PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tesislerin Yeni İsmi ''Trabzonspor Kadir Özcan Gençlik Geliştirme Merkezi'' Oldu

Veysel
14.01.2014, 20:58
Trabzonspor'da 'Haluk Ulusoy' bombası

Yönetim kurulumuz Trabzonspor'a tahsis edilen TFF Tesisleri'nden Haluk Ulusoy ismini kaldırdı.

http://www.trabzonunsesi.com/d/news/tesisler.jpg

Habere göre ;

Trabzonspor Yönetimi’nin son dönemlerde eski federasyon başkanı Haluk Ulusoy ile yıldızının pek barışmadığı biliniyor. Bunun son örneği geçtiğimiz günlerde yaşandı. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Trabzonspor’un kullanımına tahsis edilen ve ‘Haluk Ulusoy Kamp ve Eğitim Tesisleri’ şeklinde geçen yapıda revizyona gidildi! Tesislerin üzerindeki ibarenin tamamen silinmesi büyük şaşkınlık yarattı.

Yönetimin bu yaptığı yaptırım hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Emre ÖZTÜRK
14.01.2014, 21:31
O yazıyı her gördüğümde küfrediyordum.En güzelini yapmışlar.

DEEP BLUE
14.01.2014, 21:44
Boş işler...

Hekimoğlu
14.01.2014, 21:51
Destekliyorum.Bu tesis için katkısı olmuştur o kansızın ama isminin verilmesine gerek yoktu tıpkı may tesisleri gibi onun da adını değiştirmek lazım.

Ali Şahin
14.01.2014, 22:23
yönetimin en büyük icraatı

Kaan
14.01.2014, 22:31
"Haluk Ulusoy" > "Cemil Usta" oluyormuş sanırım. Müthiş düşünce, umarım gerçekleşir. Darısı Mehmet Ali Yılmaz Tesislerine...

cakalkerem
14.01.2014, 22:33
may silinsin trabzonspor tarihinden

colman
14.01.2014, 22:40
Ulusoyların gs li olması yeterli o yazının inmesi için TRABZONSPORA bir yararı olmayan insanlar...

İskender Çakmak
14.01.2014, 22:50
Isabet olmuş

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fatih Öztürk
14.01.2014, 22:54
Ulusoyların gs li olması yeterli o yazının inmesi için TRABZONSPORA bir yararı olmayan insanlar...

Boş yorum.bilipte yorumlayın.Ulusoy ailesınde Haluk kansızı haricindeki tüm fertleri senelerdir reklamlarını verdı para kazandırdılar kulübe.Haluk'un babası rahmetli Saffet Ulusoy'un zamanında kulübe hatırı sayılır maddi katkıları oldu.Haluk'un amcası Ali Osman Ulusoy'u bılmeyen yoktur sanırım,adam Trabzonspor kulübünün kurucularından ve ilk başkanıdır.

Ilelioglu
14.01.2014, 22:54

Genelleme yapmadan yaz.

..

Sibel
14.01.2014, 22:55
Mehmet Ali Yılmaz'ı niye unutmuşlar?

cyberentalpi
14.01.2014, 22:55
RTE adı yakısır o zaman.

Sefa
14.01.2014, 23:00
Cemil Usta olacaksa mantıklı hamle. MAY değiştirmeye gerek yok 2 yıla tarih olacak zaten..

Fatih Öztürk
14.01.2014, 23:02
Arkadaşlar Trabzonspor'a iyi kötü emeklerı geçmiş eski başkanların tesıslerde,salonlardakı ısımlerını tartışacaksak sonu gelmez.hadi Mehmet Ali Yılmaz kulübü zamanında ıcraya verdi dıye ısmını tesıslerden sılmeye kalkalım yarında bırılerı çıkar Sadri Şener kulübü tarıhının en fazla borcuna soktu onunda ısmını sosyal tesıslerden sılelım der,bı başkası çıkar başka bır şey der önü alınmaz bu ıslerın.

nalagasıvar
15.01.2014, 02:08
bu isim kaldırma olayı sanırım daha çok yıldırım demirören e haluk ulusoy un bu kentte ve camia da hiçbir hükmü yok şeklinde bir mesaj ... zira ulusoyların damadı ya bu tombik ...
veya haluk ulusoy a dır ... bu demirören trabzonda senin kredini tüketti demenin yoludur

Fatih Özkan
15.01.2014, 02:32
Doğru bir karar bence.
Haluk Ulusoy'un ne faydası dokunmuş Trabzonspor'a ?

Sefa
15.01.2014, 03:47
Fanatik'in haberine göre Kadir Özcan adı verilmiş tesislere.

Doğru bir hamle..

levent yıldırım
15.01.2014, 04:38
Fanatik'in haberine göre Kadir Özcan adı verilmiş tesislere.

Doğru bir hamle..Aynen Doğru Bir Hamle Olmuş

alone_6161
15.01.2014, 10:04
İsabet olmuş, ulusoy soyadının Trabzonsporumuzla aynı karede olmasına tahammül edemiyordum. ulusoyların futbolla ilgilenenleri fanatik galatasaraylıdır. mesela yılmaz ulusoy gese kongre üyesi olup, her maç ünal aysalın arkasında poz vermektedir. haluk ulusoyun zaten yaptıkları ortada. başkan olduğu zaman, saçma hakem hataları!!! ile neredeyse küme düşecektik. o yıl istanbulda geseye 3-1 yenildiğimiz açı hatırlayanlar olacaktır.

İşin garibi tff başkanıyken, tffnin parasıyla tesis yapıyorsun, adına da kendi adını veriyorsun. tüm masrafı kendi karşılayıp da kendi adını verse yine tamam diyeceğim. tff başkanıyken tüm tff organizasyonlarını kendi otellerinde yapan birinin adının silinmesi büyük isabet oldu.

Darısı mehmet ali yılmazın adının da kaldırılmasına diyelim.

Fatih Öztürk
15.01.2014, 10:14
İsabet olmuş, ulusoy soyadının Trabzonsporumuzla aynı karede olmasına tahammül edemiyordum. ulusoyların futbolla ilgilenenleri fanatik galatasaraylıdır. mesela yılmaz ulusoy gese kongre üyesi olup, her maç ünal aysalın arkasında poz vermektedir. haluk ulusoyun zaten yaptıkları ortada. başkan olduğu zaman, saçma hakem hataları!!! ile neredeyse küme düşecektik. o yıl istanbulda geseye 3-1 yenildiğimiz açı hatırlayanlar olacaktır.

İşin garibi tff başkanıyken, tffnin parasıyla tesis yapıyorsun, adına da kendi adını veriyorsun. tüm masrafı kendi karşılayıp da kendi adını verse yine tamam diyeceğim. tff başkanıyken tüm tff organizasyonlarını kendi otellerinde yapan birinin adının silinmesi büyük isabet oldu.

Darısı mehmet ali yılmazın adının da kaldırılmasına diyelim.

Haluk Ulusoy'u anladımda belkide 40 yıldır düzenli bir şekilde stad çevresi ve içinde Ulusoy tabelaları asılıyor yıllardır bu aile Trabzonspor'a sponsor oluyor.şu yorumu yazmadan önce Trabzonspor kurucu başkanının Ali Osman Ulusoy olduğunu bilmiyormuydun?Haluk Ulusoy'un rahmetli babası yıllarca yönetim ayırt etmeden kulübe katkılar yaptı.biraz bilgi sahibi olupta yazsan klavye parmaklarına yapışmaz.her sülalede kansız birileri çıkabilir.Haluk kansız çıktı diye aileyi saçma saçma eleştirmenin alemi yokki.geçmişten 3-5 tane değerimiz var onlarada çamur atma sevdamız eksik olsun bari.

ibrahim
15.01.2014, 10:21
MAY'yi bende sevmem tıpkı SŞ gibi. Her ikisinin Trabzonspora zararları aşağı yukarı aynı büyüklükte olmasına rağmen biri o zamana göre modern tesisleri, diğeri ise Şampiyonluğu kazandırdı. Ama şu Trabzonun yüz karası haluk zurnasının bi faydasını bile göremedik. Sırf zarar adam. (pardon adam dedim kusura bakmayın)

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

GÖLONSA
15.01.2014, 10:26
Müjde,nur topu gibi bir sorunumuz daha oldu!!!

Fatih Öztürk
15.01.2014, 10:54
'Bir tesiste iki isim birden olmaz'
Trabzon'un altyapı tesisinden Haluk Ulusoy isminin kaldırılması büyük yankı uyandırmıştı. Yönetime bununla ilgili ağır eleştiriler yöneltildi.

Trabzon'un altyapı tesisinden Haluk Ulusoy isminin kaldırılması büyük yankı uyandırmıştı. Yönetime bununla ilgili ağır eleştiriler yöneltildi.
Bordo-Mavili yöneticiler konuyla ilgili olarak yöneltilen soruları, “Çekilen fotoğrafları gördük. Keşke binanın diğer tarafından da fotoğraf çekilseydi. Çünkü o tarafta Kadir Özcan’ın adı yazıyordu. Bir tesisin iki ismi olması mantıklı değil. Yönetim olarak bu konuyu konuştuk ve akademi tesislerinde Kadir Özcan’ın adının kalması gerektiğine karar verdik. Kimse bunun altında başka bir şey aramasın. Gerekli açıklama kısa zamanda yapılacak” diyerek yanıtladı.

http://www.61saat.com/futbol/bir-tesiste-iki-isim-birden-olmaz-h87374.html

Ahmet Kuru
15.01.2014, 10:59
Haluk Ulusoy gitsin gs nin tesislerine adını verdirsin. !

Kubilay ŞAHİN
15.01.2014, 11:59
Haluk Ulusoy ismi kadar itici bir kelime yok Trabzon için.

Mantıklı bir dönüşüm olmuş.

HOPA'LI TS'Lİ
15.01.2014, 12:11
Cin conludur kendisi

2005'de Cem Papila katliamının baş mimarıdır aynı zamanda.

Gerçek TS sevdalısı olsun da isterse Trabzon'lu olmasın.

alone_6161
15.01.2014, 13:53
Haluk Ulusoy'u anladımda belkide 40 yıldır düzenli bir şekilde stad çevresi ve içinde Ulusoy tabelaları asılıyor yıllardır bu aile Trabzonspor'a sponsor oluyor.şu yorumu yazmadan önce Trabzonspor kurucu başkanının Ali Osman Ulusoy olduğunu bilmiyormuydun?Haluk Ulusoy'un rahmetli babası yıllarca yönetim ayırt etmeden kulübe katkılar yaptı.biraz bilgi sahibi olupta yazsan klavye parmaklarına yapışmaz.her sülalede kansız birileri çıkabilir.Haluk kansız çıktı diye aileyi saçma saçma eleştirmenin alemi yokki.geçmişten 3-5 tane değerimiz var onlarada bok atma sevdamız eksik olsun bari.

Ali Osman Ulusoy'un kurucu başkanımız olduğunu biliyorum, emekleri için kendisine çok teşekkür ederim, hatta şunu da diyeyim Trabzonsporumuz için en ufak katkı sağlayan herkese çok teşekkür ederim fakat şunu da ayrıca vurgulamakta fayda var.

Trabzon sayesinde zengin olan Ulusoy ailesinin Trabzon şehrine, Trabzonsporumuza ne gibi katkısı olmuştur, bir de geseye ve istanbul şehrine ne katkısı olmuştur hep merak etmişimdir. Bu ailenin birçok ferdi de gidip gesenin kuyruğuna takıldığından, yeri geldiğinde Trabzonspor'un hakkını yemekten hiç çekinmediklerinden bu kadar tepkiliyim. Haksız olduğumu da düşünmüyorum.

Ben çok bilgiliyim diye iddia etmiyorum ama en azından doğruları da yanlışları irdeliyorum, çok şükür herhangi bir zümreye, kişiye körü körüne bağlılık mesajları vermiyorum.

Murat'
15.01.2014, 14:28
İHO ve yönetiminin doğru yaptığı tek iş.

Bayraktaroğlu
15.01.2014, 14:42
ulusoy un tesisler için katkısı olabilir lakin isminin kaldırılması hosşuma gitti.spor yazarlarının yorumlarını okudum orAayı Trabzonspor a kazandıran ulusoy dur onun emeği vardır kaldırılması doğru değil gibi laflar söyleniyor yeni stad olunca hüseyin avni aker de büyük ihtimal değişecek bu hüseyin avni aker in bizim için önemsiz biri olduğu anlamına mı geliyor elbette hayır gün gelir isim değişir (belki başka yere ismini verirler hiç istemem vermelerini ama) hayırlı bir iş benim için

emre duman
15.01.2014, 14:54
Haluk ulusoyun kaldırılması çok iyi oldu gs kongre üyelğini yapsın o .

Fatih Öztürk
15.01.2014, 17:15
Ali Osman Ulusoy'un kurucu başkanımız olduğunu biliyorum, emekleri için kendisine çok teşekkür ederim, hatta şunu da diyeyim Trabzonsporumuz için en ufak katkı sağlayan herkese çok teşekkür ederim fakat şunu da ayrıca vurgulamakta fayda var.

Trabzon sayesinde zengin olan Ulusoy ailesinin Trabzon şehrine, Trabzonsporumuza ne gibi katkısı olmuştur, bir de geseye ve istanbul şehrine ne katkısı olmuştur hep merak etmişimdir. Bu ailenin birçok ferdi de gidip gesenin kuyruğuna takıldığından, yeri geldiğinde Trabzonspor'un hakkını yemekten hiç çekinmediklerinden bu kadar tepkiliyim. Haksız olduğumu da düşünmüyorum.

Ben çok bilgiliyim diye iddia etmiyorum ama en azından doğruları da yanlışları irdeliyorum, çok şükür herhangi bir zümreye, kişiye körü körüne bağlılık mesajları vermiyorum.

Ulusoy'lar babamın oğulları değil.tanımam etmem.zerre kadar bağlılığım,menfaatim yok kendilerinden.senelerdir Avni Aker'de maç izlerim Ulusoy'un reklam tabelaları tribünlerin dört bir yanında asılırdı.bu reklam tabelaları hayrına asılmamıştır sanırım!Trabzonspor'a reklam karşılığında senelerce para verdiler.Ulusoy'ların Trabzon kentine,ilçelerine köprü,asfalt,okullar yaptığını iyi biliyorum.hatta yaptırdığı meslek lisesinde 1 sene okumuşluğum var.Trabzon'lu olupta İstanbul'a yerleşen her köklü aileden son dönemlerde İstanbul takımlarını tutma hayranlığı had safhada.sözün özü bir Haluk kansızı yüzünden Trabzon'a,Trabzonspor'a kurulduğu yıldan beri karşılıklı yada karşılıksız hizmette bulunan bir aileyi amaçsızca eleştirmek bizlere yakışmaz.

emre duman
15.01.2014, 20:22
Ulusoy'lar babamın oğulları değil.tanımam etmem.zerre kadar bağlılığım,menfaatim yok kendilerinden.senelerdir Avni Aker'de maç izlerim Ulusoy'un reklam tabelaları tribünlerin dört bir yanında asılırdı.bu reklam tabelaları hayrına asılmamıştır sanırım!Trabzonspor'a reklam karşılığında senelerce para verdiler.Ulusoy'ların Trabzon kentine,ilçelerine köprü,asfalt,okullar yaptığını iyi biliyorum.hatta yaptırdığı meslek lisesinde 1 sene okumuşluğum var.Trabzon'lu olupta İstanbul'a yerleşen her köklü aileden son dönemlerde İstanbul takımlarını tutma hayranlığı had safhada.sözün özü bir Haluk kansızı yüzünden Trabzon'a,Trabzonspor'a kurulduğu yıldan beri karşılıklı yada karşılıksız hizmette bulunan bir aileyi amaçsızca eleştirmek bizlere yakışmaz.

o kazancından bir tutamını %1'ini trabzona ve trabzonspora verdi , %99 lık kısmını gs yatırmaya verdi.

25 yıldır biriktir di şimdi hizmet etme zamanı gs bu adamı övmeyin şurda

ayrıca Dozer Cemil ustanın ismi olucak deniyor çok daha iyi.

Tuğrul
15.01.2014, 21:29
Tesisler sanırım TFF bütçesi ile yapıldı.

Ha kendi maddi gücü ile bu tesisleri kazandırıp ismi kaldırıldıysa ayıp edilmiş.

Ama tersi sözkonusu ise bu adım doğrudur.

Nihayetinde Ulusoy Trabzonspor ile özdeşleşen bir isim değil.

Ulusoy hayırla yad edilmek, güzel şeyleırle anılmak istiyorsa.

Bu şehrin ayrılmaz parçası olan TS'a yardımda bulunmalıdır.

Mesela otobüs firması kulübümüze sponsor olursa güzel bir başlangıç yapacaktır.

Öte yandan tesislere olabildiğince efsanevi isimlerimize yer vermek lazım.

Şenol hoca unutulmamalı. Yeni stada sponsor firmanın ismi verilecek ama kompleks'e Şenol hocanın adını vermek fena olmaz.

Fatih Öztürk
15.01.2014, 21:54
o kazancından bir tutamını %1'ini trabzona ve trabzonspora verdi , %99 lık kısmını gs yatırmaya verdi.

25 yıldır biriktir di şimdi hizmet etme zamanı gs bu adamı övmeyin şurda

ayrıca Dozer Cemil ustanın ismi olucak deniyor çok daha iyi.

Yorumumu okuyupta cevap yazsan gam yemeyecem arkadaş kımı övmüşüm adama bılhassa kansız demışim aılesının kulübe ve kente yardımları oldu dıyorum senın verdığın şu cevaba bak.

Fatih Öztürk
15.01.2014, 22:01
Tesisler sanırım TFF bütçesi ile yapıldı.

Ha kendi maddi gücü ile bu tesisleri kazandırıp ismi kaldırıldıysa ayıp edilmiş.

Ama tersi sözkonusu ise bu adım doğrudur.

Nihayetinde Ulusoy Trabzonspor ile özdeşleşen bir isim değil.

Ulusoy hayırla yad edilmek, güzel şeyleırle anılmak istiyorsa.

Bu şehrin ayrılmaz parçası olan TS'a yardımda bulunmalıdır.

Mesela otobüs firması kulübümüze sponsor olursa güzel bir başlangıç yapacaktır.

Öte yandan tesislere olabildiğince efsanevi isimlerimize yer vermek lazım.

Şenol hoca unutulmamalı. Yeni stada sponsor firmanın ismi verilecek ama kompleks'e Şenol hocanın adını vermek fena olmaz.

Şımdı çok bilmış bırılerı kalkıp Ulusoy'ları övüyor dıyecek ama yazayım yınede.daha bir kaç sene öncesıne kadar kulübün takım otobüslerı malum markaydı.stad trıbünlerınde özellıkle kapalıda yıllarca reklam tabelaları vardı.parasını verdı reklamını yaptı.yapanda kansız Haluk değıl aılenın dığer fertlerıydı.

Cafer Bulur
15.01.2014, 22:08
Karari destekliyorum,kim yaptiysa dogru bir is yapmis.

Trabzonsporlu olmayan birisinin ismi ömür boyu bir tesislerin ismini tasiyacak degildi herhalde.

memozcan
15.01.2014, 22:23
İHO haluk ulusoyun maşasıdır.. eğer tesislerden onun ismini kaldırdıysa ciddi manada soğıkluk var aralarında demektir..

Helvacı61
15.01.2014, 22:26
sözkonusu ismin trabzonda herhangi bir kurumda zaten olmaması gerekiyordu. kaldırılması bende hiçbir rahatsızlık yaratmadığı gibi memnun oldum.

Emrah Akcagöz
15.01.2014, 22:27
Has olmuş, güzel olmuş.

Fatih Öztürk
15.01.2014, 23:09
İşin daha güzel tarafı tesislerin bir tarafının adı rahmetli Kadir Özcan'ın ısmını taşırken şimdi tüm tesisin adını taşıyacak.ruhu şad,mekanı cennet olsun.

Külünkoğlu
16.01.2014, 08:26
Haluk Ulusoy denilence aklıma önce üç kulüple başlayan sonra bir kulübe düşen yalakalığı gelir.
Haluk Ulusoy denilence aklıma çatır çatır hakkı yenen Trabzonspor gelir.
Haluk Ulusoy denilence aklıma özel uşağı gibi hareket eden hakemleri gelir.
Haluk Ulusoy denilence aklıma onun hakemlerinin katliam yaptığı sezonda 3 puanla kümede kaldığımız sezon gelir.

Haluk Ulusoy denilence aklıma sadece tesislerden değil Trabzon'la ilgili her şeyden adının silinmesi gereken insan müsveddesi gelir.

Ibrahim Gaygusuz
16.01.2014, 13:57
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1493133_614421391946844_1625546609_n.jpg

Anıl C
16.01.2014, 14:04
sırada may tesisleri olmalı

Fatih Öztürk
16.01.2014, 14:15
sırada may tesisleri olmalı

Tamam.yarın öbürgünde birileri çıksın Sadri Şener sosyal tesislerinin ismini kaldırsın desin.ondan sonra kiminkini kaldıracaz?

Fatih Öztürk
16.01.2014, 14:16
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1493133_614421391946844_1625546609_n.jpg

Yönetimin nadir doğrularından biri.teşekkürler.

Anıl C
16.01.2014, 14:33
Tamam.yarın öbürgünde birileri çıksın Sadri Şener sosyal tesislerinin ismini kaldırsın desin.ondan sonra kiminkini kaldıracaz?

o da kaldırılmalı.
ben böyle yerlerde yönetici isimlerinin kullanılmasına karşıyım.
futbolculuk düzeyinde yararı dokunanların isimleri kullanılmalı.

Sibel
16.01.2014, 22:31
Yakışır Kadri hocama...

sifuni
16.01.2014, 22:50
Cok güzel Olmus.Keske MAY tesisine de Senol Günes veya Dozer Cemil ismi verilse.

Courage
17.01.2014, 00:22
Güzel icraat...

Şenol Hoca'nında adının bir yerlere verilmesi için ölmesi beklenmemeli. Bunu fazlasıyla hakediyor.

Adem Akyüz'
17.01.2014, 00:25
Sırada Mehmet Ali Yılmaz tesisleri olmalı..

Cem Zırıh
17.01.2014, 00:31
Kedi olali bir fare tuttular boyle seylerle gelmeleri guzel.

Ali Bektaş
17.01.2014, 00:46
İyi olmuş

Fatih Özkan
17.01.2014, 00:56
Mükemmel oldu.

Ilelioglu
17.01.2014, 01:11

Iyi olmus bencede.

..

Halil İbrahim
17.01.2014, 13:18
Efsaneyi adıyla yaşatmak adına güzel bir girişim olmuş, ancak diğer değerlerimiz de hayattayken isimlerini Trabzonspor ile ölümsüzleştirmek gerek diye düşünüyorum.

Öznur61
17.01.2014, 13:26
İyi olmuş, yakıştı..

U.Sadıkoğlu
17.01.2014, 13:28
Vefatından sonra değil yaşarken kıymet bilseler keşke...

Kadir
17.01.2014, 13:47
Harika bir iş oldu bu. Yönetime tebrikler.