PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Özer Hurmacı Hakkında...

Sayfa : [1] 2

Samet Yildirim
08.01.2014, 22:06
Özer Hurmaci Trabzonspor`ludur...Iste ispati...

http://www.sabah.com.tr/webtv/spor/ozer_hurmaci_trabzonsporlu_cikti

---------

Niye baslik actim ? Cocuga kara propoganda yapilmasin diye...yazik günah...

---------

Ekleme: Bu röportaj fb ye transfer oldugunda gerceklesmis. Daha sonra dha kaynakli haber cikmis...bilmem anlatabildim mi ?

MaEsTrO
08.01.2014, 22:12
Bizden uzak Allah'a yakin olsun.

Tayfun
08.01.2014, 22:16
Yemişim öyle Trabzonsporluyu !

jojuk
08.01.2014, 22:17
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1530336_756727067689426_1717207053_n.jpg

aaahmet61
08.01.2014, 22:20
trabzonsporludur işine geldimi fenerlidir.ya lemiyi ne yapacaksın.özer leminide al git.

Yunus İnce
08.01.2014, 22:22
Söylemleri umurum da değil açıkçası.
Zeki Yavru Trabzonsporlu da ne kattı bu takıma? Bize futbolcu lazım beyler sahada ninenin dediği gibi o formayı giyip ana bacı sövdürücekse hiç kimse gelmesin!

Courage
08.01.2014, 22:23
Trabzonsporludur 'da bu Trabzonsporluluk ne zaman belirgin hale gelmiştir ona bakmak lazım !

K...a tekmeyi yiyip kulüp bulamayınca başlayan Trabzonsporluluksa bu istemem öylesini.2009 yılında kendisini fenerli hisseden biri kime giderse gitsin benim takımımda yeri yok!

Erbay
08.01.2014, 22:23
http://www.youtube.com/watch?v=imJw7mU2LBs

Samet Yildirim
08.01.2014, 22:25
Yazili olan ve haberin yalan olma ihtimali yüksek oldugu okunurken belli olana mi inaniyim yoksa fb ye transfer olup Trabzonsporlu oldugunu söyleyen videosuna mi inaniyim ?

Akil var mantik var...

--------

Biraz zeki olun...

Transfer olmus...Trabzonsporluyum demis...sonrada azizin adamlari yalan haber yaptirmis biraz zeka !

FC-ST-PAULI-61
Aynen Samet Adam Trabzonsporlu ve cok iyi topcu.Alindigi zaman cok sevinecegim

Faruk BERBER
Böyle bir başlığa hiç gerek yoktu.

Hakan
08.01.2014, 22:29
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1530336_756727067689426_1717207053_n.jpg

Özer'i fazla sevmem ama bu haberin yalan olduğu çok bariz

Adem Akyüz'
08.01.2014, 22:47
Gazetedeki haberi yalanladi zaten. Ayrıca video varken yaziya inanmak olmaz.

jojuk
08.01.2014, 22:49
Yazili olan ve haberin yalan olma ihtimali yüksek oldugu okunurken belli olana mi inaniyim yoksa fb ye transfer olup Trabzonsporlu oldugunu söyleyen videosuna mi inaniyim ?

Akil var mantik var...

--------

Biraz zeki olun...

Transfer olmus...Trabzonsporluyum demis...sonrada azizin adamlari yalan haber yaptirmis biraz zeka !
biz özeri is-te-mi-yo-ruz neyin çabasını veriyorsun trabzonspora neden gelmedide fenere gitti ey gidim hala daha atık topçulara savunuyorsun

Courage
08.01.2014, 22:53
Video fbtv'de yayınlanan bir röportajdan kesit. Röportajın konusu ise 96 yılındaki meşhur 1-2'lik maç yani Kadıköy'de ''nasıl koydu aykut kocaaaaamaaaan'' diye öküz gibi böğürdükleri günlerden ...

Konunun neden orada açıldığının ve Özer'in ''maçı kaybettik ağladım, formamı attım, Aykut Hoca bizi yaktı '' v.b. laflarla ağlaşıp fb'yi yücelttiği kelimelerle ve bu maksatı belli röportajla Özer'in Trabzonsporlu olduğuna ikna mı olacağız?

Hadi canım sende!

jojuk
08.01.2014, 22:55
Video fbtv'de yayınlanan bir röportajdan kesit. Röportajın konusu ise 96 yılındaki meşhur 1-2'lik maç yani Kadıköy'de ''nasıl koydu aykut kocaaaaamaaaan'' diye öküz gibi böğürdükleri günlerden ...

Konunun neden orada açıldığının ve Özer'in ''maçı kaybettik ağladım, formamı attım, Aykut Hoca bizi yaktı '' v.b. laflarla ağlaşıp fb'yi yücelttiği kelimelerle ve bu maksatı belli röportajla Özer'in Trabzonsporlu olduğuna ikna mı olacağız?

Hadi canım sende!
trabzonsporlu olsaydı feneri tercih etmezdi aykut demir gibi trabzonspora gelirdi onuda fener istedi neden fenere gitmedi trabzonspora geldi

Courage
08.01.2014, 22:57
trabzonsporlu olsaydı feneri tercih etmezdi aykut demir gibi trabzonspora gelirdi onuda fener istedi neden fenere gitmedi trabzonspora geldi

bende öyle diyorum zaten.

Zirve yaparken tarafımıza bakma kıçına tekmeyi yedin mi ''oooo memleketumun takımi''...

DeAgLeMaNyAq
08.01.2014, 22:58
Özer'in FB'li olması umrumda değil. Transfer olan oyuncuların hangi takımlı olduklarına mı bakıyoruz sanki. Soner'in de FB'li olduğu söyleniyor ne var yani. Öncelikli olan performansıdır ama ondan da önemlisi karakteridir. Çirkef olması futbolculuğunu da baltalar...

Bera B.
08.01.2014, 23:00
En son kara propaganda Muharrem Usta için yapılmıştı. Hey gidi günler hey.

Ogün YAZICI
08.01.2014, 23:01
vay arkadaş şu video ile tatmin olmayan taraftar bile var...sanki takımımızda forma giyen herkes trabzonspor aşkından ölüyor...olcan galatasaray'lının dibidir...soner biraz parlasın koşarak istanbul'a gider...trabzonlu dediğiniz aykut demir bile trabzonsporlu değil...gelmiş haftalardır özer'i karalıyorsunuz...

Ibo61
08.01.2014, 23:01
Özer Hurmaci gercekten Trabzonsporlu... Her ne kadar fener formasi giydiysede Trabzonsporda oynamasini isterim..... Mayis 2010 da fb-Trabzonspor(1-1) macinda, yani Bursanin sampyion oldugu macin birkac gün sonrasinda Özer de benim oturdugum Almanyanin Heidelberg kentinde ayagindaki sakatliktan dolayi ameliyat oldu...Ben sahsen yanina gitmedim, ama benim enistem ve bir arkadasim yanina ziyarete gittiler....Arkadasimda fantik Trabzonsporlu....Baya sohbet etmisler....Ve arkadasim bana o zaman Özerin konusmalarindan anladigina göre aslinda fanatik Trabzonsporlu oldugunu söyledi....... o acidan gazetecilerin yazdigi haberlere itibar etmeyin......

Ogün YAZICI
08.01.2014, 23:02
En son kara propaganda Muharrem Usta için yapılmıştı. Hey gidi günler hey.

biz bunları yapan kişilere derin trabzon diyoruz renktaş...

bach72
08.01.2014, 23:02
Fenerbahçe forması giyip ruhunu satarak kirlenmiş adamları Trabzonspor da görmek istemiyorum.

Courage
08.01.2014, 23:04
yahu babacığım biz burda Özer Trabzonsporlu değilse gelmesin mi diyoruz???

Özerin Trabzonsporlu olduğunu ispat etmeye matuf bir video linki paylaşılmış onun üzerinden aksini söyleyerek iddiamızı öne sürüyoruz ; Özer Trabzonsporlu falan değildir.

Oynama yeterliliği vardır yoktur o ayrı dava. (şahsi olarakta şikecilerin formasını giymiş birini takımımda görmek istemiyorum)

Bera B.
08.01.2014, 23:06
Yahu arkadaş, biz gsli Selçuk'la, bjk'li Burak'la, karaktersiz, takımsız Engin'le şampiyon olmadık mı? Olduk. İsterse gece şikecilerin formasıyla yatsın saha içinde iyi katkı sağladıktan sonra umrumda değil.

Ki ben çok iyi bir katkı yapacağını düşünmüyorum alınırsa ancak alternatif olabilir.

jojuk
08.01.2014, 23:06
ne çok özer hurmacı hayranı varmış sizin trabzonsporlu oldugundan şüphe ediyorum yazık gerçekten

Ogün YAZICI
08.01.2014, 23:07
biz özeri is-te-mi-yo-ruz neyin çabasını veriyorsun trabzonspora neden gelmedide fenere gitti ey gidim hala daha atık topçulara savunuyorsun

afedersin ama "siz" kimsiniz ? bu klüp senin gibi birkaç kişiyi tatmin etmek için transfer yapamaz...özer trabzonspor'da forma giymemesini gerektirecek bir saygısızlık yapmadı...yanlış hatırlamıyorsam sen volkan şen olayında da o karaktersizi trabzonspor taraftarına karşı savunuyordun...senin şahsi duyguların trabzonspor'un çıkarlarının çok önünden gidiyor...

jojuk
08.01.2014, 23:12
afedersin ama "siz" kimsiniz ? bu klüp senin gibi birkaç kişiyi tatmin etmek için transfer yapamaz...özer trabzonspor'da forma giymemesini gerektirecek bir saygısızlık yapmadı...yanlış hatırlamıyorsam sen volkan şen olayında da o karaktersizi trabzonspor taraftarına karşı savunuyordun...senin şahsi duyguların trabzonspor'un çıkarlarının çok önünden gidiyor...
özer hayranı sen ve senin gibi taraftar yüzünden buralardayız kupan çalınır ses çıkarmassın stadın düzgün yapılmaz ses çıkarmazsın özer fenere gider sonra istanbulda yaşayayım diye aklına trabzonspor gelmez kasımpaşa da oynar kadro dışı kalınca kafasına dank etti ölemi yok öle bişey eğer özer trabzonspora gelirse iyi de oynasa protesto edicem onu onun gibi leri istemiyoruz

aksamvakti
08.01.2014, 23:13
Prensip olarak ıstanbulun biraktigi fazlaliklari alma taraftarı değilim.. Klubun imajına ters bir davranistir..

M.usta içinde hala aynı yerde duruyorum klube üye olalı 2 yıl olmus adama guvenip başkan yapamazdik. Gözümde Ali Agaoglundan farkı yoktur.. İho geldi iyi mi oldu hayır o da hataymis..

Yunus İnce
08.01.2014, 23:15
ne çok özer hurmacı hayranı varmış sizin trabzonsporlu oldugundan şüphe ediyorum yazık gerçekten

Kaç tane Trabzonsporlu, Trabzonspor'u benimsemiş oyuncumuz var?
Bu ön yargı yabancı oyuncular için de geçerli olacak mı? Yoksa sadece Türk oyunculara uygulanan kota mı?

Konu benim için şahıs meselesi değil, X de olabilir Y de. Nereye kadar gidecek bu adam seçmeceler.
Benim için konu Trabzonspordur ve saha içidir.
Son 3 sene de bu düşüncelerimiz sayesinde muazzam futbolcularımızla yola devam ediyoruz zaten.

katre-i.matem
08.01.2014, 23:16
futbolcuda ınsan o da bir takım tutabılır oynadıgı takımın taraftarı olmak zorunda degıldır hıc kımse fenerli emre gs de kıcını yırtarak oynamıstır. egemen hangı formayı gıyse aynı topu oynadı. ben topcunun sahaya cıktıgında formasını gıydıgı takıma verdıgı emege bakarım. aşın artık şunları bu kadar basıt dusuncelerden sıyrılın bır zahmet..

cyberentalpi
08.01.2014, 23:19
bende gıcık oluyordum ama dusununce olmamak gerek
ama özer faydalı olur mu zor acıkcası

yekta yı daha cok istiyorum acıkcası

Ogün YAZICI
08.01.2014, 23:20
özer hayranı sen ve senin gibi taraftar yüzünden buralardayız kupan çalınır ses çıkarmassın stadın düzgün yapılmaz ses çıkarmazsın özer fenere gider sonra istanbulda yaşayayım diye aklına trabzonspor gelmez kasımpaşa da oynar kadro dışı kalınca kafasına dank etti ölemi yok öle bişey eğer özer trabzonspora gelirse iyi de oynasa protesto edicem onu onun gibi leri istemiyoruz

tmm he...ölüyoruz özer hayranlığından...sen kurguladığın gibi yaşamaya devam et...

jojuk
08.01.2014, 23:22
tmm he...ölüyoruz özer hayranlığından...sen kurguladığın gibi yaşamaya devam et...

ondan sabahtan beri özeri savunuyosun arkadaş burda satma meselesi var eğer sen özeri trabzonspora fenerbahçeye gitti diyen almazsan diğerlerinede örnek olur ki bizi satmasınlar yada bizi enayi pozisyonuna düşmeyelim burdaki ayrıntıyı çözemiyorsunuz sadri şener ne dedi eğer burak yılmaz olayında tepki vereyimki galatasaray benim topçumu ayartmasın neden burak yılmaza tepki veriyorsunuz madem o zaman özer işide o bizi enayi takımı olmak istemiyoruz özer beyfendi ben ne dersem o olur imajında nasılsa dayısı trabzonsporda çok önemli bir futbolcuydu ya

aksamvakti
08.01.2014, 23:23
Önceden de yazmistim farz edin aldık.. ilk kötü oynadığı maçta o marotondaki seyirci soverde sover top oynatmaz özere oyuncuyada yazık Klubun paralarina da. gelmemesi için o kadar çok sebep varki..

Emirhan Makul
08.01.2014, 23:24
Kara propaganda mı :D

Özerin şikeli sezonda ki Trabzonspor maçlarını tribünden izleyenler konuşsun ben bir şey demek istemiyorum, hayır bende izledim ama bir şey demek istemiyorum.

Özer Trabzonspor'lu ise ben değilim, hatta onu geçin Özer karakterli biri ise ben insan değilim.

Courage
08.01.2014, 23:27
Sövülmesi mesele değil. Bu tribünler yeri geldi Şotaya da sövdü yeri geldi Hamiye de .. Hatta Ogün'ü dövmüşlüğümüz var :( ..

Mesele ,bu ülkede adaletsizliğin ne boyutlarda olduğunun en büyük teşhiri olan (ve bugünlerdede dönen dolapların gözümüzün içine sokulduğu) Şike soruşturmasına konu olan 2010-11 sezonunda Şike yapan takımın formasını giymiş bir adamın bu kulübün kapısından içeri girecek olmasıdır.

Senin elindeki oyuncuları gs'ye yada bilmem nereye kaptırmanla kıyaslanabilecek bir durum değildir bu.

Pele olsa gelmesin kardeşim ,bu kadar net!

Tuğrul
08.01.2014, 23:29
Gelmesine mani olan birşey yok.

Ha bu futbolcu. Engin, Ceyhun, Umut, Selçuk, Egemen ve Burak olsaydı.

Bu transfere şiddetle karşı çıkardım.

Çünkü bizi basamak olarak kullanıp. İstanbul'u tercih eden, ihanet eden ve kadro dışı bıraktıkları oyuncuları istemem. Prensip olarak karşıyım. Zaten o adamı alırsanız elinde oyuncu da tutamazsın.

Özer'de öyle birşey yok. Gelmesinde bir sakınca yok. Transfer edilmeli.

batuhan249
08.01.2014, 23:43
Özer gitsin lemi dayısının takımında oynasın
Hani lemispor luydu ya!!!

Samet Yildirim
08.01.2014, 23:45
Bizden fb ye veya bjk ya giden oyuncularda var...ama herkes biliyorki onlar Trabzonspor`lu..

Kadromuzda 30 oyuncusa varsa fb li gs li da var...

Olcan eski fb li...katkisi ortada...
Öyle veya böyle 2010-2011 sezonu serkanin katkisi ortada oda fb de oynadi...
Song gs da oynadi...bize geldi bizdede süper oynadi...

cok var..

Benim demek istedigim Özer Hurmaci fb li degil Trabzonsporlu olmasidir buda net. Yoksa ben demiyorum ki Özer türkiyenin maradonasi...ama güzel bir alternatif.

Cem Zırıh
08.01.2014, 23:47
Burak yilmaz ne kadar basiktasliysa ozer de o kadar Trabzonspor'ludur.

MaEsTrO
08.01.2014, 23:48
Kapinin esiginden gecmesin.

Gazi kacan bizde aliyor solugu, biktik artik istanbul artiklarindan.

şenol.08.borçkalı
08.01.2014, 23:50
bazen bende aynı hataya düşüyorum ama bence cok takılmamak lazım..
futbolcular profesyonel bakıyor.
bizde has Trabzonlu aramamalıyız.
yarın obür gün bu adam Özer gol atar 2 metre hava zıplarız..Futbolcular gelip geçici..
Esas kendimize bakalım..Biz GERÇEK TRABZONSPORLUMUYUZ ? :)
CEVAP = bana göre TARAFTARLARIMIZIN EN AZ % 60 nın önceliği Trabzonspor değil..
referans ŞİKE SÜRECİ..

Alihan Ertürk
09.01.2014, 00:14
Yahu seni sampiyon yapan kadroda kac tane Trabzonsporlu vardi? Allah askina birakin bu isleri, karaktermis ahlakmis artik bunlarin ne yazik ki bir onemi kalmadi.

Futbolcu sahada isini yapsin, takimina katki versin yeter..

Özer kafasini futbola verdigi zaman cok isimize yarar, ki transferi aylar oncesinden bitti zaten. Umarim faydali olur, bize dusen destek olmak.

iPhone 'den Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1) aracılığı ile gönderildi

MaEsTrO
09.01.2014, 00:24
Bize bundan sonra artik lazim degil, özer'e kadar Soner var elde zaten.

Mellih
09.01.2014, 00:26
Burak yilmaz ne kadar basiktasliysa ozer de o kadar Trabzonspor'ludur.

Burak Yılmaz Trabzonspor ne kadar ölürse, Özerde o kadar ölür.. :)

Emre İskender
09.01.2014, 01:28
Özer transferi ile batuhan transferinin benim gozumde hicbir farki yoktur...

Berke6198
09.01.2014, 01:40
Alacağımız futbolcunun adı illa bu tür mevzulara sakız olmak zorunda mı ? Yani, bize oynadığı futboldan çok hangi takımı tuttuğu mu önemli geliyor ?

Bu adam ajan değil sonuçta, futbolcu. Adı bizimle geçen her futbolcuya anında bir etiket yapıştırmak zorunda mıyız ?

Hem bu takımın çok katkı sağladığı, hem de bu takıma çok katkı sağlayan Burak Yılmaz Trabzonspor'lu muydu ? Üstüne üstlük, Burak bu taraftarı kandırarak transferini gerçekleştirdi. Ama bize verim sağladığı her zaman onu başımızın üstünde taşımıştık(taşımıştım)

Şu anda tartışmamız gereken konu, "Özer Trabzonspor'lu mu ?" değil, "Özer bize katkı sağlar mı, sağlamaz mı ?" olmalıdır. Bana sorarsanız sağlamaz. Eğer gerçekleştirirsek, son yılların en boş transferlerinden birini gerçekleştirmiş oluruz.

My
09.01.2014, 02:25
Bütün mesele Trabzonspor'un günümüz yavşak futbol anlayışı (endüstriyel futbol da diyoruz buna) içerisinde bir duruşunun olup olmaması. İlke, prensip, duruş dendi mi karşısına hemen endüstriyel futbol gerçeklerini dikiveriyorlar. Ben de Trabzonspor'unun bir duruşunun olması gerektiğine ve de bunun sayesinde bu yavşak futbol piyasasında adının var olup bir yer edinebileceğine inananlardanım.

zekeriyya
09.01.2014, 08:16
tamam özer Trabzonspor lu
kabul o zaman gitsin
üye olsun lisanslı ürün alsın kombine alsın
parası vardır takıma katkı yapsın
ama o oynamasın bizde bize yararı yok kovul kovul gel oyna ohh ne güzel

Emirhan Makul
09.01.2014, 09:39
Yahu seni sampiyon yapan kadroda kac tane Trabzonsporlu vardi? Allah askina birakin bu isleri, karaktermis ahlakmis artik bunlarin ne yazik ki bir onemi kalmadi.

Futbolcu sahada isini yapsin, takimina katki versin yeter..

Özer kafasini futbola verdigi zaman cok isimize yarar, ki transferi aylar oncesinden bitti zaten. Umarim faydali olur, bize dusen destek olmak.

iPhone 'den Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1) aracılığı ile gönderildi

2010-2011 Sezonunun 2. haftasında Trabzon'da saha içinde yaptığı o haraketlerden sonra kansız olduğunu herkes biliyor dünyanın en yetenekli insanı da olsa gelmesin, gelirsede göreceği muamele fatih akyelin gördüğü muameledir başarılı bile olsa aşağılanacaktır çünkü karaktersiz, vicdansız, ruhu satılmış bir şahıstır, gelsin rakip olarak gelsin yine maratonun önünde el haraketi çeksin taraftara bizde sövelim o bunu hak ediyor.

chener
09.01.2014, 10:02
Nereli olduğunun neyi tuttuğunun önemi yok.iyi topcumu degilmi ona bakmak lazim.özer bize kalite katmaz.zaten takim onun gibi kalitede olanlarla dolu.orta-vasat futbolcu mezarligina döndük.

İdris Toksoy
09.01.2014, 10:49

aynen öyle, kaynak bizans medyası:alkış:

Emre Emiroğlu
09.01.2014, 10:56
Çok lazımdı bize böylesine Trabzonsporlu :)

eksik kalsın.

Ahmet Kuru
09.01.2014, 11:19
forumda defalarca yazmışımtır. ama bir daha yazayım yine...

Özer almanyadan geldiğinde önce Trabzonspor a geldi. Beğenilmedi sonra sanırım direk Ankaraspor a gitti. orda parladı tekrar bize önerildi. bonservis parası verilmedi. al bonservisini gel dendi ki o zamanlar önüne geleni alıyordu yönetim... Hatta Lemi Çelik yanılmıyorsam Bahçelievlerdeki BMN nin kahvaltısında bu konuyu açıklamıştı. '' ben yeğenimi kimse ulaşamasın diye bir tatil köyünde odaya kitledim '' demişti. Ama Trabzonspor yönetimi çocuğu almadı ve fenere gitti..

Ee kim suçlu?

Mollasalihoğlu
09.01.2014, 11:22
forumda defalarca yazmışımtır. ama bir daha yazayım yine...

Özer almanyadan geldiğinde önce Trabzonspor a geldi. Beğenilmedi sonra sanırım direk Ankaraspor a gitti. orda parladı tekrar bize önerildi. bonservis parası verilmedi. al bonservisini gel dendi ki o zamanlar önüne geleni alıyordu yönetim... Hatta Lemi Çelik yanılmıyorsam Bahçelievlerdeki BMN nin kahvaltısında bu konuyu açıklamıştı. '' ben yeğenimi kimse ulaşamasın diye bir tatil köyünde odaya kitledim '' demişti. Ama Trabzonspor yönetimi çocuğu almadı ve fenere gitti..

Ee kim suçlu?

Özer'in hatası parladığı sezon Ankaraspor'la sözleşmesi bitecekken uzatması ve bedava gelebilecekken 4 milyon bonservisli bir oyuncu haline gelip fb'ye gitmesidir.

Ahmet Kuru
09.01.2014, 11:25
Özer'in hatası parladığı sezon Ankaraspor'la sözleşmesi bitecekken uzatması ve bedava gelebilecekken 4 milyon bonservisli bir oyuncu haline gelip fb'ye gitmesidir.

Benim bildiğim 2 milyon euro bonservis bedeli vardı ve bonservisini al gel dendi.

Sözleşmesini uzatması onu hain yapmaz. Bu derece dışlanmasına da sebep olmaz...

fenerde forma giydi diye tepkiler böyle. Ama transfer edilirse ki inşAllah edilir. zamanla düzelecektir.

ihsan candas
09.01.2014, 11:25
boyu posu devrilsin öyle trabzonlunun...

alone_6161
09.01.2014, 11:32
Özer bize uzak, Allah'a yakın olsun.

DNA-TS
09.01.2014, 11:39
işin magazin boyutu; tanıdığım bir abi var baya muhabbetleri var özer ve lemi ile ,özer hurmacı nın trabzonsporlu olduğunu oradan biliyorum.
ama trabzon da şikecileri 3-2 yendiğimiz maçtan önce arkadaş ortamında 2 gol atacam birinde horon birinde kolbastı oynayacam demiş ve bende kalearkasındaydım o maçta epey sövmüştüm korner kullanmaya geldiğinde falan.
birde trabzonda oynasaydım her maçta tribünden ana avrat küfür işitecektecektim en ufak hatamda ,kadıköyde yumuşak yumuşak hadi özer hadi özer diyorlar demiş o abiye :)

sayfanın başında transfer hikayesi var denenmeler bonservisler falan ondan dolayı burada özere vurmadan önce biraz özeleştiri yapalım bu kadar yüklenmeye gerek var mı?
sorgulamamız gereken özerin karakteri değil özerin bize yararı olur mu olmalı?
zaten yönetim devre arasında daha iyisini alamaz ,alamayacakta ondan dolayı gelsin oynasın (tabi sakatlanmazsa)ki bende en az sizin kadar gıcığım özere.

zafer6161
09.01.2014, 11:41

http://i.hizliresim.com/KDky6z.png

valla ne çok inanan var bu tür haberlere,, milyonlar inanıyor....
ben bu haberi alttaki haber ile farkının olmadığını düşünüyorum,,,adam fb ye imza atıyor ve ben trabzonsporluyum diyor,,,,,daha ne demesini bekliyordunuz...üstteki haber kolpadır...

zafer6161
09.01.2014, 11:50
özer bize değil de fb ye gitti,diyen ler bence futbolu yada TRABZONSPORu takip etmeyenlerdir......

nokta...

Harun-61
09.01.2014, 11:50
Ne kadar Fayda saglar, asil soru o.

Bu Formayi Fatih Akyel bile giydi.

kudu_61
09.01.2014, 12:13
özeri bile alamadık zamanıda hala konuşuyorsunuz adam profesyonel ekmek kazanıyor bu işten Trabzonlu diye bizde bedava mı oynamasını düşünüyorsunuz Trabzonu basamak olarak kullanıp istanbula gidenlere sövün sayın özer Trabzonluydu da niye zamanında kazandırılmadı bu takıma da fener keşfetti aldı bu adamı 7-8 tane profesyonel takımın var ilinde ne özerler var altyapında seyirci ve medya baskısı olmasa yusuf bile kadroya alınmayacaktı siz hala neyin peşindesiniz biz hala erkan zengin için barışı göksuyu göndermeye çalışıyoruz bu çocuklar satılmış şehirde parlar istanbula giderse 5 yıl sonra bunun hesabını kim verecek gelir adam gibi oynarsa desteklerim yoksa aykut gibi gider bu kadar basit

GÖLONSA
09.01.2014, 12:55
Özer ankaraspor'dayken çok istediğim bir oyuncuydu.İstanbul onun için erken oldu.Oraya ayak uyduramadı(yada çok iyi ayak uydurduğu için futbolu geri gitti.)

Ankaraspor'lu günlerin üzerinden kaç yıl geçti.İstanbulda oynadığı maçları toplasan yarım sezon etmez.Artık Özer benim için harcanmış bir futbolcudur.Yeniden eski günlerine dönmesi artık pek mümkün gözükmüyor.Nasıl Batuhan onca yeteneğine rağmen artık bir baltaya sap olamıyorsa aynı şey Özer içinde geçerlidir.Aralarındaki fark Özer'in daha ahlaklı olmasıdır.

Keşke zamanında alsaydık.Trabzonspor en az on yıl o bölgeye adam aramaktan kurtulurdu.

seçuk
09.01.2014, 13:05
[QUOTE=Mollasalihoğlu;1919466091]Özer'in hatası parladığı sezon Ankaraspor'la sözleşmesi bitecekken uzatması ve bedava gelebilecekken 4 milyon bonservisli bir oyuncu haline gelip fb'ye gitmesidir.[/QUO

Siz buna hata mı diyorsunuz ?? :D hasözleşmesini uzatmayacaktı birkez kapısından kovultuğu ts'ye gidip bir daha kovulacaktı. Bırakın artık ne olmuşsa olmuş Özer bu takıma katkı sağlar mı ona bakalım.

seçuk
09.01.2014, 13:09
Bu özer mevzusu da Emre ırkçısına döndü. fener taraftarının madem fenerliydin neden gs altyapısından cıktın neden onlarla uefa kupası şampşyonluk kazandın demesi gibi birşey. Ya bu futbol ozerin kısmetinde fenerde oynamak da varmış bunlar olabilir tüm suçu ozere atmak insafsızlık artık. ya videoya bakın hersey bariz zaten..

Turgay Atalay
09.01.2014, 13:24
Takımınızın yöneticilerini bilin, hangi transferlerin hangi yöneticilerin abuk sabuk fikirleri veya tripleri yüzünden bu takıma kazandırılmadığını bilin, ondan sonra bu takıma gelen veya gelmeyen futbolcular hakkında atıp tutun...

Örnekler için uzaklara gitmeyin...Bknz...Zurawski,Elmander,Salih Uçan, Oğuzhan Özyakup, Dame N'Doye...vb.Eminim bu transferler kulüp menfaatleri! için yapılmamıştır.

ihsan candas
09.01.2014, 14:50
özer trabzonsporluysa hakiki tosun paşa benim....

Enes Ünal Kaya
09.01.2014, 14:52
Bu Videodan sonra yazılı metinin önemi yok..

Bir başka takıma gidip heleki ezeli rakipler arasında bir rakibe.. Ben bu takımda oynuyorum ama bu takımın rakibini tutuyorum demek kolay değil.

hiç birşey demeden geçiştirebilirdi de..

O Yüzden Fikrim Değişti.. Yararlı Olacaksa Gelir İnş Diyim

Murat Acar
09.01.2014, 14:52
O TRABZONSPORLUYSA ben muzcumhuriyetı sporluyum bu adamın şikebahçedeyken TRABZONSPOR için neler dediğini hepimiz biliyoruz bu adamı istemiyorum takımda alan olursada yazıklar olsun der çıkarım işin içinden...

Enes Ünal Kaya
09.01.2014, 14:55
O TRABZONSPORLUYSA ben muzcumhuriyetı sporluyum bu adamın şikebahçedeyken TRABZONSPOR için neler dediğini hepimiz biliyoruz bu adamı istemiyorum takımda alan olursada yazıklar olsun der çıkarım işin içinden...

neler dediğini gösterirseniz bir tartışma yapılabilir..

Kulakdan Dolma Bilgiler yüzünden bende önyargılıydım ama video öyle göstermiyor

Adem Erdoğan
09.01.2014, 14:55

Özer'in alınmasına karşıyım fakat haber DHA'nın, ciddiyetini siz ölçün. :)

Enes Ünal Kaya
09.01.2014, 15:00
Özer'in alınmasına karşıyım fakat haber DHA'nın, ciddiyetini siz ölçün. :)

3 temmuzdan hemen sonra ki bi haber..

dha fln fark etmez bence.. neyse ben her söylenene yorum yapıp özer cii olmıyım şimdi :)

dediğim gibi hayırlı ise olsun

ilhan
09.01.2014, 15:16
2010-2011 sezonunda fenerbahçe forması giymiş hangi futbolcu nereli hangi takımlı olursa olsun Trabzonspor forması giymesine sıcak bakmıyorum. Ben o sezon hevesimi kursağımda bırakan camianın değil Trabzonsporlu futbolcusunu, Trabzonsporlu çaycısını bile Trabzon'da görmek istemem.

Şikeyi futbolcular mı yaptı? diyenler olabilir; valla şikeyi futbolcunun yapmasına ne hacet, camiası benim sevincimi çalmış. 2010-11 sezonunda çalınan şampiyonlukla boynuna madalya takılmış bir futbolcuyu Trabzonspor'da istemeyecek kadar "gerici" zihniyetteyim.

MaEsTrO
09.01.2014, 15:47
O degil de Ceza da Trabzonspor'luymus duydunuz mu?

Anıl C
09.01.2014, 15:52
bence özeri bu takımda görmek istemeyenler yönetimle iletişime geçip düşüncelerini aktarmalılılar.
yoksa bugün yarın transfer edilipte bu forma altında sahaya çıkarken, goller atarken sırt mı çevirceksiniz?
düşüncemi sorarsanız ben nötrüm bu konuda.

Courage
09.01.2014, 16:06
2010-2011 sezonunda fenerbahçe forması giymiş hangi futbolcu nereli hangi takımlı olursa olsun Trabzonspor forması giymesine sıcak bakmıyorum. Ben o sezon hevesimi kursağımda bırakan camianın değil Trabzonsporlu futbolcusunu, Trabzonsporlu çaycısını bile Trabzon'da görmek istemem.

Şikeyi futbolcular mı yaptı? diyenler olabilir; valla şikeyi futbolcunun yapmasına ne hacet, camiası benim sevincimi çalmış. 2010-11 sezonunda çalınan şampiyonlukla boynuna madalya takılmış bir futbolcuyu Trabzonspor'da istemeyecek kadar "gerici" zihniyetteyim.

Bende derdimi Marko paşa'ya anlattım zannetmiştim.

Allahtan İlhan bey ve birkaç renktaşımız varmış. Eyvallah! ;)

Murat Acar
09.01.2014, 16:38
neler dediğini gösterirseniz bir tartışma yapılabilir..

Kulakdan Dolma Bilgiler yüzünden bende önyargılıydım ama video öyle göstermiyor

Birisi saha yazmış Trabzona gitseydim hergün küfr yiyecektim maçta 2 gol atıcağım iyiki fenere geldim söylemlerı ayrıca herşeyi geçtim maçlarımızdaki çirkefliği bile yeterde artar bence.Şimdi şöyle bir bakın ne demek istediğimi anlarsınız.Selçuk Bizdeyken attığı yada attırdığı gollerdekı sevinciyle gs deki sevinçleri birmi adamın tavırları bile kendini belli ediyor ben buyum diye.Videoda bunu dıyen adam en azından maçlarımızda çirkeflik yapmazdı bi çok maçta sırf ona küfr etmişimdir şikecilerdeyken.....

salihismet
09.01.2014, 16:51
Yine tam bize göre bir takinti. Trabzonlular sirf Trabzonsporda oynamak icin yaratildi.
Dogustan ölüme kadar konusmalarina dikkat edeceksin, birgün o konusmalar karsina cikar.
Hep Trabzonsporu seviyorum diyeceksin, kader bizi bu fb ye düsürdü diyeceksin, birgün
Trabzonspora yolun düsecegini hic unutmayacaksin.

Biz öyle bir Trabzonsporluyuzki, fb li futbolcudan forma isteyen genc bir Trabzonsporlu
futbolcunun futbol hayatini bile söndürme noktasina kadar getiedik.

Ne diyeyim, takintisi olanlari Allah kurtarsin.

Arda Yavuz
09.01.2014, 16:53
Ozerin taraftara yaptigini bilmem,kisiligini bilmem,ihanetini bilmem,trabzon sevdasini bilmem.tek bildigim esini doven bi adamin trabzonsporda top oynayamayacagidir

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

seçuk
09.01.2014, 17:22
Ozerin taraftara yaptigini bilmem,kisiligini bilmem,ihanetini bilmem,trabzon sevdasini bilmem.tek bildigim esini doven bi adamin trabzonsporda top oynayamayacagidir

Buyur burdan yak. daha neler duyacağız acaba?

GULER
09.01.2014, 17:46
Iyi guzel hosda, sikecilerin 'coplerine' ihtiyacimiz yok bizim.

bkandil
09.01.2014, 17:51
Bungün İstanbul'dan bir takım istesin, oraya gider...

Tecrübe ettik sanırım bu olayı daha önce...

Hekimoğlu
09.01.2014, 18:10
Eksik olsun.Bu başlığın yeri Ganita bölümü kim Trabzonspor'lu kim değil çetelesi orda tutuluyor.

cakalkerem
09.01.2014, 18:23
hiç gelmesin..

szymek7
09.01.2014, 18:24

:) esini dövmedi, esi tokatlamis onu :) özer sikayet etmisti beni dövdü diye

Arda Yavuz
09.01.2014, 18:26

Kadin ozer dovdu diye karakola gitmis.ozer savunmasinda "beni sevgilimin elinden zor aldilar" gibi komik bi sey demis.

bahadır2561
09.01.2014, 18:31
Her Trabzonsporlu bu takimda oynayacaksa isimiz var
Lemi denen kalpazan baska takima yamasin yegenini

Mert Oğuzlu61
09.01.2014, 18:32

Oyuncu Ceren Hindistan'ı dövdüğü iddia edilen ünlü futbolcu Özer Hurmacı "Asıl ben saldırıya uğradım, Ceren'in elinden beni zor aldılar" dedi.

http://spor.internethaber.com/spor/spor-medyasi/ozer-hurmaci-sevgilisinden-dayak-yedi-151699.html

o daha kötü, kızdan niye dayak yiyorsun, hadi dayak yedin medyaya niye ağlıyorsun dayak yedim diye ? :D (şaka barındırıyor)

not : bu kızı sakarya fırattan tanıyorum, neden bilmiyorum bunu görünce kurbağa aklıma geliyor. döver bu adamı, inanırım yani, baksana surata. adamı oyar bu. gece görsem korkarım, ben bu kızı dizidede sevmezdim.

Rıza ÇOLAK
09.01.2014, 19:23
Eksik olsun onun Trabzonsporluluğu...

cakalkerem
09.01.2014, 19:29
lemi'nin çakmalarının bu takımda işi yok...

asla ve asla gelmemeli....

erdogan69
10.01.2014, 10:19
Şike iddiaları için ne diyorsun? Sorusuna “Kanıtlanmış hiçbir şey yok, altları boş o iddiaların. O sezon oynadığım her maçta anam ağladı benim, geceleri sabah 5’lere kadar uyuyamadık biz stresten” diyerek cevap veren Özer Hurmacı’yı almak yakışır bu Başkan ve yönetime....

Yavuz saltık.

gurur6134
10.01.2014, 11:20
Kahbe basinin istanbul pofpoflugu ortadayken adamin kendi agzindan lafi dururken gidip gazetede yazana inanmak tam bir zeka fukaralagi..su anda oynayan emre gural hangi takimli peki yusuf yada olcan bilen varmi..boyle kisir donguler mafeder bizi..aykut zeki abdulkadir trabzonluda ne oldu...yeni tranfer sahin trabzonlumu. ozer sahinin yaninda messidir..yillarca formamizi giyen basarili oln abdullah ercan feneylivdide ne oldu..herkes ercan gibi katki versin takimada varsin hangi takimli olursa olsun..birakin bu isleri

SADECETRABZON61
10.01.2014, 13:19
Yahu ne kadar saçma insnalar var şu forumda..Adam Fenere transfer olduğunda nedemesini bekliyordunuz? Trabzonsporluyum ama fenerde oynuyorum mu? o zaman fenerbahçe taraftarı o adamı istermiydi? biraz mantıklı yorumlar yapın Allah aşkına.

Courage
10.01.2014, 13:32
Yahu ne kadar saçma insnalar var şu forumda..Adam Fenere transfer olduğunda nedemesini bekliyordunuz? Trabzonsporluyum ama fenerde oynuyorum mu? o zaman fenerbahçe taraftarı o adamı istermiydi? biraz mantıklı yorumlar yapın Allah aşkına.

Şöyle konuşup adamın tepesini attırmayın! Asıl siz ne saçmalıyorsunuz?

Bizi fb'deyken ne bok dediği ilgilendirmiyor canı cehenneme. (ben bu konu hakkındaki başlığa istinaden FBtv'de yapmış olduğu röportajın çözümlemesini de yaptım.Buyrun okuyun)

2010-11 sezonunda Hırsızlık yaptığı 3 yargılamadan da sabit olan bir takımın formasını giyen değil ''Trabzonsporlu'' Özer , kardeşim olsa ayak basamaz kulübüme!

Özer'e gelene kadar Lugano var mesela. Tam da stoper sıkıntısı çektiğimiz bugünlerde ilaç gibi gelir. Üstelik kavgacıda bize benziyor, aaaaa sakın bizim oralı olmasın?

İşinize bakın kardeşim....

Yiğit Gayretli
10.01.2014, 14:03
Şike davası sümen altı ediliyor, "Genel" bölümünün tepesindeki konuya bak...

La havle...

Steril61
10.01.2014, 14:06
Saf olamayalım Allah aşkına. Bu adam Trabzonsporlu filan değil, "Menfaatsporlu". Yanar döner karaktersizin teki. Böyle sıradan karaktersiz futbolculara Trabzonspor'un ihtiyacı yok. Bu kulübü futbolcu çöplüğüne çevirecek tüm yaklaşımları bir kenara bırakalım artık. Bize özerden daha karakterli ve kaliteli bir oyuncu lazım.

salihismet
10.01.2014, 14:11
Özer degil kim olursa olsun önemli degil, biz gelecek olanin yedi sülalesini arastiriyoruz, bizden
giden futbolculara hala küfür edip saldiriyoruz. Ben bu gibi seyleri gercekten cok yadirgiyorum.
Efendim Özer bir zamanlar bilmem ne demis, yok Trabzonspora gelmek istememis, buna benzer
bir sürü safsata. Allahim herkesin kendi isini yaptigi günleri Trabzonsporda görebilecekmiyim acaba?

Dikkatimi ceken baska bir durum daha var, fener düsmanligini hortlattigimiz an buralar doluyor, veya statlar.
Feneri sirf örnek verdim, bu baska bir takimda olabilir kiside.

Erdal DİLEK
10.01.2014, 15:03
Emreninde anasi trabzonsporlu. ..

Murat Altun
10.01.2014, 15:03
gitsin Fb de iki sene bedava oynasın

Erdal DİLEK
10.01.2014, 15:04
Emreninde anasi trabzonsporlu

Mert M.
10.01.2014, 15:15
Şike davası sümen altı ediliyor, "Genel" bölümünün tepesindeki konuya bak...

La havle...

Yiğit, bana memlekette sümen altı edilmeyen, sırf birilerinin kişisel egolarına ters geldiği için intikam alınmayan bir yasa, bir kişi veya bir kurum söyleyebilir misin?
O kadar çok çelişki izliyor ki insanlar, artık tepkilerimizde bile balık hafızalı olmaya başladık.

Ercan DEMİRCİ
10.01.2014, 15:17
Saçma sapan bir başlık ...

Gökhan ARSLAN
10.01.2014, 15:49
Biz ne Trabzonspor sevgisiyle yanıp tutuşan topçular gördük..
O yüzden böyle açıklamalar artık bizim deyişimizle yemiyyy !
Gerçekten o çocukken içinde olan sevgi büyüyüncede olsaydı önce Trabzon derdi sonra satardı bizi oda başkaları gibi (:
Ama kendisi şansını denedi fenerde olmadı napsın boşta kalacak değil ya 2.seçeneğe yöneldi
Böyle zihniyetler bizden uzak dursun !

Cenkhan
10.01.2014, 16:20
Aslında bu başlık tam olarak da taraftarın ve takımın neden battığının göstergesi. Transfer edilmesi düşünülen bir oyuncu var gündemde. Bir kesim, elemanın ailesinde Trabzon kökenliler var diye "gelsin" diyor; ötekiler de fenerli diye gelmesin istiyor. Futbolcudan bahsediyoruz:) Trajikomik.

2-3 sene siniri stresi olanlar şu takımı izlemesin. Burnumuz dertten yukarı kalkamayacak çünkü.

oflubektas
10.01.2014, 16:29
Bu başlığı görünce aklıma hep şu karikatür geliyor ;

http://i40.tinypic.com/2j62qs9.jpg

Emrah Akcagöz
10.01.2014, 16:33
Şikeyi kapattık, takımın durumunu düzelttik şimdi futbolcuların hangi takımlı olduğunu tartışıyoruz.

Allah akıl fikir versin.

Sakaryaspor
10.01.2014, 17:16

bu basından ne beklersin ...

jojuk
10.01.2014, 18:17
özer trabzonsporludur fenerbahçe temizdir şike yapmamıştır burak yılmaz giderek doğru yapmıştır biz bunları hak ediyoruz çünkü böle düşünen tarftarlarımız var

M.S.SOFU
10.01.2014, 23:06
Ya ne trabzonssporlusu.adam parladigi donem bizde istedik fenerde istedi.gitti fenere .yani bizi satti.simdi hikaye anlatmasin kimse.kendisi tercihini yapmistir.daha da gelmesin.mehmet siddiki oynatirim daha iyi.
Ayrica allahin sopasi yok iste.fenerde oynayamadi.simdi yine bizim kapimiza kopek gibi geri geldi.defollsun gitsin.onun yeri bank asya.

Ufuk Turgut
10.01.2014, 23:09
bende trabzonspora katkı verecek se eger alınması taraftarıyım

Hami_41
11.01.2014, 00:02
Bende alınmasından yanayım

hodlu
11.01.2014, 00:11
Ben Özer'e hiç kızmadım ki. Onu transfer etmeyi beceremeyen zavallı yöneticilere kızsın millet...Gelsin maç başı sözleşme yapılsın oynarsa başımın üstünde yeri var...
Bu arada arkadaşlar fener bu oyuncu için 5 milyon avro bonservis parası verdi bunu da hatırlatırım...

ESER
11.01.2014, 02:14
bu sikebahce artigi ve bulasigini Trabzonspora almak gibi bir rezillik yapmazlar umarim,

ESER
11.01.2014, 02:35
Ya ne trabzonssporlusu.adam parladigi donem bizde istedik fenerde istedi.gitti fenere .yani bizi satti.simdi hikaye anlatmasin kimse.kendisi tercihini yapmistir.daha da gelmesin.mehmet siddiki oynatirim daha iyi.
Ayrica allahin sopasi yok iste.fenerde oynayamadi.simdi yine bizim kapimiza kopek gibi geri geldi.defollsun gitsin.onun yeri bank asya.

aynen,

neymis, Trabzonsporluymus ..

ben ayni arkadasin bunu inkar edip fenerliyim, olmasaydim gelmezdim cinsinden gazetelerde cikan demeclerini hatirliyorum. yalanlayip tekzip ettigini de duymadim o haberleri..

Tolga
11.01.2014, 05:58
Başlığın Trabzonsporlu ünlüler başlığıyla birleştirilmesini talep ediyorum.

Menajer kurbanı, akraba kazığı falan filan. Bizi seçmeyen adamı bizim yeniden istememiz acizliktir.

Özeri'i almazsak küme mi düşüyoruz, düşelim, çokta fifi.

Ertan 51
11.01.2014, 07:42
Sabah işe geliyorum,BMN ye giriyorum bi kaç gündür bu başlık en tepede,
açıkçası yadırgıyorum bu halimizi,ne boş işlerle uğraşıyoruz diyorum,
şike sürecinde gördük ki gerçek Trabzonsporlular sen-ben-o-bu,
yani çok ta fazla değiliz,
etraf menfaati için telavivspor lu olacak canlılarla dolu,
başlıkları gezin gözünüzle görün,bizim içimizde bile hala partisi birinci sırada olup Trabzonsporu 2. sırada olan insanlarla dolu,
yani özetlemem gerekirse Özer'i fazla da sallamayın diyorum,
tartışmaya vallaha deymez,
Trabzonsporlu olsa bile Nihat Genç'in Trabzonsporluluğu gibi olur,Engin Baytar'ın Trabzonpoırluluğu gibi olur fazlası olmaz,senin benim gibi olmaz yani.
Tekrar özetleyim:)
ülkem menfaati için bırak TS yi anasını-babasını-ahlakını-dinini-ülkesini satacak adamlarla dolu.
NET.

28TS61
11.01.2014, 15:18
trabzonsporlu öylemi ??? yok daha neler

brushfield
11.01.2014, 15:28
Sabah işe geliyorum,BMN ye giriyorum bi kaç gündür bu başlık en tepede,
açıkçası yadırgıyorum bu halimizi,ne boş işlerle uğraşıyoruz diyorum,
şike sürecinde gördük ki gerçek Trabzonsporlular sen-ben-o-bu,
yani çok ta fazla değiliz,
etraf menfaati için telavivspor lu olacak canlılarla dolu,
başlıkları gezin gözünüzle görün,bizim içimizde bile hala partisi birinci sırada olup Trabzonsporu 2. sırada olan insanlarla dolu,
yani özetlemem gerekirse Özer'i fazla da sallamayın diyorum,
tartışmaya vallaha deymez,
Trabzonsporlu olsa bile Nihat Genç'in Trabzonsporluluğu gibi olur,Engin Baytar'ın Trabzonpoırluluğu gibi olur fazlası olmaz,senin benim gibi olmaz yani.
Tekrar özetleyim:)
ülkem menfaati için bırak TS yi anasını-babasını-ahlakını-dinini-ülkesini satacak adamlarla dolu.
NET.

Güzel yazınız için tebrik etmek için giriş yaptım. Elinize, fikrinize sağlık.

Ertan 51
11.01.2014, 15:34
Güzel yazınız için tebrik etmek için giriş yaptım. Elinize, fikrinize sağlık.
:o Sağol renktaş,senin de gönlüne sağlık,
büyük mutluluk benim için aynı pencereden bakabildiğim renktaşlarımın olması.

ibrahim
28.01.2014, 18:45
http://www.internethaber.com/fener-her-maci-alin-teriyle-kazandi-363781h.htm

Su şikeceinin röportajinin yalanlandigina dair herhangi bir resmi aciklama, video veya haberi olan varmi? Varsa ekleyinde ona göre pozisyon alalim. Bu kanitlanmadikca benim icin adi bir şikebahcelidir kendisi.

kudu_89
28.01.2014, 18:46
onur kivrak olcan adin derim sadece. bu takimin trabzonlulardan kurtarilmasi lazim

h@msi61
28.01.2014, 18:54
Ozer Hurmaci emege karsi paranin savasini verenlerin parali askeridir, en azindan oyleydi.

bordolumavi
28.01.2014, 19:33
bızım takımın en buyuk handıkapı kendı taraftarıdır arkadas baska hıcbırsey degıl,daha dun aksam şıkecılerın golunu atan egemen korkmaz nerde oynadı daha once,egemen bızde oynarken kadky dekı macta hayatının macını oynayıp onur ve gıray ıle bırlıkte sahanın en ıyısı olup şikecılere hayatının en acı gunlerınden bırını yasatmadımı adamları tımsaha getırmedımı bursayı sampıyon yapmadımı egemen korkmaz,2010-2011 de sampıyon oldugumuz kadroda oynamadımı yıne şikecılerın dunyaya rezıl olmasını bızımle sampıyonluk yarısı ıcıne gırebılmelerı ıcın bırcok macta şike yapmalrını tesvık vermelerıne sebep oldugumuz topladıgımız 82 puanda egemenın emegı mucadelesı yokmuydu,sonra ne oldu bu adam kalktı gıttı sımdı şkecılerde top oynuyo kendıne gore ekmek parasını kazanmıyomu o adama orda bızdekı gıbı seyler yapılıyormu acaba özer egemenın yaptıklarının hangısını yaptı da cocugu yerden yere vuruyosunuz daha gelmeden performansını dusurup moralını sıfıra ındırıyosunz,ya bı rahat bırakın şu takımda oynayan adamları allah askına yeter ya bı sızmı trabzonsporlusunuz bı sızmı bu takımı cok sevıyosunuz,ozere atıp tutanlar futbolcu olsa uc kurus ıcın baska takıma transfer olur gerekırse azıze cezaevıne iç çamasırı gotururler,ben ozerı cok sevmem ama bugundun ıtıbaren benım takımımn oyuncusu ıse ben ozer nasıl daha ıyı oynar nasıl daha cok performansını arttırı bunun ıcın ugrasırım,son soz olarakta ozere sallayanlar emın olun sız ozerın yerınde olsanız onun yaptıgı hatalardan cok daha fazlasını yaparsınız burda klavye basında mıllete ahlak dersı yada taraftarlık dersı vermeyın yeter da

bordolumavi
28.01.2014, 19:38
arkadasım zamanında burak yılmazda bızı secmemıstı sonra geldı attıgı gollerle sampıyon olduk o goller olurken burda ahkam kesen ahlak dersı veren taraftarlık özetı cıkaranlar burak yılmazı attıgı gollerde sevınmıyomuydu neyın ahkamını kesıyosunuz sımdı,bı ark yazmıstı burda cokda guzel soylemıstı bura yılmaz gelırkende kufur ettınız gıderken de dıye,sımdı ozere gelıyo dıye kufur edenler yarın gıtse bızı sattı gıdıyo dıye kufur edecekler bırakın bu ıslerı bırakın bunlar modası gecmıs seyler

Togrul
28.01.2014, 19:44
Adam artık gelmiş.
Rahat bırakalım belki faydalı oldu.

bordolumavi
28.01.2014, 19:46
bugun burda ozere sallayanlar ozer gol attıgında sevınırlerse ozer onlardan daha adam gıbı adamdır gerısını onlar dusunsun

Sefer A.
28.01.2014, 19:46
vay arkadaş şu video ile tatmin olmayan taraftar bile var...sanki takımımızda forma giyen herkes trabzonspor aşkından ölüyor...olcan galatasaray'lının dibidir...soner biraz parlasın koşarak istanbul'a gider...trabzonlu dediğiniz aykut demir bile trabzonsporlu değil...gelmiş haftalardır özer'i karalıyorsunuz...

Aykut Demir Trabzonsporlu degil mi ? o da nerden çikti yau, hangi takimli Besiktasli mi ?

ESER
28.01.2014, 19:48

Su şikeceinin röportajinin yalanlandigina dair herhangi bir resmi aciklama, video veya haberi olan varmi? Varsa ekleyinde ona göre pozisyon alalim. Bu kanitlanmadikca benim icin adi bir şikebahcelidir kendisi.

yetiskin bir özer ve lemi yilda iki kez takim degistirebilir.

istanbulun otlaklarinda otlari tukenince Trabzonlu kiligina bürünüp hayatlarini idame ettirmebilmeleri bu canli türünün en karakteristik özelligidir.

Togrul
28.01.2014, 19:50

Bu doğru bir bilgi değil. Özerin o dönem Trabzonspora transfer olma olasılığı bayağı yüksekti. Fenerbahçe çok daha yüksek bonservis bedeli ödeyerek onu transfer etti. O zamanki Trabzonspor yönetimi biz bu kadar para veremeyiz dedi. Olay budur.

ibrahim
28.01.2014, 19:55
Yahu birakin lagaluga yapmayi burada elestirilen tuttugu takim degil, bizim emeklerimizi yok sayip saymamasi. O röportajin yalanlandigina dair herhangi bir deliliniz varsa son bulur bu elestiriler. Aksi taktirde sonu yok bu konunun.

Guidetti
28.01.2014, 20:01
bızım takımın en buyuk handıkapı kendı taraftarıdır arkadas baska hıcbırsey degıl,daha dun aksam şıkecılerın golunu atan egemen korkmaz nerde oynadı daha once,egemen bızde oynarken kadky dekı macta hayatının macını oynayıp onur ve gıray ıle bırlıkte sahanın en ıyısı olup şikecılere hayatının en acı gunlerınden bırını yasatmadımı adamları tımsaha getırmedımı bursayı sampıyon yapmadımı egemen korkmaz,2010-2011 de sampıyon oldugumuz kadroda oynamadımı yıne şikecılerın dunyaya rezıl olmasını bızımle sampıyonluk yarısı ıcıne gırebılmelerı ıcın bırcok macta şike yapmalrını tesvık vermelerıne sebep oldugumuz topladıgımız 82 puanda egemenın emegı mucadelesı yokmuydu,sonra ne oldu bu adam kalktı gıttı sımdı şkecılerde top oynuyo kendıne gore ekmek parasını kazanmıyomu o adama orda bızdekı gıbı seyler yapılıyormu acaba özer egemenın yaptıklarının hangısını yaptı da cocugu yerden yere vuruyosunuz daha gelmeden performansını dusurup moralını sıfıra ındırıyosunz,ya bı rahat bırakın şu takımda oynayan adamları allah askına yeter ya bı sızmı trabzonsporlusunuz bı sızmı bu takımı cok sevıyosunuz,ozere atıp tutanlar futbolcu olsa uc kurus ıcın baska takıma transfer olur gerekırse azıze cezaevıne iç çamasırı gotururler,ben ozerı cok sevmem ama bugundun ıtıbaren benım takımımn oyuncusu ıse ben ozer nasıl daha ıyı oynar nasıl daha cok performansını arttırı bunun ıcın ugrasırım,son soz olarakta ozere sallayanlar emın olun sız ozerın yerınde olsanız onun yaptıgı hatalardan cok daha fazlasını yaparsınız burda klavye basında mıllete ahlak dersı yada taraftarlık dersı vermeyın yeter da

adam haklı dağalın.

USTA Abdurrahman
28.01.2014, 20:21
ÖZER hayırlı olsun , iyi oynasın başka ihsan istmez.

Oflu61HB
28.01.2014, 20:24
trabzon zamaninda parayi verseydi bize gelirdi.
hayirlisi

ibrahim
28.01.2014, 20:31
Isine geldigi icin konuyu saptirmaya calisanlarin gözüne girmesi icin buraya yapistirayim dedim.

“Her maç anamız ağladı”

FUTBOLGiriş Saati : 05.08.2011 11.12Güncelleme : 05.08.2011 11.16

Fenerbahçeli Özer Hurmacı sabahspor.com'a özel açıklamalar… "Takım düşmeyecek, hiçbir yabancı futbolcu gitmeyecek" iddiasında bulunan Özer, "Her maç anamız ağladı" diyerek şike suçlamalarına tepki gösterdi.

Röportaj: Taha Dağlı

Takımda son durum nedir? Hava nasıl, moraller ne durumda?
2 gün sonra antrenmanlar başlayacak onun dışında bir karar çıkmasını bekliyoruz.

Yabancı futbolcuların gideceği yerlilerin kalacağı iddia ediliyor, bu doğru mu? Yabancılar gidecek mi?
Şu an izinli olduğumuz için takım arkadaşlarımızla toplu halde değiliz ancak bunları gazeteler yazıyor. Sürekli bir şeyler yazıyorlar, ama bunların gerçeklik payı yok, bizim takımdan da yabancıların ayrılacağı iddiası doğru değil.

Fenerbahçe'de 2 sezon bedava oynar mısın?
Evet oynarım bunu daha önce de söyledim zaten, ben Fenerbahçe'deyim, Türkiye'nin en büyük kulübündeyim. Başkanımız zor bir durumda, onunla birlikte biz de üzülüyoruz ve onun koyduğu kuralların dışına çıkmamaya gayret ediyoruz.

En kötü ihtimal, takımın küme düşürülmesi… Bunu düşünüyor musunuz hiç?

İnşallah öyle bir şey olmayacak inşallah. Öyle bir durum olsa bile bizim için fazla bir şey fark etmeyecek, Bank Asya da olsa biz yine şampiyonluğa oynayacağız, biz şampiyonluk amaçlarımızdan hiçbir zaman vazgeçmeyiz.

Şike iddiaları için ne diyorsun?
Sezon içinde benim ayağım kırılmış, sonrasında bir an önce takıma girebilmek için uğraşıp, didinmişim… Boşuna mı ter dökmüşüm ben o zaman. Madem ter dökmeden alınacaktı bu maçlar, o zaman biz o maçlara çıkmazdık, yorulmaz, stres olmazdık.

İddiaların bir kısmı biliniyor.
Kanıtlanmış hiçbir şey yok, altları boş o iddiaların.

Aklında sezon içinden bir maç var mı?
Mesela Galatasaray maçı var, kaç kilometre koştum o gün, öldüm koşmaktan, gol kaçırdım diye strese girdim, bir hafta uyuyamadım… Ben bu yorgunluğu, bu stresi neden yaşadım! En büyük delilimiz budur.

Taraftar da "En büyük delilimiz alın terimiz" demişti pankartlarda.
Bütün Türkiye gördü maçları nasıl kazandığımızı, ne kadar zorlandığımızı. Ben 2 sezondur her maça final maçı diye çıkıyorum. Oynadığım her maçta anam ağladı benim, geceleri sabah 5'lere kadar uyuyamadık biz stresten, "bu maçı kazanmamız lazım" diye diye.

Şike iddiaları arasında anılıp da senin bir şeyler söylemek istediğin bir maç var mı?
Gençlerbirliği maçı var mesela… Karın altında ne kadar zorlandığımızı bütün Türkiye gördü, o maç gitti geldi, ne olacağı belli değildi. İlk yarı sahada kar yoktu, ikinci yarı saha bembeyaz olmuştu.

Aykut Hoca'nın durumu nasıl?
İlk başlarda tabii takım olarak hepimiz şoktaydık, çok üzüldük, hâlâ da çok üzülüyoruz, başkanımıza, kulübümüz hakkındaki asılsız suçlamalara... Ama biz kenetlendik takım olarak, durum ne olursa olsun birlikteyiz.

Fenerbahçe tam transfer mevsiminde bu iddialarla karşılaştı, kulübün masumiyeti kanıtlansa bile çok ciddi zarar var, transfer yapamamak bunlardan biri?
Fenerbahçe forması altında oynayan her futbolcu büyük futbolcudur. Transfere gerek duyulur, duyulmaz ama takımdaki futbolcular her zaman sahaya en iyisini koyar. Benim de kendime güvenim sonsuz bu konuda.

Kaynak: http://www.sabah.com.tr/Spor/Futbol/2011/08/05/her-mac-anamiz-agladi

bordolumavi
28.01.2014, 20:35
cocuk şikcılere transfer oldugunda trabzon forması gıydım sampıyon olalımda sokaga cıkalım dıye beklıyorum dıyor cok agladım dıyor hala daha laf olsun torba dolsun dıye yok ozer sahaya cıkınca kufur edeceklermıs yok mıdesı kaldırmıyormus bılmeme ne,valla burdakı bazı trabzonspor taraftarlarınıda benım mıdem kaldırmıyor ama ben ne onlara trabzonsporu tutmayın dıyorum nede onlar yzunden trabzonsporu bırakıyorum,demekkı benım yaptıgım gıbı bazı taraftarları mıdem kaldırmazken hala daha trabzonspor taraftarı dıye sevıp saygı duymaya calısıyorsam burdakı bazı ark larında artık trabzonspor forması gıyecek olan bu cocuga kufur etmek yerne destek olmaları gerekır,ben burda kımseye kufur edıyormuyum azize şikecılere cok kufur etmısımdır evet ama demekkı kendı takımımdan kendı taraftarımdan olan kısılere onları mıdem kaldımasada kufur etmıyorum

bordolumavi
28.01.2014, 20:39
Isine geldigi icin konuyu saptirmaya calisanlarin gözüne girmesi icin buraya yapistirayim dedim.

“Her maç anamız ağladı”

FUTBOLGiriş Saati : 05.08.2011 11.12Güncelleme : 05.08.2011 11.16

Fenerbahçeli Özer Hurmacı sabahspor.com'a özel açıklamalar… "Takım düşmeyecek, hiçbir yabancı futbolcu gitmeyecek" iddiasında bulunan Özer, "Her maç anamız ağladı" diyerek şike suçlamalarına tepki gösterdi.

Röportaj: Taha Dağlı

Takımda son durum nedir? Hava nasıl, moraller ne durumda?
2 gün sonra antrenmanlar başlayacak onun dışında bir karar çıkmasını bekliyoruz.

Yabancı futbolcuların gideceği yerlilerin kalacağı iddia ediliyor, bu doğru mu? Yabancılar gidecek mi?
Şu an izinli olduğumuz için takım arkadaşlarımızla toplu halde değiliz ancak bunları gazeteler yazıyor. Sürekli bir şeyler yazıyorlar, ama bunların gerçeklik payı yok, bizim takımdan da yabancıların ayrılacağı iddiası doğru değil.

Fenerbahçe'de 2 sezon bedava oynar mısın?
Evet oynarım bunu daha önce de söyledim zaten, ben Fenerbahçe'deyim, Türkiye'nin en büyük kulübündeyim. Başkanımız zor bir durumda, onunla birlikte biz de üzülüyoruz ve onun koyduğu kuralların dışına çıkmamaya gayret ediyoruz.

En kötü ihtimal, takımın küme düşürülmesi… Bunu düşünüyor musunuz hiç?

İnşallah öyle bir şey olmayacak inşallah. Öyle bir durum olsa bile bizim için fazla bir şey fark etmeyecek, Bank Asya da olsa biz yine şampiyonluğa oynayacağız, biz şampiyonluk amaçlarımızdan hiçbir zaman vazgeçmeyiz.

Sezon içinde benim ayağım kırılmış, sonrasında bir an önce takıma girebilmek için uğraşıp, didinmişim… Boşuna mı ter dökmüşüm ben o zaman. Madem ter dökmeden alınacaktı bu maçlar, o zaman biz o maçlara çıkmazdık, yorulmaz, stres olmazdık.

Aklında sezon içinden bir maç var mı?
Mesela Galatasaray maçı var, kaç kilometre koştum o gün, öldüm koşmaktan, gol kaçırdım diye strese girdim, bir hafta uyuyamadım… Ben bu yorgunluğu, bu stresi neden yaşadım! En büyük delilimiz budur.

Taraftar da "En büyük delilimiz alın terimiz" demişti pankartlarda.
Bütün Türkiye gördü maçları nasıl kazandığımızı, ne kadar zorlandığımızı. Ben 2 sezondur her maça final maçı diye çıkıyorum. Oynadığım her maçta anam ağladı benim, geceleri sabah 5'lere kadar uyuyamadık biz stresten, "bu maçı kazanmamız lazım" diye diye.

Şike iddiaları arasında anılıp da senin bir şeyler söylemek istediğin bir maç var mı?
Gençlerbirliği maçı var mesela… Karın altında ne kadar zorlandığımızı bütün Türkiye gördü, o maç gitti geldi, ne olacağı belli değildi. İlk yarı sahada kar yoktu, ikinci yarı saha bembeyaz olmuştu.

Aykut Hoca'nın durumu nasıl?
İlk başlarda tabii takım olarak hepimiz şoktaydık, çok üzüldük, hâlâ da çok üzülüyoruz, başkanımıza, kulübümüz hakkındaki asılsız suçlamalara... Ama biz kenetlendik takım olarak, durum ne olursa olsun birlikteyiz.

Fenerbahçe tam transfer mevsiminde bu iddialarla karşılaştı, kulübün masumiyeti kanıtlansa bile çok ciddi zarar var, transfer yapamamak bunlardan biri?
Fenerbahçe forması altında oynayan her futbolcu büyük futbolcudur. Transfere gerek duyulur, duyulmaz ama takımdaki futbolcular her zaman sahaya en iyisini koyar. Benim de kendime güvenim sonsuz bu konuda.

Kaynak: http://www.sabah.com.tr/Spor/Futbol/2011/08/05/her-mac-anamiz-agladi

emınım sen ozerın yerınde olsaydın evet şike yaptık ben trabzonluyum sampıyonluk trabzonsporun,azız yıldırım serefsızdır ılk gordugum yerde yuzune tukurucem,şikecılerden alacak oldugum parayıda almak ıstemıyorum onların parası haramdır gıdıp trabzonspor da bedava oynayacagım dıye acıklama yapardın ama işte ozerde sendekı kadar yurek yokkı bence affet ozer i herkes bı sen olamaz

ihsan candas
28.01.2014, 20:46
fener şike yaptı desin düşünürüz

leavemealone
28.01.2014, 20:56
Trabzonsporluymus.. birakin ya..
Onlar gitsin Azizin .... yalasin..

Kadir
28.01.2014, 20:58
Trabzonsporlu olup olmaması bir tarafa adam tam bir döküntü konumunda Kasımpaşa adamı kadroya almıyor haftalardır biz sarılıyoruz tıpkı Şahin gibi. Bu kafa yapısıyla bir metre yol alamayız. Batuhan transferinde boka saplanan mantık hala devam ediyor. Vizyon mizyon hikaye.

ESER
28.01.2014, 21:46
emınım sen ozerın yerınde olsaydın evet şike yaptık ben trabzonluyum sampıyonluk trabzonsporun,azız yıldırım serefsızdır ılk gordugum yerde yuzune tukurucem,şikecılerden alacak oldugum parayıda almak ıstemıyorum onların parası haramdır gıdıp trabzonspor da bedava oynayacagım dıye acıklama yapardın ama işte ozerde sendekı kadar yurek yokkı bence affet ozer i herkes bı sen olamaz

ayagina top degmemis , vasat orta sira takiminda bile kadroya giremeyen adami Trabzonun cocugu , Trabzonspor kamplarinda buyudu ayagina takima alirlarsa pekala bu arkadasin Trabzonsporlulugu sorgulanir.

Trabzonlu goygoylari ile elin keresteye cikmis futbolcu eskilerini getirmelerinde sorun yok. Leminin yigenini bes para etmez cöpe cikinca Trabzon ve Trabzonspor sömürüleriyle kulube kakalamasina tepki gostermek sorun,

begeniyorsaniz, buyurun alin formasini , destekleyin , alkislayin da herkes sizin gibi dusunmek zorunda mi ? bu sike artigi futbol cöpünü benimsemiyorum, Zorunda miyim ?

fincher
28.01.2014, 22:02
Kim ne derse desin,sahaya çıkar iki hareket yapar,bir gol atar,3 puan kazandırır,burda sövenlerin hepsi adamı baştacı yapar.O yüzden istemezükçü taraftarın ne söylediği çok önemli değil,hoşgeldin Özer,inşallah başarılı olursun....

MaEsTrO
28.01.2014, 22:04
Imzayi atarsa bildigim bütün beddualari ederim.

fincher
28.01.2014, 22:06
Futbolcunun tuttuğu takım önemli değil,sahaya çıksın aldığı paranın karşılığını versin,ahlaklı olsun yeter.Yoksa Trabzonsporluymuş,değilmiş umurumda değil.Zeki Yavru Trabzonsporlu,Bosingwa Trabzonun adını bu yaz duymuştur,Zekiyi oynatalım o zaman.Çıksın kendisi için,kariyeri için,kazandığı paranın hakkı için elinden geleni yapsın,gerisi fasa fiso...

Mustafa Demir
28.01.2014, 22:07
nekadar cins bi taraftariz boyle adamfenerli olsada geldi sonucta, ben sahadaki oyununa bakarim faydaliysa neala.

ibrahim
28.01.2014, 22:08
Nur topu gibi aziz savunucusu sikecimiz oldu, kina yakarsiniz artik...

bordolumavi
28.01.2014, 22:27
ayagina top degmemis , vasat orta sira takiminda bile kadroya giremeyen adami Trabzonun cocugu , Trabzonspor kamplarinda buyudu ayagina takima alirlarsa pekala bu arkadasin Trabzonsporlulugu sorgulanir.

Trabzonlu goygoylari ile elin keresteye cikmis futbolcu eskilerini getirmelerinde sorun yok. Leminin yigenini bes para etmez cöpe cikinca Trabzon ve Trabzonspor sömürüleriyle kulube kakalamasina tepki gostermek sorun,

begeniyorsaniz, buyurun alin formasini , destekleyin , alkislayin da herkes sizin gibi dusunmek zorunda mi ? bu sike artigi futbol cöpünü benimsemiyorum, Zorunda miyim ?

Özerın futbolculuguna laf edıyosan aykut akgun zekı yavru abdulkadır e her turlu seyı soyleye bılırız demekkı,özer şuankı trabzonda cok rahat top oynar sen onu geç bıdefa,dıger soyledıklerın ıcınde bı cok msj yazdım ordan bakıp gereken cvp ları alabılırsın,ben özerın avukatı yada menajerı degılım ama ben trabzonspor da oynayan bı oyuncunun takıma daha fazla katkı vere bılmesı ıcın elımden gelenı yapmaya calışan sıradan bı taraftarım sende kendıne göre farklı bı profılde taraftarsın

colman
28.01.2014, 22:29
Ben şuanda özeri isteyenlerede istemeyenlerede hak veriyorum çünkü bizim taraftarlarımız yıllarca hep darbe yedi kandrıldı ezildi mahçup edildi edilmeyede devam ediyor artık bizden kimse ödün beklemesin bakalım bırakın gelsin başarılı olduğunda umarım bırakıp gitmez..

Cafer KILIÇSOY
28.01.2014, 22:31
Bu yönetim taraftarı Özer'i kabul edecek pozisyona getirdi ya, ona yanıyorum!!

Benim gözümde Özer asla Trabzonspor formasını haketmeyecek biridir ve hep te öyle kalacaktır.!!

Abluka
28.01.2014, 22:32
Hayırlı Uğurlu olsun...
Kendini futbola versin aklı sahada olduğunda neler yapabildiğini ve Allah vergisi yeteneğini biliyoruz zaten inşallah "sık sakatlanma" meseleleri son bulur ... Şovist söylemlerden uzak durup sahada işini yaptığında bugün sallayan taraftar yarın baş tacı yapar
Tekrar hayırlı olsun ALLAH UTANDIRMASIN

MaEsTrO
28.01.2014, 22:33
Sunu kesin anladim ki su ligde ligin patlak lastiklerini bulup almaya üstümüze yok.

Alihan Ertürk
28.01.2014, 22:45
Hayırlı olsun..

Trabzonlu olması benim için bir anlam ifade etmiyor takımdaki yerli oyuncu sayısını arttırması dışında, tabi eğer Onur ve Mustafa gibi takımı sahiplenir savaşırsa ayrı bir yere gelir gönlümde.

Futbolculuğu konusunda ise takıma çok faydalı olacağını düşünüyorum, Trabzonspor'un hücum hattındaki futbolcularının %90'ı sol ayaklı. Özer hem yeteneğiyle hem de ''sağ'' ayaklı oluşu sebebiyle yerinde bir transfer. Umarım kaza bela-sakatlık olmaz da takımda şans bulur.

Başarılar..
Allah utandırmasın.

ESER
28.01.2014, 22:55
Özerın futbolculuguna laf edıyosan aykut akgun zekı yavru abdulkadır e her turlu seyı soyleye bılırız demekkı,özer şuankı trabzonda cok rahat top oynar sen onu geç bıdefa,dıger soyledıklerın ıcınde bı cok msj yazdım ordan bakıp gereken cvp ları alabılırsın,ben özerın avukatı yada menajerı degılım ama ben trabzonspor da oynayan bı oyuncunun takıma daha fazla katkı vere bılmesı ıcın elımden gelenı yapmaya calışan sıradan bı taraftarım sende kendıne göre farklı bı profılde taraftarsın

kasimpasa gibi dunyanin en buyuk yildizlarinin bile kendilerine yer bulmakta zorlandigi yenilmez armadada oynayamamis ama bu takimda oynar. peki, onu geciyoruz...

ayrica farklidan kasit ne , ? herkesin taraftarligi kendine., burada birbirimize profil bicmeye baslamayalim istersen.

dedigim gibi sen formasini al, destekle , posterini as..
ben bu cöp adami benimsemiyorum.

brnclhn
28.01.2014, 23:03

tarihin en karaktersiz yönetimi yine yanıltmadı...ne başarısı yaw ne faydalı olması geçin bunları sindirilmeye çalışılıyo herkes böle denilerek...görün işte arkadaş ne güzel paylaşmış...böle adam başarılı olsa ne olmasa ne...lemi gibi bi öyle bi böyle bu adamların trabzonsporlu die anılmasından UTANIYORUMMMM...

Fatih
28.01.2014, 23:04
Hayırlı olsun başarılı olacağına inanıyorum.

bordolumavi
28.01.2014, 23:12
kasimpasa gibi dunyanin en buyuk yildizlarinin bile kendilerine yer bulmakta zorlandigi yenilmez armadada oynayamamis ama bu takimda oynar. peki, onu geciyoruz...

ayrica farklidan kasit ne , ? herkesin taraftarligi kendine., burada birbirimize profil bicmeye baslamayalim istersen.

dedigim gibi sen formasini al, destekle , posterini as..
ben bu cöp adami benimsemiyorum.

Sen emınım zamanında burak yılmazı da ıstememıssındır ama sende benım gıbı burak yılmaz olmasa son sampıyonlugu eskı fotograflardan hatırlıyosundur,burak geldıgınde de senın bugun yaptıgın gıbı kufur edenler buragın gollerıyle sampıyon olurken herkesten cok sevınıyolardı,ben trabzonspor forması gıyen her adama destek olurum formasınıda gururla alırım,sende bugun ıstemedıgın ozer gol attıgında sevınmez golu yıyen takıma kufur edersın nasıl o golu yedın dıye,

Ibo61
28.01.2014, 23:16
tarihin en karaktersiz yönetimi yine yanıltmadı...ne başarısı yaw ne faydalı olması geçin bunları sindirilmeye çalışılıyo herkes böle denilerek...görün işte arkadaş ne güzel paylaşmış...böle adam başarılı olsa ne olmasa ne...lemi gibi bi öyle bi böyle bu adamların trabzonsporlu die anılmasından UTANIYORUMMMM...

DHA nin Istanbul yazarlarinin haberlerine o kadar inaniyorsunuzki......Hala daha anlamadiniz bunlari ya....BRAVOOOOOO SIZE!!!! Bir de böyle yalan haberleri paylasip Özere karsi antipati yapmaya calisiyorsunuz....Gercekten yazik......

VIDEOda hemde FB TV de yaptigi ilk ropörtajinda 1996 daki maci anlatiyor...ne kadar üzüldügünü....Videoyu bir seyredinde ondan sonra burada laf atin.....4-5 sene önce Trabzonspor almadi Özeri....O da profesyonellik geregi fener imza atti....bu kadar basit bu olay....

Hayirli olsun....Özer in gelmesine sevindim....Kendisi cocuklugundan buyana Trabzonsporlu....

http://www.youtube.com/watch?v=guPwwPpN7ak

ÖZERIN FB TV deki röportaji.......BASTAN SONA KADAR IYI DINLEYIN...EN SON CÜMLESINE ÖZELLIKLE DIKKAT!!! HEMDE FB TV DE!!!!!!!!!!!

a.fındıkoğlu
28.01.2014, 23:18
Özer Hurmacı : ''Ben Trabzonsporlu olsam Fenerbahçe’ye gelmeden oraya giderdim''. :D

chener
28.01.2014, 23:28
süper ligin mezarlık ihalesini biz aldık galiba.takım futbolcu mezarlığına döndü.bize top oynuyacak değil,fark yaratacak futbolcu lazım.alamadık gitti.

hodlu
28.01.2014, 23:40
Kimseyle polemiğe girmek niyetinde değilim. Özer Hurmacı Trabzonspor'a 5 yıl önce gelecekti ama transferi beceremeyen bir kulüp olmamız sebebiyle bugüne kaldı. Hayırlı olsun umarım başarılı olur. Bence olumlu bir transfer...

Veysel
28.01.2014, 23:41
süper ligin mezarlık ihalesini biz aldık galiba.takım futbolcu mezarlığına döndü.bize top oynuyacak değil,fark yaratacak futbolcu lazım.alamadık gitti.

Hocam bu nasıl bir tabirdir ya hahahaha Allah'ım senide güldürsün :)

ESER
28.01.2014, 23:42
Sen emınım zamanında burak yılmazı da ıstememıssındır ama sende benım gıbı burak yılmaz olmasa son sampıyonlugu eskı fotograflardan hatırlıyosundur,burak geldıgınde de senın bugun yaptıgın gıbı kufur edenler buragın gollerıyle sampıyon olurken herkesten cok sevınıyolardı,ben trabzonspor forması gıyen her adama destek olurum formasınıda gururla alırım,sende bugun ıstemedıgın ozer gol attıgında sevınmez golu yıyen takıma kufur edersın nasıl o golu yedın dıye,

bilmedigin her hususta boyle hep pesin pesin emin olmak gibi bir takintin var ise bu takintidan kurtulmani temenni ediyorum..

keske oyle pesin pesin emin olmasaydin hemen,..
performans eksenli elestirilerim disinda Burak'in Trabzonspora gelisi hakkinda en ufak bir tepkim olmadigi gibi bir taraftar olarak oynadigi sure zarfinda desteklemisimdir Buraki. Burak Trabzonluyum , Trabzonsporluyum kolpalari ile dayisinin taklalariyla alinmadi bu takima. taraftarlik dersi verecek hakki kendinde bulan birinin bunun ayrimini yapmasi gerekirdi orneklendirmeden once. neyse..

Uğur Gündüz
28.01.2014, 23:47
Sanırım 5 aydır topa değmeyen ve bu sene bize pek hayrı dokunamayacak birinden transfer diye bahsediyoruz. Müzmin sakatlığı da cabası.

Çok komiğiz çooook...

Kasım BEKTAŞ
28.01.2014, 23:48
en sondakini en baştan diyelim
bu futbolcu iyi oynamazsa kim kaybeder? biz

yahu görende takımdaki tüm futbolcular Trabzonspor fanatiği
çoğu futbolcu aldığı parasına bakıyor
senin ne yapman lazım, futbolcunu futbola motive edip iyi oynmasını dolayısıyla seninde kazanması sağlaman lazım

futbol dünyasında takımına sadık çok az futbolcu vardır
çoğu futbolcunun kanında parayı aldığı kulübün rengi vardır

daha adam gelmeden futbola küstürmeye çalışmayalım, adamdan verimi alalım istediği takımı tutsun, bize ne!

bordolumavi
28.01.2014, 23:52
bilmedigin her hususta boyle hep pesin pesin emin olmak gibi bir takintin var ise bu takintidan kurtulmani temenni ediyorum..

keske oyle pesin pesin emin olmasaydin hemen,..
performans eksenli elestirilerim disinda Burak'in Trabzonspora gelisi hakkinda en ufak bir tepkim olmadigi gibi bir taraftar olarak oynadigi sure zarfinda desteklemisimdir Buraki. Burak Trabzonluyum , Trabzonsporluyum kolpalari ile dayisinin taklalariyla alinmadi bu takima. taraftarlik dersi verecek hakki kendinde bulan birinin bunun ayrimini yapmasi gerekirdi orneklendirmeden once. neyse..

Burak ı nıye elestırmıyodun burak da bızden once bjk ve şikecılerı tercıh ettı sonra orda kımse yuzune bakmayınca bıze geldı,lemının taklaşarı olmasa zaten ozer şikecılere de transfer olamazdı,bence sen takıntılarından kurtul da kişilerı degıl de takımını sev degıl ozer kopege trabzonspor forması gıydırseler alır sarılıp oper koklarım bu kadar basıt önu arkası dayısı taklası yok bu benım ıcın boyledır,ben ahmet mehmet trabzonspor forması gıyıyor dıye sahada o adamın kotu oynamasını ıstemem cunku benım renklerıme zarar verır onun kotu oynaması

bordolumavi
28.01.2014, 23:54
en sondakini en baştan diyelim
bu futbolcu iyi oynamazsa kim kaybeder? biz

yahu görende takımdaki tüm futbolcular Trabzonspor fanatiği
çoğu futbolcu aldığı parasına bakıyor
senin ne yapman lazım, futbolcunu futbola motive edip iyi oynmasını dolayısıyla seninde kazanması sağlaman lazım

futbol dünyasında takımına sadık çok az futbolcu vardır
çoğu futbolcunun kanında parayı aldığı kulübün rengi vardır

daha adam gelmeden futbola küstürmeye çalışmayalım, adamdan verimi alalım istediği takımı tutsun, bize ne!
Yok oyle deme sen bılmıyomusun takımdakı herkes trabzonspor askı ıle bedava oynuyo hatta emın ol burdakı bı cok kısı futbolcu olmus olsa trabzonspor dan degıl para almak ustune para bıle verırler,herkes sen gıbı ben gıbı paraya tapmıyo :)

kudu_61
29.01.2014, 00:01
Hiçbirşey okumadan yazıyorum okursam canım çok sıkılacak biliyorum
söylenecek tek bir şey var trabzonsporumuza hayırlı olsun inşallah başarılı olur onun başarılı olması trabzonsporun başarılı olması demek o artık trabzonsporlu başarılar özer aramıza hoşgeldin

eyuksek1967
29.01.2014, 00:17
İyi transfer bence umarım faydalı olur fazla yüklenmemek lazım..

ibrahim
29.01.2014, 00:19
Bazılarının kafası almıyor galiba. Bu adam bizim hakkımız olan bir şeyin hakkında bunu sahiplenen hırsızların diliyle konuştu. Üç senedir kimlerle savaşıyorsak, onların tarafında saf tuttu. Yani bizi yıkan, bize zarar veren, canımızı yakan kesim ne dediyse aynısını dedi. Yani Volkan Demirel, Emre Belezoğlu, Gökhan Gönül vs. ne yaptıysa oda onu yaptı. Kapiş?

Hala haklı çıkmak için "fbyi seçti diye eleştiriyorsunuz" diye kolaya indirgiyirsunuz bu meseleyi.

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Anıl C
29.01.2014, 00:23
Bazılarının kafası almıyor galiba. Bu adam bizim hakkımız olan bir şeyin hakkında bunu sahiplenen hırsızların diliyle konuştu. Üç senedir kimlerle savaşıyorsak, onların tarafında saf tuttu. Yani bizi yıkan, bize zarar veren, canımızı yakan kesim ne dediyse aynısını dedi. Yani Volkan Demirel, Emre Belezoğlu, Gökhan Gönül vs. ne yaptıysa oda onu yaptı. Kapiş?

Hala haklı çıkmak için "fbyi seçti diye eleştiriyorsunuz" diye kolaya indirgiyirsunuz bu meseleyi.

Ibrahim niye hala digerlerinin özer konusunda senin gibi düşünmesinin mücadelesini veriyosun ki?
Burasi özgür bir platform
Isteyen istedigini savunabilmeli

kudu_61
29.01.2014, 00:27
bazılarının kafası almıyor galiba. Bu adam bizim hakkımız olan bir şeyin hakkında bunu sahiplenen hırsızların diliyle konuştu. üç senedir kimlerle savaşıyorsak, onların tarafında saf tuttu. Yani bizi yıkan, bize zarar veren, canımızı yakan kesim ne dediyse aynısını dedi. Yani volkan demirel, emre belezoğlu, gökhan gönül vs. Ne yaptıysa oda onu yaptı. Kapiş?

Gesendet von meinem htc sensation xe with beats audio z715e mit tapatalk 2çocukken de sen gibi ben gibi trabzonspor formasıyla geziyormuş yani amatörken bilmem anlatabildim mi0
şu anda istesen de ali kemaller bulamazsın
bunun en azından mayasında trabzonsporluluk var kanına hafif karışım olmuştur ama virüs bulaşmamıştır bence

brushfield
29.01.2014, 00:31
Zaten son 2 yıldır maç izlediğim yok, arada foruma girip süreci takip ediyorum; şu yapılanları gördükçe sinirlerim oynuyor yemin ederim. Bir gün şöyle sağlam bir küfür edip BMN defterini de kapatıp bu pislikten tam olarak kurtulmayı düşünüyorum.

Bu arada başkan emreyi de bi yoklasın, onun da anası Trabzon'ludur, belki onu da kiralar...

Gökhan ARSLAN
29.01.2014, 00:39
Umarım futbol olarak bize katkısı olurda iyi bir transfer yapmış oluruz
Geri kalan konulara girmiyecem zaten kişilik olarak asla sevemeyeceğim bir insan
O renklerin altında oynadığı için bundan sonra da bizde çok çok üstün başarılı performans çizip efsane olamayacağına göre sadece başarılı olsun takıma katkı sağlasın yeter benim için..

Çakıroğlu İhsan
29.01.2014, 00:55
Her kusu ..... kaldi leylek hesabi tartisiyorsunz

hermann hesse
29.01.2014, 00:58
şu adamı aldılar ya yazıklar olsun.
trabzonspor u nasıl sülük gibi emeriz, nasıl kendimize, yakınlarımıza çıkar sağlarız düşüncesinin güzel bir örneği. helal be lemi kıt aklınla trabzonspor dan nasıl para koparacağını iyi öğrenmişsin.

hermann hesse
29.01.2014, 01:01
şu takımın kaynaklarını eşe dosta dağıtanlar.
derdiniz yok haramdan bilirim. yine de hakkım haram olsun.

Emir Demirel
29.01.2014, 01:45
Ozer hurmacının son 4 yılda neler basarıpta Trabzonspor formasını hak ettıgını hala daha anlayamadım..trabzonsporu ıkıncı plana atan adamın hıc bır takıma gıdemeyınce Trabzonspru tercıh etmesını nasıl kabul edıyoruz anlamak mumıun deıl

bkandil
29.01.2014, 09:41
Fanatik Trabzonspor'lu ve Trabzonlu Özer'in ardından, anası Trabzonlu olan Emre B.'nin de kadroya katılması için yönetim tarafından yapılacak hamleyi bekliyorum...

Emirhan Makul
29.01.2014, 09:48
Hava alanında ki açıklamaları son zamanlarda işi oyunculuk olmayan birisinin yaptığı en güzel canlandırmaydı, güzel oynadı, helal olsun. Çok duygusaldı gerçekten "27 yıllık hasret sona erdi konuşamıyorum diyecek bir şey bulamıyorum" diyip cipine bindi kıyamam. Dersin ki Trabzon il sınırına girmemesi için önüne barikatlar çekilmiş, neyin hasreti la istediğin gibi gel gez, hayır takıma duyduğun hasretse yeme bizi yavrum ya, doğruları konuş canımı ye. Büyük oyuncu vesselam koy her dizide oynar.

special one
29.01.2014, 10:03
Mevcut Kadroda yer bulabilecek bir isim trabzon da rahat oynar (şu an ki kadroda), özer trabzon taraftarının gözüne girmeyi başaracaktır taraftar ula harbi bu uşağa ayıp ettik diyecektir bu has trabzonluymuş (futbolla değil)
Özer den çok şey beklemiyorum ama trabzon un özeri yeniden hayata döndürebileceğini düşünüyorum bekleyip göreceğiz

fındıkoğlu
29.01.2014, 10:22
Çok komiksin Özer Hurmacı... Bu taraftar seni Fnerbahçeye gitmeden önce bekledi ve sen fenerbahçeyi tercih ettiğinde ise büyük hayal kırıklığı yaşadı.. İş iten geçtikten sonramı aklın başına geldi...
O formayı hak etmiyosun ne yazıkki...:cool:
Anlaşılan oki haketmediğin o formayı giyiceksin.. Onu haketmek için ise önüne çıkan ilk fenerbahçe maçında bunu ispat etmen gerekicek...;) Ozaman haketmediğin kanaatini akıllardan silebileceksin.
İşin çok zor bunu bilesin..:cool:

Veysel
29.01.2014, 10:45
Şu Trabzon'un çocuğu diye alkış tutan zihniyet ne ayak arkadaş

zafer6161
29.01.2014, 10:46
Özer Hurmacı : ''Ben Trabzonsporlu olsam Fenerbahçe’ye gelmeden oraya giderdim''. :D

yani şu habere inanıyorsunuz ya ,ben ne diyeyim size,,hangi salak futbolcu böyle bir açıklama yapabilir....

farzedelim böyle bir şey dedi,adama sormazlarmı önceki röportajında trabzonsporlu olduğunu söylemiştin,,,
biraz mantıklı düşünün.........

adam fb ye imza attıktan sonra bile keşke ozaman ts şampiyon olsaydı diyor.....

daha neyin hesabını yapıyorsunuz.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
29.01.2014, 10:54
Şike sezonunda fb forması giyiyor olması kendisi için ciddi handikap.
Yukarıdaki yorumlardan da görülebileceği üzere kendini ispat etmesi ve kabul ettirmesi zor olacak.
Nereden baksanız riskli bir transfer.

Teknik olarak düşünürsek tam ihtiyacımız olan tarzda bir oyuncu.
Adrian'ı tek oyun kurucu pozisyonundan çıkarmak adına önemli bir hamle olabilir.
Yerli olması çok önemli bir avantaj.

fb'ye gitmeden önce transferi ile ilgili konuda hatalı olanın Özer'den çok kendi yönetimimiz olduğunu düşünüyorum.

Özer'i ilk başta biz önemsemedik.
Sonra "sözleşme uzatma, bedelsiz alalım" dedik.
Sözleşmesini uzatınca fb 4 milyon € + 2 oyuncu karşılığında aldı, bizim o bonservisi vermemiz mümkün değildi.
Yani tercih etmek şansı sadece bize geldi bir kere etmedik, diğer durumlarda özer'in de bizim de pek tercih şansımız yoktu.

Ahmet Kuru
29.01.2014, 10:58
Her yerde her sayfa da yazdım yazmayada devam edeceğim...

Suç Özer de değil, Özer in fenere gitmesine sebep olan ozaman ki yönetimdir..! illada suçlu arıyorsanız suçlu ortada...

bordolumavi
29.01.2014, 10:58
Yukarıdaki yorumlardan da görülebileceği üzere kendini ispat etmesi ve kabul ettirmesi zor olacak.

Adrian'ı tek oyun kurucu pozisyonundan çıkarmak adına önemli bir hamle olabilir.

fb'ye gitmeden önce transferi ile ilgili konuda hatalı olanın Özer'den çok kendi yönetimimiz olduğunu düşünüyorum.

Sözleşmesini uzatınca fb 4 milyon € + 2 oyuncu karşılığında aldı, bizim o bonservisi vermemiz mümkün değildi.
Yani tercih etmek şansı sadece bize geldi bir kere etmedik, diğer durumlarda özer'in de bizim de pek tercih şansımız yoktu.
agzına saglık nede guzel soylemıssın son cumlede dedıgın gıbı dıger durumlarda ozerınde bızımde pek tercıh sansmız yoktu o nedenle artık bızım formamızı gıyıyorsa ozer veya herhangı bırı o kısıye destek olmamız lazım

Emre İskender
29.01.2014, 11:07

O dönemlerde aynısını diğer bir Trabzonsporlu Muhammed Demir için yaptık..İmza atma bedava alalım seni dedilr, G.antep ile Bursa takasa gierek sattı oyuncuyu... Hala da almaya çalışıyoruz..

Arda'
29.01.2014, 11:11
Özeri zamanınca Hacısalioğlu almadı sonra şikeciler 5 milyon euroyu bastı adam ne yapsın gitti fbye biz parayı verdik de bize mi gelmedi. Yedek kulübesinin hali de ortada zaten görüyoruz bjk maçında oyuna sonradan girenler iyi olsaydı yenerdik o maçı.

Tolga
29.01.2014, 11:18
Hava alanında ki açıklamaları son zamanlarda işi oyunculuk olmayan birisinin yaptığı en güzel canlandırmaydı, güzel oynadı, helal olsun. Çok duygusaldı gerçekten "27 yıllık hasret sona erdi konuşamıyorum diyecek bir şey bulamıyorum" diyip cipine bindi kıyamam. Dersin ki Trabzon il sınırına girmemesi için önüne barikatlar çekilmiş, neyin hasreti la istediğin gibi gel gez, hayır takıma duyduğun hasretse yeme bizi yavrum ya, doğruları konuş canımı ye. Büyük oyuncu vesselam koy her dizide oynar.

Hahahoahehahahehehe :D :D

Özer transferini istemeyenler, beğenmeyenler Özer gol atınca sevinemezlermiş, taraftarlık hakları ellerinden alınmış.Forumun büyük bir kısmına göre ben fenerli falan oluyorum.

O zaman,

nası şike yaptık ama :D şikelere doyamadık :D

Özerde bizde şike yaptıydı.

ibrahim
29.01.2014, 11:19
Evet 2010-2011de alın teriyle anası ağlayarak Şampiyon olduğundan bahsetmesinide Hacısalihoğlu söyledi kendisine. Tamam canım, oldu...

bordolumavi
29.01.2014, 11:21
yo sımdı ozere her turlu hakaretı yapın eger ıyı oynarsa gol atar veya attırırsa helal be kocum dersnız oldukı kotu oynarsa bız zaten demıstık bu adam şikecı bu adam fb lı zamanında bızı satmıstı dersınız,ne guzel her ıkı durumda da sız haklısınız :)

Kadir
29.01.2014, 11:22
Her anlamda içime sinmeyen bir transfer bunu alacağına alt yapıdan ofansif orta saha oynayan bi çocuğu oynat. Hadi onu yapmadın git baska bi adam bul. Güçlüysen eğer Batalla'yı al.

Tolga
29.01.2014, 11:25
yo sımdı ozere her turlu hakaretı yapın eger ıyı oynarsa gol atar veya attırırsa helal be kocum dersnız oldukı kotu oynarsa bız zaten demıstık bu adam şikecı bu adam fb lı zamanında bızı satmıstı dersınız,ne guzel her ıkı durumda da sız haklısınız :)

Çok ... konuşuyorsun. Herkesi her genellemeye katamazsın.

Adem Erdoğan
29.01.2014, 11:27
2010 - 2011 şampiyonu kimmiş soruldu mu acaba kendisine ?

Ahmet Kuru
29.01.2014, 11:27
fazla değil 2-3 ay sonra buralarda tekrardan Özer i konuşuruz.. Bakarız kimler neler söylüyor ozaman :)

şimdilik sallamak serbest...!

bordolumavi
29.01.2014, 11:28
Çok boş konuşuyorsun. Herkesi her genellemeye katamazsın.

senın daha ... konustugunu soylemeye gerek varmı

My
29.01.2014, 11:31
Birisi şu adama 2010 2011 sezonu şampiyonu kim diye sorsun yeter.

Tolga
29.01.2014, 11:32
senın daha bos konustugunu soylemeye gerek varmı

Özer hakkındaki görüşlerimi bilmediğin hâlde gelip burda beni itham etmeye kalkıyorsun.Bu transferi istememe nedenlerimi biliyor musun ? Hayır. Beni tanıyor musun ? Hayır.

Futbolcu kulübe imza atmışsa benim yapacağım tek şey destek olmaktır.Anormal durumlar olmadığı müddetçe.

Ben oyuncunun sakatlığından memnun değilim belki, belki geçmişte söylediği sözlerin kesinlik kazanmasını bekliyorum ve bunlardan rahatsızım.Faydalı olacağını düşünmüyorum belki.

Sen kim olarak dün bu kulübe imza atmış bir futbolcu yüzünden benim taraftarlığımı sorguluyorsun.......... ? 36 yaşında mısın ?

Bu son cümledeki sen hep boş işte.

bordolumavi
29.01.2014, 11:33
valla bırılerı yıllarca trabzonspor da oynamıs olan takım kaptanlıgına yukselmıs olan gokdenız karadenıze 2010-2011 sampıyonu kım dıye sordu trabzonspordur dıyemedı kendılerı belkıde daha hayatında ılkdefa trabzona ayak basmıs olan ozer hurmacının bu konuda verecegı cvp gokdenız karadenız ın kınden daha onemlı olmasa gerek

bkandil
29.01.2014, 11:36
valla bırılerı yıllarca trabzonspor da oynamıs olan takım kaptanlıgına yukselmıs olan gokdenız karadenıze 2010-2011 sampıyonu kım dıye sordu trabzonspordur dıyemedı kendılerı belkıde daha hayatında ılkdefa trabzona ayak basmıs olan ozer hurmacının bu konuda verecegı cvp gokdenız karadenız ın kınden daha onemlı olmasa gerek

Gökdeniz doğrusunu yapmış, yarının ne getireceği bilinmez. Keşke zamanında Özer'de doğrusunu yapıp cevap veremeseydi o soruya...

samet aslan
29.01.2014, 11:37
kim olursa olsun o formayı giydiği sürece benim için değerlidir kaldı ki özer hamurunda az da olsa trabzonluluk var taraftarın sevgisini kazanmak kendi elinde iyi oynadığı sürece taraftar onuda bağrına basar..

ibrahim
29.01.2014, 11:37
Birisi şu adama 2010 2011 sezonu şampiyonu kim diye sorsun yeter.

O sezon için ne düşündüğünü anlatıyor bu videoda güzel güzel.

http://www.dailymotion.com/video/xp3fba_fbtv-27-subat-2012-ozer-hurmaci-roportaji_sport

bordolumavi
29.01.2014, 11:38
Özer hakkındaki görüşlerimi bilmediğin hâlde gelip burda beni itham etmeye kalkıyorsun.Bu transferi istememe nedenlerimi biliyor musun ? Hayır. Beni tanıyor musun ? Hayır.

Futbolcu kulübe imza atmışsa benim yapacağım tek şey destek olmaktır.Anormal durumlar olmadığı müddetçe.

Ben oyuncunun sakatlığından memnun değilim belki, belki geçmişte söylediği sözlerin kesinlik kazanmasını bekliyorum ve bunlardan rahatsızım.Faydalı olacağını düşünmüyorum belki.

Sen kim olarak dün bu kulübe imza atmış bir futbolcu yüzünden benim taraftarlığımı sorguluyorsun.Sen kimsin ? 36 yaşında mısın ?

Bu son cümledeki sen hep boş işte.

o zaman bos konusyosun demeden once sende benım ozeer hakkındakı yazdıklarımı okuyup yazacaksın ........ atmayacaksın,bende burda sadece ve sadece ozerın artık bır sekılde bızde oynadıgını ona destek olmamız gerektıgını yazyorum,takımın drumu oratada hersey ıyı gıtse takımda para olsa ıstedklerı adamı alsalar zaten tutupta ozerı almazlar su durumda bızımde ozere ozerınde bıze ıhtıyacı var daha ne dıye yok oyle olmus yok boyle olmus dıe bos bos laflar edıyosun,ne yapalım sımdı bu adam trabzonspor forması ıle sahaya cıktıgında anasına avradına kufurmu edelım bırakalım oynasın kotu oynarsa futbolu ıle elestırelım ona bısey demem ama tutupta sureklı ozer şike yaptı ozerde sıkecı demenın ne anlamı var,ozer bı volkan serefsızımı veya emre serefsızımı bu kadar yuklenıyosunuz,ben benım takımımda oynayan her oyuncunun kafası rahat huzur ıcınde oynamasını ısteerım ki bana daha cok katkı saglasın dıye

bordolumavi
29.01.2014, 11:40
Gökdeniz doğrusunu yapmış, yarının ne getireceği bilinmez. Keşke zamanında Özer'de doğrusunu yapıp cevap veremeseydi o soruya...

gokdenız dogrusunumu yapmıs :) 33 yasındakı bı gokdenıze yarının ne getırecegı belı olmaz oylemı vay be desene ozer sımdı şikecılerle ılgılı bı soruya cvp vermeyıp yarının tekrar ne getırecegını dusunmelı olurya bekı yın sıkecılere gıder

iyattara
29.01.2014, 11:42
Trabzonspor Türkiye'nin en çevreci takımıdır bence. Nerede çöplük var topluyoruz sonra geri dönüşüm ile doğaya kazandırıyoruz. "Greenpeace"den onur ödülü bekliyorum.

Heisenberg
29.01.2014, 11:42
Ben cidden anlayamıyorum burada Özer'e sallayanları. Adamın şikecilere transfer olduktan sonra Trabzonsporluyum dediği videosu var, onu görmezden gelen adamlar gidiyor, yalan olduğu her yerinden belli olan uydurma yazılara inanıyor. Bizim yönetim şikecilerle aynı miktarda para verdi de, Özer mi dedi ki ben şikecilere gideceğim diye? Bonservis bedelini verdiler, o da gitti. Bizim yönetim de verseydi bonservis bedelini bize gelirdi. Kimse kusura bakmasın Tolga Zengin bile nerdeyse kahraman ilan ediliyorken Özer'e bu kadar sallamak pek doğru değil. Burak'ın bile rekor kırması bu kadar hevesle beklenmişse, 2-3 maç güzel oynasın Özer'e sallayan 1 kişi bile kalmaz buralarda.

bordolumavi
29.01.2014, 11:43
Ben cidden anlayamıyorum burada Özer'e sallayanları. Adamın şikecilere transfer olduktan sonra Trabzonsporluyum dediği videosu var, onu görmezden gelen adamlar gidiyor, yalan olduğu her yerinden belli olan uydurma yazılara inanıyor. Bizim yönetim şikecilerle aynı miktarda para verdi de, Özer mi dedi ki ben şikecilere gideceğim diye? Bonservis bedelini verdiler, o da gitti. Bizim yönetim de verseydi bonservis bedelini bize gelirdi. Kimse kusura bakmasın Tolga Zengin bile nerdeyse kahraman ilan ediliyorken Özer'e bu kadar sallamak pek doğru değil. Burak'ın bile rekor kırması bu kadar hevesle beklenmişse, 2-3 maç güzel oynasın Özer'e sallayan 1 kişi bile kalmaz buralarda.

oyle deme sımdı boyle soyleynce o kısıler ozer cok ıyı oynasada ... atacaklar hanı ben sozumun arkasındayım hesabına gırecekler

My
29.01.2014, 11:48
O sezon için ne düşündüğünü anlatıyor bu videoda güzel güzel.

http://www.dailymotion.com/video/xp3fba_fbtv-27-subat-2012-ozer-hurmaci-roportaji_sport

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2"Bizim bu dava sürecinde birileri çıkmış kafalarına göre bir şey hazırlamış"

Gel de küfür etme. Daha neler neler.

Ha bu adamı şimdi aldık bir de omuzlarda Trabzon'a soktuk. Bir de savunuyoruz.

ibrahim
29.01.2014, 11:49

Olayı anlamamakta hala diretiyorsunuz. fenere gitmesi veya tuttuğu takım değil buradaki asıl mevzu. O yalanlandı denilen röportajların hiç biri hakkında en ufak açıklama, haber, video bile yok özer tarafından.

bkandil
29.01.2014, 11:49
gokdenız dogrusunumu yapmıs :) 33 yasındakı bı gokdenıze yarının ne getırecegı belı olmaz oylemı vay be desene ozer sımdı şikecılerle ılgılı bı soruya cvp vermeyıp yarının tekrar ne getırecegını dusunmelı olurya bekı yın sıkecılere gıder

Gökdeniz 33 yaşında, futbolculuğunun sonunda olabilir belki, fakat teknik adam olup olmayacağının bir garantisi var mı? Yarın İstanbul kulüplerinden ya da milli takımlardan teklif alma gibi bir durumu olamaz mı?
Başka bir örnek,

Egemen'in bu tür bir konuya girdiğini hiç duydunuz mu?

My
29.01.2014, 11:52
Onlar biliyormuş nasıl yorulduklarını, sabahlara kadar uyumadıklarını. Bütün olanlara sahada taşın altına elini sokarak başkancıklarına destek olmak için cevap vereceklermiş.

Benim midem almıyor bunları. Alana afiyet olsun. Benim bünyeye ters.

bordolumavi
29.01.2014, 11:53
Gökdeniz 33 yaşında, futbolculuğunun sonunda olabilir belki, fakat teknik adam olup olmayacağının bir garantisi var mı? Yarın İstanbul kulüplerinden ya da milli takımlardan teklif alma gibi bir durumu olamaz mı?
Başka bir örnek,

Egemen'in bu tür bir konuya girdiğini hiç duydunuz mu?

bızım taraftar ılla o konuya sokar adamı sokmazlarsa uyku uyuyamazlar:)

TSarıalioğlu
Kasımpaşa bile bize bidonları iteliyor ya biz hala oturup konusalım

bkandil
Trabzonspor Türkiye'nin en çevreci takımıdır bence. Nerede çöplük var topluyoruz sonra geri dönüşüm ile doğaya kazandırıyoruz. "Greenpeace"den onur ödülü bekliyorum.

:D:D

Heisenberg
29.01.2014, 11:54
Olayı anlamamakta hala diretiyorsunuz. fenere gitmesi veya tuttuğu takım değil buradaki asıl mevzu. O yalanlandı denilen röportajların hiç biri hakkında en ufak açıklama, haber, video bile yok.

Ben yalanladı demedim dikkatli okursanız. Çıkıp şikecilere transfer olmuşken ben Trabzonsporluyum diyebiliyorsa adam, bu kadar eleştirmeye gerek yok diyorum. Röportajlara gelirsek, "bana kalırsa" hepsi yalan. Hepimiz hatırlıyoruz o dönem medyanın verdiği gazı. Ben bu ülkede video olmayan bir röportaja bile inanmıyorum. Medyanın durumu ortada. Şikeciler adına oynarken de çıkıp ben böyle bir şey demedim diyecek hali de yoktu. Çok merak ediyorsanız Twitter'dan sorabilirsiniz. Belki cevap verir. Ama doğruluğu bile belli olmayan röportajları kaynak göstererek bu kadar eleştirmek bana kalırsa yanlış.

bkandil
29.01.2014, 11:55
bızım taraftar ılla o konuya sokar adamı sokmazlarsa uyku uyuyamazlar:)

Egemen'e de illaki sorulmuştur bu konu, bizim taraftar sormasa da fener taraftarı, medyası sırf Trabzonspor'la ilgili olumsuz etki yaratması amacıyla sormuştur. Özer gibi cevap verse idi tüm manşetlere taşınırdı emin olun...

Bizim taraftar o konuya sokar adamı diyorsun, Gökdeniz cevap vermedi diye eleştiriyorsun...

ibrahim
29.01.2014, 11:58
Ben yalanladı demedim dikkatli okursanız. Çıkıp şikecilere transfer olmuşken ben Trabzonsporluyum diyebiliyorsa adam, bu kadar eleştirmeye gerek yok diyorum. Röportajlara gelirsek, "bana kalırsa" hepsi yalan. Hepimiz hatırlıyoruz o dönem medyanın verdiği gazı. Ben bu ülkede video olmayan bir röportaja bile inanmıyorum. Medyanın durumu ortada. Şikeciler adına oynarken de çıkıp ben böyle bir şey demedim diyecek hali de yoktu. Çok merak ediyorsanız Twitter'dan sorabilirsiniz. Belki cevap verir. Ama doğruluğu bile belli olmayan röportajları kaynak göstererek bu kadar eleştirmek bana kalırsa yanlış.

O zaman az önce verdiğim o röportajı doğrulayan videoyuda izlemenizi tavsiye ederim. Çokmu zor o konulara girmeyip daha politik bir cevap vermek?

ibrahim
29.01.2014, 12:00
"Bizim bu dava sürecinde birileri çıkmış kafalarına göre bir şey hazırlamış"

Gel de küfür etme. Daha neler neler.

Ha bu adamı şimdi aldık bir de omuzlarda Trabzon'a soktuk. Bir de savunuyoruz.

Onlar biliyormuş nasıl yorulduklarını, sabahlara kadar uyumadıklarını. Bütün olanlara sahada taşın altına elini sokarak başkancıklarına destek olmak için cevap vereceklermiş.

Benimde almıyor abi. Ama napalım taraftarımıza sindire sindire kabullendirdiler bu şikeciyi. Bu saatten sonra kime ne anlatsan boş...

bkandil
29.01.2014, 12:01
O zaman az önce verdiğim o röportajı doğrulayan videoyuda izlemenizi tavsiye ederim. Çokmu zor o konulara girmeyip daha politik bir cevap vermek?

Kendilerini bir yerlere ispat etmek gibi bir his içinde olmasalar cevap vermeyebilirler, ama Özer gibi, Ö.Temelli gibi camialarından dolayı Trabzonlu olmayı bir dezavantaj olarak algılayanlar, bu dezavantajın verdiği eziklikten dolayı bu soruyu cevaplamadan geçemezler...

Heisenberg
29.01.2014, 12:01

Bence de öyle cevap vermese daha iyi olurdu ama sizce ne demeliydi mesela?

S.ÖZKAN
29.01.2014, 12:02
Arkadaşlar lütfen fikirlerimizi güzel bir uslupla yazıya dökelim.Dünya küçük yarın yüz yüze bakmak zorunda kalınca utanmayalım.

Rıza ÇOLAK
29.01.2014, 12:04
Ben Twitter da sordum ama daha bi cevap alamadım arkadaştan

ibrahim
29.01.2014, 12:12
Bence de öyle cevap vermese daha iyi olurdu ama sizce ne demeliydi mesela?

Adama o sezonki Form düşüklüğünü soruyorlar, oda konuyu uzatıp şike sürecine getiriyor. Ne gereği var yani ordan oraya atlamanın? Durumu düzeltmek istediğinizi söyleyip geçmek bu kadarmı zor?

bordolumavi
29.01.2014, 12:48
Egemen'e de illaki sorulmuştur bu konu, bizim taraftar sormasa da fener taraftarı, medyası sırf Trabzonspor'la ilgili olumsuz etki yaratması amacıyla sormuştur. Özer gibi cevap verse idi tüm manşetlere taşınırdı emin olun...

Bizim taraftar o konuya sokar adamı diyorsun, Gökdeniz cevap vermedi diye eleştiriyorsun...

Varsayımla konusuyosun egemene ılla sorulmustur da ıstedıklerı gıbı cvp alamamıslardır da falan fılan,emın ol ıstedıklerı cvb ı alamamıs olsalar o zaman burdakı bı kısım taraftarın ozere yuklendıgı gıbı onlarda egemene yuklenrlerdı ama adamlar boyle gereksız bı polemıge gırmeyıp egemenı bıtırmeye calısmadılar eger yapsalardı daha ıkı gun once belkıde lıgın kırılma anında egemenın golu ıle kazanamazlardı,gokdenız cvp verdı trabzonspor 2010 sampıyonudur demeyerek cvp verdı yargı surecınde yorum yapmak yanlıs olur dedı eskı goz bebegımız takım kaptanımız

ceday99
29.01.2014, 13:26
bir videosunda 96daki olaydan bahsetmiş ki o zaman çocukmuş daha. diğerinde ise malum sezonda ekmek yediği klup ile ilgili kendince açıklamalar yapmış.
ikisi de tamam. ama benim için önemli olan şb ye transfer olacağı sezon bizimde özere ihtiyacımız vardı ve o şb yi seçti.
lemi seçtirdi tabi ki de neyse...
ben o zaman yaptığı seçimden dolayı hep kırgın olacağım. bunu bana unutturacak şey özerin sahada göstereceği performans.
96da o maçları izleyen çocuğun yaşadığı heyecanın yarısını sahaya yansıtsın bana ziyadesiyle yeter....

gurur6134
29.01.2014, 13:40
Bazi yorumlari okuyorumda yok ozer gelm8s bidaha maclara gitmiceklermis falan filan diyenlere soylencek tek sey varma gelmeyin beyler size ihtiyacimiz yok siz kosun 30mart sabahi erkenden sandiga gidip partinize oy atin ..sonrada adamlikdan soz edin pehh..

SEDAT
29.01.2014, 13:40

* Sonuna kadar katılıyorum abi

SEDAT
29.01.2014, 13:44
* Kiralama bedeli 500 bin euro yani 1.5 Trilyon :) Helal olsun Kasımpaşa hem dövüyosun hem paramızı alıyosun

Gökhan Koç
29.01.2014, 13:48
Eksik olsun,

Heisenberg
29.01.2014, 13:51
Adama o sezonki Form düşüklüğünü soruyorlar, oda konuyu uzatıp şike sürecine getiriyor. Ne gereği var yani ordan oraya atlamanın? Durumu düzeltmek istediğinizi söyleyip geçmek bu kadarmı zor?

Keşke hiç böyle bir şey söylememiş olsaydı ama olayın arka yüzünü de bilmek lazım. Belki de tamamen düzmece bir röportajdı bu, şikecilerin kanalında yayınlanmış zaten. O dönemde yaptıkları gaz verme amaçlı röportajlardan biri olabilir. Ama tekrar söylüyorum eğer kendi iradesiyle böyle bir konuşma yaptıysa keşke hiç girmeseydi o konuya.

TheCrow
29.01.2014, 13:53
Lig sıralamasında bir basamak bile yukarıya çıkmamıza yardım edmeyeceği halde, 2010-1011 sezonunda fener forması giyen ve şerefsizce alınmış o madalyayı boynuna takan adamı aldık ve sahadaki oyununa mı bakacağız?.. Her açıdan rezalet bir transfer.

Hasan Cubukcu
29.01.2014, 13:58
bu transfer bizim icin iyi olmadi malesef , her konuda kötü oldu

MaEsTrO
29.01.2014, 13:58
Zamaninda azizi omuzuna alan özer'i bizimkiler omuzuna almis. Allah sizi bildigi gibi yapsin, beter olun.

MaEsTrO
29.01.2014, 14:02
Dünya üzerinde bizimki kadar cikarci,menfaatci, davasina kolay ihanet eden, yedigi kaba tüküren bir taraftar toplulugu yoktur.

ibrahim_yattara
29.01.2014, 14:47
leminin istediğini değil taraftarın istediği jajayı alın!

adamı çok ucuza alabiliriz jajayı tarihin hiçbir döneminde birdaha bu fiyata bu sözleşme şartlarıyla alamayız, ulan hiçbirşey bilmiyorsanızda şu taraftarı mutlu etmek adına alın şu adamı be, gittiniz yine taraftarın sevmediği adamı, formsuz adamı kiraladınız bravo yönetim!

Adnan Mollasalihoğlu
29.01.2014, 14:56
Özer'i seversin sevmezsin lafım yok AMA yok bizi seçmedi şikebahçe'yi seçti dersen buna kargalar bile güler...
4,2 milyon euro+Özgür Çek+İlhan Parlak karşılığında alıyor.Şuna biz o parayı veremedik diyemiyoruz da bizi sattı diyoruz.Biz ancak Janko,henrique,emerson,cech,sapara,vittek gibi bidonlara para veririz ;)

Tatar Kemal
29.01.2014, 14:59
yekta olsaydı daha iyi olurdu ama bu kıtlıkta özer iyi transferdir bence. takım zaten onur hariç baştan aşağı berbat durumda. ne ilk onbir ne yedek kulübesi bu ligi götürecek kalitede değil. teknik heyet zaten cortingen. özer eğer hırs yaparsa belki biraz yararlı olabilir. onun dışında bu takım bu sezon ilk 10'a bile girecek kapasitede değil. görünen köy kılavuz istemez.

Fatih Öztürk
29.01.2014, 16:01
Özer'in çocukluk fotoğrafları.

http://www.61saat.com/futbol/ozerden-o-tepkilere-fotografli-cevap-h89652.html

atf61
29.01.2014, 16:18
benim midem kaldırmıyor...yada kafamızı değişmeliyiz...

Gökhan Koç
29.01.2014, 16:22
Özer'in çocukluk fotoğrafları.

http://www.61saat.com/futbol/ozerden-o-tepkilere-fotografli-cevap-h89652.html

Oktay Saral, Erdoğan Bayraktar, Bilimum Şarkıcı Türkücülerimiz,

Bunların hepsi Trabzonspor'lu olduğunu söylüyor zaten, mesele o değil ki.

Fatih Öztürk
29.01.2014, 16:26
Oktay Saral, Erdoğan Bayraktar, Bilimum Şarkıcı Türkücülerimiz,

Bunların hepsi Trabzonspor'lu olduğunu söylüyor zaten, mesele o değil ki.

Faruk Özak,Orhan F.Gümrükçüoğlu,Nihat genç bu liste uzar gider...

Futbol hayatı devam eden oyuncuların durumu farklı.

Oyuncu kapına iki kere gelmiş sen kapıdan kovmuşsun.buda bir reailete.

Gökhan Koç
29.01.2014, 16:28
Faruk Özak,Orhan F.Gümrükçüoğlu,Nihat genç bu liste uzar gider...

Futbol hayatı devam eden oyuncuların durumu farklı.

Oyuncu kapına iki kere gelmiş sen kapıdan kovmuşsun.buda bir reailete.

Kim kovmuş ki,

Hasan Al twitinde aynen şunu dedi:

hasan al ‏@hasanal10 Jan 28
Özer TS'a yararlı olur. Geçen yıl bizzat Güneş ve Şener'e alınması için baskı yaptım. TS'dan 2 milyon istedi, KP'ya 1 milyona imza attı...

messi olsa istemem.

Hasan Al doğru mu diyor derseniz. Valla ben inanma tercihimi "kupa başbakanda" isimli kitabı yazabilmiş adamdan yana kullanırım.

Fatih Öztürk
29.01.2014, 16:34
Kim kovmuş ki,

Hasan Al twitinde aynen şunu dedi:

hasan al ‏@hasanal10 Jan 28
Özer TS'a yararlı olur. Geçen yıl bizzat Güneş ve Şener'e alınması için baskı yaptım. TS'dan 2 milyon istedi, KP'ya 1 milyona imza attı...

messi olsa istemem.

Dayısı dedi bir kaç kez.ben kendi ellerimle tesislere götürdüm,torpille adam almıyoruz demişler.

Olcan Adın'ın kardeşi 2 gün önce amatör ligden 1461 Trabzon'a transfer oldu.

Torpil yok,kızkaçıran var :)

AntiŞike
29.01.2014, 16:53
Çok entersan bir topluluğuz gerçekten,
bazen futbolu ve futbolun her unsurunu çok iyi bilen ve sindiren bir topluluğuz gibi geliyor, şaşırıyorum.. bazen de en ufak bir şeyde bile doğru dürüst mantıklı fikir yürütemiyoruz, şaşırıyorum..
bana ne fenerliymiş trabzonluymuş, bana ne tabzonda doğmuş veya tanzanya da.. veya fener şampiyon olduğunda şunu demiş bunu demiş.
ya da bana ne istediği kadar , sapına kadar harbi trabzonlu, trabzon spor fanatiği olsun, küçklük fotoları olsun, hayalleirinin takım ts. olsun.
bu formayı sırtına giymiş, ne trabzonlui trabzonsporlu ONURlu futbolcalar oldu şampiyonluklar yaşamış. ve de bu takım ne futbolcular gördü trabzonlu olmuş ama takıma bir katkı sağlamamış.. aynı zamanda tam tersi de düşünülebilir.
önemli olan karakterli mi, aldığının hakkını verecek mi, terini son damlasıyla kadar formasını ,sahayı ıslatabilecekmi, kabiliyeti yeteneği var mı, takımın ihtiyacı olan bir transfer mi..
Hepsi bu..
gerisi laf...

winner
29.01.2014, 17:13
Özer Hurmacı: Gerekirse 2 sene bedava oynarım.

"Ben Trabzonsporlu olsam Fenerbahçe’ye gelmeden oraya giderdim. Ben Fenerbahçeliyim ve Türkiye’nin en büyük takımındayım.

http://spor.milliyet.com.tr/ozer-hurmaci-gerekirse-2-sene-bedava-oynarim-/spor/spordetay/31.07.2011/1420980/default.htm

Özer Hurmacı:"Şike iddialarının altı boş"

Sezon içinde benim ayağım kırılmış, sonrasında bir an önce takıma girebilmek için uğraşıp, didinmişim... Boşuna mı ter dökmüşüm ben o zaman. Madem ter dökmeden alınacaktı bu maçlar, o zaman biz o maçlara çıkmazdık, yorulmaz, stres olmazdık.

Özer'le ilgili bu haberleri yapanları kınıyorum!

Sanırım Özer'de kınar.

winner
29.01.2014, 17:15
............

atf61
29.01.2014, 19:44
Özer Hurmacı: Gerekirse 2 sene bedava oynarım.

"Ben Trabzonsporlu olsam Fenerbahçe’ye gelmeden oraya giderdim. Ben Fenerbahçeliyim ve Türkiye’nin en büyük takımındayım.

http://spor.milliyet.com.tr/ozer-hurmaci-gerekirse-2-sene-bedava-oynarim-/spor/spordetay/31.07.2011/1420980/default.htm

Özer Hurmacı:"Şike iddialarının altı boş"

Sezon içinde benim ayağım kırılmış, sonrasında bir an önce takıma girebilmek için uğraşıp, didinmişim... Boşuna mı ter dökmüşüm ben o zaman. Madem ter dökmeden alınacaktı bu maçlar, o zaman biz o maçlara çıkmazdık, yorulmaz, stres olmazdık.

Özer'le ilgili bu haberleri yapanları kınıyorum!

Sanırım Özer'de kınar.

yazıklar olsun bu taraftarla dalga geçiliyor resmen...şu rezaleti yaşattılar bize...ama bu taraftarın volkan şen den beter edeceğini biliyorum o şahsı....ama kumpas ve takımının parasına göz dikmiş bunlar...alacaklar acımadan çatır çatır milyon dolarları yiyecekler...helal olsun buda marifet...türkiyede futbol halkın değil..mafyanın...ahbap çavuşların

gurur6134
29.01.2014, 19:58
Istanbul yalakasi bi gazetenin roportajina bakilarak ozer hakkinda yorum yapmak gercekden cok gercekci..acin kulaklarinizi iyi dinleyin ozeri yakindan tanirim ailece gorusurduk gurbette fanatik ts ludur..herkes birbirini kandirabilir burda ama beni asla..ts a son geldiginde resmen kapidan kovuldu onceki sikebahce tranferi tamamen onun disinda gerceklesti cok cazip teklifi geri ceviremedi klubu..daha sikebahce ortada yokken lemi resmn yalvardi ts yonetimine alin bu cocugu diyevalmadilr elden kacinca kiymetlioldu..el insaf diyorum baska bisey demiyorum..96da sampiyonluk kactiginda birlikte gozyasi doktugumuz adamisikebahceliyapiizya hemde kahbe ist basinin lafina bakarak pes..

Kadir
29.01.2014, 20:22
Özer kim kardeşim ya illa kibar olalım diyoruz ama bu adam çıksın desin o zaman o sene şampiyon Trabzonspordur diye. Diyemiyorsa çeksin gitsin aziz başkanının yanına. Bu ne iğrençliktir ya
Anlaşıldı mı özerciler?