PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çakıroğlu'ndan Dobra Açıklamalar, Hacıosmanoğlu'na sert sözler

Bedri Sertkaya
29.12.2013, 01:50
Çakıroğlu "Transferden haberim yok.Hiçbir yöneticide bilmiyor.Transferi sadece İbrahim Başkan yönetiyor.Ben Köksal Güney'i arayıp bir toplantı yapalım dedim.Aylardır toplantı yapmıyoruz.Trabzonspor'da yönetim diye birşey yok.Biz Hacıosmanoğlu'na taşıyamayacağı bir yük verdik.Başkan bir düğünde olduğunu toplantı yapacaksanız siz yapın dedi.Trabzonsporluların bizden beklentisi var.Ne yapacağımızı kimse bilmiyor.Ne kadarlık transfer yapacağız,kim gelecek,kim gidecek plan yok program yok.Ben buradan Beyaz Tv'den bizi anlamayan Hacıosmanoğlu'na sesleniyorum.Trabzonun şu anda nereye gittiğini hiçbirimiz bilmiyoruz.Ben başkanlığımı bana veren İbrahim Hacıosmanoğlu'na görevimi iade ettim.Yüzüne çarptım.Ben arkadaşlarımı yarı yolda bırakmamak için yönetim kurulundan istifa etmedim.Benim tek bir derdim var Trabzonspor.Başka derdim olmamalı.Biz geldiğimizde en güçlü holding patronları vardı yönetimde mali yük vardı ondan bu patronlara ihtiyaç vardı.Geldiler bu patronlar ama siyasetle geldiler.Trabzon halkı ne yaptı!Biz zaten yıllarca yüzyıllardır kısır çekişme içindeyiz.Birleştikleri tek nokta Trabzonspordu.Biz ne yaptık.Bunu birleştireceğimizce paramparça yaptık.Biz siyaseti Trabzonspor'dan kurtarmaya geldik ama tersini yaptık.Trabzonspor'u siyasetin göbeğine soktuk."

Bu konuşma ayakta alkışlanır!Helal Sebahattin Başkan.Dobra adamsın.Sesimiz oldun.

volkan_627
29.12.2013, 01:53
çakıroğlu neler söylüyor öyle... çok tehlikeli....

Bedri Sertkaya
29.12.2013, 01:54
Doğru söylüyor.Başkan adayı olmalı bence.Tam bize yakışacak başkan.

çakıroğlu neler söylüyor öyle... çok tehlikeli....

volkan_627
29.12.2013, 01:55
bu sözleri duymak çok tehlikeli... bu şekilde 2. başkanlık görevi yapmış, yala daha yönetimde olan biri tarafından tv ekranlarında konuşulması çok tehlikeli... kulübü çok büyük bir kaos bekliyor bence. olayın bu hale gelmesi hayra alamet değil....

Bedri Sertkaya
29.12.2013, 02:01
Trabzonspor'u siyasete sokarak bu hale getirmek hayırlı da bu mu hayırlı değil.Bence zararın neresinden dönülürse kardır.Bu açıklamalar iyi oldu.

bu sözleri duymak çok tehlikeli... bu şekilde 2. başkanlık görevi yapmış, yala daha yönetimde olan biri tarafından tv ekranlarında konuşulması çok tehlikeli... kulübü çok büyük bir kaos bekliyor bence. olayın bu hale gelmesi hayra alamet değil....

Gundo
29.12.2013, 02:01
Ikinci baskanimiz suanda Beya tv'de konusuyor. Anlattiklarina inanamiyorum. Sok oldum resmen.-Trabzonsporda yonetim yok.-3 aydir toplanti yapilmiyor.-Baskan kimseye birsey soylemiyor. Yonetimde kimse birsey bilmiyor. Kim gelecek kom gidecek bilinmiyor.-IHO bu yuku tasiyamiyor.-Baskana Ibrahim diye hitap ediyor.-Ibrahim kulubu tamamen siyasete soktu.-Biz oyle birsey yaptikti. Kulubu bir partinin icine soktuk.-Delege artik kulube sahip.ciksin, bizde yapacagiz.-Trabzon bin bolgeye bolundu

tlotwat
29.12.2013, 02:04
sebahattin başkan istifa ederkende bunları sölemişti şaşıran arkadaşlar sebahattin başkanın yazılı beyanatını okumadılar herhalde

ayrıca bu başkana ve teknik direktöre trabzonsporun 10 gömlek büyük olduğunu herkes çok geçmeden anlamıştı zaten

trabzonboy
29.12.2013, 02:04
yeter artik nedir bunlardan cektigmiz

nakzo
29.12.2013, 02:06
Ikinci baskanimiz suanda Beya tv'de konusuyor. Anlattiklarina inanamiyorum. Sok oldum resmen.-Trabzonsporda yonetim yok.-3 aydir toplanti yapilmiyor.-Baskan kimseye birsey soylemiyor. Yonetimde kimse birsey bilmiyor. Kim gelecek kom gidecek bilinmiyor.-IHO bu yuku tasiyamiyor.-Baskana Ibrahim diye hitap ediyor.-Ibrahim kulubu tamamen siyasete soktu.-Biz oyle birsey yaptikti. Kulubu bir partinin icine soktuk.-Delege artik kulube sahip.ciksin, bizde yapacagiz.-Trabzon bin bolgeye bolundu

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bunu seçildiğİ günden beri söyl
üyoruz buna kahve emanet edilmezdi koca takımı verdiler yazıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkklar olsun o kongre üyelerine bütün vebal onlarda bütün vebaallllll .Kulpunu tutamayacağı kupayı getirecem söylemine bu büyük takıma başkan nasıl yaptınız bu adamı millet bize gülüyor alay ediyor.

levent yıldırım
29.12.2013, 02:08
Belliydi Böyle Olacağı Büyük Kaos Bekliyor Bizi

Bedri Sertkaya
29.12.2013, 02:09
Seçildiği gün çok sinirlenmiştim.Tek katkısı Bosingwa ve Malouda oldu.Herkes istifa ediyor.Alper Boğuşlu bile gitti.Birlik beraberlik yok.Başkan için en yakın adamı çıkıyor böyle sert sözler söylüyor.Oy veren delegeler şimdi "ellerimiz kırılsaydı da oy vermeseydik." diyorlarmı acaba.Vicdanları rahatmı!

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bunu seçildiğİ günden beri söyl
üyoruz buna kahve emanet edilmezdi koca takımı verdiler yazıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkklar olsun o kongre üyelerine bütün vebal onlarda bütün vebaallllll .Kulpunu tutamayacağı kupayı getirecem söylemine bu büyük takıma başkan nasıl yaptınız bu adamı millet bize gülüyor alay ediyor.

61ALANZINHO61
29.12.2013, 02:09
allah bildigi gibi etsin sizi nedim taraftar olarak ayaklanmaliyiz abi yoksa bunlar bizi ezer gecer

Samet Yildirim
29.12.2013, 02:10
Cakiroglu inanilmaz bombaladi baskani...Görevlerini biraktikdan sonra söylemisti zaten inanilmaz sözleri ama anlasilan Baskan anlamamiski birdaha söyledi simdi...

levent yıldırım
29.12.2013, 02:11
Size Bir şey Diyeyim Böyle Giderse Başbakan Kupanın Peşini Bırak Der Hacıosmanoğluda Bırakır

volkan_627
29.12.2013, 02:11
Çakıroğlunun bu söylemleri öyle kolay yutulacak cinsten değil. Acilen bir şeyler yapılmalı. Yoksa durum her geçen gün kötüye gidecek.

Samet Yildirim
29.12.2013, 02:16
Sebahattin Cakiroglu: akyazi acilisina 800 kisi geldi...50 bin gelmeliydi...baskanin yuzune soyledim senin yuzunden burasi boyle bos kaldi !

Sebahattin Cakiroglu: Biz insanlari birlestirecegimize parcaladik...Baskan siyaseti göbegimize soktuk... (siyaset konusunda)...

Sebahattin Cakiroglu: Biz onu daha zor duruma dusurmemek icin susuyoruz ama genel kurul uyeleri artik konussun !

Sebahattin Cakiroglu: Haciosmanoglu, ben yaptim oldu diyor...! Ama yok oyle...oyle olmazzz..

Sebahattin Cakiroglu: devre arasi icin butcemiz nedir...ne yapacagiz ne edecegiz..hic birseyden haberimiz yok...

Sebahattin Cakiroglu: Ben gorevlerimi biraktim baskanin yuzune caktim istifami ! Ama yöneticiligimi birakmadim genel kuruldaki arkadaslarimiz icin.

Sebahattin Cakiroglu: Trabzonspor taraftarinin bizden beklentisi var..devre arasi icin oturup konusalim diye haber yolladim !

Sebahattin Cakiroglu: ama haciosmanoglu ben dugune davetliyim siz toplanin diyor !

Sebahattin Cakiroglu: Trabzonspor'da su an yönetim diye birsey yok..Haciosmanogluna tasiyamicak bir yük verdik ! Ama bunu düzeltecegiz !

bach72
29.12.2013, 02:18
Kısaca İHO'nun yardakçılık dışında bir iş yapmadığını dile getirdi.Yalan mı?Allah'ın cahil herifi kulübü siyaset ve cehalet batağına gömdü.

gabriel omar
29.12.2013, 02:22
Bu açıklamaların Hacıosmanoğlunun zerre umrunda olduğunu sanmıyorum.Başkanın tek düşüncesi koltuğunu korumak,onun için bütün sözler bir kulağından girip öbür kulağından çıkıyor.

Kongre işi de yalan oldu en az bir senemiz çöpe gitti.Gerçi bir senenin sonunda da bu Başkandan kurtulacağımızın garantisi yok,es kaza sene sonunda kongre bile olsa bütün gücüyle başkan kalmaya çılşacaktır.Artık legal ya da illegal bütün yolları deneyecektir.

Kısacası son seçim süreci bize çok şeye maloldu.Başkanın oluşturduğu tahribat birkaç senede ancak tamir edilir.

Aralıktaki kongre gerçekleşmeyince ben umudumu kaybettim zaten.Bu iş bitmiştir artık.

Samet Yildirim
29.12.2013, 02:25
Haciosmanoglu su an Baskan...Kuyveti yetiyorsa Dizipline versin !...Gücü yetiyorsa Tesislere giris yasagi versin !

Muhteva
29.12.2013, 02:26
Rezillik diz boyu durumun bu kadar vahim olduğunu tahmin etmezdim aylardır toplantı yapılmıyor ne demek nasıl bir yönetim bu çiftlik mi burası..?
Bin parçaya bölündük diyor adam o stadın neden boşaldığı daha iyi anlaşılıyor şimdi tek kelimeyle yazıklar olsun..!

Böyle olacağı başından belliydi aslında bir takımın Başkanı bir siyasi partin'in kadrolu elemanı gibi davranırsa o takım taraftarı bin parçaya da bölünür,stada da gelmez..!

Burçak
29.12.2013, 02:45
Trabzonspor'un yönetim kurulu üyesi Sebahattin Çakıroğlu, bordo-mavililerin başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'na açtı ağzını yumdu gözünü.
Trabzonspor'un yönetim kurulu üyesi Sebahattin Çakıroğlu, bordo-mavililerin başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'na açtı ağzını yumdu gözünü. Hacıosmanoğlu'nun Trabzonspor'un içine siyaseti soktuğunu söyleyerek, delegeleri göreve çağırdı.

İşte Beyaz TV'ye bağlanan Çakıroğlu'nun sert açıklamaları:

"Bizde bir sıkıntı var. Neler olup bittiğini yönetim kurulundan kimse bilmiyor. Ben 2. başkan unvanını başkana geri verdim. Sıradan bir yöneticiyim. Kimse bu bilgilere sahip değil."

"Transferlerin kimin yapacağına dair bir bilgim yok. Kriz filan yok, çünkü Trabzonspor'da yönetim diye bir şey yok. İrahim Hacısomanoğlu'na taşıyamayacağı bir yük verdik. Ama biz bunu telafi edeceğiz. Devre arası geldiğinde konuşacağız."

"Diyorum ki lütfen 20 kişilik yönetim kuruluyuz. Bizler buraya gelmişsek oturup şapkamızı önümüze koyup, gücümüz nedir, hocamız ne istiyor, ona göre çalışacağız."

"Yönetim diye bir şey yok. Devre arasında ne yapacağımız. Kimi gönderip göndermeyeceğimiz, kimi transfer eeceğimiz, transfer yapacak gücümüzün olup olmadığını kimse bilmiyor."

"Ben yazdıklarımı çizdiklerimi anlamıyor. Ne zaman sizin aracılığıyla konuşsam onu anlıyor. İnanın Trabzonspor'un nereye gittiğini kimseye... Ben bana verdiği görevi İbrahim Hacıosmanoğlu'nun yüzüne çarptım. İbrahim beyin şöyle bir olayı var. Ben yaptım oldu. Öyle bir şey yok."

"Genel sekretere toplantı yapmak üzere dilekçe yazıyorum. Bana düğüne gideceğim isteyen toplantı yapsın deniyor. Trabzonspor'un hali bu. Ben başkanla bunu defalarca paylaştım. Artık konuşacak kelimemiz kalmadı. Hacıosmanoğlu benim için şu an Trabzonspor'un başkanı, giydiği gömlekten dolayı önemli bir adam. Trabzonspor delegelerini sahneye davet ediyorum."

"Trabzonspor ülkücünündür, AK Partili'nindir, CHP'nindir, dincisinindir, ateistin de olabilir. Trabzonlu'nun tek birleştiği noktadır Trabzonspor. Ama muhterem başkan Trabzonspor'u siyasetin içine soktu. Trabzonpsor'u doğru yola getirmek için birliğe ihtiyacımız var. Bunu sağlamamız lazım."

Kaynak: sporx.com

Enes Ünal Kaya
29.12.2013, 02:54
Çakıroğluna Facebook da saçma sapan şeyler yazanların profiline giriyorum

%90 akp li çıkıyor.. kalearkasında fotosu oluyor tg içinde

yada rabia işareti fln oluyor :) başkanı savunanların profillerine girin bakın bi isterseniz

sanatik
29.12.2013, 03:02
Iho lütfen defol git ve Akp ye vekilmi olacaksin, bakanmi ne olacaksan ol ama lütfen git .

Tesekkürler.

Burçak
29.12.2013, 03:06
Bu sözleri söyleyen 2. başkan. Mevkisini de geçtim seçim zamanı hacının en iyi en sağlam dediği kişi.
en iyi dostu hacıosman için bunları diyorsa çok büyük yanlışlar var deektir.
zaten var bunu biliyoruz da bu kadar ayyuka çıkmamıştı.
zaten en baştan beri kaç kişinin istifa ettiğini ayrılığını biri yazsa da görsek tekrardan..
tribünlerde emin olun bu siyaset sayesinde boş..

Colakoglu
29.12.2013, 03:26
Edit

61ALANZINHO61
29.12.2013, 03:28
birileri bizi bitirmeye calisiyor ben bunu bilir bunu söylerim arkadas

Colakoglu
29.12.2013, 03:28
Neden herkes agliyor simdi anlayamadim dogrusu, ilk okul mezunu bir adamdan ne bekliyordunuz, profesyonel bir yönetim tarzimi, kurumsallik anlaminda önemli adimlar,planlar ve projelermi ? kurumsalligi secimden önce agzindan düsürmüyordu IHO, Allah askina onun o kelimenin ne anlama geldigini bildiginimi zannediyodunuz ? Hayatinda hangi kurumu yönetmis veya projeye imza atmis? ben Cakiroglunun
söylediklerine neden sasirdiginizi anlamiyorum dogrusu, ama Cakiroglunada bir cift lafim var IHO nun ne mal (yönetim becerisi anlaminda) oldugunu biliyodunda neden girdin yönetime simdide cikmis konusuyosun?

Terzioğlu
29.12.2013, 04:18
Cakiroglu'na helal olsun. Adam gibi adam. Baskanligi düsünmeli.

özgür6161
29.12.2013, 04:26
4-5 ay önceki bir sohbet geldi aklıma...

Cosmos Engin:''Ben sana birşey söyleyeyim mi?Bunlar 1 yılı geçmez kulübün anahtarını Valiye teslim eder kaçarlar.''

Helvacı61
29.12.2013, 10:58
İHO sırtını iktidara dayamış,daha doğrusu kucağa oturmuş arkasında taraftar diye geçinen akp gençlik kolları durum gerçekten vahim.çakıroğlunun duruşunu ilk günden beri beğenmişimdir. böyle bir adam nasıl bu çobanın arkasına takılmış bir türlü çözemedim

Veysel
29.12.2013, 10:59
Çakıroğluna Facebook da saçma sapan şeyler yazanların profiline giriyorum

%90 akp li çıkıyor.. kalearkasında fotosu oluyor tg içinde

yada rabia işareti fln oluyor :) başkanı savunanların profillerine girin bakın bi isterseniz

Yani ? Başkan'a sallayanların da çoğunun profili Akp sempatizanı olmayanlar çıkıyor ne yapmak lazım acaba şimdi sayın Enes Ünal KAYA ?

Birde Bu Çakıroğlu'nu koskaca TRABZONSPOR başkanlığına yakıştıran vizyonsuzlarda var aynı başkanın seçimindeki iho olsun diyen kafadaki zihniyetliler..

Cengiz Çubukcu
29.12.2013, 11:00
Hak ettiğimiz gibi yönetiliyoruz...bunlar boş laflar....

Ömer SEVİNÇ
29.12.2013, 11:01
Ah stichus ah.. Adam seçimin 2. günü bunların hepsini söylemişti resmen.

Veysel
29.12.2013, 11:08
Trabzonspor başkanı olacak adamın Parası,lobisi,karizması,konuşma diksiyonu,lafının itibarlığı vb olması lazım. Taraftarla muhattap olmaması lazım. 2. Başkan'ı kaale almaması lazım. Koskoca Trabzonspor başkanını sadece kongre zamanı taraftar sorgulamalı. Öyle sağda solda açıklama yapmak kimsenin haddine değil. Mahalle tarzı delegelerimiz var taraftar parasını yatırıp oyunu hür iradeyle kullanmalı.

Yok Oflular yok Tonyalılar yok Akçaabatlılar böyle toplu örgütlenmeler olmamalı. Trabzonspor sadece Trabzon'un kulübü değil, her şehirde dünyanın her yerinde taraftarı olan bir kulüptür. Tg nin başkanıymış yok Viranın başkanıymış cart curt bunların haddini bildirecek bunlarla muhattap olmayacak vizyonda başkan lazım.

Veysel
29.12.2013, 11:11
Benim Trabzonspor'u mu kimse mahalle derneği tarzı adamlar yönetemez. İbrahim Hacıosmanoğlu ilk başlarda hiç istememiştim. Söylediğim gibi mahalle kabadayısı tarzı duruyordu. Şimdi elinden geldiği gibi yönetmeye çalışıyor kötü niyetli biri değil eyvallah takımı için bir şeyler yapmak istiyor ama benim gönlümde ki Trabzonspor başkanı vizyonuna uymuyor. Delikanlı adam, adam gibi adam ama yine de böyle kulübü biraz daha profesyoneşmeye çalıştırması lazım. Buna zaman lazım tabii bekleyip göreceğiz.

Helvacı61
29.12.2013, 11:13
Trabzonspor başkanı olacak adamın Parası,lobisi,karizması,konuşma diksiyonu,lafının itibarlığı vb olması lazım. Taraftarla muhattap olmaması lazım. 2. Başkan'ı kaale almaması lazım. Koskoca Trabzonspor başkanını sadece kongre zamanı taraftar sorgulamalı. Öyle sağda solda açıklama yapmak kimsenin haddine değil. Mahalle tarzı delegelerimiz var taraftar parasını yatırıp oyunu hür iradeyle kullanmalı.

Yok Oflular yok Tonyalılar yok Akçaabatlılar böyle toplu örgütlenmeler olmamalı. Trabzonspor sadece Trabzon'un kulübü değil, her şehirde dünyanın her yerinde taraftarı olan bir kulüptür. Tg nin başkanıymış yok Viranın başkanıymış cart curt bunların haddini bildirecek bunlarla muhattap olmayacak vizyonda başkan lazım.

aynen kardeşim katılıyorum.

uzungöllü
29.12.2013, 11:27
Değil Trabzonspor'un Türk spor tarihinin en rezil yönetimine sahibiz.Tez zamanda senden kurtulmak nasib olur inşallah iho.

Travelair
29.12.2013, 11:28
Yönetim toplantısı mı? Siz takılın orda ya. Bir de oraya gidip eleştirilerinizi mi dinleyeceğim? Nasıl olsa işler tıkırında

Öznur61
29.12.2013, 11:36
İHO Trabzonsporun başına gelmiş bi felakettir.
İnşallah tez zamanda defolup gider, Daha da bişey demiyorum.

Pshycologist41
29.12.2013, 11:37
Kimse kusura bakmasın üzerine alınan da alınsın.

Trabzonspor taraftarı koyun olmuştur. Şimdi burdaki mecazı saçma yerlere çekmeyin. Avni Aker'de bulunan taraftarlarda benim gördüğüm ;

1- İyi çekirdek çitlerler.
2-23423523523 tane taraftar grubuna bölünür ayrı telden bagırırlar birinin la dediğine öteki lo der
3-Beğenmediği topçuya ana bacı söver ıslıklar Trabzon'u terkettirir sonra tekrar arkalarından söverler.
4-İsyan etmezler gık çıkarmazlar. Oraya buraya şike diye yürümekle olmuyor taraftarlık. O Stad senin evindir mabedindir. Protestonu gosterecegın yegane yerdir. Ben bu takım 2 yıldır düşme potasına oynadıgı halde ne yönetime ne hocaya isyan eden bir taraftar portföyü görmedim.

Bu maddeler uzar gider isteyen peşine eklesin. Yazık çok yazık. Bugün o stadı protestolarla inletmezseniz sizede yazıklar olsun. Yeter bi silkinin da!!!

Yaşar
29.12.2013, 12:16
Ben kendimi bildim bileli böyle bir Trabzonspor hatırlımıyorum.
Ölmüsuz de ağlayanımız yok

artvints
29.12.2013, 12:20
yaw bu çekirdek çitleme eleştirisini bırakın artık.maçla alakasız bir şekilde, şarkı söylemek de bir işe yaramıyor.taraftar kendine iş icat etmesin.ambiyansı iyi bir statta maçı izleyip pozisyonlara tepki vermek bu işin en makul tarafı. taraftar görevi diye bir şey yoktur, kendine iş icad etmek isteyen adamların uydurması bu.aynı admlar bu topluluk piskolojisiyle şiddete bahane çıkarıyorlar.bedava bilet yok bilmem ne, bir sürü sorun çıkıyor.bunların düzelmesi lazım yeni stadla birlikte.mesela yönetimin bunla ilgili bir çalışması var mıdır? adamlar futbolcu almak için toplantı bile yapmıyorlarmış.biz neler bekliyoruz.

AhmetG.
29.12.2013, 12:25
Doğru yada yanlış hiçkimse çıkıp basın önünde kulübü veya başkanı rencide edici söz ve söylemlerde bulunamaz. Çakıroğlu 2. kez yanlış yapmıştır.
Varsa bi derdin delegelerden imza toplarsın yönetimi kongreye götürürsün.
Çıkıp tv programlarında yok başkan düğünde yok yönetime haber verilmiyor... gibi konuları konuşamazsın.
Trabzonspor kulübü bbg evi değil.
Bunu kim yaparsa yapsın tepkim aynıdır.
Derhal yonetimden istifa etmelidir.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

orti
29.12.2013, 12:27
işte trabzonu ve trabzonsporu özetleyin bi durum, neden uzun zamandır şampiyon olamadığımız çakıroğlunun konuşmasından belli, 30 yıldır hiçbir yönetim birlik olamadı, hep kendi içlerinde kavga ettiler, malisef insanlarımız böyle hep gruplara ayırılır, herkez birbirini eleştirir, kimse birbirinle anlaşamaz, ben açıkcası artık transfer beklemiyorum, takasda yapabilirseler yerli olarak yaparlar, yoksa yabancı transferi olmuyacak bence, bir hafta kaldı kamp dönemine.

Aykırı_adam
29.12.2013, 12:31
Biz buralardan kaç kere yazdık.Bu başkan Trabzonspora tarihinde en büyük kötülüğü yaptı siyasete batırdı derken. Her seferinde dalga geçildi ağır laflar kullanıldı.Nerdesiniz hani nerde gene sahip çıkıın başkanınıza asıl siz Trabzonspor düşmanısınız.Böyle koyun gibi siyasetdede olduğu gibi sloganik-populist sloganlara kanıp gidin peşinden hiç sorgulamayın.Adam bir kupa dedi başkan seçildi yaptığı hiç bir yanlış eleştirilmedi.Yere batsın kupası bu takımın bir duruşu,şahsiyeti,onuru var ayaklar altına aldı bu adam.Ortada bir sorun olduğunu anlamak içinÇakıroğlu istifa edip konuşmasımı lazımdı.Siz gene sorgulamayın KOMPLO diyin başkanımıza dış güçler komplo kuruyor diyin.Siz bu zakadasınız ve bu zekada olanada İHO gibi başkan yakışır.Ceza alacaksamda hiç sorun değil!!.Biz burdan İHO istifa derken ağır laflar kullanıp dalga geçenlere Selamlar olsun buyurun başkanınızı

Aykırı_adam
29.12.2013, 12:34
Kimse kusura bakmasın üzerine alınan da alınsın.

Trabzonspor taraftarı koyun olmuştur. Şimdi burdaki mecazı saçma yerlere çekmeyin. Avni Aker'de bulunan taraftarlarda benim gördüğüm ;

1- İyi çekirdek çitlerler.
2-23423523523 tane taraftar grubuna bölünür ayrı telden bagırırlar birinin la dediğine öteki lo der
3-Beğenmediği topçuya ana bacı söver ıslıklar Trabzon'u terkettirir sonra tekrar arkalarından söverler.
4-İsyan etmezler gık çıkarmazlar. Oraya buraya şike diye yürümekle olmuyor taraftarlık. O Stad senin evindir mabedindir. Protestonu gosterecegın yegane yerdir. Ben bu takım 2 yıldır düşme potasına oynadıgı halde ne yönetime ne hocaya isyan eden bir taraftar portföyü görmedim.

Bu maddeler uzar gider isteyen peşine eklesin. Yazık çok yazık. Bugün o stadı protestolarla inletmezseniz sizede yazıklar olsun. Yeter bi silkinin da!!!
Aynen bir gürüh haline geldi taraftar.Koyun tabiride cuk oturmuştur

Murat'
29.12.2013, 12:35
Hikaye anlatıyor o da, yahu biz sizin seçildiğiniz gece planınız programınızın olmadığını söyledik zaten 6 ay önce. Şimdi çıkmış bizim haberimiz yok hiçbir şeyden diyorsunuz.

TSezgin61
anladigim kadariyla haciosmanoglunun gelmesini isteyenlerin baskanlik profiline asil Sebahattin Cakiroglu sahip.

simdiye Kadar gördügüm en dogrucu, en Samimi, en dürüst ve Trabzonspora yakisan nadir yöneticilerden biri.

Baskan neden olmasin mesela.

Trabzonluluk, cogu genclerimizin sandigi gibi Haciosmanoglu gibilik degildir...

Heleki Trabzonspor, dükkan sahibinin, dolmus duragi sahibinin, parali akraba sahibinin yönetecegi mahalle takimi degildir.

Trabzonspor, almanyaya gittiginde, alman taraftari tarafindan karsilanan, dünya devlerini katildigi kupalar sayesinde kücücük sehire getirip reklamini yaptiran, büyük bir kulüptür.

Öyle "belediye baskanina iyi davranalim isimizi yapsin. Basbakana yalakalik yapalim isimizi yapsin" gibi eski düsüncelerle yönetilemez.

Ömer Öztürk
arkadaş bi kale arkası yonetımın yardakcısıysa digerinde de tepki olsun nediryanı
kimsenin stada gittigi yok meydan bunlara kaldılan

Aykırı_adam
29.12.2013, 12:36
Hikaye anlatıyor o da, yahu biz sizin seçildiğiniz gece planınız programınızın olmadığını söyledik zaten 6 ay önce. Şimdi çıkmış bizim haberimiz yok hiçbir şeyden diyorsunuz.
Aynen

artvints
29.12.2013, 12:37
tiplere baksanıza zaten, biri çakır biri memati. normalde böyle bir açıklama çok tepki alır konuşulur.kimse de sallamıyor artık.iyice alıştık böyle şeylere, koca klüp sirk oldu.ne gelenek var ne bişey.

Ömer Öztürk
29.12.2013, 12:43
Trabzondaki baağzı taraftar gecinen şahıslar kendilerini bir kombineye satmışlardır
satılık oldukları icinde koyun pskolojısıyle hareket etmeleri dogaldır
nasılki akp binbir türlü yolsuzluga bulassada partizanları peşinden gidiyor
biz küme de düşsek bu zihniyet la nabaysınız sizz yeaa bile demezz diyemez

Tayfun
29.12.2013, 12:44
Aklı başında olan kesim her şeyin farkında zaten. Trabzonspor'u yönetenler insanları koyun yerine koyup kendilerini über zeki sanmaktan vazgeçsinler artık.

Trabzonspor başkanlığına layık görülen şahıs görev süresince spor ile bağdaşmayan işlere imza atıp insanların midesini bulundırmaktan başka bir işe yaramıyor. Trabzonspor kimliği altından yaptığı şeyler kendi ego tatmininden başka birşey değil.

İ.Hacıosmanoğlu ve onun gibi yöneticileri Trabzonspor kapısından içeri almadığımız, sadece Trabzonspor'un menfaatlerini düşünen ve koruyan insanları başa getirdiğimiz gün yeni bir sayfa açmış olacağız hep birlikte .

Fatih Birinci
29.12.2013, 12:50
Rezil yönetim daha ne diyelim!!!!

Murat'
29.12.2013, 12:53
anladigim kadariyla haciosmanoglunun gelmesini isteyenlerin baskanlik profiline asil Sebahattin Cakiroglu sahip.

simdiye Kadar gördügüm en dogrucu, en Samimi, en dürüst ve Trabzonspora yakisan nadir yöneticilerden biri.

Baskan neden olmasin mesela.

Trabzonluluk, cogu genclerimizin sandigi gibi Haciosmanoglu gibilik degildir...

Heleki Trabzonspor, dükkan sahibinin, dolmus duragi sahibinin, parali akraba sahibinin yönetecegi mahalle takimi degildir.

Trabzonspor, almanyaya gittiginde, alman taraftari tarafindan karsilanan, dünya devlerini katildigi kupalar sayesinde kücücük sehire getirip reklamini yaptiran, büyük bir kulüptür.

Öyle "belediye baskanina iyi davranalim isimizi yapsin. Basbakana yalakalik yapalim isimizi yapsin" gibi eski düsüncelerle yönetilemez.

Şunların aynısı İHO için de yazılmıştı zamanında, Çakıroğlu çok akıllı birisi olsaydı bunların hepsini önceden görür İHO ile yola çıkmazdı. Nuri Albayrak yönetimine rest çekip giden İHO'yu baş tacı yaptılar, şimdi de sıra Sabahattin Çakıroğlu'nda mı?Mümkünse hiçbirisi bir daha kulübün önünden bile geçmesin.

Mert Oğuzlu61
29.12.2013, 13:09
kulübü ne hale soktular zaten biliyorduk kulübün başı boş durumda olduğunu, İHO nun tek amacının TS başkanlığını kullanarak akp için çalışmalar yapacak olduğu apaçık ortadaydı, bunu görenler tek tek istifayı bastı kulüpten uzaklaştı, yaw hepsini geçtim tercümanımız halil bile gezi parkına destek verdi diye kovuldu, kulüp dingonun ahırına döndü diye boşuna aylardır söylenmiyoruz burada.

futbola dair %1 bile vizyonu olmayan birisi. sırf albayrak döneminden beri yaptığı, bizleri yanıltan ''işte gerçek Trabzonlu'' imajı ile o koltuğa oturdu. karşısındaki rakipleride Trabzon camiası fazla tanımadığı için başkan oldu. üstelik bu avantajına rağmen yine başkan olamıyordu, ilk kez aday olan ismi ilk kez duyulan muharrem usta az kalsın TS başkanı oluyordu adam 13. sandıkta 50 oyla felan kaybetti.

İHO dan bu sezon kurtulmalıyız yoksa gelecek sezonuda kaybedeceğiz, taraftar artık kopuyor TS den kaybedecek zamanımız yok bu takımın sıralamada ilk 3 aşağısında olma gibi bir lüksü yok..! TS her zaman yarışmacı ve büyüklük sıfatına uygun bir takım olmalıdır. bunun içinde yönetim temizlenmelidir.

TSezgin61
29.12.2013, 13:11
Şunların aynısı İHO için de yazılmıştı zamanında, Çakıroğlu çok akıllı birisi olsaydı bunların hepsini önceden görür İHO ile yola çıkmazdı. Nuri Albayrak yönetimine rest çekip giden İHO'yu baş tacı yaptılar, şimdi de sıra Sabahattin Çakıroğlu'nda mı?Mümkünse hiçbirisi bir daha kulübün önünden bile geçmesin.

orasida Dogru haklisin.

Trabzonspora Türkiyede degil, yurtdisinda is yapan profesyönel bir yönetici gelmesi lazim desek belkide daha Dogru olur.

MaEsTrO
29.12.2013, 13:25
Cok gülüyorum yahu, acayip gülüyorum hem de.

Ahhh Hakan hocam ahhh.

Ilelioglu
29.12.2013, 13:30
Cakiroglu:

"Genel sekretere toplantı yapmak üzere dilekçe yazıyorum. Bana düğüne gideceğim isteyen toplantı yapsın deniyor. Trabzonspor'un hali bu. Ben başkanla bunu defalarca paylaştım. Artık konuşacak kelimemiz kalmadı. Hacıosmanoğlu benim için şu an Trabzonspor'un başkanı, giydiği gömlekten dolayı önemli bir adam. Trabzonspor delegelerini sahneye davet ediyorum."

http://www.haber61.net/cakiroglundan-bombardiman-tsde-yonetim-yok-167486h.htm

Amatörlüge bak, Kulübü istedikleri gibi kullaniyorlar. Denetleyen kimse olmayinca hersey olur. Kulübün her yerinden amatörlük akiyor. Gelenlerin kafa yapilari hemen hemen hep ayni, inanilir gibi degil.

..

Gökhan Koç
29.12.2013, 14:23
Çakıroğlu bizi sahneye davet etmiş belliki :)

Şahsım adına şunu söyleyebilirim,

Ben bu daveti kabul etmiyorum.

ibrahim
29.12.2013, 14:33
Cok gülüyorum yahu, acayip gülüyorum hem de.

Ahhh Hakan hocam ahhh.

Çokmu komik? Bende ah Hakan hocam diyorum ama gülecek bir sebep göremiyorum ortada.

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

OnurKul
29.12.2013, 14:39
Size Bir şey Diyeyim Böyle Giderse Başbakan Kupanın Peşini Bırak Der Hacıosmanoğluda Bırakır

Bıraktı zaten.

Uzun uzun yazmıyorum artık, Çakıroğlu haklı İHO istifa.

HH_52
29.12.2013, 14:47
http://u1312.hizliresim.com/1j/u/vx6qg.jpg

:D:D:D:D:D:D:D:D

grigandalf1967
29.12.2013, 14:52
' Yönetim istifa' diyemeyen taraftarımız var.
Ne günlere kaldık arkadaş...

HH_52
29.12.2013, 14:55

Belki onların zeka katsayısı düşük. Kızmamak gerek.

aaahmet61
29.12.2013, 14:56
çok ilginç bir kavga.tarihimizde yok.

Ilelioglu
29.12.2013, 14:59
Cakiroglu'na helal olsun. Adam gibi adam. Baskanligi düsünmeli.

Baskan olmak icin dürüst olmak yeterli yani? Veya adam olmak?

Koskoca Trabzonspor Baskanligindan bahsediyoruz, normal sartlarda herkesin oturamayacagi bir koltuk olmali, ama maalesef herkes oturuyor. Bazilari sirf dürüst diye oturur, bazilari kavgaci diye, bazilari sundan bundan.

Bir kere herkes dürüst olmali, bu bir kriter olamaz, zaten olmasi gereken birsey.

..

Kaan
29.12.2013, 14:59

Hangi yönetim? Hangi sandalye?

MaEsTrO
29.12.2013, 15:01
Çokmu komik? Bende ah Hakan hocam diyorum ama gülecek bir sebep göremiyorum ortada.

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Her yerinden gülünecek sebep akiyor halbuki.

Sen gülemesen de gülmek icin sebep bulanlar cok.

E bastan demistik. Dilimizde tüy bitti ama anlatamadik.

Evet biz 'biz demistik'cilerdeniz.

HH_52
29.12.2013, 15:05
çok ilginç bir kavga.tarihimizde yok.

Tarihimizde palavra atana oy verilmiyordu. Artık Hitler gibi palavra atarak çok sesli bağıranı seçen bir toplumumuz var. Yani bizim toplumumuz Alman toplumunun 80 yıl gerisinde.

Erdoğan palavralar atar bağırır millet seçer. İHO çıkar palavra atar size kupayı getireceğim diye Hitler gibi konuşur oylar ona gider.

Ama ona oy verenler bilmiyorlar mı? Bu adam Trabzonspor tarihinin en kötü Yönetiminde Başkan yardımcısı olarak yer almadı mı???

Soruyorum??? Bu değilmiydi o yönetimin içinde olan??? Yani....

Ilelioglu
29.12.2013, 15:06
Yönetim toplantısı mı? Siz takılın orda ya. Bir de oraya gidip eleştirilerinizi mi dinleyeceğim? Nasıl olsa işler tıkırında

Dügün var ona gidecegim, ne toplantisi? Hehe hadi bye :) (ironidir)

Trabzonspor tarihi boyunca amatörce yönetilmistir, suan ise yönetilme bile yönetilmiyor. Bu gidisle amatörlügü bile arar olacagiz, yok mu su ülkede tam bizim istedigim gibi bir Trabzonsporlu gelip su Kulübü adam gibi yönetecek? Yok mu?

Genel sekreterin dedigi seye bak "Dügün var bugün ne toplantisi?". Yazik gercekten cok yazik.

..

HH_52
29.12.2013, 15:09
Dügün var ona gidecegim, ne toplantisi? Hehe hadi bye :) (ironidir)

Trabzonspor tarihi boyunca amatörce yönetilmistir, suan ise yönetilme bile yönetilmiyor. Bu gidisle amatörlügü bile arar olacagiz, yok mu su ülkede tam bizim istedigim gibi bir Trabzonsporlu gelip su Kulübü adam gibi yönetecek? Yok mu?

..

Çok var. Ama seçmezler. Çünkü Tabzonsporlular ama Trabzonlu değiller!!!!

Ilelioglu
29.12.2013, 15:13
Çok var. Ama seçmezler. Çünkü Tabzonsporlular ama Trabzonlu değiller!!!!

Daha önce Trabzonlu olmayan bir Baskan ile Sampiyonluklar yasadik. Ne demek secmezler? O güveni verdikten sonra secerler. Yeter ki gelsin öyle isimler.

..

Aykırı_adam
29.12.2013, 15:15
Tarihimizde palavra atana oy verilmiyordu. Artık Hitler gibi palavra atarak çok sesli bağıranı seçen bir toplumumuz var. Yani bizim toplumumuz Alman toplumunun 80 yıl gerisinde.

Erdoğan palavralar atar bağırır millet seçer. İHO çıkar palavra atar size kupayı getireceğim diye Hitler gibi konuşur oylar ona gider.

Ama ona oy verenler bilmiyorlar mı? Bu adam Trabzonspor tarihinin en kötü Yönetiminde Başkan yardımcısı olarak yer almadı mı???

Soruyorum??? Bu değilmiydi o yönetimin içinde olan??? Yani....
Aynen bu fikirdeyim.

Aykırı_adam
29.12.2013, 15:18
Destekçisi olsan bile Sorgulamayn,eleştirmeyen, körü körüne bağllı olunurmu buna insan denirmi.Adam çıktı azize höt-zöt dedi kupa dedi vay aslanım yürü be koçum dediniz alın buyurun başkanınızı .

Bedri Sertkaya
29.12.2013, 15:26
Başkanın seçilmesindeki en büyük avantajı Süleyman Demirel tarzı halkın adamı Anadolu çocuğu görüntüsü, kupa kozu ve aziz yıldırım'a olan sözleriydi.

HH_52
29.12.2013, 15:30
Destekçisi olsan bile Sorgulamayn,eleştirmeyen, körü körüne bağllı olunurmu buna insan denirmi.Adam çıktı azize höt-zöt dedi kupa dedi vay aslanım yürü be koçum dediniz alın buyurun başkanınızı .

Trabzonspor da kim. Adamın umrunda mı? Düğün Trabzonspordan daha önemli. Kimbilir hangi paydaşlarının düğünündeydi. Transfer mi yapılacak önemli meseleler mi var. Adam bana ne diyor. Enayileri kandırdım diye keyif çatıyor :D

Fatih Birinci
29.12.2013, 15:33
Arkadaslar cakiroglu güzel konusmus ama kamuoyu önünde bunlari konusmak yakismadi bu camiaya.rezil yönetim!!!!

Ibrahim Gaygusuz
29.12.2013, 15:40
Fener maci sonra

Ibrahim adamdir, Trabzonlular sansli.
Baskan hic bir taraftari kirmaz herkesle resim cekilir

Simdi

Baskan pis, baskan kotu, baskan gik

baskan yenimi boyle oldu Sebo. Neyin pesindesin ? Sov meraklisi oldugun her halinden belli.
Her firsatta Tv'ye baglan, canli yayina cik. Ne icraat yapmissin simdiye kadar ?

Erdal DİLEK
29.12.2013, 15:45
İho neyse cakirogluda odur benim icin. Gonlunuzu hoşedecek şeyler söyledi diye hemen kanmayin herşeye. Bunlari yanliş yerde anlatiyor, bunlar yönetime anlatacak. daha yeni genek kurul oldu nerdeydi, neden secim calişmasi yapmadi. Umit özatin ağabeysi ayrica, öyle diyor özat. .

aaahmet61
29.12.2013, 15:51
peki bu yönetimin doğru transfer yapacağını inanıyormusunuz ?

Ilelioglu
29.12.2013, 16:19
peki bu yönetimin doğru transfer yapacağını inanıyormusunuz ?

Hoca'ya hicbirsey tanismiyorlar, bu sekilde basari mümkün degil, isterseler Messi'yi getirsinler.

..

emre duman
29.12.2013, 18:51
Yargı kararını açıklamak üzere şike denen illetin üstüne giden yada en azından söz ile ne dediğini anladığımız niyetini belli eden bir adamın indirilmesi gerekiyor tabiki,niye niye biliyormusunuz beyler klup giidp haklarını savunmasın diye savunamasın diye sabahattini şiddetle kınıyorum ve bu klupten tez zamanda gitmesini ve kurtulmamızı temenni ediyorum.

Bu klup tv ekranlarında çatışmanın içinde olmaması gerekiyor yazık size küçük insanlar.

bordox
29.12.2013, 18:58
Arkadaslar cakiroglu güzel konusmus ama kamuoyu önünde bunlari konusmak yakismadi bu camiaya.rezil yönetim!!!!

Kim düşünecek bunları ki,adamların gösteriş merakı ve egoları ayrı bir dünya,hangi kulübe Yönetici olduklarından haberdar değiller.Hak etmedikleri yere hak etmeyen insanların gelmesinin sonucudur bunlar.Ne kadar komik durumda olduklarını göremeyecek haldeler.

cakalkerem
29.12.2013, 19:01
eğer bu söylediklerinin yarısı bile doğruysa başkan 1 dakika kulüpte durmamalı....

Ilelioglu
29.12.2013, 19:09
eğer bu söylediklerinin yarısı bile doğruysa başkan 1 dakika kulüpte durmamalı....

Öyle deme Hoca gidince hersey düzelecek. ;) Senol Hoca gitti, yetmedi, Tolunay gitti, yetmedi, simdi bir tane daha gidiyor, ama yine yetmeyecek. Simdi asil sorunun Kulübün yönetilis seklinde oldugu asikar degil mi?

..

emre duman
29.12.2013, 19:11
Sormak isterim mustafa hoca gitti zaman kim gelicek? Türkitede türk hocaların içinde ertugrul saglam dısında bize denk ve vizyonu geniş başka bir hoca yok oda eskişehirde çok büyük yanlış olur giderse ve biteriz

Bedri Sertkaya
29.12.2013, 21:51
Haklısın hoca gitse Ertuğrul Sağlam dışında hoca yok bu takımı çalıştıracak.

Sormak isterim mustafa hoca gitti zaman kim gelicek? Türkitede türk hocaların içinde ertugrul saglam dısında bize denk ve vizyonu geniş başka bir hoca yok oda eskişehirde çok büyük yanlış olur giderse ve biteriz

Fatih Öztürk
30.12.2013, 10:39
Çakıroğlu sen adam falan değilsin.adam olan gecenin bir yarısı tv'ye bağlanıp kulüb başkanına hakaret etmez.en azından makam'a saygılı olur.tek kuruş para bulmazsın anca eleştirirsin.3.sınıf çek senet mafyacılığına devam et bir an önce kaybol kulübten.

aaahmet61
30.12.2013, 11:01
Çakıroğlu sen adam falan değilsin.adam olan gecenin bir yarısı tv'ye bağlanıp kulüb başkanına hakaret etmez.en azından makam'a saygılı olur.tek kuruş para bulmazsın anca eleştirirsin.3.sınıf çek senet mafyacılığına devam et bir an önce kaybol kulübten.
çok güzel tespitler yapmışsın.çakıroğlu anca laf.hani bu vatandaş kulübe para verecekti.

Fatih Öztürk
30.12.2013, 11:08
çok güzel tespitler yapmışsın.çakıroğlu anca laf.hani bu vatandaş kulübe para verecekti.

Ne parası yahu?25 senedir Pendik'te oturuyorum burası hep Çakıroğlu tayfasıyla dolu bu yetersizi dikkate alan bir tek Çakıroğlu görmedim.Hacıosmanoğlu para bulmak için el etek öperken bu yetersizler reklamını yapıyordu.adam beğenilsin beğenilmesin kulüb için bir çabanın içine girmiş sen ne yaptın Çakıroğlu diye sorarlar adama.

Samet Yildirim
30.12.2013, 21:50
Cakiroglu bombaladi Yönetim antepte toplanti yapti...Cakiroglu bombaladi Transfer komitesi kuruldu...

---

Toplanti yapmiyoruz dedi yaptirdi...Transferden hic birimizin haberi yok dedi Transfer komitesi olusturdu...

---

Cakiroglu bosuna Cakiroglu degilmis...

Muhteva
31.12.2013, 00:43
Soyledikleri doğru olsada sirf kuru laf kalabalığı sakin buna kanipta baskanliga layik gormeyin valla bu sefer direk kumeye duseriz onunla kalsa yine iyi..

O koltuğa oturacak adamin egitimli, diksiyon sahibi, kurumsal bilgi sahibi, futbol bilgisinin modern sartlara ayak uyduran, geniş dunya gorusune sahip birisi olmasi gerekiyor..

Baskan dedigin adam her gun en az 1 sorunu tesbit edip cozume kavusturacak, stadda mac izlerken hangi futbolcunun sorunlari oldugunu, taraftarlarin tepkilerini algilayacak engin potansiyele sahip olmali bizimkisi birak sorun cozmeyi her gun 3 tane yeni sorun üretecek kadar basiretsiz..

Mustafa Ayazoğlu
31.12.2013, 00:55
fener şike yaptı , camia birleşti.

yakışmıyor böyle basın önünde , fenerin canına minnet.

Ahmet Öztürk
31.12.2013, 01:49
Şenol Güneş'e zamanında çok kızmıştım. Madem istediğin adam alınmıyor, çık açıkla da sana değil almayana kızalım diye. Aynı benzetmeyi yönetim içinde yapabilirdik. Ta ki Sebahattin Çakıroğlu bu konuşmayı yapana kadar. Adam çıktı yönetim bu halde dedi. Bunu özel olarak her birimize mail olarak atacak değil. Mecburen bir yerde konuşup bilgilendirmesi gerekiyordu. İyi de yaptı.

Çakıroğlu'nun söyledikleri malumun ilanıdır. Başka bir şey değil. 6 ay evvelde bu adamdan başkan olmaz dedim şimdi de söylüyorum. Tez zamanda hayırlısı ile kurtulup yerine gerçekten Trabzonspor'u düşünen birisi gelir inşallah.