PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 1 - 1 Beşiktaş | STSL 18. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 [5]

Fatih Öztürk
26.01.2014, 00:56
Hoca bana göre kendisine bir liste olusturdu. Astronomik para alan isimleri en basta yazdi, kadrosunuda ona göre kuruyor. Sezon basindan beri dikkatimi cekti.

(Bence dogru olanida bu zaten, orasi ayri.)

Hoca,kendınden daha fazla ücret alan oyuncuları çekemıyor o zaman.ben başka hiç bir takımda oyuncuların mevkısını süreklı değistıren hoca görmedım.hele o malûn Balıkesır maçında Bosıngwa'yı ön lıberoda oynatması futbol kıtabının ne tarafına yazılır bılemem.hocaya çapından dolayı kızanlara hak verıyorum.

memozcan
26.01.2014, 00:57
bu beşiktaş takımından fernandesle oguzhanı çıkar elazığdan daha vasıfsız hale gelir.. bu maçta eze eze yenmemiz gerekiyordu, beceremedik..

eraytaskin61
26.01.2014, 01:08
adrianın oyunlardan çıkışlarından sonra kaç gol yemişiz bir bakmak lazım yine yeriz dedim yine yedik ve bunu çok dedim..

artvints
26.01.2014, 01:19
aslında takımda emre harici pek gelişme yok.forvetimize giden toplar ölmeyince pozisyona giriyoruz.iyi forvet takımı değiştirir dedik.düzgün bir ortasaha alırsak bişeye benzeriz.

erdo6
26.01.2014, 01:42
Maluda yuzunden kaybettik golu yapamadı bosu bosuna korner yaptırdı. Oda gol oldu ikinci yarı sahada resmen yurudu adrianı cikaracagina maludayı çıkarmalıydı yazık dunyanın parasını verdigimiz adam çok vasat

Fatih Öztürk
26.01.2014, 01:55
Maluda yuzunden kaybettik golu yapamadı bosu bosuna korner yaptırdı. Oda gol oldu ikinci yarı sahada resmen yurudu adrianı cikaracagina maludayı çıkarmalıydı yazık dunyanın parasını verdigimiz adam çok vasat

Olcan'da ılk yari müsait pozısyonda Adrıan'a vermek yerıne çarprazdan fantastık vuruş denedi.2.yarıdada Henrıque ve Malouda bostayken yıne fantastık olayım derken gol pozısyonundan olduk.Malouda çok para alıyor dıye merzıfon eşeğı gibi çok yükmü çekmeli?2 senedir yatan Janko senede 1.6 mılyon euro alıyor Malouda her maç kendını parçalayacak bızım çapsız MRA adamı şeyının keyfıne göre ıstedığı mevkıde kullanacak verımını düşürecek bızde kalkıp futbolcunun aldığı parayı konuşalım.

kudu_61
26.01.2014, 02:10
Arkadaşlar benim için maçlar önemli değil artık sizin için de önemli olmasın lig başladı bu sazanlar kupayı unutur gafına düşmeyelim bu maç bitti iyi oynadık kötü oynadık he deyin geçin önce hakkımızı alalım hayde şike başlığına herkes elinden gelenin fazlasını yapsın bize her yer trabzon şikecilerden hakkımızı alana kadar tek maç var oda şikebahçe-TRABZONSPOR gerisi yalan

Sefa
26.01.2014, 02:18
Rakip 90 dakika ileri çıkıp bize geride boş alan bıraksa gol atamadan yeniliriz..

Ben bu kadar kontra atak özürlü başka takım görmedim..

onurts61
26.01.2014, 02:21
Hala sinirli ve gerginim inanamıyorum adam maç sonunda 1 puan iyidir dedi ,ben ortaokulda iken 90 lı yılların başında istanbul da deplasmana giderken ya maç berabere biterse nasıl olabilir mümkün değil diye zihnimde oyunlar oynuyordum tek çare kazanmaktı , şimdi teknik direktör diye koyduğumuz adam pozisyon bile bulamayan son 5 dakikada yediği golle berabere kaldığı takımdan alınan 1 puanı hazmedebiliyor ve hiç utanmadan yönettiği takımın TRABZONSPOR olduğunu düşünmeden bunu dile getirebiliyor ,iyi bir insana benziyorsun ancak yazıkları olsun sana rezil bir teknik direktörsün o koltuğu haketmiyorsun...

Erdem35
26.01.2014, 02:39
bilmem kaç yıllık sol açığı al zokoranın yanına maskot yap sonra vay efendim top ezdi, yok efendim hata yaptı.
malouda gibi bir oyuncu daha kötü kullanılmaz.
vallahi adamda iyi sabır varmış.
takım olcan efendinin babasının çiftliği mi hiç soran yok. keyfine göre vurur, kafasına eser geri dönmez. her maç 90 dakika. kimse bilmem kaç gol bilmem kaç asist demesin. ligin asist kralı battala bastı gitti bursa takımı omuzundan yük inmişçesine top oynuyor her maç.
mustafa hoca, olcan efendi, henrique bidonu... yük bunların hepsi. at aşağı havalansın balon, o derece...

artvints
26.01.2014, 02:51
malouda sol açık oynasa bu sefer bek kovalamak zorunda kalacak.çünkü oyuna hakim olamıyoruz.önce sağlam iki ortasah almak lazım.sonra maoluda solda da oynar forvet arkasında da oynar.bence forvet arkasında oynamak istiyor kendisi.hoca da elindekilerinden en iyilerini sahaya süremeye çalışıyor.hocaya biraz daha alternatif yaratmak lazım.iki oyuncu sakatlanınca, hoca ne yapacağını şaşırıyor.kendi hataları da var tabi.ama oyuncu kadrosu sorunlu gerçekten, adamların oynamaya niyeti yok.biran önce kazasız belasız maçı kapatsak diye bakıyorlar.bunun değişmesi lazım.hoca nın suçu biraz burda. o da çanak tutuyor gibi bu anlayışa.

Travelair
26.01.2014, 11:32
Maçı izlemedim. Özetleri izledim. İzlediğim kadarıyla kontra-atakla sonuca gitmeye çalışmışız. Olcan birkaç pozisyonda bencil davranarak pozisyonların kaçmasına neden olmuş. Malouda gol kaçırdı diye eleştiriliyorsa yanlış. Güzel vurdu, Tolga çıkardı. Etkisiz kaldı diye eleştiriliyorsa bunu da kampa geç katılan hazır olmayan kanat oyuncusunu ortasahada değerlendirmeye çalışana sormak lazım. Maçta futbolcuların çabalı oyunu vitrin maçı olmasından kaynaklanabilir. Ona rağmen kendi sahamızda topa sahip olmamız %36

Teknik direktörün taktik açıdan bir artısını göremiyorum. Bazı mevkilerde kısıtlı imkanları var tamam. Ama gelen futbolcuları takıma dolduran da o. Eldekileri kullanamayan da o. İstediklerini yaptıramayan, olmazsa olmaz ben işime bakarım diyen de o. O halde sonucunda şikayete hakkı yok. Demeçleri ise bence berbat. Dolayısı ile kendisine sıcak değilim.

iso_4939
26.01.2014, 12:08
bu baskan ve hocayla bu skor iyi ...
topla oynama..ts%34 bjk%66 kendı sahanda...sıradan anadolu takımı bıle bu yüzdeye ulasmaz bu ayıp yeter bence.

carantinas
26.01.2014, 12:30
2. golü atamadık atsak dün ki oyun bence fena değildi. İlk yarı iyi oynadı takım ikinci yarı geriye çekildi ama bu sefer o istediğimiz kontraları yapabildiler net pozisyonlarda oldu ama Olcanın egoistliği golcülerin pozisyon bitirme becereileri yerlerde olunca sonuç bu. Değişikliklerden sadece Adrian değişikliğini doğru bulmadım Maluda çıksaymış daha iyi olurmuş yapacak bir şey yok. Bu kadro ile fazla bir şey beklemeye gerek yok Rize yener ve önümüze bakarız inşallah. Şu durumda ilk 4 içinde yer bulmak başarıdır ve gireceğimizi düşünüyorum.

Zafer Fidan
26.01.2014, 12:30
Yazik oldu ama fena oynamadik.

nakzo
26.01.2014, 12:44
Harbiden 36 ya 66 topla oynamis besiktas rezilllllllk ya bizde buyuk takim vasfi kalmamis su berbat besiktasi bile yenemiyoruz 2 senedir tek derbi kazanamiyoruz.

İzmirliTS
26.01.2014, 12:47
Arkadaşlar belki ben futboldan anlamıyor olabilirim ve bu konuda çok da iddialı değilim.
Bu sezon Trabzonspor'un tüm maçlarını izlemiş biri olarak takıma en fazla katkıyı sağlayan futbolcuları sıralamam gerekirse;
1. Onur 2. Olcan 3. Zokora 4. Mustafa Yumlu derim.
Ayrıca Adrian'ın da tembel bir oyuncu olması bir yana takımda fark yaratan oyunculardan biri olduğunu düşünüyorum.
Bosingwa da tecrübesi ile o bölgede fena işler yapmıyor ve müthiş güven veriyor.
Bizim sorunumuz bence bunların dışında kalan oyuncuların vasat veya yetersiz olması.
Yedek kulübesine gelince burada bir arkadaş "en iyi alternatif Hami" demişti ya bu yoruma hem güldüm hemde altına imza attım.

Bu maçta da herzamanki gibi takımın en iyileri (bana göre) , Olcan ve Zokora idi. Tabiki Emre'yi de unutmadım , gurur duyarak izledim.

Ancak Trabzonspor forum sayfalarında özellikle Olcan ve Zokora hakkındaki aşağılayıcı ve olumsuz yorumları hakikaten anlayabilmiş değilim.

Nihat Güneş
26.01.2014, 12:55
Yahu tamam Malouda yerinde oynamıyor eyvallah da bu kaçıncı kaçırdığı gol yüzünden giden maç...MAloudaysan o golleri atıcan arkadaş.

Çetocan
26.01.2014, 13:12
Colman Colman Colman

TSemih61
26.01.2014, 13:16
Arkadaşlar ben hiçte iyi oynadığımızı düşünmüyorum. Tamam biz daha fazla pozisyon bulmuş olabiliriz ama top hep BJK'deydi. Elinde sonunda gol yiyeceğimiz belliydi.

Berke6198
26.01.2014, 13:17
Bu "ah be, şu maçı nasıl kazanamadık." dediğim kaçıncı maçtı bilmiyorum.

Mustafa hocada suç bulmuyorum ben bu maç için. Şahin ve Henrique mantıklı değişikliklerdi. Yusuf varlığını gösteremedi sahada. Emre'de sonlara doğru çok yoruldu. E, bütün takımın yapmadığı presi tek başına yaptı desek yeridir.

Şahin'den hiçbir katkı alamamak takımı düşürdü. Olcan'ın maç boyunca 2 müsait pozisyonda da "kahraman" olmaya çalışması beni çileden çıkarttı açıkçası.

Bu konuda Olcan'ın kesinlikle kulağı çekilmeli. Yeni gelen kondisyonerimizin takıma yaptığı katkıyı açık açık gözlemledik.

Yediğimiz golde, Bosingwa arka direkte bomboş duran Almeida'nın yanından çıkıyor onu bomboş bırakıyordu. Tabii o boy uzunluğundaki bir futbolcu için ne kadar sağlıklı bir eşleşme onu tartışabiliriz. Almeida'yı tutan bir Mustafa Yumlu, bir Aykut Demir olsaydı durum bizim için belki daha farklı olabilirdi.

Bizim de şansımıza ya, Onur harika şekilde topu çeldi ancak meşin yuvarlak Almeida'nın önüne sanki hesaplanmış gibi düştü ve o da boy avantajını kullanarak golü yaptı.

Takımda gerçekten olumlu şeyler görüyorum, şehirde. Ben, Trabzonspor'lu taraftarların yıllar sonra bu kadar organize hareket ettiğini görüyorum. Ve bu beni çok mutlu etti. Uykuda olan Trabzon, harika bir protesto(isyan) ile kendine geldi...

Galibiyet alamadık diye içimde ukte kaldı ancak iyiydik, güzeldik...

Oğuzhan
26.01.2014, 13:19
En azından iyi oynayıp puan kaybettik buna da şükür.

Colman'a mahkumuz ne kadar tavırlarını beğenmesem de orta saha yok takımda. Dün iyi bir Colman olsaydı 3-0 falan yenerdik maçı o kadar fark yaratır iyi bir orta saha şu takımda.

Hakem Necip ile Veysel'i atamadı, yine doğradılar bizi arkadaş.

bordox
26.01.2014, 13:22
Öncelikle tribünler ne güzeldi öyle,insanın maç izleme zevkini bile en üst noktaya çıkarıyorsa sahadaki futbolcuya yaptığı etkiyi hesap etmek zor.Ne olur dün maça gelenler hep gelse,bir maçla yorulmasalar.
Yargıtay kararı sonrası bence küsen insanlar geri döndü,en azından resmi olarak şike yapıldığının kabul edilmesi,insanların içini rahatlattı.Bundan sonra hep dolu olacağını düşünüyorum tribünlerin.

Maça gelince zaten tecrübesiz bir takımımız var,sahanın en tecrübeli adamı Maluda'nın maçı koparmak yerine içine etmesi bizim şanssızlığımız.hakemler her zaman ki gibi kusursuzlar!

Yaşar
26.01.2014, 13:25
2.yarıda açılan ve Pislik Tv tarafından reklam konularak gösterilmeyen Pankartın içeriği neydi?

Hürgün Aygün
26.01.2014, 13:27
2.yarıda açılan ve Pislik Tv tarafından reklam konularak gösterilmeyen Pankartın içeriği neydi?
https://pbs.twimg.com/media/Be2HnQmCYAAhsNF.jpg

bordox
26.01.2014, 13:28
Arkadaşlar ben hiçte iyi oynadığımızı düşünmüyorum. Tamam biz daha fazla pozisyon bulmuş olabiliriz ama top hep BJK'deydi. Elinde sonunda gol yiyeceğimiz belliydi.

Sahada çok sağlam ve ne yaptığını bilen bir yapımız vardı bence,tek fark kırılma noktalarında maçı alacak hareketi yapamamız,Olcan ve Maluda gibi tecrübeli adamların yaptıkları akıl alır değildi.

Oyuncu değişikliklerinden de istediğimizi alamadık,Şahin,A.kadir ve de Henrique oyuna bir şey koymadı.Bence Maluda-A.kadir,olcan-Henri değişiklikleri daha mantıklı olurdu.

Bedri Sertkaya
26.01.2014, 13:42
Topla oynama yüzdeleri herşeyi açıklıyor.Böyle olmaz.İlk yarı bitiyor ikinci yarı 180 derece tersine dönen bir takım izliyoruz.Ben böyle dengesiz takım görmedim.Deplasmanlardaki mağlubiyet istatistiği de dengesizliğin ispatı.Eğer dengeli bir takım olsaydık şu anda 12 puan fazlamız olurdu!

Sahada çok sağlam ve ne yaptığını bilen bir yapımız vardı bence,tek fark kırılma noktalarında maçı alacak hareketi yapamamız,Olcan ve Maluda gibi tecrübeli adamların yaptıkları akıl alır değildi.

Oyuncu değişikliklerinden de istediğimizi alamadık,Şahin,A.kadir ve de Henrique oyuna bir şey koymadı.Bence Maluda-A.kadir,olcan-Henri değişiklikleri daha mantıklı olurdu.

Bedri Sertkaya
26.01.2014, 13:44
Ortasaha yoktu dün iki takımda ortasahayı hemen geçtiler.Acilen Sissokko veya o ayarda bir ortasaha lazım!Zokora'nın yanına.Colman'ın bu inişli çıkışlı halleri beni daha da delirtiyor. Bir orta saha alırsak adrian'ı kesip colman'ı önde değerlendirebiliriz!

Fatih Öztürk
26.01.2014, 13:58
Yahu tamam Malouda yerinde oynamıyor eyvallah da bu kaçıncı kaçırdığı gol yüzünden giden maç...MAloudaysan o golleri atıcan arkadaş.

Pozisyona girersın tek seceneğin gol vuruşu yapmaktır vurursun gol olmaz bu gayet anlayışla karşılanabilir fakat arkadaşların senden çok daha müsaıt pozısyondayken fantazıye kaçıp fantastık vuruşlar yapan,bunuda her maç yapan Olcan beyımızı neden kımseler eleştırmıyor anlamıyorum.tamam dıyelım Olcan'ınki tercıhle âlâkalı.ıyıde bu tercıh denılen kişisel egonun dızgınleri kimdedir?

DeAgLeMaNyAq
26.01.2014, 14:20
Fikret Orman da kameralar önünde efendi takılıyor ama golden sonra fena küfretmiş... :)

bordomavi1
26.01.2014, 14:23
Bu maçı kazanmamız gerekliydi. Hem gündüz olan yürüyüşten dolayı, hem stadı uzun süre sonra ilk defa dolduran taraftardan dolayı, hem ligde ki pozisyonumuzdan dolayı, hem de Beşiktaş'ın kötü olmasından dolayı kazanmamız gerekliydi. Özellikle ilk 20 dakikada ki oyun biz taraftarların istediği oyun yapısına göz kırptı. Artık daha atak bir futbol sergileyeceğimizi düşünüyorum. Deplasman karnemiz kötü ama Rize maçıyla birlikte deplasman karnemizin düzeleceğine inanıyorum. İnşallah ilerleyen günlerde hepimizin istediği bir Trabzonspor olacak sahada.

pirana61
26.01.2014, 14:26
ben herhalde futboldan anlamiyorum.yusufla adrian ciktiktan sonra besiktas rahatladi,oh be dedi,cesaretlendi ve ardindan golde geldi.mra hoca falan degil.birde milleti kandiriyorlar trabzonlular futboldan anlar diye.hani nerde?

SADECETRABZON61
26.01.2014, 14:27
Hoca yanlış seçimleri maçı verdirdi.

Furkan Dündar
26.01.2014, 14:37
yedeklerimiz o kadar kötü ki
hoca yorulanların yerine aldığı oyuncular maçı bjk ye verdi
sahin ve abdülkadir kimdir de bu takımda oynuyor ama yapacak birşey yok adam yok

adrian yerine malouda cıkmalıydı

Nihat Güneş
26.01.2014, 14:38
Pozisyona girersın tek seceneğin gol vuruşu yapmaktır vurursun gol olmaz bu gayet anlayışla karşılanabilir fakat arkadaşların senden çok daha müsaıt pozısyondayken fantazıye kaçıp fantastık vuruşlar yapan,bunuda her maç yapan Olcan beyımızı neden kımseler eleştırmıyor anlamıyorum.tamam dıyelım Olcan'ınki tercıhle âlâkalı.ıyıde bu tercıh denılen kişisel egonun dızgınleri kimdedir?

Hocam Olcan ı bu konuda en çok eleştiren kişiyim belki de :) Ama ne bilim sen MAlouda sın bi fark yaratman lazım altyapıdan gelen oyuncu değilsinki alelacele acemice vuruş yapıyorsun bir değil iki değil, tamam bi Alex değilsin ama az biraz son vuruşlarda ustalık incelik beklemeye de hakkımız var..Demek istediğim bu :) Yoksa Olcan ın heder ettiği atakların haddi hesabı yok o konuda hemfikirim.

Sibel
26.01.2014, 14:46
İlk yarı coşan bir takım, coşturan bir taraftar; ikinci yarı yine eskiye dönen bir takım...
Maçın en iyi ismi Emre'nin dışarıya alınması, akabinde pozisyona sokan Adrian'ın da dışarıya alınması(Malouda ve Yusuf dururken) maçı çok etkiledi.
Yunus Yıldırım'a değinmiyorum bile. Ahlak'ı sızlar ! Bir hakem kadrosu ancak bu kadar olabilirdi!
Müthiş bir gün böyle bitmemeliydi!
Ama stadı inleten ''siyaset futboldan ellerini çek'' sesi yetti bana...

Alika87
26.01.2014, 14:49

Sabaha kadar oynasaydık, Beşiktaş bize gol atamazdı. Golü biz onlara hediye ettik. Top onlardaydı ama macı kontrol eden bizdik.

Ahmet Kuru
26.01.2014, 14:53
maça güzel başlamıştık halbuki...

Baskılı ve önde oynuyorduk. Golden sonra her zaman olduğu gibi hoca 1-0 yatmanın peşine düştü. Oyuncu değişiklikleri beraberliği getirdi 5dk daha olsaydı 1-2 olması içten bile değildi...

Olmuyor yani hocam.. Olmuyor...

Ali İhsan
26.01.2014, 14:55
Maçın kırılma anı 65te Malouda'nın kaçırdığı, Tolga'nın kurtardığı top ve hemen sonrasında hocanın daha da kontraatağa dönecek bir maçta dar alanda başarılı Malouda'yı oyunda bırakıp, kontraatak futbolunda daha başarılı Adrian'ı oyundan çıkarması oldu.

80'den sonra gol geliyorum dedi, pozisyon vermeden golü yemek ve yenilecek hale gelmek... Çok yazık oldu.

Topa sahip olmaya takılmayın, bjk sadece top emzirdi, ben dün 80 dk futboldan çok memnunum sadece hocanın Henrique-Malouda gibi kontraatak özürlü iki futbolcuyla kontra aramasına taktım...

Erbay
26.01.2014, 14:57
bjk hiçbir şey yapamadı. Topu biz Elazığ'a da veriyoruz zaten. Top dolaştırıp durdular.

Biz ya topa sahip olacaz ya da topu rakibe verip kontra yapacaz. Ama ikisini de yapamıyoruz. Oyun merkezi, ki aslında yok ama, nerdeyse kalenin önünde. Ordan bir anda acele bir şekilde az adamla hücum ediyoruz. Nerede orta saha? Orta sahayı biri defansif tek yönlü, ikisi ofansif tek yönlü üç adamdan kurduk.

Orta saha organizasyonu yapıyor dünyadaki takımlar, orayı santim santim parselleyip kademe yapıyorlar, atakları planlıyorlar falan. Bizde hücum yok, defans yol geçen hanı. Zokora tek başına kademe yapıyor. Malouda defans yapmayı bilmiyor, en fazla eskortluk ediyor. Adrian çok temposuz zaten.

Neyse ki Fernandes falan formsuzdu. Oğuzhan'a bir de o eklense baya zorlanırdık o bölgede. Gökhan Töre ve Olcay'ın kötü oyunu da işimize geldi. Yani kısaca iki takımda iyi değildi bence. İlk yarıdan üste fazla bir şey koyamamışız.

Tabii maçın kaderini hakem belirledi. İzleyince çıldırasım geliyor. Faul bile vermedi adam(!)

Fatih Öztürk
26.01.2014, 15:01
Hocam Olcan ı bu konuda en çok eleştiren kişiyim belki de :) Ama ne bilim sen MAlouda sın bi fark yaratman lazım altyapıdan gelen oyuncu değilsinki alelacele acemice vuruş yapıyorsun bir değil iki değil, tamam bi Alex değilsin ama az biraz son vuruşlarda ustalık incelik beklemeye de hakkımız var..Demek istediğim bu :) Yoksa Olcan ın heder ettiği atakların haddi hesabı yok o konuda hemfikirim.

Sevgili renkdaşım Malouda hepımızin bildiğı üzere sol açık oyuncusu.senede 10-12 gol,bır o kadarda asıst ortalaması var.pekala bır merkez oyuncusu değıl.üzerınede sahanın her yerınde görev verıldığındede elınden gelenı yapmaya çalışıyor.yıldız dıye alınan adam bu kadar hor kullanılmaz.adamı oyuna ön lıberoda sahaya sürüp 21 yaşındakı Yusuf kadar koşmasını ıstemek tam anlamıyla ış bılmezlıktır.adam sol iç ve önde oynadıği zaman farkını,deneyımını hemen bellı edıyor ya asist yapıyor yada golünü atıyor.hoca Aykut Demırı sol bekte perışan ettiği gibi Malouda'yıda enteresan mevkılerde oynatarak perışan etme nıyetınde.daha 2 ay evvel Bosıngwa'yı Balıkesır maçında ön lıberoda oynatarak perişan etmıştı.hocanın futbolculara takıntı yaptığını düşünüyorum.oyuncuların genlerıyle bu kadar oynanmaz.Alex falan demışsınde sakın ha Malouda'yla kıyaslama yapmaya kalkma Malouda'nın avrupada kaldırmadığı kupa,oynamadığı dünya kupası fınalı kalmadı :)

Travelair
26.01.2014, 15:02
- Hocam niye böyle yapıyorsun?
- İncil okuyayım o zaman
- Hocam yapma ne İncil'i? Ne alaka?
- Limon satayım?
- Hocam yapma etme...
- Yok yok ben limon satayım...
- :eek: Tamam hocam tamam, 1-1 iyi sonuç
- :D

Alika87
26.01.2014, 15:16
Sevgili renkdaşım Malouda hepımızin bildiğı üzere sol açık oyuncusu.senede 10-12 gol,bır o kadarda asıst ortalaması var.pekala bır merkez oyuncusu değıl.üzerınede sahanın her yerınde görev verıldığındede elınden gelenı yapmaya çalışıyor.yıldız dıye alınan adam bu kadar hor kullanılmaz.adamı oyuna ön lıberoda sahaya sürüp 21 yaşındakı Yusuf kadar koşmasını ıstemek tam anlamıyla ış bılmezlıktır.adam sol iç ve önde oynadıği zaman farkını,deneyımını hemen bellı edıyor ya asist yapıyor yada golünü atıyor.hoca Aykut Demırı sol bekte perışan ettiği gibi Malouda'yıda enteresan mevkılerde oynatarak perışan etme nıyetınde.daha 2 ay evvel Bosıngwa'yı Balıkesır maçında ön lıberoda oynatarak perişan etmıştı.hocanın futbolculara takıntı yaptığını düşünüyorum.oyuncuların genlerıyle bu kadar oynanmaz.Alex falan demışsınde sakın ha Malouda'yla kıyaslama yapmaya kalkma Malouda'nın avrupada kaldırmadığı kupa,oynamadığı dünya kupası fınalı kalmadı :)

Sen sabit pozisyonlara fazla takıntılısın. Her oyuncu değişik mevkılerde oynayabilmeli. Bir alaba Bayern'de sol bek, milli takımda ön libero, lahm merkez orta sahasında oynamış bu sezon. Bosingwa kariyerinde bir çok kere ön libero oynadı. Bunu ilk yapan hoca mra değil, mourinho. Malouda kariyeri boyunca en büyük başarılarını sol açık olarak aldı, ama o da bir sürü değişik pozisyonlarda oynamış. O bu takımın yıldızı ise, bunu kırılma noktalarında göstermeli.

bordox
26.01.2014, 15:19
Sen sabit pozisyonlara fazla takıntılısın. Her oyuncu değişik mevkılerde oynayabilmeli. Bir alaba Bayern'de sol bek, milli takımda ön libero, lahm merkez orta sahasında oynamış bu sezon. Bosingwa kariyerinde bir çok kere ön libero oynadı. Bunu ilk yapan hoca mra değil, mourinho. Malouda kariyeri boyunca en büyük başarılarını sol açık olarak aldı, ama o da bir sürü değişik pozisyonlarda oynamış. O bu takımın yıldızı ise, bunu kırılma noktalarında göstermeli.

Maluda'nın takıma bir denge ve akıl katmasını bekliyordum açıkçası,oyunun temposunu ve skora göre şekillendirmesini,tecrübelerinden etrafındakileri yararlandırmasını ama o sadece geziyor,bir de saçma sapan Hocaya laf atıyor.Colman gelirse çekilsin yedeğe,bu haliyle zarardan başka bir şey değil.

edimurphy_61
26.01.2014, 15:23
Lig de Henrique= Emre değişikliğinden sonra puan ve puanlar kazandık. Bir maçta Emre ile Henrique çift forvet oynadık sonrasında Henrique cıktı Emre gol attı. Dünde Emre oyundayken öndeydik taa ki Henrique girene kadar. Yani uzun lafı kısası bu adamın sahada oldugu her maç puan veya puanlar kaybetmemiz kuvvetli ihtimal.

Mustafa OK
26.01.2014, 15:28
bence emre maçın yıldızıydı Yusuf çok kötüydü Yusuf biraz iyi olsa ilk yarıda maçı koparırdık... çok kilit yerlerde topla buluştu amahep ayağına dolandı... bir kırılma anıda hakemin vermediği kırmızı ve malouda nın kaçırdığı gol ondan sonra hoc devreye giriyor zaten ....

Travelair
26.01.2014, 15:30
Olmaz arkadaşlar. Bir sürü abuk subuk iş yapıp batırınca çık Malouda kurtar takımı (Bizi) İtiraz ederse de sen daha önce değişik mevkilerde oynadın itiraz edemezsin. Tamam oynadı ama enayi yerine konmadı. Aynı biz gibi. Şimdi de forum günah keçisi ilan etmiş. Kimse demiyor bu takımın hali ne, bu kulübün hali ne

Fatih Öztürk
26.01.2014, 15:35

Takıntıyla ne âlâkası var?Malouda'yı taa 2004 Lyon karıyerı ve Fransa mılli takımından berı ıyı takıp ederım bir kaç kez oyun formatı gereğı maç oynanırken forvet arkası oynamışlığı var buda 50 macta bır ancak denk gelmıstır.Bosıngwa'da aynı şekıl çok çok zarurı durumda Chelsea'dayken Essıen'ın yokluğunda ön lıberoda oyuna başlamışliğı var onun harıcınde her zaman mevkısınde oynatılmıştır.diğer bır önemlı bır detay maç boyu en fazla koşu mesafesı olan Malouda takımın üzerınde koşuyorsa buda hocanın oyun kurgusudakı barız hatalarından kaynaklanıyor.Malouda'nın hocayla olan sıkıntısının temel nedenı budur.yıldız dıye eşek muamelesı göstermeye hocanın hakkı yok.farkıni göstermesını beklıyorsak sol ön ve içte oynayacak diğer türlü heba olur gider.

Fatih Öztürk
26.01.2014, 15:38
Olmaz arkadaşlar. Bir sürü abuk subuk iş yapıp batırınca çık Malouda kurtar takımı (Bizi) İtiraz ederse de sen daha önce değişik mevkilerde oynadın itiraz edemezsin. Tamam oynadı ama enayi yerine konmadı. Aynı biz gibi. Şimdi de forum günah keçisi ilan etmiş. Kimse demiyor bu takımın hali ne, bu kulübün hali ne

Olayın özeti budur.

UĞUR DURTAŞ
26.01.2014, 15:40
*Takımda bir şey değişmeyeceğini biliyordum.
*bu bjk yi bu haliyle yenemiyorsan vay halimize
*ikinci yarı giren oyuncular bizi eksik oynattı
*abdulkadir-hanrıgue-şahin
*sıfır katkıyla oynadılar
*her kes olcanı beğeniyor.
*ben beğenmiyorum,
*dün berabere kalmamızı olcan istedi
*bencil,kendini beğenmiş bir oyuncu
*bu oyuncu pas vermediği pozisyonlardan sonra yuhlanması gerekirdi.
*bu takımda bu formuyla Yusuf oynamaz
*şımarmış,yedekte olması gereken bir oyuncu
*maluda ilk yarı 17 maçta sahada görünmedi
*sahada gezindi,dünya yıldızımız
*ama biz onu her şartta alkışladık.
*bu oyuncu bizim takımda direk oynayamaz,
*bunun dokunulmazlığı var
*akçay hoca başkandan tırsar
*onun içindirki ne kesebilir
*nede oyundan alabilir.
*bosikwa nın takıma katkısı nedir?tartışırım.
*akçay hoca sezon öncesi ne hedeflar vardı
*hedeflerdan sadece bir tane kaldı
*UEFA
*ama ben ümitliyim
*zeki yavruyla
*kadirle
*mustafayla
*abdulkadirle
*takıma hiç bir katkısı olmayan
*bosigwa,maluda,henrıguyle
*bencil olcanla
*biz
*juventusu
*eleriz!!!!!

nakzo
26.01.2014, 15:45
ben herhalde futboldan anlamiyorum.yusufla adrian ciktiktan sonra besiktas rahatladi,oh be dedi,cesaretlendi ve ardindan golde geldi.mra hoca falan degil.birde milleti kandiriyorlar trabzonlular futboldan anlar diye.hani nerde?

Yoooo herkes goruyo bunu adrinani cikarmak maci vermekti oda verdi yaptirdigi muthis sahin transferi goz kamastirdi hayran kaldim sahine besiktas kimdirki %36 ya %64 topla oynama orani cikiyor ulan barcelonaylami oynuyorsun kici kirik besiktas mra ve iho gittigi gun Trabzonspor yeniden dogacak. Bu ikili gidinceye kadar Trabzonspor siradan bir anadolu takimidir ha eskidehir ha karabuk ha trabzonspor....

Fatih Öztürk
26.01.2014, 15:46
*Takımda bir şey değişmeyeceğini biliyordum.
*bu bjk yi bu haliyle yenemiyorsan vay halimize
*ikinci yarı giren oyuncular bizi eksik oynattı
*abdulkadir-hanrıgue-şahin
*sıfır katkıyla oynadılar
*her kes olcanı beğeniyor.
*ben beğenmiyorum,
*dün berabere kalmamızı olcan istedi
*bencil,kendini beğenmiş bir oyuncu
*bu oyuncu pas vermediği pozisyonlardan sonra yuhlanması gerekirdi.
*bu takımda bu formuyla Yusuf oynamaz
*şımarmış,yedekte olması gereken bir oyuncu
*maluda ilk yarı 17 maçta sahada görünmedi
*sahada gezindi,dünya yıldızımız
*ama biz onu her şartta alkışladık.
*bu oyuncu bizim takımda direk oynayamaz,
*bunun dokunulmazlığı var
*akçay hoca başkandan tırsar
*onun içindirki ne kesebilir
*nede oyundan alabilir.
*bosikwa nın takıma katkısı nedir?tartışırım.
*akçay hoca sezon öncesi ne hedeflar vardı
*hedeflerdan sadece bir tane kaldı
*UEFA
*ama ben ümitliyim
*zeki yavruyla
*kadirle
*mustafayla
*abdulkadirle
*takıma hiç bir katkısı olmayan
*bosigwa,maluda,henrıguyle
*bencil olcanla
*biz
*juventusu
*eleriz!!!!!

Herkes kötü ıyı olan kım?

nakzo
26.01.2014, 15:55

Bence iyi olan bir emre oda kac mac gider tartisilir takimda zerre degisen birsey yok ayni tirsak oyun ayni olcan uzerine kurgulanmis oyun yapisi ayni 2.yarilar fiziksel dibe vurus buyuk hocamizin 6.ciilik hedefinin bile tutmayacagini dusunuyorum iyi ihtimal 8.bitiririz ligi.

Fatih Öztürk
26.01.2014, 16:06
Bence iyi olan bir emre oda kac mac gider tartisilir takimda zerre degisen birsey yok ayni tirsak oyun ayni olcan uzerine kurgulanmis oyun yapisi ayni 2.yarilar fiziksel dibe vurus buyuk hocamizin 6.ciilik hedefinin bile tutmayacagini dusunuyorum iyi ihtimal 8.bitiririz ligi.

Bence Onur,Mustafa,Aykut,Bosingwa,Olcan,Emre formanın hakkını tam anlamıyla verıyor.Malouda 5-6 maçtır hocanın fantazılerıne kurban edılıyor,Yusuf 1-2 maça çekıngenlığını üzerınden atar,Zokora ve Adrıan kesınlıkle yetersızler,Kadır,Henrıque,Abdülkadır,Zeki Yavru (61),Janko bu takımın formasını gıymemelıler.haftaya Rıze'yı yenemezsek tam anlamıyla ılk dört hedefı sona erecek,yenersek ılk dört potasına gırerız,yenemezsek lıgı 5.bıtırırız gıbıme gelıyor.Eskısehır Bursa bızden daha yetersızler bızı geçeceklerıne ıhtımal vermıyorum.

Fatih Öztürk
26.01.2014, 16:11
Geçen sezon 19.hafta 24 puan,bu sezon 18.hafta 28 puan.haftaya Rize'yi yenersek 31 puan olacak yanı Mustafa hoca daha başarılı :D

UĞUR DURTAŞ
26.01.2014, 16:15
fatih merhaba,

iki sezondur
devrim yapılması taraftarıydım.
tolga bizdeyken
onur ve tolga hariç
yerli ve yabancı tüm oyuncuları
zarar etme pahasına satın,takasta kullanın veya kapının önüne koyun dedim.düzlüğe çıkış yolu budur.
bu takımın geçen sezon kağıt kalem bize hesap yaptırdığını unutmayın.

iyi olan kime gelirsek
onur
az buçukta colman ve adrian derim.

Fatih Öztürk
26.01.2014, 16:25
fatih merhaba,

iki sezondur
devrim yapılması taraftarıydım.
tolga bizdeyken
onur ve tolga hariç
yerli ve yabancı tüm oyuncuları
zarar etme pahasına satın,takasta kullanın veya kapının önüne koyun dedim.düzlüğe çıkış yolu budur.
bu takımın geçen sezon kağıt kalem bize hesap yaptırdığını unutmayın.

iyi olan kime gelirsek
onur
az buçukta colman ve adrian derim.

Merhaba Uğur abı.sevgılı abım bence yerli kalıtemız 2-3 takvıyeyle daha ıyı yerlere gelebılir.Onur,Aykut,Mustafa,Olcan,Emre,Yusuf,Gökh an,Soner'ın yaş ortalaması 24.yabancılardan Bosıngwa ve Malouda kesınlıkle kalmalı gerı kalan yerlı yabancı kım varsa gönderılmeli.3 tane genç ıyı yabancı alınmalı 1 tanesı mümkünse sol beke.en az 15-20 mılyon euroya 7-8 hazır oyuncu alınabılır.yenı stadın ısım hakkını sezon sonuna kadar satarsak 2010 şampıyonluk kadrosunun bır benzerını kurabılırız.

OĞUZHAN061
26.01.2014, 17:06
Dünkü maçta Emre ve Olcan harikaydı.Olcan istikrarlı çok beğeniyorum.

zafercalikoglu
26.01.2014, 18:02
dün akşamki maçı hoca verdi,şahin kim hoca,sen yusufu oynatmak için ,kadiri oynatmak için haftalarca beklemedinmi,kimden torpilli bu şahin aga,bunları söyleyin,bunları yazın,
adrian cıkmaz dı oyundan oyundan cıksa maluda cıkardı,
yazık vallahi yazık

Mert M.
26.01.2014, 20:14
Her şey bir yana, hakemler de eyyama devam ediyorlar!
Dün biz 1-0 öndeyken Yusuf'un düşürülmesi %100 kırmızı kart ama nedense faul bile çalmadı haken efendi!

nakzo
26.01.2014, 20:39
Bence Onur,Mustafa,Aykut,Bosingwa,Olcan,Emre formanın hakkını tam anlamıyla verıyor.Malouda 5-6 maçtır hocanın fantazılerıne kurban edılıyor,Yusuf 1-2 maça çekıngenlığını üzerınden atar,Zokora ve Adrıan kesınlıkle yetersızler,Kadır,Henrıque,Abdülkadır,Zeki Yavru (61),Janko bu takımın formasını gıymemelıler.haftaya Rıze'yı yenemezsek tam anlamıyla ılk dört hedefı sona erecek,yenersek ılk dört potasına gırerız,yenemezsek lıgı 5.bıtırırız gıbıme gelıyor.Eskısehır Bursa bızden daha yetersızler bızı geçeceklerıne ıhtımal vermıyorum.

Sivas bizden cok daha iyi bir takim bize attigi 4 puan farkta.bunu belli ediyor.bursada aldigi adamlar takima hemen oturdu bizde ya oturmaz ya oynatilmaz bursada bizi rahat gecer ben fenerin sampiyon gsnin 2.kadimpasananin 3.besiktasin 4.sivasin 5.bursanin 6.bizim 7.veya 8.olacagimizi dusunuyorum.gecen sene 9.olan takimi busene8. yapmakki butakim Trabzonspor ismini tasiyor ve kupada ilk turda elenmissin kesinlikle basarisizliktir hocada yonetimde kulliyen basarisizdir.

Cafer Bulur
26.01.2014, 20:54
Bize iyi oynamak da yaramiyor aslinda.

Ne zaman iyi oynasak,iyi oynamaya calissak puan kaybediyoruz mesele bursa macinda böyle olmustu.

Bazen mra nin kötü futbol anlayisini rakibi uyutma taktigini istemiyor degilim.:)

Kamil Çakmak
26.01.2014, 21:28
Bu maçı kaybetmemizin iki nedeni var aslında.
1 Sadri şener 2 Hacıosmanoğlu

Erdal DİLEK
26.01.2014, 21:34
2. Lik Cok onemli. Kaybedilen puana yaazik. Şampiyonlar ligine gitmek hic bu kadar kolay olmamişti.

güneyli
26.01.2014, 22:25
2. mücadelesi kızıştı.Dün iştah olarak iyiydik.İlk yarı oyunu beğendim.1-2 kişi eksik olmamıza rağmen. Sonra 75 den sonra yorgun göründük..bjk yı cesaretlendirdik.abdulkadir maalesef baskıyı kaldıramadı.Kendisine güvenen biri olarak çıkış yapamadı nedense.ne olursa olsun. Emre için sevindim.İlk yarı gibi çok kötü olacağımızı sanmıyorum.normal olsak şu durumda ilk dörde adayız.

Ali İhsan
26.01.2014, 23:07
Gsnin kaybıyla beraber kaybımız büyüdü, dün bıraktığımız iki puan şampiyonlar ligi için de şansımızı bitirdi...

Avrupa yolunda GS, BJK, Sivas, Kasımpaşa, Eskişehir, Bursa gibi takımlar var, yedisinden dördü gidecek, kupayı gs alırsa 6. olmak da avrupaya gitmeye yetecek ama bizim ilk hedefimiz bundan sonra 3.lük olmalı...

Cafer Bulur
26.01.2014, 23:26
Markus merk yusuf un pozisyonu icin faul ama kirmizi kart degil diyor.

Körle yatan sasi kalkarmis yillardir lig tv de olan bir yorumcuya yakisir bir yorum iste.

emre duman
26.01.2014, 23:34

yuh artık takım da yavaş yavaş taşlar oturuyorken böle yorumlar garip becne gayet iyi oynadık azıcık yapıcı olun ya.

hodlu
26.01.2014, 23:39
Maçı kazanmalıydık. Kötü bir gol yedik ama o golü kendimiz çağırdık. İkinci golü atamazsan golü yersin. Malouda hangi golü atacak merak ediyorum. Takımda sıkıntı orta alanda. Forvet hattı da sıkıntılı ama bence orta alanda topu rakibe bırakan bir oyuncu ekibimiz var. Forvet transferi mutlaka yapılmalı ama bir tane de orta alana oyuncu şart...

Cafer Bulur
26.01.2014, 23:40
yuh artık takım da yavaş yavaş taşlar oturuyorken böle yorumlar garip becne gayet iyi oynadık azıcık yapıcı olun ya.

Taslar yerine oturup oturmadigi rize macinda belli olacak,ic saha maclari bir ölcü degil.

Hekimoğlu
26.01.2014, 23:57
Oyuncu değişiklikleri skandal ötesiydi.Bu hocayla zor dostum zor.

bordomavi1
27.01.2014, 00:22
Bence bu maç hücum futboluna göz kırptı.

Sacit
27.01.2014, 01:01
Avni Aker'de son 2-3 yıl da bjk ile oynadığımız maçlarda tarihi farkı kaçırdık. Niye ? çünkü golcü bir santraforun yoktu diye.. Bu fırsatları başka takım olsa hemen değerlendirir. Sen ise hepsini kaçırdın ve fark atman gereken maçlarda puan kaybettin.

İnadına golcü transferi yapmayın ve inadına bu takım böyle sürünsün.

beşiktaş'ı bu halde yakalayıp 5 tane atamıyorsan sen takım değilsin

Burak
27.01.2014, 09:16
İkinci yarı felaket.

nakzo
27.01.2014, 10:21
Topla oynama Ts:%34 bjk:%66 nasil oturmus taslarbe barcelonayla oynadik mubarek.

Ertan 51
27.01.2014, 10:31
Sezonun ilk yarısına bakınca bjk karşısındaki takım Barca gibi geldi bana,
önceki garipliklerimizin aksine sahada Trabzonspor olduğunu hissedebildik,
eksiklerimiz yok mu,çoook,
ama ne olursa olsun ben olumlu sinyaller aldım takımdan,
2 klas takviye ile bu takım ritmini bulurdu ama kimin umrunda bu durum.

-gerekli takviyeler yapılırsa ilk 3 te oluruz,
-gerekli takviyeler yapılmaz da bjk maçındaki gibi oynarsak ilk 10 da oluruz,
-gerekli takviyeler yapılmaz da ilk yarıdaki gibi oynarsak düşme hattı.

Bir sözümde hakem denen insana !
oldum olası sevmediğim bir tip,
Emre'nin pozisyona bişi diyemem penaltı olmayabilir ama Yusuf'a yapılan tartışmasız kırmızı kart idi,veremedi alçak,
bir de suç bastırır gibi çırpınarak oyunu devam ettirmesi yok mu aklıma direk 14 lü geldi:)

Harun-61
27.01.2014, 11:04
Kosu mesafelerini merak ettim gercekten.

Emre İskender
27.01.2014, 11:22
Atiba ya dikkat eden oldu mu... Almadık adamı gayet de iş yaparmış gibi geldi bana...

Çağdaş DENİZ
27.01.2014, 12:32

doğru.forvettttttttttttttttttttttttttttttttttttttt t

Fatih Öztürk
27.01.2014, 13:23
Sivas bizden cok daha iyi bir takim bize attigi 4 puan farkta.bunu belli ediyor.bursada aldigi adamlar takima hemen oturdu bizde ya oturmaz ya oynatilmaz bursada bizi rahat gecer ben fenerin sampiyon gsnin 2.kadimpasananin 3.besiktasin 4.sivasin 5.bursanin 6.bizim 7.veya 8.olacagimizi dusunuyorum.gecen sene 9.olan takimi busene8. yapmakki butakim Trabzonspor ismini tasiyor ve kupada ilk turda elenmissin kesinlikle basarisizliktir hocada yonetimde kulliyen basarisizdir.

Sivas takım olarak bizden daha iyi değil atakları daha organize o kadar.ligi üzerimizde bitirebilirlermi pekala olabilir.Bursa kesinlikle iyi bir takım değil,Daum'un takımı disipline etmesi bir bakıma etkisini gösterbildi yalnız fena savruk oynuyorlar adeta istim üzerindeler.öncelikle Rize'yi yenersek ilk dört için önemli bir adım atmış olacaz.genel itibariyle takım başarılımıdır sorusuna kısmen evet diyebilirim.çünkü avrupada şubat ayını gördük ligdede şuana kadar son 3 sezonda en fazla bu sezon puan topladık.1-2 nokta transferle rahatlıkla 60 puanı buluruz.60 puan başarımıdır bence evet.

Faik Yılmaz
27.01.2014, 13:28
futbol anlamında nispeten güzel işler yaptık....

ama lütfen bu takıma takviye yapın.....

demir
27.01.2014, 13:49
bu takım bu halı ıle bıle ilk 5 e girer ama amacımız yatırımsa forvetımızı sımdıden alalım hem sampıyonlar lıgıne hazırlanmıs oluruz hemde gelecek sezona hazırlık yapmıs oluruz..

Courage
27.01.2014, 14:19
Beşiktaş beraberliğinden sonra skor 1-0 giderken takımını geriye çektiği için eleştirilen Trabzonspor Teknik Direktörü Mustafa Akçay o geceyi FANATİK’e anlattı ve kendini savundu. İddia edildiği gibi taktik olarak geriye yaslanma gibi bir durumun söz konusu olmadığını belirten Bordo-Mavililer’in hocası, “Adrian’ı oyundan almamızı takımı geriye çekmek olarak yorumlamak yanlış. Bu sadece bir orta saha hamlesidir. Orta sahayı biraz daha dirençli hale getirmek için gittik bu değişikliğe. Emre çıktı diyenler var ama Henrique’yi aldık. Oyunun son bölümlerinde takım 1-0’ı koruma adına bunu yapabilir bazen. Bu futbolcular arasında konuşulmayan bir reflekstir. Böyle durumlardan yola çıkarak eleştirilmeye diyecek çok fazla bir şey yok. Haksızlık yapılır ama öyle yorumlayanlara da bir şey diyemem. Herkesi memnun etmek, her söylenene yorum yapmak, öyle değil böyle demek zor. O zaman asıl işimizi yapamayız” ifadelerini kullandı.

http://www.fanatik.com.tr/-takim-geri-cekildi-cunku-_3_Detail_35_353091.htm

Emre'yi çıkardım Henrique'yi aldım diye bir de anlatıyor. Heee ya büyük bir taktik değişiklik yaptın.İleri uçta yaptığımız presten bjk defansı çıkamadı Henrique orayı hallaç pamuğu gibi attı! (sanki)

Şahin değişikliğini anlatmıyorum bile. Capello bile böylesini düşünemezdi.

HH_52
27.01.2014, 14:53
Yürü işıne.

Ben işime yürüyeyim, sende futbol bilgini geliştir. Sen hayatında bir kulübte futbol oynadın mıda bana yürü git diyorsun? Bırak 90 dk top oynamayı daha top bile süremezsin. Orası halı sahaya benzemez. Maloudanın ince ama maça etki eden hatalarını göremiyorsun bile sana birşe anlatamam.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Fatih Öztürk
27.01.2014, 15:08
Ben işime yürüyeyim, sende futbol bilgini geliştir. Sen hayatında bir kulübte futbol oynadın mıda bana yürü git diyorsun? Bırak 90 dk top oynamayı daha top bile süremezsin. Orası halı sahaya benzemez. Maloudanın ince ama maça etki eden hatalarını göremiyorsun bile sana birşe anlatamam.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Kendini bana anlatma sen ve senin gibi puan kaybetsekte göbek atsak zihniyetindeki enteresan taraftarlardan çok var burda.evet ben hayatımda futbol kulübünde oynadım ayıptır söylemesi 1998 senesinde Fanatik gazetesi ile Fıratpen tarafından ortak düzenlenen turnuvada Rıdvan Dilmen şeytanı beni şikebahçe kulübü alt yapısına önerdi ben gitmedim yetermi bu cevap?

Malouda 34 yaşına merdiven dayamış bir oyuncu.Trabzonspor maça çift ön liberoyla başlayacaksa biri genç olacak sağa sola yardıracak biride (yaşı olabilir) olduğu yerde maestro görevi görecek.sen orta sahası genç bjk karşısına 2 tane 33 yaşında Zokora,Malouda ile çıkarsan rakibe rahatlıkla top oynama müsadesi verirsin.Malouda'nın ön liberodayken ilk 20 dakikada 3 tane kafa topu çıkardığı oldu.tempomuz düştükten sonra rakip genç orta saha oyuncularıyla yaşlı göbeğimizi rahatlıkla deldi.anlatmak istediğim Malouda'nın genleriyle fazla oynarsan kötü oynamasına vesile olursun.Malouda öyle zincire bağlanıp burada oynayacaksın deyilecek bir oyuncu değil.anlatabildim mi?

Ahmet Kuru
27.01.2014, 15:24
koşu mesafeleri nasıl ? paylaşan oldu mu?

Murat Keçeci
28.01.2014, 13:29
Maçı kazanmaya çok yaklaşmıştık ama fizik güçle alakalı maç içinde devamlılık sorunu yaşadık ve sonradan giren oyuncularda o sıkıntıyı çözemeyince 1-1 e razı olmak zorunda kaldık.

Maça çok istekli giriş yaptık Olcanın tempolu oyunu, Emrenin ve Adrianın istekli görüntüleri bize ilk yarıda maçı koparma şansını getirdi fakat biz bu şansı kullanamayınca atamayana atarlar kuralı bir kez daha işledi.

Maça başlayan onbirlere baktığımızda bizim takım daha kaliteli bir görüntü verdi ama fizik güçle alakalı devamlılık konusunda sıkıntılar yaşadığımız için bu farkı maçın tamamına yayamadık.

Genel olarak olumlu işler yaptığımız bir maçtı stoperlerimiz iyi idi.Hücum hattında ise zaman zaman güzel işler seyrettik fakat son vuruşlarda bir türlü beklenen kaliteyi sahaya yansıtamadık.Merkez orta sahada ise belli bir bölüme kadar iyi getirdik fakat sonra yine düşüş başlayınca kontrolüde kaybettik.

Emre Güral iyi bir performans sergiledi golde yaptığı vuruş kalitesi çok yüksekti.Ayrıca pas kalitesi ve oyun görüşü olarak da gayet başarılı bir maç çıkardı.

Rahat kazanmamız gereken bir maçı berabere bitirmemiz üzücü oldu hem bjk yı geçme şansını elimizin tersiyle ittik hemde gs nin puan kaybettiği haftada ikinciliği zorlama şansımızı azalttık eğer bu hedefe gerçekci olarak ilerlemek istiyorsak böyle kolay puan kaybı yaşamamalıyız.

Kaçırdığımız goller bize yakışmadı Adrian o kadar yakın mesafeden kafa vuruşunu kaçırmamalıydı.Olcanın uzak köşeye kesme isteği güzeldi fakat ya daha yüksekten ya da tam yerden vurması gerekirken Tolganın fotoğraf çektirmesine olanak sağladı.Gelelim kırılma anındaki Malouda nın kaçırdığı pozisyona yaptığı vuruş doğru bir vuruştu belki daha köşeye vurabilirdi ama yine de iyi bir vuruş çıkardı bu pozisyonda Tolganın refleksini kutlamak gerek.

Rakibin duran toplarda güçlü olduğunu bildiğimiz halde o pozisyonu vermek bize yakışmadı.Maç boyunca verilen emeğe yazık oldu.Fizik güçle alakalı devamlılık sıkıntımızı mutlaka çözmemiz gerekiyor.

Herkes geri çekildiğimizi isteyerek yaptığımızı düşünüyor fakat bunun sebebi tamamen başta Malouda ve Adrianın maç içindeki düşüşleriyle alakalı Colman oynasa da değişen bir durum olmuyor oda bu düşüşleri yaşıyor.Bu mevkilerde istikrar yakalamamız gerekiyor.Bu oyuncuların yerine girenlerde bu takımın seviyesine çıkabilmiş değiller.