PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Özer Hurmacı

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12

Sibel
03.03.2015, 00:18
Allah bu formayı bir daha nasip etmesin sana.

Mert Oğuzlu61
03.03.2015, 00:30
şampiyonluk hedefleyen kulübün yedek oyuncusu bile olamayacak adam için 1.5m euro para ödeyecek yönetime ağzıma geleni söylerim.

yunus mallı mı gelir, almanya dan başkası mı gelir bilemem. özer e vereceğimiz bonservis + yıllık ücrete en kral topçuyu getiririz, gitsinler yunus a özer için istenen 1.5m euro yıllık ücreti teklif etsinler, özer e verilecek 900 bin euro yıllık ücreti de imza parası diye versinler. yunus düşünmeden imzayı atar, beleşe belki ekici gibi bir topçu kazanırız.

Hunk
03.03.2015, 00:32
Eger seni transfer ederlerse buyuk kufur edicem, futbol fakiri

truva28
03.03.2015, 00:47
şampiyonluk hedefleyen kulübün yedek oyuncusu bile olamayacak adam için 1.5m euro para ödeyecek yönetime ağzıma geleni söylerim.

yunus mallı mı gelir, almanya dan başkası mı gelir bilemem. özer e vereceğimiz bonservis + yıllık ücrete en kral topçuyu getiririz, gitsinler yunus a özer için istenen 1.5m euro yıllık ücreti teklif etsinler, özer e verilecek 900 bin euro yıllık ücreti de imza parası diye versinler. yunus düşünmeden imzayı atar, beleşe belki ekici gibi bir topçu kazanırız.

puhahahaha komediye gel..Fenerbahçe gibi son 10 senede bir defa 3'üncü olmak dışında her sene ilk 2'ye girmiş bir kulüpte 3 sene oynamış,son senesinde devamlı oynamak istediği kendi isteğiyle kulüpten ayrılan bir adam şampiyonluğa oynayan bir kulüpte yedek bile olamazmış:D:D:D

Mert Oğuzlu61
03.03.2015, 00:52
puhahahaha komediye gel..Fenerbahçe gibi son 10 senede bir defa 3'üncü olmak dışında her sene ilk 2'ye girmiş bir kulüpte 3 sene oynamış,son senesinde devamlı oynamak istediği kendi isteğiyle kulüpten ayrılan bir adam şampiyonluğa oynayan bir kulüpte yedek bile olamazmış:D:D:D

işte o fenerliler bu adama neden 3 sene boyunca sövmüş şimdi daha iyi anlıyorum, fb li arkadaşın olsa sende anlardın. hiç mi özer hakkında bilgi almadın onlardan ? bu adam neden fb de selçuk şahin ile birlikte en nefret edilen topçuydu ? çünkü yetersizdi. gerçi onların ne dediğinin önemi yok ben her maçı izliyorum, oyuncuların ne olduğunu görüyorum. hedef zirveyse eğer, özer gibi oyuncular ile bunu başaramazsın.

geldiğinden beri bir tane kurtardığı maç yok, ofansif bir oyuncu hiç mi skora katkı yapmaz. hiç mi bir atak başlatıp sonunu getirmez. yunus mallı gibi bir oyuncu bedavayken 30 yaşında özer e gidip para verirlerse gelecek sezondan o an umudumu keserim.

OrkHun
03.03.2015, 01:04
Yetersiz.

truva28
03.03.2015, 01:09
işte o fenerliler bu adama neden 3 sene boyunca sövmüş şimdi daha iyi anlıyorum, fb li arkadaşın olsa sende anlardın. hiç mi özer hakkında bilgi almadın onlardan ? bu adam neden fb de selçuk şahin ile birlikte en nefret edilen topçuydu ? çünkü yetersizdi. gerçi onların ne dediğinin önemi yok ben her maçı izliyorum, oyuncuların ne olduğunu görüyorum. hedef zirveyse eğer, özer gibi oyuncular ile bunu başaramazsın.

geldiğinden beri bir tane kurtardığı maç yok, ofansif bir oyuncu hiç mi skora katkı yapmaz. hiç mi bir atak başlatıp sonunu getirmez. yunus mallı gibi bir oyuncu bedavayken 30 yaşında özer e gidip para verirlerse gelecek sezondan o an umudumu keserim.

Özer nefretin yüzünden saçmalamanın dibine vurmuşsun..Özer'den nefret edenlerin büyük çoğunluğu Aykut Kocaman takıma getirdiği için nefret ediyordu.Çünkü fb taraftarının büyük çoğunluğu Aykut'tan nefret ediyor,git adamların bir forumuna bir bak bakalım..Ayrıca Özer fbde 2 defa ağır sakatlık geçirdi ve hep sol kanatta oynatıldı.Bugün Mehmet Ekici'yi çok övüyorsun koyalım bakalım sol kanatta ne yapacak?Skora katkı yapmadı dediğin adamın sene başı ayağı kırıldı,ilk 7-8 hafta oynamadı.Buna rağmen adam 4 gol atmış..Bu bir ortasaha oyuncusu için az bir rakam mı sence?Neyse daha çok şey söylerdim de uzatmak istemiyorum,çünkü önyargılı birine ne söylesem boş

Mert Oğuzlu61
03.03.2015, 01:12
Özer nefretin yüzünden saçmalamanın dibine vurmuşsun..Özer'den nefret edenlerin büyük çoğunluğu Aykut Kocaman takıma getirdiği için nefret ediyordu.Çünkü fb taraftarının büyük çoğunluğu Aykut'tan nefret ediyor,git adamların bir forumuna bir bak bakalım..Ayrıca Özer fbde 2 defa ağır sakatlık geçirdi ve hep sol kanatta oynatıldı.Bugün Mehmet Ekici'yi çok övüyorsun koyalım bakalım sol kanatta ne yapacak?Skora katkı yapmadı dediğin adamın sene başı ayağı kırıldı,ilk 7-8 hafta oynamadı.Buna rağmen adam 4 gol atmış..Bu bir ortasaha oyuncusu için az bir rakam mı sence?Neyse daha çok şey söylerdim de uzatmak istemiyorum,çünkü önyargılı birine ne söylesem boş

benim bu adamı eleştirmem yada övmem bir şeyi değiştirmeyecek, sezon sonu ersun hoca kalsın mı gitsin mi tartışmalarına son verecek zaten ama böyle oynamaya devam ederse, beleşe alınacak yığınla kaliteli topçu varken özer e kasadan tek kuruş çıkmaz, çıkmamalı.

Mehmet Fatih Silik
03.03.2015, 01:13
Bir türlü standard tutturamiyor. Bir bakiyorsun cok iyi mücadele ediyor ve oyun kuruyor bir bakiyorsun presi yiyince kayboluyor. Sene sonu bonsersivisini almak icin bence 3 kere düsünmek lagzim. Hazir yabanci kurali bu kadar genislemisken onun yerine alinacak daha bir oyuncu bulunabilir. Tabi yerli statüsünde iyi(?) bir yedek olabilir.

Colakoglu
03.03.2015, 01:17
Yok böyle taraftar yemin ediyorum yok, suan formundami hayir degil ama elestirinin bukadarida fazla.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

OrkHun
03.03.2015, 01:23
E silin artık şu yorumu, illa alıntı mı yapmak lazım?

editledim. özür.

Adem Akyüz'
03.03.2015, 01:28
Bugün çok güzel iki asist yaptın. Tebrikler(!)

tristram
03.03.2015, 01:33
birinci gol ozer'den cok pasi kisa dusen ishak'in sucu..kotu oynadi ama o kadar yerin dibine sokmaya gerek yok..

bahadır2561
03.03.2015, 01:34
instagramdan bişeyler yazıp taraftara yaranmaya çalış hadi bakalım

truva28
03.03.2015, 01:35
benim bu adamı eleştirmem yada övmem bir şeyi değiştirmeyecek, sezon sonu ersun hoca kalsın mı gitsin mi tartışmalarına son verecek zaten ama böyle oynamaya devam ederse, beleşe alınacak yığınla kaliteli topçu varken özer e kasadan tek kuruş çıkmaz, çıkmamalı.

Ersun Yanal Özer kalsın derse ne diyeceksin peki?O zaman da Ersun Yanal'a mı sallayacaksın?

Mert Oğuzlu61
03.03.2015, 01:40
Ersun Yanal Özer kalsın derse ne diyeceksin peki?O zaman da Ersun Yanal'a mı sallayacaksın?

sezon sonu gelsin görelim çocuklar.

Nazim Can
03.03.2015, 01:43
Yedek kalmayi kabul etmez Özer asla, ama ilk 11 oynayacak ona göre yer yok maalesef, Ekici ile ayni tarzda adamlar ama Ekici kalite olarak bundan cok daha iyi, yedek kalirsa kesin sorun cikartir bence kesinlikle bonservisi alinmamali, bedava verseler bile almamaliyiz.

truva28
03.03.2015, 01:45
sezon sonu gelsin görelim çocuklar.

Boşver sezon sonunu,bu kadar vasat seviyede gördüğün adamı Ersun Yanal her maç oynattı şu ana kadar.Ersun Yanal da hoca moca değil o zaman senin mantığa göre,ama bunu söyleyemiyorsun..

Nazim Can
03.03.2015, 01:47
Ersun Yanal bugün Özeri cikarip Ekicinin performansini artirmisdir, o hamlesi olmasa mac dönmezdi zaten.

ibrahim
03.03.2015, 01:48
instagramdan bişeyler yazıp taraftara yaranmaya çalış hadi bakalım
Bu anlamda performansı mükemmel. Parayı bunun için alıyor sanki. :)

Mert Oğuzlu61
03.03.2015, 01:59
Boşver sezon sonunu,bu kadar vasat seviyede gördüğün adamı Ersun Yanal her maç oynattı şu ana kadar.Ersun Yanal da hoca moca değil o zaman senin mantığa göre,ama bunu söyleyemiyorsun..

adamın elinde sanki oynatacak başka topçu var. ibretlik yorum... neyse ben diyeceğimi dedim, bu adam hakkında görüşüm değişmeyecek çünkü özer in ne olduğu, takıma ne verebileceği ortada. hee cevabı çok merak ediyorsan, sezon sonu beleşe bir sürü kaliteli topçu varken gidip özer i aldırırsa evet ersun hocayı da eleştireceğim.

truva28
03.03.2015, 02:11
adamın elinde sanki oynatacak başka topçu var. ibretlik yorum... neyse ben diyeceğimi dedim, bu adam hakkında görüşüm değişmeyecek çünkü özer in ne olduğu, takıma ne verebileceği ortada. hee cevabı çok merak ediyorsan, sezon sonu beleşe bir sürü kaliteli topçu varken gidip özer i aldırırsa evet ersun hocayı da eleştireceğim.

bu gece sana ilk başta ayar oldum ama iyice güldürmeye başladın artık:) ya arkadaş madem elinde başka adam yok,o yüzden Özer gibilerini oynatıyor bu adam;o zaman niye şampiyonluğa oynayacak takım zırvalığı yapıyorsun burada?Senin demene göre bizim takım çok kötü o zaman..Napıcan seneye 20 transfer daha mı yapacan şampiyonluğa oynamak için?

Bi de şu beleş topçuları söyle de biz de bilelim,takmışsın Yunus Mallı denen adama..Tolgay'ı söyleye söyleye aldıramadın şimdi de buna takmışsın ama söyleyeyim o da gelmez:) keza Mehmet Ekici bu kadar gözden düşmeseydi Almanya'da o gelmezdi bize..Ayrıca Özer'le Yunus'un bir alakası yok,birinin ortasaha özellikleri ağır basıyor,diğerinin ise kanat özellikleri.Keşke ikisi de olsa ama Yunus orada direk oynarken bize gelmez

Mert Oğuzlu61
03.03.2015, 02:21
bu gece sana ilk başta ayar oldum ama iyice güldürmeye başladın artık:) ya arkadaş madem elinde başka adam yok,o yüzden Özer gibilerini oynatıyor bu adam;o zaman niye şampiyonluğa oynayacak takım zırvalığı yapıyorsun burada?Senin demene göre bizim takım çok kötü o zaman..Napıcan seneye 20 transfer daha mı yapacan şampiyonluğa oynamak için?

Bi de şu beleş topçuları söyle de biz de bilelim,takmışsın Yunus Mallı denen adama..Tolgay'ı söyleye söyleye aldıramadın şimdi de buna takmışsın ama söyleyeyim o da gelmez:) keza Mehmet Ekici bu kadar gözden düşmeseydi Almanya'da o gelmezdi bize..Ayrıca Özer'le Yunus'un bir alakası yok,birinin ortasaha özellikleri ağır basıyor,diğerinin ise kanat özellikleri.Keşke ikisi de olsa ama Yunus orada direk oynarken bize gelmez

ben ne diyorum sen ne diyorsun... yaw 20 tane transfer isteyen kim ? özer ile şampiyonluğa oynayamazsın diyorum, tolgay ı evet istedim olmadı şimdi bjk nin prensi oldu. özer den daha yetenekli, daha iyi bir oyuncuydu. bize en kalitelisinden bir adet box to box orta saha ve g.töre gibi bir sağ kanat, birde sol bek lazım. bunlar öncelikli ihtiyaçlar, ayrıyetten bir tane daha orta saha lazım, benim isteklerim bunlar. yunus niye gelmeyecekmiş tolgay da hamburg da oynuyordu, yunus kalmak istese sözleşme imzalardı. adamın amcası mı ne çıktı tolgay için yapılanlar yunus için yapılmadı dedi, ilgi alaka gösterilmedi dedi. sezon sonu için mesajı almadıysan bilemem.

good night truva...

Şanlı SanMarino
03.03.2015, 02:30
Instagram futbolcusu.
Yahu bir git. Düş yakamızdan. Sevmiyoruz seni.

Tolga
03.03.2015, 03:57
Bu anlamda performansı mükemmel. Parayı bunun için alıyor sanki. :)

Sırf bu sebepten dolayı kalmasına razıyım ...

Sefa
03.03.2015, 04:10
Ben burada neyin ne olduğunu söylerken Özer düşmanı olmuştum..

Özer geçmiş olsun düşmanın çoğalmış..

Çok koşuyor yeaa

Mellih
03.03.2015, 04:34
Kotu oynarsin kizmam ama orada ekici bile yerde yatan rakibe tepki gosteriyor.. hakeme dikleniyor senden boyle bir hirs goremiyoruz. Trabzonun çocuğuna yakışmıyor. Hırs olmadiktan hic birsey olmuyor

temel_yilmaz
03.03.2015, 09:02
Özerın kosu ıstatıstıklerının fazla olması tamamen topla 10 metre kosmadan pas atmamasından kaynaklanıyor.Bızım yavas oyunumuzun tamamen sebebı 10 metre top surecek once sola sonra saga ve tekrar sola dönecek pas atacak bızde hucuma cıkıcaz.
Fızık olarak yetersız bolge olarak kaptırdıgı ber top kalemızde tehlıke oluyor.
Ozer ıyı bır oyuncu olabılır ama basıt oynamayı ogrenmelı,gurbetten yaz tatılıne gelen akcaabatlı gıbı takılmamalı,Mehmet'tekı Aytactakı,Cardozodakı hırsın 100/1 yok adamda

İ. SARAL
03.03.2015, 11:09
İnanılmaz düşüşte. Dün resmen rakibe 2 asist yaptı. Mehmet-Erkan-Özer-Sefa (Zaten bu arkadaş futbolcu değil) Bu 4'lü inanılmaz yumuşak kalıyor. Ekici'nin yedeği olmalı kendisi.

anth
03.03.2015, 11:13
Bonservisi ve maaşı 300'er bin Euro'yu geçmeyecekse gelsin, otursun yedekte. Yoksa hiç gerek yok...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ahmet Ulusoy
03.03.2015, 11:40
2 asist güzel performans gardaşım

angraf
03.03.2015, 11:46
Kendine gelmeli yoksa seneye takımda tutmazlar onu. Biraz daha ilk geldiği dönemde ki gibi insiyatifle oynamalı. Büyük düşüşte. Çok çalıma giriyor çok top hatası yapıyor.

demir
03.03.2015, 13:42
bonservısı alınmadgından beri baya dususte kendınce haklı sebeplerı vardır belkı ama bu kafayla devam edrse seneye bu kadroda yer bulması ımkansız gıbı az daha dıkkatlı olması lazım kosuyor elınden gelenı yapıyor ama skora katkısı hemen hemen yok gıbı bakıyorsun ne defansta etkın nede ofansda ınsallah kendısıne gelır

Uğur Demircioğlu
03.03.2015, 13:45
Küçük takım topçusu zaten iyi olsa şikeciler bırakmazdı.

B.Yiğit
03.03.2015, 13:48
bonservisi alınmasın kazık halkamıza bir yenisi daha eklenmesin

Harun-61
03.03.2015, 13:58
Ama en cok kosan oyuncumuz..........!

Ömer Öztürk
03.03.2015, 14:19
la özer adam gibi oyna alırlar bonservisini sene bitmeden düşmüş mukavele derdine sen Trabzonluysan bu ekici ne ola az daha mücadele et gözüm

Berke6198
03.03.2015, 16:54
Safi zarar. Direkt gönderilmeli. Belki yedek olarak kalabilir hocanın tercihine göre...

selcuk
03.03.2015, 17:07
fizik olarak 2. yari kötü durumda
1 hafta dinlendirilmeli

Ogün YAZICI
03.03.2015, 18:11
özer son haftalarda formsuz ama şuursuzca saldırılıp çöpe atılacak futbolcu değil.bonservis konusu ve napoli maçlarındaki orta saha yükünün altında ezilmesi ciddi anlamda hırpaladı onu...yakın zamanda evlendi ve malesef yaramamış.kendine gelecektir...

seyyah61
03.03.2015, 19:38
Kaliteli bir oyuncu yalniz form düsüklügü bariz. Bir iki hafta dinlendirilmesi hem takim hem de onun icin iyi olur. Bonservis konusuna gelirsek, eger bonservisi cok yüksek degilse kesinlikle alinmalidir diye düsünüyorum.

Rıza ÇOLAK
03.03.2015, 19:44
Seni hiç sevmedim sütoğlan

slmn
03.03.2015, 19:49
Umarım bonservisi alınmaz, verilen şanslar keşke Gökhan Karadeniz kiralanmasaydı da ona verilseydi ya da genç Oğuzhan'a...

ibrahim
03.03.2015, 20:48
Sırf bu sebepten dolayı kalmasına razıyım ...
Ben de kalmasını isterim. Bıraksın saha içini topu falan, taraftar sözcüsü olsun. Madem bu işe merak sardı, gelsin onu yapsın. Ses etmen valla. :)

Erkan YILMAZ
03.03.2015, 21:23
özer de var bir sıkıntı normalde bu kadar kötü değil neden bu kadar eleştiri anlamadım çok acımasızız bence

Cengiz Çubukcu
03.03.2015, 23:10
İyi futbolcu sene sonunda uygun bir bonservisle kalmalı..

signal
03.03.2015, 23:31
İlk geldiğinde sevmedim. Yürekli oynayınca sevdim. Şimdi kafam karışık.

hofsaale
03.03.2015, 23:52
ozeri i çok korudum ama bir problemin olduğu aşikar...gerçek Ozer bu degil...kafası çok karışık...

yaranozlu
04.03.2015, 10:49
Arslan neden sakat sakat oynarsın? Hadi sen istedin, doktor hoca niye seni oynatır? Yapmayın böyle şeyler, ekiciden sonra takımın en kritik ismi sensin.

İlk geldiğinde soru işaretleri vardı ama sen oyununla kendini kabul ettirdin. Şimdi bonservisini alma zamanı, umarım problem yaşanmaz ama 1 milyon tlden de fazla bonservis verilmemeli

Oruç
04.03.2015, 11:15
Sevim koş, bugün de Özer'i yolluyoruz.

Uğur Kalyoncu
04.03.2015, 11:16
Alternatif olaak kadroda bulummali..11 icin degil.

demir
04.03.2015, 11:43
Sevim koş, bugün de Özer'i yolluyoruz.

:)))

cakalkerem
04.03.2015, 11:44
kesinlikle çok formsuz....

Bu haliyle değil bonservisine 3-5 milyon vermek çay bile ısmarlamak yanlış olur....
Bir koşması vardı son maçlarda oda yok zaten..

Bir futbolcu nasıl bu kadar inişli çıkışlı bir performans gösterir...

Aydın Danış
04.03.2015, 12:14
kesinlikle çok formsuz....

Bu haliyle değil bonservisine 3-5 milyon vermek çay bile ısmarlamak yanlış olur....
Bir koşması vardı son maçlarda oda yok zaten..

Bir futbolcu nasıl bu kadar inişli çıkışlı bir performans gösterir...

İğneyle oynamış ağrılara dayanamayıp oyundan alınmış karabük maçında ondan olabilir bence bu sakatlık oynayamadığı maçlar da da var olmuş olabilir..

Vkgz
09.03.2015, 21:38
trabzonspor'da ilk 11 oynaması imkansız.

ibrahim
09.03.2015, 21:48
Üç kere ağzına, üç kere burnuna, sonra kuru yer kalmayana kadar bütün vücuduna su vereceksin. Bu kadar basit. Niyet bile etmene gerek yok.

Uğursuz musun nesin arkadaş? Bi git işine ya.

F. Yıldırım
09.03.2015, 22:10
Üç kere ağzına, üç kere burnuna, sonra kuru yer kalmayana kadar bütün vücuduna su vereceksin. Bu kadar basit. Niyet bile etmene gerek yok.

:D

Hüseyin Başoğlu
09.03.2015, 22:24

sıkıntı genize çekmede ibo :)
öyle burna vermeyle olmuyor çekicek böyle bütün burunun içine :)

A.K.Göksu
09.03.2015, 22:44
Kendisinin gerçek bir sabotajcı olduğunu bu akşam gördük.Bu adamın hiçbir numarası yok,sadece poz.Koşması bile koftiden.İnşallah bonservisini falan almazlar.

B.Yiğit
09.03.2015, 22:45
Bonservisi alınmaz umarım.

Sefa
09.03.2015, 22:46
No Özer No Stress

Uğur Demircioğlu
09.03.2015, 22:49
ersun yanal başkan araya girmezse bonservisinin alınmasını istemez sanmıyorum. Özerin yerine de sezon sonunda adam alınır.

Sibel
09.03.2015, 22:51
Gidersen mutlu olurum.
Zarar ve ziyansın.
Git.
Git lütfen.

Öznur61
09.03.2015, 22:53
Çok güzel yedek olabilirsin bence yada yedeğin de yedeği :)

Hakan
09.03.2015, 23:49
Cardozo'nun golündeki çaban müthişti adamım.Bizimlesin

OĞUZHAN061
10.03.2015, 00:12
Geldiğinde çok iyi bir sinerji oluşturmuştun taraftarın sevgilisiydin,formsuz olabilirsin yanlışlar yapabilirsin ama sen bu kulübün oyuncususun.Toparlanacağına eminim,yedek kulübesinde bir Özer olmalı..
Toparla kendini..Seni göndermeye çalışan buradaki bazı iki yüzlülere cevabını ver!

tristram
10.03.2015, 00:13
iyi bir Ozer Mehmet'i yedeklemesi acisindan bu takima her zaman lazim.ben kalmasi taraftariyim.

ibrahim
10.03.2015, 00:16
No Özer No Stress
Aynen ya. Gafa rahat, takım da rahat. :)

sechquin
10.03.2015, 01:06
Hakkında şu anda bu kadar olumsuz şeyler söylensede , fatihin, musanın, salihin , medjaninin , ishakın, ferhatın , bal yapmayan arı warisin ve öldürücü yetenek sefanın olduğu bir takımda oyun zekan ve tekniğin ilen her zaman iyi bir alternatifsin , formunu en kısa sürede gayret göstererek yukarı taşıman dilekleriyle , seninde mücadelenle ön planda olduğun maçlar olur inşallah çalışmaya devam

Mert Acar
14.03.2015, 23:49
her türlü kadroda bulunması gerek,ilk 11 oyuncusu olamaz ama takımda kalmalı.

Trabzonsporking
16.03.2015, 18:35
Sakın kadroya girme Özer

artvints
16.03.2015, 18:47
ben de çok eleştiriyorum ama bir sezon içinde inişler çıkışlar mutlaka olur. belli periyotlarda takıma katkı yapacağı kesin. seneye geniş kadronun önemli oyuncularından olacak.şampiyonluk yolunda yedekten de girse takıma enerji katacak oyuncu yararlı olur.oyun sistemimiz de buna uygun.yüksek tempoda prese dayalı heyecan yaratan bir oyun sistemimiz olacak. özer için gayet uygun bir sistem.bol bol doğaçlama yapabilir.

ibrahim
16.03.2015, 18:51
Takıma ayak uydursun, kendini takımın bir parçası olarak görsün yeterlidir. Başrol olmaya çalışmasın, basit oynasın. Katkısı daha çok olur. Faydadan çok zararı dokunuyor böyle yaptıkça...

Uğurtan
16.03.2015, 18:56
Takıma ayak uydursun, kendini takımın bir parçası olarak görsün yeterlidir. Başrol olmaya çalışmasın, basit oynasın. Katkısı daha çok olur. Faydadan çok zararı dokunuyor böyle yaptıkça...

Özetle daha 1 yılını yeni doldurduğu kulüpte buranın ağası benim mevzusundan uzak dursun diyorsun.

Doğrudur.

Zaten Zidane olmadığını kendisi de biliyordur.

Ayrıyeten kulübün çocuğu da değildir.

Basitçe işini yapsın.

Kiralık bir futbolcudan profesyonel bir sporcumuz hüviyetini haketsin.

Yoksa 1 yıl Trabzonspor'da oynamaktan öteye geçemeyecek. ;)

Vkgz
16.03.2015, 21:42
1461'e kiralanabilir bence, uygundur.

EcM812
17.03.2015, 13:15
PTT 1. liginde şampiyonluk hedefleyen takımlar için ideal.

beratika
18.03.2015, 17:12
Bugün yine bir şey paylaşmış.Fanatik hakkında haber yapmış"Özerin işi zor" diye Özer demiş ki ben Trabzonluyum siz gidersiniz ben kalırım falan.
Yani haber gayet mantıklı kötü oynarsa tabiki işi zor niye böyle tepki vermiş anlayamadım.

Tanju
19.03.2015, 04:22
Bugünkü yazdığı yazının sonuna "tutmaz karadenizde" yazarak belki bilerek de dünya görüşünü de bildirmiştir. Kendisine yazdığım "Bize Kâzım ruhlu futbolcu lazım, türüt gibi dalkavuk değil" içinde geçen yazımla beraber paylaşımını da kaldırmıştır. Cin olmadan adam çarpmaya çalışıyor, sormazlar mı adama dur bakalım sen kimsin daha?

truva28
20.03.2015, 11:10
Fatih Atik'in,Medjani'nin,Salih Dursun'un ilk 11 oynadığı takımda zaten oynama kardeşim.Git Kasımpaşa'ya dön,hiç değilse kafan rahat olur..Özer hata yapsa da eleştirsek,küfretsek diye bekleyenler için kötü olur bu ama boşver.Zaten onlar aldı cevabını bu hafta Antep maçında;Mersin maçından sonra atıp tutuyorlardı ama Antep maçındaki rezil futboldan sonra sesleri kesildi..Antep'i de yenseydik başlayacaklardı,bakın gördünüz mü Özer takımdan çıktı maçları kazanmaya başladık diye ama istedikleri olmadı gariplerin...

Mert Acar
22.03.2015, 18:46
yedek olmak yaramış heralde.toparlan özer,geçen seneki halini özledik.

Mert Oğuzlu61
22.03.2015, 18:51
bu maç beğendim, en azından daha olumlu bir görüntü sergiledi ama asıl olay haftaya... ekici cezalı, bakalım konya maçında yıldızlaşabilecek mi...

Sibel
22.03.2015, 20:10
İyi oynadı. Hataları da oldu ama bu sezon ikinci devre ilk defa futbolu hatırladı.

Öznur61
22.03.2015, 20:18
Bir ışık verdi gibi..
Bu da güzel..

Sefa
22.03.2015, 22:47
Sanırım iyi oynamış.. Maçı izlemedim gelip iyi oynadı yazmıyorsunuz diyecekler için bu not burada kalsın..

Sibel
23.03.2015, 00:00
Sanırım iyi oynamış.. Maçı izlemedim gelip iyi oynadı yazmıyorsunuz diyecekler için bu not burada kalsın..

Ben yazmışım daha gerek var mı? :rolleyes:

OĞUZHAN061
23.03.2015, 00:03
Geldiğinde çok iyi bir sinerji oluşturmuştun taraftarın sevgilisiydin,formsuz olabilirsin yanlışlar yapabilirsin ama sen bu kulübün oyuncususun.Toparlanacağına eminim,yedek kulübesinde bir Özer olmalı..
Toparla kendini..Seni göndermeye çalışan buradaki bazı iki yüzlülere cevabını ver!

önceden de yazmıştım..
Özer toparla kendini iyiydin maçta.Senin ruhun lazım bize..Çok abartılı eleştiriler hiç samimi değil,kazanmamız gereken bir futbolcu

Turgay Atalay
23.03.2015, 09:20
Bu maç gayet iyiydi. Ama işte önemli olan devamlılık, bakalım haftaya ne izleyeceğiz.

Onur Akyüz
23.03.2015, 10:26
Maçın en iyilerindendi.

Sahada taraftar gibi oynamaktan vazgeçmesi lazım. Beni o sahaya çıkarsalar ne yapacağımı bilemem, heryere saldırırım, çimleri yerim. Özer de aynı öyle oynuyor.

Kontrolü kaybediyor. Daha sakin daha bilinçli oynaması lazım.

Dün o sakinlik ve bilinç vardı. Tebrikler.

cakalkerem
23.03.2015, 10:41
tek beğenmeyen benmiyim...

sahada bir tane olumlu hareketini göremedim.

hele 2-3 pozisyonda ekininin yolunu kapatması çok alafrangaydı

Uğur Demircioğlu
23.03.2015, 12:08
Her ne olursa olsun isterse hat-trick yapsın bir maçta. Bu adama güvenip yeni sezona başlamak en büyük hata olur o sezonu da unuturuz.

halil ibo
23.03.2015, 12:28
İstikrar.Trabzonsporumun yıllara yayılan istikrarsız görüntüsü,bu tip futbolcular yüzündendir.
Seviyorsun,istiyorsun biliyoruz.O zaman gayret biraz daha gayret.Tüm sezon gözönünde bulundurulduğunda 18'de olması gereken,akşam ki oyununu sürdürürse 11'i zorlayacak biri olarak takımda kalmalıdır.

Berat Akçay
23.03.2015, 13:25
Mevzuya girişi :D

coolank
23.03.2015, 13:27
Ilk 11 e direk yazılacak oyuncu tartışmak bile tuhaf

DEEP BLUE
23.03.2015, 13:32
Devam koçum... Sana güveniyoruz...

sechquin
23.03.2015, 17:00
Oyun becerin yeteneğin ve hırsın ile oyun içinde bir şeyleri değiştirebilecek bir oyuncusun, sahada da gerçekten çok koşuyorsun sadece daha profesyonel oynamaya çalış iyi bir özer her zaman oyunda üstünlük kurmamıza neden olur

artvints
23.03.2015, 18:20
şimdiye kadar kanatlarda oynadığında daha iyi göründü. merkezde oynadığında ise sorun çıktı. nedeni de bence şu. özer ekstra işler yapmayı seven bir oyuncu. kanatlarda oynayınca merkezi kalabalıklaştırması, çok koşması yaptığı pas hep artı olarak gözüküyor. merkezde oynadığında ise başka şeyler yapmak zorundasın. sert ve basit oynamak gerekli.özer ortada oynadığında ise bu tip eksikleri göze çarpıyor. şimdiye kadar oynadığı maçlardan çıkarabildiğim sonuç bu.

Mehmet BAŞ
24.03.2015, 14:03
Özer'i beğenmeyen arkadaşlarımıza saygı duyuyorum.

Fakat birazcık vicdanınıza seslenmek istiyorum.

Biraz olsun düşünün, şu takımda Özer tekniğinde kaç tane futbolcu var.

Aklıma gelenler Mehmet, Constant, Erkan...

Constant ve Erkan'ın durumu malum. Bunların altında da Soner ve Fatih gibi isimler var.

Biraz kafa yorunca takımda Mehmet ve Özer dışında şapkadan tavşan çıkaracak futbolcu olmadığını görürsünüz.

O nedenle eleştiri yaparken takımın kadrosunu da biraz göz önünde tutmanızı tavsiye ediyorum.

Özer formsuz veya sakat olduğu için kötü oynuyor diyebilirsiniz. (Ki bu fikre de katılmıyorum)

Fakat bu takımda oynayacak kalibrede değil, çöp futbolcu muamelesi yapamazsınız.

Böyle bir değerlendirme objektif olmaz.

Şunu tartışalım, ''Özer ve Mehmet aynı anda ilk 11'de oynayabilir mi?''

Mevcut kadroda ikisi bir arada oynadığında ortasahamız oldukça yumuşak kalıyor.

Bunun nedeni de iyi bir ön liberomuzun olmamasıdır. Bu sorun iyi bir ön libero alınarak aşılabilir.

Fakat Erkan, Mehmet ve Özer aynı anda oynatılamaz diyorum. Böyle bir ortasaha rakiplere teslim olur.

Neyse her şey için hayırlısı...

ibrahim
24.03.2015, 16:14
Özetle daha 1 yılını yeni doldurduğu kulüpte buranın ağası benim mevzusundan uzak dursun diyorsun.

Doğrudur.

Zaten Zidane olmadığını kendisi de biliyordur.

Ayrıyeten kulübün çocuğu da değildir.

Basitçe işini yapsın.

Kiralık bir futbolcudan profesyonel bir sporcumuz hüviyetini haketsin.

Yoksa 1 yıl Trabzonspor'da oynamaktan öteye geçemeyecek. ;)
Aynen bunu demek istedim. Ne zaman sadece işini yapar, o zaman yeri olur bu takımda. Trabzonsporluluculuk oynamasın boş yere. :) :)

atomantcum
24.03.2015, 22:55
şimdiye kadar kanatlarda oynadığında daha iyi göründü. merkezde oynadığında ise sorun çıktı. nedeni de bence şu. özer ekstra işler yapmayı seven bir oyuncu. kanatlarda oynayınca merkezi kalabalıklaştırması, çok koşması yaptığı pas hep artı olarak gözüküyor. merkezde oynadığında ise başka şeyler yapmak zorundasın. sert ve basit oynamak gerekli.özer ortada oynadığında ise bu tip eksikleri göze çarpıyor. şimdiye kadar oynadığı maçlardan çıkarabildiğim sonuç bu.

+1

kyodou
25.03.2015, 02:43
Özer'e katlanacağıma Soner'e katlanırım. Saha içinde hiçbir katkısı olmasa bile Özer gibi takım oyununu bozmaz en azından. Özer'in futbolunu beğenenler maç izlemeyi bilmiyordur. Açık ve net. Ben hayatımda bu kadar mücadele edip, koşup, aynı anda takıma zarar veren bir topçu görmedim. Dikkatli izlenmediğinde çok hatalı oynamıyor ama dikkatle izlediğinde Özer saha içinde hep olmaması gereken yerde, yapmaması gereken işler peşinde. Top nereye Özer oraya. Adamda sistem diye birşey yok. Resmen topu takip ediyor. Pozisyon bilgisi sıfır.

90 dakika top ayağına hiç ama gerçekten hiç değmeyen Colman bile Özer' den daha faydalıydı. Fotbolda pozisyon bilgisi en önemli şeylerden biridir ve Colman sadece aldığı pozisyon ile bile birçok rakip atağı başlamadan bitirmiştir. Şimdi "Özer ile Colman'ı mı kıyaslıyosun" diyecekler olacak. Baştan söyliyim; pozisyon bilgisi için bu örneği verdim.

Pozisyon bilgisinin ne kadar önemli olduğuna en büyük örnek de Şikebahçe maçı. Topa en yakın kişi hamle yapmaya çalıştığı için o maç skandal oldu bizim için. Şikeciler ise çizgilerini hiç bozmadı. Herkes yerini bildi ona göre oynadı, pozisyon değişmedi. Bizi sabit pas üçgenlerine alıp yordular. Bu şekilde psikolojik üstünlüğü de rakibe vermiş oluyorsun zaten.

Özer ise; zaten oturmamış kadromuzun, hiçbir zaman oturmaya niyeti olmayan topçusu.

Vkgz
05.04.2015, 20:58
bu adam nasıl ilk 11 çıktı şaştım kaldım

Hakan
05.04.2015, 21:20
Takımın en iyisiydi.

Erdinho_61
05.04.2015, 21:33
bugün takimin en iyisiydi. 3 kere al da at dedi birtanesi gol olmadi.
özer oynarken takim pozisyona girdi, özer ikinci yari fazla kontrolü eline alamayinca, takimda ofansif oyun diye birsey kalmadi.

bide hala özerin 11 de isi ne diyorlar.
özer ve memo bu takimda ofansif oyunu icin olmazsa olmazlarimiz.

İ. SARAL
05.04.2015, 21:37
Formu tekrar yükselişte.

truva28
05.04.2015, 21:37
İlk yarı çok beğendim ama ikinci yarı ortada gözükmedi.Takım halinde bu kadar kötü oynarsan bir iki adam çok iyi oynasa bile zaten birşey yapamazsın.Konya bile o oyuncu kadrosuyla bizden iyi oynuyor..Sorun oyuncular falan değil,bugün bu çok net ortaya çıktı artık

Turgay Atalay
06.04.2015, 09:02
İlk yarı Ronaldinho, ikinci yarı Aykut Akgün... İlk yarıda maçı kopartacak güzel paslar attı ama, ne çare atamadık.

DEEP BLUE
06.04.2015, 12:18
Olmazsa olmazıdır takımın... Devam koçum...

Çağatay_
06.04.2015, 12:45
Bu maçta iyiydi, ama takım ona ayak uyduramadı. Herkes onun kadar istekli ve hareketli olsa takımın çehresi değişir.

Firtina6117
06.04.2015, 16:34
Iyidi bence kanat da oynamasi lazim daha etkili oluyor

Mehmet BAŞ
07.04.2015, 19:13
Özer takımı ileri taşıyor.

Bunu göremeyen arkadaşlarımıza gerçekten üzülüyorum...

Kubilay ŞAHİN
08.04.2015, 09:33
İnişli çıkışlı bir performansı var. Takım oyunu ile de orantılı sanırım. Bir standarda bağlarsa güzel bir oyun çıkaracak.

Erkan YILMAZ
08.04.2015, 20:21
son maçta ilk yarı gayet iyiydi sol da arda tarzında oynayabilir severim özeri

Berke6198
08.04.2015, 20:52
Bir maçta oynadığı futbol sezon başından beri gösterdiği rezil performansı onarmaz gözümde asla...

En az 6-7 maç daha böyle veya bunun üstüne koyarak oynaması lâzım. Takıma liderlik yapabilecek özellikte bir futbolcu değil, arkadaşları gol kaçırdığı veya hata yaptığı zaman çok kızıyor onlara. El kol yapıyor. Arkadaşlarıyla kavgaya kadar gider bu iş.

Bud Spencer
08.04.2015, 23:47
Bonservisi alinmali
oyuna sonradan girer, zaman zaman 11baslar
kesinlikle faydali olur

11de daima oynayacak gözüyle bakmayin

Kolpacı
09.04.2015, 16:22
Bonservisi alinmali
oyuna sonradan girer, zaman zaman 11baslar
kesinlikle faydali olur

11de daima oynayacak gözüyle bakmayin

Özer için azami ne kadar bonservis verilmesini önerirdiniz ?

Bud Spencer
10.04.2015, 16:05
Özer için azami ne kadar bonservis verilmesini önerirdiniz ?

sanirim 1,5milyon euroluk opsiyonu var
ligi taniyan, bilen ve takima alismis bir oyuncu

1milyon civari bu transfer biter diye düsünüyorum, veya bir takas ile.

özerin cok büyük bir oyuncu oldugunu söylemiyorum, daima 11de oynayamaz belki ama kesinlikle katki yapiyor. engin baytar'in 2011deki rolünü üstlenebilir mesela

Tolga
10.04.2015, 16:25
Piyasa değişti artık. 500 Bin €'dan fazla etmez. Verelim Soner'i onlar yoluna biz yolumuza olaysız dağılalım bence. Kiralama ücretide +'sı olsun ... :)

Travelair
17.04.2015, 11:04
Baskıya mı gelemiyor yoksa çok bildiğinin dikine mi gidiyor neden bilmem ama oyundan çok kopuyor. Bol pas hataları ve bencil tavrı da buna bağlı. Toparlanmazsa zirve konusunda katkısı olmaz

Anıl C
17.04.2015, 16:14
Özer böyle Trabzon sevdalisi imaji cizdikce bizde en az bi 2 kontrat daha görür. Cunku tam Iho'nun istedigi kivamda.

selcuk
17.04.2015, 16:44
Baskıya mı gelemiyor yoksa çok bildiğinin dikine mi gidiyor neden bilmem ama oyundan çok kopuyor. Bol pas hataları ve bencil tavrı da buna bağlı. Toparlanmazsa zirve konusunda katkısı olmaz

asiri motive
ayni sorunu aykut demirde uzun süre yasadi

DeAgLeMaNyAq
19.04.2015, 21:35
Ligde açık ara en çok sarı kart gören takım nasıl kırmızı kart görmez diyordum ki hemen cevap verdi...

kudu_61
19.04.2015, 21:40
Senin bonservisini almayan defolsun gitsin adamsınnnn

ibrahim
19.04.2015, 22:14
Seni hiç sevmiyorum süt oğlan ama gol için teşekkürler. :D

Murat'
19.04.2015, 22:15
Bu golle bonservisini aldıracak galiba.

Steril61
19.04.2015, 22:32
Bu akşam maçın ilk yarısında gs karşısında mükemmel mücadele etti. Keşke sahaya girmeseydi de kırmızıyı görmeseydi. İhtiyacımız olduğu şu dönemde bunu yapmaması gerekirdi.

Oruç
19.04.2015, 22:33
Ligde açık ara en çok sarı kart gören takım nasıl kırmızı kart görmez diyordum ki hemen cevap verdi...

İkinci sarı bedava. Hatta komedi. Kulübeden gelen kimse kart görmüyor Özer görüyor.

F. Yıldırım
19.04.2015, 22:34
Tebrikler.

ozzy!
19.04.2015, 22:38
Burda sallayanlara oyunuyla cevap veriyor. Helal Özer böyle devam.

Uğur Demircioğlu
19.04.2015, 22:40
Halen daha kararsızım. Son iki maçtır yükselen formun var ama istikrar olmayınca pek de manası yok. Sezon sonuna kadar izleyelim bakalım.

Sibel
19.04.2015, 22:45
Gol için teşekkürler.

Hakan
19.04.2015, 22:54
Ona vereceğimiz parayla bla bla bla...
Adamsın adam.

torulli
19.04.2015, 23:29
Oyununa performansına yorum yapmıyorum ama O FORMAYA AŞIK olusuna hastayım Özer'im :) Oynamasan bile o kulübenin kenarında ayakta dursan bile yeter ben onada razıyım ÇÜNKÜ biz formaya aşık olanlara hasretizzz

Firtina6117
19.04.2015, 23:39
Adam ayni bizim gibi asik o formaya Helal Özer

Anıl C
20.04.2015, 03:21
https://pbs.twimg.com/media/CC-rlVRUsAEXoPM.jpg:large

Uğur Kalyoncu
20.04.2015, 08:53
Kesinlikle bonservisi alinmali..11 topcusu degil ama müthiş 12.adam olur.

atomantcum
20.04.2015, 11:44
İlk yarı mükemmel oynadı, ikinci yarı nedense oyundan düştü. Ama yine de oyundan alınması gereken o değildi bence. Bu tarz maçlarda nedense kabak hep Özer'in başına patlıyor.

Öznur61
20.04.2015, 19:14
Seni hiç sevmiyorum süt oğlan ama gol için teşekkürler. :D
Bu da güzelmiş hahah :D

DEEP BLUE
20.04.2015, 22:25
Boş koşuyor yeaaa....

Not: Attığın goldeki koşu, derslikti... Deniz Yılmaz isimli, duracağı ve koşacağı yeri bilmeyen vatandaş, yemeklerden sonra on kez izlesin de öğrensin... Tebrikler koçum, varlığın yeter...

gökhants1966
21.04.2015, 00:40
Takımı ateşliyor hırsı mücadelesi var iyi bir yedek olur bizim için bonservisi alınsın.

Emirhan Makul
21.04.2015, 00:50
En iyi maçlarından biriydi. Oyundan neden çıktı anlamadım zaten. Süper maç çıkardı helal olsun. Yinede kasımpaşaya geri dönmeli.

Adem Akyüz'
21.04.2015, 14:13
Neden çıktığını anlayabilen var mı?

*

Çok iyi bir maç çıkardı. Kötü dönemi aşmış görünüyor.
Gördüğü kart ise çok gereksizdi. Haftaya kaldık yine Fatih'e..
Taraftar da karttan sonra soyunma odasına giderken alkışlıyordu. Neyi alkışlıyorsalar artık :rolleyes:

İlker Yazıcıoğlu
21.04.2015, 14:55
Seviyorum bu adamı...

Mükemmel mi oymuyor ?Hayır...

Ama tv'den izlerken,al işte takımı sahiplenen ,hırslı bir adam var diyorum kendi kendime...

İçim rahatlıyor....

Harun-61
23.04.2015, 13:03
Bonservisini iyguna alabilirsek kesinlikle kalmali.

Berke6198
24.04.2015, 14:52
Seneye dilerse yedekte oturabilir. He, diyorsa ki ben futbolcuyum yedek kalmak istemiyorum, o zaman kendisini uğurlarız.

Vkgz
03.05.2015, 19:32
torpili nereden bilmiyorum.

Hüseyin Başoğlu
03.05.2015, 21:01
Bizde ağlıyoruz koçum bizde

Ağlatanlar utansın

ozzy!
03.05.2015, 21:01
Takımı ileriye taşıyan tek oyuncuyu oyundan çıkarmak? İstediğinizi deyin ama adamın samimiyeti ortada, bize Özer gibi takımı sahiplenen adamlar lazım.

TUNCAY HİÇYILMAZ
03.05.2015, 21:03
Takımın belkide en iyisiydi.

Vkgz
03.05.2015, 21:08
ıslıklamakta sonuna kadar haklı taraftar kimse bosuna oyuncu fanatikliği yapmasın. futbol ağlayarak değil defans yaparak asist yaparak gol atarak oluyor.

Cavalcanti
03.05.2015, 21:10
ıslıklamakta sonuna kadar haklı taraftar kimse bosuna oyuncu fanatikliği yapmasın. futbol ağlayarak değil defans yaparak asist yaparak gol atarak oluyor.

Isliklanan Ozer degil Ersun Yanalin Ozeri disari almasiydi yalniz.

Firtina6117
03.05.2015, 21:12
o golü atacakin be özerim

Turgay Atalay
03.05.2015, 21:15
Gol kacirdi diye mi cikartildi bu adam, neyi yapamadi da cikartildi, takimin en iyisi olan adami topu ileri tasiyan tek adami cikarmak ne ile aciklanir, cidden anlamiyorum. Deniz efendi,Erkan efendi macboyu ...ken neden Özer????!

Mert Oğuzlu61
03.05.2015, 21:16
medjani bile toplara daha iyi vuruyor, 2 senedir bir tane maç aldırmamışın takıma neyine savunayım senin ? boş kaleye gol atmaktan acizsin, o golü atsan belki bu gece farklı bir sonuç olacaktı.

engin baytar kadar katkı veremiyorsun, sen oynadığın sürece bu takım loser olmaya devam edecek bunu bir defa daha ispatladın.

artvints
03.05.2015, 21:19
oğlum ağlayacağına ayağına gelen fırsatı değerlendirseydin ya.yine de çıkmamalıydı.

Fatih Çelik
03.05.2015, 21:20
medjani bile toplara daha iyi vuruyor, 2 senedir bir tane maç aldırmamışın takıma neyine savunayım senin ? boş kaleye gol atmaktan acizsin, o golü atsan belki bu gece farklı bir sonuç olacaktı.

engin baytar kadar katkı veremiyorsun, sen oynadığın sürece bu takım loser olmaya devam edecek bunu bir defa daha ispatladın.

Hep bi marjinallik :D
Ne losermış arkadaş her olumsuz başlığın altına loser çakıyorsun :) Bak gazeteci olacak adamsın klişeleşme bu kadar :D
Çok da kızmamak lazım ya şu maçta en son kızıllacak adamlardan biriydi :D

Mert Oğuzlu61
03.05.2015, 21:28
Hep bi marjinallik :D
Ne losermış arkadaş her olumsuz başlığın altına loser çakıyorsun :) Bak gazeteci olacak adamsın klişeleşme bu kadar :D

ee öyle ama... takımda çok loser var, bunlardan kurtulmadığımız sürece kaybetmeye mahkum bir takım olacağız.

adam bomboş pozisyonda dalga geçer gibi topu stadın dışına yolluyor, 2 yıldır maç aldığını görmedim Trabzonlu olmasa zaten 10. luğa oynayan bir anadolu takımında izlerdik kendisini. futbolcu adama acımam ben, dünyanın parasını kazanıyorlar tamam takımı sahiplenmek ve hırs güzel şey, bir futbolcuda ilk dikkat ettiğim özellik hırsı ve kazanma arzusudur ama özer aldığı paranın hakkını vermiyor. takım katar kulübüne döndü, 1 milyondan aşağı alan adam kalmadı kadroya baksak yarısı ptt topçusu. bunların teker teker ayıklanması lazım ki gelecek sezon adına umutlanalım.

edit: yinede evet bu maç çıkmaması gerekirdi, erkan dururken özer in çıkması büyük hata. waris in son dakkalarda girmesi dahada büyük bir hata.

Berkan
03.05.2015, 21:54
Yaaa bırak git Allahını seversen. bonservisin alınsın diyordum, yok arkadaş kesinlikle alınmasın.

Sibel
03.05.2015, 21:56
Bir işe yaramasan da çıkması gereken sen değildin.
Boş kaleye gol atamadın.Sağ ol.

DEEP BLUE
03.05.2015, 22:15
Her zamanki gibi çalışkan ve faydalı... Tüm boşlukları kapadı, her yolu denedi. Emeğine yüreğine sağlık gerçek özevlat...

Fatih Özkan
03.05.2015, 22:20
O kaçırdığın gol sonrası tribünde binlerce insanın içi yandı, ciğeri soldu Özer.
O pozisyonun bir açıklaması, tutar yanı yok...
Atacaktın!

redbul
03.05.2015, 22:25
özer bu takımın 10 numarası asla olamaz

Vkgz
03.05.2015, 22:31
sene basından beri gram faydası yok.

Muhteva
03.05.2015, 22:35
Bugün maçın en iyisiydi ama emeğinin karşılığı oyundan çıkartılmak oldu.

Mehmet BAŞ
03.05.2015, 22:38
İyi ki buraya yorum yazanlar futbol otoritesi değiller...

Özer'in size yaranması için ne yapması gerek?

Merak ediyorum artık...

Şunu kafanızın bir kenarına not edin artık, Özer şu takımda futbol oynamayı bilen 3-4 kişiden biri!

Saçma sapan eleştirilere artık sakin kalamıyorum maalesef...

Kusura bakmayın.

(Bu arada maçı çıplak gözle izleyenler kimin iyi, kimin kötü olduğunu destekleri ile kanıtladılar. Söze gerek yok!)

redbul
03.05.2015, 22:42
İyi ki buraya yorum yazanlar futbol otoritesi değiller...

Özer'in size yaranması için ne yapması gerek?

Merak ediyorum artık...

Şunu kafanızın bir kenarına not edin artık, Özer şu takımda futbol oynamayı bilen 3-4 kişiden biri!

Saçma sapan eleştirilere artık sakin kalamıyorum maalesef...

Kusura bakmayın.

(Bu arada maçı çıplak gözle izleyenler kimin iyi, kimin kötü olduğunu destekleri ile kanıtladılar. Söze gerek yok!)

kardeş biz galiba senle aynı maçları izlemiyoruz

sbay
03.05.2015, 22:43
bugün hoca tarafından çok net hakkı yendi....gerisi için birşey demiyor gol kaçabilir...ancak erkan varken özerin çıkması adamın net hakkına tecavüz...

Furkan Özdem
03.05.2015, 23:14
Çok iyiydi bugün. Yedekte soner, fatih duracağına özer dursun çok daha iyi.

bahadır2561
03.05.2015, 23:16
Valla bugun nasil cok iyiydi diyorsunuz anlamiyorum

7 metreden kaleye gonderemeyip artislik yapmaya gerek yok

Kimsin de direk soyunma odasina gidiyorsun

Full HD
03.05.2015, 23:20
Bence eskiden iyi bir oyuncu idi yetenegi vardi fakat su hali ile pek iyi bir futbolcu degil.Ataga cikarken tercihleri kötü,sutlari kötü,son vuruslari vaskat (bugün oldugu gibi) ve yeteri derecede profesyonel degil yani o hareketler falan.Tek Özer degil ha yanlis anlasilmasin bence takimin ezici cogunlugu orta kaliteli.

Gecmis olsun

Vkgz
03.05.2015, 23:22
iyi diyen arkadaslar sadece memleketlimiz diye savunuyorlar . 10 numara giyen oyuncu özer. kaç asisti kaç golü var özerin bırakalım oyuncu fanatikliğini lütfen aynı şeyleri yıllarca yattara da, olcanda da yaptınız. yattara olcan yıldızmı oldu gidince.

özer erkan oynayacak seviyede değil şampiyon olacak takımda, constant kişilik problemi var 1 dakika takımda tutmaya değmez... bazı şeylerde ısrar etmenin manası yok. yıllar geçiyor.

Serdar A
04.05.2015, 00:01
Ersun Yanal kendisine şöyle demiş olabilir : Aslında farkındayım etrafımdaki sahte varlıkların ve sahte samimiyetin, istesem bir anda temizlemesini de bilirim.Ama bunca sahteliğin, benim samimiyetime ihtiyacı var.

Ufuk
04.05.2015, 00:09
İlk yarıda Atik ile beraber orta sahada baya mücadele etti.Çıkması hataydı. Bana göre sahanın iyilerindendi. O pozisyonu nasıl harcadı hala anlamış değilim. Yine de gereksiz eleştiriliyor. Bu akşam Özer'in performansını beğenmeyenler çok sevdiğimiz Mehmet Ekici hakkında ne düşünüyor merak ediyorum.

Ben özellikle Memo ve Özer'in daha çok şut atacağın düşünmüştüm ama denemediler bile. Bir kez Memo vurdu onda da zaten çarşıda deprem oldu nerdeyse. Günay gibi tecrübesiz bir kaleci varken kaleye atılan tek şutun 88. dakikada gelmesi insan beyninin anlamayacağı bir olay. Hoca sakın kaleye şut çekmeyin demiş olamaz.

Mellih
04.05.2015, 00:28
Babam yillardir derdi trabzona gelen futbolu unutuyor diye.. yaa her gelen mi performans düşürür. Ozerden cok umutluydum. GGittikce kötüye gidiyor.. inşallah hayirlisi olur.

Kolpacı
04.05.2015, 00:39
Çok iyi değildi , önceki performansların üstündeydi , o haliyle bile bugün takımın ayakta kalan tek adamı oluşu olayları bu hale getirdi , kendisi için bahsi geçen maliyetler çok büyük ama bugün hak verdim kendisine , Trabzonspor sevgisini twitterda instagramda yaşaması beni de deli ediyor , taraftarı oralarda tavlayıp haketmediği bazı şeylere göz koyması benim için nir gerçek ancak ilk defa samimi buldum kendisini , oyundan alınan ismin özer olduğunu görünce gözlerimin dolduğunu hissettim , hayatımda ilk defa sinirden ağlamak istediğim bi anı ağlamayarak geçirebildim , sinirimize aynı şey sebep olmuş olabilir.

DNA-TS
04.05.2015, 00:46
bonservisi falan alınmasın.
bu maçlık değil yorumum epeydir olması gerektiği gibi değil. ekici varken kendini gösteremiyor.

Gökhan BAYRAK
04.05.2015, 01:18
Seyircinin gazı ile şov yapıp hocasına terbiyesizlik yaptı. Şimdi o hoca senin bonservisini aldırmasın da göreyim senin şovunu...

Ercan DEMİRCİ
04.05.2015, 01:42
İnsanın hayatında bazı kırılma noktaları olur senınki o penaltı noktasından hunharca vurduğun toptu.

Fatih Özkan
04.05.2015, 01:50
Sizler oyundan alınınca, tepki görünce soyunma odasına gitme lüksüne sahipsiniz ya hani...
Peki bu taraftar ne yapsın ? Bizler ne yapalım tribünde ?
Ulan şu halimle kombinesi, forması, kredi kartı, benzin istasyonu kartı, atkısı, beresi alıyorum her sene...
O tribünü bırakıp gitme lüksüne sahip olduğuma inanmadım hiç bir zaman!
Ne hezimetler yaşadık, canımız yandı, ağladık ama bırakamadık o tribünleri!
Ama kalenin dibinden pozisyon kaçıran Özer Paşa ağlaya ağlaya soyunma odasına gidiyor öyle mi ?
Hayır! Gidemezsin!
Salya sümük ağlayacak olsan dahi soyunma odasına gideceksin eşşekler gibi!
Yeter be!
Dünya para kazan bir de tribini at git!

TolgaTopçu61
04.05.2015, 02:17
Seneye yabancılar serbest..
Oynama şansın sıfırın altında, eğer 500 bine bonservisin alınabilirse, yedek de oturabilirsin..
Ha tek şartım daha var, 10 numarayı boşaltacaksın..

28TS61
04.05.2015, 03:09
yeter lütfen git sovunu baska yerde yap. o golü atacaktin. trabzonlu oldugun icin torpille takimdason

h@msi61
04.05.2015, 07:37
Adamin hayati tribune oynama uzerine kurulu. Mactan cikarken aglayip hareket yapacagina penalti noktasi uzerinde buldugun topu gol yapacaksin.

artvints
04.05.2015, 07:46
Adamin hayati tribune oynama uzerine kurulu. Mactan cikarken aglayip hareket yapacagina penalti noktasi uzerinde buldugun topu gol yapacaksin.

Tribune oynadi kelimesi agir olur.oyundan ciktigi icin sinirlendi ama yine de kendine hakim oldu.cardozo ya el uzatti.hocaya herhangi bir hareket yapmadi. Yuzunu kapatip aglayarak soyunma odasina gitti.sonra klubeye de gelmis zaten. Cok asiri bir davranis gormuyorum.mac icinde ekstra bisey yapmadi ama toplari da kaybetmedi. Cikmayi haketmiyordu.bir gol harcadi sadece.

ccd6167
04.05.2015, 07:56
Bence tepkisi sinirinden olsa gerek cok da kötü değildi kaçırdığı gol cahillikten başka bişi değil futbol bilgisi olan zatn o topu durdururdu

Adem Akyüz'
04.05.2015, 07:58
Çalışmaya devam Özer..

özçelik61
04.05.2015, 09:13
Özer'i beğenmem.. ama dün iyi idi koştu çabaladı, mücadele etti, gol kaçırması normal..ondan önce oyundan çıkması gereken adam maalesef yoktu hamle adına onu çıkardı..(not: erkan'ı td olsam bende oyundan çıkarmazdım)

Cihansev
04.05.2015, 09:44
Baktı taraftar çıkmasını istemiyor. Hemen hocasını satarak taraftari kiskirtircasina şovunu yapti. Tam tribün oyuncusu. Bak ozercim sahada oynadığın bizi ilgilendirir. Ne kadar trabzonlu olduğun falan değil. Çok iyi trabzonlu olsaydın Fenerbahçe seni isterken ben Trabzonspor'dan başka yerde oynamam diyebilirdin. Baktın Trabzonspor'da tutunamiyorsun taraftarı yanına çekmeye çalışıyorsun. Bi takim saf taraftar senin bu kolpa hareketlerini yiyebilir ama ben yemem. Kasımpaşada bile kadroya giremezken bi annda Trabzon'un oz evladı oldugun aklına geldi. O trrn kaçtı kocum. Zamanında fenere kosaraktan gitmeseydin yerdik bu numaraları

selcuk
04.05.2015, 09:59
bu adamin motivasyonunu nasil kullanamiyoruz

Oğuzhan Fidan
04.05.2015, 10:08
iyi niyetli şüphem yok ancak iyi niyet yetmiyo özer.. o pozisyonu yazcaksın eminim o pozisyondan ötürü ağladı biliyorum.. üzgünüz üzüntülüyüz yıkımı ağır oldu maçın.

Oğuzhan Fidan
04.05.2015, 10:10
Özer'i beğenmem.. ama dün iyi idi koştu çabaladı, mücadele etti, gol kaçırması normal..ondan önce oyundan çıkması gereken adam maalesef yoktu hamle adına onu çıkardı..(not: erkan'ı td olsam bende oyundan çıkarmazdım)

trabzonun oyuncusu fileyi yırtacak o pozisyomnda ben saç baş yoldum bak şimdi yeriz dedim..

Mellih
04.05.2015, 10:18
http://i.hizliresim.com/1yrWRp.png (http://hizliresim.com/1yrWRp)

bu pozisyonu gole çevirse maç çok farklı olurdu.. çok duygusal oynuyor. bu yüzden kendini kaybediyor.

Fatih Kuloğlu
04.05.2015, 11:45
Oyundan kesinlikle çıkmaması gerekirdi.Ancak Trabzonspor'da oynayacaksan o topu kaleciyle beraber içeri sokacaksın net.

Ömer SEVİNÇ
04.05.2015, 12:07
orda tekte vurmak kolay iş değil. cardozo bile olsa atamayabilirdi. yapması gereken topu sağına çekip temiz bir vuruş yapmaktı, maç heyecanına yenik düştü.

10 numaraysan bu topları bitirmek için oynuyorsun. bitiremiyorsan kötü oyuncusun. yapacak fazla bir şey yok. iyi bir yedek olacağını düşünüyorum. bonservisi elinde gelecekse ve yıllık 800 bin euro falan kazanacaksa takımda kalmasında fayda var.

cakalkerem
04.05.2015, 12:11
Seyircinin gazı ile şov yapıp hocasına terbiyesizlik yaptı. Şimdi o hoca senin bonservisini aldırmasın da göreyim senin şovunu...

İnsanın hayatında bazı kırılma noktaları olur senınki o penaltı noktasından hunharca vurduğun toptu.

Sizler oyundan alınınca, tepki görünce soyunma odasına gitme lüksüne sahipsiniz ya hani...
Peki bu taraftar ne yapsın ? Bizler ne yapalım tribünde ?
Ulan şu halimle kombinesi, forması, kredi kartı, benzin istasyonu kartı, atkısı, beresi alıyorum her sene...
O tribünü bırakıp gitme lüksüne sahip olduğuma inanmadım hiç bir zaman!
Ne hezimetler yaşadık, canımız yandı, ağladık ama bırakamadık o tribünleri!
Ama kalenin dibinden pozisyon kaçıran Özer Paşa ağlaya ağlaya soyunma odasına gidiyor öyle mi ?
Hayır! Gidemezsin!
Salya sümük ağlayacak olsan dahi soyunma odasına gideceksin eşşekler gibi!
Yeter be!
Dünya para kazan bir de tribini at git!

Seneye yabancılar serbest..
Oynama şansın sıfırın altında, eğer 500 bine bonservisin alınabilirse, yedek de oturabilirsin..
Ha tek şartım daha var, 10 numarayı boşaltacaksın..

yeter lütfen git sovunu baska yerde yap. o golü atacaktin. trabzonlu oldugun icin torpille takimdason

iyi niyetli şüphem yok ancak iyi niyet yetmiyo özer.. o pozisyonu yazcaksın eminim o pozisyondan ötürü ağladı biliyorum.. üzgünüz üzüntülüyüz yıkımı ağır oldu maçın.

orda tekte vurmak kolay iş değil. cardozo bile olsa atamayabilirdi. yapması gereken topu sağına çekip temiz bir vuruş yapmaktı, maç heyecanına yenik düştü.

10 numaraysan bu topları bitirmek için oynuyorsun. bitiremiyorsan kötü oyuncusun. yapacak fazla bir şey yok. iyi bir yedek olacağını düşünüyorum. bonservisi elinde gelecekse ve yıllık 800 bin euro falan kazanacaksa takımda kalmasında fayda var.

Güzel tepkiler....
Hepsine katılıyorum ...

Fatih'te çok koşuyor mücadele ediyor ama ona ana avrat düz gidiliyor.....
Koşu mesafesi en az özer kadardır belki de daha fazl...

Neyse..
Umarım bonservisin için fazla uğraş verilmez...

Ama lemi Dayın varya seni kurtarır

Mesut
04.05.2015, 12:16
Dün orta sahadan takımı hucuma çıkaran neredeyse tek oyuncuydu neye göre kötü oynadı.?
Ersun Yanali savunmak için Özeri hedef gösteren Şansal ve Mustafa Denizli ye göre mi ?

truva28
04.05.2015, 12:41
Takımda yıldız dolu ya Özer'i beğenmiyor hala bazıları,şaka gibi gerçekten..Şu takımın en iyi 3 futbolcusundan birine Fatih Atik muamelesi yapacaklar utanmasalar..Sanki seneye 20 tane yıldız gelecekte Özer'i göndertmeye çalışıyorlar akılları sıra,neyse...

Bu arada dün yaptığı hareketi doğru bulmadım..Kötü niyetli olmadığına eminim ama yine de yanlıştı davranışı.Ama şov yaptı diyenler ayıp ediyor,bu kadar haksızlık da yapılmaz bir oyuncuya..Geçen seneden beri burada bu çocuk;ne zaman böyle bir hareket yaptı da böyle konuşabiliyorsunuz?

truva28
04.05.2015, 12:47
Güzel tepkiler....
Hepsine katılıyorum ...

Fatih'te çok koşuyor mücadele ediyor ama ona ana avrat düz gidiliyor.....
Koşu mesafesi en az özer kadardır belki de daha fazl...

Neyse..
Umarım bonservisin için fazla uğraş verilmez...

Ama lemi Dayın varya seni kurtarır

Allah akıl fikir versin,Fatih Atik'le Özer'i aynı kefeye koyan bir adam olarak hiç boşuna futbol maçı izlemeyin bence bundan sonra...İşin kötüsü bi de futboldan anladığınızı sanıyorsunuz sanırım,yazık gerçekten...

hay1699
04.05.2015, 12:53

10 numara derken, temsili 10 numara... hani kaleciler 99 falan giyiyor ya, onun gibi bişey... bi ara umut bulut da giyiyordu galiba...

beratika
04.05.2015, 13:59
Takımda yıldız dolu ya Özer'i beğenmiyor hala bazıları,şaka gibi gerçekten..Şu takımın en iyi 3 futbolcusundan birine Fatih Atik muamelesi yapacaklar utanmasalar..Sanki seneye 20 tane yıldız gelecekte Özer'i göndertmeye çalışıyorlar akılları sıra,neyse...

Bu arada dün yaptığı hareketi doğru bulmadım..Kötü niyetli olmadığına eminim ama yine de yanlıştı davranışı.Ama şov yaptı diyenler ayıp ediyor,bu kadar haksızlık da yapılmaz bir oyuncuya..Geçen seneden beri burada bu çocuk;ne zaman böyle bir hareket yaptı da böyle konuşabiliyorsunuz?

Ben de ağlamasına bir şey diyemem.Bana göre insanlar yalandan ağlayamaz fakat hep taraftara iyi görünme hareketleri yapıyor.Bazen çok absürt kaçıyor.Her kötü oynadıpımjz maçtan sonra Trabzonsporluluk şöyledir böyledir,ben çok üzgünüm; hatta bir defasında bura benim toprağım ben asla bu takımdan yollamazlar,stadyumda taraftara yönelik hareketler, tabi bunlar normal şeyler ancak o kadar çok yapıyor ki bir süre sonra samimiyetsiz geliyor.

truva28
04.05.2015, 14:09
Ben de ağlamasına bir şey diyemem.Bana göre insanlar yalandan ağlayamaz fakat hep taraftara iyi görünme hareketleri yapıyor.Bazen çok absürt kaçıyor.Her kötü oynadıpımjz maçtan sonra Trabzonsporluluk şöyledir böyledir,ben çok üzgünüm; hatta bir defasında bura benim toprağım ben asla bu takımdan yollamazlar,stadyumda taraftara yönelik hareketler, tabi bunlar normal şeyler ancak o kadar çok yapıyor ki bir süre sonra samimiyetsiz geliyor.

Böyle yapmasının sebebi kendisine karşı hala önyargıları olan insanların olması..Çünkü hala fbde oynadığı için Özer'e takmış birçok insan var.Halbuki bu adam çocukluğundan beri Trabzonsporlu.Başka bir takımda oynamış olabilir ama bu Trabzonsporlu olduğu gerçeğini değiştirmez..Bu tarz hareketleri ben de çok sevmem ama Özer'e pek fazla kızamıyorum bu konuda.Bu kadar önyargı olmasaydı böyle davranmazdı eminim

İlker Yazıcıoğlu
04.05.2015, 14:43
Özer'i sanırım bir ben beğeniyorum....

Tamam kusursuz değil ama ...

İyi adam yahu Özer,ne istiyoruz daha...

Özer'e gelene kadar....

Zeki Akyol
04.05.2015, 14:45
Erkan ne yaptıda ÖZER ' e sıra geldi...önce Yusuf u değilde Erkanı ılk 11 de başlatan hocayı eleştirelim.

DEEP BLUE
04.05.2015, 16:44
Özer'i sanırım bir ben beğeniyorum....

Tamam kusursuz değil ama ...

İyi adam yahu Özer,ne istiyoruz daha...

Özer'e gelene kadar....

Yalnız değilsin İlker kardeşim... Öz evlat olacaksa böyle olsun... Bu takımın olmazsa olmazıdır Özer...

Adem Akyüz'
04.05.2015, 16:56
Çoğu kişinin kafasında Özer için taraftara oynuyor algısı var. Bu neden oluştu bilmiyorum ama böyle.
Normal bir oyuncunu yaptığında çok hoş karşılanacak hareketlerini Özer yapınca taraftara oynamak oluyor.
Özer'in alınmasını istemeyenlerden biri de bendim. Ancak Özer'in saha içi duruşu bu fikrimi değiştirdi.
Sanırım Özer hakkında fikirleri değişen ender kişilerden biri de benim.
Sevmeyen/istemeyen gene istemiyor. Seven/isteyen gene sonuna kadar savunuyor.

Özer'in çok etkili oynadığını söyleyemem ancak şu takımda Özer hiçbir şey yapmıyor demek bana çok garip geliyor.
Özer'in olmadığı maçlarda Mehmet Ekici'nin nasıl yalnız kaldığını hepimiz hatırlıyoruz.
Sahada Mehmet'ten başka TOP İSTEYEN, DİKİNE GİTMEYE ÇALIŞAN oyuncu olmadığını da.
Özer şu an için bence takımın değişmez 3-4 isminden biridir.
Ha, yerine çok daha kaliteli bir oyuncu alınırsa eyvallah, bonservisi alınmasın.
Ama o konuda da pek ümidim yok. O yüzden Özer kalsın istiyorum.

İlker Yazıcıoğlu
04.05.2015, 17:04
Yalnız değilsin İlker kardeşim... Öz evlat olacaksa böyle olsun... Bu takımın olmazsa olmazıdır Özer...

Ümit abim,benim Özer'i beğenmemin sebebi Trabzonluluğuyla ilgili değil.Öyle düşündüğümü zannettiğini sanmıyorum zaten:)

İsterse Afrikalı olsun.

Hırslı adam,takımı da sahipleniyor,kötü oyuncu da değil hani.

Dünkü maçta da fena oynamadı bence....

Bu adam takımda kalmalı....

Uğur Kalyoncu
04.05.2015, 17:09
Özer kesinlikle kalmali..

Mehmet BAŞ
04.05.2015, 17:09
Özer Hurmacı, Mehmet Ekici gibi 3-4 tane daha futbolcu olsaydı şu takımda gözümüz futbol görürdü.

Fakat sallamaya devam edenler susmayacaktır, biliyorum.

Dün Mehmet Ekici için bile ufaktan sallamaya başlayanları gördüm.

Daha geçmişte Fatih Tekke, Gökdeniz'e sallayanları da gördüm.

Bu tarz insanlar hiç bir zaman eksilmeyecektir.

Sonuçta her zihnin futboldan anlamasını beklemek de saçmalık olur.

Travelair
04.05.2015, 17:12
Mikser

artvints
04.05.2015, 17:13
Çoğu kişinin kafasında Özer için taraftara oynuyor algısı var. Bu neden oluştu bilmiyorum ama böyle.
Normal bir oyuncunu yaptığında çok hoş karşılanacak hareketlerini Özer yapınca taraftara oynamak oluyor.
Özer'in alınmasını istemeyenlerden biri de bendim. Ancak Özer'in saha içi duruşu bu fikrimi değiştirdi.
Sanırım Özer hakkında fikirleri değişen ender kişilerden biri de benim.
Sevmeyen/istemeyen gene istemiyor. Seven/isteyen gene sonuna kadar savunuyor.

Özer'in çok etkili oynadığını söyleyemem ancak şu takımda Özer hiçbir şey yapmıyor demek bana çok garip geliyor.
Özer'in olmadığı maçlarda Mehmet Ekici'nin nasıl yalnız kaldığını hepimiz hatırlıyoruz.
Sahada Mehmet'ten başka TOP İSTEYEN, DİKİNE GİTMEYE ÇALIŞAN oyuncu olmadığına.
Özer şu an için bence takımın değişmez 3-4 isminden biridir.
Ha, yerine çok daha kaliteli bir oyuncu alınırsa eyvallah, bonservisi alınmasın.
Ama o konuda da pek ümidim yok. O yüzden Özer kalsın istiyorum.

ufkumu açan bir değerlendirme oldu. fenerle alakalı bir bilinç altı tepki olabilir.erkana da bakınca durum bu. özere fenerden kaynaklanan bir genel önyargı var, özevlat olduğu için yaptığı hareketlerin artislik yapma topunu oyna noktasına getireleceği çok açık.benzer tepkiler yusufa da geliyor çünkü. bütün bunları olumluya çevirecek sürekli bir performans gösteremedi. son olarak maçı da kaybedince tepki çekiyor. böyle bir algoritması var taraftarın. eğer işler kötü gidiyorsa allah trabzonlu veya fenerle bir münasebeti olmuş futbolcu ve hocayı korusun.

Erdinho_61
04.05.2015, 20:00
adamsin özer!
hicbir hareketini tribüne oynuyormus gibi algilamiyorum...
duygusal bir futbolcu. eger özeri eskilerden beri takip eden varsa anlar zaten. trabzonsporda kendi kendine daha cok baski yapiyor. kazanmayi herseyden cok istiyor.
cok acik söylüyorum eger özer trabzonsporlu olmasaydi bu takima iki kat daha faydali olurdu. malesef kendini cok kasiyor zamani gelince.
10 numaranin topla oynama rahatligini birtürlü yansitamiyor tam anlamiyla oyununa.

ama dün kacirdigi pozisyon haric takimin en iyisiydi. evet o top kacmamasi lazim, o top kaleye girmesi lazim. ama oda insan degilmi? trabzonspora geldiginden bu yana böyle bi pozisyon kacirmismi? onuda bosver. daha iki hafta önce galatasaraya attigi gölü düsünün. o kosuyu bizim ruhsuz futbolculardan hangisi yapardi baska? herkez mal mal topu seyrederdi.

özer bu takimin degismezidir. ekici, özer, onur, bosingwa, cardozo. bunlarin yanina 6 tane kaliteli futbolcu koy bak nasil sampiyonlugun bir numarali adayi oluyoruz.

ama benim icim rahat. seven seviyor özeri. kiymetini birgün herkez anlicak.

devam et özer! sen bize seneye'da cok lazim olacaksin.

must61
04.05.2015, 20:22
Bir insan hırslı diye de eleştirilir mi yahu.

Çocuk oyundan çıkmayı kendine yediremedi, kendi içinde bir tepki verdi.Şiddetli bi tepki olmamasına rağmen geri döndü ve yedek kulübesinden maçı izlemeye devam etti.

Özer değil , burada yerli yersiz ,saçma sapan ithamlarda bulunanlar show yapıyor.

F. Yıldırım
04.05.2015, 20:24
Özer'in oyunu eleştirilir şimdiye kadar tribüne oynadığını da düşünüyorum lakin dünkü olay çok farklıydı.

Takımın yenik olmasını ve bir şeyler değiştiremeyecek olmasını kendine yediremedi ve sessiz sedasız soyunma odasına yürüdü.

poetricus
04.05.2015, 20:29
Benim gördüğüm Özer'in tek problemi aşırı ve dengesiz motivasyonu. Bir de devamlılık problemi olduğu söylenebilir. Önemli eksikler mi? Evet. Gözden çıkarılmasını gerektirir mi? Asla!

jairzinho
05.05.2015, 07:03
bomboş pozisyonda etrafında baskı yapacak kimse yokken penaltı noktasında gelişine vuruyor.bu şunu gösterir.çevre kontrolü yok.hızlı düşünemiyor.

özetle büyük takım oyuncusu değil.adrian niçin satıldı anlamak zor.özer oynuyor adrian satılıyor.çoh enteresan

Travelair
05.05.2015, 10:26
Bir futbolcu katkı sağlıyorsa takımı sırtlıyorsa takımda tutulmalı. Çok koşuyor çok çabalıyor çok özverili bak nasıl tepki gösteriyor, aman pas vermedi, aman bencil oynadı ama çok istiyor canım ile gemi yürümüyor. O halde Zeki'nin suçu neydi? Ek olarak tepkilerini hoş karşılamıyorum. Saha ortasında bağırarak tepki gösteremezsin. Hocasını zor durumda bırakıyor, ortalığı birbirine katıyor. Kenara gelmiş de ağlamış da... Ne Özer'e paye veririm, ne de Özer üzerinden paye kazanmak ve ortalığı karıştırmak isteyenlere fırsat, sözüm meclisten dışarı

Sefaenes
05.05.2015, 10:39
Asla ilk 11 oyuncusu değil yedek dişinda düşünülmeli. Bjk macindaki kacirdiği gol affedilir değil

Ertan1982
05.05.2015, 13:22

bu pozisyonu gole çevirse maç çok farklı olurdu.. çok duygusal oynuyor. bu yüzden kendini kaybediyor.

yuh ne özete ne maca bakmadim pozisyonu su anda göryorum.la egitimini almanyada aldin ordan uzun köseye düzgün sert sut cekemiyorsan futbolu birak.Son olarak bana iyi niyet lazim degil ne oyucuda ne yönetimde bana isibilen kaliteli prof adam lazim.

Harun-61
05.05.2015, 13:36

Su pozisyonda topu durdurup rahat sekilde köseye atacak kadar vakit vardi aslinda....:rolleyes:

Ertan1982
05.05.2015, 13:44
Su pozisyonda topu durdurup rahat sekilde köseye atacak kadar vakit vardi aslinda....:rolleyes:

durdurmasina bile gerek yok altyapida binlerce kez o pozisyonda kaleye nasil vurulacak antreman ediyorlar.ben solagim ve su pozisyonda icim gitti en sevdigim pozisyonlardin biriydi özerin pozisyonu benim icin.özer solaksa gözü kapali hizli sert bir sutla onu uzun köseye atmaliydi penaltidan daha kolay o pozisyon.Sag ayakliysa belki biraz zorlanirdi en kötü ihtimal stop edip vurabilirdi dedin gibi veya sag ayagina alabilirdi ama 99% sag ile 100% sol ile bu golü atmaliydi.

Ozan Yılmaz
05.05.2015, 18:15

Trabzonspor'da 10 numaralı formayı giyen futbolcu, bu pozisyonda o topu kaleye sokamıyorsa ... neyse!!!

28TS61
06.05.2015, 01:52

o top nasil atilmasi gerektigini burda görün.

1:00'dan itibaren izleyin http://youtu.be/XgZHmZSWy4c

artvints
06.05.2015, 02:16
ben özerin yerinde olsam ön taraf için yeterli seviyede olmadığımı kabul edip arka tarafta oynamaya ikna olurdum.misal caner gibi. biraz güçlenmeye ağırlık verip alan kapama, basit oynama konusunda kendimi geliştirirdim. o zaman oyundan çıkartılmazsın işte.

reisoğlu61
07.05.2015, 13:48
pek faydasi olmayan bir oyuncu özer....
hele o pozisyonda kaleyi bile tutturamiyorsan 10 numarayi hemen cikaracaksin...

Cavalcanti
07.05.2015, 13:50
Opsiyonu bitiyor, hadi artık lan alın şu bonservisi. Özer'in mücadelesinin binde birini göstermeyen herif için özel uçak ayarlayıp ayağına kadar İsveç'e gitmeyi iyi bildiniz. Takımı için varını yoğunu ortaya koyan Özer'in bonservisini iki senedir alamıyorsunuz.

Hami_41
07.05.2015, 14:23
Özer hem yetenekli bir oyuncu hemde hirsiyla ozverisiyle takima örnek teşkil eden kaptanlik vasiflarini taşıyan gerçekten takımı sahiplendigini hissettiren bir futbolcudur ve kesinlikle kalmalidir...

Sefa
10.05.2015, 18:08
Toplasan 5 tane iyi maçı olmayan 5 gol 3 asistle oynayan "10 Numara"..

Bu adamın bonservisini almak gerçekten kötü tercih.. Eğer daha uygun şartlarda alınabilirse ve yedek beklemeyi sorun etmeyecekse olabilir ama önce 10 numarayı bırakmalı..

hofsaale
11.05.2015, 11:28
Toplasan 5 tane iyi maçı olmayan 5 gol 3 asistle oynayan "10 Numara"..

Bu adamın bonservisini almak gerçekten kötü tercih.. Eğer daha uygun şartlarda alınabilirse ve yedek beklemeyi sorun etmeyecekse olabilir ama önce 10 numarayı bırakmalı..

1,5 mio, € daha iyisini mi alacan?

üstelik Trabzonspor lu...kesinlikle alinmali...

Bera B.
11.05.2015, 22:54
Trabzonspor'da 10 numaralı formayı giyen futbolcu, bu pozisyonda o topu kaleye sokamıyorsa ... neyse!!!

Bizim takımda 10 numara giyen oyuncuların 10 numaralıkla alakası bile yok. Umut, Adrian, Özer. Bu üçünden 10 numaraya tek yakışan az biraz Adrian'dı.

ibrahim
11.05.2015, 22:59
Ganitada otururken birden biri kalktı öndeki masadan. Bi baktım Özer. :D

Ulan dedim keşke daha önce görseydim, bir iki dakka konuşurdum dedim kendi kendime. :)

Fatih Öztürk
11.05.2015, 23:19
Bjk maçında oyundan çıkarken anlamsızca ağlaması yüzünden Ersun hocayı taraftarın önüne atmıştı fakat hatasının farkına çabuk varıp kulübeye geçince takdir ettim.Özer bu takıma lazım.

cyberentalpi
12.05.2015, 00:22
Bjk maçında oyundan çıkarken anlamsızca ağlaması yüzünden Ersun hocayı taraftarın önüne atmıştı fakat hatasının farkına çabuk varıp kulübeye geçince takdir ettim.Özer bu takıma lazım.

birde özür mahiyetinde bir twit mivit atsa iyi olurdu.

Travelair
12.05.2015, 09:59
Onda bu ego olduğu sürece Trabzonspor'a çok zarar verir

selcuk
12.05.2015, 10:03
Bizim takımda 10 numara giyen oyuncuların 10 numaralıkla alakası bile yok. Umut, Adrian, Özer. Bu üçünden 10 numaraya tek yakışan az biraz Adrian'dı.

zaten tarihimizde gercek 10 numara olan bi jaja var, ha bide marcelinho, baskasini ben hatirlamiyorum
onlarda o formayi numarasini tasiyamamisdi
10 numara trabzonda daha cok forvet bence, hami gibi yani

DeAgLeMaNyAq
13.05.2015, 18:44
Hakan'la birlikte takımın en iyisiydi...

truva28
13.05.2015, 18:47
6 gol oldu bu sezon...Duran top,penaltı falan olmadan hem de..Ayrıca ilk 7 maç yoktu onu da hatırlatalım skora katkısı olmadığını iddia eden üstün zekalı arkadaşlara...

ozzy!
13.05.2015, 18:50
Seni gereksiz yere, eleştirmek için eleştirenlere güzel cevap veriyorsun. Helal olsun Özer.

Semra
13.05.2015, 19:02
Güzel bir goldü, 3 puan getirdi. Teşekkürler...

Terzioğlu
13.05.2015, 19:15
22 mac 6 gol 3 asiste ulasti. Güzel bi istatistik. Oyun icinde bazen sacmalamasa cok daha iyi olacak. Takimda kalmasi gereken bir oyuncu. Ilk 11 olmasa bile en kötü ihtimal cok iyi bi yedek oyuncu olur. Hirsiyla da takimi atesleyebiliyor. Bu da önemli.

Sibel
13.05.2015, 19:16
Tebrikler Özer.

Furkan Özdem
13.05.2015, 19:55
Konsantrasyonu üst düzey bi şekilde oynadı bugün. En iyi maçlarından biriydi.

Ercan DEMİRCİ
13.05.2015, 20:05
Müthiş performans tebrikler...

ccd6167
13.05.2015, 20:22
Beyni olan nadir topçulardan sahada takımda

Ekici özer gibi beyni olan adamların yanına 2 tane akılıyla oynayan açık oyuncuları lazım

artvints
13.05.2015, 20:26
ortasahada varlığını hissettirdi bu maç.sürekli top aldı, golünü de attı.böyle basit oynadıkça hep yararlı olur.

DeAgLeMaNyAq
13.05.2015, 20:37
Ersun Yanal Özer'i istemiyor bilerek komplo kuruyor diye haberler çıkaran yerel medya hocanın açıklamalarından sonra neler uyduracak?

figirm
13.05.2015, 20:42
Birinci sınıf bir gol attı ve gene kafaları karıştırdı.Hep böyle olsa sorun yok ama Özer var diye kafamız rahat olamayacak maalesef.İstikrarsız.

B.Yiğit
13.05.2015, 20:57
Maç maç yerine genel bakarsak kaliteli bir yedek olur takımda, o yüzden bonservisi makul olmak şartıyla (1.5 max) alınabilir.

U.Sadıkoğlu
14.05.2015, 00:24
Son haftalara girilirken ciddi şekilde kıpırdanma var. Eğer son 3 hafta böyle devam ederse bonservisi alınacaktır. Hırsıyla göze çarpıyor Mehmet Ekici gibi insiyatif almadıkça takımda yer bulması zor ancak yedek olur. Bugün beğendim.

Emirhan Makul
14.05.2015, 00:42
Bir şeyler için uğraşıyor ya, hiç değilse uğraşıyor ben beğeniyorum isteğini arzusunu, umarım ortasahaya o beklediğimiz kritik adam alınırda mehmet ile birlikte rahat bir futbol oynarlar. Alınması taraftarı değilim tekrar kiralanmalı diyorum sonuçta güvenilecek bir insan değil, takım içinde bölücülük yapabilir.

Denemesi bedava 1 sene daha kiralar isek özer ya oynamayacak yada takım içinde ikilik yaratacak gruplar kuracaktır.

Armağan Dere
14.05.2015, 00:48
Özer Hurmacı 2.yarıdaki 12 maçta Ts'ye ne verdi..
Sezon bitimine yaklaştıkça göz kırpıyor alın bonservisimi..
Hakan gibi kaliteli ve takımı benimseyen adamlar lazım..
Bence 1 sene daha kiralayalım samimiyetini görelim..

cakalkerem
14.05.2015, 00:57
1 maçla dağlar değişmez malesef...

poetricus
14.05.2015, 14:01
Yetenek, kalite ve Trabzonsporluluk tamam. Lakin en istikrarlı tarafı istikrarsızlığı. Çok fahiş bir ücret sözkonusu değilse kalmalı, ama mutlaka alternatifi olarak ya da alternatif olarak.