PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor'un nasıl kirli ilişkilere alet edildiğini görüyoruz?

lazibere
17.12.2013, 13:10
Hükümet yalakası bir Yönetim ve Onun kirli paraları ile köşeyi dönmüş Ali Ağaoğlu ve Erdoğan bayraktar ve Rezzan Kiraz?

Hepsi Göz altında??

Kirli para ile bize futbolcu alacaklarmış?

Gözlerinden gelsin yedikleri ve içtikleri. O haramö paralardan bizim kulhybe sokmaya kalkanlar varsa da onlarında Allah belasını versin.

3 bakan Oğlu ( ki şimdilik ) İşin içinde ve hayalı olarak Trilyonlarca parayı Yurt dışından içeri sokup sokup çıkartıyorlar. Kıme para lazımsa o kullanıyor ve sırası gelen öbürüne veriyor parayı.

Tayyip'in oglu 7 tane gemiyi bu şekılde mi aldı çok merak ediyorum.

??

Kulubumuzu ilgilendiren ise

Son zamanlarda Erdoğan Bayraktar ve oğlunun kulubu ele geçirdiği söylemleri?

Yiğit Gayretli
17.12.2013, 13:12
Rezzan Kiraz falcı abla değil mi yahu? :D

Fatih Öztürk
17.12.2013, 13:13
Nerden biliyorsun haram paralar olduğunu sendenmi çaldılar:)

Fatih Özkan
17.12.2013, 13:15
Bahsi geçen kişilere en ufak bir sempati duymuyorum.
Lakin zengin olup da parası temiz olan kim var Türkiye'de hatta dünyada ?
Kul hakkı yemeden, birilerinin günahına girmeden onca mal varlığına sahip olmak mümkün mü ?

alper*
17.12.2013, 13:15
...

Erhan Atalay
17.12.2013, 13:20
Nerden biliyorsun haram paralar olduğunu sendenmi çaldılar:)

:) :) :)

Faik Yılmaz
yahu durun bakalım.....

ifade için çağrılan insanları hemen mahkum etmek hangi hukuk kitabında yazıyor....

GÖLONSA
Konunun daha bir netleşmesini bekleyerek yorum yapsak daha iyi olur kanaatindeyim.

Her şeye rağmen bu olayın,içinde bahsi geçen kişilerin Trabzonspor'a vaat ettikler yardımlarının gerçekleşmesine fırsat olmadan ortaya çıkmış olmasını kulüp adına sevindirici buluyorum.Özellikle akbaba gibi fırsat kollayanlara bekledikleri malzeme verilmemiş oldu(inşallah).

Eğer bu kişiler gerçekten suçlu ise tek kuruşları bile bizim takımımıza nasip olmasın.

Yine de adı geçenler hakkında olayın ayrıntıları netleşmeden bir karar vermeyi doğru bulmuyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
17.12.2013, 13:21
hükümet yalakası bir yönetim ve onun kirli paraları ile köşeyi dönmüş ali ağaoğlu ve erdoğan bayraktar ve rezzan kiraz?

Hepsi göz altında??

Kirli para ile bize futbolcu alacaklarmış?

Gözlerinden gelsin yedikleri ve içtikleri. O haramö paralardan bizim kulhybe sokmaya kalkanlar varsa da onlarında allah belasını versin.

3 bakan oğlu ( ki şimdilik ) işin içinde ve hayalı olarak trilyonlarca parayı yurt dışından içeri sokup sokup çıkartıyorlar. Kıme para lazımsa o kullanıyor ve sırası gelen öbürüne veriyor parayı.

Tayyip'in oglu 7 tane gemiyi bu şekılde mi aldı çok merak ediyorum.

??

Kulubumuzu ilgilendiren ise

son zamanlarda erdoğan bayraktar ve oğlunun kulubu ele geçirdiği söylemleri?

yazıklar olsun hepsine
ince ayar çekmiş başkan yine :)

Erbay
17.12.2013, 13:21
Rezzan Kiraz falcı abla değil mi yahu? :D

Face palm :D

Yiğit Gayretli
17.12.2013, 13:22
Konuyu Trabzonspor çerçevesinden taşırmayacak şekilde tartışabileceksek bırakacağım. Yoksa kilitleyip sileceğim.

Lütfen dikkatli olalım.

Kader KORELİ
17.12.2013, 13:24
"Trabzonspor Külübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’na büyük destek veren Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, daha önce müdahil olmadığı yönetim listesine kongre kararı alınması halinde iki ünlü iş adamını ekleyecek.

Bunlardan biri ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu, diğeri ise Ebru Gündeş'in eşi Azeri iş adamı Reza Zarrab. Azeri işadamı Zareb Trabzonspor'a bu sezon yüklü bir mikterde ekonomik yardımoda bulunduğu ve yönetime girmeye de sıcak baktığı gelen bilgiler arasında."

http://www.haber61.net/trabzonspor-yonetimine-2-surpriz-isim-163276h.htm
15 Kasim 2013

Bu ikisinin katildigi Akyazi acilisi bu haberden bir hafta sonra gerceklesti.

Bu sabah gözaltina alinanlardan bazilari:

Ali Ağaoğlu
Ebru Gündeş'in kocası Reza Zerrab
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın Danışmanı Songül S.
Çevre Şehircilik Genel Müdürü M.A.K
Erdoğan Bayraktar'ın oğlu Abdullah Oğuz Bayraktar
Süleyman Soylu'nun yeğeni Sadık Soylu, Bayraktar'in danismani

Kaya
17.12.2013, 13:29
İlgili başlık gün içinde yaşanan tamamen siyasi içerikli bir olaya istinaden açıldığı için kapatılmıştır...

Teşekkürler...