PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Macaristan - Türkiye 07/10/06

61-POWER-2
14.09.2006, 02:32
07/10/06 cumartesi günü A-milli futbol takimimiz macaristanla karsi karsiya gelecek.sizce bu mac ne olur.maltayi yendik macaristani yenebilirmiyiz???macla ilgili tüm yorumlar buraya.

Oğuzhan Görkan
14.09.2006, 09:51
macaristan ilk maçta farklı yenildi 2. maçı farklı aldı:)
kesin kouşamıyorum ama gruptan çıkmak istiyorsak 1. olarak çıkmak istiyorsak almamız lazım...

Bülent Bayraktar
14.09.2006, 10:04
bu maçı alırız biz macaristanıda yenemezsek artık!!!

champions
14.09.2006, 10:54
köpek gibi savunma yapmazsalar kazanırız yoksa çok zorlanırız

Bombaci
14.09.2006, 11:03
Arkadaslar mili takimin grubundaki rakiplerin cogu kapanan yada savunmaya daha cok onem veren rakipler. ceza sahasina kadar hizli adamlarla gelip yerden kisa paslarla oynamamiz gerekir.

isaret parmagi
17.09.2006, 18:35
Hey gidi en son Macaristen maclarını hatırlıyorum da ne zevkli maçlardı yaw...Taaa 1996 elemeleriydi...2-0 ve 2-2 bitmişti...2-2 lik maçta geriden gelip beraberliği yakalamışdık yanlış hatırlamıyorsam...Sonucta o puanlarla bi avrupa şampiyonasına katılmıştık..İnşallah şimdi iki maçı da alırız.

TAMTÜRK61
17.09.2006, 20:22
En az 1-0 olsun aliriz bu maci...

Travelair
22.09.2006, 16:25
Macaristan eski dönemlerini arasa da son birkaç yıldır büyük bir çıkış içerisinde.

Bu grupta bize sürpriz yapabilecek tek takım olarak görüyorum çünkü güçlerinin yeterince farkında değil kimse

ozturk
23.09.2006, 11:42
inşallah alırız diye düşünüyorum.

h@msi61
23.09.2006, 17:55
Hey gidi en son Macaristen maclarını hatırlıyorum da ne zevkli maçlardı yaw...Taaa 1996 elemeleriydi...2-0 ve 2-2 bitmişti...2-2 lik maçta geriden gelip beraberliği yakalamışdık yanlış hatırlamıyorsam...Sonucta o puanlarla bi avrupa şampiyonasına katılmıştık..İnşallah şimdi iki maçı da alırız.

2-0 lık maçta Haminin 2 asistine şaban 2 golle eşlik etmişti. imparatoriçeye hiç güvenmiyorum, cinconluların hepsini topluyor takıma. ama inşallah alırız bu maçı...

Onur
24.09.2006, 00:15
Kolay maç olacak... Tasalanmayın hiç..

ILKERs
25.09.2006, 13:29
slm..yeni bir baslik acamadigim icin beklemedim...ve buraya yazmak istedim...
kardesler biz burda...millitakimimiz-malta ile oynadiigi macda takima disardan destek verdik...ve moldova ile oynayacagimiz macdada ayni seyleri tekrarliyacagiz...

genel bilgi icin ya bana ulasin yada sitemize girin...HERSEY VATAN ICIN

www.tur-destek.de.vu

yada LÜTFEN IZLEYIN ve IZLETIN
http://www.youtube.com/watch?v=mtSgBSGVTHg

saygilar

ILKER S. HVI TS

BMN-KAN

61-POWER-2
25.09.2006, 19:00
2-0 lık maçta Haminin 2 asistine şaban 2 golle eşlik etmişti. imparatoriçeye hiç güvenmiyorum, cinconluların hepsini topluyor takıma. ama inşallah alırız bu maçı...

evet ama o mac istanbuldaydi.

Orhan_Gazi
29.09.2006, 17:16
bu Mac i mutlaka almaliyiz. Terim'den kadroya Gökdeniz ve Ersen' i katmasini bekliyorum...

subay
29.09.2006, 20:36
Gökdeniz cagirilmis bu sefer. ajansspor da okudum.

Erbay
29.09.2006, 20:47
Gökdeniz'i bu performansıyla almasaydı artık yuh derdim.

Özkan Erdem
29.09.2006, 20:49
Ersen Martin yerine Hakan Şükür'ü alanlara yuh diyorum.. Servet'i de tekrar milli takıma almakla kendini iyice belli etti yani..

Hüseyin Çümen
29.09.2006, 21:02
ersen i hangi akla hizmet çağırmadı ya anlmaak imkansız aurelio lu milli takımı desteklemek içimden gelmiyor

TSunami
30.09.2006, 11:55
Milli Takımın kadrosu şöyle:
Rüştü Reçber, Volkan Demirel, Can Arat, Mehmet Aurelio, Tuncay Şanlı, Tümer Metin (Fenerbahçe)
Hakan Şükür, Ümit Karan, Sabri Sarıoğlu, Arda Turan, Orhan Ak(Galatasaray)
Gökhan Zan, İbrahim Toraman, İbrahim Üzülmez (Beşiktaş A.Ş.)
Hüseyin Cimşir, Gökdeniz Karadeniz (Trabzonspor A.Ş.)
Mehmet Topuz (Kayserispor)
Servet Çetin (Sivasspor)
Özden Öngün (Konyaspor),
Hamit Altıntop, Halil Altıntop (Schalke 04)
Nuri Şahin (Borussia Dortmund)
Fatih Tekke (Zenit St. Petersburg)
Nihat Kahveci (Villarreal)

--------------------
F.Terim artık kabak tadı vermeye başladı. biri bu herifi durdursun artık milli takımından nefret etmeye başladım. milli takım kimilerinin emeklilik bekleme yeri, kimilerini futbola döndürme merkezi oldu.

6aydır sakat olup oynamayan son Trabzon maçında kuşları avlayan ümitkaran, sezon başından formsuz Şaban, ne oynadığı belli olmayan sabri, ülkenin en mal oyuncularından taraftarlarının bile kıl olduğu orhanak, fenerden kovulan Servet, fenerde oynayamayan Can, oynadığı son milli maçta takımı gereksiz penaltıyla yakan i.üzülmez. kadroda.

daha yazın 2.ligdeykan milli takımın sol kanadında banko oynayan sonra Trabzona gelen MuratOcak, Yunanistanda oynarken kimsenin ne yaptığını, form durumunu bilmezken kurtarıcı olarak milli takıma çağrılan, sonradan Trabzona gelip istikrarlı şekilde ilk 11 oynayan F.Akyel, bu sezon en formda genç oyunculardan Kerim Zengin, son gol kralı Gökhan Ünal, senin büyük dediğin iki takıma içerde dışarda ikişer atmış Ersen Martin, Kayserinin en iyi oyuncusu Bülent, Manisadan Caner, Selçuk... aklıma gelmeyen onlarcası. her biri terimin aldıklarından bin kat daha iyi ve formayı hakedenler değiller mi.

antagonist
30.09.2006, 15:15
F.Akyel,Ersen Martin,Gökhan Ünal...bunların suçu ne merak ediyorum.Ya da H.Şükür,İ.Üzülmez,H.Cimşir,V.Demirel,C.Arat,O.Ak,S .Sarıoğlu...bunların artısı ne???Devam Fatih Terim...

OYılmaz
30.09.2006, 20:30
şu hakanı nie alıorlar yaww deli oluomm yeter yaa inş. alacaz maçı 0-2

oflu2
01.10.2006, 14:31
valla avrupa da 3 maçta 5 gol atıcak bi adam hem de ikisi derbi maçı..anında alırlar kadroya..vestel manisa dan kimsenin kadroya çağrılmamasına acayip üzüldüm..Fatih terim değişmemiş demek ki...

oflu2
01.10.2006, 14:32
Sabret Ersen Martin
O forma sesin
Bugün sana burun kıvıranlar
Yarın senin gollerinle
Yıkılacaklar...

oflu2
01.10.2006, 14:35
Sabret Ersen Martin
O forma Senin
Bugün Sana Burun Kıvıranlar
Yarın senin Gollerinle Yıkılacaklar
Olacak Bu taraftar senin sesin
Sabret o forma senin...

oflu2
01.10.2006, 14:36
işte süper ikil forvet
Fatih Sultan Tekke-Ersen LazMartin...

Murat'
01.10.2006, 14:36
o kadar saçma adamlar aldı ki fatih terim gerçekten bence eğer yıldıray sakatlanmasaydı gökdenizi de almayacaktı

subay
01.10.2006, 14:58
Bence de yildiray sakatlanmasaydi almayacakti gökdenizi, mecbur kaldi birazda herhalde.

Kemençeci
01.10.2006, 19:12
Can, Sabri ve Servet'in mükemmel oyunu, Şaban Şükür'ün golleriylle alırız maçı.

Ne kadar inandırıcı değil mi?

oflu2
02.10.2006, 04:27
Allahım bu sahur vakti senden bir şey istiyorum..
Bu sene karadeniz fırtınası essin..
Trabzonsporum yıllardır beklediği şampiyonluğa ulaşsın...
Amiiiin....

Burçak
02.10.2006, 12:38
fatih terim saçmalamaya başladı yine. bu şekilde devam ederse işler kötüye gidecek.

oflu2
02.10.2006, 15:27
bence zor da olsa biz bu maçı alırız,ama kesinlikle fatih terim bi şablon oluşturmalı.Mehmet Topuz ilk onbirde olmalı..Murat Ocak kesinlikle bu milli takımda yer almalı bi daha ki sefere..

Murat'
02.10.2006, 17:01
yaaaa gökhan ünalı ble almamış yaaaa

frango
02.10.2006, 20:07
evet takımın basında fatıh terım olunca nedense kımse futbolcu seçımlerıne karısmıyo adam yanlış seçım yapıyo kendı taımında yedek olan adamları mıllı takıma secıyo ama kımsenın bıse dedıgı yok

neyse her şeye rağmen bu maçtan mıllı takımımızın 3 puanla ayrılması lazım

Taner Uykuçeken
03.10.2006, 10:43
Milli maç için lige verilen aralardan nefret ediyorum maça gelince Fatih terim diyorum go home diyorum başka bir şey demiyorum

Altan 61
03.10.2006, 18:57
Toplantıda bir gazetecinin, ''Hakan Şükür şu anda hep eleştirilen bir forvet. Hakan'ı formsuz döneminde seçerken neyi göz önünde bulundurnuz? Milli takıma girmesi için Ersen'in daha ne yapması gerekiyor?'' şeklindeki sorusuna tepki gösteren Terim, ''Çok enteresan, siz nereden bu tarz soru sorma hakkını kendinizde buluyorsunuz? Çok kibar değil sorunuz. Ben de senin tarzında cevap vereyim. Milli takım hocasına öyle soru sorulmaz. Amigo gibi soru sorma hakkına sahip misiniz?'' dedi.

subay
03.10.2006, 19:15
Asil Fatih Terimin Hakani bu performansiyla Milli takima cagirma hakkina sahipmi??

frango
03.10.2006, 19:54
evet basta fatıh terımolunca nasıl oluyosa kımse elestıremıyo bırakın elestırmeyı soru bıle soramıyo bı gazetecı sorunca hemen ters tepkı alıyo bu nasıl iş anlamadım

Punisher-61
04.10.2006, 00:01
Fatih Terim, düzenlediği basın toplantısında bir gazetecinin sorduğu soruya sert bir cevap verdi.

Gazeteci: "Hakan Şükür şu anda hep eleştirilen bir forvet. Hakan’ı formsuz döneminde seçerken neyi göz önünde bulundurdunuz? Milli takıma girmesi için Ersen’in daha ne yapması gerekiyor?"

Fatih Terim:"Çok enteresan, siz nereden bu tarz soru sorma hakkını kendinizde buluyorsunuz? Çok kibar değil sorunuz. Ben de senin tarzında cevap vereyim. Milli takım hocasına öyle soru sorulmaz. Amigo gibi soru sorma hakkına sahip misiniz?"

Fatih terimin isine gelmedi bu soru..cevaplayamadi..
O soruyu soran Gazetecinin AGIZINA SAGILIK

oflu2
04.10.2006, 04:14
arkadaşlar kızmayın ama ben fatih hocanın o tür bi soru karşısında verdiği tepkiyi doğru buluyorun..Ersen kesinlikle alınmalıydı,bu soruya terim cevap vermedi ama bu sorunun cevabını sürekli kendine anlatmaya çalışmıştır...iyi oldu aslında bu şekilde olması...her zaman milliyetçiyiz dediğimiz bu zamanlarda bence Türk Milli Takımının hocasına hiçbir gazetecinin o şekilde soru sorma hakkı yok, her ne kadar terimi beğenmesek de bu böyle...

TSunami
04.10.2006, 09:40
bance tam terim tarzında bir soru olmuş.
nasıl soru sorulur.
yüksek müsadenizle sayın terim, bu maçta kaç numarayı tekmeleteceksiniz?

Murat'
04.10.2006, 18:18
bance tam terim tarzında bir soru olmuş.
nasıl soru sorulur.
yüksek müsadenizle sayın terim, bu maçta kaç numarayı tekmeleteceksiniz?

süper yaaa aynen böyle işte...keşke böyle sorsaydı bu gazeteci

AYYILDIZ
05.10.2006, 20:06
Ersenin oynaması gerekirdi ama ileride rahat oynar bu takımda

Tunga
06.10.2006, 17:53
Fatih Akyel:

Bu oyuncuya Trabzonspor'a gelirken en çok karşı çıkanların başındaydım. Sebebi malum; ama yiğidi öldür hakkını yeme demişler. Adam geçen sezonun ortasından beri, gerçekten de küçük bir dönem hariç müthiş bir performans gösteriyor.

Ergün'ün, Hakan Şükür'ün çağrılabildiği bir takımın gerek stoperde, gerekse de sağ bekte bence değişilmezi olurdu.

Terim! Seni hiç sevmiyorum. Eyyamcı seni...

Sen bu gölgenden korkunla, takımı 2010'da da değiştiremezsin.

Ozan
06.10.2006, 18:22
valla serveti bile çağırmış milli takıma fatih terim . inşallah servet milan - fb maçındaki gibi saçmalamaz oynarsa . yoksa işimiz zor .

bu arada fatih akyel servet girebiliyorsa haydi haydi girmesi lazım ama başta fatih terim olunca biraz zor oluyor trabzonspor dan milli takıma oyuncu çıkması !

washko_61
06.10.2006, 19:30
akıllı olmuyolar bizdeki yetenekleri görmezden geliyorlar sonrada
bu nasıl futbol diye isyan ediyorlar

Şentürk
06.10.2006, 19:50
adam gs ye çalışıyor!!!
bir maçla futbolcu alıyor!

frango
06.10.2006, 20:46
evet yarınkı kadroyuda açıkladı terım bey bizden gokdenız oynuyo ılerde tek forvet şaban var tekke oynamıyo sebebı neyse anlamadım ama sakatsa hiç çagırma çagırıyosan nıye oynatmıyosun anlamadım ben bu terımın işlerını

irfanköse276
07.10.2006, 02:13
bence çok güzel bi kadro çıkardı. kağıt üzerinde tek forvet ama orta sahada aurellio hariç bütün futbolcular forvet tarzında. ilk 15dakikada gol bulursak, maçı umduğumuzdan çok rahat alabiliriz

U.Sadıkoğlu
07.10.2006, 11:21
adam hala hakanı koyuyo forvete böyle bi mallık olmaz

frango
07.10.2006, 12:10
güzel kadro dediğin servetin defansta oynadığı sabrının sağda oynadığı takımdan bahsediyoruz dimi farklı kodrolardan bahsetmıyoruz dimi

Murat Altun
07.10.2006, 12:11
evet yaa şu şaban şükür futbolu bıraksada bir rahatlasa milli takımda antrenörlerde adamı oynatmıyor diye hoca gönderildi bu ülkede fatih terimde mecburen oynatıyor

ersen martin bence üç tane hakan şükür eder şu zamandaki durumları ile tabikide tamam hakan eskiden çok iyidi ama bitti yahuuu

milli takımda hakan şükür trabzonda ömer rıza zulmüne birileri son versinnnnnnnnnn

irfanköse276
07.10.2006, 12:35
güzel kadro dediğin servetin defansta oynadığı sabrının sağda oynadığı takımdan bahsediyoruz dimi farklı kodrolardan bahsetmıyoruz dimi

toraman sakat, can da kendi takımında oynamıyor.. servetten başka da seçenek yok göbeğe.. ben isimden çok çıkan takımın çok genç ve hücum yüklü olmasını beğendim

Emorfo
07.10.2006, 13:00
Terim'e rağmen kazanmamız lazım...
Umarım bir terslik olmaz. Macaristan güçlü bir ekip.

Kaya
07.10.2006, 14:02
Terim şimdiden mağlubiyetin nedenlerini sıralamaya başladı gibi.

Erdinç Dilek
07.10.2006, 14:11
Terim'e rağmen kazanmamız lazım...
Umarım bir terslik olmaz. Macaristan güçlü bir ekip.

eskisis kadar değil, norveç maçını izledim bugün defans tel tel dökülüyor, golü ilk bulursak dağılırlar, ilk golü onlar bulursa da yenme şansımız var.

Mesut AKYILDIZ
07.10.2006, 14:20
Allah aşkına servetin ve hakan şükürün oynadıgı bir takımla 2008 avp. şamp.'na gitsen ne olur gitmesen ne olur. Anlamıyorum bu servette ne buluyorlar hakanda mübarek sanki çok süratli fırsatçı çogu maçı boş geçmeyen forvet. Gördük liverpool maçında ayakta duracak hali yoktu onca forvet arasından yapılabilecek en kötü tercih. Fatih terimde bize rahatça bir maç izletmemek için elinden geleni yapıyor anlaşılan.

macka61
07.10.2006, 15:20
hadi milli takım yen şu macarları galibiyetten başka sonuç beni tatmin edmez

Terzioğlu
07.10.2006, 15:23
murat ocak ve fatih akyel bu takimda cok rahat ilk 11'de oynar ve oynamasida lazim

LazAnisT
07.10.2006, 17:01
Başında Fatih terim olduğu sürece milli takımla ilgili düşüncelerim hep olumsuz olacağa benziyor.Adam sırf kahraman olmak için yine yakacak bizi.İnşallah yanılırım

sweetrose
07.10.2006, 17:29
Bu akşam maçı alırız ama biraz zor gözüküyor... Macaristan da öle kolay yutulur lokma değil... Fatih terim hala hakan şükürde ne buluyor anlamıyorum... kan bağı mı var ne.....

OYılmaz
07.10.2006, 17:44
maça az kaldı haydii milli takım merak etme trübünde deiliz hem tribüne gelseydik 70 milyon stada nasıl sığardık ?? alacaz inş. maçı

frango
07.10.2006, 17:50
servet bu milli takımda oynuyo deli olacam ya servetten başka kımse yokmu mıllı takımdefansında oynayacak hayret bişe arkadaş

UğuR
07.10.2006, 18:07
Beraberlik bile iyi sonuç.

Uğurtan
07.10.2006, 18:36
Yeneceğiz ancak beni düşündüren yeniden yapılanan gençlere açılan milli takın yeni jenerasyonu H.Şükür-İ.üzülmez-Servet gibilerden mi oluşucak :confused:

61-POWER-2
07.10.2006, 18:42
berabere biter bu mac diye düsünüyorum.

Barış
07.10.2006, 19:00
kilit bölge defansın göbeğinde 2 çok ağır adam var,ikisi de hata yapmaya müsait adamlar.inşallah kazanırız. :rolleyes:

Nytre
07.10.2006, 19:28
fatih terime kadroyle ilgili soru soruluyor adam basın mensuplarını azarlıyor.. tek hakim benim işime karışmayın sizi almam diyor... e kardeşim sen tutturmuşsun bir kadro 10 senedir gidiyorsun...tabi ki insanlar karışır sana..

Egemen
07.10.2006, 19:48
hakan şükürü seven biriyim. ama artık vaktinin doldugunu düşünüyorum. açıkcası ona kızmaya bile başladım. futbolun başka bir tarafında hizmetlerine dewam etmeli. sahada deil.

Mesut AKYILDIZ
Şu kadroyu Fatih TERİM dışında herhangi bir teknik direktör yapsaydı medyamız tarafından çoktan çarmığa gerilmişti. Fatih TERİM'in medyamız üzerinde inanılmaz bir hakimiyeti var ve bu yüzden kimse kolay kolay eleştri dahi yapamıyor.

Bu kadronun en önemli handikapı defansın göbeğinin iki tane canlı bombaya teslim edilmiş olmasıdır. Diger bir eksiklik ise orta sahamızın genelde koşmayan vede mücadele etmeyi sevmeyen oyunculardan oluşturulmuş olmasıdır, inşallah bu orta sahamız maçın ağırlıgını kaldırabilir ama kaldırsa ne olur forvet kıçını kaldıramayan bir şabana teslim edilmiş. Bana kalırsa 3 bölgede de ideal futbolcular yok bugünkü sahaya çıkacak onbir de umarım rakip bizi fazla zorlamazda bu eksikliklerimiz çok sırıtmaz.

Remzi
Bir macar televizyonunda osmanlıyı yendikleri gibi bu akşam Türkiyeyide yeneceklerini iddia eden bi reklam yayınlandı..Reklamda savaşlardan görüntüler ve de osmanlının 150 yıl gibi bi süreden sonra nasıl macaristandan gittiyse Bugün Türkiye de öyle gidecek dendi...

Atv haber..

Ozan
07.10.2006, 20:04
Bir macar televizyonunda osmanlıyı yendikleri gibi bu akşam Türkiyeyide yeneceklerini iddia eden bi reklam yayınlandı..Reklamda savaşlardan görüntüler ve de osmanlının 150 yıl gibi bi süreden sonra nasıl macaristandan gittiyse Bugün Türkiye de öyle gidecek dendi...

Atv haber..

demek öyle hırs yaptılar . o zaman bu maçı kazanmak farz oldu . kazanmamızın önemi daha da arttı böylelikle . heriflere bak yaa şimdi kabardı milliyetçi damarları . :mad:

Mesut AKYILDIZ
07.10.2006, 21:26
gooooooooooooooooollllllllllllllllllll

sweetrose
07.10.2006, 21:27
golün adı tuncay...... gökdeniz ha uşağum gayret biraz daha....

sweetrose
07.10.2006, 21:28
Gökdeniz nasıl kaçırdın be uşağum...

Hüseyin İlkin
07.10.2006, 21:28
gollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll lllllllllll.ahhhh ahhh o gol nsl kacar GOKDENİZ:. HAdı olum bıraz Gayret

sweetrose
07.10.2006, 21:33
Bu hakan şükürle olmaz....adam bu yaştan sonra kafa vuracakda...

Egemen
07.10.2006, 21:34
bu gökdenizin finishingi kaç yaa :( 3 heralde..

Hüseyin İlkin
07.10.2006, 21:36
3 bile yok abi.her mac bole sutları kacırıyo..

Orhan_Gazi
07.10.2006, 21:39
Nihat girmesi lazim bence...

Bülent Bayraktar
07.10.2006, 22:13
adaam gökdenizi çıkardı kazma hüseyini soktu:D:D sadece gülüyorum:D:D

Ozan
07.10.2006, 22:48
maçı kazandık ama oyun pek içaçıcı değildi . heleki fatih terimin oyuncu seçimleri çok saçma . kurduğu kadroda teneke oyuncular var . hakan şükür gibi bir oyuncuyu 90 dk oynattı . olacak iş değil yani ! böyle oynarsak fazla ilerleyemeyiz .

AtalaY_BuğrA
07.10.2006, 22:52
adaam gökdenizi çıkardı ka.ma hüseyini soktu

Yahu ayıptır ya kimse bu takımın kaptanına ka.ma diyemez.Futbolunu begenmezsin pas atamıyor dersin.Onu dersin bunu dersin ama ka.ma diyemezsin. Haddini bilsin herkes.

TS-Karadeniz
07.10.2006, 23:03
huseyine kazma diyenleri kiniyorum.. rezalet!! bizim milli oyuncumuz ve kaptanimiz...

isaret parmagi
07.10.2006, 23:07
Takımın durumu su an için gercekten de pek iç açıcı değil...Bunda en büyük etken tabi ki Fatih,Yıldıray ve Emre nin yokluğuydu...Onların yoklugunda Gökdeniz biraz daha içerde oynamak zorunda kaldı..Dolayısıyla etkisiz kaldı...Nihat henüz form tutmuş değil...Keza Ümit de öyle...Mecburen ilerde Hakan oynadı..Çok tutuktu...Defansın göbeğinde Servetin yetersiz oldugunu gördük...İbrahim ve HAmit tecrübeleri sayesinde rahattılar...Aurelio görevini hakkıyla yerine getirdi...Terim herseye ragmen elindeki futbolcuların arasından iyi bi kadro cıkardı...Ama sanki Sabri biraz gereksiz gibi durdu...Maçın en kritik anında,Macarların etkili olmaya basladıgı anda Hüseyini oyuna alıp Aurelioyu hem defansif anlamda rahatlattı hem de hücuma etkisini arttırdı...

Nihayetinde cok iyi bi futbol olmasa da kazanmasını bildik..Bence en önemli şey kötü futbolla bile kazanabilmek...İlerde eksiklerin de takıma dahil olmasıyla iyi futbolla galip gelmeye baslıyacagımıza inanıyorum...

sweetrose
07.10.2006, 23:42
Maçı almamıza rağmen göz dolduran bir futbol olmadığı ortada. BU takımın kurgusu tamamen egosantrik bir yapıya dayalı.. Fatih Terim derebeyliği nereye kadar sürecek oarasını bilemiyorum...

Semih58
08.10.2006, 00:59
Arkadaşlar ben sanki maç değilde bir Tiyatro seyrettim.Çok ama çok güldüm.Macaristan kalecisi tam bir komik adam dı,hele Sabri çok değişik bir stili var,hele Hüseyin ile Servet beni çok eğlendirdi.Hakan ise başka bir alem.Özetle bu akşamki maçtan acayip keyif aldım,fakat futbol sıfır.Bu oyun ile asla birşey olmaz.Çok komik adamlar.Hele kareteci Gökhan ile İbrahim görülmeye değerdi.3 Puan çok süper,acilen takımın düzelmesi lazım.Fatih Sultan TEKKE-Necati-Tümer-Yıldıray-Nihat-Ümit Karan-Nuri Şahin acilen gelmeli yoksa yandık ki hemde nasıl.

Sir vancoach
08.10.2006, 01:15
macarlar sucuk gibi oynadılar hani macar sucuklar var ya:D

TSelif
08.10.2006, 01:33
Arkadaşlar ben sanki maç değilde bir Tiyatro seyrettim.Çok ama çok güldüm.Macaristan kalecisi tam bir komik adam dı,hele Sabri çok değişik bir stili var,hele Hüseyin ile Servet beni çok eğlendirdi.Hakan ise başka bir alem.Özetle bu akşamki maçtan acayip keyif aldım,fakat futbol sıfır.Bu oyun ile asla birşey olmaz.Çok komik adamlar.Hele kareteci Gökhan ile İbrahim görülmeye değerdi.3 Puan çok süper,acilen takımın düzelmesi lazım.Fatih Sultan TEKKE-Necati-Tümer-Yıldıray-Nihat-Ümit Karan-Nuri Şahin acilen gelmeli yoksa yandık ki hemde nasıl.

Sakatlanacak tam zamanı buldu.Nasıl aradı onu gözlerim yaaa:(

Emiroğlu
08.10.2006, 01:33
Bu sabri Türkiye takımını kendi fantezilerini gerçekleştirebileceği bir takım olarak görüyor heralde...Ah senyor ahhhh...Ne adamsın(!) yaaa....

Sir vancoach
08.10.2006, 01:37
imzamı basıyorum lazoliii

Mesut AKYILDIZ
08.10.2006, 01:38
Sakatlanacak tam zamanı buldu.Nasıl aradı onu gözlerim yaaa:(

Sakatlıgı Moldova maçında oynamasına engel mi?

TSelif
08.10.2006, 02:45
Sakatlıgı Moldova maçında oynamasına engel mi?

Sakat olsada olmasada nasılsa Hakan'dan sıra gelmeyecek Fatih'e ..Boşuna çenemizi yoruyoruz burda...:mad: :mad:

Fanatik28
08.10.2006, 07:33
Dogru dürüst kafa topu alamayan bir Saban nasil olurda 90 dakika oyunda kalir, biri bana bunu izah etsin. Ya bu adamin neyi varda oynamak zorunda. Mafya mi, özel birilerinden torpillimi, yoksa birileri onu virus olarak mi kullaniyor? Sadece takima zarar.

Hadi Halil`i, Nihat`i oynatmiyon, Ümit Karan`in ölüsü Saban`in en formda halinden iyi oynar. Benim gibi milliyetci birini bile Milli takimdan soguttular. Gol olunca fazla sevinemiyorum. Cünkü bir sekilde bu golü Sabana mal ediyorlar.

Dünya Sampiyonasina gidemediysek, bunun tek sorumlusu Sabandir. 2002`de Sabana ragmen Dünya 3. olduk. O olmasa idi Dünya Sampiyonu olurduk. Birileri Senol Günes`e sorsun, bu adami niye oynattin diye. En formda oyunculari, -mesela Yildiray gibi- oyundan cikarirdi, ama Saban hep oyunda kalirdi. Biri bunu bana lütfen izah etsin.

Mesut AKYILDIZ
08.10.2006, 09:42
Sakat olsada olmasada nasılsa Hakan'dan sıra gelmeyecek Fatih'e ..Boşuna çenemizi yoruyoruz burda...:mad: :mad:

Sonradan belki oyuna girerde ortaya koydugu performansla F.TERİM üzerinde baskı oluşturur hem medya zaten H.ŞÜKÜR tercihini eleştirmek için bahane arıyor. İnşallah bir şekilde Tekkemiz Milli takımda da agırlıgını hissettirir.

OYılmaz
08.10.2006, 10:22
fatih terim galatasaray milliyetçiliğini yine konuşturdu ALLAH aşkına hakan şükürü gören varsa bana sölesin ne yaptı bu adam nerdeydi nihat nie oynamadı mehmet topuz nie oyunda deildi gökdenizi nie oyundan aldı ?? hepsinin sorulması lazım fatih terim sen devam et fanatik gs li seni ...

Tansu Onur Erdoğan
08.10.2006, 10:26
Arkadaşlar ben sanki maç değilde bir Tiyatro seyrettim.Çok ama çok güldüm..walla bende aynı tiyatroyu izledimde ama sergilenen dram dı ağlaman lazımdı yane ağlıncak haimiz war

subay
08.10.2006, 11:20
Gol olunca fazla sevinemiyorum. Cünkü bir sekilde bu golü Sabana mal ediyorlar.

AYNEN öyle. Malta macinda medya da hemen "OHHH imparator/Kral yine 2 asist yapti, ortalik toz duman oldu" gibi yazilar cikmaya basladi, oysa ilk golün asistini Hamit Altinatop yapmisti, kaleye cektigi birkac cok güzel sutlari da vardi. Hamit den hic bahs etmediler, ama Hakan Sükürü yere göge sigdiramadilar. Bence Hakan in yerine Ümit Karan oynamasi lazim, Fatih Tekke de tabii olabilir.

Dünkü oyunu bende begenmedim, ama Yildiray ve Emre geldikten sonra bu takim rayina oturacaktir ve yine iyi oyun cikarmaya baslayacaktir düsünüyorum.

Miraç Atalay Çiftçi
08.10.2006, 12:13
90 dk sabana nasıl katlandı yetmedi en verimli olacagı vakitte gökdenizi oyun dısına aldı ki buna sahadaki herkes sasırdı.Eger böyle yapacaksa onu milli takıma hiç çagırmasın.Moral falan bırakmıyor insanda.sabriye nasıl dayandı.adam sanki hazırlık macı oynuyor...Bu milli takımdan bu yolda bişey olmaz...
Söylenecek çok söz var ama bende kalsın.Terim milli takım degil gs kadrosu ile çıksın oldu olacak.Nihat neden oynamadı? Oda mı sakat?Dün sabanın yerine neden ersen yoktu.formsuz saban ersenden dahamı kıymetli...
Yeni bir jenarasyonmus...Pofff...Siz onu külahıma anlatın.hala hakan ordayken bir jenarasyon yaratmanın imkanımı var...Jenarasyonun bası olarak gördügü Canla birlikte adeta medyaya yem olarak sundugu sonrada performansları ile susup kaldıgı Murat ocak nerde?yedek oynayan can alınabiliyor da murat neden alınmıyor...Nerde caner?Manisada hiç mi formayı hak eden yok?
Memnunmu kalmıs dünkü mactan sonra...Türk milli takımı bu oyunumu oynar..İsim isim hepsi yeterli oyuncular neden oynayamıyor...Gökdenizin çizgiye yakın oynaması gerekmezmiydi...Tuncayın biraz daha ileride hakanın yerinde de Tekke-Nihat-Ersen-.hatta Karanın olması gerekmezmiydi...

Dedim ya söylenecek hatta sorulacak çok söz var....
Dünkü oyunu yunana oynasaydık yada ingilize-almana fark atarlardı bize...
Öncelikle bu milli takımın kapalı defansları açmayı ögrenmesi gerekiyor aksi halde tüm maçlarımız böyle gecer...

kivancpehlivan
08.10.2006, 13:20
valla hakan şükür yeter artık diyorum ama fatih terim aynı görüşte değil yazık oluyo gençlerin önün açmalı artık biraz büyüklük yapsın ama nerde adam gurur meselesi yaptı ve hala oynayacağım diyor yazık valla, onu oynatanada yazık...

macar kalecinin alt giydiği şeye bayıldım hemen sipariş ettirdim :) bide 5 beden büyük giymiş :D

nihat'lı, tekke'li olsaydık çok çok kolay bi maç olurdu ama 1-0 olsun bizim olsun demekten başka çare yok

Oruç
08.10.2006, 14:31
Gökdeniz'in kaçırdığı pozisyon tam bir ''klasik'' şaşırmamak lazım. Hakan Şükür'ün ne kadar ''etkili'' olduğunu gördük. Fatih'in sakat hali 10 basar Hakan'a. Neyse oynamaması da iyi oldu bir bakımdan. Şimdi Macaristan'a gol atacak 'küçük maçların' golcüsü olacak. Hakan'ın attığı gollerden kaçı Brezilya, Fransa, İtalya, Almanya gibi takımlara ? Hakan Azerbaycan'a, Moldova'ya gol atınca 'büyük topçu' oluyor nedense. Bu zaferden (!) ötürü Terim olacak -teknik direktör şeklini almış kabadayı şahsiyeti -kutluyorum!!!

28TS61
08.10.2006, 15:27
terim istifa okadar

Mert67
08.10.2006, 15:35
sabri gibi bi oyuncu nasıl milli takıma girer ya.akşam sinirden öldüm.

Analyzer
08.10.2006, 16:18
Fatih'in sakat hali 10 basar Hakan'a........
.................
Hakan Azerbaycan'a, Moldova'ya gol atınca 'büyük topçu' oluyor nedense.

10 tane Fatih 1 tane Hakan etmez. Futbolculuk olarak böyle. Ayrıca Hakan'ı Juventus, Torino v.s. isterken "gay se yi çok seviyorum gitmek istemiyorum" diye direnirdi. Fatih'i kimse istemezken, Avrupa'ya gitmek istiyorum diye diklenip dururdu Trabzonspor'a. Gitti de kurtulduk.

Bonus: Küçük topçu Hakan Şükür'ün gol attığı küçük takımlardan bazıları: Milan, Juventus, Roma, Barcelona, Arsenal, Mallorca, Hertha Berlin, Leeds United, Borussia Dortmund, Almanya, Hollanda, İsviçre...

Nytre
08.10.2006, 17:18
bugun makedonya gibi bir takım ingilterede ingiltereden puan alabiliyor..
futbolda artık neyin ne olacağı belli değil.. bir galibiyet ile havalara uçmaya gerek yok...
macaristan maçı beraberede bitebilirdi..
şans bizden yanaydı

vadaa55
08.10.2006, 18:28
Bu ŞABAN, Fatih TERİM'in askerlik arkadaşı da ondan devamlı ŞABAN'ı oynatıyor herhalde. İnanın başka hiçbir mantıklı açıklama aklıma gelmiyor. Peki ya sizce?

TSelif
08.10.2006, 20:28
Hakan bu takımda olmamalı ...bu kadar basit.

Travelair
08.10.2006, 20:55
Aslında Hakan şu yaşta bile Milli Takımda oynayabilecek kapasitede. Sorun o değil.

Hakan yorgun,
Hakan eleştirilerden bunalmış,
Hakan kaç aydır kırık parmakla oynuyor,
Hakan hastalıklardan bitap düşmüş,
Hakan formsuz,
Hakan kafasında yorulmuş,
Yakın bir zamanda, kafasında Milli Takımı bırakma düşüncesi olduğunu bir şekil basına sızmış Hakan

Hakan şu anda da oynar ama bu şekil oynamaz.

Görülüyor ki Fatih Terim kendini yenileyemiyor. Görülüyor ki antrenörlüğe başladığı futbolcularla antrenörlüğünü tamamlayacak. Onlardan başka güvendiği eleman yoksa halimiz yaman

Bu arada Macaristan'dan daha iyi bir oyun bekliyordum, fazla inanmadılar maça anlaşılan. Ama bu oyumuzu gören diğerleri şimdiden dişlerini bilemeye başlamışlardır

isaret parmagi
09.10.2006, 11:58
Travelair e katılıyorum çok iyi bi noktaya tems etmiş bence de Hakan milli takımda oynar ama bu şekilde ki Hakan değil...Ayrıca söylemek istediğim bi nokta daha var..Fatih Terim bu kadroyu da biraz da zorunluluktan cıkardı...Fatih Tekke sakat,Ümit Karan sakatlıktan yeni kurtuldu,Nihat ve Halil de sezon basından beri kayıplarda...Yani biraz da alternatifsizlikten dolayı Hakan oynamak zorunda kaldı...

Oruç
11.10.2006, 15:50
10 tane Fatih 1 tane Hakan etmez. Futbolculuk olarak böyle. Ayrıca Hakan'ı Juventus, Torino v.s. isterken "gay se yi çok seviyorum gitmek istemiyorum" diye direnirdi. Fatih'i kimse istemezken, Avrupa'ya gitmek istiyorum diye diklenip dururdu Trabzonspor'a. Gitti de kurtulduk.

Bonus: Küçük topçu Hakan Şükür'ün gol attığı küçük takımlardan bazıları: Milan, Juventus, Roma, Barcelona, Arsenal, Mallorca, Hertha Berlin, Leeds United, Borussia Dortmund, Almanya, Hollanda, İsviçre...

Mallorca, Hertha, Leeds (o kadar büyük ki Premier ligde yok !), İsviçre çok büyük takım. Kime sorsan zaten herkesin söyleyeceği takımlar bunlar !

Fatih Trabzonspor'da ya da milli takımda oynarken senin ''büyük'' dediğin takımlar da dahil olmak üzere hangi birisiyle karşılaştık ? Ya da milli takımda Fatih olduğu zamanlarda hangi biriyle oynadık ? Bunların cevabını da istiyorum. Bir de bak bakayım Hakan Milli takımda attığı gollerin kaçını İsviçre gibi ''büyük (!!!)'' takımlara atmış.

Fatih'i kimsenin istemediğine dair elinde yazılı belge var mı (Gaziantep'teyken Bayern'in istediği yazıyordu, o kadar biliyorsan bunu da yazsaydın) ? Fatih'in ağzından o türde cümleler çıktı mı ? Desteksiz sallama lütfen. Fatih'le ilgili ne yazsak üzerine atlıyorsunuz yahu. Nedir sizin derdiniz ? Fatih'i sevmiyorsan açık açık yaz sevmiyorum, kestir at. Bin defa aynı şeyleri yazmandaki amaç ne ?

Fanatik28
11.10.2006, 18:15

Fatih`in su sakatliklari olmasa su an Bayern Münih veya o ayarda bir takimda oynuyor olacakti. Ama Hakan yillardir devamli oynayan biri. Pekiyi nerede tutunabildi? Futbolculuk olarak 10 Hakan ancak 1 Fatih eder. Bunu herkes biliyor. Senin bilmemen hic önemli degil. Hakan`in gol attigi takimlari saymissin.
1. O golleri cok iyi bir form yakaladigi 1-2 senelik süre icinde atmistir.
2. Takimdaki 10 kisininde üzerine oynadigi bir takimda, iyide oynasa kötüde oynasa 90 dakika oyunda kaldigi varsayilirsa, cok az bile atmistir.
3. Türk futbol tarihinde Hakan`a taninan sabir, hicbir türk futbolcusuna taninmamistir.
4. Hakan yüzünden Milli Takim Dünya Sampiyonlugu`nu kacirmistir. Sadece varligi yüzünden.
5. Fatih Tekke o genc yasta ayagi kirilmamis olsa, su anda nerede oynuyor olacakti, iyi düsün.
6. O takir takir oynayan GS takiminda Hakan degilde, saglam bir Fatih olsaydi diye düsünüyorum, birakin Uefa kupasini, Sampiyonlar Ligi Kupasi Türkiye`ye gelirdi.
7. Trabzon`u sevmeyen Spor yazarlarinin dahi, Fatih Tekke ismini zikrederken, nasil bir ruh haline girdiklerini görmüyorsun degil mi?
8. Onun yasadiklarini sen veya baska bir futbolcu yasamis olsaydi, acaba o sehirde daha dururmuydun?

Sonuc: Hakan bir zamanlar iyi oynamis olabilir. Ama günümüz futbolunda onun gibilere yer yok. Cünkü artik kosmuyor ve agir. Bari gol atabilse, hadi yine oynasin diyecegim. Ama oda yok. Günümüz futbolu hizli oynaniyor. Ersun Yanal döneminde gercekten iyi top oynuyorduk. Ama gol yollarinda sanssizdik. Cünkü önde oynayanlar bir uyum süreci yasiyordu, gelen yeni sistem yüzünden. Rakiplerde cok güclü idi. Gecmiste en az playofflara kalabilen ve direkt giden, dört tane takim vardi grupta. Tümer`in kisisel gayretleri ile Playofflara kaldik.
Birde su lafa dayanamiyorum. Yok Hakan 2-3 kisiyi üstüne cekiyormus. Iste en cok güldügüm laf bu. Her rakip defans zaten en az üc kisiyle olusuyor. Ileride birtek Hakan oldugu icin, tabiki 3 kisi yaninda olacak. Ersun Yanal zamaninda Fatih tek santrafordu. O zamanda cevresinde 3 kisi vardi. Ama kimse Fatih maclarda 3 kisiyle bogusuyor demedi degil mi?
Saglam Ümit Karan`in oldugu kendi takiminda dahi oynayamayacak birinden bahsediyoruz hala. Ne yazik. Sirf Tanju`nun rekorunu kirmak icin, millete bu iskenceyi cektiriyor ya, Allah`indan bulsun, baska birsey demiyorum.

irfanköse276
11.10.2006, 18:45
fatih tekke ile hakanı karşılaştıramayız bile.. fatih elemelerde 7 gol atmış 4ü kazakistana 3ü gürcistana : ) yunanistan,danimarka, ukrayna maçlarını boş geçmiş. küçük maçların büyük oyuncusu olmak dedikleri

OFLU
11.10.2006, 19:17
fatih tekke ile hakanı karşılaştıramayız bile.. fatih elemelerde 7 gol atmış 4ü kazakistana 3ü gürcistana : ) yunanistan,danimarka, ukrayna maçlarını boş geçmiş. küçük maçların büyük oyuncusu olmak dedikleri

Seeen ne ayaksın??