PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor'umuza Menajer

tacon
14.09.2006, 16:53
TRABZONSPOR'umuzun menajeri kim olsun? cevaplayın. çıkan sonuçla ilgili olarak yönetime mesaj yazalım.

immortal_TS
14.09.2006, 16:55
Nereye atalım mesajı bi numara varmı?

Naim
14.09.2006, 16:57
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=458675
ilgili başlık var
da garip olan bugun neden böyle bir çapa içerisine girildi
Menajer falan hayırdır bilmediğimiz bir çalışmamı var
yoksa kulis çalışması mı bunlar?

champions
14.09.2006, 17:07
yukarıdaki beyefendilerin kaç tanesi daha önce bu işi yapmışlar can çobanoğlu başka varmı

ts_fan
14.09.2006, 17:08
E-)Hiçbiri

Ünal Karaman:rolleyes:

tacon
14.09.2006, 17:17
bir çok hami taraftarı hami olsun diyor ama hami bu işi yapamaz diye düşünüyorum. can çobanoğlunun adı çok geçiyor fakat memleketimizdeen biri bu işi daha iii benimser ve bizi yarıyolda bırakmaz. nitekim bu uzun vaadeli bir iş olmalı. teknik direktör değiştirir gibi değişmemeli ki yararlı olsun. bence en uygun isim lemi çelik ' tir. hakkında bilgisi olanlar bilir. lemi çok iyi eğitimler almış ve çok iyi bağlantıları olan bir isim. ve en önemli özelliklerinden biri de 1 yıl boyunca brezilya' da kalmış olması. bu çok yarar sağlar diye düşünüyorum.

Emre B.
14.09.2006, 17:18
Lemi menejerimiz olursa Robinho'yu tekrar keşvedip gelir.

stichus
14.09.2006, 17:21
bunların dışında isimler önermek lazım.
sanıyorum sebebi de tanınıyor ve biliniyor olmaları.
anketten ziyade böyle bir pozisyon açığı olduğu yönünde bir güçlü mesaj iletmek lazım.
girişimi takdir ediyorum.
başarılar..

Muhalif
14.09.2006, 17:25
Ramazan geliyor.. Hurma alalım derim ben.. yemezsek menajer yaparız:D

ts_fan
14.09.2006, 17:28
Bizim yerel basın hurmayı çabuk sindirir, hemde sodaya bile gerek kalmadan:)
Daha sert ve hakkında atılıp tutulması daha zor biri lazım, kodumudu oturtan biri lazım:)

Volkan Yavuz
14.09.2006, 17:36
Hami becerniklirse yoksa can coban

BÜYÜK_TRABZON
14.09.2006, 17:41
Can gibi Allahın kelini menajer yapacagımıza Aslan gibi Hamiyi yaparız

osmanli.61
14.09.2006, 17:41
Allah aşkına hami ne anlar bu işten? duygusallığı bi kenara bırakalım...

Hüseyin Çümen
14.09.2006, 17:42
menajer alacakmı ki trabzonspor bundan haberim yoktu
ama almak lazım gerçekten

İslam Sezer
14.09.2006, 17:42
hami olsun...

laz_hayri_61
14.09.2006, 17:44
füzeci hami olsun, yakışır Trabzonuma

tacon
14.09.2006, 17:49
Allah aşkına hami ne anlar bu işten? duygusallığı bi kenara bırakalım...

katılıyorum.

ISTS
14.09.2006, 17:56
E-)Hiçbiri

Ünal Karaman:rolleyes:

Bence de:cool:

ozcan_asanoglu
14.09.2006, 18:03
gerçek profesyonel olmalı..adaylardan sadece çobanoğlu buna uygun..daha farklı isimler de olabilir..

oguzkoc
14.09.2006, 18:09
trabzonsor menajer olacaksan,; trabzonlu olacaksın, futbolu ve menejerliği çok iyi bileceksin; kültürlü konuşmasını bilen bi adam olacaksın ve en önemlisi trabzonun canından öte tutacaksın; bana para versinler diye o görevi üstlenmiceksin...

A)Can Çobanpoğlu--- para vermezseniz gelmem mantığı bi adam...
B)Hami Mandıralı--- t.d olablir belki ama menejerlik yapacak seviyeye sahip değil
C)Lemi--- listede olabilecek en iyi kişi ama malesef oda beceremez
D)Ali Kemal--- dediğim gibi kültür lazım

Peki kim olacak? fatih tekke futbolu bırakana kadar hiç kimse...

kuzey_lee
14.09.2006, 18:14
olması gerektiği gibi can çobanoğlu hami mandıralı'nın gerisinde...

Cengiz Çubukcu
14.09.2006, 18:17
e hiçbiri ....hami bu işi yapamaz, ali kemal bu iş için en uygunu ama o da bana biraz polemikçi gibi geliyor.

tsliseli
14.09.2006, 18:29
Tahsilli olsun ve çok iyi derecede ingilizce bilsin.

pReN@_61
14.09.2006, 18:59
hami gibi gözüküyor...

Halit Aydın
14.09.2006, 19:02
Ben Faruk KANCA dan yanayım ama onun şıkkı yok ki:D

bordoomavii
14.09.2006, 19:15
1-can çobanoğlu
2-sinan engin
3-serdar bali

tsakrep61
15.09.2006, 00:54
ben hamıye oyumu verdım ama duygusal acıdan yoksa hamının menejerlık yapabılecegını sanmıyorum ayrıca hamı menejerlık yerıne karıyerını teknık dırektorluk olarak secmıs bı ınsan

ama hamı sıkkını gorunce ınsanın elı baska bı yere varmıyor yav baslık ne olursa olsun

kı 1-2 ay ıcınde can cobanoglunun denızlıspor ıle olan sozlesmesı bıtıyor vede buyuk bır ıhtımalle bızımle anlasacak

tsakrep61
15.09.2006, 00:56
1-can çobanoğlu
2-sinan engin
3-serdar bali

abıcım bu sınan engın nerden cıktı yav o adam trabzonun yuz karalarınden bırı trabzonlu olup baska takımda emek veren pıslık bı ınsan bence...

trapesus
15.09.2006, 01:23
ya arkadaşlar bi haftadır bi menajerlik muhabbetidir gidiyor. nerden oluşuyor bu yapay gündemler ben anlamıyorum. eskidem menajerlik mi vardı?..

Nytre
15.09.2006, 07:38
yok yok .. hiç biri...

Naim
15.09.2006, 09:01
E)Hiçbiri

Sebeplerine gelelim
Can ı sene başında çok istemiştim
ÖzellikleYabancı hoca ve ya ersun olacak diye Madem anlaşılamadı Bu saatten sonra geri dönmeye gerek yok

Hami Çok sevdiğimiz bir futbolcu ama Trabzondan ayrıldığı yerde ise bu iş olmaz Yok hami o arada idari ve bilgi anlamında gelişti eski hesap adamı olma huyunu taşımıyorsa tekrar düşünülebilir

Lemi Çelik: Değil Menajer Tesislerin girişinde Güvenlik görevlisi olamaz
Utanmaz adam Brezilya seferini unutup bu sene yönetime sayıyordu
yani hem kel hem fodul
Ali kemal denizci Dünya çok değişti be o günden bu güne

Bülent Bayraktar
15.09.2006, 09:16
bnde büyük çoğunluk gibi Haminin menejer olmasını istiyorum

Kadir Aydın
15.09.2006, 13:10
Hami ile olacak iş değil bu. Hami anlamaz böyle işlerden.

Özsu
15.09.2006, 13:37
Hami , Hami...

bahadır2561
15.09.2006, 14:12
bunalrın hiçbirinden menajer olmaz...

coolank
15.09.2006, 15:47
öncelikle yukarıdaki ismi geçenleri hiç tasvip etmediğim için oy kullanmıyorum ve hiç biri bu işi yapamaz yani kısmen çan çobanoglu olabilir ki zaten olacaktı da.... olmamıştı ......arkadaşlar biraz sanırım duygusalık olayını geçmemiz lazım ...öncelikle şunu söylüyeyim soyadını hatırlayamadım ama dünya 3 oldugumuz zaman milli takım sorumlusu vardı selami ...... bir şey onun adı geçiyor .. menejerrlik olayı trabzonsporun gündeminde bu arada yani gökten inmedi ...benim şahsı adaylarım ise belki çok kişinin karşı çıkmasına ragmen sinan engin ve unutulmaz futbolcumuz iskender .....iskenderin back round u bu işi kaldırır ve seyircinin hala çok sevdiğini sanıyorum .. 1 sinan engin 2 iskender efsane sol açık ...... ama şu an konuşulan isim selami ..... soyadını hatarlamıyorum .. bakarsınız can çobanoglu gelmiş ....

Haluk Ongan
15.09.2006, 16:26
bu şıklar arasında neden Ünal Karaman yok.Lemi var o yok hayret valla.

mahmuter61
15.09.2006, 17:08
Allah aşkına Lemi menejerlik yapabilirmi?Can Çobanoğlu daha profesyonel.

tacon
15.09.2006, 17:11
ünal karaman yok çünkü o milli takımda görevli. onun gelmesi mümkün değil yani sizin anlıyacağınız.

maskeli61
15.09.2006, 17:12
abıcım bu sınan engın nerden cıktı yav o adam trabzonun yuz karalarınden bırı trabzonlu olup baska takımda emek veren pıslık bı ınsan bence...

bence öyle degil çok yanlış konuşuyosun..

bencede bu takımda menejer olacaksa bu sinan engin olmalı....

coolank
15.09.2006, 17:44
artık şu tutucu bagnaz düşüncelerden kurtulalım arkadaşlar .. biraz geniş açıdan bakın önemli olan işini ii yapan işi bilen birisi olmalı o bizden değil istemezük mantıgı bu takımı 23 yıldır şampiyon yapmadı .... hala daha bırakın yerlinin yerlisi vs vs vs vs yahu 21 yy .....maskeli 61 seni tebrik ediyorum alkışlıyorum .. bu arada tabii ki her fikre sonsuz saygılıyım ama biraz akılcı ve mantıklı olması kaydıyla ... yani kendi açımdan ....1 sinan engin 2 iskender

bordox
15.09.2006, 17:46
bence öyle degil çok yanlış konuşuyosun..

bencede bu takımda menejer olacaksa bu sinan engin olmalı....

Sinan Engin'in bizde emeği çoktur bir defasında 5-0 dan sonra daha fazla atmayın demiş Bjk'lı futbolculara.Büyük adam Sinan.Mafya ile bağlantıları var.
Gül gibin menejer işte.Hemde Trabzon'lu ama Trabzonspor'u tutmuyor?Nasıl oluyorsa.Buda ayrı bir meziyet gerçekten bu konuyu bir türlü çözemiyorum.

coolank
15.09.2006, 23:47
bu anket çok sıg kalmış çok arkadaş hiç biri diyor ... acaba yeni isimler eklenemez mi ...

gerçekefsane
16.09.2006, 00:39
oyum hiç biri

coolank
21.09.2006, 17:27
bu anketin hiç ilgi görmemesi acaba anketteki isimlerin yetersizliğinden mi yoksa taraftarımızın acaba bu konuya duyarlı olmayıp gereksiz görmesinden mi ? umarım birinci şık geçerlidir .... eger ikinci şık geçerli ise durum çok kötü ...taraftar biraz da yönetimi itmeli ... özellikle bu tip yapısal konularda

Jester
21.09.2006, 17:34
Valla taraftarın yönetimi neden itemeyeceği veya bu haliyle itmemesi gerektiği Hami'ye verilen %50 oy ile ortaya çıkmış oldu.
Herhalde menajerlik denilince futbolcularla beraber gezip onlara eski anıların anlatılıp gaz verilmesi zannediliyor.
Umarım yönetim bu anketten yalnızca takımda bir menajer ihtiyacı olduğu mesajını çıkarır.

coolank
21.09.2006, 18:04
jester sana katılıyorum .. ben de hayretler içinde kaldım hamiye verilen oyları gördükçe ... saygı duyuyorum tabii ki herkesin görüşüne ama hami ve menejer ???????????:D sanırım taraftarımız çok yogun duygusallık yaşıyor ...yönetim takımın başına menejer getirecek ama isim anlamında uzlaşmaları pek mümkün gözükmüyor .. o da kongre sonrası ve ocak ayına kaldı sanırım

Murat Acar
21.09.2006, 19:16
Bu menajerlik konusunu bizim eski futboljularımız iş kapısı olarak görüyorlar sanırım Taraftarlarımızda duygusallıklarınıdan olsa gerek onları ön plana çıkarıyor.Nekadar çabuk unutuyoruz geçen yıl leminin de içinde olduğu brezilya seyahatlerini bize profesyonel bir kadro lazım yoksa şu eski futbolcuyu bu eski hocayı işşbaşına getirerek biryere varamayız....

BOZOHAN
21.09.2006, 20:43
serdar bali

Cafer KILIÇSOY
21.09.2006, 21:59
Ben Cafer Kılıçsoy diyorum

ATSIZ
21.09.2006, 22:28
bırakın şu voleybolcu artist bozuntusunu,serdar bali ya da necmi perekli olsun...

Adem Erdoğan
22.09.2006, 00:34
HAMİNİN kulüpte bir etkinliği olması lazım.

coolank
23.09.2006, 14:32
tacon çabanı açıkcası takdir ettim ama sanırım yönetim ne yapmak istediğini anlamadı ...sen yeni topic de yeni bir anket için isimler isteyip yeni anket yapacaktın sanırım fakat yönetim _malesef_var deyip kapatmış ... bu anket yeniden yapılmalı en azından daha geniş olarak ... bir arkadaşa cvp vermişsin çok haklısın bu forum yönetim tarafından takip ediliyor yani etkisiz bir forum değil bunu gerçi herkes biliyor tabii ki her saniye değil .... benim kendi adıma menejer adaylarım sinan engin süleyman hurma can çobanoglu iskender gönen ... bu 4 aday ankete yazılabilir sanırım .. gerçi süleyman hurma biraz mantıksız gibi çünkü sonuçta kayseri nin menejeri adam ... hatta ve hatta ünal karaman dahi yazılabilir ... benim adaylarım bunlar ... bir tanesine oy verecegim .. zaten benim oyum belli digerleri seçenek olsun diye yazılmış adaylar ... umarım çaban yeterli destek görür ve yeni bir anket formu açıp o anket formu açık kalabilir ....

hakanhan
23.09.2006, 14:36
HAMİNİN kulüpte bir etkinliği olması lazım.

katiliyorum sana renktaş. haminin vede unalin bu takim icin calismalarini cok istiyorum.. lemi daha gecen sezon ki transferlerin hesabini versin.. beceriksiz brezilyada forvet bakiyordu sonunda junu getirdiler..

Salih61
23.09.2006, 16:19
ya menajer gerekmiyor burası ingiltere mi? :(

Hüseyin Çümen
23.09.2006, 17:42
bende hami nin olmasını isterim dedim ama hami takımda sorun çıkartabilicek bi adam bilmiyrm

tacon
23.09.2006, 20:44
tacon çabanı açıkcası takdir ettim ama sanırım yönetim ne yapmak istediğini anlamadı ...sen yeni topic de yeni bir anket için isimler isteyip yeni anket yapacaktın sanırım fakat yönetim _malesef_var deyip kapatmış ... bu anket yeniden yapılmalı en azından daha geniş olarak ... bir arkadaşa cvp vermişsin çok haklısın bu forum yönetim tarafından takip ediliyor yani etkisiz bir forum değil bunu gerçi herkes biliyor tabii ki her saniye değil .... benim kendi adıma menejer adaylarım sinan engin süleyman hurma can çobanoglu iskender gönen ... bu 4 aday ankete yazılabilir sanırım .. gerçi süleyman hurma biraz mantıksız gibi çünkü sonuçta kayseri nin menejeri adam ... hatta ve hatta ünal karaman dahi yazılabilir ... benim adaylarım bunlar ... bir tanesine oy verecegim .. zaten benim oyum belli digerleri seçenek olsun diye yazılmış adaylar ... umarım çaban yeterli destek görür ve yeni bir anket formu açıp o anket formu açık kalabilir ....

desteğin için teşekkürler. ben arkadaşların isteğine karşılık verebilmek için yeni bir başlık açtım fakat yönetim anlayış göstermedi. kusura bakmayın.

coolank
23.09.2006, 23:01
buradaki yönetim menejer istemiyor .)))))

tacon
23.09.2006, 23:35
buradaki yönetim menejer istemiyor .)))))

evet galiba öyle ;)

Gürkan
29.09.2006, 17:23
can çobanoğlu Trabzonspora doğru diye bir haber okudum bir kaçgün önce bir gazetede ama şimdi o gazeteyi bulamadım.ogun yazacaktım ama işim vardı.bilgisi olan var mı.

tacon
30.09.2006, 11:27
can çobanoğlu Trabzonspora doğru diye bir haber okudum bir kaçgün önce bir gazetede ama şimdi o gazeteyi bulamadım.ogun yazacaktım ama işim vardı.bilgisi olan var mı.

evet bende öyle birşeyler hatırlıyorum. sözleşmesi bitiyormuş. bitince trabzon'a gelecekmiş. şimdiden görüşmeye başlamışlar falan fişman. bu ve buna benzer şeyler yazıyordu.

U.Sadıkoğlu
30.09.2006, 11:47
Ben Faruk KANCA dan yanayım ama onun şıkkı yok ki:D

ehehehehe:D:D

Bluefire
30.09.2006, 16:22
evet bende öyle birşeyler hatırlıyorum. sözleşmesi bitiyormuş. bitince trabzon'a gelecekmiş. şimdiden görüşmeye başlamışlar falan fişman. bu ve buna benzer şeyler yazıyordu.

bunu bende duymustum, galiba ekimden sonra gelecekmis, eger dogru ise

Uğurtan
01.10.2006, 01:19
can çobanoğlu profesyonel olarak tercih edilebilir belki bunun dışındakiler çeşitli sebeplerden dolayı olmaz!Olmamalı!

Mehmet Öztürk
01.10.2006, 02:23
Lemi veya Can Cobanoglu hayatta olmaz

bence ÜNAL KARAMAN olmali

HAMI MANDIRALI´da yardimci antrenör

coolank
01.10.2006, 03:41
adaylar içinde can çobanoglu sanırım en iyisi

Uğurtan
01.10.2006, 03:44
Hami kulube sokulmamalı! (lütfen kişisel algılamayın benim için kişiler değil kurum önemli Hami Mandıralıyı yakınen bilirim kulüp içerisindeki tavırlarını da bilirim kuruma yararı dokunmaz..)

coolank
01.10.2006, 04:05
luckdown seni çok çok alkışlıyorum bravo ....

tacon
02.10.2006, 17:14
bence de can çobanoğlu en profesyonel isim ama trabzonsporumuzda kariyer ve para için görev almamalı. takımımızın başarısı için nefer olabilecek bir isim lazım bize. can çobanoğlu bunu başarabilir mi bilemiyorum!

TheCrow
04.10.2006, 15:55
Denizlispor'dan ayrılmış Can Çobanoğlu...

Jester
04.10.2006, 16:32
Umarım Can Çobanoğlu olur.
Çok önemli katkılar yapar.

Bu konuda taraftar maalesef sınıfta kalmıştır.

Hem yönetimleri yeterince kurumsallaşma ve profesyonelleşme yapmadıkları için eleştiriyoruz, hem de menajer sözkonusu olunca Hami falan gibi konuyla yakından uzaktan alakası olmayan kişileri oyluyoruz.

Hami şu andaki formasyonuyla bu kulüpte en fazla eski şöhretler kadrolarında boy göstererek rol alır.

Türkiye'de menajerlik işini yapabilen zaten birkaç tane adam var, bunlardan biri olan Can Çobanoğlu'nun katılması sözkonusu olursa bundan sadece büyük mutluluk duymalıyız.

Böylece Şenol Güneş'in zamanında dediği gibi teknik direktör de üzerine vazife olmayan bin tane işle uğraşmak zorunda kalmaz.

Bazı arkadaşlar Çobanoğlu olmasın derken para için gelmesin, kulübün neferi olsun falan gibi sözler ediyorlar.

Ben de diyorum ki tam tersi, tabii ki para için gelecek, adamın mesleği bu, hobi olarak yapmıyor. Gelecek kişi ne kadar teknik anlamda işini iyi yapabilirse o kadar iyi, çünkü bazı arkadaşların zannettiği gibi futbolculara gaz verme, abilik yapma vs. gibi işler menajerin işi değildir, o işi gerekirse başkaları yapmalıdır.

Bu arada şunu da ilave edeyim, Can gelirse de iş bitmiyor, aslında sonraki adımda bir tane idari, bir tane de teknik menajer olması lazım. Ama oraya henüz var gözüküyor.

Yönetimin burada Hami'ye çıkan oyları arkadaşların duygusallığına verip hiç çekinmeden bir an önce Can Çobanoğlu'nu göreve getirmesini temenni ediyorum.

oskanonur
04.10.2006, 16:41
takim icin cok onemli bir konu olan menejer kadrosu hemen olusturulmali ve goreve isi bilen profesyonel biri getirilmeli.hatir gonul isi icin kullanilacak bir pozisyon olmadigini dusunuyorum.dolayisiyla cok dikkatli secim yapilmali.su anda en buyuk ve dogru aday can cobanogu gibi gorunuyor.

emre1inci
04.10.2006, 16:43
tabiki can çobanoğlu,adam işi biliyor ve istekli denizliden ayrılma nedeni hedefleri olan biyerde çalışma isteğiymiş..geçen sene alamamıştık ama busene büyük olasılıkla alırız gibi geliyor,trabzon a.ş nin başına geçsin..

coolank
04.10.2006, 17:24
bir arkadaş yazmış menejere ne gerek var diye .... burası ingiltere mi demiş ??? pes ya gerçekten pes ... biz niye bunca yıldır şampiyon olamıyoruz ben şimdi çok ii anladım .. bu kafayla bir 50 sene daha da olamayız ...hami yi yakından tanıyanlara da bir sorun bakalım menejerlik yapabilirmiymiş.. bir sorun ...can çobanoglu en makul adam ve bu işi para için yapacak zevk veya hobi için değil ...

ozcan_asanoglu
04.10.2006, 17:29
bence de çobanoğlu en uygun isim..ama gelmesine gelsin de gelip ne yapacak?görev alanı, yetkileri, sorumluluğu ne olacak?bunların iyi belirlenmesi lazım.kulübün aksayan yönlerinin iyi profesyonellere teslim edilmesi gerekiyor.

erol-61
05.10.2006, 01:19
Haber Tarihi : 2006-10-05
ÇOBANOĞLU SESLERİ
MENAJER OLARAK Trabzonspor, Can Çobanoğlu'nu menajerliğe getirmeye hazırlanıyor. Sezon başında da gündeme gelen Çobanoğlu'nun transferinin önümüzdeki günlerde bitirileceği ifade edildi. Denizlispor ile sözleşmesi sona eren Çobanoğlu'nun da Trabzonspor'a gelmek istediği öğrenildi.

oflu_61_ts
05.10.2006, 03:04
çok iyi olur

TSezgin61
05.10.2006, 14:35
böyle bir soru bile sorulmasi gerekmez, bu isimler arasinda tabiki can cobanoglu. ne hamisi ne lemisi , nede ali kemal denizci, birakin bu isleri, can cobanoglu bu isi yapan biri. adamin isi menejerlik. hami lemi alikemal ne nlar menejerlikten. profesyönel biri lazim: CAN COBANOGLU

OFLU
05.10.2006, 15:49
Sozlesmesi bitmis ve Denizliden ayrilmis yani suan bosta her an Trabzonla anlasabilir tahminimce...

cIlgInIm
05.10.2006, 16:03
bence hiçbiri ..ünal kahramanı milli takımdan alacaksın . Getireceksin Trabzona futbolcuların başına..

oskanonur
05.10.2006, 16:10
kesinlikle dogru adam can cobanoglu, bar, puruz cikmasa da anlassak

Laz_61
05.10.2006, 16:33
Can Cobanoglu tahminen bir kac hafta icinde gelir...birde öyle gözüküyorki ocak ayinda baya hareketli gececek transferler...bir cok isim ile anlasilmis deniyor...bakalim ne olacak..ama menejerde cok önemli bu transferlerdi umarim gelir Can Cobanoglu..

Özgür Yazıcı
05.10.2006, 16:45
Ünal karaman ı tercih ederdim
emrah eren i tekrar istiyor ziya hoca
tabi en büyük isteğim hüseyinin zenit e veya başka bir klüp le anlaşması

oskanonur
05.10.2006, 16:46
İsimler hakkinda duyumlarin nelerdir laz_61. merak ettim.

Laz_61
05.10.2006, 16:51
İsimler hakkinda duyumlarin nelerdir laz_61. merak ettim.

takip ediyorum abi avusturyada olmama ragmen,trabzondaki arkadaslar ile msn de görüstügüm icin haberim oluyor...

kutoz
05.10.2006, 23:15
Hami ve Ali Kemal, Milli Takımlarda görevliler. Hami'nin şu aşamada menejerlik için erken olduğunu düşünüyorum. Ali Kemal'in ise Ziya Doğan'ın altında bunu yapmasının uygun olmayacağını. Ünal'ın ismi yukarıda yok ama Hami gibi onunda erken olduğunu düşünüyorum. Hatta ileride bu takımın başında onu Teknik Direktör olarak görmeyi isterim.

Geriye kalıyor iki isim. Lemi'nin menejer olmasına sıcak bamıyorum. Can Çobanoğlu Denizli'den ayrılmış. Olabilir... Fakat orada olmayan ve daha öncede menejer olarak bizde görev yapmış Süleyman Hurma'nın menejer olmasını isterdim...

Hayırlısı neyse o olsun diyip, kıvıralım bari. :)

Mustafa Önal
06.10.2006, 12:25
Hami ve Ali Kemal, Milli Takımlarda görevliler. Hami'nin şu aşamada menejerlik için erken olduğunu düşünüyorum. Ali Kemal'in ise Ziya Doğan'ın altında bunu yapmasının uygun olmayacağını. Ünal'ın ismi yukarıda yok ama Hami gibi onunda erken olduğunu düşünüyorum. Hatta ileride bu takımın başında onu Teknik Direktör olarak görmeyi isterim.

Geriye kalıyor iki isim. Lemi'nin menejer olmasına sıcak bamıyorum. Can Çobanoğlu Denizli'den ayrılmış. Olabilir... Fakat orada olmayan ve daha öncede menejer olarak bizde görev yapmış Süleyman Hurma'nın menejer olmasını isterdim...

Hayırlısı neyse o olsun diyip, kıvıralım bari. :)

süleyman hurma samsunda menejerken bizim kulüphakkında uygun olmayan açıklamalar yapmış bir insan olarakasla sıcak bakmıyorum. ayrıca bildiğim kadarıyla can çobanoğluda trabzon kökenli biri.

Tunga
06.10.2006, 17:41
Favori: Süleyman Hurma,
Plase: Alex Ferguson
Stepne: Çobanoğlu

trapezus61
06.10.2006, 17:52
Hami MANDIRALI kardeşim kadar sevdiğim, Trabzonsporluluğuna herşeyiyle kefil olduğum bir arkadaşımdır... Bence Trabzonsporun gelmiş geçmiş en büyük futbolcusudur da... ( İstatistikler yalan söylemez...)...
Lakin Hami bu aşamada Trabzonspor gibi büyük bir klübğn menejerliğini yürütecek bilgi, birikim ve tecrübeye henüz sahip değildir. Hamiyi şu anda böyle bir görevin başına getirmek onu kaybetmek demektir. Belki de ilerde çok daha fazla yararlanabileceğimiz çok büyük bir değerimizi heba etmek demektir... Ben inanıyorum ki Trabzonspor camiası Hami Mandıralıdan önümüzdeki yıllarda çok daha verimli bir şekilde faydalanabilecektir...
Bu sebeplerle, şu andaki mevcut adaylar içerisinde en mantıklı olanı yeterli birikim ve tecrübeye sahip olan Can ÇOBANOĞLU nu vakit geçirmeden göreve getirmektir...

Özgür Yazıcı
06.10.2006, 18:33
Ünal KARAMAN....
Diyorum ya başka da bişe demiyorum

Lokman
06.10.2006, 18:38
Can Çobanoğlu gelsin bu işi milli takım boyutunda yaptı. Fakat menejer midir menajer midir her ne ise bence takımın taraftarı olmalı ben bilmiyorum ama çobanoğlu hangi takımlı? bilen arkadaş varmı.

Bülent Bayraktar
06.10.2006, 20:43
Ünal KARAMAN....
Diyorum ya başka da bişe demiyorum

ünal bizim takıma menajer olarak değil teknik direktör olarak gelmesi lazım !

şu anki en ideal isim can çobanoğlu olduğunu düşünüyorum

Murat'
07.10.2006, 12:20
can çobanoğlu olabilir bencede denizlispordan da ayrıldı

frango
07.10.2006, 12:24
evet bencede alemin kralı hamiiii için biraz erken kendısı mıllı takımda biraz daha görev yapsın kendını tam yetıstırsın ondan sonra başımızın ustunde yerı var onun belkı yarın belkı ondan sonrakı gun ama hami mutlaka bı gun trabzonsporda menejer, hoca yada başkan olarak tekrar göreve gelecek

Emorfo
07.10.2006, 13:03
Devre arasında veya devre arası beklenmeden Can Çobanoğlu Menajerliğe getirilir büyük ihtimalle.

coolank
07.10.2006, 15:07
ALLAH bu takımı her açıdan hami den korusun ...

Uğurtan
07.10.2006, 23:53
ALLAH bu takımı her açıdan hami den korusun ...

Amiinn...Şimdi burda nedenlerini saysak demagoji yapma nerden bilion birsürü tartışma çıkacak insanlara bu kadar saplantılı olmamak lazım ne hami ne de fatih hepsi gelir geçer emeklerini vermişlerdir paralarını almışlardır..Aslolan ve herzaman baki olan Trabzonspor2dur ve o kurum kimsenin rant elde edeceği yer olamaz Hami oraya gelecekse bi şekilde kendisini ispat etmelidir!
Ancak tanıdığım hamiden lider olmaz kimseye güven vermez Fatih Terim'in sadece egosunu düşünün en az 3 mislisi egosu vardır bir türlü tatmin olmaz o ego!!!

Volkan Yavuz
08.10.2006, 00:36
Hami anlar mi bu isden bilmiyorum !?!?! ama Can Cobanoglu bu isden anlar en azindan bir manajerimiz olsun avrupa da her kulüpün var ManU,BAyern vb.

KuĞu
08.10.2006, 01:25
takıma bir sinan engin modeli lazım gibi futbolcuların abisi olacak biri falan ben ünalın dönmesini çok isterim ileride t.direktör bile olabilir bence

no NAME
08.10.2006, 13:47
Amiinn...Şimdi burda nedenlerini saysak demagoji yapma nerden bilion birsürü tartışma çıkacak insanlara bu kadar saplantılı olmamak lazım ne hami ne de fatih hepsi gelir geçer emeklerini vermişlerdir paralarını almışlardır..Aslolan ve herzaman baki olan Trabzonspor2dur ve o kurum kimsenin rant elde edeceği yer olamaz Hami oraya gelecekse bi şekilde kendisini ispat etmelidir!
Ancak tanıdığım hamiden lider olmaz kimseye güven vermez Fatih Terim'in sadece egosunu düşünün en az 3 mislisi egosu vardır bir türlü tatmin olmaz o ego!!!

kanalı tam hatırlamıyorum ama sanırım trt idi. Haminin futbol geçmişi anlatılıyodu. kendi ağzından çıkan şu cümleleri duyunca çok şaşırmıştım.
...... galatasaraya gitmeyi istemiştim ama olmadı.
...... attığım gollerin büyük çoğunluğunu kendi çabalarım sayesinde attım.
özellikle 2. cümleyi ifade diş tarzı çok farklıydı. luckdown; Hami'deki "ego"yu anlatırken birden bu cümleler çağrışım yaptı bende.
selam ve hürmetle.

Bluefire
08.10.2006, 18:04
kesinlikle Can Cobanoglu

tacon
19.10.2006, 18:21
menajer konusunda bir gelişme duyan varmı arkadaşlar aranızda?
sezonun ortasına geldik. yakında transfer hareketliliği başlar. ama menajer konusunda hala daha bir gelişme yok!!!

cicero9
20.10.2006, 02:37
Hami Mandıralı mı, ııı
Can Çoban veya bu işte tecrübe kazanmış ya da gelecek vaadedn isimlerden biri
Lemi Çelik mi? yapmayın...

Mehmet Aksu
05.01.2007, 21:13
hami yi menejer olarak görmek isterim...