PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor'a Gelen En Verimsiz Yabancı Futbolcu?

Sayfa : [1] 2 3 4

ekrembulut
14.09.2006, 11:04
Arkadaşlar Trabzonsporumuza gelipte en verimsiz olan yabancı futbolcu sizce kim?

NOT:Dikkat ederseniz en kötü demek yerine verimsiz sözcüğünü kullandım.Çünkü her futbolcunun az yada çok bi katkı sağladığı inancındayım

Bence; Nijeryalı bi futbolcu gelmişti M.Ali Yılmaz döneminde Shaka diye bi futbolcu.Hatta ozamanlar nijerya milli takımında falan oynuyor demişlerdi.ve okochay falan sorduklarında ben öyle birini tanımıyorum demişti.

Bombaci
14.09.2006, 11:09
kac yil icersinde?

ekrembulut
14.09.2006, 11:16
yıl önemli değil.sizin hatırladığınız herhangi bi futbolcu

Bombaci
14.09.2006, 11:20
en son hatirladigim futbolcu alban bushi, sanirim sadece 2002-2003 sezonun acilis macinda 0-0 biten fenerbahceye karsi forma giymisti

degok
14.09.2006, 11:30
Agustini de unutmamak lazım. Adam rekor kırdı bizde. Bulunduğu takımda attığı golden fazla çocuk yapan forvet rekoru. ! gol attı 2 çocuk yaptı:)

İslam Sezer
14.09.2006, 11:45
misse misse vardı ilk siyahi oyuncumuzdu ama hiç bi işe yaramadı

firidin61
14.09.2006, 14:32
tabikide Tomas Jun adam 600 küsür dk sonra sonra ilk!!!şutunu!!! atmıstı!!

gol demiyorum dikkat ŞUT diyorummm:mad:

hamibasoglu
14.09.2006, 14:46
t.jun.tabiki

zeki gursoy
14.09.2006, 14:47
Agustini de unutmamak lazım. Adam rekor kırdı bizde. Bulunduğu takımda attığı golden fazla çocuk yapan forvet rekoru. ! gol attı 2 çocuk yaptı:)
mükemmel bi tespit ya...helal olsun!

Bülent Bayraktar
14.09.2006, 16:10
jundan başkası olabilirmi hiç kimselere kaptırmaz 1.liği

muratt
14.09.2006, 16:18
Jun bence de bir numara ama.. petranovic'i unutmamak lazim... Yine Petranovic'le beraber gelen ama galiba hic bi macta oynamayan Ivanovic vardi.. Bunun disinda Misse Misse, Viktor Shaka gibi rezilliklerimiz de yok diil.. Ama benim aklimda kalan Rogerio Oliviera Da Silva (Ozkan Sumer'in Aurelio ile getirdigi sonra Elazig'a kaptirdigimiz degil, bu daha once, baska bir brezilyali.. Bir iki de gol atmisti, hatta attigi golden sonra takla atiodu.. Boyle uyusturucu saticisi gibi de bi tipi vardi) diye bi adam vardi, ben onu unutamiom.. Belki en verimsiz diil ama boyle gereksiz abuk sabuk biriydi.. Ne alakaysa...

CÖMERT
15.09.2006, 15:51
Tomassssssssssssssssss
Junnnnnnnnnnnnnnn
Tomassssssssssssssss
Junnnnnnnnnnnnnnnnn
Oley Oley Oley

EfenDy
15.09.2006, 17:01
Agustine.. Gerisi yaLan.

Erbay
15.09.2006, 17:54
Augustine yine bir iki tane gol atmıştı.T.Jun bir tane bile atamadı.En verimsiz yabancı tabi ki Tomas Jun.

bordox
15.09.2006, 17:59
Verilen paraya bakarsak Jun hem de açıkara Jun.

Oğuuz
15.09.2006, 18:28
...misse misse...

_OziloZ_
15.09.2006, 18:38
Tomas Jun kesinlikle.
Marcelinho'da o yolda gidiyor.

TameRHan
15.09.2006, 20:33
jun -augustine-misse misee

3 tane yazdım çünkü 3ünü toplasak bile bir futbolcu etmez

H4KAN
15.09.2006, 21:03
bence fabiano eller ve tomas jun

yavuss
15.09.2006, 21:05
tomas jun tabıkıde sorulması bıle yanlış....gol makınesı dıye mılyon eurolar verdıler adam tras makınası cıktı degıl gol atmak topa bıle vuramıyodukiii.............

Halit Aydın
15.09.2006, 21:24
neden bize gol kralı unvanıyla gelen bir futbolcu hiç gol atamıyor. yakın zamandan iki örnek sunuyorum:
1- Augustine Ahinful: son macında bir gol atmıstı gerisi boş
2- Tomas Jun: Biliyorsunuz zaten ama adam bejeke de ilk macında gol attı eski takımında çıktıgı 3 hazırlık macında 2 gol attı
yaw bu adamlar sadece bizde mi böle bizim takımda mı birşey var
ve jefferson. Dida'nın veliahtıymıs peh peh peh:o

isaret parmagi
16.09.2006, 09:51
Tabii cok var mesela jun,misse misse,agustine,kurt van de paar,bernd thijs,jeffersson,kalitnitsev vs.vs.
Ama en verimsizi bence jeffersson...Bütün emeğin içine s.çıp duruyo...

degok
16.09.2006, 11:35
Augustine yine bir iki tane gol atmıştı.T.Jun bir tane bile atamadı.En verimsiz yabancı tabi ki Tomas Jun.

2 sezon oynadı agustine bizde yanlız. Tomas jun ise yarım sezon oynadı bunuda unutmamak lazım.

Cyzio
16.09.2006, 12:27
Trabzonspor'a o kadar çok verimsiz, işe yaramaz yabancı futbolcu geldi ki, ve bunlar birbirlerinden o kadar çok kötüydüler ki, en verimsizi hangisi, karar vermek çok güç.

Yaşımın pek çoğunuzdan fazla olması sebebiyle, sizlerden çok daha fazla isim hatırlıyorum.

Trabzonspor'da hatırladığım ilk yabancı 1984-85 sezonunda alınan Groh'tu. Groh, Trabzonspor tarihindeki ikinci yabancı futbolcuydu (ilkini ben hiç seyretmedim, adını da hatırlayamayacağım). Ne için alındığı asla belli olmadı ve hiç bir işe yaramadan gitti.

Daha sonra Yugoslavya'dan kaleci Hadzic ve forvet (ya da orta saha) Lukiç alındılar. Hadzic evlere şenlik bir kaleciydi. İzmir'de oynanan bir Altay maçında, ceza sahası dışında bir topa ayakla vurup, önündeki Altaylı oyuncuya topu çarptırıp, kendi kalesine dolaylı gol atmışlığı vardır. Hatta o günlerde, gazetelerde şöyle espriler çıkardı:

Trabzonlu'ya sormuşlar:

-"Kaleciniz kim?"

-"Hadziç'tur daaaa.... (İlk kelimeyi biraz deforme ederseniz, başka bir şekilde de anlaşılabiliyor.)"

Lukiç de asla vasatın üstüne çıkamayan bir oyuncuydu.

Daha sonra, Slodoban Tuzla takımından üç futbolcu aldık. Bu, transfer tarihinde eşi menendi görülmemiş bir örnekti. O zamanlar üçle sınırlandırılmış olan yabancı hakkının tamamını aynı klüpten oyuncular alarak kullanmak da, Özkan Hoca'nın bu klüpte yaptığı sayısız azizliklerden (Yıldırım değil) biri olsa gerek. Bu futbolcular: Kalevi Petranoviç, orta sha oyuncusu İvanoviç ve forvet Çukiç'ti. Petranoviç'i hep yediği hatalı golllerle hatırlarım. İvanoviç, kamplarda sapanla kuş avlayıp yiyen (ifade Kemal Atmaca'ya aittir) futbol üstü bir varlıktı. Bu üçlü içinde bence en işe yarayan, vasatın biraz üstü bir futbolcu olan, kolay pozisyonları gole çevirebilen (Gülmeyin, o da bir meziyettir. M. Yılmaz'ı hatırlayın.) uzun boylu Çukiç'ti. İvanoviç ve Çukiç ilk senenin sonunda gittiler; maalesef Petranoviç kaldı. Bu arada, yiğidi öldürüp, hakkını teslim edelim: Lyon zaferi Petranoviç'in kalemizi koruduğu maçlarla alınmıştı. Ama Fransa'daki ilk maçta, karşılaşmayı televizyondan anlatan Öztürk Pekin'in, yediğimiz ikinci golde "Ammmaan, Petranoviç!..." diye bağırması hala kulaklarımdan gitmez.

Archill ve Şota ile açılan Gürcü pazarı da bizim o pazardan bir sürü çürük mal almamıza sebep oldu: Katcharava, Beradze, Nemsadze, Cemaruli Trabzonspor'da hiç bir işe yaramayan futbolcular kervanına katıldılar. Haydi hakkını yemeyelim; 2-1 yenildiğimiz ama tur atladığımız Aston Villa maçında golümüzü atan K. Orhan'a asisti yapan futbolcumuz Katcharava idi.

Bu arada, Azeri Liçkin'in de hatırını kırmayıp, bu sayfadaki yerini itina ile hazırlayalım.

Bundan sonra ip koptu. Tetteh, Olivirea, Jarro, Da Silva, (bunlarla beraber, Aurelio'dan başka biri daha vardı, adını unuttum), Shaaka, Salazar, Van de Paar ve arkadaşı (gene adını unuttum), Jefferson, Eller ve Djokaj.

Bu saydıklarım dışındakiler (Augustin, Thijs, Misse Misse, vs... dahil) bana göre az çok Trabzonspor'a emeği geçmiş ve işlerini yapmış futbolculardır.

Cyzio
16.09.2006, 14:21
Sevgili Özçilingir'in özel mesajla beni aydınlatması neticesinde adını hatırlayamadığım futbolculardan birincisinin Eduardo, ikincisinin de D'heane olduklarını ilave edeyim.

Tunga
16.09.2006, 14:25
............................Petranoviç'i hep yediği hatalı golllerle hatırlarım. İvanoviç, kamplarda sapanla kuş avlayıp yiyen (ifade Kemal Atmaca'ya aittir) futbol üstü bir varlıktı. Bu üçlü içinde bence en işe yarayan, vasatın biraz üstü bir futbolcu olan, kolay pozisyonları gole çevirebilen (Gülmeyin, o da bir meziyettir. M. Yılmaz'ı hatırlayın.) uzun boylu Çukiç'ti. İvanoviç ve Çukiç ilk senenin sonunda gittiler; maalesef Petranoviç kaldı. Bu arada, yiğidi öldürüp, hakkını teslim edelim: Lyon zaferi Petranoviç'in kalemizi koruduğu maçlarla alınmıştı. Ama Fransa'daki ilk maçta, karşılaşmayı televizyondan anlatan Öztürk Pekin'in, yediğimiz ikinci golde "Ammmaan, Petranoviç!..." diye bağırması hala kulaklarımdan gitmez.

..
Bu maç öncesi Fransa'da bir röportajda Breams'a soruyorlar:

-Maçta en çok çekindiğiniz oyuncu kim?

O da cevap veriyor, gülerek:

- Petranoviç!

Travelair
16.09.2006, 14:27
Shaka da fena değildi bu konuda :) Petranovic kedi kaleci ısdırapın göbek adı hey gidi günler

OFLU
16.09.2006, 16:07
yıl önemli değil.sizin hatırladığınız herhangi bi futbolcu

Misse Misse tam bi maldı ya:D

Tansu Onur Erdoğan
16.09.2006, 16:41
OLİVİERA Vardı

bisusbea
16.09.2006, 19:11
aurello ve da silva larla gelen biri vardı adını bile hatırlamıyom işte o zaten geldigi gibi gitmişti..

ekrembulut
17.09.2006, 16:19
aurello ve da silva larla gelen biri vardı adını bile hatırlamıyom işte o zaten geldigi gibi gitmişti..

jarro ve eduardo vardı hangisini diyorsun

Cyzio
17.09.2006, 22:07
Miloshewski ve Nikolowski'yi de unutmayalım.

Recep Çaltepe
17.09.2006, 22:18
Maalesef Marcelinho bu konuda kararlı adımlarla ilerliyor. :(

Umut ÖZTÜRK
18.09.2006, 00:06
Lichkin azeri çocuk :)

bordox
18.09.2006, 12:28
Miloshewski ve Nikolowski'yi de unutmayalım.

Milosevski vasattı ama Sakaryaspor'danaldığımız Nikolovski bence top tekniği ve oyun zekası çok iyiydi.Yalnız onun zamanıdaki kadro en kötü kadromuzdu bence.İyi bir liberoydu Nikolovski.

Hekimoğlu
21.09.2006, 16:30
lange'yi unutmayalım en pahalı transferimiz ve en büyük zararımız.12 milyon mark mı neydi.

bordoylamavi
21.09.2006, 16:33
agustin bu konuda birinciliği kimseye kaptırmaz 3 yılda 1 gol

Cafer KILIÇSOY
21.09.2006, 22:59
thomas jun

ofluhalit
22.09.2006, 00:49
aslında bu başlık gelmiş geçmiş en verimli yabancı futbolcumuz olsa daha iyi olurdu :) maalesef ki biz kulüp olarak yabancı transferinde başarılı değiliz.ama verilen ücret ve alınan performansa bakarsak en verimsizler lange ve jun olsa gerek!!!

ofluhalit
22.09.2006, 00:51
Trabzonspor'da hatırladığım ilk yabancı 1984-85 sezonunda alınan Groh'tu. Groh, Trabzonspor tarihindeki ikinci yabancı futbolcuydu (ilkini ben hiç seyretmedim, adını da hatırlayamayacağım). Ne için alındığı asla belli olmadı ve hiç bir işe yaramadan gitti.

ama bildiğim kadarıyla o adam bizden sonra almanyaya dönüp gol kralı olmuş ve takımını şampiyon yapmıştır.bizde topa vuramamış o ayrı :)

TSelif
22.09.2006, 02:21
Kesinlike Jun. Bir milyon kere Jun...Jun....Jun

Selman
22.09.2006, 02:38
Lange'ye verilen paralar bana verilseydi üff 12 milyon mark zamanın parasıyla.Tek yaptığı 5-2'lik fb maçında 2 gol atmak.

TSelif
22.09.2006, 02:46
Lange'ye verilen paralar bana verilseydi üff 12 milyon mark zamanın parasıyla.Tek yaptığı 5-2'lik fb maçında 2 gol atmak.

Yav o gene 2 gol atmış .Adam 2 sene durdu burda da topa ayağını vurmadı neredeyse ya :mad:

Misina
22.09.2006, 05:06
agustin bu konuda birinciliği kimseye kaptırmaz 3 yılda 1 gol

iyi sallamışsın 1.5 yılda 3 gol atmıştı. istanbulspor ve gençlerbirlğinr kupada yine gençlerbirlğine ligde atmıştı.toplam 3 gol

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
22.09.2006, 13:19
Agustin geldiğinde takım da berbattı ama siz Misse Missee'yi hatırlıyor musunuz?????

Allah korusun :(
Rezaletti resmen..

Bi de Azeri Liçkin fiyaskosu vardı..

Murat'
22.09.2006, 13:30
çok var saymakla bitmez bence jun augustine tetteh misse misse salazar oliviera eduardo patrick villars augustine james

mackali_hamsy
22.09.2006, 14:43
TOMAS JUN :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Naim
22.09.2006, 15:22
Arsenalin ünlü bir topcusu varmış arsenale forvet olarak gelmiş
bulunduğu süre boyunca 1 tane gol atmış
ve o gun stat da ki taraftarlar o günün anısına falancanın attığı gölü gören taraftar yazdırmıştır

Bende Junu bekliyordum
dünya gözüyle 1 gol atsın diye
ama malesef atamadan gitti
bizim tişört işide yattı
yaşıma ve hafızaman uygun adam Tomas JUN

AtalaY_BuğrA
22.09.2006, 15:28
Valla bence Verimlileri yazıp bunların haricindeki hepsi desek daha mantıklı gibi. Çünkü bu taraftar Vİctor Shaka'ları,Oliviera'yı,Tetteh'i,Liçkin'i Misse Misse'yi, vs. bir sürü futbolcuyu gördü. Yabancı politikasında yapılan hatalar ve belkide ileride yapılacaklarla bir bu kadar daha verimsiz yabancı göreceğimizden hiç şüphem yok...

Sabri Kurban
24.09.2006, 18:26
Shaka öğrendiğim kadarıyla top sektirmeyi bile beceremiyormuş:)

Emre B.
24.09.2006, 21:23
Bushi, Agustin, Jun bunlardan biridir.

Tunga
25.09.2006, 01:32
Bushi, Agustin, Jun bunlardan biridir.

Ah be güzel kardeşim, yaşın 16 ya, kıymetini bil. Bizim gördüğümüz ilk 5-10 yabancımızı görebilme şanssızlığın olsaydı da, neler yaşadığımızı anlasaydın ;)

Bunlar onların yanında Marcelo Dos Santos kalır :eek:

Hüseyin Çümen
27.09.2006, 06:55
olivera shaka liçkin sota dan sonra gelen gürcüler göteborgdan aldığımız bi zenci ufak boylu oğlan vardı o
tomas jun 3 sene önce aldığımız hollandalı bi oğlan vardı van de paar mıydı neydi o daha çok da bunlar geldi aklıma

Çakır
27.09.2006, 07:41
Shaaka ve Lichkin unutmadıklarım. Ne adamlardı ya, tesislerde yatıp kalkıp gittiler. Shaaka formayı giyip sahaya bile çıkmadı, Lichkin'in de hiç unutmuyorum, topla birlikte depar attığı bir an vardı, Karşıyaka maçı olabilir. Donup kalmıştık arkadaşlarla "vay be Lichkin'e bak neler yapıyor" diye ama malesef Lichkin bizi yanıltmamış ve hızını alamayarak topla birlikte aut çizgisinden dışarı çıkmıştı, kale arkasındaki reklam panosuna çarptığını hatırlıyorum en son. Sarı saçlı, Rocky 4'teki Ivan Drago'ya benzeyen bir çocuktu.

Çakır
27.09.2006, 07:52
Bushi deyince, hiç unutmam, İstanbulspor'dan transfer ettiğimizde inanılmaz sevinmiştik. Hatta bordomavi.net'e girdiğimiz transfer haberinin altına bu adamın Beşiktaş'a attığı enfes bir golün linkini koymuştuk, aynısını burada da atacak düşüncesiyle. 35 metreden Beşiktaş kalesini köşeden vuruyordu Bushi. Ama o gollerden birini hiçbir zaman atmadı Trabzonspor'da. Son dönemdeki hayal kırıklıklarından biriydi. Çok paracı bir futbolcuydu ayrıca.

Çakır
27.09.2006, 09:34

jarro ve eduardo vardı hangisini diyorsun

Bu oyuncular geldiklerinde aralarında parlayan ilk oyuncu Da Silva olmuştu, uzun boylu, teknik, golcü bir çocuktu. 5-0'lık Bursaspor maçında (Hami'nin son dakikada kolunun kırıldığı ve düşüşün başladığı maç) 2-3 tane golü vardı, Beşiktaş'ı yendiğimiz maçta da son dakikada galibiyeti getiren golü atmıştı. Şimdi nerededir, ne yapar merak ettiğim oyunculardan biri de odur.

Jarro çok özelliksiz bir topçuydu ama çok kötü de denilemezdi. Sert bir ön liberoydu, kesiciydi. O zayıf kadroda kendine yer bulabileceğine inanıyordum. Bjk'yi İnönü'de 2-1'le geçtiğimiz maçın 26. dakikasında İlhan Mansız'ı sakatlayarak kenara almıştı. O maçta İlhan'ın forma numarası da 26 olduğu için spiker uzun uzun saçmalamıştı, "işte 26 tesadüfü" diye oradan hatırlıyorum.

Eduardo tam bir fiyaskoydu. İşin ilginç yanı takım yurtdışında sezon başı kampındayken spor yazarlarımız uzun uzun övmüştü onu "Hagi stilinde bir ortasaha oyuncusuna kavuştuk" diye. Ama olmadı. 11'de çıktığı birkaç tane maç olmuştur en fazla.

umraniye34
27.09.2006, 11:19
tabiki tomas jun

Zuma_Yattara
28.09.2006, 03:02
Bu oyuncular geldiklerinde aralarında parlayan ilk oyuncu Da Silva olmuştu, uzun boylu, teknik, golcü bir çocuktu. 5-0'lık Bursaspor maçında (Hami'nin son dakikada kolunun kırıldığı ve düşüşün başladığı maç) 2-3 tane golü vardı, Beşiktaş'ı yendiğimiz maçta da son dakikada galibiyeti getiren golü atmıştı. Şimdi nerededir, ne yapar merak ettiğim oyunculardan biri de odur.

Jarro çok özelliksiz bir topçuydu ama çok kötü de denilemezdi. Sert bir ön liberoydu, kesiciydi. O zayıf kadroda kendine yer bulabileceğine inanıyordum. Bjk'yi İnönü'de 2-1'le geçtiğimiz maçın 26. dakikasında İlhan Mansız'ı sakatlayarak kenara almıştı. O maçta İlhan'ın forma numarası da 26 olduğu için spiker uzun uzun saçmalamıştı, "işte 26 tesadüfü" diye oradan hatırlıyorum.

Eduardo tam bir fiyaskoydu. İşin ilginç yanı takım yurtdışında sezon başı kampındayken spor yazarlarımız uzun uzun övmüştü onu "Hagi stilinde bir ortasaha oyuncusuna kavuştuk" diye. Ama olmadı. 11'de çıktığı birkaç tane maç olmuştur en fazla.

katiliyorum!
Da Silva cok iyi bir futbolcuydu ama menejerleri onu kandirip 100 bin dolar icin Elazig'a gönderdiler. daha bilmiyordu ki Trabzonspor kim Elazig kim?
Ama ben herhalde Lickin'i tek gecerim bu kadar berbat bir futbolcu ben hayatimda daha görmedim AZERI LICKIN!!!!
Ben Kurt Van de paar, Salazar,Thijs'in asla kötü futbolcu olduklarina inanmiyorum nedeni cok acik Kurt bize geldiginde sakatti ve bir iki mac oynama sansi buldu yine sakatlandi. Salazar müthis bir futbolcuydu onu ilk defa Peru milli takiminin macinda görmüstüm ah böyle bir futbolcumuz olsa demistim o da Samet Aybaba ile sanirim ters düsmüstü.
Thijs zaten benim cok begendigim bir futbolcu su anda hala Mönchengladbach'da bazen direk oynuyor ve cok isabetli paslari var tipki bir zamanlar Genclerbirligin'deki Skoko gibi.
Thomas Jun Augustine iyi futbolculardi. Thomas müthis uyum sorunu cekti. Augustinin ise ikiz cocuklari vefat etti.
Shaka saka gibi! Kacharava ve Beradze ne olduklari belli degil.
Nemsadze ve Jamarauli kötü degillerdi nitekim hala gürcistan milli takiminda oynuyorlar yanlis hatirlamiyorsam.
Kalintvintsev antrenmansiz form durumu düsük ama kaliteli bir futbolcu olarak tarihde yerini aldi.
Nikolovski Milosevski Jarko kaleme almaya degmez.
Djokaj ???
Misse misse enteresan kaliteli ama soru isaretleri.
aklima gelenler bunlar daha niceleri vardir ama bastada belirttigim gibi
Abdullah'in ikizi AZERI LICKIN?????? komik!!!!!!!!!

Tansu Onur Erdoğan
28.09.2006, 09:45
zuma yattara milosevki nikolovski ve katcharava yı sanırım yanlıs hatırlıyosun

milosevski belkide pafftan sonra en iyş yabancı kalecimizdi nikolovski makedon milli takımında ıynuyodu cok sağlam bi defans oyuncusuydu

katcharaqva ya gelince sota gidince beradze ve katcharava geldi beradze bi iş yapamadı ama katcharava cok iyi oyunadı gollerde attı sota geri gelince yabancı sınırlamasından dolayı mecburen gönderildi

dipnot aston villa macında abdullahın ortasına katcharava yerden müdahaleyle orhan a kazandırmıstı topu oda çatala takmıstı

beyti61
28.09.2006, 11:22
kim mi???? herkesin aklına gelenler... bushi mi puşi mi ne vardı o ve unutulmaz gol kralı tomasss jun......:( daha kim olsun..... ahhh ahhh verilen paralar...

uslanmazlaz61
28.09.2006, 16:28
agustin ve lada

trapezus61
28.09.2006, 17:50
Kesinlikle MİSSE MİSSE

Tufan_61
28.09.2006, 17:51
tomas jun
marcio jarro
eduardo da silva. bu ikisi aurello ile geldilerdi birde da silva
oumar rizeden hic sevmedim
petkovici unumamak lazim dandik dunduk hatalar yapiyordu ama ok da faydasi oldu

Tufan_61
28.09.2006, 17:53
tomas jun
marcio jarro
eduardo da silva. bu ikisi aurello ile geldilerdi birde da silva
oumar rizeden hic sevmedim
petkovici unumamak lazim dandik dunduk hatalar yapiyordu ama ok da faydasi oldu
aurello ile da silva güzeldi yanlis analsilmasin

Mesut AKYILDIZ
29.09.2006, 01:54
Her bakımdan tomas jun hem adama tonla para verdik hemde daha bizde gol atmış degil üstelik elimizdende cıkartabilmiş degiliz

Misina
29.09.2006, 07:56
özkan sümer in yugoslavları vardı galiba bikaç tanee

mAmi
29.09.2006, 11:03
Alexsander LÖBE;Adamın Aküsünü Almışlar We Bize Geldi...

Bülent Bayraktar
29.09.2006, 11:47
marcelinho desem????????????????????????

firidin61
30.09.2006, 00:28
marcelinho desem????????????????????????

abartmaya gerek yok derim......:)

en azından gol attı arkadasım yaaaa...

bide junu düsünsene 600 dk sonra ilk sutunu atmıstı....bu sartlarda en kötü sıralamasına koymak onu yanlıs olur....ama beni kötü performansınla hayal kırıklıgına ugratıyomu_?kesinlikle EWET!!!ama düzelicek inş biraz zaman...

Şenol YİĞİT
30.09.2006, 20:24
Agustine...
fb'yle oynadığımız maçta recep'i maçın yıldızı yapmıştı...

Tansu Onur Erdoğan
01.10.2006, 16:50
birezilyalı oliviera vardı makendonyanın pobeda takımından almıstık

bir macta ayagına 25 dk yakın top gelmedi biri buna pas attı oda sinirlendi neden bana atıyosun gibilerinden yani kafadan sıyırıktı sanırım biraz

Emre B.
01.10.2006, 17:58
Ah be güzel kardeşim, yaşın 16 ya, kıymetini bil. Bizim gördüğümüz ilk 5-10 yabancımızı görebilme şanssızlığın olsaydı da, neler yaşadığımızı anlasaydın ;)

Bunlar onların yanında Marcelo Dos Santos kalır :eek:

Abi asıl sen yaşının kıymetini bil.Şampiyonluklarımızı görebilme şansını yakaladın.

Kemhacıoğlu
01.10.2006, 20:10
arkadaşlar bu listeyi tersten hazırlayalım bence daha kolay olur... verimsizleri sayacağımıza iyileri sayalım gerisi zaten bu listeye dahil olur...

oflu2
02.10.2006, 04:22
Allahım bu sahur vakti senden bir şey istiyorum..
Bu sene karadeniz fırtınası essin..
Trabzonsporum yıllardır beklediği şampiyonluğa ulaşsın...
Amiiiin....

tacon
02.10.2006, 16:54
ben başarısız transferi değil de içimin çok yandığı bir transferi söylemek istiyorum.mehmet ali yılmaz döneminde gelen kevin campbell adında bir futbolcu vardı. harika bir golcüydü. nitekim bizden sonra ingiltere premier ligde everton'a transfer olup çok başarılı bir sezon geçirmişti. fakat ne oldu?!! ONURSAL(!) başkanımız mehmet ali yılmaz beyfendi bu harika futbolcuya YAMYAM diye hakaret ederek adamın takımı bırakıp kaçmasına sebep oldu. takımımız da nadiren yaptığı iyi transferlerden birini böylelikle yine elinden kaçırdı. :(

frango
02.10.2006, 20:25
liçkin vardı ne işe yarardı kımse anlamadan gıttı zaten

tacon
06.10.2006, 09:57
yaw trabzonsporda 2 tane agustine vardı. biri genç james agustin diğeri ankaragücünden gelen agustine. arkadaşlar sizin bahsettiğiniz hangisi? gerçi farketmez. ikiside hiçbir işe yaramadan gitti :)

Laz_61
06.10.2006, 10:14
ben başarısız transferi değil de içimin çok yandığı bir transferi söylemek istiyorum.mehmet ali yılmaz döneminde gelen kevin campbell adında bir futbolcu vardı. harika bir golcüydü. nitekim bizden sonra ingiltere premier ligde everton'a transfer olup çok başarılı bir sezon geçirmişti. fakat ne oldu?!! ONURSAL(!) başkanımız mehmet ali yılmaz beyfendi bu harika futbolcuya YAMYAM diye hakaret ederek adamın takımı bırakıp kaçmasına sebep oldu. takımımız da nadiren yaptığı iyi transferlerden birini böylelikle yine elinden kaçırdı. :(

kevin campbellin ben birtek 1 macini hatirliyorum oda maglum cincona 3 attigi mac..o kadar para vereceksin birtek bir macda oynayacak yök öyle..Onursal Baskan ne diyorsa öyledir...

Analyzer
06.10.2006, 14:09
Victor Shaka 1 dakika bile resmi maç oynamadan gitmişti galiba. Adamın ismini arattım google dan. Neredeyse hiçbirşey yok ama ilginç bişeyle karşılaştım. Japonya ve Güney Kore'nin ortaklaşa düzenlediği 2002 dünya kupası öncesinde Güney Kore Nijerya ile 13 Eylül 2001'de bir hazırlık maçı yapmış. Hem de Daejeon kentine dünya kupası için inşa ettikleri stadta. Eski futbolcumuz Lee Eul-Yong Güney Kore'de 90 dakika oynamış. Eski futbolcumuz Victor Shaka da oyuna 84. dakikada dahil olmuş:

13/09/2001, Daejeon, Hanbat World Cup Stadium, 40000
Friendly International
SOUTH KOREA 2 (Lee Cheon-Soo 65', Choi Yong-Soo 77')
NIGERIA 2 (Chukwu Ndukwe 8', 38')
South Korea: Lee Woon-Jae, Kang Cheol (Choi Sung-Yong 46'), Kim Tae-Young,
Kim Sang-Shik, Choi Tae-Uk, Song Jong-Gook, Kim Nam-Il, Lee Eul-Yong,
Ahn Hyo-Yeon (Lee Cheon-Soo 46'), Choi Yong-Soo, Hwang Seon-Hong
(Lee Dong-Gook 68').
Nigeria: Murphy Akanji, Christopher Ogbonna Kanu, Kelechi Okoye, Rabiu Afolabi,
Eric Ejiofor, Ikpe Ekong, George Datoru, Thompson Ode, Felix Aladesanmi
(Victor Shaka 84'), John Utaka, Chukwu Ndukwe [c].
Referee: Chan Siu-Kee (Hong Kong).
Coaches: South Korea: Guus Hiddink (Netherlands).
Nigeria: Shaibu Amodu (Nigeria).
Cards: South Korea: Kim Sang-Shik [R 23'].
Nigeria: Thompson Ode [Y 35'], Ogbonna Kanu [Y 67'].

Özgür Yazıcı
06.10.2006, 16:04
Tomas Jun
Dur ya cok kötüydü

Berk Akçay
06.10.2006, 16:34
bende agustine ve lange Lichkin de var tabikide :)

AYYILDIZ
07.10.2006, 00:37
thij ve augustine ve d'hane

Murat Altun
07.10.2006, 13:14
ohooo hangi birini sayalım ki

Cyzio
07.10.2006, 20:59
Victor Shaka 1 dakika bile resmi maç oynamadan gitmişti galiba. Adamın ismini arattım google dan. Neredeyse hiçbirşey yok ama ilginç bişeyle karşılaştım. Japonya ve Güney Kore'nin ortaklaşa düzenlediği 2002 dünya kupası öncesinde Güney Kore Nijerya ile 13 Eylül 2001'de bir hazırlık maçı yapmış. Hem de Daejeon kentine dünya kupası için inşa ettikleri stadta. Eski futbolcumuz Lee Eul-Yong Güney Kore'de 90 dakika oynamış. Eski futbolcumuz Victor Shaka da oyuna 84. dakikada dahil olmuş:

13/09/2001, Daejeon, Hanbat World Cup Stadium, 40000
Friendly International
SOUTH KOREA 2 (Lee Cheon-Soo 65', Choi Yong-Soo 77')
NIGERIA 2 (Chukwu Ndukwe 8', 38')
South Korea: Lee Woon-Jae, Kang Cheol (Choi Sung-Yong 46'), Kim Tae-Young,
Kim Sang-Shik, Choi Tae-Uk, Song Jong-Gook, Kim Nam-Il, Lee Eul-Yong,
Ahn Hyo-Yeon (Lee Cheon-Soo 46'), Choi Yong-Soo, Hwang Seon-Hong
(Lee Dong-Gook 68').
Nigeria: Murphy Akanji, Christopher Ogbonna Kanu, Kelechi Okoye, Rabiu Afolabi,
Eric Ejiofor, Ikpe Ekong, George Datoru, Thompson Ode, Felix Aladesanmi
(Victor Shaka 84'), John Utaka, Chukwu Ndukwe [c].
Referee: Chan Siu-Kee (Hong Kong).
Coaches: South Korea: Guus Hiddink (Netherlands).
Nigeria: Shaibu Amodu (Nigeria).
Cards: South Korea: Kim Sang-Shik [R 23'].
Nigeria: Thompson Ode [Y 35'], Ogbonna Kanu [Y 67'].

Üstadım:

"Victor Shaaka" diye girerseniz, daha fazla sonuç çıkıyor. Ama sadece sayısal olarak :).

Egemen
08.10.2006, 01:51
o gada çoklar ki :D:D

topalkaplan
08.10.2006, 09:12
adrian djokaj

Kobalas61
12.10.2006, 12:13

bu cok güzedi yav:D

H.Emre
12.10.2006, 13:56
augustineX2-thijs-djokaj-jun-van de paar-villars-eduardo-aurelio ile birlikte gelen dört brezilyalının diğeri-MARCELİNHO:eek:

sweetrose
12.10.2006, 21:31
Tomas jun dan beterini düşünemiyorum... Aklımın sınırlarını onun kadar zorlayan birini hatırlayamadım...

Erdem Keser
25.10.2006, 21:12
kalintvinsev

Güneş Avcı
25.10.2006, 21:14
tomas jun u unutamıyorum.BERBATTI

lazoflu
25.10.2006, 23:58
ya bu sene bana göre marcelinho ama önce ki senelerde bir sürü var.aslında bu soru şöle olmalı trabzonspora emeği geçen yabancı futbolcular die.zira çok az.....

Hüda Topaloğlu
26.10.2006, 03:20
kaleci viktor hala rakip cikmadi (aston villa panterligi haric):)

szymek_17
26.10.2006, 09:24
kesinlikle tomas jun gol kralı aldık dıye sevınıyoduk neredeyse sutu yok

nemo_61
26.10.2006, 16:03
agustine di bence ... adamın 1 (bir) tane golü var bizde ..onu atınca da hakeme bile sarıldı sevinçten

Fatih Ay
26.10.2006, 16:37
o kadar cok war ki
da silva
yanchev
jun
salazar
van de paar

coolank
26.10.2006, 16:59
jeff e bir satır açın :D

erdal6167
26.10.2006, 18:17
misse misse, jun

sweetrose
26.10.2006, 21:48
misse misse iiii değilmiydi ya? çamaşır makinesi hariç???:::::::::D

Egemen Yılmaz
28.10.2006, 14:05
tomas jun, augustine, thijs. ama verilen paraya bakarsanız tabii ki jun.

Cem Akyüz
16.11.2006, 21:17
augustine benim bildiğim gençlere son hafta bide istanbula kupa maçında atmışdı bide efes cupta atmışdı galiba helal ama jundan çok atmış:)

HALİT KARAKAŞ
17.11.2006, 23:31
bencede agustin kardeşim

izmirdenayhan
19.11.2006, 20:42
tomas jun

mustafakaya
19.11.2006, 22:03
izmirden ayhan bey, geçen sene ilal ziya doğan dediniz, vahid hocayı göndermek için epey bir kamuoyu oluşturdunuz. takımın son durumu hakkında görüşleriniz elbet bordomavi netin bazı üyeleri tarafından merak edilmektedir. bu bir suçlama değildir. sadece ortadaki sorunlara konan yanlış teşhislerin takımı nerelere sürükleyebileceğine bir işaret olarak bu tartışılmalıdır kanaatimce.

irfanb
20.11.2006, 19:00
Ben de Shaka yi hatirliyorum. Bu vatandasin Trabzonspora geldigine kendi kabilesindeki adamlar da inanamamis Trabzonspora fax cekmislerdi ve söyle bir ricalari vardi : " Biz de Shaka ayarinda topculariz biz de denenmek üzere Trabzonspor da top oynamak istiyoruz." Saka degil sahiden yasanmis bir olay....)))

degok
20.11.2006, 19:08
augustine benim bildiğim gençlere son hafta bide istanbula kupa maçında atmışdı bide efes cupta atmışdı galiba helal ama jundan çok atmış:)

Ligde 1 golü vardı 2 senede. Daha öncede dediğim gibi rekor kırdı. Bi takımda bulunduğu sürede attığı golden daha fazla çocuk yapan forvet rekoru. Gol 1 çocuk 2.

Erkin
21.11.2006, 19:50
Benim de aklıma ilk olarak Lichkin geliyor sanırım Azeri vatandaşıydı o topçu. Bir de Aston Villa maçında yaptığı önemli hamleyle Orhan'a pası veren gürcü Kacharava da var ondan başka hatırda kalan bir olayı yoktu, o da biraz oynayıp gitmişti.. Ayrıca futbolu bıraktığı sonradan anlaşılan ilk siyahi futbolcumuz Jean Jacques Misse-Misse :)) ile Victor Shaka ve Augustine James'i, o ara kimin gelip kimin gittiğini şaşırdığım dönemdeki topçulardan biri olan Patrick Villars'ı, gelen Brezilyalılardan Eduardo'yu, yanlış hatırlamıyorsam ülkesine her gidişinde haber alınamayan Kalintvinshev'i, gol atmak için karın yapğmasını bekleyen Rune Lange'yi, son dönemde ise TS'a 19 golle gelen ancak geldiği sezon kupada ve ligin son maçında G.Birliğine attığı 1'er golle toplam 2 golle kapatan Augustine'i. Son olarak da Jun'u ve Djokaj'ı da ekleyebiliriz. Aklıma daha fazla gelmiyor varsa eklerseniz sevinirim :) İleride bu listeye Musampa ve Marcelinho da eklenebilir TS'daki kariyerlerini bitirdikten sonra göreceğiz..

ts_fan
21.11.2006, 20:18
Liçkin (Apo'nun dublörü:)), J.J Misse Misse (kendini çalımlayan adam:)), Shaka (şaka gibi:D), Emanuel Tetteh (Deh deh düldül, deh deh:)), ... v.s bu adamlar hep MAY zamanında alındılar.Olası MAY başkanlığında, doğru liste (Trabzonspor'dan ziyade kendisini düşünenlerin olmadığı bir liste olmalı) yapıl(a)maması durumunda yine bu tip facialar yaşamamız kuvvetle muhtemel.Sonumuz iyi olur inşallah.

Erkin
21.11.2006, 20:21
Tamam abi saol bak Emmanuel Tetteh'i unutmuşuz bizden sonra Rize'nin efsanesi olduydu :D Rize diyince Oumar Dieng de aklıma geldi Samet Hoca'dan yediği şamarı hala hatırlıyorum..

h@msi61
22.11.2006, 18:23
Trabzona gelen yabancıların %90 ı zaten son derece verimsiz oluyor. ama verdiğimiz paraya göre değerlendirirsek tek bir gol bile atamayan forvet bozuktusu Tomas Jundur...

kudu_61
27.11.2006, 14:57
Jun , agustine, misse misse

Bartuğ13
30.11.2006, 23:10
jun,agustine,marcelinho

Faik Yılmaz
01.12.2006, 08:42
shaka diye bi adam vardı bide oliviera bide cem

sismolog61
01.12.2006, 11:49
bir değil iki değil istemediğin kadar :) tehteh olivera agustine misse misse v.s v.s istemediğin kadar çok tabi bunlar yanlış transfer politikasından kaynaklanıyor inşallah artık bu transfer yapmış olmak için adam getirme işinden vazgeçeriz kulübün yapısına uygun (her yönüyle) transferler istiyoruz artık uyutulmadan tabi

A.Alper
01.12.2006, 13:38
bende agustine ve lange Lichkin de var tabikide :)
Allah'ını seven imzadaki linke tıklasın ben ilk kez izledim kusura bakmayın

pReN@_61
01.12.2006, 17:35
tomaS juN....

DELETE
02.12.2006, 18:56
çok çok çok çok zor bi soru o kadar kotu adam var ki ama iki büyük var augustine ve jun ikisi de nokta noktaların noktası diim size ben ikisini diom karar veremedim

DELETE
02.12.2006, 18:58
Allah'ını seven imzadaki linke tıklasın ben ilk kez izledim kusura bakmayın

abi bunları soyleyip yaramızı desme

calypso
04.12.2006, 21:23
birileri şu listeye baksada biraz ders alsa yaa.. transfer komiteleri tam bir fiyasko.. bundan daha açık ne olabilir ki?

Erkut Ay
05.12.2006, 17:05
trabzonsporda hangi futbolcu iyiydiki şota archil hariç

yaranozlu
07.12.2006, 10:25
bariz Marcelinho....... (aldığı parayı da göz önünde bulundurarak)

BDiler61
10.12.2006, 00:40
valla saymaya başlarsak çok uzun bir liste olur o yüzden en tepedeki adam olan viktor shaka diyorum.kendide adı gibi şakaydı zaten geldi oynamadan gitti

Ömer SEVİNÇ
10.12.2006, 01:09
Tomas Jun tartışmasız...
Van de paar diyenlere katılmıyorum. Adamın 1 asisti vardı. Çok iyi hatırlıyorum:)
Augustine, Eduardo falan da bu listeye eklenebilir.

trapezus61
10.12.2006, 01:43
shota, archill, pfaff, olsen, cyzio, vugrinec, stepanov,şimek ve yattara hariç Trabzonspora bugüne kadar yabancı futbolcu gelmedi maalesef.

Enes Berfin
17.12.2006, 21:27
Ben Trabzonspor'umuzda en verimsiz olan oyuncuyu tomas jun'u gördüm, bu oyuncudan daha kötüsünü hic görmedim.

Hüseyin RİZELİ
18.12.2006, 21:14
tabıkı bencede tomas jun...

zafer6161
19.12.2006, 00:06
liçkin............

Burçak
19.12.2006, 14:42
hangi birini sayalım ki. ama en azından zamanında iyi olduğunu bildiğimiz fakat bizdeyken hiç bi varlık gösteremeyen biri olarak Agustine diyebilirim.

cınar#7
19.12.2006, 18:54
Tomas Jun antremanlarda bile kaleye şut atsa gazeteye manşet oluyordu...

Erdem Keser
26.12.2006, 23:48
bi ara kurt van de paar gelmisti ama oynayamadan gitti muzmin sakatti

bordoylamavi
27.12.2006, 00:14
tartışmasız en uzun süre takımda kalıp da hiç bir faydası olmayan oyuncu agustin

Tansu Onur Erdoğan
27.12.2006, 00:33
bi ara kurt van de paar gelmisti ama oynayamadan gitti muzmin sakatti
vade paar 1-2 mac oynadı asist i bile war :D

Running Wild
27.12.2006, 02:28
*** 1-2 maç oynayıp da bir halt edemeyen bir çok yabancı geldi gitti ama neredeyse 2 sezon ilkonbirde görev alıp da sadece bir golü zoraki atabilen Augustin gibi hem Türkiye' ye, hem de futbola böylesine yabancı bir adam asla görmedim.

*** Beni adeta futbola küstüren bu adama ne kadar kızmışsam da, bu rezaletin en büyük nedeni onu ilkonbirde ısrarla tutup, Yattara' yı kulübeye kilitleyen Samet ve Ziya gibi vasıfsız adamlardı.

Tunga
27.12.2006, 02:30
Daha önce yazan oldu mu bilmiyorum ama Bushi'yi de unutmamak lazım.

Cengiz Çubukcu
27.12.2006, 07:48
agustin bu konuda kimseye liderlik kaptırmaz, bu kadar uzun süre oynayıp da 1-2 gol atan golcü...kaçırdıklarının onda birini atsa bir şampiyonluğumuz bir de şampiyonlar liginde ön eleme geçmişliğimiz olurdu

SELIMMM1
08.01.2007, 14:48
Zİya DoĞan.hala Daha Trabzonu TanimamiŞ Mantalİtesİne Baksana.tÜrk Olsa Ne Yazar. Benİm İÇİn Yabanci Sayilir..

goliva
09.01.2007, 19:32
1-jun
2.augustine
3-bushi
4-lange
5-van de paar

Hüseyin Çümen
10.01.2007, 00:32
haha başlıaa bak bu başlığa yazılacak okadar çok isim varki
agustine ,alexander loebe, liçkin, van de paar, misse misse ,agustine, bushi ,oliviera, şuan adları aklımda yok ama 2 tane gürcü vardı sota yla arçil bi ara gitmişlerdi yerlerine bunlar alınmıştı daha vardır da aklıma gelmioki

h@msi61
10.01.2007, 12:21
haha başlıaa bak bu başlığa yazılacak okadar çok isim varki
agustine ,alexander loebe, liçkin, van de paar, misse misse ,agustine, bushi ,oliviera, şuan adları aklımda yok ama 2 tane gürcü vardı sota yla arçil bi ara gitmişlerdi yerlerine bunlar alınmıştı daha vardır da aklıma gelmioki

Alexander Löbe diğerlerine göre çok çok verimli olmuştur, bjk ya golü bile var adamın....

nesta61
17.01.2007, 04:23
1-jun
2.augustine
3-bushi
4-lange
5-van de paar
6-misse misse

Özgür Öztürk
21.01.2007, 20:42
işte koca bir transfer çöplüğü

Tomas Jun
Adrijan Djokaj
Augustine Ahinful
Fabiano Eller Dos Santos
Alban Bushi
Rune Lange
Kurt Van De Paar
J.J. Misse Misse
Mosamichel Aldemir
Patrick Villars
Eduardo Suisso De Novaes
Santiago Roberto Salazar
Emmanuel Tetteh
R. Oliveria Da Costa
Vladislav Liçkin
Jarko Sfrafimoski

shadow61
02.02.2007, 15:16
misse misse vardı ilk siyahi oyuncumuzdu ama hiç bi işe yaramadı

Dostum Yapma Misse Misse nerde işe yaramadi.. Bochum a karşı attigi golü unutuyosun heralde.. Ligde yaptigi işleri unutuyosun heralde.. Bence AGUSTINE ve JUN ..

KaraSowalye
02.02.2007, 19:55
nıkolovskı
agustıne
rune lange
JUN

umraniye34
02.02.2007, 20:33
lange en azından fenere 2 tane gol attı bee bence tomas jun

Kadir
04.02.2007, 16:51
tomas jun ! hem verimsiz hemde 3.5 milyon euro (yada dolar) bonservisi vardı galiba Bence Ts tarihinin en saçma transferi.

h@msi61
04.02.2007, 23:21
Dostum Yapma Misse Misse nerde işe yaramadi.. Bochum a karşı attigi golü unutuyosun heralde.. Ligde yaptigi işleri unutuyosun heralde.. Bence AGUSTINE ve JUN ..

Misse Misse nin Bohuma attığı gol bizleri son dakikada havaya sıçratmaktan başka bir işe yaramamıştır, çünkü gol sayılmamıştır, ligde de kayda değer bir başarısı olmamıştır. fakat en verimsiz yabancı olarak anılmayı da haketmiyor.
Verim aldığın sonucun yaptığın harcamaya oranı olduğuna göre Jun bu konuda rakipsizdir, gol atması için aldığımız adam gol atamamıştır ve verimi 0 dır daha ne olsun...

tsonur61
04.02.2007, 23:32
arkadaşlar tartışmasız bence Tomas Jun adamın hem siftahı yok hemde pahalı geldi (ben o paraya aslında inanmıyorum ) ...

jhun
05.02.2007, 00:09
abi tartışmasız patrick villars adam oynamadı bile....:) verim almak imkansız.

Adem Erdoğan
05.02.2007, 00:48
patrick villars---tam benim içimdende bu geçiyodu.bide augustinemi neydi(a.g.den gelen değil) tıknaz bi zenci vardı.

Mehmet Öztürk
05.02.2007, 01:24
Patrick Villars oynadi arkadaslar
Besiktas maciydi, fenada oynamadi
Kamerun ümit milli takiminda banko oynuyordu, TS´de sans verilmedi, yoksa yararli olurdu bence

en iyi yabancilara gelince.

1- Shota Arveladse
2- Davor Vugrinec
3- Milan Stepanov
4- Maxim Romaschenko
5- Ibrahima Yattara
6- Georgi Nemsadze
7- Jacek Cyzio
8- Miroslaw Symkowiak
9- Lars Olsen
10-Jean - Marie Pfaff

farkindaysaniz, cogu dogu blok ülkelerinden

Mehmet Öztürk
05.02.2007, 01:30
en kötüleri ise

1- Salazar
2- Misse Misse
3- Jun
4- Augustine
5- Tetteh
6- Kalintvinsev
7- Djukic
8- Lange
9- Van de Paar
10-Eduardo

en iyilerde Hans Somers´i unutmusum

Benim
05.02.2007, 10:47
Victor Shaaka, Vladislav Lichkin, Beradze, Alban Bushi, Tetteh ve en kötüsü de tabi ki Tomas Jun.

etocanislam
05.02.2007, 13:55
Jun bence de bir numara ama.. petranovic'i unutmamak lazim... Yine Petranovic'le beraber gelen ama galiba hic bi macta oynamayan Ivanovic vardi.. Bunun disinda Misse Misse, Viktor Shaka gibi rezilliklerimiz de yok diil.. Ama benim aklimda kalan Rogerio Oliviera Da Silva (Ozkan Sumer'in Aurelio ile getirdigi sonra Elazig'a kaptirdigimiz degil, bu daha once, baska bir brezilyali.. Bir iki de gol atmisti, hatta attigi golden sonra takla atiodu.. Boyle uyusturucu saticisi gibi de bi tipi vardi) diye bi adam vardi, ben onu unutamiom.. Belki en verimsiz diil ama boyle gereksiz abuk sabuk biriydi.. Ne alakaysa...
afedersin ama da silva bence ii golcüydü adam kaç maçta oynadıkı her macta gol atıyodu yoksa ben yanlışmı hatırlıyorum bjk ye filan gol atmıstı

surmeneli_keles
06.02.2007, 16:45
okadar cok varkı hangı bırını sayayım say say bıtmez yukarda arkadas lıste yapmıs 10 tane yazmıs onlar var daha da eklenebılır:D

KaraSowalye
07.02.2007, 10:50
trabzon 20 yabancı aldıysa en cok 5 i ise yarayıp ıyı ısler yapmıstır dıerlerı sade zarar en werımsızı jun

Kapılıkaya
07.02.2007, 13:33
İl aldığımız alman Groh vardı ve fena değildi ama birtane Nijeryalıydı galiba hiç oynamamıştı Chackaydı galiba Şaka denmişti ona ve hiç oynamadan gitti.Gemilerde halatçı olduğu bile söylenmişti. :)

lovehakan
15.02.2007, 23:15
arkadaşlar mise misseyi kötülerin arasına koymanız çok yanlış bence. o adamın bonservisinde sorun yaşanmıştı o yuzden geri yolladılar yoksa çok iyi olmsada topcuydu adam

Misina
15.02.2007, 23:19
salazar,bushi,van depar,jarro ve eduardo aklıma gelenler şimdiilk bunlar

demir
17.02.2007, 14:05
bence bız bu baslıgı yanlıs actık arkadaslar yanii takımımıza gercekten yararlı olan futbolcuları yazsak gerısı zaaten gereksızdi :) dunyanın en gereksız adamı dıye beşiktaşa getırılen nartallo bır tek trabzonspora gol attı oda carptı gırdı golu kımmı yedi victor kac yıl bızde oynadı sadece bır kez kalecılık yaptı oda astonvılla :D

Şenol YİĞİT
17.02.2007, 14:17
En verimsiz:Tomas Jun

yns61
18.02.2007, 00:15
agustınıde ankaragücünden almıstık ( caferide almıstık )2 si de ankara gücünde gol kralı olmustu.. şimdide umutu aldık ankaragücünden bakalım ne olcak

Hüseyin Bağdat
18.02.2007, 00:22
tomas jun'u tek geçerim...

dustyboy
18.02.2007, 20:48
Tomas Jun bir numara Agustine ikinci çünkü Agustine bi kupa maçında penaltıdan mıydı neydi bi gol atmıştı :D

atabaş
18.02.2007, 21:03
tomas jun başkası yalan

WERTHeR
18.02.2007, 21:54
bence bız bu baslıgı yanlıs actık arkadaslar yanii takımımıza gercekten yararlı olan futbolcuları yazsak gerısı zaaten gereksızdi :) dunyanın en gereksız adamı dıye beşiktaşa getırılen nartallo bır tek trabzonspora gol attı oda carptı gırdı golu kımmı yedi victor kac yıl bızde oynadı sadece bır kez kalecılık yaptı oda astonvılla :D

Victor O Aston Villa Maçıyla tarihe geçti. Bu da onun için yeterli sanırım...

murseltaskin
20.02.2007, 17:44
- Salazar.misse misse.

demir
20.02.2007, 20:39
onun ıcın yeterlimi bilemem ama bızım ıcın yeterlı degıldi ayrıca omacta ıyı seyler yaptı bır macsonra (lazio) fazlası ıle telafi ettı ayrıca dunyada kaleye paralel baraj kurduran tek kalecıydı hem bız fotbulcuyu yılda bıkere ıyı ıs yapsa yeter dıye alıyorsak vayy halımızee :D:D:D

murathanerol
08.03.2007, 08:03
Eduardo ve Van De Paar diyebilirim rahatlıkla..

halil ibo
08.03.2007, 09:54
Bence yararlı olanları yazsak daha iyi olur.Onlar bir elin parmaklarını geçmezken,sorun çıkaran ve yararlı olamayanların sayısı bayağı fazla...

Murat'
08.03.2007, 10:19
korkarım ki bu oyuncu musampa olucak aldığı paraya oranlarsak

Çetin
08.03.2007, 14:39
çoğu, bence kaçı verili oldu deseniz daha iyi

Sacit
08.03.2007, 16:07
Salazar
Jun
Tetteh
Kalintvinsev
Djukic
Lange
Eduardo

bunlar da ha verimsiz :mad:

Hekimoğlu
08.03.2007, 16:39
jun bombaydı ya bide şaka vardı:D

Cüneyt Canlıca
12.03.2007, 12:56
Arçille- Şota gürcistan dönünce dinamo tiflis bize beradze ile katçharava yı göndermişti...hatta şota katcharava için tank gibidir tüm defansları dağıtır ben gelene kadar idare edin gibi bişeyler demişti:)

Faik Yılmaz
12.03.2007, 13:27
en kötüsü jun......

bide langemiz vardı....

Murat Cömert
13.03.2007, 00:53
misse misse :D tam sakaydi bu herif

Engenius
20.03.2007, 13:04
liçkin'i hatırlayanınız var mı?

Sefa Murat Dokuz
20.03.2007, 21:20
1-mise mise topa vurmayı dahi bilmiyordu
2-emmanuel tetteh ağır şarapçı gibiydi :D
3-tomas jun bizde yapamadı çek liginin kralı
4-eduardo brezilyanın teki
5-salazar mı ne
6-agustine büyük hayal kırıklığı
7-rune lange
8- villars mı ne vardı :D
9-malatyadan bir adam almıştık hatırlamıom şimdi saçma sapan bir herifti forvet gibi bişeydi :D
10-alban bushi
11-bernt thisj
12-karel d'haene

xI3lackseax
30.03.2007, 20:01
herhalde mise mise dir transfer tarihimizde yediğimiz en büyük kazık tır kendisi

Ba®ış
30.03.2007, 20:19
herhalde mise mise dir transfer tarihimizde yediğimiz en büyük kazık tır kendisi
tihjs.van de paar,agustin..... bu liste uzayıp gider

marcelinhos100
30.03.2007, 21:17
bence var olan umutlarıda gözönüne alırsak

TOMAS JUN

Ba®ış
30.03.2007, 21:21
bence var olan umutlarıda gözönüne alırsak

TOMAS JUN
djokaj......

Adem Erdoğan
31.03.2007, 01:32
patrick villars:D

tam komediydi.

Barış
31.03.2007, 01:34
eduardo gibisini görmedim ayakta duramıyodu yahu

Adem Erdoğan
31.03.2007, 01:41
eduardo gibisini görmedim ayakta duramıyodu yahu

brezilyalıların içinde en iisi olarak gösteriliyodu.Bence ii değerlendirilemedi.

Zeki Çelenkoğlu
31.03.2007, 13:53
olivieira.. hani şu geçenlerde ölen adam..

fındıkoğlu
31.03.2007, 16:53
al birini vur ötekine hangi yabancıda kazık yemiyoruzki.

surmeneli_keles
01.04.2007, 18:59
aslında cokta sımdı aklıma gelenı soylım mıssı mıssı:D:D

demir
01.04.2007, 19:58
kesinlıkle musampa takım bukadar rezalet futbolculardan kurulu olmasa ve zıya hoca bu takımda olmasa kesınlıkle antremana bıle alınmazdı :D

Laz_61
02.04.2007, 01:35
en cok zarar etigimiz Rune Lange ve Jun..en cok beceriksiz misse misse ve villars

Tansu Onur Erdoğan
02.04.2007, 02:10
villars kac kere as takımda maca cıktıki yorum yaptınız anlamadım

kendisi 17 yasında falandı gelecek icin alt yapıya alınmısı

james agustine wardı özkan sümer getirmiş sonra kore liginne gitti

onun dısında alex löbe bence fena futbulcu değildi en azından bir ersen martinle kıyaslarsak bayada iyi idi

aslına bakarsanız şota ,yattara,arçil dısında faydalıolan cıkmadı

ama bide kaliteli alıpta yararlanamadıklarmız war
campbell,Marcelinho,Vugrinec(EN AZından gerektiği kdr )

Yavuz Hasan
03.04.2007, 18:55
bence bu soruyu tersinden sorsak daha kolay olur başarılı yabancılar iki elin parmağını geçmez

Faruk KILIÇ
03.04.2007, 19:03
luna lange tomas jun

Adem Erdoğan
04.04.2007, 01:25
villars kac kere as takımda maca cıktıki yorum yaptınız anlamadım

kendisi 17 yasında falandı gelecek icin alt yapıya alınmısı

james agustine wardı özkan sümer getirmiş sonra kore liginne gitti

onun dısında alex löbe bence fena futbulcu değildi en azından bir ersen martinle kıyaslarsak bayada iyi idi

aslına bakarsanız şota ,yattara,arçil dısında faydalıolan cıkmadı

ama bide kaliteli alıpta yararlanamadıklarmız war
campbell,Marcelinho,Vugrinec(EN AZından gerektiği kdr )

Alex löbe gerçekten ii bir futbolcuydu.İlk maçında bjk ye karşı ilk golü atmıştı.Vugrineç trabzonda çok ii işler yaptı.İk geldiğinde sakat olarak gelmişti.Trabzon formasıyla güzel gollerivardı.Niye gitmişti hatırlayamıorum.

littlebighorn
04.04.2007, 12:30
Verimi: Futbol olarak verdiği/ maliyeti olarak düşünürsek, en verimsiz Langedir herhalde.

Yabancı transferleri açısından en başarısız takımlardan biriyizdir ama...

POYRAZ
18.04.2007, 14:24
Cukic miydi neydi, yillar önce abuk sabuk bir oyuncumuz vardi, bir de Shaka miydi neydi adam neredeyse maca cikmamisti.

Emre GÜRDAL
18.04.2007, 15:01
kısaca ozet su
yattara,marcelınho,sota,arcil, gersıs yalan benım ııcn tabı bu senekı step ve rısp de bunlara dahıl

turgi
18.04.2007, 20:25
ya kardeşim cok iyi tespit yapmıssın walla herseyi anlatmıssın yani bi tek yattara var elimizde en iyisi o da nasıl olduysa neyse o da türk olacakmış yattara üçüncü diye o zaman da geriye kimse kalmıyo demek ki yabancı transferde sıfır cekiyoruz....

HALİT KARAKAŞ
24.04.2007, 00:47
Tomas jun,misse misse,,,,

denizgrsy
24.04.2007, 00:52
tehh teehh ( hani rizeye verdikte adam her maç bize gol attı ya :-))

FANATIK61
24.04.2007, 01:03
Bana göre en verimsiz ve bize cok pahaliya mal olan Jun'dur.

Erkin
24.04.2007, 01:03
tehh teehh ( hani rizeye verdikte adam her maç bize gol attı ya :-))

Sorma hocam ya adam paso bizim maçlarda sahneye çıkıyordu. Şimdi nerelerde acaba :)

Nurettin Yılmaz
24.04.2007, 09:10
bence Pisi Pisi yani Mise Mise. May tarafından dünya yıldızı olarak takımımıza getirilmişti yanılmıyorsam maliyeti de 3,5 milyon dolar filandı.

gaybana61
30.04.2007, 12:27
tomas jun....

gaybana61
14.05.2007, 19:02
hasan ücüncü.........

Şuayip Aydın
14.05.2007, 19:04
hasan ücüncü.........
hasan hasan diyonuzzz bu adam size ne yaptı anlamdım ben bana biri anlatsın bu hafta o olasaydı tam 2 tane net gollu vardı fenerinnn

Vegas
16.05.2007, 12:41
Benim hatirladiklarim arasinda tartismasiz Jun. Bizden ayridiktan sonra bizi karalayici sozlerde kullandi.
Sunlarda bize yakismayan oyunculardi; Tetteh, Alexander Lobe, Lange (oynamak icin kar yagmasini bekliyorum diyen)

Sayfadaki yazilari bayagi okudum gozume hic ismi carpmadi. Rada diye bir defans oyuncumuz vardi, o nasildi onun zamanini hatirlayanlar degelendirir mi?

Fatih Ay
16.05.2007, 15:47
tam hatırlamamakla beraber karel rada iyi bir defans değil miydi?

LazAnisT
16.05.2007, 16:13
Bu konuda jun'a geçmişte ve gelecekte kimsenin rakip olabileceğini düşünmüyorum

Sefa Murat Dokuz
16.05.2007, 17:09
jun rakiplerini açık arayla geçiyor bi sıralama yaparsak
1.Tomas Jun
2.Eduardo
3.Emmanuel Tetteh
4.Kurt Van dePar
5.Mise Mise
6.bernt thisj
7.Rune Lange
8.alexander löbe
9.alban bushi
10.villars
11.salazar
12.agustine
13.D'Haene
14.F.eller
15.jefferson

aralarında dünya yıldızı olarak bakılanlar da vardı misse misse , jun ,jefferson ,eller gelecekte birilerin hep varisleriydi

Özkan
16.05.2007, 20:09
Rada, hatırladığım kadarı ile çok iyi bir stoperdi.

En verimsiz oyuncu ise Jun olmuştur. Ben, bize gelmeden önce Jun'u Avrupa'nın en gelecek vaâd eden forveti olarak görürdüm ama bizde oynamadı nedense.

Jackdaniels
25.05.2007, 14:07
Tomas Jun...

Hayriye Ayan
25.05.2007, 17:08
:D
buda sorulur mu tabiki muşamba işe yaramaz keltoroş beceripte bi muşambayı seremedi sahaya

Can
27.05.2007, 22:03
tomas junn

golebshera
31.05.2007, 00:53
maliyeti ve verimi karşılaştırınca tomas jun.. ama nedense aklıma victor shaka da geliyor..

harbi şaka gibi değilmi? çoğu taraftar adını bile bilmez.. geldi, gördü ve gitti sessizce..

Murat Aydın
31.05.2007, 01:05
maliyeti ve verimi karşılaştırınca tomas jun.. ama nedense aklıma victor shaka da geliyor..

harbi şaka gibi değilmi? çoğu taraftar adını bile bilmez.. geldi, gördü ve gitti sessizce..

sevgili kardeşim victor aston villa zaferinde takımın kalesindeydi en azından onu hatırlamak gerekir jun a sıra gelince koca bir hiç

golebshera
31.05.2007, 01:28
:D aynen dediğim gibi, haberin bile yok..

victor shaka: korede top oynamış zenci bi abimizdi.. kaleciden bahsetmiyorum. :D

Koray
31.05.2007, 21:04
tabiki jun

Samet Berber
31.05.2007, 21:13
junnnnnnnnnn

maxim
01.06.2007, 22:23
geçmişi karıştırırsak daha beterlerini bulacağımızı düşünmekle birlikte, tabi ki Tomas Jun...

Rada'nın adı geçiyor ama kendisi çok iyiydi,baya da verimli oldu..

Lange de o dönemde çok önemli transferdi,bi kaç gol attı ama....

Löbe çok gereksizdi bence, takımın coştuğu bi dönem 2-3 gol attı...sonra fıss..

Agustine ' i de unutmayalım...Sürekli de oynardı kendisi :)

Rodmen
02.06.2007, 18:07
Misse misse...:tsbayrak:

A.Alper
02.06.2007, 19:06
kime 3,5 milyon dolar versek işimize yaramıyor...

Mehmet Fırat
03.06.2007, 00:40
Hatırladıklarım;

Jun-Djokaj-Augustine Ahinful-Augustine James-van de Paar-Salazar-Eduardo-Robson da Silva-Patrick Villars-Oumar...

Biraz fazla oldu. :o

TSigalko
13.06.2007, 05:43
Kesinlikle Tomas Jun.Tam bir fiyasko.

telo_57
17.06.2007, 22:30
bence en verimsiz musampa.hiç bir varlık gösteremiyor ama parasını almayı iyi biliyor.

celilmuhcu
18.06.2007, 00:10
musambaya ne kadar şans tanındıki
jun denen adam en kötüydü

ihsanbayram
18.06.2007, 01:34
bes para etmeyecek tomas juna hic izlemeden 3,5 milyon euro ödeyen yönetim kuruluna yaziklar olsun .
djokay gibi vasat bir futbolcuyu alip yabanci kontenjanini dolduran yöneticilerede yaziklar olsun

ozturk
18.06.2007, 11:30
En verimsiz bir sürü var tercih yapmak zor bence en verimli daha önemli:)

benim en verimsiz adayım jun tabiiki..

MehmeTS_ADANA
26.06.2007, 18:19
o kadar çok adam varki seçmek çok zor ama ben liçkin'den kötüsünü yeryüzünde görmedim.
inanın adam futbulcu olduğundan bile şüpheliydim

Samet Berber
26.06.2007, 21:04
jun :@ :(

xxxxxxx
27.06.2007, 10:53
jun djokaj misse misse şaka vs

Erkan
27.06.2007, 14:45
Djokaj 1 mac sadece... Musampa nin oynadigi 10 /15 dakikalik ozetlerine bakiyorum adam yine 2 /3 atagi caliimi sutu var.. Jununnn da okadar kotu olduguna inanmiyorum...

ince_memed
29.06.2007, 00:47
merhabalar...

öncelikle FATİHAY ve VEGAS adlı arkdasların KAREL RADA için sorduklarına hatırladıgım kadarıyla cevap vereyim.KAREL RADA hem cek milli takımın da hemde bizdan önce (fenerbahce ye 7 gol atan) sigma olomug takımın da basarıyla oynayan bir futbolcuydu.
bizim takımda da ise bana göre iyi oynadı 90 dakika takımdaki erini alıyordu ve de tüm sezonda 100 de 90 takımda oluyordu. en net hatırladıgım boyu fizigi güçlü oldugun dan hakan süküre pozisyon dahi bırakmıyordu.adam markajlarında yavas olamasına ragmen gayet iyiyidi.

gelelim en verimsiz futbolculara.burda verimsiz futbolculardan bahsederken bize ne kadar faydalı oldugunu tartısalım futbolcunun bizden önceki kariyerini bi kenarda tutalım.

en verimsiz o kadar para almasına ragmen faydalı olamayan t.jun dur.ama onu kuması kaliteli takıma uyum saglayamadı. bütün bunları derken gercekten de takıma yakısmayan bi sürü futbolcu alındı.yerli ve yabancı o kadar cok kibunları buraya yazmak baya bir sabır ister.gecenin bu saatinde o sabır ve güç kalmadıgı için burada kesiyorum o listeyi de yazamıyorum üzgünüm...

saygılar...:tsamblem:

Alptuğ
29.06.2007, 11:38
mısse mısse fos cıkmıstı

kalecı vıktor vardı

sımdı de jun djokaj musampa rısp

Fanatik28
02.07.2007, 14:34
Tomasz Ivan

+TS1967+
02.07.2007, 18:57
tomas jun!!!!

cuneytr
09.07.2007, 15:46
petronoviç,misse misse,shaka,jun........hatırladıklarım

Murat61
09.07.2007, 22:07
jun misse misse eduardo kurt van de paar bi kac biri daha vardi ama unuttum

İskender YILMAZ
13.07.2007, 20:06
kesinlikle marcelinho.. adam avrupa'nın en kaliteli oyuncularından biri olarak geldii.. beklenenin %1 ini bile weremedi.. 2. sıra jun'un.. 3. musampa 4.eller

aysegul61
13.07.2007, 20:26
Agustıne,Musampa,Marcelınho..............

Bülent Bayraktar
17.07.2007, 17:22
ziya doğan yüzünden musampa

gürkan öztürk
19.07.2007, 10:47
tomas jun tabıkıde jun bu takımda jubıle yapana kadar oynasa bıle gol atamasdı o adamda bu gudubetlık wardı..

Cem Akyüz
25.07.2007, 03:16
babama sordum petranoviç dedi niye dedim lyon maçında hakem 2 dakka daha oynatsa 4-4 bitecekti ondan demişdi

Can basten
01.08.2007, 00:17
-----------Petranoviç

----Lukiç----İvanoviç----Eduardo

Liçkin---Misse Misse---Tetteh----Musampa

--------------Bushi

---------Jun-------Shaaka

Bu takım ne iş yapardı acaba?:D

tamuğ yamtar
01.08.2007, 01:08
-----------Petranoviç

--------------Bushi

Döktürmüşsün Can.

Petranoviç ve Misse Misse'ye laf yok ama.

Erdinç Barutçu
01.08.2007, 01:58
Ziya DOĞAN
Bize çok ama çok yabancı :)

Zafer BİLGİN
03.08.2007, 14:10
-----------Petranoviç

--------------Bushi

can basten sen beni güldürdün allahta seni güldürsün kardeşim.ya rüya takım ben buna derim işte:alkış:

Hüdai Pervaneli
03.08.2007, 14:19
bence ziya dogan:D

töre61
03.08.2007, 15:05
alban buşhi vardı bi tane_???haırlayan var mı?bir yaramamıştı bir de oumar vardı

Tolpaş61
03.08.2007, 15:39
-----------Petranoviç

--------------Bushi

buraya birde agustine ekledikmi tamam.:(