PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TS Club ile Görüşme (Önerilerinizi Bekliyorum)

the_storm_boy
02.01.2014, 20:46
Merhaba renkdaşlarım. Bundan 10 gün önce TS Club' dan sorumlu yöneticimiz Murat Türköz, Genel Müdür Yardımcısı Bahadır bey, Tasarımcı Zeynep hanım ve yine tasarımcı Cenk bey ile görüştüm. 1 hafta içinde yapabildiğim kadar forma ve t-shirt tasarımı yapmıştım onları gösterdim. Beğenildi fakat formalara birşey yapamıyorlarmış. T-Shirt tasarımlarımı filan beğendiler. Onur Kıvrak' a özel tasarım t-shirt ve şal atkı üretilecek bunun fikrini ben verdim. Ayrıca kaleci formaları yakında TS Clublarda satışta olabilir. Bunun notunu aldılar. Herneyse gelelim sadede benden yine tasarımlar bekliyorlar, bu ay sonuna kadar yeni kataloğumu bastırıp önlerine sürücem. Sizden de önerileriniz varsa benimle paylaşmanızı istiyorum. Ben taraftarın içinden geldiğim için benim önerilerime çok sıcak bakıyorlar. Tasarımlarımı çok beğendiler ve benimle ilgilendiler sağolsunlar.

Sibel
02.01.2014, 20:56
Merhaba. Öncelikle bunları dikkate alacaklarsa gerçekten sevinirim.
Tasarımlar için birkaç notum olacak.
Bayan ürünlerinde pul kullanmaktan vazgeçilsin.
Trbzn yazılmaktan kesinlikle vazgeçilsin. Trabzonspor yazısı ya da logosu muhakkak bir yerde olsun.
Ürünler çok kısa yapılıyor. Biraz dikkat edilsin.
Erkek sweatlerine bayan bedeni konulsun. En önemli sorun bu.
Bayan ürün tasarımları ciddi anlamda berbat haberleri olsun.
Beyaz tişört kullanmaktan vazgeçsinler.
Bu tarz dilekleri iletme imkanınız olursa sevinirim.

Sibel
02.01.2014, 21:03
Forma tasarımlarınıza baktım.
Siyah forma var aralarında. Kaliteli bir kumaş ile o ürünü TS Club çıkarsın iyi ciro yapar.
Tek fark nike logosu ve tt yazısı.
Ama gidip yine işe yaramaz bir bez parçası ile o ürün ortaya çıkarsa zahmet etmesinler.
Naylon forma kumaşı ile o ürün çok güzel olabilir.
O formayı sunun bence. Çıkarsınlar.

the_storm_boy
02.01.2014, 21:30
Merhaba. Öncelikle bunları dikkate alacaklarsa gerçekten sevinirim.
Tasarımlar için birkaç notum olacak.
Bayan ürünlerinde pul kullanmaktan vazgeçilsin.
Trbzn yazılmaktan kesinlikle vazgeçilsin. Trabzonspor yazısı ya da logosu muhakkak bir yerde olsun.
Ürünler çok kısa yapılıyor. Biraz dikkat edilsin.
Erkek sweatlerine bayan bedeni konulsun. En önemli sorun bu.
Bayan ürün tasarımları ciddi anlamda berbat haberleri olsun.
Beyaz tişört kullanmaktan vazgeçsinler.
Bu tarz dilekleri iletme imkanınız olursa sevinirim.

Forma tasarımlarınıza baktım.
Siyah forma var aralarında. Kaliteli bir kumaş ile o ürünü TS Club çıkarsın iyi ciro yapar.
Tek fark nike logosu ve tt yazısı.
Ama gidip yine işe yaramaz bir bez parçası ile o ürün ortaya çıkarsa zahmet etmesinler.
Naylon forma kumaşı ile o ürün çok güzel olabilir.
O formayı sunun bence. Çıkarsınlar.

Merhaba Sibel hanım önerilerinizi not aldım. Tasarımlarımdan siyah formayı beğendiğiniz içinde ayrıca mutlu oldum :)

Sibel
02.01.2014, 21:42
Ben tasarım sayfanızı yeni gördüm. Ve siyah forma gerçekten hoş. Başka güzel tasarımlar da var.
Yani TS Club'ı forma çıkarma konusunda ikna edin bence. Hem onlar kazanır hem biz mutlu oluruz.
:)

Öznur61
02.01.2014, 21:43
Bayan ürün tasarımları cidden sıkıntılı ve kumaşalar fazlasıyla kalitesiz.
Ama önemli bi nokta olarak beden sıkıntısı çok yaşanılıyor.Bunu dile getirirseniz sevinirim.

the_storm_boy
02.01.2014, 21:46
Ben tasarım sayfanızı yeni gördüm. Ve siyah forma gerçekten hoş. Başka güzel tasarımlar da var.
Yani TS Club'ı forma çıkarma konusunda ikna edin bence. Hem onlar kazanır hem biz mutlu oluruz.
:)

Forma çıkarma konusunda ancak şu şekilde olabilir demişlerdi nike ile ayrılıp kendi formamızı üretirsek ya da başka bir firma ile anlaşırsak onlara bu tasarımları yaptırabiliriz. Ayrıca normal forma kumaşına bu benim yaptığım tasarımlarıda yapabilirler gittiğimde söylemiştim düşünüceklerdi. Gidince yine ısrar ederim.

the_storm_boy
02.01.2014, 21:47
Bayan ürün tasarımları cidden sıkıntılı ve kumaşalar fazlasıyla kalitesiz.
Ama önemli bi nokta olarak beden sıkıntısı çok yaşanılıyor.Bunu dile getirirseniz sevinirim.
Önerinizi not aldım Öznur hanım ileteceğim.

Veysel
02.01.2014, 21:48
Arma çok amatörce ürünlerde bu konuya dikkat etmeleri lazım bir fenerbahçe galatasay beşiktaş bunlara baktığında armanın duruş şekli daha güzel duruyor güzel kaliteli ürünler şık olacak çıkarmaları lazım fiyatları önemli değil parahalı olsun ama değsin yani pazar malı çingan tayfası ürünler olmasın

the_storm_boy
02.01.2014, 21:51
Arma çok amatörce ürünlerde bu konuya dikkat etmeleri lazım bir fenerbahçe galatasay beşiktaş bunlara baktığında armanın duruş şekli daha güzel duruyor güzel kaliteli ürünler şık olacak çıkarmaları lazım fiyatları önemli değil parahalı olsun ama değsin yani pazar malı çingan tayfası ürünler olmasın

Not aldım ileteceğim Veysel bey.

Veysel
02.01.2014, 22:43
Sağolun hocam

Tolga
03.01.2014, 05:12
Taraftarla daha sık iletişime geçmeye çalışsınlar. Benim tek arzum bu yönde.

Şikeciler her sene sırf görüntü için formalarını gazeteye koyup taraftar seçsin diyor.

Ben ilan masraf falan istemiyorum. 3-5 kişi gelsin üye olsun, istekleri anlasın.

Hatta giyim dışında kolay ev eşyaları vs. tarzı şeylerde gelsinler Çin'e, tercümanlıklarını ben yaparım. Tek kuruş almam, yeter ki bişeyler yapsınlar.

Ulan bu kadar vizyonsuz bir şehir olabilir mi ya.

Muhammet YILMAZ
03.01.2014, 13:28
Efsane formadan sweat yapılmış bütün mağazalarda olursa çok satılacağını düşünüyorum.
Ürünlerin kalitesi arttırılması lazım aldığım ürünleri sadece katkı için alıyorum.Malzemeler çok kötü oluyor.Taraftarın mağazalara gitmesi için fiyatların indirilmesi lazım şuan "tarihi indirim" olduğu için biraz birşeyler olabilir,hep öyle olsa ürünler daha iyi olabilir.
Şuan kış aylarındayız gideyim TS-Club'tan şu ürünü alayım beni sıcak tutar diyebileceğim bir ürün yok!

demir
03.01.2014, 16:02
bu kadar talep olmasına ragmen neden onur forması yok ????

the_storm_boy
03.01.2014, 17:07
Taraftarla daha sık iletişime geçmeye çalışsınlar. Benim tek arzum bu yönde.

Şikeciler her sene sırf görüntü için formalarını gazeteye koyup taraftar seçsin diyor.

Ben ilan masraf falan istemiyorum. 3-5 kişi gelsin üye olsun, istekleri anlasın.

Hatta giyim dışında kolay ev eşyaları vs. tarzı şeylerde gelsinler Çin'e, tercümanlıklarını ben yaparım. Tek kuruş almam, yeter ki bişeyler yapsınlar.

Ulan bu kadar vizyonsuz bir şehir olabilir mi ya.

Efsane formadan sweat yapılmış bütün mağazalarda olursa çok satılacağını düşünüyorum.
Ürünlerin kalitesi arttırılması lazım aldığım ürünleri sadece katkı için alıyorum.Malzemeler çok kötü oluyor.Taraftarın mağazalara gitmesi için fiyatların indirilmesi lazım şuan "tarihi indirim" olduğu için biraz birşeyler olabilir,hep öyle olsa ürünler daha iyi olabilir.
Şuan kış aylarındayız gideyim TS-Club'tan şu ürünü alayım beni sıcak tutar diyebileceğim bir ürün yok!

bu kadar talep olmasına ragmen neden onur forması yok ????

Öncelikle ilgi gösterip önerilerinizi yazdığınız için teşekkür ederim. Onur' un forması için çalışma başlatıldı diye biliyorum yakında TS Clublarda olacaktır. Gidince tekrar bu konuyu gündeme getireceğim. Önerilerinizi not alıyorum ileteceğim.

cerasus
04.01.2014, 00:05
Eger iletme imkanininiz olursa bir kac sey ben de söylemek istiyorum ve önemli buluyorum.

Renklerin bir türlü standartini tutturamiyorlar, mesela sizin tasarimlariniz bile icler acisi kusura bakmayiniz.
Rengimiz lacivert, kirmizi, turkuaz veya kapali kirmizi degil.
Örnekleme olarak bu renklerin (http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1918991151&postcount=42664) tutturulmasi lazim. Yetmedi lütfen West Ham United sitesini bir dolassinlar.

Ikinci mesele zevksizlikten kurtulmalilar. Her ürünün üzerine logo yapistirilmamali, aslinda 10% en fazla.
Cünkü gündelik giyim icin uygun degil. Kimse gögsünde armut kadar amblem ile dolasmiyor.
Ense kismina kücük bir renksiz logo, veya kollarda bordo mavi serit, ne bileyim böyle görünmeyen ve kücük olan islemeler ile bordo-mavi, yani Trabzonspor markasini islemeliler. Her yere 61 yazmaktan, Trabzonspor yazmaktan kurtulsunlar.
Orta sinif giyim magazasinda ne aliyor ise, ondan satmalilar.

Yani kisaca anlatmak istedigim su, insanlarin gözüne sokarcasina renk cümbüsü yasattirmasinlar.
Hassas, kibar, narin ve zarif tasarimlar olmali. Modaya uygun.

Aksam oldu disari yemek yemeye cikmak istiyorsunuz. Kimse rüküs bir kazak ile dolasmak istemez. Polo gömlekler cok kalitesiz.
Bedenler tutmuyor. Mal kalitesi cok düsük.
Gündelik giyime önem vermeliler, bu demek oluyor ki hem zarif olmali hem modaya uygun hem de azicik kaliteli.

Ayrica ne olursa olsun, formalarin logolari dikisli olmali.
Bayanlara uygun hic bir sey yok.

Aslinda logomuzu da düzeltmeliler ama o ise hic girmezler.

demir
04.01.2014, 08:29
Eger iletme imkanininiz olursa bir kac sey ben de söylemek istiyorum ve önemli buluyorum.

Renklerin bir türlü standartini tutturamiyorlar, mesela sizin tasarimlariniz bile icler acisi kusura bakmayiniz.
Örnekleme olarak bu renklerin (http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1918991151&postcount=42664) tutturulmasi lazim. Yetmedi lütfen Westham United sitesini bir dolassinlar.

Ikinci mesele zevksizlikten kurtulmalilar. Her ürünün üzerine logo yapistirilmamali, aslinda 10% en fazla.
Cünkü gündelik giyim icin uygun degil. Kimse gögsünde armut kadar amblem ile dolasmiyor.
Ense kismina kücük bir renksiz logo, veya kollarda bordo mavi serit, ne bileyim böyle görünmeyen ve kücük olan islemeler ile bordo-mavi, yani Trabzonspor markasini islemeliler. Her yere 61 yazmaktan, Trabzonspor yazmaktan kurtulsunlar.

Yani kisaca anlatmak istedigim su, insanlarin gözüne sokarcasina renk cümbüsü yasattirmasinlar.

Aksam oldu disari yemek yemeye cikmak istiyorsunuz. Kimse rüküs bir kazak ile dolasmak istemez. Polo gömlekler cok kalitesiz.
Gündelik giyime önem vermeliler, bu demek oluyor ki hem zarif olmali hem modaya uygun hem de azicik kaliteli.

cok basarılı bir tespıt olmus urun yeterlılıgı zaten az olanlardada cok cıddı kalıte sorunu yasıyoruz.. kulubumuze destek olalım dıyoruz ama bır cok urune verdıgım paraya acıyorum aklı basında taraftar kulubune sahıp cıkar ama su gercegı kabul edelımkı TS clup hıc bır zaman profesyonelce yonetılemedı.. cok basıt sıradan urunlerde bıle taraftarı kacak yollara sevk edıyorlar ornegın ts club ların bır cogunda cakmak tespıh gubu seyler satılıyor ama emınım hıc bırısı lısanslı degıl bu konularda daha hassas olmamız gerekıyor gerekırse fıyatlarımızı pıyasa fıyatına DUSURUP gunluk gıyım urunlewrını arrttırabılırız ama sızınde soyledıgınız gıbı kalıtelı modaya uygun renklerle...

Sibel
04.01.2014, 08:49
TS Club kim kaliteli ürün kim?
Afedersiniz evde temizlik bezi olarak kullanılan bezler Ts Club tişörtlerinden daha kaliteli. Mesela şöyle iki yanından az çekip bıraksanız öylece kalır, eski haline dönmez.
Sweatlerin lastikleri hemen bollaşıyor.
Günübirlik ürün. Ama alıyoruz.

Burak Bıyıklı
07.02.2014, 00:47

Örnekleme olarak bu renklerin (http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1918991151&postcount=42664) tutturulmasi lazim. Yetmedi lütfen West Ham United sitesini bir dolassinlar.

renk olayı mükemmel tespit formalarımızda bile onu yakalayamıyoruz.keşke bişeler yapılsa

Oktay AKKUŞ
07.02.2014, 10:17
Allah rızası için Trabzonspor logomuzu amblemimizi ürünü kapsayacak şekilde yerlestirmesinler.
Nike logosu kadar büyüklükte bir logo belirlensin ve tüm ürünlerde bu kullanilsin bencr

the_storm_boy
18.03.2014, 00:05
Son görüşmemiz 15 dk lık bir görüşme olunca ve oradan kovarlarmış gibi uğurlanınca yapıcak daha bişi olmadığını anladım. TS Club ile görüşmelerimiz oldu filan istediler yaptık önerilerimizde sunduk ama nafile tüm çabalar boşa.... neyse bende paylaşayım dedim....
http://i.imgur.com/q2rDkKQ.jpg
http://i.imgur.com/njGWOkF.jpg
http://i.imgur.com/GDq259D.png
http://i.imgur.com/OmC7zsj.png
http://i.imgur.com/NWuovRU.png
http://i.imgur.com/QPPLjNf.png
http://i.imgur.com/SIN79VR.png
http://i.imgur.com/8p3vsxs.png
http://i.imgur.com/NCsCNQd.png

Alihan Ertürk
22.03.2014, 21:07
Ne bekliyordun ki.. :)

Sibel
26.03.2014, 21:24
Şimdi bu tasarımları dikkate almadılar ve bunlar hiçe mi gitti? Kalp detaylı hariç(kalp sevmediğim için) hepsini beğendim. Hele o bayan sweate bayıldım.

Enes Ünal Kaya
26.03.2014, 22:02
bayanların olan tasarımlar günlük çok rahat giyilebilecek çok şık tasarımlar olmuş

the_storm_boy
27.06.2014, 20:42
Şimdi bu tasarımları dikkate almadılar ve bunlar hiçe mi gitti? Kalp detaylı hariç(kalp sevmediğim için) hepsini beğendim. Hele o bayan sweate bayıldım.

bayanların olan tasarımlar günlük çok rahat giyilebilecek çok şık tasarımlar olmuş

Evet malesef bunlar boşa gitti :) Beğenmenize sevindim. :)

guci 29
31.07.2014, 01:50
Taraftar mağazasına girdiğimde önce erkek reyonuna gidiyorum. :rolleyes: Neden? Çünkü bayanlara çıkarılan ürünler pek açmıyor beni. Elime alıp, şöyle evirip çevirdiğimde ancak görüyorum TS logosunu. :rolleyes: Arkadaş, hadi yapıyorsunuz bir şeyler, sunuyorsunuz milletin beğenisine. E ama nerede bu TS logosu? :mad: Logodan utanılıyormuş gibi küçülttükçe küçültüyorlar... Ben bu ürünü niye giyiyorum, giyeceğim? Trabzonsporlu'yuz. Sevdamızı üzerimizde taşımak istiyoruz. Ama çıkarılan ürünler sanki herhangi bir konfeksiyon mağazasından alınmış gibi basit ve kalitesiz. Çok da dar. Gidiyorum erkek sivit bölümüne. Orada da durum pek iç açıcı değil ama alıyoruz işte. Kulübümüze destek oluyoruz. Ama şu güne kadar içime sinerek aldığım hiçbir ürün alamadım. Olduysa da hediyelik eşya veya bebek kıyafeti olmuştur...

Burada tasarım yapan arkadaşlarımıza neden kulak verilmiyor ya da yeniliklere açık değillermiş gibi davranılıyor... Anlamış değilim. Bu ürünlere rağmen, taraftar satın alıyor. E ama bi akıl yürütün artık; bunlara rağmen ürün satışı devam ediyorsa; kaliteli işler yapmamaya engel olmaması gerekiyor.

Öyle bir ürün koyun ki ortaya, istanbul taraftarı bile ''Bi ürün çıkarmışlar, süper yaa.'' diyebilsin. :cool: Valla ben beşiktaşın ürünlerine bayılıyorum, keşke bizimkiler de yapsa diye içim gidiyor. :(

Ne yazdım arkadaş yaa. :) Dolmuşum artıkınn. :p

sifuni
01.08.2014, 05:30
Sonra korsana hayir. Abi Korsan senden daha kreativ olursa hic kusura bakmiycan :)

Kadir Yeter
11.11.2014, 22:24
Maç saatine yakın vakitte, stad mağazası önünde gösteri yapılmasını öneriyorum...

gelenek hâline getireceğiniz bu horon ekibi, hem satışı arttırır hem de stad çevresindeki ıssızlığı önler...

son durum: Millet, tiyatroya gider gibi; oturacağı yer belli olduğundan maç başlarken stada girer oldular...

bu bilgim hayâlî değil; gözlemimdir.

Önceden de böyle bir öneri getirmiştim... yazılarımda vardır...

şimdi ise; mecbûriyetten...

isterseniz de yapmayın...

sonunda sözüme geleceksiniz.

kadiryeter Kadir Yeter. 11.11.2014 Kavakmeydan...

tp://forum.bordomavi.net/

Multimedya TS Club ile Görüşme (Önerilerinizi Bekliyorum)