PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pabucumun Atatürkçüleri sizi !

Ender Kuyumcu
26.01.2014, 15:01
Çıkar amaçlı 'Şike Örgütü' kurduğu ve liderliğini yaptığı bu örgüt aracılığı ile 2010-2011 sezonunda Trabzonspor'un şampiyonluğunu çaldığı T.C. 16. Ağır ceza mahkemesinin ardından UEFA, CAS ve Yargıtay tarafından da tescil edilen fenerbahçe kulübü başkanı aziz yıldırım Atatürkçü olduğu için kendisine komplo kurulduğunu iddia etmiş.

İşin bu açıklamadan daha da ilginç olan tarafı ise bu konuşmayı sözde Atatürk'ün kulübü olduğu iddia edilen fenerbahçe'nin kongre üyelerinin önünde yapmasına rağmen bir tane üyenin bile çıkıp; ' Sen kim oluyorsun ki sahte çürük raporuyla askerden kaçmış, tescilli bir hırsız olmana rağmen utanmadan Atatürk'ün adını ağzına alıyorsun dememesi, diyememesi'...

Gerçi şikeci bir hırsızı savunmak için sportif ve adli yargı karalarına rağmen türlü dansözlükler yapan bir güruhtan böyle erdemli bir davranış beklemememiz gerektiğini biz de biliyoruz ama bir umut bunların hepsi sahtekâr olmasın, içlerinden bir tane olsun gerçek Atatürkçü çıksın diye beklemeden de edemiyoruz.

Öte yandan namus davası dedikleri CAS davasının geri çekilmesine ses çıkarmayanların, kendilerine komplo kurdukları iddiasında bulundukları cemaat üyelerinin yönetimlerinde yer alıyor olmasındaki tezatı görmezden gelenlerin, mecliste değişen kanunlara rağmen siyasi oyundan bahsedecek kadar yüzsüz olanların, hatta UEFA ve CAS'ın bile cemaat tarafından etki altına alındığı savsatasına inananların aziz yıldırım'ın Atatürkçü olduğu masalına inanıyor olması zekâları kadar ahlaklarının da bulunduğu seviyeye ayna tutmaktadır.

Son olarak fenerbahçeliler'e tavsiyem Atatürk'e suikast düzenleme suçundan yargılanmış ve idam edilmiş olan Dr. Nazım bey'in hangi kulübün başkanı olduğunu araştırmalarıdır.

Pabucumun Atatürkçüleri sizi...

bordox
26.01.2014, 15:16
Fenerbahçeliler'in akıl sağlığı yerinde değil,şike sürecinde yaptıkları şeyler akıl mantık dışı,çoğu bu gerçeğin farkında ama sürü psikolojsi.
Bizim şanssızlığımız o sezon diğer şikeci gs kulübünün yarış dışı olmasıydı,eğer onlarda yarışın içinde olsalar onlar da yakalanıp,aynı şekilde şike cezası alacaktı diğer ikisi gibi ve bu sebeple fenerliler bu olayı bu kadar akıl mantık dışı sebeplere bağlamadan belki de cezaya rıza gösterecekti.
gs gibi,eski başkanlarının bile şike yapmadığına garanti veremediği bir kulüp bu işten sıyrıldı ya benim canım acıyor fenerliler de de bu tür bir yan etki yaptı.
Allah şifa versin ne yapalım.

Murat'
26.01.2014, 15:17
Çürük raporuyla askerden kaçan Aziz Yıldırım en büyük Atatürkçü oldu. Atatürkçüyüm diyen yırtıyor bu ülkede.

U.Sadıkoğlu
26.01.2014, 16:54
VARAN 1

Aziz Yıldırım " ben askerlik yaptım " Yalan çıktı.

VARAN 2

Aziz Yıldırım " Ben çürük raporu aldım ayağım kısa diye " Yalan çıktı. Sahte çürük raporlu olduğu ortaya çıktı.

VARAN 3

Aziz Yıldırım " Ben şike yapmadım " şikeden CEZA aldı.

VARAN 4

Aziz Yıldırım " Babam kimseyi öldürmedi " Yalan babası azılı bir katil çıktı ve hüküm yedi.

VARAN 5

Aziz Yıldırım : " Benim kızlarımın şirketi Taraftar giriş kartını kulübe satmadı " Yalan çıktı kızları 0,50 kuruşluk kartı 7 .- TL sattı.

VARAN 6

Aziz Yıldırım " Ben kuvayi milliciğim ve Milliyetçiyim." Yalan PKK bağlantıları ortaya çıktı.

VARAN 7

Aziz Yıldırım : " Ben Ergenekoncu değilim " yalan ERGENEKONUN GİZLİ finansörü çıktı

VARAN 8

Aziz Yıldırım " Hapis yatamam kalbimden dolayı " Yalan pıtış pıtış yattı sıhhatine kavuşarak çıktı maşallah.

VARAN 9

Aziz Yıldırım : " Ben fenerbahçeyi soymadım " Yalan 250 milyon dolar SÜLALEN soydu

VARAN 10

Aziz Yıldırım : " Ben karımı aldatmadım " YALAN neden sekreterinle evlendin o zaman.

VARAN 11

Aziz Yıldırım : " Ben yurt dışına kaçmak istemiyorum " YALAN neden israille gitmek için hazırlık içindesin. ?

VARAN 12

Aziz Yıldırım : " Ben PKK yı hiç bir zaman desteklemedim " YALAN erganide ki bir çok PKK lı hemşerisine parasal yardım yaptı.

VARAN 13

Aziz Yıldırım : " Ben IRAK a balistik çelik yelek satmadım " YALAN bu konudan Genel kurmay askeri mahkemesinde yargılandı ..

BOMBA.. VARAN 14

EMNİYET KAYNAKLI bir bilgi Zanlı Galatasaray formasın İLE FENERBAHÇELİ ve SİVASLI ÇIKTI .

Şuç Makinesi ......................

Mert'
26.01.2014, 16:57
Bu şikeci aziz Atatürk gibi birinin ismini ağzına alıyorya deli oluyorum.

Öznur61
26.01.2014, 17:04
Şerefsiz adam.
O pis ağzına Atam`ın adını alıyorya deli oluyorum !
Sorsan Atatürkçü.
Sen git önce bi askerliğini yap !

OĞUZHAN061
26.01.2014, 17:08
Bu ülkede din ve Atatürk siyasilerin ağzında dolandığı için bu durumdayız

Lazman
26.01.2014, 18:00
Ataturkun askerleride curuk raporlariyla askerden kacaydilar, acaba bu aziz cakali bugun kimin askerleriyiz diyecekti?

Bu isler karakter meselesi. Karaktersiz halk olursa boyle cakallar daha cok omuzlarda tasinir. duzenin adamlari derim bu bunlara.

MaEsTrO
26.01.2014, 18:12
Eminim dr. Nazim bey de zamaninda komplo var diyip sucu cemaate atmistir. :)

S.ÖZKAN
27.01.2014, 10:28
Bu ülkede her sıkışanın ağzına Din Atatatürk Vatan Millet kelimelerini ağzına dolayıp bu değer ve inançları kirletmelerinden tiksiniyorum.

Yiğit Gayretli
27.01.2014, 13:14
Bilmesek tanımasak inanacağız :)