PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bodybuilding-fitness

Punisher-61
10.11.2004, 13:00
ben yaklasik 3,5aydir bodybuilding yapiyorum...aranizda bu sporu yapan var mi??

Creatin kim kullaniyor??? türkcesini bilmiyorum amabenim kullandigim amino....acaba creatin ile birlikte alirsam nasil olur???

ikrime_61
10.11.2004, 13:09
bende sporla ugrasiyorum ama bodybuliding degil ben taekwondo cuyum

FAruk
10.11.2004, 15:12
Ben 8 ay gittim.Aminoasit ya da diger güç verici ilaçlarin hiçbirini tavsiye etmem.Vücudun erken yaslanmasini sagliyorlar.

Punisher-61
10.11.2004, 15:23
Ben 8 ay gittim.Aminoasit ya da diger güç verici ilaçlarin hiçbirini tavsiye etmem.Vücudun erken yaslanmasini sagliyorlar.

emin misin??yan etkilerekarsi cesitli vitaminler ve proteinler aliyorum

TURHAN
18.11.2004, 23:21
ramazandaaldik kilolaribende basladim 2gun once,ben fat burner kullaniyorum su yaglarla basim beladasmileys/smiley4.gif

Guests
26.12.2004, 01:07
ben yaklasik 3,5aydir bodybuilding yapiyorum...aranizda bu sporu yapan var mi??

Creatin kim kullaniyor??? türkcesini bilmiyorum amabenim kullandigim amino....acaba creatin ile birlikte alirsam nasil olur???

Ben 1 yildir bodye gidiyorum ama çok ara verdim boynumu falan incittim.

Hiçbirsey kullanma arkadasim tehlikeliymis..Ben kullanmiyorum

KeeN
18.02.2005, 01:17
Zamaninda bende her ne kadar bodybuilding olmasa da vücüt üst kaslarini gelistiren bir antreman yapiyordum.Bilek Güresi için.Biz sadece vucudumuzun üst daha ziyade kol ve bilek üzerine çalisiyorduk.Bakildiginda Arnold'a benzeyen arkadaslarimiz vardi hepside ilaç,vitamin ve igne kullaniyorlardi ama bunlarin tamamen zarar oldugunu kendileride söylüyordu.Yemek yiyip ardindan bu kilolari kasa çevirmek gibi bir süreçte böylr saglikli olmayan mineralleri alip bu mineralleri kasa çeviriyorlardi.Ama bu da sporu birakinca yag ve kilo yapiyormus...

İleli
18.02.2005, 15:41
Bir turlu baslayamadim fitnesse gitti 82 kilo olduk hahiften gobek cikti gene eritmek lazimsmileys/smiley4.gif