PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : PFDK "Tribün Şov" Hakkında Savunma İstedi

saglam
15.09.2006, 19:38
PFDK savunma istedi
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/tff.jpg
TFF tarafından kulübümüze gönderilen 13 Eylül 2006 tarihli yazıyla, 10 Eylül 2006 tarihinde oynadığımız Beşiktaş maçı için savunmamız talep edildi.

http://www.trabzonspor.com/images/trans.gif
Savunma talebine gerekçe olarak Trabzonsporlu taraftarların bulunduğu eski açık tribünde müsabakanın muhtelif dakikalarında maytap ve bengal ateşleri yakılması gösterildi.
Savunmanın 3 gün içerisinde PFDK'ya iletilmesi gerektiğine dikkat çekildi.

15.09.2006 15:53:00

Haber resmi sitemizden. Beşiktaş maçına giderken bize etmediği kalmayan emniyetin tutumundan belliydi zaten bu olayın gidişatı.

Bu zihniyeti Kınıyorum!!!

ts_fan
15.09.2006, 19:44
Bu haberi msn'den benle paylaşan Serkan arkadaşıma federasyon için düşündüğüm şeyleri söyledim.Burda da söylersem herhalde hakkımda dava açar federasyon çalışanları.Burdan dayanamayarak tek birşey diyorum; ''Bu kadar ..... olmaz.'':mad:

Lapina
15.09.2006, 19:47
:( Ts_Fan simdi en cok o kelimeleri kullanmasi gereken benim sanirim..

Mehmet Aksu
15.09.2006, 19:51
neden her olaya başlık açıyoruz anlamıs değilim. her habere başlık açarsak forumumuz çöplüğe döner bu konuyu zaten tartısıyoruz başlıklarda bence gereksiz.her savunma istemine başlık açmayalım lütfen.
konu kilitlenmelidir...

Recep Çaltepe
15.09.2006, 19:52
neden her olaya başlık açıyoruz anlamıs değilim. her habere başlık açarsak forumumuz çöplüğe döner bu konuyu zaten tartısıyoruz başlıklarda bence gereksiz.her savunma istemine başlık açmayalım lütfen.
konu kilitlenmelidir...

Arkadaşım iyi güzel de her maytap yakmaya da savunma istenirse, olay yalamaya döner.

Lapina
15.09.2006, 19:53
Akli basinda olan bi metin yazsin biz verelim savunmamizi.Kulup degil..Benim kafa 5.5 bucuk.

saglam
15.09.2006, 19:54
Aslına bakarsan bu başlıktaki habere sadece küfredilir, oysa ben protesto edebiliriz diye düşünmüştüm.

O kadar emek verip, uğraşıp gerçekleştirilen bir organizasyonun kulübümüze fatura olarak dönmesi kendi adıma ifade edilemeyecek bir olay!!! Ceza almalık bir olay gerçekleştiyse, hepimiz pay sahibiyiz! Ama hala inanamıyorum birer maytap yaktık diye ceza almamıza!

ts_fan
15.09.2006, 19:56
http://img152.imageshack.us/img152/7679/maytapwc8.jpg (http://imageshack.us)

http://img165.imageshack.us/img165/7889/maytap1gn5.jpg (http://imageshack.us)

Şu güzelim tribün şovuna, savunma isteyen zihniyetin taaaa ....:mad:

ts_fan
15.09.2006, 20:02
konu kilitlenmelidir...

''Bu konuyu zaten tartışıyoruz'' diyorsunuz, hani nerde?Zaten 5 mesaj yazmışsınız, bu konu ile alakalı havaya mı tartışıyorsunuz?Konunun kilitlenip kilitlenmeyeceğine de siz karar veremezsiniz.Kilitleyecek olan yetkililer bellidir, yorum yazmak istemiyorsanız yazmazsınız olur biter.

A.Hilal Çakıroğlu
15.09.2006, 20:07
tamam meşaleyi anlarız da maytabın kime ne zararı varmış? doğum günlerinde çocukların bile eline veriliyor.:mad:
Trabzonspor karşıtlığından başka birşey değil

Remzi
15.09.2006, 20:10
Maytapın kime ne zararı var ki anlamadım.Shovu görünce kıskandılar heralde ondan böyle bi ceza kestiler.

Ayşe Aygün
15.09.2006, 20:10
Haytalrında trubunlerde öyle güzel gösteri yapamayan zihniyet enca buna ceza verir. gördük onlarında organizsayonlarını 3 maç seyircisiz oynuyourz. kıskançlıktan başka şey değil.

Remzi
15.09.2006, 20:12
bu arada ben bengal ateşini gördüğümü hatırlamıyorum bizim tribünde.

Remzi
15.09.2006, 20:12
Ezikbostan bunu yapıyordu bi aralar onlara neden ceza yok

TameRHan
15.09.2006, 20:17
aziz yıldırım ve fenerle son zamanlarda kanka olma yolunda ilerleyen federasyondan başka ne beklenirdi.

güya kendilerine göre kuvvetli otorite olmak için, disiplini sağlamak için bütün bunlar. ama bu saçmasapan uygulamarıyla resmen işin içine ediyorlar

Mehmet Aksu
15.09.2006, 20:34
''Bu konuyu zaten tartışıyoruz'' diyorsunuz, hani nerde?Zaten 5 mesaj yazmışsınız, bu konu ile alakalı havaya mı tartışıyorsunuz?Konunun kilitlenip kilitlenmeyeceğine de siz karar veremezsiniz.Kilitleyecek olan yetkililer bellidir, yorum yazmak istemiyorsanız yazmazsınız olur biter.
eğer bu konuyu konustugumuz yere baksaydın benim neden 5 mesaj kullandıgımı anlardın yine yazıyorum 467 msjlık kullanıcı adım bilmediğim bir nedenden dolayı açılmıyor kullanıcı adı yanlıs oluyor bilmiyorum kardeş kimseyle de tartışmaya girmek te istemiyorum

Remzi
15.09.2006, 20:55
Bu federasyon denen işe yaramaz kurum Gayse maçına ceza verecek olmasın baksanıza 3 güne savunmanızı verin diyorlar.

Selman
15.09.2006, 21:01
Bu bengal ateş ne oluyor maytap mı?Cahillime verin bilmiyorum.Savunma istenmesinin nedeni maytapsa o maytapları yakmadan bişeler yapmasını da biliriz.:mad:

@FLU
15.09.2006, 21:01
ulan meşale yaktı bizim kanka maça başlamadan 2 saat önce polisler hemen damladı arkadaş üstünü çıkarıp kaçtı aralara ... polis geldi yanımıza eşofmanı aldı kim bunun sahibi dedi dedik meşaleyi yaktı sonra üstünü çıkardı laçtı tanımıyoruz :) . neyse gittiler arkadaş geldi sonra beşikdüzü yazan eşofmanı astık parmaklıklara sonradan katılan arkadaşlara da üşüyorsanız giyin kanka bizim diyoruz :) kimse giymedi tabi . neyse maç başlamaya yakın tak bizim meşaleyi yakan arkadaş yok polis almış götürüyor .. uyuz olduk saaat iki buçukta bırakmışlar kameraya çekmiş polisler kameradan hemen tespit ediyorlar aklınız da olsun göstere göstere meşale yakmayın yüzünü kapatın :)

ts_fan
15.09.2006, 21:05
''Göstere göstere meşale yakmayın'' değil.
Meşale yak-ma-yın!!!

My
15.09.2006, 21:05
Şerefsizlik had safhada. ULUSOY ULUSOY dedik yine ULUSOY dönemine döndük. Yakında başlar kale çizgisine 1 metreden gol verilmeye, 2 metre ofsayttan gol verilmeye. Sene sonuna doğruda kırmızılar, penaltılar havada uçuştumu tereyağlı iskender. Denkmi geliyor yoka benmi çok pipirikliyim anlamadım ama hadi hayırlısı. Şov yine başladı. Allah bizlere sabır versin.

Beytullah
15.09.2006, 21:08
bu olayı fb yapmıstı o zaman onlardan neden istenmedi savunma!!! sankı mesala yaktık..kıme ne zararı var bunların anlamıyorum.

@FLU
15.09.2006, 21:12
''Göstere göstere meşale yakmayın'' değil.
Meşale yak-ma-yın!!!

kardeş güzel diyon da maytapdan da ceza yiyoruz küfürden de yani bunun sonu yapılmaması gereken o kadar çok şey yapıyoruzki teşke dediğin gibi olsa ama olmuyor

immortal_TS
15.09.2006, 21:20
Kıskandı ezikler sanırım bundan sonra böyle pfdk tribün şovunu elimizden alamazsın!!!!

ts_fan
15.09.2006, 21:23
Maytaptan ceza alacağız diye birşey yok, bu yüzden ceza verilemez ama araya meşale işi karıştıysa ki maç öncesi yakılmıştı hayırlıyorum.Bu yüzden ... federasyon üstümüze gelecektir:mad:
Not: Maytaptan sebep ceza verecek olan federasyonun zihniyetinin ... :mad:

Remzi
15.09.2006, 21:24
Ben yine diyorum bunlar GAYs maçına bi sorun çıkarabilirler Federasyondan herşey beklenir.

Emre B.
15.09.2006, 21:25
Bu kadarda kıskançlık olmazki.

Halit Aydın
15.09.2006, 21:30
Ben yine diyorum bunlar GAYs maçına bi sorun çıkarabilirler Federasyondan herşey beklenir.
haklısın sırf gs macı için düşünülmüş bir durum.
yakın zamandan bir örnek:
geçen sene son haftalar, bjk macı öncesi, rize macında misafir takımız kıskırtmalar var rizeye ceza yok ceza TRABZONSPORA. ve bejeke macı seyircisiz oluyor son anda itirazlar bu ceza tarafsız saha olarak güncelleniyor...
bu fenerasyon TS un arkasında diyenlere...

Beytullah
15.09.2006, 21:36
Maytaptan ceza alacağız diye birşey yok, bu yüzden ceza verilemez ama araya meşale işi karıştıysa ki maç öncesi yakılmıştı hayırlıyorum.Bu yüzden ... federasyon üstümüze gelecektir:mad:
Not: Maytaptan sebep ceza verecek olan federasyonun zihniyetinin ... :mad:

abi yuh yanı stad dısında yaktık diye cezamı verilir:( biz ceza alacagımız hiç bir hareket yapmadık..biryerlerinden bize ceza verecekler diye sacma sapan seyler uydurmasınlar.

Remzi
15.09.2006, 21:38
haklısın sırf gs macı için düşünülmüş bir durum.
yakın zamandan bir örnek:
geçen sene son haftalar, bjk macı öncesi, rize macında misafir takımız kıskırtmalar var rizeye ceza yok ceza TRABZONSPORA. ve bejeke macı seyircisiz oluyor son anda itirazlar bu ceza tarafsız saha olarak güncelleniyor...
bu fenerasyon TS un arkasında diyenlere...

sadece fenerli olsa iyi gayse ve kargayı da tutuyo bunlar.Olmaz olsun böyle Hemşeri

ts_fan
15.09.2006, 21:52
abi yuh yanı stad dısında yaktık diye cezamı verilir:( biz ceza alacagımız hiç bir hareket yapmadık..biryerlerinden bize ceza verecekler diye sacma sapan seyler uydurmasınlar.

Beytu maç öncesi dışarda değil statta yakıldı meşale (kesin gözlemcinin bir yerine girmiştir o meşale) Hoş bu şeref yoksunları ceza vermek istedikten sonra dışarda yanan meşaleye de ceza verirler ya!!!:mad:

Beytullah
15.09.2006, 21:54
walla ceza verilecek o kadar sey varken buna verirlerse :(

TSelif
15.09.2006, 22:28
Valla bu seferde seyircisiz cezası versinler yemin ederim bombalarım ben istanbulu .Nedir bu ya. Bu adiliktir şerefsizliktir resmen. Yakında niye bordo mavi forma ile stada girdiniz .Yazın savunma ....
Bizi istesenizde istemesenizde aklınızın beyninizin bir köşesine yazın .Çünkü biz varız .
Bu alemin tek kralı TRABZONSPOR dur kuş beyinliler bu gerçeği kabul edin artık ......Ah ceza almasam neler yazacam da ...:mad: :mad:

Selman
15.09.2006, 22:52
Maçta 1-0 öne geçtikten sonra tam karşımızda yeni açığın sol tarafında yakılan meşaleyi de gördümü bu gözlemciler.Adamı hasta etmesinler.Koyduk ya zorlarına gitti.

İslam Sezer
15.09.2006, 22:55
rumları elememiz uefa yı kargaları ezmemiz federasyonu sinirlendirdi.

Ozan
15.09.2006, 22:59
federasyon şaşırmış şuurları bulanmış galiba . maytapa ceza verilme gibi bişey olamaz . savunma istemesi çok saçma bişey :mad: .sinirden ne yazacağımı bilemiyorum :mad:

lakerta
15.09.2006, 22:59
Azcık ayaklandık yine korktular bu kadar da komedi olmaz.kendilerini küçük düşürüyorlar hala farkında değiller

Tahsin Armutcu
15.09.2006, 23:01
ota b.ka savunma istiyo bunlar ya.her takima bize karsi olduklari gibi hassas olsa ya bu ..........

vyno
15.09.2006, 23:02
Arkadaşlar bu olayı protesto etmek için gs maçında maytaplarla bütün stad bi gösteri düzenleyebiliriz.

Cyzio
15.09.2006, 23:06
Arkadaşlar bu olayı protesto etmek için gs maçında maytaplarla bütün stad bi gösteri düzenleyebiliriz.

Emin misin bunu istediğine?

vyno
15.09.2006, 23:11

Anlamadım??

Cafer KILIÇSOY
15.09.2006, 23:14
BUNLAR TRABZONDAN KORKAN ZİHNİYETİN TOHUMLARIDIR ARKADAŞLAR. DOLMUŞA GELMEYELİM. BU TÜR OLAYLARLA COOK KARŞILAŞACAĞIZ. SAĞDUYULU OLALIM LÜTEN.
HEP DESTEK FULL DESTEK
BUNLAR BİZİ YIKAMAZ. BİZ NE GÜNLER GÖRDÜK

Murat Acar
15.09.2006, 23:24
Uğraşsınlar bakalım nereye kadar uğraşacaklar bizimle.Önce kendi çöplüklerini temizlesinler.Milli maçlarımızı bile seyircisiz oynuyor.daha sonra bize baksınlar.Bunların yaptığı sadece yüssüzlük...

empty61
15.09.2006, 23:25
1-Meşale yok
2-Küfürlü Tezahürat Yok
3-Maytap Yok
4-Atkı Yok
5-Forma Yok
6-Takım Tutmak Da Yok..

ozcilingir
15.09.2006, 23:26
maytapdan dolayı savunma istenmişse kulübümüzün vereceği cevap aşağıdaki gibi olmalı.
"BİZİM MAÇLARIN 61.NCİ DAKİKASINDA MUTLAKA BU GÖSTERİ YAPILIR. İLK DEFA YAPMIYORUZ,ESKİ MAÇLARIMIZINDA 61.NCİ DAKİKALARINI İNCELEYİN BU NU GÖRÜRSÜNÜZ" sizin yaptığınız ESKİ KÖYE YENİ ADETGETİRMEK GİBİ BİR ŞEY, SİZİN BAŞKA İŞİNİZ YOKMU ? İLK ÖNCE KENDİNİZE BAKIN , MİLLİ MAÇTA AMİGOLUK YAPDINIZ, YAKIŞDIMI SİZE "TRABZONSPOR'da seyircisiz maç oynadı , bizim yöneticiler boş tribünlerde amigoluk yapmadılar, Çünkü biliyorlarki TRİBÜNLERDE SHOWLARI SEYİRCİLER YAPAR. AMA SİZ SEYİRCİLERİN ASLİ GÖREVİ OLAN TRİBÜN SHOWUNA BİLE BAHANE BULMAYA ÇALIŞIYORSUNUZ. HADİ İŞİNİZE BAKINDA MİLLİ TAKIMLA BİRAZ İLGİLENİN ,FUTBOLCU DEVŞİRDİNİZ SIRA SEYİRCİ DEVŞİRMEYEMİ GELDİ ?

oktay61
16.09.2006, 00:09
26 Yaşındayım ve bu kadar yıldır maçlara giderim TV lerden maç izlerim ama bu kadar güzel bir görüntüyü ve Avrupa tribünlerinde ne de Türkiye'de taraftarız diye geçinen o yalama tribünlerde görmedim, deplasmandaki azınlık seyirci grubunun o kadar güzel organize olup oluşturduğu o muhteşem manzara hala gözlerimin önünde ve o güzel maçtan bile daha güzel ve duygulandırıcı bir manzara idi inanın Trabzonsporluluğumla o kadar gurur duydumki ağlamamak için kendimi zor tuttum, ve bu güzelliği cezalandıracaklarını söylediler, TFF ne veriyorsa versin biz razıyız kulüb değil kendimiz dahi özeriz. Bakınız istanbul takımlarının deplasmanlarına gittikleri yerleri bizanslılar gibi yakıp yıkıyor ve utanç verici sözler sarfediyorlar ama bu yanlı medya ve TFF bunları görmezden geliyor ama bizim tribün şovumuzu, işte futbolun ve taraftarlığın en güzel yanı bu dedirten o muhteşem manzarayı cezalandırıyorlar vurun aba'lıya misali yazık yazık binlerce kez. Siz küfür etmeyye dahi değmezsiniz...

GULER
16.09.2006, 00:20
ligi sabote etmek lazim aslinda.. yahuda barcelona gibi Trabzon Ozgur olmaliyiz. yeter ya biktim bu bizans oyunlarindan

özbalkesli
16.09.2006, 00:21
Neyse, daha henüz nükleer enerji için ağır su üretmeye başladığımızı anlamadılar. Yoksa maçlarımızı izlemeye ElBaradey falan da gelirdi herhalde.

Gündüz oynayacağımız ilk maçta herkes yanında cep aynası getirsin. 61. dakikada aynalardan güneş ışığı yansıtılıp gösteri yapılsın. Eğer aynaları stada sokmazlarsa sigara paketlerinin parlak alimünyum kağıtları da kullanılabilir.

Ayyy, pardon unuttum ! Fazla güneş ışığı cilt kanseri yapıyor. Bi çuval ceza da buradan yeriz şimdi....

DKaraduman
16.09.2006, 00:31
Neyse, daha henüz nükleer enerji için ağır su üretmeye başladığımızı anlamadılar. Yoksa maçlarımızı izlemeye ElBaradey falan da gelirdi herhalde.

Gündüz oynayacağımız ilk maçta herkes yanında cep aynası getirsin. 61. dakikada aynalardan güneş ışığı yansıtılıp gösteri yapılsın. Eğer aynaları stada sokmazlarsa sigara paketlerinin parlak alimünyum kağıtları da kullanılabilir.

Ayyy, pardon unuttum ! Fazla güneş ışığı cilt kanseri yapıyor. Bi çuval ceza da buradan yeriz şimdi....

helal guzel cevaptı...

yeter kardeşim artık ne sıkıntınız var bu taraftarla sanki o maytapları .....soktuk kime ne zararı vardı 2 yasındaki çocuk tutyo o maytapları ad. herifler...

MİLLET ARTIK BU FEDERASYONA DA TEPKİ MAİLİ ATMANIN VAKTİ GELDİ GİBİ GÖZÜKÜYOR????

tsakrep61
16.09.2006, 00:32
bu seferde hakkımız yenırse cem papıla katlıamındakı gıbı yurumeyız hakkımızı yıyenlerı onumuze katar sureriz bizansın köpeklerı

poetricus
16.09.2006, 00:38
Kalkar da Haluk Ulusoy'un dünürün, İçişleri Bakanı'nın oğlunun takımını İstanbul'da 30.000 kişinin önünde buruşturur çöpe atarsan olacağı budur. Allah'dan bulduğumuz fırsatların çoğunu atmadık. Yoksa PFDK'da değil DGM'de yargılanırdık hafazanallah!

Yasaklanmış eylem ve davranışarın hiçbirini onaylamıyorum. Yalnız bu çifte standart da beni deli ediyor!

Recep Çaltepe
16.09.2006, 00:40
İstanbul takımı yapsa "büyük taraftar" olurdu, biz yaptık ceza aldık. :S

Tunga
16.09.2006, 01:13
Kalkar da Haluk Ulusoy'un dünürün, İçişleri Bakanı'nın oğlunun takımını İstanbul'da 30.000 kişinin önünde buruşturur çöpe atarsan olacağı budur. Allah'dan bulduğumuz fırsatların çoğunu atmadık. Yoksa PFDK'da değil DGM'de yargılanırdık hafazanallah!

Yasaklanmış eylem ve davranışarın hiçbirini onaylamıyorum. Yalnız bu çifte standart da beni deli ediyor!

Hay bu forumun gözünü seveyim, ne güzel yazmışsınız.

evet, evet ışıktan, AYDINLIKTAN korkuyorlar.

Maçta bu şov o kadar güzel oldu ki, ne tek bir kişinin biryerleri yandı, ne sahaya birşey atıldı. Doğru dürüst pankart bile astırmadılar. Şimdi de bu.

Maçı gözü gibi takip eden, canlı yayınlayan kuruluş görmemiş de acaba federasyon yetkilisi nasıl görmüş? Eğer sorun o maytapların içeride nasıl yakıldığı ise, karnıma Beşiktaş tribünlerinden atılan çakmak marifetiyle olduğunu yazsın yönetim savunmasına.

Önümüzü kesmek için kafeslerde maç seyrettirip, futbolun güzelliğini öldürdüler, şimdi de o küçücük alanda bile yapılabilen bir güzelliğin önüne geçmek istiyorlar.

YÜREKLİ FEDERASYON MAÇI TEKRARLATIR! SIKIYSA!

saglam
16.09.2006, 01:24
Stadda meşale yakılmıyor diye dışarıda yakmak istedik, sakıncalı bulundu, yakanlar içeri alındı!

Davul eşliğinde taraftarımıza destek olalım dedik, tokmağından korktular içeri almadılar!

Pankart asalım dedik, "Şehitler ölmez Vatan Bölünmez" yazısı zorlarına mı gitti ne ?? anlayamadık... astırmadılar!

Kafamıza "taş, bozuk para ve çakmak" yağdı, kafalarını çevirdiler, görmezden geldiler!

ama O maytaplar 61. dakikada yandığında hallerini görecektiniz nasıl da perişan oldular!

Maçı eze eze kazandık şimdi savunmamızı istiyorlar.

Neyi savunalım?
Kimi, kime karşı savunalım?

İslam Sezer
16.09.2006, 01:26
ya haluk ulusoy denince midem bulanıyor.Trabzonspor ne çektiyse bu ezik ergun gürsoy,haluk ulusoy gibi trabzonluluğu sadece kafa kağıdında kalmış vatandaşlardan çekiyor.sadece önemli koltuklarda oturanlardan bahsetmiyorum.bir örnek vereyim.iş yerinden iki tanıdık var.istanbulda yetişmiş bir antepli ve bir oflu vatandaş.ortak özellikleri her ikiside fb li.tek farkları antepli olan Trabzonspora saygılı iken trabzonlu olan Trabzonspordan nefret ediyor.neymiş Trabzonsporlular fb ye düşmanmış bu yüzdenmiş nefreti falan.dikkatlice yüzüne bakıyorum.şivesini duyuyorum.trabzonluyum diye bağırıyor ama Trabzonspordan nefret ediyor.elimde yetki olsa Trabzonsporu küme düşürürüm diyen bu vatandaşı şu hayatta tanıdım ya artık haluk ulusoy a hiiiç şaşırmıyorum.güya bu cezalarla gözdağı veriyor ş....siz...

hakanhan
16.09.2006, 01:47
simdi türübünlerde maytap mesala yanmayacakmiş.. eger ceza alirsak butun istanbul takimlarinin maclari takip edilecek. onlar ceza almazssa o zaman dananin kuyrugu kopacak.. inanin midem bulandi bu işden..

Hüseyin Çümen
16.09.2006, 01:47
çok saçma zararsız maytap lardan bile savunmamı istenir bukadar da olmaz artık bu kesin bize açılmış bi savaşın başlangıcıdır yaptığımız her güzelliğe bi pislik yapacaklar yazıklar olsun be

Ugur Kurucelik
16.09.2006, 02:16
bu federasyon iyice abartmaya basladi bu ne ya herseye savmuma isteyip ceza veriyorlar. bunlara kalsa ts bütün maclarini seyircisiz oynatirlar

iyattara
16.09.2006, 02:18
http://img152.imageshack.us/img152/7679/maytapwc8.jpg (http://imageshack.us)

http://img165.imageshack.us/img165/7889/maytap1gn5.jpg (http://imageshack.us)

Şu güzelim tribün şovuna, savunma isteyen zihniyetin taaaa ....:mad:

kıskananlar çaaaaaaaatlasınnnnn:D
Şeref yoksunları!!

iyattara
16.09.2006, 02:20
plaket vermek için istemesinler savunma?! hani bunların sorumlusun kim, kim yaptı çağırında tribunleri renklendirdikleri için birer plaket taktim edelim filan diee:confused:

Mehmet
16.09.2006, 07:41
Bu konuda haklılığımızı belli eder,
Geniş kapsamlı bir metin hazırlanıp tüm tirajı iyi olan gazetelere faxlanmalı mailler atılmalı.. Özellikle tvlere...

Nedir ya çektiğimiz.. Patlama noktasına getirdiler bizi..
Üstümüzüze daha fazla gelmesinler.

Trabzonspor'un İstanbul daki takımların taraftarları kadar taraftarı var İstanbul'da bize bir avuç yer yetmiyor tribünlerde bikere..
Bu yaptıkları haksızlık. Bundan sonra Tribünlerin bir kısmını biz isteyelim.
Taraftarlarımız dışarda kalıyor.

sarman61
16.09.2006, 08:51
Arkadaşlar bizden korkmaya başladılar baktılar istanbul takımlarında bir halt yok olurda trabzon eskiye dönüş yaptı bunlar şampiyon filan olur mazallah biz naparız o zaman. Diye etekleri tutuştu.

Şimdi bu insanlıktan nasibini almamış insanlara ne denir. Onlar hakkında denilecek şeyleri buraya yazarsak yine bize ceza vermeye kalkmasınlar. Bu federasyondaki sözde trabzonluyum diyen insanı protesto edelim. Bu haftaki maçta bunu gösterelim. Ulusoy istifa.

Gürkan
16.09.2006, 08:57
arkadaşalar dikkat edin.evinizde yada bir cafe de doğum günü kutlarken, pastanın üzerine ya da elinizde maytap yakmayın.her an özel tim olay mahallini basabilir.

Selman
16.09.2006, 09:18
Bu savunmanın aynısı Beşiktaş'tan istenmişti?

Ben baktım bulamadım.Daha öncede yazdım,1-0 öne geçtiklerinde yeni açığın sol alt tarafında meşale yaktılar.Eğer yakılan bir meşale yüzünden ceza alacaksak(sadece 5 saniye bile yanmadı polisler hemen atlamaya kalkınca söndürdüler, yada kendiliğinden söndü) onlara neden ceza yok?

Her yerde çifte standart.Allah'ınızdan bulun emi.

TSelif
16.09.2006, 10:05
İstediğin cezayı ver adi federasyon .Bizi istersenin yeryüzünden silin ama ikinci yarı hayatınızda görmediğiniz o muhteşem şovu cincon ve eziğin stadında da göreceksiniz malesef...şeref yoksunu kuş beyinli yaratıklar.
Haluk Ulusoy senden nefret ediyorum .Senin gibi TRABZON lu yerin dibine batsın .Yüz karamız bizim .

mahmuter61
16.09.2006, 10:12
Hastırsınlar ordan köpekler!Hele şu Haluk ULUSOY tam bir karaktersizlik abidesi.Zaten Türkçede haysiyetsiz ve karaktersiz demek için HU demek yeterli!

a f s
16.09.2006, 10:24
PFDK Trabzonspor'dan gözünün üstünde kaş olduğu için savunmasını istedi. Ayrıca değerli hakemlerin yardımlarıyla futbol oynanamadan, avrupada iş yapmadan malı götüren İstanbul takımlarını rahatsız ettiği için ek savunma istendi.
Bir İstanbul takımını üstelik kendi evinde eze eze yenme cüreti gösteren Trabzonspor kadar, hiçbir olay çıkartmayan adam bıçaklamayan üstüne üstlük tribünde efendi efendi şov yapan taraftar da suçlu bulundu.
PFDK Trabzonspor maçlarının seyircisiz oynanması, tvlerden yayınlanmaması için gerekli düzenlemelerin yapılacağını bildirildi. İstanbul takımlarıyla yapacağı maçların yayınında Trabzon taraftarının gözlerinin bağlanması için uefaya baskı yapılacağı söylendi.
Bütün sindirme çalışmaları, hakem hataları, cezalara rağmen Trabzonspor'un her geçen gün daha güzel futbol oynaması, uefa'da gruplara kalma şansı ve taraftarının engin sabrı endişe veriyor. Güzide kulüplerimiz 100.yıllarında şampiyon olup, ueyfa tıpası alması engellenmektedir ordumuzu olaya müdahele etmesi için göreve çağırıyoruz. Bağlayın ayaklarını gözlerini bu adamların.

bordox
16.09.2006, 10:32
Her zaman inandığım şeyi tekrardan ispat ettiler.Türk futbolunu yönetenler Türk taraftarının çok gerisindeler.Aldıkları hiç bir kararda taraftarı kaale almıyorlar,futbol taraftarlığını başka bir şeyle karıştırıyorlar.

Bu yüzden sürekli geri gidiyoruz.Bu federasyon ve kulüp yönetimleri için geçerli.

Mehmet_Mercanlı
16.09.2006, 10:33
:) METİN abi ben dedim maytapları dahatıyoken polis peşimden topluyodu ... yasakmış :) .. hepsi o polis yüzünden oldu abi... :D

Mert67
16.09.2006, 10:48
bu adamların bize ne garezi var ya.

Mustafa YILMAZ
16.09.2006, 11:03
federasyonda basında kudurduuu.. haluk ulusoy Trabzonlu ama eziklerden birini tutuyorr bu adamın zamanında hakem bizim topçumuza tekme atmadımı? o cesareti nerden almıştı haluk ulusoydan!

Burçak
16.09.2006, 11:05
Tarih bunlarıda yazacak. Bunlardan iğreniyorum yaa. Yazıklar olsun bee. İstanbulun göbeğinin TRABZONSPOR diye inlemesi zorlarına gitti. alışık değiller buna. çünkü nekadar birbirlerini sevmeselerde hepsi istanbul takımı.
istiklaldeki yürüyüş zorlarına gidenler stattaki o güzelliğe gölge düşürüp ceza vermek için yer arıyor. ne yapılmış yaa ne. onlar gibi tribünde adammı öldürülmüş??? sokaklarda elalemin dükkanınamı saldırılmış. taşkınlıkmı yapılmış.
Takımımıza destek verilmiş. ve mahitap şov yapılmış. nye zorlarına gidiyor yaa. :mad:

G.YAZICI
16.09.2006, 11:23
Allah Kahretsİn Bu Zİhnİyetİ.....yaziktir GÜnahtir Bu Kadar Çİfte Standart Olmaz....gÖzÜmÜzÜn İÇİne Baka Baka Çİfte Standart Yapiyorlar Galİba Bunlar Bİzİm Sabrimizi ÖlÇÜyorlar Dİye DÜŞÜnÜyorum Ama Bİrde Uyari Yapmak İstİyorum Sabrimiz TaŞmak Üzere Aklinizi BaŞiniza Alin....
Nasil Çaktik Ama Zorlarina Gİttİ Herhalde....

Sevgi
16.09.2006, 11:30
yapılan basın açıklamasıyla TFF bu yıl kesinlikle uygulanacak kurallar için TRABZONSPOR'u oy birliğiyle kobay olarak seçtiklerini bildirdiler.

degok
16.09.2006, 11:33
Uşaklar burda da görüldüğü üzere en ufak bir olayda üzerimize gelecekler bunlar. Bu nedenden dolayı artık maçlarda daha da dikkatli olmamız gerek bence. Asıl tartışılması gereken bu. Yeni kurallara göre taraftar küfür ettiğinde para cezası ve sonrada 3 puan silmeye kadar giden cezalar var. Yakında bunlat yuhlamayı da küfürden sayıp bizim puanımızı silmeyede çalışırlar. Artık sahaya yanici patlayıcı madde olarak sayılan meşale maytap falan götürmeyelim.

Küçükalioğlu
16.09.2006, 11:35
Burada verilen tepkilerin gereksiz olduğunu düşünüyorum. Biz bu başkanı misyonu, ülkedeki ağırlığı, ve (yalan söylemeye gerek yok) paralı bir adam diye seçtik. Madem bu kıstalar üzerine seçtik PFDK, Federasyon, kulüble ilgili bütün resmi kurumlarda ağırlığını hissettirmeli en azından bu söz konusu kurumlar karar alırken ''biz bu kararı alıyoruz ama sonu kötü olabilir'' diyebilmeli.
Not:fenerbahçe daum'um yaşgününde toplam 40,000 adet maytap yaktı. Onun sonucunda ne oldu bunu irdelemek lazım ?
Selam ve dua ile.

eren_61
16.09.2006, 11:38
federasyona hatta direk olarak ulusoya mail atamazmıyız.artık bu adamın trabzonlu olmasından midem bulanıyo.yeter.hiç bi yere çıkıpta ben trabzonluyum demesin.şunları direk maille ona ulaştırmak istiyorum.yokmu bu adamın mail adresi.bence etkili oluyo toplu olarak bir mail atsak binlerce nasıl olur?

a f s
16.09.2006, 11:39
Trabzonsporun büyüklüğünü bir kere daha anlayın arkadaşlar. Yıllardır mücadelenin yalnızca sahada verilmediğinin bir örneğidir bu davranış.
Bu olay ne ilktir ne de son olacaktır.
Trabzonspor ne zaman güçlense ya futbolcularımıza yönelik ya da kulübe yönelik bir saldırı olmuştur olacaktır. Bize düşen ve bize yakışan, bu adaletsiz arenada onurumuza ve tarihimize yakışır mücadelemizi sürdürmektir.
Sineye çekecek değiliz, demokratik haklarımızı sonuna kadar uslubumuzca arayıp tavrımızı koyacağız.

Köpekler istedi diye atlar ölmez.

Şampiyon olunca hepsine gülüp geçmemiz yeter çatlasınlar

Tunga
16.09.2006, 11:46
Uşaklar burda da görüldüğü üzere en ufak bir olayda üzerimize gelecekler bunlar. Bu nedenden dolayı artık maçlarda daha da dikkatli olmamız gerek bence. Asıl tartışılması gereken bu. Yeni kurallara göre taraftar küfür ettiğinde para cezası ve sonrada 3 puan silmeye kadar giden cezalar var. Yakında bunlat yuhlamayı da küfürden sayıp bizim puanımızı silmeyede çalışırlar. Artık sahaya yanici patlayıcı madde olarak sayılan meşale maytap falan götürmeyelim.

Bu haberde benim asıl kızdığım işte budur. yıllar önce sırf Trabzonspor taraftarı işgal ediyor tribünlerini diye bir kural uydurdular bir taraflarından ve bizleri kafeste maç izlemeye zorladılar. Böyle olunca da bir avuç haline getirilen Trabzonspor Taraftarını soğuttular tribünlerden ve gelenleri de attılar 20 bin rakip taraftarın içine.

Şimdi büyük bir şevk ve sevgiyle yapılan ve kimseye bir zararı olmayan böyle bir görsel güzelliği de söndürecekler. İşte asıl kızdığım da bu. Trabzonspor bu işten zarar görürse, elbette bir dahaki maçlarda bu şov yapılmayacaktır, ama futbolun ve taraftarlığın güzelliği nerede kalıyor.

Futbolun federasyonu, insanları futboldan soğutmak için elinden geleni yapıyor.

Remzi
16.09.2006, 11:51
Bu maytap şovun yani 61. dakika şovunun güzelliğinden bahsedilip bunun her istanbul maçında yapıldığını belirten bi savunma bekliyorum yönetimden.

Travelair
16.09.2006, 11:59
Bengal ateşi yakanlar bunun cezası olduğunu bilmiyorlar mı? Bence kendi şovları için kulübe ceza yediriyorlar. Bu düpedüz bencillik. Ödesin o yakan taraftarlar o zaman o cezaları

Maytap konusuna ise üzüldüm. Görüntü çok güzel. Ama o kıvılcımlar naylon eşofman kıyafetlere sıçrayıp yakabilir mi? Ondan emin değilin

eren_61
16.09.2006, 12:09
Bengal ateşi yakanlar bunun cezası olduğunu bilmiyorlar mı? Bence kendi şovları için kulübe ceza yediriyorlar. Bu düpedüz bencillik. Ödesin o yakan taraftarlar o zaman o cezaları

Maytap konusuna ise üzüldüm. Görüntü çok güzel. Ama o kıvılcımlar naylon eşofman kıyafetlere sıçrayıp yakabilir mi? Ondan emin değilin

yok abi maytapın kıvılcımından ne olur yaaa

61viya
16.09.2006, 12:15
Ne şe yarar ki bu PFDK başka? Ayıp ya...Anlaşılan bunların taraftarlkık anlayışı da,çekirdek yemekden ibaret..Azıcık gerçek taraftarlık yapınca zorlarına gidiyor!

Remzi
16.09.2006, 12:17
UEFA değil bizim haluk varya onun PFDK sı veriyo cezayı

Lapina
16.09.2006, 12:20

Yaksin abi kimi yakacak bizi yakacak sonucta..Bu ask icin maytap kivilcimi ilede yanariz biz .

since1967_
16.09.2006, 12:24
eziklerin federasyonu gün gelecek trabzonsporun büyüklüğü altında ezilecektir. levent bıçakçıyı ezdiğimiz gibi bunlarıda ezeriz olur biter. trabzonsporuma kurban olsun bu istanbul yalakaları. yazıklar olsun.

Harun
16.09.2006, 12:30
UEFA değil bizim haluk varya onun PFDK sı veriyo cezayı

Çekirdek maytaptan daha zararlı ama bilen yok.Çekirdek sivilce yapar,yağ depolar,şişmanlatır maytap 5/6 yaş grubunun bile doğum günlerinde görsellik için kullanıldığı hiç bir zararı olmayan ne yakıcı ne yıkıcı nede itici bir gereçtir.Adamlar ışık görmesin her ışığı yakıcı ve zararlı madde sanıyor.

61viya
16.09.2006, 12:32
Çekirdek maytaptan daha zararlı ama bilen yok.Çekirdek sivilce yapar,yağ depolar,şişmanlatır maytap 5/6 yaş grubunun bile doğum günlerinde görsellik için kullanıldığı hiç bir zararı olmayan ne yakıcı ne yıkıcı nede itici bir gereçtir.Adamlar ışık görmesin her ışığı yakıcı ve zararlı madde sanıyor.

aaAaaaaaa oldu mu hiç? İstirham ederim? Ya o minimini maytaplar kargalardan birinin kafasına düşseydi...Maazallah ölüm mölüm?? Kış kış!!! :D:D:D Onlar da onu düşünecek kapasite olsa böyle bi başlık olmazdı be Harun :)

Harun
16.09.2006, 12:44
İnadına bir dahaki sefere iki katı yakılıcak o maytap.Ardından büyük bir pankart çıkacak '' İyiki doğdun Tff'' belki doğum günü kutluyorlar diye ses çıkarmazlaer o zaman.

Mehmet_Mercanlı
16.09.2006, 12:54
maytapları dahatırken....
polis yakaladı..

Polis -neyapiyorsun sen? ... bunlarne..??
MM. -neye benziyo..??
polis -narden soktun bunları içeri.??
MM -kapıdan soktum.
polis -seni aramadılarmı.??
MM. - HAYIR.
polis-neyle yakıcaksın bunları??
MM. -bilmem buluruz bişeyler..
polis -kaçtane var bunlardan ??
MM - 10-15 tane
polis 2 -o pankartı iceriye sokan da sensin dimi??
MM. - -abi sen yapma pankartı okuttum sana (ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ ) yazı . ayıptır..
polis 2 - ne yazarsa yazsın yasak..
MM. - tamam memur bey pankartıda acmıcam maytaplarıda yakmıcam.
polis - o maytaplar yanarsa seni burdan cıkarmam.

saçma. ama yasakmış ...

Nytre
16.09.2006, 12:54
pfdk... kıskançlık ve çaresizliğinden savunma istemiştir...

bizden savunma isteyeceğine polisten savunma istesin : bunlar buraya nasıl girdi diye.

Mehmet_Mercanlı
16.09.2006, 12:55
İnadına bir dahaki sefere iki katı yakılıcak o maytap.Ardından büyük bir pankart çıkacak '' İyiki doğdun Tff'' belki doğum günü kutluyorlar diye ses çıkarmazlaer o zaman.

hatta mutlu yıllar tff diye bağralım...:D

Cyzio
16.09.2006, 12:59

Anlamadım??

Yani, bir ceza daha yemeyelim demek istedim.

Cyzio
16.09.2006, 14:15
Erbab-ı kemali çekemez nakıs olanlar;
Rencide olur dide-i huffaş ziyadan.

Berk Eren
16.09.2006, 14:17
beşiktaş taraftarının actıgı "besiktaş"pankartlarıda benim gozumu aldi,artık uzagı goremıyorum..hem actıkları kartal posteri ve yaptıkları kartal işareti kucuk cocukları korkuttu..federasyondan onlarada ceza beklıyorum!!

federasyon bırak saçmalamayı!!!

kuzey_lee
16.09.2006, 14:44
normal karşılıyorum bu savunma isteğini..talimatlarla belirlenmiş yasaklar var.sen tribun şovu yapacaksın diye yasakları delmeyi meşru göstermek de çok saçma bence.evet yaptık,güzel bişeydi ama ceza gerektiren bişey.o yüzden takmayın kafanıza..her deplasmanda sağa sola 3 er 5er bin yetele para veren yöneticiler bi 50 bin de bu şov için versinler nolcak.

OLCAY ÇAKIR
16.09.2006, 14:50
prosedürü nedir bilmem ama,görüntü muhteşemdi,tüylerim diken diken oldu ekran başında...
Bu arada belki uygulama böyledir...Bilgisi olan yazarsa bizlerde boşuna celallenmeyiz...

poetricus
16.09.2006, 14:52
Erbab-ı kemali çekemez nakıs olanlar;
Rencide olur dide-i huffaş ziyadan.

Hayda! Yok yok! Bu kesin keramet! Üstat ayıp oluyor ha! İçimden ne geçse sen yazmış ouyorsun!

Cuk oturmuş!

Gürkan
16.09.2006, 14:59

o maytaplar nerdeuse tüm doğum günlerinde pastaların üstünde.her yer halı.yansa onlar yanar.hiç duydunmu yanan halıyı.

tff ezıklerın taraftarları maca zılzurna sarhos geldıgı ıcın bızıde oyle sanıyo.sanıyokı bır kıvılcmla yanarız.

Travelair
16.09.2006, 15:08
Emin değilim dedim zaten. Ama aradaki mesafe de önemli. Naylon olunca çok yakından tutulacak maytap tehlikeli olabilir. Neyse olan olmuş. Bir daha yapmayız o zaman

Egemen Yılmaz
16.09.2006, 15:25
normal karşılıyorum bu savunma isteğini..talimatlarla belirlenmiş yasaklar var.sen tribun şovu yapacaksın diye yasakları delmeyi meşru göstermek de çok saçma bence.evet yaptık,güzel bişeydi ama ceza gerektiren bişey.o yüzden takmayın kafanıza..her deplasmanda sağa sola 3 er 5er bin yetele para veren yöneticiler bi 50 bin de bu şov için versinler nolcak.

doğru. aynen katılıyorum

Ali Özcan
16.09.2006, 15:28
ya bu bir şov oyunu ve bu yasaklarla sürekli bu şovu engellemeye çalışıyor uefa fifa ve fedderasyon...eskiden serbesstti mükemmel görüntüler oluşurduçŞimdi herşey yasak...bi de yine işler sarpa sarmaya başladı...Yattara sakat,osasuna boş tribün,ligde savunma istiyorlar....bu 5.hafta belalı mı ne ya...geçen senede bu haftada olmuştu olanlar...

iyattara
16.09.2006, 15:32
ya hakkaten ayıp arkadaslar yaptığınız ya o maytaplar yakılırmı hiç?!
ya haluk başkanımızın maytaplardan ötürü gözleri filan kamaşıp şaşı olsaydı yakışmadı bize vala:D :D

şeref yoksunları!!

macka61
16.09.2006, 15:45
şerefsizlik bu bjk seyircisi küfür etti maçta savunma istenmedi biz maytap yaktık diye savunma istiyorlar çifte standart başka şey değil

Hüseyin Çümen
16.09.2006, 17:15
ayıtır yaa bu tamamen taraflı bi karar bu şekilde bizi sinidremeyecekler inşallah febe nin 100. senesinde şampiyonluk için sonuna kadar mücadele edip alıcaz kupayı busefer trabzon dada istanbuldada yenecez ezikleri trabzon tehlikesi belirince hemen harekete geçtiler taraftarın zararsız ama heyecan verici bu organizasyonlarını cezalandırıp bizi sindirebileceklerini zanediolar ama biz karadenizliyiz bükmediğimiz bileği kırarız inatçıyız bizi kimse sindiremez sindirlecek ezilecek biri varsa bunu biz yaparız

holigan61
16.09.2006, 17:41
Bu fedarasyonun ben taaa ..... .......Bu kdar mı serefsizlik adilik olur.Ulan neyinize güveniyorsunuz bilmiyorum.Nasıl olurda böle basit bir sebebten böyle bir karar verirsiniz.Hangi firmaya calışıyorsun ULUSOY bunu söylesene bizlere.Hatırlarmısın Ulusoy iki sene önce Levent Bıcakcıda rahatsız olmuştu ışıl parlayan trabzonspordan ve sampiyonlugumuzu almıştı elimizden.Işıkdan rahatsız oldugu için bütün trabzon siyaha bürünmüş istifa istifa die inliyordu 100 binler.Oda yetmemiş gibi tribündede inledi 10binlerce kişi.Hemde simsiyah kıyafetler giyinip.Aynısını sende hak etmeye başladın aslında.Ama bunlar sizin gibilere ödüldür ödül.Hak etmiyorsunuz hiç bir şeyi!.!..

Selman
16.09.2006, 18:59
Maytapların zararı olsa önce ben yanardım sanardım.İçeriye soktuğumuz çakmakla yaklaşık 15 tane maytapı aynı anda yakmayı denedik.Formamdan 15 cm. uzaktaydı.Hiç bişede olmadı.Sorun meşaleyse bjk tribünleride yaktı.

süleyman61
16.09.2006, 19:40
BELLİKİ galatasaray DERBİSİ ÖNCESİNDE FUTBOLUMUZ BAZILARINI KORKUTUYOR:)

Cafer KILIÇSOY
16.09.2006, 22:49

teşekkürler kardeşim kitabın ortasından yazmışsın

zafercalikoglu
16.09.2006, 22:54
zorlarına gitdi,daha bakalım neler bulacaklar,
hadi trabzonum hadit tüm trabzonspor taraftarı şova devam,
yaşasın tribün şov,

Cafer KILIÇSOY
16.09.2006, 23:00
Herşeye rağmen
İnadına
TRABZONSPOR

hüseyin toraman
16.09.2006, 23:11
daha büyük bir şovu AVNİ AKERDE görmek isteriz haydi TRABZONSPOR lular hepiniz AVNİ AKER e gidin ve elinize maytaplar alın ve dakika 61 i gösyerdiğinde hep beraber yakın.herzaman her yerde EN BÜYÜK TRABZONSPOR inadına TRABZON

sadman
16.09.2006, 23:23
biz hala neden türkiyede futbol gelişmiyor, tribün terörü bitmiyor diye tartışalım. buna zaten güya futbolu yönetenler izin vermiyorki. hiçbir zararı olmayan sadece şova yönelik maytapları bile sindiremeyen zihniyet taraftarları terör yapmakla suçlamasın. bu kadarına insanın çok şeyler söyleyesi geliyor ama terbiyemiz müsade etmiyor maalesef. şovumuz karşısında savunma istemek apaçık bir düşmanlık ve art niyet belirtisidir.
son olarak anlayamadığım taraftar tribünde ne yapsın. pankart asmasın, meşale yakmasın (ki doğrudur), maytap yakmasın, küfür hariç özgürce tezahürat yapmasın. peki ne yapsın. herşeyi yasaklayarak taraftarı daha çok galeyana getirdiklerini umarım anlarlar ama bu at gözlüklü, art niyetli, insan kılığına bürünmüş ne idüğü belirsizlerden bunu beklemek bile fazla.
herkese saygılar...

Çetin
17.09.2006, 00:01
demek ki meksika olayını ilk biz çıkarsaydık stadyum düzenini bozmaktan bize ceza falan verirlerdi..

iyattara
17.09.2006, 00:10
demek ki meksika olayını ilk biz çıkarsaydık stadyum düzenini bozmaktan bize ceza falan verirlerdi..

ilk biz meksika yapsak seyirciler yerlerinde rahat edemiyo iki de bir ayaklanıyorlar diye sahamızı kapatırlardı bunlar:)

seref yoksunları!!

#10 Fietra
17.09.2006, 01:46
Maytapın yasak olduğunu da şimdi duydum.

bahadiroglu
17.09.2006, 01:56
Trabzonspora herşey yasak galiba.

geçen sene Bıçakçı yönetimdeyken en çok para cezası ödeyen klüp bizdik.her hafta 7500 ve 12000 TL arası değişen para cezalarını ödedik.

Haluk Ulusoy, ne trabzonludur ne de Trabzonsporlu.
Ayrı dünyadan bişey kafasına göre takılır sağa sola yalakalık yapar ama seçim zamanı gelince hemen trabzonlu oluverir.Bu tip insanlarla hayatımda çok karşılaştım özellikle Kocaeli ve Sakaryada bu tarz insanlara rastlamak %99 ihtimal..
Bunlar işlerine gelince Trabzonlu oluverirler.

poetricus
17.09.2006, 04:18
Teşekkürler kardeşim, kitabın ortasından yazmışsın.

Baş taraflar ben gelmeden yazılmıştı.

Nytre
17.09.2006, 10:23
olmaz böyle bir şey!...

bjk.yede ceza verilsin .. 90dakika küfürden başka ne yapıyorlar? güya çok iyi ilermiş.. küfür etmekle anaya sülaleye sövmekle taraftarlık olmuyor kardeşim!...

murat
17.09.2006, 13:35
olmaz böyle bir şey!...

bjk.yede ceza verilsin .. 90dakika küfürden başka ne yapıyorlar? güya çok iyi ilermiş.. küfür etmekle anaya sülaleye sövmekle taraftarlık olmuyor kardeşim!...

Sonunda benim gibi dusunen birini buldum, hersene takimdaki futbolcularina dahi soylemedgi kufur kalmiyan ve bunu koro halinde yapan bir taraftar grubunu gozunde buyutenler gercek taraftarlagi bilmiyorlar.

Selman
17.09.2006, 13:57
Son maçta çok az küfür etdiler arkadaşlar.Yiğidi öldürün hakkını verin.Bizden daha az ettiler hatta.Genel anlamda söyledikleriniz doğru ama ben son Ts maçı için konuşuyorum.

ahmetansu61
17.09.2006, 14:31
valla cezasa versinler ne yapalım. bu takımın misyonu belli. istanbulda ki hermaçta 61. dk da trübün sovu yapmak onlara mantıksız ve ceza gerektien bi davranış gelebilir ama cezamız neyse öderiz. ama yapmaya devam ederiz.
ordaki arkadaşların ellerine kollarına sağlık. bundan sonraki istanbul organisazyonunda daha da güzelini yaparız işallah.

Egemen
17.09.2006, 14:54
şova dewam. eger maytapdan da ceza vereceklerse versinler. yönetim de ödesin işi ne...(yanlış anlaşılmasın biz savas edelim yönetim cezasını ceksin demiyorum. sadece maytap olayını dikkate aldım)

Emre B.
17.09.2006, 17:26
Yakında küfürsüz tezahurattan da ceza alırız.Bağırarak rakip takımın dikkatini dağıttınız derler.

OYılmaz
17.09.2006, 17:38
çekemiorlar işte eziq ler yıllardır böle 200 bin nüfuslu şehrin takımı nasıl istanbula kafa tutar diye yediremiorlar ANTİ_İSTANBUL bir gün bu karanlığı yırtacaz elimizden alınan şampiyonluklarımızın acısını çıkartacazz

@FLU
17.09.2006, 18:15
arkadaşlar statta meşale yakan arkadaşımızı almıştı ya polisler onla birlikte karakolda dört tane beşiktaşlı varmış onlar da meşaleden alınmış bilginiz var mı kargalara da ceza geliyor mu onlardan da savunma istemişler mi

Egemen
17.09.2006, 18:25
alınan kişilere 1221 ytl ceza verileceginden eminim. (çaktırmayın bizde hala cezayı iptal ettirmeyle ugrasıoruz:D) ancak kulübe bişey gelirmi ondan emin deilim. biz olsaydık kesin yemiştik cezayı ama kargalar yermi bilmiorum

@FLU
17.09.2006, 18:26
alınan kişilere 1221 ytl ceza verileceginden eminim. (çaktırmayın bizde hala cezayı iptal ettirmeyle ugrasıoruz:D) ancak kulübe bişey gelirmi ondan emin deilim. biz olsaydık kesin yemiştik cezayı ama kargalar yermi bilmiorum

yok bizde öle sanıyorduk ama para cezası vermemişler bizimkine ismimi cismimi aldılar fuzuli yere tuttular saatlerce sonra bıraktılar dedi

Egemen
17.09.2006, 18:31
ehehehe ismini cismini alcak 2 hafta sora karakoldan aricaklar tebligat var gel al die :D bi gitcen 1221 ye te le. bende bişi olmicak sanıyodum :D

caykarali_erdal
17.09.2006, 19:45
Arkadaslar lavin kisasi artik Trabzonspor taraftarini stad'dada istemiyorlar bu ceza olayini kim cikardiysa hangi serefsiz o kisi, ya yakilan seylerden haberi yok yada dunyadan haberi yok bence o kisi ve kisilerin analarindan dogduklarindan bile haberleri yok bu kadar cahiliyet bu kadar yobazlik olsa olsa istanbul takimlarinin pesinde gezinen onun bunun cocuklarin'da olur
arkadaslar kusuruma bakmayin ama yeter her seyi maziret gostererek ceza vermelerinin tek anlami ts taraftarini turbunde gormek istemedikleridir acilari cok buyuk o aciyi allah dahada fazla yapsin gun gormesinler allah yarini gostermesin bunlara bunlar sirf trabzon dusmani degil ayni zamanda bunlar TURKIYE DUSMANLARI (vatan hayinleri) nedeniyse turk futbolunun (insaninin)ilerlemesini istemiyorsan ne olabilirsinki.

saglam
18.09.2006, 22:15
PFDK yine savunma istedi

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/tff.jpg
Kulübümüzden ligin 5. haftasında oynanan Beşiktaş karşılaşmasında yakıldığı iddia edilen meşaleler yüzünden 14 Eylül tarihinde savunma isteyen PFDK, aynı mücadeleyle ilgili yeni bir talepte bulundu.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif

Buna göre müsabakanın başlamasından önce, müsabaka esnasında ve müsabaka sonrasındaki tahliye sırasında seyircimizin kötü tezahüratta bulunduğu gerekçesiyle 15 Eylül tarihli başka bir yazıyla savunmamız istendi.

Bu ne diyor yahu!!! Şaşırmış bunlar!

Remzi
18.09.2006, 22:17
galatasaray maçınakesin cexa vermeye çalışıyolar bunlar baksanıza yine savunma istemişler.

k@ndemir
18.09.2006, 22:19
eee gayse ne de olsa Trabzonlu Ulusoyun takımı

ts_fan
18.09.2006, 22:49
Savunmasını ............................:mad:

Emre B.
18.09.2006, 22:55
Sedece biz küfür ettik BJK çok centilmence maçı izledi.BJK'nin attığı çakmaklar neydi?

Kaya
18.09.2006, 23:22
Komik işler bunlar. Maç bitimiyle 1 saat içeride bekletildik. Hakem efendi de mi ordaymış?

TSelif
19.09.2006, 00:02
Vay be desenize cinconu yenersek kimbilir başımıza neler gelecek. Hazırlıklı olun arkadaşlar :D
ALLAH hepinizin besını versin .Kudurdunuz adiler başınızı yiyin:mad: :mad:

Tunga
19.09.2006, 02:08
Vallaha video olduğu gibi duruyor, klüp neyi savunacak ki, bizden başka Trabzonsporlu mu kalmıştı ki orada.

Biz savunalım gerekirse. Artık zırvalamaya başladılar. Referans noktamız da TRT repertuarı olabilir. Zira "Yar saçların lüle lüle" zamanında TRT repertuarına girebilmiş ender parçalardan biridir.

Nytre
19.09.2006, 08:28
pfdk galatasaraya elinden gelen kolaylığı sağlıyor.. teşekkürler HALUK ULUSYOR((((!!!!!))))

ozcan_asanoglu
19.09.2006, 09:10
bu PFDK iyice azıtmaya başladı. sonradan raporlar mı düzenleniyor, değiştiriliyor mu neler oluyor?! 40 bin bjk.lı hiç küfür etmemiş de 2 bin kişi mi etmiş, nasıl etmiş, nasıl duyulmuş o ortamda bunlar..böyle saçmalık olmaz.

ulusoy'un kulağına üflenme zamanı geldi artık...

Emin
19.09.2006, 09:19
61. dakika boyunca çakmak ve maytap yakmaya devam. Harika bir şov. Harika bir manzara. Anlamda yerinde. Yakın uşaklar.

selçukabi
19.09.2006, 10:26
pfdk galatasaraya elinden gelen kolaylığı sağlıyor.. teşekkürler HALUK ULUSYOR((((!!!!!))))

Topic de açtık ama BMN üyeleri bile yeterli duyarlılığı göstermiyor ki bizim yönetim çıksın bir basın toplantısı yapsın.

ozturk
19.09.2006, 10:40
adımız çıkmış 9 a inmez 8e ne biçim iştir anlamadım showu videodan izledim hiçbişe yok gayet temizdi.. ama işte pfdk faktörü ne yaparsın..

gugula
19.09.2006, 11:05
nedir üzerimizdeki bu karabulutlar anladım.....

Mustafa Önal
19.09.2006, 11:37
son üç sezondur ilk defa inönüde trabzonumuzun maçını kaçırdım. tribünde şovu görünce imrendim. ancak gel görki yalaka uşaklar her şeyimizi engellemek için uğraşıyorlar.ne yaparlarsa yapsınlar bu sevda bitmez. bunlar böle davrandıkça biz dahada seviyoruz trabzonumu

Nytre
19.09.2006, 12:01
Topic de açtık ama BMN üyeleri bile yeterli duyarlılığı göstermiyor ki bizim yönetim çıksın bir basın toplantısı yapsın.

selçuk abi bu işlere tepki koymamız lazım.. thy.ye mankenlere değil.

macka61
19.09.2006, 12:48
bunların ALLAH cezalarını versin böyle saçmalık olmaz kardeşim bjkli o kadar küfür ediyor hiç bir şey yok bizimkiler küfür etmiyor savunma o ne ala bunlardan ne köy olur ne kasaba şerefsizler

Murat'
19.09.2006, 12:56
admlar herşeye bi kulp bulabilyorlar yaaa bu ne iş kardeşim

Tunga
19.09.2006, 13:23
Ben gerçekten de anlamadım, ne zaman kötü tezahürat oldu ki?

Harun
19.09.2006, 18:22
Adamlar bizim herşeyi protesto ettiğimii gördü onlarda bizimi protesto ediyor nedir anlamadım.

lakerta
20.09.2006, 00:11
dua edelimde gs maçını seyircisiz falan yapmasınlar beli olmaz bunların başında dönek trabzonlu var!!!ergün gürsoy haluk ulusoy albayrak sizler nüfüs cüzdanınızı değiştirin...Nerde bunları savunun arkadaşlarrr

selçukabi
20.09.2006, 08:46
Ben savunmayı vereyim hemen değerli federasyon(!) ve onun değerli(!) PFDK si
Trabzon büyüktür küfretmez ama ...... affetmez

BDiler61
20.09.2006, 08:53
selcuk abi gerekeni solemis

oskanonur
20.09.2006, 10:23
Ondan sonra neden Trabzonspor taraftari hep isyan ediyor diye sikayet ediyorlar bide.Allah askina su federasyondan cektiklerimizi baska bir takim cekse neler olurdu diye merak ediyorum.Gecen sezon hakem hatalariyla 14 haksiz puan elde eden ezikbahce yonetimi ve taraftarlari futbol ust gruplari hakkinda demedigini birakmadilar ve hala da devam ediyorlar.Ya biz ne nayapil.en buyuk korkum bu tur tarafli oldugu acikca ortada olan davranislarin ilerde dogurabilecegi sonuclarin hesabini kim nasil odeyecek.Bizim trabzonspor taraftari olarak ne haluk ulusoydan ne trabzonlu olup diger eziklerin taraftari olan kislerden hicbir beklentimiz olmamaistir.istedigimiz sadece hakkaniyetle gorevlerini yapsinlar.istanbul takimlarina yalakalik yapmak icin ellerinden geleni ardlarina koymayan bu tur insalarin bu davranislarina gerektigi gibi tepkimizi gostermek de bzin en dogal hakkimiz.cok merak ediyorum bu kadar kararktersizce hareket eden bu insalar cocuklarinin yuzlerine nasil bakabiliyor.

Tunga
20.09.2006, 21:10
Bize bordomavi.net pankartını açtırmayan, tribün önünde "Trabzonlu Gençler" pankartını açtırmayan İstanbul Polisi bakın nasıl çalışmış bu hafta sonu oynanan Galatasaray - Beşiktaş maçında:

http://galeri.milliyet.com.tr/2006/9/11Besiktas_taraftarlarindan_ilginc_pankartlar/5.jpg

http://galeri.milliyet.com.tr/2006/9/11Besiktas_taraftarlarindan_ilginc_pankartlar/2.jpg

http://galeri.milliyet.com.tr/2006/9/18Derbide_acilan_ilginc_pankartlar/6.jpg

http://galeri.milliyet.com.tr/2006/9/18Derbide_acilan_ilginc_pankartlar/4.jpg

http://galeri.milliyet.com.tr/2006/9/17G.Saray_1__Besiktas_0/32.jpg

http://galeri.milliyet.com.tr/2006/9/17G.Saray_1__Besiktas_0/20.jpg

http://galeri.milliyet.com.tr/2006/9/17G.Saray_1__Besiktas_0/10.jpg

Bir de şu videonun 5,5 dakikasından sonrasını izleyin. Dikkat asılan pankartlar, reklam tabelalarının üzerindedir.

http://www.youtube.com/watch?v=fftPkbqNpVo

Buna bize geçen sene Fenerbahçe maçında, Trabzon'da bile müsade etmemişlerdi.

Sanırım Ulusoy akrabasına bir kıyak geçmekte sakınca görmemiş.

Tunga
20.09.2006, 21:16
Biraz daha devam, şu dünya derbilerine !!!!????!!!!

http://img181.imageshack.us/img181/9347/1ox6.jpg

http://img113.imageshack.us/img113/8103/2xd1.jpg

selçukabi
21.09.2006, 08:31
Bence şöyle yapalım; Şu Gürcistan milli maçında Haluk Ulusoy pankartı vardı ya...onu bulalım Trabzonda biryerlerdedir. Onun üstüne şöyle siyah kalın iki tane çarpaz çizgi atalım Gayse maçında asalım.

Cabri61
21.09.2006, 11:07
fena fikir değil.bakalım gs ye ceza gelecek mi?

Berk Akçay
21.09.2006, 11:15
gelmeyecek tabikide ne geseye nede bjk ye anca bize anca bize ayıp denen bişe var video yu izledimde bütün reklam panoları kapanmış

pReN@_61
21.09.2006, 11:31
ulan böyle olcagını bilseYDiK meşale getirirdik...!
bari bişeye deysin

lakerta
21.09.2006, 12:09
Bu pankartların bulundugu resimler yönetime yollayalım ve onlar bunu federasyona versinler ve bu resimlerin arasına 1000 dolar versinler artık devlet dairesine döndü kimin kağmayını yerlerse ona göre karar veriliyor.DÜn radyoda dinledim bursa maçında bir yazar bu sene 3 büyüklerin hakemlerle ilgili çok sesi çıkmıyor dkkatınızı çekerim dedi.Kaymak istanbul da oldugu sürece Anadoludan şampiyon çıkmasını unutun diyordu bence doğru sözler..

TSelif
22.09.2006, 00:58
Ceza belli oldumu yaa. Noldu ? Ne zaman idam ediliyoruz

Cabri61
29.09.2006, 18:06
PFDK kulübümüzden savunma istedi. Savunma isteğine gerekçe olarak 23.09.2006 tarihinde oynanan Trabzonspor A.Ş. - Galatasaray A.Ş. müsabakası öncesi ve esnasında taraftarlarımızın bazı eylemleri gösterildi.
yeni bi savunma daha istendi.

eren_61
29.09.2006, 18:21
PFDK kulübümüzden savunma istedi. Savunma isteğine gerekçe olarak 23.09.2006 tarihinde oynanan Trabzonspor A.Ş. - Galatasaray A.Ş. müsabakası öncesi ve esnasında taraftarlarımızın bazı eylemleri gösterildi.
yeni bi savunma daha istendi.

bunlar hepten şaşırdı Trabzona nasıl ceza veririz diyip bişeler uyduruyolar.adi aşşağılık herifler

macka61
29.09.2006, 20:55
olmaz böyle bir şey bizim yönetim ne iş yaoıyor ben anlamadım bunlardan her şeyimize savunma istiyorlar şerefsizler

poetricus
29.09.2006, 21:01
Başarılı sonuçlar almaya başladığımız takdirde bu tip engellemelerle karşılaşacağımızı ben şahsen bekliyordum. Ama Federasyonun başı çekeceğini tahmin etmemiştim. Federasyon genelde sonradan ortaya çıkardı. Ama Haluk Efendi ne yapsın? Bir tarafta dünür öbür tarafta can ciğeri yaralı aslanı Galatasaray ve bizde kalkıp her ikisine dünyayı dar ediyoruz. İkinci yarı da böyle yaparsak savunma bile istemeyecekler. Trabzon'a gözlemci yeri iki cellât yollayacaklar. Meydandaki ağaçlar da maçtan önce idam için hazırlanır herhalde...

Haluk Ulusoy sana ne diyeyim bilmem ki?
Trabzonspor olmasa o koltuğu rüyanda bile göremeyecektin ama şimdi yediğin kaba pisliyorsun. Allah'ından bul!

Ugur Kurucelik
30.09.2006, 03:23
ya arkadas bu isin tadi tuzu kacti dozunu asdilar iyice her mactan sonra savunma mi istenir olmaz böyle sey...

ahmetansu61
30.09.2006, 03:29
şimdide gs maçı için savunma istemişler. gerekçe olarakda taraftarların davranışları gösterilmiş. allah aşkına o maçda bağırıp takımına destek vermekten başka ne yapı taraftar. yani kendimden şüpe ediyorum acaba bişe yaptıkda hatırlamıyormuyum diye. en ufak pra bile atılmaadı o gayselilere. yani bi takımın üstüne bukadar da gelinmezki. her iki maçtada eziyosun resmen niye ezdin diye savunma istiyolar. yatar bu federasyonlardan çektiğimiz. bu takımın başı ne zaman federasyonlardan hakemlerden mhk dan kurtulcak allah aşkına

Nytre
30.09.2006, 08:02
buna ÇİFTE STANDART derler ve biz bunun peşini bırakmayalım....

tiglat
30.09.2006, 09:59
maçı televizyondan izledim; hiçbir taşkınlık küfür yok. Yorumları dinledim kimse herhangi bir olaydan bahsetmiyor. Gazetelerden takip ettim Erman Toroğlu taraftarımızı tebrik ediyor teşekkür ediyor, helal olsun diyor.
Sonra, bir bakıyoruz yine savunmamız istenmiş.
İlginç çok ilginç

Burçak
30.09.2006, 09:59
yazıkları olsun be yazıklar olsun. bundan daha temiz maç olurmuyduda savunma istiyorsunuz bee. en kötü tezahürat cimbom pabucu yarım çık dışarıya oynayalım dı. bumu zorunuza gitti ha.
yada trabzon imparatorlukların çökertildiği yerdir aslanım pankartımı zorunuza gitti.

yazıklar olsun size bee.

Cabri61
30.09.2006, 11:54
ya müsabaka öncesi demişler acaba ne yaptık
havayi fişekler nedeniyle mi acaba?

Egemen
30.09.2006, 12:01
havai fişeklerden deil aga. tribünde sigara içildiği için açmışlar :D çakmakları içeri kimin soktugunu bilen yok. eee nede osla yanıcı ve yakıcı bi madde çakmak.

federasyon maytap gecme bizle. oraya koydugumuz gibi geri indiririz akıllı dur...

Emre7
30.09.2006, 12:07
daha öncede dedim ne avrupada ne de türkiyede dostumuz yok olmasında istemiyorum afedersiniz ama ossu.... ceza veriyolar bize yaw.. adamlar canım sıkılıyo her hafta resmi sitede kesin ceza-uyarı msj geliyo buna bi çözüm bulmamız gerekli bu şekilde olmaz

Gürkan
30.09.2006, 12:57
bence tribunlerı fulleyemediğimiz içindir.yer yer boşluklar vardıya.ama artık sıkılmaya basladım hıc yenılık yok cezalarda insan şöyle bir kac farklı ceza bulur.

neden iki ön libero oynattın cezası
renkler neden bordo mavi cezası
3 oyuncu değişiklik hakkını kullanma cezası vs.

AtalaY_BuğrA
30.09.2006, 13:31
Haluk Ulusoy sana ne diyeyim bilmem ki?
Trabzonspor olmasa o koltuğu rüyanda bile göremeyecektin ama şimdi yediğin kaba pisliyorsun. Allah'ından bul!

SEvgili Hocam bu laflarınız üzerine Federasyon seçimlerindeki BAşkanın yırtınması,açıklamaları İkinci Başkanın sözleri falan aklıma geliyor da.Kim için uğraşmışlar görünüyor çok net olarak. YAzık valla çok yazık.

eys_61
30.09.2006, 13:37
bıçakçı federasyonuyla yarışma işini yanlış anladı sanırım ulusoy,cezalarda da onu geçmeye çalışıyor

Mesut AKYILDIZ
20.10.2006, 00:48
PFDK'dan para cezası
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu 10.09.2006 tarihinde Beşiktaş'la İstanbul'da yaptığımız maçta çıkan saha olayları nedeniyle 2.500 YTL; taraftarımızın çirkin ve kötü tezahüratta bulunması nedeniyle 30.000 YTL olmak üzere kulübümüze toplam 32.500 YTL para cezası verdi.

Berk Akçay
20.10.2006, 00:54
32.500 ytl yuh yani daha ne diyim yanı bu kadar olmaz

Beytullah
20.10.2006, 00:58
yuh bee bu kadarda olmazzz

Berk Akçay
20.10.2006, 01:07
ulan beytullah az önce bana diyordun ki az bile terbiyesiz seni

eys_61
20.10.2006, 01:07
aynı maç için bejeke ye herhangi bir ceza verildi mi?

Beytullah
20.10.2006, 01:08
kım diyor ne kadar ayıo berk arkadasım sna yakıstıramadım bide iftira bu mubarek gecede ne kadar ayıp

Berk Akçay
20.10.2006, 01:09
valla bilmem ben beytullah kayıtlar var elimde istersen bu mubarek gecede yalan konuşmayalım :D:D:D

Beytullah
20.10.2006, 01:09
tobe tobe daha neler bukardeşim aaa:D

Selman
20.10.2006, 01:17
aynı maç için bejeke ye herhangi bir ceza verildi mi?

Bende merak ediyorum acaba verdiler mi?Küfürlü tezahuratı anladım da saha olayı dedikleri de ne oluyor?Kim olay çıkarmış?:mad:

Berk Akçay
20.10.2006, 01:45
maytap show işte digeri o kardeşim

Külünkoğlu
20.10.2006, 09:49
"Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu 10.09.2006 tarihinde Beşiktaş'la İstanbul'da yaptığımız maçta çıkan saha olayları nedeniyle 2.500 YTL"

"Saha olayları"nın ne olduğunu anlayan var mı ? eğer Tribun kasdediliyorsa Tribun'de ne oldu ? oldu da biz nasıl görmedik ?

"taraftarımızın çirkin ve kötü tezahüratta bulunması nedeniyle 30.000 YTL"

çirkin tezahuratdan kasıt "yar saçların lüle" ise yandı gülüm keten helva.

Bu kararlar tek kelime ile milli felaket.

Nytre
20.10.2006, 10:13
metin abi demek ki adamlara nasıl "koymuş" ki cezaya gerek duymuşlar!..

oskanonur
20.10.2006, 10:19
belli kluplerin amigolugunu yaptiklarini boyle bas bas bagirmalarina gerek yoktu.herkes zaten biliyor ne mal olduklarini.objektiflerin karsisinda erkeklik yapan Haluk Ulusoy, adamsan uc eziklere de ayni nedenlerden dolayi ayni cezalari kesersin diycem ama sen onu yapabilecek kadar adam olmadigini ispat etmis oldun herkese.

mircemal
20.10.2006, 10:27
Çerez parası olsun

Kobalas61
20.10.2006, 10:34
yuh be verilern cezaya bak

Külünkoğlu
20.10.2006, 10:41
metin abi demek ki adamlara nasıl "koymuş" ki cezaya gerek duymuşlar!..

Valla ben yönetimin yerinde olsam "şu maç kasetini gönderin. kötü tezahuratı, "Saha olayları" nı birde biz görelim" derim.

Gökdeniz'in Baki mercimek'i bir pozisyonda dört kez geçmesi sahanın en büyük olayıydı. Bundan dolayı ceza vermişlerse ona diyecek sözümüz olmaz tabiki.

Onur Muhcu
20.10.2006, 10:44
Bazı arkadaşlarımız diğer istanbul kulüplerine versinde göreyim demiş, bende TFF'nun resmi sitesinden bu bilgileri sizlerle paylaşıp bu konu hakkında bilgi vermek istedim, Ben Haluk ULUSOY'un savunucusu değilim, İstanbulda bir küfür ortamı oldumu onuda bilmiyorum, sözüm sadece Beşiktaş maçı ile ilgili değil. Diğer maçlarıda baz alarak konusuyorum, Suçu federasyona bulmak yanlış, SUÇU KENDİMİZDE ARAMALIYIZ, herkes elini taşın altına koyacak arkadaşlar, TFF'nin aldığı kararlar gereği, toplu küfür edenlerin kulübünün ağır para cezalarına çarptırılacağının 3. kez tekrarlanmasının ardından da puan düşmeye kadar gideceğini herkes biliyor, bilmeyenlerde maç öncesi anonslardan dinleyip öğreniyor, ama ne yazikki hala küfür! Yazık beyler, Kulübe zarar veren biz olmayalım ! Ben Trabzonspor - Galatasaray maçında Tribün liderine dikkat et küfür olmasın zarar vermeyelim derken, onlar hep beraber ve sonrasında tüm stad, avrupa fatihimiş galatasaray galatasarylıymış bütün oğlanlar göklerde yıldız imiş gönüllerde ay . . .. . .. . .. . .. . galatasaray bağırmaya başladılar. Emin olabilirsiniz bu maçla ilgilide kulubümüz ceza alacak, o ceza sonrasında tekrarlanırsada puan düşürülecek yazık değil mi kendimizi haftalarca maça hazırlayıp ter ile kazanılmış 3 puanı umarsızca geri iade etmek, YAZIK ÇOK YAZIK ! HERKES HADDİNİ BİLECEK VE KÜFÜRE SON DİYEBİLECEK, HER NE OLURSA OLSUN !!!!

1 - Trabzonspor A.Ş. Kulübü hakkında: 10.09.2006 tarihinde oynanan Beşiktaş A.Ş.-Trabzonspor A.Ş. müsabakasında çıkan saha olayları nedeniyle 2.500.-YTL; Ayrıca çirkin ve kötü tezahüratta bulunmaları nedeniyle 30.000.-YTL; Toplam 32.500.-YTL (Otuzikibinbeşyüz Yeni Türk Lirası) para cezası verilmesine,

2 - Beşiktaş A.Ş. Kulübü hakkında: 10.09.2006 tarihinde oynanan Beşiktaş A.Ş.-Trabzonspor A.Ş. müsabakasında çıkan saha olayları nedeniyle 1.500.-YTL; Ayrıca çirkin ve kötü tezahüratta bulunmaları nedeniyle 50.000.-YTL; Toplam 51.500.-YTL (Ellibirbinbeşyüz Yeni Türk Lirası) para cezası verilmesine

3- Galatasaray A.Ş. Kulübü hakkında: 17.09.2006 tarihinde oynanan Galatasaray A.Ş.-Beşiktaş A.Ş. müsabakasında; taraftarların çirkin ve kötü tezahüratta bulunmaları nedeniyle 40.000.-YTL; merdiven boşluklarının boş bırakılmayarak talimatlara aykırı davranışta bulunulması nedeniyle 2.500.-YTL; çıkan saha olayları nedeniyle 5.000.-YTL; Ayrıca akredite edilmemiş kişilerin sahaya girmeleri suretiyle talimatlara aykırı davranışta bulunulması nedeniyle 2.500.-YTL; Toplam 50.000.-YTL (Ellibin Yeni Türk Lirası) para cezası verilmesine

4 - Fenerbahçe Kulübü hakkında: 09.09.2006 tarihinde oynanan Fenerbahçe-Antalyaspor A.Ş. müsabakasında, tribünde spor ahlakına aykırı pankart açılmak suretiyle talimatlara aykırı davranışta bulunulması nedeniyle 2.500.-YTL; ayrıca merdiven boşluklarının boş bırakılmayarak talimatlara aykırı davranışta bulunulması nedeniyle 2.500.-YTL, Toplam 5.000.-YTL (Beşbin Yeni Türk Lirası) para cezası verilmesine,

mircemal
20.10.2006, 10:48
yazık değil mi kendimizi haftalarca maça hazırlayıp ter ile kazanılmış 3 puanı umarsızca geri iade etmek, YAZIK ÇOK YAZIK ! HERKES HADDİNİ BİLECEK VE KÜFÜRE SON DİYEBİLECEK, HER NE OLURSA OLSUN !!!!
,

baba bu konuda sana sonuna kadar hak veriyorum

Semih58
21.10.2006, 11:36
TRABZONSPOR'A 32 MİLYAR CEZA
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'ndan Trabzonspor'a ceza. Kurul, 10.09.2006 tarihinde Beşiktaş'la İstanbul'da oynanan maçta çıkan saha olayları nedeniyle 2.500 YTL; Bordo-Mavili taraftarların çirkin ve kötü tezahüratta bulunmaları nedeniyle 30.000 YTL olmak üzere Trabzonspor'a toplam 32.500 YTL para cezası verdi.