PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Hacıosmanoğlu İstifa Etmeli Mi?

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

HH_52
29.12.2013, 19:47
MRA nın başını yiyen İHO nun ta kendisidir. Hoca o çürük kadroya rağmen yinede Şenol Güneşten daha fazla puan toplamıştır.

Baş suçlu İHO dur

Mert'
29.12.2013, 19:49
Derhal hemde

Adnan Mollasalihoğlu
29.12.2013, 19:49
Yok bence Klübü kitleyelim kapatalım .... SELAMİ !!!

Sefaenes
29.12.2013, 19:52
Kalmasi bile hata benim icin muhtesem fb taraftari ve siyasete girerek bitmistir. Trabzonspor siyaset üstüdür Trabzonspor Baskani A partisini z partisini tutamaz tutacagi tek sey var Trabzonspor

Kasım BEKTAŞ
29.12.2013, 19:56
kapatın kulübü gitsin... o istifa etsin bu etsin şu etsin

bi düşün takımın yakasından...

HOPA'LI TS'Lİ
29.12.2013, 19:58
İHO derhal istifa!

ceday99
Yok bence Klübü kitleyelim kapatalım .... SELAMİ !!!

iho hala başkan olacaksa kapatın gitsin...

bordolumavi
Suan bi anket yapilsa iho icin sonuc ne olur acaba

Ogün YAZICI
29.12.2013, 20:10
camiada her şey sil baştan olmalı...taraftar dahil...herkesin üzerinde ölü toprak var...

Enisc
29.12.2013, 20:13
Avni Aker'den 1 kez yönetim istifa sesi çıkmazken bu adam(?) nasıl istifa etsin ? Hangi güç istifa ettirecek ?

Adem Akyüz'
29.12.2013, 20:13
camiada her şey sil baştan olmalı...taraftar dahil...herkesin üzerinde ölü toprak var...

+1461

Ömer Öztürk
29.12.2013, 20:25
sen ne bekliyon hacıı
çek git de klup önünü bi gorsun

Bera B.
29.12.2013, 20:25
Bölüm sonu canavarı mübarek. Ne gidiyor ne başka bir şey.

Enes Ünal Kaya
29.12.2013, 20:27
Nerde O Günler

Mehmet BAL
29.12.2013, 20:27
Hemde bir an önce istifa etmeli.

:D:D:D

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

TSemih61
29.12.2013, 20:28
Katılıyorum. Yeni yıla sevinçli girelim. İHO istifa.

Ilelioglu
29.12.2013, 20:29
Istifa etmeli, ama beni o bile acmaz. Taraftarlar tarafindan kovulmalidir.

..

Sefa Murat Dokuz
29.12.2013, 20:30
İHO defolup gitsin, Akçay hoca giderse İHO'nun hayli hayli gitmesi lazım. Burda 1 kusur Akçay hocanınsa 9 kusur İHO'nun

Cafer Bulur
29.12.2013, 20:30
Onu o makamdan kovmak bize sart oldu,artik harekete gecmeliyiz...

Enes Ünal Kaya
29.12.2013, 20:32

Harika Bir Yorum :D :D :D

Ilelioglu
29.12.2013, 20:34
İHO defolup gitsin, Akçay hoca giderse İHO'nun hayli hayli gitmesi lazım. Burda 1 kusur Akçay hocanınsa 9 kusur İHO'nun

Aynen katiliyorum.

..

Enisc
29.12.2013, 20:45
Akçay için anket açılmıştı. Bu başlığa da anket lütfen..

Ilelioglu
29.12.2013, 21:00
Neden istifa etmeli diye de az cok belirttim burada:

Cakiroglu:

"Genel sekretere toplantı yapmak üzere dilekçe yazıyorum. Bana düğüne gideceğim isteyen toplantı yapsın deniyor. Trabzonspor'un hali bu. Ben başkanla bunu defalarca paylaştım. Artık konuşacak kelimemiz kalmadı. Hacıosmanoğlu benim için şu an Trabzonspor'un başkanı, giydiği gömlekten dolayı önemli bir adam. Trabzonspor delegelerini sahneye davet ediyorum."

http://www.haber61.net/cakiroglundan...ok-167486h.htm

Kulübün nasil yönetildigine bir bakin, ondan sonra Hoca gitse ne degisir diye tekrar düsünün.

- Transferde Hoca'nin istedigi isimleri degilde kendi belirledikleri isimleri alan bir Yönetim.
- Eksik bir teknik heyet ile yola cikan bir Yönetim. (Kondisyoner?)
- Siyaseti Kulübe bulastiran bir Yönetim.
- şike sürecinde samimi davranmayan bir Yönetim.
- Kulüpte toplanti yapmayan, Yönetim'deki diger isimlerin görüslerine basvurmayan bir Baskan ve Yönetim. (Genel sekreter bile dügüne gitmeyi tercih ediyor; Baskanin zaten zamani yokmus)
- Teknik direktörün kararini hice sayan bir Yönetim. (Colman ceza almali dedi MRA, Yönetim ise hayir dedi; Volkan'a MRA sahip cikti, Yönetim cikmadi)
- Yine genc isimleri oynatmasi icin teknik direktöre direktifler yagdiran bir Yönetim. (Kesin bilgi degil: Hatta Aykut Demir'e cok para verildigi icin oynatmak zorundaymis, ayni sekilde Zeki-Fatih konusuna da Yönetim karisiyormus)
- vs...

Bu ve bunun gibi bircok sey cok kisa bir sürede yasandi. Unuttugum seyler mutlaka vardir. Simdi bunlari Hoca'yi savunmak icin yazmiyorum. Hoca'nin kötü Futbol oynattigi bir gercek ve bunun disinda yine dik duramadigi anlar var. Ama Hoca gitmeli mi sorusuna sadece bunlar baz alinarak cevap verilemez, cünkü bu Yönetim anlayisi ile yeni gelecek Hoca basarili olamaz. Ya Yönetim'in buyruklarina uyacak yada resti cekip kendi istifa edecek veya kovulmasini saglayacak. Ücünüsu daha agir basiyor. Yani kisacasi yeni gelecek Hoca yüklü bir tazminat miktari ile gelecektir ve o Hocanin basini da büyük ihtimalle yiyecegimiz icin (bu sartlarda basarili olacagi varsada olamaz), tazminatini alip gidecektir. Bu Kulübün parasi bu sekilde cöpe atilmamali.

Onun icin; Ilk önce profesyonel ve bu isten anlayan, yani Futboldan, Ekonomiden, vs.. bir Yönetim sart. Ondan sonra Hoca'yi konusabiliriz. Sadece profesyonel bir Yönetim degil, ayni zamanda profesyonel bir teknik heyet ile profesyonel Kulüp calisanlari da sart.

Diger türlü Mustafa gider, ama Mehmet gelir 2-3 Mio. Euro tazminat alip gider. Hasan gelir, Michael gelir yine 1-2 Mio. Euro tazminat alip gider. Bir seylerin degismesini istiyorsak, ilk önce bu Kulübün iyi bir sekilde yönetilmesini saglamaliyiz.

..

Öznur61
29.12.2013, 21:17
İHO nun o milli irade mitingine katıldığı gün istifa etmesi lazımdı.
Tek temennim de bir an önce defolup gitmesi inşallah.

Ilelioglu
29.12.2013, 21:26
MRA'yi istifaya davet edenleri bu Basliga da bekleriz. Hoca gitsin, Yönetim kalsin diyenler Trabzonspor'un basarisini düsünenler degildir bence.

..

erolizmts
29.12.2013, 21:30
Ne gerek var. Herşey güzel gidiyor. Kıskanılacak durumdayız. Kesin dış güçlerin kışkırtmaları bunlar. Amerikanın İsrail'in ajanları sizii? Sonuna kadar başkanımızın arkasındayım. Dik dursun eğilmesin.

Faik Yılmaz
29.12.2013, 21:34
yönetim kendisine güveniyorsa güven tazelemesinde yarar var...

yok eğer güvenmiyorsa bir kaç hafta sonra zaten gidicek....

Samet GÜVEN
29.12.2013, 21:39
Olması gereken ilk şey. Balık baştan kokar.

MRA dan önce, yönetim istifa etmeli. Yaptığı o denli yanlışlara; MRA yı kovmayıp, ona istifa şansı tanımaları ve sonrasında ikna etmeleri yeni ve önemli bir halka olarak eklenmiştir.

Oğuz ZEYTİN
29.12.2013, 21:50
Şunu da unutmayın

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=42283

61refikbey
29.12.2013, 21:51
Istifa etmeli !!!!!

sessizkral_1
29.12.2013, 21:53
iho istifa etmeli ama mra da etmeli.mra teknik direktör falan değil

uzungöllü
29.12.2013, 21:55
Özet olarak ahaber'den;

Olcay Çakır: Başkanım kupa için avrupaya başvuracak mısınız?

Boşkan: kemkümkemküm. biliyorsunuz bir süreç var onu bekliyoruz. malum platini ile de görüştüm. kemkemekümkem... onlarda bu süreci bekliyor..... kümkemkümkemkem... (kısaca ne kupası la daha entrenörü zor tuttum)

Bu takımın öncelikle senden kurtulması gerekir boşkan. İnşallah en kısa zamanda defolur gidersin.

Enisc
29.12.2013, 21:56
İHO'nun istifa etmesi beklenmemeli çünkü bu adam(?) istifa etmez. Ne yapıp edip bu kulüpten bir önce gönderilmeli.

Nazim Can
29.12.2013, 22:03
yukaridaki ankete bakinca 13. sandik yavas yavas ortaya cikiyor iste, birde ihoyu destekleyenler, kalsin diyenler isimlerinide yazsinlarda, ne oldugumuzu tam olarak bilelim.

HH_52
29.12.2013, 22:38
yukaridaki ankete bakinca 13. sandik yavas yavas ortaya cikiyor iste, birde ihoyu destekleyenler, kalsin diyenler isimlerinide yazsinlarda, ne oldugumuzu tam olarak bilelim.

O sandıkta birilerinin eli vardı :D

Yaşar
29.12.2013, 22:41
Gitmesi gereken ilk adam, durduğu her dakika zarar...

Samet Yildirim
29.12.2013, 22:42
Hayir verdim...Icimden öyle gecti...Cok tepkili olsamda

Cafer Bulur
29.12.2013, 22:42
Gitmesi gereken ilk adam, durduğu her dakika zarar...

Ezici bir cogunlukla gitmesi istenecektir ama ne hikmetse görevine devam edecek...

tanjugunduz
29.12.2013, 22:47
Bence istifa etsin yerine daha iyi bir baskan gelsin

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

dağlıca61
29.12.2013, 22:47
İbrahim HACIOSMANOĞLU evet istifa etmeli zira Trabzonspor'u siyaset üstü bir kurum durumunda iken siyasetin maşası haline getirmiş bence gelmiş geçmiş en başarısız yönetim kurulu olmasa da en başarısız başkan durumundadır.

cakalkerem
29.12.2013, 23:02
dua edin hocanızı kurtardı

Bülent AKBULUT61
29.12.2013, 23:04
bir dakika bile durması hatalı derhal İSTİFA

HH_52
29.12.2013, 23:35
http://u1312.hizliresim.com/1j/x/w0pu7.jpg

Ogün YAZICI
30.12.2013, 00:19
iho'nun ekonomik olarak klübe büyük bir girdi sağladığını düşünerek biraz daha süre tanınabileceğini düşündüğüm için hayır kullandım.ondan sonra rıdvan dilmen'in bu akşamki açıklamalarını dinleyince yine pişman oldum ve bu adamın o koltukta durduğu her gün trabzon taraftarına hakarettir...

HH_52
30.12.2013, 04:43
Fenerbahçe'nin 5-1 kazandığı Kayserispor maçının ardından futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yapılan 'Hükümet istifa tezahüratları hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Dilmen, NTV'de yayınlanan Yüzde 100 futbol programında yaptığı değerlendirmelerde Fenerbahçe taraftarının Başbakan Erdoğan ve hükümet aleyhinde yaptığı tezahüratları kınadığını açıkladı.
Tecrübeli yorumcu konuşmasında şunları söyledi;
"Ben Fenerbahçeliyim.. İnsanlar bana gönül koyabilir ama Başbakanımızın şahsına karşı yapılan tezahüratları kınıyorum. 3 Temmuz sürecinde Sayın Başbakanımız Tayyip Erdoğan, herkesten fazla Fenerbahçelilik göstermiştir. Bildiğim için söylüyorum. Bu ayrıntıların hepsini sayın Aziz Yıldırım biliyordur ve konuyla ilgili açıklama yapmasını bekliyorum. Bir Fenerbahçeli olarak gerçekten çok üzüldüm. Çok ciddi hizmetleri olan ülkenin Başbakanına haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Neden haksızlık yapıldığını da Başkan Yıldırım'ın açıklamasını bekliyorum. Beğenmeyebilirsiniz, oy kullanmayabilirisiniz. Zaten Fenerbahçe kulübüne siyasetin karışmaması lazım. Sayın Başbakan herkesten fazla Fenerbahçelilik yapmıştır hiç haketmedi"

http://www.hurriyet.com.tr/_np/4562/22674562.jpg

Turgay Atalay
30.12.2013, 09:01
Şöyle iri bir cımbız lazım bunu çekip almaya...

Fatih Birinci
30.12.2013, 09:25
Benim merak ettigim acaba erdogan bayraktar bakanliktan ayrildiktan sonra IHO nun basbakana bakışı ayni mi???

Kamil Çakmak
30.12.2013, 09:25
Şeytan'nın açıklamalarından, Başbakanın Şikecileri nasıl korunuduğunu geyet açık bir şekilde anlayabiliyoruz.

Oğuz ZEYTİN
30.12.2013, 10:29
Hiç kendimizi kandırmayalım. Üç yıldır her şey apaçık yapılıyor. Sanki gizliymiş gibi şaşırmak niye? Fenerbahçe takımı deplasmana (sanırım Kayseri'ye) gidecek, teknik direktör Aykut kafileden ayrılıyor, Rıdvan'la buluşup Dolmabahçe'deki başbakanlık ofisindeki randevuya katılıyor. Aydınlar bunları açıkladı. Biz affedersiniz koyun gibi durduğumuz sürece müstehak.

Divan Kurulu, Yönetim Kurulu, basın, Trabzonsporlu aydınlar/sanatçılar ve küçük bir grup dışındaki taraftarımız (buna ben de dahil, yani özeleştiridir bu yazdıklarım)... Ne yaptık?

Küçük menfaatler peşinde koşanlar... Trabzonspor'u Trabzonspor yapan duruşu kaybetmişler... Yalan mı?

Bu hatalar zincirinin son halkası da, kendi evinde bile zar zor berabere kalınca "İYİ OYNADIK" diyen takımın hocası ve ruhsuz futbolcuları!

Birlikte battık ama birlikte çıkamayacağız. Yükselmek için bazı prangalardan kurtulmak lazım. Başkan, yönetici, hoca, futbolcu...

Fatih Öztürk
30.12.2013, 10:32
Hayır istifa etmemeli.sezon sonuna kadar görevlerinin başında kalmalı.

Mehdi
30.12.2013, 10:52
Anketi Mustafa Reşit Akçay diye okudum. Allah aşkına adımı şu listeden silin.

Fatih Özkan
30.12.2013, 10:53
Kesinlikle istifa etmeli!

Emre Emiroğlu
30.12.2013, 10:56
Şu 13 kişi çok komikmiş gerçekten.

Mehdi
30.12.2013, 10:58
Ben hayatımı işte böyle tam okumadığım sorular yüzünden kaybettim:D

memmedaga
30.12.2013, 11:41

böyle yorumlara gerek yok kardeşim,

herkese saygımız var

Fatih Öztürk
30.12.2013, 11:49

Senin kadar komik değiliz şüphen olmasın.

ceday99
30.12.2013, 12:03
Yıldızlı evet

Arda'
30.12.2013, 12:09
Go home İHO.

Adem Erdoğan
30.12.2013, 12:13
Anketi açan stand up çı oluyor herhalde.

seçuk
30.12.2013, 12:17
Trabzonspor çatısı altındaki herkese elimden geldigi kadar kredi sunarım ama başkan gelişiyle kredileritüketti. her hareketi faul. Enbasitinden onunla gelen herkes gittibir o kaldı. yakında taraftarda illellah eder maclar tamamen boş tribunlerde oynanır kendi oynatır izler sanırım. Hoca başkanın yanında sütten cıkmış ak kaşık da onun da cok hataları oldu orası ayrı.

gabriel omar
30.12.2013, 13:17
Hala istifa etmesin diyenler var mı?İlginç.

Emre Emiroğlu
30.12.2013, 13:19
Hala istifa etmesin diyenler var mı?İlginç.

Şiddetle komik olmadıklarını ifade ediyorlar. O daha ilginç.

Fatih Öztürk
30.12.2013, 13:24
Sizlerin görüşlerinize katılma ihtiyacı duymayan insanlara saygılı olun.olamıyorsanız saçma saçma konuşacağınıza çenenizi kapatıp oturun aşağıya.buda nacizane bir tavsiyedir.

gabriel omar
30.12.2013, 13:25
İlginç diye betimlemekte herhangi bir saygısızlık var mı ?

Ayrıca gerçekten hayır diyenlerin gerekçelerini merak ediyorum.Hangi gerekçeyle kalsın İHO ?

Fatih Öztürk
30.12.2013, 13:26
İlginç diye betimlemekte herhangi bir saygısızlık var mı ?

Lafın gittiği yer belli kardeşim o kendini iyi biliyor.

hakan yesilyurt
30.12.2013, 13:33
başkan gitsin.hoca gitsin.futbolcular gitsin..kim kalacak peki..
herkez o gitsin bu gitsin demeyi biliyor..kimin geleceği ile ilgili kimse bişey demiyor.

Yunus Emre SEYHAN
30.12.2013, 13:33
İstifa etmemelidir.
Zırt pırt başkan değişmez. Bu işler çocuk oyuncağı değil.
Kongreden bir başkan seçiliyorsa daha 6 ay olmadan istifası istenilemez.
Seçtiysen çekeceksin :)
İyi kötü yeni teknik ekip kuruldu, iskelete oyuncular takviye edildi (Aykut,Boss,Malouda,Yusuf vs)
Gelen yönetim, en azından görev süreci boyunca durmalıdır.
Değişim iyidir ama 6 ayda bir değil

My
30.12.2013, 13:36
Mi diye soruyorsak zaten vay bizim halimize. Kukla bir başkanımız var ve de camia olarak sadece izliyoruz.

Emre Emiroğlu
30.12.2013, 13:39
Komik kelimesidemi saygısızca oldu ? Ne kadar da ağırınıza gitti vay arkadaş :) Pamukçu ;) desem belki saygısızlık olarak kabul edilebilirdi de , komik kelimesinde bir saygısızlık görmüyorum ben.

Asıl saygısızlık bunca kepazeliğine , cahilliğine , kendini birilerine adamışlığına , maşalığına , yalancılığına rağmen bu sıfatın desteklenmesidir. Bunun bakış açısıyla flan da alakası yok.

Kullandığım sıfatlara da kimse saygısızlık yapma diye çıkışmasın. Hepsi kanıtlanabilir yakıştırmalar.

Fatih Öztürk
30.12.2013, 13:51
İnsanların neyi desteklediği yada desteklemediği üzerine vazife değilki?destekleyenlerin yorumları üzerinden ''şakacı'' yakıştırmasını yaptın tamam geç öteye.papağan gibi her yorumun altına aynı lafı kullanırsan saygısızlık olarak algılarım.maalesef burası senin görüşlerinin tekelinde bir yer değil.bu tavırlardan vazgeç.

DEEP BLUE
30.12.2013, 15:18
Seçildiği gün, ''işte şimdi siyasetin tam kucağına oturduk'' diyen tek kişiyim...

Neler söylediler neler... Kupa kemençeyle ve hemen gelecekti, siyasete darbe vurulmuştu(buna halen gülüyorum), dik duruş(!) sergileyecektik (ne demekse), hakemler ve rakipler paniğe kapılacaktı, ben başka bir başkan adayının adamıydım, Fenerliydim falan filan...

''Bir telefon gelir, yelkenler suya iner dostlar, boşuna heyecanlanmayın, çapı yetmez'' dedim bin defa... Şimdi de diyorum ki, bir telefon gelir, ''sana ihtiyaç kalmadı'' denir ve gider... Başka türlü de gitmez dostlar... Boşuna heyecanlanmayın...

Hayattaki en doğru sözlerden biridir;

Gelişin nasıl olursa, gidişin de öyle olur... Herkes dönüp bir baksın kendi yaşamına... Böyle olduğunu görecektir...

Fatih Birinci
30.12.2013, 16:07
Seçildiği gün, ''işte şimdi siyasetin tam kucağına oturduk'' diyen tek kişiyim...

Neler söylediler neler... Kupa kemençeyle ve hemen gelecekti, siyasete darbe vurulmuştu(buna halen gülüyorum), dik duruş(!) sergileyecektik (ne demekse), hakemler ve rakipler paniğe kapılacaktı, ben başka bir başkan adayının adamıydım, Fenerliydim falan filan...

''Bir telefon gelir, yelkenler suya iner dostlar, boşuna heyecanlanmayın, çapı yetmez'' dedim bin defa... Şimdi de diyorum ki, bir telefon gelir, ''sana ihtiyaç kalmadı'' denir ve gider... Başka türlü de gitmez dostlar... Boşuna heyecanlanmayın...

Gelişin nasıl olursa, gidişin de öyle olur... Herkes dönüp bir baksın kendi yaşamına... Böyle olduğunu görecektir...

Usta kim başkan olmali???.yazdiklarini okuyorum herhalde belirli bir cevren var cogu kisiyi taniyosun.

Terzioğlu
30.12.2013, 16:10
Kararsizim o yüzden oy vermiyorum simdilik.

Emrah Akcagöz
30.12.2013, 16:13
Anketi Mustafa Reşit Akçay diye okudum. Allah aşkına adımı şu listeden silin.
Üzülme, Mehdiler de hata yapar.

:D

İskender Çakmak
30.12.2013, 16:23
hiç kazanmamalıydı ama yaptık bir hata işte.

omerserif
30.12.2013, 17:29
Başkan camiayı birleştireceğine iyice ayrıştırıyor, taraftarı birbirine düşürüyor. Bu yönetimi gelmeden önce desteklediğim gibi şimdide değişmesini istiyorum. Trabzonspor taraftarını hayal kırıklığına uğrattılar.

Ömer Akdağ
30.12.2013, 17:30
Senol Gunes baskan, Shota Arveladze T.D., TRABZONSPOR SAMPIYON.

Baskan da hoca da mutlaka gitmeliler.

Hürgün Aygün
30.12.2013, 17:34
Şüphesiz ki evet etmeli.

poetricus
30.12.2013, 18:25
Biri beni mi çağırdı; geldim işte!
Sormak bile abes, istifa yetmez, seppuku yapmalı...

tristram
30.12.2013, 18:45
secim suresince hacinin bu is icin yeterli olmadigini soyledik durduk,
devam etmeli diyen arkadaslar hadi bir hatadir o zaman desteklediniz ama gelinen noktada ne icin destekliyorsunuz?
yani bu adamin gorevde kalmamasi icin daha ne yapmasi gerekiyor?alenen cikip bize ve trabzonspor'a dumduz gitmesinimi bekliyorsunuz.
baskanlik sureci boyunca hem kendini hem trabzonspor'u yeterince rezil etmedi mi?kulubu parti teskilati yapmadi mi?
taraftari birbirine dusurmedi mi?herseyi gectim sike davasinda kendi soylediklerini teker teker yemedi mi?
simdi kalkip bu adama devam etsin diyorsunuz oyle mi, bir gidin isinize arkadas.yaziklar olsun..

DEEP BLUE
30.12.2013, 19:00
Usta kim başkan olmali???.yazdiklarini okuyorum herhalde belirli bir cevren var cogu kisiyi taniyosun.

Malum kongredeki adaylar içinde ''benim adayım'' Muharrem Usta idi... Kulübü siyasete sokarmış, bu nedenle başkanlığa layık görülmedi...:D

Önümüzdeki kongrede kimler aday olur bilemiyorum. Daha doğrusu kimler örümcek ağlarını yırtıp geçebilir, göreceğiz...

Abdullah Altıntaş
30.12.2013, 19:06
Nasıl ki şike yoktur diyen şerefsizdir, uefaya başvurmayanda şerefsizdir.

Muhteva
30.12.2013, 19:23
Istifa etmeli ama yerine de saglam bir aday bulmaliyiz Muharrem Ustanin yarin siyasete bulasmayacaginin garantisi yokki sonucta ihoyu kinadigini hic duymadim

DEEP BLUE
30.12.2013, 19:25
Aha bir tane daha... Sabır...

SADECETRABZON61
30.12.2013, 19:43
Durması bile hata..Biran önce hemde etmeli..

ibrahim
30.12.2013, 19:55
Abi iyi güzel diyorsunda, o kadar genel kurul çağrılarına rağmen Muharrem Usta seçmeni neden harekete geçmiyor? Yada kendisi neden harekete geçirmiyor seçmenini? Öyle direkt demesine gerek yok, aday olacağını çıtlatsa bir iki gazeteciye o bile yeter...

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

DEEP BLUE
30.12.2013, 19:58
Abi iyi güzel diyorsunda, o kadar genel kurul çağrılarına rağmen Muharrem Usta seçmeni neden harekete geçmiyor? Yada kendisi neden harekete geçirmiyor seçmenini? Öyle direkt demesine gerek yok, aday olacağını çıtlatsa bir iki gazeteciye o bile yeter...

Bununla ilgili uzunca bir yazmıştım. Önüm kesiliyor demişti... Ama zamanı gelecek elbet diye eklemişti... Kime? Bizzat bana... Nerede? Bursa Atatürk Kapalı Spor Salonunda... Ne zaman? Tofaş Basketbol maçı günü...

Sercan Yaylı
30.12.2013, 21:02
Bence kesinlikle istifa etmeemeli trabzonspor menfaatleri icin calmadik kapi birakmayan tek baskandir. Iyi niyetinden suphe duymuyorum. gucu yetmedigi yerlerde gucu olandan yardim aliyor ve en cok ta diger baskanlardan ayiran ozelligidir.

iyattara
30.12.2013, 21:03
Net bir şekilde siyaseti Trabzonspor'un taa içine sokmuş biri, sadece bu yüzden bile istifa etmelidir.

Helvacı61
30.12.2013, 21:33
şuna bile hayır diyenler var...

Samet Yildirim
30.12.2013, 21:49
Ben hayir dedim ama laf olsun diye dedim..

Kafasina silah dayasaniz istifa etmez cünkü...

muratt
30.12.2013, 21:57
Kupanin Trabzon'a gelmedigi her gun IHO namus sozunu tutmamis demektir!
Ya istifa etsin, ya da ciksin birsey soylesin... Oyle siyasetin kucagina oturmakla olmaz bu isler.. Yapamiyorsa yapana biraksin...

muratt
30.12.2013, 22:08
Sadri baskanin degerini bu kulup ileride anlayacak.. O zamana kadar IHO gibi baskanlar bize mustehak !
Istifa etse ne olacak, yine IHO gibi bir baskasi gelecek.. Sadece ismi farkli olacak ama yine siyasetin elinde olan, yine tecrubesi ve vizyonu eksik olan, ve yine egitim ve okumusluk seviyesi ortalamanin altinda..

calypso
30.12.2013, 22:17
Istifa edermi bilmem ama iho ts tarihinde, "the world leader" anisiyla hatirlanacaktir baska birseyle degil.

Enisc
30.12.2013, 22:20
Bence kesinlikle istifa etmeemeli trabzonspor menfaatleri icin calmadik kapi birakmayan tek baskandir. Iyi niyetinden suphe duymuyorum. gucu yetmedigi yerlerde gucu olandan yardim aliyor ve en cok ta diger baskanlardan ayiran ozelligidir.

Yapma yönteminde olağanüstü yanlışlıklar var. Ve çalınan şampiyonluk için özellikle BMN'nin aylarca ısrar ettiği başvuruyu ısrarla yapmayan hatta ve hatta UEFA Disiplin Kurulu gerekçeli kararının kulübün avukatından saklamış bir başkan ortadayken (ki yaptığı yanlışların sadece 100de birini söyledim) hâlâ devam etmeli diyorsanız kusura bakmayın ama burda sizin siyasi görüşünüz düşüncenizin önüne geçmiş.

O kupayı dik duruşumuzla hak ettik ve yine dik duruşumuzla alacağız. başkan izin verirse tabi..

bordolumavi
30.12.2013, 22:30
Hacı giderse buyuk ihtimal usta gelir heralde bence usta haci dan daha kotu olamaz cunku kimse haci dan daha kotu olamaz,usta trabzonspora biseyler verecektir fakat neden bilmiyorum şike konusunda usta yı hiç samimi bulmuyorum şike konusu hic acilmasada o konulara girmesek habalarinda gibi geliyor bana,umarim yanilirim

Muhteva
30.12.2013, 23:27
İyi niyetli olabilir ancak yonetici vasiflarina sahip değil ayrıca söyledikleri birbirini tutmuyor bir gun siyasete bulasmadik diyor öteki gün siyaset iliklerimize kadar girecek diyor bunlar hem takimi hemde taraftarı bolen ifadeler yani niyeti bizi kurtarmiyor

Yaptiklarinin yanlış oldugunun bile farkında değil kalibre sorunu var

RaşitCan
31.12.2013, 04:41
Durduğu hata ben bu kadar afedersiniz pişkin birini görmedim, ne dedi ne yaptı ! ( ne yapmadı) güya ilk üç ayda kupayı getirip sahil şeridin de şov yapıcaktı bildiğin hallederiz kadir.

sifuni
31.12.2013, 04:44
Klübe siyaseti sokan kupasini calan adami aklayanlarla miting miting dolasan, verdigi hicbir sözde duramayan, geldiginden beri yönetimdeki cogu isimle ters düsen,kendi taraftarlarini asagilayan baskan elbette istifa etmeli.Ama bizim bunu istememiz malesef hicbirsey degistirmeyecek.

aaahmet61
31.12.2013, 05:42
kimse kendini kandırmasın.bu kadar borca, kulübe siyaseti sokmayan adam henüz anasından doğmamıştır.varsa öyle birisini yazın.

SALDIRAY
31.12.2013, 06:44
Göreve geldiğinde bu işi başarır diye umuyordum. Ancak ne verdiği sözleri yerine getirdi, ne de doğru düzgün bir icraatı oldu. Siyasetin içinde takımı boğdu. Kendi egosunu tatmin etmekten başka bir iş yapmadı. Madem verilen sözler yerine getirilmiyor, tutamayacağın sözleri verme. ! Derhal istifa etmelidir.

ucurum
31.12.2013, 07:14
Gözünü yediğimin anketin sonucuna bak ya... Bir taraftan gurur verici diğer taraftan kim seçti o zaman bu adamı?

Emre GÜRDAL
31.12.2013, 08:00
O mitinglere gitmeseydi....ve şikeciler dussun deseydi bugun buyuk baskan en iyi baskan olurdu hpimizin gozunde ama ...o mitinglere gitmcekti...sen siyaset adami degilsin sen spor adamida degilsin...SEN TRABZONSPOR kulubu baskaniisin...sen gucluye karsi boyun egen degil onun karsina dikilecek tek guclu olmaliisn....o yuzden baskanim biizimla degilsın:-)

Fatih Öztürk
31.12.2013, 11:51
Sadri baskanin degerini bu kulup ileride anlayacak.. O zamana kadar IHO gibi baskanlar bize mustehak !
Istifa etse ne olacak, yine IHO gibi bir baskasi gelecek.. Sadece ismi farkli olacak ama yine siyasetin elinde olan, yine tecrubesi ve vizyonu eksik olan, ve yine egitim ve okumusluk seviyesi ortalamanin altinda..

Sadri Şener'in değerini en çok bilenlerden biriyim.gelişi 29 milyon gidişide 200 milyon borç,virane olmuş kadro,bankalara 2015 yılı sonuna kadar temlikler,elinden çalınan oyuncular için çaresizce yakınmalar,her transferde menajerlere peşkeş çekilen milyon eurolar.

Ben bunları ilerdede unutacak değilim.2010-11 şampiyonluğunu unutmadığım gibi!

Gel gelelim siyasete.emin olun Hacıosmanoğlu kadar olmasa bile Sadri Şener yönetimide Faruk Özak'ın gölgesinde senelerce siyasi iradeye paket halinde hediye edilmiştir.siyasi mevzuda hiç kimse pir ü pak değildir.selametle.

Ilelioglu
31.12.2013, 12:40
Sirf Mecnun'u akladigi icin bile gitmeli. O kadar cok hatasi varki saymakla bitmez.

..

Aykırı_adam
31.12.2013, 14:21
Sadri Şener'in değerini en çok bilenlerden biriyim.gelişi 29 milyon gidişide 200 milyon borç,virane olmuş kadro,bankalara 2015 yılı sonuna kadar temlikler,elinden çalınan oyuncular için çaresizce yakınmalar,her transferde menajerlere peşkeş çekilen milyon eurolar.

Ben bunları ilerdede unutacak değilim.2010-11 şampiyonluğunu unutmadığım gibi!

Gel gelelim siyasete.emin olun Hacıosmanoğlu kadar olmasa bile Sadri Şener yönetimide Faruk Özak'ın gölgesinde senelerce siyasi iradeye paket halinde hediye edilmiştir.siyasi mevzuda hiç kimse pir ü pak değildir.selametle.
Ben sadri şeneri hiç parti otobüsünü üstünde görmedim.Parti mitinglerinde el sallarken görmedim .İmaza törenindde yalakalık yaparken görmedim.Türkiye cumhuriyetini vatandaşlarını ideolojik olarak ayırıp vatan haini muamelesi yaparken görmedim.Arada çok büyük zeka farkı var.Sadri şener siyaseti kullanıyorsa bile bunu milletin gözüne sokmadan,ayrıştırmadan el altından yaptı eğer yaptıysa ki ben inanmıyorum.Bunlar ancak koyun güderler.
Sadri şeneri ekonomik olarak eleştirdiğin kısımda ise şu soruyu soralım.Karşılığında şampiyonluk vermedimi sana?.Sen muhtemelen şu cevabı veririsn böyle şampiyon oalcaksak hiç olmasın.Kulube zarar vererek kazanlılan şampiyonlukdan hayır gelmez tarzı cevap vereceksin.Yani ortada bir kazanım olmasına rağmen eleştiriyorsun.Demekki şampiyonlukdan yani maç kazanmakdan daha önemli şeyler olduğunu düşünüyorsun.Ohalde benim MRA yı eleştirirken nde demek istdeğimi anlamış olmasın.Bende yere batsın 3 puanı böyle korkak,pısırk,ruhsuz futbol oynarak şampiyon oalcaksak hiç olmayalım diyorum. Yanı sen nasıl şampiyon olurken bile hiç unutayacağım yaptıklarını deyip eleştiriyorsun,bende böyl namağlup bile bitirsek ligi bende MRA nın bu futbolunu hiç unutmayacağım bu lekeyi unutmayacaağım diyorum.Ama sen bunu kabul ediyorsun.Kabul etmesende yav işde adamın kadrosu kısıtlı,zaman verin tarzı cümleler.O halde bende sadri şeneri bu tarz cümeleler ile çok güzel savunurm.Kısacası kendi yazdıklarınla çelişkye düşüyorsun farkında değilsin

Mert M.
31.12.2013, 14:24
İstifa etmesini istemek için önümüzde yığınla sebep duruyorken bir de soruyor musunuz yani? :)

özgür6161
31.12.2013, 14:29
Beyler Sadri Şener faslını artık kapatalım.İyisiyle,kötüsüyle son 20 yılın Atay Aktuğ Başkan ile en iyi dönemini yaşattı Trabzonspor'a...

Bunu vicdanı olan hiç kimse inkar edemez...

Şu an yönetilmiyoruz sorunumuz bu.Kötü de olsa en azından yönetilirdik ama şu an yönetilmiyoruz.Buna kafa yormak ve bu doğrultuda değerlendirmek gerek...

İyi günler...

Tatar Kemal
31.12.2013, 14:32
mustafa reşit'i de alıp derhal gitmeli. hala daha kulüpte durmalarına şaşıyorum.

Derin Trabzon
31.12.2013, 14:34
Sadriyi eleştirip dururdum ama İho yu görünce, sadri gözüme evliya gibi görünmeye başladı şerefsizim.

Sadrinin eleştirilecek çok hatası vardı ama en azından bir başkan gibi duruyordu, iho aynı uzun yol otobüs şöförü gibi duruyor.

Fatih Öztürk
31.12.2013, 14:35
Ben sadri şeneri hiç parti otobüsünü üstünde görmedim.Parti mitinglerinde el sallarken görmedim .İmaza törenindde yalakalık yaparken görmedim.Türkiye cumhuriyetini vatandaşlarını ideolojik olarak ayırıp vatan haini muamelesi yaparken görmedim.Arada çok büyük zeka farkı var.Sadri şener siyaseti kullanıyorsa bile bunu milletin gözüne sokmadan,ayrıştırmadan el altından yaptı eğer yaptıysa ki ben inanmıyorum.Bunlar ancak koyun güderler.
Sadri şeneri ekonomik olarak eleştirdiğin kısımda ise şu soruyu soralım.Karşılığında şampiyonluk vermedimi sana?.Sen muhtemelen şu cevabı veririsn böyle şampiyon oalcaksak hiç olmasın.Kulube zarar vererek kazanlılan şampiyonlukdan hayır gelmez tarzı cevap vereceksin.Yani ortada bir kazanım olmasına rağmen eleştiriyorsun.Demekki şampiyonlukdan yani maç kazanmakdan daha önemli şeyler olduğunu düşünüyorsun.Ohalde benim MRA yı eleştirirken nde demek istdeğimi anlamış olmasın.Bende yere batsın 3 puanı böyle korkak,pısırk,ruhsuz futbol oynarak şampiyon oalcaksak hiç olmayalım diyorum. Yanı sen nasıl şampiyon olurken bile hiç unutayacağım yaptıklarını deyip eleştiriyorsun,bende böyl namağlup bile bitirsek ligi bende MRA nın bu futbolunu hiç unutmayacağım bu lekeyi unutmayacaağım diyorum.Ama sen bunu kabul ediyorsun.Kabul etmesende yav işde adamın kadrosu kısıtlı,zaman verin tarzı cümleler.O halde bende sadri şeneri bu tarz cümeleler ile çok güzel savunurm.Kısacası kendi yazdıklarınla çelişkye düşüyorsun farkında değilsin

Benim yorumumu doğru dürüst okusan bu yazdıklarının yarısını yazmana gerek kalmayacak, ne aklını nede parmaklarını yoracaktın.ne demişim 2.satırda?2010-11 şampiyonluğunu unutmayacağım!

Buyur şimdi yorumunu gözden geçir tekrar yaz hadi.

Aykırı_adam
31.12.2013, 14:40
Benim yorumumu doğru dürüst okusan bu yazdıklarının yarısını yazmana gerek kalmayacak, ne aklını nede parmaklarını yoracaktın.ne demişim 2.satırda?2010-11 şampiyonluğunu unutmayacağım!

Buyur şimdi yorumunu gözden geçir tekrar yaz hadi.
Evet bende Mra nın uefada bu aşamaya gelmesini tarihimizde namağlup oalrak ilke kez böyle bir başarsını unutmyacağım.Ama unutmamak birşeyi değiştirmiyor demekki.Sende şampiyonluğu unutmuyacaksın ama Sadri şenere yaptığın eleştirlerdende geri kalmıyorsun.Bende aynısnı yapıyorum işde daha açık ne şekilde anlatılabiilr bilmiyorum.Sen ortada bir başarı olmasına rağmen bu kadar ağır eleştiryorsan bende aynsını yapıyorum işte.

Fatih Öztürk
31.12.2013, 14:45
Evet bende Mra nın uefada bu aşamaya gelmesini tarihimizde namağlup oalrak ilke kez böyle bir başarsını unutmyacağım.Ama unutmamak birşeyi değiştirmiyor demekki.Sende şampiyonluğu unutmuyacaksın ama Sadri şenere yaptığın eleştirlerdende geri kalmıyorsun.Bende aynısnı yapıyorum işde daha açık ne şekilde anlatılabiilr bilmiyorum.Sen ortada bir başarı olmasına rağmen bu kadar ağır eleştiryorsan bende aynsını yapıyorum işte.

Aykırı kardeş.2 sene önce burada Sadri Şener'e millet küfür ediyor diye küfüre küfürle cevaplar verdiğim için defalarca ceza aldım.benim kadar Sadri Şener'i sevenide göremezsin emin ol.benim sevgim Trabzonspor başkanllık makam koltuğunadır.bugün Hacıosmanoğlu ve Mustafa Akçay'da babamın oğlu değil.sevgimiz saygımız bulundukları mevkiileredir.yeri gelecek eleştireceğiz yeri gelecek öveceğiz anlaşılmayan bir durum varmı?

Aykırı_adam
31.12.2013, 14:47
Aykırı kardeş.2 sene önce burada Sadri Şener'e millet küfür ediyor diye küfüre küfürle cevaplar verdiğim için defalarca ceza aldım.benim kadar Sadri Şener'i sevenide göremezsin emin ol.benim sevgim Trabzonspor başkanllık makam koltuğunadır.bugün Hacıosmanoğlu ve Mustafa Akçay'da babamın oğlu değil.sevgimiz saygımız bulundukları mevkiileredir.yeri gelecek eleştireceğiz yeri gelecek öveceğiz anlaşılmayan bir durum varmı?
Aynı fikirdeyim..

Fatih Öztürk
31.12.2013, 14:50
Aynı fikirdeyim..

Eyvallah kardeşim.

Kadir Yeter
31.12.2013, 15:16
Forumda istifâ istemek; kişinin, hangi görevi yerine getirdiğine ve "ismet"liğine bağlıdır...

kadiryeter Kadir Yeter.

2013'ün son günü.
tp://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1919455952

Gökhan Koç
31.12.2013, 15:22
Bu soru şöyle olsaydı bile: "İbrahim Hacıosmanoğlu istifa edecek, yerinede sokaktan çevirdiğimiz herhangi bir insan başkan olacak, genede kabul ediyor musun ?"

Cevabım, evet olurdu.

Harun-61
31.12.2013, 15:33
İşte Yakup Aslan'ın TrabzonTV'de yaptığı açıklamalar:
"Geliri hiç olmayan bir kulüp 3 yılda 350 Trilyon ödemeliydi. 190 Trilyon civarında nakit para lazımdı. Bu arada biz 4 ayda 80 trilyon ödedik. Bu tarihi bir paradır Trabzonspor için. Bunun başka bir örneği yok. Türkiye'de hangi kulüp 4 ayda 80 trilyon para bulup ödedi?
Başkan'ı gerçekten tebrik etmek lazım. Çok büyük bir çevresi var. Bu parayı tamamen çevresinden buldu. 'Nereden buldu?' diyorlar. Bu bizi ilgilendirmez. Kendi şahsi ilişkileriyle para buldu. Aralarında Fenerbahçeli iş adamları da var. Hatta bir Fenerbahçeli "Bizi Aziz Yıldırım'dan kurtar da size her türlü desteğe hazırım." demiş başkana.
Trabzon'da 2 Milyon euro verebilecek adam var mı? Bulacak adam var mı? Yok. Konuşmak kolay. Yaparız,keseriz, asarız güzel de buyrun, hodri meydan!
Hacıosmanoğlu ve ekibi olmasaydı bu kulüp en fazla 10 gün giderdi. Personel ve futbolcu maaş alamadığı zaman adamın boğazını sıkar. Futbolcuların çoğu serbest kalabilirdi maaş alamadıkları için.
Zokora, "Ben alacaklarımı almadım. Siz dua edin ben UEFA'ya gitmedim. UEFA'ya gitseydim hem paramı alır hem de serbest kalırdım." dedi. Bir şey diyemiyorsun ki adamlara. Ufak tefek olay olduğu zaman herkes ayaklanıyor. Biraz sabredecekler. 1 sene sabreden adamlar 10 gün idare edemiyor, ben anlayamıyorum.

muratt
31.12.2013, 21:56
İşte Yakup Aslan'ın TrabzonTV'de yaptığı açıklamalar:
"Geliri hiç olmayan bir kulüp 3 yılda 350 Trilyon ödemeliydi. 190 Trilyon civarında nakit para lazımdı. Bu arada biz 4 ayda 80 trilyon ödedik. Bu tarihi bir paradır Trabzonspor için. Bunun başka bir örneği yok. Türkiye'de hangi kulüp 4 ayda 80 trilyon para bulup ödedi?
Başkan'ı gerçekten tebrik etmek lazım. Çok büyük bir çevresi var. Bu parayı tamamen çevresinden buldu. 'Nereden buldu?' diyorlar. Bu bizi ilgilendirmez. Kendi şahsi ilişkileriyle para buldu. Aralarında Fenerbahçeli iş adamları da var. Hatta bir Fenerbahçeli "Bizi Aziz Yıldırım'dan kurtar da size her türlü desteğe hazırım." demiş başkana.
Trabzon'da 2 Milyon euro verebilecek adam var mı? Bulacak adam var mı? Yok. Konuşmak kolay. Yaparız,keseriz, asarız güzel de buyrun, hodri meydan!
Hacıosmanoğlu ve ekibi olmasaydı bu kulüp en fazla 10 gün giderdi. Personel ve futbolcu maaş alamadığı zaman adamın boğazını sıkar. Futbolcuların çoğu serbest kalabilirdi maaş alamadıkları için.
Zokora, "Ben alacaklarımı almadım. Siz dua edin ben UEFA'ya gitmedim. UEFA'ya gitseydim hem paramı alır hem de serbest kalırdım." dedi. Bir şey diyemiyorsun ki adamlara. Ufak tefek olay olduğu zaman herkes ayaklanıyor. Biraz sabredecekler. 1 sene sabreden adamlar 10 gün idare edemiyor, ben anlayamıyorum.

Simdi IHO bu parayi cevresinden buldu iyi guzel de o zaman soyle bir soru soralim:

Bu parayi cevresi takima hibe mi etti ?
Yarin IHO yonetimden ayrilinca bu paralari geri isteyecek mi ? cevresi geri isteyecek mi ?
Yok mesele sadece sicak para bulmak ise, o birsekilde bulunuyor.. Yeni sponsor bulursun, stadin ismini satarsin, futbolcu satarsin, hisse satarsin, en kotu banka kredisi cekersin felan.. Simdi o zaman IHO'nun burada yaptigi ne biri bana aciklasin ?
Ha bulunan para, kulube hibe edildiyse, veya IHO cebinden cikartip veriyorsa ben bu yorumu print edip yerim, IHO'yu da kafamin ustunde tasirim...

Arkadaslar, mesele para bulma meselesi degil... Buldugun parayi ne yaptigin meselesi. O parayla basari getirip borclari odeyebiliyor musun, yoksa o parayi da mundar ediyorsun.. mesele budur..

Mesele, vizyon meselesi biraz.. Profesyonellik meselesi... Kurumsallik meselesi... Takimi futbol kordinatorune emanet edecem, futbola karismayacam deyip transfer komitesinin basina gecme isi degil... Siyasetten kurtaracam deyip, sonra saka gibi parti otobusune cikma isi de degil..

Trabzonspor neden Atay Aktug, Faruk Ozak ve Sadri Baskan zamaninda basarili olmus da MAY, Nuri Albayrak ve bugun IHO gibi baskanlarin yonetiminde amatorler gibi yonetiliyor bir dusunmek lazim... Bugun kulubun basina su bmn'den cevresi olmayan 20 kisiyi yonetim olarak koyun, onlar da para bulur merak etmeyin...

IHO yonetimiyle ilgili begendigim tek dogru sey, henuz carcur edilen bir transfer harcamasi yok bunu da buraya yazmam lazim. Boss ve Malouda gibi isimleri bonservissiz getirebilmek de basaridir. Bunu da yukarida ovdugum baskanlar yapamamisti, bu da bir gercek...

must61
31.12.2013, 22:06
Bu adam Trabzonspor'a layık görülüp başkan yapıldı bir kere, istifa etse ne olur olmasa ne olur.

Ligi 7.sırada bitirip amacına ulaştığını deklare eden teknik kadroyla bir bütün bir uyum içinde çalışıyorlar işte.

Benim tuttuğum Trabzon'la bunların yönettiği takım bir değil.

Tahammül edilemeyen rezil maçları ve akabinde hem takımı ,hem taraftarı küçük düşürücü açıklamaları kendimize eziyet ederek izlemekten vazgeçtiğimiz gün misyonlarını tamamlamış olacak bu insanlar.

emre81
01.01.2014, 00:45
Noldu ne zaman basvuruyoruz fifaya yerel secimlerden sonra mi?

h_brn10
01.01.2014, 01:17
Bence etmeli..

brnclhn
01.01.2014, 01:35
şu sonucu görünce az da olsa içim rahatladı en azından çoğunluk farkında bişeylerin...

ibrahim
01.01.2014, 01:40
Bu adam Trabzonspor'a layık görülüp başkan yapıldı bir kere, istifa etse ne olur olmasa ne olur.

Yapmayın Allah aşkına kimse layık falan görmedi. Başkan adayları arasında seçim propagandasını tam olması gereken şey üzerinden yürüttü IHO. İki senedir şike çetesi tarafından pısırık başkanımız sayesinde eziliyorduk. Taraftar bu ezikliğe çare olarak denize düşen yılana sarılır misali sesi en gür çıkanı seçti başkan olarak. Aradan yirmi sene geçse bile ilk maddemiz bu olacaktır. Taraftarı saha dışında ezdirmeyeceğine inandıran ilk kişi seçilecektir bundan sonra.

dağlıca61
01.01.2014, 01:52
onun için bir güven oylaması şart oldu, kongre kararı alarak delegeden güven oyu alması şart gibi görünüyor ama tabi o cesareti gösterebilir mi, sanmıyorum. Başkanı şu aşamada mevcut yönetim kurulu dışında kongre kararı almaya zorlayacak başka bir güç yok gibi görünüyor.

dağlıca61
01.01.2014, 01:55
eğer ki taraftar baskısı olmasın başkan değil UEFA ya FİFA ya Futbol Federasyonuna da başvurmazdı.

Cengiz Çubukcu
01.01.2014, 07:56
Üzgünüm ama kendi istemediğine göre istifa etmesi mantıklı değil, çünkü kongre üyeleri teveccüh buyurdu ve kendisini seçti! Hak ettiğimiz gibi yönetiliyoruz...

Hamdi Karamahmutoğlu
01.01.2014, 08:22
Durduğu kabahat.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
01.01.2014, 09:03
Üzgünüm ama kendi istemediğine göre istifa etmesi mantıklı değil, çünkü kongre üyeleri teveccüh buyurdu ve kendisini seçti! Hak ettiğimiz gibi yönetiliyoruz...

Seçilirken vaad ettiği ve taahhüt ettiği her şeyin neredeyse aksini yapıyor bu adam.

Bu yüzden bu fikre katılmıyorum.

Yani seçilmek için kendini gösterdiği gibi bir yönetim sergilemediği için kendini seçenlerin teveccühüne mazhar sayılmaz sadece kendini seçenleri kandırmış sayılır.

Ha böyle bir durumdan gocunacak ve istifa edecek adam bunu zaten yapmaz.

O yüzden istifa onurlu bir müessesedir.

Buna çok güldüm. :)

Rıza ÇOLAK
01.01.2014, 10:55
Durduğu kabahat.
Seçilmesi ondan daha büyük kabahatti.

şenol.08.borçkalı
01.01.2014, 11:44
Ankete hayır oyu kullandım .
Çünkü , baskanda bizim gibi hasta TS'li.Aynı yoldayız, hedeflerimiz aynı ..
İsteklerimiz aynı,
En bastada şikecilerin elinde olan, gasp edilen kupamızı almak.
Fakat isteklerimizi isteme seklimiz farklı,
Belki faydası olacağını sandığı için siyaset kimliğini ön plana cıkardı.
Sonuc itibariyle keske siyasi kimliğini ön plana cıkarmasaydı..Yanlıs yaptı bencede..
Ancak baskan gidecek yerine kim gelecek ??
Size söyleyeyim en büyük aday Muharrem Usta olacak.Oda bizim gibi hasta Ts li ancak onun sonuca gitme yoluda aynı :)
Değişen ne olacak. :)
Boşu boşuna patinaj çektireceğiz takımı bu dar günlerde.
HAKAN KULACOĞLU gelecek ise eyvallah gelsin.Bende seviyorum Hakan Kulacoğlunu.
Ancak gördünüz cok düşük oy aldı.İnsallah birgün gelir.
Bence su an itibariyle baskanın istifa etmesini istememiz cok mantıksız.
Ona destek olalım , geriyorsa yol gösterelim ,tartısalım ,yanlıslarını söyleyelim.
Cok merak ediyorum ve hakikaten bilmediğim için soruyorum.
BMN olarak bir görüşme talebimiz oldumu BASKAN ile ??

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
01.01.2014, 12:23
Ankete hayır oyu kullandım .
Çünkü , baskanda bizim gibi hasta TS'li.Aynı yoldayız, hedeflerimiz aynı ..
İsteklerimiz aynı,
En bastada şikecilerin elinde olan, gasp edilen kupamızı almak.
Fakat isteklerimizi isteme seklimiz farklı,
Belki faydası olacağını sandığı için siyaset kimliğini ön plana cıkardı.
Sonuc itibariyle keske siyasi kimliğini ön plana cıkarmasaydı..Yanlıs yaptı bencede..
Ancak baskan gidecek yerine kim gelecek ??
Size söyleyeyim en büyük aday Muharrem Usta olacak.Oda bizim gibi hasta Ts li ancak onun sonuca gitme yoluda aynı :)
Boşu boşuna patinaj çektireceğiz takımı bu dar günlerde.
HAKAN KULACOĞLU gelecek ise eyvallah gelsin.Bende seviyorum Hakan Kulacoğlunu.
Ancak gördünüz cok düşük oy aldı.İnsallah birgün gelir.
Bence su an itibariyle baskanın istifa etmesini istememiz cok mantıksız.
Ona destek olalım , geriyorsa yol gösterelim ,tartısalım ,yanlıslarını söyleyelim.
Cok merak ediyorum ve hakikaten bilmediğim için soruyorum.
BMN olarak bir görüşme talebimiz oldumu BASKAN ile ??

Kendisine doğrudan görüşme talebimizi ilettik fakat sonra bahsettiği gün ve saatte kendisine ulaşamadık. :)

.

Gökhan Koç
01.01.2014, 12:38
Bu ankete katılanlar,

şu ankete de katılsınlar lütfen

http://www.jetanket.com/p/275708707d

Emre İskender
01.01.2014, 12:44
Hayır, görevine devam etmeli... Çok net...

Çünkü başkan ya vezir olacak ya rezil.... Vezir olursa söylediklerini yaparsa kim istemez...

Rezil olursa hepimize bir ders olur... Bundan sonra da aynı tarz başkan adayı ne çıkar ne oy verilir...

şenol.08.borçkalı
01.01.2014, 13:01
Bu ankete katılanlar,

Şenol Güneş baskan, ( EFSANEMİZ )
Kulacoğlu Asbaskan , ( DİREKT ADAM )
iyi takım olur ama genel kuruldaki delege profili ( özellikle eski üyeler ) bu tür anketleri maalesef yanıltıyor.

AhmetG.
01.01.2014, 13:04
Ya arkadaşlar erken başarı istiyoruz, iyi oyuncu ve teknik ekip istiyoruz, adam gibi dik yönetim istiyoruz.

Lakin hem hocanın hem yönetimin ilk tecrubeleri bunlar.
Hatalı eksik yanlış karar ve adımlar atılabilir normaldir.

Unutmayalım geçen sene sonunda bu takımdan hangimiz bu sene için şampiyonluk umudu besliyordu.

Bu oyuncu kadrosu ve hakemlerle ancak bu kadarı olur. Az daha istekli olsak belki 2 3 puan daha alırdık fazlası değil.

Yönetim ve hocanın çok kritik anlarda hataları olabilir. Ama ben inanıyorum ki iyi bir transfer dönemi ile takım toparlanacak ve yönetimin tecrübe kazanması ile işler yoluna girecek.

Zaten başkan istifa etse ya da genel kurula gidilse, yerine gelebilecek daha iyi bir isim var mı?

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Muhammet YILMAZ
01.01.2014, 13:06
Aslında bu yazılan adamların hepsinden bir yönetim kuracaksın.Muharrem Usta,İHO,Şenol GÜNEŞ,Ağaoğlu,Metin Atasoy,Hakan Kulaçoğlu ama hepsine ayrı görev vereceksin.

Mesela Şenol Güneş takımla ilgilenecek,İHO şike süreciyle,Muharrem Usta transferle gibi olsa süper olur ama kabul edilmez tabi

Yunus Emre AYAZ
01.01.2014, 15:25
ben kendisini destekledim ama yapamadı yapacak bişey yok...

Ender Kuyumcu
01.01.2014, 15:50
Bu ankete katılanlar,

Bu mesajı yazdığımda oy verenlerin % 87.82'si İHO'nun gitmesi yönünde oy kullandığından senin haricen açmış olduğun anketi BMN bünyesinde de açmamız gerektiğini düşünüyorum.

Listeyi çok kalabalık tutmadan ilk 5 sıradaki adaylara diğer seçeneği ekleyerek 6 şıklı bir seçim olabilir.

tristram
01.01.2014, 15:52

biri kahvede okey oynuyor digeri milyar dolarlik sirketler yonetiyor.biri universite mezunu digeri okuma yazmayi dorduncu sinifta ogrenmis bir adam..
birinin is dunyasinda bir agirligi var digerinin tek agirligi ali agaoglunun akrabasi olmasi..
biri kaynak yaratmak icin yalakalik yapmak zorunda degil zira kaynak kendisi zaten, digerinin cebinde uc kurus olmadigi icin gorevde kaldigi surece surekli
yalakalik yapmak zorunda..

simdi bu adamlar arasinda fark yok oyle mi?gece ile gunduz kadar fark var..
ayni siyasi goruse sahip olabilirler ama aralarinda vizyon farki var..ve emin olun dunya uzerinde iho kadar parti yalakaligi yapacak bir adam yok.
iho'da belki normal sartlarda yapmazdi ama adam kendisini bir an da trabzonspor baskani olarak buldu.yesillik olsun diye secime katildi baskan oldu.
hazirliksiz yakalandi yani..hos hazirlikli olsa da iho'nun kulup yonetecek capi yok..en fazla boyle kendini ve kulubu rezil ederek yonetebilir iste..
trabzonspor yonetim bazinda en rezil gunlerini geciriyor.kulubun temsiliyeti gitmis durumda.
tez elden def edilmesi gereken bir yonetim var.allah 13.sandiga oy atanlara
tepeden baksin baska bir sey demiyorum..

OnurKul
01.01.2014, 16:20
Ne olursun geldiğin gibi git... MRA değişmeyecek, takımı defansta, topun arkasında uyutacaksa onu da al git.

Çağdaş DENİZ
01.01.2014, 16:25
Kendisine doğrudan görüşme talebimizi ilettik fakat sonra bahsettiği gün ve saatte kendisine ulaşamadık. :)

.

nasıl yani????????

ibrahim
01.01.2014, 16:37
nasıl yani????????

Düğüne falan gitti galiba. :D

SADECETRABZON61
01.01.2014, 17:20
Bu kişi halen daha Başkanmı? istifa etmek için neyi bekliyor?

Bera B.
01.01.2014, 17:41
Adamdan miting varken mi randevu istediniz nedir? Kazlıçeşmedeyiz başkan deseydiniz keşke, adam seçim öncesi sürekli orada olacak zaten.

Adnan Mollasalihoğlu
01.01.2014, 19:32
biri kahvede okey oynuyor digeri milyar dolarlik sirketler yonetiyor.biri universite mezunu digeri okuma yazmayi dorduncu sinifta ogrenmis bir adam..
birinin is dunyasinda bir agirligi var digerinin tek agirligi ali agaoglunun akrabasi olmasi..
biri kaynak yaratmak icin yalakalik yapmak zorunda degil zira kaynak kendisi zaten, digerinin cebinde uc kurus olmadigi icin gorevde kaldigi surece surekli

ayni siyasi goruse sahip olabilirler ama aralarinda vizyon farki var..ve emin olun dunya uzerinde iho kadar parti yalakaligi yapacak bir adam yok.
iho'da belki normal sartlarda yapmazdi ama adam kendisini bir an da trabzonspor baskani olarak buldu.yesillik olsun diye secime katildi baskan oldu.
hazirliksiz yakalandi yani..hos hazirlikli olsa da iho'nun kulup yonetecek capi yok..en fazla boyle kendini ve kulubu rezil ederek yonetebilir iste..
trabzonspor yonetim bazinda en rezil gunlerini geciriyor.kulubun temsiliyeti gitmis durumda.

Büyük işadamı dediğin adamı bak da 2.dalga da almasınlar ;) birilerinin para kasasından ibaret o dediğin adam...

Tuğrul
01.01.2014, 22:58
Başbakan'ı o kadar yalayıp, yutuyorsun. 30 dakika anca görüşüyorsun. Üstelik kendi tabirinle gündeminizde kupa meselesi hiç konuşulmuyor.

Aziz'in basın müşaviri Rıdvan ise her Allah'ın günü BB'ın ofisinde. Senin aksine gündemlerinde şike soruşturmasında izlenecek plan ve program belirleniyor.

İHO gelirken kupa sözü vermişti. Ben ise hiç inanmamış. Onun için Muharrem Usta'yı desteklemiştim. Ne kadar doğru bir seçim yaptığım ortaya çıktı.

Sportif yargılamayı yapan irade türlü kılıflar uydurarak şike yok dedi. İHO ise her defa RTE bu işin içinde değil dedi. Mecnun'a kefil oldu.

İHO istifa etmeli.

20Colman
01.01.2014, 23:42
Mecnun'a kefil olması yok mu, en çokta o hayal kırıklığına uğrattı bizi. Arkadaş sen nasıl mecnun odyakmaz'a kefil olursun anlamış değilim.

Courage
01.01.2014, 23:49

Aradaki vizyon farkı hakkındaki görüşlerinize eksiksiz katılıyorum orası doğru.

Fakat Hacıosmanoğlu'nun ''yeşillik olsun diye'' seçime girdiği fikrinize asla katılamam. Adam daha önceki kongredede aday olmuş seçilememişti. Keza bu seçimde kaç tane kişinin yol masrafını ve üyelik aidat masraflarını üstlenip sandık başına götürdü haberiniz varmı?

TS kongresine gidip bizzat Hacıosmanoğlu lehine oy kullanan Oflu bir arkadaşımın birebir canlı şahitliği var. Kendisinin böyle şeylere ihtiyacı olmaksızın sırf Oflu olduğu için Hacıosmanoğlunu desteklemişliği var ama birçok kişi bu şekilde oy attı.

13.sandığın esbab-ı mucizesi bu olabilir.

ibrahim
01.01.2014, 23:52
Mecnun'a kefil olması yok mu, en çokta o hayal kırıklığına uğrattı bizi. Arkadaş sen nasıl mecnun odyakmaz'a kefil olursun anlamış değilim.

Kaba et korkusundan tabiki. Baska bi nedeni yok...

28TS61
01.01.2014, 23:55
sikiysa bosbakanina bir sor bakalim sikecilerle bulusup ne konusmus diye

calypso
02.01.2014, 01:13
Te amerikada yilin en kotu spor adami secilen kisi hala bu ligin tepesinde mi? Tepesinde..
Kulupler birligi arkasinda mi? Arkasinda..
bjk tarafindan yapilan denetleme raporu yillardir aciklandi mi? Aciklanmadi.
Zamaninda temiz lig deklerasyonu yayinlayan gs baskani suspus mu? Suspus..
Cas tarafindan sucu onaylanan kisi tekrar kulubunun baskani secildi mi? Secildi.
Bir tv yorumcusu dolmabahcedeki ofise zirt pirt gidiyormu? Gidiyor.
Bu liste uzar gider..ben derimki boyle basa boyle tarak :)

SEDAT
02.01.2014, 02:16
* İstifa ne kelime normalde Trabzonu terketmesi gerekir, ama işte kefenliler varken...

muratt
02.01.2014, 16:38
Sayin basbakanin Ridvan'la felan bulusup konusmasina tek kelime edemiyorsa biraksin bu isleri...

Bayraktaroğlu
02.01.2014, 17:05
en hayırlısı istifa

alone_6161
02.01.2014, 17:46
Hala durduğu kabahat....
Kazlıçeşme mitinginde boy gösterdiği anda görevden ayrılmalıydı.

muratt
02.01.2014, 18:25
Ridvan'a ne zaman kefil olacak acaba, ben istifadan cok onu bekliyorum...

onur-ts
02.01.2014, 19:49
o değilde bi ara külüp sitesinden muhalefeti ağır eleştirmiştin.
başbakancığına iki kelam laf edemiyor musun.yemiyor mu yoksa sen de ona tapan akgençler gibi misin başkan?

zafercalikoglu
02.01.2014, 20:10
basbakan la rıdvanın dörtte biri kadar görüşmemiştir,ne olur bu adamdan

Tayfun
02.01.2014, 20:14
Saçma sapan işlerini bir kenara bıraktım hadi.

Sözünde durmayan biri "adam" değildir benim gözümde !

Travelair
03.01.2014, 11:20
Derhal istifa etmeli! Herkes şikayet ediyor ama hala orda. Bu kulübün sahibi yok o zaman

Fatih Öztürk
03.01.2014, 11:29
Derhal istifa etmeli! Herkes şikayet ediyor ama hala orda. Bu kulübün sahibi yok o zaman

Taraftar dışında şikayet edenlerin samimiyetine zerre kadar inanmıyorum.

Cafer Bulur
03.01.2014, 22:14

Aynen,Trabzonspor baskani konusmaz icraat yapar dedi ama ortada icraat diyebilecegimiz bir sey yok.

Sadece ve sadece avrupada basarili oldugumuz icin baskan a muhalefet yapilmadigini düsünüyorum.

Ama bunun da bir balon oldugunu juventus macinda hep beraber yasayacagiz...

Kamil Çakmak
03.01.2014, 22:20
Ben, Şike döneminde Klübünün haklarını sonuna kadar arayan ve aradığını baylaşan bir yönetim istiyorum. Siz bu yönetimin, Camianın haklarını sonuna kadar aradığına inanıyormusunuz? Ben inanmıyorum. Aradıysa bizle paylaşsın.

Fatih Birinci
03.01.2014, 22:21
Etmemeli ki neler yapabilecegi veya yapamayacagini görelim...ki ben taraftarlari siyasi görüşünden dolayi bölmesine ragmen başkana güveniyorum...ya vezir olacak ya da rezil olacak....vezir olursa bizi mutlu edecek rezil olursa burda ki cogu arkadaş mutlu olacak

must61
03.01.2014, 22:25
Daha ne kadar rezil olup rezil edebilir ki.

bordolumavi
03.01.2014, 22:26
Etmemeli ki neler yapabilecegi veya yapamayacagini görelim...ki ben taraftarlari siyasi görüşünden dolayi bölmesine ragmen başkana güveniyorum...ya vezir olacak ya da rezil olacak....vezir olursa bizi mutlu edecek rezil olursa burda ki cogu arkadaş mutlu olacak

Rezil oldu da vezir olabilecekmi onu bende merak ediyorum,rezil olunca niye burdaki birileri mutlu olsun burda bulunan herkesin tek ortak noktasi varsa oda trabzonspor sevgisidir,keşke bende senin kadar iyimser olup baskanin hala birseyler yapa bilecegini dusunsem ama cok degil az bisey yaptiklarina kafa yorunca hicbirsey yapamayacagi cok belli

Fatih Öztürk
04.01.2014, 00:10
Sezon sonunda takımın lıgdeki konumuyla mali tabloyu bekliyorum.

28TS61
04.01.2014, 02:47
hadi meydan okusana bosbakanina ve görüstügü kisilere

zafercalikoglu
05.01.2014, 12:35
NEDEN istifa edecekmiymişki kupa gelecek,gelmezse gidecek oyüzden oy vermedinizmi

DarthVader
05.01.2014, 12:45
Mra istifa ettiği zaman salı günü istifasını aciklayacagini söylemiş. Iho da tamam o zaman perşembe günü de ben istifa ediyorum diyerek Mra yı döndürmus.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

demir
05.01.2014, 15:07
hırsızlıkdan, cete lıderlıgınden, asker kacaklıgından bıtmeyen futbolu; sıyasetle aklayanları seyredıp, sıyaset yapıyor dıye bır adama ıstıfa dıyen zıhnıyet, sadece kendı sıyası gorusune ters dusuyor dıye ıstıfa dıyen zıhnıyettır ... elın seref yoksunları sıyası gucunu kullanarak her platformda senı ezıp kucuk goruyor, bır gecede kanun cıkartıp kendını aklatıyor? bızım taraftarda sıyaset yapıyor dıye baskana kızıyor ??? bırakın turk futbolunu; allah peygamber askının bıle sıyasate baglandıgı su ulkede baskana kızmanız, ozellıklede su surecte tamamen sacmalık.... trabzonspor kulub baskanının ne ısı var mıtıngde dedıgınızı duyuyoyrum suan.... ama bu zerre umurumda degıl.. 140 mılyon dolar borcu olan kulubumuzun iho dan once hic siyasete bulasmayan...! baskanlar tarafından yapıldıgını dusunursek eger; bu saatden sonra bu borc sıyasete gırmeden kapanmaz... sıyasete bulasmadan o kupa alınmaz .. ne ıstıyorsunuz pekı ?? sıyası gıuclerını kullanarak sıkenın tamamen serbest bırakılmasınımı ??? gormek ıstemedıklerınızı ben bılmem bıldıgım tek sey futbol baskanlarının sıyasetten uzak durması gerektıgı FAKAT BU BIZIM ULKEMIZDE MUMKUN DEGILLLLLLLLLL ANLAYIN BUNU en basıtı kıcı kırık bır transfer yapmak ıcın bıle bankadan alacagınız temımantlara sıyasıler destek olmadan alamıyorsunuz ?? buradakı bır cok kısının kulup uyelıgı yokken sıyası partı uyelıgı var neden ???? bırakın bu sıyaset sacmalıklarını sız once dusmanınızı yenın ondan sonra dusun baskanın pesıne arkanızdan bayrak sallamazsam en adı serefsızım ama su asamada bu sekılde davranmayı gectım dusunmenız bıle AZIZ YILDIRIM SEREFSIZINE DESTEK OLMAKDAN BASKA BISEY DEGILDIR....

eskı baskanımızıda cok severdım gercekten cok onemlı basarılı ısler yaptı ama sıke surecınde demırorenı destekledıgınde burada utanan kımseyı gormedım ??? yasal tek bır hamle yapmazken burada ıstıfa baslıkları acanlarıda gormedım ? ben 32 yasındayım bukadar gelen baskan ıcınde yıldız getırecem deyıp gercekten yıldız getıren tek baskandır ıho.. gelır gelmez elındekı onemlı futboılcuları satıp durum kurtarma pozısyonuna gırmeyen tek baskandır iho.. ve en sevdıgım yanı istanbul ezıklerının yuzune karsı kanusabılen tek baskandır iho.. bu bnıle benım ıcın yeterlıdır.. kulubumuzun ıcınde bıle bır suru dalkavuk varken bu hıorsızlara karsı dık duran tek adamı kımse kusura bakmasın sıyaset yapıyor dıye gormezden gelemem.. bır gun ıstıfASINIDA ISTERSEM HANGI BASKAN OLURSA OLSUN BUNUN SEBEBI SIYASET OLMAz

Murat Engin Akyüz
05.01.2014, 15:21
Stattan çıt çıkmıyor istifaya davet anlamında.En azından muhalefet anlamında o stad doldurulmalı ve İHO istifaya davet edilmelidir.Bence bu sebepten de dolayıdır ki kendisini istemeyenlerin epey azınlıkta olduğunu düşünüyor ve aklının ucundan dahi geçirmiyor bırakmayı.

Başbakanı şikeden ayırıp adalet timsali ilan ettiği an çark etmeliydi delegeler ama o bile yetmedi durumu çevirmeye.Usta'nın seçilmediğine daha çok pişman olacağız bence.Bu adam bu koltukta kaldığı sürece saha dışında itici saha içinde vasat bir takım olmaktan kurtulamayacağız.

demir
05.01.2014, 15:24
Stattan çıt çıkmıyor istifaya davet anlamında.En azından muhalefet anlamında o stad doldurulmalı ve İHO istifaya davet edilmelidir.Bence bu sebepten de dolayıdır ki kendisini istemeyenlerin epey azınlıkta olduğunu düşünüyor ve aklının ucundan dahi geçirmiyor bırakmayı.

Başbakanı şikeden ayırıp adalet timsali ilan ettiği an çark etmeliydi delegeler ama o bile yetmedi durumu çevirmeye.Usta'nın seçilmediğine daha çok pişman olacağız bence.Bu adam bu koltukta kaldığı sürece saha dışında itici saha içinde vasat bir takım olmaktan kurtulamayacağız.

takıma destek olmak ıcın stadı doldurmayan taraftar ıstıfa demek ıcınmı dolduracak ??? iho o kupayı alırsa sen stadı ozaman gor bence ...

Murat Engin Akyüz
05.01.2014, 15:29
takıma destek olmak ıcın stadı doldurmayan taraftar ıstıfa demek ıcınmı dolduracak ??? iho o kupayı alırsa sen stadı ozaman gor bence ...

Stadın durumunun kupayla alakası yok bana göre,bu adamla ve oynanamayan futbolla alakası var,hakkımızı 3 senedir arıyoruz,3 senedir mağduruz ama bu seneki kadar boş olmadı tribünler daha önce.

Antonio
05.01.2014, 15:31
iho görevi ne zaman bırakır taraftar yine tribünleri doldurur...

demir
05.01.2014, 15:32
taraftarın trubunu doldurmamasının sebebı ıhonun bedavacıları kesmıs olması emın ol... aha goreceksın cok yakında secım var sen mı haklısın benmı gorecegız hep beraber.. acık ara akp kazqanacak trabzonu gorunen koy klavuz ıstemez..

demir
05.01.2014, 15:34
Stadın durumunun kupayla alakası yok bana göre,bu adamla ve oynanamayan futbolla alakası var,hakkımızı 3 senedir arıyoruz,3 senedir mağduruz ama bu seneki kadar boş olmadı tribünler daha önce.

kesınlıkle bunun etkısıde cok yuksek ama takım cok ıyı oldugunda kım ızlemez soruyorum sana ??? ı

Murat Engin Akyüz
05.01.2014, 15:38
kesınlıkle bunun etkısıde cok yuksek ama takım cok ıyı oldugunda kım ızlemez soruyorum sana ??? ı

Orası öyle tabi ki ama saha içine kayıtsız ve seyirci kalan da mevcut başkan ve yönetim sonuç olarak.

demir
05.01.2014, 15:46
Orası öyle tabi ki ama saha içine kayıtsız ve seyirci kalan da mevcut başkan ve yönetim sonuç olarak.

sadı sener ılk geldıgınde 60 mılyon harcadı 100 mılyon olarak gerı alıp gıttı suankı baskan soylenene gore 80 mılyon harcamıs onlarıda sadece borclara odemıs bence bıraz sabredıp beklemekde fayda var cunkı gelecek bır sonrakı baskan emınımkı bu ısı kapatyacak (sıke ısını)

İlker Gazioğlu
05.01.2014, 16:02
Şike sürecindeki görevini yerine getirecek ve sonra istifa edecek. Ortada bir sürü dolap dönüyor bizim yönetim ne yapıyor. Birilerinin istediği gib sessizce bekliyor. İşte Hacıosmanoğlu'nda görevi bu , Trabzonspor'u pasifte tutmak .

My
05.01.2014, 16:26
Tamam da bu kulübün kurulları nerede!? Kulüp sessiz tribünler sessiz. Olacak olan her şeyi haketmek için elimizden geleni yapıyoruz.

demir
06.01.2014, 11:08
Şike sürecindeki görevini yerine getirecek ve sonra istifa edecek. Ortada bir sürü dolap dönüyor bizim yönetim ne yapıyor. Birilerinin istediği gib sessizce bekliyor. İşte Hacıosmanoğlu'nda görevi bu , Trabzonspor'u pasifte tutmak .

tribunler bıle susmus , kurulların agzını bıcak acmıyor medya ZATEN KONUYU kapatmanın pesdınde a dan z ye herkesın sustugu ortamda konusan tek kısıyı susturmanın hıc bır manası yok... bızım basın bıle sustu.. içimizdekı ırlandalılar

Bedri Sertkaya
06.01.2014, 11:36
Aldığım duyumlara göre bundan iki ay önce Usta'ya "Ben bırakayım sen göreve gel." demiş.Sezon sona erdikten sonra yönetim değişimi olabilir ama istifa etti gitti yerine yine Nevzat Şakar vb. tarzda nato mermer nato kafa adam gelecekse hiç seçim olmasın.

TSercaN
06.01.2014, 11:39
Baskaniyla taraftarinin buyuk bir bolumu ile satilmisiz ama haberimiz yok gibi davraniyoruz. Lafi fazla uzatmaya gerek yok bence. Aci gercekler apacik ortada iken, basbakanin senin baskanini sus pus etmis iken ve taraftarin ile medyan satin alinmis iken biz ne kadar da yirtinsak yirtinalim faydasiz.

sade ve sadece elin gavurundan medet umuyoruz bi umit olarak.

demir
06.01.2014, 11:42
Baskaniyla taraftarinin buyuk bir bolumu ile satilmisiz ama haberimiz yok gibi davraniyoruz. Lafi fazla uzatmaya gerek yok bence. Aci gercekler apacik ortada iken, basbakanin senin baskanini sus pus etmis iken ve taraftarin ile medyan satin alinmis iken biz ne kadar da yirtinsak yirtinalim faydasiz.

sade ve sadece elin gavurundan medet umuyoruz bi umit olarak.

kım susmus ihomu ??? daha yenı ceza aldı yoksa sustugu fılan yok.. onun kurdugu cumlelerın cegregını ıstanbulun ıtlerı kursa hukumet duserdı bızler ıhonun arkasında durmadıgımız surece ıho konusur ceza yer ve oder surec bule devsm eder ...

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
06.01.2014, 12:26
taraftarın trubunu doldurmamasının sebebı ıhonun bedavacıları kesmıs olması emın ol... aha goreceksın cok yakında secım var sen mı haklısın benmı gorecegız hep beraber.. acık ara akp kazqanacak trabzonu gorunen koy klavuz ıstemez..

Keşke haklı olsan.
Bedavacılar yerinde bence.

Bedava olmasına rağmen maça gitmeyen bedavacılar bence tribünün boş kalmasının bir sebebi de...

mhs61
06.01.2014, 13:09
kım susmus ihomu ??? daha yenı ceza aldı yoksa sustugu fılan yok.. onun kurdugu cumlelerın cegregını ıstanbulun ıtlerı kursa hukumet duserdı bızler ıhonun arkasında durmadıgımız surece ıho konusur ceza yer ve oder surec bule devsm eder ...

Adamı artık ciddiye alan yok konuşsa nolur. Tek yaptığı Şikecibaşına laf atmak başka ne nane yaradı bu güne kadar. Ne kazandırdı hangi sözünde durdu. Kendisi şikecibaşına laf atar o da orada burada görüp güler en fazla.

RTE tarafından tff nin başına işleri örtmesi için Yıldırım demirören nasıl atandıysa kendisi de Trabzonspor'u ve Trabzonspor taraftarlarını oyalamak için RTE tarafından atanmıştır.

Hala görünmüyor bu ona üzülüyorum

Veysel
06.01.2014, 13:11
Adamı artık ciddiye alan yok konuşsa nolur. Tek yaptığı Şikecibaşına laf atmak başka ne nane yaradı bu güne kadar. Ne kazandırdı hangi sözünde durdu. Kendisi şikecibaşına laf atar o da orada burada görüp güler en fazla.

RTE tarafından tff nin başına işleri örtmesi için Yıldırım demirören nasıl atandıysa kendisi de Trabzonspor'u ve Trabzonspor taraftarlarını oyalamak için RTE tarafından atanmıştır.

Hala görünmüyor bu ona üzülüyorum

Çok zekisin :)

mhs61
06.01.2014, 13:55
Çok zekisin :)

Bu yaziya boyle bir espiri yaparsk ustun zekani konusturdun aferin simdi ailecek guluyoruz biz gulerken sen yeni espiriler dusun gelicem geri

bkandil
06.01.2014, 14:01
Tiyatroyu izleyelim, sonrasına bakarız demiş başkan.

Tabi canım, biz de seni tiyatro izleyesin diye göndermiştik oraya, izle bakalım...

Hiç bir konuda kendimle bu kadar çelişmemiştim, hey akmak kafam...

Veysel
06.01.2014, 14:28
Bu yaziya boyle bir espiri yaparsk ustun zekani konusturdun aferin simdi ailecek guluyoruz biz gulerken sen yeni espiriler dusun gelicem geri

See you later :)

leviathan_-1461
06.01.2014, 14:33
Bu adama güvenlerden biriydim ama zerre kadar ümidim kalmadı kendinden..Tam bir kuklaya dönüştü..

atomantcum
06.01.2014, 16:00

Hiç alakası yok, bedavacı gruplar kombinelerini almaya ve o kombineleri her maç pazarlamaya devam ediyor. Bizzat şahit oldum bu duruma.

S.ÖZKAN
06.01.2014, 16:04
Tribünlerin boş olmasının tek sebebi var şike davası.Benim için bu dava hakkıyla sonuçlanmadan bu ülkede futbol sadece çadır tiyatrosu.

Hazar_
06.01.2014, 16:07
İstifa mı ? .... gitmeli

Hazar_
06.01.2014, 16:15
Mesajım niye düzenlendi ? ....... gitmeli yazdım bunda düzenleyecek ne buldunuz anlamadım

emre duman
06.01.2014, 16:17
Bu duruma bile susan bir başkanımız var ve çok zayıf tepkisi bir çuum samanı bile yakmayan bir taraftarımız var.Herşey mustahak bize. GG , TG , Vira, BMN , Farozlular vs vs bitmez anam say say bitmez tek derdimiz ortak noktamız trabzonspor ama herkes payının peşinde

S.ÖZKAN
06.01.2014, 16:24
Ne yazık ki şike davası için seçimden önce söylediklerinin aksine hiç bir şey yapmayan taraftar baskısı gelince bir şeyler yapıyormuş gibi görünen bir başkanımız var.Diğer icraatlarıda tartışılır ya neyse.Tez zamanda gitmesi gerekiyor ama kolay kolay gideceğe benzemiyor.

S.ÖZKAN
06.01.2014, 16:28
Bu duruma bile susan bir başkanımız var ve çok zayıf tepkisi bir çuum samanı bile yakmayan bir taraftarımız var.Herşey mustahak bize. GG , TG , Vira, BMN , Farozlular vs vs bitmez anam say say bitmez tek derdimiz ortak noktamız trabzonspor ama herkes payının peşinde

Hepsini anlarım ama TG ile BMN'yi aynı kefeye koymak haksızlık olmuyormu?Belki kötü niyetli değilsiniz ama lütfen biraz daha dikkatli olalım.Rica ediyorum.

Gökhan Koç
06.01.2014, 16:30

BMN'nin payı neymiş ?

Kaya
06.01.2014, 17:47

Senin payına düşen nedir? diye sorsak...

Cevaplar mısın...

Ona göre BMN olarak biz de payımıza dair cevap veririz sana...

Rıza ÇOLAK
06.01.2014, 18:04
Anladığım kadarı ile başlıkta epey bi temizlik yapılmış. Şu durumda bile İHO yu savunacak argümanlar buluyorsunuzya size helal olsun uşaklar.Başkan kendi kendine konuşup ceza alıyor, başkada bi icraatı yok şike konusunda. Varsa da bilmiyorsak lütfen söyleyin de bilelim. Geldiği gibi siyasetin kucağında buldu kendini. (yada gelmeden zaten ordamıydı ne) Seçildikten sonra bir kaç hafta esti gürledi. Birisi kulağını çekti sustu... Ben şahsen yakın gelecekte İHO nun siyasetin içinde yer alacağından zerre kadar şüphe duymuyorum.hepiniz zeki çocuklarsınız, kendinize iyi bakın. Ben 41 senedir bu eziyeti çekiyorum.

DeAgLeMaNyAq
06.01.2014, 18:50
Çakıroğlu başkanlığa adaymış...

GULER
06.01.2014, 18:53
Temiz futbol paydaslari ne is yapar??

TSKara61
06.01.2014, 18:58
Evet istifa etmeli. Asikar ki transfer ve oyuncu yetistirme yapilanmasi adina uretilen hic bir proje yok. Bu sikeden bile daha onemli bir husustur. Trabzonspor Dortmund ve Sevilla tarzinda ki kulupler gibi bir transfer ve altyapi kulturu gelistiremedikce her sene daha da kuculecektir.

Sponspor'lerlen transfer donmez.

Yildiz isimlerlen gozumuz boyanacagina, adam gibi oyuncu arastirilsin.

HH_52
06.01.2014, 22:03
"TİYATROYU BEKLEYELİM SONRA KONUŞURUZ"

Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu, şike davası ile ilgili gelişmeleri yorumlarken, yine sert konuştu.

Diğer bazı davalar gibi Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi 2011 şampiyonluğunu isteyen Trabzonspor’un da yakından ilgilendiği şike davasıyla ilgili gelişmeler, bordo mavili kulüp tarafından mercek altına alındı.

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, şike davasının yeniden görülmesi konusundaki soruyu yanıtlarken, “Bu konuda tek bir şey söyleyeceğim, başka da bir şey konuşmayacağım. Tiyatroyu bekleyelim, izleyelim, ondan sonra konuşuruz” dedi.

Hacıosmanoğlu, göreve geldiğinden bu yana sık sık şike davasındaki mahkumiyet kararları nedeniyle Futbol Federasyonu’nun şampiyonluk kupasını kendilerine vermesini dile getirmiş, bu konuda UEFA’ya da başvurmuştu.

Ilelioglu
09.01.2014, 22:30
Istifa.....!

..

gabriel omar
10.01.2014, 14:07
Bu adama oy verip başımıza bela eden delegeler;ne olur bir şey yapında olağan süreyi beklemeden kurtulalım şu heriften.

alone_6161
10.01.2014, 14:52
Hacıosmanoğlu ne demeç vermesi gerektiği ile ilgili world leader'ından onay alamadığı için konuşmuyormuş, yoksa kendisi hala hayattaymış.

azizin askerliği ile ilgili demeç kotasını da doldurduğundan ayaklarını uzatmış, tiyatroyu izliyormuş. En çok üzüldüğü de kendisine bu tiyatroda daha aktif bir görev verilmemesi imiş.

MahmutHSO
10.01.2014, 15:00
Bir daha kulübün yanından bile geçmemek üzere ,istifa etmeli.Hatta kulüp üyeliğinden bile istifa etsin

Fatih
10.01.2014, 17:02
Aralık kongresi fırsattı Yargıtay tarafından kovulacak.

Sakaryaspor
10.01.2014, 17:11
Beğenmeyen ronaldoyu izlesin :D

uzungöllü
10.01.2014, 17:15
acaba yargıtay seçim konusundaki kararı ne zaman açıklar ? bilgisi olan var mı?

DEEP BLUE
10.01.2014, 17:21
acaba yargıtay seçim konusundaki kararı ne zaman açıklar ? bilgisi olan var mı?

Şubat sonuna kadar açıklanması bekleniyor.

Fatih Öztürk
10.01.2014, 17:43
Şubat sonuna kadar açıklanması bekleniyor.

Abi Yargıtay'ın 3-4 ayda karar verdiğini hiç duymadım.

Benim 2 tane davam var Yargıtayda 2 sene oldu hâlâ karar verilmedi.

Kulübün dosyasının öne alınma ihtimali varmı acaba?

gabriel omar
11.01.2014, 23:06
Bir delikanlılık yapsanız da ,bu iş bize 5 beden büyük geldi,sahtekarın teki çıktık,bırakıyoruz artık deseniz.

Sibel
11.01.2014, 23:16
Bir an başlığı istifa etti diye okudum.
Ne güzeldi...

Samet Berber
11.01.2014, 23:20
Trabzonsporlu ise, adamsa, sözünün eriyse istifa etmeli.

Adem Akyüz'
11.01.2014, 23:23
Trabzonsporlu ise, adamsa, sözünün eriyse istifa etmeli.

Eğer bunlar olsaydı mitinge çıktığı ilk gün istifa ederdi.

Ali Bektaş
12.01.2014, 00:39
Eğer bunlar olsaydı mitinge çıktığı ilk gün istifa ederdi.

Dahası mitinge çıkmazdı

Adem Akyüz'
12.01.2014, 00:45
Dahası mitinge çıkmazdı

Doğru haklısın..

Öznur61
12.01.2014, 00:48
İnşallah bi gün bu başlığı "SON DAKİKA : İHO İSTİFA ETTİ ! " diye okumakta nasip olacak..

BİGSTAR61
12.01.2014, 09:01
kongre zamani İHO yu destekleyen kurtlar vadisinden kacmis tipler vardi forumda nerede bu arkadaslar mafyacilik oynayan arkadaslar neredesiniz?

SEDAT
12.01.2014, 09:39
* Açık ara Trabzonspor Tarihine geçen en kültürsüz, en seviyesiz Başkan...

Emre GÜRDAL
12.01.2014, 10:16
Sadri seneri cok arar bu kulup....ben gene diyorum sadri baskanin trabzonspora yaptgini biz bile yapamayiz....ya ben hep dedim gene iddaa ediyorum şike surecinde kupayi isteyen herkezi kulupten uzaklastrdidilar....once senol gunes sonra sadri sener....bakiniz tolunay geldi....ne dedi ben kupa iisnde degilim o yonetimin isi dedi hani tolunay biizm cocougumuzdu trabzonsporluydu nasil kupayi verin bu takima diyemez? Sadri seneri cok arar bu kulup...

28TS61
12.01.2014, 16:22
alo nerdesin ???

demir
13.01.2014, 10:38
siyasi sebebplerden dolayı ıhoya gıtsın dıyorsunuz pekı sıyası olarak destek oldugunuz partı lıderı kımın tarafında trabzonunmu ??? mevzu sıkeceyı aklamakla butun sıyasıler bu adamı kurtarmanın ypesınde ?? 2001 den berı bu hukumet basta bugune kadar muhalefetle anlastıkları ıkı konu var bırısı mıllet vekılı maasları dıgerı ıse sıkecı azız yıldırım ?? sıyasıler, hukumet, medya, taraftarlar, komuoyu komple sıkecının tarafında ustune bırde kendı taraftarımız baskanın karsısında eyyam yapıyor sadrı sener tayyıpcı degıldıde ne oldu ?? karaktersız tupcuyu getırenlerden bırısı o degılmıydi ?? kulup sıyasetten kurtulsun dıuyorsunuz sıyasetın allahı takım forumlarında ?? taraftar guruplarımız dahi sıyasetle yonetılıyor ve sıyasetle olusturuluyor oyle olmasa bunlara bırılerı destek olmazsa bukadar taraftar gurubunun ne ısı var trabzonda ?? herkez kendı sahsı sovunu yapmanın pesınde hıuc kımsenın derdı trabzonspor degıl... bu yasıma kadar cok baskan gordum ben ve bu baskanların tamamı elestırıldı tamamına fırsat verılmedı verılenlerde ılk bahanede gonderıldı.. sen ihoyu elestırıyorsun pekı sen ne yapoıyorsun takım ve sıke mucadelesı ıcın ?? derdın sıke mucadelesı olsa bu mucadelede baskanını SATMAZSIN.. adamlar hırsızın arkasında duruyor sen baskan tayyıpcı dıyıp elestırıyor karsısındas duruyorsun ?? sunu unutmayın BEGENMEDIGINIZ O SIYASET OL MADAN TRABZON KUPAYI GERI ALAMAZ....

Fatih
13.01.2014, 10:46
İHO seçim günü söylediklerinin arkasında dursun adamsa...

S.ÖZKAN
13.01.2014, 10:53
BMN ŞİKE DAVASINDA iktidarın ve muhalefetin yaptıklararının farkındadır.Ve her zaman her platformda tepkisini kimseden çekinmeden göstermiştir.Bilmeyenler yada farkında olmayanlar yapılan ve yapılacak kamuoyu açıklamalarından ve halihazırda Forum Yöneticimiz Uğur Sadıkoğlu'nun açtığı başlıktan bunu idrak edebilir.

BMN olarak biz adaleti katleden iktidar ve onu bu konuda farklı argümanlarla bile olsa destekleyen muhalefetten adalet dilenecek değiliz kaldı ki biz bunu yapan mevcut yönetim yada daha sonra gelecek-gelmesi muhtemel yönetimlere aynı tepkiyi göstereceğiz.

Fakat siyasi görüşlerinin esiri olmuş ÖNCE TRABZONSPOR diyemeyenler bunu anlayamaz anlamalarınıda beklemiyoruz.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=44932 Önce Bu Başlığı İncelesin Siyasetsporlular

SEDAT
13.01.2014, 11:19
* Tabi bir İHO ve Siyaset Trabzonsporu düşünüyor başka herkes kendini.

* Kupa Siyaset'le gelir diyen kafaya bir örnek vereceğim : İnce ince çalışıyoruz / Şike konusunu kapattık

* Herhalde bu kısa örnek bir çağrışım yapmıştır, hala anlamadıysan yapacak bişey yok senin Kupa neyine...

Fatih Öztürk
13.01.2014, 11:28
* Tabi bir İHO ve Siyaset Trabzonsporu düşünüyor başka herkes kendini.

* Kupa Siyaset'le gelir diyen kafaya bir örnek vereceğim : İnce ince çalışıyoruz / Şike konusunu kapattık

* Herhalde bu kısa örnek bir çağrışım yapmıştır, hala anlamadıysan yapacak bişey yok senin Kupa neyine...

Mecliste bildiğim kadarıyla 98 tane Trabzon kökenli milletvekili bulunuyor.bu vekillerin hadi diyelim üçte birini Trabzonsporlu görmeyelim geri kalanlar şikebahçe düşürülmesin,şike yapanın yanına kâr kalsın diye kanun değiştirdiler gecenin bir yarısı.Koray Aydın'ı tenzih ediyorum o bu kepazeliğe imza atmadı.kupa o gece yarısı siyasetin foseptiğine batmıştır.kupa bu memleketin siyasi iradesiyle gelmeyecektir.kupamızı ancak ya FİFA yada UEFA verecektir.boktan çıkaracağımız kupamızı yıkayıp gururla müzemizde sergileyeceğiz.yaşasın tertemiz 82 puanımız.

28TS61
13.01.2014, 12:03
İHO seçim günü söylediklerinin arkasında dursun adamsa...

duramicagini kendin bile aciklamissin renktas :)

DEEP BLUE
13.01.2014, 13:37
Bu kulübün bir başkanı var mı?... Biri cevap versin...

alone_6161
13.01.2014, 14:41

Aynı mesajı yazmak için girmiştim.:)

Eğer hayattaysa istifa etsin ama ben hayatta olduğundan şüphe etmeye başladım.

Ömer_
13.01.2014, 15:34

var,ibrahim ethem hacıosmanoğlu!

must61
13.01.2014, 15:41
Şu durumda dahi 300 küsür kişiden 45'i destekliyorsa hala başkanı ne transfer ne de kupa beklemesin kimse.

Yarın çıkıp kulübü satıyorum dese, sorgusuz sualsiz destekleyecek bir kesim var belli ki.O da 45 kişi olmaz 30 kişi olur belki.Bu da azımsanacak bir rakam değil.

DEEP BLUE
13.01.2014, 15:43
var,ibrahim ethem hacıosmanoğlu!

Ha, iyi bari... Gece rahat uyuyayım o zaman...

Ömer_
13.01.2014, 15:45
Ha, iyi bari... Gece rahat uyuyayım o zaman...

(:

Ömer_
13.01.2014, 15:47
Şu durumda dahi 300 küsür kişiden 45'i destekliyorsa hala başkanı ne transfer ne de kupa beklemesin kimse.

Yarın çıkıp kulübü satıyorum dese, sorgusuz sualsiz destekleyecek bir kesim var belli ki.O da 45 kişi olmaz 30 kişi olur belki.Bu da azımsanacak bir rakam değil.

emrederseniz padişahım kimi destekleyelim kimi arzu edersiniz siz başkan olun sizi destekleyelim.

S.ÖZKAN
13.01.2014, 15:51
Arkadaşlar üsluba dikkat edelim

Ömer_
13.01.2014, 15:53
Arkadaşlar üsluba dikkat edelim

arkadaşa sadece padişahım dedim küfür etmedim şimdi kalkıp noktalı yerde küfür var sanacak.

MaEsTrO
13.01.2014, 15:54
Bu baskanimsi sey nerede? Hic sesi solugu cikmiyor.

must61
13.01.2014, 15:59
arkadaşa sadece padişahım dedim küfür etmedim şimdi kalkıp noktalı yerde küfür var sanacak.

Evet, padişahımlı iletide bir sıkıntı yoktu, şimdi mesaj daha muallak bi yerde kaldı.

Lakin emir verdiğimi sanmıyorum sadece durum tespitiydi yaptığım.Emir kipiyle veya kesin konuşup lafını yemek daha ziyade tartışılan başkana has bir tavır.Padişahım çok yaşa anlayışı da aynı şekilde.

S.ÖZKAN
13.01.2014, 16:02

Bu tip mesajların sonu önce tartışmaya sonra hakaret ve en sonunda da küfürleşmeye kadar gidebiliyor.

He zaten küfür yada hakaret olursa ceza vererek müdahale ediyoruz.Ama bunu arzu etmediğimiz için baştan uyarmak istedim.Anlayışınız için teşekkürler.

Ömer_
13.01.2014, 16:04
Evet, padişahımlı iletide bir sıkıntı yoktu, şimdi mesaj daha muallak bi yerde kaldı.

Lakin emir verdiğimi sanmıyorum sadece durum tespitiydi benimkisi.Emir kipiyle veya kesin konuşup lafını yemek daha ziyade tartışılan başkana has bir tavır.Padişahım çok yaşa anlayışı da aynı şekilde.

padişahın canı batsın,sol görüşlüyüm akp yanlısı değilim,başkanımı seviyorum yanlışlarının farkındayım iyi niyetli olduğunu düşünüyorum kendini düzeltecektir buna inancım sonsuz,siz ve sizin gibi düşünenlerden ricam ben ve benim gibi başkanı destekleyen insanlara karşı lütfen daha tahammüllü olunuz,karalamayınız,bizde kulübümüzü seviyoruz sizde,hürmetler.

Ömer_
13.01.2014, 16:05
Bu tip mesajların sonu önce tartışmaya sonra hakaret ve en sonunda da küfürleşmeye kadar gidebiliyor.

He zaten küfür yada hakaret olursa ceza vererek müdahale ediyoruz.Ama bunu arzu etmediğimiz için baştan uyarmak istedim.Anlayışınız için teşekkürler.

ince düşünceniz için teşekkür ederim,hürmetler.

tristram
13.01.2014, 16:14
ailesi disinda iho'nun da bir seveni varmis.saka gibi yemin ediyorum.
allah'tan iyi niyetli kotu niyetli olsa kim bilir neler yapacak.

Ömer_
13.01.2014, 16:24
ailesi disinda iho'nun da bir seveni varmis.saka gibi yemin ediyorum.
allah'tan iyi niyetli kotu niyetli olsa kim bilir neler yapacak.

başkanın milyonlarca seveni var herkes şaka sen gerçeksin haa.

Berat
13.01.2014, 16:28
İstifa etmesin, güven tazelesin. Tazeleyebiliyorsa tabi...