PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şahin Aygüneş

Sayfa : [1] 2

Mert'
10.01.2014, 11:13
http://www.haber61.net/tsnin-ilk-transferi-saglik-kontrolunden-gecti-168645h.htm

Hayırlı olsun

Emirhan Makul
10.01.2014, 11:18
Kesin bilgi mi ?

Onur Akyüz
10.01.2014, 11:25
Hakkaten Trabzon'luları topluyor bunlar.

Tayfun
10.01.2014, 11:27
Pek umudum yok kendisinden, kendini gösterebileceğini sanmıyorum

Hayırlı olsun umarım yanılırım.

Adem Akyüz'
10.01.2014, 11:31
Ferrari beklerken, Şahin geldi.

Fatih Öztürk
10.01.2014, 11:33
Hakkaten Trabzon'luları topluyor bunlar.

Sırf iş olsun diye topladıklarına inanmaya başladım.

Samet Berber
10.01.2014, 11:34
Trabzonspor küçülmeye devam ediyor, buna dur diyememek çok acı.

Deniz Tosunoğlu
10.01.2014, 11:34
Çok ama çok yerinde bir transfer. 3-4 sene önce çok istediğim bir futbolcu. Insallah basarili olur.

Murat'
10.01.2014, 11:35
Eskiden umut vaat eden bir isimdi, şimdiki hali konusunda hiçbir fikrim yok.

Hayırlı olsun.

cyberentalpi
10.01.2014, 11:37
şahin bizim sampiyon olduğumuz dene fena değildi.

ama sanki kasımpaşa nın eskilerini topluyoruz gibi geliyor
ustelik biz anlasıyoruz kasımpasa alıyor

su an kasımpasada karizması daha az bir takımız

Emrah KabuL
10.01.2014, 11:48
2009-10 » 17 maç 6 gol
2010-11 » 22 maç 2 gol
2011-12 » 31 maç 4 gol (Bank Asya)
2012-13 » 2 maç
2013-14 » 1 maç

Son 2 sezondur sakatlıklarla boğuşmuş bir isim.

Mollasalihoğlu
10.01.2014, 11:49
İmza atılana kadar bekleyelim.

Alihan Ertürk
10.01.2014, 14:40
Sağlık kontrolünden geçti ve KAP'a bildirim yapıldı. Hayırlı olması dileğiyle..

http://uppix.com/f-Ba__l__ks__z_152cfea0c001515ef.png

http://kap.gov.tr/bildirim-sorgulari/bildirim-detayi.aspx?id=331802

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

''Serbest futbolcu statüsünde yer alan Şahin Aygüneş'in, kulübümüze transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.''

gabriel omar
10.01.2014, 14:43
Barış Özbek,Volkan,Batuhan ...Bu transfer mantığının son halkası Şahin oldu.

İnşallah yanılırım ,hazır ve formda gelmiştir İnşallah.

Adem Erdoğan
10.01.2014, 14:55
Hayırlı olsun. Bu arkadaş ne iş yapar ?

Emrah Akcagöz
10.01.2014, 15:13
Hayırlı olsun. Demek ki KAP' a bildirecekleri oyuncu Şahin'miş.

Tayfun
10.01.2014, 16:09
Trabzon'un Sürmene ilçesinden Almanya'ya göç eden bir ailenin oğlu. Altyapı eğitiminin ağırlıklı bölümünü Karlsruhe'de aldıktan sonra Kasımpaşa'ya transfer oldu. 16 yaşında Alman Genç Milli Takımları'ndan aldığı teklifi "Vatanı için oynamak gibisi var mı?" diyerek geri çevirdi. Ümit Milli Takımımızın formasını giyiyor ve Kasımpaşa'nın ikinci yarıdaki çıkışında ciddi bir rol sahibi. Sürati ve gol vuruşlarındaki becerisiyle dikkat çekiyor. Gerçek bir dans meraklısı ve kolbastı ustası.

Bu sezonun özellikle ikinci yarısındaki performansınla herkesin konuştuğu bir oyuncu haline geldin. Bize biraz kendinden ve ailenden söz eder misin?

Almanya'da Nürnberg yakınlarındaki Amsbach'ta 1990 yılında doğdum. Üç kardeşiz. 16 yaşında bir kız kardeşim, bir de yeni doğan erkek kardeşim var. Babam Mercedes fabrikasında çalışıyor, annem ev hanımı.

Futbolla tanışman nasıl oldu?

Her çocuk gibi önce sokakta futbol oynadım. Sonra kasabamızın takımı Hockenheim'da futbol eğitimime başladım. Oradan daha büyük bir kasaba takımına geçtim. Ardından Waldhoff Manheim'a ve son olarak da Karlsruhe'ye transfer oldum. Şimdi de Kasımpaşa için oynuyorum.

Ailen futbolcu olmanı nasıl karşıladı?

Büyük destek verdiler. Babam iki eli kanda olsa maçlarıma mutlaka gelirdi. Hâlâ da öyle. Almanya'dan İstanbul'a gelip Kasımpaşa'nın maçlarında beni takip etmeyi sürdürüyor.

Başka spor dallarıyla da ilgilendin mi?

Aslında spora güreşle başlamıştım. Bu arada Uzakdoğu sporlarıyla da ilgilendim. Ama benim için en tutkulusu futboldu ve sonuçta futbolda karar kıldım.

Peki, neden diğer spor dalları değil de futbol? Seni futbola yönelten motivasyon neydi?

Güreşe başladığımda da futbol daha çok ilgimi çekiyordu. Zaten her çocuk gibi mahalle aralarında futbol oynamayı sürdürüyordum. Bu arada babam yeteneğimin farkına vararak beni Hockenheim takımının altyapısına yazdırdı.

Almanya'da dört farklı takımda oynamışsın? Bu geçişler nasıl oldu? Transferlerin nasıl gelişti?

Başlangıçta 9 yaşındaydım ve kendim kulübe gidip yazıldım. Bir yıl sonra daha iyi bir kasaba takımı olan Schöstingen'e kendi isteğimle geçtim. Bu tercihimin nedeni, o takımda çok sayıda arkadaşımın olmasıydı. 13 yaşıma geldiğimde Waldhoff Manheim'dan teklif geldi. Beni izleyip beğenmişler. 1 sezon Waldhoff Manheim'da oynadıktan sonra bu defa Karlsruhe'nin teklifiyle karşılaştım ve oraya gittim. 14 yaşımdan itibaren Karlsruhe'de oynadım.

O dönemde örnek aldığın bir idolün var mıydı?

Forvet oyuncusu olduğum için kendime örnek aldığım oyuncular da golcülerdi. O yıllarda Hakan Şükür müthiş bir performans gösteriyordu ve ben de onun gibi bir oyuncu olmak istiyordum. Bir de Hami Mandıralı vardı tabii. Ailem Trabzon, Sürmeneli ve babam da Trabzonspor taraftarı. Hami Mandıralı'yı çok beğenir ve benim de onun gibi bir futbolcu olmamı isterdi.

Türkiye'ye gelmen nasıl oldu? Almanya'da kendine bir gelecek görmedin mi?

Türk futbolcuların Türkiye'de oynama şansının daha yüksek olduğunu düşündüm. Aslında Almanya'dan da transfer teklifleri vardı. Menajerimle bu konuyu görüştük ve Türkiye'ye gelirsem kariyerimde daha çabuk bir sıçrama yapacağım görüşünde birleştik. Kasımpaşa'yı tercih etmemin nedeni ise İstanbul takımı olması, göz önünde bulunmak ve yeni yapılanan bir takımın içinde daha fazla şans bulma ihtimaliydi. Futbol Şube Sorumlumuz Süha Sidal ve Başkanımız Hasan Hilmi Öksüz'ün bu transferdeki istekli tutumları da tercihimi Kasımpaşa yönünde kullanmamda etkili oldu. Çünkü bir oyuncu için ısrarla isteniyor olmak önemli bir faktör.

Almanya'da futbol oynarken Türk olmanın sıkıntısını yaşadın mı?

Bir döneme kadar hiçbir sorun yaşamıyorsunuz. Hatta o döneme kadar Türk oyunculara fazlasıyla değer veriyorlar. Çünkü Türk oyuncular gerçekten de yetenekli. Ancak iş milli takım konusunda tercih yapma aşamasına geldiğinde, eğer Türkiye'yi seçtiyseniz sorunlar başlıyor. O zaman takımda yer alma şansınız azalıyor. Antrenörler tercihlerini Almanya Genç Milli Takımlarında oynayan oyunculardan yana kullanıyor ve siz ikinci planda kalıyorsunuz.

Almanlardan milli takımlarında oynama konusunda bir teklif aldın mı?

Almanya U16 Milli Takımı için teklif aldım ve gidecektim. Çünkü o döneme kadar Türkiye'den beni isteyen olmamıştı. Ama Almanların çağrısından kısa bir süre sonra Türk Milli Takımından davet aldım ve tabii Türkiye'yi seçtim.

Tarafsız bir gözle bakılınca, Alman Milli Takımı Dünya ve Avrupa Şampiyonaları'nda defalarca kupa kaldırmış, her büyük organizasyonda yer almış bir takım. Neden Almanları değil de Türkiye'yi seçtin?

İnsanın kendi vatanı için oynaması hiçbir şeyle kıyaslanamaz ki… Almanya'yı tercih eden Türkleri sanırım farklı bir şekilde yönlendiren insanlar var. Ama ben bu konuyu ailemle konuştuğumda Türkiye'yi tercih etmem dışında bir alternatif gündeme gelmedi. Babam sanki Almanlar bana hiç böyle bir teklif yapmamış gibi davrandı. Onun aklındaki tek düşünce oğlunun Türkiye için oynamasıydı.

Orada aldığın altyapı eğitimi ile Türkiye'dekini kıyaslar mısın?

Türkiye'deki durumu çok iyi bilmiyorum. Ama Almanya'daki altyapılarda çok ciddi biçimde taktik eğitimi veriliyor. Oyuncunun nerede duracağı, nereye koşacağı, topla buluştuğunda neler yapacağı, rakibine nasıl müdahale etmesi gerektiği konuları çok küçük yaştan itibaren öğretilmeye başlanıyor ve tüm bunlar tekrarlana tekrarlana alışkanlık haline getiriliyor. Zaten son sezonlara bakarsanız çok sayıda genç gurbetçi oyuncunun Turkcell Süper Lig'e transfer edildiğini görüyorsunuz. Bu da bizim aldığımız altyapı eğitimi sayesinde biraz daha önde olmamızdan kaynaklanıyor. Almanya'da ayrıca kuvvet çalışmaları da büyük önem taşıyor. Karlsruhe'de haftada en az bir kere ağırlık çalışması yapardık.

Futbolla birlikte eğitimini de sürdürebildin mi?

Elbette. Almanya'da sistem zaten bunun üzerine kurulmuş durumda. Eğitime çok değer veriyorlar. Yönetim kadroları içinde öğretmenler de bulunuyor. Oyunculardan karnelerini istiyorlar. Eğer karneniz kötüyse antrenmana çıkmama cezası alabiliyorsunuz. Sonra da sizin zayıf olan derslerinizde başarılı olabilmeniz için öğretmen desteği sağlıyorlar ve özel dersler veriyorlar. Eğer derslerinizde başarılı olamazsanız bu futbolunuza da olumsuz yansıyor. Ben de lise düzeyinde eğitimimi tamamladım. Üniversite dönemine geldiğimde ise Kasımpaşa'ya transfer oldum.

Türkiye'ye uyum sağlamakta zorluk çektin mi? Buradaki hayatın sana farklı gelen yönleri var mı?

Gerçekten de iki ülkenin sosyal yaşamları oldukça farklı ve uyum sağlamak kolay değil. Ancak ben bu konuda kendimi şanslı görüyorum. Buraya uyum sağlamakta hiç zorluk çekmedim. Çünkü önemli olan gittiğiniz takımın sizi olumlu algılaması ve kabullenmesi. Bu anlamda Kasımpaşa'daki takım arkadaşlarım beni hemen kabullendi. İlişkilerim son derece iyi olduğu için çok çabuk uyum sağladım. Burada bana zor gelen tek şey ise trafiğin karmaşası.

http://www.tff.org/Resources/TFF/Images/001-2010/TFF/TamSaha/Mart/Sahin-3.jpg

Kasımpaşa'ya ilk geldiğin dönemde uzunca bir süre yedek bekledin. O dönemlerde aklından neler geçti? Hiç "Niye Türkiye'ye geldim?" diye düşündün mü?

Elbette hiç bir futbolcu yedek kalmaktan hoşlanmaz ve oynamak ister. Bir de benimle aynı yaşta olan ve Almanya'dan gelen takım arkadaşım Barış Başdaş hemen kadroya girip oynamaya başlayınca bende "Neden oynayamıyorum?" diye bir düşünce oluşmuştu. Bu noktada önünüzde iki yol var. Ya küsüp vazgeçersiniz ya da hiç pes etmeden daha fazla çalışarak kadroya girmek için sonuna kadar zorlarsınız. Ben ikinci ve doğru olan yolu seçtim. Çok çalıştım ve sonunda Yılmaz Hocam da bana güvenip forma şansını verdi. Bir de Fenerbahçe maçında oyuna girdikten 5 dakika sonra gol atınca önüm açıldı.

Fenerbahçe'ye attığın o golle ilgili bir hatıran var mı?

Şükrü Saracoğlu Stadı'nda ısınırken oyuna girmek için kenara çağırılmak bile heyecan vericiydi. Golü attığımda ne yaptığımı, nasıl sevindiğimi bile hatırlamıyorum. Sadece sonradan maçın görüntülerini izleyerek attığım gol hakkında bir fikir sahibi olabildim.

Azar Karadaş ve Gökhan Güleç'le rekabet içindesin ve onları geride bırakarak ilk on bir oyuncusu oldun. Yılmaz Vural senin hangi özelliklerini beğendiği için böyle bir tercih yapmış olabilir?

Öncelikle süratliyim. Gol bölgelerine çok çabuk girebiliyorum. Gol vuruşlarım da fena değil. Ama bu soruyu Yılmaz Hocaya sormak gerekir.

Özeleştiride bulunur musun? Kendinde eksik gördüğün yönler var mı?

Eksiklerimi görmeye ve antrenmanlarda bu eksiklerimi gidermeye çalışırım. Mesela sırtı dönük oynamayı pek bilmiyorum. Ama o bölgede oynayan bir futbolcunun sırtı dönük olarak topu tutabilmesi gerekiyor. Aslında ben yüzü kaleye dönük oynayan tipte bir oyuncuyum ama bazen sırtı dönük top aldığınızda da neler yapmanız gerektiğini bilmeniz ve topu saklayarak takımın öne çıkmasını sağlayabilmeniz gerekiyor. Bir de kafa toplarında pek iyi değilim. Tesislerde kalmanın benim için bir avantaj olduğunu düşünüyorum. Antrenmanlar bittikten sonra boş vakitlerimiz oluyor. Stat hemen önümüzde. Çıkıp koşabiliyorum ya da salona girip ağırlık çalışabiliyorum. Sadece takım antrenmanıyla yetinmiyorum yani.

Ligimizde beğendiğin oyuncular var mı?

Alex çok iyi bir futbolcu. Arda Turan da öyle. Benim bölgemde oynayan oyunculardan da Makukula'yı çok beğeniyorum ama onunla benim özelliklerim çok farklı tabii. Bu arada Cenk ağabeyi de unutmamam gerek. Bence en fazla şey öğrenebileceğim oyuncu Cenk İşler.

Bu da önemli bir nokta. Bazı takımlarda genç oyuncularla tecrübeliler arasında bir kopukluk vardır. Bazılarında ise tecrübeli oyuncular gençler için bir tür öğretmen görevi görür. Kasımpaşa'da bu açıdan durum nasıl?

Bizim takım bu açıdan mükemmel. Hele kendi adıma konuşmam gerekirse ağabeylerimin desteğini hep yanımda hissediyorum. Yanlış bir koşu yaptığımda Cenk ağabey mutlaka uyarır. Ya da Murat ağabey topu ayağına aldığımda nereye koşmam gerektiğini söyler. Ali ağabey de öyle.

Türkiye'deki genç oyunculara yeterince şans verildiğini düşünüyor musun?

Genç Milli Takımlara geldiğimizde, Türkiye'de oynayan arkadaşlarımızı kıskanırdık. Biz Almanya'da kulüplerimizin genç takımlarında oynarken, buradaki arkadaşlarımız A takımlarıyla antrenmana çıkıyorlardı. Ben Türkiye'de genç oyunculara çok değer verildiğini düşünüyorum. Özellikle Kasımpaşa'da, Kayserispor'da, Bursaspor'da bunu gözlemek mümkün. Mesela ben U16 Milli Takımı'na geldiğimde Bursaspor'dan Eren Albayrak, Serdar Aziz ve Sercan Yıldırım A takımın oyuncusu olmuşlardı.

Almanya'da futbola bakışla Türkiye'de futbola bakış arasında nasıl farklar görüyorsun?

Türkiye'de futbol neredeyse tek spor dalı ve her şey anlamına geliyor. Almanya'da da futbol çok önemli bir spor ama başka branşlar da var. Dolayısıyla Türkiye'de futbol üzerindeki ilgi yoğunlaştıkça futbolcu üzerindeki baskı da artıyor.

Kasımpaşa'nın oynadığı futbol izleyenler açısından son derece keyifli. Peki, saha içinde siz o futbolu oynarken neler hissediyorsunuz?

Benim açımdan da çok keyif verici bir oyun oynuyoruz. Bu oyun tarzı benim futbol stilime de çok uygun. Ayağa paslarla oynanan futbol Yılmaz Hocanın eseri ve bence bir futbolcunun tatmin olması açısından en güzel oyun tarzı da bu. Rakibin oyununu bozmak için oynanan futbol, oyuncuya keyif vermez. Elbette topu kazanmak için çaba harcamanız gerekir ama doğru yerde ve doğru zamanda baskı yapmayı da bilmeniz gerekir. Kasımpaşa'nın bu anlamda çok dengeli bir futbol oynadığını düşünüyorum.

Artık Ümit Milli Takım kadrosundasın ve orası da A Milli Takım'ın kapısı sayılır. A Milli Takım için ne zaman hazır olacağını düşünüyorsun?

Ben kendimi hazır hissediyorum, "Gel oyna" deseler hemen oynarım. Açıkçası en büyük hedefim 2012 Avrupa Şampiyonası elemelerinde A Milli Takım kadrosuna girebilmek.

Milli Takımımız 2012 Avrupa Şampiyonası elemelerinde Almanya ile eşleşti. İki ülkenin futbolunu da yakından tanıyan bir oyuncu olarak bu eşleşmede kimi daha şanslı görüyorsun?

Türk futbolu benim çocukluk yıllarımın çok ötesinde bir noktada. Çok hızlı bir gelişme sağlandığını düşünüyorum. Ve şunu da çok iyi biliyorum ki, Almanlar bizden korkuyor. Bizim açımızdan ise Almanya korkulacak bir takım değil, sadece güçlü bir rakip. Bir de seyirci açısından bakıldığında Almanya'daki maç da bizim için evimizde oynayacağımız bir karşılaşma olacak. Bence Türkiye'nin Dünya Kupası finallerinde olmaması büyük bir şanssızlık.

Peki, sen 2002 Dünya Kupası'nda üçüncü olduğumuz dönemi hatırlıyor musun?

Hatırlamaz olur muyum? Sevinçten deliye dönmüştüm. Yaşım küçük olduğu için babam dışarı çıkmama izin vermemişti. Sokaktan konvoylar geçiyordu ve evin içinde camdan cama atlıyordum.

Bundan sonrası için kariyer planlamanda neler var?

Kariyerimi performansım belirleyecek. Bir forvet oyuncusu için de performansın en belirleyici kriteri attığı goller. Umarım gollerimi sürdürürüm ve kariyerim de bu performans doğrultusunda gelişir. En büyük hayalim Milli Takım'da oynamak. Tabii her futbolcu gibi ben de büyük takımlarda forma giymek istiyorum.

Yeniden Almanya'ya dönüp Bundesliga'da oynamak gibi bir hayalin var mı?

Tabii, Bundesliga'da oynamak benim için güzel olur. Alman Ligi, Avrupa'nın en kaliteli liglerinden birisi. Geriye dönüp baktığımda ciddi bir gelişme sağladığımı görüyorum. Ama gelişmenin sonu yok. Daha çok çalışarak, daha çok isteyerek bir gün Avrupa'nın iyi liglerinden birinde oynayabileceğimi düşünüyorum.

Yurtdışına gittiğinde lisan zorluğu da çekmezsin herhalde.

Almanca ve İngilizce biliyorum. Eğer bu dillerin konuşulmadığı bir ülkeye gidersem de kısa sürede o ülkenin dilini öğrenebileceğimi düşünüyorum. Kasımpaşa'da yabancı oyuncular kısa sürede Türkçeyi öğrenebildiğine göre ben de onların dillerini öğrenebilirim.

Almanya'dan gelen oyunculara göre Türkçen gayet iyi. Bunu neye borçlusun?

Annem ve babam Almancayı çok iyi derecede biliyor. Ama bizim evimizde sadece Türkçe konuşulur. Dolayısıyla ben de bu konuda bir sıkıntı yaşamıyorum.

Özel hayatında nasıl bir insansın? Nelere kızarsın, nelerden hoşlanırsın?

Arkadaşlarım benim pozitif bir insan olduğumu söyler. Keyifli birisiyim ve şakalaşmaktan hoşlanırım.

Futbolun dışında kalan zamanlarında neler yaparsın?

Sinemaya gitmeyi, sevdiğim insanlarla olmayı severim. Öyle ortamlarda bol bol şaka yapar, gülerim. Dans etmeyi severim ve iyi de beceririm.

Bir Trabzonlu olarak kolbastı oynamayı da öğrendin mi?

(Gülüyor) Onu öğrenmedim, zaten doğuştan biliyordum. Almanya'daki Türk düğünleri çok güzel olur ve oralarda oynarım. Babam sayesinde ben de Orhan Gençebay hayranı oldum. Volkan Konak'ı, Adnan ve Sinan Yılmaz kardeşleri dinlemekten çok hoşlanırım. Sinan Yılmaz'la karşılıklı kolbastı oynamışlığım da vardır.

Röportaj: Mazlum Uluç / Tamsaha ( 01.04.2010 )

Bud Spencer
10.01.2014, 16:23
şahin gibiler isterse bonservissiz olsun, isterse beleş'e oynasin, asa ama asla Trabzonsporda olmamali...aynisi zeki yavru, aykut akgün, mehmet cakir, sezer badur...gibiler icinde gecerlidir!!!

alin şahininizi, mra'nizi ve terk edin bu kulübü...bugüne kadar hocanin arkasindaydim ama böyle topcuya onay veriyorsa destegim bitmistir artik...isterse hami tavsiye etsin isterse maradona veya lucescu hic bir önemi yok

unique
10.01.2014, 16:38
Bir Murat Tosun faciası daha.

Alper Beyazay
10.01.2014, 16:38
Ne diyelim, hayırlı olsun.

kudu_61
10.01.2014, 16:47
bu futbolcu hakkında tanımadan kötü yazan arkadaşlar lütfen kalecimiz onurun BMN ilk sayfasına yazılan mesajlarını okusunlar ve daha sonra pişman olabilecekleri yazmadan düşünsünler
hayırlı olsun Şahin kardeşim Allah utandırmasın inşallah başarılı olursun

Necmettin ALTUNTAŞ
10.01.2014, 16:53
Önemli bir sakatlık geçirmişti(yan çapraz bağlar yırtığı).Şimdi nasıldır bekleyip göreceğiz.

DeAgLeMaNyAq
10.01.2014, 16:55
Hayırlı olsun inşallah faydalı olur ama hâla ligin en kötü forvet hattına sahibiz...

Onur Civelek61
10.01.2014, 16:55
Henrique den kötü olamaz =) hayırlı olsun

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uğur Kalyoncu
10.01.2014, 17:04
Zamanında Lazio takip ediyordu..Uzun zamandır oynamadı ne getirir muamma..

Onur Civelek61
10.01.2014, 17:12
Zamanında Lazio takip ediyordu..Uzun zamandır oynamadı ne getirir muamma..

:) Henrique yide Lazio takip ediyor diyorlardı eyvah diyorum :)

Rıza ÇOLAK
10.01.2014, 17:21
Oyyyy karnıma ağrılar gireyi. Yönetiminin vizyonuna bakın hele.

İdris Toksoy
10.01.2014, 17:27
07.04.2011: Şahin Aygüneş:"Teklifler var ama gönlüm Fenerbahçe'den yana"
transfermarkt' da yazan

Öznur61
10.01.2014, 17:27
O kadar yıldız forvet diye bekle Şahin'i alalım..

Neyse sanırım hayırlı olsun demekten başka bişey kalmıyor.
Umarım hayal kırıklığına uğramayız..

poetricus
10.01.2014, 17:48
Hayırlı olsun.
Denenmiş ve hüsranla sonuçlanmış benzer teşebbüslerin sonuçlarının verdiği hayal kırıklığı ve korkuyla karışık zayıf da "Bu inşallah onlara benzemez!" ümidi ve dileğiyle hoş geldin...

poetricus
10.01.2014, 17:50
Önemli bir sakatlık geçirmişti (yan çapraz bağlar yırtığı). Şimdi nasıldır bekleyip göreceğiz.
İsminin başına "Rahmetli" eklesek yeridir desenize...

DeAgLeMaNyAq
10.01.2014, 18:17
İsminin başına "Rahmetli" eklesek yeridir desenize...

Fatih Tekke'ye ne dememiz gerekiyor o zaman abi?

Muhteva
10.01.2014, 18:30
Allah aşkına nasıl bir topçu aldık biz..!?

https://pbs.twimg.com/media/Bdoa-AuIIAAH-Ho.jpg:large

Adem Erdoğan
10.01.2014, 18:35
Jaja hafızdı tabi. :)

Muhteva
10.01.2014, 18:36
Özel hayatı beni bağlamaz ama alemciyse bu işimiz yaş şimdi bu antrenmana da alkollü gelir..

poetricus
10.01.2014, 18:40
Fatih Tekke'ye ne dememiz gerekiyor o zaman abi?
Anka: Küllerinden doğan efsanevi kuş.:)

TSemih61
10.01.2014, 18:41
Eğer gerçekten Trabzonluysa elinden geleni yaparak bu takıma katkı verir.

Muhteva
10.01.2014, 18:44
Esra & Ceyda ‏@esraceydaersoy 49 dk
https://twitter.com/esraceydaersoy

Hah bu söylüyorsa iyi transfer garantisi var :D

gabriel omar
10.01.2014, 18:45
Eğer gerçekten Trabzonluysa elinden geleni yaparak bu takıma katkı verir.

Adam gönlüm Fenerbahçeden diye açıklama yapmış zamanında ,yedi göbek Trabzonlu olsa ne yazar.

Yaş olmuş 24,kendini kanıtlamışlığı yok,çapraz bağları koparmış,Kasımpaşadan ..ktiri yemiş ...Bu şartları sağlayarak Trabzonspora transfer olmaya hak kazanmış.Zira Trabzonspor sportif başarıdan çok,sönmüş ya da parlayamamış oyuncuları parlatarak ,onları İstanbula pazarlamakla mükelleftir.

Neyse,en azından Batuhana kanka geldi.Beraber bir güzel ezerler şimdi milletin boğazından kısıp verdiği paraları.Sonrada "ühüüü bözö köför ödöyolaaar "diye ağlarlar yalandan bir köşede.

Mert'
10.01.2014, 18:51
Bu adam bildiğin alemci çıktı. Jajanın günahı neydi ? (polemik yaratayım :) )

Sevda61
10.01.2014, 18:56
Trabzonlu ve gönlü fenerbahçeden yana..Başka söze gerek yok bana kalırsa!

gabriel omar
10.01.2014, 19:04
Jaja hafızdı tabi. :)

Jaja ,Şahini 40 metreden doksana takardı ama ,arada böyle bir fark var :)

Emre ÖZTÜRK
10.01.2014, 19:30
Berbatov'dan daha yetenekli !!!

Muhteva
10.01.2014, 19:47
Aslında video üzerinden değerlendirme yapmak doğru olmaz ama şu video da Henrikeden daha yetenekli gibi duruyor tabiki sakatlık sonrası nasıl bir performansı olacak tartışılır;

http://www.youtube.com/watch?v=Uala-5yCPUc

Bud Spencer
10.01.2014, 19:53
skandal bir transfer...emegi gecen herkesin adi kulüp tarihinden tez zamanda silinir INSALLAH!

Kadir
10.01.2014, 19:54
Adamın dibini aldık simdi rakipler düşünsün ikinci yarı en az 20 golü var.

yaranozlu
10.01.2014, 20:44
ben genel kadar karamsar değilim. ilk çıktığında Kasımpaşada fırtına gibi oynuyordu. sonra sakatlık vs. formdan düşmüş ama şundan eminim ki volkandan daha iyi bir oyuncu. eğer eski formunu tutarsa ki yaşı genç, tutmak zorunda, olcandan da iyi olur. sağ ayaklı olması da olcandan kurtulduğumuz anlamına gelebilir. en kötü rotasyonda faydalanılır. aykut akgün, volkan, henrique gibi çöpler, olcan gibi futbol zekası olmayan adamlar, adrian gibi 1 maç oynayıp kaybolanlardan kurtulmamız gerek. kesin tutar diyemeyiz, ama bu kadar çöp adamın içinde yeni bir oyuncu daha katkılı olacaktır.

Sibel
10.01.2014, 20:47
Bize iyi oluyor.
Her şey müstehak.

dağlıca61
10.01.2014, 20:50
önemli olan ödenecek olan para, eğer ki sözleşme kulüp lehine yapılmışsa mesele yok, ümit milli takımda oynayan bir futbolcu, bir şansta ona verilmesi gerekir, zaten bu sezon sonuna kadar adam olacak çocuk kendini belli eder herhalde.

TSemih61
10.01.2014, 21:02
Adam gönlüm Fenerbahçeden diye açıklama yapmış zamanında ,yedi göbek Trabzonlu olsa ne yazar.

Yaş olmuş 24,kendini kanıtlamışlığı yok,çapraz bağları koparmış,Kasımpaşadan ..ktiri yemiş ...Bu şartları sağlayarak Trabzonspora transfer olmaya hak kazanmış.Zira Trabzonspor sportif başarıdan çok,sönmüş ya da parlayamamış oyuncuları parlatarak ,onları İstanbula pazarlamakla mükelleftir.

Neyse,en azından Batuhana kanka geldi.Beraber bir güzel ezerler şimdi milletin boğazından kısıp verdiği paraları.Sonrada "ühüüü bözö köför ödöyolaaar "diye ağlarlar yalandan bir köşede.

Umut fakirin ekmeği :) Ben de bu transferden hiç memnun değilim açıkçası.

zafer6161
10.01.2014, 21:05
bayağı,bi,golcüye,benziyor:D

jojuk
10.01.2014, 21:43
Bordo (http://www.61saat.com/haberleri/Bordo) mavili transfer komitesinden hiç gündeme getirilmeyen Kasımpaşaspor'un genç forveti Trabzon (http://www.61saat.com/haberleri/Trabzon)lu Şahin Aygüneş'i kadrosuna kattı.

Bu transfer Trabzon (http://www.61saat.com/haberleri/Trabzon)'da çok tartışılırken Aygüneş'e ilk tebrik Cici Kardeşler'in Esra'sından geldi.
http://www.61saat.com/images/upload/Başlıksız-46%20kopyala.JPG
Yılbaşını aynı mekanda geçirdikleri fotoğrafı instagramda paylaşan Esra, " Phuket'ten önce İstanbul'da Şahin'le partilerken.. İyi gelmiş Trabzon (http://www.61saat.com/haberleri/Trabzon)spor'a geçmiş.. Sevindim. Şahin Aygüneş'in de sayemde performansı arttı Trabzon (http://www.61saat.com/haberleri/Trabzon)spor'a geçti sayemde.. Phuket'ten önce partilemiştik" ifadelerine yer verdi.

jojuk
10.01.2014, 21:45
Yılbaşını aynı mekanda geçirdikleri fotoğrafı instagramda paylaşan Esra, " Phuket'ten önce İstanbul'da Şahin'le partilerken.. İyi gelmiş Trabzon (http://www.61saat.com/haberleri/Trabzon)spor'a geçmiş.. Sevindim. Şahin Aygüneş'in de sayemde performansı arttı Trabzon (http://www.61saat.com/haberleri/Trabzon)spor'a geçti sayemde.. Phuket'ten önce partilemiştik" ifadelerine yer verdi.

jojuk
10.01.2014, 21:46
Allah aşkına nasıl bir topçu aldık biz..!?

PLAYBOY YAZIYO TİŞÖRTÜNE :d:d

Oğuz ZEYTİN
10.01.2014, 21:56
Ooo bomba transfer yapmislar. Iste buyuk vizyon. Hayirli filan olmasin.

20Colman
10.01.2014, 22:03
Futbolcu sahada oynasın, dışarda ne yapıyorsa yapsın olayı Trabzonspor'a uygun değildir. Tamam gidip eğlenebilir ama inşallah alemci çıkmaz, yoksa bi de bunun rezillikleriyle uğraşamayız. Sahada çok iyi oynasa bile bize yetmez bi de gece hayatı konusunda Trabzonspor futbolcusu olduğunun bilinciyle hareket ederse ondan iyisi olmaz bizim için :)
Hayırlı olsun camiamıza.

ESER
10.01.2014, 22:06
Trabzonlu olsun yeterki,
sakatmis, oynamamismis, formsuzmus onemi yok.

ESER
10.01.2014, 22:07
kasimpasadan bile dokuntu toplamaya baslamissak vay halimize

Ilelioglu
10.01.2014, 22:16
Hayirli olsun mu?

..

Hamza Milet
10.01.2014, 22:23
Saglam bir golcü aldigimizdan kimsenin süphesi olmasin
Adam golleri baska yerlerde atiyordu bile, sakat vs sizi aldatmasin.

http://oi41.tinypic.com/neycya.jpg

Cardozo, Berbatov, Kalou, Quaresma, Mustafa Pektemek, Cenk Tosun derken yine kaldik çöplere
Ben bu sahneyi baska biyerden daha hatirliyorum.
2013ün yaz aylari ..
Berbatov, Kalou, Cenk Tosun, Mustafa Pektemek, Quaresma, Cisse, Klose derken Batuhan Karadeniz ..

Onur Keskin
10.01.2014, 22:24
Yasin Öztekin' den farki nedir?

Hamza Milet
10.01.2014, 22:29
Simdi Juventus düsünsün :)
Bu arada son dakika gelismesini aktaralim

Trabzonspor yönetimi, öze dönüs projesi kapsaminda Trabzonlu Sinan Engini'de KAPa bildirdi - NTVSPOR

Hamza Milet
10.01.2014, 22:33
http://oi42.tinypic.com/214s2hi.jpg

inception61
10.01.2014, 22:36
cardozo gibi forvetin olacağına böyle bir kardon olsun yederli.
aslında tam kankalık eleman elinde ne cevherler vardır:D
yürü be şahin gerçi 90 model şahin en fazla 90km yapar bari tüp takalımda satarken gideri olsun:)

jojuk
10.01.2014, 22:38
http://www.61saat.com/images/upload/Başlıksız-46%20kopyala.JPG
büyük transfer

orhan42
10.01.2014, 22:43
Yazıklar olsun be..aldıkları adama bak.Ulan Batuhan'dan aklınız başınıza gelmedi mi?Herif ligde maç oynamadan çatır çatır paraları indiriyor cebe Volkan denen maymunla.Şimdi bi de bu çıktı başımıza..İHO bi defol Allah'ını seversen..

Arif Timurcioğlu
10.01.2014, 22:44
Kasımpaşayı sırtlayan adam bu mu?

orhan42
10.01.2014, 22:45
Allah'tan elimizde bi Burak Yılmaz örneği var.Ulan Burak futbolcuydu..Bunlar müsveddesi....Eşşeği arap atıyla hipodroma sokmak gibi bir şey bu.Acaba bi sürpriz olur mu hesabı..

zafer6161
10.01.2014, 22:45
dikkat,ettinizmi,cicişin,üstündeki,elbisenin,önünd e,sanki,kocama,TS,amblemi,var:D

zafer6161
10.01.2014, 22:54
Esra & Ceyda ‏@esraceydaersoy 1 sa
Arkadaşlar yanlış anlaşlmasın şahinle eğlendk sadece sevgilim diil benim 1yıldır arap şeyhi sevgilim var ben topçu sevmem şeyh severim��(Esra

haydaaaaaaaaaaa,:D

Mert Oğuzlu61
10.01.2014, 22:57
http://61spor.net/Haber/bu-transfer-sabirlari-tasirdi.html

:)

Bud Spencer
10.01.2014, 23:07
Yasin Öztekin' den farki nedir?

öncelikle bu eleman bir degil, iki küpe takiyor

ikincisi yasini aldigimizda cok formdaydi ve ligin iyi oyuncularindandi...kimse karsi cikmamisti alininca...bu herif iki yilda on mac cikaramadi!

M.S.SOFU
10.01.2014, 23:10
Ya birakin kulübün yakasini.yiye yiyeeee bitiremediniz.para yedirme transferi

jojuk
10.01.2014, 23:12
Saglam bir golcü aldigimizdan kimsenin süphesi olmasin
Adam golleri baska yerlerde atiyordu bile, sakat vs sizi aldatmasin.

http://oi41.tinypic.com/neycya.jpg

Cardozo, Berbatov, Kalou, Quaresma, Mustafa Pektemek, Cenk Tosun derken yine kaldik çöplere
Ben bu sahneyi baska biyerden daha hatirliyorum.
2013ün yaz aylari ..
Berbatov, Kalou, Cenk Tosun, Mustafa Pektemek, Quaresma, Cisse, Klose derken Batuhan Karadeniz ..
iki küpesi ağzında sakızı elinde içkisi yanında çiçişi tişörtü skandal zaten bu nasıl trabzonlu ???????????????

Courage
10.01.2014, 23:12
Esra & Ceyda ‏@esraceydaersoy 1 sa
Arkadaşlar yanlış anlaşlmasın şahinle eğlendk sadece sevgilim diil benim 1yıldır arap şeyhi sevgilim var ben topçu sevmem şeyh severim��(Esra

haydaaaaaaaaaaa,:D

Vay be ,gayr-ı meşru ilişkinin adı ''sadece eğlenmek'' olmuş :eek:

poetricus
10.01.2014, 23:23
O hatun kişiyle "partileşme" bitti, bizimle klüpleşmeye geliyor arkadaş...

a.fındıkoğlu
10.01.2014, 23:26
Şahin Aygüneş:"Teklifler var ama gönlüm Fenerbahçe'den yana"

İki günlük tatil nedeniyle Almanya'daki ailesini ziyarete gelen Kasımpaşa'nın Ümit Milli futbolcusu Şahin Aygüneş, DHA'ya konuştu. Genç futbolcu, "Gelecek yıl Avrupa Kupaları'nda futbolumu göstermek istiyorum. Bu nedenle üç büyüklerin yanında Bundesliga'dan gelen tekliflerden birisine ailemle oturup karar vereceğim. Gönlüm ise Fenerbahçe'den yana" dedi.

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/sahin-ayguenes-teklifler-var-ama-goenluem-fenerbahceden-yana/news/anzeigen_59849_komplett.html

jojuk
10.01.2014, 23:27
https://pbs.twimg.com/media/Bdoa-AuIIAAH-Ho.jpg:largebu adam trabzonlumu şimdi ??

ESER
11.01.2014, 00:03
herkesin ozel hayati kendine.

bana gore yanlis olan durum ,uzun suredir sakatliklarla bogusan bir adamin alinmasi ve transferde kriterin Trabzonlu olmasinin yeter olcu olmasi.

Rıza ÇOLAK
11.01.2014, 00:14
Yüce Allahım galiba bize eşeğimizi kaybettirip sonra bulduracak ve bizi o şekilde sevindirecek... içimde nedense öyle bir his var

Sakaryaspor
11.01.2014, 00:17
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS2fkgArjrNpE5PPlZAZbjlOP_gdqFmi AbCbSY_v73T5z_TFiGe<

ŞAHİN Mİ? İŞTE BU HİÇ ADİL DEĞİL.

MaEsTrO
11.01.2014, 00:23
Cok sevindim.

melih61
11.01.2014, 01:33
Aslında video üzerinden değerlendirme yapmak doğru olmaz ama şu video da Henrikeden daha yetenekli gibi duruyor tabiki sakatlık sonrası nasıl bir performansı olacak tartışılır;

http://www.youtube.com/watch?v=Uala-5yCPUc

videodaki ufak fenerli çocuk ve babası ile sonradan el ele yürürken pozu var bence akrabası fenerli olması muhtemel bu adamın

h@msi61
11.01.2014, 03:24
Kimin fikriydi bu transfer acayip merak ediyorum.

Emre GÜRDAL
11.01.2014, 08:26
Bu adam trabzonlu dgil demicem ama trabzonluda olabilir dicem....la nerden cikti bu:-)

yaranozlu
11.01.2014, 09:05
bence eğlenmesinde sıkıntı yok da, gerizekalı insanlarla eğlenmesi sıkıntı. ciciş midir nedir, ne işin var onla? hiç eşin, dostun, arkadaşın yok mu başka? biz zeki futbolcu arıyoruz ama daha başlamadan zeka seviyesinin düşük olduğu ortaya çıkıyor. inşallah yeteneklerini sergilersin diyelim. yine de 35lik transferlerden iyidir, burak yılmaz da ilk geldiğinde çöp şeklindeydi, zekası da düşüktü ama cicişle takılacak kadar değil. bizde zekasını belli bir seviyeye çıkardı, ve zirve yaptı, nedeni de yetenekli ve genç oluşuydu. bu anlamda ihtimal var.

not: zekadan kastım futbol ve sosyal olaraktır.

SEDAT
11.01.2014, 09:45
* Çapsız bir yönetim, Çapsız bir Hoca'ya yakışan bir transfer oldu tebrikler emeği geçenlere...

Mehmet_Mercanlı
11.01.2014, 09:52
bir-iki yerden bazı konuşmaları

-Aslen Trabzon, Sürmene'liyim ailemin tamamı Trabzonspor taraftarı özelliklede babam için fanatik diyebilirim.

-Hami Mandıralı hayranlığım var onun gollerini izleyerek büğüdüm.

Ertan 51
11.01.2014, 10:29
dikkat,ettinizmi,cicişin,üstündeki,elbisenin,önünd e,sanki,kocama,TS,amblemi,var:D
Sen nerelere bakmışsın öyle Zafer:eek: kınıyorum seni,hemde çok kınıyorum;)

O değil de ulan Şahin sende de ne mide varmış arkadaş,
hiç mıddırdamasan adam gibi işine odaklansan iyi de hadi mıddırdayacan ülkede başka kız mı yoktu da bu embesillere sardın.Yemin ediyorum bittin gözümde,senden adam olmaz,sana iyi eğlenceler küpelerinle,pleyboy tişörtünle,yanındaki bööö lerle.

Hamdi Karamahmutoğlu
11.01.2014, 10:47
Şahin için biraz haksızlık yapılıyor bence.
Potansiyeli var, geçtiğimiz sezonki baltalardan iyidir.
Gencecik bir adam, iyi yönlendirilirse neden olmasın.
Ona bir şans verelim bence.
Kimlere vermedik o şansı?

Ercan DEMİRCİ
11.01.2014, 11:25
Adam "golcü" beyler rahat olun...

cakalkerem
11.01.2014, 12:00
berbatavdan bile daha iyi dedikleri bu olsa gerek

Mert'
11.01.2014, 12:58
Adam tanimiyorum demis bu kızları :D

Fatih Özkan
11.01.2014, 13:00

Ne bizler deneme tahtasıyız ne de bu kulüp.

jojuk
11.01.2014, 13:01
Şahin, dün transferi sonrası sosyal medyada yayılan ‘Cicişler’ olarak bilinen Esra ve Ceyda Ersoy kardeşlerle beraber olan fotoğrafıyla ilgili ise onları tanımadığı sadece yanına gelerek fotoğraf çektirdiklerini kaydetti.

jojuk
11.01.2014, 13:02
şahin bey tanımıyorsan kız omzuna yaslanmış tanımamazlıkta bu kadar olmaz

ANIL
11.01.2014, 13:11
şahin bey tanımıyorsan kız omzuna yaslanmış tanımamazlıkta bu kadar olmaz

bu kıza da hayır denmez ama :cool:

Alihan Ertürk
11.01.2014, 13:53

Yorum budur, fikir budur.

Kesinlikle aynı şekilde düşünüyorum.

Murat'
11.01.2014, 13:58
Birkaç sene önce çok iyiydi, bu aralar ise müzmin sakat galiba, ben ki Batuhan'a bile beki adam olur demiştim. :)

Hayırlı olsun, inşallah başarılı olur.

Kadir
11.01.2014, 14:03
Son 2 sezonda toplam 100 dk. forma giymiş.

2011-2012 sezonunda alt ligde 27 maç 4 gol.
2010-2011 süper lig 22 maç 2 gol.
2009-2010 süper lig 17 maç 6 gol.

a.fındıkoğlu
11.01.2014, 14:16
emre güral varken ;

2012/2013 ligde oynadığı maç sayısı 2-aldığı süre 18 dk.

2013/2014 ligde oynadığı maç sayısı 1-aldığı süre 12 dk.

Sezon başlangıç - Sakatlık
13/14 06.04.2013 0 1.09.2013 Bilinmeyen sakatlik
12/13 13.05.2012 19.01.2013 çapraz bag yırtığı

müthiş istatistik !

Sakaryaspor
11.01.2014, 14:44
emre güral varken ;

2012/2013 ligde oynadığı maç sayısı 2-aldığı süre 18 dk.

2013/2014 ligde oynadığı maç sayısı 1-aldığı süre 12 dk.

Sezon başlangıç - Sakatlık
13/14 06.04.2013 0 1.09.2013 Bilinmeyen sakatlik
12/13 13.05.2012 19.01.2013 çapraz bag yırtığı

müthiş istatistik !

bukadar kariyer zengini bir topçuyu nasıl ikna edebilmişiz renkdaş hayret.trabzonluymuş demekki.olmasa gelmezdi.

28TS61
11.01.2014, 15:02
vay be transfere bak

M.S.SOFU
11.01.2014, 15:06
boşver.....

Ertan 51
11.01.2014, 15:10
Renktaş şans verilmesi konusunda sana katılıyorum,
hele ki tapusuna para ödememişiz ki bence mantıklı transfer,
deneriz tutarsa kar'ımız olur tutmazsda zarar da etmişi oluruz en azından.

Benim isyanım ciciş denilen embesillerle takılacak kadar mal olmasınaydı,
genç hata yapar kontenjanına da uymuyor bana göre cicişler,
insan değiller çünkü;)

Bak ne demişler tivıttır dan,

Esra & ceyda kardeşlerden yeni transferimiz hakkında açıklamalar devam ediyor

@esraceydaersoy 14 dk
Şahin Aygüneş misin neysen araya arkdaş sokup bizle tanışmak için çok uğrastın sora o Alamancı plakalı arabanla bizi evimizden almaya geldin

@esraceydaersoy 4 dk
Ama avucunu yaladın küpelerinle ve playboy tşörtünle sadece dalgamızı geçtik seninle Trabzonspora küpeli apaçi yakışmadı geçmiş olsun TS

hadi çık işin içinden çıkabilirsen.

DEEP BLUE
11.01.2014, 15:12
Gel kardeş, sen de gel... Ne olursan ol yine gel... Kasa tamtakır, ama gönlümüz zengin...

Trabzon, pire için yorgan yakılan memlekettir... Senin için bütün taraftar yakılmış çok mu... Gel, gel...

Sefaenes
11.01.2014, 15:39
dün sayemizde trabzona gitti diyen cicisler simdi kötüluyor yarin kaset cikarsa hic sasmam, malesef türk futbolculari manken besinde kosacaklari yerde daha profesyonel calissalardi daha iyi yerde olurdu Türk futbolu ama normal hirsizligin serbest oldugu yerde futbolcular neden calissin ki

Adem Erdoğan
11.01.2014, 17:34
Herşey 2 gole bakar. Bir anda düzelir o zaman karakteri.:)

jojuk
11.01.2014, 17:53
http://www.guncel61.com/dosyalar/ekran-alıntısı-a872b414.jpg

erkankoc
11.01.2014, 17:58
Adam guzel hatunlarla resmi cikmis ee ne var bunda adam haci hoca degil.saglikli genc bir adam.golunu atsin istediginide yapsin

Yiğit SARI
11.01.2014, 19:18
Nerde beleş oraya yerleş

Yiğit SARI
11.01.2014, 19:22
Bir Murat Tosun faciası daha.

Aaa lütfen

https://www.facebook.com/video/video.php?v=1413025600132

sifuni
11.01.2014, 19:47
Hazirlik maclarda dahi oynayacak kadar hazir degil herhalde.

ibrahim
11.01.2014, 20:06
Kimle yatıp kalkıp gezdiği umrumda değil ama özerden bir farkı yok gözümde bu şikeci hayranının...

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Uğur Demircioğlu
11.01.2014, 20:24
Juventus maçında golü var.

jojuk
11.01.2014, 21:07
beyler buna ne diceksiniz peki adam ben tanımıyorum onları diyor ama bakın kızlar internetten ne yazmış

Alihan Ertürk
11.01.2014, 21:28
beyler buna ne diceksiniz peki adam ben tanımıyorum onları diyor ama bakın kızlar internetten ne yazmış

Yahu neyin peşindesiniz?

Çocuk ben onları tanımıyorum deyince gerizekalılıklarıyla meşhur kızlarımız böyle yazmış gururlarına yediremeyip ne var bunda yani? Asalım mı Şahin'i ne yapalım.

Nasıl insanlarsınız anlamıyorum bu kadar büyütecek ne yaşadınız bu meseleyi..

Kirk_Cooley
11.01.2014, 21:42
Yahu neyin peşindesiniz?

Çocuk ben onları tanımıyorum deyince gerizekalılıklarıyla meşhur kızlarımız böyle yazmış gururlarına yediremeyip ne var bunda yani? Asalım mı Şahin'i ne yapalım.

Nasıl insanlarsınız anlamıyorum bu kadar büyütecek ne yaşadınız bu meseleyi..

Sana mı kaldı bir üyenin insanlığını tartışmak.

Bu yorumu biz yapsak üyeye hakaretden 1 hafta yerdik.

Son olarak kızlarımız dediğin kişiler büyük ihtimal senden en az 10 yaş büyük.

Alihan Ertürk
11.01.2014, 21:43
Sana mı kaldı bir üyenin insanlığını tartışmak.

Bu yorumu biz yapsak üyeye hakaretden 1 hafta yerdik.

Son olarak kızlarımız dediğin kişiler büyük ihtimal senden en az 10 yaş büyük.

Sizin meslek avukatlıktı galiba?

Kirk_Cooley
11.01.2014, 21:44
Sizin meslek avukatlıktı galiba?

Aynen tıpkı senin Şahin'e yaptığın gibi :)

Alihan Ertürk
11.01.2014, 21:46
Aynen tıpkı senin Şahin'e yaptığın gibi :)

En azından kendi futbolcuma belden aşağı vurmuyorum bazılarınızın yaptığı gibi. Hadi yapıyorsun eyvallah ama bir şey 50 sefer de tekrarlanmaz, insaf.

Bu çocuk bizim sözleşmeli futbolcumuzdur bundan sonra.

Trabzonspor'un her futbolcusunun da sonuna kadar avukatıyım. İşinize nasıl geliyorsa. '' :) ''

Kirk_Cooley
11.01.2014, 21:49
En azından kendi futbolcuma belden aşağı vurmuyorum bazılarınızın yaptığı gibi. Hadi yapıyorsun eyvallah ama bir şey 50 sefer de tekrarlanmaz, insaf.

Trabzonspor'un her futbolcusunun da sonuna kadar avukatıyım. İşinize nasıl geliyorsa. '' :) ''

Bende tuttuğum takımın taraftarı olan kişilerin insanlağını sorgulamıyorum ;)

Bu adamın tuttuğu takım bile belli değil tıpkı '' Tolga zengin '' gibi.

jojuk
11.01.2014, 21:51
Bende tuttuğum takımın taraftarı olan kişilerin insanlağını sorgulamıyorum ;)

Bu adamın tuttuğu takım bile belli değil tıpkı '' Tolga zengin '' gibi.
:alkış::alkış::alkış:

jojuk
11.01.2014, 21:58
ne şahin miş ya savunan savunana adamı bi eleştirdik diye belden aşagı vuruyorsunuz diyor kardeş ben yaptıklarını gösteriyom o adam bugün var yarın yok biz taraftarlar her zaman varız

Arif Timurcioğlu
11.01.2014, 21:59
Son yılların en kötü transferi belki de tarihin en kötü transferi burda iyi kötü her oyuncuya ilk geldiğinde bir hayırlı olsun yazılırdı ne kadar beğenmesekte bunu yapardık ama sana maalesef o bile yapılmadı.

gabriel omar
11.01.2014, 22:08

Kimseyi sırf Trabzonspor forması giyiyor diye yüceltip savunma derim.Kimse Trabzonspor oyuncusu diye,başkanı diye,teknik direktörü diye melaike olup eleştiriden yakayı kurtaramaz.Forma kutsal ama onu giyenler değil.

Hatta sözleşmeli futbolcum olduğu için daha çok eleştirme hakkına sahibim.

Alihan Ertürk
11.01.2014, 22:11
Yahu adamin futbolunu futbolculugunu elestirin, ona bir sey diyen yok.

ama dedikodu yeri mi burasi ozel hayati oyleymis boyleymis. Ozel hayati bataklik olan jaja sampiyon yapmadi mi seni ?

iPhone 'den Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1) aracılığı ile gönderildi

cakalkerem
11.01.2014, 22:52
şans verecek mi hoca merak ediyorum..

kimi kesecek..

henriqueyi mi yoksa son maçlarda başarılı olan emre'yi mi?

Nedir olay bakalım

Öznur61
12.01.2014, 00:35
Yok gece hayatı varmış, Yok onu demiş bunu demiş, yok gitmiş kızlarla fotoğraf çekinmiş bizene abi ? Herkesin özel hayatı kendine.Bize burda sadece oyununu performansını tartışmak düşer.

Tolga
12.01.2014, 10:24
Cicislerle fotograf cekildi diye gece hayati var dedik.

Peki cicisler de Sahin ile fotograf cektirmisler.

Bu mantiga gore onlarin da futbol hayati var, onlari alsaydik meshur bir oyuncu mu almis olacaktik :D

unaLhso
12.01.2014, 11:32
Transferine takılmak normal.Ancak fotoğraf'a takılmak saçma.Gece hayatı olmayan futbolcu yok gibi bir şey.Sanki diğer futbolcular çok iyi ya :) Ktü'de yatıyorlar :D

gabriel omar
12.01.2014, 12:58
Yahu adamin futbolunu futbolculugunu elestirin, ona bir sey diyen yok.

ama dedikodu yeri mi burasi ozel hayati oyleymis boyleymis. Ozel hayati bataklik olan jaja sampiyon yapmadi mi seni ?

Adam sakatlıktan yeni çıkmış,2 sezondur ayağına top değmemiş.E haliyle antreman yaparken değilde alemlere akarken görüntülenince tepki çekiyor.Millet niye gece hayatın var diye tepki göstermiyor,hem kendini kanıtlamamışsın hem de kendine bakmıyorsun diye tepki gösteriyor.Yoksa Şahin sezonda 15 gol atan bir adam olsa,değil barda çıplaklar kampında görüntülense kimse sesini çıkarmaz.

Bizim derdimiz Şahinle değil,biz Trabzonsporun boşa para harcamasını istemiyoruz. Böyle az yetenek bol ego sahibi adamların Trabzonsporu ne hale soktuğunu gördük.Batuhan da gelirken aynı teraneler dönüp duruyordu burda.Sonuç ;sokağa atılan paralar.

ilhan
12.01.2014, 13:03
Bende bu transfere karşı olanlardan biriyim. Ama insanların gece ve özel hayatlarıyla ilgili bu kadar ahlak bekçisi olmak biz Türk toplumu için çok da hayra alamet bir şey değil. Jaja mesela her gece alemlerdeydi ama sahada o kadar iyi işler yapıyordu ki görmezden geliyorduk. Ne zaman ki gitti, aman gitsin ya zaten gece hayatı vardı dedik.

Şahin Aygüneş ülke şartlarının üzerinde para kazanan futbolculardan (her futbolcu gibi) bir tanesi. Akşamları arkadaşlarıyla kahve batak oynamak için çıkacak değil ya, lüks yerlerde eğlenir haliyle. Sahada işini yaptıktan sonra isterse Havai'ye gitsin.

Bir ara kaleci Onur'un Gökhan Ünal'la bir gece gezmesinden kareler basına sızmıştı da Onur'u kovalım diyen taraftarlarımız vardı. Onlar geldi aklıma. :)

Mert Oğuzlu61
12.01.2014, 13:46
jaja da alemciydi evet. bize gelmeden önce 2-3 yıl ayağınada top değmemişti dimi ? tıpkı şahin gibi.

açıklama mı yapmış cicişleri tanımıyorum diye, inanan var mı ? 2 sayfa geride fotolar var, bakabilirsiniz.

cicişlerle ne halt yediği beni ilgilendirmez, ben öğrenci halimle gidip atkı t shirt bilmem ne alıp para veriyorsam kulübüme katkısı olsun diye veriyorum, ''şey'' kılıklı adamlar gelsin formamızı giysin yesin içsin eğlensin diye vermiyorum.

iyice oldunuz pembespor taraftarı, kendinize gelin. herkesin özel hayatı evet kendine ama bu lafta bir yere kadar, batuhandı şahindi alemin akıllısı biz miyizde bunları tek tek başımıza sarıyoruz ?

Adem Akyüz'
12.01.2014, 14:30
http://img.tapatalk.com/d/14/01/12/pa6upe9e.jpg

Transferin sebebi belli..

Adem Erdoğan
12.01.2014, 14:34
Başbakanı'da mı evden aldın olm yaa.

Uğur Demircioğlu
12.01.2014, 14:35
RTE bile çöplerini yolluyor bu takıma. Sercan Kaya ile Eren Albayrak'ı bedavaya aldırdı Rizeye.

Alihan Ertürk
12.01.2014, 14:37
Gel de gülme.. :)

Adamin ceketinde koskoca kasimpasa spor amblemi var, buyük ihtimalle Kulubun bir yemek organizasyonu bu. Gece hayati yemedi simdi basbakana yakin bu adam mi diyecegiz?

Eee bizim baskanimiz Erdogan'in en has adami, o nasil olacak?

Cocugu rahat biraksak, sahadaki performansina gore degerlendirsek cok daha iyi olur..

Muhammet YILMAZ
12.01.2014, 14:48
Gel de gülme.. :)

Adamin ceketinde koskoca kasimpasa spor amblemi var, buyük ihtimalle Kulubun bir yemek organizasyonu bu. Gece hayati yemedi simdi basbakana yakin bu adam mi diyecegiz?

Eee bizim baskanimiz Erdogan'in en has adami, o nasil olacak?

Cocugu rahat biraksak, sahadaki performansina gore degerlendirsek cok daha iyi olur..

+++++++++

Mert'
12.01.2014, 14:55
Şaka falan yaptık dalga geçtik tamam ama adam topunun iyi oynadıktan sonra kızlarla takılmış falan pek önemi yok özel hayatı sonuçta.

jojuk
12.01.2014, 14:57
;1919471802']Şaka falan yaptık dalga geçtik tamam ama adam topunun iyi oynadıktan sonra kızlarla takılmış falan pek önemi yok özel hayatı sonuçta.
çok büyük topçuya adamın futbolundan önce gece hayatı konuşuluyosa olay bitmiştir

White_Storm
12.01.2014, 15:04
Açıkçası Malouda geldiğinde onun bile 1 yıl maç yapmamış olması beni tedirgin etmişti. Burada 2 yıl söz konusu ve adam da Malouda değil Şahin Aygüneş.

Ben açıkçası bir şey beklemiyorum kendisinden. Umarım Batuhan'da olduğu gibi bunda da maç başı ağırlıklı bir sözleşme yapılmıştır.

endlessdeath
12.01.2014, 21:20
neden böyle yapıyor bizim bu takım anlamıyorum direk oynayacak santrafor a ihtiyaç var arkadaş çaresizlerin son çaresi değil ki bu takım

DEEP BLUE
13.01.2014, 13:53
Şimdi Şahin Aygüneş'in avukatı da çıktığına göre, bu kulübün gerçekten çivisi çıkmış... Trabzonspor taraftarı olmayı, her verilene eyvallah demek olarak algılayan zihniyet, gün gelecek eyvallah diyecek bir şey bırakmayacak ortada... Yazık... Çok yazık...

Alihan Ertürk
13.01.2014, 13:58
Trabzonspor taraftarı daha bir maça bile çıkmamış futbolcusunu performansını görmeden asıp kesecek kadar futboldan anlamayan bir topluluk değil, olamaz.. Her şeyden önce şu gerizekalı kızların gazına gelip Şahin'i harcamanın peşinde olmamalıdır.

Futbolcusunun idamını engellemeye çalışana ''her verilene eyvallah diyen zihniyet'' yakıştırması çok güzel olmuş, devam.. :)

DEEP BLUE
13.01.2014, 14:17
Futbolcu olup olmadığı belli olmayan bir adamı, Trabzonspor'a yakıştırıp, ''idamını engellemeye çalışan'' zihniyet için de çok güzel bir yazı olmuş...

Trabzon'lu olmayı genetik dehanın nirvanası, yetenek dünyasının oscarı zanneden zavallı cahil herifler sürüsünün yutturduğu son zokayı temize çıkarmanın adı Trabzonspor'luluk olmuş da, haberimiz yok... Devam... Aynen devam...

Alihan Ertürk
13.01.2014, 14:23
Yahu ortada ne var da temize çıkarıyoruz? Bu adam katil mi, bu adam hırsız mı, şikeci mi nedir yani ne? Futbolcu olup olmadığı belli olmayan adam diyenler eminim bundan 2 sezon önce fenerbahçe'ye gol attığında Şahin için ''Vay bee çocuğa bak'' demiştir.

Ortada bir transfer var, eleştirebilirsin bu en doğal hakkındır. Özel hayatını da eleştirebilirsin ama bir yere kadar.. Adam gelmiş aynı fotoğrafı 50 kere buraya eklemiş, amacın ne? Şahin istediği kadar Trabzonlu olsun benim gözümde hiç bir artısı yoktur diğerlerinden. Ama bu çocuk senin futbolcundur, üstüne basarak söylüyorum bir maça bile çıkmamış adamın futbolculuğunu sorgulamak hangi aklın ürünü?

Birilerine kızgınsan o birilerini eleştir, onlar hakkında yorum yap. Yönetime teknik heyete, yaptıkları işlere kızıp, memnun olmayıp alınan futbolcudan sinir çıkarmak da neyin nesi?

Konuşmak için konuşmamak gerek...

DEEP BLUE
13.01.2014, 14:53
Öncelikle, 2 yıl önce FB'ye gol attığında ''vay be çocuğa bak'' dediğimin belgesini buraya koyamayanlar müfteridir. Hiç bir zaman demedim... Benim nazarımda sıradan bir anadolu kulübü oyuncusu olmanın ötesine hiç geçmedi... Ne dün, ne bugün, ne de yarın...

Bir maça bile çıkmamış oyuncunun futbolculuğunu sorgulamanın hangi aklın ürünü olduğu tezine gülerim. Tabi haklılar, bir oyuncunun ne olup olmadığını görebilmek için, kafatası milliyetçiliği üzerinden deneme tahtası misyonu yüklenen Trabzonspor'da mutlaka forma giymesi lazım... Tıpkı Zeki'lerde, Abdülkadir'lerde, Aykut'larda olduğu gibi... Olmayacak duaya amin demenin Trabzon halidir bu tuhaf teoriler... Alışkınız...

Yönetime ve teknik heyete kızgınlıkla bir oyuncuya yüklendiğimi iddia edebilmek için çok çalışmış olmak lazım gerçekten... Demek ki neymiş, benim hoca adayım olan Ertuğrul Sağlam hocamız olsa imiş, ben Şahin Aygüneş için koca bir bravo çekebilirmişim bu mantığa göre... Bravo diyorum... Daha fazlasına da gerek yok zaten...

Doğru olan bir şey var ki, konuşmuş olmak için konuşmamak lazım...

Alihan Ertürk
13.01.2014, 14:58
Eleştirmeyi çok iyi bildiğini sanıp aslında hiç bir şey bilmeyenler görüyorum..
Eleştirmek karalamak değildir, eleştirmek bir insanın üstünü çizmek değildir.

Evet size katılıyorum, konuşmuş olmak için konuşmamak gerek.

Boş konuşmamak da iyidir.. ''Her şeyi ben biliyorum'' kafasından sıyrılıp bir kenarda durmak gerekir bazen, saçmalamaktan daha iyidir en azından.

Yiğit Gayretli
13.01.2014, 15:13
Cicislerle fotograf cekildi diye gece hayati var dedik.

Peki cicisler de Sahin ile fotograf cektirmisler.

Bu mantiga gore onlarin da futbol hayati var, onlari alsaydik meshur bir oyuncu mu almis olacaktik :D

Sana lanet olsun çocuk :D :D :D :D

DEEP BLUE
13.01.2014, 15:34
-İki yıl önce Şahin Aygüneş için övgüler dizdiğimi(!) bilen,

-Şahin sıradan bir anadolu takımı oyuncusudur dediğimde, bunu, beğenmediğim başkan ve yönetime tepki olsun diye(!) yaptığımı şıp diye bilen,

-Hiç bir şey bilmediğimi bilen,

kardeşlerimiz varken, bizim bir şey bilmemize gerek yok... Bilenler biliyor zaten... Üzerini çizdiğim şeyin bir insan değil, bir çapsızlık ve vizyonsuzluk hikayesi olduğu anlaşılmasa da olur... Malum bilginler ve bilgiler hepimize yeter...

Kadir
13.01.2014, 15:52
Şahanım 3 sene önce formdayken alınsaydı eyvallah derdik ama adam bildiğin atık konumundayken alındı.

werg
13.01.2014, 15:55
Sincanlı Mustafa: Aymısın güneşmisin yıldızlara eşmisin ?

DeAgLeMaNyAq
13.01.2014, 16:29
Yusuf 100 bin TL'ye oynasın Şahin Bey 600 bin TL'ye imza atsın altına son model bir spor araba çekip cicişlerle takılsın...

gabriel omar
13.01.2014, 16:34
-İki yıl önce Şahin Aygüneş için övgüler dizdiğimi(!) bilen,

-Şahin sıradan bir anadolu takımı oyuncusudur dediğimde, bunu, beğenmediğim başkan ve yönetime tepki olsun diye(!) yaptığımı şıp diye bilen,

-Hiç bir şey bilmediğimi bilen,

kardeşlerimiz varken, bizim bir şey bilmemize gerek yok... Bilenler biliyor zaten... Üzerini çizdiğim şeyin bir insan değil, bir çapsızlık ve vizyonsuzluk hikayesi olduğu anlaşılmasa da olur... Malum bilginler ve bilgiler hepimize yeter...

Abi sen daha bir sakinleştin bu sıralar ,takımın halsizliği sana da mı sirayet etti :)

werg
13.01.2014, 16:34
Serbest futbolcu statüsünde yer alan Şahin Aygüneş'in kulübümüze transferi konusunda 3,5 yıllık (2016-17 futbol sezonu sonuna kadar) anlaşma sağlanmıştır.

Anlaşmaya göre futbolcuya;

2013-14 futbol sezonu 2.yarısı için 300.000.-TL garanti ücret ve 15.000.-TL maçbaşı ücreti,
2014-15 futbol sezonu için 600.000.-TL garanti ücret ve 12.500.-TL maçbaşı ücreti,
2015-16 futbol sezonu için 600.000.-TL garanti ücret ve 12.500.-TL maçbaşı ücreti,
2016-17 futbol sezonu için 600.000.-TL garanti ücret ve 12.500.-TL maçbaşı ücreti ödenecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Samet Berber
13.01.2014, 16:35
600 bin TL he ...ne diyeceğimi bilemedim.

nchls
13.01.2014, 16:42
2 sene top oynamayan adama 600 bin TL yi sadece biz verirdik zaten.

Guidetti
13.01.2014, 16:59
2 sene top oynamayan adama 600 bin TL yi sadece biz verirdik zaten.

büyük kulübüz okadar da olsun (!)

Enisc
13.01.2014, 17:24
Ne olduğu belirsiz futbolcuları alıp ya tutarsa mantığıyla hareket eden akıllı yönetimimiz oldukça çok daha futbolcu ağlar bu takımda

atomantcum
13.01.2014, 17:31
Serbest futbolcu statüsünde yer alan Şahin Aygüneş'in kulübümüze transferi konusunda 3,5 yıllık (2016-17 futbol sezonu sonuna kadar) anlaşma sağlanmıştır.

Anlaşmaya göre futbolcuya;

2013-14 futbol sezonu 2.yarısı için 300.000.-TL garanti ücret ve 15.000.-TL maçbaşı ücreti,
2014-15 futbol sezonu için 600.000.-TL garanti ücret ve 12.500.-TL maçbaşı ücreti,
2015-16 futbol sezonu için 600.000.-TL garanti ücret ve 12.500.-TL maçbaşı ücreti,
2016-17 futbol sezonu için 600.000.-TL garanti ücret ve 12.500.-TL maçbaşı ücreti ödenecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Bu işin altında başka kirli bir iş dönmediğine inanıyor musunuz?

Ahmet Kuru
13.01.2014, 17:33
ederi bu adamın 200-300 bin yıllık ücret performansa göre önümüzdeki sezon iyileştirme sözü..
ama yönetime gelenin ticari zekasına birşey oluyor herhalde...

atomantcum
13.01.2014, 17:37
ederi bu adamın 200-300 bin yıllık ücret performansa göre önümüzdeki sezon iyileştirme sözü..
ama yönetime gelenin ticari zekasına birşey oluyor herhalde...

Keşke aptallık olsa, ama çok daha kötü şeyler var diye tahmin ediyorum. O maaşların hepsi o oyuncuya gitmiyor da başkalarının cebine giriyor olabilir. Hiç daha basına bile tanıtılmadan, sessiz sedasız transfer yapılıyor, oynamayacağı aşikar bir futbolcu, teknik direktörün ben daha adını andığını duymadım (Bilmiyorum dün geceki programda bahsetti mi?) ve en önemlisi bu oyuncu Trabzonlu.

Allah sonumuzu hayır etsin.

Oğuz ZEYTİN
13.01.2014, 17:44
İçine tükürdüğümün dünyasında yıllarca oku, çalış, dil öğren, sabahlara kadar kütüphanelerde dirsek çürüt, lisansüstüne devam et, her yıl gözlük numaran ilerlesin, saçların beyazlasın, ciğerlerin su toplasın, tez yaz, makale yaz, kadro bekle, şirketleri kapı kapı dolaş iş için... Bulabilirsen bir iş bul, sana esnek çalışma saatlerini kapsayacak şekilde asgari ücret teklif etsinler.

Bir önceki yönetim kulübü batırdı yaygarası kopar ve ardından iki yıl topa vurmayan elin salağına 600 Bin ver!

Sokayım böyle düzene!

Ilelioglu
13.01.2014, 17:58
İçine tükürdüğümün dünyasında yıllarca oku, çalış, dil öğren, sabahlara kadar kütüphanelerde dirsek çürüt, lisansüstüne devam et, her yıl gözlük numaran ilerlesin, saçların beyazlasın, ciğerlerin su toplasın, tez yaz, makale yaz, kadro bekle, şirketleri kapı kapı dolaş iş için... Bulabilirsen bir iş bul, sana esnek çalışma saatlerini kapsayacak şekilde asgari ücret teklif etsinler.

Bir önceki yönetim kulübü batırdı yaygarası kopar ve ardından iki yıl topa vurmayan elin salağına 600 Bin ver!

Sokayım böyle düzene!

Aynen katliyorum. Maalesef cok adaletsiz bir dünyada yasiyoruz.

..

DEEP BLUE
13.01.2014, 18:31

Sokayım böyle düzene!

Bütün bunların üzerine, bu ''trans-ver'' hikayesindeki çapsızlığa isyan edince, bir şey bilmeyen, karalayan, cahil adam ilan edil... Hem de kendi taraftarın tarafından...

Ben de sokayım böyle düzene... Lanet olsun, bin defa... Ne için uğraşıyoruz anlamadım...

Samet Berber
13.01.2014, 18:31
Bu adama verilecek maksimum ücret 100 bin TL garanti, performansa bağlı da 100-200 bin TL'dir. Bunun aksindeki tüm rakamlar insanları haklı olarak kuşkuya düşürür.

DEEP BLUE
13.01.2014, 18:33
Abi sen daha bir sakinleştin bu sıralar ,takımın halsizliği sana da mı sirayet etti :)Sakinleşmedim be kardeş... Ümitlerim tükendi... En çok da taraftar adı altında bu çapsızlıklara prim tanıyan dünya melekleri yüzünden... Gerçekten bitti ümitlerim...

atomantcum
13.01.2014, 18:36
Bu adama verilecek maksimum ücret 100 bin TL garanti, performansa bağlı da 100-200 bin TL'dir. Bunun aksindeki tüm rakamlar insanları haklı olarak kuşkuya düşürür.

Ben de anlamadım kimse bu nokta üstünde durmuyor. "Bu kadar para verilir mi yeaa" diyip geçiyorlar.

DNA-TS
13.01.2014, 18:37
Adam kadroya girememiş oynamamış bişe ettiği yok sen bu adamı alıyorsun garanti para veriyorsun amaç ne?
Ona buna sallıyordun dışardayken başkan oldun senden öncekilerden beter ettin beceremiyorsan bırak git.

gabriel omar
13.01.2014, 18:38
Sakinleşmedim be kardeş... Ümitlerim tükendi... En çok da taraftar adı altında bu çapsızlıklara prim tanıyan dünya melekleri yüzünden... Gerçekten bitti ümitlerim...

Abi sen de böyle diyorsan biz ne yapalım ?Ne kadar batarsak batalım bir yerde dibe ayak vurup yükseleceğiz yine .

En azından ben tünelin ışında bir ışık olduğuna inanmak istiyorum.Varsa bu camianın az buçuk ileri gelenleri,bir yerde bu zulmün kaleleri yıkılmalı.

jojuk
13.01.2014, 18:55
Eleştirmeyi çok iyi bildiğini sanıp aslında hiç bir şey bilmeyenler görüyorum..
Eleştirmek karalamak değildir, eleştirmek bir insanın üstünü çizmek değildir.

Evet size katılıyorum, konuşmuş olmak için konuşmamak gerek.

Boş konuşmamak da iyidir.. ''Her şeyi ben biliyorum'' kafasından sıyrılıp bir kenarda durmak gerekir bazen, saçmalamaktan daha iyidir en azından.

Yusuf 100 bin TL'ye oynasın Şahin Bey 600 bin TL'ye imza atsın altına son model bir spor araba çekip cicişlerle takılsın bebek te bi kaç tur atsın olmadı bi sinema yapsın sonra şikebahçeli çıksın sonrada bizim taraftarda onu savunmak için birbirine girsin yazık gerçekten ...

Alihan Ertürk
13.01.2014, 18:57
Yusuf 100 bin TL'ye oynasın Şahin Bey 600 bin TL'ye imza atsın altına son model bir spor araba çekip cicişlerle takılsın bebek te bi kaç tur atsın olmadı bi sinema yapsın sonra şikebahçeli çıksın sonrada bizim taraftarda onu savunmak için birbirine girsin yazık gerçekten ...

Ya sen hala ne konusuyorsun? Senin art niyetli oldugun her halinden belli. Seninle ugrasmayacagim, alintilama bir daha mesajimi..

jojuk
13.01.2014, 19:04
Ya sen hala ne konusuyorsun? Senin art niyetli oldugun her halinden belli. Seninle ugrasmayacagim, alintilama bir daha mesajimi..

şahin aygüneş hayranından bu cevap beklenirdi zaten :)

Alihan Ertürk
13.01.2014, 19:05
şahin aygüneş hayranından bu cevap beklenirdi zaten :)

Bir de yüzsüzlük demek :)

TSemih61
13.01.2014, 19:25
3 senelik sözleşme yapmışlar. Yazık yahu. En azından sözleşmeyi feshetme maddesi koysalardı. Ben hiç ümitli değilim şahsen.

Sefa
13.01.2014, 19:40
Sadri Şener döneminde bu tür transferler fazlacaydı. Bkz: Barış Özbek.

Paraları güzelce beraber yediler. Bu yönetimin bu yönde ilk transferi..

Bu adama bu parayı vermek ihanettir.

Çıkıp bana para yediklerini ıspatla diyecek olan vardır elbet ama bu tür transferlerde ya para yenir ya da yapan beyinsizdir..

Hasan YAYLI
13.01.2014, 19:41
1461 e yapılsaydı bu transfer mantıklı bulurdu herkes,ama bize forvet lazım golcü lazım derken Şahin'in alınması hayal kırıklığı yarattı...

Mert Oğuzlu61
13.01.2014, 19:44

Sokayım böyle düzene!

ne yazacaksam sen yazmışın bana birşey bırakmamışın.

600 bin TL ne lan ? batuhan a 700, şahin e 600, ben böyle dünyanında yönetiminde bu halı saha eziklerinin bile 600 binden aşağı oynamadığı katar çakması süper liginde içine tüküreyim. böyle düzen olmaz olsun, enayi paraları bunlar dimi yiyin ulan başka playboy kaldı mı hepsini alalım, hepsi gelsin enayi paraları dağıtıyoruz. :mad::mad:

fakirlikten kulübe 2 kilo hamsi alacak durumları yok 3 yıldır top oynamayan serbest adama yılda 600 bin TL veriyorlar, birde garanti ücret veriyorlar, yani bu adam maçlarda çıksa taraftarımıza harekette çaksa bu parayı her türlü alacak.....!!!!!!!!!

ben yusuf kadar, yumlu kadar felan kazanır diye düşünüyordum yine öyle teselli ediyordum kendimi ama 600 bin nedir biri bana mantıklı bir açıklama yapsın, yada yapmasın hiç zorlamasın kendini çünkü bu durumun mantıklı bir açıklaması YOK !!! yazık yaw valla yazık.

garanti 600 bin, maç başılar 15 bin... ee şimdi yusuf un yerinde olsam 1 milyondan aşağı öpseler imza atmam, en az 1.2 milyon TL ister ve isteyecekte görürsünüz.

Tuğrul
13.01.2014, 19:52
Kulüpte ödemeler vakti zamanında yapılmıyor gibi dedikodular mevcutken.

Emre Güral gibi yetenekli bir adamın şans bulamıyor. Forvet için yabancı bir isim aranıyor. Tek forvetli bir sistemle oynarken.

Şahin'in alınmasında gaye nedir. Hakkaten anlayamadım.

Açıkçası aldığı parayı garipsemiyorum.

Çünkü futbolda büyük paralar, sponsorluklar ve reklamlar dönüyor.

Yalnız sözleşmeye biraz takıldım.

Keşke 6 aylık kiralık. Opsiyonu kullanma yetkisi bizim elimizde gibi bir sözleşme imzalansaydı

Umarım ikinci bir Batuhan vakası yaşamayız.

Hayırlı olsun

atomantcum
13.01.2014, 19:56
Sadri Şener döneminde bu tür transferler fazlacaydı. Bkz: Barış Özbek.

Paraları güzelce beraber yediler. Bu yönetimin bu yönde ilk transferi..

Bu adama bu parayı vermek ihanettir.

Çıkıp bana para yediklerini ıspatla diyecek olan vardır elbet ama bu tür transferlerde ya para yenir ya da yapan beyinsizdir..

Alenen durum bu

Murat Engin Akyüz
13.01.2014, 21:17
Şu transferi 2 sene önce yapsak bir şey demezdim de,1461 için bile alınmamış belli ki A takımda olacak.Amaç nedir?Kimse bilmiyor.Yine de hayırlı olsun demekten başka bir şey düşmez,bu saatten sonra köstek değil destek olmak zorundayız.

Ayrıca adamın özel hayatının buraya yansıtılıp onun üzerinden vurulması da çok komik olmuş.Jaa alemci denilince "oo yakışır",başkası alemci olunca "bizi böyle mi temsil edecek,karaktersiz!"oluyor.Bunun ayrımını Türk insanı olarak bir türlü yapamadık.Bana göre saha içine yansıtmadığı sürece bir oyuncunun saha dışında yaptığı zerre önemli değildir.Çoğunluk adamın potansiyeli,performansı üzerine tartışacağına özel hayatından girmiş tartışmaya,gerçekten anlamak güç.

Bunların yanı sıra aldığı ücret öyle abartılacak kadar fazla değil,sanırım bonservis ödenmedi,riski düşük ancak sonu Batuhan gibi bitebilecek bir transfer.

M.S.SOFU
13.01.2014, 21:32
Bazi arkadaslar meseleyi tam anlayamamis
Mesele sahin aygunesin transfer I degil
Mesele 2 yildir top oynamayan bir adama aylik 600.000 euro verilmesi.

Yoksa yapilan transferleri a sip kesmek gibi bit huyumuz yok.

EZCOOL X5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adem Akyüz'
13.01.2014, 21:35
Arkadaşlar, ücret 600.000 euro değil, TL ! Yani 200.000 euro civarı.

Murat Engin Akyüz
13.01.2014, 21:38
Bazi arkadaslar meseleyi tam anlayamamis
Mesele sahin aygunesin transfer I degil
Mesele 2 yildir top oynamayan bir adama aylik 600.000 euro verilmesi.

Yoksa yapilan transferleri a sip kesmek gibi bit huyumuz yok.

600.000 euro 1.8 milyon tl yapar.Şahin'in alacağı ücret tl,euro değil.Sanırım euro zannedildiği için bu tepki.

M.S.SOFU
13.01.2014, 21:40
600.000 euro 1.8 milyon tl yapar.Şahin'in alacağı ücret tl,euro değil.Sanırım euro zannedildiği için bu tepki.

Valla kulup resmi sitteden yayinlamadi.is time bass dustu. Ben bi kap.a bakip geleyim

ibrahim
13.01.2014, 21:45
E madem Euro değil ne ağlayıp duruyosunuz? Bir futbolcuya 200 bin Euro veremeyecek kadarda düştüysek kapatalım dükkanı gitsin...

M.S.SOFU
13.01.2014, 21:49
Şimdi baktim.evet o 600.000 TL ve mac basi 15.000 TL.
Hoş bana göre transfer çok saçma çünkü adam 2 senedir top oynamiyor.

Bu arada ,merak eden arkadaşlar varsa AYKUT AKGÜN u düzeye bedava kiralamisiz

Trabzonspor vakfi kurumlara bagis yapmaya devam ediyor.

Sefa
13.01.2014, 21:56
E madem Euro değil ne ağlayıp duruyosunuz? Bir futbolcuya 250 bin Euro veremeyecek kadarda düştüysek kapatalım dükkanı gitsin...

Oynayan futbolcu olsa neyse İbrahim sokağa atıyorsun parayı başka bir şey değil.. Şahin'e 600 vermek sadece gidere 600 yazmak değil. Bunu gören Yusuf ne isteyecek, Yumlu ne isteyecek, kimler ne huzursuzluk çıkartacak ?

Hakedilen para olsa kimse sesini çıkartmaz zaten..

Sibel
13.01.2014, 22:01
3 yıllık ?
Her sezon en az 5 futbolcu yiyip içip gidiyor kulüpten.
Vaylar olsun bize.

Oğuz ZEYTİN
13.01.2014, 22:14
Boş durmayın, sevinin, kolbastı oynayın, horon tepin veya cicişlerle partileşin: Verilen para euro değil TL'ymiş!

Ohhh, rahatladık... TL olunca önemli değil. Ver gitsin. Sen Trabzonspor'sun, büyük harca, hep harca... Sigorta reklamlarında diyor ya: Paraları paraları saç saç saç... Batuhanlara, Şahinlere saç...

Yok mu soyadı Başaran, Çakıroğlu ve Hacıosmanoğlu olan bölgesel amatör futbolcular. Onları da alın. TL, Euro, Sterlin fark etmez.

gabriel omar
13.01.2014, 22:18
Çok kalender arkadaşlarımız var forumda,600.000 tl para değil diyorlar.

Arkadaşlar hayrına bir 600.000 TL de bana atsanıza , iş bulma derdinden kurtulayım .İki daire alırım oh misss.

Adem Akyüz'
13.01.2014, 22:21
Boş durmayın, sevinin, kolbastı oynayın, horon tepin veya cicişlerle partileşin: Verilen para euro değil TL'ymiş!

Ohhh, rahatladık... TL olunca önemli değil. Ver gitsin. Sen Trabzonspor'sun, büyük harca, hep harca... Sigorta reklamlarında diyor ya: Paraları paraları saç saç saç... Batuhanlara, Şahinlere saç...

Yok mu soyadı Başaran, Çakıroğlu ve Hacıosmanoğlu olan bölgesel amatör futbolcular. Onları da alın. TL, Euro, Sterlin fark etmez.

Oğuz abi yanlış anladın beni. Ben sadece yanlış anlaşılmayı düzeltim. Yoksa Şahin'e verilen paradan ben de rahatsızım..

ibrahim
13.01.2014, 22:23
Oynayan futbolcu olsa neyse İbrahim sokağa atıyorsun parayı başka bir şey değil.. Şahin'e 600 vermek sadece gidere 600 yazmak değil. Bunu gören Yusuf ne isteyecek, Yumlu ne isteyecek, kimler ne huzursuzluk çıkartacak ?

Hakedilen para olsa kimse sesini çıkartmaz zaten..

2. Ligden aldığın futbolcunun her ne olursa olsun süper ligden alınmış futbolcudan fazla para istemesi etik olarak doğru olmaz. Yusuf, Kadir, Caner, kim olursa olsun böyle bir tepki vermez. Onların haricindeki futbolcularında zaten cepleri bol, bakmazlar üçe beşe.

Oğuz ZEYTİN
13.01.2014, 22:34
Oğuz abi yanlış anladın beni. Ben sadece yanlış anlaşılmayı düzeltim. Yoksa Şahin'e verilen paradan ben de rahatsızım..

Yahu yok, sana değil, kimseye değil sözüm :) Birine söyleyeceksek mertçe yüzüne söyleriz. O yüzden lütfen rahat ol dostum.

Ayrıca versinler, daha çok versinler. Umrumda değil. Bana ne, biz "iki biletlik adamız". ;)

Kulakları çınlasın eski bir efsane(!) futbolcumuz öyle diyordu. Gelen gidene efsane dendiği için, tesislerin önünden geçen herkese bu forma giydirildiği için sorun yok.

*

Çok da tın. Yarın ülkenin en büyük şirketlerinden birinde iş görüşmesine gideceğim. Allah'tan Trabzonlu olmak dışında da meziyetlerim var. Bakalım kaç euro pardon TL önerecekler? Maç başılar ve şampiyonluk primi hariç...

Görüşme olumlu sonuçlanırsa, cicişlere haber verin, 61 plakalı arabamla onları da alır gecelere akarız.

Yabadabaduuuuuuuu

Sibel
13.01.2014, 22:43
On fuzuli adama verilen parayla bir gerekli adam almak ne kadar zor değil mi?
Vizyon yok ki, hesap kitap yok ki!

bordomavi1
13.01.2014, 23:32
Yeni forvet de gelirse takımın 5. forveti olucak. Takımın 5. forveti yıllık 600 bin tl alıyosa vay halimize. 600 bin tl ile aylık 5 bin tl maaşla 12 tane scout alırdık. Yazık, çok yazık.

Rıza ÇOLAK
14.01.2014, 00:12
Vuuuuuuuuuuuu ALTIYÜZBİN TL. Hemde iki yıldır top oynamayan birisi için,ben 16 yıldır gece gündüz çalışıyorum, namlunun ucundayım, bu şahin in bir yılda kazandıı parayı kazanamadım. Yazıklar olsun bana. hemde hala bir sürü borcum var bırak kazanmayı.

Oğuz B.
14.01.2014, 00:27
Konuşmak için erken. Başarılı olabilir ve katkı sunabilir mi bilinmez.

Fatih Öztürk
14.01.2014, 01:16
Bu çocuğun gol vuruşları aynı Emre Güral gibi temiz.

Ömer SEVİNÇ
14.01.2014, 01:40
Oh ne de güzel kitlemiş kendisini bize. Bu parayı bir daha kimse ona vermez, o nedenle önümüzdeki 4 yıl boyunca tartışmasız bizle kalacak. Geçmiş olsun.

gabriel omar
14.01.2014, 01:47
Neyse,Barış Özbek'e yaptığım gibi seni de takımda yokmuşsun gibi varsayacağım .Sıkıntı yok :)

Gökhan Uzun
14.01.2014, 03:19
Hele bir oynasın bakalım oynamadan adam asmayalım yine. Emre güral için de ergen falan yazıyorlardı, geçen sezon top bile oynamadı ama şu an herkes 11 ine yazıyor. Azıcık sabredin.

jojuk
14.01.2014, 04:38
trabzonsporun yeni burak yılmazı olur adam istanbul hayranı ne kadar varsa transfer etmek istiyo bu adam bi kaç maç yıldızlaşsın hemen trabzonsporu satar

Ibo61
14.01.2014, 09:03
Sahin Aygünes burada atip tutanlara sahada cevabi verecek.....daha bir mac oynamadan cocugu yerin dibine soktunuz..... o sadece kazanabilir.... göklere cikardiginiz transferleride gördük...hepsi fosssss cikti......

Bu alacagi maas konusuna gelince.....Futbolcular PROFESYONEL.....Ne kadar paraya anlasmissa anlassin kimseyi ilgilendirmezki....cogu kisi burada futbolculari kiskaniyor gibi geliyor bana.....Futbolcu ve yönetim oturur...iki tarafta sartlarini sunar...sonunda anlasilir.... adamin alacagi senelik 200 bin euro....Bazilari 1,5 milyon Euro aliyor bu takimda...verimleri ise sifir!!!!!!

Tolga
14.01.2014, 09:58
Sana lanet olsun çocuk :D :D :D :D

Çok komiğim lanet olsun ya :D

Oğuz ZEYTİN
14.01.2014, 09:59
@İbo61

Dokuz sayfa yorum var, hepsini tek tek okudum. Bir tanesinde bu tipin artı yönlerini -sanırım yok- anlatana rastlamadım. Biri "Lazio istedi" demiş. :) Sercan'ı da Manchester takip ediyordu... Şimdi Urfa'da mıydı?

"İnşallah tutar" temennisinde bulunan arkadaşları anlıyorum da...

Da'sı şu: Son bir buçuk sezonda ligde (düz hesap 50 maç diyelim), bir maç süresi alamamış adamın transferini eleştirenleri eleştirmeyi anlamıyorum. Üstün alman teknolojili yaratıcı zekaya sahip taraftara has bir nitelik galiba.

Bir de kıskanma durumu var ki, sormayın, çatlıyoruz burada.

Bu transfer tartışması şunu da göstermiştir: Öyle romantik futbol, kulüp değerleri, Trabzonsporluluk, arma filan bazılarının gözünde fasa fiso... Sözde karşı durdukları endüstriyel futbol kaleleri fethetmiş.

Futbolcu profesyonel, taraftar amatör. Volkan konusunda göremedik futbolcunun profesyonelliğini. sahada ağlayıp zırlamak hiç profesyonelce değil... Ama bol sıfırlı mukavele imzalarken hepsi profesyonel.

Bu itleri başımıza çıkaran taraftar, yönetici, hoca her kimse onlara da lanet olsun. Trabzonspor ayrıcalıksa, o forma bir anlam taşıyorsa herkese nasip olmamalı. Bu kadar kolay olmamalı.Savunması da "Euro değil TL" gibi aptalca yapılmamalı.

canna52
14.01.2014, 13:27
Öyle romantik futbol, kulüp değerleri, Trabzonsporluluk, arma filan bazılarının gözünde fasa fiso... Sözde karşı durdukları endüstriyel futbol kaleleri fethetmiş.

zaten bu işin kuralı bu abi.

lafa gelince endüstriyel futbola lanet okuyacaksın. zengin bir işadamı 10 m euro bağış yapıcam dediği zaman da direk kadrolara yıldız isimleri yazacaksın.

asilhamsi
14.01.2014, 19:17
Şahin transferi kabiliyet,kariyer,performans ve karakter acısından cok buyuk bir facia.

3 senedir ayagı topa deymemiş bir adama böyle para vermek ise en iyi tabirle komik.

Batuhan transferinin birebir kopyası diyecegim batuhanın en azından alt katagorilerde cok iyi bir gol sayısı vardı.Bu arkadaşta oda yok.

Tüm basında cıkan haberler sadece playboy kimligini yansıtıyor.

poetricus
14.01.2014, 21:14
Futbol hayatınızın kaderini belirleyecek bir ameliyat geçir de rehabilitasyonu Ciciş kardeşlerle yaparsanız özel hayatınız da gündeme gelir genel hayatınız da.

Ayağına aylarca top değmemiş adamları barlardan pavyonlardan toplayıp transfer etmenin hiçbir mantıklı tarafı yoktur. Şöyle olacak, böyle yapacakları geçelim. Onlar temenniden başka bir şey değil. Temennilerle oyuncu kazanılsaydı Ronaldo'nun yerinde Zeki Yavru olurdu.

Anıl C
14.01.2014, 21:19
çıksın sahaya. adamlığını, gayretini, özverisini göstersin. Yürekten futbolu oynasın. Trabzonspor değerlerine sahip çıksın. gerisi önemli değil

İsmail52
14.01.2014, 21:21
şota aptalmı iyi olsa salarmıydı.

DEEP BLUE
14.01.2014, 21:21
Futbol hayatınızın kaderini belirleyecek bir ameliyat geçir de rehabilitasyonu Ciciş kardeşlerle yaparsanız özel hayatınız da gündeme gelir genel hayatınız da.

Ayağına aylarca top değmemiş adamları barlardan pavyonlardan toplayıp transfer etmenin hiçbir mantıklı tarafı yoktur. Şöyle olacak, böyle yapacakları geçelim. Onlar temenniden başka bir şey değil. Temennilerle oyuncu kazanılsaydı Ronaldo'nun yerinde Zeki Yavru olurdu.

İki buçuk sezonda 70 gol atan adamı, bir kez olsun barda pavyonda görmedik. Adam gibi geldi, topunu oynadı gitti... Ne ameliyat geçirmişti, ne de cicişlerin kankasıydı...

Onu sevmeyip kıçına teneke bağlayan şovenist Polat Alemdar bozuntuları, sırf Trabzon'lu diye bu adama şans verilsin, ya tutarsa diyebiliyor... İki yüzlülük kötüdür, berbattır, zavallılıktır...

Neymiş efendim, Trabzonspor'un oyuncusuymuş artık ve sahip çıkılmalıymış... Bize kim sahip çıkacak kardeşim, kim!!!

DEEP BLUE
14.01.2014, 21:25
çıksın sahaya. adamlığını, gayretini, özverisini göstersin. Yürekten futbolu oynasın. Trabzonspor değerlerine sahip çıksın. gerisi önemli değil benim.
Problem tam da burada işte...

1-) Adam olacak
2-) Özverili olacak
3-) Yürekten oynayacak...

Birinci maddenin sorgulamasını yapmak haddime değil... Ancak son iki madde, üstten sınırlarla bağlıdır. Bacaklarıyla bedenini birleştiren yağlı bölgeyi yırtsa, yeteneği ve kapasitesi kadar oynar... Ve sıradanlığı hayatın rutini olarak özümseyen Trabzonspor taraftarı için, Şahin ve türevleri kurtarıcı melektir artık...

Bizden olsun, taştan olsun... Bu zavallı hayat doktrini bizi bitirecek...

drose61
14.01.2014, 21:50
Alınmasına karşı olabilirsiniz ama aldığı para para değil ,paradan dem vurmak gereksiz. Süper ligi bırakın,Ptt liginde birçok adam daha çok kazanıyor.

Anıl C
14.01.2014, 22:09
Problem tam da burada işte...

1-) Adam olacak
2-) Özverili olacak
3-) Yürekten oynayacak...

Birinci maddenin sorgulamasını yapmak haddime değil... Ancak son iki madde, üstten sınırlarla bağlıdır. Bacaklarıyla bedenini birleştiren yağlı bölgeyi yırtsa, yeteneği ve kapasitesi kadar oynar... Ve sıradanlığı hayatın rutini olarak özümseyen Trabzonspor taraftarı için, Şahin ve türevleri kurtarıcı melektir artık...

Bizden olsun, taştan olsun... Bu zavallı hayat doktrini bizi bitirecek...

kimsenin bu futbolcuyu kurtarıcı olarak gördüğünü zannetmiyorum.
bizim için alternatif olacaktır sadece.
yeterki elinden gelenin en iyisini yapsın
sıradanlık ise bu taraftara özümletilmeye çalışılmakta.
yoksa kimsenin daha iyisine hayır diyeceği yok.

Cafer Bulur
14.01.2014, 22:28
Bosa yapilmis bi transfer,iyi bir alternatif olacagini bile düsünmüyorum.

Tam da iho ya layik bir forvet iste.alip tepe tepe kullansinlar....

Cengiz Çubukcu
14.01.2014, 22:47

Ömer hocam zeki yavru konusunda haksızlık etmiyor musun?

Mehmet Fatih Silik
14.01.2014, 23:11
Valla ya$adigimiz vakalardan sonra artik sadece "hayirlisi olsun" demek geliyor icimden...
Giydigi formanin hakkini versin yeter bana...

Terzioğlu
14.01.2014, 23:17
Potansiyelli bir oyuncu, 19-20 yaslarindayken alinmasini cok istedim. Su asamada yanlis transfer olarak görsemde tamamiyle ümitsiz degilim cünkü dedigim gibi yetenekli bir oyuncu. Kivrak, hizli ve teknigi iyi olarak hatirliyorum. Bekleyip görelim.

Hüseyin Başoğlu
14.01.2014, 23:20
özel hayatı umrumda değilde aldığı para normal şartlarda normal sayılsada takımda yusuf ve yumlunun aldığı paraya göre aşırı yüksek para alıyor...

Transfer edilmesine pek lafım yok tutarsa tutar tutmazsa 600 bin euro gider en fazla keşke her transferde en fazla zararımız bu kadar olsa..

drose61
14.01.2014, 23:24
Abiler 600 bin euro 600 bin liranın 3 katı, herkes tutturmuş 600 bin euro. 200 bin euro'ya oynayacak Şahin.

Emre İskender
14.01.2014, 23:31
Belki de bu sefer sans yuzumuze gulecek!!

orhan42
15.01.2014, 08:44
Abiler 600 bin euro 600 bin liranın 3 katı, herkes tutturmuş 600 bin euro. 200 bin euro'ya oynayacak Şahin.

Doğru kardeşim 600 bin lira ne ki elimizin kiri (!)3 senedir neredeyse resmi maç oynamamış adama değil 600 bin lira senelik 60 bin lira bile vermem.yerse maç maçışına imza atsın,performansına göre sözleşmesi yenilensin..:mad::mad::mad::mad:

DEEP BLUE
15.01.2014, 12:51
kimsenin bu futbolcuyu kurtarıcı olarak gördüğünü zannetmiyorum.
bizim için alternatif olacaktır sadece.
yeterki elinden gelenin en iyisini yapsın
sıradanlık ise bu taraftara özümletilmeye çalışılmakta.
yoksa kimsenin daha iyisine hayır diyeceği yok.

Evet haklısınız... Asıl kadroyu kusursuz dizayn ettik, sıra alternatif yaratmaya geldi... Biraz uyanık olun Allah için...

poetricus
15.01.2014, 13:10
Ömer hocam zeki yavru konusunda haksızlık etmiyor musun?
Hasan Üçüncü olsun o zaman...

Muhteva
15.01.2014, 13:38
PROFESYONEL;

Şu kelimenin esrarlı ve derin anlamını bizlere açıklarmısın ibo..?

Kendini yere atıp penaltı yaptırmak Profesyonellik,

Foul yokken kendini yere atıp foul aldırmak Profesyonellik,

Hiç oynamayıp büyük bir kulübe kendini yamattırmak Profesyonellik,

Hakkın olmayan meblağdan çok daha fazlasını alabilme başarısı Profesyonellik,

Kulübünü satıp yalan söyleyip başka kulübe kaçmak Profesyonellik

Ve benim anladığım sahtekarlık,şarlatanlık,nankörlük,kepazelik,hıyane t eşittir Profesyonellik..!

İyiki Amatörüz :)

İnşallah biz yanılırız da iyi olduğunu sahada gösterir..

ibrahim
15.01.2014, 13:47
Hasan Üçüncü olsun o zaman...

Bu arada dün doğum günüydü. Allah ömrünü uzun etsin. :)

cyberentalpi
15.01.2014, 13:51
çıksın sahaya. adamlığını, gayretini, özverisini göstersin. Yürekten futbolu oynasın. Trabzonspor değerlerine sahip çıksın. gerisi önemli değil

o zaman ben oynayayım hocam. valla sahaya çıkarım. adamlık gayret Trabzonsporluluk. Halı sahada genelde gol kralı olarak tamamlıyorum
Trabzon degerlerini en kotu senol hoca kadar korurum.

cyberentalpi
15.01.2014, 13:56
Adam yekta ile kasımpasa nın 3 sene onceki 2 iyi oyuncusundan bir idi. Ama bu adama ilk sene 10000 dolar uzatırsın yeter. goster yarım dönem kendini al kontratı felan dersin
Bu ne 600 bin garanti ücret. Bu parayı yattara 3 sezon almadı.
Aykut akgün 225 mi ne alıyordu. kac sene kaldı
Batu ne oldu. MRA ronaldo yaratacakti.

yahu bu paraya 3 tane 18 inde forvet alırsın alt liglerden. Hic olmassa umut dersin. yatırım dersin. biri tutarsa dersin.

Anıl C
15.01.2014, 14:19
o zaman ben oynayayım hocam. valla sahaya çıkarım. adamlık gayret Trabzonsporluluk. Halı sahada genelde gol kralı olarak tamamlıyorum
Trabzon degerlerini en kotu senol hoca kadar korurum.

Keşke imkanin olsa da oynayabilsen renktaş

Oğuz B.
15.01.2014, 19:42
http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/15130-5D2O4Y5A.jpg

Heralde 11 numarayı giyecek.

Tolga
15.01.2014, 19:51
Kısmetli adammış ...

Öznur61
15.01.2014, 20:09
Artık hazırlık maçında bile kadroda şans bulduysa cicişlerle olan muhabbetinden çok futbolunu konuşmaya başlayabiliriz şükür.

ANIL
15.01.2014, 20:11
hoca ışığı görmüş şahinde.

Sefa
15.01.2014, 21:36
Penaltı kaçırarak başlamış.. 11 numarayı kapmış..

ibrahim
15.01.2014, 21:52
Tipide pek tekin birine benzemiyormuş hmpff...

Anıl C
15.01.2014, 21:56
Tipide pek tekin birine benzemiyormuş hmpff...

Ibrahim şu tapatalk imzasini kaldirsana :)

poetricus
15.01.2014, 22:14
Tünelin sonunda görülen ışık bazen çıkış değil, kısa bir süre sonra sizi çiğneyecek olan kamyonun farlarıdır.

FC-ST-PAULI-61
15.01.2014, 22:15
kasimpasada gördügümde kumasi iyidi,top teknigi baya iyidi.Simdi nasil bilmiyorum ama beklemeliyiz sans vermek lazim.
Henriqueden iyi oldugu kesin.

Fatih Öztürk
16.01.2014, 01:06
Tünelin sonunda görülen ışık bazen çıkış değil, kısa bir süre sonra sizi çiğneyecek olan kamyonun farlarıdır.

Tünel deyınce aklıma bıp bıp dıye bağıran deve kuşunun peşınden çakalı koşturan çızgi fılmı geldı.zavallı çakal,kuşun peşınden tünele girince kamyona yapışırdı:D

gabriel omar
16.01.2014, 02:59

Gerçekten dili etkin kullanmak bambaşka bir özellik.

Şu yazdıklarınızı anlatabilmek için bir sürü cümle kurdum ,fakat sanırım üslubu tutturamadığım için "Adamın özel hayatından size ne ?Futbolunu neden konuşmuyorsunuz ?"haricinde bir cevap alamadım.

Sefaenes
16.01.2014, 10:50
eger biz siradan Anadolu takimi oldugumuzu kabul ediyorsak 2 sene dagru dürüst mac oynamiyan oyuncugu transfer etmemiz gayet normal ama biz kendimizi Trabzonspor olarak görüyorsak bu oyuncu asla transfer edilmemeliydi belki iyi!!! cikar ama batuhan gibi elimizde patlamasi daha yakin malesef buna kefil olan kimse ondan 1 sene sonra parasini almaliyiz

poetricus
16.01.2014, 22:49
Ay misun güneş misun oy
Cicişlere eş misun?

Ne bileyim aklıma geldi birden...

Sibel
16.01.2014, 22:53
11'deki 1lerin biri Esra biri Ceyda demek.

poetricus
16.01.2014, 22:55
11'deki 1lerin biri Esra biri Ceyda demek.
Sibel,
Acı bana, yerlerdeyim...

DEEP BLUE
17.01.2014, 12:26
Ben tercihimi Ceyda'dan yana kullanıyorum... Esra isimli çok sevgilim oldu... Listeye baktım Ceyda hiç yok... En yakın Şeyda varmış iki tane...

ANIL
17.01.2014, 13:52
belki...

Onur Akyüz
17.01.2014, 15:56
Formasına da Şahin A. yazdırmış, espri yapıyor güya. Gül gül öldük!

Sen hele bi adam gibi topunu oynama kim A kim K görürsün cınıms!

DeAgLeMaNyAq
17.01.2014, 23:58
Yasin Öztekin havası sezdim...