PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 2 - 1 Antalyaspor | Maç Sonucu...

Sayfa : [1] 2 3 4 5

Sibel
22.12.2013, 22:33
Korkudan kimse açamıyor başlığı:D

Arda'
22.12.2013, 22:36
Hedef 25 puandı zaten beraberlik yeterli.

dağlıca61
22.12.2013, 22:56
16.haftada alınan 3 puanla bu maça çıkacaktık ki alacağımız galibiyetin tadı çıksın, 27 puanla tamamlarız ilk yarıyı.

beitar
22.12.2013, 22:57
haftaya kimle oynuyoruz, kısmetse bitsin şu işkence

Mert Oğuzlu61
22.12.2013, 23:00
haftaya kimle oynuyoruz, kısmetse bitsin şu işkence

bitmeyecek, sadece 1 aylık ara verilecek.

işkence, truva atı İHO ve yönetimini tekmelemeden bitmeyecek. bu adamları Trabzonspor dan uzaklaştırmadan bitmeyecek.

Ilelioglu
22.12.2013, 23:12
Insallah kazaniriz bu maci, Avrupa biletini kesinlikle kapmaliyiz.

..

DeAgLeMaNyAq
22.12.2013, 23:19
Mehmet Özdilek zamanı Antalya maçları hep sıkıntı olmuştur bakalım Samet Aybaba neler yapacak. Muhtemelen ligi 4-5-6 sırada bitirecek olan Kasımpaşa, Sivas ve Eskişehir üçlüsünden uzaklaşmamak için 3 puan şart...

İlk 11: Onur, Bosingwa, Mustafa, Bamba, Kadir, Zokora, Aykut Akgün, Yusuf, Malouda, Olcan, Henrique

Yedekler: Zeki Ayvaz, Zeki Yavru, Aykut Demir, Abdulkadir, Soner, Adrian, Emre

Alper Beyazay
22.12.2013, 23:20
MRA beye 1 puan yeterli.

Ilelioglu
22.12.2013, 23:22
Mehmet Özdilek zamanı Antalya maçları hep sıkıntı olmuştur bakalım Samet Aybaba neler yapacak. Muhtemelen ligi 4-5-6 sırada bitirecek olan Kasımpaşa, Sivas ve Eskişehir üçlüsünden uzaklaşmamak için 3 puan şart...

İlk 11: Onur, Bosingwa, Mustafa, Bamba, Kadir, Zokora, Aykut Akgün, Yusuf, Malouda, Olcan, Henrique

Yedekler: Zeki Ayvaz, Zeki Yavru, Aykut Demir, Abdulkadir, Soner, Adrian, Emre

Insallah böyle cikariz, su Colman umarim satilir sezon sonu. Her sezon bilerek kart görüp erkenden tatile cikiyor.

..

Mert'
22.12.2013, 23:24
Berabere biter.

Nazim Can
22.12.2013, 23:31
Hocadan bekledigim kadro

----------------------Onur

Bosingw----------Mustafa--------Bamba--------Aykut Demir

-------Zeki Yavru---------Zokora---------Aykut Akgün------

------Olcan------------------------------------Malouda-----

------------------------Henrique----------------------------

Bu kadro 1 puani alabilir sanirsam!!!!

Ahmet Öztürk
23.12.2013, 00:09
Bu sene hiç bir maça %51 galibiyet alırız gözüyle bakamadım ligde. Ve bu maça da bakamıyorum. Şansımız yanımızda olursa alırız.

mesutaybar
23.12.2013, 11:21
Bu maça özel bir kadroda biz yapalım.
onur

bosingwa giray yumlu kadir keleş

olcan zokora soner yusuf

adrian emre

Fatih Birinci
23.12.2013, 11:25
Kupa hüsran oldu lig hüsran oluyor avrupa hüsran olacak :rolleyes:

Fatih Öztürk
23.12.2013, 11:30
Onur,Bosingwa,Mustafa,Aykut Demir,Kadir,Aykut Akgün,Soner,Olcan,Malouda,Yusuf,Emre.

Nasıl olsa Malouda ve Bosingwa dışındaki tüm yabancılar gidecek bari yerli gençleri kazanalım istiyorum.beni şaşırt hocam.Allahını seversen Bamba,Henrique,Zokora'ları sahaya sürüp dellendirme bizi.

Erbay
23.12.2013, 12:09
Bu maçın hiçbir önemi kalmadı.

zafercalikoglu
23.12.2013, 14:05
hedefin 25 puan oldugu bir takım bu maçı berabere bitirir,he yenilsekde puan durumundaki duruşumuz da hiç fena değil,ilk yarıyı 8.ci bitiririz. dimi MRA hocam,bu adam konuşmayı bilmiyo,hocalık yapacak,akşamki maçta gösterdi,bi mancinin duruşuna bakın bide Mustafa hocanın,şlu ana kadar Trabzonda duruşu en iyi hoca Şenol hoca ,Halilozidç di.

61trabzonomer
23.12.2013, 14:29
3 puan alınır herşey unutulur.

hyasin61
23.12.2013, 15:52
Bu hafta oyunu double force yaparak galibiyet alacagımızı düşünüyorum :)

Sacit
23.12.2013, 18:10
Korkudan kimse açamıyor başlığı:D

neredeyse her hafta rezil kepaze oluyoruz, çok normal bir durum..

Furkan Özdem
23.12.2013, 18:35
Bu sene ŞL'ye gitme açısından çok avantajlı bir yıldı. Yine gelen şansı değerlendiremeyeceğiz sanırım... Colman da yok....

AhmetG.
23.12.2013, 20:01
bu maçta kaybedilirse zaten yapacak birşey kalmayacak hoca için istifadan başka.

Ogün YAZICI
23.12.2013, 20:11
bu maçta kaybedilirse zaten yapacak birşey kalmayacak hoca için istifadan başka.

öyle deme devre arası transfer yapacağız daha...

AhmetG.
23.12.2013, 20:14
öyle deme devre arası transfer yapacağız daha...

:):) ben aslında 1 sene şans verilmesi taraftarıyım ama bu kadar kötü sonuçla 1 sene beklemeye gerek kalmayacak gibi.

Eto'o
23.12.2013, 20:17
---------onur------
bosi--bamba--musti--giray--aykut--kadir
---zokora---aykut--abdulkadir
--------zeki yavru--
1 puan yederli

nakzo
23.12.2013, 20:22
Hicbir anlam ifade etmeyen bir mac karabuk bile onumuze gecmis daha ilk yari bitmeden 6.maglubiyet alinmis berbat bir takim berbat bir hoca ...
L

AhmetG.
23.12.2013, 20:25
arkadaş akhisar-sivas maçını izliyorum. Akhisarlı oyuncular koşuyor, baskı yapıyor, isabetli pas yapıyor, kondisyonları zaten belli.

bize gelince saydıklarımın hiçbiri yok.

Bu iş iyi kadro kötü kadro meselesi değil. Bizim kadro 3 hoca eskitti kökten değiştirilmeli 7-8 kişi.

Hakan
23.12.2013, 20:27
Oyun olarak zaten son 2 sezondan farkımız yoktu.Artık puan olarak da yok.İzlemeyeceğim

nakzo
23.12.2013, 20:42
Oyun olarak zaten son 2 sezondan farkımız yoktu.Artık puan olarak da yok.İzlemeyeceğim

Harbiden puan olarakta gecen seneyle ayni seviyeye dustuk bu baskan ne halta yaradi, bu hoca ne halta yaradi ,alinan 3 adam ne fiskiya yaradi.

cakalkerem
23.12.2013, 22:41
mra çıksın oynasın...takımı boşverin....

yaranozlu
24.12.2013, 11:04
Sadri şener döneminin kaymağı bitti, bundan sonra ağır rezillikler var. Avrupada buralara gelişimizin tek sebebi seribaşı olmamızdır, bu nedenle seneye avrupada yokuz zaten, bir daha da seribaşı zor oluruz. Her sene avrupaya kalmalısın ki seribaşı olabilesin. M.ali yılmazla, n.albayrakla dibe vuran Trabzonspor daha da fazla dibe batmıştır. Ö.sümer, a.aktuğ,s.şener gibi biri gelmeden de doğrulamaz. Öyle birinin gelmesi de zor, bu bir oyundu, sadri şener başlığında yazdıklarım aklıma geliyor da bunları hak ettiğimizi düşünüyorum.

AhmetG.
24.12.2013, 11:09
Sadri şener döneminin kaymağı bitti, bundan sonra ağır rezillikler var. Avrupada buralara gelişimizin tek sebebi seribaşı olmamızdır, bu nedenle seneye avrupada yokuz zaten, bir daha da seribaşı zor oluruz. Her sene avrupaya kalmalısın ki seribaşı olabilesin. M.ali yılmazla, n.albayrakla dibe vuran Trabzonspor daha da fazla dibe batmıştır. Ö.sümer, a.aktuğ,s.şener gibi biri gelmeden de doğrulamaz. Öyle birinin gelmesi de zor, bu bir oyundu, sadri şener başlığında yazdıklarım aklıma geliyor da bunları hak ettiğimizi düşünüyorum.

arkadaş iyi güzelde s.şener bu takıma çok büyük şeyler katmıştır eyvallah lakin bu takımın başına bela olan yasayı meclise göndermek için altına imza atanlardan biridir.

Öznur61
24.12.2013, 12:52
Gönül her zaman 3 puan ister ama zor bu gidişle.
1 puan alsak yeter.

Cafer Bulur
24.12.2013, 16:23
Tita ve baros yok bu maci aliriz herhalde diyordum ki aklima mra ve kompakt futbolu geldi.:)

Yine sikintili bir mac bekliyor 3 ihtimalli olarak görüyorum her an her sey olabilir.

Faik Yılmaz
24.12.2013, 16:36
nedendir bilmiyorum ama bu maçta yeneceğimizi düşünüyorum......

devre arasında satılma ihtimali olan oyuncular son bir gayretle iyi oynamaya çalışabilir....

Fatih Öztürk
24.12.2013, 22:18

Doğru diyorsun kaymağı yiye yiye bitiremedıler.kaymak bıtti Juventus tereyağı yiyecez dimi?Videoton kepazelığının sorumlsuda Nurı Albayrakmı?200 milyon tl borçta Hacıosmanoğlu'nun suçu öyle ya?Janko,brozek kardeşler,Alanzinho,Gabrıc,Cech,Adrıan,Zokora,Bamb a,Volkan,Henrıque,banka temlıklerı,menajerlere peşken çekılen 10 milyon euro,Burak ve Onur'un sözleşmesıne koyulan maddeler bunlar hep dümen dimi:)

Nazim Can
24.12.2013, 22:42
Doğru diyorsun kaymağı yiye yiye bitiremedıler.kaymak bıtti Juventus tereyağı yiyecez dimi?Videoton kepazelığının sorumlsuda Nurı Albayrakmı?200 milyon tl borçta Hacıosmanoğlu'nun suçu öyle ya?Janko,brozek kardeşler,Alanzinho,Gabrıc,Cech,Adrıan,Zokora,Bamb a,Volkan,Henrıque,banka temlıklerı,menajerlere peşken çekılen 10 milyon euro,Burak ve Onur'un sözleşmesıne koyulan maddeler bunlar hep dümen dimi:)

Elmanderi istemeyip brozek kardesleri yillardir takip edip hayalini kuran zat-i muhteremdir, sonun baslangici.

Fatih Öztürk
24.12.2013, 22:44
Ilk defa katılıyorum sana:)

seçuk
25.12.2013, 11:32
Antalya iyibir takım. 8 macta sadece 3 yenilgi almışlar deplasmanda. Sivası sahadan silmişlerdi birkac hafta once. Ama Avniakerde bu tur maclarda puan kaybetmek gibi bir luksumuz yok diye düşünüyorum.Mutlaka almalıyız bu macı.

yaranozlu
25.12.2013, 11:35

Sadri şener hata yapmadı demiyorum, onu hataya sevk edenler de karaktersiz taraftarlar (yumurta atan) mahkemede azizi milyonlar desteklerken onun tek başına oluşu gibi etkenlerdir. Transferlerin sorumlusu herhalde tek başkan olamaz, kendisi hiçbir zaman topçu beğenmemiştir, teknik ekibin söylediklerine yönelmiştir. Şota-arçili de erman toroğlu önermiş, sadri şener almıştır.

Jankoyu taraftar baskısından aldı, büyük hataydı.
Brozek kardeşler polonya milli takımı oyuncuları, bize uygun değillerdi. P.brozrk şu anda 10un üzerinde gol attı krakowda. Bizde doğru zamanlarda şans bulamadı ama yeterli bir oyuncu değildi kanımca.
Alanzinho şampiyon olduğumuz senenin etkili oyuncularındandı. İlk geldiği sene de faydalıydı. Sözleşmesini uzatmak hataydı.
Gabric yanlıştı.
Cech kısa süre içinde alındı, kariyeri belli. İlk senesinde yeterli katkıyı sağladı.
Adrian aldığı parayı hak etmese de yeterli olmasa da katkı sağladı. İnter maçındaki topu direkten dönmese her şey farklı olurdu :)
Zokora, bamba iyi transferler, dünya kupasında izleriz.
Volkan, henrique skandal kötü transferler, özellikle volkan. Bu topçuların günahında şenol hocanın da payı var. Sadri şenerin konuşmalarını yakından takip eden biri olarak şenol hocanın sorumluluk almaması ve hacı, bayraktar gibi şahsiyetlerin kuyu kazması nedenleriyle yıprandı. Siyasetin trabzonspora bakış açısına bakın. Albayrakla temeli atılan akyazı, koca sadri şenet döneminde çivi çakılmadı, hacı başkanla yıllar sonra yeniden canlandı.

Antalyasporu doğru kadroyla rahat yeneriz.

Onur
Bosingwa bamba yumlu kadir
Zokora a.demir
Yusuf adrian malouda
Emre

Sibel
25.12.2013, 12:10
Açtığım başlıklarda maç kaybetmedik.
Zafer formamla da hiç maç kaybetmedik.:D
Bir iyilik yapıp giyerim formayı umarım.

Fatih Öztürk
25.12.2013, 12:16
Sadri şener hata yapmadı demiyorum, onu hataya sevk edenler de karaktersiz taraftarlar (yumurta atan) mahkemede azizi milyonlar desteklerken onun tek başına oluşu gibi etkenlerdir. Transferlerin sorumlusu herhalde tek başkan olamaz, kendisi hiçbir zaman topçu beğenmemiştir, teknik ekibin söylediklerine yönelmiştir. Şota-arçili de erman toroğlu önermiş, sadri şener almıştır.

Jankoyu taraftar baskısından aldı, büyük hataydı.
Brozek kardeşler polonya milli takımı oyuncuları, bize uygun değillerdi. P.brozrk şu anda 10un üzerinde gol attı krakowda. Bizde doğru zamanlarda şans bulamadı ama yeterli bir oyuncu değildi kanımca.
Alanzinho şampiyon olduğumuz senenin etkili oyuncularındandı. İlk geldiği sene de faydalıydı. Sözleşmesini uzatmak hataydı.
Gabric yanlıştı.
Cech kısa süre içinde alındı, kariyeri belli. İlk senesinde yeterli katkıyı sağladı.
Adrian aldığı parayı hak etmese de yeterli olmasa da katkı sağladı. İnter maçındaki topu direkten dönmese her şey farklı olurdu :)
Zokora, bamba iyi transferler, dünya kupasında izleriz.
Volkan, henrique skandal kötü transferler, özellikle volkan. Bu topçuların günahında şenol hocanın da payı var. Sadri şenerin konuşmalarını yakından takip eden biri olarak şenol hocanın sorumluluk almaması ve hacı, bayraktar gibi şahsiyetlerin kuyu kazması nedenleriyle yıprandı. Siyasetin trabzonspora bakış açısına bakın. Albayrakla temeli atılan akyazı, koca sadri şenet döneminde çivi çakılmadı, hacı başkanla yıllar sonra yeniden canlandı.

Antalyasporu doğru kadroyla rahat yeneriz.

Onur
Bosingwa bamba yumlu kadir
Zokora a.demir
Yusuf adrian malouda
Emre

Bencede şikeyle kupamız çalınmasaydı Sadri Şener gönül rahatlığıyla en az 5 sene daha başkanımız olurdu.her gelen arkasında kötü iz bırakıyor.şimdide Hacıosmanoğlu.ben kafaya takmışım hemşerim bu kulübe Trabzonlu bir başkan gelmemeli.sağlam parası ve kurumsal kadrosu olan Rus,Azeri, yada ne bileyim Arap bir iş adamı başkanımız olmalı.Trabzonlu bir tek yardakçı ve siyasiyi kulübün kapısına bile yaklaştırmamalı.artık kabuğumuzu kırmamız lazım.bıktım Trabzonlu başkan görmekten.her gelen çıkarına çalışıyor Allah belasını versin bu zihniyetin.

Teşekkürler:)

kudu_61
25.12.2013, 12:29
handikaplı alırız adrian 2 atar olcan 1 atar emre 1 atar 4-1 biter

onur
bosi-caner-bamba-kadir
zokora
yusuf-adrian-olcan-malouda
emre

hoca sür artık şu kadroyu nedir zoruna giden anlamadım kes artık henriyi yeter

Cafer Bulur
25.12.2013, 13:43
Ilk devreyi 27 puanla bitirmek zorundayiz bu nedenle bu mac büyük önem tasiyor.

Antalyaspor deplasmanlarda cok iyi oynuyor ve basari sonuclar aliyor bu nedenle cok dikkatli olmak zorundayiz.

Tam konsantrasyon ile sahada olmaliyiz,akillarda birazcik olsun tatilde olursa 3 puan hayal...

Emre ÖZTÜRK
25.12.2013, 14:00
.................Onur.................

Boss....Musti....Bamba.....Kadir

................Zokora.................

........Malouda..........Adrian.......

Olcan............Emre.........Yusuf

cem1990
25.12.2013, 14:01
2-0 maç bizimdir
Sikinti yok

Cafer Bulur
25.12.2013, 14:17
Gs nin Türkiye kupasindaki grubuna bakin:Antlaya,tokat ve elazigspor:Sonuc sallana sallana finale.

Buradan bu vesileyle tekrardan mustafa resit akcayi istifaya davet ediyorum.

Emre ÖZTÜRK
25.12.2013, 14:28
Gs nin Türkiye kupasindaki grubuna bakin:Antlaya,tokat ve elazigspor:Sonuc sallana sallana finale.

Buradan bu vesileyle tekrardan mustafa resit akcayi istifaya davet ediyorum.

Diğer grup çok zor.Eğer gs o grupta olsaydı çıkamazdı gruptan.Böyle kolay bir grup çıkmasına şaşırdık mı ? Tabi ki hayır

Mustafa Umut
25.12.2013, 14:41
Antalyaspor zaten bize en iyi zamanımızda bile ters gelen bi takım bir de takım bu haldeyken 1 puan fazla bile..

duyurukcu
25.12.2013, 16:24
arkadaş bu antalya maçlarınada hep ya hüseyin göçek ya da sülayeman abayı veriyolar ikisiyle de kazanamıyoz

HOPA'LI TS'Lİ
25.12.2013, 16:25
İlk yarı 30-33 arası puan bekliyordum.
Hayal kırıklığı içindeyim.
Geçen yıldan puan olarak pek fark kalmadı.
Bari şu maçı alıp 27 ile kapatsak devreyi.
Takviyelerle 2. yarı en kötü 3. bitirsek de sezon boşa gitmese.

Ilelioglu
25.12.2013, 16:30
Macin hakemi Hüseyin Göcek, saka gibi...

..

Cafer Bulur
25.12.2013, 16:46
Macin hakemi Hüseyin Göcek, saka gibi...

..

Gercekten de öyle,artik bu tff yi basmak bize sart oldu örgütlenelim renkdas ben varim.:)

DeAgLeMaNyAq
25.12.2013, 17:26
http://i.imgur.com/4Ei0Pcq.jpg

Hüseyin Göçek'in bizim maçlarımıza verildiği son 13 karşılaşmanın 6'sı Antalya'ya karşı. % 46 az bir oran değil...

Ogün'
25.12.2013, 17:51
Ben de tam bunu yazmaya geliyordum.Tesadüf olmadığı aşikar.

Öznur61
25.12.2013, 18:04
Hüseyin Göçeğe şimdiden iyi maç katletmeler diliyorum (!)

bekirguner
25.12.2013, 18:05
trabzon antalya maçlarını neden hep nhüsetin göçek yönetiyor bu tesadüf mü

HH_52
25.12.2013, 18:08
Ben maçı hiç merak etmiyorum.

Merak ettiğim tek MRAnın maç sonu açıklaması. Bu defa ne saçmalayacak diye merak ediyorum.

Bekleyelim görelim :D:D:D

Turan AKYILDIZ
25.12.2013, 20:06
trabzon antalya maçlarını neden hep nhüsetin göçek yönetiyor bu tesadüf mü

ben iddaaya giriyordum nerdeyse işyerinde..ğs maçının tartışmasını yaparken bakın görün bu haftaki antalya maçımızın hakemi hüseyin gökçek olmazsa benim adım Turan değil ve size istediğinizi ısmarlayacam dedim...arkadaşlar inatla abartma o kadar hakemler sadece size mi yanlı davranıyor diye ısrar ettikçe ben iddaamı savunmaya devam ettim...tam giriyodular iddaaya son anda oğlum bak çıkmazsa batırırız seni diye dalga geçtiler...açıklanınca hakemler hepsine iyi laflar sokuşturdum...ne zaman antalya trabzonspor maçı varsa bilinki hakem hüseyin gökçektir...uzayda bile oynasak değişmez bu...milyonda bir ihtimal değişmesi...

Ogün YAZICI
25.12.2013, 20:23
trabzon-antalya maçlarının neredeyse tamamını aynı hakemin yönetmesi değil sıkıntı...yıllardır hem futbol hem skor olarak en can sıkıcı maçlarımızın antalya maçları olmasıdır.futbol oynatmamaya çalışan bu takımın maçlarına yıllardır hep futbol oynatmamaya çalışan hakemi atayıp durdular...

artvints
25.12.2013, 20:39
öyle demeyin, bu maçın kadrolu hakemi hüseyin.o olmadan zevkli olmaz bu maçlar artık.

nakzo
25.12.2013, 20:56
Herseye ragmen insallah kazaniriz

Ilelioglu
25.12.2013, 21:59
Gercekten de öyle,artik bu tff yi basmak bize sart oldu örgütlenelim renkdas ben varim.:)

Bende varim, 50 000 kisi toplanip yürüyelim su TFF'ye.

..

gabriel omar
26.12.2013, 02:27
Antalyanın hiç bir numarası yok ,rahat rahat almamız lazım bu maçı.Pozisyon bile vermeyiz.

Yanlış anlaşılmasın iyi oynadığımızdan değil,sadece biz oyunu Antalyadan iyi kilitliyoruz.Şansa mansa aradan da bir iki tane sallarız geçer gider.

Ceyhun Dündar
26.12.2013, 07:42
Antalyanın hiç bir numarası yok ,rahat rahat almamız lazım bu maçı.Pozisyon bile vermeyiz.

Yanlış anlaşılmasın iyi oynadığımızdan değil,sadece biz oyunu Antalyadan iyi kilitliyoruz.Şansa mansa aradan da bir iki tane sallarız geçer gider.

İnsallah dedigin gibi olur ancak su anki takimin bir takimi ezerek yenebilcegine inanmiorum.
Trabzonsporun her maci 3 sonuca da aciktir. Ne olacagi belli olmaz..

Murat Keçeci
26.12.2013, 11:43
Zor maç olacağı kesin sebebi de deplasmanda olmasa da iç sahada bize önemli puanlar kazandıran kadro zokora-colman-olcan-yusuf-adrıan-henrique nin oluşturduğu bu yapı maç sayısının çokluğuna bağlı olarak yıprandı ilk önce adrian stop etti sonra yusuf durdu yeniden çıkış arıyor şimdide colman gitti.

Geniş alanlar verirsek bunu skora yansıtacak güce sahip oyuncuları var bütün oyuncularımızın özverili bir oyun çıkarması yüksek motivasyonla maça çıkması şart.

duyurukcu
26.12.2013, 13:53
Diğer grup çok zor.Eğer gs o grupta olsaydı çıkamazdı gruptan.Böyle kolay bir grup çıkmasına şaşırdık mı ? Tabi ki hayır

o gruba koyarlarmıydı..sence tamamen tesadüfenmi bu gruba düştü ?

Samet Yildirim
26.12.2013, 14:23
Herseye ragmen yenecegimizi düsünüyorum.

--------------Onur---------------
Bosingwa---Aykut D.-Bamba--Kadir
---------------Zokora-----------
-----------------Malouda--------
---Olcan----Adrian------Yusuf
---------------Henrique---------

Yedek zaten yok gibi..

Anıl C
26.12.2013, 14:25
Herseye ragmen yenecegimizi düsünüyorum.

--------------Onur---------------
Bosingwa---Aykut D.-Bamba--Kadir
---------------Zokora-----------
-----------------Malouda--------
---Olcan----Adrian------Yusuf
---------------Henrique---------

Yedek zaten yok gibi..

Bence adrianin Trabzonspor defteri kapandi artik

Samet Yildirim
26.12.2013, 14:36
Bence adrianin Trabzonspor defteri kapandi artik

Kapandigini sanmiyorum. Kapanmis olsa bile bu macta 11 de baslamaya mecbur. Baska caresi yok.

Anıl C
26.12.2013, 15:08
Kapandigini sanmiyorum. Kapanmis olsa bile bu macta 11 de baslamaya mecbur. Baska caresi yok.

Peki kapanmasa bile bize yararli olur mu artik?
Adrian tamam oynasa oynuyo da arkadas adam hep bunalimlar da.
Omrumuz futbolcumuzun ne zaman gununde olacagini beklemekle gecti, geciyo

Samet Yildirim
26.12.2013, 15:16
Peki kapanmasa bile bize yararli olur mu artik?
Adrian tamam oynasa oynuyo da arkadas adam hep bunalimlar da.
Omrumuz futbolcumuzun ne zaman gununde olacagini beklemekle gecti, geciyo

Bana göre Zokora, Colman, muhtemelen alinacak orta saha (sissoko) ve adrian 4 lüsü var bunlardan zaten en fazla 3 kisi oynayabilecek rotasyonlu kullanilabilinir...Yani 3 mevki icin 4 isim bunuda rotasyonlu kullanmak.
Hatta Malouda da var merkezde oynayabilecek.

Böylece herkesten yüksek fayda saglanabilinir.

kalavara
27.12.2013, 04:27
---------------onur---------------
boss-----musti----bamba-----kadir
----------zoko----aykut----------
olcan---------malu----------yusuf
--------------henri---------------

şeklinde çıkarız büyük ihtimal, yusuf son iki maçta şans buldu ama ikisinde de kötüydü bence, belki hoca maloudayı kanata çekip adrianı henrinin arkasında değerlendirebilir.

hakan yesilyurt
27.12.2013, 13:28
bu maçı almayı değil.fark yapmazmız lazım..en az 3 fark istiyorum

Berat Akçay
27.12.2013, 18:50
Hücum anlamında Colman'ın eksikliği hissedilecektir bu maç

Ogün YAZICI
27.12.2013, 19:33
mra için bıçak kemiğe dayanmış olmasa kesinlikle puan kaybederiz derdim.ama bu adam takımdan çok kendi koltuğunu düşündüğü için bu maçı da kazanmayı bilecektir...

Yaşar
27.12.2013, 20:13
Bu takima Zokora dan, Adrian dan, Janko dan, Alanzinho dan fayda gelmez artık.
Ortasahaya cift yönlü bir hatta 2 ortasaha oyuncusu lazım.
Bir tane de forvet lazım ama en büyük sikıntı ortasahada.

Mustafa Umut
27.12.2013, 20:50
Adrian'ın Sapara'dan farkı yok. Hedefi ligde kalmak olan bir anadolu kulübünün 10 numarası olabilir ancak.

Ufuk Turgut
27.12.2013, 21:06
adrıan.alanzınyo,janko,volkan,batuhan gonderılmelı kesınlıkle..adrıanın keyfı gelecekte uc macta oynayacak koskoca sezonda.emre ,abdulkadır,zekı kıralık olrak verılmelı ler.antalya macını rahat sekılde alırız dıyorum ...hadı eldekı malzeme boyle dıye mra 'ya esnek dvranıldı kadro gucledırılırse oda mantalıteyı degıstırmek zorunda kalacaktır

Nazim Can
27.12.2013, 21:32
Mac hangi gün saat kacda?!?!

Sent from my iPhone using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

Mert'
27.12.2013, 22:09
Akhisar bile bizi geçti yenmeliyiz bu maçı

Cafer Bulur
27.12.2013, 23:38
;1919451368']Akhisar bile bizi geçti yenmeliyiz bu maçı

Yenersek kasimpasa ile aramizda sadece 4 puan kalacak,gs nin yenip ikinci olacagini varsayarsak ikinciyle aramizda 6 puan olacak bu da sampiyonlar ligi sansimizin devam etmesi gerektir.

Bari bu maci net bir sekilde kazanip devreye moralli girsek fena mi olur?

Ömer Öztürk
27.12.2013, 23:42
1-0 galip gelip macı zor bitirecegimiz bir macdaha bizi bekliyor
tavsıyem ızlemeyın skoru ogrenın devre arasına mutlu girin :)

Cafer Bulur
27.12.2013, 23:46
1-0 galip gelip macı zor bitirecegimiz bir macdaha bizi bekliyor
tavsıyem ızlemeyın skoru ogrenın devre arasına mutlu girin :)

Biz iskence cekmeye alistik,1-0 olsun bizim olsun.:)

Ama golü henrique gol atmasin yok iho forvet almaktan vazgecebilir.:)

drose61
27.12.2013, 23:47
bu maçı alırsak ve devre başında beşiktaş'ı yenersek iyi bir hava yakalarız.

Murat Acar
27.12.2013, 23:52
Arkadaşlar takımımızı yerden yere vuruyoruz lakin biraz anlayışlı olasak diyorum artık her takım galibiyet için oynuyor eskisi gibi maç bağlamak yok artık sadece hakem kafalanırsa oluyo o işler birde transfer için söz alırsa futbolcu yatıyor diğer türlü her rakip herkese kafa tutabıliyor.O yuzden 1-0 olsun bizim olsun demek en güzeli...Rakiplerede saygı duyulmalı.Bize kaliteli bir forvet kalireli bir sol defans alınsa bu takım şuan şikecilerin üstündeydi emin olun o şikecilerki kaç maçı hakem sayesinde son dakikalarda çevirdiler..

memozcan
27.12.2013, 23:59
antalyasporun avni akerde galibiyeti yokmuş.. tehlikenin farkında mıyız:)

serdar61
28.12.2013, 00:08
0-0

nakzo
28.12.2013, 02:18
9. sıradayız rezillliikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

ANIL
28.12.2013, 12:18
...................onur
boss.....yumlu.......bamba.....kadir
...........akgün.....zokora
yusuf..............................olcan
............henri....emre

pascalli
28.12.2013, 14:12
0-0

Benim ayağım uğurludur..hangi maça gittiysem mutlaka galip geldik..bu akşam 4 arkadaşla İstanbul'dan Trabzon'a maça gidiyoruz..dönüşte skoru tartışırız:)

ibrahim
28.12.2013, 14:33
La annem hayatinda ilk kez stadyumda mac izleyecek. Bozmayin kadincagizin moralini ha, alin su maci. :):)

Sacit
28.12.2013, 15:14
Maça gitmeyin diyoruz yine gidiyorlar
nasıl bir sabır var sizde anlamıyorum..

maça gitmeyin tepkinizi ortaya koyun. stadyum boş kalsın, kimse gitmesin maça..

Tribün gruplarının beyni olsa tepki verirlerdi ama bunlardan çok iyi koyun olur.

Fatih Özkan
28.12.2013, 15:21
Her zaman olduğu gibi yine tribünde olacağım.

Ömer Öztürk
28.12.2013, 18:15
bursada puan kaybetti
antalyayı yenmemiz şart

Kadir
28.12.2013, 18:32
Yeneriz.
4-1 maç bizim :)

cakalkerem
28.12.2013, 18:35
yeneriz..

yeni yıla mutlu gireriz...

Şu antalya her zaman ters gelmesne rağmen bu sefer farklı kazanacağımızı düşünüyorum

Ufuk
28.12.2013, 18:58
Tüm rakipler puan kaybettiğine göre bizde kaybedeceğiz :)

Fatih Solmaz
28.12.2013, 21:09
antalyasporun avni akerde galibiyeti yokmuş.. tehlikenin farkında mıyız:)dema öyle dema öyle.

sanatik
28.12.2013, 21:48
9. sıradayız rezillliikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

gol averajimizda tam o yere uyuyor maalesef.

Faruk BERBER
28.12.2013, 21:59

Tribün gruplarının beyni olsa tepki verirlerdi ama bunlardan çok iyi koyun olur.

Benim gördüğüm; tribünler zaten boş.

Ne değişiyor ?

Öznur61
28.12.2013, 22:07
Şu maça gitmeyin, tribünleri boş bırakın saçmalığını bırakın.
Tepki verilecekse de tribünler boş bırakılarak verilmez.
Takıma böylemi sahip çıkıyorsunuz ? En kötü gününde bile olsa takımı o şekilde tribünde yalnız bırakmak Trabzonspor taraftarına yakışmaz.
Bunu sürekli dile getiriyorum yine getiriyorum.

Burçak
28.12.2013, 22:18
sacit sana yine aynı soruyu soruyorum. madem sorun bu dediğin şekilde çözülebiliyor Basketbol maçlarına neden gidiyorsun ? :)
takım son sırada . gitmede salon boş kalsın çıkışa geçelim ozaman

Yaşar
28.12.2013, 22:24
Maça gitmeyerek kime ceza vereceğiz Allah aşkına?
Futbolcunun umurunda mı?

ibrahim
28.12.2013, 22:25
iyi gün taraftarlari gitmesin zaten, bosa kalabalik yapmasinlar. ;)

Paksoy
28.12.2013, 22:35
Maçlara giden yokki zaten ,tribünler dolarsa belki protesto sanabilirler malum dolmadı dolmadı antalya maçı ne alaka derler...

seyyah61
28.12.2013, 22:44
Konsantrasyon bir kaleci icin cok önemli bir sey. Mesela Tony Sylva da refleksleri cok iyi bir kaleciydi. Yalniz konsantrasyonu kötüydü ve iki üc macta bir hatali gol yerdi. Onur'un ise bu konuda masallahi var. Cok nadir hatali gol yiyor ve yedigi zaman da konsantrasyon eksikligi degil genelde zaafiyet gösterdigi yan toplardan yiyor. Bu özelligini gelistiremedi ama refleksleriyle yan toplara az cikarak bu eksigini kapatiyor. Keske sampiyon kadroyu koruyabilseydik de hakettigi gibi senelerce üst üste sampiyon olabilseydik.

Ogün YAZICI
28.12.2013, 22:52
taraftar olan yarın stada gider takımını 90 dakika destekler, maç sonu mra ve hacı başta olmak üzere herkese tepkisini koyar...taraftar olmayıp kaostan beslenen ve zevk alan kişiler bunların dışında olan her şeyi yapar...

ibrahim
28.12.2013, 22:58
taraftar olan yarın stada gider takımını 90 dakika destekler, maç sonu mra ve hacı başta olmak üzere herkese tepkisini koyar...taraftar olmayıp kaostan beslenen ve zevk alan kişiler bunların dışında olan her şeyi yapar...

Bitti.

Nihat Günay
28.12.2013, 23:29

Sen de tepkini koy ve buraya girme mesela....

Yapabiliyor musun?

Bedri Sertkaya
28.12.2013, 23:39
Antalyaspor galibiyet için geldiğini söylüyor.Sahada antalya'ya gerekli cevabı vermek gerek.Artık taraftarın bu kötü futbola ve sonuçlara tahammülü kalmadı.Maçı kazanamazsak lig biter.

sanatik
29.12.2013, 00:24
Sen de tepkini koy ve buraya girme mesela....

Yapabiliyor musun?

Arkadasin anlatmak istedigi aslinda söyle birsey, bunu bende düsündüm, taraftar biletini alir ama maca gitmez !!

Ancak olan yine bize oldugundan, rakip bundan faydalandigindan pek bir ise yaramayacak gibi.

Bedri Sertkaya
29.12.2013, 00:40
Taraftar Juventus maçına bakın,deplasmanda çok kötü sonuç almazsak gidiyormu gitmiyormu görün!Süperlig'i izlemeye türkiye'de kimse gitmiyor zaten.

dağlıca61
29.12.2013, 00:40
zirve yürüyüşü adına kazanmamız gereken ve kazanacağımıza inandığım bir maç

katre-i.matem
29.12.2013, 00:48
baros, ısaac sakat tita cezalı.. bir sakarlık yapmazsak gol yemeden kazanırız heralde

HH_52
29.12.2013, 01:14
http://u1312.hizliresim.com/1j/x/vzk2m.jpg

Mustafa'
maça gitmeyerek tepki vermek düşene tekme atmaktan başka bişi değildir.

Sefa
baros, ısaac sakat tita cezalı.. bir sakarlık yapmazsak gol yemeden kazanırız heralde

Diarra atar. Ki o atmasa da ben Bursa'dan gol yemeyiz demiştim adamların forvetleri yok diye gitti Henrique attı.

Cafer Bulur
29.12.2013, 01:28

Aferin size,maclara giden 3-5 taraftar gruplari kaldi onlari da mactan sogutmak icin cok iyi calisiyorsun!

Senin amacin nedir merak ettim dogrusu...

memmedaga
29.12.2013, 01:50
2-3 yada mağlubiyet %69
2-2 %20
galibiyet %11

nakzo
29.12.2013, 01:52
zirve yürüyüşü adına kazanmamız gereken ve kazanacağımıza inandığım bir maç

ZİRVE YÜRÜYÜŞÜ???????????????????????????????? 9. Sırdayız ne zirve yürüyüşü Antalya bile kazanmaya geldik diyor.

nakzo
29.12.2013, 01:58
Taraftar Juventus maçına bakın,deplasmanda çok kötü sonuç almazsak gidiyormu gitmiyormu görün!Süperlig'i izlemeye türkiye'de kimse gitmiyor zaten.

hemşerim 9. sıradaki takımı kimniye izlesin heleki mara nın takımını sen zirveye oyna doluyor mu dolmuyor mu stad sstadın dolmamasının şikeyle felan uzaktan yakından alakası yok kupa imkansız ;ama gelse bile bu takım bu haldeyken ancak bukadar seyirci maça gelir kimse kimseyi kandırmasın.

gabriel omar
29.12.2013, 01:59

Isaac ve Baroş önemli değil de Titanın olmaması gerçekten iyi olmuş.Şimdi Antalya bekler durur ki biz ileri çıkalım da oluşan boşuklardan Diarra yararlanıp gol atsın.Ama bilmiyorlar ki karşılarında onlardan daha iyi oyunu kilitleyip,geriye yaslanan bir takım var.

Bu maçta daha çirkin oynayan kazanacak,o da biz olacağız.

Samet Yildirim
29.12.2013, 02:30
Maca gitmemek Kulube ve takima zarar veriyor...

Dogru bir davranis degil...

Hannover 96 sürünüyor her mac 40 bin geliyor...
Dortmund en rezil zamanlarinda 80 bin cekiyordu yine...

Önce Kulup ve Takim sonra gerisi gelir..

Samet Yildirim
29.12.2013, 02:31
Maca gitmemek Kulube ve takima zarar veriyor...

Dogru bir davranis degil...

Hannover 96 sürünüyor her mac 40 bin geliyor...
Dortmund en rezil zamanlarinda 80 bin cekiyordu yine...

Önce Kulup ve Takim sonra gerisi gelir..

Efsane-1967
29.12.2013, 02:42
1-0 olsun bizim olsunda biraz rahat kafayla girelim devra arasina.

Ertan 51
29.12.2013, 11:04
Galibiyetle kapatmak ve 2. yarıya umutla bakmak şahane olacak ama alacağımız net bir skor yönetimi rehavete sokar da bu takıma ne golcü lazım ne orta saha der mi ki diye tırsıyorum:(

Sibel
29.12.2013, 11:35
Son 5 saat:)

AhmetG.
29.12.2013, 12:18
Ya arkadaş maça gitmeyin diyen ve kendini taraftar zanneden mahluklar var forumda.
Trabzonspor taraftarı olupta maça gitmeyin diyen kişi beyniyle düşünmüyordur.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Necmettin ALTUNTAŞ
29.12.2013, 12:42
Maça gitmeyin ne demek!Bu takım bizim.Ne İHO nun ne de MRA değil.

Muhammed Ayaz
29.12.2013, 12:56
maça gitmeyin demek ahmaklıktır başka bir izahı yok ben istanbulda yaşıyorum takımın istanbula gelmesini 4 gözle bekliyorum hangi şartlar altında olursa olsun sizin dediğiniz laflara bak yaa

gurur6134
29.12.2013, 13:02
Henrike yerine emreyle baslanmali son yarim saat henrike girmeli..artik emreye 90 dakika sans vermenin zamani geldi henrikenin formu ortada

Erdem Keser
29.12.2013, 13:03
Trabzonspor'un amatör ellerde tükenişini çok bariz bir biçimde maç başlığında şu ana kadar girilmiş entry adedinden anlayabilirsiniz.Kimsede heyecan yok; tepki koyan da yok.Sayın Mra ve başkan doya doya seyretsinler sahadaki takımı.

Adem Akyüz'
29.12.2013, 13:25
Maça gidiyorum ama hiçbir heyecan yok. Başka zaman 3-4 saat önceden Avni Aker'in önüne gider, oralarda dolaşırdım ama şimdi son 1 saati bekliyorum evden çıkmak için.. Yönetimin yaptıkları, hocanın yaptıkları, oyuncuların yapamadıkları beni bu hale getirdi ve yalnız olduğumu düşünmüyorum. Sene başından beri tribünlerin hali ortada.. Bugün de çok farklı olacağını düşünmüyorum.. Maça gelirsek yine ecel terleri dökeriz ama anti-futbol anlayışımızla yine galip geliriz diye düşünüyorum..

Mert Oğuzlu61
29.12.2013, 13:25
maça 3 saatten az kalmış, başlıkta 4 üye, 6. sayfada yazı yazmakta.. 2010-2011 senesini gördü bu gözler.. eski nesil hep der dururdu işte 80 li yıllarda şöyleydik, 96 kadromuzda süperdi ama olmadı felan, dinlerdik eski efsaneleri onlardan, benim yaş 2000 sonrasını alıyor tabi :)

2004-2005 kadromuzda iyiydi ama 2010-2011 gelmiş geçmiş en kaliteli ve en tetikçi, infazcı artık ne derseniz diyin, en psikopat kadroydu. bende uzun yıllar bu seneyi hatırlayıp, iç geçirmek istemiyorum ama İHO ve TS nin şuanki halini düşünürsek, bu taraftar takıma daha çook küsecek, bu maç başlıkları daha çoook yalnız kalacak...

Muhammed Ayaz
29.12.2013, 13:31
stadın dolmamasının heyecanın kaybolmasının sebebi yönetimdir yönetim istifa etmelidir.
eski avni akeri özledim yaa
eski bordomavi.net i özledim eskiden maç sayfaları 100 lere ulaşırken şimdi 30 u zor geçiyoruz !!!

TSunami_69
29.12.2013, 14:01
forumun haliii 17 aktif üye. stadınn nasıl olmasını bekliyorsunuzki

HOPA'LI TS'Lİ
29.12.2013, 14:02
Bu maçı alıp devreye umutlu girmeliyiz.

uzungöllü
stadın dolmamasının heyecanın kaybolmasının sebebi yönetimdir yönetim istifa etmelidir.
eski avni akeri özledim yaa
eski bordomavi.net i özledim eskiden maç sayfaları 100 lere ulaşırken şimdi 30 u zor geçiyoruz !!!

Ah be renktaşım. En son ne zaman Avni Aker'de maç izledin bilmiyorum ama bu sezon o eski coşkudan,o eski taraftarlıktan ,o eski heyecandan eser kalmadı Avni Aker'imizde. Herkes şikayetçi,herkes isyanda,hiç kimse mutlu değil ama gel gör ki kimse tepki koymuyor. 90 dk boyunca hem takım hem taraftar uyuyor. Takımı 90 dk boyunca savunmada izlemek,takımı ezik görmek taraftarı kahrediyor. Kimse maç izlemeye gitmek istemiyor çünkü takım maalesef hem teknik hem kadro hem yönetimsel olarak rezil durumda. Taraftar sadece bu karanlık ve rezil günlerde ortaya çıkacak KAHRAMAN'ı bekliyor,ama sadece bekliyor.

TSunami_69
maça 3 saatten az kalmış, başlıkta 4 üye, 6. sayfada yazı yazmakta.. 2010-2011 senesini gördü bu gözler.. eski nesil hep der dururdu işte 80 li yıllarda şöyleydik, 96 kadromuzda süperdi ama olmadı felan, dinlerdik eski efsaneleri onlardan, benim yaş 2000 sonrasını alıyor tabi :)

2004-2005 kadromuzda iyiydi ama 2010-2011 gelmiş geçmiş en kaliteli ve en tetikçi, infazcı artık ne derseniz diyin, en psikopat kadroydu. bende uzun yıllar bu seneyi hatırlayıp, iç geçirmek istemiyorum ama İHO ve TS nin şuanki halini düşünürsek, bu taraftar takıma daha çook küsecek, bu maç başlıkları daha çoook yalnız kalacak...

fırtınamızı bu hallere düşürenler rahat yüzü görmesinn

TSunami_69
29.12.2013, 14:04
bu yönetimm ve getirdiği teknik traktör gitmesi lazımm. ruh yok bunlarda

Muhammed Ayaz
29.12.2013, 14:04
Ah be renktaşım. En son ne zaman Avni Aker'de maç izledin bilmiyorum ama bu sezon o eski coşkudan,o eski taraftarlıktan ,o eski heyecandan eser kalmadı Avni Aker'imizde. Herkes şikayetçi,herkes isyanda,hiç kimse mutlu değil ama gel gör ki kimse tepki koymuyor. 90 dk boyunca hem takım hem taraftar uyuyor. Takımı 90 dk boyunca savunmada izlemek,takımı ezik görmek taraftarı kahrediyor. Kimse maç izlemeye gitmek istemiyor çünkü takım maalesef hem teknik hem kadro hem yönetimsel olarak rezil durumda. Taraftar sadece bu karanlık ve rezil günlerde ortaya çıkacak KAHRAMAN'ı bekliyor,ama sadece bekliyor.

o kahramanın gelebilmesi için taraftarın harekete geçmesi lazım

Faruk BERBER
29.12.2013, 14:05
Sivas maçını izliyorum da, adamlar önde basıyor, geri çekilmiyor, 2-0 öndeler şuan ama maç 0-0'mış gibi devam ediyolar. Baktığında kadro kalitesi olarak bizimle dans edemezler. Ancak çok iyi yayılıyorlar sahaya stoperleri 6 gol attı bu sezon. Bu maçta 2 tane attı. Yani ne bileyim bazen bir köşeye çekiliyor ve diyorum ki;
Vizyon.

Zurawski
29.12.2013, 14:07
Trabzonspor el birligiyle katlediliyor bizler de izliyoruz. Tribunler her mac bombos. Baskan hoca kimse cikip bir aciklama yapmiyor. Siyasetmis akp mis umrumda degil.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

M.ALİ ÇOKLUK
29.12.2013, 14:07
#bugüngünlerdenhenrique

TSunami_69
29.12.2013, 14:09
Trabzonspor el birligiyle katlediliyor bizler de izliyoruz. Tribunler her mac bombos. Baskan hoca kimse cikip bir aciklama yapmiyor. Siyasetmis akp mis umrumda degil.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kurulduk kurulalı siyasete bu kadar içimize girmemiştir herhalde

Cafer Bulur
29.12.2013, 14:11
Beyler su üzerimizdeki ölü topragini atalim artik,ben basliyorum.:)

Almanyadan bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

TSunami_69
29.12.2013, 14:12
ağrıdannn maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiii

Kadir
29.12.2013, 14:12
Beyler su üzerimizdeki ölü topragini atalim artik,ben basliyorum.:)

Almanyadan bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Muzistandan

maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D

Cafer Bulur
29.12.2013, 14:13
Muzistandan

maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D

Bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooo

Faruk BERBER
29.12.2013, 14:16
Sözlüğümüze paydaş girdi, kompakt girdi, biz bozulduk.
Maç başlığında kimse yok, bari edebiyat yapayım dedim :)
Takımın hiç havası yok, bu ekip için konuşulacak bişey de yok bence. Başkandan hocasına, hocasından oyuncusuna.

erdo6
Antalyanin durumu iyi degil bir puan alirlar

Adem Akyüz'
Hoca umarım yine sol bekte Aykut Demir fantezisiyle başlamaz maça..

Cafer Bulur
29.12.2013, 14:21
Hoca umarım yine sol bekte Aykut Demir fantezisiyle başlamaz maça..

onur
bosingwa mustafa bamba kadir
zokora malouda
yusuf adrian olcan
henrique.

Sanirim bu kadro cikacak.:)

Adem Akyüz'
29.12.2013, 14:23
onur
bosingwa mustafa bamba kadir
zokora malouda
yusuf adrian olcan
henrique.

Sanirim bu kadro cikacak.:)

Aykut Akgün'den vazgeçmez hoca.. Malouda'nın yerinde Aykut oynar, Adrian'ın yerinde de Malouda.. :)

munzevil
29.12.2013, 14:24
bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooo

maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

en büyükkkkkkkkkkkkkkkkk

Bilâl ÇOBAN
29.12.2013, 14:30
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL

Dakika 14, Adrian...

(ses deneme)

Cafer Bulur
29.12.2013, 14:31
maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

en büyükkkkkkkkkkkkkkkkk

Sampiyonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Mert Oğuzlu61
29.12.2013, 14:36

BEŞİKDÜZÜÜÜÜÜÜÜ !!! http://www.guzeloyun.com/img/troll-kafa-2.jpg

:D:D

Cafer Bulur
29.12.2013, 14:37
BEŞİKDÜZÜÜÜÜÜÜÜ !!! http://www.guzeloyun.com/img/troll-kafa-2.jpg

:D:D

2010-2011 sampiyonuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:)

Mert Oğuzlu61
29.12.2013, 14:38
2010-2011 sampiyonuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:)

Borissia Dortmuuuunnndddd http://www.guzeloyun.com/img/troll-kafa-2.jpg

:D:D:D

tamam tamam, TRABZONSPOR !!! :D

Cafer Bulur
29.12.2013, 14:42
borissia dortmuuuunnndddd [ımg]http://www.guzeloyun.com/img/troll-kafa-2.jpg[/ımg]

:d:d:d

tamam tamam, trabzonspor !!! :d

îstıfa ıstıfaaaaaaa devamını getır:)

ibrahim
29.12.2013, 14:42

şikebahçe.

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Muhammed Ayaz
29.12.2013, 14:43
şuraya bak forumda bile organize olamıyoruz 5 10 kişi stadda nasıl olacağız ki :D

Cafer Bulur
29.12.2013, 14:44
şikebahçe.

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Anliyorum,son dönemlerde yasadiklarimizdan sonra kimsenin eli sampiyon Trabzonspor yazmaya varmiyor.;)

Oğuzhan
29.12.2013, 14:45
Trabzonspor a.ş. 2 - 1 medical park antalyaspor ( goller : Malouda, henrique )

Cafer Bulur
29.12.2013, 14:47
Fincani tastan oyarlar aman oyarlar antalya ya böyle............................................. ............

Cafer Bulur
29.12.2013, 14:48
Beraber yürüdük biz bu yollarda,beraber islandik yagan yagmurda simdi............................................. ..........

ANIL
herkes bi havalarda sonu hayrola :)

Muhammed Ayaz
hayde havaya girelim ;;;

efsane efsaneeee ne efsanesiiiiiiiiiiiiii ???????????????????????????????????

Cafer Bulur
29.12.2013, 14:51
herkes bi havalarda sonu hayrola :)

Devamini getirsene kocum,takimi ve taraftari havaya sokmaya calisiyoruz.:)
Bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooo

Aykırı_adam
29.12.2013, 14:51
Kazanmak yada kaybetmenin herhangi bir etksi olmaz.Böyle 2 maç kazanıp 3 maç kaybederek 2ileri bir geri bitirirz ligi.Devre arasını iple çekiyorum görecez bakacaz transfer icraatlarını gerçi ben biliyorum da bu devre arasını bekleyelim diyenler var bekliyoruz

ANIL
29.12.2013, 14:52
hemen abi :)

maaaaaaaaavviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnn
büyükkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkk

Cafer Bulur
29.12.2013, 14:57
hemen abi :)

maaaaaaaaavviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnn
büyükkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkk

Trabzonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Trabzonum benim............................................. ..................................

Bud Spencer
29.12.2013, 14:57
DeAgLeMaNyAq: kadrolari bekliyoruz

DeAgLeMaNyAq
29.12.2013, 15:00
İlk 11: Onur, Bosingwa, Mustafa, Bamba, Aykut Demir, Zokora, Aykut Akgün, Yusuf, Malouda, Olcan, Henrique

Yedekler: Zeki Ayvaz, Zeki Yavru, Caner, Kadir, Abdulkadir, Adrian, Emre

Adem Akyüz'
29.12.2013, 15:01
Bu hoca adamı kanser eder. Aykut Demir yine sol bek !!!

İlk 11; Onur, Bosingwa, Mustafa, Bamba, Aykut Demir, Yusuf, Zokora, Aykut Akgün, Malouda, Olcan, Henrique

Cafer Bulur
29.12.2013, 15:01
Aykut Akgün'den vazgeçmez hoca.. Malouda'nın yerinde Aykut oynar, Adrian'ın yerinde de Malouda.. :)

Korktugun yine oldu,aykut demir solbek sonumuz hayrolsun.

Kaan
29.12.2013, 15:03
İlk 11'imiz: Onur, Bosingwa, Mustafa, Bamba, Aykut Demir, Zokora, Aykut Akgün, Malouda, Yusuf, Olcan, Henrique

Adem Akyüz'
29.12.2013, 15:03
Korktugun yine oldu,aykut demir solbek sonumuz hayrolsun.

Bu hocada bu Aykut sevdası devam ettikçe sonumuz pek hayır gibi değil ama bakalım..

artvints
29.12.2013, 15:04
İlk 11: Onur, Bosingwa, Mustafa, Bamba, Aykut Demir, Zokora, Aykut Akgün, Yusuf, Malouda, Olcan, Henrique

abi senden hızlısı yok mu bu alemde :D

Cafer Bulur
29.12.2013, 15:04
Bu hoca adamı kanser eder. Aykut Demir yine sol bek !!!

İlk 11; Onur, Bosingwa, Mustafa, Bamba, Aykut Demir, Yusuf, Zokora, Aykut Akgün, Malouda, Olcan, Henrique

Öne gecersek maci aliriz ama geriye düsersek galibiyet yine hayal olur herhalde.

Mert'
29.12.2013, 15:05
Aykut Akgün - Zokora ikilisi ölüm gibi.

Samet Berber
29.12.2013, 15:05
Aykut Demir'i sol bek oynatmaktan ne zaman vazgeçeceksin yeter yahu yeter.

Sefaenes
29.12.2013, 15:07
elinde sol bek kadri var ama onun yerine yine fantasi yapip aykut oynuyor 2 yari ise sol bek oyuna giriyor ezberi bozamiyan hocamiz var henri kazmasi yine 11 de adama ödül verecekler gerci aciklamalarina bakarsak patlama yapacak hoca dosonda acaba kim inaniyor ki U 18 forvet al ondan daha iyi oynar henrique gibi oynasa bile tecrübesiz dersin

Uğur Gündüz
29.12.2013, 15:08
Adamların forvet hattı etkili, yapılacak şey onları beklemek değil, çıkarmamak olmalı. Eğer kendi sahamızda da oyun kontrolünü unutacaksak hiç uğraşmayalım bu takımla...

Zokora-Aykut-Maluda demek , orta sahanın tamamıyla Antalya'ya teslim etmek demektir. Ön stoper Zokora, görünmez adam Aykut, dokunmaz adam Maluda ile tüm yük yine Olcan'ın üzerinde. Onu da hoca sağolsun sağ kanatta oynatarak etkisizleştirmeye çalışıyor!

Henri inşallah kötü bir stoper olur bugün!

Muhammed Ayaz
29.12.2013, 15:09
eyvah ! gene sol bek aykut demir
gene ikili ön libero aykut-zokora allahım bu maç bitermi acaba ??

Öznur61
29.12.2013, 15:13
MRA Aykut'u solde oynatarak nasıl bi fantazi yapıyor acaba..
Neyse 1 puan alsak yeter.

hyasin61
29.12.2013, 15:14
sıvas caktı 3 oldu bu mac cok cok onemlı hale geldı eskısehır'de kaybetmısken

Cafer Bulur
29.12.2013, 15:15
Avrupa kupalarina götüren 5.cilikten 5 puan uzaktayiz su anda,bugün kazanmamiz sart öyle ya da böyle...

Kadir Yeter
29.12.2013, 15:15
Maça 45 Dakika var, içerde kimse yok; bilet kuyruğu kalabalık... hava sıcaklığı:14,5 derece, rüzgâr yok, hava açık.

kadiryeter Kadir Yeter.

Ilelioglu
29.12.2013, 15:16
İlk 11'imiz: Onur, Bosingwa, Mustafa, Bamba, Aykut Demir, Zokora, Aykut Akgün, Malouda, Yusuf, Olcan, Henrique

Henrique yerine Emre olabilirdi, tabi Kadir varken Aykut'un sol bek oynamasi mantik disi. Yoksa yerinde bir ilk on bir. Insallah kazaniriz.

..

Cafer Bulur
29.12.2013, 15:16
Her ne kadar takima güvenmesemde bugün icimde kazanacagimiza dair bir his var.

Skor tahminim 2-1 veya 3-1 alacagimiz yönünde,henrique bugün atar diye tahmin ediyorum.

Bud Spencer
29.12.2013, 15:20

fatih ikinci kaleci konumundan üce düstü siralamada tekrardan herhalde, yada sakatmi?

Ogün'
29.12.2013, 15:21
Eskişehir maçı gibi olursa kazanır ancak bu kadro.

Cafer Bulur
29.12.2013, 15:23
Torku konyasporun bile 20 puan topladigi bir ligde bizim 24 puanda kalmamiz Trabzonspor icin tarihi bir basarisizliktir.

Ayhan Yüksek
29.12.2013, 15:24
Şu maça iki önliberoyla Zokora ve Aykut Akgün gibi iki verimsiz adamla çıkmanın mantığı nedir,sahanda oynuyorsun yenmelisin çıksana ofansif kadroyla ayrıca Aykut Demir sol da yine döndü eski fantazisine Akçay kusura bakma Akçay ama şu maçı alsan bile teknik taktik sıfırsın.

Tolga_61
29.12.2013, 15:24
Karabük ve Eskişehir yenildi yenmemiz lazım

M.ALİ ÇOKLUK
29.12.2013, 15:25
kendi evinde bile 4 savunma 2 önlibero 6 savunmacıyla çıkıyosan gidip ptt1 de şanlıurfayı çalıştıracaksın MRA hocam.

Sefaenes
29.12.2013, 15:26
Şu maça iki önliberoyla Zokora ve Aykut Akgün gibi iki verimsiz adamla çıkmanın mantığı nedir,sahanda oynuyorsun yenmelisin çıksana ofansif kadroyla ayrıca Aykut Demir sol da yine döndü eski fantazisine Akçay kusura bakma Akçay ama şu maçı alsan bile teknik taktik sıfırsın.

ofansif mi bu bizim hocamiz icin kiyamet alemeti asla cikmaz ya saka maka korkak hocalardan nefret ediyorum korkarsan yenilirsinde beraber de kalirsin ama bizim sansizligimiz bu

ucurum
29.12.2013, 15:27
"Allahım sen nasip et de yarın gol yemeyelim, biliyorsun zokoraya maloudaya gücüm yetmez, ama istersen bir sakatlık çıkartırsın bir kart olur ekstra defans oyuncularını koyarım malum Antalya son 3 yılın Şampiyonlar Ligi finalisti, ne olur yardım et gol yemeyelim." MRA (yatmadan önce son duası)

M.ALİ ÇOKLUK
29.12.2013, 15:28
ofansif mi bu bizim hocamiz icin kiyamet alemeti asla cikmaz ya saka maka korkak hocalardan nefret ediyorum korkarsan yenilirsinde beraber de kalirsin ama bizim sansizligimiz bu

Aynen abi yönetim vizyonsuz hoca vizyonsuz koskoca Trabzonspor amatör kulüp gibi yönetiliyor.

Bedri Sertkaya
29.12.2013, 15:29
Rakip eksik kadroyla geliyor.Artık bunu değerlendirmemiz gerek!Adrian yine yedek!Aykut Akgün Zokora ikiside gereksiz bir arada oynamaları...

M.ALİ ÇOKLUK
29.12.2013, 15:31
Sadece bu maçlık diarra ile henriqueyi yer değiştirsek bu kadro yapısına rağmen yine kazanabiliriz.

Bud Spencer
soner sakat
abdülkadir su an icin yeterli degil
colman cezali
zokora-abdülkadir ikilisine mahkumduk bu secimi anliyorum ama aykut yerine kesinlikle kadir oynamaliydi

Muhammet YILMAZ
----------Onur
-----Yumlu-Bamba-Aykut
-------Zokora-Aykut
Bosingwa----------Yusuf
Olcan----Henrique--Malouda

Böyle olsa olabilir.FAnteziye karşı bende fantezi yaprım

Erkan SÜNGER
29.12.2013, 15:33

İlk 11 de 7 tane Defansif futbolcusu olan bir takımdan organize atak bekliyoruz :D:D hatta yedeklerde ise 5 tane defansif futbolcu var.

18 de 12 tane defans futbolcusu var :D

Allahım şaka gibi ya:D

Samet GÜVEN
29.12.2013, 15:34
Seni hoca diye başımıza getirenin de.

Sefaenes
29.12.2013, 15:35
dur ya hocaya biraz haksizlik ettim 1 mac 2 forvetle oynamisti o hatayi nasil yapti belki kendiside vark etmemisti uefa maciydi

Cafer Bulur
29.12.2013, 15:36
Lig tv hic mac basliyor yayini yapmayaydi daha iyiydi bu rezillige yol acanlar utanmali.

Simdi baglandilar stada ve maca ilgi yine cok az...

grigandalf1967
29.12.2013, 15:39
Konya bile dört gol atabiliyor...

Muhammet YILMAZ
29.12.2013, 15:40
Doktor ayağınıza geldi! Reçete yazılır pm atın

Harun
Arkadaşlar sizde yayın açıldı mı?

Fatih Birinci
Stad bomboş yaziklar olsun lan size trabzondaki seyirciye sesleniyorum yuhh size

Mert'
29.12.2013, 15:41
Arkadaşlar sizde yayın açıldı mı?

Aynısını yazacaktım abi Akhisar maçındaki gibi rezillik olacak sanırım üyelik kapsamamaktadır diyor hala.

Muhammet YILMAZ
29.12.2013, 15:42
İlaç yazılır!

Samet Berber
29.12.2013, 15:43
;1919452239']Aynısını yazacaktım abi Akhisar maçındaki gibi rezillik olacak sanırım üyelik kapsamamaktadır diyor hala.
Bende de açılmadı yayın ?

Harun
29.12.2013, 15:43
;1919452239']Aynısını yazacaktım abi Akhisar maçındaki gibi rezillik olacak sanırım üyelik kapsamamaktadır diyor hala.

Bende de aynısı yazıyor.Bekliyoruz bakalım açılacak mı?

Cafer Bulur
29.12.2013, 15:44

Bende yayin acik,lig tv2 kanalinda bulunuyor olmayasin.:)

Timur Mikhail
Bu teknik direktörü hep destekledim ama artık benim de sınırlarımı zorluyor...

DeAgLeMaNyAq
Aykut Demir'e ödenen rakamlar ortadayken ne yazık ki onu kesmek pek kolay değil. Hoca'nın biraz da yönetim baskısından dolayı Aykut'u ısrarla oynattığını düşünüyorum. İlk Avrupa maçlarında oynamadığında da yönetimden sürekli sesler geliyordu...

fatih ikinci kaleci konumundan üce düstü siralamada tekrardan herhalde, yada sakatmi?

Hacıosmanoğlu'nun buyurduğu gibi bir hafta Fatih bir hafta Zeki yedek kulübesinde...

Muhammet YILMAZ
29.12.2013, 15:45
Bu teknik direktörü hep destekledim ama artık benim de sınırlarımı zorluyor...

EVet bende bu durumdayım

ucurum
29.12.2013, 15:47
Bu MRA intihara meyilli bir adam ya tipe bak!

Erkan SÜNGER
29.12.2013, 15:47
Açıldı bende taraftar 204

bordomavi1
29.12.2013, 15:48
EVet bende bu durumdayım

bende

61trabzonomer
29.12.2013, 15:48
Bende de aynısı yazıyor.Bekliyoruz bakalım açılacak mı?

BEndede ayni durum vardi abi acildi simdi az bekle acilio

Berkan
29.12.2013, 15:50
İlaç yazılır!

Çok makbule geçer kardeş :D

TSunami_69
29.12.2013, 15:50
yok böyle birşeyy yaa maçın başlamasına on dakika var tribünler bomboşş

reisoğlu61
29.12.2013, 15:51
madem aykut demiri oynatma zorunlulugun var ozaman stoper olarak oynatsana arkadas ya.
kadir keles gibi hakiki bir solbeki yedek oturtana Teknk direktör diyemeyiz.

Cafer Bulur
29.12.2013, 15:51
Mustafa resit akcay tarafindan basarisizliga alistirilmak isteniyoruz,en tehlikelisi bu.

Adam nerdeyse basarili bir ilk yari gecirdik modunda,calistirdigi takimin beklentilerinden haberi yok.

Iho ve mra acilen gitmelidir,Trabzonsporun ciddi bir kan degisikligine ihtiyaci var.

ucurum
29.12.2013, 15:52
Açılmayan arkadaşlar prizden çekin tv + dekoderi 15 saniye sonra tekrar takn gelir...

canna52
29.12.2013, 15:53
zokora-aykut akgün
.......malouda

inşallah malouda saha ortasında sinir krizi geçirmez

yatmaztara
7-0 alıcaz :)

Bud Spencer
Hacıosmanoğlu'nun buyurduğu gibi bir hafta Fatih bir hafta Zeki yedek kulübesinde...

böyle bir sey olabilirmi? inanilir gibi degil
kim iyiyse (bana göre fatih) ikinci kaleci o olur, son kararda ne baskanda olur nede kaleci antrönöründe...bunun kararini teknik direktör verir

Erdal DİLEK
29.12.2013, 15:54
Tek derdim 3 puan, nasil oldugunun hic önemi yok.

DeAgLeMaNyAq
Mustafa resit akcay tarafindan basarisizliga alistirilmak isteniyoruz,en tehlikelisi bu.

Adam nerdeyse basarili bir ilk yari gecirdik modunda,calistirdigi takimin beklentilerinden haberi yok.

Iho ve mra acilen gitmelidir,Trabzonsporun ciddi bir kan degisikligine ihtiyaci var.

Son 2 senenin ilk yarısında 24 puan aldığımız düşünülürse puan açısından çok kötü olduğu söylenemez. Ama oynattığı antik futbol taraftarla ipleri kopardı...

Muhammet YILMAZ
Pm atarsanız hepinize yetişemiyorum,kusura bakmayın.

Erbay
29.12.2013, 15:55
Açılmayan arkadaşlar prizden çekin tv + dekoderi 15 saniye sonra tekrar takn gelir...

Denedim oldu.

ucurum
29.12.2013, 15:55
Bunu Volkan'dan sonra ilk kez diyorum, Henry bişe olsun sana da çık şu takımdan ya...

fadigaTS
29.12.2013, 15:56
Maç sonucu 6-1 :D Goller Malouda(3),yusuf(2),olcan

Furkan Özdem
29.12.2013, 15:58
11 kalitesi olarak bariz üstünüz. Rahat yeneriz inşallah...

Efsane-1967
yok böyle birşeyy yaa maçın başlamasına on dakika var tribünler bomboşş

Yine iyi taraftar geldi bu kadar beklemiyordum acikcasi.

arifberkay
Biz bu adam hoca falan değil diyoruz buradan uyarı alıyoruz

Sacit
aykut akgün, mustafa yumlu, henrique'nin bulunduğu şu takımı nasıl izliyorsunuz hayret..

Ibrahim Gaygusuz
29.12.2013, 15:59
Serkan halen guluyor :)

Fatih Birinci
Biz bu adam hoca falan değil diyoruz buradan uyarı alıyoruz

Hayirdir noldu ki? Napsaydi? Kimi oynatsin güzel abim? Soyle bileliim.önce taraftar stadi doldursun

artvints
şu pankarta bak, tövbe tövbe...

fadigaTS
aykut akgün, mustafa yumlu, henrique'nin bulunduğu şu takımı nasıl izliyorsunuz hayret..

Biz formaya aşığız.İçindekilere değil kardeş :)

Fatih Birinci
29.12.2013, 16:00
şu pankarta bak, tövbe tövbe...

Goremedim ne pankarti?

Hasan YAYLI
29.12.2013, 16:00
Tek golle 3 puanı alırız...Kadro bunu söylüyor...