 3 adam var, onlarda futbolcu değil, futbol oynayabilen insanlar sadece.

Ama galibiyet-beraberlik hatta mağlubiyet bile sadece şans.
bir tek MRA yı tutabilsek aslında her şey çözülecek

cakalkerem
04.02.2014, 23:40
hoca efendi hala istifasını vermedi mi beyler?

unaLhso
04.02.2014, 23:48
film çekimi var imiş :)

Hangi film ? Kompakt futbol mu ? :)

nakzo
04.02.2014, 23:48
Beyler artik yenmenin yenilmenin bir onemi kalmadi kurtulus savasi veriyoruz ve kaybediyoruz.Bu iki canli varlik iho ve mra ksldigi muddetce seneyede ayni rezil takim ve oyunu seyredecegiz hicbirsey degismeyecek Trabzon takimina sahipcik sana kefen giydirmeye calisanlara musade etme bir zonguldakli olarak diyorum ki bu takim yokolursa sizin kentinizde yok olacak azcik o dar kafanizi calistirin.

levithan69
04.02.2014, 23:59
.............................onur................. .....................
bosigwa.........mustafa.........aykut............. ......kadir
özer............colman...........burcuanu......... ....olcan
......................janko.........emre......... ...............

Oğuzhan
05.02.2014, 00:25

yönetmen MRA :D

cellchook
05.02.2014, 00:28
bu sezon yaklaşan her maçı çok seviyorum,lig bitiyor çünkü.

Yaşar
05.02.2014, 00:34
Aslında insan sevdiğine kavuşamıyorsa, elde ettiğini sevmeli.
Yani biz 3 puan seviyoruz ama kavuşamıyoruz ama maça 0-0 ile başlıyoruz, o da 1 puanın cepte olduğu anlamına geliyor. O nedenle 1 puanı sevmek gerekiyor.

Furkan Dündar
05.02.2014, 00:45
Trabzonspor korkak oynadıkça yenilmeye mahkumdur

Adem Akyüz'
05.02.2014, 00:46
Yensek ne olacak ki ?

memmedaga
05.02.2014, 00:55
bir takım düşünün hocası her açıklamasında defans önceliğimizdir desin...

maçın tamamında kendi yarı sahasında beklesin...

zaman zaman forvetsiz oynasın orta sahayı beşlesin...

Normalde yukarıda bahsedilen takım az pozisyon veren ve zor gol yiyen takım olmalı.

Gel görki bu takım hemen hemen her maç rakibinin 2 katı pozisyon veriyor ve 3 yemeyi adet haline getiriyor.

Bütün istatistiklerde neredeyse rakibine göre yüzde 50 az performans gösteriyor..

Sonrada bazı arkadaşlarımız kadro diyor...

Gelde delirme...

kadro diye taraftar kendini avutsun...

sasort
05.02.2014, 01:54
arkadaşlar tahminim kadro şöyle olacak

şu görünüyor zaten defans çok naçar kaldı geçen maç

oraya zokorayı çeker

olcanı sol bek oynatır uzun bir zamandan sonra olcan oynaması gereken yerde oynar inş

malouda ve yusufun yokluğunda özeri oynatır şağda

...........................................onur... ...............................................

bosigwa..............mustafa.................zokor a......................kadir

.............................burcu................ .colman.............................

özer.............................................. ................................. olcan

.....................................adrian....... ...........................................
...................................emre........... ..............................................

sasort
05.02.2014, 01:56
tek sıkıntı burcu oynayacak mı

Tayfun
05.02.2014, 08:10
tek sıkıntı burcu oynayacak mı

Bu maç olmasa bile önümüzdeki maç oynatır bence . Mustafa hoca'nın beğendiğim bir yanı yeni gelen oyuncuyu hemen ilk 11'e monte etmeye çalışıyor. Şenol Güneş dönemini hatırlıyorum da yeni gelen futbolcu bir ay oturuyordu yedek kulübesinde .

Doğan BULAT
05.02.2014, 08:29
Bu maçta tepkisini koymayan taraftar maça gitmesin daha iyi..

cakalkerem
05.02.2014, 08:32
Onur,Bosingwa,Mustafa,Aykut,Kadir,Zokora,Bourceanu ,Colman,Henrique,Olcan,Emre.

Bu kadro ile çıkalım diyeceğim ama bilge hocamız bir gece öncesinden rüyaya yatarak Akhisar'dan alacağımız 1 puanı başarı sayabileceğinden dolayı defans ağırlıklı bir kadro ile çıkıp kontraataklarla gol arar diye düşünüyorum...Korkak futbol 1 puan iyidir....

Ceyhun Dündar
05.02.2014, 08:58
Maç sonu açiklamalari: 1 puan aldik ama 3 puan da alabilirdik.Kollektif ve gombag futbol oynamaya calistik. Sonuc olarak rakibimizle ayni puanda kalmayi basardik kümeden 1 nebze daha uzaklastik.
Bu tarz aciklamalar gelecek 3 puan olmayacaği kesin becerip yenilmese bari.
Zaten akhisar juve karabuk kayseri son maci olur hocanin.

Nadir Bekar
05.02.2014, 08:59
Bazı gerçekleri görelim,
1.Trabzonda ,Trabzon insanının futboldan soğutma çalışmaları aralıksız devam ediyor.
2.Trabzonspor sıradan Anadolu takımı haline getiriliyor,
3.TRabzon insanının asabi hali yok edilmeye çalışılıyor,
3.Tüm bunlar cemaatinmi yoksa iktidarınmı ,veya paralel bir yapının ürünümü bilmiyorum ama, yukarıda yazdıklarım tamamıyla gercektir.Artık uykudan uyanma zamanı gelmedimi,eskiden takım 3 mac üst üste puan kaybetse taraftar tesise gider,tepkisini koyarda,
uyşturdular uşaklar bizi ,biri bizi uayandırsın da..

haklısın ; eskiden forumda teknik direktör istifa !!! veya başkan istifa !!! diye başlık açılırdı , şimdi ise emin değiliz etmeli mi ? diye soruyoruz . ben futboldan soğudum bile ,,,, ya forumda yani sanal ortamda bile tepkimizi gösteremiyoruz bu bahsttiğin insanlardan sanki forumda bile var!!! uyanın uşaklar daaaa.... hadi yönetimin istifa etmesi goğru değil bu saatten sonra ne olacak ya td ?elinde zaten kısıtlı kadro var ama onu doğru kullanmasını bilse daha farklı olur diye düşünüyorum...

Samet GÜVEN
05.02.2014, 09:01
Bir türlü anlamıyorum. Önceden takımın çok daha iyi olduğu dönemlerde bile en ufak bir şeyde hemen istifa diye inleyen tirbünler gitmiş, yerine kuzular gelmiş. Bunca rezalete rağmen halen tepkisiz kalıyor tribün. İnanılır gibi değil.

poetricus
05.02.2014, 09:05
Kendi saha ve seyircimiz önünde Onur faktörünün büyük etkisiyle 1 puan alırız belki.

barisb
05.02.2014, 09:08
yenemiyorsak bile yenilmememiz lazım(!!!)

Ahmet Ulusoy
05.02.2014, 09:11
Eğer taraftar olarak maça ilgi gösterir ve topçularımıza sahip çıkarsak Akisarı yeneriz ( Tabi onurun yüksek performansı ile tekrar ). Fakat yönetime ve teknik heyete tepkimizi bir şekilde koymalıyız.

Doğan BULAT
05.02.2014, 10:06
Türübünde paralı askerler olduğu sürece kimse tepki falan koymaz.. Eskidendi o idman basmalar tepki koymalar.. Çünkü yenilmeye alışkın değildik. Yenildiğimiz maçlarda bile top oynamaya çalışıyorduk yenmek için çabalıyorduk.. Rize maçında son dk. korner kullanıyosun 1 gol atayım 3 puan alayım diyeceğine aman gol yemeyeyim diye köşede zaman geçiriyosun. BNu rezillik bize yeter. Ne hale geldiğimiz gösterir..

Sıradanlığa alıştırdılar bizi.. Anadolunun basit bir takımıyız. Kimse büyüklükten söz etmesin. Eskidenmiş o.. Mazimizle yaşıyoruz.. Takımı bu hale getirenlere yazıklar olsun.. Osmanlı gibiyiz zamnında yedi cihana hükmetmişiz sonra içeriden parçalamışlar bizi. tıpkı Trabzonspor şuanki hali gibi..

arifberkay
05.02.2014, 10:08
Hadi yendik diyelim herşey düzeliyor mu?

angraf
05.02.2014, 10:15
Trabzonspor her maçın favorisiydi Türkiyede daha 3 sene önce ne hallere düştük Allah bize vaatler verip gerçekleştirmeyenleri o klübün başında tutmasın inşallah.

asilhamsi
05.02.2014, 10:39
her zaman soyledigim gibi malouda nın oynaması gereken yer ikinci forvet.

------------onur-------------
boss---mustafa---zokora----kadir

özer-----bouceanu----colman----olcan

------emre-------malouda-------------

fatih,caner,soner,adrian,şahin,gökhan,aykut

crixus_61
05.02.2014, 10:40

KAzım Koyuncunun hayatını anlatan film sanırım. 96 kaybedilen şampiyonluğun çekimleri için avni aker'de çalışmalar yapılıyormuş

Emirhan Makul
05.02.2014, 11:56
1-0 yada 2-1 gibi bir skorla kazanırız, bir hayli yüksek ihtimalle de beraberlik şansı var. Saçma futbol, saçma oyun ile maçı tamamlarız.

İ. SARAL
05.02.2014, 12:12
1-0 veya 2-1 kazanırız. Ama zorlanırız.

---------------------------Onur----------------------------

Bosingwa----------Aykut---------Mustafa--------Kadir

-----------------Zokora---------Bourceanu------------

Olcan------------------Adrian-------------------Özer

----------------------Emre-----------------------

En büyük dileğim Colman'ın oynamaması.

Jackdaniels
05.02.2014, 12:49
Maçtan çok taraftarın tepkisini merak ediyorum !!!

Punisher-61
05.02.2014, 13:05
Maçtan çok taraftarın tepkisini merak ediyorum !!!

En fazla 4-5 bin taraftar gelir

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Ömer_
05.02.2014, 13:10
çift forvet oynarsak yeneriz,emrenin gücü tek forvet oynamaya yetmiyor.

el fanatico
05.02.2014, 13:53
Hoca gitsin, ronaldo takıma gelmiş kadar sevinecem... bu adamdan bir şey olmaz, futbol stilini de değiştirmez... Ben böyle rezil bir futbol ömrü hayatımda izlemedim Trabzonspor' da... MRA o örnek verdiği yunanistanı bile adam gibi izlese yeterdi... bu kadar kötü futbolu oynatabilmek ancak bilerek olur...

bjk maçında biraz oynadı takım baktı taraftar haklı çıkacak, yine oyuncu değişiklikleriyle oyunu mahvetti... yenildiğimiz maçtan sonra bir gün kendime gelemez sonra kendime gelirdim... rize maçında beraber kaldık bu futbol yüzünden hala kendime gelemedim sinirden elim ayağım titriyor...

ALDENİRO
05.02.2014, 14:34
Trabzonsporu seven bu maca gitmesin.

Fatih Öztürk
05.02.2014, 14:47
Trabzonsporu seven bu maca gitmesin.

Senin inadına İstanbul'dan kalkıp gidecem :)

Ilelioglu
05.02.2014, 14:51
Icerde iyi oynuyoruz. Bir sekil Avrupa biletini almaliyiz.

..

Hqmi
05.02.2014, 15:04
ne zaman bitecek bu işkence he mra? :(

Kadir
05.02.2014, 15:11
Niasse ve Onur arasında geçecek bir maç.

eksikbirşey
05.02.2014, 15:48
Mra " Avni aker bizim için çok zor bi iç saha, Akhisar da ligin köklü ekiplerinden ... "

Ercan DEMİRCİ
05.02.2014, 16:21
İşkenceye son 4 gün .

Sercan Keleş
05.02.2014, 16:28
Defanssız çık bu maça. Yeni Bir başlangıç yap.

Kadir
05.02.2014, 16:35
Niasse'nin kaldığı odanın kapısına,penceresine falan beton dökülsün otelde yoksa sakata geleceğiz.

iso_4939
05.02.2014, 16:53
mra ve takım ıcın 1 puan yeterlı...

Öznur61
05.02.2014, 17:08
Rize maçında ki oyunumuzu sergilersek İNŞALLAH maç sonucu MRA istifa eder diye düşünüyorum.
İNŞALLAH.

Alika87
05.02.2014, 17:18
Niasse ve Onur arasında geçecek bir maç.

birsey olmaz, bu macta Bosingwa var. Ilk macta takim cok önde duruyordu ve Niasse önünde cok büyük bir alan buluyordu. Bu macta arkayi o kadar acik birakacagimizi sanmiyorum. Niasse acik alan futbolcusu, dar alanda pek birsey yapamiyor.

Samet GÜVEN
05.02.2014, 17:23
Niasse'nin kaldığı odanın kapısına,penceresine falan beton dökülsün otelde yoksa sakata geleceğiz.

Bu uygulamayı MRA ya yaparsak daha hayırlı olacağını düşünüyorum.

biltrabzon
05.02.2014, 17:56
Millet Akhisar dan ve vasat forvetinden cekiniyor,biz hala MRA istiafa etsin mi etmesin mi tartisiyoruz.Kalmasi icin bir sebeb yok,kaldikca Trabzonspor a yazik olacak.

Faruk BERBER
05.02.2014, 17:58
İyi kapanıp, 1 puan alabilirsek iyi olur. Ama şans Rize'deki kadar yanımızda olmayabilir.

İnşallah bu çok zorlu maçta kendi sahamızda 1 puan alabiliriz.

İleriye umutla bakmamızı sağlar.

Adem Akyüz'
05.02.2014, 18:07
Kötü / Anti futbol anlayışımızı rakibe kabul ettirip kazara bir gol atabilirsek maçı kazanırız. Tabi önde olduğumuz zaman MRA'nın bundan haberi olmaması lazım. Yoksa iyi oynayanları çıkarıp, maçı beraberliğe döndürmek isteyecektir.

memmedaga
05.02.2014, 18:31
Bir türlü anlamıyorum. Önceden takımın çok daha iyi olduğu dönemlerde bile en ufak bir şeyde hemen istifa diye inleyen tirbünler gitmiş, yerine kuzular gelmiş. Bunca rezalete rağmen halen tepkisiz kalıyor tribün. İnanılır gibi değil.

Kale arkasinda parali askerleri var ama tribunlerin diger kismina ne oluyor bense anlamis degilim

Sent from my SCH-I535 using Tapatalk

61_Hasan_69
05.02.2014, 18:34
Kale arkasinda parali askerleri var ama tribunlerin diger kismina ne oluyor bense anlamis degilim

Sent from my SCH-I535 using Tapatalk

Keşke o paralı askerler kadar takıma destek çıksanız klavyeden herkez taraftar

kalavara
06.02.2014, 09:51
http://www.footballuser.com/formations/2014/02/927967_Trabzonspor.jpg

hocanın bu diziliş ile maça başlaması muhtemel. özer henrique değişikliği de olabilir. bourceanu takıma katıldığında adrian veya colman'dan biri yerini kaybedebilir.

TSercan82
06.02.2014, 09:59
Keşke o paralı askerler kadar takıma destek çıksanız klavyeden herkez taraftar

Parali askerleri gibi takima destek ciksak mi? Kusura bakma kardesim ama burada cok yanlis konusmussun.

Onlar herseyi gormezden gelerek takima destek degil kostek oluyorlar. Eskiden 3 tane mac pes pese kotu sonuclar alan Trabzonsporda tribunler ayaga kalkardi. Artik normallesti maglubiyetler beraberlikler ve kotu futbol. Buna dur diyecek olan bir kitle var ise o da taraftardir.

Taraftar sustugu surece bunlar bizleri istedigi gibi oynatir. O yuzden suanki verilen destek sahte destekten oteye gecmez, mecburi parali destekten oteye gecmez.

Ertan 51
06.02.2014, 10:07
Hocamız forvetsiz oynamazsa,
çalıştırdığı takımın Trabzonspor olduğunu hatırlarsa,
topçularımız da onurlu-gururlu bir mücadele verirse,
Akhisar çerez olmaz bize,
ha siz de derseniz ki halamın bilmem neyi olsa bilmem neyim olurdu,
ona bişi diyemem işte :(

Pshycologist41
06.02.2014, 11:08
http://www.youtube.com/watch?v=VPMseInj50c

Şota'nın şu videosunu izledim geçen aklımda kaldı. Şota'nın anlattığı Trabzonspor taraftarı nerde ?

Şikebahçeyi ilk yarısı 4-0 ikinci yarı 4-3 olup biten maçta şikebahçeyi yendiği halde takıma isyan eden Trabzonspor taraftarı nerde ?

Takım gözünüzün önünde gün gün eriyor hala çekirdek çitlemeye devam mı ?

orhan42
06.02.2014, 11:11
Akhisar Niasse ile işimizi bitirir..Hiç umut vadetmiyor sahadaki - istisnalar hariç- sürü ve onun çobanı olan filozof ..(!)

Mert M.
06.02.2014, 12:50
Güçlü bir rakiple oynayacağız. Beraberlik çıkarırsak iyidir.
Dişimize göre bir rakip olan Rize ile geçen hafta şansımızın ve Onur'umuzun da yardımıyla berabere kalabildik. Hedefimize doğru emin adımlarla ilerliyoruz.
Galibiyet mi? O da ne? İlk defa duyuyorum!

Tahir61
06.02.2014, 12:57
romen elemanı görme şansımız olacak mı ki

cem1990
06.02.2014, 13:01
Yeneruk
Yani inşallah

Fatih Öztürk
06.02.2014, 13:16
romen elemanı görme şansımız olacak mı ki

Trabzon'a bugün geliyor.idman eksiği yoksa pazar günü 18 kişilik kadroya dahil edilecektir.

Dip.Ing.Mag.
06.02.2014, 16:34
bu macta da rezil bir oyunla puan kaybi yasarsak hoca derhal istifa etmeli.

Anıl C
06.02.2014, 16:38
Bence bu macta maglup olursak hoca istifasini verir.
Ama yonetim bence en kotu sezon sonuna kadar takimda kalmasindan yana

Dip.Ing.Mag.
06.02.2014, 16:46
yani bir takim inatla futbol adina hic bir sey yapmak istemesin, iste simdiki bizim takim kadar oynar. yani oynamaz! yemin ediyorum mahalle takimindan farksiz bir oyun anlayisimiz var

Fatih K.
06.02.2014, 16:58
Herkes Özere sallıyor ama Rize maçında oyuna girdikten sonra yaptığı mücadelenin onda birini Adrian denen herif yapamıyor. Bizim kesinlikle sorunumuz orta saha. Orta alan inanılmaz derecede dirençsiz ve ağır. Özer girdikten sonra biraz daha baskın oynadık. Orta sahada Colman-Adrian kesinlikle çok etkisiz. Gökhan, Özer, Bourceanu umarım bu yumuşakligi giderir. Emre kesinlikle kötü bir forvet değil orta alan üzerine düşeni yapınca Emre golde atar gol kralıda olur..

Anıl C
06.02.2014, 17:01
Bourceanu'nun gelişi taze oldugundan bu maçta ortasaha 4'lüsü olcan/zokora/colman/özer olup forvette ise emre/henrique beraber oynamali

Fatih K.
06.02.2014, 17:03
Ben MRAnin Malouda yerine Henriqueyi oynayacağıni düşünüyorum kanat olarak.

SADECETRABZON61
06.02.2014, 17:05
Bu Hocayla olmaz bu iş.

tristram
06.02.2014, 17:19
orta siralara oynayan iki takimin mucadelesi gibi olur.eskiden maclari heyecanla beklerdik. hafta sonu gelmek bilmezdi simdi tam tersi oldu hafta sonu gelip tekrar izdirap baslamasin der hale geldik.
iho ve mra denen iki gereksiz gitmedigi surece bu heyecan geri gelmez.hedef yokken ligde mac kazanmanin kime ne faydasi var?
gerci mra denen limoncuyla herseyi yasama olasiligina karsi bir an once 40 puani
toplayip ligi garantilememiz gerekiyor.sayet iho ve mra gereksizleri bizi kume dusuremezse biz sittin sene bu ligden dusmeyiz.

Öznur61
06.02.2014, 17:32
Forvetsiz oynar defansa yatarız 1 puanda yeter artık.

Kemal Öztel
06.02.2014, 18:31
Zorlansak da kazanırız..

seçuk
06.02.2014, 19:19
Alex-Colman
Olcan-Özer-Malouda
Emre

bu ortasaha ve hucum hattı denenmeli.

Adem Akyüz'
06.02.2014, 19:21
Malouda sakat maalesef..

Samet Yildirim
06.02.2014, 19:33
Malouda ve Colman olmayacak gibi..Yusuf zaten cezali...Bamba uzun süre sakat...

Hoca muhtemelen,

------------Onur--------
Bosi----Mustafa-Aykut--KAdir
---------Zoko--Alex--------
---Olcan----Adrian---Özer
------------Emre----------

ile baslar...

Ben ise farkli yaparim...

Zokora geri cekerim Mustafayi yedege...
Özeri de alex in yanina...Paolo ise sol aciga...

Alika87
06.02.2014, 19:50

Hoca muhtemelen,

------------Onur--------

ile baslar...

Mustafa gibi cok formda bir oyuncun varken, Zokora'yi stopere cekmek gibi bir maceraya ne gerek var? Öyle birsey yaparsam, Aykut'u cikaririm. Henrique'yi sol acikta Özer'e tercih ederim. Özer daha cok forvet arkasi. Fizigi bir acik icin el verisli degil, cok yavas kendisi.

Samet Yildirim
06.02.2014, 19:58
Mustafa gibi cok formda bir oyuncun varken, Zokora'yi stopere cekmek gibi bir maceraya ne gerek var? Öyle birsey yaparsam, Aykut'u cikaririm. Henrique'yi sol acikta Özer'e tercih ederim. Özer daha cok forvet arkasi. Fizigi bir acik icin el verisli degil, cok yavas kendisi.

Mustafa Yumlu benim hic begendigim bir oyuncu degil. Yedirdigi golleri saya saya bitiremedim...

Niasse hareketli hizli bir adam...Zokora ise hem toparlayici rolü yapabilir hemde hizi ve hareketligi var.

Ilk maca bakin Mustafa-Aykut oynamisti özellikle Mustafaya bakalim...not skor 0-3 di sanirim. Zokora mutlaka ve mutlaka stoperde degerlendirilmeli birkac mac haric. Muhtemelen mac bursa, antalya ve bjk maclarindaki gibi rakip alanda oynayacagiz cok pozisyona girecegiz akhisar ise kontralar yapmaya calisacak. Böyle olacagini bile bile Mustafa-Aykut ikilisi ile neden baslanir ?

Özer hurmaci sol da gibi ama serbest adam gibi oynamali...Yattara gibi cizgiye degilde daha cok iceriye girerek rahatlikla yapar.

DEEP BLUE
06.02.2014, 20:07
Klasik bir maç olur... Her zaman olduğı gibi, ''raaaakibimizin'' yetenekleri ve tüm hücum özellikleri Peru'daki rahipler tarafından bile bilinen en etkili oyuncusu, bizim takımla kedi fare gibi oynar... Akhisar'da kimdir bu oyuncu, herkes biliyor... Ha, Onur yine iş başında olur bilemem tabi...

iyattara
06.02.2014, 20:12
Mustafa Yumlu benim hic begendigim bir oyuncu degil. Yedirdigi golleri saya saya bitiremedim...

Niasse hareketli hizli bir adam...Zokora ise hem toparlayici rolü yapabilir hemde hizi ve hareketligi var.

Ilk maca bakin Mustafa-Aykut oynamisti özellikle Mustafaya bakalim...not skor 0-3 di sanirim. Zokora mutlaka ve mutlaka stoperde degerlendirilmeli birkac mac haric. Muhtemelen mac bursa, antalya ve bjk maclarindaki gibi rakip alanda oynayacagiz cok pozisyona girecegiz akhisar ise kontralar yapmaya calisacak. Böyle olacagini bile bile Mustafa-Aykut ikilisi ile neden baslanir ?

Özer hurmaci sol da gibi ama serbest adam gibi oynamali...Yattara gibi cizgiye degilde daha cok iceriye girerek rahatlikla yapar.

Dediklerine kısmen katılıyorum. Fakat defansın göbeği en çok uyum gerektiren bölge. Sen Zokorayı hazırlık maçlarında kupada filan denersin monte edersin eyvallah ama mutlaka kazanman gereken bir maçta ne verebileceğini, ne kadar uyum sağlayabileceğini bilmediğin bir adamı orada denemek riskli olur düşüncesindeyim.

Tahir61
06.02.2014, 21:00
http://i.hizliresim.com/xYN9ND.jpg (http://hizliresim.com/xYN9ND)

http://i.hizliresim.com/wjWDQg.jpg (http://hizliresim.com/wjWDQg)

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=15241#Icerik

forzaszgn
06.02.2014, 21:28
Zoko-Alex-Colman orta sahası az pres yapan takımın tek çaresi bence,ancak Zoko arkada Colman Alex önünde şeklinde.

poetricus
06.02.2014, 22:01
Her maç olduğu gibi bu maçta da en büyük kozumuz Onur.

Erinç
06.02.2014, 22:02
İnşallah 3-0'ın rövanşını alabiliriz. Bu sene bütün maçlarımız pamuk ipliğine bağlı maalesef.

Mert'
06.02.2014, 23:00
Malouda ve Colman yok sanırım. Alex Bourceanu keşke 11 başlasa en azından adamı izlerdik bi amacı olurdu maçın.

Rıza ÇOLAK
06.02.2014, 23:16
Ben MRAnin Malouda yerine Henriqueyi oynayacağıni düşünüyorum kanat olarak.
henrike istanbulda kumda oynamaya başlamış bu aralar

Kadir
06.02.2014, 23:50
Borceanu oynar inşallah. Bekletmenin mantığı yok. Colman-Malouda yoksa Zokora-Bource ikilisinin önünde Özer,Emre,Olcan ve Henrique ile sahaya çıkabilir hoca. Belki Adrian Olcan hariç bu 4lüden birinin yerinde olur.

Bera B.
07.02.2014, 00:05
Benim gördüğüm Özer topa vurmayı bile unutmuştu. 11'de oynarsa etkisize yakın bir performans sergiler diye bekliyorum.

Ömer Sak
07.02.2014, 00:13
Antreman eksikliği olan Özer ve Şahin'e bile forma şanşı tanıdı MRA. Kendi takımın kampından gelen bir futbolcunun antreman eksikliği olacağını sanmiyorum. Abulkadir'i sahaya sürecekse hoca artık altında birşey ararım.

Berke6198
07.02.2014, 00:26
Olcan'ın kulağının çekilmesi gerek. Topu önüne alabildiği her pozisyonda şut çekmeyi tercih ediyor.

Tamam, 1,2,3 veya 4 kere şut çekilebilir ancak ayağınla rastlaşan her topa şut çekmek de iç bayıyor haliyle. Bir sürü pozisyon harcıyor şut çekme sevdasından dolayı.

kalavara
07.02.2014, 00:37
Olcan'ın kulağının çekilmesi gerek. Topu önüne alabildiği her pozisyonda şut çekmeyi tercih ediyor.

Tamam, 1,2,3 veya 4 kere şut çekilebilir ancak ayağınla rastlaşan her topa şut çekmek de iç bayıyor haliyle. Bir sürü pozisyon harcıyor şut çekme sevdasından dolayı.

bence aksine daha fazla şut denemeli, malumunuz ön bölgede olcan'ın şutlarından daha etkin olabilecek aksiyon gerçekleştirecek oyuncumuz yok, maalesef durum bu!

Fatih Özkan
07.02.2014, 00:45
Bu adamlardan ilk yarıda 3 yedik!
İçime sindiremiyorum!

ibrahim
07.02.2014, 01:29
bence aksine daha fazla şut denemeli, malumunuz ön bölgede olcan'ın şutlarından daha etkin olabilecek aksiyon gerçekleştirecek oyuncumuz yok, maalesef durum bu!

Şut çekip kaçmasına sebep olduğu elli tane pozisyon var bu sezon. Ters kanattaki adamına pas verip yüzde yüzlük gol pozisyonu yapmak yerine daha ceza alanına gelmeden şut çekmekte neyin nesi?

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

uemit
07.02.2014, 01:35
Onur
Bosiingwa aykut mustafa kadir
Emre gökhan alex olcan
Adrian henrique

Fatih caner zokora janko özer sahin soner

Anıl C
07.02.2014, 01:41
İçime sindiremiyorum!

bide bana sor:mad:

Murat Acar
07.02.2014, 09:14
İçime sindiremiyorum!

Adamlar çıkıp aslanlar gibi oynadı en ufak bir hakem hatası olmadan çatır çatır yendiler bizi Ben Hamza Hocayı hep takdir etmişimdir.Yendiğindede bizi hakkıyla yendi Tebrik ettim kendisinide takımınıda.Şikeciler gibi en kötü zamanımızda bile hakem sayesinde kazanmaya çalışmadılar içimize sinmeyecek olan bu durumdur bence.Umarım bu haftada biz oynar yeneriz anlımızın akıyla çıkarız ama bu hoca bu mantalite varken zor....

kaan61
07.02.2014, 09:19

Hoca muhtemelen,

------------Onur--------

ile baslar...

Hoca mustafayı dört gözle bekliyor. Zokora stoperde yapamaz , milli takımında denenmiş ve başarılı olmamış bir yazıda okumuştum bir kaç gün önce. Bosingva ... Mustafa ...Aykut ... ... devam bence

Dip.Ing.Mag.
07.02.2014, 09:26
bu takim cift forvetten baska oynayamaz. oynarsa hücumda üretemez. en azindan ic sahada mutalaka cift forvet oynamaliyiz.

Bud Spencer
07.02.2014, 09:33
bu takimin zokora'ya ihtiyaci yok
belki avrupa deplasmanlarinda birazda olsa disaridaki derbi maclarinda....baskada yoooooook
INSALLAH seneye gider!!!

Mehmet_Mercanlı
07.02.2014, 09:38
Bamba , Malouda , Colman ve Soner Sakat

Yusuf cezalı

Alex dun ilk kez çalışmaya katıldı 3 günlük çalışma ile onu 11 çıkaracağını sanmıyorum

zokora ve bonsi de hafif sakatlıkları var fakat kesin oynarlar.

-------------Onur-------------
Bosig--Mustafa-Aykut--Kadir
---------Zoko---Özer--------
---Olcan---Adrian---henrike
-------------Emre------------

Fatih
zeki
caner
Gökhan
sahin
Alex
janko

Dip.Ing.Mag.
07.02.2014, 09:49
Bamba , Malouda , Colman ve Soner Sakat

Yusuf cezalı

Alex dun ilk kez çalışmaya katıldı 3 günlük çalışma ile onu 11 çıkaracağını sanmıyorum

zokora ve bonsi de hafif sakatlıkları var fakat kesin oynarlar.

-------------Onur-------------
Bosig--Mustafa-Aykut--Kadir
---------Zoko---Özer--------
---Olcan---Adrian---henrike
-------------Emre------------

Fatih
zeki
caner
Gökhan
sahin
Alex
janko

colman ne zaman sakatlandi`? o zaman bourceanu oynayabilir. abdulkadir oynamasinda

Yıldıray Emanet
07.02.2014, 10:02
bu maçada çift forvet çıkmazsan git camdan atla

arifberkay
07.02.2014, 10:06
Bu maçta 3 forvetle oyna 90 dakika saldır 5-0 bitsin ama yine de sen hoca falan değilsin mra...

Mert M.
07.02.2014, 11:05
Bu ülkede her alanda süregelen çifte standarttan nefret ediyorum!
Çoğu kişinin yıllarca emek verip hak ettiği bir şeyi, sırf zebaninin birinin keyfi öyle istiyor diye elde edememesi ve o işi onun yerine herhangi bir gereksizin yapıyor olması ne ile açıklanabilir?
Aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz eyvallah, ona sözümüz yok da; sözüm ona o zebaninin peşinde dilencilik yapan ve açlıktan nefesi kokan o zavallı gereksiz, ne uğruna bu zevatın peşinde sürünür; anlam vermek mümkün değil doğrusu.
Cehalet hakikaten mutluluk getirir mi; bunun cevabını arıyorum.

zafercalikoglu
07.02.2014, 11:30
ben seyretmeye dayanamıyorum ,bu takım için hala tribüne gidenlere helal olsun,seyretsemmi seyretmesemmi diye düşünüyorum

cakalkerem
07.02.2014, 11:38
bu maçada çift forvet çıkmazsan git camdan atla

korkudan çıkamaz da sadece kadro kuramamasından dolayı belki henrique emre adamsızlıktan oynayabilir

yaranozlu
07.02.2014, 11:47
Herşey biyana karabük maçı neden cumartesi? Karabükten italya deplasmanına gidecez, koysan cumaya daha iyi değil mi . Sövdürmek için her şeyi yapıyorlar.

Veysel
07.02.2014, 11:47
Herşey biyana karabük maçı neden cumartesi? Karabükten italya deplasmanına gidecez, koysan cumaya daha iyi değil mi . Sövdürmek için her şeyi yapıyorlar.

Bizde söveriz problem değil

Furkan Dündar
07.02.2014, 12:57
tek forvet oynamaktan
ligin kötü takımlarına karsı geriye çekilmekten
milletin oyun anlayışına özenmekten bıktık be hocam
yeter artık !!

gözünü seveyim atak oynat takımı

Furkan Dündar
07.02.2014, 13:02
çift forvet oynadığımız gün devrim günüdür

------------------Onur--------------------

bosingwa-------yumlu----aykut--------kadir

özer------------alex-------zokora--------olcan

---------------emre--------janko)henrique)------

DeAgLeMaNyAq
07.02.2014, 13:20
Malouda ve Yusuf'un yokluğunda mecburen Henrique ve Emre ikilisine dönülecek ama biri kanatta oynadıktan sonra pek çift forvet sayılmaz...

Çakıroğlu İhsan
07.02.2014, 13:22
yenilince mra gidecekse yenilelim

Bud Spencer
07.02.2014, 13:24
çift forvet oynadığımız gün devrim günüdür

------------------Onur--------------------

bosingwa-------yumlu----aykut--------kadir

özer------------alex-------zokora--------olcan

---------------emre--------janko)henrique)------

devrim diyorsun ama zokora kadronda.
4-4-2 zokorayla oynarsan ne olacagini tahmin etmek zor degil

asil devrim zokorayi postaladigimiz gün olacak + diger gereksiz yabanci ve yerlileri

Bera B.
07.02.2014, 15:39
Takımımız çıkışını sürdürmüş.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=15244#Icerik

asilhamsi
07.02.2014, 16:06
denenmemiş şeyler yapmak zorundayız.

------------onur--------------
bosi----mstafa-----aykut-----kadir

özer------bourceanu------gökhan---olcan

-------emre-------henrique------------

Bud Spencer
07.02.2014, 16:12
denenmemiş şeyler yapmak zorundayız.

------------onur--------------
bosi----mstafa-----aykut-----kadir

özer------bourceanu------gökhan---olcan

-------emre-------henrique------------

Henrique yerine forvet arkasi colman olursa imzami atarim

Henrique bir saniye dahi formamizi giymemesi lazim...

Varlıbaş61
07.02.2014, 18:04
Google'da arayınca neden çıkmıyor forum.bordomavi.net

special one
07.02.2014, 18:16
Kiminle oynarsan oyna nasıl oynarsan oyna trabzon un tek bir taktiği var oda topu olcan at atağa kalk..MRA nın ceza sahasına girmek için 3 tane taktiği ya vardır ya yoktur...

special one
07.02.2014, 19:31
..................Onur..........

Bosi........Mustafa.......Aykut......Olcan (Kadir)

..............Bourceanu...........

........Soner..........Özer(Colman yok).........

......Emre................Henrique
....Janko....

MRA ya zıt bir taktik...Trabzonum böyle oynamalı pas yüzdesi yüksek, rakibe top göstermemeli...Janko ceza sahasında etkili bir oyuncu bence bu şekilde bitiriciliğinden faydalanabilirz...Hoca saygım sonsuz bu benım gorusum...

hodlu
07.02.2014, 19:56
Çooook az rüya gören birisiyim. Dün gece rüyamda Sahamızda şikecilerle oynayacağımız maçı gördüm hemde çok net. 1-0 yenerken Zokora ikinci golü attı ve maçı 2-0 kazandık. Unutmamak için yazayım dedim, alakalı bir başlıkta bulamadım buraya yazdım. Tersi çıkmaz inşallah...

Bülent AKBULUT61
07.02.2014, 20:03
isterse 10 gol atalım başımızda MRA olduğu sürece takım zevk vermiyor bu arada MRA Amatör bir takımın bile hocası olamaz

Samet Yildirim
07.02.2014, 20:45
A2 macindaki 11 e göre böyle olacak sanki...

--------------Onur-----------
Bosi----Musti-----Aykut----Kadir
----------Zoko-Alex----------
---Olcan----Adrian--Özer----
----------Emre--------------

sasort
07.02.2014, 20:57
çift forvet oynaak zorunda kaldı artık onun için oynatır

ama bu maç oyunda farklılığı göreceksiniz

adrian formsuz

malouda bir iş yaptığı yok

yusuf eski formundan düşşmüş

zokorada oynuyor işte

burcu oynasada orta saha görsek

burcu çok kaliteli topçumu değil ama adam ölümüne oynuyor

zokora artık ölü onu diriltemez ama colmanı bence iyi yönde etkiler

birde colmanıda toplarmış en azından her tarafından her mevkide arıza olan takımın orta sahası ayar tutar

güneyli
07.02.2014, 21:07
Akhisar zorlu bir kupa maçı yaptı aslarıyla. Son 10 dakika yürüyecek halleri kalmadı. Bence şanslar eşit .Hey Allahım geldiğimiz noktaya bak..Bu maçı almak mesele değil. Bir parmak bal çalmasınlar artık. Koskoca sezonda arka arkaya 1 defa 2 maç üst üste kazandık sanırsam..Daha hala oyun planımız yok..Yanarım da ona yanarım..Lig bitecek neredeyse..Güzel futbol ve istikrar istiyoruz..Çok mu şey istiyoruz be.

Ufuk
07.02.2014, 21:10
5 forvet bile oynasak henri oynamasin arkadaş adam çok top eziyor.

sasort
07.02.2014, 21:23
arakadaş tutturmuşuz bir çift forvet

iki forvetimiz olsa biri kapı gibi olacak dembaba cisse mesela

yanında fırsatçı forvetin olacak iş yapacak

bakıyorum kapı gibi forvet yok zaten

fırsatçı desek berki emre ej işte

çift forvet oynayacak başta forvet yok bizde

CamilloVillegas
07.02.2014, 21:33
Yensek ne olacak ki ?

Hukuk Fakültesi mezunu olarak: 3 Puan olacak, yenersek.

Ama yinede Reha Alp'a sormakta fayda var tabi.

sasort
07.02.2014, 21:38
arkadaşlar bence kadro

inş burcu oynar

colman oynamıyor zannedersem

.......................................onur....... ............................................

bosigwa...............aykut..................musta fa...................kadir

...........................burcu............colman (zokora)....................

özer.............................................. ...............................olcan

......................................adrian(henri que)...........................

......................................emre........ .....................................

adrian çıkar henriqueyi al yedekten oyuna sokulacak başka topçu yok zaten

bir aklıma gökhan geliyor oda sakatlıktan çıktı

fazla bir beklentim yok açıkçası

Bera B.
07.02.2014, 21:40
Torku Konya bile bizden iyi oynuyor arkadaş şaka gibi.

biltrabzon
07.02.2014, 21:42
Konya 26 puan,Trabzonspor 29 ve kadro söyle böyle diyen futbol fukaralariyla futbolu tartisiyoruz buralarda.Maalesef Trabzonspor un hocasinin takim üzerinde hicbir etkisi yok,aksine takimi sabote ediyor.Derhal kovulmali yazik ediliyor Trabzonsporun yarinlarina.Ben böyle takimin hocasi olsam bu oynanan futboldan utanirim ve serefimle istifa ederim.

Çakıroğlu İhsan
07.02.2014, 21:43
MRAnin son maci olmasi umidiyle..

Tahir61
07.02.2014, 21:57
mra pazar gitsin ya hami devam eder ya da giray bulak-güvenç kurtar ikilisinden biri getirilir

sasort
07.02.2014, 21:58
arkadaşlar önümüzdeki rakiplerimizden kasımpaşa yenildi

sivas fb

eskişehir gs ile oynayacak

bizim için fırsat haftası inş farkındadırlar

Mert'
07.02.2014, 22:03
arkadaşlar önümüzdeki rakiplerimizden kasımpaşa yenildi

sivas fb

eskişehir gs ile oynayacak

bizim için fırsat haftası inş farkındadırlar

Yok abi alsak ne olur? Takımda ruh yok istek yok hoca desen hoca değil.Bu deplasman karnesiyle en iyi 5. oluruz

sasort
07.02.2014, 22:03
mra pazar gitsin ya hami devam eder ya da giray bulak-güvenç kurtar ikilisinden biri getirilir

aman aman mra iyidir o zaman

kalsın :)

Tayfun
07.02.2014, 22:08

:) Bu yüzden Mustafa hocanın gitmesini istemiyorum, bu yönetim gidip Biealsa'yı filan getiremez. En fazla Yılmaz Vural, Giray Bulak vs adamları getirir.

sasort
07.02.2014, 22:11
Biealsa daha kalitelisini getrecez dediler mi bide o zaman

hiç kimse gelmez malum forvet transferi

kalırız hamiye

sasort
07.02.2014, 22:15
ben futbol takip ettim edeli bizim iho kadar basiretsiz rezil bir külüp başkanı hatırlamıyorum

bir külüp başkanın ağırlığı olur

en azından hedef koyar sonunda onu başarır

ya önce hedef koyarken de akıllı adam ulaşacağını vaadeder

bunlar yüksek uçuyorlar sonra kendş kendilerini rezil ediyorlar takımıda tabi

seçuk
07.02.2014, 22:32
bu maçı almak artık şart oğlu şart. kasımpaşa puan kaybetti. eskişehir gs deplasmanına gidecek. sivas da içerde fenerle berabere falan kalsa çok iyi olur. ama beraberlik veya maglubiyette bırakalım artık ligi de. bu hafta mutlak galibiyet.

Cem Zırıh
07.02.2014, 22:34
konuyla alakasiz ama simdi bjk maci sonrasi tolga nin roportajini dinledim de nasil buyuk bir ADAMDAN takim mahrum bir kez daha anladim. Helal olsun adam be.

kalavara
07.02.2014, 23:39
colman sakat mı yani oynamayacak kadar sakat mı?
sakatsa
zokora alex orta sahası,
sağda özer, solda olcan, önde adrian ve emre ile başlar herique-emre ile devam ederiz sanıyorum.

drose61
08.02.2014, 00:21
konuyla alakasiz ama simdi bjk maci sonrasi tolga nin roportajini dinledim de nasil buyuk bir ADAMDAN takim mahrum bir kez daha anladim. Helal olsun adam be.

ne dedi Tolga?

Cem Zırıh
08.02.2014, 00:23
ne dedi Tolga?

http://www.ligtv.com.tr/haber/ben-en-buyuk-aciyla-maca-cikmisim burdan izleyebilirsin

drose61
08.02.2014, 00:42
http://www.ligtv.com.tr/haber/ben-en-buyuk-aciyla-maca-cikmisim burdan izleyebilirsin

cidden helal olsun. Yani yalandan değil, cidden içinden gelerek, spontane bir şekilde konuşurken "şampiyon olduğumuz sene" diyor. :alkış:

arahna
08.02.2014, 00:55
[QUOTE=sasort;1919506034]arkadaşlar bence kadro

inş burcu oynar

colman oynamıyor zannedersem

.......................................onur....... ............................................

bosigwa...............aykut..................musta fa...................kadir

...........................burcu............colman (zokora)....................

özer.............................................. ...............................olcan

......................................adrian(henri que)...........................

......................................emre........ .....................................

iyi kadro
colman olmamalı
zokora iyi

sasort
08.02.2014, 01:29
arkadaşlar geçen dönem açları izledim

aslında fena maçlar çıkarmamışız

futbol bilgim çervesinde şunları söyleyebilirim

henrique kesinlikle oynamamalı saha içinde tam bir zarar gol bile atacağını bilsen oynatılmamalı çok boş topçu

malouda ruhsuz oynuyor. Oynadığı futbol emeklisi gelmiş memuru andırıyor. Bir heyecan kalmamış ama o tecrübe bir anda ortaya çıkıyor bir hareket yapıyor direk sonuca gidiyor. Kanatim MRA radikal kararlar almalı malouda direkt oynatılmamalı ikinci yarı oyuna sokulmalı adrianın yerine serbest oynatılmalı

Bamba iyi gibi görünsede çok kademe hatası yapmış top kaptırmış ağır kalmış adam kaçırmış
hep vurmyalım kesici özelliği yok değil

adrian zaman zaman düşsede o kadar göze batmıyor atak gücümüzü yükseltmiş diyorum ya malouda adrian dönüşümlü oynatılmalı

forvet kesnlikle emre güral bu çocuğa sabredelim diyorum ki yeni bir burak yılmaz mı doğuyor. Hemde emre bence karakteri düzgün burak gibi karaktersiz değil

orta sahada colman geçen dönem çok oynayamamış
zokora burcumu
colman burcumu derseniz colman burcu bence daha dinamik olacak zokorada da biraz emekliliği gelmiş memur havası var
orta sahada bayağa sıkıntımız vardı bu burcu bayağa çare olacağını sanıyorum

Ufuk
08.02.2014, 01:51

Tolga ve Onur aynı anda takımda olmazdı. Birinden birine haksızlık olurdu. Keşke avrupadan bi takıma gitseydi Tolga ama kısmet beşiktaşmış.

Arrive
08.02.2014, 10:30

adamsın!

Hamdi Karamahmutoğlu
08.02.2014, 11:54
Bu sezon hemen hemen her maçta olduğu gibi çok zorlanacağımız bir mücadele olacak.

Emrah Akcagöz
08.02.2014, 12:03
Orta saha oyuncularınız yaratıcı olmadıktan sonra değil 2 forvetle 4 forvetle de oynasanız bir halt olmaz.

Jackdaniels
08.02.2014, 12:27
Israrla söylüyorum Maçın skorundan oynanan futboldan çok İHO ve MRA ya verilecek tepki önemli bu maçta susan dilsiz şeytandır !!!

Erdal DİLEK
08.02.2014, 12:29
Emre yusuf caner kadir onur her koşulda destek.

Yunus Danışmaz
08.02.2014, 12:37
Bourceanu'yu bekliyorum. En azından gidişata göre son yarım saat.

ccd6167
08.02.2014, 12:41
Zaten takımın ileride cok iyi oynadıgını düşünmorum..yeni transferle ortasaha daha kalabalık tutulur diye düşüyorum..

Hoca 4*2*3*1 de devam ederse adam cahil diyecğim hakikaten..10 numarası olmayan bi takım nasıl hala 4*2*3*1 oynar anlamıyorum..alex batalla jaja snijder hagi gibi adamın yoksa 4*2*3*1 türkiye liginde oynayamazsın..adrian da sıradan 10 numara

artık bana göre bu kadro

4*3*3 oynar..4*1*4*1 oynamaz hatta.

....................................onur

bosi.............mustafa...............caner or aykut.........kadir

..................................zoko
..................alex.........................col man

......olcan....................................... .........malouda

..............................emre

hoca sunu kafasına sokması lazım..maloudanın en verimli oldugu bölge 4*3*3 sisteminin sol forveti.bu adam chealse de lyon da bu sistemle basarılı oldu...

Malouda 4*2*3*1 yada 4*4*2 gibi sol acık yada 10 numara oynayabilecek bi oyuncu değil..

Mert'
08.02.2014, 13:23
Colman oynayacak mı acaba?

Mellih
08.02.2014, 13:36
.............................onur................. .....
..bosingwa.....yumlu........aykut........olcan
.................................................. .......
...................zokora......................... .....
...............................bourceanu.......... ...
........adrian..............................özer.. ....
.................................................. ........
..................janko...........emre............ ...

emre janko çift forvet bi denenmeli bence.. ozaman orta sahamız daha az baskı yiyecek.. bourceanu zokoranın biraz önünde hücuma katkı sağlayacak şekilde düşünebilir.. sol bek sıkıntısı çektiğimiz dönemlerde vazgeçilmez isim olcan yine yerine dönmeli :D zaten orta alana özer geldi. malouda'nın sakatlık durumunu bilmiyorum. ama dinlendirebilir..

Courage
08.02.2014, 13:44
Adet yerini bulsun ; Kazanacağız!

U.Sadıkoğlu
08.02.2014, 13:53
Trabzonspor'un teknik direktörüne , futbolcularına , yönetimine eleştiri serbest fakat HAKARET yasaktır..

İkinci bir uyarı olmayacaktır lütfen biraz seviyeyi koruyalım.

gurur6134
08.02.2014, 13:56
Niasi durdurabilirsek maci tek farklada zorlada olsa alabilcegimizi dusunuyorum.hemde mra ve oyun anlayisina ragmen..

GÖLONSA
08.02.2014, 14:29
Zorlanarakta olsa kazanacağımıza inanıyorum.

Oktay AKKUŞ
08.02.2014, 14:29
Aykuttan kırmızı kart bekliyorum.

Furkan Özdem
08.02.2014, 14:56
Kırmızı olmasa da aykuttan 10 gereksiz faul bekliyorum ben...

yatmaztara
08.02.2014, 15:17
Haydi Fırtına...

arahna
08.02.2014, 15:18
........adrian..............................özer.. ....
..................janko...........emre............ ...

emre janko çift forvet bi denenmeli bence.. ozaman orta sahamız daha az baskı yiyecek.. bourceanu zokoranın biraz önünde hücuma katkı sağlayacak şekilde düşünebilir.. sol bek sıkıntısı çektiğimiz dönemlerde vazgeçilmez isim olcan yine yerine dönmeli :D zaten orta alana özer geldi. malouda'nın sakatlık durumunu bilmiyorum. ama dinlendirebilir..

olcan???

arahna
08.02.2014, 15:21
........olcan...............emre..............özer ..
..................janko........................... . ...

nakzo
08.02.2014, 17:16
Genel
İç Saha
Dış Saha

1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

O G B M A Y AV P
1.FENERBAHÇE A.Ş. 19 14 2 3 46 22 24 44
2.GALATASARAY A.Ş. 19 10 7 2 34 17 17 37
3.BEŞİKTAŞ A.Ş. 19 10 6 3 35 21 14 36
4.SİVASSPOR 19 10 2 7 34 26 8 32
5.KASIMPAŞA A.Ş. 19 8 6 5 31 23 8 30
6.ESKİŞEHİRSPOR 19 9 3 7 25 19 6 30
7.KARDEMİR KARABÜKSPOR 19 8 6 5 20 18 2 30
8.TRABZONSPOR A.Ş. 19 8 5 6 26 22 4 29
9.AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 19 8 4 7 25 24 1 28
10.BURSASPOR 19 7 6 6 22 26 -4 27
11.TORKU KONYASPOR 20 8 2 10 29 29 0 26
12.GAZİANTEPSPOR 20 7 4 9 24 33 -9 25
13.GENÇLERBİRLİĞİ 19 7 3 9 22 24 -2 24
14.MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 19 5 6 8 23 25 -2 21
15.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 19 4 5 10 19 28 -9 17
16.SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 19 5 1 13 22 43 -21 16
17.KAYSERİSPOR 19 2 7 10 13 31 -18 13
18.KAYSERİ ERCİYESSPOR 19 3 3 13 15 34 -19 12

Not: Ligler statüsüne göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.

mra yı savunanlar kötü oynuyoruz ama çok iyi puan topladı diyorlarıdı o beyin humması geçiren arkadaşlar hiç puan durumuna bakıyorlar mı kaybedersek ve bursa kazanırsa 10. sıraya düşüyoruz.Bu rezillik mi sizin çok iyidediğiniz puan taplosu 11. küme düşme adayı denilen konya ile aramızda 3 puan fark kaldı.

Berat
08.02.2014, 17:22
Onur - Bosi - Yumlu - Zokora - Kadir- Colman - Alex - Olcan- Adrian - Emre - Janko

Çok şey mi istiyorum?

Necmettin ALTUNTAŞ
08.02.2014, 17:40
Ben çok zorlanacağımızı zannetmiyorum.3 puan bizim.

Jackal Wile
08.02.2014, 17:44
4-4-2 ile başlamasada skor göre deneyecektir olcan alex zokora maluda orta sahasayı önlerinde emre ile tosunpaşa tehminen zokora sadece kesici alex ise colmanın arasıra yaptığı işi yapacak olan ( yapması beklenen ) adam olacak diye bir düşüncem var he ama juve maçı için taktik deniyecem ben diyip defansa gömülürse onu bilmem mra bu ne yapacağı belli olmaz

Cafer Bulur
08.02.2014, 18:15
Onur - Bosi - Yumlu - Zokora - Kadir- Colman - Alex - Olcan- Adrian - Emre - Janko

Çok şey mi istiyorum?

Maalesef evet.:)

Bu kadro mra nin yenemezsen yenilme taktigine uymuyor ,raakibin gücüne hakaret olur bu kadro.:)

mustafa0661
08.02.2014, 18:20
olcan adrian bu 2 adamdan ne buluyorlarda her maç ilk 11 bilenler söylesn...

Öznur61
08.02.2014, 18:39
İlk defa bi maçtan nedensizce bu kadar ümitsizim..

Belkide böyle düşünüyorum diye yenermiyiz ki ... :)

Yiğit SARI
08.02.2014, 18:54
Nasıl sıradan bi takım olduk biz ya

DEEP BLUE
08.02.2014, 19:07
Nasıl sıradan bi takım olduk biz ya
Bu amaç uğrunda emek vererek, ilmek ilmek dokuyarak, İHO/MRA ikilisini severek... Tek tek basarak, bade süzerek, inci dizerek...

Nihat Güneş
08.02.2014, 19:57
Bir Konya izledim bizim tum sezon boyunca yaptigimiz tum organize ataklarin hepsini adamlar tek macta yapiyorlar ... Organize atak namina ligin en kotu takimiyiz belki de ...Gol sansimiz tamamen tesaduflere bagli Allah yardimcimiz olsun Alex olmasa maci bile izleyesim yok ama bakalim nasil cikacak merak iste.

asilhamsi
08.02.2014, 20:01
bu takım net 4-4-2 yada 4-3-3 oynar.

Eger elinde skor üreten 10 numara yoksa mecbursun ön bölgeyi kalabalık tutmaya.

----------------------onur----------------------

boss-------mustafa----------zokora-------------kadir

özer--------alex-------------colman-----------olcan

---------emre--------------janko--------------------

fatih,mustafa akbaş,aykut,gökhan,soner,henrique,şahin

malouda sakat,aykut cok formsuz,yusuf cezalı.

mustafa0661
08.02.2014, 20:05
Alex görmeden etmeden ilk 11 e almak hatadır 2. Yarı girmeli veya son 15 20 dakika

Sibel
08.02.2014, 20:12
Hava gerçekten buzdan bıçak olmuş kesiyor.
Donarak ölebilinir maçta.

Necat Ulusoy
08.02.2014, 20:15
bu takım net 4-4-2 yada 4-3-3 oynar.

Eger elinde skor üreten 10 numara yoksa mecbursun ön bölgeyi kalabalık tutmaya.

----------------------onur----------------------

boss-------mustafa----------zokora-------------kadir

özer--------alex-------------colman-----------olcan

---------emre--------------janko--------------------

fatih,mustafa akbaş,aykut,gökhan,soner,henrique,şahin

malouda sakat,aykut cok formsuz,yusuf cezalı.

benim bildiğim MRA bu şekilde çıkmaz, hele ki 2 forvetle asla !!!

Gökhan Baymak
08.02.2014, 20:28
Takımn düzlüğe çkmasi icin çare :
Başkan : Muharrem Usta
Genel menejer : Süleyman Hurma
Teknik direktör : Halilodzic veya Shota
.......
Gerisi yalan..

Sent from my LG-E612 using Tapatalk

Faruk BERBER
08.02.2014, 20:50
Şota ile bu takım nasıl düzlüğe çıkacak ya, adam elindeki o kadro ile 9 haftadır galibiyete hasret.

Bizim kadroyu düşünemiyorum, o kadrodaki oyuncuları alacak bir yönetimimiz de yok.

Şota ile olacak bişey yok.

Yılmaz Vural gelsin.

Mert'
08.02.2014, 20:56
Bir Konya izledim bizim tum sezon boyunca yaptigimiz tum organize ataklarin hepsini adamlar tek macta yapiyorlar ... Organize atak namina ligin en kotu takimiyiz belki de ...Gol sansimiz tamamen tesaduflere bagli Allah yardimcimiz olsun Alex olmasa maci bile izleyesim yok ama bakalim nasil cikacak merak iste.

Katılıyorum gol atmamız şansa bağlı organize golümüz yok hepsi şans yada rakip hatası ligin en kötü oynayan takımıyız ve kahroluyorum bu oyunu gördükçe :(

Cem Zırıh
08.02.2014, 20:56

Çok şey mi istiyorum?

kanada sadece olcan i yazmissiniz ve janko yu forvete islermi ?

ucurum
08.02.2014, 21:11
http://www.footballuser.com/formations/2014/02/930216_Trabzonspor.jpg

poetricus
08.02.2014, 21:23
Rakibimiz çok güçlü, çok, yani bildiğiniz gibi değil. O yüzden yarı sahayı, hatta ceza sahasını, hatta altı pası terk etmek yok.
Ne beklenebilir?
Futbol beklenmeyeceği kesin.
Ez kaza üç puan alırsak, hoca kral olur. "Seri devam edecek!" -nasıl bir seriyse- türünden başlıklar sloganlar gırla gider. Berabere kalırsak 1 puanın da fena olmadığından falan bahsedilir.

Trabzonspor'a sahanın içinde ve dışında yüklenen misyona gelince;
İnanan kaldıysa Allah sabır versin.

nakzo
08.02.2014, 21:28
Şota ile bu takım nasıl düze çıkacak ya, adam elindeki o kadro ile 9 haftadır galibiyete hasret.

Bizim kadroyu düşünemiyorum, o kadrodaki oyuncuları alacak bir yönetimimiz de yok.

Şota ile olacak bişey yok.

Yılmaz Vural gelsin.

Baskan USTA hoca vural. İyi bir kadro kur ver vuralin eline MRA ile gecen gunlerini kotu bir kabus gordum bitti gecti de.

Bülent AKBULUT61
08.02.2014, 21:32
bu maçta direk ilk 11'de Alex oynaması lazım MRA İnşallah yine çok bilmişlik yapmaz

mustafa0661
08.02.2014, 21:32
akhisarı hafife almamak lazım ilk yarıdaki maç kaç kaç bitmişti iyi bir araştırmak lazım değilmi? o dönemin kadrosu ile bu dönemin kadrosu arasında değişiklik yok

Enisc
08.02.2014, 21:38
Beni tek heyecanlandıran şey Bourceanu

Jackal Wile
08.02.2014, 21:45
bu takımın tek ilacı var hollandalı bir hoca dilimde tüy bitti 5 yersek 6 atarız mantalitesinde bir hoca bir takım kurgusu olmadığı sürece stadyumda boş kalır ilgide azalır

Kemal Öztel
08.02.2014, 21:46
Antrenor mevzuu açılmışken şunu belirtmek isterim,Mustafa Hoca geldiğinde sevinmiştim ama son iki aydır kendi kendime dedimki keşke Tolunay Hocayla devam edilip bir fırsat verilseydi.içinde bulunduğumuz durum sıradanlıktan kurtulmak için akılcı düşünüp puan hesapları yapılacak değil,duygularıyla düşünüp eskisi gibi oynayan,saldıran BÜYÜK Trabzonsporu gerektiriyor.Tolunay Hoca şu dönemde gerek transferleriyle gerek kenardan verdiği enerjiyle bizim ruhsuzları canlandıracak,seyirciyi tribune çekip, coşturacak hocaydı bence..

asilhamsi
08.02.2014, 21:50
hleb ve gekas gibi iki cok akıllı hamle yapan konya yönetimine alkıs gonderiyorum.

gekas bizim ihtiyacımız olan adam.Bu özelliklerde daha genc bir oyuncu bulabilirsek ne ala

Tuğrul
08.02.2014, 21:54
_______________Onur_______________

_________Aykut______Zokora________

Bosi_____Soner___Alex___Adrian___Kadir

_______Olcan_________Özer_______

_______________Emre_____________________

Kemal Öztel
08.02.2014, 21:56

_______Olcan____Colman___Özer_______

Hocam Adrianı at ordan boşuna yer kaplamasın..

Mehmet Yolcu
08.02.2014, 22:03

12 kişi nasıl oynayacağız?

Hqmi
08.02.2014, 22:04
bu hoca gitsin, işkence bitsin artık yarın maç var ve maçı izlesem de olur izlemesem de olur modundayım. takımdan soğudum daha öncesi de var ama geçen hafta rize'ye karşı 0-0'a zamana oynayan takımı gördükten sonra film koptu bende. bunları 10 yıldır hazırlık maçı bile dahil maçları kaçırmayan biri olarak söylüyorum.

Mert'
08.02.2014, 22:06
Bourceanu oynar umarım maçın bir anlamı olur.

asilhamsi
08.02.2014, 22:06

değişik olmuş aslında bu 4-3-3 sistemine benziyor

----------------onur---------------
boss----mustafa------zokora----kadir

----soner------alex-----colman------

özer------------emre----------olcan