PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Atilla Dilaver, Nusret Yılmaz, Erdem Egemen ve Hakan Orhan Teklifi Kabul Etti!

U.Sadıkoğlu
22.01.2014, 17:27
Kulübümüz şike sürecinde birlikte çalışmak amacıyla Av. Erdem Egemen, Av. Nusret Yılmaz, Av. Atilla Dilaver ve Av. Hakan Orhan’a teklifte bulunmuştur. Mevcut hukuk departmanımız da çalışmalarına devam edecektir.

Kamuoyuna duyurulur.

Ilelioglu
22.01.2014, 17:34
Cok güzel bir gelisme, insallah bu teklif kabul görür.

..

Adem Akyüz'
22.01.2014, 17:35
Çok güzel bir gelişme.. Umarım kabul ederler. Yönetimin bu hamle yeniden yargılama olacağını gösteriyor..

Fatih Öztürk
22.01.2014, 17:36
Ulan ilk defa adam akıllı bir iş yapmak üzere yönetim.hadi bakalım vira Bismillah.

Yunus Emre SEYHAN
22.01.2014, 17:37
Onur'un sözleşmesi'nin uzatılmasından sonra ki tek olumlu hamle.

Şimdi en azından ihanet etmediklerine ikna olur gibi oldum, Fifa, Uefa ney ise başvurular yapılacaktır umarım

Mert'
22.01.2014, 17:39
Çok iyi hamle

Abdullah Altıntaş
22.01.2014, 17:41
Hele şükür

Bud Spencer
Atilla Dilaver'e cok güveniyorum...ayrica hepsi cok büyük emek sarf ettiler

cerasus
Hani herkesin agizinda her yil dolasan bir cümle olur. Kim baskan olursa olsun o cümle degismez.

Baskan ihanet etti veya yönetim ihanet ediyor cümlesi.

Iste tam bu cümleyi ben kullanmak istiyorum.

Eger bu teklifi kabul etmezlerse bu insanlar bize ihanet etmis olurlar. Bu kadar acik.

Mehmet BAL
22.01.2014, 17:52
Hayırlı olsun

Courage
22.01.2014, 17:55
Çok yerinde bir hamle.

Gerekirse forvet alınmasın ama böyle gönülden Trabzonspor'lu olan insanlar bu savaşta küstürülmesin.

Çağdaş DENİZ
22.01.2014, 17:56
yapılması gereken şey buydu.kabul edeceklerdir.çünkü hepsi iyi birer trabzonsporludur.para da talep etmezler.

arifberkay
22.01.2014, 18:04
super haber

Hürgün Aygün
22.01.2014, 18:05
Santrafor transferinden daha gerekli olan bir hamleydi. Çok iyi oldu.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Emre İskender
22.01.2014, 18:07
Mahserin 4 atlisi simdi sinemalarda...

Emirhan Makul
22.01.2014, 19:04
Yeniden yargılama olayında genel olarak sistem içerdekilerin dışarı çıkmasına yönelik olduğu ve bu kararı vereceklerin AKP ile ilintili kişiler olduğunu düşünürsek dünyanın en iyi avukatlarına da sahip olsak hiç bir şey çıkmayacaktır. Süreç malubiyetimiz ile bitecek ve bizi içeri almamaları için yalvaracağız çünkü bu işin sonunda tek suçlu biz olacağız. Böyle hissediyorum. Bu şeytanların elinden kimse kurtulamaz, sadece Allah müdahale ederse bir şey olur, onun da imkanı çok az öbür dünyaya kalıyormuş bu hesaplar bu dünyada işkence bize laik görülmüş çekecez

U.Sadıkoğlu
22.01.2014, 19:10
Yeniden yargılama olayında genel olarak sistem içerdekilerin dışarı çıkmasına yönelik olduğu ve bu kararı vereceklerin AKP ile ilintili kişiler olduğunu düşünürsek dünyanın en iyi avukatlarına da sahip olsak hiç bir şey çıkmayacaktır. Süreç malubiyetimiz ile bitecek ve bizi içeri almamaları için yalvaracağız çünkü bu işin sonunda tek suçlu biz olacağız. Böyle hissediyorum. Bu şeytanların elinden kimse kurtulamaz, sadece Allah müdahale ederse bir şey olur, onun da imkanı çok az öbür dünyaya kalıyormuş bu hesaplar bu dünyada işkence bize laik görülmüş çekecez

Suçu örtme gibi bir durum söz konusu olamaz..

UEFA Vermiş olduğu ceza ile zaten suçu tescilledi.. Eğer suçsuzluklarına dair en ufak bir şüphe duysalardı o cezaları veremezlerdi... ( TAZMİNAT AÇISINDAN DÜNYA'YI KAYBEDER )

Bunu herkes aklının bir köşesine yazsın...

yaranozlu
22.01.2014, 19:11
Nolduda gönderilen avukatlara teklif yapıldı, hem de cevabını bilmeden siteden yayınladılar. Var mı böyle bir dünya? Futbolcu transferlerini de böyle yapsalar ya! Hani yeterli ekibi vardı, hukukçularıyla halletcekti. Beceremeyince eski sisteme mi döndü? Yakında görürsünüz, sadri şenerden danışmanlık talebini siteden duyurur. Fazla değil, birazcık Trabzonsporlu ruhu olan bir başkan olsaydı şuanda yer yerinden oynuyordu. Bizse mal mal bekliyoruz, uefa yardım edecek diye!

Emirhan Makul
22.01.2014, 19:12
Suçu örtme gibi bir durum söz konusu olamaz..

UEFA Vermiş olduğu ceza ile zaten suçu tescilledi.. Eğer suçsuzluklarına dair en ufak bir şüphe duysalardı o cezaları veremezlerdi... ( TAZMİNAT AÇISINDAN DÜNYA'YI KAYBEDER )

Bunu herkes aklının bir köşesine yazsın...

Peki büyük konuşmayım ama şurada 1 ay içinde uefa "Yeniden yargılanma bitsin bizde öyle bir karar veririz" yada "TFF yeniden yargılanma sonrası kararını versin biz ona saygı duyarız" açıklamasını yapınca göreceğiz. UEFA'ya güvenmiyorum. Güven veren bir yapı olsa böyle çakal gibi beklemezdi.

uzungöllü
22.01.2014, 19:13
10 numara oldu. Çok zaman önce yapılması gereken bir hamle idi. Düşünen ve uygulayana helal olsun. Gün birlik günüdür.

Tayfun
22.01.2014, 19:16
Geç kalınmış bir hamle .

U.Sadıkoğlu
22.01.2014, 19:20
Peki büyük konuşmayım ama şurada 1 ay içinde uefa "Yeniden yargılanma bitsin bizde öyle bir karar veririz" yada "TFF yeniden yargılanma sonrası kararını versin biz ona saygı duyarız" açıklamasını yapınca göreceğiz. UEFA'ya güvenmiyorum. Güven veren bir yapı olsa böyle çakal gibi beklemezdi.

Gönlünü ferah tut..

Bu Ülke'de Paranın emir erleri varsa sayısı az olsa da kula kulluk etmeyen Delikanlı insanlarda var.. ;)

Bera B.
22.01.2014, 19:22
Bu grubu gönderen de bunlar değil miydi ben mi yanlış hatırlıyorum tarihleri mi karıştırıyorum?

poetricus
22.01.2014, 19:22
Hayırdır inşallah!

Samet Yildirim
22.01.2014, 19:31
Müthis hamle...

4 Avukatimiz bu teklifi kabul edeceklerdir...Aksini düsünemiyorum.

My
22.01.2014, 19:32
Çok sevindirici bir haber ama nerden çıktı şimdi bu? Olay ne acaba? İnşallah kabul ederler.

U.Sadıkoğlu
22.01.2014, 19:36
İkili tartışmalardan kaçınalım rica ediyorum...

bitirim
22.01.2014, 20:07
Yılın transferi resmen :) çok sevindim :)

Hüseyin Başoğlu
22.01.2014, 20:07
başkan azıcık akıllansa şu dar çapıyla vizyonsuzluğuyla bu kadar hatadan sonra bile bu klübün efsane başkanı olabilir...

kefil olduğu mecnun pandik attı buna bayraktara güvendi klüp belkide yolsuzluktan soruşturulucaktı erdoğana güvendi mahmut uslunun açıklaması ortada...Artık s. et şunlara güvenmeyi gel bu arkasında kim olduğunu merak ettiğin taraftara güven yapman gerekeni yap ya...

İlyas Özdemir
22.01.2014, 20:14
bir türlü alınamayan forvetten daha iyi iş sanırım yeniden yargılama olacak

Fatih Birinci
22.01.2014, 20:16
Mùthiş aferin başkan

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

Burçak
22.01.2014, 20:26
güzel hamle

Fatih Özkan
22.01.2014, 20:27
Şaşırtıcı ama bir o kadar da sevindirici bir haber :)

MaEsTrO
22.01.2014, 23:07
Vallahi geldiklerinden beri yaptiklari en mükemmel hareket.

Ama hala cekincelerim var:

1. Insallah gaz alma amacli degildir.

2. Iho avukatlara gerekli olan hareket alanini saglayacak mi yoksa avukatlari kendi güdümüne almaya kalkip frenleyecek mi? Muamma...

3. Cok gec degil mi??? Bu saatten sonra bir ise yarayacak mi?

SEDER
22.01.2014, 23:33
Demekki neymiş: doğru hamle yaparsan herkes takdir edermiş değilmi sayın başkan.. davayı kazandığımıza göre şunlara 150 milyon euroluk tazminat davası çakalım. Sonuçta davanın müdahiliyiz.

Nihat Günay
22.01.2014, 23:53
Yılın transferi resmen :) çok sevindim :)

Kesinlikle

Gökhan Koç
23.01.2014, 00:15
Arkadaşlar, ne demek "inşallah kabul ederler"

Bu 4 değerli insanın da samimiyetinden şüphem yoktur.

Eğer göstermelik bir teklif değilse bu, yani Atilla Dilaver'in çalışma detayları ile alakalı şartlarını kabul ederlerse, bu iş olur.

Olmazsa sebebi başkan ve yönetimdir.

Net

Sibel
23.01.2014, 00:28
Nihayet.

hermann hesse
23.01.2014, 00:35
en üstün hukuki norm anayasadır.
erdoğan ve tayfası anayasal değişiklik yaparak tahkim kurulunu futbol hukukunda yurtiçinde gidilebilecek son merci haline getirmişlerdir. bu kurul ise hukuki temellerden ziyade futbol ekonomisine göre karar vermektedir. takdir edersiniz ki futbol ekonomisi şuan iki kulübün kontrolündedir. fenerbahçe ve galatasaray.
diyeceğim odur ki; yurtiçi çabalar beyhudedir.
artık yurtdışı başvurular önemlidir. bunlar ise uluslararası spor hukuku uzmanlarını gerektirir.
profesyonel bir yönetim eğer ciddiyse gider avrupada milan ın, manchester united ın avukatlığını yapan büroları bulur teklifi onlara yapar.

kudu_61
23.01.2014, 00:38
Ne desem bilmeyrum ama inanın bana çok sevindim ve şu diyeyrum kabul edip devam etmezlerse vatan hainidirler

Mert Acar
23.01.2014, 00:54
çok çok çok iyi bir haber.

Muhammet Kalkışım
23.01.2014, 02:22
Aklı selim yönetim henüz aylar önce baskı altına aldığı ve istifaya zorladığı Av. Nusret Yılmaz'la yollarını ayırmanın hesabını gütmezdi.

Aklı selim yönetim sözlü ve yazılı ifadelerinin arkasında durur, %90 hata payı içermezdi.

Aklı selim, akil bir yönetim tv ekranlarında gaz almaz, yazılı metinlerle hukuk kaidelerini yerine getirirdi.

Tüm samimiyetimle umuyorum ki haksız çıkarım gelişen neticelerden. Hakkımızı tüm bedellerine rağmen savunmuş ve savunmaya devam eden bu isimlere saygım sonsuz ancak ben İHO ve sözde paydaşlarına güvenmiyorum.

28TS61
23.01.2014, 02:32
hadi hayirlisi

sifuni
23.01.2014, 02:52
Süper Haber insallah olur.

Yiğit Gayretli
23.01.2014, 08:36
İHO'nu yaptığı en doğru iş. Belki de tek.

Fatih Öztürk
23.01.2014, 08:45
İHO'nu yaptığı en doğru iş. Belki de tek.

Dünyanın en iyi kalecisinin sözleşmesindeki maddeyi kaldırması yaptığı doğru işlerden biri.

S.ÖZKAN
23.01.2014, 08:58
Bu cok güzel bir haber.Teşekkürler İHO.Kötü olanı nasıl eleştiriyorsak iyi olanıda takdir etmeliyiz.

Öznur61
23.01.2014, 09:03
Klübümüz adına cidden güzel hamle..
İnşallah olur.

OrkHun
23.01.2014, 09:41
yazmaktan klavyemde tüy bitti, yine yazıyorum.

bunlar hikaye arkadaşlar.

iho-rte-aziz yıldıvım bu kavgada aynı saftadır.
bu ittifaka karşı bir başkaldırı olmayacaksa trabzon'da
sittin sene bekleriz o kupayı.

komploculuk falan da değil, çok açık yani mesele. aleni. kabak gibi görünüyor.
niye böyle salağa yatmaya meyilli bazı arkadaşlar??

Mollasalihoğlu
23.01.2014, 09:43
Özellikle erdem egemen, uefa ve fıfa'nın gerekli balyozu indirmesi adına muazzam bir transfer olur.

Umarım kabul ederler.

Mollasalihoğlu
23.01.2014, 09:44
yazmaktan klavyemde tüy bitti, yine yazıyorum.

bunlar hikaye arkadaşlar.

iho-rte-aziz yıldıvım bu kavgada aynı saftadır.
bu ittifaka karşı bir başkaldırı olmayacaksa trabzon'da
sittin sene bekleriz o kupayı.

komploculuk falan da değil, çok açık yani mesele. aleni. kabak gibi görünüyor.
niye böyle salağa yatmaya meyilli bazı arkadaşlar??

Yönetimin amacı kötü olabilir.

Ama bu adamların iyiniyetinden ve Trabzonsporluluğundan şüphem yok.

Bu konuya sevinenlerin salağa yattığı söylenemez kısaca.

bitirim
23.01.2014, 10:07
Atilla DİLAVER'i biraz olsun tanıdıysam İHO yamuk yapmaya kalkarsa cümle aleme rezil eder hiç bir şekilde lafını esirgemez. Trabzonspor'un menfaatlerinden asla uzaklaşmaz.

Nexus 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

poetricus
23.01.2014, 10:09
Yönetimin amacı kötü olabilir.
Ama bu adamların iyi niyetinden ve Trabzonsporluluğundan şüphem yok.
Bu konuya sevinenlerin salağa yattığı söylenemez kısaca.
Benim de sizin gibi tek emin olduğum şey o insanların iyi niyetleri ve samimi Trabzonsporlu oluşları.

Yiğit Gayretli
23.01.2014, 10:58
Sanmıyorum ki Atilla Dilaver ve diğer hukukçu abiler "işimize karıştırmayız, tam yetki istiyoruz" garantisini almadan bu işi kabul etsinler...

Mollasalihoğlu
23.01.2014, 11:03
Bu ekipten rahatsız olan Trabzonsporlular var twitterda.

Bazen diyorum ki "biz neyin mücadelesini veriyoruz?"

Bartuğ13
23.01.2014, 12:49
transfer haberinden daha çok sevindiren bir haber bu. neden ilişkileri kesilmişti, neden sadri şener'in verdiği paralar sorgulandı onu anlayamamıştım zaten.

Kaya
23.01.2014, 12:58
Bu transfer kalitesinde bir de takıma 4 tane oyuncu bulsak şampiyon da oluruz...

emre duman
23.01.2014, 13:07
çok güzel haber tam yetki verilsin kasıp kavurmazlarsa adam deyilim :)

hermann hesse
23.01.2014, 13:55
Bu ekipten rahatsız olan Trabzonsporlular var twitterda.

Bazen diyorum ki "biz neyin mücadelesini veriyoruz?"

"mücadeleyi verelim ama bilinçli olsun"

ekipten rahatsız olmaktan ziyade ulaşılmak istenen amaç ve kullanılacak olan hukuksal araçlar konusunda bende ciddi bir şekilde bu ekibi sorguluyorum.
türkiye içindeki hukuksal yol bitmişken bu ekip ne kadar faydalı olabilir?
şu bakış açısına ise tamamen karşıyım; yürekten trabzonlu bu adamlar.
bariz bir biçimde suçlu olan taraf fenerbahçe türkiye'nin en iyi ceza avukatı ile girişti davaya. adam galatasaraylı. söz konusu hukuksa duygusalık devreden çıkar, çıkmalı..
bizim yönetimimiz ise ne yaptığını bilmeyen, plansız bir yönetim. onlar da bizim gibi taraftar.
meşhur anayasal değişikliği yaparak yurtiçi süreci kapayan hükümeti ise sevgiyle anıyorum...:mad:

yapılacak ise belli;
-uluslararası ünlü bir hukuk bürosuyla anlaşma.

Ertan 51
23.01.2014, 13:59
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=45003

Burak Bıyıklı
23.01.2014, 14:16
iyi bi hamle olmuş.hayırlısı diyelim.yargıtayın onamasına bile sevindirmemek için elinden geleni yapan bi ülkede artık hiçbirşeyden emin olamıyoruz malesef

İskefiyelireis
23.01.2014, 14:23
Şike davasının her aşamasında emeği olan bu isimlere hepimiz güveniyoruz. Bu isimler Mars' ta da olsa hakkın yerine gelmesini sağlayacaktır. Dava yeniden başlıyor. İmkanı olan herkes Cumartesi günü meydanda sonra da maçta mutlaka bulunmalı. Sesimiz gür ve sert çıkmalı.

Mollasalihoğlu
23.01.2014, 14:48
"mücadeleyi verelim ama bilinçli olsun"

ekipten rahatsız olmaktan ziyade ulaşılmak istenen amaç ve kullanılacak olan hukuksal araçlar konusunda bende ciddi bir şekilde bu ekibi sorguluyorum.
türkiye içindeki hukuksal yol bitmişken bu ekip ne kadar faydalı olabilir?
şu bakış açısına ise tamamen karşıyım; yürekten trabzonlu bu adamlar.
bariz bir biçimde suçlu olan taraf fenerbahçe türkiye'nin en iyi ceza avukatı ile girişti davaya. adam galatasaraylı. söz konusu hukuksa duygusalık devreden çıkar, çıkmalı..
bizim yönetimimiz ise ne yaptığını bilmeyen, plansız bir yönetim. onlar da bizim gibi taraftar.
meşhur anayasal değişikliği yaparak yurtiçi süreci kapayan hükümeti ise sevgiyle anıyorum...:mad:

yapılacak ise belli;
-uluslararası ünlü bir hukuk bürosuyla anlaşma.

Atilla Dilaver zaten avukatlıktan ziyade stratejistliği ile fayda sağlıyor sürece başından beri.

Nusret Yılmaz ve Hakan Orhan da 16. Ağr Ceza Mahkemesi'nde yetkinliklerini ispatladılar.

Erdem Egemen'in ise bugüne kadar bildiğimiz bilmediğimiz bazı hareketleri ile işin yurtdışı boyutunda neler olduğunu ben kısmen biliyorum.
Yani sevinme sebebim bu isimlerin bizler gibi Trabzonsporlu olması değil, bu konuda lazım insanlar olmaları. Bizler gibi Trabzonsporlu olmaları sevincimi katmerleyen husus sadece.

winner
23.01.2014, 14:53
İsimler beni ilgilendirmiyor kulüp kiminle isterse onunla çalışır.

Benim merak ettiğim yurt içinde hukuken sonuç alma imkanı kalmadığı ve adeta duvara konuştuğunuz halde hukukçulardan neyin beklendiği.

Bu işin yurt içinde hukuksal mücadele ile çözülemeyeceğini uzun zaman önce söylemiştim.Şimdi iyice ortaya çıktı zaten.

Yargıtay kararı sonrası TFF jet hızıyla açıklama yaptı dosya kapandı diye.

İstediğiniz başvuruyu yapın eğer siyasi irade istemezse hukuken sonuç almak mümkün değil. Şikede ki sportif süreç tamamen siyasi...Siyasi bir konuyu hukukla çözemezsiniz...Bu süreci en iyi anlatan cümle adını kitaba da veren "kupa başbakan'da"sözdür..Olayın sadece siyasi olduğunu çok iyi anlatan bir cümle.

Burada yapılacak iş uefa ve fifa'yı devreye sokmaktan başka bir şey değil.Uzun zamandır öyle aslında.

Gerekirse paraya kıyıp uefa ve fifa nezdinde etkili yabancı bir hukuk bürosuyla çalışmak ve işe Uefa'yı karıştırmak daha mantıklı ve işlevsel bir yöntem bence.

Uefa ve Fifa devreye girmeden sonuç alınabileceğine inanmıyorum.

Şimdi tartışılan yeniden yargılama girişimleri ve şikenin buna dahil olacağı yönünde söylemler işin nasıl kapatılmak istendiğini gösteriyor.

Sözde başkanın amacı belli hukuk yoluyla çözüm imkanı olmayan bir işi hukukçulara havale ederek süreci daha da uzatmak ve düğümlemek.

Seçim öncesi gerekli talimatları almıştır ilgili yerden. Ortalığı karıştıracak, seçimi iktidar partisi aleyhine etkileyebilecek fb'nin küme düşmesi,puan silme,kupanın bize gelmesi gibi bir girişim haddi değil.

Bu nedenle iyi niyetli bir tavır olarak görmüyorum.

Yine de hukuken hangi başvuruların yapılacağını ve sonuçları bende merak ediyorum.Umarım yanılırım ve başarılı bir sonuç elde edilir bu girişimden.

hermann hesse
23.01.2014, 15:51
winner, söylediklerinin çoğunda katılıyorum sana..
ek olarak belirtmek isterimki ülkemiz hukuk anlamında 100 yıl geriden geliyor.
tüm şike sürecini halk ağzıyla anlatmak gerekirse;
adamlar bu olay patlak verdikten sonra hukuk dışında kendilerince şöyle bir adalet gerçekleştirdiler.
" abi fenerbahçe şike yapmış. ama bak trabzon da o kadar temiz değil. biz bu fenerbahçeyi düşüremeyiz taraftarıydı, digitürküydü, vs.. altından kalkamayız. iyisi mi şampiyonlar ligini bunlara verelim dosyayı da kapatalım."
yapılan tüm açıklamalar işte bu anlayışın kurumsal ve hukuksal bir üslup ile açıklanmasıdır.
hani siyasiler karşı tarafa küfürle cevap verecek raddeye geldiklerinde "talihsiz bir açıklama olmuş" karşılığını verirler ya. işte o misal.
hukuk bambaşka birşeydir dostlar. kutsaldır. evrenseldir. soğuktur. tek tarafı adalettir.
ama bu ülkede kendilerinden ders aldığımız, kitaplarını okuduğumuz hukukçular(bazı tahkim kurulu üyeleri) hukuka ihanet ettiler.
kıta avrupası hukukun doğduğu yerdir. onlar kesinlikle bizim gibi bakmazlar. bu yüzden yurtdışı çok önemlidir.

Faik Yılmaz
23.01.2014, 16:41
bahsi geçen 4 isimde 3 tanesiyle sohbet ortamında bir araya gelme fırsatım oldu.....

eğer hepsi ikna edilebilirse süper iş yapılır.....

ama daha bir kaç ay önce resmen kovdukları Nusret Yılmaz bugün gelirmi bunu bilmiyorum..doğrusuda sanmıyorum....

çocuk oyuncağı değil bu iş..bugün git yarın gel....

murat şahin
23.01.2014, 17:12
Yönetimin iş başına geldikten sonra yaptığı tek olumlu haraket!...

fincher
26.01.2014, 01:51
Noldu bu iş,anlaşma sağlanmadımı hala?

My
26.01.2014, 09:13
Bu yönetime hiç mi hiç güvenmiyorum. Daha dün bir tanesi 'fb düşmesin kupa bize verilsin' diye açıklama yapmış yine. Bu kafa ve bu isimler nasıl bir araya gelecek te çalışacak pek aklım almıyor.

28TS61
26.01.2014, 17:13
Bu yönetime hiç mi hiç güvenmiyorum. Daha dün bir tanesi 'fb düşmesin kupa bize verilsin' diye açıklama yapmış yine. Bu kafa ve bu isimler nasıl bir araya gelecek te çalışacak pek aklım almıyor.

anlamak gercekten güc. ne demek kupar verilsin ama düsmesinler. derhal görevini birakmalidir.

ona sormak isterdim ailesinden birini tecavüz etseler, ceza yesin ama hapise girmesin yinede dermi

Nihat Günay
26.01.2014, 23:54
Teklifi kabul ettiler mi?

Harun-61
27.01.2014, 11:10
Teklifi kabul ettiler mi?

??? cevap ???

28TS61
27.01.2014, 17:33
hala cevap yok. bir an önce kabul edip gerekli girisimleri yapsalar keske

My
27.01.2014, 20:56
Av. Hakan Orhan'ın açıklaması arkadaşlar :)

HAKAN ORHAN ‏@AvHakanOrhan (https://twitter.com/AvHakanOrhan)
Trabzonspor'un bize yaptığı teklif ile ilgili açıklamamız.

http://i.hizliresim.com/ey5nX9.jpg (http://hizliresim.com/ey5nX9)

Adem Akyüz'
27.01.2014, 20:59
Çok şükür iyi haber geldi :)

ibrahim
27.01.2014, 21:03
Ya rabbi sükür. :)

Bud Spencer
27.01.2014, 21:10
böyle birseyi zaten bekliyordum ama yönetim bu ekibin cizdigi yolda ilerleyecegine inanmiyorum ne yazikki

freedomforever
27.01.2014, 21:11
Helal olsun! Trabzonsporluluk budur!

GT-S5830 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

My
27.01.2014, 21:19
böyle birseyi zaten bekliyordum ama yönetim bu ekibin cizdigi yolda ilerleyecegine inanmiyorum ne yazikkiAynı endişeler bende de var. Daha yürüyüşün akşamı 'fb düşmesin aziz yatmasın' diyen adamlarla çalışmak... Allah yardımcıları olsun.

zaferyıldız
27.01.2014, 21:24
Çok güzel çoook
Helal olsun

Erkan SÜNGER
27.01.2014, 21:33
Helal olsun abilerim benim...

My
27.01.2014, 21:38
Bu da Atilla Dilaver'in açıklaması :)

Atilla Dilaver ‏@AtillaDilaver (https://twitter.com/AtillaDilaver)
KAMUOYUNA DUYURU: Trabzonspor'un tarafımıza yapmış olduğu davet hakkında

http://i.hizliresim.com/e7gV4N.png (http://hizliresim.com/e7gV4N)

Furkan S.
27.01.2014, 21:41
İyi iş.

arifberkay
27.01.2014, 21:47
cok sevindim bekliyordum

colman
27.01.2014, 21:50
Çok güzel herşey Trabzonsporumuz için..

Bud Spencer
27.01.2014, 21:54
Aynı endişeler bende de var. Daha yürüyüşün akşamı 'fb düşmesin aziz yatmasın' diyen adamlarla çalışmak... Allah yardımcıları olsun.

iste böyle seyler beni deli ediyor

Trabzonsporluyu birakin, ahlakli bir insan böyle bir sey nasil diyebilir...inanamiyorum

Nazim Can
27.01.2014, 21:56
Ulan ilk defa adam akıllı bir iş yapmak üzere yönetim.hadi bakalım vira Bismillah.

Abi se destegini cekince kendilerine geliyorlar yavas yavas aynisi hoca icinde gecerli olsa keske:)

Alihan Ertürk
27.01.2014, 22:25
Hayırlı uğurlu olsun.

Kulübün başkanlık koltuğunda oturan şahıstan daha çok mücadele ettiler, bu süreçte çok emekleri olan isimler bunlar. Allah utandırmasın, adalet yerini bulunca kupanın bir ucundan da bu isimler tutsun inşallah.

HOPA'LI TS'Lİ
27.01.2014, 22:26
Cevat KOL abimiz, ÇAYTV'de az önce yönetimin bu davetinin çok yerinde olduğunu söyledi.

Evet bence de çok isabetli bir karar.

Önce UEFA'ya, sonra da tff'ye şahane bir yazı hazırlıyorlarmış.

2010-2011 ŞAMPİYONLUK KUPAMIZI ER GEÇ VERECEKLER.

YILMAK YOK, DURMAK YOK, UNUTMAK YOK, UNUTTURMAK YOK, BU YOLDA UYUMAK YOK.

EN BÜYÜK TRABZONSPOR TARAFTARLARI!

Kaya
27.01.2014, 23:14
Kulübümüze ve bu mücadele hayırlı olmasını diliyorum...

Özellikle Atilla Dilaver büyük bir güç...

Celal Demir
28.01.2014, 08:52
Artık dahada güçlüyüz...

Ertan 51
28.01.2014, 09:22
Çok büyük saygı duyduğum,son dönem şahit olduğumuz sözde Trabzonsporlulara bakınca da gerçek Trabzonsporlular dediğim ender insanlar.Hepsinden de Allah razı olsun.Çok büyük bir kazanç bu babayiğitlerin Ts için mücadele etmesi.
Yönetime de teşekkürler,
bu güzel insanlarla sonuç ta güzel olacak inşallah.

Gökhan Koç
28.01.2014, 09:35
Avukatlarımıza teşekkür etmek lazım, çünkü yaptıkları gerçekten büyük fedakarlık.

Ama kimse "ohh avukatlarımız kabul etti, artık işlerden el çekebiliriz" demesin.

Hukuk süreci muhakkak çok derin olacaktır, bu süreç boyunca BMN'nin sosyal becerilerine, araştırmalarına, motivasyon çalışmalarına ve daha birçok özelliğine ihtiyaç duyacaktır avukatlarımız.

BMN Trabzonspor'u tehlikelerden korumak için önünde duran en büyük ve en güçlü settir,

Avukatlarımıza da bu konforu yaşatacağımızdan şüphem yok.

Yiğit Gayretli
28.01.2014, 09:38
Son günlerde güzel şeyler oluyor...

İskender Çakmak
28.01.2014, 09:48
Güzel gelişme. Birlikten kuvvet doğar diye boş yere dememişler. Hep birlikte başaracağız inşallah.

Fatih Birinci
28.01.2014, 09:50
Allah razi olsun bùyük adamlar

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

alone_6161
28.01.2014, 10:36
Hacıosmanoğlu'nu en fazla ve en sert eleştirenlerden biriydim ama bu son hamlesi çok çok yerinde. Kendisini geç de olsa bu doğru hamlesi sebebiyle kutluyorum. Avukatlarımıza da bu teklifi kabul ettikleri için teşekkür ediyorum. İtiraz ettiğim tek bir nokta var o da avukatlarımızın karşılıksız, bedelsiz çalışmasına. Trabzonsporumuz bugüne kadar iş bilmez yönetimler yüzünden öyle paralar kaybetti ki, hak etmeyen öyle kişilere bedeller ödedi ki, böyle kutsal bir mücadele için zaman ayıran, emek veren, tehditlere pabuç bırakmayan avukatlarımıza karşılığı hem maddi, hem manevi onore edilerek verilmelidir.

Murat'
28.01.2014, 11:03
Türkiye'den adalet aramayalım boşuna, hiç vakit kaybetmeden UEFA ve FIFA'ya gidelim.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
28.01.2014, 11:06
Üzerimize düşen desteği vermemiz lazım.
Hayırlı olsun.

Courage
28.01.2014, 11:29
Teklifi kabul etmeleri harika.

Transfer peşinde koşacağına bu işleri geçen yıldan halletmeliydik. Şimdiye kadar hakkımızı almıştık.

Hayırlısı olsun.

Hasan ZAİMOĞLU
28.01.2014, 11:43
Geç kalınmış bir teklif ... Zararın neresinden dönersek kardır... Allah yar ve yardımcıları olsun.

28TS61
29.01.2014, 00:29
tesekkür etmek gerekir hepsine

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
29.01.2014, 11:23
Başta yapılması gerekeni sonda yapmak bize has bir şey galiba.
Geç olsun güç olmasın demişler ama;
inşallah geç olmamıştır.

bkandil
29.01.2014, 12:04
Hadi hayırlı olsun, umarım bazı şeyler için geç kalınmış değildir...

emre duman
29.01.2014, 14:50
Beyler nie ye geç olsun uefa geriye dönük karar alabilmek için kanun deyiştirdi rahat olun :)

Ali Bektaş
29.01.2014, 15:11
Beyler nie ye geç olsun uefa geriye dönük karar alabilmek için kanun deyiştirdi rahat olun :)

Biri bizi iyi anlatmış UEFA ya

Mollasalihoğlu
31.01.2014, 09:37
Nusret Yılmaz ‏@avnusretyilmaz 12 sa.
Ah keşke yanılmış olsam. Bazıları hiç değişmez!..

?

Samet GÜVEN
31.01.2014, 10:03
Nusret Yılmaz ‏@avnusretyilmaz 12 sa.
Ah keşke yanılmış olsam. Bazıları hiç değişmez!..

?

Sağa sola kovduğunu söylediği adamı geri çağırınca '' sonunda '' dedik. Ancak Nusret beyin bu sözlerini anlamamak için saf olmak gerekir.

Trabzonsporun iyiliğini isteyen bu insanların hangi talebi başkanı rahatsız edebilir? Şu kulübün içinde, başkanın etrafında olan bitenleri bilmek için neler vermezdim.

sifuni
04.02.2014, 05:12
Güncel konular ile ilgili bilgi almak icin BMN Radyo Atilla Dilavar'i tekrar konuk etse cok güzel olur. BUrdan yetkililere sesleniyorum :)