PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kulüpler Birliği'nde Kupa Kavgası!

Veysel
20.01.2014, 16:47
Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz'ın Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'na "Yeniden yargılama olduğunda senin kulübün ile ilgili elimdeki tapeleri paylaşacağım. Bakalım o zaman ne yapacaksın" dediği ortaya atıldı.
TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in de katıldığı toplantıda Mecnun Odyakmaz ve Hacıosmanoğlu'nu diğer kulüp başkanları yatıştırdığı öğrenildi.

(Maraton)

Başkan daha önceden "Mecnun'a kefilim" demişti

chener
20.01.2014, 16:54
Hani örgüt yoktu.adam elimde tape var dediğine gore bunlar azizin köpekleri oluyor.al sana örgüt.

Fatih Öztürk
20.01.2014, 16:57
Evet sayın başkan.al sana dağ evinde anasının sofrasına oturduğun mecnun.
Al sana kefili olduğun adam kılıklı mecnunun.

Murat Acar
20.01.2014, 17:01
Allahın sopası yok işte kefilim dediği adamın ne mal olduğunu kendi gözleriyle görmüş mustehak bu sana az bile iho inan az bilee....Gerçekten elinde belge varda vermediysen adam değilsin sen odyakmaz ...İnanmıyorum elinde delil olacaktıda vermeyecekti bu adam elinde olsaydı bizi bir karış suda boğardı kuru sıkı atmıştır attığıda iyi oldu bence iho adına neyin ne olduğunu gördü bizim sayın başkan :)

DeAgLeMaNyAq
20.01.2014, 17:03
Hacıosmanoğlu kefil olmaya devam etsin. Elinde şimdiye kadar görmediğimiz hatta mahkemenin bilmediği ne tape varmış çıkarsın biz de görelim. İşin ilginç tarafı o kadar söyleme rağmen mahkemede bile teşvik olayının sadece duyum olduğunu elinde bir delil olmadığını söylüyordu...

Ibrahim Gaygusuz
20.01.2014, 17:06
Mecnun'un kime guvendigini herkes biliyor.

IHO yuz verdi buna

Oğuz ZEYTİN
20.01.2014, 17:10
Yeniden yargılanmayı beklemeye gerek yok. Hani bütün hukuki merciler yüzlerine kapanınca "bizi halk akladı" diyorlar ya, kamuoyuna sunsunlar da görelim neymiş o tapeler...

Gerçi ilk savunma argümanlarından biri tapelerin suç teşkil etmediğiydi. Demek ki sıvamak böyle bir şeymiş.

Yiğit Gayretli
20.01.2014, 17:12
"Orta Oyunu"

İHO "tiyatroyu bekleyelim" demişti. O tiyatro görebildi mi bilmiyorum ama ben burada net bir "orta oyunu" görüyorum.

Çağdaş DENİZ
20.01.2014, 17:21
hey Allah'ım ne mallar var ya

Muhteva
20.01.2014, 17:36
Yalan haber yeniden yargılama asla olmayacak böyle bir şey söz konusu bile değil..

Veysel
20.01.2014, 17:41
Bu mecnun mafya bunu bilmeyen yok bununla bi resim görmüştüm bizim bu işlerle uğraşan bi abimizin onla beraber resmini görmüştüm bu şike olaylarından sonra daha sonra onu hala yönetimde büyük görevde olan insanlarla görüyorum hepsi birbiriyle irtibat halinde nasıl bir ortam dönüyor aklım almıyor

S.ÖZKAN
20.01.2014, 17:49
Elinde tape olsa Mecnun Odyakmaz 500 kere ilan etmişti.

Ama tabi önemli olan Koskoca TS Başkanı bu adama kefil olması.

Fatih Öztürk
20.01.2014, 17:50
Bu mecnun mafya bunu bilmeyen yok bununla bi resim görmüştüm bizim bu işlerle uğraşan bi abimizin onla beraber resmini görmüştüm bu şike olaylarından sonra daha sonra onu hala yönetimde büyük görevde olan insanlarla görüyorum hepsi birbiriyle irtibat halinde nasıl bir ortam dönüyor aklım almıyor

Her tarafı mafya olsa nolur sokak serserisinin bir tık üzerinde serseri tayfasındandır kendileri.

special one
20.01.2014, 17:56
onu bunu bırakın yarın saat 21:00 kupa yıda havaalanına getırcekmış bu yuzsuzler

Fatih Öztürk
20.01.2014, 17:59
onu bunu bırakın yarın saat 21:00 kupa yıda havaalanına getırcekmış bu yuzsuzler

Şereflerinide getireceklermiymiş?

Ilelioglu
20.01.2014, 18:02
Yahu birsey varsa bile biz sizler gibi şikeyi savunmayiz. Cezamizi cekeriz, aramizdaki fark bu zaten.

Ama polisin elinde olmayan tapenin sende ne isi var? Birak bu yalanlari Mecnun...

..

Hüseyin Başoğlu
20.01.2014, 18:02
hala kefilmisin boşkan?

Fatih Öztürk
20.01.2014, 18:03
Adamın ta kendisisin Giray Kaçar.

special one
20.01.2014, 18:07
Şereflerinide getireceklermiymiş?

Zavallılar azize yi polis almasın diye uğraşıyorlar ama nafile uçaktan indiği gibi alacaklar zavallıyı. eger almazlarda adamı şov yapsın diye bırakırlarsa artık dayanmcam valla

h@msi61
20.01.2014, 18:10
Tapesi olup da paylasmayan.... IHO, Unal Karaman vb. gibilerden su herif icin soylediklerinden dolayi nefret ediyorum, nefret...

Hüseyin Başoğlu
20.01.2014, 18:14
Adamın ta kendisisin Giray Kaçar.

niyeki hayırdır ?

Veysel
20.01.2014, 18:17
http://www.61saat.com/images/upload/61(13).jpg Volkan bursaya topuk iyi oldu.

Şu siteti yapın artık kardeşim nedir 4 gündür hosting hayrınamı aldınız kafalarını kopartın şu adamların :)

Murat 61
20.01.2014, 18:25
http://skorer.milliyet.com.tr/kulupler-birligi-nde-tartisma-/-/detay/1824730/default.htm

Atarlı başgan.

gurur6134
20.01.2014, 18:30
Ey gidi iho al sana kefil oldugun mecnun

bordolumavi
20.01.2014, 18:33
Ya bi bok yoktur mecnunun elinde olsa coktan soylerdi o.ç cocukmu korkutuyo ibne

Göktuğ Altuntaş
20.01.2014, 18:36
anca hır gür baska bir halt yaptığı yok iho nun geçiniz..

Bud Spencer
20.01.2014, 18:54
birinin isi ince zeka
digerininkide kefil olmak

ikiside anlamistir herkesin ne b.k oldugunu....ama gec

Ufuk Turgut
20.01.2014, 19:11
haddıne dusmus bırsey degıl odyakmazın dıklenmesı...sıkecılerden oda yarası var

Gökhan ARSLAN
20.01.2014, 19:13
Mecnun sen nasıl bir varlıksın tanımlayamıyorum ama seni orda konuşturan bu ülkenin önde gelen isimleri senden daha mide bulandırıcı haldeler ondan eminim

Bud Spencer
20.01.2014, 19:15
mecnunun hala böyle bir toplantiya katilabilmesi skandal

lazzz61
20.01.2014, 19:15

aziz kupanın ustune oturacakmıs sivri tarafına

Travelair
20.01.2014, 19:26
1- Yıldırım Demirören'in Kulüpler Birliği toplantısında ne işi var?
2- 3 İstanbul kulübü başkanı neden katılmadı?
3- Sivasspor'un başkanı neden huylandı?

inadina61_08
20.01.2014, 19:27
kusura bakmayın aynı mesaj bağlantı kötü olduğundan ikilemiş :)
yönetici arkadaşlar silse fazla yer kaplamasa iyi olur aslında :)
Editttt

inadina61_08
20.01.2014, 19:31
İHO girdiği futbol camiasının ne mal olduğunu öğrenmeye başlamıştır umarım. güvenme hırsıza gelir eder halıya. iyi olmuş, keşke bizim başkana bir kaç birşey daha söyleseymiş.
ayrıca mecnunu elinde bir şey olsa mahkemeye zaten çıkarırdı BİR.
bu saatten sonra elinde olan şey ancak uydurmadır iki.
polis-hakim-savcı-yargıtay hepsini atlamış da bu herife özel mi ayırmışlar bu da Üç.
kenar süsü yaptıkları dönemle bu dönem arasında hiç fark yok, bunların derdi fener değil sadece iş-para ve bir takım bitecekse hepsini de sürüklesin DÖRTç

fenerliler kupayı havaalanına götüreceklermiş ya? bu kibirden öte birşey değildir. o kupa hırsızların yandaşı olan herkesin gözüne sokmak, Bu ülkede adalet Mahkemeden gelse bile hırsızın ne kadar çok yöntemi olduğunu göstermek, adaleti takan mı var demek. yani yargıya, ahlaka, siyasete küfürden öte olmaz. zaten derdimiz de kupa değil, Şampiyonluğu uefa tarafından verildiğinde biz o kupa olan bölümü boş bırakıp bir hırsız resmi ve altına da çaldılar ama saklanamadılar yazsak kâfi BEŞ.

gerizekalılar sürüsü kupayı götürecekler ya! yanlarında veya kupanın içine bir de KELEPÇE koysunlar olur da Polisler getirmeyi unutur, bozuk çıkar. bu da fenerlilere kapak olsun ALTI.

Bera B.
20.01.2014, 20:07
Sen kimsin ki sende tape olsun? Emniyet müdürü müsün Polis misin savcı mısın hakim misin? Başkana müstahak.

Ali Can
20.01.2014, 20:41
ne has oldu sana, gerçekten yüzündeki ifadeyi görmek isterdim

AKSOY_61
20.01.2014, 21:14
Vermezsen namertsin mecnun.

Tolga
20.01.2014, 22:03
Sanık kimindir ?

alone_6161
20.01.2014, 22:17
Hacıosmanoğlu'nun kefil olduğu mecnunu da gördük. Elalemin şikecilerine kefil olacağına, şikeci taraftarlara muhteşem diyeceğine kendi tarfatarına, kendi camiana sarılsan böyle olmazdı kukla efendi.....

Bak başbakan da bir demeci ile sildi seni, şikecilere sahip çıktı. Kukla olmak, namus davam dediğin davayı satmak nasılmış Hacıosmanoğlu? Yarın da çıkıp Allah benim ömrümden alsın Başbakan'a versin diyebilecek misin?

My
20.01.2014, 22:17
Bu cahil adama koskoca kulüp teslim ettik ya...

Onur Akyüz
21.01.2014, 01:54
Hiçbi şey yapamıyorsan taraftarı dinle!

Günde 10 dk şu foruma göz gezdirse hiç hata yapmazdı.

Ama biz marjinaldik pardon!

POYRAZ
21.01.2014, 02:37
Fenerbahce, Sivasspor'un 1 numarali para kaynagidir. Hatta öylesine
bir para kaynagidir ki, Fenerbahce ile Sivas'ta yapacaklari mac öncesinde
Sivassporlu taraftarlar kendi kombinelerini mac yapacaklari rakiplerine
para karsiliginda sattilar. Iki kulüp cok iyi sevisirler dogrusu.
Bu para kaynagi kesildi, Mecnun Odyakmaz'in tahliye tipasindaki aci bu yüzden.
Kimse merak etmesin, Mecnun'un elinde tape olsaydi, kendisini hapishane sürprizi
ile kuacaga aldiklari zaman bunu yüzbin kez aciklardi. Zaten IHO Mecnun'un
bu tape sözleri üzerine "Delikanliligindan süphem yok, elinde varsa aciklayacaksin"
demis. Bunun üzerine Mecnun "Ben ispiyoncu degilim" demis. Halbuki az önce
kendisi aciklayacagini söylemis. Is zora girince umumhane kadini gibi kivirmis.
Mecnuncuum, benim sana tavsiyem cikart o sana yakismayan pantolu ve en
yakin pazardan git bir fistan al ve giy. Eminim o fistanla cok iyi bir uyum
saglayacaksiniz. Taraftarlarina da söyle, Fenerbahceliler kombineler icin
ne ödediyse biz daha fazlasini verecegiz, bir daha kombinelerini satmasinlar.
Rakibe kombine satmak bilmem neyini satmaya benzer, yilan herif.

Ahmet Kuru
21.01.2014, 09:10
varsa elinde birşey, adamsa eğer çıkarsın ortaya.. Buda aziz gibi konuşursam yer yerinden oynar, elimde tabe var...

bunların alayı süzme...

Gökhan Koç
21.01.2014, 09:13
Başbakanın milleyetteki açıklmasına bakın.

grigandalf1967
21.01.2014, 14:44
Başkanı çok eleştirsem de kulüpler birliği toplantısında iyi konuşmuş doğrusu.

Adem Özlü
21.01.2014, 15:52
Başkanın söyledikleri doğru ve yerinde söylenen şeyler,fakat icraata gelince hepsi hava da kalıyor böyle olunca da bir faydası olmuyor davaya.

Başkanın davayı belli bir çıkar uğruna sattığını da satacağına da inanmıyorum.Profesyonel kimlik altında amatörce mücadele veriyor bence.

arifberkay
21.01.2014, 16:19
Başkan sana aylar önce telefonda mecnun=aziz demiştim inanmamıştın yada işine gelmemişti şimdi bana ve camiaya bir özür borcun var...

iso_4939
21.01.2014, 16:27
ne has oldu sana, gerçekten yüzündeki ifadeyi görmek isterdim

yok bırde hala sen delıkanlı adamsın varsa bır belge ver dıyor...
ahhh sana ne guzel oldu bu kapak ıho utanmadan bırde ben mecnuna kefılım dıyordun ne oldu ....

DEEP BLUE
21.01.2014, 16:28
Beyaz yakalı okumuş oğlanların, dünya ticaretine şekil verdiği Wall-Street'ta, iki defa müdür taşıdığı için ''buralar benden sorulur uleyynnn!'' diye racon kesen Malezya'lı taksi şoförü gibisin İhocan... Yerler seni... Yediler zaten... Hala anlamadın bu işlerin böyle çözülmeyeceğini... Arkadan gazı verip seni o arenaya sürenlerin oyuncağı oldun... Kandırılmaya dünden razı topuğa sıkma meraklısı Trabzonspor taraftarını da oyuncak ettin... Sen iyisi mi bir kupa yaptır, Boğaz Köprüsünden kemençeyle getir... Sözünü tutmuş olursun bari...

iso_4939
21.01.2014, 16:35
Beyaz yakalı okumuş oğlanların, dünya ticaretine şekil verdiği Wall-Street'ta, iki defa müdür taşıdığı için ''buralar benden sorulur uleyynnn!'' diye racon kesen Malezya'lı taksi şoförü gibisin İhocan... Yerler seni... Yediler zaten... Hala anlamadın bu işlerin böyle çözülmeyeceğini... Arkadan gazı verip seni o arenaya sürenlerin oyuncağı oldun... Kandırılmaya dünden razı topuğa sıkma meraklısı Trabzonspor taraftarını da oyuncak ettin... Sen iyisi mi bir kupa yaptır, Boğaz Köprüsünden kemençeyle getir... Sözünü tutmuş olursun bari...

abi malezyalı taksi şoförü gıbısın sözü benı bıtırdı .:D:D:D

dolaylı
21.01.2014, 17:52
Başkanın söyledikleri doğru ve yerinde söylenen şeyler,fakat icraata gelince hepsi hava da kalıyor böyle olunca da bir faydası olmuyor davaya.

Başkanın davayı belli bir çıkar uğruna sattığını da satacağına da inanmıyorum.Profesyonel kimlik altında amatörce mücadele veriyor bence.
Başkan bazan saçmalıyor akşam hala bizim için tape yada delil varsa cezamızı çekeriz diyor.Bunu söyleyenlere cevap vermeye çalışıyor.Halbuki bu olay bitmiştir taraflı tarafsız bütün kurumlarda aklanmışız deyip kesip atması gerekirken cevap vermeye çalışıyor.Adamlar zaten bir şeyler icat edebilirmiyiz diye çırpınırken onlara fırsat veriyor ve sonunda da ümit özat gibi zibididen azar işitiyor ve hala yayında kalmaya devam ediyor.