PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yüksel Şişman

ibrahim
01.02.2014, 00:59
Kulübümüz U19 takımımızın kaptanı sol kanat futbolcusu Yüksel Şişman ile 4 yıllık sözleşme imzaladı. Hayırlı uğurlu olsun.

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Muhammet YILMAZ
01.02.2014, 01:14
Hayırlı olsun bu kadar sol kanat ve Malouda varken illaki kendini geliştirir.

TSemih61
01.02.2014, 01:54
Hayırlı olsun. Sonunda takıma genç bir oyuncu katıldı. İnşallah başarılı olur.

EROS87
01.02.2014, 02:06
Sol kanat degil orta sahanin ortasinda oynuyor. Gelecegi parlak. Hayirli olsun.

...
İki konu bilestirilebilir
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=44884

ibrahim
01.02.2014, 02:13
Transfermarkt kanat oyuncusu olduğunu yazıyor. Birinci mevkii sol ikinci mevkii sağ olarak gostiliyor nedense.

EROS87
01.02.2014, 02:31
Transfermarkt kanat oyuncusu olduğunu yazıyor. Birinci mevkii sol ikinci mevkii sağ olarak gostiliyor nedense.

7-8 macini izledim daha kanatta oynadigina tanik olmadim.

ibrahim
01.02.2014, 02:52
7-8 macini izledim daha kanatta oynadigina tanik olmadim.

O zaman başka tabi. :)

Nasıl bir oyuncudur, biraz bilgi verebilirmisin?

EROS87
01.02.2014, 14:30
O zaman başka tabi. :)

Nasıl bir oyuncudur, biraz bilgi verebilirmisin?

Benim en begendigim oyuncuydu u18 de. Defanstan top alip oyunu yonlendiren, organize eden kisiydi. Top teknigi, oyun zekasi, surati yerinde. Fizik olarak gelisimini surdururmesine bagli yol haritasi. Guclenir kuvvetlenirse uzun yillar terletir Tranzonspor formasini diye dusunuyorum.

seçuk
02.02.2014, 01:38
hayırlı olsun kulubumuze

Ufuk Turgut
02.02.2014, 18:17
ınsallah kendını gelıstırır vazgecılmez olur.hayırlı olsun ınsallah

diskus
02.02.2014, 18:23
hayirli olsun.yalniz benim düsüncem bu genc arkadas i oynatmazlar.neden simdiye kadar 1461 e verilmedi?

Anıl C
15.04.2015, 02:47
Güncel

slmn
10.01.2016, 20:13
Aferin Yüksel, çalım atma becerisi hoşuma gitti, gol içinde tebrikler.

Manu61
10.01.2016, 20:23
Çok iyi oynadın Yüksel tebrikler.

Ahmet Malkoçoğlu
10.01.2016, 20:32
Tebrikler

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

asilhamsi
10.01.2016, 21:01
Yuksel senin cok daha iyisini yapacagını cok iyi biliyorum.Adım adım zirveye cıkacaksın.Hadi kocum boyle devam.

eraytaskin61
10.01.2016, 21:32
Gayet yetenekli bik arkadaş fizik dezavantajını çok çalışarak kapatabilir inşallah iyi bir başlangıçtır bu..

artvints
10.01.2016, 21:46
Kac dogumlu, kimse yazmamis.

slmn
10.01.2016, 21:48
Kac dogumlu, kimse yazmamis.

1995 doğumlu. http://www.transfermarkt.com.tr/yuksel-sisman/profil/spieler/272078

OĞUZHAN061
11.01.2016, 01:00
1995 doğumlu. http://www.transfermarkt.com.tr/yuksel-sisman/profil/spieler/272078
adam Trabzonspor'un tüm alt kademelerinde oynamış sırayla.Golden önceki hareketleri resmen Messi gibiydi.Hızlı top sürme,kısa çalım,bekletmeden vuruş :D

selcuk
11.01.2016, 01:06
masallah
ins yeni kara bogamiz olursun
lütfen saclarini kazitma, yakismamisdi

Fatih Çelik
11.01.2016, 16:16
FM'de kupa rotasyonunda iş yapıyordu :) Alt yapıdan çıkan tek oyuncuydu :)

OĞUZHAN061
18.01.2016, 00:33
ayağı çok düzgün ışık var

Arda'
18.01.2016, 11:34
Dikine gidecek orta sahamız yok seneye düşünülmeli.

diskus
24.01.2016, 18:53
Son iki lig macinda mecburen ön liberoda oynatildi,maalesef iyi bir görüntü cizemedi,topla oynamayi pespese calim atmayi cok seviyor.Aslinda daha sade ve topu ayaginda cok tutmasa daha iyi olur.

slmn
06.02.2016, 15:43
Goldeki payı büyük, kendini geliştirmeye bak.

diskus
06.02.2016, 22:14
Bugünkü durumu orta göbek oyuncusu olmadigi!Kaliteli oyuncu o baska bir durum,baska yerde denenmeli.

Giallorossi
03.09.2016, 00:43
Up

selcuk
17.02.2017, 13:00
ŞİMDİ YÜKSEL’İ DİNLİYORUZ..

http://www.1461trabzon.com.tr/haberresim/images/haberler/yuksel.JPGTakımımızda forma giyen 1995 doğumlu orta saha oyuncusu Yüksel Şişman Trabzonspor’un Aralık sayısına konuk oldu.

Saha içi ve saha dışı yaşadıkları zorluklara da değinen Yüksel, her şeye rağmen yılmadan basari basamaklarını tırmanmaya devam ediyor.

Yüksel Şişman kimdir? Kendini ve aileni tanıtır mısın?
1995 doğuluyum. Doğma büyüme Trabzonluyum. Üç kardeşiz. En küçükleri benim. Benden büyük bir abim ve ablam var. İkisi de evliler. Babam emekli, annem ise ev hanımı.

Futbolcu olmaya nasıl karar verdin?
İlkokula giderken arda kalan zamanlarımda mahalle aralarında arkadaşlarımla futbol oynuyordum. Bu yeteneğimi ilkokul öğretmenlerimden Yakup Bırasoğlu gördü ve beni okul takımına aldı. Daha sonra okul turnuvalarına katıldık. Bu turnuvalardan sonra amatör ligde mücadele eden H.Doğanspor beni renklerine bağladı. Sonrasında 1461 Trabzon’a transfer oldum. Burada bir yıl kaldıktan sonra o zamanın Trabzonspor altyapı koordinatörü Sadi Tekelioğlu beni Trabzonspor altyapısına aldı ve ondan sonrada futbola olan ilgim daha da arttı. Çünkü her çocuğun hayali Trabzonspor’da forma giymektir. Böylelikle futbolcu olmaya karar verdim ve bu günlere kadar geldim.

Ailen futbola başlama ve devam ettirme konusunda destek oldu mu sana?
Ailem her zaman beni desteklerler. Babam ve annem zaten futbol hastası. Beni her zaman izlemeye gelirler. Destekleri o anlamda çok büyük.

Ailede senden başka sporcu var mı?
Ailemde benden başka spor yapan kimse yok.

http://www.1461trabzon.com.tr/haberresim/images/galeri/yuksel2.JPG

Sana futbol hayatında profesyonel anlamda destek olan oldu mu?
Futbol hayatım boyunca profesyonel anlamda bana destek olanlar çok oldu. Bunların en başında eski antrenörlerimden Yakup Bırasoğlu ve Kadir Çelik geliyor. Bu hocalarımın yanı sıra eski takım arkadaşlarımdan kalecimiz Kubilay Anteplioğlu da bana en büyük destek verenlerden biri olmuştur. Fakat her zaman yanımda olan ailem benim en büyük destekçim oldu.

Takım çalışmaları dışında izin ya da tatil günlerinde antrenman yapan birisin bunun ne tür faydalarını görüyorsun?
Bireysel anlamda çalışmayı seven biriyim. Futbol yaşantım boyunca da bundan vazgeçmeyi düşünmüyorum. Aynı zamanda bunun getirilerini de alıyorum almaya devam edeceğimi umuyorum. Şahsi fikrim; işi futbol olan kişinin ekstra çalışmasının gerektiğini düşünüyorum. Boş zamanlarımda, ailemden kalan zamanlarda kendimi geliştirmek için çaba sarf ediyorum.

Geçen sezon Türkiye kupasında Beşiktaş’a attığın gol sonrasında neler hissettin ve seni ilk arayan kim oldu?
1461 Trabzon Kulübü geçmiş yıllarda bunun örneklerini büyük kulüplere karşı göstermiştir. Bizde bunun tekrarı istiyorduk. Her takım gibi biz de kazanmak için sahaya çıktık. Karşılaşmada 1-0 gerideyken beraberlik golünü attım. O andaki mutluluğum çok farklıydı. Maç benim attığım golle 1-1 berabere bitti. Telefonumu soyunma odasında açar açmaz beni ilk arayan annem ve babam oldu. Daha sonrasında hocalarım, arkadaşlarım aradı.

http://www.1461trabzon.com.tr/haberresim/images/galeri/yuksel3.JPG

En kuvvetli bulduğun yanın nedir ?
Saha içinde dayanıklı ve kuvvetli olmak.

Hangi takımlarda forma giydin ve 1461 Trabzon’a gelmende en büyük etken neydi ?
Amatör olarak Doğanspor’da lisansım çıktı. Sonrasında 1461 Trabzon’a transfer oldum. Bir yıl 1461 Trabzon’da oynadıktan sonra Trabzonspor’a geçiş yaptım. Trabzpnspor’dan tekrar 1461 Trabzon’a gelmendeki büyük etken ileriye dönük bir şekilde profesyonel hayata atılmaktı. Bunun düşüncesiyle yeniden 1461 Trabzon’a geldim ve 3 yıldır Bordo-Mavi formayı giyiyorum ve bundan da mutluyum.

Orta saha oyuncusu olarak hangi özelliklerin var ?
Dayanıklı ve dikine top sürebilen bir oyuncuyum. Bence en büyük özelliğim topu iki yönlü oynayabilmem.

Sence bir modern orta saha oyuncusu için en önemli özellik ne olmalı?
Bence orta saha oyuncusunun olmazsa olmazı öncellemedir. Sadece topun olduğu yer değil, aynı zamanda topsuz alanları da görebilmelidir.

Şuan kendine bir hedef koydun mu?
Her futbolcu gibi benimde hedeflerim var tabi ki. 3 sezondur 1461 Trabzon forması giyiyorum. Öncelikli amacım PTT Birinci Lig’e tekrar çıkmak ve sonrasında hayallerimi süsleyen Trabzonspor’da oynamak istiyorum. Bunun için de daha çok çalışıyorum.

Örnek aldığın futbolcu var mı varsa neden o futbolcu?
Her futbolcu gibi benimde örnek aldığım oyuncu var. Benim için Ronaldinho. Futbolculuğu ile karakteri saha içi davranışları ile sadece futbolda değil, normal yaşantıda örnek alınması gereken biri olduğu düşünüyorum.

Futbol dışında neler yaparsın?
Bisiklet ile uzun mesafeli sürüşler yapmayı seviyorum. Bunun dışında film izlemeyi seviyorum, zaman buldukça sinemaya gidiyorum.

Senin gibi iyi bir futbolcu olma yolundaki gençlere bir tavsiyen var mı? En önemli şey ne bu konuda?
Antrenmanlarını yüzde yüz yapmak, düzgün beslenmek, disiplinli ve sağlıklı olmak. Ne olursa olsun hep kendine güvenmek lazım.

http://www.1461trabzon.com.tr/haberresim/images/galeri/yuksel1.JPG

Ozan Yılmaz
09.08.2018, 19:26
https://pbs.twimg.com/media/DkKprKAW0AA_J56.jpg