PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kalitesi Trabzonspor'a Yetmeyenler

Kemençeci
16.09.2006, 20:29
Arkadaşlar sizce Trabzonspor kadrosunda üzerindeki formayı taşıyamayacak futbolcular hangileri? Lütfen bir liste oluşturalım ve bu adamların kadro şişkinliği yapmasının önüne geçelim. Ben başlıyorum:

1) Jefferson:mad:
2) Çağdaş:mad:
3) Hasan Ü.:mad:
4) Szymek:mad:
5) Ferhat:mad:

My
16.09.2006, 20:46
Ula hayret Hüseyin'i yazmamışsın Kemençeci he :D ne gereği var böyle bir konuya deyip fikrimi beyan edeceğim ama muhtemelen sen karışma yöneticiler karışın denecek :)

kivancpehlivan
16.09.2006, 20:50
1)HÜSEYİN CİMŞİR
2)HÜSEYİN CİMŞİR
3)HÜSEYİN CİMŞİR
4)HÜSEYİN CİMŞİR
5)HÜSEYİN CİMŞİR

fazla söze gerek yok!!!

Kemençeci
16.09.2006, 20:50
Valla aklımdan geçti ama ilk 11'de olmamak kaydıyla Hüseyin kadroda olmalı bence.

Bu arada konu niye gereksiz geldi ki? Bu adamları kadroda görmek istemiyorum bden eğer sizin de formamızı giymesinden rahatsız olduğunuz isimler varsa yazın işte.

immortal_TS
16.09.2006, 20:53
Hasan ve szymeki ordan çıkarın herkes rahatsız olduğu futbolcu içinde ayrı başlık açsın lütfen!!!!

pReN@_61
16.09.2006, 20:56
hüseyinnn....

macka61
16.09.2006, 20:58
hasan başka söze gerek yok

Yunus Emre AYAZ
16.09.2006, 21:00

bunların suçu ney tamam öbürleri anladıkta...

1-çağdaş ligde kaç maç oynadı da suçlu oldu bunu anlamış değilim.

2-hasan geçmişteki gibi değil kendini çok geliştirdi takımdaki orta saha eksiklğini tek giderecek adam..

3-szymek şuanda sadece formsuz 5-6 maçta harcanacak topçu deil szymek.

bordoomavii
16.09.2006, 21:02
Hasan,Hüseyin en son gitmesini istedğim 2 futbolcu.en faydalı 2 oyunucumuz.
ama jeferson,f.akyel tam tersi.bu ikisinden de bir an önce kurtulmalıyız bence.

Kemençeci
16.09.2006, 21:03
bunların suçu ney tamam öbürleri anladıkta...

1-çağdaş ligde kaç maç oynadı da suçlu oldu bunu anlamış değilim.

2-hasan geçmişteki gibi değil kendini çok geliştirdi takımdaki orta saha eksiklğini tek giderecek adam..

3-szymek şuanda sadece formsuz 5-6 maçta harcanacak topçu deil szymek.

1) Çağdaş inanılmaz ağır, defansta da hiç güven vermiyor. Trabzonspor defansında tandem oynayacak adam değil bence. Gönderilip yerine iyi bir stoper alınmalı.

2) İstediği kadar geliştirsin Hasan yine de Hasan'dır.

3) Szymek konusu burada da açılmaz umarım ama Szymek geçen seneden beri çok kötü. 5-6 maçlık iş değil yani.

immortal_TS
16.09.2006, 21:04
Arkadaşın canı sıkılmış açmış bir başlık işte takımda görmek istemediği futbolcuları!!!!!!

Yunus Emre AYAZ
16.09.2006, 21:05
Arkadaşın canı sıkılmış açmış bir başlık işte takımda görmek istemediği futbolcuları!!!!!!

büyük bi ihtimalle ;)

immortal_TS
16.09.2006, 21:05
2) İstediği kadar geliştirsin Hasan yine de Hasan'dır.

Ne demek yani Hasan gene Hasan'dır, biraz daha açarmısın?

Kemençeci
16.09.2006, 21:06
Arkadaşım bi mesaj attın görmezden geldim ama hala sataşıyorsun, derdin ne senin. Bu başlıkta ne var. Yazacaksan fikrini yaz, yoksa My'ın mesajına bir bak anlarsın.

Punisher-61
16.09.2006, 21:06
Hüseyin jefferson o kadar

Yunus Emre AYAZ
16.09.2006, 21:08
Arkadaşım bi mesaj attın görmezden geldim ama hala sataşıyorsun, derdin ne senin. Bu başlıkta ne var. Yazacaksan fikrini yaz, yoksa My'ın mesajına bir bak anlarsın.

böle bi tartışma yaratmak birebir tartışmayı da açar o yuzden ben bu başlığa KİLİT öneriyorum...

adminler ilgilenirse...

immortal_TS
16.09.2006, 21:09

Rahatsızmı oldunuz beyefendi yazdıklarımdan, bende topicten rahatsız oldum!!

Kemençeci
16.09.2006, 21:11
Ne demek yani Hasan gene Hasan'dır, biraz daha açarmısın?

Tabi ki açayım. Şunu demek istiyorum Hasan Üçüncü yetenekleri belirli düzeyde olan bir futbolcudur, istediği kadar iyi niyetli olsun ve kendisini de yeni futbol bilgileriyle teçhiz ederek deneyim kazansın yine de o sınırlı yetenekleri nedeniyle Trabzonspor'da oynayacak bir isim olamaz bence.

Oldu mu?

A.Hilal Çakıroğlu
16.09.2006, 21:12
Arkadaşlar sizce Trabzonspor kadrosunda üzerindeki formayı taşıyamayacak futbolcular hangileri? Lütfen bir liste oluşturalım ve bu adamların kadro şişkinliği yapmasının önüne geçelim. Ben başlıyorum:

1) Jefferson:mad:
5) Ferhat:mad:
tamam ilk cümleyi anladım herkes kendince kadroda yetersiz gördüğü oyuncuları yazacak. (bunun da Trabzonspora faydası yada zararı ne olur tartışılır)
peki koyulaştırdığım cümlenin anlamı nedir? Kadroda şişkinlik yapmasının önüne nasıl geçeceğiz? yaptığımız listedeki futbolcuları Trabzonspor'dan nasıl ayırmayı düşünüyorsunuz? Bu taraftarın elin de mi? Kaldı ki bu isimler konusunda hemfikir bile değiliz.

immortal_TS
16.09.2006, 21:14
Oldu.Bana göre de Hasan üçüncü Trabzonsporun ortasahasının vazgeçemeyeceği bir oyuncudur.

Yunus Emre AYAZ
16.09.2006, 21:15
böle bi tartışma yaratmak birebir tartışmayı da açar o yuzden ben bu başlığa KİLİT öneriyorum...

adminler ilgilenirse...

demiştim...

tartışma yeni bi boyut kazanacak biraz daha ölçülü lütfen...

Emre B.
16.09.2006, 21:17
Taraftar, taraftar

Kemençeci
16.09.2006, 21:18
tamam ilk cümleyi anladım herkes kendince kadroda yetersiz gördüğü oyuncuları yazacak. (bunun da Trabzonspora faydası yada zararı ne olur tartışılır)
peki koyulaştırdığım cümlenin anlamı nedir? Kadroda şişkinlik yapmasının önüne nasıl geçeceğiz? yaptığımız listedeki futbolcuları Trabzonspor'dan ayırmayı nasıl düşünüyorsunuz? Bu taraftarın elin de mi? Kaldı ki bu isimler konusunda hemfikir bile değiliz.

Öff ne mücadele verdim bea.

Arkadaşlar o zaman burada bahsi geçen konuların hangisinde taraftarın fikri soruluyor ki. O zaman hiçbirşeyi tartışmayacağız. Transfer önerileri yapılmasına birşey demiyorsunuz da gönderilmesi gerekenlerden bahsedilmesi mi rahatsız etti?

Ayrıca ben üye olmadığım zamanlarda böyle bir başlık vardı BMN'de. Bayağı da mesaj almıştı. Bu sefer onu bulamadım yeni foruma geçildikten sonra kayoldu sanırım. Ona birşey denilmedi de şimdi ne oldu anlamadım.

Yunus Emre AYAZ
16.09.2006, 21:22
Öff ne mücadele verdim bea.

burası birbirimizle rekabet edip mücadele yapma ortamı deil kaldıkı sadece sen varsın bu fikri savunan bi kaç kişiyle laf yarışına girmeye çalışıorsun yoksa onlar anlamıor bi sen mi anlıyorsun bu futboldan...!

Kemençeci
16.09.2006, 21:28
Tek ben miyim? kiwanch, bordoomavii, prena61, macka61, punisher 61 ne oluyor peki?

Tamam istediğiniz olsun. Engin futol bilgilerinizle, derin deneyimlerinizle beni bitirdiniz parçaladınız oldu mu?

Canİlker
16.09.2006, 21:29
hasan
ferhat

gerisi idare eer yine .

Yunus Emre AYAZ
16.09.2006, 21:30
Tek ben miyim? kiwanch, bordoomavii, prena61, macka61, punisher 61 ne oluyor peki?

Tamam istediğiniz olsun. Engin futol bilgilerinizle, derin deneyimlerinizle beni bitirdiniz parçaladınız oldu mu?

yorum yok..

sadece tek cümle var '' üstünlük ne kıymetli bişeymiş allahım..!!! ''

Thedoors
16.09.2006, 21:32
hasan üçüncü su götürmez bi gerçek...bikaç tane daha var aslında..ama hasan kadar deil..

kivancpehlivan
16.09.2006, 21:35
konunun açılmasına tepki gösteren arkadaşlar size ne oluyor ya bırakın kendinizi yönetici gibi görmekten herkes görevini bilsin!!! yöneticisi var bu forumun yapmayın artık asıl bunları yazaraz siz fuzuli mesaj yazmış oluyorsuz!!!

yöneticilerin görevidir gerekli gereksiz konuyu ayırt etmek, sizin göreviniz değil...!

sweetrose
Hüseyin
Hasan

H4KAN
hüseyin
jefferson
feridun
ahmet sahin
ve szymkowiak eski formundan cok uzak o yüzden gitmeli ve onun yerine süper bir forvet alinmali

akdin
16.09.2006, 21:53
Ahmet Şahin

champions
16.09.2006, 21:57
jefferson celo hasan hüseyin ömer rıza ahmet şahin

Erdal
16.09.2006, 22:00
tanışma faslından sonra ilk mesajım
kusura bakmayın ama bende konunun gereksiz oldugunu düşünüyor ve sadece şu soruyu soruyorum sizce bizim futbolcular bu siteye giriyorlarmıdır ve okuyorlarmıdır ve öyleyseki muhtemelen öyle
sizcede moral bozmazmı motivasyon azaltmazmı bu durum .....sadece soruyorum?

Uğurtan
16.09.2006, 22:01
arkadaşın avatarındaki şahsı istemiyorum camiamızda!!! (konuyu açan arkadaşın avatarı sözkonusu olan)

Yunus Emre AYAZ
16.09.2006, 22:03
konunun açılmasına tepki gösteren arkadaşlar size ne oluyor ya bırakın kendinizi yönetici gibi görmekten herkes görevini bilsin!!! yöneticisi var bu forumun yapmayın artık asıl bunları yazaraz siz fuzuli mesaj yazmış oluyorsuz!!!

yöneticilerin görevidir gerekli gereksiz konuyu ayırt etmek, sizin göreviniz değil...!

ahan bi fuzuli laf daha!!!!

bak bakalım sitede şu an online yönetici varmı ?

yorum yapmak için yorum yapma !

tavsiye..

kivancpehlivan
16.09.2006, 22:04
ahan bi fuzuli laf daha!!!!

bak bakalım sitede şu an online yönetici varmı ?

yorum yapmak için yorum yapma !

tavsiye..
ahan bir fuzuli laf daha!!!!

yönetici yok yerine senimi görevlendirdiler arkadaşım!!!!

tavsiyenede ihtiyacım yok! kendine sakla!

Yunus Emre AYAZ
16.09.2006, 22:06
ahan bir fuzuli laf daha!!!!

yönetici yok yerine senimi görevlendirdiler arkadaşım!!!!

yorum yok...

+ bu benım 1.5 yıldır uyelıgım aslında ben 2000 den beri üyeyim ve tecrübeliyim hangi konuların kapanmaya aday konu olmasından..

bilip bilmeden atıp tutmayalım..

selcuk
16.09.2006, 22:07
hasan gibi bi yedegimiz var daha ne istiyorsunuz bide kaptaninizi kovmaya kalkiyorsunuz yani bence biraz fenerbahce taraftarina benzediginiz
bu takimdan ayrilmasi gereken üc oyuncu var
1ahmet bu adam ikinci lige bile yetersiz
2jefferson hem kalede yetersiz hem yabanci hakkimizi kilitliyor
3szimek bitürlü form tutamiyor ve bunu devam beceremiyecekse sadece yabanci hakkimizi kilitliyor olacak
ama su an transfer zamani olmadigindan bu konu 1 yersiz 2 sakincali cünkü birlik ve beraberligi korumamizda zarar veriyor camiyamiza her seyin bi zamani vardir , her caniniz sikildiginda takiminiza zarar verecek konular yerine takimi nasil destekliyebiliriz üzerine kafanizi yorsaniz belki bugün son 22 sezonumuza dönüp baktigimizda sampiyon olamadigimizi görmüs olmazdik
en büyük trabzonspor ve su an kadromuzdaki oyuncular en azindan gelen transfer dönemine kadar türkiyenin tartisilmaz en iyileridir bukadar

firidin61
16.09.2006, 22:11
jefferson
hasan hüseyin
Ahmet sahin
cellattin!!!!!
ömer rıza
szymek(TRABZONSPORDa oyanayacak kapasiteye ve yetenege sahip ama çok formsuz)

Yunus Emre AYAZ
16.09.2006, 22:12
tavsiyenede ihtiyacım yok! kendine sakla!

illa sanamı yaptık tavsiyeyi gece gece başıma örülme şimdi işim güzüm var boş vaktim yok böyle konular için !!!

kivancpehlivan
16.09.2006, 22:13
yorum yok...

+ bu benım 1.5 yıldır uyelıgım aslında ben 2000 den beri üyeyim ve tecrübeliyim hangi konuların kapanmaya aday konu olmasından..

bilip bilmeden atıp tutmayalım..
madem tercübelisin söylede yönetici yapsınlar seni, ya arkadaşım kimseye böyle yazmaya hakkınız yok yazan yazar,luzümsuz görüyorsan yazmazsın!!!

artık yazma bence boşuna yer kaplama sitede, bak hala yorum yapan var...

herkesten özür diliyorum bu luzümsüz tartışma için 3dür başıma geliyo tutamadım kendimi artık..

ben sustum diğer arkadaşlarda surar inşallah, yöneticiler geldiğinde gereksizse siler konuyu onlara lafım olmaz...

bordox
16.09.2006, 22:17
Hepsini birden gönderdinizmi sonra canınız sıkıldığında küfredecek,kellesini koparacak adam bulamazsınız diyorum.

Niye teker teker bu işin zevkini çıkararak halletmiyorsunuz.Sıralamayı siz belirleyin en kıdemlisi mi olur,numara sırası mı yoksa isimlerin baş harfine göre mi ona karar verin.
Sonra bir güzel asalım.

Remzi
16.09.2006, 22:22
Hasan yokluğunu osasuna maçında belli etti.orta saha yok gibiydi onsuz.Szymekte harcanacak futbolcu değil.Bence Jefferson yetmiyor TRABZONspora.Çağdaş ta yedekte oturtulmalı.

Tufan_61
16.09.2006, 22:22
ben baska bisey söylmek istiyorum cok hatali futbolcularimiz var basta jefferson yaptifi hatalar ile szymek formsuz vb ama ben bunlara saygi gösteriyorum ta ki trabzonsporumuzdan gidene kadar bunlar trabzonsporun futbolcularidir suan ve hepsinide begeniyorum

My
16.09.2006, 22:29
Ula hayret Hüseyin'i yazmamışsın Kemençeci he :D ne gereği var böyle bir konuya deyip fikrimi beyan edeceğim ama muhtemelen sen karışma yöneticiler karışın denecek :)

Ulem ben bu işi biliyom he :D Ben oldum artık, tamam :D

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
16.09.2006, 22:33
bu başlık Trabzonspor'umuza sadece zarar veriri.
bu başlığın sağlayacağı hiç bir fayda yok.

kusura bakma Kemençeci arkadaşım ama zamansız ve gereksiz bi başlık olmuş..

zafercalikoglu
16.09.2006, 22:59
tanışma faslından sonra ilk mesajım
kusura bakmayın ama bende konunun gereksiz oldugunu düşünüyor ve sadece şu soruyu soruyorum sizce bizim futbolcular bu siteye giriyorlarmıdır ve okuyorlarmıdır ve öyleyseki muhtemelen öyle
sizcede moral bozmazmı motivasyon azaltmazmı bu durum .....sadece soruyorum?

bencede iyi beyan etmişsin kardeş,yeni üye olmana ragmen konuyu iyi sezmişsin,bencede bu topik gereksiz,hasan için bi kaç cümle yazacam çozugun kapasitesi bu kadar ,ve özverili mücadele ediyor,takım iyi oynayınca hasanda hüsey,inde çok iyi bence,

onlar şu an bizim topçumuz,morallerini bozmaya gerek yok

Miraç Atalay Çiftçi
16.09.2006, 23:08
begenmediklerim olsada yetersiz degiller sadece kendilerini işlerine versinler diyecegim.Çünkü isim isim hepsi kaliteli diyebiliriz.yetersizlik elbetteki var ama yetenek var kullanmıyor ya da kullanamıyorlar...

majes
16.09.2006, 23:11
Fatih Akyel + Ömer Rıza + Celo + Feridun

oktay61
16.09.2006, 23:18
1)HÜSEYİN CİMŞİR
2)HÜSEYİN CİMŞİR
3)HÜSEYİN CİMŞİR
4)HÜSEYİN CİMŞİR
5)HÜSEYİN CİMŞİR

fazla söze gerek yok!!!
o da güzel ama benimde bunlara ekleyeceklerim var
2. Hasan Ü
3. Hasan Ü
4. Hasan Ü
5. Celalettin
6. Ömer Rıza

pierre_
16.09.2006, 23:23
Oldu.Bana göre de Hasan üçüncü Trabzonsporun ortasahasının vazgeçemeyeceği bir oyuncudur.
aynen moruk..süper bi adam tam bi dinamo..millet bunun gbi adamlara para yağdırıyo be

Selman
16.09.2006, 23:25
aynen moruk..süper bi adam tam bi dinamo..millet bunun gbi adamlara para yağdırıyo be

Ferhatı izledikten sonra ah Hsan ah dedim.Hiç beğenmem aslında ama şu anki kadroda olması gerekiyor.

Önder burası huzur evi değil ne o öyle moruk falan:)

asem61
16.09.2006, 23:56
bencede gereksiz biz konu. trabzonspora hizmet eden her futbolcu degerli ve kalitelidir .ancak belki takima ve bu büyük camiaya adapte olamamislardir veya iyi idman yaptirilmadiklari icin formsuz olanlar vardir.bakiyorum hüseyin ve simek in ismi geciyor. bu adamlar daha düne kadar takimin en iyileriydi.simdi neolduda böyle oldular. bu sorunlar arastirilmali bence

yedek oynayanlarin durumu zaten belli. hasanin yüregi bu takimda oynamaya yeterde artar bile.hüseyini bende begenmiyorum ama simdiki halini. kalitesine diyecegim yok. bu seviyeye gelmis her futbolcu kalitelidir. ancak iyi idman,iyi motivasyon sahada iyi olmasini saglar. bu futbolcularin birkaci belki yetersiz ama bu aciklarini kapatmak antrönerin ve yönetimin isi.moral ve motivasyonu yüksek idmani iyi almis bir futbolcu kendini sahada iyi gösterir.

Kaya
17.09.2006, 00:08
Arkadaşlarım ve abilerim bmn forumları her türlü konunun tartışılmasına açıktır. Yanlız bu başlıktaki tartışmanın içeriğinde beğenilmeyen bir oyunucunun olumsuz yönlerini konuşmuyor direk hangi oyuncunın gitmesi gerektiğini söylüyoruz. Eğer futbolcularımız bu forumu takip ediyorsaki ettiklerini düşünüyorum; bu tartışma içeriğiyle onlara destek olamayacağımızı düşünüyorum .Sadece bir futbolcunun ismini vererek eleştirmek pek faydalı değil bencede. Özellikle Beşiktaş'a karşı alınan harika bir galibiyet ve UEFA'da eşleşilen en zor takıma karşı alınan beraberlik döneminde.