PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 1 - 1 Beşiktaş | STSL 18. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 [4] 5

hyasin61
25.01.2014, 21:01
Mra yine eliyle verdi maci oyuncu değişiklikleri fiyasko

Fatih K.
25.01.2014, 21:02
Kardeşim anlamıyorum şu kontralarda son paslarda giden top ceza sahası içine gitmeli futbolcu gole dönmeli ama bizimkiler öyle pas atiyorki adamlar topu alacam diye kendini korner bayraginda buluyor. Bariz 2 net pozisyon bunun yüzünden kaçtı...

Bud Spencer
25.01.2014, 21:02
yazik oldu

abdülkadir(su anlik), sahin, henrique...takimda isleri yokken...adamlar sahada

inadina61_08
25.01.2014, 21:03
MRA için bir çift yazayım.
Maçı veren Hocadır, önde giderken yaptığı oyuncu değişiklikleri ile maç gitti. Onurun topu dışarıya tokatlayamaması da tuzu biberi oldu. hatalar olur, ancak takımın %40'dan aşağı topla oynaması hele ki kendi sahanda. Yazık oldu emrenin emeklerine.
sahi maluda ne oynuyor ne oynadı. bundan sonra adriana falan kızmayacağım.

Yaşar
25.01.2014, 21:04
En az 3-4 farkla bitmesi gereken maç Korkaklık ve beceriksizlik nedeniyle berabere bitiyor. Maluoda nın 90 dakika sahada kalması, maç eksiği olan Şahin in girmesi de puan kaybına tuz biber oldu.

arifberkay
bu adam hoca falan degil dedim 5 ay once bana burda ceza vermeye kalktiniz ne oldu?

Emrah Akcagöz
Bu maçta zor olan puan kaybetmekti biz de zoru severiz puan kaybettik.

Jimnastik pozisyona girmeden puan aldı.

nbay
Juventus maçında böyle dolma stad herhalde, gerçi doldu da ne oldu, yarısı boşken daha fazla ses çıkıyodu valla, bugün anlam veremediğim bir sessizlik vardı tribünlerde,bu maç bjk standında olsa seyircisi o maçı napar ne eder aldırırdı.

zafer6161
25.01.2014, 21:05
Bu takımdan kimler geldi kimler geçti ama Abdülkadir Trabzonspor tarihinin en beceriksiz futbolcusudur.NET

zekiye,haksızlık,etmissin...........

orhan42
Teşekkürler...

Mesajın anlamı derin.

Ve zamanlaması manidar...

TSemih61
Hani hücum futbolu oynatacaktın takıma? Ne oldu o iş MRA?

GULER
Ikinci yari yine pas yapmayi unuttuk, takim olarak oyundan dustuk. Buldugumuz pozisyonlari da carcur ettikten sonra beraberlik kacinilmazdi.

durito
25.01.2014, 21:06
çıkması gerekenleri söylüyorsunuz da bir de kimin girmesi gerektiğini söyleyin.
yedek kulübesindeki en iyi alternatif hami şu anda

Hakan
25.01.2014, 21:06
zekiye,haksızlık,etmissin...........

Cidden bu Zekiyi de geçti

carolo
25.01.2014, 21:07
nasil becerip verdik maçi nasil???

Adrian neden çikar neden MRA anlatsin nedenini!

ayrica hakeme çok diyecegim var ama ceza almak istemiyorum bu kadar olamaz BJK 10 kisi kalmaliydi!!

mhs61
YILMAK YOK MRA. Biraz daha çalışırsan 2-3 sene içinde bir istanbul takımını yeneceksin yılma ve bize o 3 puanı getir.Allah uzun ömür verirse daha çok sene var önünde hadi şimdi az biraz çalış.

Bu arada maç içinde nasıl mücadele ederse etsin son 10 dakika adeta bir maluda ve bariz belli olan bu değişiklikle engelleyemeyen onun yerine bir şekilde yusuf ve emre gibi genç dinamik yorulsa da gençliğin gücüyle mücadele edebilecek arkaşları kenara alan MRA canımsın:)

Hakan
Yektayı istemeyenler online mı?

sedatalis82
25.01.2014, 21:08
istifa pankartını göstermeyen lig tv ye
oyuncu değişikleriyle maçın içine sıçan hocaya
bizde ki şansa!!!
çok yazık

Full HD
Neyse ilk macta tek puan alamadik ona bakarsak iyi basladik sezona.Gene lanet olsun diyorum ah ah cok yazik oldu gercekten hala sinirliyim.

Uğur Ö.
Evet üzüntü verici bir maç ancak takım gerçektende umut verdi.Bu takıma bir forvet şart.Emre şuanlık istikrar gösterebileceğini zanetmiyorum

Bence Zokora harikaydı bumaçta.

outoftime
maçı kazanamadıksa bunun birinci sorumlusu teknik heyet
ikinci sorumlusu malouda üçüncüsü de taraftar

teknik heyetin hatası malouda-zokora ikilisini bozup abdülkadiri oyuna almaktı ki malouda ofansif anlamda yeteneksizliğiyle beni artık çıldırtmaya başladı bu adam nasıl bir tecrübe abidesi bir gol kaçırdı ki her maçta yapıyor bunu karşı karşıya gol atamama sorunu var herifte!yediğimiz golden önce tutamadığı top kornere çıkan yine malouda!seyirci yine izliyor ikinci yarı da izledi sadece sövmekle meşguldü bu puan da onlara armağan olsun!
Adrian çıkarken yerine henrique girmeliydi olcan da ortaya çekilmeliydi kesin gol atardı adam sağdan orta yapmak için soluna alana kadar rakip oyuncu kapatıyor zaten
ne diyeyim emre beni gururlandırdı
malouda da çıldırttı
maçın hakkı da ikinci yarı beraberliğe döndü hepinize geçmiş olsun beyler

Mert'
25.01.2014, 21:09
Bu adam oyuncu değişmesin

champions
25.01.2014, 21:09
Hocan Mra, ortasahan Zokora-Abdülkadir, 10 numaran Adrian olursa, yönetimin 4 ayda becerip bir forvet alamazsa kıçı kırık Bjk gelir beş para etmez bir oyunla 1 puanı alır gider. Özetle durum bu. Bu takım sezon sonu avrupa kupalarına katılamazsa nasıl hesap verecekler görücez.

Antonio
25.01.2014, 21:10
teknik direktör transferi şart mra gitsin thomas schaaf boşta bu adam hiç olmasın teknik direktör. Bize filozof lazım değil...

Bülent AKBULUT61
niye takımı çekiyorsun MRA ne zaman çekilsek gol yiyoruz neyse tövbe tövbe elimden yanlış şeyler yazacam

cakalkerem
kesinlikle anladım ki bu İHO'nun futbolla uzaktan yakından alakası yok..

Eğer anlasaydı bu adamla yola devam etmezdi....

yazıklar olsun size be

Fatih Öztürk
Malouda nın bu takımda yeri yok. Bu adamı MRA utanmadan 90 dk oynatıyor.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Yürü işıne.

orhan42
25.01.2014, 21:11
Yekta'ya kapris yapan ve bu beceriksizliği rest olarak sunan başkana selam olsun.Ulan elimizde onun gibi bir orta saha oyuncusu yok..İşte Abdülkadir'in hali..Transfer dönemi bitmeden alın artık şu adamı..

Fatih Ç
maçı kazanamadıksa bunun birinci sorumlusu teknik heyet
ikinci sorumlusu malouda üçüncüsü de taraftar

teknik heyetin hatası malouda-zokora ikilisini bozup abdülkadiri oyuna almaktı ki malouda ofansif anlamda yeteneksizliğiyle beni artık çıldırtmaya başladı bu adam nasıl bir tecrübe abidesi bir gol kaçırdı ki her maçta yapıyor bunu karşı karşıya gol atamama sorunu var herifte!yediğimiz golden önce tutamadığı top kornere çıkan yine malouda!seyirci yine izliyor ikinci yarı da izledi sadece sövmekle meşguldü bu puan da onlara armağan olsun!
Adrian çıkarken yerine henrique girmeliydi olcan da ortaya çekilmeliydi kesin gol atardı adam sağdan orta yapmak için soluna alana kadar rakip oyuncu kapatıyor zaten
ne diyeyim emre beni gururlandırdı
malouda da çıldırttı
maçın hakkı da ikinci yarı beraberliğe döndü hepinize geçmiş olsun beyler
Senin olcanın yusufa vereceği topu kaleye vursun kaleci kurtarsın,malouda aynısını yapsın kötü olsun

cakalkerem
ne güzel 3 haftadır kafam rahattı,

stress yoktu

sıkıntı yoktu

sinir yoktu...

hafta sonlarım güzel geçiyordu....

Yıldıray Emanet
25.01.2014, 21:12
abdulkadir'i halısahada kadroya almam

outoftime
adrian ve malouda takımda sırıtıyor
yusuf da çok formsuz

hyasin61
Hoca 1 puandan memnun mu soruyorum cunku arkadakiler yapıştı puan durumdanda //

Bülent AKBULUT61
şunu anlamıyorum iyi oynayan bir adam 90 dakika oynayamazmı bizim takımda öyle bir kuralmı var MRA yazıklar olsun senin gibi hocaya niye Emre niye Adrianı oyundan çıkartırsın

Memduh
Mustafa reşit akçay ve ibrahim hacıosmanoğlu istifa

sedatalis82
demek ki neymiş
isteyince hücum oynanabiliyormuş hocaaaa

devran
Bu maçta yedek oyuncuların önemini tekrar anladık. Saha kenarından gelenler hiç katkı sağlayamadı. İkinci yarı kötüydük fakat beşiktaşın bulduğu gol de biraz şans eseri oldu. Onurun tokatladığı top gitti Almeida yı buldu köşede. Sağlık olsun. Takımı güçlendirmek şart oğlu şart. Takviye şart yönetim !!! Emre yükselişte, gayet güzel oynadı bence.

FC-ST-PAULI-61
Hakemin allah belasini versin.Bu Takimda duran top falan kullanmasin biraksinlar.Yaziklar olsun sana adrian,duran top kullanamayan 10 numara.
Bu Takimdan Henrique,Abdülkadir gitmedikce bi bok olmaz bizden.

TSunami_69
25.01.2014, 21:13
tebrikler maloudaa.. malouda gurban niye doğdun

Hakan
Takımın başında bu forumdan herhangi biri olsa ilk olarak Maloudayı alırdı kenara.Bizim filozof ne düşündü acaba?

Yıldıray Emanet
olcan'ın kontralarda ayağına ne kadar az top değerse bizim için o kadar kardır

SEDAT
* Golü yiyince MRA rahatladı gerçekten. Defans severmiş, senin sevdiğin acı çekmek Hoca onunda adı Mazoşistlik...

Bartuğ13
25.01.2014, 21:14
Hakemin vermedigi iki kirmizi kart, maloudanin kacirdigi pozisyon, mra'nin yanlis degisiklikleri ve onurun hep yaptigi gibi topu kurtarirken geriye dogru dusmesi 2 puan kaybina yol acti. Elimizdeki macta 2 puan gitti. Ilk 15 dakika trabzonspor gibi kalan surede yine mra kafasiyla oynadik.
Her yan topta vurmalari,hele golun pozisyonunda iki kornerdede altipastan vurmalari kabul edilemez.

Hakem triosunun yaptigi karaktersizlik, necip ve veliyi atmamasi macin sonucunun bas sebebi. Kazansak gormezden gelenler olabilirdi ama hakemlerin yaptigi yetti artik.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

levent yıldırım
Yaktın Bizi Akçay Takım Geriye Çekilirmi Ya Offffffff

DNA-TS
Hahaha mra alemsin her röportajda bir bomba...

Yıldıray Emanet
mübarek robben sanki her kontrada o lanet topu sağ kanattan giden hücumda sola çekmek zorundamısın o sağ ayağını kes at içeri pas yuvarlıyamicaksan

inadina61_08
Futboldan çok anlamadığımı iyice düşünmeye çalıştım, sorması ayıp yusufun ne verdiğini biliyorken şahinin ne işi var sahada. hadi alırsın da zaten yusufun kanadından bindiriyorlar, adamlar oradan gelmek için holoskoyu oyuna alıyor sen o kanadı boşaltıyorsun(şahin o kanada alındıysa otoban yapıyorsun çünkü adam sürpriz ne çıkacağı belirsiz)
hadi adrian çıktı, maluda-zokora iş yapıyor öne birini al. olmaz, bu arada iş yapıyor derken maluda değil zokora heryere koşuyor maluda da onun gölgesinde sırıtmıyor diyeyim.

Neyse 3 puanı alamadıysak beraberliği başarı sayan hocamız yüzünden olmuştur. takımda kondisyon eksikliği yok gibi birşey, eksik olan taktik-pas ve oyuncu değişiklikleri. bir takım kendi sahasında %39 ve altında topa sahip oluyorsa, geri çekilerek rakibi zorla maça ortak ediyorsa bu başka ülkeden bir maç olsaydı o takım kümeye düşmeye oynuyor herhalde derdim yada rakipleri barcelona veya real dir derim.

Sefer A.
25.01.2014, 21:15
haci baskan bu karsilasmadan sonra ortaligi ayaga kaldirip hakeme haddini bildirtmiyorsan adam degilsin

gerisi hikaye

outoftime
Senin olcanın yusufa vereceği topu kaleye vursun kaleci kurtarsın,malouda aynısını yapsın kötü olsun

olcanla maloudayı kıyaslayan bir beyinle tartışmak istemem
olcan takımın bu sene en iyi oyuncularındandır
malouda da en çok kazanan oyuncularındandır
sen de sanırım en çok etki altında kalan taraftarlardansın

hyasin61
Beyler kadro falan kotu degil hoca kotu kadro kotu diyenler ılk 15_ 20 dakikadaki oyunu nasil aciklarlar

Ugur Kurucelik
Gül gibi maçı hoca ne yaptı etti verdi. Böyle bir bjk'yı bu ligde herkes yenerdi. Adamlara biraz baskı yapınca elleri ayakları birbirine dolanırken, ikinci yarı yine mra'nın 1-0 yatma taktiğini uygulayarak 2 puandan olduk.

Bir takım ilk yarı iyi oynayıp, ikinci yarı dökülüyorsa ben suçu hocada ararım arkadaş. Besbelli takıma sakın öne çıkmayın talimatı vermiş.

Ben böyle korkak bir hoca istemiyorum. Defansif futbola bişey demem, karşında takır takır oynayan bir takım olur eyvallah ama böylesi rezil bir bjk'yı yakalamışken en az 3 farklı galibiyet almamız lazımdı.

Travelair
25.01.2014, 21:16
Hoca memnundur. 1461'den Trabzonspor'un başına geldi. bjk'ye karşı yenilmedi. 3-4 transfer olsa Juventus'a kafa tutardı. Maaşı arttı. Hiç fena değil değil mi, baya aşama kaydetti. Başkan da memnundur 50 bin kişiye miting yaptı. Eee bize bir şey demek düşer mi?

Onur Akyüz
Olcan sağ kanattan sol ayakla orta yapıcam diye debelendi durdu, 1 kere bile sola çekmedi adamı!

Takımı ceza sahasına da gömersen o kadar korner normal gol yemen de normal.

Maçı hoca verdi resmen!

Hakem senin de Allah belanı versin ne diyeyim 2 net kırmızıyı vermedi maç 1-0'ken Veli'yi atamadı it!

Samet Berber
Abdülkadir oynamamalı arkadaş bu forma bu kadar aşağılanamaz.

mhs61
hahaha çok komik la
MRA: Adrian güzel oynuyodu. Memnundum ama çıkardım

cakalkerem
Hoca 1 puandan memnun mu soruyorum cunku arkadakiler yapıştı puan durumdanda //

çok memnunmuş...öyle diyor

Heisenberg
25.01.2014, 21:17
Şimdi biraz eski yorumlara baktım da cidden bu forumdakileri anlamak çok güç. Yusuf ve Adrian sahanın en kötüleri olarak gösterilmiş, değiştirilmeleri istenmiş. Şimdi de maç elden gidince hoca bu futbolcuları çıkardığı için suçlu oluyor :) Olcan'ı geldiğinden beri en verimli olduğu yer olan sağ tarafa koyan hocaya, Olcan golleri sıralarken laf atmayanlar, şimdi niye Olcan sağda oynuyor diye dert yanıyor :) Adam eliyle futbolculara ileri çıkın işareti de yapıyor, oyuncu değişikliği yaparken hücumdan oyuncu çıkarıp, hücuma yönelik oyuncu sokuyor demek ki defansa çekilmek önceliği de değil. Beşiktaş'ın, Onur'u zorlayacak nerdeyse pozisyonu yokken biz 3-4 pozisyon harcıyoruz, hakem sağolsun Yusuf'un pozisyonunu es geçiyor, yedek kulübesinde adam olmadığı için oyundan adam çıkarınca, mecburen vasat adamlar sokuyor oyuna hoca. Ama eleştirilecek dünya kadar şey varken yine dönüp dolaşıp her şey hocaya geliyor. Ben adım gibi eminim bugün Yusuf, Adrian çıkmasa da bu maç berabere bitse, bu sefer de niye değişiklik yapmadı diye eleştirilecekti. Bu kadar tutarsız olmaya gerek yok. Eğer merak eden varsa biraz önceki sayfaları açsın baksın. Çıkarılması gereken ilk oyuncular Yusuf ve Adrian olarak gösteriliyor.

edit: Ayrıca belirteyim, hocanın da hataları vardı. En basidinden Emre'yi çıkarması bence yanlıştı. Burda belirtmek istediğim insanların tutarsızca yorum yapması.

Mert'
hoca rezil açıklama yaptı

gurur6134
Maluda bugun kotuydu ilk kez adam gibi top oynadik yine kazanamadik rakibin pozisyonu yok gole kadar..abdulkadir oyuna girdikden sonra hicbisey vermedi resmen 10 kisi kaldik..adrian kalmali maluda cikmaliydi attiyla tutamadiyla macin adami maluda oldu ama kotu anlamda..mustafayi cok begendim bugun..olcan ve emrede macin iyileriydi..yedek kkubemiz cok zayif..2.yari nasil gecer boyle bilinmez..

hüseyin1975
Bizi ileriye götürecek maclari kazanamiyoruz.
Tebrikler Hocam, yerimizde saymaya devam.

Fatih Ç
25.01.2014, 21:18
olcanla maloudayı kıyaslayan bir beyinle tartışmak istemem
olcan takımın bu sene en iyi oyuncularındandır
malouda da en çok kazanan oyuncularındandır
sen de sanırım en çok etki altında kalan taraftarlardansın

En iyi oyuncusu öylemi sen kontraya çıkacaksın bütün takım ileri yığılacak beyfendi topu sağdan sola cekecek savunma oturacak ve isabetsiz şutunu butun seyirci ve futbolcularla birlikte izleyeceğiz. sen senin o dar beyninle devam et bey efendi.

Sefer A.
Hakemin vermedigi iki kirmizi kart, maloudanin kacirdigi pozisyon, mra'nin yanlis degisiklikleri ve onurun hep yaptigi gibi topu kurtarirken geriye dogru dusmesi 2 puan kaybina yol acti. Elimizdeki macta 2 puan gitti. Ilk 15 dakika trabzonspor gibi kalan surede yine mra kafasiyla oynadik.
Her yan topta vurmalari,hele golun pozisyonunda iki kornerdede altipastan vurmalari kabul edilemez.

Hakem triosunun yaptigi karaktersizlik, necip ve veliyi atmamasi macin sonucunun bas sebebi. Kazansak gormezden gelenler olabilirdi ama hakemlerin yaptigi yetti artik.

:alkış:

outoftime
Malouda sevenler cemiyeti uzak dursun lütfen

Erbay
25.01.2014, 21:19
Hakemin Allah'ından bulsun. Yeter bu nedir arkadaş ya.

Malouda da maçı verdi resmen.

Erbay
Hakemin Allah'ından bulsun. Yeter bu nedir arkadaş ya.

Malouda da maçı verdi resmen.

tristram
Yürü işıne.

ya allah askina bu malouda'yi savunmayin.bu adam takimin en cok kazanan futbolcusu.oynadigi oyunu uc asagi bes yukari kadrodaki her futbolcu oynar.
adrian bu haline ragmen malouda'dan cok daha verimli.inanilmaz yavas bir adam.

serdaracıl
25.01.2014, 21:20
Şahin kim lan

Erdem35
25.01.2014, 21:20
hoca inanılmaz hatalar yaptı. açıkçası verdi maçı. 33'lük malouda'ya gösterdiği toleransın sağladığı motivasyonun yarısını adrian'a sağlasa takım sınıf atlayacak. adam oyuncuyu kaybetmek için herşeyi yapıyor.

yusuf çıkarıp şahin'i alması zaten fiyasko. yusuf defansa inanılmaz katkıda bulunuyordu, üstelik 1-0 öndeyken önemli bir kontra silahı.

oyuncu değiştirmeye sahadaki en zayıf halkadan başlayacağına kağıt üzerinde en zayıf halkadan başlıyor hoca her maçta.

1 puana sevinmiş, iyidir diyor hala. bir bir bitirdin bizi de hocam helal olsun.

arifberkay
25.01.2014, 21:21
teknik direktör transferi şart mra gitsin thomas schaaf boşta bu adam hiç olmasın teknik direktör. Bize filozof lazım değil...

Bu takıma adam gibi hoca gelse en az 6 transfer ister İHO bundan hocayı orada tutuyor kadro bu devam et diyor o da ediyor...

GULER
Malouda iyi mucadele ediyor ama kacirdiklari net pozisyonlarla takima katkidan cok zarar veriyor. Kendine gelmesi lazim artik.

outoftime
malouda burada bazı taraftarlara para yardımı mı yapıyor anlamadım

inadina61_08
bu arada kırk bin tane forvet alsan bu korkak oyun anlayışı ve işgüzar orta saha ile zor. bakın 2 dakika önceki haber.

TransferHH 2 dk.
Demba Ba'yı açıklamak artık İbrahim Hacıosmanoğluna kaldı. Bize gelen haber oyuncu ve takımı ile %100 anlaşıldı.

bu arada emreye bir ara güraloviş falan diyesim geldi. ilk yarı ekstra koşularla kendini fazla yordu yoksa 90 dakika sahada kalabilirdi. dinlenmeyi bilmiyor galiba.

DeAgLeMaNyAq
2 senedir İstanbul takımlarına karşı galibiyetimiz yok. En olası galibiyet BJK maçıydı o da yalan oldu. FB ve GS'ye karşıda sonuç hüsran olacak gibi...

Bera B.
Malouda maalesef en zayıf halka idi.

Sadece bir adet Yekta olsaydı Abdülkadir yerine girecek, elimizden kaçırmazdık maçı.

Mert'
Şahinde ne gördüde hemen aldı oyuna?

TSunami_69
maloudaaa yaktın bizi

Cangele
Türkiyede niye iki direge de adam koyulmaz, bi anlam veremiyorum. Ikinci bir futbolcu olmus olsaydi o kafayi Almeida vursa bile kurtarma olasiligi olurdu. Bizim buralarda alt yapilarinin olmazsa olmazi...

outoftime
25.01.2014, 21:22
maloudaya verilen paralarla orta alana adam gibi bir oyuncu alınsaydı şimdi farklı şeyler konuşulurdu

Erdem Keser
76. dakikada tüm değişiklikleri kullanan bir beyinsiz yüzünden aldığımız maçı verdik.Allah'ın belası adam.

Yaşar
Takımın en kötü oyuncusu açık ara Maluoda, en iyileri ise açık ara Zokora ve Yumlu idi.

Bülent AKBULUT61
25.01.2014, 21:23
ben fikrimi değiştirdim pahalı olsun olmasın bu takıma Yekta lazım

uzungöllü
Gene mra gene kaybedilen puanlar.

Alika87
Tamam bugün iki puan kaybettik, ama bunu sadece hocaya yikmak yanlis olur. Yusuf bugün takimin en kotüsüydü, zaten yorulmustu, Adrian ne ilerde ne defansta etkiliydi, Emre süper oynadi, ama cok kostu ve yoruldu. Degisikler tamamen dogruydu ve yedek kulübesi ancak bu kadar veriyor.

Top Besiktastaydi ama 90dk boyunca belki iki pozisyona girdiler. Gol'de onlarin becerikliginden degil, bizim beceriksizligimizden oldu. Besiktasin iki net pozisyonu varsa, bizim en az 5, 6 tane var. Bu macin hakki bizdeydi ve sanssizliktan dolay puan kaybettik.

Takimin fizigi toparlandi, iyi defans ettik ve alanlari iyi kapattik. Bu sezon ilk defa ilerde bu kadar iyi cogalabilen bir Trabzonspor izledik. Anlamiyorum, yanlis maca mi baktim yada futbola bakis acim biraz tersmi, ama bu kadar elestiriyi hakedecek takim yoktu sahada. Aslinda tam tersi, bu takim alkislanmali.

Mustafa hocayi da ayriyetten tebrik ederim, takimi iyi hazirladi maca, sans ve hakem bizden yana olsaydi mac farka giderdi. Neyse saglik olsun, takim olumlu sinyaller verdi, insallah böyle devam ederler.

inadina61_08
25.01.2014, 21:24
Çok uzun zamandır 15 dakika oynadığımız futbol gibisini görmemiştim. tam bir kompakt futbol herkes işini yapıyor-ama sadece işini yapıyor. o 15 dakikadaki oyunun yarısını 90 dakika oynasak 3 den aşağı atmayız.

neyse yeni bir hafta sonu daha rezil oldu. artık Futbol izlemek topa sahip olduğumuzu, keyifli maçlar izlemek istiyorum, bunu bari kendi sahamızda yapalım yeter bana.

SEDAT
25.01.2014, 21:24
* Şahin tüplüymüş, inşallah birdahaki maçta benzindeyken oyuna girip 3 gol 4 asist yapacak inanıyorum ben...

Antonio
25.01.2014, 21:25
Bu takıma adam gibi hoca gelse en az 6 transfer ister İHO bundan hocayı orada tutuyor kadro bu devam et diyor o da ediyor...

haklısın abi başka açıklaması yok.sanırım mraya sezon sonuna kadar sabır göstereceğiz.

Arif Timurcioğlu
Mustafa hoca geldiğinden beri en iyi 11 ini yaptı sanırım maçtan öncede herkes bu başlıkta aynı şeyi söylüyorlardı. Eksiklerimiz var solbek ve ortasaha en başta göze batanlar.

TSunami_69
Tamam bugün iki puan kaybettik, ama bunu sadece hocaya yikmak yanlis olur. Yusuf bugün takimin en kotüsüydü, zaten yorulmustu, Adrian ne ilerde ne defansta etkiliydi, Emre süper oynadi, ama cok kostu ve yoruldu. Degisikler tamamen dogruydu ve yedek kulübesi ancak bu kadar veriyor.

Top Besiktastaydi ama 90dk boyunca belki iki pozisyona girdiler. Gol'de onlarin becerikliginden degil, bizim beceriksizligimizden oldu. Besiktasin iki net pozisyonu varsa, bizim en az 5, 6 tane var. Bu macin hakki bizdeydi ve sanssizliktan dolay puan kaybettik.

Takimin fizigi toparlandi, iyi defans ettik ve alanlari iyi kapattik. Bu sezon ilk defa ilerde bu kadar iyi cogalabilen bir Trabzonspor izledik. Anlamiyorum, yanlis maca mi baktim yada futbola bakis acim biraz tersmi, ama bu kadar elestiriyi hakedecek takim yoktu sahada. Aslinda tam tersi, bu takim alkislanmali.

Mustafa hocayi da ayriyetten tebrik ederim, takimi iyi hazirladi maca, sans ve hakem bizden yana olsaydi mac farka giderdi. Neyse saglik olsun, takim olumlu sinyaller verdi, insallah böyle devam ederler.

akşamın en güzel yorumu bu sanırım

mhs61
25.01.2014, 21:26

çok doğru değişiklikler vardı ve bu yüzden son 10 dakika yürümeyi geçtim sürünmeye bile hali kalmamış maluda izledik evet

Hürgün Aygün
25.01.2014, 21:27
Arkadaşlar yorumlarımızı saygı çerçevesi içinde yazalım lütfen.

Antonio
25.01.2014, 21:28
abdulkadir ve henrique bir daha oyuna girmesin. Mra ya rağmen her maçı kazanabiliriz. orta saha şart alan gittiyse buraya çift yönlü bir orta saha yabancı tercihim. forvete yatabare iyidir...

serdaracıl
İho şahin k'yi de al defol git

sasort
arkadaş ben 1 gol atıp üzerine yatan

sürekli bu yüzden puan kaybeden takım görmek istemiyorum

arkadaşlar şimdi samimiyetle soruyorum

emreyi gördük henriqueyide gördük sadece bir maçta

ya bizim bir maçta gördüğümüzü bunlar yarım sezonda görmediler arkadaş

ben yine mutluyum şu henriqueden kurtuluyoruz galiba

Samet Berber
25.01.2014, 21:29
Abdülkadir...vay be Trabzonspor formasını giymek ne kadar sıradanlaştı..bu kadar kötü futbolcu hayatımda görmedim.

outlaws61
Şuan aklıma hangi takımın başkanıydı tam gelmedi..

Muhabir: Bu takımın kondisyonu yok.

Başkan: Alırız..

Tam o durumdayız takımda kondisyon yok ne yazık ki. Devre arası kampında ne yapılmış merak ediyorum. Ya çok çalışılmış oyuncular yorulmuş yada iyi bir tatil dönemi geçirilmiş.

inadina61_08
Mustafa hoca geldiğinden beri en iyi 11 ini yaptı sanırım maçtan öncede herkes bu başlıkta aynı şeyi söylüyorlardı. Eksiklerimiz var solbek ve ortasaha en başta göze batanlar.

kardeş, bizim hiç tam bir kadromuz olmadı ki, Şampiyon olduğumuz 2010-2011 sezonunda bile hakaret edilen bir iki topçumuz vardı. bize mükemmel kadro lazım değil ve bence Hayal, sadece sahada top oynayan adam görmek istiyorum ben. bugün amatör lig maçlarından birini izledim, izlemeye gittiğim takım 6 tane yedi ama rakipten iyi bile oynadı. oynarsın yenemezsin, ezilirsin ama rakip 3-4 gömlek iyidir eyvallah. ama bu bjkye bu akşam en az 2 tane atar, hiç gol yemeden göndermemiz gerekirdi.

Ne oluyor anlamıyorum ama takım bir anda maçtan düşüyor, dertlerini anlamak mümkün değil. hoca da sahip çıkamıyor kenardan.

Fatih Birinci
25.01.2014, 21:30
Hocayi hep savundum @ fatih öztürk adaşım sen iyi bilirsin ama artik gercekten bu hocadan bi yol olmaz arkadaşssss......abdulkadiri oyuna alana kadar henriqueyi al cift forvet oynat...böyle bisey yok ya sen TRABZONSPORUN teknik direktòrüsün neden defansa gömülüyosun???sana yaziklar olsun be....tüh sana ...maloudaya gelince kesinlikle kendi standartinin altinda oynuyor...korner yaptirdigi pozisyon tamamen sanssizlik.....karsi karsiya tolga iyi cikardi ama o pozisyon gol olmasi lazim.....yaziklar olsun!!!!!!

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

chener
Lazio macinin kopyasi.yanlis zamanda yapilan değişiklikler ve giden puanlar.galipsin iyisin ama rakipten once oyuncu degistirip kozlari rakibe veriyorsun.akçay asla bu takimin hocasi olamaz.

Fatih K.

Kesinlikle katılıyorum. Ama Abdülkadir yerine Caner'i alıp defansı 5leyip ileriye daha çok çıkmalıydık bence. Öyle bir yedek kulüben varki girenleri çıkar Janko, Caner, Zekiler. Jankoyu almak intihar olurdu Caner olabilirdi kaleciyi gec zaten Zekiyide alıp kimi çıkaracan? Değişiklikler MRA aptalligindan ziyade kadro yetersizliğinden.

Mert'
Abdülkadir sıfırın teki

vendercan
25.01.2014, 21:31
MRA ve işte yetersizlik...
MRA, 3 senedir ne yaptığı belli olmaya Henrike tercih hatası yapıyor diyor...2 senedir oynamamiş Şahin oyuna alınıyor. ..
KARIYETININ EN IYI MACINI OYNAYAN EMRE CIKARILIYOR...

BU HOCAYLA BUNA ŞÜKÜR. ..

FC-ST-PAULI-61
Su Abdülkadiri 1461dede begenmiyordum hayatimda bukadar pas hatasi yapan,korkak bir orta saha görmedim.Birde bazilarina güya sezon basinda zoko yerine oynayacakti :D

outoftime
olcan ve maloudayı kıyaslayan bir beyinle tartışmak istemem demişim
sen de bana dar beyinli demişsin

beyin konusunu açtım ama küstahlığı sen yaptın

A.Ali Karanis
Rakibin 9 kişi bitirmesi gereken,farka gitmemiz gereken maçtı.MRA,Malouda ve hakem yüzünden 2 puan bıraktık.
Olumlu yöne bakacak olursak takımın iştahını beğendim.Daha iyi olacağız.

cakalkerem
25.01.2014, 21:32
rezillik diz boyu

Abdullah Altıntaş
25.01.2014, 21:33
Bizim hatalarımız varda bu tetikçi hakemleri kim durduracak?Başkan hakemlerle ilgili ne düşünüyor? Bu ülkede şike bitmez, hakemler gerekenleri her zaman yapar.Tiyatroya devam.

carolo
oncelikle hakem guzel etti takimimizin içine allah kahretsin boyle hakemi!

yani boyle bir maç nasil berabere biter kafayi yememek elde degil

outoftime
malouda yüzünden burada tartışmak istemiyorum
herkesin beyni kendine benimki bana yatiyor
maloudanın beyniyle ilgili yorum yapmak istemiyorum
yöneticilerin beyinleriyle ilgili yazarsam iş tahlikeli boyutlara çıkabilir

Murat'
Malouda neden bu kadar cömert davranıyor anlayamıyorum.

XT910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

inadina61_08
25.01.2014, 21:34
Rakibin 9 kişi bitirmesi gereken,farka gitmemiz gereken maçtı.MRA,Malouda ve hakem yüzünden 2 puan bıraktık.
Olumlu yöne bakacak olursak takımın iştahını beğendim.Daha iyi olacağız.

iştah derken kondisyon diyorsun herhalde renkdaş, çünkü maç sonu topa sahip olma %39 pas sayısına bakmadım ama eminim 200-220 arası birşeydir. ben bunu görmektense hiç sahaya çıkmasınlar diyorum. bu kadarını yapamayan takım kalmadı ki artık.

serdaracıl
Emre harika oynadi

Alika87
çok doğru değişiklikler vardı ve bu yüzden son 10 dakika yürümeyi geçtim sürünmeye bile hali kalmamış maluda izledik evet

evet 5 tane degisiklik hakkimiz var.

Kamil Çakmak
25.01.2014, 21:35
MRA oyuna aldıkları bank asya topçuları ile maçın içine etmiştir. Geriye yaslanma işi sonumuz oldu. 80 dk galipken o seyirci oününde kendi evinde bir puana sevinen hoca istemiyorum ben.

~UniCef~
25.01.2014, 21:36
Abdulkadir gercekten cok gereksiz bir futbolcu.

outoftime
emre güral senin gecenin içine eden maloudaydı
artık dışarda konuşursun

artvints
ortasahada düzgün oyuncu yok.oğuzhanı koy bize 3 olur maç.çok acil transfer lazım oraya.ama bizimkiler colman ı kovacak neredeyse.

Fatih Ç
25.01.2014, 21:37
malouda yüzünden burada tartışmak istemiyorum
herkesin beyni kendine benimki bana yatiyor
maloudanın beyniyle ilgili yorum yapmak istemiyorum
yöneticilerin beyinleriyle ilgili yazarsam iş tahlikeli boyutlara çıkabilir

:D bulabildinmi msjı

mhs61
25.01.2014, 21:38
evet 5 tane degisiklik hakkimiz var.

yorulsa sahada tutsan mücadele edecek yusuf- emre gibi oyuncuları çıkarırsan 5 değil 10 tane olsa yine bir nane yapamazsın. He dersen ki onlarda çok yorgundu o zaman bu ne biçim kondisyon bu ne biçim antrenör derim

Heisenberg
MRA oyuna aldıkları bank asya topçuları ile maçın içine etmiştir. Geriye yaslanma işi sonumuz oldu. 80 dk galipken o seyirci oününde kendi evinde bir puana sevinen hoca istemiyorum ben.

Janko'yu mu, Zeki'yi mi, Caner'i mi yoksa Zeki Ayvaz'ı mı alsaydı oyuna?

Sefa
Duran topta Almeida'yı tutanın olmaması Bosingwa'nın refakat etmesini açıklayacak birisi var mı ?

A.Ali Karanis
25.01.2014, 21:39
iştah derken kondisyon diyorsun herhalde renkdaş, çünkü maç sonu topa sahip olma %39 pas sayısına bakmadım ama eminim 200-220 arası birşeydir. ben bunu görmektense hiç sahaya çıkmasınlar diyorum. bu kadarını yapamayan takım kalmadı ki artık.

Geçen döneme göre daha iyi oynadığımızı düşünüyorum.Rakibi 65. dakikaya kadar boğduk bence.Onur'un en rahat maçını oynaması buna işaret :) Ne zaman oyuncular değişti,o zaman Beşiktaş bize baskı kurmaya başladı.

sasort
25.01.2014, 21:39
olcana da sinirlendim bu akşam

burda olcanı savunanlardan biriyim tamam adam iyi koştu mücadele etti

ikii pozisyonda vurmak yerine ara pas atsa bu maçı alırdık berki

türk topçusu kendini yırtsada bundan fazlası olmaz işte

fizik var kafa yok bir kanat oyuncusunun ilk görevi gol attırmaktır. Forveti topla buluşturmak

ancak araya kaçarsa gitsin nereye vurursa vursun

içerde emre boş ama nasıl boş pozisyon bitene kadar emreyi bloke edemediler

sen topu çekip plase vuruyorsun kime tolgaya

al işte türk topçusu o kadar kafa oluyor işte

cubido
25.01.2014, 21:41
Takım ilk yarıda fena top oynamadı ama bu bizim iyiliğimiz kadar bjk'nin de kötülüğünden kaynaklandı.
Biz stoperlerimize laf ediyoruz adamların tandemi ersan-necip. Bildiğin saatli bomba.
Solbekleri hücumda iyi ama defansta resmen yol geçen hanı.
Fernande bitmiş okeye dönüyor.
Oğuzhan ve gökhan neredeyse aldığı her topu ezdi.
Böyle bir takıma karşı oynadık, bunu bilelim önce.
Bizde defans iyiydi bana göre.
Zokora, olcan ve emre de görevlerini yaptılar. Emre beklentimden iyi oynadı. Özellikle attığı birkaç pasla beni şaşırttı.
Malouda çok kötü ama öyle böyle değil bildiğin rezil futbol oynuyor. Bir adam aldığı her topu ezermi , ezdi işte.
Adrian topsuz oyunda her zamanki gibi sıfır.
Beni asış hayal kırıklığına uğratan yusuf. Sahada varmı gokmu belli değil.
Hadi bizdeki kadro kapasitesi bu diyelim ya hocaya ne demeli.
Sevgili mra,
1)Çok hücumcuyla oynamakla hücum futbolu oynamak farklı şeylerdir
2)34 yaşına gelmiş ve hayatı boyunca hep kanat oynamış malouda'dan çift yönlü ortasaha olmaz.boşa uğralşıp takımı, malouda'yı ve kendini yakma
3)abdülkadir ne ki?
4)iki tane oldukça ofansif bekin bir kez bile hücuma çıkmıyorsa belli ki sen adamlara çıkmayın demişsin. Bu mu hücum futbolu?
5)şahin aygüneş denen arkadaş 2 senede kasımpaşa gibi vasat bir takımda oynayamadı da bizde ilk maçta oynamasının gerekçesi nedir. Ne gördün bu çocukta bizim göremediğimiz?
6)malouda bu kadar dökülürken neden 90dk sahada kalıyor. Cesaret edemiyormuyuz bu adamla karşı karşıya gelmeye?
7)işin özeti , taraftar baskısı sahaya çıkardığın 11'i etkileyebilir ama yüreğin yoksa 45dakika hücum oynatır sonra özüne dönersin. Sonuçta da ikinci yarı bjk gibi dökülen bir takıma karşı bike böyle ezilirsin. Yazık.

sasort
25.01.2014, 21:42
olcana da sinirlendim bu akşam

burda olcanı savunanlardan biriyim tamam adam iyi koştu mücadele etti

ikii pozisyonda vurmak yerine ara pas atsa bu maçı alırdık berki

türk topçusu kendini yırtsada bundan fazlası olmaz işte

fizik var kafa yok bir kanat oyuncusunun ilk görevi gol attırmaktır. Forveti topla buluşturmak

ancak araya kaçarsa gitsin nereye vurursa vursun

içerde emre boş ama nasıl boş pozisyon bitene kadar emreyi bloke edemediler

sen topu çekip plase vuruyorsun kime tolgaya

al işte türk topçusu o kadar kafa oluyor işte

serdaracıl
25.01.2014, 21:44
Forvettttttt

iyattara
25.01.2014, 21:46
Beşiktaş'ın şu defans hattı ligde hiç bir takımdan puan filan alamazdı!

Taha Muhammet
25.01.2014, 21:47
korner kullanılırken arka direğede biri koysak en kötü ihtimal 9 10 puan daha fazlamız olur hem arka direğe oyuncu koymuoruz hemde oyuncu kaçırıoruz

inadina61_08
25.01.2014, 21:47
Forvettttttt

bu maç forvet fazlasını yaptı ve bende forvettt diye bağırırken şimdi orta sahaaaa diyorum. colmansız olmuyor, colmandan daha iyisi bizi bulmuyor.

gurur6134
25.01.2014, 21:48
Abdulkadirle olmicak bu is belli oldu tipki zeki gibi aykut gibi ondada kumas yok umut vermiyor hic

biltrabzon
25.01.2014, 21:48
Bu hocayla bundan fazlasi olmaz,Abdulü oyuna aldigi an maci izlemeyi biraktim.Besiktas maci alabilirdi 5 dakika daha olsa idi.Ulan adam niye degistiriyorsun,yedek kulübesinde kaliteli adamin yokki.Ben 1461 den Yusuf belki bu takimda oynar diyordum,lafimi geri aliyorum Yusuf bu takimda asla ilk 11 oyoncusu olamaz.Top tutmasini bilmiyor,calim atmayi beceremiyor bildigin sakar sakir.

sasort
25.01.2014, 21:49
Takım ilk yarıda fena top oynamadı ama bu bizim iyiliğimiz kadar bjk'nin de kötülüğünden kaynaklandı.
Biz stoperlerimize laf ediyoruz adamların tandemi ersan-necip. Bildiğin saatli bomba.
Solbekleri hücumda iyi ama defansta resmen yol geçen hanı.
Fernande bitmiş okeye dönüyor.
Oğuzhan ve gökhan neredeyse aldığı her topu ezdi.
Böyle bir takıma karşı oynadık, bunu bilelim önce.
Bizde defans iyiydi bana göre.
Zokora, olcan ve emre de görevlerini yaptılar. Emre beklentimden iyi oynadı. Özellikle attığı birkaç pasla beni şaşırttı.
Malouda çok kötü ama öyle böyle değil bildiğin rezil futbol oynuyor. Bir adam aldığı her topu ezermi , ezdi işte.
Adrian topsuz oyunda her zamanki gibi sıfır.
Beni asış hayal kırıklığına uğratan yusuf. Sahada varmı gokmu belli değil.
Hadi bizdeki kadro kapasitesi bu diyelim ya hocaya ne demeli.
Sevgili mra,
1)Çok hücumcuyla oynamakla hücum futbolu oynamak farklı şeylerdir
2)34 yaşına gelmiş ve hayatı boyunca hep kanat oynamış malouda'dan çift yönlü ortasaha olmaz.boşa uğralşıp takımı, malouda'yı ve kendini yakma
3)abdülkadir ne ki?
4)iki tane oldukça ofansif bekin bir kez bile hücuma çıkmıyorsa belli ki sen adamlara çıkmayın demişsin. Bu mu hücum futbolu?
5)şahin aygüneş denen arkadaş 2 senede kasımpaşa gibi vasat bir takımda oynayamadı da bizde ilk maçta oynamasının gerekçesi nedir. Ne gördün bu çocukta bizim göremediğimiz?
6)malouda bu kadar dökülürken neden 90dk sahada kalıyor. Cesaret edemiyormuyuz bu adamla karşı karşıya gelmeye?
7)işin özeti , taraftar baskısı sahaya çıkardığın 11'i etkileyebilir ama yüreğin yoksa 45dakika hücum oynatır sonra özüne dönersin. Sonuçta da ikinci yarı bjk gibi dökülen bir takıma karşı bike böyle ezilirsin. Yazık.

yusuf konusunda bence o da iyiydi

şöyle bakın derim olaya sağ kanatta bosigwa vardı olcanı rahatlattı

ama sol kanatta yusuf arkada kadire yüklendiler ona destek durumunda kaldı top taşıyamadı

birde genç topçu oda kadirde bence iyiydiler mücadele ettilar

malouda adrian koşmadı onların yerine yusuf emre koştu

ikiside eforunu ilk yarı bitirdi

sifuni
25.01.2014, 21:50
Yusuf'un Posiyonu kirmizi kartti kural ihlali var mac tekrar edilmeli (!)

Bartuğ13
25.01.2014, 21:50
Mra'nin oyuncu degisikliklerinde hata yaptigini yazmistim daha evvel ama sunu da unutmayalim kimi oyuna alacakti? Takimin degisiklige ihtiyaci oldugu ortada, orta saha dustu ama kenarda abdulkadir var. Kanat oyuncusu yok! Transfer yapilmadikca hocayi da belli bir yere kadar suclamak lazim. Yedeklerr bakiyorsun girecek adam yok. Colman yoksa orta sahamiz yok!

artvints
25.01.2014, 21:51
bizimkiler maçı kazancağız galiba diye düşününce heyecan yaptılar.golden sonra da ikinciyi yiyecektik neredeyse.bu korkaklık kırılganlık illallah dedirtti.

Uğur Ö.
25.01.2014, 21:53
Arka direğe adam koymamanın cezasını daha kaç kere çekeceğiz.

Laz_61
25.01.2014, 21:54
Hocaya kizamiyorum alternatifi yok adamin napsin. Yusuf ve Adrian cokmu iydi veya Malouda. Sahin diye bi kazma aldin verdin adama oynatti iste.

Ragazzo
Forvettttttt

?

mourner
MRA istifa..acilen bir ortasaha..hatta 2..

Anıl C
25.01.2014, 21:55
Malouda boyle oynamaya devam ederse sezon sonu gonderilecekler listesinde olmali
Ona verilen parayla forvet butcesine takviye yapilip aytac kara alinabilirdi
Ne ileride ne orta sahada fark yaratma yok
Kosmakla bitmiyo hicbirsey
Belli emekliligini yasamaya gelmis

yederli6155
25.01.2014, 21:55
Şu takıma acilen yeni bir hoca, oyunu çift yönlü oynayabilen bir orta saha ve sol bek lazım .. Şayet bunların üstüne alınabiliyorsa bir de forvet .. Bunların tamamını yapamayacaksak bile en azından MRA gönderilmeli. Onun yerinde bu kadar korkak olmayan herhangi bir hoca olsaydı şu maçı almıştık.. Bu maçta yaptığı bütün hamleler başlı başına rezillik,maç sonu açıklamaları ise rezillik ötesi.. "Geri çekilme refleksi" diyor utanmadan.. Adama sorarlar sen bu takımın maç içindeki taktiksel hamlelerini oyuncuların içgüdülerine mi bırakıyorsun diye..

artvints
25.01.2014, 21:57
takımımız genç olsa, yeni kurulmuş bir kadro olsa acı tecrübe diyeceksin ama ortada kurulan bişey de yok.iki adam ya çok ddeğil.bir tane de türk ortasaha bulacaksınız.oynamaktan, yenilmekten korkmayan oyuncular.

kudu_61
25.01.2014, 21:57
benim anlamadığım şey abdulkadir gibi düz yeteneksiz bir futbolcu dururken aykut gibi bir alternatif niye gönderildi takım bugün yusuf ve malouda hariç çok iyi oynadı defansı orta sahası ve forveti yapması gerekeni yaptı ve kalecisi golde hatası yok çok güzel çıkardı keşke arka direkte biri olsaydı emre olcan süper çalıştı ama olmadı golcü eksikliğinden bu kötü takıma 2 yi atamadık

ŞEREFSİZ LİG TV ALLAH BELANI VERSİN ALLAHINDAN BUL İNŞALLAH AÇILAN PANKARTI GÖSTERMEDİĞİ GİBİ 61.DK DA OLAN O MUHTEŞEM GÖRÜNTÜYÜDE VERMEDİ HIRSIZ İLE SİZİ ÜST ÜSTE KOYUP.................

drose61
25.01.2014, 21:58
bjkliler ağlıyor forumlarında ezdi bizi trabzon diye, burada biz sovuyoruz. bence golü yemesek bu eleştirilerin yuzde 90'ı olmayacaktı, beklentimin çok üzerinde oynadik, skor harici memnunum.

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

sasort
25.01.2014, 21:59
bende kaltılıyorum

orta saha şart hatta forveti bırakıp en kalitelisinden bir orta saha bulmamız lazım

colman bile olsaydı bu maçı bence kazanırdık bakın şöyle kadro ile çıksaydık

..........................onur.................... .........

bosigwa..........mustafa........aykut.......kadir

.................zokora......colman............... ...

.......................adrian..................... .......

olcan...........................................yu suf

....................emre.......................... ....

adrian ve maluda ikinci devre fayda gelmiyor. oyun devam ediyor adrianı çıkar maloudayı al bence colman olsaydı bu maçı alabilirdik

zokora çok iyi oynadı orta sahada ama yetmedi orta alanda mücadeleyi kaybettik bence

onun için en önemli eksiğimiz orta saha

İ. SARAL
25.01.2014, 22:00
Hakemin hayvanlığı ve Malouda'nın dangalaklığı sayesinde 2 puan kaybettik. Başka bir açıklaması yok.

Nytre
25.01.2014, 22:00
el ustunde tutulam colman denen adam uc gun daha fazla tatil yapacak diye bilerek kirmizi kart gorup bizi yalniz birakmasina karsi hala kadroda olmasi diger futbolcularin trabzonsporun basarisini ne kadar umursuduklarini dusunun artik ...!!!!

serdaracıl
25.01.2014, 22:04
?

Forvet lazim.

----------demba ba
Malouda---adrian----emre

Benim hayalimdeki diziliş

U.Sadıkoğlu
25.01.2014, 22:04
Bırakın artık şu kavgayı..

Gelin böyle :)

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=45073

Antonio
25.01.2014, 22:05
orta saha şart bragalı ruben micael at. madridden raul garcia 3.5 4 milyon civarı bonservise alınabilir. orta saha şart forvette emre güral oynar işte... bütün parayı orta sahaya harcamalıyız...

Ragazzo
25.01.2014, 22:07
Forvet lazim.

----------demba ba
Malouda---adrian----emre

Benim hayalimdeki diziliş

Bugünkü maçta Emre herkese gereken cevabi verdigini dusunuyorum. Bir forvetin yapmasi gerektiginden cok daha fazlasini yapti. Ismi duyulmus diye milyonlar harcayacagimiz bir transfer yerine Emre'ye sans verilmeli. Ben Burak'tan sonra ilk kez bir forvet oyuncumuzun bu kadar etkili oldugu bir maç izledim. Kaldi ki bugun Emre Burak'in bizde oynadigi surecte beceremediklerini tek maçta yapti.

volkan_627
25.01.2014, 22:07
önce hoca değişecek... adamın maç sonu söylediklerini dinledim. umrunda değil... hala oyunu tutmaya çalıştık diyor... tutmaya çalıştığı adam da abdulkadir... ayrıca şahin ve henrique neden sahadaydı onu da anlamadım.... bu hoca gidecek, yoksa maç falan kazanamayız...

Sefaenes
25.01.2014, 22:09
malesef ligimizde lehimize olan hersey bize geldimi hakemler tarafindan degisiyor ya bukadarmi tesadüf oluyor. M.yumlu aldigi sari kart misl istanbul takilara cikmaz lehimize olan kirmizilar rakip istanbulsa degisir ya bunlarin topuklarina birsey yapilmadikca daha cok cekecegiz Insallah aldigi o haram paralar biryerden cikar

hüseyin1975
25.01.2014, 22:10
Kasimpasada kadroya giremeyen adam Trabzonspiruma geliyor ve hemen forma giyiniyor.
Gerisini siz düsünün artik.

sasort
25.01.2014, 22:10
birde malouda ben anlamadım arkadaş bu adamı okuyorum yorumları

orta saha olmaz malouda forvet arkası olmuyor

kanat oyuncusu anladıkta adam kanattan geliyor koşamıyor hızlı değil her topu çalım atarken kaptırıyor

en kötüsü ise kaptırdığı zaman veya herhangi bir zaman adam kovalamıyor

bu adam oynadığı her mevkiide adam kovalaması lazım

bu adamı bence fuzuli aldık

veya madem alındı yarım devre oynatılmalı

birde adrianda aynı press yapmıyor ikisini aynı 11 de takım kaldırmıyor bence

orta saha şart sol bek forvet

öncelik sırası

orta saha
sol bek
forvet

Kadir
25.01.2014, 22:11
Hakemin kritik hareketi Yusuf'un düşürülüşüne faul çalmamasıydı. Çaldığı anda kırmızı kartı çıkaracağı için ÇALMADI.

hyasin61
25.01.2014, 22:12
Mra bu taraftar kadar cesur ve yureklı oldugu zaman bırseyler olur.Arkadas ılk yarıdakı ofansıf kadro pozısyon vermıyor aksıne pozısyonlar buluyor ama sen yaptıgın oyuncu degısıklıklerı ıle takımı yaslamaya mahkum edıyorsun

newrocki
25.01.2014, 22:14
aykut akgün mü daha iyi emre güral mı? bunu bile yanlış analiz eden bir t.d. nin bu maçı değil herhangi bir maçı alması mucize olur. kadro kötü vs. tamam da hocanın hiç mi suçu yok...

bu takıma önce başkan sonra hoca lazım..

Ercan DEMİRCİ
25.01.2014, 22:15
Takımda kondisyon denen şey yok malesef.. Bu kadar iyi oynadığımız maçı da kazanamadık hemde rakipte defans diye bir kavram olmamasına rağmen, biz derbi falan kazanamayız sittin sene!

hyasin61
Yalnız ılk 15 dakıkadakı oyun hocanın aylardır yıllardır bahsettıgı forse oyunla birebir örtüşüyor ama gerısı malum :)

newrocki
aykut akgün mü daha iyi emre güral mı? bunu bile yanlış analiz eden bir t.d. nin bu maçı değil herhangi bir maçı alması mucize olur. kadro kötü vs. tamam da hocanın hiç mi suçu yok...

bu takıma önce başkan sonra hoca lazım..

sasort
Mra bu taraftar kadar cesur ve yureklı oldugu zaman bırseyler olur.Arkadas ılk yarıdakı ofansıf kadro pozısyon vermıyor aksıne pozısyonlar buluyor ama sen yaptıgın oyuncu degısıklıklerı ıle takımı yaslamaya mahkum edıyorsun

mra sunu yok arkadaşlar kulubede ihtiyaca yönelik topçu yok

orta sahada adrian malouda düştü

yerine oynatacak adam yok orta sahada

onların yerine yusuf erme koştu onlarda ikinci yarı bittilar

mra elinden geleni yaptı

tristram
25.01.2014, 22:16
biri bana beklerimizin neden bu kadar cakili oynadigini anlatabilir mi?acaba hoca mi ileri cikmayin diye tembihliyor.
bekleri hucuma neredeyse hic cikmayan takim ileride en fazla bu kadar etkili olur.
bosingwa gibi bana gore 1.sinif bir bekin var ama sen adama tayfun cora muamelesi yapip geride heba ediyorsun.ya bu adam chelsea'de estirirdi-ileriye fena bindirmeler yapardi.simdi bakiyorsun mac boyunca ileriye iki veya uc kere cikiyor.yada tac kullanmak icin rakip sahaya gidiyor..
beklerimiz inanilmaz pasif oynuyor.

Mehmet Fatih Silik
25.01.2014, 22:16
Ince ince kiyildik....bilmem kac ki$i bunu görebildi...
Hakemin yanli tutumu dakikalar gectikce barizle$ti ve tehlike yaratabilecegin pozisyonlarin birer birer durduruldu...
Sen ne kadar topunu oynamaya cali$sanda kar$inda sadece bir futbol takimi olmuyor maalesef...
IHO buna tepki gösterecekti...artik hakkimizi yedirmeyecekti benim bildigim ama cark dönüyor...

Mactaki kazanma hirsizimi cok begendim...
Böyle oynayalim istersek yenilelim...benim icin önce iyi futbol gelir herzaman...
Kör topal puanlar alirsin ama bir yerde gümlersin...
Emre cidden beni $a$irtmaya devam ediyor...tek forvet degilde yaninda macin ba$indan beri Henrique olsaydi bence skor lehimize sonuclanirdi...
Hocaya hem kiziyom hemde kizamiyom...kari$ik i$...

In$allah yönetim sözünde durur da adam gibi bir forvet alirlar...

lazzz61
25.01.2014, 22:17
su zamana kadar resıt hocayı hep savundumm ama bugun resmen macı elıyle rakıbe verdı adrıanın yerıne maloudayı cıkarması gerekıyordu henrıke yeteneksızısın oyuna gırmesııne gerek yoktu şahın daha hazır degıl bugun tek bı degısıklık yapması gerekıyordu o da maloudanın dısarı cıkması ılk yarı super top oynadık macı koparabılırdık hakemde her zamankı serefsızlıgını yaptı yıne bugun herseyden guzel olann meydandakı yuruyustu ben böle bı kalabalık gormemıstım

sasort
25.01.2014, 22:17
hocanın tek hatası henriqueyi oyuna alması

bence malouda alınmalıydı orta sahada kimi oynatacaktı

kulubede orrta saha oyuncusu yok

hyasin61
25.01.2014, 22:18
mra sunu yok arkadaşlar kulubede ihtiyaca yönelik topçu yok

orta sahada adrian malouda düştü

yerine oynatacak adam yok orta sahada

onların yerine yusuf erme koştu onlarda ikinci yarı bittilar

mra elinden geleni yaptı

Dogru alıstık artık 1 puanlara 3 puan gıbı sevınır olduk :)

arifberkay
25.01.2014, 22:18
2 hafta sonra neden taraftar gelmiyor diye ağlamasın hoca...Senin gibi korkak pısırığı kim seyretmek ister...

carolo
25.01.2014, 22:19
Ince ince kiyildik....bilmem kac ki$i bunu görebildi...
Hakemin yanli tutumu dakikalar gectikce barizle$ti ve tehlike yaratabilecegin pozisyonlarin birer birer durduruldu...
Sen ne kadar topunu oynamaya cali$sanda kar$inda sadece bir futbol takimi olmuyor maalesef...
IHO buna tepki gösterecekti...artik hakkimizi yedirmeyecekti benim bildigim ama cark dönüyor...

Mactaki kazanma hirsizimi cok begendim...
Böyle oynayalim istersek yenilelim...benim icin önce iyi futbol gelir herzaman...
Kör topal puanlar alirsin ama bir yerde gümlersin...
Emre cidden beni $a$irtmaya devam ediyor...tek forvet degilde yaninda macin ba$indan beri Henrique olsaydi bence skor lehimize sonuclanirdi...
Hocaya hem kiziyom hemde kizamiyom...kari$ik i$...

In$allah yönetim sözünde durur da adam gibi bir forvet alirlar...
ince ince kiyildik ama bu yeni degil bu hep boyleydi zaten taraftar alisti artik tepki bile gostermiyoruz yani alenen goz gore gore kartlari vermedi

sasort
25.01.2014, 22:20
ben transfer tarafına geçiyorum

asıl sıkıntımız transfer bence

Yiğit Gayretli
25.01.2014, 22:20
"Hücumdaki sağ ayaklı oyuncu sorunsalı"

Zaten çok planlı hücum ettiğimiz söyleyemez. Bu şekilde hepten üretkenlik yok oluyor. Asla oyunu açamıyoruz...

ibrahim
25.01.2014, 22:21
ince ince kiyildik ama bu yeni degil bu hep boyleydi zaten taraftar alisti artik tepki bile gostermiyoruz yani alenen goz gore gore kartlari vermedi

Herkesin kafasında zıt aldığı biri var. Onların üzerine çöreklenmeyi hobi edinmişler. Dışarıdan ne türlü müdahale olursa olsun umrunda değil kimsenin. Haklı çıkacaklarya müneccim beyler...

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

serdaracıl
25.01.2014, 22:23
Emre iyi bir forvetin yaninda canavar olur

onurts61
25.01.2014, 22:23
Birisi şu adama yönettiği takımın Trabzonspor olduğunu hatırlatsın , maç sonları 1 puan iyidir , memnunuz v.b düşük vizyonlu cümlelerinden bıktım artık ,iyi bir insana benziyor ancak rezil bir teknik direktör ,

bordoylamavi
25.01.2014, 22:24
maçı izlemedim özete baktım ama yazık olmuş. gerçi değişikliklere baktım da maçı neden kaybettiiğimiz ortada gibi. bütün maç bastırmışıız sonra kalsik pısma yatma taktiği sonra hoop golu yemişiz

Kamil Çakmak
25.01.2014, 22:24
Janko'yu mu, Zeki'yi mi, Caner'i mi yoksa Zeki Ayvaz'ı mı alsaydı oyuna?

Aldıkları topçuları ile çıkardıklarırın sahada yürümeleri yeterdi net.

ccd6167
25.01.2014, 22:26
Ben hayatım da bu kadar eyyamcı bi hakem daha görmedim.

Adam olcanın korner çizgisinin ordaki pozisyonda vermediği faul eyyamcılıkta. Başka bişi değil

Hqmi
25.01.2014, 22:28
ya raşit bi git allahını seversen yaptığın değişiklikler komedi maç sonu açıklamaların ayrı bi komedi büyük takım hocası gibi davran az lütfen

Adem Akyüz'
25.01.2014, 22:29
Mükemmel ötesi geçen bir günü mutlu bitirmemize engel olan başta Yunus Yıldırım, sonra MRA ve Malouda'ya şükranlarımı sunuyorum (!)
Maçın en iyi oynayan 4 oyuncusundan 3'ünü oyundan çıkarıp yerine Şahin, Abdülkadir gibi çöpleri oynatan MRA eseriyle gurur duysun..
Hala daha forvet diye bağıran taraftar da şu maçı iyi izlesin. Adım atacak hali kalmayan Malouda'nın yerine yedekten oyuna sokacağımız tek adam yoktu. Öz evlat kategorisinden oynayan Abdülkadir'in halini görüyorsunuz..

Kamil Çakmak
25.01.2014, 22:29
Hakem de Emrenin posizyonunda kesin kırmızı vermeli idi bjk defansına adam faul bile vermedi. Bunlar güncel sıkıntılarımız tabiiii. Kampa dopçu alacağız diyipde hala orta sahaya ve forvete topçu alamayan yönetimde bir Mra kadar suçlu.

serdaracıl
25.01.2014, 22:30
Şu maçta şahin k'ui oyuna alan adam hoca degildir. Nokta

serdaracıl
25.01.2014, 22:31
İhoooooo anladin sen

Cyzio
25.01.2014, 22:33
Mükemmel ötesi geçen bir günü mutlu bitirmemize engel olan başta Yunus Yıldırım, sonra MRA ve Malouda'ya şükranlarımı sunuyorum (!)
Maçın en iyi oynayan 4 oyuncusundan 3'ünü oyundan çıkarıp yerine Şahin, Abdülkadir gibi çöpleri oynatan MRA eseriyle gurur duysun..
Hala daha forvet diye bağıran taraftar da şu maçı iyi izlesin. Adım atacak hali kalmayan Malouda'nın yerine yedekten oyuna sokacağımız tek adam yoktu. Öz evlat kategorisinden oynayan Abdülkadir'in halini görüyorsunuz..

Allah'tan sadece 3 oyuncu değişikliği hakkı var.

.

Samet Yildirim
Takim özellikle ilk yari cok iyidi..macin genelinde de cok üstündük. Galibiyetle ayrilmaliydi.

Bursa, Antalya ve bu mactan sonra görülüyor ki takim iyi yolda.

Adrian cikip Abdülkadir girmesi yanlisti. Malouda pozisyonu atmaliydi olmadi.

Yekta transferinde 300-400 bin euro yüzünden burun kiviranlar vardi..onlarida anlamakda güclük cekiyorum...

Ali Kemal G.
Şurda bir Allahın kulu çıksın bana Şahin Aygüneş'in bu maçta neden oynatıldığı hakkında mantıklı bir açıklama yapsın bu kellemi giyotine koyup kesecem.

Mert Oğuzlu61
25.01.2014, 22:34
http://61spor.net/Haber/trabzon-da-olay-yaratan-o-pozisyon.html

malouda yı geçtimde, asıl şu pozisyon maçın kırılma anıydı.

bize gelince şak diye çıkarırlar..........! :mad::mad:

hyasin61
25.01.2014, 22:34
Hoca Allah'ını sevıyorsan ıkıncı yarı hedefledıgın puanı ıkıncı yarının ılk maclarından sonra acıklada sende bızde rahatlayalım

Kamil Çakmak
25.01.2014, 22:35
Eskiden maluda olan bi adamın o korner fosizyonunda bu kadar lakayık olmaması gerekirdi. Adam bitmiş dünya umurunda değil gelsin paralar. La insan 6 aydır bi kondisyon yakalayamazmı. Dede misin sen hemi?

Yiğit SARI
25.01.2014, 22:36
Şurda bir Allahın kulu çıksın bana Şahin Aygüneş'in bu maçta neden oynatıldığı hakkında mantıklı bir açıklama yapsın bu kellemi giyotine koyup kesecem.

"Yusuf'un kötü performansından ötürü o mevkide oynayabilen 0 km Şahin'den medet unma"

Yusuf - Henrique değişikliği yapılıp Emre oyunda tutulabilirdi belki. Takımda yedek oyuncu kalitesi 0 üstüne adam gönderip duruyoruz şikayetçi değilim gidenlerden ama transfer lazım artık

Kamil Çakmak
25.01.2014, 22:38
Ama şunu demek lazım. Bugün yürüyüş isyan güzeldi. Akşamda trübünler güzeldi. GÜnün anlamına binaleyn bunlar kalacak hafızalarda.

Kasım BEKTAŞ
25.01.2014, 22:39
güzel bir günü galibiyetle kapatmak gerekirdi, sağlık olsun.

biltrabzon
25.01.2014, 22:39
Mustafa,Aykut,Bosingwa,Olcan,Zokora ve Emre haric vasati asan olmadi.Digerleri onlara eslik etmis olsa idi mac 5-1 biterdi.

hyasin61
25.01.2014, 22:40
Ilk yarı ve ikinci yarı orta sahayı gecen ve rakıp ceza sahasına dogru gıden oyuncu sayısına bakın .Mantalite ?

Sacit
25.01.2014, 22:40
Skor gayet doğal..

fakat ben maça giden taraftara acıyorum, bir taraftar topluluğu bu kadar mı şuursuz olur.
İnsan kendini sorgular, bu kulübü yönetenlere tepki gösterir. Transferler niye yapılmadı, neden golcü olmadan maça çıkıyorsun. kendi evindesin ve 2.golü bulamıyorsun, 5 dk kalmış gol yiyorsun.

Kabahat hacıosmanoğlu ve reşit de değil, asıl kabahat taraftarda

Tayfun
25.01.2014, 22:41
Colman'ın olmayışı orta alanda bizi olumsuz yönde etkiledi.

Malouda o pozisyonu atsa maç kopmuştu.

hyasin61
25.01.2014, 22:41
109.7 km kosmus takım bjk 114.6 km en cok kosan 5 tek ts'lı Malouda 10854 m

hyasin61
25.01.2014, 22:45
en cok sprınt atan oyuncu emre gural 43

Arda'
25.01.2014, 22:46
Tamam beyler takım kötü ama her büyük maçta hakemler bizi katlediyor önce gs maçı şimdi de bu maç. Şu 2 maçtan 4 puan alacakken 1 puan alabildik sadece.

DeAgLeMaNyAq
25.01.2014, 22:50
http://i.imgur.com/4iH8KBq.jpg

http://i.imgur.com/yJtLDSH.jpg

Bu da ilk yarının son haftasındaki Antalya maçı...

Artış var ama diğer zirvedeki takımlarda 10 bini aşamayan 3-4 oyuncu olurken bizde bu sayı 6-7'ye hatta bazen 8'e çıkıyor...

mourner
25.01.2014, 22:55
hakem maçı katletti.Mra saçma sapan değişiklerle 1 puanı hediye etti.
MRA sabaha bırakmadan istifa etmeli,tamam Trabzonlu, iyi niyetli olduğuna da şüphem yok,birşeyler yapmak istiyor ama kesinlikle Trabzonspor'u yönetecek kalitede değil.forvetten önce kesinlikle bir sol bek,2 çift yönlü ortasaha alınmalı. ayrıca olcanın da topu her alışında kaleyi düşünmesinden bıktım ,yıldım artık.bir roben değilsin olcan,biraz kafanı kaldır.emrah başsan'ı ve olcana alternatif ibb li cenk şahin'i düşünmek lazım..

r9emre
25.01.2014, 22:55
En çok koşanın sürekli Malouda olması? Ve sürekli sahada yürüyor denilmesi adama?

Sefaenes
25.01.2014, 22:57
Aykut dan kurtulduk derken simdi daha beteri abdulkadir geldi nedense gelen gideni aratiyor hazirlik maclarinda saklanan biri nasil oyuna yedek girebiliyor anlamiyorum ya hicmi bizde U18 de oyuncu yok oyniyacak bunlardan daha iyi oynamazsa bende birsey bilmiyorum

Samet Yildirim
Katedigin mesafe kadar futbolda önemli...Bjk nin rakami bizden üstün ama 10 kat fazla pozisyona girdik...

bazi oyuncular bos kosar bazilari ise beyni ile kapatir o isi...

Bugün biz cok daha üstündük daha az kosmamiza ragmen...neden ? Beyinle oynayan futbolcu sayimiz cok daha fazla. Bjk da bos kosan oyuncusu sayisi cok fazla.

Serkan 12 km kosar...Bosingwa 9 km kosar...ama bosi 10 kat fazla katki saglar cünkü baskalari bos kosarken o beyni ile oynar.

Erbay
Malouda'nın koşuları etkili değil. Adam sadece geziyor hafif tempoyla. Sert, böyle net ikili mücadele girip sonra top kazanacak temposu yok ki bunu zaten beklemek haksızlık adam hücum oyuncusu. Ama asıl sorun şu ;dribling falan yapamıyor, güçlü sprint atamıyor.

Takımda pas istasyonu sayısı çok az. Defanstan top alacak orta saha oyuncusu yok. Forvet arkamız, hiç forvet arkası sorumluluğunu gösteremiyor. Yusuf'u oyuna sokamıyoruz. Olcan sağda ters kalıyor.

Orta saha, forvet arkası, iki kenar toplam 4 nokta sorunlu. 4 noktayı Henriqu---->Emre Güral noktasına getirirsek çok şey fark edecek.

Uğur Gündüz
25.01.2014, 22:59
Beraberliğe neredeyse zil takım oynayacak adam. Maludanın son 30 dakikadaki bitmiş halini göremeyen hoca falan değildir. A.kadir de tez zamanda kadroya falan alınmasın, bir insan bu kadar mı etkisiz olur yahu! Aykut'tan daha etkisiz birini ancak biz buluşduk zaten.

Kadirden de bir cacık olmaz, ağır, çalım yiyor, pres yapamıyor. Bu gece en iyisi Mustafa ve yorulana kadar Olcan ve Emre'ydi.

Beşiktaş'ın ne bizi yenecek isteği, ne temposu ne de gücü vardı. Son 30 dakikadaki ezik futbol her zamanki sonucu doğurdu. Alan kadar başına taş düşsün , adam hiç olmazsa rakibi titretiyor.

Tayfun
25.01.2014, 23:02
Yusuf'a yapılan hareket sonucu maçı devam ettiren hakem art niyetlidir

ibrahim
25.01.2014, 23:04
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/p403x403/1620436_705594129471439_732172252_n.jpg

Bunlari indirmedikce bu cile bitmeyecek.

Anıl C
25.01.2014, 23:06
En çok koşanın sürekli Malouda olması? Ve sürekli sahada yürüyor denilmesi adama?

Eger mesele kosmaksa beni cikarsinlar sahaya 12 km rahat kosarim.
Ondan istenen takimi yonlendirmesi, oyun kurmada yardimci olmasi, sahada fark yaratmasi, yaratici olmasi

carantinas
25.01.2014, 23:06
"Hakem Necip ve Veli'yi atamadı"
HTSPOR yazarı Bülent Yavuz Trabzonspor-Beşiktaş maçının hakemi Yunus Yıldırım'ın performansını değerlendirdi.

bordolumavi
25.01.2014, 23:07
Gecen hafta burda biri emre iki tane sut cekmis cok egoistmis diyodu,boyle gereksiz yorum yapanlarin yorumlarini daha sonra hatirlatmak lazim,emre o golu atinca o cok bilmis kisi napti acaba eminim benden daha cok sevinmistir

FC-ST-PAULI-61
25.01.2014, 23:09
en berbat iki oyuncu abdülkadir ve henriquenin bir pozsiyonu var.
Bese üc gidiyoruz henrique sifiri herzamanki gibi ofsaytta,abdülkadir kazmasida sag tarafa vermek yerine henriqueye atti topu golü yediler.

Erbay
25.01.2014, 23:10
Bu kontrataklar daha doğrusu panik ataklara bir çözüm bulmamız lazım. Yattara- Gökdeniz zamanından kalma "bizim takım iyi kontraya çıkar" düşüncesi var birçoğumuzda. Bu takım 3 senedir rezil kontra yapıyor. Kontra yapamayıp, topu da rakibe veriyorlar. Bir tane oyun aklı adam yok ki, topu dolaştıracak... Yahu al yanına ver bari. Hemen final pası yapıyorlar.

Bu topu rakibe verip oyunu seyretme alışkanlığından da kurtulamayacaz gibi. Topu rakibe verip tribüne çıkacaklar en sonunda. Topa veya rakibe göre pozisyon almıyoruz. Geriye çekilip bekliyoruz öyle.

nchls
25.01.2014, 23:11
ilk yarıda yusufa faulü kim yaptı tam hatırlamıyorum ersandı galiba ama net kırmızı karttı. Geçse kaleciyle karşı karşıya kalacaktı. Adam geldi art niyetli yığdı yusufu adam faul bile çalmadı.

bordolumavi
25.01.2014, 23:12

Bizim taraftar herseyde sirf skora odakli oldugu icin kimin nasil oynadigini bile fark edemiyor

Anıl C
25.01.2014, 23:13
Bu kontrataklar daha doğrusu panik ataklara bir çözüm bulmamız lazım. Yattara- Gökdeniz zamanından kalma "bizim takım iyi kontraya çıkar" düşüncesi var birçoğumuzda. Bu takım 3 senedir rezil kontra yapıyor. Kontra yapamayıp, topu da rakibe veriyorlar. Bir tane oyun aklı adam yok ki, topu dolaştıracak... Yahu al yanına ver bari. Hemen final pası yapıyorlar.

Bu topu rakibe verip oyunu seyretme alışkanlığından da kurtulamayacaz gibi. Topu rakibe verip tribüne çıkacaklar en sonunda. Topa veya rakibe göre pozisyon almıyoruz. Geriye çekilip bekliyoruz öyle.

Kardes kontra olayi yetenek isi
Sen kagit ustunde dersin sunlari sunlari yapin diye
Ancak kontra 'aninda' futbolcu cabuk dusunup hizli kararlar alip onu eyleme donusturebilmelidir.
Nereye pas atacagini ya da o an nereye kosu yapacagini bilmeli
Yattara ve gokdeniz'de bu yetenek vardi.

Bedri Sertkaya
25.01.2014, 23:13
http://www.haberhamsi.com/yazar.asp?yaziID=2896

AntiŞike
25.01.2014, 23:14
Sadece bu sezonun değil son 1-2 yılın en iyi topunu oynayıp macı kazanmamızın nedenleri;
1- Yusuf'Un pozisyonunda faul ve kırmızı kart vermeyip maçın başında Beşikaşı 10 kişi bırakmayan Yunus Yılıdrım !!! (Ayrıca bu pozisyonla birlikte maçın sonlarında Almedıa nın ofsayt kafa pozisyonu önünde olan ve iki pozisyonu da görmesine rağmen çalmayan ve niyetini belli eden yan hakem)
2- macın ikinci yarısında yanlış oyuncu değişiklikleri yapan HOCA
3- sağır sultanların bile bilip duyduğu takımadakı eksikleri gidermeyen, transfer yapmayan, 11 i ve bench i güçlendirmeden YÖNETIM
4- maçta üst seviye performans gösteren takım arkadaşlarına ayak uydurmadan kendilerine verilen şansları değerlendirmeyen FUTbOLcUlAR (maluda, Adrian, Yusuf)
5-kendilerine. Ikinci yarıda şans verilmesine rağmen bu şansları hiç iyi değerlendirmeyen ve takımın genel performansının çok altında performans gösteren YEDEK FuTBOLCuLAR.

AntiŞike
25.01.2014, 23:20
İtiraf ediyorum Bu takımdan çok ümitsizdim ama her mac böyle oynarlarsa ilk 4-5 e oynayabilir..
TS bu hedefi hak ediyor mu derseniz tabiiki tarihi ile, şampiyonluklarıyla, geçmişte vermiş olduğu onurlu mücadeleleri ile tabiiki hayır.. Tabiiki 2. ılk bile bizim için başarısızlıktır!
Ama bu takımla bu hoca ile bu yönetim ile bu kadar...

Burçak
25.01.2014, 23:21
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1016465_767030926659040_1510957497_n.jpg

Alika87
25.01.2014, 23:23
Yanlis oyuncu degisiklikler yapti Hoca dememeliyiz, mevcut durumda neden degisiklik yapti hoca demeliyiz. Cünkü disarda oyuna girecek ve katki verecek adam hic yok.

artvints
25.01.2014, 23:23

güçlü kaarakterleri yok iyi oyuncu değiller bizimkiler.malouda nın oyunu yönlendirecek hali yok.oyun kurma işi sağbeke kalan bir takım olur mu.taç at bosingwa oyun kur bosingwa.oyunu sakinleştir bosingwa. bunu yapacak ortasaha lazım bize.oraya araştırıp bir yerli bir de yabancı çok iyi oyuncular almak lazım.gerisi gelir.

Lazman
25.01.2014, 23:26
Bu macin 1-1 bitmesinin tek sebebi hakem malinin veremedigi kirmizi karttir.Tamam ikinci yari gereksiz bi defans moduna girdi takimda neyse.
Bu hayvanatlarin boynuzunun kirilmasi lazim.

AntiŞike
25.01.2014, 23:27
Şu Bünyamin in ya kafası çalışmıyor ya da futboldan anlamıyor! Yusuf o pozisyonda çaprazdaymış, arkadaki adam yetişirm iymiş!! Ulan adam basmış son sürat gidiyor, o süratle topa dokunduğunda ceza sahasında Tolga ile karşı karşıya..
Oktay bile dedi; futbol oynadığımıdan pozisyonda Yusuf tiplediğinde gidecek , kırmızı olmalı dedi.. Ama adam hala eveliyo geveliyo

Bedri Sertkaya
25.01.2014, 23:29
Diri bir Colman Soner ve iyi yedeklerle gelecek golcüyle evet ama çok zor be kardeş.

İtiraf ediyorum Bu takımdan çok ümitsizdim ama her mac böyle oynarlarsa ilk 4-5 e oynayabilir..
TS bu hedefi hak ediyor mu derseniz tabiiki tarihi ile, şampiyonluklarıyla, geçmişte vermiş olduğu onurlu mücadeleleri ile tabiiki hayır.. Tabiiki 2. ılk bile bizim için başarısızlıktır!
Ama bu takımla bu hoca ile bu yönetim ile bu kadar...

ibrahim
25.01.2014, 23:30
Bu macin 1-1 bitmesinin tek sebebi hakem malinin veremedigi kirmizi karttir.Tamam ikinci yari gereksiz bi defans moduna girdi takimda neyse.
Bu hayvanatlarin boynuzunun kirilmasi lazim.

Aynen öyle. Macin kaderini direkt etkiledi bu karariyla.

Furkan Özdem
25.01.2014, 23:30
Çok yazık oldu. Pozisyon vermediğimiz, pozisyon bulduğumuz maçta bir puana razı olduk...

Kazansak protestonun üstüne harika olacaktı, sağlık olsun. Takım "gerekli transferler yapılırsa" gerçekten sağlam bir takım olabileceğini gösterdi...

İskender Çakmak
25.01.2014, 23:31
Hocanın yanlış tercihleri yüzünden bu mac berabere bitti. Emre ve Adrian çıkmayacaktı. Zokora cok erken sarı gördü. Böyle maclarda dikkatli olmalı. 5 atacağımız macı berabere bitirmek gercekten cok acı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

zafercalikoglu
25.01.2014, 23:35
barış memiş gelmeliydi...

Sefa Alış
25.01.2014, 23:36
bizim kadar ileriye hızlı çıkan takım yok, ama ileride bu kadar saçmalayan takım da yok.

bach72
Kadir,Yusuf,Abdülkadir,Emre gibi genç oyunculara anlayış ve destek gösterirsek gelecek sezonlarda daha başarılı oluruz.Keza MRA'da aynı desteği hak ediyor.Trabzon'un alt yapılarından,1461'den gelen her oyuncu geleceğe daha güvenli bakmamızı sağlar.Sabır ve her koşulda destek...

Cafer Bulur
Macin genelinde iyi oynadik ve galibiyeti haketmistik ama aptalca yedigimiz bir gol yüzünden büyük bir firsati kacirdik.

Takimi cok diri ve istekli gördüm,genelde mahkum oynamamiza ragmen pozisyon üstünlügü bizdeydi.

Maci 1-0 dan sonra elde ettigimiz pozisyonlari heba etmemiz yüzünden kazanamadik,birde maloudan nin topu gereksiz yere kornere atisi ve defansin da almeida yi takip etmeyisinin rolü vardi.

Taraftari da ilk defa bu kadar yogun ve dinc gördüm,onlara da tebrik ve tesekkürler.

Hakemde ilk yarida necipi atmayarak resmen bizi katletti,buna da ayri bir parantez acmak lazim.

Netice itibariyla takim bu hirsla oynamaya devam edersek ilk 5 teki yerini alacaktir ama 2 takviyeyle sampiyonlar ligini zorlamak lazim.

Takimda en cok mustafa ve emre yi begendim,zokora ve olcan da takimin iyileri arasindaydi.

zafercalikoglu
25.01.2014, 23:40
adrian oynarken neden cıkarırsın ki,hoca MRA koydugun adam da Abdulkadir,

Sefer A.
25.01.2014, 23:40
barış memiş gelmeliydi...

gelebilir yine, acaba alsak mi ya, belki yararli olur, Jebrin ve Gökhan Alsan'i da alalim, 1461' de altyapidan baska topçular, en mantiklisi bu bence

bizim kadar ileriye hızlı çıkan takım yok, ama ileride bu kadar saçmalayan takım da yok.

çok dogru bir tespit bence de, katiliyorum

nchls
25.01.2014, 23:42
Biri bizim takıma orta açmayı öğretsinnnn. Bu nedir ya. Ya ön direk ya da taaa arkaya gidiyor. Bide açtığın orta mancınık gibi gitmeyecek . sert fazla yükselmeden çabuk gelecek top. Kornerden topun cezasahasına gelmesi bizimkilerde 5 dk. Bunlara dayak ata ata fernandesin ortalarını izlettirecen.

Fatih Öztürk
25.01.2014, 23:44
ya allah askina bu malouda'yi savunmayin.bu adam takimin en cok kazanan futbolcusu.oynadigi oyunu uc asagi bes yukari kadrodaki her futbolcu oynar.

Dostum Malouda geldığinden berı yıllarca oynadığı mevkısi sol önde doğru dürüst oynatılmadıkı.yahu adama 2.5 mılyon euro verıyoruz dıye eşek nıyetınemı kullanalım?adamı esas mevkısı dışında orta merkezde oynattık,forvet arkası oynattık,hatta sağ açık oynattık bugünde ne âlâkaysa Zokora'yla beraber ön lıbero oynattık.yemın edıyoruk şaka olmalı bu olanlar.yahu anladık orta sahada adamımız yokta 33 yaşındakı adamı sahanın her yerınde oynatarak şaftını kaymasınımı ıstıyoruz anlamadımkı?yahu 40 yıllık Malouda'yı zincıre bağlar gıbı acayıp mevkılerde oynatmak neyın kafasıdır?adam bı ara yeter ön lıbero dedı öne çıktı o bılınen müthış paslarını atmaya başladı.Mustafa hoca aylardır kırk yıllık stoper Aykut Demır'ı sol bekte harcamaya kalktı ama adam bak son 3-4 maçtır mevkısı stopere geçtı kendını buldu.hoca napmaya çalışıyor anlamıyorum yemın edıyorum hele Malouda'ya napmaya çalısıyor kestıremıyorum.

artvints
25.01.2014, 23:46
o çıksaydı bu dursaydı diye çok hayıflanmayın, kafayı yersiniz sonra. bu durum her maç oluyo zaten, 3 senedir hem de. giren çıkanla alakalı değil pek.çok kırılgan bir takım olduk.kararlı bir şekilde maça başlayıp bitiremiyoruz malesef.topu rakibe verip kendi kabuğuna çekilmek çözüm değil işte.ne yapacaksın yani tüm sezonu geçiştirmeye mi çalışacaksın.gol atınca direk yaslnıyoruz.bazen diyorum ki erken gol atmasak daha iyi, tüm maç top rakipte geçmez çünkü.işin özü ortasaha lazım.

Fatih Öztürk
25.01.2014, 23:49

Dostum Malouda geldığinden berı yıllarca oynadığı mevkısi sol önde doğru dürüst oynatılmadıkı.yahu adama 2.5 mılyon euro verıyoruz dıye eşek nıyetınemı kullanalım?adamı esas mevkısı dışında orta merkezde oynattık,forvet arkası oynattık,hatta sağ açık oynattık bugünde ne âlâkaysa Zokora'yla beraber ön lıbero oynattık.yemın edıyoruk şaka olmalı bu olanlar.yahu anladık orta sahada adamımız yokta 33 yaşındakı adamı sahanın her yerınde oynatarak şaftını kaymasınımı ıstıyoruz anlamadımkı?yahu 40 yıllık Malouda'yı zincıre bağlar gıbı acayıp mevkılerde oynatmak neyın kafasıdır?adam bı ara yeter ön lıbero dedı öne çıktı o bılınen müthış paslarını atmaya başladı.Mustafa hoca aylardır kırk yıllık stoper Aykut Demır'ı sol bekte harcamaya kalktı ama adam bak son 3-4 maçtır mevkısı stopere geçtı kendını buldu.hoca napmaya çalışıyor anlamıyorum yemın edıyorum hele Malouda'ya napmaya çalısıyor kestıremıyorum.

artvints
25.01.2014, 23:49
iki tane sağlam ortasahamız olsa, malouda nın her yaptığı artı hanemize yazılır.dinç kalır top bizde kaldığı için oyunu yönlendirir.bol şut atar.ama bu şekilde rakip kovalamaktan öteye gidemiyor.kafa rahat değil.

Bedri Sertkaya
25.01.2014, 23:50
Yazık oldu demiyelim bizim takım yazık etti diyelim 5 dakika kala maç verilmez.Hakem zaten katletti o ayrı.Dikkatinizi çekerim gençler ile aramızda 4 puan var o gençlerki mehmet gelmeden önce ligden düşeceği konuşuluyordu.

Çok yazık oldu. Pozisyon vermediğimiz, pozisyon bulduğumuz maçta bir puana razı olduk...

Kazansak protestonun üstüne harika olacaktı, sağlık olsun. Takım "gerekli transferler yapılırsa" gerçekten sağlam bir takım olabileceğini gösterdi...

Cafer Bulur
25.01.2014, 23:52
Hocanin oyuncu degisiklikleri tartisilabilir, elestirilebilir ama daha cok elestirilmesi gereken konu yedek kulübesinin zayifligidir.

6 aydir forvet alamiyorsun,aykutu rizeye verdin orta saha almadin kadiri solbek icin yeterli gördün bunun sonucunda yedekte oyunun kaderini degistirecek oyuncun yok.

Hoca transfer konusunda pasif kaldigi icin elestirilmeli ama gercek suclu iho dur biz bu eksikleri görüyoruz de iho neden görmüyor?

Mra da sucludur ama gercek suclu iho dur yedek kulübesinde malouda dan daha iyisi vardi da mra mi oynatmadi?

Bedri Sertkaya
25.01.2014, 23:53
Rize bize patlamasa haftaya...Kontra da iyi oynarsak rizeden farklı galibiyetle de dönme ihtimali az da olsa var.

Fatih Öztürk
25.01.2014, 23:53
malouda burada bazı taraftarlara para yardımı mı yapıyor anlamadım

Gereksız gereksız konuşup adamın tepesını attırma.sanane evet para yardımı yapıyor paymı ıstıyorsun.

inadina61_08
25.01.2014, 23:54
Şu Bünyamin in ya kafası çalışmıyor ya da futboldan anlamıyor! Yusuf o pozisyonda çaprazdaymış, arkadaki adam yetişirm iymiş!! Ulan adam basmış son sürat gidiyor, o süratle topa dokunduğunda ceza sahasında Tolga ile karşı karşıya..
Oktay bile dedi; futbol oynadığımıdan pozisyonda Yusuf tiplediğinde gidecek , kırmızı olmalı dedi.. Ama adam hala eveliyo geveliyo

yok abi yok, Bu istanbul medyasında iş ahlakını geçtim, normal ahlak bile yok, az öncede ayhan çapraza açılabilirmiş, ayağından açabilirmiş derken ilker kırmızı diye konuşmaya devam ediyordu. biz mi yanlış terbiye ile büyüdük yoksa bunlar mı? o pozisyona kırmızı değil demek varya ben insan evladı değilim demekle eş değer. bana para ver yedi sülalemi satarım demekle eşdeğer, belli ki ruhlarını şeytana ipotek etmişler. boşuna değil bugün 50-60 bin kişi döküldü sokaklara. Arkadaş bu iş düzelmeyecekse o sokaklar düzeltecek diye korkuyorum.

ibrahim
25.01.2014, 23:59

Hoca bana göre kendisine bir liste olusturdu. Astronomik para alan isimleri en basta yazdi, kadrosunuda ona göre kuruyor. Sezon basindan beri dikkatimi cekti.

(Bence dogru olanida bu zaten, orasi ayri.)

AntiŞike
26.01.2014, 00:07
Diri bir Colman Soner ve iyi yedeklerle gelecek golcüyle evet ama çok zor be kardeş.

Söner'den cok şey bekliyordum ama üzerine hiç birşey koyamadı, hatta geri gitti, soner den artık umudum yok!
Colman değil bu takımın ligdeki her takımın ilk 11 inde oynar.. Ama "oynarsa!!" Ee bi senede bekliycezde anca 2-3 maç oynayacak. En az 8-10 mac üst düzey bir o kadar da kendi standardında oynasa orta saha problemimiz kalmaz.. Ama kim nasıl oynatacak bu colmanı ben de bilemiyorum.?!
Bundan sonra transferin geleceğini düşünmediğim için gelecekler kısmına yorumum olmayacak:))) çünkü her sene dinlediğimiz transfer hikayelerini dinliyoruz maalesef!!!

AntiŞike
26.01.2014, 00:15
yok abi yok, Bu istanbul medyasında iş ahlakını geçtim, normal ahlak bile yok, az öncede ayhan çapraza açılabilirmiş, ayağından açabilirmiş derken ilker kırmızı diye konuşmaya devam ediyordu. biz mi yanlış terbiye ile büyüdük yoksa bunlar mı? o pozisyona kırmızı değil demek varya ben insan evladı değilim demekle eş değer. bana para ver yedi sülalemi satarım demekle eşdeğer, belli ki ruhlarını şeytana ipotek etmişler. boşuna değil bugün 50-60 bin kişi döküldü sokaklara. Arkadaş bu iş düzelmeyecekse o sokaklar düzeltecek diye korkuyorum.

Hocam çok haklısın, bunların alayınııııı....!?!?!??!
Trabzon camiası olarak birlik beraberlik içinde gücümüzü yapabileceklerimizi, gösterebilsek bu kadar kolay at koşturamazlar bence. Güçlünün ve gücü olanın ve kuyruklarına bastıklarında bağırıp ortalığı ayağa kaldıracakların yanında oluyorlar maalesef.
Sokakta (ama yakıp yıkmadan) ortalığı ayağa kaldırmak, tüm dünyaya doğruları haykırmaktan vaz geçmemek lazım

memozcan
26.01.2014, 00:22
ikiyi bulamadığımız her maç sıkıntı yaşarız.. 60. dakikadan sonra bizimkilerin dili dışarı çıktı, iyiki kondisyoner almışız.. hocanın kurtarıcı olarak sahaya sürdüğü şahin de kendisini nasıl gizlediyse artık adını hiç duyamadım..

memozcan
26.01.2014, 00:25
ziya doğanın marcelinhoya yaptığını MRA maloudaya yapıyor. malouda sol ön oynayan biri, bu kadar defansif oynatıp adamdan bişey bekleyemeyiz.. ikinci yarı şahinin oynadığı bölgeye kaydırılması gerekirdi..

yatara
26.01.2014, 00:26
halen daha Onurun cikardigi top nasil disari degilde Almeidanin kafasina geldigini cözmeye calisiyorum, o top normalde tekrardan kornere gitmesi lazimdi

kudu_61
26.01.2014, 00:29
vallaha adrian niye çıkar malouda niye durur anlamış değilim malouda ne yapar onu anlamış değilim gerçi ama bugün iyi oynadık teşekkürler TRABZONSPOR

Courage
26.01.2014, 00:34
Maçı MRA'nın saçma sapan değişiklikleriyle birlikte y...k hakemin kararları yüzündende berabere bitirdik.

Ama yinede stoperinde Necip gibi acemi bir ortasahayı oynatan takımın işini ilk yarı bitirmemiz gerekiyordu. Çok kaçırdık.

Hakikaten giden 3 puana üzülüyor insan.