PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 2 - 4 Akhisar Belediye | Maç Sonucu | STSL 20. Hafta

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9

Tuğrul
08.02.2014, 22:13
bu takımın tek ilacı var hollandalı bir hoca dilimde tüy bitti 5 yersek 6 atarız mantalitesinde bir hoca bir takım kurgusu olmadığı sürece stadyumda boş kalır ilgide azalır

Ne yazıkki her Hollandalı teknik adam Linus Michels veya Cruyff olamıyor.

Bir teknik adamı ülkesine göre değerlendirmek yanlış.

Hollanda'da eşi görülmemiş biçimde defansif bir futbol oynatan Bernt Van Marvick ülkesine dünya kupası finali yaşatan bir hoca oldu.

Ama ülkesinde yaptığı başarıyla karşılanmadı.

Nitekim o balon 2012 yılında patladı.

Bize Hollandalı teknik adamdan öte atak futbol, pas oyunu oynatacak teknik adam lazım.

Senin yorumuna paralel olarak. teknik direktör hollandalı olacaksa. Antrenörlük hayatına yeni adım atan Patrick Kluivert iyi seçim olabilir.

sasort
08.02.2014, 22:21
arkadaşlar yapmayın sorun sistem değiil ki topçularımız

bakın bu maloudanın oynamaması bir şans bencetahmin ediyorum bu hafta iyi top oynayacağız

çift forvet oynamaya gelince arkadaşlar çift forvet oynamak için iki tip forvet tipi lazım bizde iki forvet yok bir kere bunlardan biri drogba sow gibi bloker olacak yanında fırsatçı forvetin iş yapacak bizde varmı yok

adrian formunda olsa emre ile oynasa bence daha iyi olur Henrique kesinlikle oynamasında
adrianı çıkarılır çift forvet oynanacaksa janko yeniden janko :) denenebilir
aklımdaki kadro

colman oynamayacak sanıyorum
sonerinde hazır olduğunu sanmıyorum

...........................................onur... ..................................................

bosigwa............ mustafa................aykut(caner) .....................kadir

.........................alex..................... ....zokora...................................

özer.............................................. ...........................................olcan

..............................adrian(janko)....... .........................................
.................................................. ...............emre............................... ..

inş şu alexi oynatır diyorum

sasort
08.02.2014, 22:24
arkadaşlar bilen var mı

colmanın oynamayacak mı

veya soner

cakalkerem
08.02.2014, 22:36
şu evimizdeki maçlarda 2 forvet oynarsak yeneriz..

HOCAYA DUYURULUR

Fatih Özkan
08.02.2014, 22:39
Beni tek heyecanlandıran şey Bourceanu

Aynen öyle...
Umarım ilk 11 çıkar...
Biraz da bu nedenle gideceğim maça...

Erdal DİLEK
08.02.2014, 22:41
şu adama alex demesek.

kalavara
08.02.2014, 22:53
arkadaşlar bilen var mı

colmanın oynamayacak mı

veya soner

oynamayacak büyük ihtimalle, hiç bir antrenmana çıkmadı...

Bülent AKBULUT61
08.02.2014, 22:54
yarın İNŞALLAH Bourceanu Alex oynayacak ama söz konusu MRA olunca insan ister istemez korkuyor

sasort
08.02.2014, 22:58
şu adama alex demesek.

ne diyelim mesela

ne diyelim burcu mu :)

sasort
08.02.2014, 23:01
alex bence de ts iyi gelecek

takımın 3 bölgeye ayıralım defans çok tecrübesiz

orta sahada savaşan adam yok zokora ben geçen hafta özellikle izledim kaçak dövüşüyor

malouda adrian hiç mücadele etmiyor birileri koşacak top kapacak ayağına atacak ki koşsun

onun için bence alex iyi olacak diyorum

forvet ise oynayacak adam yok emre dışında oda daha çok basit atalar yapıyor

bordomavi1
08.02.2014, 23:02
Çok önemli 2 maçtan 4 puan kaybettik, bari bu maçta puan kaybetmeyelim. Ben lig başlamadan bjk, rize, akhisar maçlarından en zorunun akhisar maçı olacağını düşünüyordum, hala daha öyle düşünüyorum ama inşAllah kazanırız. Bu 3 maçta 3 de 3 yapsaydık lig 3.sü olucaktık bu arada.

Erdal DİLEK
08.02.2014, 23:12
ne diyelim mesela

alex demiyelimde istersen yasemin diyelim. . .

haciosmanoglu
08.02.2014, 23:13
Onur
Bosingwa Mustafa Zokora Aykut
Özer Bourceanu Soner Olcan
Adrian
Emre

Samet Yildirim
08.02.2014, 23:15
Can Karyagdi demesine göre cok farkli kadrolar denemis Hoca...

Verdigi muhtemel kadro

Onur
Bosi-Zokora-Musti-Aykut
------Borceanu-------
-olcan--------Ozer
-------Adrian------
----Janko-paolo(emre)

ama bence bu karo olursa 4-2-3-1 olur...

bourceanu ile özer
-olcan--adrian--paolo
--------janko--------

ekleme; Abdullah Avci: Bourceanu romanya milli takiminda bize karsi oynarken 13 küsür km mesafe katetmisti !

Ercan DEMİRCİ
08.02.2014, 23:34
alex demiyelimde istersen yasemin diyelim. . .

Aynen abi Alex nedir ya Alexandru nun suyumu çıktı :)

ZineD
09.02.2014, 00:55
Akhisar bu sezon 10 deplasman maçında sade 1 galibiyet almış, k.paşayı 4-2 yenmiş.maçı kazanacağımızı düşünüyorum da sonraki 6 maçta 3 puan alabileceğimiz tek maç içerdeki kayseri maçı. karabük kayseri konya fener sivas kasımpaşa.

Öznur61
09.02.2014, 01:55
Bi ihtimal maç sonu MRA istifa edermi ? Ufak bir umut ?

Semih58
09.02.2014, 02:34
aKHİSAR enteresan bir takım, fakat yeneriz.

bordo08
09.02.2014, 02:43
Kaleye isabetli şut atabilecezmi cidden merak konusu..Mra dan kompakt futbolundan sahadaki duruşumuzdan nefret ediyorum..Ziya hoca bile bu pazarda limon satan filozoftan daha bi hocaydı onu bile mumla arattı..

ozzy!
09.02.2014, 04:35
Konyaspor bile 2 forvetle oynuyor abi. Ben takımımı gol atmaya çalışırken izlemek istiyorum artık. MRA korkma artık!

Çakıroğlu İhsan
09.02.2014, 05:14
Konyaspor bile 2 forvetle oynuyor abi. Ben takımımı gol atmaya çalışırken izlemek istiyorum artık. MRA korkma artık!

Onde Hasan Kabze Gekas Djalma 3 lu forveti arkalarinda da Hleble oynuyor..Fenere bile boyle oynadilar..Ins bizde atak futbollu gunler goruruz..

Ibrahim Gaygusuz
09.02.2014, 06:00
Onur
Bosi - Yumlu - Aykut - Olcan
Alex - Soner - Colman
Ozer - Emre - Malouda

Tabi hoca bu kadro ile cikmayacaktir, bu sistemi Turkiyede sadece Ersun Yanal oynatir.

HOPA'LI TS'Lİ
09.02.2014, 09:11
Bu maçı alıp 3 puana merhaba diyelim artık.

Fırtına gibi essin bugün Trabzon'um.

3.lük bile ufukta zor gözüküyor. BARİ EN KÖTÜ 4. OLALIM.

Şikeci Sivas, Eskişehir gibi takımların altında kalmak moral bozucu.

Şu BORCE'Yİ DE BUGÜN GÖRSEK, ÇOK SÜRATLİ VE SERİ DENİYOR.

Yönetimin yapması gereken, 1 sezonu daha heba etmemek için şimdiden 2014-2015 hazırlıklarına başlamasıdır.

Şampiyonluğa oynamayan Trabzon, heyecan ve heves bırakmıyor inanda.

HOPA'LI TS'Lİ
09.02.2014, 09:13

Bu maçta yaşanacak puan kaybı/kayıpları Hoca'nın sonu olur.

Maalesef fatura hep Hoca'lara kesilir.

Oysa İHO'nun da vebali var bu gelinen durumda.

Kıvanç Çuvalcı
09.02.2014, 09:40
Ne yazıkki her Hollandalı teknik adam Linus Michels veya Cruyff olamıyor.

Bir teknik adamı ülkesine göre değerlendirmek yanlış.

Hollanda'da eşi görülmemiş biçimde defansif bir futbol oynatan Bernt Van Marvick ülkesine dünya kupası finali yaşatan bir hoca oldu.

Ama ülkesinde yaptığı başarıyla karşılanmadı.

Nitekim o balon 2012 yılında patladı.

Bize Hollandalı teknik adamdan öte atak futbol, pas oyunu oynatacak teknik adam lazım.

Senin yorumuna paralel olarak. teknik direktör hollandalı olacaksa. Antrenörlük hayatına yeni adım atan Patrick Kluivert iyi seçim olabilir.
Yardimlasma ve topsuz oyundan bi haber futbol zekasindan yoksun oyuncularla nasil pas oyunu oynayacaksinki istersen en kral hocayi getir ne diycek yeni hoca hadi pas oyunu oynayalim mi diyecek keske o kadar basit olsaydi ama MRA YI savundugum falan sanilmasin onunla olmayacak bu is o coktan belli oldu.

olcay_61
09.02.2014, 09:41
ne diyelim mesela

latin diyelim, oynasın görelim :))
günaydın herkese, yine tatsız zevksiz bir Trabzonspor izleriz alıştık bu felsefeye

Tayfun Aydın
09.02.2014, 10:02
Sorunumuz orta sahamızın topu tutamamasında rakip göya kendi mevkisinde marka olan Zokora yı yürüyerek geçiyor. Colman bir var bir yok. Maça çok hırslı başlıyor sonlara doğru düşmeye başlıyor veya sıkılıyor. Zokora falan hikaye çok dikkat ettim Colman oynadımı hem top tutuyor oyunu yönlendiriyor hem de orta saha direnci artıyor. Son Rize maçında ikinci yarının başından itibaren Colman geriye yardımı kesti adamlar resmen bizim kale önünde oynadılar. Alex in Zokora dan kötü olacağına ihtimal vermiyorum. Ayırca kim ne derse desin Özer in bu hali bile Adrian dan fazla katkı verecektir. Tercihim ikisinin yanyana oynaması.

-----------------Onur------------------

Bossingwa------Aykut-------Mustafa----------Kadir

Olcan--------Alexandru--------Soner(Zokora)------Özer

--------------Adrian----------------------
-----------Emre-------------------------

Dip.Ing.Mag.
09.02.2014, 10:19
Tek forvet çıkarsak yine saç baş yolarız. Hoca 8-1-1 oynadı bir ara kendi kalemizden çıkamadık.. En iyi defans hücumda başlar hocaya bunu birinin anlatması lazım. Ortasahayı da agresif oyunculardan kurmalı. Siirt köy hizmetlerispor gelse bizim ortasahamızı hallaç pamuğu gibi yapıyor...

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

Dip.Ing.Mag.
09.02.2014, 10:22
3-5-2 bile oynayabiliriz bu maçta.

----------------onur--------------
Bosingwa---yumlu----Aykut
--------zokora----colman-------
Özer---------alexandru---olcan
--------Emre----janko (henrique)

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

Burak
09.02.2014, 11:09
Onur
Bosi-Aykut-Mustafa-Kadir
Adrian-Alex-Zokora-Olcan
Janko-Emre

polatmu
09.02.2014, 11:13
umarım kazanırız... kesin olan ise kazansak da ezik oynayacağımız...

Cem Zırıh
09.02.2014, 11:13
onur
bosi-mustafa aykut kadir
ozer alex colman olcan
emre
henrique

orhan42
09.02.2014, 11:20
Bakın dün ggalatasaray da topu rakibe bıraktı.Ama orta sahası o kadar güçlü ki adamların defansları ile bütünleşerek Eskişehir'e fazla pozisyoın vermedi.Topla oynama yüzdesi Eskişehir'in daha fazla..Ama sonuç 3-0..MRA ders çıkarsın..

Cem Zırıh
09.02.2014, 11:30
Insallah ofans futbolunu oynatabikecek bi teknik direktorumuz olur. Herseyden once
Futbolcularda ofans futbolunu oynar ve zevkle oynar sinir kat sayisida zrtmadigindan son zamanlarda yemis oldugumu kartlar yenmea aksine yapmis oldugun ataklarla karsindakine kart yedirtiorsun bu vb bircok iyi etkisi var ofans futbolun tabi oynatabilene !

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bülent AKBULUT61
09.02.2014, 11:30
ALLAH aşkın arkadaşlar şu henrique denen beceriksiz amatör topcuyu kadroya yazmayın o değil amatör MRA burayı okuyacak sonra henrique oynatır

Necmettin ALTUNTAŞ
09.02.2014, 11:33
Kazanırız.

Doğan Keskin
09.02.2014, 11:42
trabzonun forması iç sahada bu tür maçları kazanır...rahat olun iç sahada saldırgan oynuyoruz zaten..

Mustafa ÖZDEMİR
09.02.2014, 11:42
avni akerden çıkış yok bu sene skor 4- 0...

Bülent AKBULUT61
09.02.2014, 11:43
Kazanırız.

İnşallah kazanacağız Abi ben bugun 3 gol atarız diyorum

Gurpas
09.02.2014, 11:51
Kazanamazsak Mra nın sonu gelir.

Necmettin ALTUNTAŞ
09.02.2014, 11:53
İnşallah kazanacağız Abi ben bugun 3 gol atarız diyorum

İnşallah.

Travelair
09.02.2014, 11:55
İkinci yarı Zokora Bourceanu değişikliği bekliyorum. Umarım oyun karakterimizin değişmesine katkısı olur

Fatih Özkan
09.02.2014, 11:58
BJK maçında olduğu gibi kuvvetli bir "kazanacağız" hissi var bende...

Mellih
09.02.2014, 12:04
emre - janko çift forvet denenmeli..
başkada bişey demiyorum..

Şahin Yılmaz
09.02.2014, 12:05
Hey Allah'ım ya. Neyi tartışır olduk burada.

Koskoca Trabzonspor, evinde Akhisar'ı yenermi beraberemi kalır yoksa yenilir mi?

Bizi bu hallere düşürenler utansın.

Mellih
09.02.2014, 12:07
.............................onur................. .....
..bosingwa.....yumlu........aykut........olcan
.................................................. .......
...................zokora......................... .....
...............................bourceanu.......... ...
........olcan...............emre..............özer ..
.................................................. ........
..................janko........................... . ...

bizim kadroya iki olcan lazım.. bende aynı görüşteyim :)

Oğuzhan
09.02.2014, 12:09
bizim kadroya iki olcan lazım.. bende aynı görüşteyim :)

Olcan'ın kardeşi varmış ya 1461'e gitti o gelsin kan bağı var ne olsa :D

ophius
09.02.2014, 12:35
adamlarla 3 maç yapmışısız 2sini kaybetmişiz :) favori onlar
neyse şaka bi yana
maça büyük hocamızın
onur boss yumlu aykut kadir olcan colman zokora edriyın özer emre 11i ile çıkacağını düşünüyorum

Mert'
09.02.2014, 12:42

Niye etsin ki? Baskı yok adama tribüne gidenler bağırıyormu istifa diye? Malesef.bu adam gitmez kolay kolay.

HOPA'LI TS'Lİ
09.02.2014, 12:48
Zokora'nın defansta oynaması bende soru işareti?

8 galibiyetimizin 7'si Avni Aker'de. Ne üzücü değil mi?

Sahamızda kaybetmemek ne kadar sevindirici ise deplasmanda sınıfta kalmamız da o kadar yıkım oldu bu yıl.

En az 3 galibiyetimiz daha olsaydı deplasmanda 2.liği bile konuşabilirdik.

Neyse bu yıl böyle biter. Avni Aker'i cehennneme çevirmeye devam. Avni Aker'de şu tezahüratta kendimden geçiyorum:

BORDO GOL GOL GOL
MAVİ GOL GOL GOL

ŞU TEZAHÜRATIN DA HER MAÇTA 34. DAKİKADA YANKILANMASINI İSTİYORUM:

O.Ç. A.Y.

Mert Oğuzlu61
09.02.2014, 12:50
;1919506571']Niye etsin ki? Baskı yok adama tribüne gidenler bağırıyormu istifa diye? Malesef.bu adam gitmez kolay kolay.

gitmesin daha iyi işte, sezon sonuna kadar taraftarı barut fıçısı moduna soksun, bana uyar :)

sezon sonu gerçekleşecek olan kongreye kadar takımın başında kalsın, ben razıyım :D yönetime tek oy çıkmayacak bu gidişle, gayet güzel görevini yapıyor devam devam. kaderimizi belirleyecek o kongre, ben attım formayı bayrağı dolaba, o günü bekliyorum...

DEEP BLUE
09.02.2014, 12:59
En çok neye üzülüyorum biliyor musunuz?... Bir köftecinin sponsor olduğu Akhisar takımıyla maç yapacağız ve burada kazanırız-kazanamayız diye yorum yapıyoruz... Bu hale getirdiler takımı... Hey gidi koca Trabzonspor heeey... Marjinal olmak adına, başkan ve teknik kadroya emir subayı gibi destek vermeye devam eden bir kaç tip hariç, herkes durumun farkında da, iş işten geçti bir defa...

Biz eskiden böyle takımlarla maç yapılacağı zaman, tahminlerimizi 4 ve üzeri atar mıyız diye yapıyorduk... Şimdi 3'ün altında yemek başarı kriteri haline geldi... Başarısızlık ve çapsızlığın arkasında durmayı destek olmak zanneden bir takım zavallıların sayesinde... Ve onların sandık dışındaki uzantılarının desteğiyle... Varsın biz futboldan ve hatta hiç bir şeyden anlamıyor olalım... Siz ve sizin limoncu tayfanız her şeyi biliyor olun... Olun da, sonuç? Hani nooldi???

Erol Koç
09.02.2014, 13:05
En çok neye üzülüyorum biliyor musunuz?... Bir köftecinin sponsor olduğu Akhisar takımıyla maç yapacağız ve burada kazanırız-kazanamayız diye yorum yapıyoruz... Bu hale getirdiler takımı... Hey gidi koca Trabzonspor heeey... Marjinal olmak adına, başkan ve teknik kadroya emir subayı gibi destek vermeye devam eden bir kaç tip hariç, herkes durumun farkında da, iş işten geçti bir defa...

Biz eskiden böyle takımlarla maç yapılacağı zaman, tahminlerimizi 4 ve üzeri atar mıyız diye yapıyorduk... Şimdi 3'ün altında yemek başarı kriteri haline geldi... Başarısızlık ve çapsızlığın arkasında durmayı destek olmak zanneden bir takım zavallıların sayesinde... Ve onların sandık dışındaki uzantılarının desteğiyle... Varsın biz futboldan ve hatta hiç bir şeyden anlamıyor olalım... Siz ve sizin limoncu tayfanız her şeyi biliyor olun... Olun da, sonuç? Hani nooldi???

Çok haklısın bunlar hep yanlış transfer politakası yüzünden sabırla bekliyecez başarıyı.

Bülent AKBULUT61
09.02.2014, 13:07
Hey Allah'ım ya. Neyi tartışır olduk burada.

Koskoca Trabzonspor, evinde Akhisar'ı yenermi beraberemi kalır yoksa yenilir mi?

Bizi bu hallere düşürenler utansın.

Aynen abi ama onlarda utanma duygusu varmı onu bilemem adamlar artık o kadar yuzsuz olmuşlarkı yüzlerine tükürsen YARABBİ ŞÜKÜR derler

selcuk
09.02.2014, 13:13

senden okudugum en kötü yorum

bir anadolu takimini nasil böyle kücümsersin

biz onlanrin abisiyiz sözde
ayni bu kafa yapisi bizi bugünki günlere tasidi

yatara
09.02.2014, 13:19
bencede Emre Janko ikilisi is yapar, Janko indirir emre cakar arkalarinda adrian

Mert'
09.02.2014, 13:21
gitmesin daha iyi işte, sezon sonuna kadar taraftarı barut fıçısı moduna soksun, bana uyar :)

sezon sonu gerçekleşecek olan kongreye kadar takımın başında kalsın, ben razıyım :D yönetime tek oy çıkmayacak bu gidişle, gayet güzel görevini yapıyor devam devam. kaderimizi belirleyecek o kongre, ben attım formayı bayrağı dolaba, o günü bekliyorum...

Benimde tek umudum o kongre. Muharrem Usta gelirse bu takımı kurtarabilir.Twitterda falan bakıyorum çok iyi bilgili taraftarın dilinden anlayan birine benziyor.

yatara
09.02.2014, 13:26
Tolunay hoca takimin basinda olsaydi suanda Soner tüm sezon boyunca ilk on birde oynuyordu ve belkide cok iyi bir orta saha kazanmis olacakdik.

Erman Aydın
09.02.2014, 13:29
------------------onur----------------
--------yumlu----zokora----aykut-----
bosingwa------------------------olcan
------------alex------colman---------
----------------adrian----------------
---------emre---------janko----------

yedekler:fatih,caner,kadir,soner,özer,g.alsan,şahi n

şöyle agresif bir kadroyla çıksak bir kere de

SEDAT
09.02.2014, 13:41
* Akhisar yensede yenilsede bir futbol kimliği koyar ortaya.

* MRA Efendinin maç sonu konuşması hazır çünkü sabit şekilde hep iyi konuşma yapıyor işin enteresan tarafı Hayal satmıyor en azından diyen kafanın en çok bu yönü hoşuna gidiyor :)

* Ayrıca yukarda DEEP BLUE abinin yazına sonuna kadar katılıyorum orda rakibe saygısızlık yok güçlü bir camiayken ne hallere düşüldüğünün anlatımı var tabi anlamak isteyene !

* Ayrıca Akhisar 3 atar diyorum , çünkü bu MRA' kesinlikle bilerek takımı sabote ediyor. Yemesekte futbol olarak eziliriz

Mehmet Fatih Silik
09.02.2014, 14:14
Maca holiganlik yapmak icin gelenler evlerinde otursun...

Her mac Aziz'e küfür etmekle bir yere varilmaz...

$ikebahce macina 4 hafta kaldi ve alacagimiz 1+1 ceza ile $ikebahce maci seyircisiz oynanacak...

Ba$tan beri dedim bu TFF'nin maddedeki degi$iklige gitmesi kesinlikle sadece bizim icindir diye...

Tepki vermeyelim demiyorum ama küfürle olmaz bu i$ler...

Kadir Yeter
09.02.2014, 14:23
http://i.hizliresim.com/KrOjE3.jpg

TRABZONSPOR

09.02.2014
Fotoğraf: kadiryeter Kadir Yeter. TRABZON.

Oğuzhan Fidan
09.02.2014, 14:34
Maca holiganlik yapmak icin gelenler evlerinde otursun...

Her mac Aziz'e küfür etmekle bir yere varilmaz...

$ikebahce macina 4 hafta kaldi ve alacagimiz 1+1 ceza ile $ikebahce maci seyircisiz oynanacak...

Ba$tan beri dedim bu TFF'nin maddedeki degi$iklige gitmesi kesinlikle sadece bizim icindir diye...

Tepki vermeyelim demiyorum ama küfürle olmaz bu i$ler...

kesinlikle tek amaç sahalardaki küfürler değil bu zamana kadarda vardı yine olacak amaç tsye en ağır şekilde cezalar verebilmek.fener maçını seyircisiz oynatmak için ellerinden geleni yapacaklar. eğer bi tepki verilecekse bu fener maçına saklanmalı. kimse galeyana gelip ceza aldırmasın kulübe mantıklı olalım

ceday99
09.02.2014, 14:34
şimdi peşinen anlaşalım. akhisara 10 tane atarsak hiçbir şey yokmuş gibi hayatlarımıza devam edeceğiz tamam mı ???

poetricus
09.02.2014, 14:48

Biz eskiden böyle takımlarla maç yapılacağı zaman, tahminlerimizi 4 ve üzeri atar mıyız diye yapıyorduk... Şimdi 3'ün altında yemek başarı kriteri haline geldi... Başarısızlık ve çapsızlığın arkasında durmayı destek olmak zanneden bir takım zavallıların sayesinde... Ve onların sandık dışındaki uzantılarının desteğiyle... Varsın biz futboldan ve hatta hiç bir şeyden anlamıyor olalım... Siz ve sizin limoncu tayfanız her şeyi biliyor olun... Olun da, sonuç? Hani nooldi?

İlk yarısı 6-0 üstünlüğümüzle biten Karabükspor maçının ikinci yarısında gol atamadığı için yuhalanan takımdan Rize'den 1 puan aldığı için övülen takıma geldik. "Ne oldu?" demiştin ya, işte ha boyle oldi Abi. Bir de büyüklüğümüzü hatırlatanları kınayan taraftarlar türedi. Bu da oldi.

ceday99
09.02.2014, 15:01
İlk yarısı 6-0 üstünlüğümüzle biten Karabükspor maçının ikinci yarısında gol atamadığı için yuhalanan takımdan Rize'den 1 puan aldığı için övülen takıma geldik. "Ne oldu?" demiştin ya, işte ha boyle oldi Abi. Bir de büyüklüğümüzü hatırlatanları kınayan taraftarlar türedi. Bu da oldi.

artık futbol o değil. ilk yarı 6 ikinci yarıda 8 tane atamadı diye yuhalayamazsın adamı. artık önemli olan şey kazanmak. bizim de kendi namımıza bu kafayı değiştirmemiz gerekiyor. 30 yıl öncesinde kalmayalım...

DeAgLeMaNyAq
09.02.2014, 15:22

O maçtan birkaç hafta sonra da Gençlerbirliği'ne ilk yarıda gol bulamayıp, ikinci yarı 6 tane atmıştık. Maç sonunda TRT spikerinin "Sayın Şenol Güneş ilk yarı 0-0 ikinci yarı 6-0 bu nasıl bir şey" şeklindeki sorusu dün gibi kulaklarımda...

Mert'
09.02.2014, 15:24
Bu maçı yenersek bazı taraftarlar herşeyi toz pembe gibi görecek yine ona üzülüyorum.

Ömer Sak
09.02.2014, 15:27
;1919506630']Bu maçı yenersek bazı taraftarlar herşeyi toz pembe gibi görecek yine ona üzülüyorum.

Yenilirsekte hoca ve yönetim birsey olmamis gibi görevlerinin basinda olacaklar yine ona üzülüyorum.

Adem Erdoğan
09.02.2014, 15:27
O maçtan birkaç hafta sonra da Gençlerbirliği'ne ilk yarıda gol bulamayıp, ikinci yarı 6 tane atmıştık. Maç sonunda TRT spikerinin "Sayın Şenol Güneş ilk yarı 0-0 ikinci yarı 6-0 bu nasıl bir şey" şeklindeki sorusu dün gibi kulaklarımda...

Şenol Güneş değildir o yahu başka birisidir, ya da tesadüftür. :)

Mert'
09.02.2014, 15:29
Yenilirsekte hoca ve yönetim birsey olmamis gibi görevlerinin basinda olacaklar yine ona üzülüyorum.

Sonuç olarak kongreye kadar eziyete devam.

arifberkay
09.02.2014, 15:44
6-1 yensek bile hoca falan değilsin mra...

odyseuys
09.02.2014, 15:49
onur
bosingwa-yumlu-aykut-kadir
----burceanu-colman
özer-------adrian-----olcan
--------emre

ceday99
09.02.2014, 15:52
6-1 yensek bile hoca falan değilsin mra...

6-1 bile yensek bu yönetim beş dakika kalmamalı...

erkankoc
09.02.2014, 15:56
Mra ve iho oldugu surece bu takim hersene kume dusmeye adaydir

umitçebi
09.02.2014, 16:00

Siz sanırım yaşınıza da bakarsak 80 lerde kalmışsınız hala...

Şuan o beğenmediğiniz köfteci akhisar bjk yede 4 atıyor gs ve fb yıde yenıyor..

Konu şu şuanki maddi yapı ve futbol durummunda takımlar arasında oyle buyuk farklar kalmadı bu bir..

İkincisi sizin bu biz buyuguz bız şoleyız bız boleyız mantıgınız sayesınde videoton da dahil olmak uzere elendik...

Evet bu hoca göze hoş gelen birtop oyantamıyor..Evet bizde istiyoruz daha ıyısını..

Ama varsa yoksa yonetım ıstıfa teknık dırektor ıstıfa..sizlere hıç bırey begendırılemıyor maalesef..

Yonetımsek hata yuzunden sadece 1350 000 euro yu havaya attık..naapsın bu adamlar..ellerınden gelenı yapıyorlar..

MRA saçmalıyor bazen ama hakem hataları olmasa bu takım en az 9 puandaha yukardaydı şuan..

Şu krıtık donemde destek dıyoruz..Siz hala barça gıbı futbol..Çılgın transferler bekleyıp olmayınca aman da ıstıfa manda ıstıfa..

offfff offffff

Full HD
09.02.2014, 16:02
Zor mac olacak gene cile cekecegiz ve 84.dakikada skoru 2:1'e getirecegiz cünkü rüyamda gördüm.Gene of cekecegiz gene gene gene.... bize rahat yok.

Onur
09.02.2014, 16:03
Umarım ilk dakikalarda gol atıp öne geçmeyiz. Golden bitişe kadar geçen sürede sinir hastası oluyoruz. Önemli olan iyi oyun, sonuç kendi gelir zaten ;)

Ömer SEVİNÇ
09.02.2014, 16:06
Onur-Bosingwa-Zokora-Mustafa-Aykut-Alex-Colman-Olcan-Özer-Emre-Janko

İstediğim kadro.

Onur
Bosi...Zokora...Mustafa...Aykut
Özer.....Alex......Colman....Özer
Janko....Emre

Aha bu da diziliş. İnşallah böyle bir kadro ile oynarız. Yeter çektiğimiz çile artık.

DEEP BLUE
09.02.2014, 16:13
senden okudugum en kötü yorum

bir anadolu takimini nasil böyle kücümsersin

biz onlanrin abisiyiz sözde
ayni bu kafa yapisi bizi bugünki günlere tasidi

Kardeş, bana sataşmak için bu kadar kasmak zorunda mısınız? Yani, küçümsemek tabirini külliyen reddederim de, asıl bu kafa yapısının bizi bu günlere taşıdığını söylemene takıldım... Şu klasik, ''Karadeniz takımlarını bir bir küme düşürdük, o nedenle başarısız oluyoruz'' diyen istatistik özürlü arkadaşlar geldi aklıma... Sözde, o malum takımlar bize yatıyormuş, biz de aradan sıyrılıp şampiyon oluyormuşuz. Ama bunları küme düşürünce, bize yatacak takım kalmamış falan filan... Neresinden tutsan elinde kalır...

Bizi buralara taşıyan kafa yapısının, ''kemençeyle kupa getirme'' vaadinin peşinden koşan, kulübün ve takımın, işinin ehli olmayan, kafatası milliyetçisi çapsız adamlara teslim edilmesine ses çıkarmayan, üstüne üstlük ''marjinal erkek'' pozlarıyla halen burnundan kıl aldırmayarak destek veren ''en Trabzonspor'lu'' malum tayfa olduğunu anlayamadı iseniz, ne desek boş artık...

Ben Balıkesir'i, Akhisar'ı niye küçümseyeyim... Sonuç ortada... Adamlar bağırtmış bizi... Tabela orda... Ben de salak ve kör değilim... Gerçi, bana bu kadar zorlama nedenlerle saldıran herkese açıklama yapma ihtiyacı duyduğum için biraz salak olabilirim de... Tam olarak emin değilim...

DEEP BLUE
09.02.2014, 16:21
Siz sanırım yaşınıza da bakarsak 80 lerde kalmışsınız hala...

Şuan o beğenmediğiniz köfteci akhisar bjk yede 4 atıyor gs ve fb yıde yenıyor..

Konu şu şuanki maddi yapı ve futbol durummunda takımlar arasında oyle buyuk farklar kalmadı bu bir..

İkincisi sizin bu biz buyuguz bız şoleyız bız boleyız mantıgınız sayesınde videoton da dahil olmak uzere elendik...

Evet bu hoca göze hoş gelen birtop oyantamıyor..Evet bizde istiyoruz daha ıyısını..

Ama varsa yoksa yonetım ıstıfa teknık dırektor ıstıfa..sizlere hıç bırey begendırılemıyor maalesef..

Yonetımsek hata yuzunden sadece 1350 000 euro yu havaya attık..naapsın bu adamlar..ellerınden gelenı yapıyorlar..

MRA saçmalıyor bazen ama hakem hataları olmasa bu takım en az 9 puandaha yukardaydı şuan..

Şu krıtık donemde destek dıyoruz..Siz hala barça gıbı futbol..Çılgın transferler bekleyıp olmayınca aman da ıstıfa manda ıstıfa..

offfff offffff

Hah, yaşıma ne zaman birisi laf edecek diye bekliyordum, sağolasın yetiştin imdadıma...

Aslında sana teşekkür etmem lazım... Sayende, Videoton'a benim yüzümden elendiğimizi de öğrendim. Ben de iki senedir ''Videoton'a kim yüzünden elendiysek onun gelmişini geçmişini..'' diye saydırıyordum. Meğer benmişim sebep. Kendime sövmüşüm yıllardır...

Bir diğer teşekkür etme sebebim ise, yine sayenizde, ''çılgın transferler'' ve Barça gibi futbol istediğimi de öğrenmiş oldum... Demek ki, bu sayfalarda ''boşuna transfer yapmayın, kulübü borçlandırmayın'' diye yazdığım en az elli yazıyı, içime kaçan Mithat Halis yazmış...

Vallahi teşekkür ediyorum, billahi ediyorum... Kabul buyurunuz lütfen...

Not: Bir arkadaş, Akhisar'ı küçümsediğimi yazdı, siz ise kendimizi dev aynasında gördüğümü... Bi karar vereydiniz artık...

Ömer SEVİNÇ
09.02.2014, 16:24
Kardeş, bana sataşmak için bu kadar kasmak zorunda mısınız? Yani, küçümsemek tabirini külliyen reddederim de, asıl bu kafa yapısının bizi bu günlere taşıdığını söylemene takıldım... Şu klasik, ''Karadeniz takımlarını bir bir küme düşürdük, o nedenle başarısız oluyoruz'' diyen istatistik özürlü arkadaşlar geldi aklıma... Sözde, o malum takımlar bize yatıyormuş, biz de aradan sıyrılıp şampiyon oluyormuşuz. Ama bunları küme düşürünce, bize yatacak takım kalmamış falan filan... Neresinden tutsan elinde kalır...

Bizi buralara taşıyan kafa yapısının, ''kemençeyle kupa getirme'' vaadinin peşinden koşan, kulübün ve takımın, işinin ehli olmayan, kafatası milliyetçisi çapsız adamlara teslim edilmesine ses çıkarmayan, üstüne üstlük ''marjinal erkek'' pozlarıyla halen burnundan kıl aldırmayarak destek veren ''en Trabzonspor'lu'' malum tayfa olduğunu anlayamadı iseniz, ne desek boş artık...

Ben Balıkesir'i, Akhisar'ı niye küçümseyeyim... Sonuç ortada... Adamlar bağırtmış bizi... Tabela orda... Ben de salak ve kör değilim... Gerçi, bana bu kadar zorlama nedenlerle saldıran herkese açıklama yapma ihtiyacı duyduğum için biraz salak olabilirim de... Tam olarak emin değilim...

Organize bir şekilde Trabzonspor küçültüldü abicim. Gayet başarılı oldular bu konuda. Taraftar sıradan bir anadolu kulübü refleksleri vermeye başladı. Maç kazanınca stada gitmeler, napalım izleyecek adam mı var da izleyelim demeler gırla gidiyor.

Transfer konusunda da küçüldük. Eskiden ligde anadolu takımlarında parlayan oyuncuları almaya uğraşırdık. Artık çöplerini topluyoruz. Sesini çıkartan da yok. İyi oyuncu olduğunu düşünmüyorum ama mesela bir Tarık Çamdalı'nın peşine düşeceğimize Özer Hurmacı'ların peşine düşer olduk.

Takım 6-7. sıralarda cirit atıyor, hesap soran yok. Yeni bir takım kurulmuş olsa, sabır edelim bu takım yeni kuruldu deriz belki ama o da yok.

Küçüldük. Bir daha da zor büyürüz bence. Bir sonraki nesil de Trabzonspor'un yanında istanbul takımlarını da tutmaya başlar. Bursaspor'dan bir farkımız kalmaz.

Ömer SEVİNÇ
09.02.2014, 16:27
Çok değil 3-4 sene önce bir transfer döneminde Gökhan Ünal, Selçuk İnan, Giray Kaçar'ı, Egemen Korkmaz'ı alabilen bir takımdık. O senenin en gözde Türk oyuncuları idi bu adamlar. Ne bileyim 1 sene sonra Alper Potuk için uğraşıyorduk. Şimdi kıytırık bir adamı bile fenerbahçe istediği zaman biz alamayız onu fener alır der olduk. O adamlardan daha iyi oyuncuları alamadıktan sonra onlarla nasıl yarışacaksın ki?

Trabzonspor Kasımpaşa'dan bir oyuncu alacaksa o Babel'dir, Scarione'dir, Adem Büyük'tür. Şahin'le Özer değil. Onları alırsan anca 6. oluyorsun işte.

Travelair
09.02.2014, 16:33
http://www.trtspor.com.tr/canli-yayin-izle/ptt-1-lig-48/

DEEP BLUE
09.02.2014, 16:37
Organize bir şekilde Trabzonspor küçültüldü abicim. Gayet başarılı oldular bu konuda. Taraftar sıradan bir anadolu kulübü refleksleri vermeye başladı. Maç kazanınca stada gitmeler, napalım izleyecek adam mı var da izleyelim demeler gırla gidiyor.

Transfer konusunda da küçüldük. Eskiden ligde anadolu takımlarında parlayan oyuncuları almaya uğraşırdık. Artık çöplerini topluyoruz. Sesini çıkartan da yok. İyi oyuncu olduğunu düşünmüyorum ama mesela bir Tarık Çamdalı'nın peşine düşeceğimize Özer Hurmacı'ların peşine düşer olduk.

Takım 6-7. sıralarda cirit atıyor, hesap soran yok. Yeni bir takım kurulmuş olsa, sabır edelim bu takım yeni kuruldu deriz belki ama o da yok.

Küçüldük. Bir daha da zor büyürüz bence. Bir sonraki nesil de Trabzonspor'un yanında istanbul takımlarını da tutmaya başlar. Bursaspor'dan bir farkımız kalmaz.

Kesinlikle harfiyen katılıyorum. Son bir hamle şansımız kaldı artık... Ve korkarım ki, o hamle de zamanında yapılmazsa, her şey için çok ama çok geç olacak...

Mehmet Cihan Kocaman
09.02.2014, 16:45
Onur-Bosingwa-Mustafa-Aykut-Kadir-Alex-Colman-Özer-Adrian-Olcan-Emre

Yedek: Fatih, Caner, Mustafa Akbaş, Zokora, Henrique, Yusuf, Zeki Yavru

Oruç
09.02.2014, 16:47
Çok değil 3-4 sene önce bir transfer döneminde Gökhan Ünal, Selçuk İnan, Giray Kaçar'ı, Egemen Korkmaz'ı alabilen bir takımdık. O senenin en gözde Türk oyuncuları idi bu adamlar. Ne bileyim 1 sene sonra Alper Potuk için uğraşıyorduk. Şimdi kıytırık bir adamı bile fenerbahçe istediği zaman biz alamayız onu fener alır der olduk. O adamlardan daha iyi oyuncuları alamadıktan sonra onlarla nasıl yarışacaksın ki?

Trabzonspor Kasımpaşa'dan bir oyuncu alacaksa o Babel'dir, Scarione'dir, Adem Büyük'tür. Şahin'le Özer değil. Onları alırsan anca 6. oluyorsun işte.

Hedef ilk 6 zaten.

Mert'
09.02.2014, 16:49
Kesinlikle harfiyen katılıyorum. Son bir hamle şansımız kaldı artık... Ve korkarım ki, o hamle de zamanında yapılmazsa, her şey için çok ama çok geç olacak...

Abi Muharrem Usta kongre olursa dava sonucu aday olacak mı?

DEEP BLUE
09.02.2014, 16:54
;1919506695']Abi Muharrem Usta kongre olursa dava sonucu aday olacak mı?
Olacak evet. Malum güçlerin engelleme çabaları nereye kadar gider bilemiyorum tabi... Şu an, ülkeyi yöneten egemen güçlerin tam istediği bir yönetim iş başında çünkü... Aklı başında ve gerçek Trabzonspor'lu olan kesimin dışında, politikacısı, basın yayın kuruluşları ve içerdeki İrlanda'lıların planı tıkır tıkır işliyor. İsyan edenler ise, her alanda baskı altında yaşamaya mahkum ediliyor. Durum bu...

Travelair
09.02.2014, 17:08
Güzel maç olacak gibi, beklentinin aksine rahat galibiyet alabiliriz. Zokora'nın yedek bırakılışı ayrıca hoşuma gitti. Haydi Bourceanu

ibrahim
09.02.2014, 17:09
Güzel maç olacak gibi, beklentinin aksine rahat galibiyet alabiliriz. Zokora'nın yedek bırakılışı ayrıca hoşuma gitti. Haydi Bourceanu

Nasil yedek? Nerde yaziyo?

DEEP BLUE
09.02.2014, 17:09
artık futbol o değil. ilk yarı 6 ikinci yarıda 8 tane atamadı diye yuhalayamazsın adamı. artık önemli olan şey kazanmak. bizim de kendi namımıza bu kafayı değiştirmemiz gerekiyor. 30 yıl öncesinde kalmayalım...Kardeşim,

Hangi kafayı değiştirmemiz gerekiyor? Kazanmak diyorsun da, biz kazanılan bir şey görmüyoruz ortalıkta... Kalecin iyiyse 1 puan alırsın, hata yaparsa, 3 yer bereket okursun... Maçtan sonra hocan garip açıklamalar yaparak raaakibin gücünden ve gelecekte nasıl canlar yakacağından bahseder... Taraftarın önemli bir kısmı, hocaya zaman verilmesi gerektiğini, öze dönüş konusunda başarılı sayılabileceğimizi filan söyler... Çünkü Trabzon'lu olmayı üstün ırk olmak zannederler. Hayalleri, 11 Trabzon'lu oyuncunun forma giydiği şampiyon Trabzonspor olanlara, her hafta Milli Piyangodan büyük ikramiye hayalleri kurmalarını tavsiye ederim şahsen... Daha gerçekçi bir hayaldir.

Şimdi kafayı değiştirelim... Sahaya 6 ofansla çıkıp, Allahına kadar defans yaparak 3'ten az gol yersek dua edelim... Bu mudur yani? Ben taraftarım, futbol izlemek, saldıran takım görmek istiyorum. Çok şey mi istiyorum?

lazzz61
09.02.2014, 17:10
bu takım ıcerde 3 5 2 dısarda 5 4 1 veya 4 2 3 1 oynamalıdır

Travelair
09.02.2014, 17:11
Onur-Bosingwa-Mustafa-Aykut-Kadir-Alex-Colman-Özer-Adrian-Olcan-Emre

Yedek: Fatih, Caner, Mustafa Akbaş, Zokora, Henrique, Yusuf, Zeki Yavru

Nasil yedek? Nerde yaziyo?

Pardon yukarıdaki iletiye göre yazdım. Açıklanmamış mı?

angraf
09.02.2014, 17:14
Kazanmamız gereken bir haftada kazanmamız gereken bir maç.

ibrahim
09.02.2014, 17:17
Pardon yukarıdaki iletiye göre yazdım. Açıklanmamış mı?

Ne Twitterda nede baska bi yerde her hangi bir ilk11 bulamadim. Arkadasin kendi tahmini galiba.

lazzz61
09.02.2014, 17:20
fener yenılıyor Allahındnn bu fener macta emre caner küfürler savurup duruyor

Anıl C
09.02.2014, 17:20
Yusufta cezali ayrica

Murathan
09.02.2014, 17:23
Olacak evet. Malum güçlerin engelleme çabaları nereye kadar gider bilemiyorum tabi... Şu an, ülkeyi yöneten egemen güçlerin tam istediği bir yönetim iş başında çünkü... Aklı başında ve gerçek Trabzonspor'lu olan kesimin dışında, politikacısı, basın yayın kuruluşları ve içerdeki İrlanda'lıların planı tıkır tıkır işliyor. İsyan edenler ise, her alanda baskı altında yaşamaya mahkum ediliyor. Durum bu...
İyi yazıyorsun

lazzz61
09.02.2014, 17:24
bnm kadrom >>> Onur boşi aykut mustafa kadir zokora borcenu olcan colman özer emre

arahna
09.02.2014, 17:27
zokora alex olmalı
colman bu haliyle bze sorun yaşatıyor

Anıl C
09.02.2014, 17:28
Bourceanu'nun 11'de basliyacagi kesin mi

Berke6198
09.02.2014, 17:29
Maçla ilgili en çok Bourceanu'nun performansını merak ediyorum...

arahna
09.02.2014, 17:31
onur
bosingwa-mustafa-aykut-kadir
zokora alex
olcan adrian özer
emre(janko)

arahna
09.02.2014, 17:35
beşiktaş maçında yısufa yapılan faul ve kırmızı kart- verilmeyen penaltı
bunun gibi pek çok hakem hatası olmasa
12 puan fazlamız olurdu
ama 6 puan bile desek
şu an 35 puan olurduk
bugünki maçı da alırsak 38
38 puan
sanırım hiçbirimiz mutsuz olmazdık

nakzo
09.02.2014, 17:37
artık futbol o değil. ilk yarı 6 ikinci yarıda 8 tane atamadı diye yuhalayamazsın adamı. artık önemli olan şey kazanmak. bizim de kendi namımıza bu kafayı değiştirmemiz gerekiyor. 30 yıl öncesinde kalmayalım...

Hayrola neyi nerdede kazaniyorsun 8.siradasin 11.konyasporla aranda 3,puan var kaxanmak kaybetmekse mesele sapina kadsr basarisiz bu takim

DEEP BLUE
09.02.2014, 17:38
Fener'de 2 maç daha az alsaydı, GS fazladan 3 beraberlik, lider oluyorduk... Boşuna üzmüşüm kendimi... Durum gayet iyiymiş aslında...

ibrahim
09.02.2014, 17:39
beşiktaş maçında yısufa yapılan faul ve kırmızı kart- verilmeyen penaltı
bunun gibi pek çok hakem hatası olmasa
12 puan fazlamız olurdu
ama 6 puan bile desek
şu an 35 puan olurduk
bugünki maçı da alırsak 38
38 puan
sanırım hiçbirimiz mutsuz olmazdık

Kendi içimizdeki problemleri konuşmak daha kolayımıza geliyor. Sıkıyosa dış mihraklara laf edelim. Ama yemiyo orası...

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

angraf
Akhisarı çift forvet ve tam saha baskı ile yenebiliriz. Tabi ki alan savunmasını iyi yapmamız lazım çizgi halinde kalırsak niasse atar.

yatmaztara
''Şikevas 2-0 Şikebahçe'' 2011 sezonu şampiyonu Trabzonspor Koydukmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :D:D:D en saçma mesaj oldu heralde :D

SEDER
09.02.2014, 17:42
Gene rakip oynayacak saldıracak bastıracak kendi sahamıza hapsedecek bizse kontradan gol arayacağız. Gene maçın adamı onur olacak..

arahna
09.02.2014, 17:44
Kendi içimizdeki problemleri konuşmak daha kolayımıza geliyor. Sıkıyosa dış mihraklara laf edelim. Ama yemiyo orası...

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

bu sene en az 4 maçımızı hakemler yedi
burada buna itirazı olabilecek var mı ?
yok
bu kötü halimizle şu an 2. olabilirdik

Anıl C
Akhisarı çift forvet ve tam saha baskı ile yenebiliriz. Tabi ki alan savunmasını iyi yapmamız lazım çizgi halinde kalırsak niasse atar.

Bunun icinde zokoranin oynamamasi gerekli
Ideal uclu colman-alex-adrian bence
Kanatlar ise özer-olcan ikilisi

DEEP BLUE
Gene rakip oynayacak saldıracak bastıracak kendi sahamıza hapsedecek bizse kontradan gol arayacağız. Gene maçın adamı onur olacak..
Böyle olacağını bilerek, ''bir ümit'' oturuyoruz TV başına... Artık keyif almak istiyorum. Bunu yapabilir bu takım... Biraz isyan sadece...

DEEP BLUE
09.02.2014, 17:49
Vay vay vaaaaaayyyy...

cakalkerem
09.02.2014, 17:49
şikeciler coşkuluymuş...sivas biraz becerikli olsa 5 olacak maç

Yunus Emre SEYHAN
09.02.2014, 17:51
Junior şikeciler Senior şikeciyi yeniyorlar 2 haftadır (satilmis eskisehir, sixas)

yatmaztara
09.02.2014, 17:53
$iva$ ve e$e$ maçları $ikebahçenin şike yaptığı maçlar değilmiydi? bu maçları kaybettiler bunun neresi şike! :D

Harun
09.02.2014, 17:55
Şu istikrarsız ligde ,saçma sapan puanları kaybetmeseydik biz bile şampiyonluğa oynayabiliyorduk. Fakat MRA bunu bir türlü anlayamadı.

DEEP BLUE
09.02.2014, 17:55
Şu istikrarsız ligde ,saçma sapan puanları kaybetmeseydik biz bile şampiyonluğa oynayabiliyorduk. Fakat MRA bunu bir türlü anlayamadı.Hakemlerden ötürü, hakemlerden ötürü be ya...

A.Ali Karanis
09.02.2014, 17:56
Birazcık cesur ve az biraz büyük oynamayı seven bir hocamız olsaydı bugün büyük şikecinin mağlubiyetiyle liderlik hesapları yapardık.

Çekişmeli maç olur ama kazanırız.Avni Aker'in atmosferini özledim.

Arif Timurcioğlu
09.02.2014, 18:00
henrique-----------olcan
-----------emre----------
İleri üçlüsünü oynatacak kadar cesaretin var mı hocam

DeAgLeMaNyAq
09.02.2014, 18:02
İlk 11: Onur, Bosingwa, Zokora, Mustafa, Aykut, Bourceanu, Adrian, Olcan, Özer, Henrique, Janko

Yedekler: Zeki Ayvaz, Zeki Yavru, Caner, Kadir, Abdulkadir, Şahin, Emre

Murat Acar
09.02.2014, 18:02
Ya arkadaş şu mirelese sarı gösteriyor o pozisyonaya deli oldum bizdeadam faul yapmaz gelişi faul diye sarı gösterir adam direk tekmeyi basıyor uçarak sadece sarı görüyor.Yeri değil ama içimi dökeyim dedim...

Cem Zırıh
09.02.2014, 18:03
kadro
onur
bosi zokora mustafa aykut
alex ozer adrian olcan
janko henrique

ilk 11 imiz bu

Erbay
Çok enteresan bir kadro, daha doğrusu alışılmadık... Başkan dayanamadı herhalde en sonunda :)

DeAgLeMaNyAq
Zokora bizdeki kariyerinde ilk defa stoperde oynayacak. Önyargılı olmak istemiyorum ama Hoca'yı anlamak zor. Umarım Zokora orta alanda yaptığı sertlikleri ceza sahası içerisinde de tekrarlamaz. Aykut'a 10 milyon TL bonservis ödeyip solbek oynatmak için mi aldık orası ayrı tartışma konusu. Kadir ahım şahım değil belki ama Aykut'a sırf yer açmak için solbekte kullanmak ona da takıma da zarar veriyor. Emre'nin tek forvet oynayacak nitelikte bir oyuncu olmadığını birçok kez yazdım ancak Hoca'nın sadece 2 maç şans verip hemen yedeğe çekmesini yadırgadım. Belli ki Henrique yedekte sıkılmış. Ya da Hoca Emre'ye nöbetçi golcü muamelesi yapmak istiyor...

Mehmet Fatih Silik
09.02.2014, 18:04
Kadro güzel...yanliz Aykut'un yerine Kadir olmaliydi...
Burcu'yu merak ediyorum valla...in$allah ilk macinda döktürür

Furkan S.
Yedek kulübesinin haline bak :)

zahido
Rumen futbolcumuz defansif olarak yetersiz ise bu kadroyla hicbisi olmaz bizden..

ibrahim
Sezersiz eski$€hire yenil, Korcansiz siva$a yenil. Zalimsin be dünya...

:D

61_Hasan_69
Bu nasıl kadro lan

Arif Timurcioğlu
Millet zokora defansta oynasın diyordu bakalım neler yapacak defansta solbek kadir sakat mı cezalı mı bilemiyorum, yeni transferle sahada ve 2 forvetle oynuyoruz aslında 2=1 forvetle oynuyoruz bakalım ne olacak Allah kabul etsin.

Cem Zırıh
bence genede kadroda solda olcan sagda henrique ortada adrian ileride janko oynanicak yani 4 2 3 1 olucak gibime geliyor

Ömer Sak
09.02.2014, 18:05
Emre Güral yedek ayıptır adam 1 mac kötü oynadı diye hemen kesmek haksızlık. Henrique'ye okadar dayandı Emre'ye 1 macmı dayanabildi? Emre'yi tam kazanıyorken kesmek adaletsizlik.

Murathan
Onur

Mustafa Zokora Aykut

Bosingwa Alex Özer Adrian Olcan

Henrique Janko

Ogün'
Emre hemen yedeğe çekilmiş.Vay arkadaş!

must61
İlk 11: Onur, Bosingwa, Zokora, Mustafa, Aykut, Bourceanu, Adrian, Olcan, Özer, Henrique, Janko

Yedekler: Zeki Ayvaz, Zeki Yavru, Caner, Kadir, Abdulkadir, Şahin, Emre

Bu kadronun mantıklı bi açıklaması olamaz.

Cem Zırıh
09.02.2014, 18:06
Bu nasıl kadro lan

yazdiginla alakasiz imzan ilgimi cekti :) merak ettim nedir sebebi ?

ozzy!
Emre'nin bir maçta yedeğe çekilmesini doğru bulmuyorum. Janko yerine Emre olabilirdi.

cakalkerem
kadro süper

61_Hasan_69
09.02.2014, 18:07
yazdiginla alakasiz imzan ilgimi cekti :) merak ettim nedir sebebi ?

Sevgi değerlerimin eşit olduğu 4 futbolcu :)

Cem Zırıh
Bu kadronun mantıklı bi açıklaması olamaz.

bu kadro hafta icinde bir cok taraftarin istedigi kadro idi ama illaki her zaman birileri begenicek birileri begenmicek futbol bu kotu bi kadro degil bakildiginda defansda zokora ve aykut un yerleri disinda orta saha ve forvet beklenen oldu.

mustafa0661
Stadyum boş umarım takımı etkilemez...

Yavuz Bektaş
henrique mra arasında bi akrabalık ilişkisi mi var bu ne torpil arkadaş

Cem Zırıh
09.02.2014, 18:08
Sevgi değerlerimin eşit olduğu 4 futbolcu :)

hadi ucunu anladim da Tolga Zengin'in onlarin arasinda olmasi ilginc :)

61_Hasan_69
MRA hocanın tek iyi yanı alınan futbolcuları hemen oynatması Şenol Hoca olsaydı Alex 2 aya girerdi kadroya

Ömer SEVİNÇ
Olcan sol beke geri dönmüş olabilir mi? Ortasahada Adrian ve Alex mi oynayacak sadece? Gerçi belki Özer de göbek oynayabiliyor galiba.

Murathan
Henrique sol kanatta oynayacak büyük ölçü de.
Aykut da solbek.
çekilmez bu maç

Ali İhsan
Kadir ve Emre üvey evlat galiba...

Adem Akyüz'
Allah'ım sen bizi neyle sınıyorsun böyle.. Emre Güral formayı söke söke almışken 1 maç kötü oynadı diye hemen yedeğe çeken MRA'yı hangi günahımıza karşılık bize gönderdin.. Aykut Demir'in sol bekte olmayacağını kundaktaki bebek bile bilirken bu MRA denen adam neden hala bunu göremedi ? Daha takımla toplasan 2-3 antrenmana çıkmamış adam direk ilk 11'de başlıyor.. Allah'ım sen bize sabır ver, MRA'ya da akıl ver !

Cem Zırıh
09.02.2014, 18:09
henrique mra arasında bi akrabalık ilişkisi mi var bu ne torpil arkadaş

gecen hafta emre hic birsey yapmadi bu yuzden + janko ya sans verip henrique yi kanat oynaticak.

Yunus Emre SEYHAN
09.02.2014, 18:10
Vay arkadaş..
Ne kada da kalitesiz bi takımmışız..
Aylardır Kasımpaşa'da ayağına top değmeyen Özer gelir gelmez ilk 11'de şans buluyor
Yıllardır Kasımpaşa'da forma numarası bile alamayan Şahin Aygüneş yedeklerde kurtarıcımız oluyor

DeAgLeMaNyAq
Bu sezon ligde çift forvetle başladığımız bir maç olmamıştı. Sadece Legia maçı vardı. Lâkin her ne kadar sahaya çift forvetle çıkmış olsak da diziliş olarak Hoca Henrique'yi merkez yerine sol kanatta oynatabilir. Bourceanu ile birlikte Özer mi yoksa Adrian mı oynayacak yoksa ikisinden biri forvet arkasına mı yoksa sol kanada mı kayacak göreceğiz...

Uğur Kalyoncu
Zokoranın stoperde değerlendirilmek istenmesi güzel tamam ama Kadirin yerine niye Aykut var Madridle mi oynuyoruz arkadaş..Emre niye kızağa çekiliyor..Oyuncu psikolojisini anlamak için kutsal kitapları okumak değil hatmetsen bile şu hareketten sonra senden bir numara olmaz hoca....

Orta sahada sadece Bourceanu var..Pas manyağı yapar bizi Akhisar....Sabredelim vs falan diyordum ama yok....

Murathan
09.02.2014, 18:11
Yahu madem Aykut bek oynayacaktı, madem Kadire güvenmiyorsun bek transferi istesene

Ali Kemal G.
Mra dumanınmı bitti harmanmı kaldın,yoksa dün geceden alkol mu vardı hacı bu nasıl kadro.

ibrahim
Yahu madem Aykut bek oynayacaktı, madem Kadire güvenmiyorsun bek transferi istesene

Istemedimi? :)

Horispin
09.02.2014, 18:12
Çok enteresan bir kadro ve diziliş. Balıkesir maçında benzer bir kadro işe yaramamıştı umarım bu maçta da öyle olmaz

Alper Beyazay
Henrique ilk 11'de yine demek. Ne diyelim.

Ibrahim Gaygusuz
Bekler ileriye cikmayacaksa istersen 3 forvet oyna. Bi ise yaramaz

ozzy!
gecen hafta emre hic birsey yapmadi bu yuzden + janko ya sans verip henrique yi kanat oynaticak.

Geçen hafta Emre bir şey yapmadı değil, tüm takım bir şey yapmadı. Adamı bir maçla yedeğe çekersen, bitirirsin onu. Janko ve Henrique her maç kötü oynadığında şans verilmeyen Emre, bir maçla yedeğe çekilebiliyor.

İlginç.

Bera B.
09.02.2014, 18:13
Hocamız çok adil. Maşallah kötü oynadı bile diyemeyeceğimiz Emre'yi bir maç gol atamadı diye hemen kesti. İşte adalet, işte hak edene forma verme anlayışı.

Alper Beyazay
09.02.2014, 18:13

Henrique geldiğinden beri hiçbir şey yapmıyor, hala neden oynuyor? Geçen hafta hiçbir şey yapmamışmış...

Murathan
09.02.2014, 18:14
Istemedimi? :)

Ne bileyim abi Allah aşkına her tür oyuncuyla ismimiz anıldı bir solbekle anılmadı.
Bana kalırsa Kadir ve Akbaş yeterli şimdilikte

Anıl C
Zokoranın stoperde değerlendirilmek istenmesi güzel tamam ama Kadirin yerine niye Aykut var Madridle mi oynuyoruz arkadaş..Emre niye kızağa çekiliyor..Oyuncu psikolojisini anlamak için kutsal kitapları okumak değil hatmetsen bile şu hareketten sonra senden bir numara olmaz hoca....

Orta sahada sadece Bourceanu var..Pas manyağı yapar bizi Akhisar....Sabredelim vs falan diyordum ama yok....

hoca gözü karartmış

Yiğit SARI
Alex oynuyomuş sevindim

#Trabzonspor XI (Akhisar Belediyespor): Onur, Bosingwa, Zokora, Bourceanu, Mustafa, Aykut, Olcan, Adrian, Özer, Janko, Henrique.

Uğur Kalyoncu
Özer ile Adrian ancak halısada yanyana oynarlar..Janko ile Henriqeyi ligin ilk yarısı yanyana oynatsa eyvallah derdim hoşumada giderdi ama Emreden şimdi niye formayı alıyorsun..Jankoya Aykut mu orta yapacak...Başıma ağrılar girdi arkadaş..

uemit
09.02.2014, 18:15
Biliyorrdum kadirle emrryi kesiceni

Mert'
Bourceanu için izlenir. :)

Arif Timurcioğlu
Aykuta sövdürmekten zevk alıyor galiba hoca.

Anıl C
09.02.2014, 18:16
en kötü mustafa akbaşı solbekte beklerdim.
hoca eli mahkum aykutu sol bek oynatıyoruz dedi
kadroda 2 solbek var mustafa akbaş ve kadir gibi
ama sen gidip yine aykutu sol beke koyuyorsun.
enterasan

ataullah-ı sani
09.02.2014, 18:16
MRA'dan çok enteresan ve şaşırtıcı bir 11..! Ofansif oynaması güzel, Aykut'un sol bekte oynamayacağı Olcan'ın sol bekte oynayıp önünde Özer'in oynayacağını tahmin ediyorum, Henrique sağda gibi oynayacaktır muhtemelen, zokora alex ikilisin önünde de Adrian'ı gerçek mevkisinde görücez sanırım..

angraf
09.02.2014, 18:17
Emre janko beraber oynamalıydı ayrıca aykutu bek oynatmak takıma ihanet adam oranın oyuncusu bile değil. Neyse ya biz burada neden kendimizi yiyoruz ki umarım bu fırsat haftasını iyi değerlendiririz.

Cem Zırıh
09.02.2014, 18:17
hoca bence alex i niasse ye birebir vermistir :D

poetricus
09.02.2014, 18:18
Bir defa da beni şaşırt be ada(!), bir defa. Allah, pardon Jesus aşkına!
Bence kendine sövdürmekten zevk alıyor da bize yakışmaz. Allah'tan bulsun.
Bu herifin isminin başındaki "Teknik Direktör" ifadesi kaldırılsın!

mustafa0661
Soner varken nie özer adam yeni geldi eskiyi kesti yazık ayıp be

Arif Timurcioğlu
en kötü mustafa akbaşı solbekte beklerdim.
hoca eli mahkum aykutu sol bek oynatıyoruz dedi
kadroda 2 solbek var mustafa akbaş ve kadir gibi
ama sen gidip yine aykutu sol beke koyuyorsun.
enterasan Mustafa akbaşta devşirme solbektir asıl yeri stoper onunda ama aykuttan iyi oynadığı kesin o mevkide.

Harun
MRA mıydı gençlere güvenen? Aykut stoper oynaması gerekirken solda oynuyor. Kadir neden oynatılmıyor acaba?

cakalkerem
09.02.2014, 18:19
bence 2 forvet çıkmamız çok iyi...

he bu henrique mi olurdu emre mi olurdu tartışılır ama hoca en sonunda 2 forvete dönmüş....

Arif Timurcioğlu
Yeni transferler jonko ve alex sahada :)

TSemih61
Çok ağır şeyler yazıcaktım da neyse hiç gerek yok. İnşallah bir an önce gider bu futbol katili.

Cem Zırıh
Henrique geldiğinden beri hiçbir şey yapmıyor, hala neden oynuyor? Geçen hafta hiçbir şey yapmamışmış...

bana sasirmana gerek yok benim dusuncem gecen hafta cok kotuydu ve henrique ninde forvet degil kanat olarak oynayacagini dusunuyorum emre sonradan illaki oyuna girecektir janko yu kazanma cabasinda sanirim, yada baska bi dille eldekini en iyi sekilde kullanabilme cabasinda.

Bud Spencer
09.02.2014, 18:20
colman sakatmi cezalimi

Adem Akyüz'
Kadroya bakıyorum da; sanırım bu maçı izlemesem daha iyi olacak..

ceday99
Hayrola neyi nerdede kazaniyorsun 8.siradasin 11.konyasporla aranda 3,puan var kaxanmak kaybetmekse mesele sapina kadsr basarisiz bu takim

cidden 8. sıradamıyız.
hay yaşa sen...

Cem Zırıh
09.02.2014, 18:21
sikebahceliler aglamaya baslamislar :)) hahah ulan koca bi sezon Trabzonspor'u yediniz be yediniz gokhan pasa agliyor :) . Gene 20-25 m taraftardan bahsetmeye basladilar :D

Anıl C
09.02.2014, 18:21
MRA'dan çok enteresan ve şaşırtıcı bir 11..! Ofansif oynaması güzel, Aykut'un sol bekte oynamayacağı Olcan'ın sol bekte oynayıp önünde Özer'in oynayacağını tahmin ediyorum, Henrique sağda gibi oynayacaktır muhtemelen, zokora alex ikilisin önünde de Adrian'ı gerçek mevkisinde görücez sanırım..

kadro böyle de olabilir

onur
bosingwa-mustafa-aykut-olcan
alex-zokora
henrique-adrian-özer
janko

cakalkerem
09.02.2014, 18:22
gökhana bak 20 puan önde olsakta bu hakemlerle olmaz diye isyan ediyor...

lan bizim 2011 de es ese attığımız golü de vermeyen hakemlerdi...,

ne güzel iş be ...her maç hakemler size çalışsın....

yarın basında yer bulur merak etmeyin....herkes yalakalık yapar size....

iyi oldu iyi...

Mehmet Fatih Silik
TRABZONSPOR'un yöneticisine, teknik direktörüne ve oyuncusuna yaki$tirdiginiz kelimelere dikkat edelim lütfen.

Burasi kahve kö$esi degil...

Ayrica link istemek, ima etmek ve payla$mak kesinlikle yasaktir...

Ikinci bir uyari olmayacaktir...

Saygilar!

Anıl C
Mustafa akbaşta devşirme solbektir asıl yeri stoper onunda ama aykuttan iyi oynadığı kesin o mevkide.

ya aynen stoper. dlc oynadığı için dedim öyle

memmedaga
beyler adam bu sefer intihar ediyor resmen

3-5-2 oynuyor ben mi yanlış gördüm

Niassede hat trick gelmesin?

ataullah-ı sani
bence kadro böyle de olabilir

onur
alex-zokora
henrique-adrian-özer
janko

Tıpatıp aynı fikirdeyiz renkdaş...

gökhants1966
Malaasef rezalet bir kadromuz var.İnşallah bu maçı kazanırız.

kalavara
09.02.2014, 18:23
hoca zorla kendini kovdurmaya çalışıyor, emre bir maç kötü diye mi kesik yedi? gerçekten zor trabzonsporu anlamak!

Pınar G.
Janko + Henrique + Adrian ilk 11'de resmen kanser olma sebebi :(
Mra'nın kompakt futbolu Akhisar'ı hafife almış.

ataullah-ı sani
Yüzüklerin efendisi Reşit Akçay yüzüklerini kaybetmiş olmalı, yoksa bu kadronun başka bir izahı o-la-maz:::)))

Adem Akyüz'
09.02.2014, 18:24
Emre Güral ve Kadir Keleş bu takımda üvey evlat muamelesi görüyor resmen..

Nihat Güneş
O henrike denen futbol katili yedekten oyuna girerken superstar kaprisi yapiyorduya yazik MRA da gonlunu almak istemistir niye kiziyosunuzki hemen...

Ibrahim Gaygusuz
kadro böyle de olabilir

onur
alex-zokora
henrique-adrian-özer
janko

Bence buna yakin birseydir, Henri 2010-2011 sezonundaki Burak rolunde

Cem Zırıh
sikebahceliler artik futbol konusmuyormus ya yedikleri golleri ya onlara yapilanlari konusuyorlarmis hadi lan ordan daha beter olun insallahhh

Bud Spencer
sakatmis colman!
ozaman tek soru isareti henrique-emre!!!!

ayrica zokoranin stoperde aykuttan daha iyi oynadigini düsünmüyorum. bu adami illa 11 oynatacagiz diye bir sey olamaz....ortasahada yetersiz. ozaman yedege cekeceksin hoca!!!!

mustafa0661
09.02.2014, 18:26
Janko + Henrique + Adrian ilk 11'de resmen kanser olma sebebi :(
Mra'nın kompakt futbolu Akhisar'ı hafife almış.

+olcan bu maç 3 puan alınmasın o zaman görecem

61_Hasan_69
09.02.2014, 18:27
Neden Zokora ve Aykutu 11 de oynatmak zorundayız ? Zokora orta saha oyuncusu Aykut stoper. Gerçek yerlerinde oynatamıyosun yedeğe çekeceksin

Furkan Tütüncü
09.02.2014, 18:28
+olcan bu maç 3 puan alınmasın o zaman görecem

olcana laf atan gerçekten ayıp eder. olcan bu takımı kaç kere ipten aldı unutmayalım.

Mert'
Emre niye yok ? 1 maç iyi oynamadı diye hemen kesti bu nasıl iş yahu Henrique denen herif 2 senedir rezalet

Ömer SEVİNÇ
MRA mıydı gençlere güvenen? Aykut stoper oynaması gerekirken solda oynuyor. Kadir neden oynatılmıyor acaba?

Kadir genç olmadığından olabilir mi belki? 26 yaşında adam :D Aykut daha genç ondan.

memmedaga
09.02.2014, 18:29
beyler kadro eleştirisi yapmayın adamın asabını bozmayın adam çift forvet döndü
ezber bozdu

3 lü defansmı oynayacak asıl soru bu

öyle ise niassede gelsin goller

atomantcum
09.02.2014, 18:30
Kadroyu doğru okuduysam artık Mra rotasyonun bişeyini çıkarmış afedersin. Janko Henri nedir? Sol bek kim oynayacak? Bu kadroyu makul bulan var mı?

Fatih K.
Gökhan Gönülun söylediği şeye bak "Değil 10 puan 20 puan önde olsak bu hakemlerle değişen birsey olmaz" ulan 2010-11de 9 puan geriden gelip sikeyle şampiyon olan siz değil miydiniz? Kendi kendilerini dunyaya rezil ediyorlar resmen :D

mustafa0661
olcana laf atan gerçekten ayıp eder. olcan bu takımı kaç kere ipten aldı unutmayalım.

Nezaman almış? bencil şut çekmeyi bilmeyen biri

Arda'
09.02.2014, 18:31
Bütün takımın döküldüğü maçta sırf kötü oynadı diye Emre'yi kesmiş hoca abi bu nedir ya. Yine Henrique çilesine katlanacağız anlaşılan.

Furkan Tütüncü
Nezaman almış? bencil şut çekmeyi bilmeyen biri

Ilk yarıda ve avrupada çok gol attı. Bjk maçında 3.lugu kazandirdi

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Harun
Kadir genç olmadığından olabilir mi belki? 26 yaşında adam :D Aykut daha genç ondan.

Ben Zokora ile kıyaslamıştım :D

Emrah Akcagöz
Onur, Bosingwa, Mustafa Yumlu, Zokora, Aykut Demir, Adrian, Özer Hurmacı, Bourcenau, Olcan, Henrique, Janko

Değişik bir ilk 11 olmuş. Bakalım kim nerede oynayacak ayrıca yedeklerde kim var ?

atomantcum
Adam fantazi peşinde, muhteşem bir final yapıp yıllarca hafızalardan silinmemek istiyor sanırım.

Soner Albayrak
09.02.2014, 18:32
Henrique :)
Atın beni denizlere...

Tahir61
09.02.2014, 18:33
Gökhan Gönülun söylediği şeye bak "Değil 10 puan 20 puan önde olsak bu hakemlerle değişen birsey olmaz" ulan 2010-11de 9 puan geriden gelip sikeyle şampiyon olan siz değil miydiniz? Kendi kendilerini dunyaya rezil ediyorlar resmen :D

bir de rıdvan köpeğini dinle havlarken salyaları akıyo köpeğin hakemlik ahlak tarafsızlık dersi veriyor

Arif Timurcioğlu
Hoca diyor ki iç sahada anlayışımızı değiştireceğimizi söylemiştik ah be hoca dış sahadada değiştirsen hiç kazanamıyoruz.

cakalkerem
bence akhisardan bile korkuyorsak yazık bize..

önemli olan nasıl hucum edeceğimiz..

orta saha sağlam durursa ileriye dönük adamlarımızla gol atacağız gibime geliyor...

Hoca;

biz iç sahada anlayışımızı biraz değiştireceğiz..risk alarak oynayacağız..akhisar sprinter oyun oynuyor..o zaman kendi evimizde maçı kazanmak istiyoruz...Rakibimizin hızlı oyuncuları var....çok formdalar..tehdit edici oyuncuları var.....karşı cvp verirsek galip geliriz....

hofsaale
Bu ne bicim kadro... Ya dagilcaz yada farkli yencez... Inşallah ikinci secenek olur...

DeAgLeMaNyAq
09.02.2014, 18:34
Olcan'ın solbeke dönme ihtimali yok bence. Takımın bütün hücum ataklarında olan adamı yeniden savunmaya çekemezsin...

Cihan Ince
Zokora ile M.Yumlu stoper :D

Ömer SEVİNÇ
Ben hocanın farklı arayışlara girmesini olumlu karşılıyorum. Hepimizin kafasındaki 11'in bir halt yiyemediğini kaç senedir tecrübe ediyoruz. Böyle değişik şeyler denemesi hoşuma gidiyor hocanın. Takıntıları yok yani. Olmuyorsa değiştiriyor, başka şekilde deniyor.

Tek sıkıntım Henrique-Emre olayı benim de. Çocuk 1 maç kötü oynadı hemen yedek. Moralini bozacaktır bu. Umarım ikinci yarı girer en azından ve gol atar.

zahido
Jankonun son sansi..

Insallah iyi oynar. Elimizdeki en iyi santrafor o suan ama sistem onu yedek birakiyor.

Sefaenes
09.02.2014, 18:35
Türk oyuncu 1 mac kötu oynar hemen kadrodan alinir henri kazmasi hep kötü oynar kadrodan zor kesilir bundan ancak sakatlanirsak kurtuluruz bu arada yeni forvetimiz janko hayirli olsun Allah dan hazirlik macinda 2 gol atti yoksa gereksiz forvet alacaktik!!

Adem Akyüz'
09.02.2014, 18:36
Hoca üç forvetimize de siz eşitsiniz mesajı vermek istedik diyor.. Ulan Henrique 10 maç sahada dökülürken sonraki maç yedeğe almadın, Emre tek maçta kötü olunca hemen yedeğe çektin. Bu nasıl eşitlik ?

atomantcum
Böyle oynayacağız sanırım. Sırf şu ilerdeki saçma forvet ikilisi ve sol bek bile bu adamın gözlerinin hiçbişeyi görmediğinin ispatı.

http://www.footballuser.com/formations/2014/02/930863_Trabzonspor.jpg

Bera B.
Hoca yine bir mesaj vermiş de kime vermiş ne için vermiş neden vermiş pek anlaşılmadı.

Emrah Akcagöz
Emre kötü oynadığından yedekte değilmiş.

Ufuk
09.02.2014, 18:37
Allahim yarabbim henri yine yerinde allahim. Bugün tek beklentim yeni transferimizin tatmin etmesi.

atomantcum
09.02.2014, 18:37
Hoca üç forvetimize de siz eşitsiniz mesajı vermek istedik diyor.. Ulan Henrique 10 maç sahada dökülürken sonraki maç yedeğe almadın, Emre tek maçta kötü olunca hemen yedeğe çektin. Bu nasıl eşitlik ?

Maç önü röportaj filan mı yaptı böyle bişeyi söyledi mi gerçekten?

Gerçi neye şaşırıyosam, adamın demediği bir şey kalmadı ki!

Kaan
09.02.2014, 18:38
Çift forvet çıktığımız falan yok. Her iddiasına varım Henrique sağ açık oynayacak.

Olcan sol açık, Özer ve Adrian ortada, Bourceaunu ön libero. Zokora da stoper olacak.

Mert'
3 forvetide değerli kılmak için Janko 11 de Emre yedek kulübesindeymiş..

Fatih K.
bir de rıdvan köpeğini dinle havlarken salyaları akıyo köpeğin hakemlik ahlak tarafsızlık dersi veriyor

Kimsede nefis yokki bi tanesi çıkıp desin bakalım 2 sezon önce 9 puan geriden gelip sikeyle şampiyon olduğunuzda çıkıp şike şike şampiyon olduk dediniz zorunuza giden ne?

Adem Akyüz'
09.02.2014, 18:39
Maç önü röportaj filan mı yaptı böyle bişeyi söyledi mi gerçekten?

Gerçi neye şaşırıyosam, adamın demediği bir şey kalmadı ki!

Evet maç öncesi dedi.. Ciddi ciddi akıl sağlığından şüphe duymaya başladım artık..

Öznur61
Bütün içimden sövmelerim işte o an kadroda Henrique'yi görünce başladı...
Gerçekten çok ilginç bir kadro olmuş, ya da bana öyle geldi.

memmedaga
bence akhisardan bile korkuyorsak yazık bize..

önemli olan nasıl hucum edeceğimiz..

orta saha sağlam durursa ileriye dönük adamlarımızla gol atacağız gibime geliyor...

Hoca;

biz iç sahada anlayışımızı biraz değiştireceğiz..risk alarak oynayacağız..akhisar sprinter oyun oynuyor..o zaman kendi evimizde maçı kazanmak istiyoruz...Rakibimizin hızlı oyuncuları var....çok formdalar..tehdit edici oyuncuları var.....karşı cvp verirsek galip geliriz....

2 forvetle çıkıyoruz, özer ve adria hücüma dönük orta saha

olcan solbek oynamıyacaksa şu ana kadarki en ofansif kadrosu

ezbere konuşuyoruz gibime geliyor

Tek korkum
niasse boş alan buldumu affetmiyor

Emrah Akcagöz
Çift forvet çıktığımız falan yok. Her iddiasına varım Henrique sağ açık oynayacak.

Olcan sol açık, Özer ve Adrian ortada, Bourceaunu ön libero. Zokora da stoper olacak.
Bence de. 4-1-4-1 şeklinde oynayacağımızı düşünüyorum.

Nihat Güneş
Janko nun iyi oynama ihtimali yok malesef :) Bir adam o boya ragmen her hava topunda faul yapiyorsa diyecek cok sey yok...

Jackal Wile
tosunpaşaya bak be lisede müdürün yiğenleri olurdu okul takımında böyle rezil top oynardı ama hep oynatırdı hoca :D

taktik için bu taktik alexe bağlı hacı abilir bizim bildiğimiz adamlarla sadece bol gol yeriz bu taktikle ama ortahasayı alex faktörü ile ele geçirirsek bol gol de atabiliriz

yaranozlu
09.02.2014, 18:40
Dalga geçiyorlar bizle ayıptır, bu nasıl kadro böyle. Bari olcan solbek oynasa. Bu takımın kazanma şansı kanımca çok ama çok düşük. Niasse çok sıkıntı çıkarabilir. Bu kadar dağınıklık olmaz!

Cem Zırıh
09.02.2014, 18:40
mac 4-2 lehimize biter :)

poetricus
09.02.2014, 18:41
Bence on bir kişi sahaya bikiniyle çıksın. Kadro böyle oluyorsa öyle de olabilir!

mehmet83
09.02.2014, 18:42
Ya arkadas bu nasil esitlik. Kim formdaysa kim takima yararliysa o oynar. Esitlik budur. Offf anam offff

Zafer Fidan
09.02.2014, 18:43
Henrigol gecen haftaki müthis performansi yüzünden yine ilk 11 e girmeyi basardi :D

CEMEFKER
09.02.2014, 18:44
Kadro tam bir intihar....

Discovery cihazımdan gönderildi

Uğur Gündüz
09.02.2014, 18:44
Özer, Olcan, Adrian, Henri, Janko ile çok yumuşak bir kadro ile çıkıyoruz. Bu 5 arkadaş pek pres yapmayacağına göre bol bol Akhisar'ı seyrederiz artık.

Intihar komandosu tarzında bir kadro olmuş!

poetricus
09.02.2014, 18:45
Henrigol gecen haftaki müthis performansi yüzünden yine ilk 11 e girmeyi basardi :D
Janko'nun geçen haftaki performansı da ondan geri kalır değildi hani :D

Bera B.
09.02.2014, 18:45
İlla Janko oynayacaksa partneri Emre olmalıydı.