PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rizespor 0 - 0 Trabzonspor | STSL 19.Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6]

polatmu
03.02.2014, 22:38
Sizin yaptığınız değerlendirmeden daha akıllı bir analiz olduğu kesin..

http://www.odatv.com/images/2011_07/2011_07_05/sen-cok-yasa-fenerbahce-0507111200_m.jpg

http://www.odatv.com/images/2012_05/2012_05_15/simdi-fenerli-olmak-vardi-anasini-satiyim-1505121200_m.jpg

Yazıların içeriklerini paylaşamayacağım zira midem bulanıyor, Trabzonspor'luyum deyip Nihat Genç denen sözde yazar müsvettesini ( Kalemine değil karakterinedir sözüm ) destekleyip Trabzonspor'luyum demek ;

Oruçluyum deyip ezan okunmadan rakı içmek gibi birşey...

zaten dellenmişim sende ana avrat sövdüreceksin şu ............na

volkan_627
03.02.2014, 22:38
bu takım seneye avrupaya falan katılamaz. dolayısıyla ne gelir elde edebilir ne de adam gibi oyuncu alabilir. gelecek sezon bu sezondan daha kötü olacak. yani asıl tehlikenin farkında değiliz....

yazık bu taraftara...

Mustafa Ulutaş
03.02.2014, 22:41
Maçı seyreden hiçbir Trabzonsporlunun bu gece rahat uyuyamayacağını biliyorum da başkan ve hocadan emin değilim!

Erdem35
Sizin yaptığınız değerlendirmeden daha akıllı bir analiz olduğu kesin..

http://www.odatv.com/images/2011_07/2011_07_05/sen-cok-yasa-fenerbahce-0507111200_m.jpg

http://www.odatv.com/images/2012_05/2012_05_15/simdi-fenerli-olmak-vardi-anasini-satiyim-1505121200_m.jpg

Yazıların içeriklerini paylaşamayacağım zira midem bulanıyor, Trabzonspor'luyum deyip Nihat Genç denen sözde yazar müsvettesini ( Kalemine değil karakterinedir sözüm ) destekleyip Trabzonspor'luyum demek ;

Oruçluyum deyip ezan okunmadan rakı içmek gibi birşey...

yav yönetici arkadaş sen niye böyle bi topa giriyorsun ki. adam seviyor işte onun da hesabını size mi verecek. şimdi uzun uzun yazıp şu boy boy resimlerini paylaştığın (bence) karaktersiz adamı savunacak maç başlığında. gidin özelden yapın tartışmanızı yazacağım hiç aklıma gelmezdi bir forum yöneticisine.

Cem Zırıh
bu markus da serefsiz bir kez olsun gormedim bizim bekledigimiz seyleri soyledigini yazik ya vallahi ulke icinde eziliyoruz yonetimden eziliyoruz her turlu eziliyoruz bu nedir ya :/

arifberkay
Son saniyede korner kullanamayanlara da yaziklar olsun

ALDENİRO
03.02.2014, 22:42
Hep söylüyorum sorun hocada. Adam egolu. Emreyi cikartmasi resmen ego.baska aciklamasi yok.

katre-i.matem
03.02.2014, 22:43
kol kangren olmuş kesip atmak lazım artık.. ama biz ısrarla acaba kurtarabilirmiyiz peşindeyiz..

Adem Akyüz'
Bazıları hala daha bu takımda forvet sorunu var sanıyorlar. Yahu bu takımın tek sorunu MRA ! O ve onun ezik futbol psikolojisi takıma işlemiş durumda.. Bütün oyuncular ilk olarak defansı düşünüyor. 90+3'teki korneri pasla kullanarak zaman geçirmeyi izah edebilecek bir kişi var mı şu forumda ? Veya maç 0-0 devam ederken oyundaki tek forvetini dışarı alıp, yerine orta saha sokulmasını açıklayabilecek biri ? Hadi bunu da anlarım da 10 dakika forvetsiz oynayıp tekrar Henrique'yi sokuyorsun. Adama sormazlar mı madem Henrique girecekti biz niye dakika forvetsiz oynadık ? Hiçbiri yetmiyormuş gibi bir de maç sonu çıkıp " deplasman karnemizi düşünürsek 1 puan iyi " diyebiliyor.. Rezillikten de öte bir durum.. artık kesinlikle eminim ki hoca (!) bizimle dalga geçiyor. Bunun başka açıklaması olamaz.. Artık MRA'nın İncil okumayı bırakıp Trabzonspor tarihini anlatan kitapları okuması gerekiyor. Zira hala daha hangi takımın başında olduğunun farkında değil !

Unutmadan ekleyeyim. Juventus bu takımı ayakta öper !

cakalkerem
Chealse inanilmaz eziyor cityi

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erdem35
03.02.2014, 22:44
Hep söylüyorum sorun hocada. Adam egolu. Emreyi cikartmasi resmen ego.baska aciklamasi yok.

yok abi ne egosu Allah aşkına. ego sahibi adam risk alır, yeri geldiğinde egosuna yenik düşer. bizim hoca bildiğin korkak, pısırık. takıma öyle bir karakter aşıladı ki son dakikada korneri kullanmak yerine zaman geçiriyor adamlar imam cemaat misali.

Sefaenes
03.02.2014, 22:45
Trt özetleri veriyor rezilligimize bakalim

aksamvakti
Dün diyordum ki 1461'in ne oynadığı belli değil resmen süper lıgdeki sıradan Anadolu takımlarının güçlü takımlara oynadıgı gıbı oynuyor. Ordan aldığımız futbolcu Trabzonspor'a geldıgınde kolay alısabılmesi için oyun sistemimiz olabıldıgınce yakın hatta aynı olmalı demiştim..

Bugun gördüm ki oyun sistemimiz 1461 ile tıpa tıp aynı kendi sahanda kapan ne gelirse Allah kerim..

Ugur Kurucelik
Birileri şu ezik futbolcularımıza müzemizi gezdirsin!

Kötü oynayan futbolcuya dayanırım hatta kötü futbolcuyada tahammül ederim ama ezik futbolcuya asla!

O son korner pozisyonu neydi Allah aşkına? Bunlar bizimle dalgamı geçiyor? Bu eziklik değilde nedir?

Sırf o pozisyon için küfürü hakkediyor bu ezikler sürüsü!!

Nihat Günay
03.02.2014, 22:46
Bu mantıkla mı değerleme yapıyorsunz.Bravo!!

Bozulma renkdaş..

Bence Nihat Genç iyi bir Trabzonsporlu...

Tıpkı senin, benim gibi...

Buradakiler gibi...

fadigaTS
Çare Marcelo Bielsa arkadaşlar

Aykırı_adam
yav yönetici arkadaş sen niye böyle bi topa giriyorsun ki. adam seviyor işte onun da hesabını size mi verecek. şimdi uzun uzun yazıp şu boy boy resimlerini paylaştığın (bence) karaktersiz adamı savunacak maç başlığında. gidin özelden yapın tartışmanızı yazacağım hiç aklıma gelmezdi bir forum yöneticisine.

Bir insanı sevmek için kriterimz trabzonspor olacak bu kafalara göre.Şimdi benim kardşim gibi sevdiğim gs li,bjkli insanlar akrabalarım var bunların kafaya göre hayatımda böyle adamlar olmamalı.Ben adamın yazılarını,kitaplarını seviyorum dili,dini,rengi ne olursa olsun.Yok fb yi niye savunmuş ts savunmamış ben canlı gözlerime gördüm kulağımla duydum ts şike konusunda haklı diye benim için yeterli.

Kadir Yeter
Trabzonsporluluk nefes almak gibidir... sevinci ve sancısı ile...

kadiryeter

Fatih K.
03.02.2014, 22:47
Yarın gidip Digiturk üyeliğimi iptal edecem. Bu takımı izlemeye değmez..

Mert M.
03.02.2014, 22:47
Korner kullanmaktan aciz bir takım, aklını kullanmaktan aciz milyon dolar kazançlı futbolcular, konuşmaktan ve takım idare etmekten aciz bir teknik direktör, basireti başkalarının elinde olan ve eli kolu bağlı aciz bir başkan ve ekibindekiler; soruyorum size: benim ilgimi hak edecek ne yaptınız, ne yapıyorsunuz ve ne yapacaksınız?

Aykırı_adam
03.02.2014, 22:48
Bozulma renkdaş..

Bence Nihat Genç iyi bir Trabzonsporlu...

Tıpkı senin, benim gibi...

Buradakiler gibi...

Belki o kadarda değilidr ama bir insanı sevmek için iyi bir trabzonsporlu değilse sevmicezmi ne günlere kaldık vah vah.

Berkan
Nihat Genç günümüzde Trabzon'u en güzel şekilde temsil eden sayılı insanlardır. İlla boş konuşup yobaz mı olması lazım ?

Ibrahim Gaygusuz
Hadi bu sezon sans ile ikinci ucuncu olduk. Bir sonraki sezon bu mantalite devam edecek

yol yakinken renklerimize armamiza yakisir futbol oynatan hoca gelsin.

hodlu
Transfer çalışmaları devam ediyor. Saat 01.00'a kadar masal bu. Dinleyin ey Trabzonlular... Falcao ile anlaştık ama annesi izin vermemiş...

Alika87
Destegi cekeceksin, en iyi protesto budur.

ALDENİRO
Derhal MRA istifa etmeli. Hatta twitterda IHO ve mra istifa diye acmali.

Sefaenes
03.02.2014, 22:49
Engin baytar Trabzon maclarinda serefsizi oynuyor

Erdem35
Bir insanı sevmek için kriterimz trabzonspor olacak bu kafalara göre.Şimdi benim kardşim gibi sevdiğim gs li,bjkli insanlar akrabalarım var bunların kafaya göre hayatımda böyle adamlar olmamalı.Ben adamın yazılarını,kitaplarını seviyorum dili,dini,rengi ne olursa olsun.Yok fb yi niye savunmuş ts savunmamış ben canlı gözlerime gördüm kulağımla duydum ts şike konusunda haklı diye benim için yeterli.

abi sen haklısın zaten. bunun açıklamasını yapmak zorunda da değilsin. seviyorsan saygı duyuyorsan senin bileceğin iş. seni o tartışmaya sürükleyen anlayışa benim itirazım. ben nihat'ı oldum olası sevmem hem kişilik olarak hem politik olarak. tanışıklığım da vardır kendisiyle, haz aldığım biri değildir. sevene de niye seviyorsun deme hakkına sahip değilim bu kadar basit.

yederli6155
Çare Marcelo Bielsa arkadaşlar

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

aksamvakti
Onun yerine klube uye ol basta 500 tl sonra her yıl 60 tl basıretlı başkanlar secerız belki

Nihat Günay
03.02.2014, 22:50
Belki o kadarda değilidr ama bir insanı sevmek için iyi bir trabzonsporlu değilse sevmicezmi ne günlere kaldık vah vah.

Yapma böyle,

Elebetteki öyle değil.

Ne demek istediğimi anlayacağını düşünmüştüm...

U.Sadıkoğlu
Evet beyler Nihat Genç çok büyük bir Trabzonspor'lu...

Hukuk'un; Adalet'in vermiş olduğu kararlar üzerine tek bir yazı yazmayarak ve Aziz Yıldırım gibi bir hükümlüyü alçakça savunacak seviyede kendi memleketinin kanını taşıyan Mustafa Çelik'in kemiklerini sızlatacak kadar büyük adam..

Çok büyük adam...

Nihat Genç Trabzonspor'luymuş.. Büyük Trabzonspor'lu..

Trabzonspor'un UEFA'ya başvurması Hak ve Hukuk değilmiş ; fenerbahçe'nin gırtlağına sarılmakmış...

Katılıyor musunuz büyük Trabzonspor'lular ?

fadigaTS
Nihat Genç günümüzde Trabzon'u en güzel şekilde temsil eden sayılı insanlardır. İlla boş konuşup yobaz mı olması lazım ?

Şikecileri destekleyen yazar bozuntusu.

Erdem35
03.02.2014, 22:51
Destegi cekeceksin, en iyi protesto budur.
hangi desteği?

Bülent AKBULUT61

ya 2 aydır niyetliyim iptal ettireceğim diye hadi diyorum bir hafta daha bekle belki düzelir diye sezonu bitirecem bende son kararlardayım iptal ettirmek için

Berkan
Şikecileri destekleyen yazar bozuntusu.

Senin başbakanın şikeciyi destekliyor ona ne diyeceksin ? En çok oyuda karadenizden alır ?

ALDENİRO
yok abi ne egosu Allah aşkına. ego sahibi adam risk alır, yeri geldiğinde egosuna yenik düşer. bizim hoca bildiğin korkak, pısırık. takıma öyle bir karakter aşıladı ki son dakikada korneri kullanmak yerine zaman geçiriyor adamlar imam cemaat misali.
Egosu zaten o. Eger gol atsaydik defans oynattim gol attik diyecekti. Iste bu egodur.

Sibel

Takımın istek ve arzusunun özetidir bu durum.

Fatih Ç
03.02.2014, 22:52
Bu gün canlı canlı izledim maçı, Bu kadar kötü bir futbol değer miydi gitmek diye düşündüm.

fadigaTS
Senin başbakanın şikeciyi destekliyor ona ne diyeceksin ? En çok oyuda karadenizden alır ?

Burası siyaset meydanı değil Trabzonspor forumu

Fatih K.
Onun yerine klube uye ol basta 500 tl sonra her yıl 60 tl basıretlı başkanlar secerız belki

Şu yönetim bastayken asla öyle birşey yapmam. Ne zamanki seçim olursa o zaman seve seve üye olur Trabzona gelir oyumu kullanır gezer dönerim. Ama bu yönetime asla iyilik yapmam. Orada olmayı zerre haketmiyorlar..

hodlu
Levandowski ile anlaştık ama babaannesi gitme torunuuum diye yolunu kesmiş...

atomantcum
03.02.2014, 22:53
Hala sorunun iyi bir forvetimiz olmadığını düşnen arkadaşlara her maç mesaj veriyr MRA ama bir çok iyi niyetli taraftar anlamamakta direniyor.
Bu takım açık ara ligin en korkak ve en kötü futbol oynayan takımı, hocası en korkak hocası. MRA denen ve benim de takımın başıına getirildiğinde romantik bir yaklaşımla benimsediğim şahsiyet kesinlikle futboldan anlamıyor.
Bir insan kendi korkaklığı veya takımın rakiplerinden daha zayıf olması nedeniyle defansif futbol oynatabilir ama defansif futbol oynayan bür takım ligin en çok pozisyon veren takımı olmaz. Kalede Onur değil de vasat bir kaleci olsa bugün ligin en çok gol yiyen ve muhtemelen düşme hattındaki takımlarından birü olurduk.
Ne defans yapmayı becerebiliyor takım, ne kapanmayı, ne kontra atağa çıkmayı, ne pas yapmayı, ne topu tutmayı, ne organize atak yapmayı, ne kanat akını yapmayı, ne duran top kullanmayı.
Bir takım bu kadar mı ne yaptığını bilmeden oynar.
Takımdaki herhangi vir futbolcuya bu maça takımı sen hazırla desen 1 haftada bundan daha bilünçli bir takım çıkar sahaya.
Ama hala bu taraftar bir forvet gelecek dertler bitecek, şampiyonlar ligine kalacağı umudunda.
Umut fakirin ekmeği de bu kadar da gözü kör olmayın.
İHO ve MRA iyi birer Trabzonspor'lu olabilirler ama yetersizler

Son cümle hariç katılıyorum.

cakalkerem
03.02.2014, 22:53
Cok adam alacagukta ucaklarda bos yer yokmus

Erinç
03.02.2014, 22:54
Deplasman puanımızı beşe çıkardık onaltıncı sıradan onbeşinciliğe yükseldik, küme düşme potasından kurtulduk. Büyüksünüz İHO ve MRA...

Alika87
hangi desteği?

stadi bombos birakacaksin.

Fatih K.
ya 2 aydır niyetliyim iptal ettireceğim diye hadi diyorum bir hafta daha bekle belki düzelir diye sezonu bitirecem bende son kararlardayım iptal ettirmek için

Ettir abi ettir bu takım hayatta istediğimiz futbolu oynayamaz. Benim karşımda oturup sakız çiğneyen bi hoca olsa o topu bi tarafina sokarım onun..

yatara

baskan ben ikinci yarida iyi transferler yapilacak diye heycanli bir sekilde gecen hafta bjk macindan 3 gün önce ligtv aldim oda kursagimizda kaldi

Özgür ŞANLAN
03.02.2014, 22:55
özeti izliyorum da ezmişler resmen bizi

polatmu
03.02.2014, 22:55
Evet beyler Nihat Genç çok büyük bir Trabzonspor'lu...

Hukuk'un; Adalet'in vermiş olduğu kararlar üzerine tek bir yazı yazmayarak ve Aziz Yıldırım gibi bir hükümlüyü alçakça savunacak seviyede kendi memleketinin kanını taşıyan Mustafa Çelik'in kemiklerini sızlatacak kadar büyük adam..

Çok büyük adam...

Nihat Genç Trabzonspor'luymuş.. Büyük Trabzonspor'lu..

Trabzonspor'un UEFA'ya başvurması Hak ve Hukuk değilmiş ; fenerbahçe'nin gırtlağına sarılmakmış...

Katılıyor musunuz büyük Trabzonspor'lular ?

elim ayağım kesildi zaten yazdım yazdım sildim sen bari sövmeden etmeden yazmışsın sağolasın...

hodlu
03.02.2014, 22:56
Kandırın zavallı taraftarı. Forma satın alsın taraftar, yağmur altında ıslansın taraftar, kombine alsın taraftar, işyerinde alay edilsin taraftar. Yönetici bozuntuları da koltukta keyif yapsın...

drose61
03.02.2014, 22:57
Bjk maçı sadece tek maçlıkmış . Yazıklar olsun

61ALANZINHO61
03.02.2014, 22:57
@hasanmk61: Ntvspor ; Akçay istifa etti diyor!

hyasin61
03.02.2014, 22:58
Haftaya bir taraftarimiz Trabzon da hocaya trabzon tarihini anlatan bir kitap versin hocada okusun yemin ederim incil den daha katkılı olacak

Bülent AKBULUT61
Ettir abi ettir bu takım hayatta istediğimiz futbolu oynayamaz. Benim karşımda oturup sakız çiğneyen bi hoca olsa o topu bi tarafina sokarım onun..
Güzeldi :D:alkış: iptal ettireceğim

baskan ben ikinci yarida iyi transferler yapilacak diye heycanli bir sekilde gecen hafta bjk macindan 3 gün önce ligtv aldim oda kursagimizda kaldi

sen yine yeni almışız biz ne zamandan beri kursağımızda kalıyor

ALDENİRO
Mraistifa dıye tweet var.ordan yuklenın tt olalım.

polatmu
03.02.2014, 22:59
nihat genç seven gider bunu politik forumlarda ağız dolusu yazar gururlanır... ben kaldıramıyorum.. bana kazık atanı hayatımda affetmedim bu forumda da susacak saf saf havaya bakacak değilim...

Erkin
Bjk maçı sadece tek maçlıkmış . Yazıklar olsun

Bugün, Bjk kötü olduğu için iyi gözüktüğümüz yorumlarının doğru olduğunu anlamış olduk..

Sefaenes
@hasanmk61: Ntvspor ; Akçay istifa etti diyor!

Insallah dogrudur 1461 disinda gelmesin

Kadir Yeter
03.02.2014, 23:00
http://i.hizliresim.com/xVPNln.jpg

RİZESPOR (0-0) TRABZONSPOR MAÇI GÜNÜNDE STAD...

03.02.2014 Pazartesi...
Fotoğraf: kadiryeter Kadir Yeter. TRABZON.

Bülent AKBULUT61
Kandırın zavallı taraftarı. Forma satın alsın taraftar, yağmur altında ıslansın taraftar, kombine alsın taraftar, işyerinde alay edilsin taraftar. Yönetici bozuntuları da koltukta keyif yapsın...

Sonuna kadar haklısın
:alkış:

emre duman
Artık hocanın bende istifa etmesini istiyorum yeter ya.

U.Sadıkoğlu
elim ayağım kesildi zaten yazdım yazdım sildim sen bari sövmeden etmeden yazmışsın sağolasın...

Gerçekler bazılarına dokunuyor...

Sanki biz Millet'e onu sevme bunu sev diyoruz..

Alenen suçlu bir insanı yine açıkça savunan bir insan ve Trabzonspor düşmanı olduğu tasdikli..

İdeolojisinin önüne Trabzonspor'u koyamayan adamla omuz omuza yürünür mü ?

Kazlıçeşme'de Başkan'ın yaptığını dün Nihat Genç yaptı...

Aksini iddia edebilecek var mı ? YOK..

Neymiş efendim yok siyasi görüşünden yazmışız politik bakışından yazmışız..

Bu forumda en ağır eleştirileri Siyaset'in her görüşüne yaparsın ama her seferinde İdeolojik ve Politik görüşün farklı diye damga yersin.. 2004'ten beri öğrendiğim en önemli ayrıntı :)))

Hizmet etmeye devam...;)

Alika87
03.02.2014, 23:01
nihat genç seven gider bunu politik forumlarda ağız dolusu yazar gururlanır... ben kaldıramıyorum.. bana kazık atanı hayatımda affetmedim bu forumda da susacak saf saf havaya bakacak değilim...

Adami tanimiyorum bile, galiba en iyisini yapiyorum :D

Kaan
Burası siyaset meydanı değil Trabzonspor forumu

Bu yüzyılın kıvırması oldu yalnız. Tebrik ederim. :D

Fatih K.
Güzeldi :D:alkış: iptal ettireceğim

sen yine yeni almışız biz ne zamandan beri kursağımızda kalıyor

Tolunay hocayı beğenmeyenler var birde. Adam en azından sahada ezilip çıkıp 1 puan iyidir demiyordu. İsyan ediyordu hazmedemiyordu sonucu. Ben bu MRAnin herhangi bir maçta olan rezillikten dolayi üzüldüğünü sanmıyorum..

samway
03.02.2014, 23:02
haftaya bızım mahalle ıle trabzonspor halı saha macı alıyım bari

GULER
03.02.2014, 23:02
City-chelsea macini izlemenizi tavsiye ederim, biraz olsun eziyeti unutursunuz :)

cakalkerem
03.02.2014, 23:04
Haftaya macta buyuk protesto olmali

Numan Yerlikaya
03.02.2014, 23:05
Adam geldi geleli 3 maç iyi oynadık zaten 2 si berabere bitti Rize bugün ezdi bizi

Erman Aydın
03.02.2014, 23:05
City-chelsea macini izlemenizi tavsiye ederim, biraz olsun eziyeti unutursunuz :)

televizyon veriyor mu

yatara
03.02.2014, 23:07
bu takimi ancak ertugrul saglam düzeltir

kudu_61
ben artık aramıza bizanslıların karıştığına eminim eskiden bizim seyircimiz futboldan anlardı şimdi bakıyorum da nerdeyse sahanın en iyisini takımın en kötüsü ilan edeceksiniz zokora bugün yaptığı müdahalelerle kazandığı topları ileri taşımasıyla dikine driplingleriyle bence onur ile birlikte takımın en iyisiydi

hata 1 = malouda ile oyuna başlamak
hata 2 = maloudanın yerine alınması gereken futbolcu yusuf değil özer olmalıydı
hata 3 = emre yerine adrian çıkmalıydı (özer girerken)

hakemler ise tam anlamıyla şerefsizdi yusuf kırmızı gördü ama ilk sarı kesinlikle saçmalık belki 2. ye verilebilir ama ilkine sarı gösterilmemeli
bosi ile rakip arasında 2 metre ya var ya yok o top resmen ele çarpıyor ordan nasıl el verirsin
85 de sercanın pozisyonu net ofsayt nasıl çalmazsın ve 2 pozisyonda da onur başarılıydı HAKEM MÜSFETTESİ ONURA DUA ETSİN

adrian-yusuf hariç oyuncularımız fena değildi ve hatta emreyi de beğendim koşuyor çocuk sağlık olsun juve bize fark atamaz eminim buna
o kadar da pes etmeyin juve kim

bordolumavi

Hıc sorma ya yanı bı orta yapsalar belkı bırı kafa vurur ıcerı gırer belkı kendı kalesıne atar ne bılıyım,takıma kan degısıklıgı şart baska turlu bu ölü topragı kalkmayacak takımın ustunden,zaten hoca tek forvetı cıkarıp ortasahaya adam alarak tarzını gosterıyor bence hoca daha fazla bıxı uzmeden bızde hocayı uzmeden ıstıfa etmelı

alpi53
03.02.2014, 23:08
Adam geldi geleli 3 maç iyi oynadık zaten 2 si berabere bitti Rize bugün ezdi bizi

Son 5 deplasman maçımızda 4 kırmızı kart görmüşüz.Bu durum da içler acısı....

fadigaTS
03.02.2014, 23:08
MRA istifa

Berkan
03.02.2014, 23:09
Onur ve Olcan istinasız her maç elinden gelenin fazlasını yapıyor, helal olsun.

polatmu
Adami tanimiyorum bile, galiba en iyisini yapiyorum :D

yanlış anlaşma olmasın nihat gençle alakam yok... "kazık yedim" ben biz trabzonspor anlamında söyledim... fb yi savunuyorsa bunu akp ye vurmak için yapıyor onun için trabzonspor teferruat... akp den nefret eden biriyim topundan nefret eden biriyim bu da biline...

Reha Demirbaş
kalemize gol atmak bakımından mı?

Ne alaksı var ya bu yorum mu şimdi? Atabilir kimler kalesine gol atıyor. Bunlar futbolda olan şeyler. Genele bakmak gerek.

Sami Kuk
03.02.2014, 23:10
Maç rizenin hakkıydı. 2.yarı top göstermedi..Tribünler çok güzeldi..

samway
03.02.2014, 23:10
rezalet tam bir fiyasko o son dakıka korner kullanamayan topculara psikolojik tedavi verirdim KORKAK TAVUKLAR

gudoz81
03.02.2014, 23:11
bu hocayla buraya kadar.
halilhodziç yada yılmaz vural en uygunları

DeAgLeMaNyAq
03.02.2014, 23:12
http://i.imgur.com/xwVolNN.jpg

hyasin61
03.02.2014, 23:13
Takimdaki oyuncularin bazıları hocaya ınat oynamıyor gs deki sneijder fatih terim krizi gibi

muratt
Genelde deplasmanlardan Balikesir dahil 3 yeyip donen bir takim olarak bence 1 puan sevindirici. Zaten 8-10 puan daha toplarsak ligde kalmayi da garantileriz.
Sorun nedir ben hala anlamadim, sampiyon mu olacaktik bu hocayla, forvet olmadan ve de bu borc harc icinde ?

Berat Akçay
90 dakika boyunca kaleyi bulan şutumuz yok. Ne denir bilinmez.

inadina61_08
03.02.2014, 23:15
90 dakika boyunca kaleyi bulan şutumuz yok. Ne denir bilinmez.

227 pas denemesinden 139'u isabetli olmuş, Tam bir Halı saha performansı

polatmu
03.02.2014, 23:16

istatistiklere yaz bunu... var mı böyle maçımız sanki hatırlıyorum...

Berat Akçay
03.02.2014, 23:16
227 pas denemesinden 139'u isabetli olmuş, Tam bir Halı saha performansı

Emin ol halı sahada daha iyisi yapılıyor. Üzücü

orhan42
03.02.2014, 23:17
MRA istifa etmiş haberini buraya yazan arkadaşa da sevgiler (!) dalga bari geçmeyin..

nakzo
03.02.2014, 23:17
Beyler bu adama nasil tahamul ediyorsunuz cildiracammmmmmmmmm adamin dedigine bak deplasman karnemiz kotu bu aldigimiz en kotu sonuc degil diyor alo hemserim senin derdin nedir ya sen basimiza Allahin verdigi bir belamisin sus suz rezil adam konusma artik sana baktikca tiksinti duyuyorum yalnizca.

memmedaga
03.02.2014, 23:18

Trabzonsporun bu kadar ezildiğini hatırlamıyorum...

Yavuz Bektaş
arkadaşlar futbol izlemek isteyenler city-chelsea maçını idman azerbaycan tvnin sitesinden yasal olarak izleyebilir

hyasin61
Hoca memnunmuş biz memnun olmasak ne olur taraftarda alıştı Mra yerine başkası olsa birak şimdiyi kac hafta önceden taraftar baskısı ile istifa etmişti ama Mra savunucuları sizde haklısınız adam cakma sır bu kadar kredisi olmasi normal

Soner Albayrak
Rizespor bile organize ataklar yapıyor biz ise 90.dakikada vakit geçirmeye oynuyoruz.

Ey gidi ey 2010 senesindeki takıma bak şimdiki takıma bak of of neydi günahımız bu takıma aşık olmaktan başka..

gurur6134
03.02.2014, 23:19
Istifa atcek adamin alinan 1 puan sonrasi agzi kulaklarina varmaz..

orhan42
03.02.2014, 23:21
Herifin dediğine bak :" deplasman karnemize göre en kötü skor değil"..Direkt küfür et bu taraftara bu kadar koymaz bu söz..

gurur6134
Ne desek bos bu devran bole gelmis bole gider..

Erkin
Bu takım ne taktik/oyun planı çalışıyor, ne oynuyor, ne vaadediyor anlayan beri gelsin.. Nereden başımıza bela ettiler, zaten sorunluyduk aşmaya çalışıyorduk bir de amatörle uğraşıyoruz.. Bir adam gitti mi artık döndürmenin manası yok. İstifa etmişti, sahte kabadayı geri döndürdü. İkisi de gitmeden bize gün yüzü yok..

umitçebi
03.02.2014, 23:32
gün boyu maçı düşün....işten eve umutla gel...kendine,eşine ayıracağın zamanı heba et..maç için son hazırlıklar... maç..... üzüntü... eşinde o sinirle kalbini kır..şu saat kafa duman eşin kalbi kırık ben ne yapayım şimdi yahu..

Nolurdu kazansaydın be herşeyim............................

Anıl C
03.02.2014, 23:34
arkadaşlar futbol izlemek isteyenler city-chelsea maçını idman azerbaycan tvnin sitesinden yasal olarak izleyebilir

eyvallah yavuz

Sefaenes
03.02.2014, 23:35
gün boyu maçı düşün....işten eve umutla gel...kendine,eşine ayıracağın zamanı heba et..maç için son hazırlıklar... maç..... üzüntü... eşinde o sinirle kalbini kır..şu saat kafa duman eşin kalbi kırık ben ne yapayım şimdi yahu..

Nolurdu kazansaydın be herşeyim............................

O malesef hepimizde var onumuzdeki maci cocugumla.gecirecem takip bile etmiyecem.

Yavuz Bektaş
03.02.2014, 23:44
eyvallah yavuz

Rica ederim futbol izlemek herkesin hakkı

HH_52
03.02.2014, 23:44
http://www.61saat.com/images/haberler/trabzonspor_teknik_direktoru_mustafa_akcay_mac_son rasi_konustu_h90403.jpg

İlk yarısı bizim lehimize gelişebilirdi. İkinci yarıda çok risk alan Rizespor için daha galibiyete yakın oynadı. Rizespor'un o kadar fazla risk alması doğaldı. Kendi sahasında önemli bir alandan çıkmak istiyordu. İlk yarıyı kendi lehimize çevirebilirdik. Ama gelişim böyle olmadı. Gol kaçırmamız fazlaydı. Oyunu sonuna kadar getirdik. Çok fazla eksik olmamıza rağmen oyunun içerisinde kaldık. Ancak dediğimiz gibi ikinci yarı çok fazla pozisyon üretemedik. Puanlar paylaşıldı. Dostluk kazandı. Hayırlısı olsun ikimiz için de.

1 puan sevindirici diyemeyiz. Ama deplasman karnemizin kötü olduğunu düşünürsek, en azından yenilmeden bir başlangıç yaparak bundan faydalanmak zorundayız. Zor bir deplasman. Rizespor bundan sonra kendi sahasına gelecek takımlar için zor bir deplasmana dönüşecek. Onun sinyallerini aldım.

Turan AKYILDIZ
03.02.2014, 23:45
O malesef hepimizde var onumuzdeki maci cocugumla.gecirecem takip bile etmiyecem.

ilk yarıda evde kırılmadık bişe kalmadı benim eşim dahil 2 çocuğumu kırmadığım hafta yoktu bu takım yüzünden ama ğs maçından beri maç izlemiyorum artık bu akşam evde yalnızdım ama kalktım gittim evden... izlememeye yeminliyim bu yönetim ve bu hoca oldukça da izlemeyeceğim...şu yaşa geldim böyle aciz böyle uyuz bir takım hiç görmedim sahada...yazıklar olsun...biz bu takım için eşimizle dostumuzla tartışalım ortalığı yıkalım ama beyzadelerin umurunda değil...gittiğim her komşum bana laf atıyor kapı kırmışsın maç için diye hepsiyle kavga ediyordum size ne diye ama değmezmiş meğer...

srmnlii
03.02.2014, 23:46
Bazıları hala daha bu takımda forvet sorunu var sanıyorlar. Yahu bu takımın tek sorunu MRA ! O ve onun ezik futbol psikolojisi takıma işlemiş durumda.. Bütün oyuncular ilk olarak defansı düşünüyor. 90+3'teki korneri pasla kullanarak zaman geçirmeyi izah edebilecek bir kişi var mı şu forumda ? Veya maç 0-0 devam ederken oyundaki tek forvetini dışarı alıp, yerine orta saha sokulmasını açıklayabilecek biri ? Hadi bunu da anlarım da 10 dakika forvetsiz oynayıp tekrar Henrique'yi sokuyorsun. Adama sormazlar mı madem Henrique girecekti biz niye dakika forvetsiz oynadık ? Hiçbiri yetmiyormuş gibi bir de maç sonu çıkıp " deplasman karnemizi düşünürsek 1 puan iyi " diyebiliyor.. Rezillikten de öte bir durum.. artık kesinlikle eminim ki hoca (!) bizimle dalga geçiyor. Bunun başka açıklaması olamaz.. Artık MRA'nın İncil okumayı bırakıp Trabzonspor tarihini anlatan kitapları okuması gerekiyor. Zira hala daha hangi takımın başında olduğunun farkında değil !

Unutmadan ekleyeyim. Juventus bu takımı ayakta öper !

Bu günün, hatta bu senenin analizidir bu yazı.. sorunumuz tam da budur işte.. tamam kadromuz eksik hatta kötü ama ben eminim ki başka bir hoca olsa (mesela şota) bu kadroyla bile daha güzel daha onurlu bir futbol oynayabiliriz..

memmedaga
03.02.2014, 23:50

ne desem......................

Veysel
03.02.2014, 23:54
Bu maç çok moralimi bozdu benim utandım takımıma yakıştıramadım bu durum beni çok üzdü

afsbahar
03.02.2014, 23:58
Bu takımın en büyük sıkıntısının forvet olduğunu bile bile çözüm bulmadılar. Neredeyse biz taraftarlıktan istifa edeceğiz. Hoca olarak ki ben kesinlikle başarısız ve yetersiz buluyorum sayın MRA sizin o takımda ne işiniz var. Neden hala istifa etmiyorsunuz?

asilhamsi
04.02.2014, 00:01
malouda dan verim almanın yolu onu ikinci forvet olarak kullanmak.

-----------------onur--------------

boss-----mustafa----zokora-----kadir

özer-------alex-------colman-----olcan

---------emre---------malouda--------

inadina61_08
04.02.2014, 00:07
malouda dan verim almanın yolu onu ikinci forvet olarak kullanmak.

-----------------onur--------------

boss-----mustafa----zokora-----kadir

özer-------alex-------colman-----olcan

---------emre---------malouda--------

güzel bir dizilim bile olsa, hatta bundan daha iyisi hatta mükemmel bir kadro bile olsa, PAS yapamayan bir takımımız var. Kondsiyon işini hallettik PAS işi hala aynı. MRA'nın bunu düzeltebileceğini de düşünmüyorum. bu kadar ay geçti ve değişen tek şey koşu mesafeleri, bu da MRA'nın eseri değil maalesef. (MRA'nın başarılı olmasını o kadar çok istiyorum ki tahmin bile edemezsiniz. Ama olmayacak bunu da itiraf etmesi çok zor)

afsbahar
04.02.2014, 00:11
Yetenekli ve bilgi dağarcığı zengin olan hocanın elinde Şahin Aygüneş bile tek forvet olsa iş yapar. Ancak ben bizim hocamızın MRA olmaması gerektiğini düşünüyorum. Oynadığımız tüm lig maçlarında ezik bir oyun sergiledik. Tek isabetli şut atmadan tek bir organize atak yapamadan Rize maçını tamamlıyoruz. Bu saatten sonra zaten kısıtlı bir tecrubesi olan hocamız mevcut taktik varyasyonuyla bizi kaliteli oynatamaz. Zaten bu maçtan sonra sürekli bir arayış içinde olacaktır. Emre mi, Janko mu, Henrique mi, Özer mi, Yusuf mu, Malouda mı, Colman mı, Romen mi, Polonyalı mı napsam Allahım kafayı sıyıracağım derdinde olacaktır. Allah'ın bize tek lütfu Onur ... senden ve sana emek veren anandan babandan Allah razı olsun. Her maç sonu oynanan oyundan memnunum iyi oynadık gibi saçma muhabbetlerinden de nefret ediyorum.

hyasin61
04.02.2014, 00:12
Malouda'nın oynamama nedeni bence Hoca baska bırsey olamaz

a.fındıkoğlu
04.02.2014, 00:15
son dk kazanilan kornerde zaman gecirme rezilligini de gorduk sayende sayin hoca.

asilhamsi
04.02.2014, 00:16
malesef mustafa hocayı cok sevsemde bu saatten sonra basarılı olabilecegini ben de dusunmuyorum.

Ayrıca Trabzonspor un hedefleri sanrım ona anlatılmamıs.

Bu arada kadronun cok kotu oldugunun safsata oldugunu dusunuyorum.

Aklı selim bir hoca 4-2-3-1 taktiginin tutmadıgını gorunce elli kere bu taktikten vazgecerdi.

Hqmi
04.02.2014, 00:17
mustafa reşit akçay
ibrahim hacıosmanoğlu

iğreniyorum sizden beddualarım sizinle bir süre maç izlememeyi düşünüyorum. trabzonspor'un küme düşecek rize karşısında forvetsiz oynayıp son dakikalarda 1-1'e yattığını gösterdiniz ya helal olsun.

asilhamsi
04.02.2014, 00:18
ortasaha : soner,alex,colman,gökhan,zokora,adrian,a.kadir

kanat: malouda,yusuf,özer,olcan

forvet : emre,şahin,janko,henrique

akıllı bir adam elindeki bu malzemenin pozitif taraflarını öne cıkaracak bir taktik geliştirir.

asilhamsi
04.02.2014, 00:20
ben 3 lu savunma kalabalık ortasaha ile oynayalım deyince burada benimle dalga geciliyordu.

Eminim ki bundan cok daha iyi oynayabiliriz.

4-2-3-1 asla ve asla ve asla bize uygun degil.

7can61
04.02.2014, 00:26
iho yakamızdan bir düşsün gidip 5 forma alacam

kudu_61
04.02.2014, 00:36
onur
bosi-aykut-caner-kadir
zoko-alexandra
olcan-colman-özer
emre

leventturksoy
04.02.2014, 00:38
biz ne icin ugrasıyoruz ilk 4 girmekmi? sampion olmakmı? traftar stad gelmiyor diyorlar ben tv izlemeye dayanamıyorum 1 puan olmasada olur takım kazanmak icin sahaya cıkmıyor kontradan bir gol bulurum umuduyla yasıyor akcay rakibin puan kaybettigi bir haftada ts oynadıgı oyuna bak rize kalecisini gormedim bile 36 yasına geldim en son sampiyon oldumuzda 6 yasında idim sampionlugu brak rizeyi yenemiyen takımdan ne beklerim.

asilhamsi
04.02.2014, 00:45
yeni ngbakoto
diafra sakho

elli kere soyledim.Cok rahat alınabilirdi ve maliyetleri cok dusuk olurdu.

Tsl ye cok uygun iki tane hucum oyuncusu almıs olurduk.

----------------onur---------------

boss-----mustafa----aykut------kadir

-----adrian-------alex-----colman----

ngbakoto--------sakho-----------olcan/malouda

TSL de en tehlikeli hücum hattı bizde olurdu.

Arcannn
04.02.2014, 00:57
............

memmedaga
04.02.2014, 01:09
İddiam şu

Transfer yapacak ne parası vardı ,ne de donanımı,

hem yazın hem, kışın oyaladı milleti

dünya çapında transfer yapamayacağını çok iyi biliyordu,tek yapabileceği şey zaman kazanmaktı...

Trabzona bir haller oldu eskiden olsa ortalık karışırdı bir adam bu kadar yalan söyleseydi...

stada paralı askerlerini doldurdu...

herşeye rağmen stada gidip istifa diye bağırmak lazım vesselam....

sasort
04.02.2014, 01:31
defans vasat oraya zokora kaynak olursa
orta sahaya burcu gelirse
forvet emre adrian götürür böyle devam 1 puana talim

...........................onur................... ......................................

bosigwa............zokora..................mustafa ..........kadir

..........................colman............burcu. ................................

özer.............................................. .............................olcan

.............................adrian .........amre...............................

bu kadro iş yapar inş akhisar maçına böyle çıkar

Oflu61HB
04.02.2014, 01:40
MRA anlamak mümkün degil ya trabzonsporun gelmis gecmis en kötü TD bence
adam 64dk. forvet cikarip orta saha degistiriyor, defans orta cizgiye kadar cikamiyor ,
ileride emre tek basina ne yapsin artik kimse yardimina gelmiyor.

Sacit
04.02.2014, 02:55
Düşme potasındaki takıma ezilip ve 1 puanı zorla alıp bundan memnun oluyorsun..

Hocası çapsız, başkanı çapsız bir kulüp.. Trabzonspor'un sözde başkanı bu zamana kadar hep yalan konuştu. milyonlarca taraftarı kandırdı. insanları takımdan soğuttu. eski kafalı bir insanı takımın başına getirip sonra da bir kenara çekilip ne yaptığı belli olmayan sözde başkan bu kulübü rezil kepaze etmiştir.

BmOaRvDiO
04.02.2014, 03:04
Sonuç ve oyun nasıl olursa olsun takımdan memnun olan hocaya hayret ediyorum asıl söylemen gereken şey şunlar olmalı puan tablosuna bakmaya utanıyoruz koca TS küçük anadolu takımlarının arasında kaybolmuş ama biz halen güneşi sıvamaya çalışıyoruz bunun için özür dileriz.

Çakıroğlu İhsan
04.02.2014, 03:07
cok sukur fazla MRA ci kalmamis ortalikta..Kadroda iyi bi forvet olmasada bu oyuncular cok daha iyi bi futbolu kesinlikle oynar baska bi TD ile..Misal E.Saglamli Esesin kadrosu bizden iyi degil onlarin da paralari yok ama oynanan oyun arasinda dunya kadar fark var..

güneyli
04.02.2014, 03:19
Forvet ihtiyacını 3 yaşındaki çocuk bile biliyorsa.. alınacak diyorsan, alamıyorsan.. insanlara hayal satıyorsan...Dürüst futbol paydaşlığından söz ederken dürüstlüğün içinde aldatmamada olduğunu biliyorsan.. Karizmayı yerle bir edecek hatalı kararlarla etrafındaki insanları küstürüyorsan de be başkan ben bu işi beceremiyorum de..vallahi anlayışla karşılarız...Takımın oyunundan vazgeçtim..Başkan taraftarla oyun oynar gibi..Oyuncular oyun oynar gibi. Trabzonsporun sahici oyun ve oyunculara ihtiyacı var.Silkelenmek için lidere ihtiyaç var.Maalesef liderlik başka bir şey. (Fotoğrafın hissettirdiklerini yazdım)

Ibrahim Gaygusuz
04.02.2014, 03:23
Hoca her firsatta genetigimiz futbola uygun diyor.

Birininde ona demesi lazimki mahkum oynamak Trabzon genetigine uymuyor, savasarak oynamaliyiz.

Sadettin_
04.02.2014, 06:13
hugo bros donemi dahil . ben bu kadar kotu bir trabzonspor izlememistim . o kadar kotu oynadilarki gelecek icin umudum dahi kalmadi .

SALDIRAY
04.02.2014, 06:29
Doğru düzgün 2 pas yapacak kurgu yok takımda. Ey gidi 2010, pas yüzdesi ile Barça ile yarışıyorduk. Şu düştüğümüz durumlara bak.

garziya
04.02.2014, 06:31
Bir puandan memnun teknik adamin Trabzonspor' da ne işi var ?

arifberkay
04.02.2014, 07:46
hoca gider

arifberkay
04.02.2014, 07:50
baskan mactan once hocaya cift forvet oynat demis

Childrebel
04.02.2014, 08:01
Herkes işini yapsın felsefe değil sahada futbol izlemek istiyoruz 'mra'

Ertan 51
04.02.2014, 08:08
Yok abi diyecek kelime yok...

Tayfun
04.02.2014, 08:17
Ne futbolcu kadromuzda, ne yönetimimizde ne de hocamızda iş var. Sorun hepsinde.

Yeni bir yapılanma olmalı üç alanda da temelleri sağlam bir yapılanma. Yoksa bu böyle gitmez, kangren olmuş parmağı kesip atamıyoruz bir türlü !

arfsigorta
04.02.2014, 08:18
Bu Yusuf ERDOĞAN kazması ile sözleşme yenilemek için koşturup duran yönetim, 750 bin Euro yıllık artı çok az bir maç başı (bence fazla bile) teklif et, imza atmazsa yolla 1461 e. Arkadaş 100 m yi ben bile daha hızlı koşarım. Bir maç oyna 15 maç sahada yoksun birde kırmızı gör. Ulan böyle yeteneksiz ama kendini messi sananlar, hey gidi hey. Yusuf denen müsvedde 2.5 milyon Euro istiyormuş, o zaman onurun 15 alması gerek. 2.5 milyon euroyu bence 5 yılda hakkedemez.

Takımın defansı ne kadar iyi ise orta sahası o kadar kötü. Rakibi ısıran oyuncu yok aksine sanki ilk maçı 3 sıfır almışız tur garanti havasında top oynuyorlar.
Yönetime gelince devre arası boşa para harcamamakla doğru yaptılar, ancak söyledikleri yalanlar günü gelir tırmalar.

krdnz
04.02.2014, 08:22

Hoca 64 te Emreyi çıkarıp Özer i oyuna ondan aldı demekki..

Sen forvet aldın mı çift forvet oynat diyorsun mesajı. ..

arfsigorta
04.02.2014, 08:23
Şu Ertuğrul hocayı niye almadık anlamıyorum. Bence biz forvet, orta saha derken oyun anlayışı bize yakışmayan hocanın değişmesini unutuyoruz. Hakkını yemeyelim puan ve Avrupa karnesine bakınca çok başarılı bir hoca var, ama sahada Trabzonspor'u izleyen herkes ıstırap çekiyor. Bu ne ya, rize bile topla bizden fazla oynuyor. arkadaş beşiktaşa karşı nasıl oynuyon, rizespora gelince nasıl?
Biz hırslı, vizyonu ve hedefi olan bir yönetim ve hoca ile çalışamadıkça bir nane olmaz. Yönetimi sözde şikenin takipçisiyim der, kendi taraftarına şike yapmaktan, onları kandırmaktan geri durmaz.

Erdinç Dilek
04.02.2014, 08:26
Düşme potasındaki takıma ezilip ve 1 puanı zorla alıp bundan memnun oluyorsun..

Hocası çapsız, başkanı çapsız bir kulüp.. Trabzonspor'un sözde başkanı bu zamana kadar hep yalan konuştu. milyonlarca taraftarı kandırdı. insanları takımdan soğuttu. eski kafalı bir insanı takımın başına getirip sonra da bir kenara çekilip ne yaptığı belli olmayan sözde başkan bu kulübü rezil kepaze etmiştir.

olayın özeti bu. yanlız bu saatten sonra yapılacak tek şey takıma destek vermek, hepimiz kızdık sinirlendik ama maçlarda yönetime hocaya yüklenmek kimseye yarar getirmez yönetime yüklenilecekse de bu maçlar dışında yapılmalı kulüp önünde mesela.

Külünkoğlu
04.02.2014, 08:26
Hala Mustafa Reşit Akay diyenlere, Onur'u bu takımdan çıkardığınızda oynanan futboldan dolayı alacağınız sonuçları nasıl savunacaktınız ?

Rakip takımların beceriksiz forvet hattı Mustafa Reşit Akçay için büyük şanstır. Keşke bizde poizsyonlara girsekte rakip takım taraftarları bizim içinde aynı şeyleri yazsalar.

Korkarım bu gidişat arkasına teneke bağlamayla sona erecek.

Erdinç Dilek
04.02.2014, 08:27

dürmeç kafalı, hocanın oyun sistemine karışmayı becerdiği kadar icraat yapmada da aynı beceriyi gösterseydi keşke, gerdel kafali.

Travelair
04.02.2014, 08:31
Yusuf Erdoğan yetenekli oyuncu. Fakat sanırım iyi çalışmıyor. Yine sanırım yaşantısı da düzgün değil. Bunları düzeltmezse silinir gider

Hocanın hafta içi annesi vefat etti. Maça konsantre olamamış olabilir. Gerçi ben hocalığını beğenmiyorum

Başkan forvet transferinde yine insanları kandırdı. Gerçi çoğu şeyde kandırdı

Futbolcular istedikleri zaman oynuyor (Avrupa kupası) İstemedikleri zaman seyrediyor (Lig maçları) Takımda disiplin yok. O yüzden futbolculara revizyon lazım. Tolunay bunu yapacaktı ama kafasını uçurdular

Ibrahim Gaygusuz
04.02.2014, 08:33
Hoca duzelmicek, ezdiriyor bizi deplasmanlarda. Bosingwa ileri cikmiyor, Kadir ileri cikmiyor. Stoper gibi oynatiyor adami.

Golu sadece 4 isim ile ariyoruz.

Malouda
Adrian - Emre
Olcan

Boyle mantalite olmaz

Sadettin_
04.02.2014, 08:40
yusuf zekiye edin kufurlerin kendine edilmeyecegini zannediyor

arifberkay
04.02.2014, 08:48
dürmeç kafalı, hocanın oyun sistemine karışmayı becerdiği kadar icraat yapmada da aynı beceriyi gösterseydi keşke, gerdel kafali.

haciyi savunmam ama bu hocaya da mudahale sart

Travelair
04.02.2014, 08:52
Herifin dediğine bak :" deplasman karnemize göre en kötü skor değil"..Direkt küfür et bu taraftara bu kadar koymaz bu söz..

O deplasman karnesinde kendisinin payı yok muymuş? Önce yap, sonra onu bahane olarak kullan. Ne ala memleket. Biz de zirveye oynuyoruz diyelim

Tayfun Aydın
04.02.2014, 09:59
Bu Yusuf ERDOĞAN kazması ile sözleşme yenilemek için koşturup duran yönetim, 750 bin Euro yıllık artı çok az bir maç başı (bence fazla bile) teklif et, imza atmazsa yolla 1461 e. Arkadaş 100 m yi ben bile daha hızlı koşarım. Bir maç oyna 15 maç sahada yoksun birde kırmızı gör. Ulan böyle yeteneksiz ama kendini messi sananlar, hey gidi hey. Yusuf denen müsvedde 2.5 milyon Euro istiyormuş, o zaman onurun 15 alması gerek. 2.5 milyon euroyu bence 5 yılda hakkedemez.

Takımın defansı ne kadar iyi ise orta sahası o kadar kötü. Rakibi ısıran oyuncu yok aksine sanki ilk maçı 3 sıfır almışız tur garanti havasında top oynuyorlar.
Yönetime gelince devre arası boşa para harcamamakla doğru yaptılar, ancak söyledikleri yalanlar günü gelir tırmalar.

Yusuf da gelecek varda 2,5 milyon Euro istediği doğru mu ya da 5 yıllık toplam mı o parayı istiyor.

Punisher-61
04.02.2014, 10:03
Yusuf ikinci baris memis olacak...

Bir gelisme göremiyorum..

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

cem1990
04.02.2014, 10:07
Maçın özetini anlatırsak
Rize Trabzonu ezdi diyebilirim.
Kontra atağa çıkarken,oyuncular ne yapacaklarını bilmiyorlar pata-küte kaleye gidiyorlar hiç kontra çalışmadığımız belli ediyor kendini
Oyuncular bazında eleştiri yapmak gerekirse olcan casper gibi her oyuncuyu geçmeye çalışıyor iyi niyetliğinden şüphem yok ama kaptırdığı topun peşinden koşmadı ve önünden geçen her rakip futbolcuya sadece baktı.
Onur maçı kurtaran adamdı sağ olsun
Bekler neden ileri çıkmazlar burası da soru işareti
Yazacak çok şey var da neyse
Son olarak gelen Trabzon taraftarına teşekkür etmek isterdim ama edemedim samanyolu söylemekte ki gayeyi oldum olası çözemedim. Bütün fenerliler bizim marşı söylüyorlar la bunlar diye kis kis gülüyorlardı yanımda neyse sağlık olsun.

Murat Keçeci
04.02.2014, 10:13
Geçen haftayla bu haftaya bağdaştırırsak geçen hafta iki puanı kaçırmıştık.Bu hafta ise bir puanı kazandık diyebiliriz.

Maçta takım halinde vasatı aşamadık.Savunma hattımızı kötünün iyisi olarak değerlendirebiliriz.Onur için söylenecek fazla birşey yok her zamanki gibi bir puanı cebe koymamızın ilk sebebi ama diğer iki puanı almak için orta saha ve forvetin sahada birşeyler üretmesi gerekiyor.

Futbol olarak beklentilerin çok uzağında kaldığımız bir maç oldu ne pas yaparak organize bir atak yapabildik ne de rakibi az adamla yakaladığımız pozisyonlarda bitirici kaliteye yaklaşabildik.Rizesporun daha etkili olduğu maçta yine de maçın en net pozisyonuna biz girdik diyebiliriz malouda-emre güral ikilisinin yakaladığı pozisyonu gole çevirebilseydik belki daha farklı bir senaryo ortaya çıkabilirdi.

Emre Güral performansıyla hayal kırıklığı yarattı ki benim aklımın köşesinde böyle bir durumun ortaya çıkma ihtimali maçtan önce de vardı.Psikoloji futbolda çok önemli geçen haftaki maça çıkış şekliyle bu hafta ki maça çıkış şekli arasında büyük fark vardı bjk maçında onu rahat oynamaya iten sebep taraftarın ondan beklentisinin çok yüksek olmamasıydı ama o performanstan sonra ister istemez herkes ondan daha fazlasını beklemeye başladı ve o da rize maçında bu durumun altında ezildi ama bu iniş çıkışlar yaşaması gayet doğal şu anda gittiği yol doğru yol futbolun içinde böyle bir süreç var ve bu durumu her futbolcu yaşayabilir.

Performansını daha yukarıya çekmesi gereken üç oyuncu bence malouda,yusuf ve olcan olmalı olcanı neden söyleme gereği hissettiğimi belirtirsem oyun içindeki temposunda sıkıntı yok fakat son vuruşlarda bitirici hamlelerde düşüş var ki bunun birinci sebebi konsantrasyon eksikliği olabilir ne kadar iyi konsantre olursa yapacağı vuruşlarda o kadar iyi olacaktır.Yusuf un yaşadığı düşüşe gelirsek sakatlıktan sonra fizik olarak istenen seviyeye bir türlü çıkamadı lazio maçında topu alıp direk kaleye inebilecek kadar güçlü olan oyuncu artık o kadar güçlü bir görüntü vermiyor o yüzden takımdaki düşüş yaşayan oyunculardan durumu en ciddi olanı Yusuf diyebiliriz ve bu yetenek de bir oyuncuyu kaybetme lüksümüz yok o nedenle kendisine ekstra idman programı ayarlanmalı tekrar eski seviyesine çıkmalı.Malouda nın düşüşü normal futbolda yaş önemli bir problem bu sıkıntıyı aşmak için ekstra idmana gerek yok fakat ekstra motive olmasına ihtiyaç var.

Zihinsel açıdan şöyle bir eksiklik var takımda 10 kişi kalmak demek dükkanı kapatıp gitmek demek değil.Trabzonspor formasının büyüklüğü her şeyi başarabilecek güçte maçı neden kazanamadığımızın sebebi son dakikalarda kullandığımız korner atışında yatıyor.

Sonuç olarak hala ilk yarıdaki performansımız devam ediyor kamp döneminde zaten gerekli transferler yapılmadan takımın ivme kazanmasının zor olduğu görünüyordu umarım yeni gelen orta saha takımı ateşleyecek yüreği sahaya koyar.Forvet transferine gelirsek sussam gönül razı değil konuşsam tesiri yok durumu hakim.

Courage
04.02.2014, 10:18
Oynattığı futbola mı yanalım yoksa maç sonu alay edercesine söylediği sözlere mi?

Canım acıyor,Trabzonumu böyle görmek beni deli ediyor. Sebep olanların .....!!!

Travelair
04.02.2014, 10:21
Futbolculara hakim değilsen ne yaparsan yap olmaz. Adamlar yanlarından oyuncu geçiyor, koşup müdahele etmiyor. Keyiflerine kalmış. Hakim değilsen orda kalmayacaksın. Ne teknik direktör, ne başkan, ne yönetim kurulu olarak. Ayrıca bu takım idman yapıyor mu? Sahada ne taktik, ne disiplin, ne de fit futbolcular görebiliyorum

Harun-61
04.02.2014, 10:22
demistim beyler...

Beyaz Forma !!!!

Erbay
04.02.2014, 10:41
Bu haftaki oyun, aslında buna oyun denmez, bu hafta yaptığımız aikido felaketti. Ben böyle kötü aikido görmedim. Yoga falan olmalı bu. Hani 50 yıldır aikido yapmasak bu garabet şeye futbol diyecem de utanıyorum.

Arkadaş, ben Ntv'deki belgesellerde Afrika'daki garip ligleri bile izledim... Ama böyle rezil bir futbol gerçekten görmedim. Futbolun icat edildiği ilk yıllarda bile böyle kötü futbol eminim yoktur. Sümme haşa, ne desem bilemedim bak şimdi. Allah'ım sen sabır ver bize.

Kalenin önüne yığılıp duruyorlar. Hamle bile yok. Engin, Lua Lua ve o yarma forvetten bir tane forvet top alamadılar. Durdukları yerde ayak sallayıp topu alacaklarını sanıyorlar. Size yemin ederim bir kere Pes 2013 oynuyorum. Karşımda Klasik Hollanda var. Topu alamıyorum adamlardan. Yeter deyip bıraktım kolu. Oyun devam ediyor. Adamlar takıldı bana, kolu bırakınca şansa bala aldım yani topu. Bizimkilere de sesleniyorum, kolu bırakın oğlum belki alırsınız topu. Böyle hiç alamıyorsunuz bak.

Bir takım topla bu kadar mı az oynar. Hücumda en aşağısı 30 metrelik uzun toplarla paslaşmaya çalışıyorlar.

Hadi yetenek yok. Hırs yok, amaç yok, motivasyon yok. Rakibe bak topu yiyecek ya. Biz sahada dolanıyoruz. Yazıklar olsun. 2010-11'in ekmeğini yiyor bunlar yoksa beş kuruşu hak etmiyorlar. En aşağısı da 1 trilyon kazanıyor.

Yeter artık, iş rezilliğe vurdu.

duyurukcu
04.02.2014, 10:43
juventus maçına kadar kör topal giderler lakin juventusa elendikten sonra hem hoca hem de yönetim sezonu zor bitirir..oysa arkadaş önünde hala şampiyonlar ligi şansın var sen hala 1 puana oynuyosun..bu seneyide kaybedebiliriz bu mantıkla oysa az biraz cesur oynasak en kötü 3.bitiririz bu ligi..haftaya şikeci sivas şikebahçeyle karşılaşıyor en fazla 1 puan alır 33-32 de kalır,eskisatılmışspor gs yi yenemez 30 da kalır,karabük gençlerden taş çatlasa 1 puan alır.30-31 de kalır.sen akhisarı yenersen bu hafta 5. liğe yükselirsin,2 haftda daha kazan üst üste 3 lük bu da sana şampiyonlar ligi ön elemesi demek çok mu zor anlamıyorum ki ,ama bu mantaliteyle zor onu anlıyorum..ben rizeye karşı 1 şut bile atamayan trabzonspor yerine hücum oynayıp şiketaştan 7 yemeyi bile göze alan trabzonspora razıyım,bir maç yedi yersin ama sonrasında şampiyonluğa oynarsın..

Ilelioglu
04.02.2014, 10:44
Yeniden yapilanmaya gidilmeli. Ama bu Yönetim ile degil.

..

Onur Akyüz
04.02.2014, 10:48
Kadromuz kesinlikle bu kadar aciz ve kötü oynayacak bir kadro değil.

Hakikaten saçmasapan bir taktik anlayışımız var hatta bir taktiğimiz dahi yok. İlk yarı golü attın attın atamazsan ikinci yarı ceza sahasına gömül bekle.

Rize gibi kötü bir takıma bile mahkum oynamak, herifleri ceza sahamızın önünde pas yapıp pozisyon ararken izlemek çok acı vericiydi. Ya Emre'yi çıkarıp 10dk forvetsiz oynamak hangi kafanın işiydi? O sırada Yusuf bas bas bağırıyordu ben bi bok yapmicam bugün beni çıkar diye!

Yusuf'u çıkarıp Özer'i alsa ve Emre'yi tutsaydı maçı çok rahat alırdık!

Hoca resmen bi 3 puanımızı daha gaspetti!

Ayıptır yahu!

Sana zamanında destek verdiğim için çok pişmanım MRA!

yavuzbaha
04.02.2014, 11:08
yöneticimiz çıkmış penaltımız verilmedi diyor....ayıptır be...verilse ne olur verilmese ne olur...hem vücuttan sekip ele giden topların penaltı olmadığını yüz kere anlattılar...acemiler mangası

yavuzbaha
04.02.2014, 11:13
maç özetlerini full syrettim...yemin ediyorum hücum bölgesi bu kadar kalitesiz,bu kadar ısıramayan bir tane takım görmedim..Beğenmediğimiz hasan kabze 3 tane emre güral eder..Akhisarda niyasse var adam 5 henrique...biz ne topçulara ne paralar vermişiz aga...yok kadromız iyiymiş te hoca kötü...uok arakadaş feci yanılıyorsunuz,futbolu az çok biliyoruz...Hocanın iyi kötü olduğunhakkında karar verebilmek için kadro kaliten azıcık iyi olacak...en iyi adamımız güya Colman..satlığa çıkar alan olmaz...hangi kaliteden bahsediyorsunuz...koşunca bacağında topa vuracak mecal kalmayan Adrian a 5 milyon euro vereni meydanda tek ayak üsne 3 gün bekletmek lazım

Burçak
04.02.2014, 11:23
Trabzonspor doluyor doluyor doluyor (bu dolum bir kaç hafta sürüyor)
şansa bi takıma patlıyor. sonra dön başa..

uzungöllü
04.02.2014, 11:29
Bu sezon ezildiğimiz kaçıncı maç oldu bu?

duyurukcu
04.02.2014, 12:07
Bu sezon ezildiğimiz kaçıncı maç oldu bu?

ben 12 den sonra sayamadım :):alkış:

gurur6134
04.02.2014, 12:17
Bu isin mra ve iho yonetimiyle olmayacagi belli..bunu nedense bu saydiklarimdan baska herkes goruyor..bu arada yusuf ayagina sikiyor farkinda degil hicbir 2 limucadeleyi kazanamiyor o eski suratinden eser yok 5 6 haftadir aklida ayaklarida sahada degil..kendine gel yusuf bu tkimdan senin gibi kimler geldi gecti kimi 2.ligde kimi 3 de simdi..onur olmasa su anda kume hattindaydik dusuncesi bile iho ve mranin istifa atmesine yeterde artsr taktik teknik konulara girmeye gerek yok..bu sene yine bize husran duser..son olarak maludanin ceklerinin odenmefigi ivin kendini riske atmadigi haberleri dolasior buda dogruysa apayri bir skandal..turkiye liglerinin en kotu futnolunu oynsyan ve en amatorce yonetilen klup olduk malesef..

Punisher-61
04.02.2014, 13:13
yöneticimiz çıkmış penaltımız verilmedi diyor....ayıptır be...verilse ne olur verilmese ne olur...hem vücuttan sekip ele giden topların penaltı olmadığını yüz kere anlattılar...acemiler mangası

Aynen öyle... Rize bizi dagitti bunlarda penaltinin pesinde..

Bunlar hayal dünyasinda yasiyor soguk bi dus iyi gelir

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

TSelif
04.02.2014, 13:15
90+3'teki korneri, pas şeklinde kullanıp zaman geçirimemizi, bu kalp ömür boyu unutmaz !

Burçak
04.02.2014, 13:25
Bu maçın bir galibi olacaksa o da Rizespor'un hakkıydı.
Hele 2. yarı tamamen rezildik.

Lazman
04.02.2014, 13:29
sukur bu haftada puan aldik :))

hodlu
04.02.2014, 13:29
Takımda hak eden değil arkası kuvvetli olan oynuyor. Böyle olmaya devam ettiği sürece de başarı hayal olur. Adaleti en çok isteyen taraftar topluluğunun bir ferdi olarak Teknik Heyeti göreve çağırıyorum. Ya hak edeni oynatın ya da istifa edin....

arifberkay
04.02.2014, 13:43
Takımda hak eden değil arkası kuvvetli olan oynuyor. Böyle olmaya devam ettiği sürece de başarı hayal olur. Adaleti en çok isteyen taraftar topluluğunun bir ferdi olarak Teknik Heyeti göreve çağırıyorum. Ya hak edeni oynatın ya da istifa edin....

Teknik heyet hakediyor mu orada durmayı?

Harun-61
04.02.2014, 13:49
Zokora-Malouda(Yusuf)-Colman-Adrian-Olcan

Su yazdigim oyuncular kalitesiz degil ama neden bu kadar igrenc futbol sergiliyorlar anlamiyorum.

T.D. bunu sorgulamasi lazim.

.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
04.02.2014, 14:04
Skor değil de maç sonu hocanın konuşmaları beni bitirdi...

Vizyon sorunumuz var.

Net.

agahozlu
04.02.2014, 14:16
Bir hafta önce aynı futbolcular, bir hafta sonra aynı futbolcular...

Herkes kafasına göre oynuyor arkadaşlar. Canı isterse koşacak, canı isterse pas atacak, canı isterse mücadele edecek.. Bulmuş herkes kendisine göre bir youlunu "idareten" oynuyorlar.

Piyasaya yapabilecekleri hangi maçta, kötü oynayan en azından mücadele etmeyen oyuncu gördünüz? (Bir kaç oyuncu hariçtir bu yaptığım genellemeden).

Rize'nin kadrosu, oyuncuları çok mu iyi Allah aşkına. Ya da haftaya oynayacağımız Akhisar'ın kadrosu bizden iyi mi?

Bu oyun koşmadan,mücadele etmeden oynanmıyor.

arifberkay
04.02.2014, 14:16

Vizyon sorunumuz var.

Net.

Ya oynanan oyun?

iyattara
04.02.2014, 14:17
Rakip Rize, kaleyi bulan şut 0 (SIFIR). Neyi tartışıp konuşuyoruz ki biz?!

bordolumavi
04.02.2014, 14:18

Vizyon sorunumuz var.

Net.

zor bı macı gerıde bıraktık,rıze bundan sonra her takım ıcın cok zor bı deplasman olacak bunu gormus olduk dıyo,şimdi bu hocaya ne denır yanı hakaret saygısızlık guzel seyler degıl de ne yapmak lazım bu hocaya

chener
04.02.2014, 14:22
Bir takim düşünün evinde yenilmemiş deplasmanda yenememis.bu kadrodan değil teknik adam tercihindendir.bunun başka izahi olamaz.

Turan AKYILDIZ
04.02.2014, 14:31
90+3'teki korneri, pas şeklinde kullanıp zaman geçirimemizi, bu kalp ömür boyu unutmaz !

aynen bizi bu hallere düşürenler utansın...ulan at korneri belki biri yanlışlıkla kafa vurur ya da ters bir vuruş yapar reakip gol olur ama adamlar paslaşarak kullanıyor yaa...deli olacak gibi değil...

Ayhan Yüksek
04.02.2014, 15:00
90+3 teki korner pozisyonunda tamamen koptu bende film,yahu herşeyi geçtim artık maçın bitimine 10-15 saniye bişey kalmış yani sen korneri ceza alanına ortalasan ,rakibin atağa kalkacak zamanı yok,ama korku öyle sarmış ki bunu idrak edemiyor artık beyinleri.En çok buna kızdım akşam,biz Trabzonsporuz beraberlik için zaman geçirmeyiz biz falan tamam da adamlar öyle kendilerini adepte etmişler ki 10 sn bile kalsa neme lazım diyerek zaman geçiriyorlar,Akçay Efendi takımı sıradanlaştırıyorsun,malesef taraftarda buna ayak uyduruyor şimdilik genelleme yapılmaz tabi ama bu durumu kabullenen normal karşılayanların sayısıda azımsanmayacak kadar çok malesef.

arifberkay
04.02.2014, 15:23
Mra , içimdeki futbol aşkını öldürdün , lanet olsun seni tanıdığım güne....

samway
04.02.2014, 15:32
ya bu beyın ozurluler sanırım 2. veya 3. olanın ş.ligine gıdecegını ve on eleme oynayacagını bılmıyolar !!! ya bu ne sorumsuzluk bu ne sacmalık bu ne dandunluk uydurmuslar bır deplasmanda oynayamıyoruz dıye salla başı al maaşı yapıyolar ama kımse kusura bakmasın ogün temizkanoğlu nun hakkını kımse yemesın neden dovdunuz o adamı o dayak yedıyse bu futbolcuları kesmek lazım

baktılar kımseden tepkı yok al gulum ver gulum keyfe keder haller

Trabzondaki seyrci topluluguda oralı deıl zaten !!!

ya bu takım macları ıstanbulda oynamalı kım ne derse desın yemın ederım senol hoca ya tepkı vermek ıcın beledıye macında yanına kadar ındım trıbunde hesap ver hoca dıye yanında yuzune soyledım sızde cekırdek yıyın !!!

belkı bır gun o kafanızda bır ampul yanar dıcem ama sız baska ampullerle ılgılenıyosunuz !!!

takım elden gıttıgidiyor.com

Oruç
04.02.2014, 18:04
O kadar rezil bir maçtı ki futboldan, takımdan soğudum resmen. Nedir bu rezillik arkadaş ? Hele o son saniyedeki korner tam bir yüzkarası. MRA ile olacak iş değil bu. Adam sabrımızı ölçüyor bizim. Adrian'ı forvet yapması teknik direktörlüğünün kalitesinin en büyük göstergesi.

Bu kafayla ikinci yarıdaki deplasmanlar daha bir eziyet olacak bizim için.

Samet Yildirim
04.02.2014, 18:48
Ilk yarida okadar pozisyon yakaladik ve rakibe pozisyon vermedik...Bjk macindaki gibi ilk yarida maci bitirmeliydik..

Papiss Cisse olsaydi bursaspor-bjk ve rizespor maclarini yenmistik okadar pozisyon kacirmazdi ve arkadaslarini oynattirirdi..

Oğuzhan
04.02.2014, 21:29
Bir santraforumuz olsa şöyle Sow gibi yemin ediyorum takımın çehresi değişir tamamen. Ama ısrar ediyor yönetim anlamamakta, almamakta. Yemin ediyorum en az 3-4 maç fazla kazanmıştık şimdiye sırf forvetimizin acizliği yüzünden verdiğimiz kaç tane maç var saymakla bitmez.

Cafer Bulur
04.02.2014, 21:29
Iho takima yeterli takviyeleri yapmadigi icin suclu.

Mra adam gibi futbol oynatamadigi icin,oyuncu degisikliklerini beceremedigi icin suclu.

Futbolculari anlatmaya gerek yok,kazanma hirsi olmayan bir takima sahibiz.

En büyük taraftar gerisi sahtekardir benim icin fazla söze gerek yok.

Tek tarafli macin oynamadigimiz macin hangi kritigini yapacagiz?

Mesut
04.02.2014, 21:35
Kötü oyun bir kenara Kweuke nasıl bir topçusun sen öyle ya bizim Komando Aykut bile adamı yerinden oynatamadı.Adam müthiş topu saklıyor.Duvar gibi maşallah..

Oğuzhan
04.02.2014, 21:39
Kötü oyun bir kenara Kweuke nasıl bir topçusun sen öyle ya bizim Komando Aykut bile adamı yerinden oynatamadı.Adam müthiş topu saklıyor.Duvar gibi maşallah..

Topa vurmayı bilse demek bir de.

Hiç beğenmedim ben iyi ki almamışız adı geçiyordu bir ara. Her topu dağlara taşlara attı. Kuvvetli adam lazımsa Mehmet Yıldız'ı alalım o da onun iki katı kuvvetli top tutar önde.

Mesut
04.02.2014, 21:42
Topa vurmayı bilse demek bir de.

Hiç beğenmedim ben iyi ki almamışız adı geçiyordu bir ara. Her topu dağlara taşlara attı. Kuvvetli adam lazımsa Mehmet Yıldız'ı alalım o da onun iki katı kuvvetli top tutar önde.

Onu yapsa zaten Rizesporda olmazdı :)
Çok güçlü iyi servis yapıyor arkadaşlarına.
LuaLua ile çok iyi ikili olur.

Oğuzhan
04.02.2014, 21:44
Onu yapsa zaten Rizesporda olmazdı :)
Çok güçlü iyi servis yapıyor arkadaşlarına.
LuaLua ile çok iyi ikili olur.

Abi söylemek istediğim şey bize yetmez. Kuvvetli olacaksa top tutup servis yapacaksa Mehmet Yıldız var daha iyi bence.

Bize Emenike tarzı adam lazımdı bir tane zaten kontra oynatacak vazgeçemiyor sistemden.

Erdem35
04.02.2014, 21:52
bunlar daha iyi günler.

kümede kalma mücadelesi, avrupa kupalarına katılma hesapları kızıştıkça ligin sertlik seviyesi de mücadele seviyesi de artacak.

bizim takım gibi ruhsuz amaçsız takımlar bu mücadele ortamında ancak figuran olur.

avni aker'de de zor günler yakın. rize karşısındaki mahkum oyun sadece rize'ye değil tüm rakiplere cesaret veriyor. içeri dışarı farketmeden can havliyle saldıracak takımlar. biz o zaman nasıl direnç göstereceğiz bu rezalet halimizle?

mehmet83
04.02.2014, 22:31
Ben de oyuncularin hocayi istemedigini dusunuyorum. Hocayi gonderin bu futbolcularin performansi 2 kat artar. Her hafta ezilmekten biktim. Resmen ezik, pisirik, korkak bir takim olduk.

Oğuzhan
04.02.2014, 22:35
Ben de oyuncularin hocayi istemedigini dusunuyorum. Hocayi gonderin bu futbolcularin performansi 2 kat artar. Her hafta ezilmekten biktim. Resmen ezik, pisirik, korkak bir takim olduk.

Abi hep aynısını söylüyoruz. Şenol hoca gitti olmadı, Tolunay gitti olmadı, MRA gitse yine olmayacak. Kökten yapılanma şart.

colman
04.02.2014, 22:52
Koşmayan futbolcu istemiyorum İnşallah Avni akerde bununla ilgili bir tepki olur...

cakalkerem
04.02.2014, 22:53
neyi tartışıyoruz ki beyler....

aciz bir yönetim

işi bilmeyen bir hoca

kalitesiz topçular...

biz mutsuz

HERKES MUTLU....

ÖZELLİKLE HOCA 1 PUANA

BAŞKAN YENİLMEDİĞİMİZE....

ne konuşuyoruz ki biz.....

juliant
04.02.2014, 23:20
bence hoca sesını cıkaramadıgı ıcın forvetsız oynadı yonetıme tepkıydı bu ve bırılerı bunu anlayana kadar bu tepkıye devam edecektır bence hocanın bu tepkısını gorup destek verıp burdan ıho yu elestırelım sonra araları bozulur bıseyler degısebılır))

Oğuzhan
04.02.2014, 23:20
neyi tartışıyoruz ki beyler....

aciz bir yönetim

işi bilmeyen bir hoca

kalitesiz topçular...

biz mutsuz

HERKES MUTLU....

ÖZELLİKLE HOCA 1 PUANA

BAŞKAN YENİLMEDİĞİMİZE....

ne konuşuyoruz ki biz.....

Zokora maç sonu 2 maçta 1 gol yedik fena gitmiyoruz bu maçtan da 1 puan fena değil demiş. Cidden dalga geçiyorlar bizle.

Faik Yılmaz
05.02.2014, 11:18
Rize deplasmanında alınan bir puan iyidir.....

ama düşmemeye oynayan bir takımsanız eğer.......

cakalkerem
05.02.2014, 11:44
bence hoca sesını cıkaramadıgı ıcın forvetsız oynadı yonetıme tepkıydı bu ve bırılerı bunu anlayana kadar bu tepkıye devam edecektır bence hocanın bu tepkısını gorup destek verıp burdan ıho yu elestırelım sonra araları bozulur bıseyler degısebılır))

yahu bırakın bu işleri hocam....

ne alakası var...beğenmiyorsa çeker gider....

Gitmesi de lazım zaten bu saatten sonra durduğu her gün kulübe zarar..

Şu takım Fatih Terim'in elinde olsa çok farklı yerlerde olurdu...

Takımda en azından bir hırs olurdu Mra'ın hiçbir zaman anlayamadığı KAZANMA HIRSI.....

Ilelioglu
08.02.2014, 20:54
Özetini izledimde, ikinci yari baya bir ezilmisiz. Sanirim ilk yarida korkak Trabzonspor'u gören Riza Calimbay, ikinci yari saldirin demis.

Bu tür maclarda en azindan yapman gereken sey kontra ataklari ile 0-2 veya 0-3 kazanip dönmek. Özellikle ikinci yari Rize o kadar yüklenmisken bunu degerlendirebilmen gerekir. Hocanin oynattigi Futbolun kötü oldugunu zaten kimse inkar etmiyor, ama yeni gelen Hocanin da bu Yönetim ile ziyan olacagi cok acik.

Yönetim'e de sanirim malum sürec bitene kadar sabretmemiz gerekecek.

..