PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beyaz TV - Derin Futbol

oflukaan
21.01.2014, 03:26
Beyaz tvnin dikta etmeye çalıştığı başlıklar...

ŞİKE yapan cezaevinde yatmasın
RTE' a kumpas kurulduysa aziz yıldırımada kumpas kuruldu
aziz yıldırım siyasetten içerde
aziz yıldırımı ergenekondan alamadılar şikeden aldılar
Trabzonun tapesi saklandı
Trabzon da şike yaptı
KUPA boşta kalacak
sportif yargı bitti
şikeyi yapan futbolcu yok
tapeler sahte

MURAT İNCE
21.01.2014, 14:28
beyaz tv.nin her şeyi sahteki

cyberentalpi
21.01.2014, 18:47
Kimler nedir ?
Beyaz Tv i.melih gökçek in kanalı
kısaca akp ne isterse onu soyler

sunucu denen solaryum şebeği ertem şener Ts düşmanı. Rüştü nün bir yerini öptü. sikecilerin öpmedigi yerini bırakmaz
Hatta Ts 'ye CL kuraları çekilirken fb yi gönermediler Ts neden burda felan diyecek kadar adi biri

sinan denen kel azize nin en baş yalaması. geçmişteki alaeddin çakıcı kirli ilişkilerini hatırlayalım

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=226928

Ümit Ozat denen insanımsı ise futbolculugunda denizli Td si Giray Bulak çirkefleşip a kufur etmişti. O zaman nefret etmiştim. sonra bir rahatszlik felan gecirdi uzuldum. sonra biraz fb yi iyi eletirince delikanlısanmıtım. ama yanılmısım. O ilk kufur eden cirkef ümit. üzüldüğüme üzüldüm.

Ahmet Çakar Ts yi ilk sampiyon ilan eden adamdı. ama soylemleri genelde iktidar yanlısı ama ortayada belkili bir sey bırakayım seklinde. ama ters düşmeyecegi sey iktidar. aslında fikriyatı boyle degil ama benim fikrim bu diyecek kadar mert hic degil.
dikkat edin soylemleri su an rte nin aynısı. ama ortada belkili bir sey bırakıyor.

rasim ozan yigit buluttan hallice bir adam. herkese saldirarak prim yapar. bagirarak konusur. Gs lidir gs lilerin bile yuzde 90 nefret eder. akp lidir akplilerin yuzde 90 ı nefret eder.soylemi tamamen iktidarı savunmak uzere kuruludur.

azize konukmus beyaz tv ye. tinan , ümİT özAT solaryum sebegi belli bakalım o tarafsız ahmet çakar ve rasim ozan ne diyecek

rasim ozan a ROK diyecem de bizim Onurumuz da ROK. o yuzden demem. ROK bir hamle ve yakısanı ONur. Onursuz rasim degil

cyberentalpi
21.01.2014, 18:49
Kimler nedir ?
Beyaz Tv i.melih gökçek in kanalı
kısaca akp ne isterse onu soyler

sunucu denen solaryum şebeği ertem şener Ts düşmanı. Rüştü nün bir yerini öptü. sikecilerin öpmedigi yerini bırakmaz
Hatta Ts 'ye CL kuraları çekilirken fb yi gönermediler Ts neden burda felan diyecek kadar adi biri

sinan denen kel azize nin en baş yalaması. geçmişteki alaeddin çakıcı kirli ilişkilerini hatırlayalım

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=226928

Ümit Ozat denen insanımsı ise futbolculugunda denizli Td si Giray Bulak çirkefleşip a kufur etmişti. O zaman nefret etmiştim. sonra bir rahatszlik felan gecirdi uzuldum. sonra biraz fb yi iyi eletirince delikanlısanmıtım. ama yanılmısım. O ilk kufur eden cirkef ümit. üzüldüğüme üzüldüm.

Ahmet Çakar Ts yi ilk sampiyon ilan eden adamdı. ama soylemleri genelde iktidar yanlısı ama ortayada belkili bir sey bırakayım seklinde. ama ters düşmeyecegi sey iktidar. aslında fikriyatı boyle degil ama benim fikrim bu diyecek kadar mert hic degil.
dikkat edin soylemleri su an rte nin aynısı. ama ortada belkili bir sey bırakıyor.

rasim ozan yigit buluttan hallice bir adam. herkese saldirarak prim yapar. bagirarak konusur. Gs lidir gs lilerin bile yuzde 90 nefret eder. akp lidir akplilerin yuzde 90 ı nefret eder.soylemi tamamen iktidarı savunmak uzere kuruludur.

azize konukmus beyaz tv ye. tinan , ümİT özAT solaryum sebegi belli bakalım o tarafsız ahmet çakar ve rasim ozan ne diyecek

rasim ozan a ROK diyecem de bizim Onurumuz da ROK. o yuzden demem. ROK bir hamle ve yakısanı ONur. Onursuz rasim degil

Adem Akyüz'
21.01.2014, 19:20
Beyaz Tv'yi izleyerek sadece onlara yarar sağlamış olursunuz. Oradaki kişilerin neler söyleyeceğini, kimlerin yalakaları olduklarını herkes çok iyi biliyor.. O yüzden boşuna izleyip hem rayting yapmalarına izin vermeyin, hem de boşu boşuna günahkar olmayın. Kanalı değiştirmek çok zor değil..

billybay
26.01.2014, 00:33
Ümit özat denilen şarlatan yine boş boş konuşuyor edepiz herif

Mustafa ÖZDEMİR
09.02.2014, 13:25
şerefsizler...

sifuni
09.02.2014, 13:33
Sike yapan yolsuzluk yapmistir isin ekonomik boyutunu unutturup bir oyun icin hapis yatilir mi demeye getiriyorlar yemezler !

Fatih Birinci
09.02.2014, 14:21
Ayi oglu ayi ümit özat

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

61refikbey
10.02.2014, 00:34
Maçi birakin Beyaz tv de biz fena sallliyorlar... Bizi savunan birtane adam yok yaziklar olsun!!! Yöneticiyseniz bütün kanallara baglanin hakkimizi savunun ama nerdeee

Erkin
10.02.2014, 13:14
Telegol bitirilince meydan bu oksijenimizi gereksizce tüketenlere kaldı..

cakalkerem
10.02.2014, 13:25
Herzaman dedim bizi savunan rasim sadece...adamlar sikeyi normal gosteriyorlar...cakar bile cark etti

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koray Böyük
11.02.2014, 00:14
Gecen illimunati ile ilgili araştırma yapiyordum.. Belki de bircogunuzun bildiği şeyi yeni öğrendim ve bunu her sayfada paylasacam. Vermiş olduğum linke birkez olsun tiklayip okuyun...

[url]http://papazincayiri.blogspot.com.tr/2011/03/dosya-fenerasyon-hakemler-medya-cia.html[/url

Bntrk
27.03.2014, 01:56
Her ne kadar Beyaz Tv benim değil desede başkasının adına olarak Melih Gökçek'in kanalıdır, oğlu ilgileniyor , son ses kayıtlarındada 24 ün ve starında Tayyibin olduğu ortaya kendi ağzından çıkmış oldu.. Ayni onun gibi

Telegol çok iyidi, Fenevli Acun olmasaydı devam ederdi ama sizlerde Acunun programlarını izlemeyin izletmeyin reklam verenleri sosyal medyadan tepkinizi gösterin..

burasıdaTRABZON
27.03.2014, 18:54
Gecen illimunati ile ilgili araştırma yapiyordum.. Belki de bircogunuzun bildiği şeyi yeni öğrendim ve bunu her sayfada paylasacam. Vermiş olduğum linke birkez olsun tiklayip okuyun...

[url]http://papazincayiri.blogspot.com.tr/2011/03/dosya-fenerasyon-hakemler-medya-cia.html[/url

bu metni fener taraftarı oluşturmuş dalga geçmek amaçlı

borko
05.08.2014, 19:17
ya oldum olasi gicigim zaten su kanala adinda meymelet yok beyaz tv (http://aaspot.net/forum/showthread.php?2586-GALATASARAY-%C5%9Eampiyon-oldu!)

Emre Özyanık
05.08.2014, 20:03
programa birde Trabzonsporun savunuculuğunu yapacak isim getirilmelidir. Orada ezdirilmemelidir bu takım. Kimse yok ise ben adayım buna.

signal
08.11.2014, 11:25
Beyaz tv 17 aralığa kadar sürekli şikeyle ilgili azize saydırıp durdular, başta rasim ve Ahmet kaçar olmak üzere. Sürekli kupanın Trabzonsporun hakkı olduğunu söyledir
ANCAK
17 aralıktan sonra işin rengi tamamen değişti. AKP yalakası olduğunu bildiğimiz rasim bir anda çark etti. Ahmet Çakarda ona ayak uydurdu. Ondan sonra işi paralele bağlamaya filan kalktılar. Ve son zamanlarda azize iltifat etmeye bile başladılar. Geçen Ahmet çakar en delikanlı adamdır bile demişti aziz için.

Düzene direnirsen sonunda o düzen seni yutar. Tıpkı Uğur Meleke gibi. Adam gerçekleri konuştu. Sonucunda trtden kovuldu. Düzen bu şekilde işliyor

Fatih Birinci
08.11.2014, 11:40
şey cocuklari hepsi hele hele o yalaka ertem

Osman 1967
16.12.2014, 03:10
beyaz tv'dekiler hepsi reyting peşinde !

TSercaN
16.12.2014, 10:14
Turkiyede yuzde 95i ( bu isi yapanin) adam degildir. Yalakadir / seref yoksunudur / yalancidir / iftiracidir / gucluden yanadir / haysiyetsisdir / kisiliksizdir.

Ucuncu dunya ulkesiyiz malesef.

Sent from my iPhone using Tapatalk

halil ibo
17.12.2014, 09:06
Bunların adını anmak bile reklamlarını yapmak demektir.
Hayatta şunu öğrendim ki; Her kim ''beyaz'',''ak'',''piri pak'' isimlerinin ardına gizleniyorsa,kirlinin,çukurun,aşağılığın biridir yada onların hizmetkarıdır.

Ozan Yılmaz
03.07.2020, 20:20
https://www.youtube.com/watch?v=nIcz9K_eEZU