PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Puma'ya Çubuklu Forma İçin Baskı!

Sayfa : [1] 2

BÜYÜK_TRABZON
13.09.2006, 17:22
Arkadaslar lig tv ve Ülkere yaptıgımız müthiş baskının nasıl bir sonuç getirdigini gördük şimdi sıra bence önemli olan forma sorunumuza
Arkadaslar bir takımı takım yapan üzerinde ki formalardır bu yüzden Trabzonsporumuza yakışan formaları almak ve giymek istiyoruz bize dayatılanları degil bu yüzden bir arkadasımız puma müşteri hizmetlerine ulaşabilecegimiz bir numara ile kendi istedigimizi anlatabiliriz hadi BMN bunu da başaralım önümüzde kimse duramaz

bordoomavii
13.09.2006, 17:24
walla bu baskı işe yarıyor.Hükümete de bi baskı yapsakta hepimize aylık 1000 ytl maaş bağlasalar.

Kobalas61
13.09.2006, 17:25
abi yapalım tamam eyv. da işimiz ülkerden daha zor

tsakrep61
13.09.2006, 17:28
baskıyı bılmem de puma bısden baska herkese cok guzel forma uretmıs bı bıze sıradan duz forma uretmısler aldım ama hıc de hosuma gıtmedı forma bordonun bıle forması bızımkınden ıyı yav

BÜYÜK_TRABZON
13.09.2006, 17:28
Arkadaslar bu konuyu açmamın sebebi dün akşam diger ülkelerde ki takımların formalarını gördüm hepsi kendine özgü formalar ama nedense puma türkiye trabzonspora kendi dayattıgı formayı giydiriyor madem bu sene bizim formaları yapacakalar ve onlara para vericez bizim istedigimiz formaları yapsınlar bizi enayi yerine koymasınlar :(

BÜYÜK_TRABZON
13.09.2006, 17:37
İşte size diger puma örnekleri buyrun

Kobalas61
13.09.2006, 17:41
hadi ya herkes istediği formayı giyiyor biz ise ne yaparlarsa onu mu giyiyoruz

Murat GENEL
13.09.2006, 17:42
aslında puma bi tane yaptı bize sadece uefada giyecez galiba ama biz ligdede giymek istiyoruz....

BÜYÜK_TRABZON
13.09.2006, 17:43
ya arkadaslar şuna bir el atsanıza ya lütfen bu da önemli yani tek başımıza birşeyler yapmayalım

Kaan Dilek
13.09.2006, 17:44
ne yani o cubuklu formalar sadece uefa icinmi?o formalar harika her macta onlari giyinsek.

Murat GENEL
13.09.2006, 17:45
ne yani o cubuklu formalar sadece uefa icinmi?o formalar harika her macta onlari giyinsek.

tam emin değilim ama galiba öyle...yarında o formayı giyersek uefa için olduğu kesinleşir

Selman
13.09.2006, 17:46
Bu başlığı gördüğümden beri gülüyorum valla.Puma ve forma Trabzonspor'a forma yapmak iki kelime birbirinden çok ayrı şeyler.

Hala daha yapılan formalarımız adam gibi satışta değil.Yenisini yapacaklarını hiç sanmıyorum.

selcuk
13.09.2006, 17:47
ee ama biraz artik abartiniz

Kaan Dilek
13.09.2006, 17:48
bende diyorumki neden o formalari hic giyinmiyorlar,puma eger bu formalari uefa icin yapmissa gercekten sacma

BÜYÜK_TRABZON
13.09.2006, 17:49
ee ama biraz artik abartinizBiz abartıyorsak abartalım sen git başka konularda yaz istersen senin abartı dediginle ilgili ben sabahdan beri ugraşıyorum istemezsen aramazsın veya ilgilenmezsin kimseyi zorlamıyorum :mad:

Remzi
13.09.2006, 17:49
puma daha normal formalarımızı satışa doğru dürüst çıkarmadı bi de yeni formamı yapacak o iş yatar.Bi de yeni forma yapmaya kalkarsa sezon sonu son maçta giyerler artık.Bu kadar protesto da biraz fazla olmadı mı?Gerksiz bi konu bence.

Kobalas61
13.09.2006, 17:50
reklam için mi desem puma nın ts nin reklemına ihtiyacı varmıdır

BÜYÜK_TRABZON
13.09.2006, 17:50
arkadaslar tamam admine diyelim bu konuyu kilitlesin ne bu ya ne haliniz varsa görün

sadman
13.09.2006, 18:15
arkadaşlar formaların bize has bir yanı olmadığına hemfikiriz ama kaliteleri hiç de kötü değil. mesela ben bordo formadan aldım ve gayet memnunum ama tabiki iyi dizayn edilmiş bir çubuklu formamız olması da lazım. bide unutmayalım bizim formalarımız her sene firma ve şekil değiştiriyor o yüzden çok özel bir forma dizaynımızın olması zor. keşke olsa...

zedboysts
13.09.2006, 18:24
Beyler bu biraz fazla kaçar benim Hısımım olan haznedar da ts club var. Caka teks. Bi çoğunuz biliyonuzdur. Ben ona sormuştum maçtan iki hafta sonra çıkacak demişti bence hiç tartışmanın anlamı yok. Eğer çıkmazsa zaten adımız protestocuya çıkmış her şeyi hallederiz

Gürkan
13.09.2006, 18:53
eğer baskı yapılacaksa sadece çubuklu için değil

-diğer fomalara ufak rutuşlar atılması için.(özellikle yakaları)
-değişik bir dizayn için çubuklu ve düz harici mesela yan çizgili.

baskı yapılmalı.

bıde sorum olacak puma sadece forma yapacak dimi

diğer aksesuarlara karısmayacak mesela ayakkabı yada sapka.

selcuk
13.09.2006, 18:58
adamlarin adam gibi zamani yoktu bise hazirlamaya seneye düzeltirler ve cubuklu formayi ligde görmek istiyorsaniz yönetime baski yabin
hemde puma zamaninda ayin 15 ine dogru cubuklular satisa cikacak demisdiler yani burdada sabir

Gürkan
13.09.2006, 19:00
adamlarin adam gibi zamani yoktu bise hazirlamaya seneye düzeltirler ve cubuklu formayi ligde görmek istiyorsaniz yönetime baski yabin
hemde puma zamaninda ayin 15 ine dogru cubuklular satisa cikacak demisdiler yani burdada sabir

hayır ne ıcın zaman olması gerekıyodu zaten halı haızrdakı formaları bıze uygulardılar bunu ıcınde zaman lazım degılkı.onuda yapamadılar zaten.ne yakalar uydu ne formalar zamanında oldu.

selcuk
13.09.2006, 19:05
iste zaman olmadigindan o formalar verildi seneye daha iyileri gelir
hic düsünmüyorsunki bu adamlar o kadar savasdilar bizim formayi yapabilmek icin ve bildigime göre türkiye sartlari icin bize en üst düzeyde para verdiler
cubuklu forma icin baski yaziyorsunuz o forma saaten var ve en gec pazartesi satisa cikacakmis yani
daha ne istiyon

Gürkan
13.09.2006, 19:14
eğer baskı yapılacaksa sadece çubuklu için değil

-diğer fomalara ufak rutuşlar atılması için.(özellikle yakaları)
-değişik bir dizayn için çubuklu ve düz harici mesela yan çizgili.

baskı yapılmalı.

bıde sorum olacak puma sadece forma yapacak dimi

diğer aksesuarlara karısmayacak mesela ayakkabı yada sapka.

burayı dıkkatle okursan baskı yapılırsa sadece cubuklu ıcın degıl dıger seylerıde yazdım

puma ole mahalle arası atolyesı degıl koskoca dunya sırketı.

kac ay oldu anlasma yapılalı.
yenı modelde uretmedıler zaten.
daha neyın zamanı.

bence daha ıyısını yapabılecek duzeydeler.
tabıı ıstenırse.

daha ne ıstedıgıme gelınce.
forma almak.;)

Kadir Aydın
13.09.2006, 19:20
Tepki ortaya koymak iyi,hoş,güzelde bu yönetim ne iş yapar Allah aşkına? Her şeyde taraftar sesini yükseltecek ama yönetimden çıt yok. Maç yayınlanmayacak dediler adamlarda hiç bir hareket olmadı. Düşünüyorum da diğer klüplerde bu tür şeyler yaşansa acaba ne olurdu? Aslında cevabı çok basit, hatayı yapan kurumun genel müdürü gece yarısı yatağından kaldırılır ve bir güzel sorguya çekilrdi. Sonunda ise tamam efendim, özür dileriz efendim, başüstüne efendim gibi özür naralarıyla olay biterdi. İşte bunu yapamadık daha...

GULER
13.09.2006, 19:27
walla bu baskı işe yarıyor.Hükümete de bi baskı yapsakta hepimize aylık 1000 ytl maaş bağlasalar.

whaqhahah abi turkiyede sosyal guvenlik diye birsey yok mu ya?? burda(hollanda) birsey yapmadan aylik 1200 euroya yakin para alabiliyorsun. sizi kiskandirmak icin degil ha, burda okadar parayla gecinmek cok zor. ev kirasi 500 avro zaten..

geronimo_61
13.09.2006, 21:28
whaqhahah abi turkiyede sosyal guvenlik diye birsey yok mu ya?? burda(hollanda) birsey yapmadan aylik 1200 euroya yakin para alabiliyorsun. sizi kiskandirmak icin degil ha, burda okadar parayla gecinmek cok zor. ev kirasi 500 avro zaten..

güzel kardeşim iyi de gelir- kira orantısına bakacak olursak geçinmenin pekde zor olduğunu söyleyemeyiz aslında...

büyük şehirlerde kirada oturanlar bilirler

gelir kira oranı 5-3 oranındadır o da iyimser bir tahmin

neyse boşverelim de bize maaş bağlanması olayının hayallerini kuralım. zira bu ülkede hayaller olmazsa geçim zor :))

Çetin
13.09.2006, 23:20
tepki koyalım tamda nereye koyacağız? mail adresi tel no falan?

FERO61
14.09.2006, 03:00
Aldigim Bilgiye GÖre Cubuklu Formalar Daha Piyasaya Cikmadi..ama Cikacakmis...trabzonda Sormustum 1-2 Ay Kadar SÜrer Demislerdi...istanbul Cevahirdede Aynisini SÖylediler ...ben DÖndÜm Bi Ihtimal Belki Bizimkiler Alir Diye DÜsÜndÜm Onlarda Cumartesi Geliolar Berline Ve Cubuklu Hala Piyasada Yok:(
Cubuklu Formanin Kollari Hic Hosuma Gitmedi Kollarada GÖgÜstekine Paralel Gelio Cizgiler Hic Hos Durmuyo....ayrica Dikkat Ettim Bizim Tozluklar Hic Bi Puma Formasi Giyen Takimda Yok...iyimi KÖtÜmÜ Cikartamadim Hala

Sacit
14.09.2006, 04:36
İşte size diger puma örnekleri buyrun

bu forma güzel ama fazla büyütmeye gerek de yok sanırım

Ahmet AYDIN-28
14.09.2006, 09:45
Takımların ligde giyecekleri formalar sezon öncesinde belirlenip Federasyon'a bildirilmiyor mu?

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
14.09.2006, 09:56
Geçen hafta Cevbahirde sordum çubuklu forma bi aya çıkar "belki" dediler..
Onlar da Puma'ya atıyor suçu, bilmiyorum haklılar mı..
Meşhur bereden sordum
o da yok dediler, kalmamış, belki yeni sezona yetişirmiş...
Yeni sezon başlamadı mı dedim...
tekstil sezonuymuş önemli olan :)
o kadar yol tepmememe rağmen almadım ne forma ne de başka bişey..
ya benim beğendiklerim anormal şeyler ya da bizim kulüp bu işi daha çözememiş!!!

ekrembulut
14.09.2006, 10:43
bence bu iş tamamen yönetimin elinde.yani yönetim pumanın yetkilileriyle temasa geçip biz çubuklu forma istiyoruz dese veya farklı tasarım istese yokmu diyecekler.bu konuda yönetim biraz baskıcı olmalı aslında.

eren_61
14.09.2006, 11:35
ya bizim bir maçta giydiğimiz çubuklu formalar vardı onlar ne oldu.bide ts clup larda satışa çıktımı bu çubuklu formalar bilgisi olan var mı?

zedboysts
14.09.2006, 11:45
yaw arkadaşlar ben gerekli açıklamayı size söyledim ama bi protesto sevdası tuttu sizi herşeyi illa protesto yöntemiyle yapacaksınız. O maçtan 2 hafta sonra çıkacak dediler daha neyi tartışıyonuz

eren_61
14.09.2006, 11:51
haberi olan varmı forma ts clup larda satışa çıktımı?

zedboysts
14.09.2006, 11:57
haberi olan varmı forma ts clup larda satışa çıktımı?
kardeşim anlatamadım heralde çubuklu formayla çıktığımız maçtan 2 hafta sonra çıkacak dediler yani apoelin ardından 2 hafta daha geçmedi

BÜYÜK_TRABZON
14.09.2006, 14:31
Arkadaslar daha birşey demiyorum bu yazdıklarınızdan sonra resmen çifte standart yapıyorsunuz kusura bakmayın

Gürkan
14.09.2006, 15:37
Arkadaslar daha birşey demiyorum bu yazdıklarınızdan sonra resmen çifte standart yapıyorsunuz kusura bakmayın

nasıl yani.
açıklasana kim yapmış.

since1967_
14.09.2006, 15:46
valla bizim tepkiler kesin sonuç veriyor forma çıktı çıktı, çıkmadı pumaya baskıya hemen başlayalım derim. ben ankarada özel olarak gidip görüşebilirim bile. ne gerekirse yapalım beyler.

ÇaGaTaY
14.09.2006, 18:16
ya bizim bir maçta giydiğimiz çubuklu formalar vardı onlar ne oldu.bide ts clup larda satışa çıktımı bu çubuklu formalar bilgisi olan var mı?

biz aylardır ne tartışıyoruz acaba?

macka61
14.09.2006, 19:32
trabzon her maçta çubuklu giymeli bence çünkü çok yakışıyor trabzonuma

DeAgLeMaNyAq
15.09.2006, 01:58
Bazıları o forma sadece Uefa için diyor ama ben bunu anlamıyorum. Ne demek Uefa'ya özel forma? Türkiye'deki diğer takımlar kendi formalarını Avrupa'da rahat rahat giyerken biz Avrupa maçlarında giydiğimiz formayı ligde giyemiyoruz. Benim bildiğim bu olayın Uefa ile hiçbir ilgisi yok. Uefa yalnızca takımın kendi renkleri dışında üçüncü bir renkte forma istiyor. Bu seneki üçüncü forma rengimizde beyaz zaten...

Tahsin Armutcu
15.09.2006, 02:21
arkadaslar bugun ki formalaramiz tasarim acisindan fena sayilmazdi ama sanki bordo cok solgun gibi gozukuyordu tvde.biraz daha canli olabilirdi mesela kappaninkiler gibi.ah kappa ah:))

Talat YAVUZ
15.09.2006, 03:20
bugun gördük çubuklu formları daha rezil yapamazlardı bravo puma avrupa takımların ki gibi neden yapmaz anlamıyorum...puma ......

Bülent Bayraktar
15.09.2006, 09:28
buldular bizim sübyan yönetimi aptal bi forma yapıyolar yönetim de hiç bir şey demiyor

dinceraydogan
15.09.2006, 09:45
licra forma istiyorum (=kappa) çekidiği zaman uzayan sonra eski haline dönen. Dünkü maçta puma forması kötü fason mallara benziyordu. Yönetimin her kararında olduğu gibi bu kararındaki doğru tercihinden dolayı kutluyorum

Mollasalihoğlu
15.09.2006, 10:18
Yönetim tekstilden ne derece anlar..Marka olarak Puma'dan çok daha iyi bi firmayla anlaşabilecek bi yönetim yok,çünkü 1. sınıf markalar içerisinde zaten.. ... atmak için yer arayın siz yönetime eyvallah ama biraz mantıklı olan sebeplerden dolayı yapın bunu..Yeterince mantıklı sebep var zaten..

pReN@_61
15.09.2006, 10:26
daha öncede baskının faydalarını gördük....aynen DeVaM..:)

tsmaniac
15.09.2006, 13:00
bizimkilere altın yaldızlı forma giydirseler nolacak bi hayır gelmez bunlardan

macka61
15.09.2006, 19:33
şu pumaya nasıl ulaşabiliriz bilen varmı

Gürkan
15.09.2006, 19:37

niye takımın oyununa göremi giydireceğiz formayı.14.oldugumuzda cıplak cıkacaklardı yanii

şu pumaya nasıl ulaşabiliriz bilen varmı

stichus biliyodu sanırsam.ama bana vermemişti.ben iletirim diyodu.ona sor o yerlerini de biliyo.

Remzi
15.09.2006, 19:38
Bu stcihus ne bilgiliymiş yaw:Dherşeyden haberi var

ulatwilight
15.09.2006, 23:21
bilmem dikkatinizi çekti mi puma formaları satışa sunamadığı gibi idman malzemelerinde de kışlıkları hazırlayamamış..güz geldi havalar serinledi bizim takım ya plajda gibi idman yapıyor veya geçen yıldan kalan tsclub ürünlerini taraftara çakmaya çalıştıkları gibi takıma da kışlık malzemeler tsclub dan giydiriliyor..bence kulüp tuttursun bi zabıt ya pumadan tazminat istesin ya da sözleşmeyi feshetsin. heralde vardır sözleşmede buna yönelik bi madde.

Hüseyin Çümen
16.09.2006, 02:09
bence çubuklu formalar da pek ii deil emanet gibi duruyo futbolcuların üstünde biçimsiz nebiçim yapmış puma bu formaları yaw?

kuzey_lee
16.09.2006, 14:37
çubuklu formalar konusunda başkan puma'dan numaraların sarı renkte olmasını istemiş.mevcut mavi sırt'ın üstüne sarı numaralar göze hoş görünmeyeceği için forma sırtlarının bordo yapılıp sarı numaralar konulması gerekiyormuş..

başkanımız saolsun çubuklu formaların satışını geciktirdi biraz daha..hayırlı uğurlu olsun

OFLU
16.09.2006, 16:03

Baba altını gümüşü bırak,çizgilidende vazgeçtim ama allah rızası için su yaptıkları formaya bi bakın bu senenin beyaz forması netten aldım vede allah biliyoya numaralara içim gitti o yüzden numara yazdırdım yoksa numarasız alıyodum,bi kız arkadasa hediye aldık formalar yeni ama numara eski...

ulatwilight
16.09.2006, 16:42
şu resmi görünce ben sadece ''yuh'' diyorum...dünyada taraftarını bu kadar hiçe sayan bu kadar büyük başka kulüp var mıdır acaba?

Kahveci
16.09.2006, 16:49
bu çubuklu forma benim hiç hoşuma gitmedi

ARSLANTURK
16.09.2006, 16:54
http://www.trabzonspor.com.tr/img/products/0506tarformaby.jpg http://www.trabzonspor.com.tr/img/products/v_forma_07.jpg
Bence en harika forması bunlar ;)

zafercalikoglu
16.09.2006, 23:07
ososuna macındaki formalar nasıldı

ÇaGaTaY
17.09.2006, 12:10
ososuna macındaki formalar nasıldı

bence güzeldi ama ben güzele güzel demem güzel benim olmadıkça :)

oguzkoc
17.09.2006, 12:22
sebatın dün karşıyaka karşısında giydiği çubuklu forma harikaydı arkadaşlar.. ben herzaman adidas diodum gene diorum... akçabata özendim vallahi harika formaydı yaa..

http://img237.imageshack.us/img237/2632/sebatdd8.jpg (http://imageshack.us)

ofluhalit
17.09.2006, 22:08
puma dandikliği 5 haftadır çubuklu formaları satışa çıkaramamasından göstermiştir bence.söylenecek fazla bişe yok bence!!

Nytre
17.09.2006, 22:55
bu durum çok edepsiz bir durum!..

böyle bir şey olamaz!...

hiç bir mazereti de olamaz...

ÇaGaTaY
18.09.2006, 23:24
Futbolcular sonunda formayı giydi.. resmi sitede yeni çubuklu formalarla resimleri var :)

hüseyin toraman
18.09.2006, 23:33
bence çubuklu formalar eniyisi ama ne zaman çıkacak piyasaya merak ediyorum

hüseyin toraman
18.09.2006, 23:40
Futbolcular sonunda formayı giydi.. resmi sitede yeni çubuklu formalarla resimleri var :)

ben resmi sitede çubuklu formayı göremedim gördüklerimde şimdikilerin aynısı sadece pumanın amblemi var

Harun-61
19.09.2006, 01:44
http://www.trabzonspor.org.tr/futbolcular.asp?sezon=2006-07

Keleşoğlu
19.09.2006, 11:29
gecen hafta trabzondaydım tsclup cubuklu formanın ay sonu gelecegini soyledi..

Murat'
19.09.2006, 12:23
hadi ya herkes istediği formayı giyiyor biz ise ne yaparlarsa onu mu giyiyoruz

yaa çok doğru dünyada önemli takımların sponsor ne kadar değişirse değişsin hep aynı dizaynda giydiği formalar var mesela monaco

adamlar 20 yıldan beri aynı dizaynadki formaları giyiyor

GULER
19.09.2006, 17:50
Aslinda trabzon NIKE ile anlasmasi lazim.. Nike pumadan vinkat daha guzel formalar uretiyor. Mesela Barcelonaya bakin cok super formalari var zaten onlarin renkleri de bizim renklerimiz.
cok super olurdu bence...

GULER
19.09.2006, 17:52
sebatın dün karşıyaka karşısında giydiği çubuklu forma harikaydı arkadaşlar.. ben herzaman adidas diodum gene diorum... akçabata özendim vallahi harika formaydı yaa..

http://img237.imageshack.us/img237/2632/sebatdd8.jpg (http://imageshack.us)

yahuda adidas da olabilir, nasil olsa futbolda onde gelen markalardan biri

Bartuğ13
19.09.2006, 21:46
dün gittim gördüm birincisi formaarı pek beğenmedim.kenarında acayip desenimsi şeyler var.ve çok garipler.sonra fiyatlar böyle bir forma için pek kazıktı bence.ayrıca armadadaki mağazada 7 forma var baktım üzerinde lekeler de vardı.ve en önemlisi çubuklu forma yoktu.kesinlikle çubuklu yapılmalı yoksa anlamı yok ki forma almanın

Enes Berfin
21.09.2006, 00:04
Arkadaslar bana sorarsaniz en harika dizayni yapan marka Pumadir kalitesini bilemem ama görünüs itibariyle dizayn acisindan her markadan üstündür.

Gecen kendime yeni bi kazak aldim cok hosuma gitti sahane bi dizayni var ve cokta memnunum Pumalardan.

Bizim su andaki Puma formalarimizda bence cok güzel özellikle cubuklu olan formalar muhtesem...

Ve artik su yönetim bi karar alsin ben su cubuklu formalari her macta görmek istiyorum.

Pumaya devam.

Erdogdu61
21.09.2006, 03:38
acaba ne zaman satisa sunulacak cubuklular, bilen arkadaslar varmi?

oskanonur
21.09.2006, 09:13
onumuzdeki ay itibariyle satisa cikacagi yonde soylentiler var.Hatta yine onumuzdeki ay pumanin hazirlamis oldugu diger urunler de satisa sunulacakmis.

Berk Akçay
21.09.2006, 09:18
çok geç degilmi arkadaşlar bir türlü formalarımızı kavuşamıyoruz neredeyse ligin yarısı gelicek formalar çıkana kadar

Erdogdu61
21.09.2006, 20:53
ölme essegim ölme...

macka61
21.09.2006, 21:08
vallah bir forma yapmak bu kadar zor bir iş mi kardeşim

BOZOHAN
21.09.2006, 21:10
neydi ya bu formalarda geçensene arkadaşa ben almıştım oda bu sene bana alcak bi türlü çıkmadıki forma alalım. formamı yapıyorlar binamı belli değil

Ömer SEVİNÇ
21.09.2006, 21:13
Bu seneki formalar pek güzel olmamış bence. Hakikaten Kappayı çok arıyorum şahsen.
Artık çubuklu formanın maçlarda giyilmesini istiyorum. Atletten bıktım...

Naim
22.09.2006, 15:13
http://img179.imageshack.us/img179/9372/cubukluckz3.jpg
bu forma Kimin??
dünyanın Her yerinde Futbolla ilgilenen herkesin tanıdığı bir formaya sahip olan bir takım bir forma değişikliğine gitti
bu senelikde olsa misafir formalarını değiştirdi
Acaba bu takım kim??

Belki ondan sonra Neden tekrenk formalar için kızdığınıza bir kez daha düşünme imkanımız olur
Çubukluyu istiyoruz
ama Tekrenkler içinde isyan etmemek lazım

keles76
22.09.2006, 15:52
arkadaşlar ben ankara ankamalle her gittiğimde puma mağazasına gidiyorum forma geldimi diye forma yok bu yönetim bu puma ile anlaşarak hata yaptı kendi formamızı alamıyoruz adamlar adam gibi bir forma yaptı onuda satışa sunmuyor.

eskitimsah
22.09.2006, 15:53
arkadaslar kappa dan sonrası yalan pumanın bıze daha önceki yıllarda yapdığı formalarıda hatırlayın ne rengi doğruydu ne kalıtesı vardı şuanki formalarmız kappa nın yanından bıle gecemez. kappa bıze özeldı bız onda kumaş kalıtesını farkına vardık şimdiki formaları içime sindiremiyorum :( bence hemen sözleşme iptal edilsin ikinci devre kappa gıyelım.

turuncuyu geri isteyelim beyaz cok mu güzel oldu sanki beyazı her takım kulannıyor zaten nerde kaldı bizim ayrıcalğımız. turuncu geri dön

Külünkoğlu
22.09.2006, 17:14
Uzun kollu çubuklu forma için bakalım ne kadar bekleyeceğiz. Puma'nın ağır kanlılığı bizi isyan ettirecek sonunda

ÇaGaTaY
22.09.2006, 17:18
Evet artık isyan bayrağını çekmenin zamanı geldi de geçiyor bence... Herşeye tepkimizi koyup değiştiriyoruz bunu neden değiştiremiyelim...Birilerine yine protesto zamanı geldi bence...

ulatwilight
22.09.2006, 18:53
gerçekten haklısınız arkadaşlar.. kappadan sonrası fiyasko. sadece kappa formalar güzel olduğu için Ankara'daki ev arkadaşlarım (biri gassaraylı öteki fenerli) benle beraber TS Club'dan Trabzonspor forması almışlardı. dahası kappanın bize ilk sezon yaptığı laciverte çalan düz formasını da benden Aydınlı bi gassaraylı aldı. sadece kappa süper forma yapyr diye. hayrı hadi kappa olmadı bari adidas olsun be.. baksanıza adidas formalarının kesimini Fatih Tekke'ye göre yaptırmış sanki. (eskiden de öyleydi ya) şimdi daha bi parladı kaptanın karizması. öte yandan bi de maçlarda puma formanın içindeki Hüseyin'e bakın, 3 yaşındaki çocuğa 5 yaş reyonundan bayramlık alınmış gibi..

#10 Fietra
22.09.2006, 19:00
Gerçekten rezalet.

Gürkan
22.09.2006, 19:15
bu forma Kimin??
dünyanın Her yerinde Futbolla ilgilenen herkesin tanıdığı bir formaya sahip olan bir takım bir forma değişikliğine gitti
Acaba bu takım kim??

Belki ondan sonra Neden tekrenk formalar için kızdığınıza bir kez daha düşünme imkanımız olur
Çubukluyu istiyoruz

emin değilim ama tahmınım celtic mi.

yazının ikinci paragrafını anlayamadım.biraz yazım hatası yada devriklik olmusta:rolleyes:

not:tişortte bu tıp yakayı pek sevmem ama bu formanın yakası hosuma gıttı.

Gürkan
22.09.2006, 19:17
bir arkadaş formalarda düzeltme yapılacak diye yazmıştı.belki onuniçin ugrasıyorlardır.hanı ufak tefek rütuşlar falan.

elındekı hazır formayı kac ayda cıkardı bu rütuşlu formaları ikinci yarı giyeriz İNŞALLAH.

Enes Berfin
22.09.2006, 21:49
bu forma Kimin??
Acaba bu takım kim??

Çubukluyu istiyoruz

Celtic formasina benziyor gibi, ama birazda eski kocaeilispor formasina andiriyor oda olabilir

Misina
23.09.2006, 02:37
pumayla anlaşma olduğu zaman bir forumda görmüştüm Bir arkadaşımız dile geitriyordu zamanında puma sıradan bir anadolu takımıyla bize aynı formayı yapmıştı.Bu konuda dert yanıyordu.

Şimdi bakıyorumda bursayla aynı formaları giyiyoruz sadece renkleri değişik.

ulatwilight
23.09.2006, 10:35
aynen öyle bursayla aynı formaları giyiyoruz. oysa büyük takımların her şeyi özeldir; geçmişi, stadı, taraftarı, forması.... sıradan olunca bir özellik kalmaz ki. bana kalırsa biz buna da sevinmeliyiz. ya ligte 4-5 takım puma giyseydi?

kotan61
23.09.2006, 13:42
ya beyler bakın...dayanalım su klübün kapısına söleyelim fikrimizi yetkili insanlarla göürselim yaw.nedşr bu yaw.sanki sıradan bi takımız lan biz.bu pumada tam serefsiz yaw.ne malları kaliteli nede dizaynları iyi.bunlardan bisey olmaz.biz KAPPA istiyoruz kardesim diyelim ya...hani kappanın o ince koyu bordo ve koyu mavi cubuklu formaları vardıya kappanın harikaydı valla.birde yine ondan sonraki sezon hazırlanan acık bordo ve acık mavi cubuklu olan formalarda cok güzeldi.bide kaliteli bi malı var yaw.böle puma gibi degil..her takıma aynı dizaynı farklı renklerde basıp veriyorlar.biz böle sey istemiyoruz kappa istiyoruz kappa

Murat'
23.09.2006, 13:51
Celtic formasina benziyor gibi, ama birazda eski kocaeilispor formasina andiriyor oda olabilir

bu forma Kimin??
Acaba bu takım kim??

Çubukluyu istiyoruz
arkadaşlar bu forma kesinlikle celticin eskilerden hep yatay çizgili forma giyerlerdi ne oldu acabada bu tip forma giymeye başladılar

http://www.football-shirts.net/finf/uploads/1045565768_small-image_celtichome.jpg
http://www.colours-of-football.com/colours03/sco_celtic_kit1_04_05.gif

ya beyler bakın...dayanalım su klübün kapısına söleyelim fikrimizi yetkili insanlarla göürselim yaw.nedşr bu yaw.sanki sıradan bi takımız lan biz.bu pumada tam serefsiz yaw.ne malları kaliteli nede dizaynları iyi.bunlardan bisey olmaz.biz KAPPA istiyoruz kardesim diyelim ya...hani kappanın o ince koyu bordo ve koyu mavi cubuklu formaları vardıya kappanın harikaydı valla.birde yine ondan sonraki sezon hazırlanan acık bordo ve acık mavi cubuklu olan formalarda cok güzeldi.bide kaliteli bi malı var yaw.böle puma gibi degil..her takıma aynı dizaynı farklı renklerde basıp veriyorlar.biz böle sey istemiyoruz kappa istiyoruz kappa

ulatwilight
23.09.2006, 14:05

kesinlikle..

buckler
23.09.2006, 15:19
Uzun kollu çubuklu forma için bakalım ne kadar bekleyeceğiz. Puma'nın ağır kanlılığı bizi isyan ettirecek sonunda
kardeşim bende bir an önce çıkmasını istiyorum formaların ama bence bu pumanın değil bizim yönetimimizin hatası. geçen seneden ellerinde baya bi tsclup forması kaldı. bunları satmak için en başta hiçbir puma formasını satmadılar tsclup formalarında indirim yaptılar.böyle yaparak ellerindeki tsclup formalarının çoğunu sattılar sonra puma formaları satışa çıkarıldı. şimdide çubuklu formayı bekletmelerinin sebebi ellerindeki tek renk formaların tükenmesini beklemelerindendir diye düşünüyorum

kotan61
23.09.2006, 15:29
yaw bu pumanın cubuklu formalrını begenen varmı allah askına.sanki yamalı atlet gibi be üzerimizde egereti duroyr ya.ben bugune kadar cok cubuklu forma gördüm ama bunun gibi berbatınıda ilk defa görüyorum.kol kesimnilerinden asagı dogru inen cubuklara baktınızmı...böle kalitesiz ve ucuz gösteriyor yaw formayı.biz kappa istiyoruz kardesim.kappa.adamlr yapıyor yaw formayı.puma da yapıyor.zaten bu küme düscegimiz sezonda puma giyiorduk.bizde bi ugursuzlugu var bu pumanın hatırlayın ilk puma giydigimiz sezonu besiktası inönüde 2-1 yendigimiz sezon ilk puma ile anlastıgımız sezondu ve o sene de hep puma giydik ve az kalsın kümeye gidiyorduk lan.bence kappa takıma sahada bi agırlık ve bi karizma veriyor yani rakip üzerinde bile biz trabzonla oynuyoruz diye bi etki yaratıyor yaw.onun için KAPPA diyorum...bunun baska yoluj yok.TS Clup dedik onun bile ürünleri pumadan daha iyiydi yemin ederim size yaw.ts clupin cubuklu formları bile harikaydı en azından pumadan 100 kat iyidir be.acilen bu yanlıstan dönülmesini istiyoruz.ya bizim istedigimiz asıl trabzonsporun istedigi dizaynda forma yaparlar yada bu anlasmayı iptal etsinler.trabzonspor pumanın verecegi paraya ihtiyacı yoktur.bizi sıradan sayan bu puma yetkililerinie sesleniyorum.biz trabzonsporuz kardesim bize sıradan takım muamelesi yapamzsınız.istedigimiz dizaynda forma yapacaksınız bize baska yolu yok bunun okadar.yönetim bunu lütfen degerlendirsin.tesislere gidelim ya konusalım anlatalım

Nytre
23.09.2006, 18:17
eğer puma bize zamanında forma veremiyorsa TAZMİNAT ödemeli!.. öyle değil mi? bu kadar insan hem mağdur oluyor hem de bize bir saygısızlık yapılıyor.

ulatwilight
23.09.2006, 19:40
yaw bu pumanın cubuklu formalrını begenen varmı allah askına.sanki yamalı atlet gibi be üzerimizde egereti duroyr ya.ben bugune kadar cok cubuklu forma gördüm ama bunun gibi berbatınıda ilk defa görüyorum.kol kesimnilerinden asagı dogru inen cubuklara baktınızmı...böle kalitesiz ve ucuz gösteriyor yaw formayı.biz kappa istiyoruz kardesim.kappa.adamlr yapıyor yaw formayı.puma da yapıyor.zaten bu küme düscegimiz sezonda puma giyiorduk.bizde bi ugursuzlugu var bu pumanın hatırlayın ilk puma giydigimiz sezonu besiktası inönüde 2-1 yendigimiz sezon ilk puma ile anlastıgımız sezondu ve o sene de hep puma giydik ve az kalsın kümeye gidiyorduk lan.bence kappa takıma sahada bi agırlık ve bi karizma veriyor yani rakip üzerinde bile biz trabzonla oynuyoruz diye bi etki yaratıyor yaw.onun için KAPPA diyorum...bunun baska yoluj yok.TS Clup dedik onun bile ürünleri pumadan daha iyiydi yemin ederim size yaw.ts clupin cubuklu formları bile harikaydı en azından pumadan 100 kat iyidir be.acilen bu yanlıstan dönülmesini istiyoruz.ya bizim istedigimiz asıl trabzonsporun istedigi dizaynda forma yaparlar yada bu anlasmayı iptal etsinler.trabzonspor pumanın verecegi paraya ihtiyacı yoktur.bizi sıradan sayan bu puma yetkililerinie sesleniyorum.biz trabzonsporuz kardesim bize sıradan takım muamelesi yapamzsınız.istedigimiz dizaynda forma yapacaksınız bize baska yolu yok bunun okadar.yönetim bunu lütfen degerlendirsin.tesislere gidelim ya konusalım anlatalım

bravo arkadaşım konuyu süper özetlemişsin. ben de her söylediğine harfi harfine katılıyorum. biz kappa giyerken takımın sahada ayrı bi karizması vardı, kappa ile Trabzonspor bütünleşmişti. ayrıca bi önceki mesaja da katılıyorum ki buna daha önce ben de değinmiştim. puma ile yapılan sözleşmede kesin şimdiki duruma göre bi madde vardır. ne bu ya adamlar amatör takıma mı forma hazırlıyor, formaların dandikliğinden yanına varılmıyor. yaptıkları formaları da bulamıyoruz zaten. kesin sözleşme iptal edilip kappa ile anlaşılmalı. kappa ile anlaşsınlar her formadam 2'şer tane alırım be. hayır taraftar neyse de farkındaysanız takımın kışlık malzemelerini de hazırlamamış bu dongoz puma. adamlar bu soğukta ts club yağmurluğu giyiyorlar. dikkatinizi çekerim hem ts club hem yağmurluk..

DeAgLeMaNyAq
24.09.2006, 01:34
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/230906mac12.jpg

Ulen Szymkowiak'ın eşinde bile var ama biz alamıyoruz... :D

zedboysts
24.09.2006, 11:37
sorma yaw ne bu yönetim duy sesimizi bari şu forma işine torpil sokma çıkarttır şu çubuklu formayıda para kazan. Zaten gözün paradan başka bişe görmüyo

Nytre
24.09.2006, 12:17
şimeke özel destek ailesinden :)

bulutus
27.09.2006, 13:32
http://www.trabzonspor.org.tr/images/resimler/huseyin1.jpg

Ben bu formayi istiyorum. Super forma ya

Gürkan
27.09.2006, 14:18

puma ile ts clubın renklerı farklı olmus degılmı.

hersene farklı ton.

renklerde mı sorun var.her kumasta farklı oluyo yoksa renk numaralarına dıkkat edılmıyo mu.

Mollasalihoğlu
27.09.2006, 14:44
pumanın renkleri daha güzel

BOZOHAN
27.09.2006, 14:55
aldığım bir bilgiye göre puma elindeki kalitesiz kumaşı trabzonspora satmış formalar çok kalitesiz görenler varsa hakverir. ama çubuklu forma çok harika olmuş renk olarak

Erdogdu61
27.09.2006, 15:04
http://www.trabzonspor.org.tr/images/resimler/huseyin1.jpg

Ben bu formayi istiyorum. Super forma ya

bende var bu forma :)

Murat'
27.09.2006, 15:06
çubuklu formaların özellikle kol tarafları bence çok kötü

Gürkan
27.09.2006, 15:08
aldığım bir bilgiye göre puma elindeki kalitesiz kumaşı trabzonspora satmış formalar çok kalitesiz görenler varsa hakverir. ama çubuklu forma çok harika olmuş renk olarak

kumasın kalıtesını anlayabılmek ıcın orgınal bır ıtalya forması ıle Trazonspor formasına yanyana bakmak lazım.enklerı bordo mavı hep anada harıka gelıyo ama yanyana 3-4 formayı koyunca hepsı bırbırnden farklı tonlarda.

gorunyu hos oluyo.Ts amblemını cıkarsan ucude baska takım forması gıbı olur.

BOZOHAN
28.09.2006, 17:44
çubuklu formaların özellikle kol tarafları bence çok kötü

kollarından çok omuz tafafı çok kötü. çünkü formayı gösteren omuzlardır.

Kobalas61
28.09.2006, 18:49
ya ben su cubuklu formaları hiç sevmiyorum

#10 Fietra
28.09.2006, 20:49

Yeni formayı giyen Szymek'in karısı değil.

ÇaGaTaY
29.09.2006, 00:15
Yeni formayı giyen Szymek'in karısı değil.

bence o forma futbolculardan birinin formasıdır...

ulatwilight
29.09.2006, 00:49
ya bırakın çubukluyu mubukluyu.. eminim herkes farketmiştir takımın uefa kupasında oynadığı maçta iki oyuncunun formasında göğüs reklamı yoktu (ferhat ve mustafa keçeli).. rezaletin daniskası.
bu kadar da olmaz sanki mahalle maçı. yönetim de uyumasın artık feshetsin şu sözleşmeyi de yine giyelim şu kappa formalarımızı.. hatta bu durumda yönetim sadece sözleşmeyi feshetmez istese pumadan tazminat alır sonra sözleşmeyi fesheder. bu pumada da ne çeşit gerzekler çalışıyorsa artık..

Berat
29.09.2006, 00:57
Tek kelimeyle rezalet..

keramiya
29.09.2006, 02:14
katılmamak içten değil !

Hüda Topaloğlu
29.09.2006, 06:13
arkadaslar kappa eski kappa degil, diadora nin formalarina bi bakin asil onlar mukemmel!!!

selcuk
29.09.2006, 06:23
umbro da ingiliz liginde bu sezon güzel formalar cikardi
ama yani biraz sabredelim artik e-maille uyaralim klübü simdilik yeter

Misina
29.09.2006, 07:14
ya bırakın çubukluyu mubukluyu.. eminim herkes farketmiştir takımın uefa kupasında oynadığı maçta iki oyuncunun formasında göğüs reklamı yoktu (ferhat ve mustafa keçeli).. rezaletin daniskası.
bu kadar da olmaz sanki mahalle maçı. yönetim de uyumasın artık feshetsin şu sözleşmeyi de yine giyelim şu kappa formalarımızı.. hatta bu durumda yönetim sadece sözleşmeyi feshetmez istese pumadan tazminat alır sonra sözleşmeyi fesheder. bu pumada da ne çeşit gerzekler çalışıyorsa artık..

şııpp ne belli bıraktığımız kappa bizle tekrar anlaşma yapmak isteyecek.

diyazn olarak kappa çok şahaneydi ama badi gib vucüda yapışmasına deli oluyorum.

Kobalas61
29.09.2006, 11:10

rezalet ya
avrupa macında hemde

Gürkan
29.09.2006, 12:23
Dua edelımde atletle cıkmadılar.bıgun formasız bır ıkı oyuncumuz olursa sahada sasırmayın.

Naim
29.09.2006, 12:45
Anlamadığım puma ya niye kızılıyor?
Puma kafasına göre iş yapmaya Başladı
Yönetimde sineye çekmeye Başladı
başkanımıızn yüce Danışmanları Buyursunlar Arasınlar pumayı
Nasıl imza attılarsa işleyişide düzeltsinler
Ben hiç bir şey olmamama rağmen en az 50 defa konuştum puma ile artık ahpap olduk neredeyse
ama klub umursamıyor bu işi
o yüzden bende umursamıyorum
Maviler bordolar hoşuma gidiyor alır giyerim
Hatta mümküne Reklamsız Yapsınlar daha güzel olur
Yönetim Adam Olamıyorsa Suç benimmi??
Nerede olduğunu anlamayacak kadar Kafası çalışmıyorsa
Bulunduğu koltuğu Sadece kıçıyla doldurabilenler doluysa Yönetimde
Niye Ben dertleneyim ki?
Yedikleri Pislikleri Temizlemeden Utanmaz Ahlaksızlar her galibiyet sonra çıkıp Konuşuyorlar
Adamda biraz Haysiyet şeref utanma gibi bir şey olsa 4 haftada milyon dolarlık verdikleri zarara sebep olanlar çeker gider

Yok biz göremeyiz Şampiyonluk Görebiliriz ama Bu takımın adam gibi yönetildiğini göremeyiz

Erbay
29.09.2006, 14:05
Reklam olmayan formalar rezaletti.Tamam formada hata olabilir.Ama başka formamı yoktu ya.

oskanonur
29.09.2006, 14:14
puma ile yapmis oldugumuz anlasmalarin hic birisinden bir hayir gormedik.forma kalitesi ve tasarimi kotu, malzemeler yetersiz, yetersiz ve kalitesiz malzemeler zamaninda teslim edilemiyor.Daha baska bir nedene gerek yok artik pumadan kurtulmak icin.Kappaya gelince formalri gercekten cok farkli ve karizmatik.tek sorun vucudu sarmasi:) benim gibi gobekli arkadaslarin ustunde hos durmuyor:)

Emre B.
29.09.2006, 19:44
Çizgili formadan vaz geçtim.Reklamı olan forma yapsınlar yeter.

ÇaGaTaY
29.09.2006, 22:05
PUMA REZİLLİĞİ HALA DEVAM EDİYOR...

Neredeyse lig ortasına gelecez formalar hala yok... Adamlar çok da rahat galiba anlayamıyorum,artık sinirlenmiycem diyorum ama kardeşim ekim ayı geldi forma yapmak bu kadar mı zor?İşi iyice pişkinliğe verdi bunlar.İnsan azcık utanır yahu.Bu ne biçim anlaşmadır.Böyle mi anlaştılar pumayla?Neden hakkını savunmuyo bu yönetim.Bi forma alacağız 4 aydır bekliyoruz,yazıklar olsun...

sweetrose
29.09.2006, 23:47
Rezilliğin daniskası oldu bu sene.. Yurt dışından gelen taraftarlarımız forma lamadan gittiler... Trabzonsporumuzn en çok forma sattığı gruplar gurbetçi insanlarımızdır... Ayrıca çubuklu forma olmadan bu taraftar ne forması alsın...

Şahinoğlu
01.10.2006, 00:26
Adam gibi forma yapamıyolar bir çubuklu forma yapmak bu kadar zormu ya bu çağda , eziktaş 2 sene önce puma giyiyodu ve sezon bitmeden iptal ettiler anlaşmayı nedenmi malzemeyi zamanında yetiştirememe ve seçenek azlığından dolayı , dünya kupasını izlediğimde birçok kulubün puma giydiğini gördük dedim heralde bi gelişme var pumada ama yanılmışım , yaşasın Kappa formalar bize en yakışan forma Kappa'ydı Türkiye'de bizle özdeşleşmişti Kappa inşallah gene Kappa'ya döneriz.

ÇaGaTaY
01.10.2006, 01:00
Arkadaşlar herşeye tepkimizi koyuyoruz da böyle bi rezilliğe neden tepkimizi koyamıyoruz bmn adına???

Egemen
01.10.2006, 01:04
nası koyacaz tepkiyi mail mi atacaz. adamlar ay sonu gelcek dio paso başka bişi demiolar. sinir oldum yaa cubuklu forma alamadım şort alamadım konç alamadım. lanet olsun.. resil herifler. bi anlaşma 2 ayda yapılırsa böle olur tabi...

ÇaGaTaY
01.10.2006, 01:10
Eylül mü desem Egemen mi desem henüz bilmiyorum ama :) ben ay sonu gelecek formalardan da bi hayır bekliyorum.Bence ay sonu gelecek formalar da çok az sayıda gelecek ve çok çabuk tükenecek.İstanbul ve Trabzon dışındaki illerdeki taraftarlar yine mağdur olacak.Adamlar bi kere işi pişkinliğe vermişler?

Ayrıca hangi ay sonu? Bu saat 01.10 1 ekim bugün... Belki sabah gittiğinde tsclub a yığınla çubuklu forma görürsün he?:D inanabiliyomusun buna?

Mehmet Öztürk
01.10.2006, 02:27
3 tane Alman takim arkadasima TRABZONSPOR sevgisini asiladim

tabiki simdi forma istiyorlar, ama nerdeeeeeeeee

erdal6167
01.10.2006, 15:47
evet bu sene formalarımız brbat şöyle süper bir forma düzenlesinler. taraftara sorsunlar inanılmaz fikirler cıkacağına eminim. . .

DeAgLeMaNyAq
02.10.2006, 23:21
Ankaragücü maçındaki formaların arkası ne rezaletti öyle...

ulatwilight
02.10.2006, 23:58
bence formalardaki altın rengi isim ve numaralar bu yılın forma adına tek iyi noktası.. ayrıca bordo ağırlıklı üstün altına mavi şort da gayet iyi olmuş. ama bana kalırsa daha iyisi mavi ağırlıklı üste yine altın rengi numara ve bordo şort. bence süper olur..

KuĞu
03.10.2006, 00:01
formalar iyiydi bence bordo ağırlıklı ii olmuş acaba isim ve numaralarda gümüş rengi denedilermi sanki daha iyi dururmuş gibi geldi bana neyse ya formalar çok göz alıcı iyi oldu iyi :D
morphy yasalarından biri derki
- üniforması gösterişli olan taraf kaybeder ;)

Gürkan
03.10.2006, 09:25
bu formalar ne zaman satısa cıkacak acaba.:confused:

Mustafa Önal
03.10.2006, 13:51
dün cevahirdeydim. trabzonda beğenip almamıştım zaten pumanın formasını. yakalar malum berbat. yine gittim ts club formalarında fatih tekke nin kini aldım. ts clupta hollandadan gelme bide turistle tanıştım. turuncu formamızdan bitane satın aldı. türkiyeye ilk defa gelmiş geyse konya ve eziklerin bursa maçına gitmiş. Trabzonsporumuzu biliyor. twente taraftarıydı. fatih tekkeyi sordum. trabzonun en iyi oyuncusu dedim. zenite giitti dedim. şaşırdı sonra dick adcovatın takımı dedim. dedi bizim kısa boylu coach evet sizin kısa ve şişko koç dedim.ilk defa gelmiş türkiyeye dedim bir daha gelirsen trabzona git. ortak noktamız var dedim. siz ajax , psv , feyenordu sevmezsiniz. oda bana dedi sizde ezikler ve geyseyi sevezsiniz. bjk yı da ekledim ben ona. iyi bir sohbet oldu aramızda yarım ingilizcemizle. ts cluptan bir forma daha satıldı yurt dışına.

Misina
03.10.2006, 14:04
ankaragücü maçındaki çubuklu formaların renkleri sanki daha bi canlı geldi bana sizcee ?

Erbay
03.10.2006, 14:12
Her maçta forma değişiyor.Birinin rengi farklı birinin numara rengi.Şimdi forma alsak iki hafta sonra forma eski kalacak.

Erdogdu61
03.10.2006, 14:48
yahu bu cubuklularin arkalari maviydi simdi bordo olmus, neoluyo bunlara anlamadim gitti, pumada is yok. ah be nike olsaydi ne güzel olurdu. manchester utd formalarini bordo mavi düsünün.

selçukabi
03.10.2006, 15:45
Arkadaşlar, TS Club olmayan yerlerde PUMA mağzalarından Trabzonspor formalarını elde edebilirler.Örneğin Ankarada Ankamall ve Armadadaki PUMA mağzalarında takımımızın forması mevcuttur.Bilgilerinize...

Gürkan
03.10.2006, 17:11
ankaragücü maçındaki çubuklu formaların renkleri sanki daha bi canlı geldi bana sizcee ?

evet banada öle geldi.diğer çubuklu daha soluk gibiydi.
yahu bunların renk numaralarına uyulmuyomu.yoksa renklermşz her kumasta ve ortamda ton mu degıstırıyo.

Her maçta forma değişiyor.Birinin rengi farklı birinin numara rengi.Şimdi forma alsak iki hafta sonra forma eski kalacak.

formalar haftalık galıba.yakında 8.hafta forması 12.hafata forması dıye satılırsa sasırmayın.

Bartuğ13
03.10.2006, 21:28
Arkadaşlar, TS Club olmayan yerlerde PUMA mağzalarından Trabzonspor formalarını elde edebilirler.Örneğin Ankarada Ankamall ve Armadadaki PUMA mağzalarında takımımızın forması mevcuttur.Bilgilerinize...

hocam dün kalearkaasında gördüm seni ama tanışamıyrouz işte.
neyse armadada vardı ben soon gittiğimde ama formaların üzerinde lekeler gördüm.ayrıca çubuklu forma da oktu.ondan dolayı almadım.zaten desenler alan ad vardı üzerinde forma değil t-shirt gibiydi onlar.

kuzey_lee
03.10.2006, 21:32

topicin önceki sayfalarında demiştim başkanın özel isteğiyle değişiklik yapılacağını..pumanın bi suçu yok..nuri başkanın göz zevki yarın ne ister onu düşünmeliyiz :D :D

Terzioğlu
03.10.2006, 21:37
dünki mactaki formalar bomba gibiydi

Şahinoğlu
03.10.2006, 22:17
Arkası bordo güzel olmuş kollardaki çubuklar olmamış ama uzun kollusu çıkınca alıcam hemen uzun kol daha güzel durur her zaman .

Remzi
03.10.2006, 22:19
altın sarısı yerine açık maviyi kullansalardı daha iyi olurdu bence isim ve numaralarda

sweetrose
03.10.2006, 22:24
bencede numaralarda deniz mavisi daha güzel olurdu.. O renk gayse nin rengini çağrıştırıyor... gerçi bu seneden geçti artık ama yinede biz alalım yeter...

ÇaGaTaY
03.10.2006, 23:20
Arkadaşlar cevahir e falan da mı hala gelmedi şu formalar yahu?kafayı yiyecem artık...Ne zaman gelecek bilgisi olan varmı?

Tunga
03.10.2006, 23:36
Puma'ya Çubuklu Forma İçin Baskı!

Fazla baskı yapmışsınız, sonuçta ortaya, Trabzonspor tarihinin en kötü formalarından biri çıkmış. Altı mavi, üst arka bordo, üst ön çubuklu, arka numaralar sarı-turuncu....

Panayıra gitmiyoruz maça çıkıyoruz. Böyle olacaksa çubuklu forma hiç yapmasalarmış.

erol-61
03.10.2006, 23:51
ya arkadaşlar bizim taraftar kadar memnuniyetsiz topluluk görmedim doğrusu herşeye karşı muhalefet olmakda üstümüze yok yani bir iki puanla şampiyon olsak bile niye fark olmadı diye eleştirenler olacaktır yapmayın ya biraz zevk almaya bakın tadını çıkarın arkadaşlar herşey forma değildir,dünyanın engüzel forma dizaynı olsa başarı olmasa formayı giyenler adam olmasa dahamı iyi olacak yahu önce başarılar gelsinde forma yerine pazardan alınmış tişört giysinler beyler lütfen ya

GULER
04.10.2006, 00:56
ya arkadaşlar bizim taraftar kadar memnuniyetsiz topluluk görmedim doğrusu herşeye karşı muhalefet olmakda üstümüze yok yani bir iki puanla şampiyon olsak bile niye fark olmadı diye eleştirenler olacaktır yapmayın ya biraz zevk almaya bakın tadını çıkarın arkadaşlar herşey forma değildir,dünyanın engüzel forma dizaynı olsa başarı olmasa formayı giyenler adam olmasa dahamı iyi olacak yahu önce başarılar gelsinde forma yerine pazardan alınmış tişört giysinler beyler lütfen ya

haklisin arkadasda guzel forma olursu daha cok satar, iyi gelir bizim kulube cok yararli olur.
Ben sahsen formayi cok begendim, almayi da dusuyorum..
Ama dedigin gibi o formayi giyen takim ve futbolu cok daha onemli..

jackal61
04.10.2006, 01:42
bence çubuklu formalar sırt yazılarının rengi dışında güzel olmuş..keşke söyleselerdi çıkaracaklarını yaw ben bordo formadan almıştım..neyse ondan da alıcaz artık bi tane

Hüda Topaloğlu
04.10.2006, 02:20
Formalar harika, altin sarisi farkli bir guzellik katmis bence, uefadaki cubukludan cok daha oturakli bence, umarim bir an once dagitimina baslarlarda giyeriz artik yeter resmen, hem bence renkler gs'den ziyade Idman Ocagi ni andiryor, tarihede gereken ehemmiyet veriliyor yani, problem yok

Gürkan
04.10.2006, 08:27
suan formaları begenmıyorum bır kac yerı degısmelı ama sunu soyleyeyım su halıyle bıle bjk gs fb formasına 10 basar hele bjk formalarına yakından baktım bu kadar kalıtesız kumaz dıkısler olmaz.pazar bolesı satılmıyo defolu dıye.

Erdogdu61
04.10.2006, 15:39
kasim ayinda insallah memlekette olurum. ozamana kadar gelmesse formalar mecburen beyazini alacam. insallah gelir benim cok hosuma gitti

oskanonur
04.10.2006, 17:16
valla ben begendim formalari.diger cubuklu formalarimizdan farkli bir sekilde dizayn edilmis ama olsun yine de cok guzel olmus

Murat'
04.10.2006, 17:21
ankaragücü amçındaki formamız güzeldi ama şortuda bordo giymek lazım bence ğer bu formayı giyeceksek

Egemen
04.10.2006, 18:09
AG maçındaki formalar benim çok hoşuma gitti. tek bi şey dikkatimizi cekti miracla kollardaki reklamlar egreti duruyodu biras sanki. biri aşşada biri yukarda yada gözlerimiz yanıldı. yazılar da çok hoş. ii yani.. alınmayacak kadar kötü deil. hayden ts cluplara :D:D

Tunga
04.10.2006, 18:12
AG maçındaki formalar benim çok hoşuma gitti. tek bi şey dikkatimizi cekti miracla kollardaki reklamlar egreti duruyodu biras sanki. biri aşşada biri yukarda yada gözlerimiz yanıldı. yazılar da çok hoş. ii yani.. alınmayacak kadar kötü deil. hayden ts cluplara :D:D
Ama bekle, daha yeni konuştum, 15 Ekim'den önce gelmeyecek dediler.

ÇaGaTaY
04.10.2006, 22:10

o kasım ı bulmazsa bende bişe bilmiyom...

hüseyin toraman
04.10.2006, 22:55
varsın geç olsun ama güç olmasın bukadar beklettiklerine göre iyi birşey olacak herhalde sonunda hayal kırıklığına uğramayalımda

Egemen
04.10.2006, 23:22

abi tek sorun yazıların altın sarısı deil mavi gelecek olması olacak :D:D:D iddaaya girerim beyaz bile yazılan formalar olacaktır..

ÇaGaTaY
04.10.2006, 23:52
abi zaten işime gelir mavi numaralı forma...Altın sarısı emanet gibi durmuş..kopacakmış gibi

AYYILDIZ
05.10.2006, 20:10
çıksın artık yeter.

Bartuğ13
05.10.2006, 21:56
altın sarısı daha iyiydi bence.şikayet ediyosunuz ama bozuk gözlerle maçta numaraları iyi seçtim.kimin olduğunu falan bazı pozisyonlarda kolay anlamamıza yardımcı oldu

#10 Fietra
06.10.2006, 00:09
Yeter bu rezalete bir son verilmesi lazım.Trabzonspor tarihine forma rezaleti olarak geçmiştir bu.

Özgür Yazıcı
06.10.2006, 00:26
Cubuklar olmuşda altın sarısı isimler ve rakamlar olmamış ya..
Hoşuma gitmedi valla

ÇaGaTaY
06.10.2006, 01:35
Yeter bu rezalete bir son verilmesi lazım.Trabzonspor tarihine forma rezaleti olarak geçmiştir bu.

Aynen bu unutulmaz heralde.10 yıl sonra bu forumda 2006-2007 sezonunda yaşanan forma rezilliğini konuşuruz..:D

Mustafa Önal
06.10.2006, 12:37
arkadaşlar bu forma meselesindeki tek sorumlu yönetimdir.dergimizin eylül sayısında bir yöneticimiz şöyle birşeyler söylüyor. iki firmadan teklif aldık.lotto ve puma . lottonun teklifi çok daha iyiydi. ancak pumayı imajından dolayı tercih ettik. maddi kaybımızıda pumanın imajından dolayı satcağımız ürünle kapatacağız diyor. şimdi çubuklu hala yok diğer beyaz bordo ve mavi formalar gurbetçilere yetitirilemedi gibi bişey . forma kalitesi ortada zaten. işin maddi boyutunu siz düşünün. lottop bunlardan çok daha kaliteli forma yapardı. çünkü lotto gibi bir firma imajını yükseltmek için bizim gibi büyük bir kulübe kaliteli ürünler verirdi.2000li yıllarda da pumanın rezil ürünlerini görmüştük.

Gürkan
06.10.2006, 15:50
sıkın dişinizi
posta gazetesinde ki haberde

lescon firmasının sahibi hedeflerini açıkladı

5 yıl içinde futbolda tüm klublerın sponsoru olacagız.

zedboysts
06.10.2006, 15:52
yaw yeter ya neyi beğenmiyosunuz altın sarısı gayet güzel durmuş. O kappanın yaptığı turuncu formalar çok hoşunuza ama bi altın sarısı yazılar hoşunuza gitmedi yok ben size ne beğendirirler diye düşünüyorum artık

Gürkan
06.10.2006, 16:03
yaw yeter ya neyi beğenmiyosunuz altın sarısı gayet güzel durmuş. O kappanın yaptığı turuncu formalar çok hoşunuza ama bi altın sarısı yazılar hoşunuza gitmedi yok ben size ne beğendirirler diye düşünüyorum artık

güzel kaliteli forma.

OFLU
06.10.2006, 16:09
Abi tamam dediklerinde haklisinda kappa zamanndan hatirliyorum sozde bjk li ve fenerli iki arkadasim vardi yani sorsan bjk fenerliyim diolar ama silik taraftarlar yani neyse yine bi alisveris magazasinda gezereken kappa magazasini gordum dedim bi bakiyim hatta cubuklu formayi almaya karar verdim baktim arkadan ikiside almis eline birer forma begendik yaa giyecez bu Trabzon formalarini dediler satin aldilar.Bilmem anlatabildimmi guzel abicim...

Özgür Yazıcı
06.10.2006, 16:12
Ya formalar kaliteli formalara diyecek bir sözüm yok hoşuma da gidiyor
ama biraz jan jan lı ya altın sarısı hiç yakışmamış.....

Egemen Yılmaz
06.10.2006, 16:14
çubuklu formalar nostalji forması gibi, eski görünümlü geliyor bana

OFLU
06.10.2006, 16:15
Ya formalar kaliteli formalara diyecek bir sözüm yok hoşuma da gidiyor
ama biraz jan jan lı ya altın sarısı hiç yakışmamış.....

Bence 10 numara olmus hocam fiyakali duruyo gusel daha once bizde olmayan bisey yeni yani alisacaz bide bordo sortu giydilermi altin rakamli sen o zaman gor bak

ÇaGaTaY
08.10.2006, 12:49
Arkadaşlar hala piyasaya çıkmadımı? Ne zaman çıkacakmış bir bilgisi olan?

İHSAN
08.10.2006, 15:14
Çizgili formalar hiç hoş görünmüyor.....Bize daha farklı bir çizgli forma yapmalı....

ÇaGaTaY
08.10.2006, 16:48
8 ekim bugün... hani geçen ayın sonunda gelecekti? çocukmu kandırıyo bunlar?

Bartuğ13
08.10.2006, 16:51
tekrar fikirlerimi yazacağım: arkadaşlar öncelikle formanın ön tarafından başlamak gerekirse çubuklar biraz adha kalın tutulabilirdi ama gerek renk,gerek de görüntü açısından bence çok güzeller.formanın arka kısmına gelirsek de kesinlikle ve kesinlikle düz bir renk olmalıydı.çükü numara yazmaya gelince işçubuklu olsa kötü dururdu.yada ts clup formaları gibi altta az bi kısım çubuklu üstü düz de hoş durmuyo.bir renk seçilecekse koyu olduğundan bordo çok isabetli bir karar.numaraların rengine gelirsek bence açık mavi daha iyi olabilirdi ama altın sarısı da hoş duruyo.özellikle staddaki seyirciler için mükemmel.ismin fontlarına bakarsak küçük yazılması çok daha hoş bir olay olmuş.ben zaten hep küçük yazılmasını istiyordum.
bence mükemmel olmuş.bir an önce almak istiyorum.

yine de belirtmek istediği şey şu ki keşke almanyadaki gibi formanın arkasında sırta yukarıya takımın adı,formanın altına da oyuncunun ismi yazılsa

galyanlim
08.10.2006, 16:52
bu formalar nerde kaldı

sweetrose
08.10.2006, 16:53
Bu sezon nie böle bir organizasyon eksikliği oldu bilinmez ama o formaların satışından daha hayır falan gelmez...

SiNo
08.10.2006, 22:24
gs - ts maçında eğer trabzonspor çubuklu formalarla maça çıkarsa ve o zamana a kadar formalar gelmezse benim o günden sonra formam olacak:)

arda bizim mahlenin çocuğu çocukluk arkadaşım olup maçta forma istemesini söyledim maç bittikten sonra forma alacağını söyledi herhangi bir futbolcudan artık maçın gelmesini bekliyorum :)

Erkin
08.10.2006, 22:28
Bu gidişle gelmez formalar Sinan sen içini rahat tut :) İyi yaptın Arda'ya söylemekle hatta bir dahaki sezonunki için de söz al baba ne olur ne olmaz :D

SiNo
08.10.2006, 22:36
olm arda alırsa futbolcularda kalmayacak la:D hehehe

Erkin
08.10.2006, 23:12
Ehehe Bak o zaman tehlikeye girer senin forma işi.. Hadi bizi geçtim bizim topçuların işi de zor bütün sezon için 11 tane mi yapar adam çizgili formadan yıka yıka giy Ula puma yatacak yerin yok :D:D

ÇaGaTaY
08.10.2006, 23:57
Abi çok şanslısın ya o zaman her sene 1 tane forman beleşten gelecek,koleksiyon yaparsın çok..Kıskançlığımdan çatır çatır çatladım ya :D

Volkan Yavuz
09.10.2006, 00:09
formalar süper :)

ÇaGaTaY
11.10.2006, 02:30
Arkadaşlar sinirden kudurmak üzereyimmmm....

Hemen harekete geçelimmm

nası sinirlendim şimdi... hemen harekete geçilsinnnn... adi pislikler...

galyanlim
11.10.2006, 02:44
vay hıyarla
hemen ne gerekiyorsa yapalım bence

Gürkan
11.10.2006, 08:25
eğer doğru ise bütün bunlar pumanın bizi adam yerine koymadıgı acık.taraftarı yolunacak kaz gıbı goruyorlar.

gerçi çoğu taraftar pumanın formalarını beğeniyo. tepki verceklerini sanmıyorum.

Naim
11.10.2006, 09:49
Çok çok önemli denilen bilgi çok çok Geç bir bilgi
Çok çok önemli bilgi diyeverilen bilgilerin arasında Yanlış(!)
bilgiler var
sizin gibi birilerine yakışmıyor böyle hatalı bilgiler vermek
burada Defaatle Konuşulmuş bir konuları Evraka diyerek aylar sonra bulmak

Bu arada Trabzonsporun 3 yıldır 75 YTL lik forması hiç olmadı
Hayır 3 yıldır forma almıyor vede bilmiyor olabilirsiniz Hatırlatayım

My
11.10.2006, 09:56
Forumu iyi takip edenler bilir, bu bilgileri daha başından kuzey_lee arkadaşımız buraya aktardıydı. Burada asıl suç bu sözleşmeyi imzalayanda, imzalatanda vede zihniyette. Kendi şirketlerinde bunların çeyreğinin çeyreğine müsade ve tahammül etmezler, ettirmezler. Albayrak yönetimiyle kurumsallaşma adına ciddi gerilemeler olduğu aşikar.

Naim
11.10.2006, 10:33
1) Puma hangi Mağzada çubuklu formayı satışa çıkarmış?

2)Hangi TS Club de 75 YTL den Forma Satmış?

3)Hangi TS Club de daha önce 75 YTL olan formalar Şuan İtibariyle 39 YTL dir

Bilgilendirmenizi rica edebilirmiyim.

Naim
11.10.2006, 11:03
Bilginin yanlış doğru hepsini ortaya koyuyoruz
forumda My arkadaşımızında bahsetiği gibi Kuzey_lee dostumuz daha imza aşamasından beri anlaşmanın fiyatı anlaşmanın şartlarında ki hataları anlattı bizde burada hararetli tartışdık anlaşmanın bir beceriksiz danışman tarafındna yapıldığı fiyatının düşük olduğu yazıldı çizildi
Kaldıki Trabzonsporun TSC den sorumlu eski yöneticisi Cemal Sağlamda Açıkladıki Lottonun verdiği para daha iyiydi ama vizyon satış fiyat ve kalite gibi sebeplerden Pumayı seçtik diye Kaynak için eski sayıları isteye bilirsin Yanındaki Arkadaşlarından

Ufak bir fıkra anlatayım sana
Temel hiddetli bir şekilde bir Yahudinin karşısına geçmiş
Basmış sağlam bir Osmanlı tokadı
Yahudi anlamamış ne olduğunu
-Yahu ne vuruyorsun Ne yaptım sana,
Temel
-Siz Hz.İsa'yı öldürmüşsünüz
yahudi
-iyide o olay 2 bin sene önce idi
Temel
Olsun ben yeni duydum

Bu arada fiyatlara Takılma demişsiniz ama
bahsettiğin formalar Verdiğin fiyatlar yanlış
hangi Forma hangi fiyat bahsediyorsun daha net yaz
konumuz Puma Formalar

ÇaGaTaY
12.10.2006, 01:24
Arkadaşlar şimdi forma satışa çıkacak mı ? çıkmayacak mı?

Sözleşme fesh edilecekmi? edilmeyecekmi?

Bırakalım tartışmayı da bunu araştıralım...Ama bence bunun arkasında arkadaşımızın dediği gibi bir olay olmalı.Çünkü acaip bir rezillik var ortada ve kulüpten bu yönde formalarla ilgili tek bir açıklama gelmiyor.
Sanki birşeyler su üstüne çıkacak olmasından korkuyorlar..
Ne dersiniz?

Naim
12.10.2006, 11:48
Editlenmiştir

Misina
12.10.2006, 13:02
arkadaşlar

herkese resmi 75 ytl lik formayı dayatıyoruz.

saygılarımla

el insaf 75 ytl te forma mı olur.eğer çubuklu gelir de bu fiyattan satılırsa kimse almaz.eşefman fiyatına forma olur mu.

geçen yıl çubuklu 39 ytl idi herkes alıyor du böyle saçmalık olmaz bu ne yaa

#10 Fietra
13.10.2006, 04:32
el insaf 75 ytl te forma mı olur.eğer çubuklu gelir de bu fiyattan satılırsa kimse almaz.eşefman fiyatına forma olur mu.

geçen yıl çubuklu 39 ytl idi herkes alıyor du böyle saçmalık olmaz bu ne yaa
Çıksın yaf 75 ytl'ye de razıyım.

Egemen
13.10.2006, 04:37
osman almam ben 75 ytlye. 60 verdim zaten maviye :D:D isim misim derken :D

#10 Fietra
13.10.2006, 05:19
osman almam ben 75 ytlye. 60 verdim zaten maviye :D:D isim misim derken :D
Valla ben daha forma almadım:)

Hüseyin Çümen
13.10.2006, 05:27
ben alıcam formadan da içime sinemedi bi türlü febe yi yenelim ozaman nekadar kötü olursa olsun o amblem olduğu sürece kimse beni tutamaz alırım formayı

LazAnisT
13.10.2006, 10:22
Bence puma marka formaya çubukluda olsa para vermeyin hepsi elinizde kalabilir.

caykarali_erdal
13.10.2006, 11:44
Arkadaslar puma dunyaca bir sirket ola bilir ama okadra dizayn icinde bize bu duz formalarimi uygun gorduler ozaman bu sirketle anlasma yapanlari kinamamiz lazim degilmi.

yonetim bize bu formalari uygun gormuyorsa neden agizlarini acmiyorlar ve pumaya Trabzonspora yakisir formalarin yapilmasini iletmiyorlar bunu ben dusumdumde sizler dusundunuzmu .
yonetimde ozumuzde olan ve cizgili forma dedigimiz formayi yaptirsinlar puma yoksa ne anlar senin gururundan senin efsanenden.

ÇaGaTaY
13.10.2006, 23:30
buyur sana telefon numaraları
sn.solmazkvsr
Bordomavi.net
adını kullanmayın Lütfen

böyle bir tepki koymakla bmn adına zarar mı vermiş oluyoruz? çok akıllıca ve yerinde bir tepki.Bu forumda bu konudan daha önemsiz konulara tepki koyuldu.Burada bütün Trabzonsporlularla dalga geçiliyo..O telefon numarasını da 1 kişiye vermekle olmaz.1 kişi ne yapabilir?Hepimiz aynı şeyde hemfikiriz.Neden topluca bir hareket yapılmaya kimse yanaşmıyo anlayamıyorum...

erdal6167
18.10.2006, 15:16
eveeet cubuklu ge-li-yor. . . ekimde

Murat'
18.10.2006, 15:34
walla ben bu işten hiç birşey anlamadım

ÇaGaTaY
18.10.2006, 19:08
eveeet cubuklu ge-li-yor. . . ekimde

kaynak nedir sayın renkdaşım? :D

ayrıca ekimde gelsin de hiç sorgulayasım kalmadı artık... Formamı sırtıma geçirip gezmek istiyorum ben artık..

Berk Akçay
18.10.2006, 19:17
bence pumayada bir emial atmanın vakti geldi arkadaşlar yani kaç aydır forma çıkıcak diye bekleyen biz ayıp denen birşey var

75ytl nedir allah aşkına forma alıcaz ya bu nedir irde arkasına isim yazdır derken forma oldu 75 den 85ytl bence çok pahalı formalar

ÇaGaTaY
18.10.2006, 19:22
Yok şu an fiyat konusunda belli bişe yok... Merak etme 60 dan fazla olmaz..

Nytre
18.10.2006, 19:26
düştüğümüz durum düşündürücü!... bize forma yapılması için baskı yapıyoruz.. ve aradan kaç ay hafta geçti..

Cenkhan
18.10.2006, 19:30
sayın ironmaster
ben ts clublarda çubuklu forma satılıyor demedim ama
şu anda www.trabzonspor.com.tr (http://www.trabzonspor.com.tr) de çubuklu forma 39 ytl ye satılıyor
puma 75 ytl ye forma satmak için aylardır trabzonspor ile kavga ediyor kulübün anlaşmayı iptal etmek için fırsat kolladığını anlayınca fiyatı kırmak zorunda kalmış

olay budur

ama esas soruya neden yanıt vermiyorsunuz anlayamadım

Puma ile yapılan anlaşmanın şartları çok ağırdır
a.c.k (pumanın türkiye yetkilis üreticisi) firması iş bilmez bir danışmanı masada yakalayıp sözleşmeyi imzalatmıştır.

geçen sene bu ayki satış rakamları ile kıyaslayın lütfen ne satmışız ne kazanmışız

sorumlusu kim

neden bu konuyu es geçip forma fiyatlarına takılıyorsunuz. kaldı ki formamızın kumaş kalitesi ve fiyat analizi yapıldığında durum daha net anlaşılır

Kappa 3 sene önce 60 ytl'den satıyordu formaları; TsClup'a geçince fiyatı büyük ölçüde düşürüldü. Şu anki 39 ytl'ye forma satılmasının nedeni bu. Geçen senenin bu kadar kaliteli! formaları 39 ytl ise Puma'nınki 75 ytl olsun, sorun değil..

Mümkünse şu çok ağır maddeleri yazın. Bazı acemilikler yapıldığını biliyoruz, diğerlerini de siz açıklayın; her zaman yaptığınız gibi bizim araştırmalarımıza bırakmayın.

Misina
18.10.2006, 22:44
arkadaşlar bence bu yıl forma almayalım şunun şurasında yeni sezona ne kaldıki:):)

ÇaGaTaY
19.10.2006, 00:17
valla ondan korkuyom...gidip forma alcaz...sora başka markayla anlaşcaklar bizim formalar eski kalcak..

Kobalas61
19.10.2006, 00:31
sonunda geliyo formalar
atkılarda hazır
:)
oleeeyyy :)

sweetrose
19.10.2006, 08:15
sezon bitti formalar gelecek..bu satten sonra ancak koleksiyon için kullanılıur onlar..

AYYILDIZ
22.10.2006, 15:00
çubuklu forma heralde çıkmayacak

macka61
22.10.2006, 17:09
yönetim halledecez diyordu ama ne durumda bilmiyorum 75 ytl olursa almam çok zor

Mehmet
22.10.2006, 17:18
Adidas'tan sonra en çok satılan spor formaları
Puma'mı dır arkadaşlar, yoksa Nıke mı?

Bu ürünlerin sahipleri bile ürünlerini kullanan takımları destekliyormuş.
En çok ADİDAS'tan giyinen takımlar daha çok başarılı oluyormuş falan bunların aslı varmıdır? Geçenlerde işyerimde gençler aralarında konuşuyorlardı tv den duymuşlar.. Ben onlara kulak misafiri oldum. Bu konuda fikirleriniz nedir.
Konuyu biraz daha açın bakalım.

AYYILDIZ
24.10.2006, 13:27
ayın kaçı oldu nerde bu çubuklu forma ya?

Bartuğ13
24.10.2006, 22:24
ben bugün armadadaki pumaya sordum herifler çubuklu nerde dedim.yok dediler ne zaman gelecek 2,5 ay oldu dedim gelmez daha dediler.bend esizden bişey alan sizin gibi olsun dedim çıktım

laz_hayri_61
24.10.2006, 22:36
arkadaşlar dün cevahir TS Club daydım..valla formamı bi arkadaşa hediye ettiğim için forma almaya gittim malum yeni çubulu formalar yok bende ts club çubuklu formalardan bir tanede polar aldım fakat şunu belirtmeliyim mağazada çeşit denen bir şey yok bedenleri yok anlamadım gitti

Misina
24.10.2006, 22:44
arkadaşlar dün cevahir TS Club daydım..valla formamı bi arkadaşa hediye ettiğim için forma almaya gittim malum yeni çubulu formalar yok bende ts club çubuklu formalardan bir tanede polar aldım fakat şunu belirtmeliyim mağazada çeşit denen bir şey yok bedenleri yok anlamadım gitti

cevahirde mi ceşit yok yapma be kardeş Trabzondaki Ts Club lardan daha çok çeşit var cevahirde

laz_hayri_61
24.10.2006, 23:42
kardeş valla polar almaya gittim gitmişken geri boş dönmeyeyim diye içine düştüğüm polar aldım(tek beden polar var)..kazak tipi bi şey alayım dedim o da yok...çubuklu forma alcam pumadan forma gelcek hala bende ts club ın elimde olduğu halde çubuklu formasını aldım...çeşit var diyen arkadaşlar ezik fenerin mağazasının önünden bir geçsin

Misina
24.10.2006, 23:50
kardeş valla polar almaya gittim gitmişken geri boş dönmeyeyim diye içine düştüğüm polar aldım(tek beden polar var)..kazak tipi bi şey alayım dedim o da yok...çubuklu forma alcam pumadan forma gelcek hala bende ts club ın elimde olduğu halde çubuklu formasını aldım...çeşit var diyen arkadaşlar ezik fenerin mağazasının önünden bir geçsin

kardeş ben OF ta yaşıyorum temmuz ayında istanbuldaydım cevahirde gezerken TS Club a girdim Trabzondaki Ts clublarda görmediğim t-shirtler polarlar vs.gördüm.yani yine cevahirdekiler hiç yoktan iyi Trabzonda hiç çeşit yok olanlarda çok sıradan

AYYILDIZ
25.10.2006, 00:26
ben bugün armadadaki pumaya sordum herifler çubuklu nerde dedim.yok dediler ne zaman gelecek 2,5 ay oldu dedim gelmez daha dediler.bend esizden bişey alan sizin gibi olsun dedim çıktım

Şimdi çıkmayacak mı bu çubuklu forma?

Volkan Yavuz
25.10.2006, 01:18
unutun cubukluyu :( ben beyazi aldim Marcelinho 30 ;)

AYYILDIZ
25.10.2006, 11:55
Arkadaşlar şimdi ts club'ı aradım adam bana bilgimiz yok puma tarih vermedi üretiliyomuş forma dedi.Bizim yönetim ne yapıyor anlamadım

macka61
25.10.2006, 13:45
ne formaymış be sanki uzaydan geliyor desemki süper bir şey olsa bekleyecem nerde oda değil bide söylentiler doğruysa 75 ytl istiyolar vallah pumayla iş yapan yönetimde suç ts club dan niye vazgeçildi ts clubın formaları daha güzeldi hemde ucuzdu

ÇaGaTaY
25.10.2006, 15:49
Bu sene forma almıyorum...Seneye zaten eminim başka marka olacak.. Ve yine eminim ki trabzonspor tarihinde puma yı bir daha görmiycez..Forma almaya gerek yok..

My
25.10.2006, 18:01
Uzun kollu çubuklu forma çıktımı alırım diyordum, kısaları da diğerleriyle sıralarım hesabı ama çubuklu çıksında artık uzun koluymuş kısa yakasıymış onada şükür edeceğiz anlaşılan.

Çok kötü yönetiliyoruz çoook...!

kuzey_lee
25.10.2006, 21:54
:) :)

yürü be nuri başkan..

o puma anlaşmasına yolladığın ali kemal adlı özel danışmanından trabzonsporun zararını karşılamazsan,o para trabzonsporun kasasından çıkarsa tüküreyim o sıfata..o zaman al da marcelinhonu koy bi tarafa

agahozlu
25.10.2006, 22:28
ne biçim çubuklu formaymış,hazırlanın arkadaşlar eşi benzeri olmayan çubuklu formalar geliyor :) dersin adamlardan hint kumaşı istedik ilk yarı bitti bırakın taraftarı takımın çubuklu forması yok tek kelimeyle REZALET.24 ağustos apoel maçında giymişti takım çubuklu formayı sadri şener ts club 2 hafta sonra çıkar dedi,bir hafta sonra görevliye sordum dediki hiç beklemeyin işte uzun lafın kısası bu formanın çıkacağı filan yok.bu işle kim ilgileniyorsada yöneticilikten hiç bir şey anlamıyor.bu kadar zor mu bu çağda forma yapmak ayıp ya.

Emorfo
02.11.2006, 13:59
Çubuklu formalar yarın satışa çıkıyor
Taraftarlarımızın büyük bir merakla bekledikleri çubuklu Trabzonspor formaları yarın bütün TS Club mağazalarında, TS Club bayilerinde ve TS Club TIR'ında satışa çıkacak.
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/021106forma.jpg

altancakular
02.11.2006, 14:12
dEMEK sonunda başardılar
iyi o zaman

Ben de hayatımda ilk kez Çubuklu forma AL-MA-YA-CA-ĞIM

AYYILDIZ
02.11.2006, 14:27
oh be çıkıyor en sonuda

Gürkan
02.11.2006, 14:44
kedidir o kedi.

#10 Fietra
02.11.2006, 15:30
Param dura dura küflenmişti artık küflü küflü vereceğiz napalım.

Hüseyin Çümen
02.11.2006, 15:42
Çubuklu formalar yarın satışa çıkıyor
Taraftarlarımızın büyük bir merakla bekledikleri çubuklu Trabzonspor formaları yarın bütün TS Club mağazalarında, TS Club bayilerinde ve TS Club TIR'ında satışa çıkacak.
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/021106forma.jpg

ne kötü yapmışlar formayı yaa kollarını yamuk dikmişler heralde :d

Murat'
02.11.2006, 15:43
abi aten bu formalar çıkmayacak ankaragücü maçında giyilen formalar çıkacak..

Jester
02.11.2006, 15:54
Kasım ayında çubuklu formalar,
Aralık ayında Musampa,
Ocak ayında takımın fizik gücü,

hazır.

İnsan böyle bir hıza nasıl yetişeceğini bilemiyor...

Naim
02.11.2006, 16:02
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/021006mac1.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/021006mac7.jpg
formalar
Sayılar Altın Yaldızlı
arka kısım Bordo

Badaloğlu
02.11.2006, 16:05
helal Trabzonspor yönetimine Ağustos'ta o kadar gurbetçi eli boş döndü Avrupa'ya ve Büyük şehirlere aha bayramda geldi geçti.Artık satarsınız siz o formaları Haluk Ulusoy posteri açanalara...:mad:

Bilal 61
02.11.2006, 16:07
Katılıyorum sana Ahmet abi bakalım nekadar satış olacak..

Bartuğ13
02.11.2006, 16:53
yazmayacağım buraya demiştim ama dayanamadım.zaten konu takımın oyunu değil forma.çıkacakmış da biz ankarada nerden alacağız.benim 10 gün içinde hemen almam lazım da.ondan diyorum.